޶‰a€h¦Śeet¦Śana±eĐ¦Ş€®¦Đe±i€teĐed¦to¦Ş€ |
Nr 1 2008-11-15 | 400m zmienny Kobiet | Dames Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 | Ulbrich Nicole Mazurek Karolina Wikieł Manuela Ss Lewińska Karolina So Wiśniewska Magdalena Podlecka Agnieszka Ss Mendowska Katarzyna Rybicka Pamela Zachoszcz Joanna Kołacz Vivienne Ss Kozakiewicz Marta Cieślak Katarzyna Bernat Aleksandra Maciupa Kinga | 91 89 92 93 93 94 94 94 93 91 90 94 90 94 | SC Empor Rostock 2000 AZS AGH Kraków USKS Ostrołêka UKP Unia Oświêcim SMS O Posnania Poznań MKP Szczecin Warta Poznań MTS Kwidzyn Znicz Koszalin MKP Szczecin Juvenia Białystok Posnania Poznań Warta Poznań MKP Szczecin | 5:00.50 5:00.85 5:13.16 5:15.25 5:15.63 5:21.79 5:21.96 5:24.65 5:28.21 5:37.29 5:45.31 5:51.00 NT NT |
<< TOP >> |
Nr 2 2008-11-15 | 400m zmienny Mêżczyzn | Heren Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 | Matczak Mateusz Jasiński Jakub Mikołajewski Mariusz Certa Maciej So Krzywiecki Tomasz Trenda Paweł So Mosiêżny Mateusz Pełczyński Kacper So Zapała Łukasz So Pierwieniecki Juliusz Ss Głogowski Adam Laryończuk Jakub Ss Zawadka Michał Osnowski Bartosz Kramek Patryk Kubiak Rafał Sg Witkowski Adrian Ródź Maciej Panek Nikodem Zawada Mateusz Weiss Aleksander Szymankiewicz Norbert Błażejewski Tomasz Wiêckowski Dariusz Kościelny Tomasz Prysak Karol | 89 87 90 91 89 92 92 92 91 91 93 91 89 94 92 93 93 94 91 92 94 88 93 94 94 92 | Trójka Łódź AZS Korner Zielona Góra Polonia Warszawa Wisła Puławy MKP Szczecin UKP Unia Oświêcim SMS O Słowianka Gorzów UKP Unia Oświêcim SMS O UKP Unia Oświêcim SMS O MKP Szczecin Flota Gdynia MKP Szczecin AZS AWF Warszawa Ósemka Starogard Gd. MKP Szczecin AZS AWFiS Gdańsk MKP Szczecin MKP Szczecin UKS 1-Solex Lêbork UKS 1-Solex Lêbork Ósemka Starogard Gd. Olimpia Poznań Słowianka Gorzów MKP Szczecin MKP Szczecin MKP Szczecin | 4:09.07 4:21.72 4:22.65 4:23.60 4:29.35 4:33.60 4:36.83 4:37.36 4:44.58 4:45.64 4:50.62 4:53.07 4:55.32 4:59.27 5:06.91 5:15.55 5:19.21 5:22.54 NT NT NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Nr 3 2008-11-15 | 800m dowolny Kobiet | Dames Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 | Cisowska Aleksandra Wikieł Manuela Ss Olczak Mirela Krzyżostaniak Agnieszka Ss Jordan Franziska Kwiatkowska Anna Heilmann Lea Staniszewska Zuzanna Belczewska Katarzyna Wysocka Wiktoria Piekarska Magdalena Kuligowska Marcela Stêpniak Marta Boćkowska Maria Wojdak Kamila Bukszowana Malwina Nizio Nicola Ss Przasnek Zuzanna Ss | 89 92 93 93 88 90 94 94 92 94 94 94 94 94 89 81 93 94 | AZS AGH Kraków USKS Ostrołêka Słowianka Gorzów MKP Szczecin SC Empor Rostock 2000 MOSiR Sopot SC Empor Rostock 2000 Żoliborz Warszawa Ósemka Starogard Gd. Ósemka Starogard Gd. MKP Szczecin MKP Szczecin Ósemka Starogard Gd. Żoliborz Warszawa MKP Szczecin MKP Szczecin MKP Szczecin MKP Szczecin | 8:51.28 8:55.85 8:56.85 9:21.53 9:35.20 9:40.04 9:45.10 9:49.08 9:52.94 10:00.83 10:07.07 10:15.16 10:20.31 10:24.06 10:32.94 NT NT NT |
<< TOP >> |
Nr 4 2008-11-15 | 800m dowolny Mêżczyzn | Heren Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 | Sawrymowicz Mateusz Matczak Mateusz Hreniak Maciej Pielowski Krzysztof Piątkowski Mateusz So Hura Bartosz Rurak Paweł Stobieniecki Jacek So Kirsten Vincent Szamotulski Wojciech Zieja Dawid Rząsa Wojciech Kleszczyński Paweł Ss Machniewicz Radosław So Zaczyński Karol So Kwiatkowski Michał Jabłoński Marcin Ss Kot Maciej Towarek Sebastian Orłowski Piotr Ss Zaborowski Filip Żebrowski Piotr Kandulski Daniel Oldach Maik Musiał Dawid Sg Dêbicki Kacper Chrościelewski Michał Kucharski Michał Gorra Daniel Dammann Janis Scholtz Szymon Kaczyński Ferdynand Andrzejewski Aleksander Laser Patryk Wasielewski Filip Witkowski Krzysztof Ss | 87 89 89 91 90 91 88 90 87 91 89 90 91 91 91 90 90 91 93 91 94 90 91 89 93 93 91 93 94 93 92 94 91 94 94 91 | MKP Szczecin Trójka Łódź MKP Szczecin Kormoran Olsztyn UKP Unia Oświêcim SMS O Kormoran Olsztyn AZS AWF Warszawa SKRA Belchatów SC Empor Rostock 2000 Słowianka Gorzów AZS AWFiS Gdańsk AZS AWFiS Gdańsk MKP Szczecin MKS Sambor Tczew Pałac Katowice SMS O Trójka Łódź MKP Szczecin Junior Kluczbork Jedynka Elbląg MKP Szczecin Flota Gdynia Żoliborz Warszawa MKP Szczecin SC Empor Rostock 2000 AZS AWFiS Gdańsk Słowianka Gorzów AZS AWFiS Gdańsk Słowianka Gorzów MKP Szczecin SC Empor Rostock 2000 Astromal Akwawit Leszno MKP Szczecin Astromal Akwawit Leszno Ósemka Starogard Gd. MKP Szczecin MKP Szczecin | 7:41.78 7:50.34 7:51.63 8:01.51 8:03.33 8:05.06 8:07.02 8:14.94 8:16.20 8:18.31 8:18.65 8:18.74 8:19.67 8:20.59 8:23.33 8:24.52 8:36.55 8:37.32 8:37.36 8:40.78 8:47.12 8:49.74 8:55.00 8:55.00 9:05.39 9:12.16 9:12.68 9:12.84 9:20.24 9:22.90 9:34.13 9:44.44 9:44.49 NT NT NT |
<< TOP >> |
Nr 5 2008-11-15 | 50m motylkowy Kobiet | Dames Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 | Urbańczyk Aleksandra Ptasińska Katarzyna Tchórz Alicja Olczak Mirela Żak Dominika Baranowska Magda Sg Gapińska Agnieszka Kwiatkowska Anna Świderska Marlena Świtalska Martyna Nowacka Aleksandra Szg Kowalik Kaja Pustuła Agnieszka So Stefaniak Małgorzata Sołowiej Ewelina Mendak Joanna Palinowska Patrycja Panek Agata Kozakiewicz Marta Wiśniewska Magdalena Stefaniak Paulina Kêdracka Magdalena Ślusarczyk Anna Rybicka Pamela Małecka Agnieszka Zborowska Marta Wiczkowska Daria Gajewska Patrycja Winkowska Urszula Witkowska Martyna Duszak Anna Kulczyńska Iza Stacewicz Dominika Sg Lebowska Paulina Wawrzynkiewicz Adrianna Mendowska Katarzyna Wójcik Aleksandra | 87 90 92 93 89 93 84 89 89 92 90 92 92 92 90 89 92 93 90 93 94 89 93 94 93 91 93 93 90 92 93 91 93 94 91 94 89 | Trójka Łódź Polonia Warszawa Słowianka Gorzów Słowianka Gorzów AZS AWF Warszawa UKS 1-Solex Lêbork AZS AWF Warszawa Polonia Warszawa AZS AGH Kraków Warta Poznań Zryw Opole Polonia Warszawa UKP Unia Oświêcim SMS O Warta Poznań MKP Szczecin AZS AWF Warszawa Polonia Warszawa UKS 1-Solex Lêbork Juvenia Białystok Posnania Poznań Warta Poznań AZS AWF Warszawa Słowianka Gorzów MTS Kwidzyn UKS 1-Solex Lêbork Olimpia Poznań Słowianka Gorzów Warta Poznań Żoliborz Warszawa Słowianka Gorzów Polonia Warszawa Słowianka Gorzów AZS AWFiS Gdańsk MKP Szczecin Polonia Warszawa Warta Poznań AZS AGH Kraków | 26.61 28.36 28.64 28.75 28.76 28.96 29.13 29.22 29.27 29.52 29.57 29.77 29.79 29.83 29.99 30.00 30.29 30.42 30.44 30.58 30.62 30.69 30.77 30.79 30.81 31.23 31.62 31.95 32.08 32.73 32.75 32.93 33.48 37.52 NT NT NT |
