Grand Prix Małopolski Runda II '09 Myślenice, 28.3.2009 |
1 - Grand Prix Małopolski Runda II '09 | 28.3.2009 - 10:00 |
Konkurencja 1 28.3.2009 - 10:00 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1, 10:00 |
1 | Gilus Gilowice 1 | Gilus Gilowice | 2:06.00 |
Dzida Adrianna, Ptaszek Katarzyna, Kozaryszczuk Klaudia, Klimas Paulina |
2 | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 2:01.33 |
Petrow Magda, Flak Daria, Pomietło Aleksandra |
3 | Unia Oświêcim 1 | Unia Oświêcim | 1:50.00 |
4 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 1:56.00 |
5 | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 2:05.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 28.3.2009 - 10:05 | Mêżczyzn, 4 x 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 10:05 |
2 | Jasień Sucha Beskidzka 1 | Jasień Sucha Beskidzka | NT |
Wróbel Andrzej, Pochopień Jan, Światłoń Michał, Wróbel Jakub |
3 | HABRAT, GOMÓŁKA , SUCHAN , FELUŚ | Siemaszka Piekary | 1:58.00 |
4 | Unia Oświêcim 1 | Unia Oświêcim | 2:05.20 |
Seria 2 z 2, 10:05 |
2 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 1:52.00 |
3 | Unia Tarnów 1 | Unia Tarnów | 1:48.00 |
Głowacki Patryk, Bałut Dawid, Wincełowicz Mikołaj, Miś Bartłomiej |
4 | Jordan 14 | Jordan Kraków | 1:48.20 |
Wilk Przemysław, Kłapyta Jakub, Warzecha Wiktor, Twarowski Jerzy |
5 | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 1:57.00 |
Marcisz Piotr, Kowalik Kamil, Sekuła Patryk, Jabłoński Dominik |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 28.3.2009 - 10:10 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Żyła Katarzyna Kruk Anna Ptaszek Katarzyna Papiernik Sylwia Palka Gabriela Zadylak Angelika | 95 95 95 95 95 95 | Aquarius Myślenice Orka Lêdziny Gilus Gilowice Orka Lêdziny Kmita Zabierzów Unia Oświêcim | 5:35.32 5:20.00 5:10.00 5:15.00 5:30.10 NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Dzida Adrianna Tyrpa Aleksandra Bojko Justyna Chruścińska Katarzyna Kapcińska Klaudia Prêdecka Natalia | 95 94 95 95 94 94 | Gilus Gilowice CKiS Skawina CKiS Skawina Jordan Kraków Unia Oświêcim Unia Oświêcim | 5:00.00 4:53.21 4:52.13 4:52.89 4:55.00 5:05.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Murzyn Karolina Górniak Katarzyna Dudek Marlena Kącka Natalia Surowiec Kinga Tabiś Gabriela | 95 95 94 95 93 95 | Jordan Kraków Unia Oświêcim Unia Oświêcim Unia Oświêcim UKS SP 8 Chrzanów CKiS Skawina | 4:49.00 4:48.00 4:46.00 4:46.00 4:48.58 4:51.21 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Jasińska Joanna Przystalska Angelika Iżewska Agnieszka Miłkowska Marta Musiał Natalia Rybska Agnieszka | 93 93 93 95 95 | Jordan Kraków Unia Oświêcim Jordan Kraków Orka Lêdziny Unia Oświêcim Unia Tarnów | 4:44.44 4:41.17 4:40.50 4:40.54 4:41.50 4:45.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Suchaniak Irena Pyszka Alicja Świderska Marlena Cisowska Aleksandra Pułka Magdalena Jankowska Marta SO | 93 89 89 92 92 | Korona Kraków Jordan Kraków AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświêcim AZS AWF Katowice | 4:37.00 4:26.50 4:22.39 4:23.87 4:35.76 4:38.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 28.3.2009 - 10:40 | Mêżczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:40 |
