XV Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu Szkół STO Ciechanów, 27. - 29.3.2009 |
Konkurencja 1 27.3.09 - 10:00 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 5 | DUVAL, Julia IWAŃSKA, Aleksandra OTTO, Frania MIODUSZEWSKA, Oliwia | 01 00 02 01 | SSP 5 Warszawa 1 SSP Radom NSP 97 Warszawa NSP 61 Pro Futuro Warszawa | 48.63 40.00 40.94 NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KURZĄTKOWSKA, Karolina BRELA, Zuzanna KOŁTUN, Natalia ŚMIAŁKOWSKA, Maja MIĄCZYŃSKA, Paulina DROZDOWSKA, Wiktoria | 02 00 01 00 00 02 | SSP Ciechanów NSP 97 Warszawa 1 SSP Radom NSP 97 Warszawa SSP Ciechanów SSP Ciechanów | 38.50 36.00 35.31 36.00 36.06 39.30 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KOREWICKA, Hania NIEWIADOMSKA, Marysia KOSTRZEWA, Olimpia KOTŁOWSKA, Karolina PALIŃSKA, Anna CZUPTA, Kasia | 01 01 01 01 00 01 | NSP 97 Warszawa SSP 26 Warszawa SSP 4 Warszawa SSP 26 Warszawa 1 SSP Radom NSP 97 Warszawa | 35.01 34.24 32.02 33.52 34.89 35.21 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | BONIK, Angelika FORSZTĘGA, Maja SZOSTAK, Zosia PIERSA, Oliwia KUCIŃSKA, Agata CHOTKOWSKA, Emilia | 00 00 00 00 01 00 | NSP 97 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa KSP Mława NSP 97 Warszawa | 30.71 30.00 30.00 30.00 30.21 31.31 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KOSTUJ, Zuzanna NEUBER, Natalia LITWA, Magdalena WOJCIECHOWSKA, Zuzanna BZOWSKA, Barbara BARSKA, Emma | 00 01 00 00 01 01 | NSP 97 Warszawa SSP 26 Warszawa SP 6 Kraków SSP 4 Warszawa SSP 10 Warszawa SSP 26 Warszawa | 29.00 28.30 27.77 28.08 28.77 29.44 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | OPUCHLIK, Zuzia GUTEK, Wiktoria PIECHOWSKA, Patrycja NADYBSKA, Natalia ŁUCZAK, Maria ŚLEDZIEWSKA, Maria | 01 00 01 01 00 00 | SSP 26 Warszawa SP 6 Kraków SSP 2 Białystok SSP 4 Kraków SPP Łódź SSP 10 Warszawa | 26.98 25.23 22.42 24.15 26.11 27.70 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KLOCHOWICZ, Emilia KURZĄTKOWSKA, Klaudia BRZOSTEK, Julia PIETRZAK, Natalia ZIELIŃSKA, Karolina PĘKAŁA, Maja | 00 00 00 00 00 01 | 1 SSP Radom SSP Ciechanów SSP 2 Białystok SSP Ciechanów NSP 97 Warszawa NSP 97 Warszawa | 26.47 25.19 21.86 23.94 26.01 27.48 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | RYBACKA, Agnieszka WYSZKOWSKA, Maja ZBIERAJEWSKA, Maja BLIŹNIEWSKA, Michalina ALEKSANDROWICZ, Karolina MACIĄŻEK, Julia | 00 00 00 00 00 01 | SSP Ciechanów SSP 2 Białystok SSP 2 Białystok SPP Łódź NSP 97 Warszawa NSP 97 Warszawa | 26.42 24.62 21.14 22.84 25.96 27.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 27.3.09 - 10:10 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | BANASZCZYK, Filip KULIGOWSKI, Bartosz ZARĘBA, Krzyś | 00 00 01 | NSP 61 Pro Futuro Warszawa NSP 61 Pro Futuro Warszawa SSP 26 Warszawa | NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
2 3 4 5 | JANISZEWSKI, Artur KASABUŁA, Filip KONDRACKI, Jakub ZIĘBA, Kacper | 01 01 00 01 | NSP 97 Warszawa SSP Augustów SSP Augustów SSP 26 Warszawa | 45.01 38.00 40.00 NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | CZAJKOWSKI, Sebastian BINKOWSKI, Mateusz WAWRZYNOWICZ, Mateusz KRZYWNICKI, Adrian JANKE, Franek LIETZ, Karol | 01 01 00 01 01 01 | SSP Augustów 1 SSP Radom NSP 97 Warszawa SSP Ciechanów SSP 26 Warszawa SSP 5 Warszawa | 36.00 33.88 33.45 33.69 35.42 37.78 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MAJEWSKI, Antoni POLAK, Maciej DEUTSCH, Max SOKOŁOWSKI, Jêdrek KUBICKI, Filip KORCZAK, Michał | 01 01 00 00 01 01 | SSP 5 Warszawa SSP 26 Warszawa SSP 24 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SPP Łódź SSP 4 Warszawa | 32.12 31.96 29.45 30.00 32.12 32.50 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ADAMSKI, Mikołaj POSNOW, Mikołaj MRZYGŁÓD, Franek SYTA, Tomasz JEMIELITA, Oskar WĘGIEL, Mateusz | 00 01 01 00 01 00 | SSP Ciechanów SSP 26 Warszawa NSP 97 Warszawa PSP 92 Warszawa SSP Ciechanów SSP 4 Warszawa | 29.00 28.22 27.48 27.67 29.00 29.31 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | CYGANEK, Mateusz NOWACKI, Jacek MAJEWSKI, Jan OKRÓJ, Mikołaj KAKAREKO, Łukasz SAŁUDA, Filip | 00 00 00 00 01 00 | SP 6 Kraków SPP Łódź SP TO Edukacja Łódź SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP 2 Białystok 1 SSP Radom | 26.33 24.66 23.03 24.00 25.41 26.82 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MAJKA, Kacper ROSTKOWSKI, Kacper SZYMAŃSKI, Maciej GĄDKIEWICZ, Maksymilian MASIOR, Piotr ROSMAŃSKI, Kacper | 00 00 00 00 01 00 | SSP Ciechanów SSP 2 Białystok SSP Ciechanów SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa NSP 97 Warszawa 1 SSP Radom | 26.00 24.15 22.23 24.00 25.30 26.82 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MIELCZAREK, Kacper RADWAN, Kacper PORCZYŃSKI, Michał SIKORSKI, Mateusz GAJDA, Ignacy OWCZAREK, Mateusz | 01 00 00 00 00 00 | SSP 26 Warszawa SP 6 Kraków SPP Łódź SSP 2 Białystok PSP 92 Warszawa NSP 97 Warszawa | 25.64 24.05 20.43 23.68 25.09 26.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 27.3.09 - 10:15 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | LACH, Natalia WAWRZYNIAK, Dominika JARUGA, Weronika | 99 99 99 | SSP 26 Warszawa SP TO Edukacja Łódź SP TO Edukacja Łódź | NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BARANKIEWICZ, Patrycja WAWER, Natalia KRAWCZYK, Marta PROCIÓW, Małgorzata KUCHARSKA, Julia KWILMAN, Anna | 98 99 99 98 99 98 | 1 SSP Radom 1 SSP Radom SSP 4 Warszawa SP TO Edukacja Łódź SSP Ciechanów NSP 61 Pro Futuro Warszawa | 1:17.09 1:11.16 1:02.18 1:08.00 1:15.10 NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MASIOR, Ewa NIEGOWSKA, Wiktoria FUS, Nel HARTON, Jagoda KLUKOWSKA, Karolina WINIARSKA, Zuzanna | 99 99 98 99 98 98 | NSP 97 Warszawa NSP 97 Warszawa 1 SSP Radom NSP 97 Warszawa NSP 97 Warszawa NSP 97 Warszawa | 1:00.00 59.42 57.98 58.00 59.42 1:00.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KOWALCZYK, Kasia KONOPKA, Kinga POŁOŃSKA, Oliwia KULBACKA, Dorota STEFANIAK, Julita GARBACZ, Kinga | 99 98 99 98 98 98 | SSP 26 Warszawa SSP 2 Białystok SPP Łódź SSP Augustów PSP 92 Warszawa NSP 97 Warszawa | 55.69 49.56 45.06 47.60 51.20 57.20 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ŚLIWA, Zosia FIEDOROWICZ, Julia MIKOŁAJCZAK, Aleksandra PUCZYŃSKA, Julia FILIPSKA, Julia ŻMIJEWSKA, Aleksandra | 98 98 99 98 99 98 | SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SPP Łódź SSP Ciechanów SSP 10 Warszawa SSP Ciechanów SSP Ciechanów | 54.00 48.11 44.55 46.92 50.00 57.04 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KNAPIŃSKA, Zofia WASZAK, Julia LIPKA, Julia KORONOWSKA, Ania GÓRKA, Katarzyna WĄCHAŁA, Ola | 98 99 98 99 99 98 | PSP 92 Warszawa SSP 26 Warszawa SSP 10 Warszawa KSP Mława SSP Augustów SSP 1 Warszawa | 53.98 47.70 37.47 45.65 50.00 56.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 27.3.09 - 10:25 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 | BARWIŃSKI, Filip ULATOWSKI, Piotr CIEŚLUK, Karol CHMIELEWSKI, Maciej | 98 99 99 98 | SP TO Edukacja Łódź SSP 26 Warszawa SSP 26 Warszawa SSP 26 Warszawa | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | STRYJEWSKI, Michał SOCHA, Max ROGULSKI, Wojciech ŚWIĄTEK, Julek PASZKOWSKI, Jan LESZCZYŃSKI, Jakub | 99 98 99 98 99 99 | SSP Ciechanów SSP 26 Warszawa SSP 10 Warszawa SSP 10 Warszawa SSP Ciechanów 1 SSP Radom | 1:15.00 53.80 46.07 50.55 56.01 1:21.16 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ROSTKOWSKI, Michał PIETRZAK, Grzegorz KOŁODZIEJCZYK, Krzysztof KOSTRZEWSKI, Konrad KILJAŃSKI, Jan MAJCHRZAK, Krzysztof | 98 98 99 98 99 98 | SSP Jelenia Góra SSP Ciechanów SPP Łódź SPP Łódź SSP 26 Warszawa NSP 97 Warszawa | 1:12.42 52.09 44.10 50.35 54.20 1:20.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SEREDYN, Jakub BIERANOWSKI, Jakub BRZESKI, Jan STEFANKOWSKI, Rafał MIECIEK, Aleksander MAKOWSKI, Mikołaj | 99 99 98 98 99 99 | SSP Ciechanów SSP Ciechanów PSP 92 Warszawa PSP 92 Warszawa SSP 4 Warszawa 1 SSP Radom | 58.17 52.00 36.13 49.30 54.16 1:16.