Mistrzostwa Polski 17-18 latków Oœwiêcim, 30.1. - 1.2.2009 |
1 - Eliminacje -dzieñ 1 | 30.01.2009 - 9:00 |
Konkurencja 1 30.01.2009 - 9:00 | Kobiet, 50m dowolny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 25.05 25.05 | Korc Agata Korc Agata | SLWRO SLWRO | Moskwa Moskwa | 06.04.2002 06.04.2002 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 6 | Figaj Dominika Czech Magdalena Belczewska Katarzyna Kieszek Joanna Tymura Monika | 91 92 92 91 92 | KROTOSZ Krotoszyn POSNANIA Poznañ ÓSEMKA Starogard Gdañski IKAR Mielec GILUS Gilowice | NT 31.40 29.41 30.02 31.51 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Misera Adrianna Walo Aleksandra Wy¿golik Vanessa Kawecka Anna Drab Magdalena SK Gogolin Patrycja Krzemiñska Mariola Wójciak Zuzanna | 92 92 91 92 92 91 92 91 | MOS Katowice WODNIK Siemianowice MOS Katowice SALOS-CORTILE Kielce TRÓJKA Czêstochowa MOSM Tychy MMKS Kêdzierzyn- KoŸle JORDAN Kraków | 28.43 27.93 27.21 26.81 27.05 27.56 28.12 29.23 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wawrzynkiewicz Adrianna Nowak Aleksandra Morawska Justyna W³ostowska Karina Szpak Zofia Czerniak Gabriela Dorosiñska Marta Marczak Monika | 91 91 92 91 92 91 91 91 | POLONIA Warszawa ASTROMAL AKWAWIT Leszno G-8 Bielany Warszawa JEDENASTKA Jelenia Góra KORNER Zielona Góra WIS£A Pu³awy JUVENIA Wroc³aw MOSM Tychy | 28.32 27.79 27.18 26.79 26.99 27.52 28.05 28.93 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Korczak Edyta Ha³aczek Barbara Szula Paulina Wilk Katarzyna SK Mi³osz Marianna Olejniczak Agata Wijas Ewa Quarta Karolina | 91 92 91 92 92 92 91 92 | MZOS P³ock TRÓJKA £ódŸ AZS AWF Katowice JORDAN Kraków AZS-AWFiS Gdañsk MZOS P³ock JORDAN Kraków POLONIA Warszawa | 28.15 27.59 27.14 25.32 26.89 27.41 28.01 28.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 30.01.2009 - 9:04 | Ch³opców, 50m dowolny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 22.70 22.70 21.87 | G¹sior £ukasz Tarczyñski Marcin G¹sior £ukasz | POWAR POWAR POWAR | Leszno Kozienice Oœwiêcim | 28.11.2003 27.01.2003 26.11.2004 |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dêga Wiktor Szopa Bartosz Radziewicz £ukasz Kuœmierek Szymon SP Tokarski Patryk Kulla Rados³aw Jesionowski Jakub Micha³kowski Marek SP | 91 92 92 92 92 92 92 91 | SKRA Be³chatów OLIMPIJCZYK Suwa³ki PIÊTNASTKA AQUA Bydgoszcz WARTA Poznañ JEDENASTKA Jelenia Góra ORZE£ Elbl¹g MZOS P³ock WARTA Poznañ | NT 28.49 27.44 27.16 27.31 27.60 NT NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koz³owski Jakub Zaj¹c Wojciech Krzykwa Marcin Stañczyk Dawid Siwy Tomasz Kulla S³awomir Scholtz Szymon Nowak Bartosz | 92 92 91 91 91 92 92 91 | ŒL¥SK Wroc³aw DELFIN Po³aniec MZOS P³ock ŒL¥SK Wroc³aw WODNIK Siemianowice ORZE£ Elbl¹g ASTROMAL AKWAWIT Leszno GÓRNIK Sosnowiec | 26.37 26.18 26.03 25.92 25.95 26.12 26.30 26.50 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rychlica Damian Makowski Krzysztof Pieczara Micha³ Prochowski Micha³ Konczalski Micha³ Chroœcielewski Micha³ WoŸniak Micha³ Dobrowolski Patryk | 91 92 92 92 92 91 92 92 | POLONIA Warszawa ŒL¥SK Wroc³aw PIÊTNASTKA AQUA Bydgoszcz DELFIN Toruñ DELFIN Toruñ AZS-AWFiS Gdañsk JUVENIA Wroc³aw ORLIK Lublin | 25.87 25.85 25.73 25.53 25.70 25.80 25.87 25.87 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Machnik Bartosz Oleasz Micha³ Sopoæko Dawid Cygan Sebastian Suszek Wojciech Wojciechowski Filip Kandulski Daniel Fronia Kamil | 92 91 92 91 92 92 91 92 | MOS Katowice ŒL¥SK Wroc³aw JUVENIA Wroc³aw MOSM Tychy SKARPA Lublin DELFIN Toruñ MKP Szczecin JEDENASTKA Jelenia Góra | 25.31 25.25 25.17 25.02 25.09 25.17 25.30 25.43 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lewaszow Hubert Szyd³owski Adrian Wojciechowski Adrian Bogulski Bart³omiej Luftman Adam Dom¿a³a Tomasz Owczarek Piotr Jêdrzejewski Adam | 92 92 92 92 91 92 92 92 | KORNER Zielona Góra ORLIK Lublin ASTROMAL AKWAWIT Leszno JUVENIA Wroc³aw S£OWIANKA Gorzów Wlkp. G-8 Bielany Warszawa POLONIA Warszawa OLIMPIJCZYK Aleksandrów £ódzki | 24.84 24.40 24.14 23.30 23.66 24.33 24.46 25.02 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tochwin Adrian Pelc Krzysztof Meller Olaf Wypych Filip Zieliñski Dawid SS Graczyk Przemys³aw Majchrzak Kacper SP Belgrau £ukasz | 92 91 92 91 92 92 92 91 | BATORY Sokó³ka MANTA Jelcz Laskowice AZS-AWFiS Gdañsk TRÓJKA £ódŸ MKP Szczecin ORLIK Lublin WARTA Poznañ FLOTA Gdynia | 24.70 24.34 23.86 23.11 23.65 24.22 24.41 24.95 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stachowicz Marek Skorulski Maciej Soboñ Julian Pasula Jakub Kawêcki Rados³aw Kwiatkowski Przemys³aw Pastwiñski Konrad Kruczek Piotr | 92 91 92 92 91 92 92 92 | JUVENIA Wroc³aw MMKS Kêdzierzyn- KoŸle JUVENIA Wroc³aw TRÓJKA £ódŸ KORNER Zielona Góra TRÓJKA £ódŸ TRÓJKA £ódŸ POLONIA Warszawa | 24.46 24.34 23.81 23.04 23.38 24.17 24.41 24.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 30.01.2009 - 9:11 | Kobiet, 50m klasyczny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 31.93 31.66 | Waszkiewicz Magdalena Œcieszko Ewa | USOST STLOD | Oœwiêcim Gorzów Wlkp. | 14.03.2003 27.11.2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | Pieni¹¿kiewicz Monika Poloczek Natalia SR Ko³acz Vivienne SS Janczewska Anna SG Ratajczak Agnieszka Tymura Monika | 92 91 91 91 91 92 | AZS-AWFiS Gdañsk ZRYW Opole MKP Szczecin POLONIA Warszawa MOSiR Sopot GILUS Gilowice | 35.42 33.96 33.15 33.53 34.86 NT |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | Selke Marlena Raszka Gabriela Muller Anna SP Szyd³o Paulina Szpak Zofia Korczak Edyta | 92 92 92 92 92 91 | WODNIK Siemianowice KORNER Zielona Góra WARTA Poznañ JUVENIA Wroc³aw KORNER Zielona Góra MZOS P³ock | 35.21 33.83 33.08 33.47 34.61 36.50 |
Seria 3 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | Piotrowska Ewelina Jagodzka Aleksandra SO Marczak Monika Czerniak Monika SK Balcerzak Monika Chmielecka Monika SG | 91 91 91 92 92 92 | POLONIA Warszawa KORONA SWIM Kielce MOSM Tychy BOBRY Dêbica PIÊTNASTKA AQUA Bydgoszcz DWÓJKA MORENA Gdañsk | 34.92 33.64 33.04 33.42 34.56 36.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 30.01.2009 - 9:15 | Ch³opców, 50m klasyczny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 28.30 27.78 | Wolniak S³awomir Winogrodzki Mariusz | AZKAT POWAR | Triest Gorzów Wlkp. | 10.12.2005 25.11.2005 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
3 4 5 | Krzykwa Marcin Kulla Rados³aw Certa Maciej SO | 91 92 91 | MZOS P³ock ORZE£ Elbl¹g WIS£A Pu³awy | NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 | Tokarski Patryk Drobniewski Bartosz Markiewicz Sebastian Kowalik Bartosz Czermak Tomasz U¿dolewicz £ukasz Pyrz Marcin | 92 92 91 91 91 92 92 | JEDENASTKA Jelenia Góra DELFIN Toruñ ORKA Zamoœæ IKAR Mielec VICTORIA Racibórz S£OWIANKA Gorzów Wlkp. IKAR Mielec | 38.99 32.13 32.10 31.92 32.04 32.11 33.64 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kupiñski Jacek Adamus Rafa³ SO Najmowicz Sebastian Polañski Jakub Fijo³ Micha³ Micha³kowski Marek SP Kundzicz Maciej SP Kuœmierek Szymon SP | 92 92 91 92 92 91 92 92 | START £ódŸ AZS AWF Katowice KORMORAN Olsztyn OLIMPIJCZYK Suwa³ki GÓRNIK Radlin WARTA Poznañ WARTA Poznañ WARTA Poznañ | 31.76 31.67 31.34 31.26 31.32 31.37 31.71 31.90 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bia³ek Piotr SP Jarzyñski Wojciech Guzik Jakub Stachura Maciej SK Bogulski Bart³omiej Skorulski Maciej Laryoñczuk Jakub SS Markowski Przemys³aw | 92 91 91 91 92 91 91 91 | WARTA Poznañ START £ódŸ WODNIK Krosno ZRYW Opole JUVENIA Wroc³aw MMKS Kêdzierzyn- KoŸle MKP Szczecin AZS-AWFiS Gdañsk | 30.88 30.38 30.17 29.63 29.80 30.30 30.51 31.19 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Flis Jacek Ko³odziejski Mateusz Klecha Dawid Wypych Filip Nasi³owski Damian SS Dobosz Kamil Kosowski August £oñski B³a¿ej SG | 91 92 91 91 91 92 92 92 | NAWA Skierniewice KORNER Zielona Góra GÓRNIK Radlin TRÓJKA £ódŸ MKP Szczecin MZOS P³ock POLONIA Warszawa AZS-AWFiS Gdañsk | 30.84 30.31 29.99 29.46 29.72 30.19 30.50 31.16 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Waliszewski Daniel G³adysz Krzysztof Œmieciñski Jacek SG Cieslak Marcin SK Pacholczyk Mateusz Pe³czyñski Kacper Mucha Kacper Mrozik Jakub | 91 92 92 92 92 92 92 92 | MZOS P³ock MOS Katowice P£ETWAL M³awa WARSZAWIANKA Wodny Park KORMORAN Olsztyn UKP UNIA Oœwiêcim G-8 Bielany Warszawa SKARPA Lublin | 30.73 30.30 29.83 29.19 29.72 30.17 30.39 30.