2 3 4 | Światłoń Michał Wróbel Jakub Pochopień Jan | 95 95 | Jasień Sucha Beskidzka Jasień Sucha Beskidzka Jasień Sucha Beskidzka | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 10:50 |
2 3 4 5 | Krulikowski Dominik Malczyk Marcin Sokołowski Kamil Hutny Szymon | 95 95 95 95 | Unia Oświêcim Orka Lêdziny Jordan Kraków Unia Oświêcim | 5:09.19 5:03.00 5:08.50 5:22.00 |
Seria 3 z 6, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Kurtok Tomasz Trela Konrad Glądys Rafał Paździurkiewicz Adam Plutecki Konrad Oleś Bartosz | 95 95 95 95 95 95 | Orka Lêdziny Jordan Kraków Unia Oświêcim Unia Oświêcim Jordan Kraków Orka Lêdziny | 4:55.00 4:51.00 4:45.01 4:45.74 4:53.87 4:56.23 |
Seria 4 z 6, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Adamus Paweł Wojnarowski Patryk Ożóg Karol Nicał Jacek Zabojszcz Wojciech Krzak Patryk | 95 93 94 95 95 95 | Orka Lêdziny Unia Oświêcim CKiS Skawina Korona Kraków Korona Swim Kielce Unia Oświêcim | 4:42.00 4:38.55 4:28.32 4:32.00 4:42.00 4:44.72 |
Seria 5 z 6, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Świderska Marlena Habrat Krzysztof Łopaciński Kacper Kornacki Robert Asulian Axel Mitek Edward | 89 94 95 93 93 94 | AZS AGH Kraków Siemaszka Piekary Foka Sandomierz Sambor Tczew AZS AWF Katowice Jordan Kraków | 4:22.93 4:22.13 4:14.64 4:15.38 4:22.56 4:28.29 |
Seria 6 z 6, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Liszewski Rafał Głyk Wojciech SO Wilk Krzysztof Sygnecki Janusz SO Książek Michał Sak Przemysław | 92 92 89 92 93 92 | Unia Oświêcim Orka Lêdziny AZS AGH Kraków Skarpa Lublin Jordan Kraków Delfin Połaniec | 4:12.00 4:10.62 3:58.06 4:01.22 4:11.70 4:14.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 28.3.2009 - 11:20 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:20 |
2 3 4 | Łakatosz Oliwia Wiszniewska Weronika Gąsiorek Joanna | 95 95 95 | Jasień Sucha Beskidzka Kmita Zabierzów Siemaszka Piekary | NT 44.55 49.71 |
Seria 2 z 5, 11:20 |
1 2 3 4 5 | Podmokły Natalia Leśniak Agnieszka Nêdza Aleksandra Flak Daria Mytnik Aleksandra | 95 95 95 95 95 | Aquarius Myślenice Kmita Zabierzów Jordan Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | NT 44.13 43.21 43.22 44.33 |
Seria 3 z 5, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Głąb Weronika Wanicka Magdalena Rybska Agnieszka Pokrywa Zofia Wolska Sanrda Dyrcz Justyna | 94 93 95 94 95 93 | Unia Tarnów Gabi Proszówki Unia Tarnów Korona Kraków Korona Kraków Karol Wadowice | 41.50 41.00 40.50 41.00 41.50 43.17 |
Seria 4 z 5, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Karcz Sabina Petrow Magda Oleksy Weronika Kowalik Karolina Pomietło Aleksandra Pokrywa Joanna | 94 95 94 95 94 93 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz Jordan Kraków Kmita Zabierzów Korona Kraków | 40.01 39.10 38.00 39.02 39.20 40.50 |
