Nr 1 2008-06-14 | 50m motylkowy Kobiet | 10 - 13 lat Brak minimum |
10 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kasperek Aleksandra | 98 | H2JAS | 42.84 |
2. | Bogacz Marta | 98 | ORLED | 50.48 |
11 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Bożek Dominika | 97 | OŚWIE | 39.96 |
2. | Wysocka Katarzyna | 97 | AQPAW | 41.04 | 4. | Kieraga Marta | 97 | ORLED | 44.65 | |||||
3. | Buda Karolina | 97 | ORLED | 41.82 | 5. | Bylica Kinga | 97 | MUGIL | 45.92 |
12 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Seremet Klaudia | 96 | H2JAS | 35.16 |
2. | Ćwiêkała Olga | 96 | OŚWIĘC | 36.26 | |||
3. | Janusz Marta | 96 | MUGIL | 36.52 | |||
4. | Smuda Klaudia | 96 | ORLED | 37.35 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Konig Karolina | 95 | MOTYC | 35.22 |
2. | Wolowska Monika | 95 | MOTYC | 35.32 | |||
3. | Ptaszek Katarzyna | 95 | MUGIL | 37.85 | |||
4. | Mucha Katarzyna | 95 | MUGIL | 42.10 |
<< TOP >> |
Nr 2 2008-06-14 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 10 - 13 lat Brak minimum |
10 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Topolski Arkadiusz | 98 | H2JAS | 33.70 |
2. | Świstek Krzysztof | 98 | ORLED | 46.52 |
11 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Żmija Marek | 97 | MOKAT | 33.76 |
2. | Pietrzyk Mikołaj | 97 | AQPAW | 36.24 | 6. | Obetkon Kacper- | 97 | MUGIL | 42.89 | |||||
3. | Szylder Sebastian | 97 | AQPAW | 41.08 | 7. | Zwoliński Marcin | 97 | MOKAT | 45.49 | |||||
4. | Droś Patryk | 97 | MOKAT | 41.63 | 8. | Krawczyk Bartłomiej | 97 | MUGIL | 48.12 | |||||
5. | Budziszewski Wojciech | 97 | AQPAW | 42.18 |
12 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kotowski Adam | 96 | H2JAS | 34.68 |
2. | Kulczyk Mateusz | 96 | MUGIL | 39.22 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kurtok Tomasz | 95 | ORLED | 32.88 |
2. | Malczyk Marcin | 95 | ORLED | 33.61 | 5. | Wiekiera Łukasz | 95 | MOTYC | 36.25 | |||||
3. | Obtułowicz Wojciech | 95 | ORLED | 35.53 | 6. | Majnusz Patryk | 95 | MUGIL | 36.96 | |||||
4. | Kubiesa Adrian | 95 | MUGIL | 35.93 |
<< TOP >> |
Nr 3 2008-06-14 | 100m grzbietowy Kobiet | 10 - 13 lat Brak minimum |
10 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kwiatek Miriam | 98 | MUGIL | 1:29.93 |
2. | Brzuska Karolina | 98 | AQPAW | 1:35.63 | 5. | Ficek Ewelina | 98 | ORLED | 1:40.11 | |||||
3. | Haspert Dorota | 98 | AQPAW | 1:36.50 | 6. | Kolber Roksana | 98 | MUGIL | 1:51.88 | |||||
4. | Sobczak Olga | 98 | MUGIL | 1:37.10 | 7. | Błaszków Agnieszka | 98 | ORLED | 2:19.15 |
11 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Żarłok Martyna | 97 | H2JAS | 1:22.26 |
2. | Watoła Martyna | 97 | ORLED | 1:27.16 | 4. | Wysocka Katarzyna | 97 | AQPAW | 1:34.10 | |||||
3. | Buda Karolina | 97 | ORLED | 1:29.29 | 5. | Dynowska Natalia | 97 | H2JAS | 1:38.69 |
12 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Bartoszek Joanna | 96 | MUGIL | 1:20.75 |
2. | Michalczyk Magdalena | 96 | H2JAS | 1:22.19 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Dzida Adrianna | 95 | MUGIL | 1:16.13 |
2. | Wiewióra Dominika | 95 | MOTYC | 1:19.96 | |||
3. | Czmok Martyna | 95 | MOTYC | 1:22.98 | |||
4. | Idziaszek Angelika | 95 | H2JAS | 1:24.41 |
