Nr 1 2008-10-04 | 50m motylkowy Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | CYWKA Łucja | 97 | Wodnik Radom | 37.14 | 343 | ||||||
2. | JACNIACKA Karolina | 98 | Fala Kraśnik | 40.57 | 263 | ||||||
3. | MARKOWSKA Olga | 97 | Delfinek Łuków | 41.26 | 250 | ||||||
4. | SADURSKA Martyna | 97 | Lublinianka | 42.79 | 224 | ||||||
5. | MACIEJEWSKA Joanna | 97 | Lublinianka | 42.81 | 224 | ||||||
6. | GAJDA Zuzanna | 97 | Orka Sochaczew | 43.35 | 215 | ||||||
7. | JACKIEWICZ Weronika | 98 | Orka Sochaczew | 45.19 | 190 | ||||||
8. | ŁYSIAK Milena | 98 | Trójka Puławy | 45.41 | 187 | ||||||
9. | GOLDSZTEIN Patrycja | 98 | Trójka Puławy | 46.43 | 175 | ||||||
10. | KARLIŃSKA Weronika | 98 | Trójka Puławy | 48.78 | 151 | ||||||
11. | MAGUŁA Angelika | 97 | Orka Zamość | 49.61 | 143 | ||||||
12. | KĘPA Klaudia | 97 | Trójka Puławy | 51.60 | 127 |
<< TOP >> |
Nr 2 2008-10-04 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | BOROWSKI Tomasz | 97 | Wisła Puławy | 35.19 | 277 | ||||||
2. | GŁOGOWSKI Krzysztof | 98 | Wodnik Radom | 37.10 | 236 | ||||||
3. | SIEJAK Jakub | 97 | Delfinek Łuków | 38.10 | 218 | ||||||
4. | KUROWSKI Olaf | 97 | Lublinianka | 38.26 | 215 | ||||||
5. | GRACZYK Bartosz | 97 | Skarpa Lublin | 38.74 | 207 | ||||||
6. | KOPCZYŃSKI Franciszek | 97 | Avia Świdnik | 39.65 | 193 | ||||||
7. | KRÓL Maciej | 97 | Wisła Puławy | 41.99 | 163 | ||||||
8. | SZUTKO Mateusz | 97 | Żak Biała Podl. | 42.06 | 162 | ||||||
9. | LEŃCZUK Dominik | 98 | Orka Zamość | 42.48 | 157 | ||||||
10. | KUKAWSKI Cezary | 97 | Lublinianka | 46.38 | 121 | ||||||
11. | KUCZYŃSKI Igor | 98 | Trójka Puławy | 47.07 | 115 | ||||||
12. | PRZEGON Michał | 98 | Orka Zamość | 47.83 | 110 | ||||||
DYSKW. | BRZUŚ Michał | 97 | Orka Zamość |
<< TOP >> |
Nr 3 2008-10-04 | 50m motylkowy Kobiet | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | KŁOPOCKA Paulina | 95 | Olimpia Lublin | 31.39 | 568 | ||||||
2. | ZAKRZEWSKA Paulina | 95 | Wodnik Radom | 32.97 | 490 | ||||||
3. | KARYKOWSKA Katarzyna | 96 | Skarpa Lublin | 35.38 | 397 | ||||||
4. | DERGHAM Linda | 96 | Orka Zamość | 35.48 | 393 | ||||||
5. | PRZYCHODZEŃ Olga | 95 | Skarpa Lublin | 35.98 | 377 | ||||||
6. | TREPKA Karolina | 96 | Delfinek Łuków | 36.14 | 372 | ||||||
7. | MADEJ Kinga | 96 | Delfin Tarnobrz | 36.75 | 354 | ||||||
8. | FEDOROWICZ Zuzanna | 96 | Wodnik Radom | 36.91 | 349 | ||||||
9. | OSTAPIUK Karolina | 96 | Żak Biała Podl. | 38.47 | 308 | ||||||
10. | DUDZIŃSKA Magdalena | 96 | Skarpa Lublin | 39.55 | 284 | ||||||
11. | SAŁEK Natalia | 96 | Orka Zamość | 40.07 | 273 | ||||||
12. | MRÓZ Monika | 96 | Trójka Puławy | 45.06 | 192 | ||||||
13. | ŻEBROWSKA Patrycja | 96 | Trójka Puławy | 47.50 | 164 |
<< TOP >> |
Nr 4 2008-10-04 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | CHOJAK Rafał | 95 | Wisła Puławy | 28.84 | 504 | ||||||
2. | BARTOSIEWICZ Jakub | 95 | Orkan Sochaczew | 29.28 | 481 | ||||||
3. | SZARANIEC Wojtek | 95 | Delfin Tarnobrz | 31.26 | 395 | ||||||
4. | MAZUR Andrzej | 95 | Avia Świdnik | 32.06 | 366 | ||||||
5. | RADLIŃSKI Ignacy | 96 | Orka Zamość | 33.82 | 312 | ||||||
6. | HOŁUB Jan | 96 | Avia Świdnik | 33.95 | 309 | ||||||
7. | ŚRODEK Arkadiusz | 96 | Lublinianka | 33.99 | 307 | ||||||
8. | RUTKOWSKI Krzysztof | 96 | Lublinianka | 34.06 | 306 | ||||||
9. | PIOTROWSKI Jakub | 95 | Orka Zamość | 34.52 | 293 | ||||||
10. | SZYMULA Kamil | 96 | Avia Świdnik | 34.68 | 289 | ||||||
11. | MARZEWSKI Robert | 95 | Avia Świdnik | 35.19 | 277 | ||||||
12. | RYBOŁOWIK Jan | 96 | Huragan Miêdzyr | 35.46 | 271 | ||||||
13. | SMYK Marcin | 96 | Orka Zamość | 35.55 | 269 | ||||||
14. | JANICKI Mateusz | 96 | Skarpa Lublin | 35.60 | 268 | ||||||