<< TOP >> |
Nr 6 2008-11-15 | 50m motylkowy Mêżczyzn | Heren Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 | Babuchowski Marcin Smoliński Jan So Lewandowski Maciej Gawłowicz Krzysztof Jabłoński Marcin Ss Paszek Marcin Szg Wróblewski Dawid Ss Zawadka Michał Szczepaniak Tomasz Karpisz Bartłomiej Kaczmarczyk Piotr Belgrau Łukasz Kamiński Michał Kleszczyński Paweł Ss Kościelny Tomasz Krupecki Oskar El Fray Kamil Lewaszow Hubert Malicki Patryk Urbański Krzysztof Sg Milczarek Artur Raczyński Jakub Orłowski Piotr Ss Machnik Bartosz Aleszczenko Walery Gralewski Michał Ródź Maciej Prysak Karol Staniszewski Kacper Sorbian Józef Przybylak Tomasz Cieślak Tomasz Owczarek Piotr Kuśmierek Szymon Michalkowski Marek Szałach Robert Paszkowski Przemysław Kulasiewicz Mateusz Drozd Mateusz | 84 90 86 87 90 89 90 89 91 93 90 91 90 91 94 92 91 92 90 93 90 93 91 92 93 94 94 92 94 94 92 90 92 92 91 94 91 94 94 | Trójka Łódź UKP Unia Oświêcim SMS O AZS AWF Warszawa AZS AWF Katowice MKP Szczecin Warta Poznań MKP Szczecin AZS AWF Warszawa Zryw Opole Słowianka Gorzów MKP Szczecin Flota Gdynia Olimpia Poznań MKP Szczecin MKP Szczecin MKP Szczecin MKP Szczecin Korner Zielona Góra AZS AWFiS Gdańsk AZS AWFiS Gdańsk Trójka Łódź Bałtyk-Morska Odyseja Kołobrze MKP Szczecin MMKS Kêdzierzyn-Koźle Słowianka Gorzów Żoliborz Warszawa MKP Szczecin MKP Szczecin Skalar Słupsk Znicz Koszalin Astromal Akwawit Leszno Polonia Warszawa Polonia Warszawa Warta Poznań Warta Poznań Dwójka Morena Gdańsk AZS AWFiS Gdańsk Neptun Stargard Neptun Stargard | 23.99 25.04 25.22 25.59 25.98 26.03 26.05 26.27 26.59 26.76 26.81 26.97 26.97 27.01 27.11 27.31 27.48 27.50 27.88 28.19 28.27 28.68 28.76 28.85 29.40 29.68 29.83 30.23 30.40 33.42 NT NT NT NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Nr 7 2008-11-15 | 50m grzbietowy Kobiet | Dames Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | Urbańczyk Aleksandra Budzis Joanna Tchórz Alicja Mazurek Zuzanna So Krzyżostaniak Agnieszka Ss Zackiewicz Aleksandra Kowalik Kaja Przasnek Zuzanna Ss Jochim Aleksandra Podlecka Agnieszka Ss Głowiak Marta Małecka Agnieszka Jóźwiak Natalia Wysocka Wiktoria Zawieja Daria Wiśniewska Magdalena Stefaniak Paulina Maciupa Kinga Tomczyk Zofia Rozwadowska Aleksandra Baranowska Magda Sg Stêpniak Marta Neuman Martyna | 87 90 92 91 93 91 92 94 92 94 91 93 90 94 94 93 94 94 93 93 93 94 91 | Trójka Łódź Polonia Warszawa Słowianka Gorzów Fala Kraśnik MKP Szczecin Polonia Warszawa Polonia Warszawa MKP Szczecin Korner Zielona Góra MKP Szczecin Słowianka Gorzów UKS 1-Solex Lêbork MKP Szczecin Ósemka Starogard Gd. Warta Poznań Posnania Poznań Warta Poznań MKP Szczecin Warta Poznań MOSiR Sopot UKS 1-Solex Lêbork Ósemka Starogard Gd. Słowianka Gorzów | 28.51 29.20 29.23 29.81 30.07 30.45 30.58 31.15 31.21 31.30 31.75 31.83 32.02 32.07 32.82 32.93 33.21 33.84 34.14 34.22 NT NT NT |
<< TOP >> |
Nr 8 2008-11-15 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | Heren Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 | Kawêcki Radosław Szg Karaś Sebastian Lewandowski Maciej Miciul Mateusz Dyduch Marcin Rusin Mariusz Płonowski Miłosz Sg Trenda Paweł So Najborowski Paweł Wiśniowski Tomasz Osuch Mikołaj Błażejewski Tomasz Rzyszczak Adam Capiga Filip Urbański Krzysztof Sg Urbański Rafał Kruk Mateusz Dettlaff Maciej Stankiewicz Andrzej Dymerski Szymon Tubacki Dawid Stasiak Sebastian Miałkowski Łukasz Gil Karol Ksycki Mateusz Reda Mateusz Roszak Adrian Kolec Miłosz Witkowski Krzysztof Ss | 91 91 86 87 91 88 93 92 92 90 90 93 92 91 93 93 88 92 93 93 94 94 93 94 92 93 88 94 91 | Korner Zielona Góra Polonia Warszawa AZS AWF Warszawa AZS AWFiS Gdańsk Jordan Kraków AZS AWF Warszawa AZS AWFiS Gdańsk UKP Unia Oświêcim SMS O Korner Zielona Góra Słowianka Gorzów Warta Poznań Słowianka Gorzów Warta Poznań Zryw Opole AZS AWFiS Gdańsk MKP Szczecin AZS AGH Kraków AZS AWFiS Gdańsk Słowianka Gorzów MKP Szczecin MKP Szczecin Żoliborz Warszawa Słowianka Gorzów Ósemka Starogard Gd. Skalar Słupsk MKP Szczecin KS AZS Poznań MKP Szczecin MKP Szczecin | 25.49 26.62 26.92 27.39 27.46 27.49 27.54 27.93 28.10 28.29 28.53 28.90 29.02 29.65 29.99 30.10 30.13 30.40 30.82 32.08 32.33 32.44 32.76 32.77 33.45 33.64 NT NT NT |
<< TOP >> |
Nr 9 2008-11-15 | 50m klasyczny Kobiet | Dames Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | Hryniewicz Luiza Zachoszcz Paulina Kołacz Vivienne Ss Bieńkowska Wiktoria Sg Dulian Katarzyna Muller Anna Sêktas Zuzanna Lewińska Karolina So Ulbrich Nicole Ratkowska Zuzanna Sg Gajewska Patrycja Wojdak Kamila Bożym Katarzyna Zawieja Daria Cieślak Katarzyna Wiśniewska Magdalena Raczkowska Barbara Kołakowska Róża Balicka Urszula Zajko-Ignatowicz Aleksandra Mendowska Katarzyna Tomczyk Zofia | 90 93 91 93 87 92 93 93 91 93 93 89 90 94 94 93 94 93 94 94 94 93 | Trójka Łódź Znicz Koszalin MKP Szczecin AZS AWFiS Gdańsk AZS AWFiS Gdańsk Warta Poznań Polonia Warszawa UKP Unia Oświêcim SMS O SC Empor Rostock 2000 AZS AWFiS Gdańsk Warta Poznań MKP Szczecin Żoliborz Warszawa Warta Poznań Posnania Poznań Posnania Poznań UKS 1-Solex Lêbork Polonia Warszawa MKP Szczecin MKP Szczecin Warta Poznań Warta Poznań | 32.61 32.86 33.22 33.41 33.77 34.00 34.31 34.37 34.50 35.12 35.39 35.43 35.90 36.32 36.42 36.74 37.01 37.48 38.57 39.36 NT NT |
<< TOP >> |