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 27.3.09 - 10:30 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 - 13 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | BIZOŃ, Julia DROŻDŻ, Paulina GÓRKA, Gabriela DERCZ, Natalia | 96 96 96 97 | SP 6 Kraków SPP Łódź SSP Augustów SSP 26 Warszawa | 46.60 38.15 42.60 53.50 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | RATECKA, Wiktoria KRAWCZYK, Ewa NIESTĘPSKA, Joanna ZYZAŁO, Kinga HINTERTAN, Anita | 97 97 97 96 96 | SP TO Edukacja Łódź SSP 10 Warszawa SSP Ciechanów SSP Augustów SSP Augustów | NT 44.02 38.12 39.70 51.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | LOTKOWSKA, Martyna POŁOŃSKA, Wiktoria JERZYŃSKA, Aleksandra GLAZER, Magdalena RUDAŚ, Ada | 97 97 97 97 97 | NSP 61 Pro Futuro Warszawa SPP Łódź SPP Łódź SSP Augustów SSP 5 Warszawa | NT 43.39 35.21 39.50 50.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 27.3.09 - 10:35 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 - 13 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | KOWALSKI, Bartek LEWICKI, Kornel OŚKA, Jan ŻOCHOWSKI, Kacper PROŃCZUK, Maciej | 97 96 97 96 96 | SP TO Edukacja Łódź SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP 26 Warszawa SSP 2 Białystok SSP 26 Warszawa | 1:04.00 50.00 38.50 45.26 55.70 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BLASIAK, Miłosz STĘPLEWSKI, Adam MICHALAK, Piotr BIAŁACH, Michał MIKOŁAJCZAK, Maciej ADAMIAK, Karol | 97 97 96 96 97 96 | SSP 1 Warszawa SPP Łódź SSP 10 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP Ciechanów SSP 26 Warszawa | 57.60 47.11 35.90 43.00 52.00 NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | STEŚ, Michał KIEŁBOWSKI, Karol BIELAWSKI, Kuba WIKTOR, Dominik SZYMAŃSKI, Bartłomiej TROMSKI, Roman | 97 96 96 96 97 97 | SSP 5 Warszawa SSP 4 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP 10 Warszawa SSP Ciechanów SSP Ciechanów | 57.13 46.23 31.00 40.17 50.00 1:06.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 27.3.09 - 10:40 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 14 - 16 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | ŚWITAJ, Katarzyna CHRISTA, Paulina PERLIŃSKA, Sawana | 94 95 95 | SG Szczecinek SG TO Edukacja Łódź SG 20 Warszawa | NT 1:53.00 1:55.14 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | MUSZYŃSKA, Ida DOBRZYŃSKA, Gabriela KANAK, Dominika GLAZER, Caroline MATUSEK, Anna | 95 95 95 95 95 | SG 2 Białystok SG 27 Warszawa SG 1 Warszawa SG Augustów Katolicke Gimnazjum Zabrze | 1:37.64 1:30.46 1:18.90 1:24.10 1:34.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | HADT, Magdalena POLAŃCZYK, Aleksandra KOWALSKA, Sylwia TIEPŁOW, Olga ZACKIEWICZ, Klaudia ZDUŃCZYK, Katarzyna | 93 93 95 95 94 93 | SG 6 Kraków Gimnazjum "Meridian" Warszawa SG Ciechanów SG 27 Warszawa SG Augustów SG 20 Warszawa | 1:35.45 1:29.00 1:13.59 1:21.06 1:32.40 1:43.22 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SMYCZ, Marta AMBROZIAK, Michalina BIEŃ, Agnieszka KACZMARCZYK, Kaja CHODUP, Joanna ULIASZA, Martyna | 93 93 94 93 93 93 | SG Ciechanów SG 14 Warszawa SG 7 Kraków SG 20 Warszawa SG Ciechanów SG 20 Warszawa | 1:34.14 1:27.20 1:13.10 1:19.80 1:32.12 1:39.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 27.3.09 - 10:50 | Chłopców, 100m grzbietowy | 14 - 16 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | KANIA, Michał METKOWSKI, Mateusz KUBLIN, Tomasz STAREK, Wojciech KOŃCZYK, Maciej | 95 95 94 95 95 | GN 54 Pro Futuro Warszawa SG Szczecinek GIM 14 Fundacji Szkolnej Warszawa 1 GS Radom SG Szczecinek | NT NT 1:44.00 2:23.76 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | PASEK, Michał SZCZYGIELSKI, Maciej TRZASKOWSKI, Adam PYTEL, Rafał STACHIEEWICZ, Aleksander WTORKIEWICZ, Krzysztof | 95 94 95 95 94 93 | SG Zabrze SG Ciechanów Gimnazjum "Dwójka" Warszawa SG 1 Warszawa SG 20 Warszawa 1 GS Radom | 1:32.00 1:25.03 1:12.00 1:22.20 1:28.01 1:38.57 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | DENERT, Jan WRIGLEY, Dawid KOWALCZYK, Piotr ZIELIŃSKI, Mikołaj LASKOWSKI, Michał CHURSKI, Radek | 94 93 93 93 93 94 | SG Augustów SG Łódź Gimnazjum "Dwójka" Warszawa SG 14 Warszawa SG Łódź SG 1 Warszawa | 1:30.20 1:23.84 1:08.00 1:20.55 1:27.42 1:35.60 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BOCHIŃSKI, Antoni KLESZCZYŃSKI, Mateusz PYRLIK, Paweł DURJASZ, Adam KOMANDER, Mateusz SPYRA, Michał | 94 93 94 95 95 95 | SG 20 Warszawa SG 6 Kraków SG 7 Kraków SG 27 Warszawa Katolicke Gimnazjum Zabrze SG Zabrze | 1:29.32 1:22.53 1:07.20 1:17.06 1:25.30 1:32.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 27.3.09 - 11:00 | Kobiet, 100m grzbietowy | 17 - 19 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | DRABIK, Sylwia ZACKIEWICZ, Kamila GAŁAŚ, Agnieszka BUBROWIECKA, Ewa | 92 92 92 91 | 1 SLO "Bednarska" Warszawa II LO Augustów II LO Augustów Autorskie LO 42 Warszawa | 1:45.21 1:27.34 1:36.00 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | BEDNARZ, Dominika TELEDZIŃSKA, Marika KOLARIKOWA, Zuzanna TUDELSKA, Karolina BUTKIEWICZ, Karolina | 91 91 91 91 91 | Autorskie LO 42 Warszawa Liceum "Meridian" Warszawa Liceum "Meridian" Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa Liceum "Meridian" Warszawa | NT 1:45.00 1:21.00 1:28.18 1:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 27.3.09 - 11:05 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | 17 - 19 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | CZUBAK, Łukasz PAWŁOWSKI, Eryk WALCZAK, Przemysław SZTACHELSKI, Marcin OLECHOWSKI, Mateusz | 91 90 91 90 91 | Autorskie LO 42 Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa SLO 2 Białystok Liceum "Meridian" Warszawa | NT 1:36.40 1:12.06 1:30.16 1:45.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | KIERZKOWSKI, Michał IDŹKOWSKI, Marcim CHRUŚCIKOWSKI, Jakub OJRZYŃSKI, Jacek TELEDZIŃSKI, Albert SŁODYCZKA, Stanisław | 92 90 91 92 91 91 | V LO Radom Liceum "Meridian" Warszawa Prywatne LO 51 Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa Liceum "Meridian" Warszawa Autorskie LO 42 Warszawa | 1:45.38 1:36.00 1:04.06 1:21.18 1:40.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 27.3.09 - 15:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 - 9 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MIODUSZEWSKA, Oliwia KOŁTUN, Natalia KURZĄTKOWSKA, Karolina OTTO, Frania DUVAL, Julia KILJAŃSKA, Zosia | 01 01 02 02 01 00 | NSP 61 Pro Futuro Warszawa 1 SSP Radom SSP Ciechanów NSP 97 Warszawa SSP 5 Warszawa SSP 26 Warszawa | NT 41.28 39.11 40.94 47.62 NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | DROZDOWSKA, Wiktoria BRELA, Zuzanna KOREWICKA, Hania CZUPTA, Kasia ŚMIAŁKOWSKA, Maja MIĄCZYŃSKA, Paulina | 02 00 01 01 00 00 | SSP Ciechanów NSP 97 Warszawa NSP 97 Warszawa NSP 97 Warszawa NSP 97 Warszawa SSP Ciechanów | 37.00 36.00 35.01 35.21 36.00 38.08 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | CHOTKOWSKA, Emilia KOTŁOWSKA, Karolina DERWISZ, Zuzanna BONIK, Angelika KOSTRZEWA, Olimpia NEUBER, Natalia | 00 01 00 00 01 01 | NSP 97 Warszawa SSP 26 Warszawa SSP 10 Warszawa NSP 97 Warszawa SSP 4 Warszawa SSP 26 Warszawa | 31.31 30.79 30.01 30.71 31.18 31.37 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KOSTUJ, Zuzanna ZIĘTEK, Natalia PĘKAŁA, Maja PIERSA, Oliwia SZOSTAK, Zosia ZIENTARA, Julia | 00 00 01 00 00 00 | NSP 97 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa NSP 97 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP 4 Warszawa | 29.00 28.00 27.48 28.00 28.00 29.01 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | GUTEK, Wiktoria MACIĄŻEK, Julia ZIELIŃSKA, Karolina SZLAGOR, Ania BARSKA, Emma WOJCIECHOWSKA, Zuzanna | 00 01 00 01 01 00 | SP 6 Kraków NSP 97 Warszawa NSP 97 Warszawa KSP Mława SSP 26 Warszawa SSP 4 Warszawa | 26.35 26.15 26.01 26.03 26.22 27.22 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ŁUCZAK, Magdalena PIETRZAK, Natalia PIECHOWSKA, Patrycja KURZĄTKOWSKA, Klaudia RYBACKA, Agnieszka BZOWSKA, Barbara | 01 00 01 00 00 01 | SPP Łódź SSP Ciechanów SSP 2 Białystok SSP Ciechanów SSP Ciechanów SSP 10 Warszawa | 25.34 22.35 20.86 22.19 24.39 26.00 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | WYSZKOWSKA, Maja CINIEWICZ, Marcelina ZBIERAJEWSKA, Maja BRZOSTEK, Julia BIŃKOWSKA, Kinga PISKORSKA, Małgorzata | 00 00 00 00 00 00 | SSP 2 Białystok SSP 2 Białystok SSP 2 Białystok SSP 2 Białystok PSP ZSO Natolin SSP 10 Warszawa | 24.62 22.31 19.25 21.86 23.35 25.52 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SOCHACKA, Dominika BARSZCZ, Aleksandra KWIATKOWSKA, Agata ŚLEDZIEWSKA, Maria KLOCHOWICZ, Emilia ALEKSANDROWICZ, Karolina | 00 00 00 00 00 00 | SSP 10 Warszawa SSP 4 Warszawa SPP Łódź SSP 10 Warszawa 1 SSP Radom NSP 97 Warszawa | 24.55 22.24 18.22 21.56 22.41 25.