15. | WIATROWSKI Filip | 96 | Delfin Tarnobrz | 36.16 | 255 | ||||||
16. | KAWKA Michał | 95 | Trójka Puławy | 36.19 | 255 | ||||||
17. | SAFIN Konrad | 96 | Delfin Tarnobrz | 36.50 | 248 | ||||||
18. | RUBAJ Adrian | 96 | Skarpa Lublin | 36.85 | 241 | ||||||
19. | SAFIN Hubert | 95 | Delfin Tarnobrz | 37.06 | 237 | ||||||
ALEKSANDROWICZ Adrian | 95 | Skarpa Lublin | 37.06 | 237 | |||||||
21. | NOWAK Jakub | 95 | Skarpa Lublin | 37.29 | 233 | ||||||
22. | PIELAK Patryk | 95 | Trójka Puławy | 38.38 | 213 | ||||||
23. | BARTUZI Patryk | 96 | Wisła Puławy | 40.88 | 177 | ||||||
24. | CHROMIŃSKI Hubert | 96 | Delfinek Łuków | 42.08 | 162 | ||||||
25. | BANACZEK Konrad | 96 | Orka Zamość | 42.50 | 157 | ||||||
26. | DOBROWOLSKI Kuba | 96 | Trójka Puławy | 43.19 | 150 |
<< TOP >> |
Nr 5 2008-10-04 | 100m motylkowy Kobiet | 14 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | RADLIŃSKA Marcelina | 93 | Orka Zamość | 1:04.43 | 698 | ||||||
2. | CZERNIAK Gabriela | 91 | Wisła Puławy | 1:06.60 | 632 | ||||||
3. | DUCHNOWSKA Julita | 94 | Huragan Miêdzyr | 1:10.26 | 538 | ||||||
4. | MŁODZIANOWSKA Marcelina | 94 | Fala Kraśnik | 1:10.39 | 535 | ||||||
5. | SĘDŁAK Katarzyna | 94 | Orka Zamość | 1:13.36 | 472 | ||||||
6. | GŁAZOWSKA Kaja | 93 | Orka Zamość | 1:14.90 | 444 |
<< TOP >> |
Nr 6 2008-10-04 | 100m motylkowy Mêżczyzn | 14 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | BULAK Michał | 92 | Orka Zamość | 58.07 | 659 | ||||||
2. | LIBERADZKI Michał | 92 | Orka Sochaczew | 1:01.11 | 565 | ||||||
3. | MARKIEWICZ Sebastian | 91 | Orka Zamość | 1:01.73 | 548 | ||||||
4. | KLIZA Mateusz | 94 | Avia Świdnik | 1:02.47 | 529 | ||||||
5. | SKÓRSKI Jakub | 94 | Avia Świdnik | 1:04.64 | 478 | ||||||
6. | ORZELSKI Marek | 91 | Skarpa Lublin | 1:04.74 | 475 | ||||||
7. | KĘCIK Łukasz | 94 | Lublinianka | 1:05.59 | 457 | ||||||
8. | TROJAK Rafał | 93 | Wisła Puławy | 1:11.22 | 357 | ||||||
9. | BASIUK Wojciech | 93 | Avia Świdnik | 1:11.66 | 350 | ||||||
10. | MAGUŁA Kamil | 94 | Orka Zamość | 1:12.79 | 334 | ||||||
11. | WÓJCIK Łukasz | 93 | Orka Zamość | 1:13.89 | 320 | ||||||
12. | SZOSTAK Michał | 94 | Orka Zamość | 1:15.12 | 304 | ||||||
13. | SARAN Damian | 94 | Wisła Puławy | 1:15.28 | 302 |
<< TOP >> |
Nr 7 2008-10-04 | 50m grzbietowy Kobiet | 9 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | PODRAŻKA Zuzanna | 99 | Orka Sochaczew | 40.38 | 307 | ||||||
2. | STRZELECKA Katarzyna | 99 | Orka Sochaczew | 44.12 | 235 | ||||||
3. | ŁODZIŃSKA Aleksandra | 99 | Wisła Puławy | 46.47 | 201 | ||||||
4. | SOSNOWSKA Weronika | 99 | Delfinek Łuków | 52.46 | 140 | ||||||
5. | MANDZIUK Sylwia | 99 | Orka Zamość | 52.96 | 136 | ||||||
6. | ROZMUS Joanna | 99 | Orka Zamość | 1:04.14 | 76 | ||||||
7. | DENYS Agnieszka | 00 | Orka Zamość | 1:07.47 | 65 | ||||||
8. | JUŚ Aleksandra | 99 | Orka Zamość | 1:16.17 | 45 |
<< TOP >> |
Nr 8 2008-10-04 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | 9 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | PTASZYŃSKI Adam | 99 | Avia Świdnik | 46.06 | 136 | ||||||
2. | URBANEK Paweł | 99 | Trójka Puławy | 46.41 | 133 | ||||||
3. | WIELUŃSKI Jan | 99 | Olimpia Lublin | 46.53 | 132 | ||||||
4. | CZARNIECKI Jakub | 00 | Orka Zamość | 48.65 | 116 | ||||||
5. | BOBOWSKI Bartłomiej | 99 | Avia Świdnik | 48.74 | 115 | ||||||
6. | KOPYŚĆ Filip | 99 | Delfinek Łuków | 50.44 | 104 | ||||||
7. | ZAWADZKI Krystian | 99 | Trójka Puławy | 53.63 | 86 | ||||||
8. | SĘDŁAK Wiktor | 99 | Orka Zamość | 1:08.85 | 40 | ||||||
9. | CYBULSKI Jan | 99 | Orka Zamość | 1:15.66 | 30 | ||||||
10. | KOPYŚĆ Hubert | 99 | Delfinek Łuków | 1:27.27 | 20 |
<< TOP >> |
Nr 9 2008-10-04 | 100m grzbietowy Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | CYWKA Łucja | 97 | Wodnik Radom | 1:21.12 | 370 | ||||||