<< TOP >> |
Nr 4 2008-06-14 | 100m grzbietowy Mêżczyzn | 10 - 13 lat Brak minimum |
10 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Bury Kamil | 98 | H2JAS | 1:25.52 |
2. | Ulatowski Wojciech | 98 | AQPAW | 1:29.12 | 4. | Kubasiak Adam | 98 | AQPAW | 1:41.82 | |||||
3. | Freitag Szymon | 98 | ORLED | 1:34.53 | DYSKW. | Laskowski Mateusz | 98 | MUGIL |
12 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Chrobok Szymon | 96 | MUGIL | 1:15.91 |
2. | Hutny Jakub | 96 | OŚWIE | 1:23.66 | |||
3. | Tchórz Konrad | 96 | H2JAS | 1:28.03 | |||
4. | Sojka Wojciech | 96 | MUGIL | 1:31.07 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Karcz Mariusz | 95 | MUGIL | 1:31.97 |
2. | Błasiak Adam | 95 | MOTYC | 1:35.20 |
<< TOP >> |
Nr 5 2008-06-14 | 200m dowolny Kobiet | 10 - 13 lat Brak minimum |
10 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kasperek Aleksandra | 98 | H2JAS | 2:49.14 |
2. | Bogacz Marta | 98 | ORLED | 3:11.84 | |||
3. | Mietlińska Agata | 98 | MUGIL | 3:30.17 | |||
4. | Kolber Roksana | 98 | MUGIL | 3:46.54 |
11 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Marzec Sara | 97 | ORLED | 2:34.17 |
2. | Żarłok Martyna | 97 | H2JAS | 2:51.80 | 4. | Dynowska Natalia | 97 | H2JAS | 3:24.63 | |||||
3. | Kunina Justyna | 97 | H2JAS | 3:01.58 | 5. | Sekunda Mariola | 97 | MUGIL | 3:44.39 |
12 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Bartoszek Joanna | 96 | MUGIL | 2:37.90 |
2. | Ćwiêkała Olga | 96 | OŚWIĘC | 2:42.42 | |||
3. | Skowron Weronika | 96 | MUGIL | 2:48.08 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Dzida Adrianna | 95 | MUGIL | 2:29.35 |
2. | Zadylak Angelika | 95 | MOTYC | 2:33.22 | 4. | Idziaszek Angelika | 95 | H2JAS | 2:46.35 | |||||
3. | Kozaryszczuk Klaudia | 95 | MUGIL | 2:45.12 | 5. | Mołdrzyk Agnieszka | 95 | MUGIL | 3:04.38 |
<< TOP >> |
Nr 6 2008-06-14 | 200m dowolny Mêżczyzn | 10 - 13 lat Brak minimum |
10 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Topolski Arkadiusz | 98 | H2JAS | 2:37.23 |
2. | Bury Kamil | 98 | H2JAS | 2:52.25 | 5. | Goczoł Robert | 98 | ORLED | 3:39.16 | |||||
3. | Laskowski Mateusz | 98 | MUGIL | 3:11.03 | 6. | Ratajczyk Paweł | 98 | ORLED | 3:40.25 | |||||
4. | Freitag Szymon | 98 | ORLED | 3:23.51 | PK | Murański Kacper | 98 | MUGIL | 3:10.45 |
11 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kotowski Krzysztof | 97 | H2JAS | 2:33.14 |
2. | Zwoliński Marcin | 97 | MOKAT | 2:56.94 | 4. | Krawczyk Bartłomiej | 97 | MUGIL | 3:10.17 | |||||
3. | Karkoszka Karol | 97 | ORLED | 3:09.56 | 5. | Mendyk Arkadiusz | 97 | MUGIL | 3:31.10 |
12 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kotowski Adam | 96 | H2JAS | 2:27.09 |
2. | Kozaryszczuk Mikołaj | 96 | MUGIL | 2:41.15 | 5. | Tchórz Konrad | 96 | H2JAS | 2:55.80 | |||||
3. | Hutny Jakub | 96 | OŚWIE | 2:42.99 | 6. | Tymura Kamil | 96 | MUGIL | 3:06.92 | |||||
4. | Kulczyk Mateusz | 96 | MUGIL | 2:51.04 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Oleś Bartosz | 95 | ORLED | 2:28.39 |
2. | Kurtok Tomasz | 95 | ORLED | 2:28.57 | 5. | Obtułowicz Wojciech | 95 | ORLED | 2:37.72 | |||||
3. | Goździk Kacper | 95 | MOTYC | 2:29.79 | 6. | Karcz Mariusz | 95 | MUGIL | 2:51.84 | |||||