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 30.01.2009 - 9:20 | Kobiet, 100m motylkowy | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 58.69 58.69 | Jêdrzejczak Otylia Jêdrzejczak Otylia | PAKAT PAKAT | £ódŸ £ódŸ | 01.12.2000 01.12.2000 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | Zborowska Marta SP Wy¿golik Vanessa Pustu³a Agnieszka Chodyna Monika Genderka Zuzanna SP Gernand Ma³gorzata | 91 91 92 92 92 92 | OLIMPIA Poznañ MOS Katowice UKP UNIA Oœwiêcim KORMORAN Olsztyn WODNIK Œrem JEDYNKA £ódŸ | 1:09.66 1:05.08 1:03.94 1:04.73 1:06.78 1:11.98 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | Dalba Aleksandra Cembrzyñska Anna Dorosiñska Marta Skutela Martyna Palinowska Patrycja Witkowska Martyna | 92 91 91 91 92 92 | POLONIA Warszawa UKP UNIA Oœwiêcim JUVENIA Wroc³aw AZS AWF Katowice POLONIA Warszawa S£OWIANKA Gorzów Wlkp. | 1:09.31 1:05.03 1:03.60 1:04.61 1:05.31 1:11.67 |
Seria 3 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | Maliszewska Katarzyna Stefaniak Ma³gorzata SP Tchórz Alicja Œwitalska Martyna SP Kowalik Kaja Wójciak Zuzanna | 92 92 92 92 92 91 | KORNER Zielona Góra WARTA Poznañ S£OWIANKA Gorzów Wlkp. WARTA Poznañ POLONIA Warszawa JORDAN Kraków | 1:07.11 1:04.88 1:01.72 1:04.37 1:05.25 1:10.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 30.01.2009 - 9:25 | Ch³opców, 100m motylkowy | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 53.72 52.05 | Wiœniewski Bartosz Wiœniewski Bartosz | MMDAB MMDAB | Oœwiêcim Triest | 26.11.2004 08.12.2005 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 5 6 7 | Ha³as Jakub Ko³odziej Bart³omiej Fronia Kamil Kaliszewski Maciej Wandzioch Krzysztof Rychlica Damian | 91 91 92 91 92 91 | UKP UNIA Oœwiêcim BOBRY Dêbica JEDENASTKA Jelenia Góra PolKS GWARDIA Szczytno OLIMPIJCZYK Suwa³ki POLONIA Warszawa | NT 1:07.60 1:04.82 1:07.17 1:16.09 NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jêdrzejewski Adam Wojciechowski Filip Cygan Sebastian Liszewski Rafa³ Przybylak Tomasz Elfray Kamil Rogalski Igor Siwy Tomasz | 92 92 91 92 92 91 92 91 | OLIMPIJCZYK Aleksandrów £ódzki DELFIN Toruñ MOSM Tychy UKP UNIA Oœwiêcim ASTROMAL AKWAWIT Leszno MKP Szczecin ORLIK Lublin WODNIK Siemianowice | 1:03.16 1:02.54 1:01.03 1:00.42 1:00.55 1:01.56 1:02.95 1:03.88 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Markiewicz Sebastian Krupecki Oskar Szczepaniak Tomasz Bulak Micha³ Owczarek Piotr Andrzejewski Pawe³ Misztal Maciej Chilczuk Piotr | 91 92 91 92 92 92 91 91 | ORKA Zamoœæ MKP Szczecin ZRYW Opole ORKA Zamoœæ POLONIA Warszawa AQUATICA Paw³owice JEDYNKA £ódŸ KORMORAN Olsztyn | 59.67 58.73 57.40 55.57 56.89 58.37 58.88 1:00.03 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skroœ Rafa³ Wilczyñski Mateusz Wojciechowski Adrian Sokulski Jacek Zawada Mateusz Zapa³a £ukasz Nocoñ Sebastian SO Pyka Marcin | 91 92 92 91 92 91 92 91 | AVIA Œwidnik TRÓJKA £ódŸ ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŒL¥SK Wroc³aw SOLEX Lêbork UKP UNIA Oœwiêcim AZS AWF Katowice S£OWIANKA Gorzów Wlkp. | 59.52 58.63 57.11 54.46 55.77 57.89 58.83 59.98 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Graczyk Przemys³aw Kowalik Piotr Machniewicz Rados³aw SO £uczak Piotr SK Cieslak Marcin SK Joñczyk Jakub Zembrzuski Maciej Liberadzki Micha³ | 92 91 91 92 92 92 92 92 | ORLIK Lublin AZS AWF Poznañ SAMBOR Tczew AZS AWF Katowice WARSZAWIANKA Wodny Park ŒL¥SK Wroc³aw KORMORAN Olsztyn ORKA Sochaczew | 59.28 58.51 57.00 54.00 55.75 57.67 58.80 59.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 30.01.2009 - 9:33 | Kobiet, 200m dowolny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 1:57.18 1:57.18 | Barzycka Paulina Barzycka Paulina | ORLUB ORLUB | ZamoϾ ZamoϾ | 08.11.2003 08.11.2003 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piasecka Ewa Krzemiñska Mariola Kawecka Anna Kamiñska Aleksandra SK Czerniak Gabriela Gogolin Patrycja Gondek Ewa Nowak Aleksandra | 92 92 92 92 91 91 92 91 | AZS AWF Katowice MMKS Kêdzierzyn- KoŸle SALOS-CORTILE Kielce POLONIA Warszawa WIS£A Pu³awy MOSM Tychy UKP UNIA Oœwiêcim ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:19.41 2:11.40 2:07.36 2:03.78 2:05.92 2:08.86 2:13.71 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zakrzewska Katarzyna Quarta Karolina Po¿arowszczyk Beata Gawe³czyk Dominika SK Mi³osz Marianna Wijas Ewa Neuman Martyna Kobuszewska Angelika | 92 92 91 91 92 91 91 91 | OLIMPIJCZYK Suwa³ki POLONIA Warszawa ŒL¥SK Wroc³aw AZS AWF Katowice AZS-AWFiS Gdañsk JORDAN Kraków S£OWIANKA Gorzów Wlkp. HURAGAN Sosnowiec | 2:17.43 2:10.08 2:07.14 2:02.02 2:05.66 2:08.84 2:12.78 NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Belczewska Katarzyna Olejniczak Agata Morawska Justyna Wilk Katarzyna SK Wikie³ Manuela SS Iwankowska Anna Ha³aczek Barbara Czech Magdalena | 92 92 92 92 92 91 92 92 | ÓSEMKA Starogard Gdañski MZOS P³ock G-8 Bielany Warszawa JORDAN Kraków UŒKS Ostro³êka POLONIA Warszawa TRÓJKA £ódŸ POSNANIA Poznañ | 2:15.19 2:09.56 2:07.01 1:59.15 2:05.25 2:08.40 2:12.58 2:22.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 30.01.2009 - 9:41 | Ch³opców, 200m dowolny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 1:48.54 1:47.66 | G¹sior £ukasz G¹sior £ukasz | POWAR POWAR | Leszno Wiedeñ | 28.11.2003 12.12.2004 |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 5 6 | Trenda Pawe³ Pyrz Marcin Sopoæko Dawid Szopa Bartosz Rodziewicz Kacper | 92 92 92 92 92 | UKP UNIA Oœwiêcim IKAR Mielec JUVENIA Wroc³aw OLIMPIJCZYK Suwa³ki UKP UNIA Oœwiêcim | NT NT 2:06.35 2:30.14 NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Joñczyk Jakub Koz³owski Jakub Tochwin Adrian Andrzejewski Aleksander Machnik Bartosz Szarliñski Filip Zaj¹c Wojciech Scholtz Szymon | 92 92 92 91 92 92 92 92 | ŒL¥SK Wroc³aw ŒL¥SK Wroc³aw BATORY Sokó³ka ASTROMAL AKWAWIT Leszno MOS Katowice WARSZAWIANKA Wodny Park DELFIN Po³aniec ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:05.99 2:04.06 2:02.96 2:02.63 2:02.76 2:03.24 2:04.96 2:06.01 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WoŸniak Micha³ Kondratowicz Maciej Makowski Krzysztof Pelc Krzysztof Pióro Artur Jab³oñski Aleksander SP Stañczyk Dawid Behnke Maciej | 92 92 92 91 91 91 91 91 | JUVENIA Wroc³aw KORMORAN Olsztyn ŒL¥SK Wroc³aw MANTA Jelcz Laskowice PA£AC Katowice OLIMPIA Poznañ ŒL¥SK Wroc³aw TRÓJKA Œroda Wlkp. | 2:02.23 2:01.94 2:01.52 2:01.28 2:01.42 2:01.73 2:01.98 2:02.44 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Belgrau £ukasz Rudnicki Przemys³aw Chroœcielewski Micha³ Konczalski Micha³ Majchrzak Kacper SP Gradzi Patryk Or³owski Piotr SS G³yk Wojciech SO | 91 92 91 92 92 92 91 92 | FLOTA Gdynia DELFIN Toruñ AZS-AWFiS Gdañsk DELFIN Toruñ WARTA Poznañ JORDAN Kraków MKP Szczecin ORKA Lêdziny | 2:01.03 1:59.94 1:59.60 1:58.85 1:59.42 1:59.90 1:59.95 2:01.27 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Œmieciñski Jacek SG Wilczyñski Mateusz Hura Bartosz Szamotulski Wojciech Pasula Jakub Kot Maciej Szotkowski Daniel Sygnecki Janusz SO | 92 92 91 91 92 91 92 92 | P£ETWAL M³awa TRÓJKA £ódŸ KORMORAN Olsztyn S£OWIANKA Gorzów Wlkp. TRÓJKA £ódŸ JUNIOR Kluczbork MZOS P³ock SKARPA Lublin | 1:57.48 1:55.52 1:53.87 1:51.03 1:52.85 1:55.14 1:56.85 1:58.68 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lewaszow Hubert Denert Adam Borowicz Skoneczny Sylwester Kwiatkowski Przemys³aw Pielowski Krzysztof Pulwin Pawe³ SO Pastwiñski Konrad Nowak Bartosz | 92 91 92 92 91 92 92 91 | KORNER Zielona Góra ATP Augustów KORMORAN Olsztyn TRÓJKA £ódŸ KORMORAN Olsztyn OLIMPIA Poznañ TRÓJKA £ódŸ GÓRNIK Sosnowiec | 1:57.32 1:55.43 1:53.57 1:50.65 1:52.35 1:54.82 1:56.53 1:58.48 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dom¿a³a Tomasz Kandulski Daniel Czarnota Mateusz Ot³owski Aleksy SK Kleszczyñski Pawe³ SS Zieliñski Dawid SS Szyd³owski Adrian Stachowicz Marek | 92 91 91 91 91 92 92 92 | G-8 Bielany Warszawa MKP Szczecin UKP UNIA Oœwiêcim WARSZAWIANKA Wodny Park MKP Szczecin MKP Szczecin ORLIK Lublin JUVENIA Wroc³aw | 1:57.27 1:55.31 1:53.31 1:49.09 1:51.75 1:54.00 1:55.81 1:57.