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 27.3.09 - 15:10 | Chłopców, 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 5 | ZARĘBA, Krzyś BANASZCZYK, Filip POSNOW, Mikołaj KULIGOWSKI, Bartosz | 01 00 01 00 | SSP 26 Warszawa NSP 61 Pro Futuro Warszawa SSP 26 Warszawa NSP 61 Pro Futuro Warszawa | NT NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | JANISZEWSKI, Artur MAJEWSKI, Antoni CZAJKOWSKI, Sebastian KASABUŁA, Filip KONDRACKI, Jakub LIETZ, Karol | 01 01 01 01 00 01 | NSP 97 Warszawa SSP 5 Warszawa SSP Augustów SSP Augustów SSP Augustów SSP 5 Warszawa | 45.01 35.41 34.00 35.00 38.00 55.36 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KRZYWNICKI, Adrian KORCZAK, Michał ZIĘBA, Kacper JANKE, Franek ZAJĄCZKOWSKI, Oliwier WAWRZYNOWICZ, Mateusz | 01 01 01 01 00 00 | SSP Ciechanów SSP 4 Warszawa SSP 26 Warszawa SSP 26 Warszawa NSP 97 Warszawa NSP 97 Warszawa | 33.27 30.16 29.18 29.34 32.02 33.45 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KUBICKI, Filip ILIEV, Michał SZYMAŃSKI, Maciej SOKOŁOWSKI, Jêdrek ADAMSKI, Mikołaj SYTA, Tomasz | 01 00 00 00 00 00 | SPP Łódź SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP Ciechanów SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP Ciechanów PSP 92 Warszawa | 28.11 28.00 26.56 27.00 28.00 28.46 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | WĘGIEL, Mateusz POLAK, Maciej SAŁUDA, Filip KAKAREKO, Łukasz JEMIELITA, Oskar OWCZAREK, Mateusz | 00 01 00 01 01 00 | SSP 4 Warszawa SSP 26 Warszawa 1 SSP Radom SSP 2 Białystok SSP Ciechanów NSP 97 Warszawa | 26.33 25.47 25.35 25.41 26.00 26.51 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | GĄDKIEWICZ, Maksymilian MIELCZAREK, Kacper PORCZYŃSKI, Michał MAJKA, Kacper SIKORSKI, Mateusz GAJDA, Ignacy | 00 01 00 00 00 00 | SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP 26 Warszawa SPP Łódź SSP Ciechanów SSP 2 Białystok PSP 92 Warszawa | 24.00 23.01 19.11 22.00 23.68 25.34 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | OKRÓJ, Mikołaj ROSTKOWSKI, Kacper JANKOWSKI, Stanisław DEUTSCH, Max MASIOR, Piotr KŁOS, Jan | 00 00 00 00 01 00 | SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP 2 Białystok SPP Łódź SSP 24 Warszawa NSP 97 Warszawa 1 SSP Radom | 24.00 22.85 18.93 20.19 23.16 25.26 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MRZYGŁÓD, Franek RADWAN, Kacper SZCZEPAŃSKI, Bartosz NOWACKI, Jacek CYGANEK, Mateusz BINIEK, Kuba | 01 00 00 00 00 01 | NSP 97 Warszawa SP 6 Kraków KSP Mława SPP Łódź SP 6 Kraków SSP 1 Warszawa | 23.83 22.22 18.23 20.11 23.07 24.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 27.3.09 - 15:15 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | WAWRZYNIAK, Dominika WAWER, Natalia JARUGA, Weronika | 99 99 99 | SP TO Edukacja Łódź 1 SSP Radom SP TO Edukacja Łódź | NT 1:17.09 NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | KUCHARSKA, Julia SZLAGOR, Inga MASIOR, Ewa WINIARSKA, Zuzanna PROCIÓW, Małgorzata | 99 99 99 98 98 | SSP Ciechanów KSP Mława NSP 97 Warszawa NSP 97 Warszawa SP TO Edukacja Łódź | 1:17.00 1:00.00 1:00.00 1:00.00 1:13.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | NIEGOWSKA, Wiktoria KRAWCZYK, Marta MĘDZA, Zuzanna HARTON, Jagoda GARBACZ, Kinga KLUKOWSKA, Karolina | 99 99 99 99 98 98 | NSP 97 Warszawa SSP 4 Warszawa SSP 26 Warszawa NSP 97 Warszawa NSP 97 Warszawa NSP 97 Warszawa | 58.40 56.01 55.60 56.00 57.20 58.40 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ŻMIJEWSKA, Aleksandra KULBACKA, Dorota KORONOWSKA, Ania MIKOŁAJCZAK, Aleksandra KRĘGLICKA, Nela PAKULSKA, Ula | 98 98 99 99 98 98 | SSP Ciechanów SSP Augustów KSP Mława SSP Ciechanów SSP 26 Warszawa SSP 1 Warszawa | 48.19 41.12 36.65 39.00 43.60 52.30 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | WASZAK, Julia ŚLEZIAK, Natalia FILIPSKA, Julia KONOPKA, Kinga ORLIK, Aneta BLECHA, Alicja | 99 98 99 98 98 98 | SSP 26 Warszawa SG Zabrze SSP Ciechanów SSP 2 Białystok SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP 26 Warszawa | 45.20 40.00 34.57 38.96 43.00 50.68 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | GRUDZIŃSKA, Klaudia SIEŃCZYK, Zuzia LIPKA, Julia CZERWIŃSKA, Marta ROSTOCKA, Zuzanna GIL, Karolina | 98 98 98 98 98 98 | SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP 10 Warszawa SP de La Salle Gdańsk SSP 1 Warszawa SSP 24 Warszawa | 45.00 40.00 34.54 38.65 42.30 50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 27.3.09 - 15:25 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 5 | CIEŚLUK, Karol MAKOWSKI, Mikołaj HANCZAK, Jakub BARWIŃSKI, Filip | 99 99 99 98 | SSP 26 Warszawa 1 SSP Radom SP TO Edukacja Łódź SP TO Edukacja Łódź | NT 1:25.59 NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | WĄDOŁOWSKI, Mikołaj ULATOWSKI, Piotr LIPSKI, Filip CHMIELEWSKI, Maciej ROSTKOWSKI, Michał STRYJEWSKI, Michał | 98 99 98 98 98 99 | SSP Ciechanów SSP 26 Warszawa SSP 26 Warszawa SSP 26 Warszawa SSP Jelenia Góra SSP Ciechanów | 1:12.12 58.40 54.60 55.90 1:07.93 1:20.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BIERANOWSKI, Jakub SEREDYN, Jakub KACZKOWSKI, Kacper KOSIEC, Kajetan KILJAŃSKI, Jan PASZKOWSKI, Jan | 99 99 98 99 99 99 | SSP Ciechanów SSP Ciechanów KSP Mława SSP 26 Warszawa SSP 26 Warszawa SSP Ciechanów | 50.00 49.18 48.01 48.20 49.35 52.15 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | STEFANKOWSKI, Rafał OSTASZEWSKI, Adam JURGIEL, Maciej WRÓBEL, Grzegorz DĘBSKI ŁUKASZ, PIETRZAK, Grzegorz | 98 98 98 99 98 98 | PSP 92 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP Augustów SSP 10 Warszawa KSP Mława SSP Ciechanów | 43.58 39.00 35.20 37.40 42.01 45.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BEDNARSKI, Antoni SOKOŁOWSKI, Bartek KUCIŃSKI, Kacper ZAKRZEWSKI, Szymon ADAMUS, Piotr GOGOL, Wiktor | 98 98 98 98 98 99 | SSP 4 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa KSP Mława KSP Mława SSP 4 Warszawa SSP 2 Białystok | 43.51 39.00 33.21 37.21 41.02 44.61 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MIECIEK, Aleksander OŚCIK, Tomek BRZESKI, Jan RYNDAK, Maciej MIELCZAREK, Wojciech SOCHA, Max | 99 98 98 98 99 98 | SSP 4 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa PSP 92 Warszawa SSP Szczecinek SPP Łódź SSP 26 Warszawa | 43.15 39.00 32.01 36.00 40.83 43.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 27.3.09 - 15:35 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | RATECKA, Wiktoria DUDKIEWICZ, Michalina HINTERTAN, Anita STAROŃ, Weronika GRUCZA, Laura KLUSZCZYŃSKA, Kinga | 97 97 96 96 96 97 | SP TO Edukacja Łódź SSP Ciechanów SSP Augustów SP TO Edukacja Łódź NSP 61 Pro Futuro Warszawa NSP 61 Pro Futuro Warszawa | NT 50.03 46.00 49.00 NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | DROBNIK, Anna GĄSIEWSKA, Katarzyna OSTOLSKA, Agata NIESTĘPSKA, Joanna JABŁOŃSKA, Gabriela DOMAŃSKA, Oliwia | 96 96 96 97 97 97 | SSP 1 Warszawa SP de La Salle Gdańsk SSP 10 Warszawa SSP Ciechanów SSP 2 Białystok SSP Szczecinek | 44.50 37.25 33.53 34.90 41.21 46.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | RUDAŚ, Ada GLAZER, Magdalena ZYCHOWICZ, Agnieszka MESYASZ, Maria POŁOŃSKA, Wiktoria DUBINIEC, Barbara | 97 97 97 97 97 97 | SSP 5 Warszawa SSP Augustów SSP 4 Warszawa SPP Łódź SPP Łódź SSP Szczecinek | 43.28 36.40 33.12 34.72 37.65 46.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SZAFRAŃSKA, Weronika WIECZOREK, Anna SPIEŻ, Jagoda SMOLARCZYK, Aleksandra GÓRKA, Gabriela DERCZ, Natalia | 97 96 96 96 96 97 | SSP 1 Warszawa SP 6 Kraków SPP Łódź SSP 2 Białystok SSP Augustów SSP 26 Warszawa | 42.00 36.18 31.12 34.53 37.30 45.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 27.3.09 - 15:40 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | PETERSON, Damian KOWALSKI, Bartek TROMSKI, Roman | 96 97 97 | SP TO Edukacja Łódź SP TO Edukacja Łódź SSP Ciechanów | NT 1:02.00 1:03.02 |
Seria 2 z 6 |