Seria 5 z 5, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Klimas Paulina Wójciak Zuzanna Jagodzka Aleksandra SO Kuś Dominika Żerda Paulina Kozaryszczuk Klaudia | 95 91 91 93 94 95 | Gilus Gilowice Jordan Kraków Korona Swim Kielce Jordan Kraków Jordan Kraków Gilus Gilowice | 37.00 36.99 33.65 35.70 36.99 37.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 28.3.2009 - 11:30 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Wróbel Andrzej Feluś Michał Sanetra Bartłomiej Podmokły Natalia Kawa Szymon Wróbel Jakub | 94 95 95 95 95 95 | Jasień Sucha Beskidzka Siemaszka Piekary Jordan Kraków Aquarius Myślenice Jasień Sucha Beskidzka Jasień Sucha Beskidzka | NT 42.45 42.00 42.42 NT NT |
Seria 2 z 5, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Ostrowski Rafał Miś Bartłomiej Wilk Przemysław Głowacki Patryk Jabłoński Dominik Rodziewicz Kacper | 95 95 95 95 95 92 | Jordan Kraków Unia Tarnów Jordan Kraków Unia Tarnów STP Nowy Sącz Unia Oświêcim | 40.00 37.50 37.21 37.50 38.00 40.24 |
Seria 3 z 5, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalik Kamil Kłapyta Jakub Mazur Szymon Dubas Jan Czwartosz Mateusz Suchan Marcin | 94 95 95 91 93 95 | STP Nowy Sącz Jordan Kraków Unia Tarnów Jordan Kraków Delfin Połaniec Siemaszka Piekary | 36.80 36.39 36.00 36.00 36.50 37.12 |
Seria 4 z 5, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Bałut Dawid Gomłka Jakub Wasilewski Raivo Pomietło Adrian Pałkowski Jakub Żymańczyk Mateusz | 95 94 95 95 94 95 | Unia Tarnów Siemaszka Piekary Kmita Zabierzów Orka Lêdziny Jordan Kraków Gilus Gilowice | 35.50 34.55 34.11 34.18 35.34 36.00 |
Seria 5 z 5, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Jóżwik Filip Ślêzak Radosław Krawczyk Sebastian Adamus Rafał SO Koziński Amadeusz Kaczor Damian | 94 94 89 92 94 94 | MOSM Tychy CKiS Skawina AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice Jordan Kraków Kmita Zabierzów | 33.95 32.12 29.27 31.84 33.88 34.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 28.3.2009 - 11:40 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:40 |
2 3 4 5 | Zajda Klaudia Chruścińska Katarzyna Gąsiorek Joanna Łakatosz Oliwia | 95 95 95 95 | Jasień Sucha Beskidzka Jordan Kraków Siemaszka Piekary Jasień Sucha Beskidzka | 1:36.21 1:21.20 1:30.00 NT |
Seria 2 z 3, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Cordova Adrianna Hajto Julia Opitek Urszula Pieszka Ksenia Krupa Karolina Bohun Urszula | 94 92 94 95 95 92 | Unia Oświêcim CKiS Skawina Unia Oświêcim Siemaszka Piekary Jordan Kraków Jordan Kraków | 1:18.00 1:15.64 1:15.00 1:15.04 1:17.39 1:20.00 |
Seria 3 z 3, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Zgoda Edyta Surowiec Kinga Wójciak Zuzanna Bojko Justyna Janecka Jagoda Bajorska Dorota | 94 93 91 95 92 94 | Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków CKiS Skawina Jordan Kraków Unia Oświêcim | 1:12.36 1:11.30 1:08.10 1:10.32 1:12.00 1:14.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 28.3.2009 - 11:45 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Pochopień Jan Suchan Marcin Kowalik Krystian Misian Hipolit Hutny Szymon Kuśmierz Jacek | 95 95 93 95 95 | Jasień Sucha Beskidzka Siemaszka Piekary STP Nowy Sącz Unia Oświêcim Unia Oświêcim Karol Wadowice | 1:25.38 1:21.61 1:20.00 1:21.50 1:22.00 1:36.04 |
Seria 2 z 3, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Juruś Maciej Kapała Przemysław Zabojszcz Wojciech Mitek Edward Glądys Rafał Plutecki Konrad | 95 94 95 94 95 95 | Unia Tarnów Jordan Kraków Korona Swim Kielce Jordan Kraków Unia Oświêcim Jordan Kraków | 1:14.50 1:11.09 1:08.00 1:11.00 1:14.00 1:18.66 |