2. | DYRDA Karolina | 97 | Lublinianka | 1:23.00 | 346 | ||||||
3. | SIEŃCZYK Jowita | 97 | Żak Biała Podl. | 1:23.02 | 346 | ||||||
4. | SUCHOTA Magdalena | 97 | Huragan Miêdzyr | 1:23.42 | 341 | ||||||
5. | JACNIACKA Karolina | 98 | Fala Kraśnik | 1:24.32 | 330 | ||||||
6. | KAMIŃSKA Daria | 97 | Wodnik Radom | 1:26.09 | 310 | ||||||
7. | BOBOWSKA Dominika | 97 | Avia Świdnik | 1:27.04 | 300 | ||||||
8. | CELIŃSKA Kornelia | 97 | Huragan Miêdzyr | 1:29.88 | 272 | ||||||
9. | STRZALIŃSKA Emilia | 97 | Skarpa Lublin | 1:35.62 | 226 | ||||||
10. | CHĄDZYŃSKA Justyna | 98 | Orka Sochaczew | 1:35.81 | 225 | ||||||
11. | ŁYSIAK Milena | 98 | Trójka Puławy | 1:35.88 | 224 | ||||||
12. | KOPYŚĆ Kinga | 97 | Delfinek Łuków | 1:38.66 | 206 |
<< TOP >> |
Nr 10 2008-10-04 | 100m grzbietowy Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | LESZMAN Sebastian | 97 | Avia Świdnik | 1:13.78 | 333 | ||||||
2. | BRZUŚ Michał | 97 | Orka Zamość | 1:22.15 | 241 | ||||||
3. | GRZYWA Karol | 97 | Fala Kraśnik | 1:23.14 | 232 | ||||||
4. | NOWACKI Michał | 97 | Skarpa Lublin | 1:25.11 | 216 | ||||||
5. | JANKOWSKI Mikołaj | 98 | Delfinek Łuków | 1:27.06 | 202 | ||||||
6. | KUROWSKI Olaf | 97 | Lublinianka | 1:27.76 | 197 | ||||||
7. | KRÓL Maciej | 97 | Wisła Puławy | 1:33.04 | 166 | ||||||
8. | BERNAT Wojciech | 97 | Lublinianka | 1:34.80 | 157 | ||||||
9. | GRABEK Mikołaj | 98 | Trójka Puławy | 1:45.10 | 115 | ||||||
10. | ŁADNY Patryk | 97 | Skarpa Lublin | 1:46.19 | 111 | ||||||
11. | LICHOCKI Mateusz | 97 | Orka Zamość | 1:48.82 | 103 | ||||||
12. | SZUSTKIEWICZ Patrycjusz | 98 | Orka Sochaczew | 1:49.66 | 101 | ||||||
13. | SUJKA Dominik | 97 | Delfinek Łuków | 1:52.58 | 93 |
<< TOP >> |
Nr 11 2008-10-04 | 100m grzbietowy Kobiet | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | WIERTEL Agata | 95 | Lublinianka | 1:10.78 | 558 | ||||||
2. | ZYGO Karolina | 96 | Skarpa Lublin | 1:14.91 | 471 | ||||||
3. | MADEJ Kinga | 96 | Delfin Tarnobrz | 1:18.66 | 406 | ||||||
4. | WĘGIER Katarzyna | 96 | Skarpa Lublin | 1:18.82 | 404 | ||||||
5. | KAMIENIK Ada | 95 | Wodnik Radom | 1:18.88 | 403 | ||||||
6. | TREPKA Karolina | 96 | Delfinek Łuków | 1:19.00 | 401 | ||||||
7. | MULAK Agata | 95 | Skarpa Lublin | 1:19.31 | 396 | ||||||
8. | FEDOROWICZ Zuzanna | 96 | Wodnik Radom | 1:22.57 | 351 | ||||||
9. | KURZEMPA Monika | 96 | Orka Zamość | 1:25.93 | 312 |
<< TOP >> |
Nr 12 2008-10-04 | 100m grzbietowy Mêżczyzn | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | CHOJAK Rafał | 95 | Wisła Puławy | 1:09.06 | 406 | ||||||
2. | KLIZA Adrian | 95 | Avia Świdnik | 1:09.64 | 396 | ||||||
3. | KOCZUŁAP Maciej | 95 | Delfin Tarnobrz | 1:12.55 | 350 | ||||||
4. | JANICKI Mateusz | 96 | Skarpa Lublin | 1:15.54 | 310 | ||||||
5. | RADZIEJEWSKI Jakub | 95 | Skarpa Lublin | 1:16.80 | 295 | ||||||
6. | RADLIŃSKI Ignacy | 96 | Orka Zamość | 1:16.84 | 294 | ||||||
7. | BRACŁAW Karol | 95 | Skarpa Lublin | 1:17.38 | 288 | ||||||
8. | SAFIN Konrad | 96 | Delfin Tarnobrz | 1:19.66 | 264 | ||||||
9. | TCHÓRZEWSK Maciej | 95 | Skarpa Lublin | 1:20.81 | 253 | ||||||
10. | PRYJMA Wojciech | 96 | Orka Zamość | 1:21.07 | 251 | ||||||
11. | KOMOSA Mateusz | 95 | Avia Świdnik | 1:21.81 | 244 | ||||||
12. | ŚRODEK Arkadiusz | 96 | Lublinianka | 1:24.79 | 219 | ||||||
13. | BARTUZI Patryk | 96 | Wisła Puławy | 1:26.15 | 209 | ||||||
14. | DŁUTKOWSKI Jakub | 96 | Orka Zamość | 1:31.09 | 176 |
<< TOP >> |
Nr 13 2008-10-04 | 100m grzbietowy Kobiet | 14 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | SADŁO Kamila | 94 | Avia Świdnik | 1:07.34 | 648 | ||||||
2. | DUCHNOWSKA Julita | 94 | Huragan Miêdzyr | 1:13.16 | 505 | ||||||