4. | Malczyk Marcin | 95 | ORLED | 2:33.06 |
<< TOP >> |
Nr 7 2008-06-14 | 100m klasyczny Kobiet | 10 - 13 lat Brak minimum |
10 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Brzuska Karolina | 98 | AQPAW | 1:50.16 |
2. | Sobczak Olga | 98 | MUGIL | 1:50.17 | 4. | Krypczyk Natalia | 98 | AQPAW | 2:05.99 | |||||
3. | Mietlińska Agata | 98 | MUGIL | 1:53.29 | 5. | Błaszków Agnieszka | 98 | ORLED | 3:03.06 |
11 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Marzec Sara | 97 | ORLED | 1:27.76 |
2. | Michalska Wiktoria | 97 | MOKAT | 1:39.05 | 6. | Żołna Marcelina | 97 | ORLED | 1:47.96 | |||||
3. | Kunina Justyna | 97 | H2JAS | 1:39.22 | 7. | Smolec Roksana | 97 | MUGIL | 1:52.52 | |||||
4. | Zbień Joanna | 97 | MUGIL | 1:44.49 | 8. | Sekunda Mariola | 97 | MUGIL | 2:12.13 | |||||
5. | Bylica Kinga | 97 | MUGIL | 1:46.76 |
12 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Seremet Klaudia | 96 | H2JAS | 1:27.15 |
2. | Smuda Klaudia | 96 | ORLED | 1:29.49 | |||
3. | Wyrobek Martyna | 96 | MUGIL | 1:30.60 | |||
4. | Skowron Weronika | 96 | MUGIL | 1:34.31 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Klimas Paulina | 95 | MUGIL | 1:27.13 |
2. | Kozaryszczuk Klaudia | 95 | MUGIL | 1:27.14 | 5. | Wiewióra Dominika | 95 | MOTYC | 1:32.83 | |||||
3. | Wolowska Monika | 95 | MOTYC | 1:31.05 | 6. | Płaza Agnieszka | 95 | H2JAS | 1:37.22 | |||||
4. | Kruk Anna | 95 | ORLED | 1:31.87 | 7. | Mołdrzyk Agnieszka | 95 | MUGIL | 1:50.20 |
<< TOP >> |
Nr 8 2008-06-14 | 100m klasyczny Mêżczyzn | 10 - 13 lat Brak minimum |
10 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Bazylewicz Kacper | 98 | MUGIL | 1:35.16 |
2. | Seremet Konrad | 98 | H2JAS | 1:35.86 | 4. | Ratajczyk Paweł | 98 | ORLED | 1:50.06 | |||||
3. | Gwóźdź Mateusz | 98 | H2JAS | 1:41.26 | 5. | Kubasiak Adam | 98 | AQPAW | 1:50.68 |
11 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Marcisz Jacek | 97 | AQPAW | 1:32.51 |
2. | Droś Patryk | 97 | MOKAT | 1:36.22 | |||
3. | Karkoszka Karol | 97 | ORLED | 1:46.34 | |||
4. | Mendyk Arkadiusz | 97 | MUGIL | 1:53.18 |
12 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Bazylewicz Bartosz | 96 | MUGIL | 1:25.91 |
2. | Sojka Wojciech | 96 | MUGIL | 1:33.05 | |||
3. | Oleś Radosław | 96 | ORLED | 1:33.32 | |||
4. | Tymura Kamil | 96 | MUGIL | 1:36.06 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Wiekiera Łukasz | 95 | MOTYC | 1:35.05 |
<< TOP >> |
Nr 9 2008-06-14 | 100m zmienny Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
10 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kwiatek Miriam | 98 | MUGIL | 1:34.17 |
2. | Haspert Dorota | 98 | AQPAW | 1:35.42 | |||
3. | Ficek Ewelina | 98 | ORLED | 1:47.66 | |||
4. | Krypczyk Natalia | 98 | AQPAW | 1:50.46 |
11 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Bożek Dominika | 97 | OŚWIE | 1:23.44 |
2. | Kieraga Marta | 97 | ORLED | 1:32.06 | 5. | Michalska Wiktoria | 97 | MOKAT | 1:41.13 | |||||
3. | Watoła Martyna | 97 | ORLED | 1:32.46 | 6. | Smolec Roksana | 97 | MUGIL | 1:42.82 | |||||
4. | Zbień Joanna | 97 | MUGIL | 1:36.56 |
<< TOP >> |
Nr 10 2008-06-14 | 100m zmienny Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