Nr 10 2008-11-15 | 50m klasyczny Mêżczyzn | Heren Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 | Winogrodzki Mariusz Kuczko Sławomir Rowiński Filip Wypych Filip Swierczek Bartłomiej So Krawczyk Sebastian Pełczyński Kacper So Grzejszczak Paweł Frankiewicz Piotr Skorulski Maciej Kosowski August Wołkanowski Marek Sg Kubiak Rafał Sg Laryończuk Jakub Ss Białek Piotr Markowski Przemysław Michalkowski Marek Kuśmierek Szymon Kundzicz Maciej Wróblewski Dawid Ss Weiss Aleksander Komorowski Marek Lejman Kacper Osuch Krzysztof Chojnowski Krystian Użdolewicz Łukasz Kramek Patryk | 87 85 90 91 90 89 92 90 89 91 92 93 93 91 92 91 91 92 92 90 94 94 94 94 94 92 92 | AZS AWF Warszawa AZS AWF Warszawa Polonia Warszawa Trójka Łódź Górnik Radlin AZS AGH Kraków UKP Unia Oświêcim SMS O Polonia Warszawa AZS AGH Kraków MMKS Kêdzierzyn-Koźle Polonia Warszawa AZS AWFiS Gdańsk AZS AWFiS Gdańsk MKP Szczecin Warta Poznań AZS AWFiS Gdańsk Warta Poznań Warta Poznań Warta Poznań MKP Szczecin Ósemka Starogard Gd. Znicz Koszalin Dwójka Morena Gdańsk Warta Poznań MKP Szczecin Słowianka Gorzów MKP Szczecin | 28.37 28.77 29.22 29.72 29.91 29.95 30.46 30.54 30.59 30.64 30.65 30.69 30.72 30.81 30.88 31.40 31.89 32.16 32.62 33.19 33.46 33.83 34.49 34.96 39.58 NT NT |
<< TOP >> |
Nr 11 2008-11-15 | 50m dowolny Kobiet | Dames Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 | Bochyńska Sonia Żak Dominika Kośla Marta Nizio Nicola Ss Wawrzynkiewicz Adrianna Zackiewicz Aleksandra Czupajło Karolina Krzemińska Mariola Wiśniewska Magdalena Quarta Karolina Nowacka Aleksandra Szg Głowiak Marta Magier Marta Stacewicz Dominika Sg Wiczkowska Daria Staniszewska Zuzanna Matuszewska Angelika Ratkowska Zuzanna Sg Kaczmarek Wiktoria Hanuszewicz Pamela Neuman Martyna Cieślak Katarzyna Heilmann Lea Rozwadowska Aleksandra Boćkowska Maria Lebowska Paulina Ślusarczyk Anna | 90 89 93 93 91 91 94 92 93 92 90 91 94 93 93 94 93 93 94 93 91 94 94 93 94 94 93 | Junior Kluczbork AZS AWF Warszawa Polonia Warszawa MKP Szczecin Polonia Warszawa Polonia Warszawa Znicz Koszalin MMKS Kêdzierzyn-Koźle Posnania Poznań Polonia Warszawa Zryw Opole Słowianka Gorzów Skalar Słupsk AZS AWFiS Gdańsk Słowianka Gorzów Żoliborz Warszawa Znicz Koszalin AZS AWFiS Gdańsk Warta Poznań MKP Szczecin Słowianka Gorzów Posnania Poznań SC Empor Rostock 2000 MOSiR Sopot Żoliborz Warszawa MKP Szczecin Słowianka Gorzów | 26.74 27.03 27.63 27.89 28.23 28.32 28.36 28.46 28.54 28.70 29.13 29.19 29.21 29.54 29.61 29.69 29.88 29.94 29.98 30.15 30.58 32.17 32.20 32.63 32.83 34.89 NT |
<< TOP >> |
Nr 12 2008-11-15 | 50m dowolny Mêżczyzn | Heren Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 | Smoliński Jan So Kawêcki Radosław Szg Iwaniuk Damian Gawłowicz Krzysztof Wypych Filip Wilk Krzysztof Luftman Adam Szamotulski Wojciech Pelc Krzysztof Owczarek Piotr Majchrzak Kacper Kotkowicz Michał Sawala Juliusz Belgrau Łukasz Skorulski Maciej Rząsa Wojciech Kwiatkowski Michał Dudziak Tomasz Pierwieniecki Juliusz Ss Lewaszow Hubert Kandulski Daniel Osnowski Bartosz Malicki Patryk Krupecki Oskar Milczarek Artur Karpisz Bartłomiej Laser Patryk Raczyński Jakub Machnik Bartosz Płonowski Miłosz Sg Kirsten Vincent Kolec Miłosz Osuch Krzysztof Musiał Dawid Sg Dêbicki Kacper Dettlaff Maciej Rzyszczak Adam Syta Aleksander Rozmiarek Łukasz Urbański Rafał Wołkanowski Marek Sg Kaczyński Ferdynand Oldach Maik Kucharski Michał Dymerski Szymon Gralewski Michał Dammann Janis Wiêckowski Dariusz Stasiak Sebastian Nowak Kacper Ksycki Mateusz Sorbian Józef Reda Mateusz Tubacki Dawid Melaniuk Arkadiusz Chojnowski Krystian Jasiński Jakub Przybylak Tomasz Cieślak Tomasz Grzejszczak Paweł Roszak Adrian Szałach Robert Krzywiecki Tomasz Paszkowski Przemysław Kulasiewicz Mateusz Drozd Mateusz | 90 91 87 87 91 89 91 91 91 92 92 93 90 91 91 90 90 90 91 92 91 94 90 92 90 93 94 93 92 93 87 94 94 93 93 92 92 91 93 93 93 94 89 93 93 94 93 94 94 94 92 94 93 94 94 94 87 92 90 90 88 94 89 91 94 94 | UKP Unia Oświêcim SMS O Korner Zielona Góra AZS AWF Warszawa AZS AWF Katowice Trójka Łódź AZS AGH Kraków Słowianka Gorzów Słowianka Gorzów Manta Jelcz-Laskowice Polonia Warszawa Warta Poznań Znicz Koszalin Słowianka Gorzów Flota Gdynia MMKS Kêdzierzyn-Koźle AZS AWFiS Gdańsk Trójka Łódź Słowianka Gorzów MKP Szczecin Korner Zielona Góra MKP Szczecin Ósemka Starogard Gd. AZS AWFiS Gdańsk MKP Szczecin Trójka Łódź Słowianka Gorzów Ósemka Starogard Gd. Bałtyk-Morska Odyseja Kołobrze MMKS Kêdzierzyn-Koźle AZS AWFiS Gdańsk SC Empor Rostock 2000 MKP Szczecin Warta Poznań AZS AWFiS Gdańsk Słowianka Gorzów AZS AWFiS Gdańsk Warta Poznań Żoliborz Warszawa Słowianka Gorzów MKP Szczecin AZS AWFiS Gdańsk MKP Szczecin SC Empor Rostock 2000 Słowianka Gorzów MKP Szczecin Żoliborz Warszawa SC Empor Rostock 2000 MKP Szczecin Żoliborz Warszawa Skalar Słupsk Skalar Słupsk Znicz Koszalin MKP Szczecin MKP Szczecin Skalar Słupsk MKP Szczecin AZS Korner Zielona Góra Astromal Akwawit Leszno Polonia Warszawa Polonia Warszawa KS AZS Poznań Dwójka Morena Gdańsk MKP Szczecin AZS AWFiS Gdańsk Neptun Stargard Neptun Stargard | 23.32 23.73 23.86 23.92 23.94 23.94 24.14 24.28 24.34 24.47 24.54 24.54 24.74 24.95 25.00 25.08 25.09 25.10 25.14 25.17 25.23 25.51 25.56 25.69 25.81 25.86 25.90 25.95 26.01 26.09 26.30 26.31 26.36 26.40 26.47 26.59 26.73 26.85 26.85 27.01 27.02 27.06 27.10 27.11 27.22 27.23 27.30 27.56 28.00 28.35 28.42 29.04 29.07 29.15 29.32 32.88 NT NT NT NT NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Nr 13 1899-12-30 | 200m motylkowy Kobiet | Dames Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | Olczak Mirela Świderska Marlena Nowacka Aleksandra Szg Gapińska Agnieszka Ptasińska Katarzyna Tchórz Alicja Sołowiej Ewelina Kêdracka Magdalena Pustuła Agnieszka So Świtalska Martyna Panek Agata Stefaniak Małgorzata Rybicka Pamela Kozakiewicz Marta Mendak Joanna Wiczkowska Daria Duszak Anna Kulczyńska Iza Ślusarczyk Anna Zborowska Marta Zachoszcz Joanna Witkowska Martyna Wójcik Aleksandra | 93 89 90 84 90 92 90 89 92 92 93 92 94 90 89 93 93 91 93 91 93 92 89 | Słowianka Gorzów AZS AGH Kraków Zryw Opole AZS AWF Warszawa Polonia Warszawa Słowianka Gorzów MKP Szczecin AZS AWF Warszawa UKP Unia Oświêcim SMS O Warta Poznań UKS 1-Solex Lêbork Warta Poznań MTS Kwidzyn Juvenia Białystok AZS AWF Warszawa Słowianka Gorzów Polonia Warszawa Słowianka Gorzów Słowianka Gorzów Olimpia Poznań Znicz Koszalin Słowianka Gorzów AZS AGH Kraków | 2:13.72 2:15.47 2:15.82 2:15.87 2:16.03 2:17.10 2:17.56 2:20.48 2:22.43 2:22.96 2:23.16 2:26.69 2:27.18 2:27.69 2:27.99 2:28.77 2:32.26 2:33.21 2:33.65 2:36.06 2:36.45 2:40.63 NT |