3. | SOBCZUK Monika | 94 | Orka Zamość | 1:23.90 | 335 |
<< TOP >> |
Nr 14 2008-10-04 | 100m grzbietowy Mêżczyzn | 14 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | KOTOWICZ Jan | 91 | Lublinianka | 59.53 | 634 | ||||||
2. | DUBIEL Adam | 93 | Lublinianka | 1:00.26 | 611 | ||||||
3. | RAMS Cezary | 91 | Delfin Tarnobrz | 1:04.08 | 508 | ||||||
4. | SAMCZUK Jakub | 92 | Skarpa Lublin | 1:04.79 | 491 | ||||||
5. | KOPROŃ Kacper | 92 | Skarpa Lublin | 1:05.07 | 485 | ||||||
6. | MOGIELNICKI Eryk | 94 | Orka Zamość | 1:10.10 | 388 | ||||||
7. | WĄSIK Jakub | 94 | Fala Kraśnik | 1:10.81 | 376 | ||||||
8. | LEONARCIK Kuba | 94 | Wisła Puławy | 1:12.24 | 354 | ||||||
9. | BOŻYM Adam | 94 | Avia Świdnik | 1:13.87 | 331 | ||||||
10. | KASPEREK Radosław | 94 | Lublinianka | 1:15.76 | 307 | ||||||
11. | POPŁAWSKI Michał | 94 | Wisła Puławy | 1:15.84 | 306 | ||||||
12. | GWIAZDA Michał | 94 | Skarpa Lublin | 1:16.74 | 296 | ||||||
13. | KNAP Karol | 94 | Skarpa Lublin | 1:18.10 | 280 | ||||||
14. | KOZIKOWSKI Maciej | 94 | Skarpa Lublin | 1:21.48 | 247 |
<< TOP >> |
Nr 15 2008-10-04 | 50m klasyczny Kobiet | 9 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | ŁODZIŃSKA Aleksandra | 99 | Wisła Puławy | 52.59 | 190 | ||||||
2. | SIENKIEWICZ Paula | 99 | Orka Zamość | 1:12.19 | 73 | ||||||
3. | PLIŻGA Kinga | 99 | Orka Zamość | 1:13.47 | 69 |
<< TOP >> |
Nr 16 2008-10-04 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 9 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | PRÓSZYŃSKI Igor | 99 | Fala Kraśnik | 52.79 | 129 |
<< TOP >> |
Nr 17 2008-10-04 | 50m klasyczny Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | MACIEJEWSKA Joanna | 97 | Lublinianka | 42.29 | 366 | ||||||
2. | SADURSKA Martyna | 97 | Lublinianka | 42.82 | 353 | ||||||
3. | GAJDA Zuzanna | 97 | Orka Sochaczew | 43.33 | 341 | ||||||
4. | MAGUŁA Angelika | 97 | Orka Zamość | 44.25 | 320 | ||||||
5. | MIKULSKA Katarzyna | 97 | Skarpa Lublin | 45.66 | 291 | ||||||
6. | STRZALIŃSKA Emilia | 97 | Skarpa Lublin | 46.81 | 270 | ||||||
7. | GOLEŃ Martyna | 98 | Fala Kraśnik | 47.28 | FJ | 262 | |||||
8. | KURZEMPA Katarzyna | 98 | Orka Zamość | 47.28 | FJ | 262 | |||||
9. | KONDRACIUK Justyna | 97 | Trójka Puławy | 47.88 | 252 | ||||||
10. | PAŹDZIOR Paulina | 97 | Skarpa Lublin | 48.66 | 240 | ||||||
11. | CZARNECKA Sylwia | 97 | Trójka Puławy | 48.78 | 239 | ||||||
12. | GODZISZ Aneta | 97 | Orka Zamość | 50.27 | 218 | ||||||
13. | KONARZEWSKA Aleksandra | 97 | Orka Zamość | 50.54 | 214 | ||||||
14. | ZAWADZKA Laura | 97 | Delfinek Łuków | 53.51 | 181 | ||||||
15. | KOPYŚĆ Kinga | 97 | Delfinek Łuków | 55.22 | 164 | ||||||
16. | RYCHTA Dominika | 98 | Delfinek Łuków | 57.09 | 149 | ||||||
17. | JAROSIŃSKA Klaudia | 97 | Delfinek Łuków | 57.78 | 143 |
<< TOP >> |
Nr 18 2008-10-04 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | FEDOROWICZ Jakub | 97 | Wodnik Radom | 39.26 | 315 | ||||||
2. | ADAMCZYK Hubert | 97 | Orka Zamość | 40.33 | 290 | ||||||
3. | GRABCZAK Dawid | 97 | Wisła Puławy | 42.21 | 253 | ||||||
4. | KULIK Krzysztof | 98 | Trójka Puławy | 45.41 | 203 | ||||||
5. | URBANIAK Przemysław | 98 | Wisła Puławy | 45.47 | 202 | ||||||
6. | RADWAŃSKI Igor | 97 | Orka Zamość | 46.06 | 195 | ||||||
7. | SOLA Kornel | 97 | Fala Kraśnik | 46.82 | 185 | ||||||
8. | LEŃCZUK Dominik | 98 | Orka Zamość | 47.54 | 177 | ||||||
9. | NOWAK Tomasz | 97 | Orka Zamość | 49.43 | 157 | ||||||
10. | NOWACKI Michał | 97 | Skarpa Lublin | 49.69 | 155 | ||||||
11. | NAKONIECZNY Kacper | 97 | Skarpa Lublin | 49.82 | 154 | ||||||
12. | WYDMAŃSKI Bartłomiej | 97 | Orka Zamość | 50.05 | 152 | ||||||
13. | ŁADNY Patryk | 97 | Skarpa Lublin | 50.76 | 145 | ||||||