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 30.01.2009 - 9:59 | Kobiet, 200m grzbietowy | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 2:08.02 2:08.02 | Mazurek Zuzanna Mazurek Zuzanna | FAKRA FAKRA | Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp. | 30.11.2008 30.11.2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 6 | Dolega Monika Lefanowicz Iwona Kilich Agata SG Figaj Dominika | 92 92 92 91 | AZS-AWFiS Gdañsk SKARPA Lublin SAMBOR Tczew KROTOSZ Krotoszyn | 2:25.60 2:12.73 2:20.21 2:34.07 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 6 | Nowak Aleksandra Jochim Aleksandra Tchórz Alicja Urbañska Karolina Neuman Martyna | 92 92 92 92 91 | GÓRNIK Sosnowiec KORNER Zielona Góra S£OWIANKA Gorzów Wlkp. AZS-AWFiS Gdañsk S£OWIANKA Gorzów Wlkp. | 2:36.77 2:25.34 2:10.56 2:12.90 2:28.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 30.01.2009 - 10:05 | Ch³opców, 200m grzbietowy | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 1:54.10 1:54.10 | Kawêcki Rados³aw Kawêcki Rados³aw | NOZIE NOZIE | Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp. | 27.11.2008 27.11.2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | Radziewicz £ukasz Pieczara Micha³ Oleasz Micha³ Karaœ Sebastian Gawlik Jaros³aw SK Polak Daniel Filuœ Sebastian SO | 92 92 91 91 92 91 92 | PIÊTNASTKA AQUA Bydgoszcz PIÊTNASTKA AQUA Bydgoszcz ŒL¥SK Wroc³aw POLONIA Warszawa WARSZAWIANKA Wodny Park UKP UNIA Oœwiêcim AZS AWF Katowice | 2:26.52 2:11.85 2:07.69 2:01.15 2:04.54 2:09.30 2:14.67 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | Dettlaff Maciej Dobrowolski Patryk Kotowicz Jan Jankiewicz Krzysztof Soboñ Julian Dyduch Marcin Brzeziañski Micha³ | 92 92 91 91 92 91 92 | AZS-AWFiS Gdañsk ORLIK Lublin LUBLINIANKA Lublin NAWA Skierniewice JUVENIA Wroc³aw JORDAN Kraków JEDYNKA £ódŸ | 2:18.11 2:10.34 2:06.48 1:58.58 2:04.24 2:08.79 2:13.80 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Makar Tomasz Rzyszczak Adam SP Pietrzyk Patryk Kawêcki Rados³aw Odomirski Tomasz SK Capiga Filip Stokarski Marek Zieliñski Micha³ | 91 92 92 91 91 91 92 91 | AZS-AWFiS Gdañsk WARTA Poznañ KORNER Zielona Góra KORNER Zielona Góra JORDAN Kraków ZRYW Opole G-8 Bielany Warszawa IKAR Mielec | 2:15.98 2:09.37 2:04.61 1:54.10 2:04.22 2:08.49 2:13.11 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 30.01.2009 - 10:14 | Kobiet, 400m zmienny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 4:41.70 4:33.70 | Jêdrzejczak Otylia Baranowska Katarzyna | PAKAT MKSZC | Walencja Triest | 17.12.2000 11.12.2005 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 6 | Nguyen Hong Patrycja Drab Magdalena SK Piasecka Marta SK Jankowska Marta SO | 92 92 91 92 | UKP UNIA Oœwiêcim TRÓJKA Czêstochowa AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice | 5:03.77 4:55.94 5:01.85 5:06.70 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 6 | Janiczek Olga Pu³ka Magdalena Czerniak Monika SK Kamiñska Aleksandra SK Jurczyñska Dominika SK | 91 92 92 92 91 | LUBLINIANKA Lublin UKP UNIA Oœwiêcim BOBRY Dêbica POLONIA Warszawa JORDAN Kraków | 5:15.09 5:02.88 4:55.86 5:01.66 5:05.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 30.01.2009 - 10:25 | Ch³opców, 400m zmienny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 4:11.81 4:09.07 | Matczak Mateusz Matczak Mateusz | TRLOD TRLOD | Helsinki Debreczyn | 08.12.2006 14.12.2007 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | Sak Przemys³aw Baranowski Bart³omiej Pe³czyñski Kacper Misiak Piotr Najmowicz Sebastian Behnke Maciej | 92 91 92 92 91 91 | DELFIN Po³aniec SOLEX Lêbork UKP UNIA Oœwiêcim G-8 Bielany Warszawa KORMORAN Olsztyn TRÓJKA Œroda Wlkp. | 4:47.67 4:38.54 4:28.86 4:33.95 4:43.40 4:56.60 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | Pióro Artur Skubicha Konrad Dyrek Mateusz Stachura Maciej SK Wieteska Mateusz Zyznowski Micha³ Drobniewski Bartosz | 91 92 91 91 91 92 92 | PA£AC Katowice ORLIK Lublin JORDAN Kraków ZRYW Opole START £ódŸ MZOS P³ock DELFIN Toruñ | NT 4:47.25 4:34.12 4:24.14 4:33.08 4:40.83 4:54.41 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | Brzeziañski Micha³ Liszewski Rafa³ Mosiê¿ny Mateusz Certa Maciej SO Zaczyñski Karol SO Pierwieniecki Juliusz SS Knapik Piotr | 92 92 92 91 91 91 92 | JEDYNKA £ódŸ UKP UNIA Oœwiêcim S£OWIANKA Gorzów Wlkp. WIS£A Pu³awy AZS AWF Katowice MKP Szczecin UKP UNIA Oœwiêcim | 5:01.26 4:45.15 4:34.10 4:22.08 4:29.24 4:38.68 4:54.03 |
<< TOP >> |
2 - Fina³y-dzieñ 1 | 30.01.2009 - 17:00 |
Konkurencja 13 30.01.2009 - 18:00 | Kobiet, 4 x 200m dowolny | 17 - 18 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
3 4 5 6 | UKP UNIA Oœwiêcim 1 JORDAN Kraków 1 AZS AWF Katowice 1 POLONIA Warszawa 1 | UKP UNIA Oœwiêcim JORDAN Kraków AZS AWF Katowice POLONIA Warszawa | 8:36.00 8:28.28 8:30.00 8:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 30.01.2009 - 18:10 | Ch³opców, 4 x 200m dowolny | 17 - 18 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | G-8 Bielany Warszawa 1 AZS AWF Katowice 1 ŒL¥SK Wroc³aw 1 | G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice ŒL¥SK Wroc³aw | 7:50.00 7:40.00 7:46.00 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | S£OWIANKA Gorzów Wlkp. 1 MKP Szczecin 1 KORMORAN Olsztyn 1 TRÓJKA £ódŸ 1 UKP UNIA Oœwiêcim 1 JUVENIA Wroc³aw 1 | S£OWIANKA Gorzów Wlkp. MKP Szczecin KORMORAN Olsztyn TRÓJKA £ódŸ UKP UNIA Oœwiêcim JUVENIA Wroc³aw | 7:38.99 7:34.00 7:24.00 7:30.00 7:37.00 7:40.00 |
<< TOP >> |
3 - Eliminacje-dzieñ 2 | 31.01.2009 - 9:00 |
Konkurencja 15 31.01.2009 - 9:00 | Kobiet, 50m motylkowy | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 26.19 26.19 | Urbañczyk Aleksandra Urbañczyk Aleksandra | TRLOD TRLOD | Oœwiêcim Oœwiêcim | 27.11.2004 27.11.2004 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 | Wawrzynkiewicz Adrianna Witkowska Martyna Drabik Marika | 91 92 91 | POLONIA Warszawa S£OWIANKA Gorzów Wlkp. IKAR Mielec | NT 32.68 32.75 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 | Figaj Dominika Maliszewska Katarzyna Stefaniak Ma³gorzata SP Pustu³a Agnieszka W³ostowska Karina Kowalik Kaja Genderka Zuzanna SP | 91 92 92 92 91 92 92 | KROTOSZ Krotoszyn KORNER Zielona Góra WARTA Poznañ UKP UNIA Oœwiêcim JEDENASTKA Jelenia Góra POLONIA Warszawa WODNIK Œrem | 31.98 30.31 29.65 28.89 29.36 29.74 30.56 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ratajczak Agnieszka Jagodzka Aleksandra SO Œwitalska Martyna SP Skutela Martyna Dorosiñska Marta Chodyna Monika Palinowska Patrycja Selke Marlena | 91 91 92 91 91 92 92 92 | MOSiR Sopot KORONA SWIM Kielce WARTA Poznañ AZS AWF Katowice JUVENIA Wroc³aw KORMORAN Olsztyn POLONIA Warszawa WODNIK Siemianowice | 31.84 30.14 29.52 28.82 29.18 29.72 30.51 32.02 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zborowska Marta SP Misera Adrianna Wy¿golik Vanessa Tchórz Alicja Czerniak Gabriela Cembrzyñska Anna Ha³aczek Barbara Dalba Aleksandra | 91 92 91 92 91 91 92 92 | OLIMPIA Poznañ MOS Katowice MOS Katowice S£OWIANKA Gorzów Wlkp. WIS£A Pu³awy UKP UNIA Oœwiêcim TRÓJKA £ódŸ POLONIA Warszawa | 31.23 30.07 29.39 28.46 29.08 29.68 30.35 31.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 31.01.2009 - 9:03 | Ch³opców, 50m motylkowy | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 24.71 24.12 | Lewandowski Maciej Wiœniewski Bartosz | USOST MMDAB | Oœwiêcim Triest | 15.03.2003 11.12.2005 |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