<< TOP >> |
Nr 14 1899-12-30 | 200m motylkowy Mêżczyzn | Heren Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 | Babuchowski Marcin Paszek Marcin Szg Lewandowski Maciej Piątkowski Mateusz So Machniewicz Radosław So Jabłoński Marcin Ss Zawadka Michał Zapała Łukasz So Szczepaniak Tomasz Kirsten Vincent Karpisz Bartłomiej Mosiêżny Mateusz Orłowski Piotr Ss Krupecki Oskar Głogowski Adam Kościelny Tomasz Panek Nikodem Gralewski Michał Aleszczenko Walery Witkowski Adrian Prysak Karol Staniszewski Kacper Lewaszow Hubert Przybylak Tomasz Cieślak Tomasz Kuśmierek Szymon Majchrzak Kacper Milczarek Artur | 84 89 86 90 91 90 89 91 91 87 93 92 91 92 93 94 91 94 93 93 92 94 92 92 90 92 92 90 | Trójka Łódź Warta Poznań AZS AWF Warszawa UKP Unia Oświêcim SMS O MKS Sambor Tczew MKP Szczecin AZS AWF Warszawa UKP Unia Oświêcim SMS O Zryw Opole SC Empor Rostock 2000 Słowianka Gorzów Słowianka Gorzów MKP Szczecin MKP Szczecin Flota Gdynia MKP Szczecin UKS 1-Solex Lêbork Żoliborz Warszawa Słowianka Gorzów MKP Szczecin MKP Szczecin Skalar Słupsk Korner Zielona Góra Astromal Akwawit Leszno Polonia Warszawa Warta Poznań Warta Poznań Trójka Łódź | 1:56.28 1:59.67 2:00.63 2:01.41 2:02.37 2:03.25 2:04.28 2:05.28 2:06.09 2:08.70 2:09.76 2:09.80 2:10.23 2:14.84 2:15.31 2:16.98 2:23.42 2:24.99 2:25.34 2:29.83 2:36.72 2:38.32 NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Nr 15 1899-12-30 | 200m grzbietowy Kobiet | Dames Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 | Mazurek Zuzanna So Krzyżostaniak Agnieszka Ss Jóźwiak Natalia Kowalik Kaja Przasnek Zuzanna Ss Wysocka Wiktoria Głowiak Marta Zackiewicz Aleksandra Jochim Aleksandra Małecka Agnieszka Maciupa Kinga Stêpniak Marta Zawieja Daria Neuman Martyna Rozwadowska Aleksandra Tomczyk Zofia Ulbrich Nicole Baranowska Magda Sg Belczewska Katarzyna Kozakiewicz Marta | 91 93 90 92 94 94 91 91 92 93 94 94 94 91 93 93 91 93 92 90 | Fala Kraśnik MKP Szczecin MKP Szczecin Polonia Warszawa MKP Szczecin Ósemka Starogard Gd. Słowianka Gorzów Polonia Warszawa Korner Zielona Góra UKS 1-Solex Lêbork MKP Szczecin Ósemka Starogard Gd. Warta Poznań Słowianka Gorzów MOSiR Sopot Warta Poznań SC Empor Rostock 2000 UKS 1-Solex Lêbork Ósemka Starogard Gd. Juvenia Białystok | 2:10.41 2:18.83 2:19.81 2:19.83 2:22.90 2:23.88 2:24.39 2:24.55 2:25.34 2:25.98 2:28.25 2:30.41 2:31.70 2:32.72 2:34.40 2:35.27 2:35.50 NT NT NT |
<< TOP >> |
Nr 16 1899-12-30 | 200m grzbietowy Mêżczyzn | Heren Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 | Kawêcki Radosław Szg Jasiński Jakub Karaś Sebastian Wiśniowski Tomasz Miciul Mateusz Osuch Mikołaj Płonowski Miłosz Sg Dyduch Marcin Najborowski Paweł Rzyszczak Adam Capiga Filip Błażejewski Tomasz Kruk Mateusz Osnowski Bartosz Stankiewicz Andrzej Urbański Krzysztof Sg Tubacki Dawid Dettlaff Maciej Kleszczyński Paweł Ss Oldach Maik Urbański Rafał Miałkowski Łukasz Gil Karol Stasiak Sebastian Wasielewski Filip | 91 87 91 90 87 90 93 91 92 92 91 93 88 94 93 93 94 92 91 89 93 93 94 94 94 | Korner Zielona Góra AZS Korner Zielona Góra Polonia Warszawa Słowianka Gorzów AZS AWFiS Gdańsk Warta Poznań AZS AWFiS Gdańsk Jordan Kraków Korner Zielona Góra Warta Poznań Zryw Opole Słowianka Gorzów AZS AGH Kraków Ósemka Starogard Gd. Słowianka Gorzów AZS AWFiS Gdańsk MKP Szczecin AZS AWFiS Gdańsk MKP Szczecin SC Empor Rostock 2000 MKP Szczecin Słowianka Gorzów Ósemka Starogard Gd. Żoliborz Warszawa MKP Szczecin | 1:55.64 1:59.45 2:01.15 2:04.43 2:05.90 2:06.08 2:06.88 2:08.79 2:09.14 2:10.88 2:12.42 2:12.88 2:15.64 2:17.34 2:18.89 2:20.00 2:20.41 2:21.21 2:22.16 2:22.20 2:22.24 2:23.54 2:24.60 2:26.89 2:38.24 |
<< TOP >> |
Nr 17 1899-12-30 | 200m klasyczny Kobiet | Dames Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 | Zachoszcz Paulina Hryniewicz Luiza Lewińska Karolina So Bieńkowska Wiktoria Sg Sêktas Zuzanna Dulian Katarzyna Muller Anna Nizio Nicola Ss Ratkowska Zuzanna Sg Zachoszcz Joanna Kołacz Vivienne Ss Wojdak Kamila Raczkowska Barbara Cieślak Katarzyna Balicka Urszula Gajewska Patrycja Kaczmarek Wiktoria Zajko-Ignatowicz Aleksandra Kołakowska Róża Wójcik Aleksandra | 93 90 93 93 93 87 92 93 93 93 91 89 94 94 94 93 94 94 93 89 | Znicz Koszalin Trójka Łódź UKP Unia Oświêcim SMS O AZS AWFiS Gdańsk Polonia Warszawa AZS AWFiS Gdańsk Warta Poznań MKP Szczecin AZS AWFiS Gdańsk Znicz Koszalin MKP Szczecin MKP Szczecin UKS 1-Solex Lêbork Posnania Poznań MKP Szczecin Warta Poznań Warta Poznań MKP Szczecin Polonia Warszawa AZS AGH Kraków | 2:30.40 2:31.29 2:33.58 2:33.99 2:35.75 2:37.03 2:40.25 2:41.70 2:41.97 2:42.97 2:43.81 2:44.22 2:45.60 2:51.15 2:51.45 2:53.70 2:54.70 2:54.98 NT NT |
<< TOP >> |
Nr 18 1899-12-30 | 200m klasyczny Mêżczyzn | Heren Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | Kuczko Sławomir Winogrodzki Mariusz Certa Maciej So Swierczek Bartłomiej So Frankiewicz Piotr Krawczyk Sebastian Grzejszczak Paweł Białek Piotr Wróblewski Dawid Ss Laryończuk Jakub Ss Wypych Filip Kosowski August Skorulski Maciej Markowski Przemysław Michalkowski Marek Kundzicz Maciej Lejman Kacper Weiss Aleksander Użdolewicz Łukasz Dammann Janis Komorowski Marek | 85 87 91 90 89 89 90 92 90 91 91 92 91 91 91 92 94 94 92 93 94 | AZS AWF Warszawa AZS AWF Warszawa Wisła Puławy Górnik Radlin AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Polonia Warszawa Warta Poznań MKP Szczecin MKP Szczecin Trójka Łódź Polonia Warszawa MMKS Kêdzierzyn-Koźle AZS AWFiS Gdańsk Warta Poznań Warta Poznań Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd. Słowianka Gorzów SC Empor Rostock 2000 Znicz Koszalin | 2:09.94 2:14.08 2:15.62 2:15.86 2:18.34 2:21.52 2:22.09 2:22.48 2:22.49 2:26.77 2:27.93 2:28.02 2:28.62 2:30.55 2:31.80 2:32.49 2:34.30 2:35.12 2:38.20 2:45.20 2:51.50 |
<< TOP >> |