2 3 4 5 | MIKOŁAJCZAK, Maciej TROMSKI, Filip STEŚ, Michał MIERZEJEWSKI, Kuba | 97 96 97 97 | SSP Ciechanów SSP Ciechanów SSP 5 Warszawa SSP 1 Warszawa | 47.00 45.00 45.61 57.60 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ADAMIAK, Karol BIAŁACH, Michał SKIBA, Krzysztof ROSTKOWSKI, Mateusz RUDNICKI, Jakub PROŃCZUK, Maciej | 96 96 96 97 96 96 | SSP 26 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa KSP Mława SSP 2 Białystok SSP 2 Białystok SSP 26 Warszawa | 42.90 40.00 39.01 39.57 40.84 43.80 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ŻOCHOWSKI, Kacper CICHAWA, Jonatan DURJASZ, Tomasz TOMCZUK, Filip DŁUSKI, Damian BAJGUS, Piotr | 96 96 97 96 96 97 | SSP 2 Białystok SPP Łódź SSP 10 Warszawa SSP 4 Kraków SPP Łódź SSP 2 Białystok | 37.95 34.21 30.23 33.20 36.33 38.94 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BANASIK, Michał GĄSIOROWSKI, Maciek ADAMSKI, Adrian PYTKOWSKI, Jêdrzej GĄSIEWSKI, Jan OŚKA, Jan | 96 96 96 97 96 97 | SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP Ciechanów PSP 92 Warszawa SP de La Salle Gdańsk SSP 26 Warszawa | 37.00 34.00 29.00 33.05 36.25 38.50 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KIEŁBOWSKI, Karol SZKLARSKI, Piotr KUSKOWSKI, Adam DĄBROWSKI, Karol KULBACKI, Karol STĘPLEWSKI, Adam | 96 96 96 96 96 97 | SSP 4 Warszawa KSP Mława SSP Ciechanów SSP 10 Warszawa SSP Augustów SPP Łódź | 36.54 33.89 28.00 32.85 36.00 38.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 27.3.09 - 15:45 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 - 16 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWITAJ, Katarzyna KROH, Magda PLIT, Marysia LEŚNIEWSKA, Anna SEWERYŃSKA, Alicja ĆWIKŁA, Hanna | 94 95 95 94 95 94 | SG Szczecinek GIM 14 Fundacji Szkolnej Warszawa Gimnazjum "Meridian" Warszawa Gimnazjum "Meridian" Warszawa SG 4 Warszawa SG Szczecinek | NT 1:43.00 1:40.00 1:40.00 1:46.11 NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SYGNARSKA, Agnieszka HARTON, Kaja WALCZAK, Aleksandra LACHOWICZ, Zuzia BARANOWSKA, Zuzanna COKLAR, Kamila | 95 95 94 94 95 95 | Gimnazjum "Meridian" Warszawa SG 20 Warszawa SG 4 Warszawa Gimnazjum "Dwójka" Warszawa SG 14 Warszawa Gimnazjum "Meridian" Warszawa | 1:36.00 1:32.18 1:29.40 1:32.00 1:32.64 1:40.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BIERNAT, Aleksandra LEMIESZEK, Anna ROSA, Monika WOIŃSKA, Agnieszka GŁÓD, Zuzanna ZARZYCKA, Anna | 95 95 95 93 93 94 | SG Łódź SG 14 Warszawa SG 4 Warszawa SG 2 Białystok Gimnazjum "Dwójka" Warszawa SG 20 Warszawa | 1:28.54 1:27.32 1:27.14 1:27.15 1:28.00 1:28.69 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MATUSEK, Anna GLAZER, Caroline KONOPCZYŃSKA, Justyna BIEŃ, Agnieszka CHODUP, Joanna SMYCZ, Marta | 95 95 95 94 93 93 | Katolicke Gimnazjum Zabrze SG Augustów Gimnazjum Cecyli Plater-Zyberkówny SG 7 Kraków SG Ciechanów SG Ciechanów | 1:24.00 1:14.25 1:09.55 1:10.20 1:21.31 1:25.78 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | HADT, Magdalena CZERWOŃSKA, Aleksandra ZEMBRZUSKA, Dorota RUDZIŃSKA, Aleksandra LEBERT, Kamila AMBROZIAK, Alicja | 93 93 93 94 95 94 | SG 6 Kraków SG 14 Warszawa SG Ciechanów Gimnazjum "Meridian" Warszawa SG Łódź SG 14 Warszawa | 1:23.60 1:14.25 1:01.00 1:10.00 1:21.16 1:24.39 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ZACKIEWICZ, Klaudia CIUBA, Agata DYAKOWSKA, Maja BOLA, Agnieszka AMBROZIAK, Michalina MALINOWSKA, Laura | 94 93 96 95 93 95 | SG Augustów SG 4 Warszawa SG Ciechanów SG Ciechanów SG 14 Warszawa SG 2 Białystok | 1:23.50 1:12.73 30.00 1:10.00 1:18.25 1:24.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 27.3.09 - 16:00 | Chłopców, 100m dowolny | 14 - 16 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KANIA, Michał ASSI, Dani HADRYŚ, Kuba MALINOWSKI, Tymoteusz METKOWSKI, Mateusz KULETA, Sławomir | 95 95 95 93 95 93 | GN 54 Pro Futuro Warszawa SG TO Edukacja Łódź GIM 14 Fundacji Szkolnej Warszawa SG TO Edukacja Łódź SG Szczecinek GN 54 Pro Futuro Warszawa | NT NT 1:43.00 1:49.00 NT NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SPYRA, Michał WOŹNIAK, Michał BANASZEK, Grzegorz KRÓLIKOWSKI, Filip PALMOWSKI, Tomasz PASEK, Michał | 95 95 93 95 94 95 | SG Zabrze SG 14 Warszawa GIM de La Salle Gdańsk SG Łódź SG Łódź SG Zabrze | 1:24.30 1:22.29 1:18.45 1:20.33 1:23.43 1:25.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | MRÓZ, Jerzy BOCHIŃSKI, Antoni WOJCIECHOWSKI, Jan BROŻYNA, Stanisław TRZASKOWSKI, Adam STACHIEEWICZ, Aleksander | 95 94 95 94 95 94 | Gimnazjum "Dwójka" Warszawa SG 20 Warszawa SG 20 Warszawa SG 14 Warszawa Gimnazjum "Dwójka" Warszawa SG 20 Warszawa | 1:18.00 1:17.98 1:17.23 1:17.25 1:18.00 1:18.34 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ŁEMPICKI, Jonasz SAKOWSKI, Krzysztof LASKOWSKI, Adrian HAJGER, Mariusz BIEDULEWICZ, Hubert SZCZERBA, Krzysztof | 93 93 93 94 95 93 | SG 14 Warszawa SG 2 Białystok SG 2 Białystok SG 14 Warszawa SG Augustów Gimnazjum "Dwójka" Warszawa | 1:16.24 1:14.71 1:14.34 1:14.39 1:15.40 1:17.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | MARKOWSKI, Hubert KOCOŃ, Piotr MICHALSKI, Tomasz GRODECKI, Michał BRZEZIŃSKI, Michał DYAKOWSKI, Filip | 93 93 95 93 95 95 | SG 2 Białystok SG 4 Warszawa SG Ciechanów SG Łódź GIM de La Salle Gdańsk SG Ciechanów | 1:12.11 1:08.69 1:00.00 1:05.23 1:09.75 1:14.00 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | PRZYSTAŚ, Aleksander ZIELIŃSKI, Mikołaj MARCINIAK, Daniel OSUCH, Michał CHUDZIK, Jan MYRCHA, Jakub | 94 93 93 94 93 93 | SG Ciechanów SG 14 Warszawa SG 4 Warszawa SG 4 Warszawa SG 6 Kraków Gimnazjum "Dwójka" Warszawa | 1:12.02 1:06.39 59.07 1:04.56 1:09.50 1:13.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | TETKOWSKI, Paweł BIELECKI, Mateusz JAĆKOWSKI, Mateusz TAJAK, Emil WALUŚ, Kuba JANICA, Maciej | 93 95 95 93 95 93 | SG Ciechanów SG Łódź SG Szczecinek SG 2 Białystok GIM de La Salle Gdańsk SG 2 Białystok | 1:10.03 1:06.21 59.00 1:04.25 1:08.95 1:12.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 27.3.09 - 16:15 | Kobiet, 100m dowolny | 17 - 19 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | BUTKIEWICZ, Karolina ZAKRZEWSKA, Aleksandra JURGIEL, Oliwia SWINDER, Bianka KUDRASZEW, Justyna | 91 91 92 92 92 | Liceum "Meridian" Warszawa Autorskie LO 42 Warszawa II LO Augustów Katolicke Gimnazjum Zabrze II LO Augustów | 1:40.00 1:22.11 1:10.28 1:11.34 1:25.35 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | ROGUSKA, Zosia DĄBROWSKA, Anna POLAŃSKA, Katarzyna RAPSKA, Joanna KEMPA, Natalia | 92 91 91 92 91 | 1 SLO "Bednarska" Warszawa Autorskie LO 42 Warszawa Liceum "Meridian" Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa Autorskie LO 42 Warszawa | 1:29.80 1:21.31 1:07.00 1:10.36 1:25.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 27.3.09 - 16:20 | Mêżczyzn, 100m dowolny | 17 - 19 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | OLECHOWSKI, Mateusz WALCZAK, Przemysław MAJCHRZAK, Aleksander SZTACHELSKI, Marcin | 91 91 91 90 | Liceum "Meridian" Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa Autorskie LO 42 Warszawa SLO 2 Białystok | 1:17.00 1:05.42 1:06.34 1:19.12 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | PUCZYŃSKI, Michał GÓRSKI, Aleksander CHAŁUPCZYŃSKI, Rafał STEVNERT, Filip | 91 92 91 91 | Liceum "Meridian" Warszawa Prywatne LO 51 Warszawa Liceum "Meridian" Warszawa Autorskie LO 42 Warszawa | 1:14.00 59.51 1:06.00 1:18.07 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | CELIŃSKI, Michał OJRZYŃSKI, Jacek CHRUŚCIKOWSKI, Jakub ZIELIŃSKI, Sebastian ŁUCZYN, Ryszard | 91 92 91 92 91 | 1 SLO "Bednarska" Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa Prywatne LO 51 Warszawa Prywatne LO 51 Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa | 1:19.21 1:11.72 58.04 1:05.73 1:17.