3 4 5 | Pelc Krzysztof Sopoæko Dawid Dêga Wiktor | 91 92 91 | MANTA Jelcz Laskowice JUVENIA Wroc³aw SKRA Be³chatów | NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 | Wandzioch Krzysztof Stañczyk Dawid Koz³owski Jakub Sak Przemys³aw Siwy Tomasz Makowski Krzysztof Ko³odziej Bart³omiej | 92 91 92 92 91 92 91 | OLIMPIJCZYK Suwa³ki ŒL¥SK Wroc³aw ŒL¥SK Wroc³aw DELFIN Po³aniec WODNIK Siemianowice ŒL¥SK Wroc³aw BOBRY Dêbica | 34.53 29.75 28.82 28.67 28.77 29.69 30.14 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rogalski Igor Cygan Sebastian Liberadzki Micha³ Liszewski Rafa³ Rychlica Damian Chilczuk Piotr Fronia Kamil Prochowski Micha³ | 92 91 92 92 91 91 92 92 | ORLIK Lublin MOSM Tychy ORKA Sochaczew UKP UNIA Oœwiêcim POLONIA Warszawa KORMORAN Olsztyn JEDENASTKA Jelenia Góra DELFIN Toruñ | 28.51 28.19 28.01 27.93 27.98 28.10 28.20 28.52 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mucha Kacper Skroœ Rafa³ Majchrzak Kacper SP Wilczyñski Mateusz Wojciechowski Filip Markiewicz Sebastian Elfray Kamil Machnik Bartosz | 92 91 92 92 92 91 91 92 | G-8 Bielany Warszawa AVIA Œwidnik WARTA Poznañ TRÓJKA £ódŸ DELFIN Toruñ ORKA Zamoœæ MKP Szczecin MOS Katowice | 27.83 27.77 27.69 27.64 27.66 27.75 27.79 27.93 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zembrzuski Maciej Pieczara Micha³ Przybylak Tomasz Andrzejewski Pawe³ Kruczek Piotr Pyka Marcin Jêdrzejewski Adam Tochwin Adrian | 92 92 92 92 92 91 92 92 | KORMORAN Olsztyn PIÊTNASTKA AQUA Bydgoszcz ASTROMAL AKWAWIT Leszno AQUATICA Paw³owice POLONIA Warszawa S£OWIANKA Gorzów Wlkp. OLIMPIJCZYK Aleksandrów £ódzki BATORY Sokó³ka | 27.60 27.42 27.20 27.12 27.15 27.29 27.54 27.60 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Suszek Wojciech Machniewicz Rados³aw SO Meller Olaf Soboñ Julian £uczak Piotr SK Polañski Jakub Luftman Adam Kaliszewski Maciej | 92 91 92 92 92 92 91 91 | SKARPA Lublin SAMBOR Tczew AZS-AWFiS Gdañsk JUVENIA Wroc³aw AZS AWF Katowice OLIMPIJCZYK Suwa³ki S£OWIANKA Gorzów Wlkp. PolKS GWARDIA Szczytno | 26.87 26.65 25.91 25.27 25.53 26.35 26.72 27.06 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krupecki Oskar Graczyk Przemys³aw Owczarek Piotr Sokulski Jacek Wojciechowski Adrian Kowalik Piotr Misztal Maciej Nocoñ Sebastian SO | 92 92 92 91 92 91 91 92 | MKP Szczecin ORLIK Lublin POLONIA Warszawa ŒL¥SK Wroc³aw ASTROMAL AKWAWIT Leszno AZS AWF Poznañ JEDYNKA £ódŸ AZS AWF Katowice | 26.83 26.58 25.90 24.96 25.49 26.09 26.70 27.06 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Joñczyk Jakub Szczepaniak Tomasz Bulak Micha³ Zawada Mateusz Kawêcki Rados³aw Bogulski Bart³omiej Belgrau £ukasz Zapa³a £ukasz | 92 91 92 92 91 92 91 91 | ŒL¥SK Wroc³aw ZRYW Opole ORKA Zamoœæ SOLEX Lêbork KORNER Zielona Góra JUVENIA Wroc³aw FLOTA Gdynia UKP UNIA Oœwiêcim | 26.81 26.51 25.74 24.80 25.39 26.03 26.69 27.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 31.01.2009 - 9:11 | Kobiet, 50m grzbietowy | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 28.23 28.23 | Komorowicz Dagmara Komorowicz Dagmara | LULUB LULUB | Malmo Malmo | 14.02.1995 14.02.1995 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 | Balcerzak Monika Misera Adrianna Walo Aleksandra Wilk Katarzyna SK Zackiewicz Aleksandra Jochim Aleksandra Figaj Dominika | 92 92 92 92 91 92 91 | PIÊTNASTKA AQUA Bydgoszcz MOS Katowice WODNIK Siemianowice JORDAN Kraków POLONIA Warszawa KORNER Zielona Góra KROTOSZ Krotoszyn | NT 32.25 30.62 29.55 29.98 31.00 33.41 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 | Nowak Aleksandra Dolega Monika Kilich Agata SG Urbañska Karolina Lefanowicz Iwona Gogolin Patrycja Drabik Marika | 92 92 92 92 92 91 91 | GÓRNIK Sosnowiec AZS-AWFiS Gdañsk SAMBOR Tczew AZS-AWFiS Gdañsk SKARPA Lublin MOSM Tychy IKAR Mielec | 34.10 32.16 30.55 28.76 29.76 30.81 33.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 31.01.2009 - 9:13 | Ch³opców, 50m grzbietowy | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 24.88 24.88 | Kawêcki Rados³aw Kawêcki Rados³aw | NOZIE NOZIE | Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp. | 28.11.2008 28.11.2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zieliñski Micha³ Belgrau £ukasz Zaj¹c Wojciech Wysmyk Tomasz Jêdrzejewski Adam Radziewicz £ukasz Dêga Wiktor Tokarski Patryk | 91 91 92 92 92 92 91 92 | IKAR Mielec FLOTA Gdynia DELFIN Po³aniec OSiR Piotrków Tryb. OLIMPIJCZYK Aleksandrów £ódzki PIÊTNASTKA AQUA Bydgoszcz SKRA Be³chatów JEDENASTKA Jelenia Góra | NT NT 31.70 30.61 30.62 32.54 NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Makar Tomasz Dobrowolski Patryk Dyduch Marcin Soboñ Julian Kotowicz Jan Gawlik Jaros³aw SK Dom¿a³a Tomasz Dettlaff Maciej | 91 92 91 92 91 92 92 92 | AZS-AWFiS Gdañsk ORLIK Lublin JORDAN Kraków JUVENIA Wroc³aw LUBLINIANKA Lublin WARSZAWIANKA Wodny Park G-8 Bielany Warszawa AZS-AWFiS Gdañsk | 29.20 28.36 27.46 25.72 27.27 27.79 28.93 30.37 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rzyszczak Adam SP Pieczara Micha³ Odomirski Tomasz SK Jankiewicz Krzysztof Pietrzyk Patryk Pasula Jakub Capiga Filip Machnik Bartosz | 92 92 91 91 92 92 91 92 | WARTA Poznañ PIÊTNASTKA AQUA Bydgoszcz JORDAN Kraków NAWA Skierniewice KORNER Zielona Góra TRÓJKA £ódŸ ZRYW Opole MOS Katowice | 29.02 28.25 27.38 25.67 26.84 27.52 28.75 30.22 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Joñczyk Jakub Polak Daniel Trenda Pawe³ Kawêcki Rados³aw Karaœ Sebastian Oleasz Micha³ Filuœ Sebastian SO Brzeziañski Micha³ | 92 91 92 91 91 91 92 92 | ŒL¥SK Wroc³aw UKP UNIA Oœwiêcim UKP UNIA Oœwiêcim KORNER Zielona Góra POLONIA Warszawa ŒL¥SK Wroc³aw AZS AWF Katowice JEDYNKA £ódŸ | 28.95 28.03 27.35 24.75 26.38 27.51 28.46 29.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 31.01.2009 - 9:18 | Kobiet, 400m dowolny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 4:11.15 4:11.15 | Budzis Joanna Budzis Joanna | POWAR POWAR | Kozienice Kozienice | 27.01.2007 27.01.2007 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 6 | Piasecka Ewa Gondek Ewa Wikie³ Manuela SS Wijas Ewa Neuman Martyna | 92 92 92 91 91 | AZS AWF Katowice UKP UNIA Oœwiêcim UŒKS Ostro³êka JORDAN Kraków S£OWIANKA Gorzów Wlkp. | 4:49.02 4:36.69 4:18.55 4:32.05 4:41.26 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | Belczewska Katarzyna Chodyna Monika Kamiñska Aleksandra SK Po¿arowszczyk Beata Quarta Karolina Czech Magdalena | 92 92 92 91 92 92 | ÓSEMKA Starogard Gdañski KORMORAN Olsztyn POLONIA Warszawa ŒL¥SK Wroc³aw POLONIA Warszawa POSNANIA Poznañ | 4:48.05 4:35.49 4:18.50 4:25.46 4:38.02 4:59.05 |