Nr 19 1899-12-30 | 200m dowolny Kobiet | Dames Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 | Olczak Mirela Bernat Aleksandra Świderska Marlena Bochyńska Sonia Baranowska Magda Sg Wikieł Manuela Ss Cisowska Aleksandra Kwiatkowska Anna Quarta Karolina Kośla Marta Krzemińska Mariola Krzyżostaniak Agnieszka Ss Wawrzynkiewicz Adrianna Wiczkowska Daria Podlecka Agnieszka Ss Piekarska Magdalena Neuman Martyna Jordan Franziska Czupajło Karolina Nizio Nicola Ss Staniszewska Zuzanna Przasnek Zuzanna Ss Kwiatkowska Anna Magier Marta Belczewska Katarzyna Stacewicz Dominika Sg Winkowska Urszula Kuligowska Marcela Ślusarczyk Anna Wysocka Wiktoria Hanuszewicz Pamela Heilmann Lea Duszak Anna Boćkowska Maria Matuszewska Angelika Lebowska Paulina Bożym Katarzyna Bukszowana Malwina | 93 90 89 90 93 92 89 89 92 93 92 93 91 93 94 94 91 88 94 93 94 94 90 94 92 93 90 94 93 94 93 94 93 94 93 94 90 81 | Słowianka Gorzów Warta Poznań AZS AGH Kraków Junior Kluczbork UKS 1-Solex Lêbork USKS Ostrołêka AZS AGH Kraków Polonia Warszawa Polonia Warszawa Polonia Warszawa MMKS Kêdzierzyn-Koźle MKP Szczecin Polonia Warszawa Słowianka Gorzów MKP Szczecin MKP Szczecin Słowianka Gorzów SC Empor Rostock 2000 Znicz Koszalin MKP Szczecin Żoliborz Warszawa MKP Szczecin MOSiR Sopot Skalar Słupsk Ósemka Starogard Gd. AZS AWFiS Gdańsk Żoliborz Warszawa MKP Szczecin Słowianka Gorzów Ósemka Starogard Gd. MKP Szczecin SC Empor Rostock 2000 Polonia Warszawa Żoliborz Warszawa Znicz Koszalin MKP Szczecin Żoliborz Warszawa MKP Szczecin | 2:03.36 2:03.63 2:04.12 2:05.20 2:05.24 2:05.25 2:06.13 2:06.71 2:10.08 2:11.09 2:11.40 2:12.54 2:12.71 2:13.72 2:14.18 2:14.25 2:14.38 2:14.50 2:14.94 2:15.05 2:16.02 2:16.13 2:16.65 2:17.03 2:17.08 2:17.41 2:17.71 2:18.24 2:19.04 2:19.90 2:20.04 2:22.90 2:27.70 2:27.76 2:29.22 2:32.10 NT NT |
<< TOP >> |
Nr 20 1899-12-30 | 200m dowolny Mêżczyzn | Heren Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 | Matczak Mateusz Iwaniuk Damian Zieja Dawid Szamotulski Wojciech Kleszczyński Paweł Ss Rurak Paweł Wilk Krzysztof Jabłoński Marcin Ss Rząsa Wojciech Krzywiecki Tomasz Pielowski Krzysztof Żebrowski Piotr Hura Bartosz Sawala Juliusz Kot Maciej Luftman Adam Kwiatkowski Michał Dudziak Tomasz Kotkowicz Michał Lewaszow Hubert Witkowski Krzysztof Ss Kirsten Vincent Kandulski Daniel Milczarek Artur Towarek Sebastian Mosiêżny Mateusz Musiał Dawid Sg Najborowski Paweł Pierwieniecki Juliusz Ss Majchrzak Kacper Zaborowski Filip Kucharski Michał Karpisz Bartłomiej Andrzejewski Aleksander Malicki Patryk Dêbicki Kacper Chrościelewski Michał Kolec Miłosz Syta Aleksander Laser Patryk Oldach Maik Gorra Daniel Głogowski Adam Kramek Patryk Wołkanowski Marek Sg Rozmiarek Łukasz Gralewski Michał Scholtz Szymon Kaczyński Ferdynand Raczyński Jakub Weiss Aleksander Reda Mateusz Melaniuk Arkadiusz Nowak Kacper Zapała Łukasz So Płonowski Miłosz Sg Kubiak Rafał Sg Stasiak Sebastian Błażejewski Tomasz Wiśniowski Tomasz Rusin Mariusz Kościelny Tomasz Laryończuk Jakub Ss | 89 87 89 91 91 88 89 90 90 89 91 90 91 90 91 91 90 90 93 92 91 87 91 90 93 92 93 92 91 92 94 93 93 91 90 93 91 94 91 94 89 94 93 92 93 93 94 92 94 93 94 93 94 94 91 93 93 94 93 90 88 94 91 | Trójka Łódź AZS AWF Warszawa AZS AWFiS Gdańsk Słowianka Gorzów MKP Szczecin AZS AWF Warszawa AZS AGH Kraków MKP Szczecin AZS AWFiS Gdańsk MKP Szczecin Kormoran Olsztyn Żoliborz Warszawa Kormoran Olsztyn Słowianka Gorzów Junior Kluczbork Słowianka Gorzów Trójka Łódź Słowianka Gorzów Znicz Koszalin Korner Zielona Góra MKP Szczecin SC Empor Rostock 2000 MKP Szczecin Trójka Łódź Jedynka Elbląg Słowianka Gorzów AZS AWFiS Gdańsk Korner Zielona Góra MKP Szczecin Warta Poznań Flota Gdynia Słowianka Gorzów Słowianka Gorzów Astromal Akwawit Leszno AZS AWFiS Gdańsk Słowianka Gorzów AZS AWFiS Gdańsk MKP Szczecin Żoliborz Warszawa Ósemka Starogard Gd. SC Empor Rostock 2000 MKP Szczecin Flota Gdynia MKP Szczecin AZS AWFiS Gdańsk Słowianka Gorzów Żoliborz Warszawa Astromal Akwawit Leszno MKP Szczecin Bałtyk-Morska Odyseja Kołobrze Ósemka Starogard Gd. MKP Szczecin Skalar Słupsk Skalar Słupsk UKP Unia Oświêcim SMS O AZS AWFiS Gdańsk AZS AWFiS Gdańsk Żoliborz Warszawa Słowianka Gorzów Słowianka Gorzów AZS AWF Warszawa MKP Szczecin MKP Szczecin | 1:49.42 1:50.48 1:51.21 1:51.31 1:51.75 1:51.98 1:52.08 1:52.31 1:52.86 1:53.27 1:53.99 1:54.48 1:54.54 1:54.98 1:55.14 1:56.46 1:56.60 1:57.18 1:57.24 1:57.32 1:57.33 1:57.50 1:57.59 1:59.15 1:59.20 1:59.21 1:59.39 1:59.43 2:00.19 2:00.83 2:00.98 2:01.27 2:02.01 2:02.63 2:02.88 2:03.82 2:04.46 2:04.69 2:06.34 2:07.26 2:07.50 2:07.53 2:07.63 2:07.99 2:08.34 2:08.82 2:08.93 2:08.97 2:10.32 2:11.86 2:17.16 2:19.80 NT NT NT NT NT NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Nr 21 1899-12-30 | 200m zmienny Kobiet | Dames Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | Urbańczyk Aleksandra Budzis Joanna Mazurek Karolina Ulbrich Nicole Palinowska Patrycja Wiśniewska Magdalena Tchórz Alicja Podlecka Agnieszka Ss Rybicka Pamela Kołacz Vivienne Ss Wikieł Manuela Ss Mendowska Katarzyna Wojdak Kamila Stêpniak Marta Stefaniak Paulina | 87 90 89 91 92 93 92 94 94 91 92 94 89 94 94 | Trójka Łódź Polonia Warszawa AZS AGH Kraków SC Empor Rostock 2000 Polonia Warszawa Posnania Poznań Słowianka Gorzów MKP Szczecin MTS Kwidzyn MKP Szczecin USKS Ostrołêka Warta Poznań MKP Szczecin Ósemka Starogard Gd. Warta Poznań | 2:10.68 2:14.40 2:21.59 2:24.10 2:27.53 2:28.55 2:30.07 2:30.13 2:30.80 2:31.71 2:31.79 2:32.33 2:38.49 2:39.36 NT |
<< TOP >> |
Nr 22 1899-12-30 | 200m zmienny Mêżczyzn | Heren Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 | Matczak Mateusz Jasiński Jakub Mikołajewski Mariusz Stobieniecki Jacek So Krzywiecki Tomasz Zawada Mateusz Trenda Paweł So Szymankiewicz Norbert Zaczyński Karol So Pełczyński Kacper So Cieślak Tomasz Wróblewski Dawid Ss Szczepaniak Tomasz Skorulski Maciej Owczarek Piotr Kamiński Michał Pierwieniecki Juliusz Ss Kandulski Daniel Osnowski Bartosz Urbański Krzysztof Sg Osuch Krzysztof Kramek Patryk Witkowski Adrian Użdolewicz Łukasz Wiêckowski Dariusz Ródź Maciej Kaczyński Ferdynand Prysak Karol Chojnowski Krystian Orłowski Piotr Ss Paszkowski Przemysław | 89 87 90 90 89 92 92 88 91 92 90 90 91 91 92 90 91 91 94 93 94 92 93 92 94 94 94 92 94 91 91 | Trójka Łódź AZS Korner Zielona Góra Polonia Warszawa SKRA Belchatów MKP Szczecin UKS 1-Solex Lêbork UKP Unia Oświêcim SMS O Olimpia Poznań Pałac Katowice SMS O UKP Unia Oświêcim SMS O Polonia Warszawa MKP Szczecin Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Koźle Polonia Warszawa Olimpia Poznań MKP Szczecin MKP Szczecin Ósemka Starogard Gd. AZS AWFiS Gdańsk Warta Poznań MKP Szczecin MKP Szczecin Słowianka Gorzów MKP Szczecin MKP Szczecin MKP Szczecin MKP Szczecin MKP Szczecin MKP Szczecin AZS AWFiS Gdańsk | 2:00.17 2:02.64 2:04.49 2:04.94 2:06.77 2:08.05 2:08.15 2:08.40 2:09.06 2:09.21 2:10.61 2:10.96 2:11.82 2:12.06 2:12.21 2:13.82 2:14.72 2:16.28 2:16.69 2:18.00 2:19.86 2:23.15 2:23.86 2:26.85 2:27.24 2:27.34 2:32.56 2:35.43 2:50.67 NT NT |