14. | SZYMANEK Sebastian | 98 | Delfinek Łuków | 50.97 | 143 | ||||||
LICHOCKI Mateusz | 97 | Orka Zamość | 50.97 | 143 | |||||||
16. | KUCZYŃSKI Igor | 98 | Trójka Puławy | 54.24 | 119 | ||||||
17. | SYKUT Paweł | 98 | Trójka Puławy | 57.58 | 99 | ||||||
18. | WAJSZCZUK Janusz | 98 | Orka Zamość | 1:02.15 | 79 | ||||||
19. | GAWRYJOŁEK Michał | 97 | Orka Zamość | 1:02.54 | 77 | ||||||
DYSKW. | WAJSZCZUK Wiktor | 98 | Orka Zamość |
<< TOP >> |
Nr 19 2008-10-04 | 50m klasyczny Kobiet | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | KŁOPOCKA Paulina | 95 | Olimpia Lublin | 37.00 | 547 | ||||||
2. | NOWAK Paulina | 96 | Wodnik Radom | 38.16 | 499 | ||||||
3. | PRZYCHODZEŃ Olga | 95 | Skarpa Lublin | 38.73 | 477 | ||||||
4. | ZARZECKA Anna | 96 | Skarpa Lublin | 38.95 | 469 | ||||||
5. | WIERTEL Agata | 95 | Lublinianka | 40.35 | 422 | ||||||
6. | KARCZEWSKA Joanna | 95 | Skarpa Lublin | 40.87 | 406 | ||||||
7. | KALISZEWSKA Kinga | 95 | Huragan Miêdzyr | 41.33 | 393 | ||||||
8. | KARYKOWSKA Katarzyna | 96 | Skarpa Lublin | 41.58 | 385 | ||||||
9. | KAMIENIK Ada | 95 | Wodnik Radom | 41.60 | 385 | ||||||
10. | KURZEMPA Monika | 96 | Orka Zamość | 46.26 | 280 | ||||||
11. | TETER Patrycja | 96 | Skarpa Lublin | 46.31 | 279 | ||||||
12. | OSTAPIUK Karolina | 96 | Żak Biała Podl. | 47.28 | 262 | ||||||
13. | DUDZIŃSKA Magdalena | 96 | Skarpa Lublin | 48.41 | 244 |
<< TOP >> |
Nr 20 2008-10-04 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | JURUŚ Radek | 95 | Delfin Tarnobrz | 34.46 | 465 | ||||||
2. | KULESZA Łukasz | 95 | Orka Zamość | 34.94 | 446 | ||||||
3. | MARZEWSKI Robert | 95 | Avia Świdnik | 36.44 | 393 | ||||||
4. | DOBROWOLSKI Marcel | 95 | Skarpa Lublin | 36.46 | FJ | 393 | |||||
5. | BRACŁAW Karol | 95 | Skarpa Lublin | 36.46 | FJ | 393 | |||||
6. | SMYK Marcin | 96 | Orka Zamość | 36.90 | 379 | ||||||
7. | CZERNIEC Filip | 96 | Skarpa Lublin | 37.86 | 351 | ||||||
8. | RUBAJ Adrian | 96 | Skarpa Lublin | 38.22 | 341 | ||||||
9. | SOLSKI Filip | 96 | Skarpa Lublin | 38.72 | 328 | ||||||
10. | KLIZA Adrian | 95 | Avia Świdnik | 38.97 | 322 | ||||||
11. | WIATROWSKI Filip | 96 | Delfin Tarnobrz | 40.75 | 281 | ||||||
12. | SZEWCZYK Paweł | 96 | Skarpa Lublin | 42.58 | 246 | ||||||
13. | CHROMIŃSKI Hubert | 96 | Delfinek Łuków | 42.82 | 242 | ||||||
14. | DŁUTKOWSKI Jakub | 96 | Orka Zamość | 43.71 | 228 | ||||||
15. | CHOREMBAŁA Piotr | 96 | Skarpa Lublin | 46.13 | 194 | ||||||
16. | KOTOWSKI Michał | 96 | Skarpa Lublin | 49.14 | 160 |
<< TOP >> |
Nr 21 2008-10-04 | 100m klasyczny Kobiet | 14 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | RADLIŃSKA Marcelina | 93 | Orka Zamość | 1:15.08 | 662 | ||||||
2. | WNUK Sylwia | 94 | Huragan Miêdzyr | 1:15.42 | 653 | ||||||
3. | RYBAK Iwona | 94 | Avia Świdnik | 1:22.28 | 503 | ||||||
4. | MŁODZIANOWSKA Marcelina | 94 | Fala Kraśnik | 1:23.86 | 475 | ||||||
5. | CHMIELEWSKA Agnieszka | 94 | Delfin Tarnobrz | 1:24.24 | 468 | ||||||
6. | TWARDOWSKA Sylwia | 93 | Skarpa Lublin | 1:24.53 | 464 |
<< TOP >> |
Nr 22 2008-10-04 | 100m klasyczny Mêżczyzn | 14 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | WASIL Sebastian | 94 | Avia Świdnik | 1:10.34 | 566 | ||||||
2. | MARKIEWICZ Sebastian | 91 | Orka Zamość | 1:11.13 | FJ | 547 | |||||
3. | BIADUŃ Adrian | 93 | Lublinianka | 1:11.13 | FJ | 547 | |||||
4. | ŻUKOWSKI Maciej | 93 | Orka Zamość | 1:13.96 | 487 | ||||||
5. | SZCZEPANIK Paweł | 92 | Skarpa Lublin | 1:14.25 | 481 | ||||||
6. | TROJAK Rafał | 93 | Wisła Puławy | 1:15.41 | 459 | ||||||
7. | JABŁOŃSKI Damian | 92 | Huragan Miêdzyr | 1:16.34 | 443 | ||||||
8. | CZOPEK Igor | 94 | Wisła Puławy | 1:19.92 | 386 | ||||||
9. | KONOWAŁEK Patryk | 93 | Skarpa Lublin | 1:24.56 | 326 | ||||||