Seria 3 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | Zakrzewska Katarzyna Kawecka Anna Gawe³czyk Dominika SK Iwankowska Anna Janiczek Olga Gernand Ma³gorzata | 92 92 91 91 91 92 | OLIMPIJCZYK Suwa³ki SALOS-CORTILE Kielce AZS AWF Katowice POLONIA Warszawa LUBLINIANKA Lublin JEDYNKA £ódŸ | 4:47.28 4:33.22 4:15.35 4:24.38 4:37.11 4:58.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 31.01.2009 - 9:29 | Ch³opców, 400m dowolny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 3:49.96 3:43.83 | Stañczyk Przemys³aw Sawrymowicz Mateusz | MKSZC MKSZC | P³ock Triest | 29.11.2002 08.12.2005 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 5 6 | Scholtz Szymon Zaj¹c Wojciech WoŸniak Micha³ Andrzejewski Aleksander Rodziewicz Kacper | 92 92 92 91 92 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno DELFIN Po³aniec JUVENIA Wroc³aw ASTROMAL AKWAWIT Leszno UKP UNIA Oœwiêcim | 4:43.35 4:26.29 4:22.69 4:24.18 4:27.35 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chroœcielewski Micha³ Stañczyk Dawid Gradzi Patryk Konczalski Micha³ Stachowicz Marek Szarliñski Filip Behnke Maciej Jab³oñski Aleksander SP | 91 91 92 92 92 92 91 91 | AZS-AWFiS Gdañsk ŒL¥SK Wroc³aw JORDAN Kraków DELFIN Toruñ JUVENIA Wroc³aw WARSZAWIANKA Wodny Park TRÓJKA Œroda Wlkp. OLIMPIA Poznañ | 4:18.47 4:18.04 4:16.22 4:15.00 4:15.06 4:17.02 4:18.39 4:19.75 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | G³yk Wojciech SO Nowak Bartosz Wieteska Mateusz Czarnota Mateusz Szamotulski Wojciech Or³owski Piotr SS Szotkowski Daniel Pióro Artur | 92 91 91 91 91 91 92 91 | ORKA Lêdziny GÓRNIK Sosnowiec START £ódŸ UKP UNIA Oœwiêcim S£OWIANKA Gorzów Wlkp. MKP Szczecin MZOS P³ock PA£AC Katowice | 4:10.62 4:07.09 4:02.30 3:54.39 3:55.73 4:04.98 4:09.43 4:12.73 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rudnicki Przemys³aw Misiak Piotr Zyznowski Micha³ Pielowski Krzysztof Borowicz Skoneczny Sylwester Kwiatkowski Przemys³aw Szyd³owski Adrian Kondratowicz Maciej | 92 92 92 91 92 92 92 92 | DELFIN Toruñ G-8 Bielany Warszawa MZOS P³ock KORMORAN Olsztyn KORMORAN Olsztyn TRÓJKA £ódŸ ORLIK Lublin KORMORAN Olsztyn | 4:10.01 4:06.66 4:00.49 3:52.32 3:54.82 4:04.03 4:08.62 4:11.52 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nocoñ Sebastian SO Kot Maciej Pulwin Pawe³ SO Ot³owski Aleksy SK Hura Bartosz Sygnecki Janusz SO Pastwiñski Konrad Stokarski Marek | 92 91 92 91 91 92 92 92 | AZS AWF Katowice JUNIOR Kluczbork OLIMPIA Poznañ WARSZAWIANKA Wodny Park KORMORAN Olsztyn SKARPA Lublin TRÓJKA £ódŸ G-8 Bielany Warszawa | 4:09.69 4:06.35 3:59.99 3:51.87 3:54.61 4:02.44 4:07.52 4:11.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 31.01.2009 - 9:53 | Kobiet, 200m klasyczny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 2:24.90 2:23.24 | Prêdecka Iwona Dulian Katarzyna | UDOSW VIRAC | Oœwiêcim Triest | 28.01.2006 09.12.2005 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 | Piotrowska Ewelina Gondek Ewa Janczewska Anna SG Jagodzka Aleksandra SO Jurczyñska Dominika SK Pieni¹¿kiewicz Monika Chmielecka Monika SG | 91 92 91 91 91 92 92 | POLONIA Warszawa UKP UNIA Oœwiêcim POLONIA Warszawa KORONA SWIM Kielce JORDAN Kraków AZS-AWFiS Gdañsk DWÓJKA MORENA Gdañsk | 2:44.51 2:40.85 2:36.74 2:32.56 2:36.13 2:38.80 2:41.42 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jankowska Marta SO Poloczek Natalia SR Muller Anna SP Szyd³o Paulina Marczak Monika Czerniak Monika SK Nguyen Hong Patrycja Kobuszewska Angelika | 92 91 92 92 91 92 92 91 | AZS AWF Katowice ZRYW Opole WARTA Poznañ JUVENIA Wroc³aw MOSM Tychy BOBRY Dêbica UKP UNIA Oœwiêcim HURAGAN Sosnowiec | 2:43.88 2:40.16 2:36.71 2:28.51 2:35.84 2:36.79 2:41.25 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 31.01.2009 - 9:59 | Ch³opców, 200m klasyczny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 2:09.73 2:09.62 | Wolniak S³awomir Wolniak S³awomir | AZKAT UNOSW | Triest Helsinki | 11.12.2005 10.12.2006 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kuœmierek Szymon SP Markiewicz Sebastian Czermak Tomasz Kundzicz Maciej SP U¿dolewicz £ukasz Kupiñski Jacek Pyrz Marcin Krzykwa Marcin | 92 91 91 92 92 92 92 91 | WARTA Poznañ ORKA Zamoœæ VICTORIA Racibórz WARTA Poznañ S£OWIANKA Gorzów Wlkp. START £ódŸ IKAR Mielec MZOS P³ock | 2:41.81 2:36.48 2:35.49 2:32.49 2:32.77 2:36.02 2:36.94 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Klecha Dawid Mucha Kacper Dyrek Mateusz Pacholczyk Mateusz Bia³ek Piotr SP £oñski B³a¿ej SG Jarzyñski Wojciech Flis Jacek | 91 92 91 92 92 92 91 91 | GÓRNIK Radlin G-8 Bielany Warszawa JORDAN Kraków KORMORAN Olsztyn WARTA Poznañ AZS-AWFiS Gdañsk START £ódŸ NAWA Skierniewice | 2:30.30 2:27.01 2:23.52 2:17.43 2:22.37 2:25.52 2:30.02 2:31.88 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Markowski Przemys³aw Micha³kowski Marek SP Adamus Rafa³ SO Certa Maciej SO Mrozik Jakub Najmowicz Sebastian Knapik Piotr Drobniewski Bartosz | 91 91 92 91 92 91 92 92 | AZS-AWFiS Gdañsk WARTA Poznañ AZS AWF Katowice WIS£A Pu³awy SKARPA Lublin KORMORAN Olsztyn UKP UNIA Oœwiêcim DELFIN Toruñ | 2:30.29 2:26.60 2:23.50 2:16.32 2:22.29 2:23.82 2:29.43 2:30.69 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalik Bartosz Laryoñczuk Jakub SS Dobosz Kamil Stachura Maciej SK G³adysz Krzysztof Œmieciñski Jacek SG Waliszewski Daniel Fijo³ Micha³ | 91 91 92 91 92 92 91 92 | IKAR Mielec MKP Szczecin MZOS P³ock ZRYW Opole MOS Katowice P£ETWAL M³awa MZOS P³ock GÓRNIK Radlin | 2:30.19 2:26.49 2:23.06 2:15.90 2:20.33 2:23.80 2:27.90 2:30.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 31.01.2009 - 10:12 | Kobiet, 200m zmienny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 2:10.64 2:10.25 | Urbañczyk Aleksandra Baranowska Katarzyna | TRLOD MKSZC | Wiedeñ Triest | 09.12.2004 08.12.2005 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wijas Ewa Gogolin Patrycja Pu³ka Magdalena Drab Magdalena SK Kamiñska Aleksandra SK Szpak Zofia Nowak Aleksandra Zborowska Marta SP | 91 91 92 92 92 92 91 91 | JORDAN Kraków MOSM Tychy UKP UNIA Oœwiêcim TRÓJKA Czêstochowa POLONIA Warszawa KORNER Zielona Góra ASTROMAL AKWAWIT Leszno OLIMPIA Poznañ | 2:30.08 2:25.46 2:23.03 2:18.54 2:19.86 2:24.98 2:28.12 2:34.42 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wójciak Zuzanna Morawska Justyna Piasecka Marta SK Tchórz Alicja Urbañska Karolina Szyd³o Paulina Zackiewicz Aleksandra Ratajczak Agnieszka | 91 92 91 92 92 92 91 91 | JORDAN Kraków G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice S£OWIANKA Gorzów Wlkp. AZS-AWFiS Gdañsk JUVENIA Wroc³aw POLONIA Warszawa MOSiR Sopot | 2:28.23 2:25.25 2:21.82 2:17.62 2:19.70 2:23.35 2:25.74 2:31.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 31.01.2009 - 10:18 | Ch³opców, 200m zmienny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 1:59.58 1:59.58 | Cieœlak Marcin Cieœlak Marcin | WAWAR WAWAR | Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp. | 28.11.2008 28.11.2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 | Andrzejewski Aleksander Rudnicki Przemys³aw Kulla S³awomir Ha³as Jakub Zaj¹c Wojciech Ko³odziej Bart³omiej Denert Adam | 91 92 92 91 92 91 91 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno DELFIN Toruñ ORZE£ Elbl¹g UKP UNIA Oœwiêcim DELFIN Po³aniec BOBRY Dêbica ATP Augustów | NT NT NT 2:30.62 NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Przybylak Tomasz Szczepaniak Tomasz Kotowicz Jan Zaczyñski Karol SO Mosiê¿ny Mateusz Baranowski Bart³omiej Drobniewski Bartosz Kulla Rados³aw | 92 91 91 91 92 91 92 92 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno ZRYW Opole LUBLINIANKA Lublin AZS AWF Katowice S£OWIANKA Gorzów Wlkp. SOLEX Lêbork DELFIN Toruñ ORZE£ Elbl¹g | 2:20.26 2:14.35 2:10.48 2:06.96 2:09.27 2:13.21 2:17.01 2:27.97 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sak Przemys³aw Skorulski Maciej Polak Daniel Trenda Pawe³ Pe³czyñski Kacper Skubicha Konrad Cygan Sebastian Jesionowski Jakub | 92 91 91 92 92 92 91 92 | DELFIN Po³aniec MMKS Kêdzierzyn- KoŸle UKP UNIA Oœwiêcim UKP UNIA Oœwiêcim UKP UNIA Oœwiêcim ORLIK Lublin MOSM Tychy MZOS P³ock | 2:20.12 2:14.12 2:10.15 2:06.58 2:09.21 2:13.15 2:16.02 2:23.60 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rychlica Damian Pierwieniecki Juliusz SS Ko³odziejski Mateusz Cieslak Marcin SK Jankiewicz Krzysztof Misiak Piotr Oleasz Micha³ Brzeziañski Micha³ | 91 91 92 92 91 92 91 92 | POLONIA Warszawa MKP Szczecin KORNER Zielona Góra WARSZAWIANKA Wodny Park NAWA Skierniewice G-8 Bielany Warszawa ŒL¥SK Wroc³aw JEDYNKA £ódŸ | 2:19.93 2:13.24 2:09.57 1:59.58 2:08.86 2:12.00 2:15.51 2:22.59 |