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 28.3.09 - 10:00 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | KILJAŃSKA, Zosia IWAŃSKA, Aleksandra ZIENTARA, Julia NIEWIADOMSKA, Marysia PALIŃSKA, Anna | 00 00 00 01 00 | SSP 26 Warszawa 1 SSP Radom SSP 4 Warszawa SSP 26 Warszawa 1 SSP Radom | NT 44.36 36.15 39.40 44.91 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SOCHACKA, Dominika BARSZCZ, Aleksandra ŁUCZAK, Maria LITWA, Magdalena DERWISZ, Zuzanna PISKORSKA, Małgorzata | 00 00 00 00 00 00 | SSP 10 Warszawa SSP 4 Warszawa SPP Łódź SP 6 Kraków SSP 10 Warszawa SSP 10 Warszawa | 30.03 28.21 25.24 27.18 29.30 33.36 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SZLAGOR, Ania ZIĘTEK, Natalia BLIŹNIEWSKA, Michalina CINIEWICZ, Marcelina GUTEK, Wiktoria KUCIŃSKA, Agata | 01 00 00 00 00 01 | KSP Mława SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SPP Łódź SSP 2 Białystok SP 6 Kraków KSP Mława | 30.03 28.00 23.22 26.22 29.20 32.79 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | FORSZTĘGA, Maja NADYBSKA, Natalia KWIATKOWSKA, Agata ŁUCZAK, Magdalena BIŃKOWSKA, Kinga OPUCHLIK, Zuzia | 00 01 00 01 00 01 | SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP 4 Kraków SPP Łódź SPP Łódź PSP ZSO Natolin SSP 26 Warszawa | 30.00 27.90 21.32 26.12 29.14 31.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 28.3.09 - 10:05 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | BINKOWSKI, Mateusz ZAJĄCZKOWSKI, Oliwier SZCZEPAŃSKI, Bartosz SITNIK, Hubert KŁOS, Jan | 01 00 00 00 00 | 1 SSP Radom NSP 97 Warszawa KSP Mława SSP 2 Białystok 1 SSP Radom | 35.97 32.02 23.11 27.85 35.55 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | ROSMAŃSKI, Kacper BINIEK, Kuba JANKOWSKI, Stanisław MAJEWSKI, Jan ILIEV, Michał | 00 01 00 00 00 | 1 SSP Radom SSP 1 Warszawa SPP Łódź SP TO Edukacja Łódź SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa | 35.62 30.02 22.11 26.00 35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 28.3.09 - 10:10 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | PNIEWSKA, Julia BARANKIEWICZ, Patrycja KWILMAN, Anna | 98 98 98 | NSP 61 Pro Futuro Warszawa 1 SSP Radom NSP 61 Pro Futuro Warszawa | NT 1:16.48 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SZACHEWICZ, Julita ORLIK, Aneta PIECZYŃSKA, Julia PUCZYŃSKA, Julia MĘDZA, Zuzanna JASEK, Zuzanna | 98 98 99 98 99 98 | PSP 92 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SPP Łódź SSP 10 Warszawa SSP 26 Warszawa SSP 1 Warszawa | 1:00.78 58.00 50.81 52.56 59.20 1:13.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | GIL, Karolina GRUDZIŃSKA, Klaudia KRĘGLICKA, Nela SZOT, Olga KOWALCZYK, Kasia SZLAGOR, Inga | 98 98 98 98 99 99 | SSP 24 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP 26 Warszawa PSP 92 Warszawa SSP 26 Warszawa KSP Mława | 1:00.00 58.00 49.40 52.27 58.90 1:06.31 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BLECHA, Alicja GÓRKA, Katarzyna CZERWIŃSKA, Marta GŁODEK, Aleksandra LACH, Natalia GARBULIŃSKA, Marta | 98 99 98 99 99 98 | SSP 26 Warszawa SSP Augustów SP de La Salle Gdańsk SSP 10 Warszawa SSP 26 Warszawa SSP 1 Warszawa | 59.80 54.00 47.85 51.23 58.60 1:05.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 28.3.09 - 10:15 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | HANCZAK, Jakub ADAMUS, Piotr BEDNARSKI, Antoni | 99 98 98 | SP TO Edukacja Łódź SSP 4 Warszawa SSP 4 Warszawa | NT 1:04.11 1:05.04 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | WĄDOŁOWSKI, Mikołaj KACZKOWSKI, Kacper PIELA, Łukasz DODINH, Jeremi SMOLARCZYK, Tomasz | 98 98 98 98 99 | SSP Ciechanów KSP Mława SSP 10 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP 2 Białystok | 56.00 52.01 43.55 50.00 53.40 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | KOSIEC, Kajetan LIPSKI, Filip KUCIŃSKI, Kacper ZAKRZEWSKI, Szymon GROCHOWICZ, Michał | 99 98 98 98 99 | SSP 26 Warszawa SSP 26 Warszawa KSP Mława KSP Mława SSP 10 Warszawa | 55.60 51.28 43.01 46.21 53.13 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | LATO, Maciej ŚWIERSZCZ, Szymon OSTOJSKI, Michał KAWKA, Stefan GOGOL, Wiktor SATKOWSKI, Andrzej | 98 98 98 98 99 99 | SSP 10 Warszawa SSP 1 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP 10 Warszawa SSP 2 Białystok SSP 1 Warszawa | 54.43 50.30 41.50 46.07 52.12 56.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 28.3.09 - 10:20 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 | GRUCZA, Laura DUDKIEWICZ, Michalina LOTKOWSKA, Martyna DUBINIEC, Barbara | 96 97 97 97 | NSP 61 Pro Futuro Warszawa SSP Ciechanów NSP 61 Pro Futuro Warszawa SSP Szczecinek | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SATKOWSKA, Zofia PAKIEŁA, Aleksandra HANDKE, Dominika MALICZOWSKA, Julia ADAMCZYK, Paulina KLUSZCZYŃSKA, Kinga | 97 97 96 96 97 97 | SSP 1 Warszawa SSP 2 Białystok SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP 1 Warszawa NSP 61 Pro Futuro Warszawa | 59.10 47.62 40.00 43.00 55.00 NT |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | STAROŃ, Weronika BIZOŃ, Julia ADAMASZEK, Dominika PORCZYŃSKA, Zuzanna MAZUREK, Beata WUTKIEWICZ, Zuzanna | 96 96 96 97 97 97 | SP TO Edukacja Łódź SP 6 Kraków SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SPP Łódź SSP 10 Warszawa SSP 1 Warszawa | 59.00 46.80 40.00 41.22 53.06 1:00.40 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | MAJCHRZAK, Nina KORCZAK, Natalia BARCZUCH, Aleksandra WARCIŃSKA, Anita WIECZOREK, Marta SZKIŁĄDŹ, Marta | 97 96 96 96 96 97 | SSP 1 Warszawa SSP 4 Warszawa SPP Łódź SSP Augustów SP 6 Kraków SSP 1 Warszawa | 57.60 45.13 38.65 40.60 47.70 59.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 28.3.09 - 10:25 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | RUDNICKI, Jakub WCZEŚNIAK, Dominik CICHAWA, Jonatan KAWKA, Maciej SZYMAŃSKI, Bartłomiej | 96 97 96 96 97 | SSP 2 Białystok SSP 4 Warszawa SPP Łódź SSP 10 Warszawa SSP Ciechanów | 55.84 47.10 41.11 42.47 53.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | BINIEK, Jan ROGULSKI, Mateusz BANASIK, Michał SZKLARSKI, Piotr KAMIŃSKI, Paweł | 97 97 96 96 96 | SSP 1 Warszawa SSP 10 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa KSP Mława SSP 1 Warszawa | 55.20 46.67 40.00 41.45 52.30 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | ROSTKOWSKI, Mateusz PAWLICKI, Łukasz ADAMSKI, Adrian WILKOWIECKI, Michał CIEŚLAK, Michał PETERSON, Damian | 97 96 96 96 96 96 | SSP 2 Białystok SP de La Salle Gdańsk SSP Ciechanów SSP 10 Warszawa 1 SSP Radom SP TO Edukacja Łódź | 54.37 44.25 40.00 41.27 48.29 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 28.3.09 - 10:30 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 14 - 16 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | SZELENBAUM, Anna PODGURSKA, Adela HORNOWSKA, Karina TRZCIŃSKA, Aleksandra LITEWSKA, Joanna | 93 95 95 95 95 | GN 54 Pro Futuro Warszawa SG 20 Warszawa SG 27 Warszawa SG 27 Warszawa SG 27 Warszawa | NT 1:58.16 1:50.99 1:53.55 1:59.98 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BUJAK, Julia CIUBA, Agata BLIŹNIEWSKA, Karolina SOPLIŃSKA, Aleksandra LENIEC, Katarzyna PLIT, Marysia | 93 93 95 95 95 95 | SG 20 Warszawa SG 4 Warszawa SG Łódź SG Ciechanów SG Szczecinek Gimnazjum "Meridian" Warszawa | 1:46.38 1:36.15 1:30.23 1:31.00 1:42.00 1:50.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | TOPCZEWSKA, Natalia WIESIOŁEK, Aleksandra CHRISTA, Paulina CZERWOŃSKA, Aleksandra KROH, Magda SEWERYŃSKA, Alicja | 94 95 95 93 95 95 | SG 27 Warszawa SG Łódź SG TO Edukacja Łódź SG 14 Warszawa GIM 14 Fundacji Szkolnej Warszawa SG 4 Warszawa | 1:45.71 1:33.32 1:30.00 1:31.00 1:40.00 1:48.22 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | PLEWA, Izabela MAZUREK, Zuzanna KURASIEWICZ, Agata RUDZIŃSKA, Aleksandra SZULC, Urszula STOKARSKA, Martyna | 94 93 94 94 94 94 | Gimnazjum "Meridian" Warszawa SG 2 Białystok 1 GS Radom Gimnazjum "Meridian" Warszawa SG 1 Warszawa Gimnazjum "Dwójka" Warszawa | 1:43.00 1:32.08 1:19.26 1:31.00 1:37.90 1:48.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 28.3.09 - 10:45 | Chłopców, 100m klasyczny | 14 - 16 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | OLISZEWSKI, Grzegorz MALINOWSKI, Tymoteusz STAREK, Wojciech KULETA, Sławomir SAMKOWSKI, Jakub ASSI, Dani | 94 93 95 93 94 95 | GN 54 Pro Futuro Warszawa SG TO Edukacja Łódź 1 GS Radom GN 54 Pro Futuro Warszawa GN 54 Pro Futuro Warszawa SG TO Edukacja Łódź | NT NT 2:03.39 NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZYGIELSKI, Maciej MALEC, Jakub KARTUS, Kacper MRÓZ, Jerzy JÓŹWIAK, Kuba KASPRZAK, Michał | 94 93 94 95 95 95 | SG Ciechanów SG 20 Warszawa SG 20 Warszawa Gimnazjum "Dwójka" Warszawa SG 1 Warszawa SG 1 Warszawa | 1:50.57 1:45.17 1:44.45 1:45.00 1:47.00 1:51.30 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | PRZYSTAŚ, Aleksander OSUCH, Michał SKOCZEK, Jêdrzej KOCOŃ, Piotr MATEUSZUK, Rafał MORAWIECKI, Piotr | 94 94 93 93 95 94 | SG Ciechanów SG 4 Warszawa SG 4 Warszawa SG 4 Warszawa SG Augustów GIM 14 Fundacji Szkolnej Warszawa | 1:35.12 1:28.61 1:16.50 1:24.62 1:34.00 1:40.