10. | WATROS Patryk | 94 | Skarpa Lublin | 1:26.94 | 300 | ||||||
PK | DUBIEL Adam | 93 | Lublinianka | 1:15.19 | 463 |
<< TOP >> |
Nr 23 2008-10-04 | 50m dowolny Kobiet | 9 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | PODRAŻKA Zuzanna | 99 | Orka Sochaczew | 35.93 | 305 | ||||||
2. | STRZELECKA Katarzyna | 99 | Orka Sochaczew | 40.84 | 207 | ||||||
3. | PLIŻGA Kinga | 99 | Orka Zamość | 48.03 | 127 | ||||||
4. | SOSNOWSKA Weronika | 99 | Delfinek Łuków | 48.32 | 125 | ||||||
5. | MANDZIUK Sylwia | 99 | Orka Zamość | 53.84 | 90 | ||||||
6. | DENYS Agnieszka | 00 | Orka Zamość | 54.65 | 86 | ||||||
7. | SIENKIEWICZ Paula | 99 | Orka Zamość | 56.86 | 77 | ||||||
8. | ROZMUS Joanna | 99 | Orka Zamość | 1:10.09 | 41 | ||||||
9. | JUŚ Aleksandra | 99 | Orka Zamość | 1:19.12 | 28 |
<< TOP >> |
Nr 24 2008-10-04 | 50m dowolny Mêżczyzn | 9 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | WIELUŃSKI Jan | 99 | Olimpia Lublin | 38.66 | 166 | ||||||
2. | PTASZYŃSKI Adam | 99 | Avia Świdnik | 39.84 | 152 | ||||||
3. | PRÓSZYŃSKI Igor | 99 | Fala Kraśnik | 41.06 | 139 | ||||||
4. | URBANEK Paweł | 99 | Trójka Puławy | 41.10 | 138 | ||||||
5. | KOPYŚĆ Filip | 99 | Delfinek Łuków | 43.58 | 116 | ||||||
6. | ZAWADZKI Krystian | 99 | Trójka Puławy | 45.15 | 104 | ||||||
7. | KOPYŚĆ Hubert | 99 | Delfinek Łuków | 45.82 | 100 | ||||||
8. | CZARNIECKI Jakub | 00 | Orka Zamość | 46.14 | 98 | ||||||
9. | BOBOWSKI Bartłomiej | 99 | Avia Świdnik | 50.26 | 75 | ||||||
10. | SĘDŁAK Wiktor | 99 | Orka Zamość | 53.15 | 64 | ||||||
11. | CYBULSKI Jan | 99 | Orka Zamość | 1:07.24 | 31 |
<< TOP >> |
Nr 25 2008-10-04 | 100m dowolny Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | DYRDA Karolina | 97 | Lublinianka | 1:13.68 | 368 | ||||||
2. | KAMIŃSKA Daria | 97 | Wodnik Radom | 1:13.98 | 363 | ||||||
3. | JACKIEWICZ Weronika | 98 | Orka Sochaczew | 1:16.31 | 331 | ||||||
4. | SUCHOTA Magdalena | 97 | Huragan Miêdzyr | 1:17.76 | 313 | ||||||
5. | SIEŃCZYK Jowita | 97 | Żak Biała Podl. | 1:17.77 | 313 | ||||||
6. | GOLEŃ Martyna | 98 | Fala Kraśnik | 1:19.44 | 293 | ||||||
7. | BOBOWSKA Dominika | 97 | Avia Świdnik | 1:21.14 | 275 | ||||||
8. | CELIŃSKA Kornelia | 97 | Huragan Miêdzyr | 1:23.94 | 248 | ||||||
9. | GOLDSZTEIN Patrycja | 98 | Trójka Puławy | 1:24.82 | 241 | ||||||
10. | MARKOWSKA Olga | 97 | Delfinek Łuków | 1:25.07 | 239 | ||||||
11. | KĘPA Klaudia | 97 | Trójka Puławy | 1:25.44 | 236 | ||||||
12. | MIKULSKA Katarzyna | 97 | Skarpa Lublin | 1:26.38 | 228 | ||||||
13. | KONDRACIUK Justyna | 97 | Trójka Puławy | 1:28.33 | 213 | ||||||
14. | KARLIŃSKA Weronika | 98 | Trójka Puławy | 1:30.38 | 199 | ||||||
15. | KURZEMPA Katarzyna | 98 | Orka Zamość | 1:30.39 | 199 | ||||||
16. | CHĄDZYŃSKA Justyna | 98 | Orka Sochaczew | 1:33.87 | 177 | ||||||
17. | CZARNECKA Sylwia | 97 | Trójka Puławy | 1:33.88 | 177 | ||||||
18. | JAROSIŃSKA Klaudia | 97 | Delfinek Łuków | 1:36.66 | 163 | ||||||
19. | ZAWADZKA Laura | 97 | Delfinek Łuków | 1:38.07 | 156 | ||||||
20. | RYCHTA Dominika | 98 | Delfinek Łuków | 1:42.79 | 135 | ||||||
21. | GRYTA Kamila | 97 | Skarpa Lublin | 1:44.56 | 128 |
<< TOP >> |
Nr 26 2008-10-04 | 100m dowolny Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | SIEJAK Jakub | 97 | Delfinek Łuków | 1:08.76 | 315 | ||||||
2. | LESZMAN Sebastian | 97 | Avia Świdnik | 1:10.04 | 298 | ||||||
3. | FEDOROWICZ Jakub | 97 | Wodnik Radom | 1:12.46 | 269 | ||||||
4. | SOLA Kornel | 97 | Fala Kraśnik | 1:13.18 | 261 | ||||||
5. | GRZYWA Karol | 97 | Fala Kraśnik | 1:13.92 | 253 | ||||||
6. | RADWAŃSKI Igor | 97 | Orka Zamość | 1:14.08 | 252 | ||||||
7. | KOPCZYŃSKI Franciszek | 97 | Avia Świdnik | 1:14.63 | 246 | ||||||