<< TOP >> |
4 - Fina³y-dzieñ 2 | 31.01.2009 - 17:00 |
Konkurencja 25 31.01.2009 - 17:53 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | 17 - 18 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 | AZS-AWFiS Gdañsk 1 JORDAN Kraków 1 AZS AWF Katowice 1 POLONIA Warszawa 1 UKP UNIA Oœwiêcim 1 | AZS-AWFiS Gdañsk JORDAN Kraków AZS AWF Katowice POLONIA Warszawa UKP UNIA Oœwiêcim | 4:04.77 3:58.98 3:56.00 3:56.00 4:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 31.01.2009 - 17:58 | Ch³opców, 4 x 100m dowolny | 17 - 18 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | WARTA Poznañ 1 AZS AWF Katowice 1 ŒL¥SK Wroc³aw 1 | WARTA Poznañ AZS AWF Katowice ŒL¥SK Wroc³aw | 3:41.00 3:36.00 3:38.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | G-8 Bielany Warszawa 1 UKP UNIA Oœwiêcim 1 JUVENIA Wroc³aw 1 KORNER Zielona Góra 1 TRÓJKA £ódŸ 1 MKP Szczecin 1 S£OWIANKA Gorzów Wlkp. 1 MZOS P³ock 1 | G-8 Bielany Warszawa UKP UNIA Oœwiêcim JUVENIA Wroc³aw KORNER Zielona Góra TRÓJKA £ódŸ MKP Szczecin S£OWIANKA Gorzów Wlkp. MZOS P³ock | 3:32.00 3:31.50 3:28.00 3:25.00 3:26.00 3:29.00 3:31.76 3:32.00 |
<< TOP >> |
5 - Eliminacje - dzieñ 3 | 01.02.2009 - 9:00 |
Konkurencja 27 01.02.2009 - 9:00 | Kobiet, 200m motylkowy | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 2:08.11 2:08.11 | Jêdrzejczak Otylia Jêdrzejczak Otylia | PAKAT PAKAT | P³ock P³ock | 25.03.2000 25.03.2000 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 | Witkowska Martyna Stefaniak Ma³gorzata SP Po¿arowszczyk Beata Cembrzyñska Anna Chodyna Monika Nguyen Hong Patrycja Zborowska Marta SP | 92 92 91 91 92 92 91 | S£OWIANKA Gorzów Wlkp. WARTA Poznañ ŒL¥SK Wroc³aw UKP UNIA Oœwiêcim KORMORAN Olsztyn UKP UNIA Oœwiêcim OLIMPIA Poznañ | 2:40.63 2:26.69 2:22.36 2:19.39 2:22.08 2:25.68 2:32.43 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 | Gernand Ma³gorzata Genderka Zuzanna SP Œwitalska Martyna SP Tchórz Alicja Pustu³a Agnieszka Kowalik Kaja Maliszewska Katarzyna | 92 92 92 92 92 92 92 | JEDYNKA £ódŸ WODNIK Œrem WARTA Poznañ S£OWIANKA Gorzów Wlkp. UKP UNIA Oœwiêcim POLONIA Warszawa KORNER Zielona Góra | 2:40.20 2:26.00 2:22.20 2:12.63 2:20.59 2:25.14 2:31.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 01.02.2009 - 9:06 | Ch³opców, 200m motylkowy | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 1:55.93 1:53.68 | Cieœlak Marcin Korzeniowski Pawe³ | WAWAR UDOSW | Gorzów Wlkp. Dublin | 29.11.2008 14.03.2003 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 | Kowalik Piotr Ko³odziej Bart³omiej Wandzioch Krzysztof | 91 91 92 | AZS AWF Poznañ BOBRY Dêbica OLIMPIJCZYK Suwa³ki | NT 2:31.05 2:47.95 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 | Markiewicz Sebastian Pyka Marcin Mosiê¿ny Mateusz Machniewicz Rados³aw SO Szczepaniak Tomasz Liszewski Rafa³ Krupecki Oskar | 91 91 92 91 91 92 92 | ORKA Zamoœæ S£OWIANKA Gorzów Wlkp. S£OWIANKA Gorzów Wlkp. SAMBOR Tczew ZRYW Opole UKP UNIA Oœwiêcim MKP Szczecin | 2:18.28 2:12.01 2:06.54 2:01.92 2:03.98 2:09.81 2:14.84 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jab³oñski Aleksander SP Baranowski Bart³omiej Nocoñ Sebastian SO £uczak Piotr SK Szamotulski Wojciech Skroœ Rafa³ Chilczuk Piotr Rogalski Igor | 91 91 92 92 91 91 91 92 | OLIMPIA Poznañ SOLEX Lêbork AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice S£OWIANKA Gorzów Wlkp. AVIA Œwidnik KORMORAN Olsztyn ORLIK Lublin | 2:17.12 2:10.34 2:06.33 1:58.26 2:03.56 2:08.83 2:12.44 2:19.68 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sak Przemys³aw Wilczyñski Mateusz Bulak Micha³ Cieslak Marcin SK Zapa³a £ukasz Wieteska Mateusz Zembrzuski Maciej Przybylak Tomasz | 92 92 92 92 91 91 92 92 | DELFIN Po³aniec TRÓJKA £ódŸ ORKA Zamoœæ WARSZAWIANKA Wodny Park UKP UNIA Oœwiêcim START £ódŸ KORMORAN Olsztyn ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:14.97 2:10.33 2:05.73 1:55.93 2:03.08 2:07.87 2:12.07 2:19.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 01.02.2009 - 9:18 | Kobiet, 100m dowolny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 54.42 54.42 | Wilk Katarzyna Wilk Katarzyna | JOKRA JOKRA | Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp. | 28.11.2008 28.11.2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | Kieszek Joanna Ha³aczek Barbara Wy¿golik Vanessa W³ostowska Karina Czerniak Gabriela Pu³ka Magdalena Wawrzynkiewicz Adrianna | 91 92 91 91 91 92 91 | IKAR Mielec TRÓJKA £ódŸ MOS Katowice JEDENASTKA Jelenia Góra WIS£A Pu³awy UKP UNIA Oœwiêcim POLONIA Warszawa | 1:05.28 1:00.22 58.92 57.78 58.51 59.35 1:02.14 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Belczewska Katarzyna Wijas Ewa Olejniczak Agata Mi³osz Marianna Kawecka Anna Szula Paulina Dorosiñska Marta Tymura Monika | 92 91 92 92 92 91 91 92 | ÓSEMKA Starogard Gdañski JORDAN Kraków MZOS P³ock AZS-AWFiS Gdañsk SALOS-CORTILE Kielce AZS AWF Katowice JUVENIA Wroc³aw GILUS Gilowice | 1:03.80 1:00.04 58.74 57.60 58.14 59.25 1:01.08 1:08.14 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Iwankowska Anna Szpak Zofia Kamiñska Aleksandra SK Wilk Katarzyna SK Drab Magdalena SK Morawska Justyna Nowak Aleksandra Czech Magdalena | 91 92 92 92 92 92 91 92 | POLONIA Warszawa KORNER Zielona Góra POLONIA Warszawa JORDAN Kraków TRÓJKA Czêstochowa G-8 Bielany Warszawa ASTROMAL AKWAWIT Leszno POSNANIA Poznañ | 1:03.29 59.54 58.60 54.42 58.09 58.94 1:00.90 1:07.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 01.02.2009 - 9:23 | Ch³opców, 100m dowolny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 49.43 48.28 | Tarczyñski Marcin G¹sior £ukasz | POWR POWAR | Kozienice Oœwiêcim | 28.01.2007 28.11.2004 |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
3 4 5 6 | Tokarski Patryk Scholtz Szymon Szarliñski Filip Szopa Bartosz | 92 92 92 92 | JEDENASTKA Jelenia Góra ASTROMAL AKWAWIT Leszno WARSZAWIANKA Wodny Park OLIMPIJCZYK Suwa³ki | 1:02.76 58.30 1:00.15 1:03.02 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jesionowski Jakub Nowak Bartosz Rychlica Damian Siwy Tomasz Kulla S³awomir Behnke Maciej Koz³owski Jakub Zaj¹c Wojciech | 92 91 91 91 92 91 92 92 | MZOS P³ock GÓRNIK Sosnowiec POLONIA Warszawa WODNIK Siemianowice ORZE£ Elbl¹g TRÓJKA Œroda Wlkp. ŒL¥SK Wroc³aw DELFIN Po³aniec | 57.40 57.24 57.04 56.88 57.02 57.18 57.29 57.59 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Joñczyk Jakub Jêdrzejewski Adam Makowski Krzysztof Chroœcielewski Micha³ Stañczyk Dawid Stokarski Marek WoŸniak Micha³ Fronia Kamil | 92 92 92 91 91 92 92 92 | ŒL¥SK Wroc³aw OLIMPIJCZYK Aleksandrów £ódzki ŒL¥SK Wroc³aw AZS-AWFiS Gdañsk ŒL¥SK Wroc³aw G-8 Bielany Warszawa JUVENIA Wroc³aw JEDENASTKA Jelenia Góra | 56.52 56.40 55.80 55.59 55.65 55.83 56.45 56.66 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Suszek Wojciech Denert Adam Cygan Sebastian Belgrau £ukasz Kruczek Piotr Machnik Bartosz Sopoæko Dawid Tochwin Adrian | 92 91 91 91 92 92 92 92 | SKARPA Lublin ATP Augustów MOSM Tychy FLOTA Gdynia POLONIA Warszawa MOS Katowice JUVENIA Wroc³aw BATORY Sokó³ka | 55.07 54.81 54.49 54.16 54.29 54.63 55.05 55.29 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Owczarek Piotr Pelc Krzysztof Kawêcki Rados³aw Wypych Filip Kwiatkowski Przemys³aw Dom¿a³a Tomasz Majchrzak Kacper SP Graczyk Przemys³aw | 92 91 91 91 92 92 92 92 | POLONIA Warszawa MANTA Jelcz Laskowice KORNER Zielona Góra TRÓJKA £ódŸ TRÓJKA £ódŸ G-8 Bielany Warszawa WARTA Poznañ ORLIK Lublin | 53.82 53.06 51.79 50.85 51.57 52.86 53.40 53.95 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lewaszow Hubert Pastwiñski Konrad Luftman Adam Pasula Jakub Ot³owski Aleksy SK Szyd³owski Adrian Stachowicz Marek Szotkowski Daniel | 92 92 91 92 91 92 92 92 | KORNER Zielona Góra TRÓJKA £ódŸ S£OWIANKA Gorzów Wlkp. TRÓJKA £ódŸ WARSZAWIANKA Wodny Park ORLIK Lublin JUVENIA Wroc³aw MZOS P³ock | 53.78 52.99 51.66 50.64 51.45 52.50 53.32 53.94 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kandulski Daniel Misiak Piotr Zieliñski Dawid SS Bogulski Bart³omiej Meller Olaf Kleszczyñski Pawe³ SS Sokulski Jacek Zyznowski Micha³ | 91 92 92 92 92 91 91 92 | MKP Szczecin G-8 Bielany Warszawa MKP Szczecin JUVENIA Wroc³aw AZS-AWFiS Gdañsk MKP Szczecin ŒL¥SK Wroc³aw MZOS P³ock | 53.58 52.98 51.65 50.16 51.36 52.24 53.27 53.