Seria 3 z 3, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Szamreta Marcel Kwiatkowski Arkadiusz Wanat Michał Asulian Axel Adamus Paweł Gomłka Jakub | 94 90 93 93 95 94 | CKiS Skawina AZS AGH Kraków Jordan Kraków AZS AWF Katowice Orka Lêdziny Siemaszka Piekary | 1:06.45 1:04.35 1:03.70 1:04.32 1:05.46 1:06.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 28.3.2009 - 11:55 | Kobiet, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | Dymarek Ewa Mytnik Aleksandra Cisowska Aleksandra | 95 95 89 | Unia Oświêcim Kmita Zabierzów AZS AGH Kraków | NT 39.80 NT |
Seria 2 z 6 |
2 3 4 5 | Podmokły Natalia Palka Gabriela Żyła Katarzyna Wiszniewska Weronika | 95 95 95 95 | Aquarius Myślenice Kmita Zabierzów Aquarius Myślenice Kmita Zabierzów | 39.12 37.55 38.76 39.29 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Lipowska Małgorzata Karcz Sabina Iżewska Agnieszka Zgoda Anna Bohun Urszula Papla Jolanta | 95 94 94 92 94 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Oświêcim | 36.89 35.77 35.48 35.68 36.00 37.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Stepaniak Małgorzata Tyrpa Aleksandra Dudek Marlena Flak Daria Opitek Urszula Tabiś Gabriela | 93 94 94 95 94 95 | Korona Kraków CKiS Skawina Unia Oświêcim Kmita Zabierzów Unia Oświêcim CKiS Skawina | 35.00 34.32 34.00 34.10 35.00 35.43 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Miłkowska Marta Dzida Adrianna Janecka Jagoda Sowa Kinga Seibt Zuzanna Papiernik Sylwia | 93 95 92 93 94 95 | Orka Lêdziny Gilus Gilowice Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Orka Lêdziny | 32.20 32.00 32.00 32.00 32.20 33.77 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Przystalska Angelika Uryga Paulina Pustuła Agnieszka Świderska Marlena Jasińska Joanna Godniowska Agnieszka | 93 95 92 89 93 94 | Unia Oświêcim Jordan Kraków Unia Oświêcim AZS AGH Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 31.14 29.69 28.89 29.62 30.05 31.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 28.3.2009 - 12:05 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 12:05 |
2 3 4 | Kawa Szymon Światłoń Michał Wróbel Andrzej | 95 95 94 | Jasień Sucha Beskidzka Jasień Sucha Beskidzka Jasień Sucha Beskidzka | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 12:05 |
1 2 3 4 5 | Chrabąszcz Maciej Morkisz Artur Sanetra Bartłomiej Ostrowski Rafał Juruś Maciej | 95 95 95 95 95 | Jordan Kraków Gilus Gilowice Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów | NT 36.00 35.00 36.00 39.00 |
Seria 3 z 8, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 | Marcisz Piotr Malczyk Marcin Trela Konrad Oleś Bartosz Mazur Szymon Ożóg Karol | 95 95 95 95 95 94 | STP Nowy Sącz Orka Lêdziny Jordan Kraków Orka Lêdziny Unia Tarnów CKiS Skawina | 34.00 32.64 32.00 32.46 33.00 34.32 |
Seria 4 z 8, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 | Goliasz Cyprian Żymańczyk Mateusz Warzecha Wiktor Bałabuch Krystian Hydzik Piotr Majnusz Patryk | 94 95 95 95 95 95 | Unia Oświêcim Gilus Gilowice Jordan Kraków Wiking Brzesko Karol Wadowice Gilus Gilowice | 32.00 31.50 31.11 31.50 31.59 32.00 |