8. | GRACZYK Bartosz | 97 | Skarpa Lublin | 1:14.70 | 245 | ||||||
9. | ADAMCZYK Hubert | 97 | Orka Zamość | 1:16.35 | 230 | ||||||
10. | BOROWSKI Tomasz | 97 | Wisła Puławy | 1:18.69 | 210 | ||||||
11. | GŁOGOWSKI Krzysztof | 98 | Wodnik Radom | 1:18.82 | 209 | ||||||
12. | GRABCZAK Dawid | 97 | Wisła Puławy | 1:19.56 | 203 | ||||||
13. | SZUTKO Mateusz | 97 | Żak Biała Podl. | 1:19.72 | 202 | ||||||
14. | JANKOWSKI Mikołaj | 98 | Delfinek Łuków | 1:21.31 | 190 | ||||||
15. | URBANIAK Przemysław | 98 | Wisła Puławy | 1:26.30 | 159 | ||||||
16. | KUKAWSKI Cezary | 97 | Lublinianka | 1:27.84 | 151 | ||||||
17. | KULIK Krzysztof | 98 | Trójka Puławy | 1:29.87 | 141 | ||||||
18. | WYDMAŃSKI Bartłomiej | 97 | Orka Zamość | 1:35.22 | 118 | ||||||
19. | SZUSTKIEWICZ Patrycjusz | 98 | Orka Sochaczew | 1:35.73 | 116 | ||||||
20. | PRZEGON Michał | 98 | Orka Zamość | 1:36.61 | 113 | ||||||
21. | SZYMANEK Sebastian | 98 | Delfinek Łuków | 1:39.17 | 105 | ||||||
22. | NOWAK Tomasz | 97 | Orka Zamość | 1:40.72 | 100 | ||||||
23. | SYKUT Paweł | 98 | Trójka Puławy | 1:45.92 | 86 | ||||||
24. | GRABEK Mikołaj | 98 | Trójka Puławy | 1:46.31 | 85 | ||||||
25. | SUJKA Dominik | 97 | Delfinek Łuków | 1:48.44 | 80 | ||||||
26. | WAJSZCZUK Janusz | 98 | Orka Zamość | 2:00.52 | 58 | ||||||
DYSKW. | BERNAT Wojciech | 97 | Lublinianka |
<< TOP >> |
Nr 27 2008-10-04 | 100m dowolny Kobiet | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | ZAKRZEWSKA Paulina | 95 | Wodnik Radom | 1:06.94 | 490 | ||||||
2. | ZARZECKA Anna | 96 | Skarpa Lublin | 1:09.08 | 446 | ||||||
3. | KARCZEWSKA Joanna | 95 | Skarpa Lublin | 1:09.19 | 444 | ||||||
4. | NOWAK Paulina | 96 | Wodnik Radom | 1:10.00 | 429 | ||||||
5. | DERGHAM Linda | 96 | Orka Zamość | 1:11.54 | 402 | ||||||
6. | WĘGIER Katarzyna | 96 | Skarpa Lublin | 1:12.14 | 392 | ||||||
7. | ZYGO Karolina | 96 | Skarpa Lublin | 1:14.92 | 350 | ||||||
8. | SAŁEK Natalia | 96 | Orka Zamość | 1:15.84 | 337 | ||||||
9. | KALISZEWSKA Kinga | 95 | Huragan Miêdzyr | 1:19.16 | 296 | ||||||
10. | TETER Patrycja | 96 | Skarpa Lublin | 1:23.06 | 256 | ||||||
11. | MRÓZ Monika | 96 | Trójka Puławy | 1:24.26 | 246 | ||||||
12. | ŻEBROWSKA Patrycja | 96 | Trójka Puławy | 1:25.78 | 233 | ||||||
PK | KŁOPOCKA Paulina | 95 | Olimpia Lublin | 1:06.58 | 498 | ||||||
DYSKW. | MULAK Agata | 95 | Skarpa Lublin |
<< TOP >> |
Nr 28 2008-10-04 | 100m dowolny Mêżczyzn | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | MAZUR Andrzej | 95 | Avia Świdnik | 1:00.81 | 455 | ||||||
2. | BARTOSIEWICZ Jakub | 95 | Orkan Sochaczew | 1:01.54 | 439 | ||||||
3. | KOCZUŁAP Maciej | 95 | Delfin Tarnobrz | 1:02.16 | 426 | ||||||
4. | SZARANIEC Wojtek | 95 | Delfin Tarnobrz | 1:04.06 | 389 | ||||||
5. | HOŁUB Jan | 96 | Avia Świdnik | 1:05.79 | 359 | ||||||
6. | RADZIEJEWSKI Jakub | 95 | Skarpa Lublin | 1:06.38 | 350 | ||||||
7. | DOBROWOLSKI Marcel | 95 | Skarpa Lublin | 1:07.47 | 333 | ||||||
8. | ALEKSANDROWICZ Adrian | 95 | Skarpa Lublin | 1:08.49 | 318 | ||||||
9. | SZYMULA Kamil | 96 | Avia Świdnik | 1:08.51 | 318 | ||||||
10. | KULESZA Łukasz | 95 | Orka Zamość | 1:08.68 | 316 | ||||||
11. | JURUŚ Radek | 95 | Delfin Tarnobrz | 1:08.83 | 314 | ||||||
12. | RYBOŁOWIK Jan | 96 | Huragan Miêdzyr | 1:08.88 | 313 | ||||||
13. | CZERNIEC Filip | 96 | Skarpa Lublin | 1:09.16 | 309 | ||||||
14. | NOWAK Jakub | 95 | Skarpa Lublin | 1:10.13 | 297 | ||||||
15. | KAWKA Michał | 95 | Trójka Puławy | 1:10.14 | 296 | ||||||
16. | TCHÓRZEWSK Maciej | 95 | Skarpa Lublin | 1:10.99 | 286 | ||||||
17. | RUTKOWSKI Krzysztof | 96 | Lublinianka | 1:11.25 | 283 | ||||||
18. | PIOTROWSKI Jakub | 95 | Orka Zamość | 1:12.09 | 273 | ||||||