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | BŁASZCZYK, Rafał BOGORYJA-ZAKRZEWSKI, Michał MICHALSKI, Tomasz RYBICKI, Jan HAJGER, Mariusz POGORZELSKI, Sebastian | 95 94 95 93 94 93 | SG Łódź GIM de La Salle Gdańsk SG Ciechanów SG 1 Warszawa SG 14 Warszawa SG 2 Białystok | 1:35.12 1:25.80 1:15.00 1:20.30 1:32.89 1:37.28 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | DENERT, Piotr DYAKOWSKI, Filip RUTKOWSKI, Jakub SICIŃSKI, Igor POCZOBUT, Konrad BANASZEK, Grzegorz | 95 95 94 93 94 93 | SG Augustów SG Ciechanów Katolicke Gimnazjum Zabrze SG Łódź SG Szczecinek GIM de La Salle Gdańsk | 1:35.00 1:25.01 1:12.83 1:20.12 1:29.00 1:35.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 28.3.09 - 10:55 | Kobiet, 100m klasyczny | 17 - 19 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | KOTYŃSKA, Natalia WIERCIOCH, Karolina MORAWSKA, Małgosia KOLARIKOWA, Zuzanna DRABIK, Sylwia WINICZENKO, Paula | 92 90 90 91 92 91 | 1 SLO "Bednarska" Warszawa SLO 3 Kraków SLO 3 Kraków Liceum "Meridian" Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa Autorskie LO 42 Warszawa | 1:57.16 1:36.70 1:32.20 1:34.00 1:42.96 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 28.3.09 - 11:00 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | 17 - 19 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | KALETA, Marek NAJDA, Fryderyk LEWANDOWSKI, Adam ZIELIŃSKI, Sebastian LITWIŃSKI, Aleksander | 91 92 91 92 91 | ZSO Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa ZSO Warszawa Prywatne LO 51 Warszawa Autorskie LO 42 Warszawa | 1:42.30 1:23.19 1:17.30 1:21.00 1:34.65 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | BURZYŃSKI, Andrzej MĄKOLSKI, Tomasz GÓRSKI, Aleksander DĄBROWSKI, Aleksander GARBULIŃSKI, Piotr | 91 91 92 92 91 | 1 SLO "Bednarska" Warszawa Autorskie LO 42 Warszawa Prywatne LO 51 Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa ZSO Warszawa | 1:37.50 1:21.11 1:14.00 1:19.53 1:29.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 28.3.09 - 11:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | SPÓLNA, Barbara HOŁDANOWICZ, Gabriela ŚLEZIAK, Natalia ŁĄCKA, Aleksandra NOWAK, Sandra | 98 98 98 98 99 | 1 SSP Radom SSP 1 Warszawa SG Zabrze SSP 10 Warszawa 1 SSP Radom | 1:23.98 1:11.00 44.80 49.77 1:14.35 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | SMELA, Zofia HANDKE, Kamila JAGÓRA, Natalia WIKTOR, Emilia JASIŃSKA, Lidia PNIEWSKA, Julia | 98 98 99 99 98 98 | SSP 1 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SPP Łódź SSP 10 Warszawa SSP 1 Warszawa NSP 61 Pro Futuro Warszawa | 1:18.80 50.00 44.53 49.32 1:11.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 28.3.09 - 11:05 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | WRZOS, Michał JURGIEL, Maciej KAWKA, Adam RYNDAK, Maciej TOCZEWSKI, Kamil LESZCZYŃSKI, Jakub | 98 98 99 98 98 99 | SSP 1 Warszawa SSP Augustów SPP Łódź SSP Szczecinek SSP 10 Warszawa 1 SSP Radom | 55.60 45.50 39.22 44.00 46.25 1:23.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 28.3.09 - 11:10 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | GRODNER, Karolina ZYZAŁO, Kinga MROZOWSKA, Maria KAWKA, Anna MACIEJARZ, Kinga | 97 96 96 97 97 | SSP 1 Warszawa SSP Augustów SPP Łódź SPP Łódź SP 6 Kraków | 52.80 42.00 37.88 38.61 45.70 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | ŚLEDZIEWSKA, Marta OSTOJSKA, Karolina BARCZUCH, Aleksandra SAWICZ, Zuzanna GĄSIEWSKA, Katarzyna ZDUNEK, Natasza | 97 96 96 97 96 97 | SSP 10 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SPP Łódź SSP 2 Białystok SP de La Salle Gdańsk SSP 1 Warszawa | 48.42 40.10 36.22 38.57 44.83 1:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 28.3.09 - 11:15 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | FIEDOROWICZ, Michał KUSKOWSKI, Adam GĄSIEWSKI, Jan SAWICKI, Robert | 96 96 96 96 | SPP Łódź SSP Ciechanów SP de La Salle Gdańsk SSP 1 Warszawa | 48.11 32.00 38.45 53.50 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | LEWICKI, Kornel CHRUŚCICKI, Oskar TOMCZUK, Filip MORAWIECKI, Kamil | 96 96 96 96 | SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP 4 Kraków SSP 1 Warszawa | 48.00 30.00 34.45 49.60 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | PREDYGIER, Antek KULBACKI, Karol JURA, Maciej BIELAWSKI, Kuba DOMAŃSKI, Adam | 97 96 96 96 97 | SSP 1 Warszawa SSP Augustów PSP 92 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SPP Łódź | 58.60 45.00 29.77 33.00 49.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 28.3.09 - 11:15 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 14 - 16 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | HADT, Magdalena MAJEWSKA, Annna WŁODAKÓW, Agata PREDYGIER, Zuzanna | 93 95 93 94 | SG 6 Kraków SG TO Edukacja Łódź SG 27 Warszawa SG 1 Warszawa | 1:45.55 1:27.00 1:40.40 2:00.30 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | PĄTKIEWICZ, Natalia DERCZ, Dominika ZEMBRZUSKA, Dorota KRZEMIEŃ, Aleksandra MALEJKA, Natalia | 94 94 93 95 94 | SG 1 Warszawa SG 20 Warszawa SG Ciechanów SG 27 Warszawa SG 20 Warszawa | NT 1:42.79 1:08.50 1:40.37 1:45.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 28.3.09 - 11:25 | Chłopców, 100m motylkowy | 14 - 16 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | WTORKIEWICZ, Krzysztof BRZÓSKA, Olek MARCINIAK, Daniel RYMUSZKA, Jacek KLESZCZYŃSKI, Michał | 93 93 93 94 94 | 1 GS Radom SG 1 Warszawa SG 4 Warszawa SG 20 Warszawa SG 6 Kraków | 1:50.87 1:25.60 1:12.62 1:17.04 1:35.20 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | CHURSKI, Radek PLECHOĆ, Dawid KURASIEWICZ, Patryk WADAS, Wiktor KOZDRYK, Łukasz MAZUREK, Jacek | 94 93 95 94 93 95 | SG 1 Warszawa GIM de La Salle Gdańsk 1 GS Radom SG 27 Warszawa SG 27 Warszawa 1 GS Radom | 1:45.30 1:17.34 1:07.09 1:14.81 1:26.88 3:20.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 28.3.09 - 11:30 | Kobiet, 100m motylkowy | 17 - 19 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | SMOLIŃSKA, Magda KUDRASZEW, Justyna CYBULA, Magda JURGIEL, Oliwia CHUDEK, Agnieszka | 92 92 90 92 92 | Liceum "Meridian" Warszawa II LO Augustów 1 SLO "Bednarska" Warszawa II LO Augustów ZSO Warszawa | 1:50.00 1:30.45 1:18.92 1:22.16 1:39.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 28.3.09 - 11:30 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | 17 - 19 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | SAWICKI, Artur KOSESKI, Paweł LEWANDOWSKI, Bartłomiej KAWAŁKOWSKI, Jakub JARACZEWSKI, Jerzy BRZEŹNIAK, Łukasz | 91 90 92 90 91 92 | ZSO Warszawa SLO 2 Białystok Prywatne LO 51 Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa VIII LO Radom | 1:30.60 1:22.18 1:04.96 1:08.15 1:30.00 1:32.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 28.3.09 - 15:00 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 - 13 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | ZYCHOWICZ, Agnieszka WIECZOREK, Anna WARCIŃSKA, Anita KORCZAK, Natalia MACIEJARZ, Kinga WUTKIEWICZ, Zuzanna | 97 96 96 96 97 97 | SSP 4 Warszawa SP 6 Kraków SSP Augustów SSP 4 Warszawa SP 6 Kraków SSP 1 Warszawa | 1:48.31 1:41.13 1:20.50 1:38.06 1:43.55 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 28.3.09 - 15:05 | Chłopców, 100m zmienny | 12 - 13 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | WCZEŚNIAK, Dominik HOŁUBIEC, Maciek REGULSKI, Bartosz | 97 96 96 | SSP 4 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP 10 Warszawa | 1:49.00 1:18.00 1:23.60 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | PAWLICKI, Łukasz JURA, Maciej PYTKOWSKI, Jêdrzej CIEŚLAK, Michał | 96 96 97 96 | SP de La Salle Gdańsk PSP 92 Warszawa PSP 92 Warszawa 1 SSP Radom | 1:42.84 1:11.25 1:23.56 1:55.