<< TOP >> |
Nr 23 1899-12-30 | 100m dowolny Kobiet | Dames Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 | Ptasińska Katarzyna Bochyńska Sonia Kośla Marta Nizio Nicola Ss Wikieł Manuela Ss Czupajło Karolina Wawrzynkiewicz Adrianna Podlecka Agnieszka Ss Quarta Karolina Piekarska Magdalena Wiczkowska Daria Neuman Martyna Magier Marta Stacewicz Dominika Sg Ratkowska Zuzanna Sg Belczewska Katarzyna Staniszewska Zuzanna Kaczmarek Wiktoria Hanuszewicz Pamela Zborowska Marta Matuszewska Angelika Kulczyńska Iza Winkowska Urszula Heilmann Lea Boćkowska Maria Głowiak Marta | 90 90 93 93 92 94 91 94 92 94 93 91 94 93 93 92 94 94 93 91 93 91 90 94 94 91 | Polonia Warszawa Junior Kluczbork Polonia Warszawa MKP Szczecin USKS Ostrołêka Znicz Koszalin Polonia Warszawa MKP Szczecin Polonia Warszawa MKP Szczecin Słowianka Gorzów Słowianka Gorzów Skalar Słupsk AZS AWFiS Gdańsk AZS AWFiS Gdańsk Ósemka Starogard Gd. Żoliborz Warszawa Warta Poznań MKP Szczecin Olimpia Poznań Znicz Koszalin Słowianka Gorzów Żoliborz Warszawa SC Empor Rostock 2000 Żoliborz Warszawa Słowianka Gorzów | 57.16 57.21 59.17 1:00.52 1:00.72 1:01.51 1:01.68 1:01.74 1:02.23 1:02.30 1:02.55 1:03.02 1:03.29 1:03.60 1:04.21 1:04.21 1:04.22 1:04.61 1:04.72 1:05.33 1:05.66 1:06.51 1:06.72 1:08.50 1:09.60 NT |
<< TOP >> |
Nr 24 1899-12-30 | 100m dowolny Mêżczyzn | Heren Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 | Smoliński Jan So Iwaniuk Damian Wilk Krzysztof Żebrowski Piotr Szamotulski Wojciech Luftman Adam Rząsa Wojciech Wypych Filip Sawala Juliusz Pelc Krzysztof Kotkowicz Michał Owczarek Piotr Lewaszow Hubert Majchrzak Kacper Witkowski Krzysztof Ss Kandulski Daniel Kwiatkowski Michał Pełczyński Kacper So Dudziak Tomasz Milczarek Artur Belgrau Łukasz Kirsten Vincent Krupecki Oskar Malicki Patryk Osnowski Bartosz Musiał Dawid Sg Chrościelewski Michał Andrzejewski Aleksander Kucharski Michał Płonowski Miłosz Sg Trenda Paweł So Machnik Bartosz Dêbicki Kacper Kolec Miłosz Raczyński Jakub Kramek Patryk Syta Aleksander Oldach Maik Scholtz Szymon Mosiêżny Mateusz Gorra Daniel Rozmiarek Łukasz Kaczyński Ferdynand Wiêckowski Dariusz Gralewski Michał Dymerski Szymon Wołkanowski Marek Sg Ródź Maciej Stasiak Sebastian Osuch Krzysztof Nowak Kacper Melaniuk Arkadiusz Sorbian Józef Zaczyński Karol So Kubiak Rafał Sg Roszak Adrian Michalkowski Marek Babuchowski Marcin Szałach Robert Paszkowski Przemysław Kulasiewicz Mateusz Drozd Mateusz | 90 87 89 90 91 91 90 91 90 91 93 92 92 92 91 91 90 92 90 90 91 87 92 90 94 93 91 91 93 93 92 92 93 94 93 92 91 89 92 92 94 93 94 94 94 93 93 94 94 94 94 94 94 91 93 88 91 84 94 91 94 94 | UKP Unia Oświêcim SMS O AZS AWF Warszawa AZS AGH Kraków Żoliborz Warszawa Słowianka Gorzów Słowianka Gorzów AZS AWFiS Gdańsk Trójka Łódź Słowianka Gorzów Manta Jelcz-Laskowice Znicz Koszalin Polonia Warszawa Korner Zielona Góra Warta Poznań MKP Szczecin MKP Szczecin Trójka Łódź UKP Unia Oświêcim SMS O Słowianka Gorzów Trójka Łódź Flota Gdynia SC Empor Rostock 2000 MKP Szczecin AZS AWFiS Gdańsk Ósemka Starogard Gd. AZS AWFiS Gdańsk AZS AWFiS Gdańsk Astromal Akwawit Leszno Słowianka Gorzów AZS AWFiS Gdańsk UKP Unia Oświêcim SMS O MMKS Kêdzierzyn-Koźle Słowianka Gorzów MKP Szczecin Bałtyk-Morska Odyseja Kołobrze MKP Szczecin Żoliborz Warszawa SC Empor Rostock 2000 Astromal Akwawit Leszno Słowianka Gorzów MKP Szczecin Słowianka Gorzów MKP Szczecin MKP Szczecin Żoliborz Warszawa MKP Szczecin AZS AWFiS Gdańsk MKP Szczecin Żoliborz Warszawa Warta Poznań Skalar Słupsk Skalar Słupsk Znicz Koszalin Pałac Katowice SMS O AZS AWFiS Gdańsk KS AZS Poznań Warta Poznań Trójka Łódź Dwójka Morena Gdańsk AZS AWFiS Gdańsk Neptun Stargard Neptun Stargard | 50.93 51.33 51.68 51.79 51.88 52.02 52.58 52.59 52.72 53.47 53.88 53.95 53.96 54.16 54.24 54.36 54.40 54.55 54.57 54.59 54.60 54.80 55.24 55.63 55.96 56.48 56.48 56.54 56.70 56.89 56.92 56.99 57.01 57.82 57.93 57.99 58.09 58.50 58.61 58.76 59.00 59.39 59.54 59.91 1:00.30 1:01.00 1:01.13 1:01.28 1:02.23 1:02.27 1:02.45 1:03.87 1:03.88 NT NT NT NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Nr 25 1899-12-30 | 100m klasyczny Kobiet | Dames Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | Hryniewicz Luiza Zachoszcz Paulina Kołacz Vivienne Ss Sêktas Zuzanna Bieńkowska Wiktoria Sg Lewińska Karolina So Dulian Katarzyna Muller Anna Ratkowska Zuzanna Sg Ulbrich Nicole Zachoszcz Joanna Wojdak Kamila Gajewska Patrycja Raczkowska Barbara Cieślak Katarzyna Zawieja Daria Balicka Urszula Kołakowska Róża Zajko-Ignatowicz Aleksandra Kaczmarek Wiktoria Baranowska Magda Sg | 90 93 91 93 93 93 87 92 93 91 93 89 93 94 94 94 94 93 94 94 93 | Trójka Łódź Znicz Koszalin MKP Szczecin Polonia Warszawa AZS AWFiS Gdańsk UKP Unia Oświêcim SMS O AZS AWFiS Gdańsk Warta Poznań AZS AWFiS Gdańsk SC Empor Rostock 2000 Znicz Koszalin MKP Szczecin Warta Poznań UKS 1-Solex Lêbork Posnania Poznań Warta Poznań MKP Szczecin Polonia Warszawa MKP Szczecin Warta Poznań UKS 1-Solex Lêbork | 1:09.73 1:10.90 1:12.20 1:12.55 1:12.84 1:13.08 1:13.26 1:13.88 1:14.90 1:16.10 1:16.52 1:17.69 1:18.17 1:18.45 1:19.25 1:20.19 1:20.60 1:21.57 1:23.19 1:23.23 NT |
<< TOP >> |