19. | SZEWCZYK Paweł | 96 | Skarpa Lublin | 1:12.74 | 266 | ||||||
20. | KOMOSA Mateusz | 95 | Avia Świdnik | 1:14.79 | 244 | ||||||
21. | SAFIN Hubert | 95 | Delfin Tarnobrz | 1:16.59 | 228 | ||||||
22. | SOLSKI Filip | 96 | Skarpa Lublin | 1:17.87 | 216 | ||||||
23. | PRYJMA Wojciech | 96 | Orka Zamość | 1:19.30 | 205 | ||||||
24. | KOTOWSKI Michał | 96 | Skarpa Lublin | 1:23.60 | 175 | ||||||
25. | DOBROWOLSKI Kuba | 96 | Trójka Puławy | 1:23.74 | 174 | ||||||
26. | BANACZEK Konrad | 96 | Orka Zamość | 1:25.16 | 165 | ||||||
27. | CHOREMBAŁA Piotr | 96 | Skarpa Lublin | 1:26.08 | 160 |
<< TOP >> |
Nr 29 2008-10-04 | 100m dowolny Kobiet | 14 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | CZERNIAK Gabriela | 91 | Wisła Puławy | 1:00.01 | 681 | ||||||
2. | SADŁO Kamila | 94 | Avia Świdnik | 1:00.50 | 664 | ||||||
3. | GŁAZOWSKA Kaja | 93 | Orka Zamość | 1:04.37 | 552 | ||||||
4. | SĘDŁAK Katarzyna | 94 | Orka Zamość | 1:04.51 | 548 | ||||||
5. | TWARDOWSKA Sylwia | 93 | Skarpa Lublin | 1:05.07 | 534 | ||||||
6. | WNUK Sylwia | 94 | Huragan Miêdzyr | 1:06.06 | 510 | ||||||
7. | URBANIAK Patrycja | 91 | Delfin Tarnobrz | 1:08.28 | 462 | ||||||
8. | RYBAK Iwona | 94 | Avia Świdnik | 1:11.46 | 403 |
<< TOP >> |
Nr 30 2008-10-04 | 100m dowolny Mêżczyzn | 14 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | BULAK Michał | 92 | Orka Zamość | 54.48 | 633 | ||||||
2. | KOTOWICZ Jan | 91 | Lublinianka | 55.76 | 591 | ||||||
3. | DUBIEL Adam | 93 | Lublinianka | 56.06 | 581 | ||||||
4. | LIBERADZKI Michał | 92 | Orka Sochaczew | 57.43 | 540 | ||||||
5. | KĘCIK Łukasz | 94 | Lublinianka | 57.54 | 537 | ||||||
6. | RAMS Cezary | 91 | Delfin Tarnobrz | 57.56 | 537 | ||||||
KLIZA Mateusz | 94 | Avia Świdnik | 57.56 | 537 | |||||||
8. | ŻUKOWSKI Maciej | 93 | Orka Zamość | 58.76 | 505 | ||||||
9. | WASIL Sebastian | 94 | Avia Świdnik | 58.90 | 501 | ||||||
10. | CZOPEK Igor | 94 | Wisła Puławy | 59.19 | 494 | ||||||
11. | SKÓRSKI Jakub | 94 | Avia Świdnik | 59.46 | 487 | ||||||
12. | SAMCZUK Jakub | 92 | Skarpa Lublin | 59.57 | 484 | ||||||
13. | ORZELSKI Marek | 91 | Skarpa Lublin | 1:00.14 | 471 | ||||||
14. | MOGIELNICKI Eryk | 94 | Orka Zamość | 1:01.10 | 449 | ||||||
KOPROŃ Kacper | 92 | Skarpa Lublin | 1:01.10 | 449 | |||||||
16. | LEONARCIK Kuba | 94 | Wisła Puławy | 1:01.47 | 441 | ||||||
17. | JABŁOŃSKI Damian | 92 | Huragan Miêdzyr | 1:01.48 | 440 | ||||||
18. | KASPEREK Radosław | 94 | Lublinianka | 1:01.94 | 431 | ||||||
19. | BIADUŃ Adrian | 93 | Lublinianka | 1:02.53 | 419 | ||||||
20. | MAGUŁA Kamil | 94 | Orka Zamość | 1:02.82 | 413 | ||||||
21. | WÓJCIK Łukasz | 93 | Orka Zamość | 1:02.99 | 409 | ||||||
22. | BOŻYM Adam | 94 | Avia Świdnik | 1:03.79 | 394 | ||||||
23. | SZOSTAK Michał | 94 | Orka Zamość | 1:04.06 | 389 | ||||||
24. | SOBCZUK Łukasz | 93 | Orka Zamość | 1:04.25 | 386 | ||||||
25. | KNAP Karol | 94 | Skarpa Lublin | 1:04.34 | 384 | ||||||
26. | SARAN Damian | 94 | Wisła Puławy | 1:04.35 | 384 | ||||||
27. | BASIUK Wojciech | 93 | Avia Świdnik | 1:04.46 | 382 | ||||||
28. | WĄSIK Jakub | 94 | Fala Kraśnik | 1:04.98 | 373 | ||||||
29. | HABZDA Piotr | 91 | Delfin Tarnobrz | 1:05.07 | 371 | ||||||
30. | SZCZEPANIK Paweł | 92 | Skarpa Lublin | 1:05.75 | 360 | ||||||
31. | KARKUT Paweł | 94 | Skarpa Lublin | 1:06.43 | 349 | ||||||
32. | MAKOWIECKI Marek | 93 | Delfin Tarnobrz | 1:07.43 | 334 | ||||||
33. | KONOWAŁEK Patryk | 93 | Skarpa Lublin | 1:07.74 | 329 | ||||||
34. | GWIAZDA Michał | 94 | Skarpa Lublin | 1:07.91 | 327 | ||||||
35. | KOZIKOWSKI Maciej | 94 | Skarpa Lublin | 1:09.47 | 305 | ||||||
36. | WATROS Patryk | 94 | Skarpa Lublin | 1:09.81 | 301 | ||||||
37. | POPŁAWSKI Michał | 94 | Wisła Puławy | 1:10.14 | 296 |