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 41 28.3.09 - 15:10 | Dziewcząt, 100m zmienny | 13 - 16 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | ZIELIŃSKA, Anna KOWALSKA, Sylwia ROSA, Monika CHMURA, Joanna | 95 95 95 94 | SG Łódź SG Ciechanów SG 4 Warszawa SG Łódź | 1:35.16 1:14.70 1:25.32 1:40.22 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | SZELENBAUM, Anna WALCZAK, Aleksandra DYAKOWSKA, Maja MAJEWSKA, Annna GRZESIAK, Magda | 93 94 96 95 93 | GN 54 Pro Futuro Warszawa SG 4 Warszawa SG Ciechanów SG TO Edukacja Łódź Gimnazjum "Dwójka" Warszawa | NT 1:27.20 1:13.50 1:25.00 1:39.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | MACZUGA, Julia BOLA, Agnieszka KURASIEWICZ, Agata KONOPCZYŃSKA, Justyna WIESIOŁEK, Anna | 93 95 94 95 93 | SG Łódź SG Ciechanów 1 GS Radom Gimnazjum Cecyli Plater-Zyberkówny SG Łódź | 1:42.44 1:26.00 1:12.24 1:23.80 1:38.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 28.3.09 - 15:15 | Chłopców, 100m zmienny | 14 - 16 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | HARDIE DOUGLAS, Andrzej KORZENIOWSKI, Bernard SAMKOWSKI, Jakub | 94 95 94 | SG Szczecinek SG 1 Warszawa GN 54 Pro Futuro Warszawa | NT 1:50.30 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | PYTEL, Rafał BRZÓSKA, Olek DURJASZ, Daniel SKOCZEK, Jêdrzej GĄDKIEWICZ, Mikołaj | 95 93 93 93 95 | SG 1 Warszawa SG 1 Warszawa SG 27 Warszawa SG 4 Warszawa GIM 14 Fundacji Szkolnej Warszawa | 1:32.30 1:20.60 1:12.34 1:15.71 1:30.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | WOJCIECHOWSKI, Jan RYBICKI, Jan RUTKOWSKI, Jakub PLECHOĆ, Dawid KOMANDER, Mateusz PAKUŁA, Adam | 95 93 94 93 95 95 | SG 20 Warszawa SG 1 Warszawa Katolicke Gimnazjum Zabrze GIM de La Salle Gdańsk Katolicke Gimnazjum Zabrze SG 1 Warszawa | 1:32.18 1:18.50 1:11.45 1:14.26 1:24.30 1:50.20 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KARTUS, Kacper MALINOWSKI, Marcin PYRLIK, Paweł KURASIEWICZ, Patryk KRAJZA, Maciej MAZUREK, Jacek | 94 95 94 95 94 95 | SG 20 Warszawa SG 6 Kraków SG 7 Kraków 1 GS Radom SG Ciechanów 1 GS Radom | 1:31.56 1:16.23 1:10.50 1:12.95 1:22.02 1:45.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 43 28.3.09 - 15:25 | Kobiet, 100m zmienny | 17 - 19 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | GAŁAŚ, Agnieszka TUDELSKA, Karolina RAPSKA, Joanna CYBULA, Magda ZACKIEWICZ, Kamila | 92 91 92 90 92 | II LO Augustów 1 SLO "Bednarska" Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa II LO Augustów | 1:37.00 1:25.18 1:19.58 1:20.15 1:31.20 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | WIERCIOCH, Karolina CHUDEK, Agnieszka SWINDER, Bianka POLAŃSKA, Katarzyna MORAWSKA, Małgosia KORYCKA, Małgorzata | 90 92 92 91 90 91 | SLO 3 Kraków ZSO Warszawa Katolicke Gimnazjum Zabrze Liceum "Meridian" Warszawa SLO 3 Kraków Autorskie LO 42 Warszawa | 1:33.20 1:22.20 1:18.00 1:20.00 1:31.10 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 44 28.3.09 - 15:30 | Mêżczyzn, 100m zmienny | 17 - 19 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | KIERZKOWSKI, Michał KOSESKI, Paweł KAWAŁKOWSKI, Jakub NAJDA, Fryderyk BRZEŹNIAK, Łukasz | 92 90 90 92 92 | V LO Radom SLO 2 Białystok 1 SLO "Bednarska" Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa VIII LO Radom | 1:38.43 1:18.65 1:10.14 1:17.91 1:27.81 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | IDŹKOWSKI, Marcim DĄBROWSKI, Aleksander LEWANDOWSKI, Bartłomiej KOWALSKI, Piotr CZUMAJ, Przemek | 90 92 92 91 91 | Liceum "Meridian" Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa Prywatne LO 51 Warszawa Autorskie LO 42 Warszawa ZSO Warszawa | 1:30.00 1:18.32 1:10.13 1:16.03 1:23.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 45 28.3.09 - 15:35 | Dziewcząt, 4 x 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista startowa Eliminacje |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | NSP 97 Warszawa 3 SSP 4 Warszawa 1 SP Św. Kazimierza Gdańsk 1 SSP Ciechanów 1 SSP 26 Warszawa 1 NSP 97 Warszawa 1 | NSP 97 Warszawa SSP 4 Warszawa SP Św. Kazimierza Gdańsk SSP Ciechanów SSP 26 Warszawa NSP 97 Warszawa | NT 2:03.25 1:31.00 1:40.00 NT NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa 1 SSP 10 Warszawa 1 SSP 2 Białystok 1 SPP Łódź 1 1 SSP Radom 1 NSP 97 Warszawa 2 | SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP 10 Warszawa SSP 2 Białystok SPP Łódź 1 SSP Radom NSP 97 Warszawa | NT 1:45.88 1:27.84 1:32.65 2:12.61 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 46 28.3.09 - 15:40 | Chłopców, 4 x 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista startowa Eliminacje |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | NSP 97 Warszawa 1 SSP 2 Białystok 1 SPP Łódź 1 SSP 26 Warszawa 1 | NSP 97 Warszawa SSP 2 Białystok SPP Łódź SSP 26 Warszawa | NT 1:35.58 1:38.22 NT |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | 1 SSP Radom 1 SP Św. Kazimierza Gdańsk 1 SSP Ciechanów 1 SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa 1 | 1 SSP Radom SP Św. Kazimierza Gdańsk SSP Ciechanów SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa | 2:04.68 1:25.00 1:38.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 47 28.3.09 - 15:45 | Dziewcząt, 4 x 25m zmienny | 10 - 11 lat Lista startowa Eliminacje |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | SSP 1 Warszawa 1 SSP 10 Warszawa 1 1 SSP Radom 1 | SSP 1 Warszawa SSP 10 Warszawa 1 SSP Radom | NT 1:30.28 1:53.26 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | SSP 1 Warszawa 2 SPP Łódź 1 PSP 92 Warszawa 1 SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa 1 | SSP 1 Warszawa SPP Łódź PSP 92 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa | NT 1:22.63 1:40.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 48 28.3.09 - 15:50 | Chłopców, 4 x 25m zmienny | 10 - 11 lat Lista startowa Eliminacje |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | SSP 1 Warszawa 1 SP Św. Kazimierza Gdańsk 1 SPP Łódź 1 SSP 10 Warszawa 1 SSP 10 Warszawa 2 SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa 1 | SSP 1 Warszawa SP Św. Kazimierza Gdańsk SPP Łódź SSP 10 Warszawa SSP 10 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa | 1:49.20 1:32.87 1:20.33 1:22.83 1:33.32 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 49 28.3.09 - 15:55 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 12 - 13 lat Lista startowa Eliminacje |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa 1 SSP 10 Warszawa 1 SPP Łódź 2 SSP Augustów 1 SSP 2 Białystok 1 | SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP 10 Warszawa SPP Łódź SSP Augustów SSP 2 Białystok | NT 2:59.00 2:42.12 2:57.00 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | SSP 1 Warszawa 2 SP Św. Kazimierza Gdańsk 1 SPP Łódź 1 SP 6 Kraków 1 SSP 1 Warszawa 1 | SSP 1 Warszawa SP Św. Kazimierza Gdańsk SPP Łódź SP 6 Kraków SSP 1 Warszawa | NT 2:57.62 2:31.12 2:50.32 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 50 28.3.09 - 16:00 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 12 - 13 lat Lista startowa Eliminacje |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | SSP 1 Warszawa 2 SSP 10 Warszawa 2 SSP Ciechanów 1 SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa 1 | SSP 1 Warszawa SSP 10 Warszawa SSP Ciechanów SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa | 3:15.20 2:36.06 2:54.05 NT |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | SPP Łódź 1 SSP 10 Warszawa 1 SP de La Salle Gdańsk 1 SSP 1 Warszawa 1 | SPP Łódź SSP 10 Warszawa SP de La Salle Gdańsk SSP 1 Warszawa | 3:00.12 2:32.83 2:44.35 3:20.