Nr 26 1899-12-30 | 100m klasyczny Mêżczyzn | Heren Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | Kuczko Sławomir Winogrodzki Mariusz Rowiński Filip Swierczek Bartłomiej So Frankiewicz Piotr Wypych Filip Krawczyk Sebastian Grzejszczak Paweł Białek Piotr Skorulski Maciej Markowski Przemysław Laryończuk Jakub Ss Kosowski August Kundzicz Maciej Michalkowski Marek Kuśmierek Szymon Lejman Kacper Użdolewicz Łukasz Komorowski Marek Dammann Janis Chojnowski Krystian | 85 87 90 90 89 91 89 90 92 91 91 91 92 92 91 92 94 92 94 93 94 | AZS AWF Warszawa AZS AWF Warszawa Polonia Warszawa Górnik Radlin AZS AGH Kraków Trójka Łódź AZS AGH Kraków Polonia Warszawa Warta Poznań MMKS Kêdzierzyn-Koźle AZS AWFiS Gdańsk MKP Szczecin Polonia Warszawa Warta Poznań Warta Poznań Warta Poznań Dwójka Morena Gdańsk Słowianka Gorzów Znicz Koszalin SC Empor Rostock 2000 MKP Szczecin | 1:00.67 1:00.93 1:02.26 1:03.84 1:05.00 1:05.39 1:05.39 1:05.73 1:05.81 1:06.91 1:07.75 1:07.85 1:07.94 1:09.22 1:09.63 1:11.78 1:12.53 1:12.61 1:15.15 1:15.30 1:20.84 |
<< TOP >> |
Nr 27 1899-12-30 | 100m grzbietowy Kobiet | Dames Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | Tchórz Alicja Mazurek Zuzanna So Krzyżostaniak Agnieszka Ss Kowalik Kaja Jóźwiak Natalia Zackiewicz Aleksandra Przasnek Zuzanna Ss Jochim Aleksandra Małecka Agnieszka Głowiak Marta Wysocka Wiktoria Mendowska Katarzyna Maciupa Kinga Neuman Martyna Rozwadowska Aleksandra Kwiatkowska Anna Belczewska Katarzyna Tomczyk Zofia Kozakiewicz Marta | 92 91 93 92 90 91 94 92 93 91 94 94 94 91 93 90 92 93 90 | Słowianka Gorzów Fala Kraśnik MKP Szczecin Polonia Warszawa MKP Szczecin Polonia Warszawa MKP Szczecin Korner Zielona Góra UKS 1-Solex Lêbork Słowianka Gorzów Ósemka Starogard Gd. Warta Poznań MKP Szczecin Słowianka Gorzów MOSiR Sopot MOSiR Sopot Ósemka Starogard Gd. Warta Poznań Juvenia Białystok | 1:01.55 1:02.28 1:03.31 1:05.07 1:06.67 1:07.01 1:07.16 1:07.52 1:08.09 1:08.30 1:08.89 1:10.56 1:10.82 1:11.11 1:11.70 1:11.77 1:12.59 1:13.39 NT |
<< TOP >> |
Nr 28 1899-12-30 | 100m grzbietowy Mêżczyzn | Heren Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 | Kawêcki Radosław Szg Jasiński Jakub Karaś Sebastian Miciul Mateusz Dyduch Marcin Osuch Mikołaj Lewandowski Maciej Wiśniowski Tomasz Zawada Mateusz Najborowski Paweł Rzyszczak Adam Capiga Filip Błażejewski Tomasz Kruk Mateusz Stankiewicz Andrzej Osnowski Bartosz Urbański Rafał Dettlaff Maciej Oldach Maik Miałkowski Łukasz Tubacki Dawid Gil Karol Stasiak Sebastian Ksycki Mateusz Reda Mateusz Witkowski Krzysztof Ss Kulasiewicz Mateusz Drozd Mateusz | 91 87 91 87 91 90 86 90 92 92 92 91 93 88 93 94 93 92 89 93 94 94 94 92 93 91 94 94 | Korner Zielona Góra AZS Korner Zielona Góra Polonia Warszawa AZS AWFiS Gdańsk Jordan Kraków Warta Poznań AZS AWF Warszawa Słowianka Gorzów UKS 1-Solex Lêbork Korner Zielona Góra Warta Poznań Zryw Opole Słowianka Gorzów AZS AGH Kraków Słowianka Gorzów Ósemka Starogard Gd. MKP Szczecin AZS AWFiS Gdańsk SC Empor Rostock 2000 Słowianka Gorzów MKP Szczecin Ósemka Starogard Gd. Żoliborz Warszawa Skalar Słupsk MKP Szczecin MKP Szczecin Neptun Stargard Neptun Stargard | 54.04 54.27 56.68 58.49 59.50 59.63 59.66 59.74 59.88 1:00.38 1:01.58 1:01.58 1:02.28 1:03.68 1:04.47 1:04.56 1:04.63 1:05.02 1:05.30 1:06.59 1:06.90 1:08.22 1:08.97 1:11.47 1:11.48 NT NT NT |
<< TOP >> |
Nr 29 1899-12-30 | 100m motylkowy Kobiet | Dames Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 | Ptasińska Katarzyna Olczak Mirela Gapińska Agnieszka Nowacka Aleksandra Szg Żak Dominika Sołowiej Ewelina Świderska Marlena Kwiatkowska Anna Pustuła Agnieszka So Świtalska Martyna Stefaniak Małgorzata Palinowska Patrycja Wójcik Aleksandra Rybicka Pamela Mendak Joanna Kozakiewicz Marta Kêdracka Magdalena Panek Agata Kowalik Kaja Stefaniak Paulina Wiczkowska Daria Ślusarczyk Anna Zborowska Marta Raczkowska Barbara Duszak Anna Kulczyńska Iza Witkowska Martyna Winkowska Urszula Heilmann Lea | 90 93 84 90 89 90 89 89 92 92 92 92 89 94 89 90 89 93 92 94 93 93 91 94 93 91 92 90 94 | Polonia Warszawa Słowianka Gorzów AZS AWF Warszawa Zryw Opole AZS AWF Warszawa MKP Szczecin AZS AGH Kraków Polonia Warszawa UKP Unia Oświêcim SMS O Warta Poznań Warta Poznań Polonia Warszawa AZS AGH Kraków MTS Kwidzyn AZS AWF Warszawa Juvenia Białystok AZS AWF Warszawa UKS 1-Solex Lêbork Polonia Warszawa Warta Poznań Słowianka Gorzów Słowianka Gorzów Olimpia Poznań UKS 1-Solex Lêbork Polonia Warszawa Słowianka Gorzów Słowianka Gorzów Żoliborz Warszawa SC Empor Rostock 2000 | 1:01.55 1:01.70 1:02.49 1:03.23 1:03.39 1:03.43 1:03.83 1:04.02 1:04.47 1:04.85 1:05.21 1:05.31 1:05.56 1:05.79 1:05.99 1:06.06 1:06.11 1:06.69 1:06.71 1:07.71 1:08.38 1:08.87 1:09.66 1:09.88 1:10.20 1:11.67 1:12.60 1:13.63 1:14.70 |
<< TOP >> |
Nr 30 1899-12-30 | 100m motylkowy Mêżczyzn | Heren Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 | Babuchowski Marcin Smoliński Jan So Paszek Marcin Szg Zawadka Michał Lewandowski Maciej Wróblewski Dawid Ss Machniewicz Radosław So Jabłoński Marcin Ss Karpisz Bartłomiej Szczepaniak Tomasz Krupecki Oskar Mosiêżny Mateusz Zapała Łukasz So Owczarek Piotr Belgrau Łukasz Kościelny Tomasz El Fray Kamil Kleszczyński Paweł Ss Urbański Krzysztof Sg Orłowski Piotr Ss Majchrzak Kacper Lewaszow Hubert Witkowski Adrian Panek Nikodem Machnik Bartosz Raczyński Jakub Aleszczenko Walery Kuśmierek Szymon Staniszewski Kacper Prysak Karol Przybylak Tomasz Cieślak Tomasz Paszkowski Przemysław | 84 90 89 89 86 90 91 90 93 91 92 92 91 92 91 94 91 91 93 91 92 92 93 91 92 93 93 92 94 92 92 90 91 | Trójka Łódź UKP Unia Oświêcim SMS O Warta Poznań AZS AWF Warszawa AZS AWF Warszawa MKP Szczecin MKS Sambor Tczew MKP Szczecin Słowianka Gorzów Zryw Opole MKP Szczecin Słowianka Gorzów UKP Unia Oświêcim SMS O Polonia Warszawa Flota Gdynia MKP Szczecin MKP Szczecin MKP Szczecin AZS AWFiS Gdańsk MKP Szczecin Warta Poznań Korner Zielona Góra MKP Szczecin UKS 1-Solex Lêbork MMKS Kêdzierzyn-Koźle Bałtyk-Morska Odyseja Kołobrze Słowianka Gorzów Warta Poznań Skalar Słupsk MKP Szczecin Astromal Akwawit Leszno Polonia Warszawa AZS AWFiS Gdańsk | 52.26 55.48 55.92 56.29 56.42 56.69 56.85 56.94 58.10 58.20 58.73 59.29 59.60 59.64 59.94 1:00.23 1:00.87 1:00.95 1:01.39 1:01.65 1:01.90 1:02.50 1:03.12 1:04.63 1:04.79 1:05.17 1:05.38 1:05.67 1:06.90 1:07.17 NT NT NT |
<< TOP >> |