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 01.02.2009 - 9:33 | Kobiet, 100m grzbietowy | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 1:00.09 1:00.09 | Mazurek Zuzanna Mazurek Zuzanna | FAKRA FAKRA | Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp. | 28.11.2008 28.11.2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 | Nowak Aleksandra Dolega Monika Lefanowicz Iwona Kilich Agata SG Figaj Dominika | 92 92 92 92 91 | GÓRNIK Sosnowiec AZS-AWFiS Gdañsk SKARPA Lublin SAMBOR Tczew KROTOSZ Krotoszyn | 1:13.05 1:07.42 1:01.69 1:05.15 1:10.77 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 6 | Drabik Marika Jochim Aleksandra Urbañska Karolina Zackiewicz Aleksandra Neuman Martyna | 91 92 92 91 91 | IKAR Mielec KORNER Zielona Góra AZS-AWFiS Gdañsk POLONIA Warszawa S£OWIANKA Gorzów Wlkp. | 1:11.21 1:06.54 1:00.91 1:04.88 1:10.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 01.02.2009 - 9:36 | Ch³opców, 100m grzbietowy | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 52.69 52.69 | Kawêcki Rados³aw Kawêcki Rados³aw | NOZIE NOZIE | Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp. | 30.11.1908 30.11.2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | Radziewicz £ukasz Rzyszczak Adam SP Oleasz Micha³ Soboñ Julian Gawlik Jaros³aw SK Pieczara Micha³ Brzeziañski Micha³ | 92 92 91 92 92 92 92 | PIÊTNASTKA AQUA Bydgoszcz WARTA Poznañ ŒL¥SK Wroc³aw JUVENIA Wroc³aw WARSZAWIANKA Wodny Park PIÊTNASTKA AQUA Bydgoszcz JEDYNKA £ódŸ | 1:05.51 1:00.70 58.68 55.58 58.07 1:00.03 1:01.79 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | Dettlaff Maciej Capiga Filip Kotowicz Jan Jankiewicz Krzysztof Odomirski Tomasz SK Polak Daniel Belgrau £ukasz | 92 91 91 91 91 91 91 | AZS-AWFiS Gdañsk ZRYW Opole LUBLINIANKA Lublin NAWA Skierniewice JORDAN Kraków UKP UNIA Oœwiêcim FLOTA Gdynia | 1:03.42 1:00.51 58.28 54.49 57.70 59.59 1:01.63 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Makar Tomasz Filuœ Sebastian SO Pietrzyk Patryk Kawêcki Rados³aw Karaœ Sebastian Dyduch Marcin Dobrowolski Patryk Wysmyk Tomasz | 91 92 92 91 91 91 92 92 | AZS-AWFiS Gdañsk AZS AWF Katowice KORNER Zielona Góra KORNER Zielona Góra POLONIA Warszawa JORDAN Kraków ORLIK Lublin OSiR Piotrków Tryb. | 1:02.10 1:00.27 58.10 52.69 56.68 59.52 1:00.75 1:05.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 01.02.2009 - 9:41 | Kobiet, 100m klasyczny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 1:08.75 1:08.02 | Dulian Katarzyna Dulian Katarzyna | VIRAC VIRAC | Oœwiêcim Triest | 28.11.2004 11.12.2005 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | Balcerzak Monika Ko³acz Vivienne SS Jagodzka Aleksandra SO Muller Anna SP Raszka Gabriela Tymura Monika | 92 91 91 92 92 92 | PIÊTNASTKA AQUA Bydgoszcz MKP Szczecin KORONA SWIM Kielce WARTA Poznañ KORNER Zielona Góra GILUS Gilowice | 1:16.09 1:14.24 1:11.68 1:12.56 1:14.60 NT |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | Piotrowska Ewelina Jurczyñska Dominika SK Szyd³o Paulina Marczak Monika Ratajczak Agnieszka Korczak Edyta | 91 91 92 91 91 91 | POLONIA Warszawa JORDAN Kraków JUVENIA Wroc³aw MOSM Tychy MOSiR Sopot MZOS P³ock | 1:15.03 1:14.02 1:11.15 1:12.20 1:14.59 1:20.51 |
Seria 3 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | Chmielecka Monika SG Poloczek Natalia SR Czerniak Monika SK Janczewska Anna SG Pieni¹¿kiewicz Monika Jankowska Marta SO | 92 91 92 91 92 92 | DWÓJKA MORENA Gdañsk ZRYW Opole BOBRY Dêbica POLONIA Warszawa AZS-AWFiS Gdañsk AZS AWF Katowice | 1:14.95 1:13.81 1:11.03 1:11.78 1:14.35 1:18.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 01.02.2009 - 9:47 | Ch³opców, 100m klasyczny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 1:00.82 1:00.21 | Ga³ka Piotr Winogrodzki Mariusz | MZPLO POWAR | Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp. | 27.11.2005 27.11.2005 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
3 4 5 | Joñczyk Jakub Polañski Jakub Bogulski Bart³omiej | 92 92 92 | ŒL¥SK Wroc³aw OLIMPIJCZYK Suwa³ki JUVENIA Wroc³aw | NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krzykwa Marcin Kupiñski Jacek Kuœmierek Szymon SP Knapik Piotr Kowalik Bartosz Pyka Marcin Pyrz Marcin Stañczyk Dawid | 91 92 92 92 91 91 92 91 | MZOS P³ock START £ódŸ WARTA Poznañ UKP UNIA Oœwiêcim IKAR Mielec S£OWIANKA Gorzów Wlkp. IKAR Mielec ŒL¥SK Wroc³aw | NT 1:11.45 1:10.76 1:10.21 1:10.35 1:11.05 1:12.19 NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czermak Tomasz Drobniewski Bartosz Fijo³ Micha³ Markowski Przemys³aw Dyrek Mateusz Najmowicz Sebastian Kundzicz Maciej SP U¿dolewicz £ukasz | 91 92 92 91 91 91 92 92 | VICTORIA Racibórz DELFIN Toruñ GÓRNIK Radlin AZS-AWFiS Gdañsk JORDAN Kraków KORMORAN Olsztyn WARTA Poznañ S£OWIANKA Gorzów Wlkp. | 1:09.92 1:08.98 1:08.63 1:07.73 1:07.73 1:08.69 1:09.22 1:10.14 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kosowski August Mrozik Jakub Pe³czyñski Kacper Dobosz Kamil Wojciechowski Adrian Bia³ek Piotr SP Jarzyñski Wojciech Micha³kowski Marek SP | 92 92 92 92 92 92 91 91 | POLONIA Warszawa SKARPA Lublin UKP UNIA Oœwiêcim MZOS P³ock ASTROMAL AKWAWIT Leszno WARTA Poznañ START £ódŸ WARTA Poznañ | 1:07.28 1:06.22 1:05.50 1:04.87 1:05.08 1:05.81 1:07.03 1:07.61 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Klecha Dawid Skorulski Maciej Ko³odziejski Mateusz Pacholczyk Mateusz Œmieciñski Jacek SG G³adysz Krzysztof Adamus Rafa³ SO Flis Jacek | 91 91 92 92 92 92 92 91 | GÓRNIK Radlin MMKS Kêdzierzyn- KoŸle KORNER Zielona Góra KORMORAN Olsztyn P£ETWAL M³awa MOS Katowice AZS AWF Katowice NAWA Skierniewice | 1:07.14 1:06.17 1:05.41 1:03.68 1:05.05 1:05.75 1:06.86 1:07.60 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | £oñski B³a¿ej SG Laryoñczuk Jakub SS Guzik Jakub Wypych Filip Stachura Maciej SK Nasi³owski Damian SS Waliszewski Daniel Mucha Kacper | 92 91 91 91 91 91 91 92 | AZS-AWFiS Gdañsk MKP Szczecin WODNIK Krosno TRÓJKA £ódŸ ZRYW Opole MKP Szczecin MZOS P³ock G-8 Bielany Warszawa | 1:07.05 1:06.10 1:05.11 1:03.26 1:04.96 1:05.51 1:06.27 1:07.