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 51 28.3.09 - 16:10 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 14 - 16 lat Lista startowa Eliminacje |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | SG Łódź 2 SG 27 Warszawa 1 Gimnazjum "Meridian" Warszawa 1 SG 14 Warszawa 1 Gimnazjum "Dwójka" Warszawa 1 SG 1 Warszawa 1 | SG Łódź SG 27 Warszawa Gimnazjum "Meridian" Warszawa SG 14 Warszawa Gimnazjum "Dwójka" Warszawa SG 1 Warszawa | 3:05.22 2:56.43 2:40.00 2:45.64 2:59.00 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | SG 20 Warszawa 2 SG Łódź 1 SG Ciechanów 1 SG 20 Warszawa 1 SG 27 Warszawa 2 SG 2 Białystok 1 | SG 20 Warszawa SG Łódź SG Ciechanów SG 20 Warszawa SG 27 Warszawa SG 2 Białystok | 3:01.15 2:52.11 2:12.12 2:42.80 2:57.89 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 52 28.3.09 - 16:20 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 14 - 16 lat Lista startowa Eliminacje |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SG 2 Białystok 2 SG 1 Warszawa 1 SG Ciechanów 1 SG 27 Warszawa 1 Gimnazjum Św. Kazimierza Gdańsk 2 SG Szczecinek 1 | SG 2 Białystok SG 1 Warszawa SG Ciechanów SG 27 Warszawa Gimnazjum Św. Kazimierza Gdańsk SG Szczecinek | 2:38.50 2:23.30 2:15.25 2:18.56 2:28.12 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SG 14 Warszawa 1 SG 20 Warszawa 1 Gimnazjum Św. Kazimierza Gdańsk 1 GIM de La Salle Gdańsk 1 SG 2 Białystok 1 GIM 14 Fundacji Szkolnej Warszawa 1 | SG 14 Warszawa SG 20 Warszawa Gimnazjum Św. Kazimierza Gdańsk GIM de La Salle Gdańsk SG 2 Białystok GIM 14 Fundacji Szkolnej Warszawa | 2:37.17 2:20.71 2:12.93 2:16.89 2:26.90 NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SG Łódź 2 SG 6 Kraków 1 SG 4 Warszawa 1 SG Łódź 1 SG 1 Warszawa 2 SG Augustów 1 | SG Łódź SG 6 Kraków SG 4 Warszawa SG Łódź SG 1 Warszawa SG Augustów | 2:32.06 2:20.07 2:12.37 2:16.70 2:25.10 2:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 53 28.3.09 - 16:30 | Kobiet, 4 x 50m zmienny | 17 - 19 lat Lista startowa Eliminacje |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | Autorskie LO 42 Warszawa 1 1 SLO "Bednarska" Warszawa 1 Liceum "Meridian" Warszawa 1 Autorskie LO 42 Warszawa 2 | Autorskie LO 42 Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa Liceum "Meridian" Warszawa Autorskie LO 42 Warszawa | 2:56.20 2:46.21 2:50.00 3:07.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 54 28.3.09 - 16:35 | Mêżczyzn, 4 x 50m zmienny | 17 - 19 lat Lista startowa Eliminacje |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | Liceum "Meridian" Warszawa 1 Autorskie LO 42 Warszawa 1 ZSO Warszawa 1 | Liceum "Meridian" Warszawa Autorskie LO 42 Warszawa ZSO Warszawa | 2:40.00 2:17.50 2:20.30 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | 1 SLO "Bednarska" Warszawa 2 1 SLO "Bednarska" Warszawa 1 Prywatne LO 51 Warszawa 1 Autorskie LO 42 Warszawa 2 | 1 SLO "Bednarska" Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa Prywatne LO 51 Warszawa Autorskie LO 42 Warszawa | 2:36.18 2:17.43 2:20.00 3:05.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 55 28.3.09 - 16:40 | Dziewcząt, 4 x 25m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa Eliminacje |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | SSP 1 Warszawa 1 1 SSP Radom 1 SPP Łódź 1 PSP 92 Warszawa 1 NSP 97 Warszawa 1 | SSP 1 Warszawa 1 SSP Radom SPP Łódź PSP 92 Warszawa NSP 97 Warszawa | NT 1:53.19 1:16.16 1:28.00 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | SSP 1 Warszawa 2 SSP Ciechanów 1 SSP 10 Warszawa 1 SP Św. Kazimierza Gdańsk 1 SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa 1 SSP 26 Warszawa 1 | SSP 1 Warszawa SSP Ciechanów SSP 10 Warszawa SP Św. Kazimierza Gdańsk SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa SSP 26 Warszawa | NT 1:44.91 1:15.76 1:21.55 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 56 28.3.09 - 16:45 | Chłopców, 4 x 25m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa Eliminacje |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | SP Św. Kazimierza Gdańsk 1 SSP 10 Warszawa 2 SP Św. Kazimierza Gdańsk 1 SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa 1 | SP Św. Kazimierza Gdańsk SSP 10 Warszawa SP Św. Kazimierza Gdańsk SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa | 1:33.44 1:17.60 1:20.66 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | SSP 26 Warszawa 1 SSP 1 Warszawa 1 SSP 10 Warszawa 1 SPP Łódź 1 SSP Ciechanów 1 | SSP 26 Warszawa SSP 1 Warszawa SSP 10 Warszawa SPP Łódź SSP Ciechanów | NT 1:25.30 1:10.11 1:18.32 1:39.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 57 28.3.09 - 16:50 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa Eliminacje |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | SSP 1 Warszawa 2 SPP Łódź 2 SP Św. Kazimierza Gdańsk 1 SSP 1 Warszawa 1 | SSP 1 Warszawa SPP Łódź SP Św. Kazimierza Gdańsk SSP 1 Warszawa | NT 2:26.45 2:38.62 NT |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | SSP 10 Warszawa 1 SPP Łódź 1 SSP 2 Białystok 1 SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa 1 | SSP 10 Warszawa SPP Łódź SSP 2 Białystok SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa | 2:44.54 2:16.33 2:27.50 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 58 28.3.09 - 16:55 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa Eliminacje |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | SP de La Salle Gdańsk 1 SSP 1 Warszawa 2 SSP 10 Warszawa 2 SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa 1 | SP de La Salle Gdańsk SSP 1 Warszawa SSP 10 Warszawa SP 20 Fundacji Szkolnej Warszawa | 2:29.45 2:18.30 2:22.80 NT |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | SPP Łódź 1 SSP 10 Warszawa 1 SSP 1 Warszawa 1 SSP 2 Białystok 1 | SPP Łódź SSP 10 Warszawa SSP 1 Warszawa SSP 2 Białystok | 2:24.11 2:15.50 2:21.60 2:35.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 59 28.3.09 - 17:05 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 14 - 16 lat Lista startowa Eliminacje |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | Gimnazjum "Dwójka" Warszawa 1 Gimnazjum "Meridian" Warszawa 1 SG 20 Warszawa 1 SG 27 Warszawa 2 | Gimnazjum "Dwójka" Warszawa Gimnazjum "Meridian" Warszawa SG 20 Warszawa SG 27 Warszawa | 2:36.00 2:20.00 2:26.68 2:53.58 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | SG 27 Warszawa 1 SG 4 Warszawa 1 SG 2 Białystok 1 SG 20 Warszawa 2 | SG 27 Warszawa SG 4 Warszawa SG 2 Białystok SG 20 Warszawa | 2:34.45 2:09.71 2:23.50 2:38.92 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | SG 1 Warszawa 1 SG Łódź 1 SG Ciechanów 1 SG 14 Warszawa 1 SG Łódź 2 | SG 1 Warszawa SG Łódź SG Ciechanów SG 14 Warszawa SG Łódź | NT 2:28.33 2:08.87 2:22.15 2:37.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 60 28.3.09 - 17:15 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 14 - 16 lat Lista startowa Eliminacje |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SG Augustów 1 SG 1 Warszawa 1 SG 27 Warszawa 1 Gimnazjum Św. Kazimierza Gdańsk 2 SG 14 Warszawa 1 SG Szczecinek 1 | SG Augustów SG 1 Warszawa SG 27 Warszawa Gimnazjum Św. Kazimierza Gdańsk SG 14 Warszawa SG Szczecinek | 2:28.50 2:06.30 1:57.78 2:02.09 2:09.72 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SG Łódź 2 GIM de La Salle Gdańsk 1 Gimnazjum Św. Kazimierza Gdańsk 1 Gimnazjum "Dwójka" Warszawa 1 SG 20 Warszawa 1 GIM 14 Fundacji Szkolnej Warszawa 1 | SG Łódź GIM de La Salle Gdańsk Gimnazjum Św. Kazimierza Gdańsk Gimnazjum "Dwójka" Warszawa SG 20 Warszawa GIM 14 Fundacji Szkolnej Warszawa | 2:15.44 2:02.87 1:56.45 2:02.00 2:08.78 NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SG 2 Białystok 2 SG Łódź 1 SG 2 Białystok 1 SG 6 Kraków 1 SG Ciechanów 1 1 GS Radom 1 | SG 2 Białystok SG Łódź SG 2 Białystok SG 6 Kraków SG Ciechanów 1 GS Radom | 2:09.89 2:02.16 1:55.89 1:59.60 2:06.73 2:30.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 61 28.3.09 - 17:25 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | 17 - 19 lat Lista startowa Eliminacje |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | Liceum "Meridian" Warszawa 1 Autorskie LO 42 Warszawa 1 1 SLO "Bednarska" Warszawa 1 Autorskie LO 42 Warszawa 2 | Liceum "Meridian" Warszawa Autorskie LO 42 Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa Autorskie LO 42 Warszawa | 2:25.00 2:23.15 2:23.37 2:40.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 62 28.3.09 - 17:25 | Mêżczyzn, 4 x 50m dowolny | 17 - 19 lat Lista startowa Eliminacje |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | 1 SLO "Bednarska" Warszawa 2 1 SLO "Bednarska" Warszawa 1 Autorskie LO 42 Warszawa 1 ZSO Warszawa 1 Liceum "Meridian" Warszawa 1 Autorskie LO 42 Warszawa 2 | 1 SLO "Bednarska" Warszawa 1 SLO "Bednarska" Warszawa Autorskie LO 42 Warszawa ZSO Warszawa Liceum "Meridian" Warszawa Autorskie LO 42 Warszawa | 2:06.93 2:00.64 1:57.12 1:57.40 2:04.00 2:22.11 |