Nr 31 1899-12-30 | 100m zmienny Kobiet | Dames Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | Urbańczyk Aleksandra Budzis Joanna Tchórz Alicja Hryniewicz Luiza Mazurek Karolina Baranowska Magda Sg Zachoszcz Paulina Żak Dominika Sêktas Zuzanna Zackiewicz Aleksandra Wiśniewska Magdalena Ulbrich Nicole Kośla Marta Mendowska Katarzyna Podlecka Agnieszka Ss Gajewska Patrycja Tomczyk Zofia Cieślak Katarzyna Zajko-Ignatowicz Aleksandra Balicka Urszula Muller Anna Stefaniak Małgorzata Wojdak Kamila | 87 90 92 90 89 93 93 89 93 91 93 91 93 94 94 93 93 94 94 94 92 92 89 | Trójka Łódź Polonia Warszawa Słowianka Gorzów Trójka Łódź AZS AGH Kraków UKS 1-Solex Lêbork Znicz Koszalin AZS AWF Warszawa Polonia Warszawa Polonia Warszawa Posnania Poznań SC Empor Rostock 2000 Polonia Warszawa Warta Poznań MKP Szczecin Warta Poznań Warta Poznań Posnania Poznań MKP Szczecin MKP Szczecin Warta Poznań Warta Poznań MKP Szczecin | 1:00.53 1:03.13 1:04.71 1:05.03 1:05.74 1:05.81 1:06.34 1:07.30 1:07.77 1:08.11 1:09.44 1:09.50 1:10.10 1:11.64 1:12.97 1:14.17 1:15.77 1:16.79 1:17.20 1:19.35 NT NT NT |
<< TOP >> |
Nr 32 1899-12-30 | 100m zmienny Mêżczyzn | Heren Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 | Mikołajewski Mariusz Szymankiewicz Norbert Wypych Filip Pełczyński Kacper So Kawêcki Radosław Szg Trenda Paweł So Rowiński Filip Rząsa Wojciech Zawada Mateusz Wiśniowski Tomasz Skorulski Maciej Sawala Juliusz Wróblewski Dawid Ss Krzywiecki Tomasz Pierwieniecki Juliusz Ss Cieślak Tomasz Pelc Krzysztof Kamiński Michał Grzejszczak Paweł Zaczyński Karol So Kubiak Rafał Sg Gawłowicz Krzysztof Wołkanowski Marek Sg Błażejewski Tomasz Kosowski August Urbański Krzysztof Sg Kramek Patryk Ródź Maciej Użdolewicz Łukasz Prysak Karol Chojnowski Krystian | 90 88 91 92 91 92 90 90 92 90 91 90 90 89 91 90 91 90 90 91 93 87 93 93 92 93 92 94 92 92 94 | Polonia Warszawa Olimpia Poznań Trójka Łódź UKP Unia Oświêcim SMS O Korner Zielona Góra UKP Unia Oświêcim SMS O Polonia Warszawa AZS AWFiS Gdańsk UKS 1-Solex Lêbork Słowianka Gorzów MMKS Kêdzierzyn-Koźle Słowianka Gorzów MKP Szczecin MKP Szczecin MKP Szczecin Polonia Warszawa Manta Jelcz-Laskowice Olimpia Poznań Polonia Warszawa Pałac Katowice SMS O AZS AWFiS Gdańsk AZS AWF Katowice AZS AWFiS Gdańsk Słowianka Gorzów Polonia Warszawa AZS AWFiS Gdańsk MKP Szczecin MKP Szczecin Słowianka Gorzów MKP Szczecin MKP Szczecin | 57.95 58.76 58.95 59.32 59.65 59.69 59.79 59.86 1:00.28 1:00.28 1:00.64 1:00.76 1:01.30 1:01.60 1:01.62 1:01.77 1:02.00 1:02.12 1:02.32 1:02.57 1:03.52 1:03.61 1:04.31 1:04.40 1:05.01 1:06.00 1:06.52 1:07.36 1:10.35 1:14.16 1:21.15 |
<< TOP >> |
Nr 33 1899-12-30 | 400m dowolny Kobiet | Dames Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | Bernat Aleksandra Wikieł Manuela Ss Olczak Mirela Cisowska Aleksandra Bożym Katarzyna Krzyżostaniak Agnieszka Ss Kwiatkowska Anna Jordan Franziska Staniszewska Zuzanna Przasnek Zuzanna Ss Piekarska Magdalena Panek Agata Kuligowska Marcela Hanuszewicz Pamela Magier Marta Stacewicz Dominika Sg Nizio Nicola Ss Boćkowska Maria Lebowska Paulina Maciupa Kinga Bukszowana Malwina Kołacz Vivienne Ss Krzemińska Mariola | 90 92 93 89 90 93 90 88 94 94 94 93 94 93 94 93 93 94 94 94 81 91 92 | Warta Poznań USKS Ostrołêka Słowianka Gorzów AZS AGH Kraków Żoliborz Warszawa MKP Szczecin MOSiR Sopot SC Empor Rostock 2000 Żoliborz Warszawa MKP Szczecin MKP Szczecin UKS 1-Solex Lêbork MKP Szczecin MKP Szczecin Skalar Słupsk AZS AWFiS Gdańsk MKP Szczecin Żoliborz Warszawa MKP Szczecin MKP Szczecin MKP Szczecin MKP Szczecin MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 4:17.41 4:18.55 4:19.07 4:22.81 4:29.85 4:34.27 4:39.04 4:42.50 4:43.03 4:44.62 4:45.02 4:52.25 4:52.53 4:54.15 4:54.53 4:54.66 5:04.42 5:07.56 5:16.45 5:18.11 NT NT NT |
<< TOP >> |
Nr 34 1899-12-30 | 400m dowolny Mêżczyzn | Heren Senioren Open Brak minimum |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 | Sawrymowicz Mateusz Matczak Mateusz Hreniak Maciej Piątkowski Mateusz So Rurak Paweł Pielowski Krzysztof Stobieniecki Jacek So Iwaniuk Damian Zieja Dawid Jasiński Jakub Rząsa Wojciech Hura Bartosz Paszek Marcin Szg Wilk Krzysztof Szamotulski Wojciech Certa Maciej So Kirsten Vincent Krzywiecki Tomasz Kwiatkowski Michał Kleszczyński Paweł Ss Jabłoński Marcin Ss Kot Maciej Towarek Sebastian Kotkowicz Michał Dudziak Tomasz Sawala Juliusz Żebrowski Piotr Orłowski Piotr Ss Kandulski Daniel Witkowski Krzysztof Ss Musiał Dawid Sg Luftman Adam Zaborowski Filip Płonowski Miłosz Sg Oldach Maik Kucharski Michał Kolec Miłosz Głogowski Adam Chrościelewski Michał Dêbicki Kacper Dammann Janis Gorra Daniel Kaczyński Ferdynand Gralewski Michał Wiêckowski Dariusz Wasielewski Filip Raczyński Jakub Milczarek Artur Rusin Mariusz Kościelny Tomasz Laryończuk Jakub Ss Pierwieniecki Juliusz Ss | 87 89 89 90 88 91 90 87 89 87 90 91 89 89 91 91 87 89 90 91 90 91 93 93 90 90 90 91 91 91 93 91 94 93 89 93 94 93 91 93 93 94 94 94 94 94 93 90 88 94 91 91 | MKP Szczecin Trójka Łódź MKP Szczecin UKP Unia Oświêcim SMS O AZS AWF Warszawa Kormoran Olsztyn SKRA Belchatów AZS AWF Warszawa AZS AWFiS Gdańsk AZS Korner Zielona Góra AZS AWFiS Gdańsk Kormoran Olsztyn Warta Poznań AZS AGH Kraków Słowianka Gorzów Wisła Puławy SC Empor Rostock 2000 MKP Szczecin Trójka Łódź MKP Szczecin MKP Szczecin Junior Kluczbork Jedynka Elbląg Znicz Koszalin Słowianka Gorzów Słowianka Gorzów Żoliborz Warszawa MKP Szczecin MKP Szczecin MKP Szczecin AZS AWFiS Gdańsk Słowianka Gorzów Flota Gdynia AZS AWFiS Gdańsk SC Empor Rostock 2000 Słowianka Gorzów MKP Szczecin Flota Gdynia AZS AWFiS Gdańsk Słowianka Gorzów SC Empor Rostock 2000 MKP Szczecin MKP Szczecin Żoliborz Warszawa MKP Szczecin MKP Szczecin Bałtyk-Morska Odyseja Kołobrze Trójka Łódź AZS AWF Warszawa MKP Szczecin MKP Szczecin MKP Szczecin | 3:44.19 3:46.23 3:50.62 3:53.94 3:54.15 3:54.30 3:54.51 3:56.36 3:57.11 3:57.38 3:58.22 3:58.38 3:59.10 3:59.25 3:59.87 4:00.07 4:01.20 4:01.91 4:02.19 4:02.74 4:04.44 4:06.35 4:07.30 4:07.74 4:07.97 4:08.09 4:09.03 4:10.37 4:11.14 4:15.24 4:15.56 4:17.19 4:17.45 4:18.49 4:22.60 4:22.90 4:23.51 4:23.59 4:26.43 4:26.59 4:32.70 4:33.82 4:34.40 4:37.82 4:38.62 4:56.98 NT NT NT NT NT NT |