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 01.02.2009 - 9:56 | Kobiet, 100m zmienny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 1:00.75 1:00.75 | Urbañczyk Aleksandra Urbañczyk Aleksandra | TRLOD TRLOD | Wiedeñ Wiedeñ | 11.12.2004 11.12.2004 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | Kowalik Kaja Misera Adrianna Œwitalska Martyna SP Gogolin Patrycja Morawska Justyna Wójciak Zuzanna Ha³aczek Barbara | 92 92 92 91 92 91 92 | POLONIA Warszawa MOS Katowice WARTA Poznañ MOSM Tychy G-8 Bielany Warszawa JORDAN Kraków TRÓJKA £ódŸ | NT 1:10.30 1:07.62 1:05.59 1:06.78 1:09.60 1:11.56 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | Kobuszewska Angelika Ratajczak Agnieszka Olejniczak Agata Drab Magdalena SK Piasecka Marta SK Palinowska Patrycja Skutela Martyna | 91 91 92 92 91 92 91 | HURAGAN Sosnowiec MOSiR Sopot MZOS P³ock TRÓJKA Czêstochowa AZS AWF Katowice POLONIA Warszawa AZS AWF Katowice | 1:22.19 1:10.00 1:07.58 1:05.22 1:06.56 1:08.47 1:10.58 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jankowska Marta SO Pu³ka Magdalena Wy¿golik Vanessa Tchórz Alicja Szpak Zofia Zackiewicz Aleksandra Nowak Aleksandra Figaj Dominika | 92 92 91 92 92 91 91 91 | AZS AWF Katowice UKP UNIA Oœwiêcim MOS Katowice S£OWIANKA Gorzów Wlkp. KORNER Zielona Góra POLONIA Warszawa ASTROMAL AKWAWIT Leszno KROTOSZ Krotoszyn | 1:12.66 1:09.68 1:07.35 1:04.71 1:06.11 1:08.11 1:10.56 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 01.02.2009 - 10:02 | Ch³opców, 100m zmienny | 17 - 18 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 56.52 55.88 | Plutecki Adam Tarczyñski Marcin | NOZIE POWAR | Gorzów Wlkp. Warszawa | 15.12.2002 20.12.2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dêga Wiktor Joñczyk Jakub Ha³as Jakub Kulla Rados³aw Kuœmierek Szymon SP Stañczyk Dawid Ot³owski Aleksy SK Fronia Kamil | 91 92 91 92 92 91 91 92 | SKRA Be³chatów ŒL¥SK Wroc³aw UKP UNIA Oœwiêcim ORZE£ Elbl¹g WARTA Poznañ ŒL¥SK Wroc³aw WARSZAWIANKA Wodny Park JEDENASTKA Jelenia Góra | NT 1:11.73 1:09.58 1:08.00 1:09.45 1:09.69 NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zaj¹c Wojciech Brzeziañski Micha³ Scholtz Szymon Misztal Maciej Jêdrzejewski Adam Kulla S³awomir Koz³owski Jakub Jesionowski Jakub | 92 92 92 91 92 92 92 92 | DELFIN Po³aniec JEDYNKA £ódŸ ASTROMAL AKWAWIT Leszno JEDYNKA £ódŸ OLIMPIJCZYK Aleksandrów £ódzki ORZE£ Elbl¹g ŒL¥SK Wroc³aw MZOS P³ock | 1:06.80 1:06.30 1:06.11 1:05.49 1:05.68 1:06.29 1:06.36 1:06.93 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Flis Jacek Majchrzak Kacper SP Pieczara Micha³ Cygan Sebastian Rychlica Damian Zieliñski Micha³ Micha³kowski Marek SP Knapik Piotr | 91 92 92 91 91 91 91 92 | NAWA Skierniewice WARTA Poznañ PIÊTNASTKA AQUA Bydgoszcz MOSM Tychy POLONIA Warszawa IKAR Mielec WARTA Poznañ UKP UNIA Oœwiêcim | 1:04.35 1:04.04 1:03.90 1:03.12 1:03.82 1:03.97 1:04.19 1:04.81 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pelc Krzysztof Oleasz Micha³ Owczarek Piotr Wypych Filip Trenda Pawe³ Wojciechowski Adrian Pierwieniecki Juliusz SS Polañski Jakub | 91 91 92 91 92 92 91 92 | MANTA Jelcz Laskowice ŒL¥SK Wroc³aw POLONIA Warszawa TRÓJKA £ódŸ UKP UNIA Oœwiêcim ASTROMAL AKWAWIT Leszno MKP Szczecin OLIMPIJCZYK Suwa³ki | 1:02.00 1:00.93 59.49 58.03 58.61 1:00.41 1:01.62 1:02.94 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Misiak Piotr Œmieciñski Jacek SG Pe³czyñski Kacper Cieslak Marcin SK Zawada Mateusz Skorulski Maciej Skubicha Konrad Drobniewski Bartosz | 92 92 92 92 92 91 92 92 | G-8 Bielany Warszawa P£ETWAL M³awa UKP UNIA Oœwiêcim WARSZAWIANKA Wodny Park SOLEX Lêbork MMKS Kêdzierzyn- KoŸle ORLIK Lublin DELFIN Toruñ | 1:01.88 1:00.70 59.32 57.32 58.55 1:00.04 1:01.44 1:02.92 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kotowicz Jan Kaliszewski Maciej Ko³odziejski Mateusz Certa Maciej SO Meller Olaf Szamotulski Wojciech Graczyk Przemys³aw Markiewicz Sebastian | 91 91 92 91 92 91 92 91 | LUBLINIANKA Lublin PolKS GWARDIA Szczytno KORNER Zielona Góra WIS£A Pu³awy AZS-AWFiS Gdañsk S£OWIANKA Gorzów Wlkp. ORLIK Lublin ORKA Zamoœæ | 1:01.62 1:00.47 59.24 57.17 58.24 59.74 1:01.16 1:02.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 01.02.2009 - 10:13 | Kobiet, 800m dowolny | 17 - 18 lat Lista startowa |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 8:35.78 8:35.78 | Oleksy Angelika Oleksy Angelika | UNOSW UNOSW | Antwerpia Antwerpia | 14.12.2001 14.12.2001 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | Gondek Ewa Zakrzewska Katarzyna Czech Magdalena | 92 92 92 | UKP UNIA Oœwiêcim OLIMPIJCZYK Suwa³ki POSNANIA Poznañ | NT 9:49.99 10:28.41 |
Seria 2 planowane w sesji 6 (01.02.2009 - 16:00) |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 01.02.2009 - 10:23 | Ch³opców, 1500m dowolny | 17 - 18 lat Lista startowa |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 14:46.21 14:38.86 | Hreniak Maciej Sawrymowicz Mateusz | RUGRU MKSZC | Helsinki Triest | 09.12.2006 10.12.2005 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | Ko³odziej Bart³omiej Chroœcielewski Micha³ Gradzi Patryk Behnke Maciej Andrzejewski Aleksander Rodziewicz Kacper | 91 91 92 91 91 92 | BOBRY Dêbica AZS-AWFiS Gdañsk JORDAN Kraków TRÓJKA Œroda Wlkp. ASTROMAL AKWAWIT Leszno UKP UNIA Oœwiêcim | NT 17:39.28 17:00.54 17:01.16 NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szarliñski Filip G³yk Wojciech SO Or³owski Piotr SS Sygnecki Janusz SO Nowak Bartosz Pióro Artur Kot Maciej Stokarski Marek | 92 92 91 92 91 91 91 92 | WARSZAWIANKA Wodny Park ORKA Lêdziny MKP Szczecin SKARPA Lublin GÓRNIK Sosnowiec PA£AC Katowice JUNIOR Kluczbork G-8 Bielany Warszawa | 16:52.00 16:24.92 16:20.75 16:03.22 16:13.99 16:22.39 16:27.97 16:52.67 |
Seria 3 planowane w sesji 6 (01.02.2009 - 16:00) |
<< TOP >> |
6 - Fina³y -dzieñ 3 | 01.02.2009 - 16:00 |
Konkurencja 37 01.02.2009 - 16:41 | Kobiet, 800m dowolny | 17 - 18 lat Lista startowa |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 8:35.78 8:35.78 | Oleksy Angelika Oleksy Angelika | UNOSW UNOSW | Antwerpia Antwerpia | 14.12.2001 14.12.2001 |
Rok ur. |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Belczewska Katarzyna Janiczek Olga Po¿arowszczyk Beata Wikie³ Manuela SS Gawe³czyk Dominika SK Chodyna Monika Neuman Martyna Quarta Karolina | 92 91 91 92 91 92 91 92 | ÓSEMKA Starogard Gdañski LUBLINIANKA Lublin ŒL¥SK Wroc³aw UŒKS Ostro³êka AZS AWF Katowice KORMORAN Olsztyn S£OWIANKA Gorzów Wlkp. POLONIA Warszawa | 9:37.72 9:30.18 9:11.83 8:50.09 8:55.36 9:20.32 9:36.77 9:42.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 01.02.2009 - 16:51 | Ch³opców, 1500m dowolny | 17 - 18 lat Lista startowa |
Rekord Polski 17 Rekord Polski 18 | 14:46.21 14:38.86 | Hreniak Maciej Sawrymowicz Mateusz | RUGRU MKSZC | Helsinki Triest | 09.12.2006 10.12.2005 |
Rok ur. |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pulwin Pawe³ SO Kondratowicz Maciej Czarnota Mateusz Hura Bartosz Pielowski Krzysztof Borowicz Skoneczny Sylwester Zaczyñski Karol SO Pacholczyk Mateusz | 92 92 91 91 91 92 91 92 | OLIMPIA Poznañ KORMORAN Olsztyn UKP UNIA Oœwiêcim KORMORAN Olsztyn KORMORAN Olsztyn KORMORAN Olsztyn AZS AWF Katowice KORMORAN Olsztyn | 15:54.68 15:42.55 15:36.96 15:14.35 15:22.23 15:39.54 15:43.67 16:02.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 01.02.2009 - 17:07 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | 17 - 18 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 7 | JORDAN Kraków 1 UKP UNIA Oœwiêcim 1 POLONIA Warszawa 1 KORNER Zielona Góra 1 AZS AWF Katowice 1 AZS-AWFiS Gdañsk 1 | JORDAN Kraków UKP UNIA Oœwiêcim POLONIA Warszawa KORNER Zielona Góra AZS AWF Katowice AZS-AWFiS Gdañsk | 4:25.25 4:23.00 4:20.00 4:23.00 4:25.00 4:27.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 01.02.2009 - 17:12 | Ch³opców, 4 x 100m zmienny | 17 - 18 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | WARTA Poznañ 1 ŒL¥SK Wroc³aw 1 S£OWIANKA Gorzów Wlkp. 1 | WARTA Poznañ ŒL¥SK Wroc³aw S£OWIANKA Gorzów Wlkp. | 3:59.50 3:58.80 3:59.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JORDAN Kraków 1 G-8 Bielany Warszawa 1 TRÓJKA £ódŸ 1 KORNER Zielona Góra 1 POLONIA Warszawa 1 UKP UNIA Oœwiêcim 1 AZS AWF Katowice 1 MKP Szczecin 1 | JORDAN Kraków G-8 Bielany Warszawa TRÓJKA £ódŸ KORNER Zielona Góra POLONIA Warszawa UKP UNIA Oœwiêcim AZS AWF Katowice MKP Szczecin | 3:55.55 3:55.00 3:52.00 3:47.00 3:50.00 3:54.00 3:55.00 3:57.50 |