10 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Seremet Konrad | 98 | H2JAS | 1:26.34 |
2. | Ulatowski Wojciech | 98 | AQPAW | 1:26.82 | 5. | Goczoł Robert | 98 | ORLED | 2:06.35 | |||||
3. | Bazylewicz Kacper | 98 | MUGIL | 1:30.11 | PK | Murański Kacper | 98 | MUGIL | 1:45.38 | |||||
4. | Świstek Krzysztof | 98 | ORLED | 1:41.42 |
11 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Żmija Marek | 97 | MOKAT | 1:18.56 |
2. | Kotowski Krzysztof | 97 | H2JAS | 1:24.68 | 5. | Marcisz Jacek | 97 | AQPAW | 1:30.53 | |||||
3. | Pietrzyk Mikołaj | 97 | AQPAW | 1:26.86 | 6. | Budziszewski Wojciech | 97 | AQPAW | 1:30.57 | |||||
4. | Szylder Sebastian | 97 | AQPAW | 1:27.87 | 7. | Obetkon Kacper- | 97 | MUGIL | 1:36.28 |
<< TOP >> |
Nr 11 2008-06-14 | 200m zmienny Kobiet | 12 - 13 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Michalczyk Magdalena | 96 | H2JAS | 2:53.06 |
2. | Wyrobek Martyna | 96 | MUGIL | 3:05.83 | |||
3. | Janusz Marta | 96 | MUGIL | 3:06.51 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Konig Karolina | 95 | MOTYC | 2:54.08 |
2. | Klimas Paulina | 95 | MUGIL | 2:54.95 | 5. | Kruk Anna | 95 | ORLED | 3:06.33 | |||||
3. | Ptaszek Katarzyna | 95 | MUGIL | 2:55.17 | 6. | Mucha Katarzyna | 95 | MUGIL | 3:16.12 | |||||
4. | Płaza Agnieszka | 95 | H2JAS | 3:04.51 |
<< TOP >> |
Nr 12 2008-06-14 | 200m zmienny Mêżczyzn | 12 - 13 lat Brak minimum |
12 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Chrobok Szymon | 96 | MUGIL | 2:48.10 |
2. | Kozaryszczuk Mikołaj | 96 | MUGIL | 2:58.75 | |||
3. | Bazylewicz Bartosz | 96 | MUGIL | 2:59.35 | |||
4. | Oleś Radosław | 96 | ORLED | 3:04.58 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Majnusz Patryk | 95 | MUGIL | 3:00.88 |
2. | Kubiesa Adrian | 95 | MUGIL | 3:02.48 | |||
3. | Oleś Bartosz | 95 | ORLED | 3:08.16 | |||
4. | Błasiak Adam | 95 | MOTYC | 3:20.35 |
<< TOP >> |
Nr 13 2008-06-14 | 4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet | 10 - 13 lat Brak minimum |
Kod | Czas | |||||||
1. | Skecja Pływacka H2O Jastrzêbie 1 | H2JAS | 2:19.55 |
2. | ORKA Lêdziny 1 | ORLED | 2:21.24 | ||||
3. | MUKS GILUS W GILOWICACH 1 | MUGIL | 2:26.85 | ||||
4. | UKS Aquatica Pawłowice 1 | AQPAW | 2:35.54 |
<< TOP >> |
Nr 14 2008-06-14 | 4 x 50m Sztafeta Dow. Mêżczyzn | 10 - 13 lat Brak minimum |
Kod | Czas | |||||||
1. | Skecja Pływacka H2O Jastrzêbie 1 | H2JAS | 2:11.51 |
2. | UKS Aquatica Pawłowice 1 | AQPAW | 2:19.90 | ||||
3. | MUKS GILUS W GILOWICACH 1 | MUGIL | 2:25.70 | ||||
4. | ORKA Lêdziny 1 | ORLED | 2:29.68 |
<< TOP >> |
Nr 15 2008-06-14 | 4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet | 10 - 13 lat Brak minimum |
Kod | Czas | |||||||
1. | Skecja Pływacka H2O Jastrzêbie 1 | H2JAS | 2:34.26 |
2. | MUKS GILUS W GILOWICACH 1 | MUGIL | 2:37.29 | 4. | MUKS GILUS W GILOWICACH 2 | MUGIL | 2:55.50 | |||||||
3. | ORKA Lêdziny 1 | ORLED | 2:39.47 | 5. | UKS Aquatica Pawłowice 1 | AQPAW | 2:59.16 |
<< TOP >> |
Nr 16 2008-06-14 | 4 x 50m Sztafeta Zm. Mêżczyzn | 10 - 13 lat Brak minimum |
Kod | Czas | |||||||
1. | Skecja Pływacka H2O Jastrzêbie 1 | H2JAS | 2:30.17 |
2. | MUKS GILUS W GILOWICACH 1 | MUGIL | 2:32.60 | ||||
3. | UKS Aquatica Pawłowice 1 | AQPAW | 2:34.78 | ||||
4. | ORKA Lêdziny 1 | ORLED | 2:46.52 |