Seria 5 z 8, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 | Bałut Dawid Wojnarowski Patryk Głyk Wojciech SO Wincełowicz Mikołaj Maniek Damian Czenczek Daniel | 95 93 92 95 95 | Unia Tarnów Unia Oświêcim Orka Lêdziny Unia Tarnów Jordan Kraków Korona Kraków | 31.00 30.80 30.50 30.50 31.00 31.00 |
Seria 6 z 8, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 | Nicał Jacek Mielecki Mateusz Świderska Marlena Sekuła Patryk Kurtok Tomasz Łopaciński Kacper | 95 93 89 95 95 95 | Korona Kraków Unia Oświêcim AZS AGH Kraków STP Nowy Sącz Orka Lêdziny Foka Sandomierz | 30.40 29.87 29.62 29.72 30.26 30.50 |
Seria 7 z 8, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 | Dubas Jan Wasilewski Raivo Sygnecki Janusz SO Kaczor Damian Książek Michał Skórski Krzysztof | 91 95 92 94 93 90 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Skarpa Lublin Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków | 29.00 28.69 28.46 28.50 28.85 29.00 |
Seria 8 z 8, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | Kwiatkowski Arkadiusz Kornacki Robert Wilk Krzysztof Baran Rafał Twarowski Jerzy Koziński Amadeusz | 90 93 89 93 95 94 | AZS AGH Kraków Sambor Tczew AZS AGH Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 28.06 27.20 26.20 27.00 27.45 28.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 28.3.2009 - 12:20 | Kobiet, 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | Wolska Sanrda Krupa Karolina Leśniak Agnieszka Pokrywa Zofia Dyrcz Justyna Zajda Klaudia | 95 95 95 94 93 95 | Korona Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Korona Kraków Karol Wadowice Jasień Sucha Beskidzka | 1:28.00 1:25.13 1:23.55 1:25.00 1:26.50 1:30.91 |
Seria 2 z 6, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalik Karolina Wanicka Magdalena Cordova Adrianna Stepaniak Małgorzata Pieszka Ksenia Pokrywa Joanna | 95 93 94 93 95 93 | Jordan Kraków Gabi Proszówki Unia Oświêcim Korona Kraków Siemaszka Piekary Korona Kraków | 1:21.96 1:21.00 1:20.00 1:21.00 1:21.04 1:22.00 |
Seria 3 z 6, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 | Hajto Julia Ptaszek Katarzyna Godniowska Agnieszka Żerda Paulina Lipowska Małgorzata Nêdza Aleksandra | 92 95 94 94 95 95 | CKiS Skawina Gilus Gilowice Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 1:17.23 1:15.00 1:14.26 1:14.81 1:15.59 1:17.81 |
Seria 4 z 6, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Seibt Zuzanna Petrow Magda Sowa Kinga Zgoda Edyta Pomietło Aleksandra Murzyn Karolina | 94 95 93 94 94 95 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków | 1:14.00 1:13.40 1:13.00 1:13.14 1:13.55 1:14.00 |
Seria 5 z 6, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Górniak Katarzyna Oleksy Weronika Pustuła Agnieszka Suchaniak Irena Kuś Dominika Głąb Weronika | 95 94 92 93 94 | Unia Oświêcim STP Nowy Sącz Unia Oświêcim Korona Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów | 1:12.93 1:12.00 1:10.43 1:12.00 1:12.00 1:13.00 |
Seria 6 z 6, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kapcińska Klaudia Pyszka Alicja Pułka Magdalena Uryga Paulina Jagodzka Aleksandra SO Kącka Natalia | 94 93 92 95 91 95 | Unia Oświêcim Jordan Kraków Unia Oświêcim Jordan Kraków Korona Swim Kielce Unia Oświêcim | 1:09.50 1:08.50 1:06.60 1:07.96 1:08.96 1:10.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 28.3.2009 - 12:35 | Mêżczyzn, 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:35 |
2 3 4 5 | Sak Przemysław Misian Hipolit Kuśmierz Jacek Chrabąszcz Maciej | 92 93 95 95 | Delfin Połaniec Unia Oświêcim Karol Wadowice Jordan Kraków | NT 1:28.20 1:32.56 NT |
Seria 2 z 6, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Sokołowski Kamil Morkisz Artur Marcisz Piotr Feluś Michał Krulikowski Dominik Kowalik Krystian | 95 95 95 95 95 95 | Jordan Kraków Gilus Gilowice STP Nowy Sącz Siemaszka Piekary Unia Oświêcim STP Nowy Sącz | 1:21.87 1:20.00 1:16.00 1:17.55 1:20.71 1:22.00 |
Seria 3 z 6, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 | Pomietło Adrian Rodziewicz Kacper Czenczek Daniel Sekuła Patryk Majnusz Patryk Warzecha Wiktor | 95 92 95 95 95 | Orka Lêdziny Unia Oświêcim Korona Kraków STP Nowy Sącz Gilus Gilowice Jordan Kraków | 1:14.00 1:13.26 1:12.00 1:13.00 1:14.00 1:14.71 |
Seria 4 z 6, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 | Miś Bartłomiej Szamreta Marcel Wincełowicz Mikołaj Jabłoński Dominik Głowacki Patryk Kapała Przemysław | 95 94 95 95 95 94 | Unia Tarnów CKiS Skawina Unia Tarnów STP Nowy Sącz Unia Tarnów Jordan Kraków | 1:11.50 1:11.21 1:10.00 1:11.00 1:11.50 1:11.56 |
Seria 5 z 6, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalik Kamil Twarowski Jerzy Czwartosz Mateusz Kłapyta Jakub Wanat Michał Maniek Damian | 94 95 93 95 93 95 | STP Nowy Sącz Jordan Kraków Delfin Połaniec Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 1:08.90 1:06.50 1:05.53 1:05.89 1:07.60 1:10.00 |
Seria 6 z 6, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 | Baran Rafał Mielecki Mateusz Ślêzak Radosław Habrat Krzysztof Wilk Przemysław Liszewski Rafał | 93 93 94 94 95 92 | Jordan Kraków Unia Oświêcim CKiS Skawina Siemaszka Piekary Jordan Kraków Unia Oświêcim | 1:03.90 1:03.50 1:01.54 1:03.37 1:03.80 1:04.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 28.3.2009 - 12:55 | Kobiet, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:55 |
2 3 4 | Musiał Natalia Kruk Anna Dymarek Ewa | 95 95 95 | Unia Oświêcim Orka Lêdziny Unia Oświêcim | NT 2:58.79 3:03.60 |
Seria 2 z 2, 13:00 |
1 2 3 4 5 6 | Papla Jolanta Bajorska Dorota Prêdecka Natalia Jankowska Marta SO Klimas Paulina Kozaryszczuk Klaudia | 94 94 94 92 95 95 | Unia Oświêcim Unia Oświêcim Unia Oświêcim AZS AWF Katowice Gilus Gilowice Gilus Gilowice | 2:50.00 2:46.00 2:40.60 2:43.88 2:50.00 2:55.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 28.3.2009 - 13:00 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 13:00 |
2 3 4 | Goliasz Cyprian Bałabuch Krystian Hydzik Piotr | 94 95 95 | Unia Oświêcim Wiking Brzesko Karol Wadowice | 2:59.00 2:49.00 2:57.77 |
Seria 2 z 2, 13:05 |
1 2 3 4 5 6 | Jóżwik Filip Pałkowski Jakub Krawczyk Sebastian Adamus Rafał SO Paździurkiewicz Adam Krzak Patryk | 94 94 89 92 95 95 | MOSM Tychy Jordan Kraków AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice Unia Oświêcim Unia Oświêcim | 2:46.66 2:39.76 2:21.06 2:23.50 2:46.00 2:49.00 |