II Ogólnopolski Meeting Pływacki o Puchar Wójta Gminy Rudna Rudna, 5.4.2009 |
Konkurencja 1 2009-04-05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | PRZYBYŁA Aleksandra LATARSKA Wioletta KURIATA Kamila KIEDOS Paula RADZIWOŃ Alicja | 98 98 98 98 98 | KORNER Zielona Góra PŁETVAL Polkowice PŁETVAL Polkowice SHARK Rudna JUVENIA Wrocław | 53.82 49.00 49.00 49.00 52.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | ŹREBIEC Magdalena WÓJCIK Nikola CIESIELSKA Marta KALISCH Paulina SĘDZIK Aleksandra | 98 97 98 97 97 | PŁETVAL Polkowice PIAST Głogów JUVENIA Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle WODNIK Rawicz | 47.20 47.00 46.00 46.23 47.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 | PIEPRZYK Marika MATYSIAK Paulina SZYMCZAK Anita BRZEZIŃSKA Agnieszka PIECHOTA Zuzanna | 97 98 97 98 98 | WODNIK Rawicz DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz MMKS Kêdzierzyn-Koźle DZIEWIĄTKA Kalisz | 45.54 44.96 44.34 44.78 44.97 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 | KIT Natalia WRÓBEL Angelika WALKOWIAK Aleksandra BARANKIEWICZ Ada LITWIN Gabriela | 98 97 98 98 98 | DZIEWIĄTKA Kalisz JUVENIA SP46 Wrocław DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz DELFIN Kalisz | 44.12 43.86 41.12 42.03 44.02 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 | WIZIMIRSKA Karolina SOFIŃSKA Martyna WOŹNIAK Weronika PAWELEC Natalia TOMCZAK Julia | 97 98 98 98 98 | REKIN Świebodzice MMKS Kêdzierzyn-Koźle DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz | 41.11 39.21 38.12 39.07 39.22 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 | GNIEWOSZ Olga GRABOWSKA Martyna MARCINIAK Oliwia MUSIOŁ Wiktoria TOMALA Aleksandra | 97 97 97 98 97 | SHARK Rudna DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz RMKS Rybnik MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 37.82 36.55 35.18 36.40 37.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2009-04-05 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | POTERSKI Kazimierz DMYTERKO Filip CHOMICZ Karol | 98 97 97 | WODNIK Rawicz WODNIK Rawicz JUVENIA SP46 Wrocław | 57.00 50.17 51.15 |
Seria 2 z 7 |
2 3 4 5 | PIĘTAK Adrian KOBYŁT Jakub GAJEWSKI Szymon OPIŁKA Kacper | 98 98 98 98 | JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle PŁETVAL Polkowice | 50.00 45.50 46.95 50.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 | SĘK Sebastian ŁAZARECKI Dominik KAŁWAK Mikołaj WASILEWSKI Michał GOWARZEWSKI Bartosz | 97 98 97 98 97 | WODNIK Rawicz PIAST Głogów JUVENIA SP46 Wrocław WODNIK Rawicz WODNIK Rawicz | 44.42 44.00 43.00 43.10 44.36 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | RUDKOWSKI Kai FEDEREWICZ Jakub WOLIŃSKI Jakub MARCZAK Krzysztof KUCIŃSKI Aleksander | 98 98 97 98 97 | KORNER Zielona Góra MMKS Kêdzierzyn-Koźle REKIN Świebodzice DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz | 42.77 41.44 40.52 41.18 41.50 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 | LIPIŃSKI Tomasz NIEMIEC Patryk PYTEL Piotr BARSKI Bernard KOBYŁKA Piotr | 97 97 98 98 98 | JUVENIA SP46 Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle KORNER Zielona Góra KORNER Zielona Góra DZIEWIĄTKA Kalisz | 40.43 39.41 39.15 39.17 40.12 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 | KRYSZTOPOLSKI Mariusz WAWRYCA Szymon BUSZKIEWICZ Wojciech GRZESIŃSKI Michał SKORULSKI Jakub | 97 98 97 98 97 | PIAST Głogów JEDENASTKA Jelenia Góra MKS Piranie Lubin PIAST Głogów MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 39.00 38.00 37.00 38.00 38.11 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 | KUBIACZYK Jakub JAKUBEK Kamil SENDYK Paweł SMOGORZEWSKI Krystian TYBISZEWSKI Hubert | 97 97 97 97 97 | DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz MARLIN Gryfino GIGANT Wrocław DZIEWIĄTKA Kalisz | 36.54 35.53 31.72 33.80 36.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2009-04-05 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14 |
2 3 4 5 | PUZDROWSKA Patrycja SKOTAREK Daria JARZĄBEK Justyna WÓJTOWICZ Kornelia | 98 97 98 98 | SHARK Rudna WODNIK Rawicz PŁETVAL Polkowice JUVENIA Wrocław | 1:55.00 1:48.00 1:50.00 2:02.00 |
Seria 2 z 14 |
1 2 3 4 5 | SPIAK Alicja SZYNAL Agata KRĘPA Agata WILKOWIECKA Marta KOŁODZIEJ Agnieszka | 98 98 98 98 98 | SHARK Rudna JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław SHARK Rudna SHARK Rudna | 1:48.00 1:44.00 1:42.00 1:43.00 1:45.00 |
Seria 3 z 14 |
1 2 3 4 5 | CHODOROWSKA Patrycja KURIATA Kamila JANIK Natalia AMBROSZKO Magdalena PRZYBYŁA Aleksandra | 98 98 98 98 98 | PIAST Głogów PŁETVAL Polkowice MMKS Kêdzierzyn-Koźle JUVENIA Wrocław KORNER Zielona Góra | 1:42.00 1:40.00 1:39.05 1:40.00 1:40.70 |
Seria 4 z 14 |
1 2 3 4 5 | SUDOR Kinga LITWIN Gabriela MINKIEWICZ Magda NIEMASZ Angela CICHOŃ Roksana | 98 98 98 97 98 | REKIN Świebodzice DELFIN Kalisz JUVENIA Wrocław SHARK Rudna SHARK Rudna | 1:39.00 1:38.78 1:38.00 1:38.43 1:39.00 |
Seria 5 z 14 |
1 2 3 4 5 | WACH Aleksandra KOTULSKA Alicja SZCZERBA Alicja SOKOŁOWSKA Patrycja RADZIWOŃ Alicja | 98 97 98 97 98 | REKIN Świebodzice REKIN Świebodzice REKIN Świebodzice SHARK Rudna JUVENIA Wrocław | 1:38.00 1:36.00 1:35.00 1:35.00 1:36.00 |
Seria 6 z 14 |
1 2 3 4 5 | MATYSIAK Paulina GIŻEWSKA Sandra KRAWCZYK Patrycja KAŹMIERSKA Karolina CIESIELSKA Marta | 98 98 98 98 98 | DZIEWIĄTKA Kalisz JUVENIA Wrocław PIAST Głogów PIAST Głogów JUVENIA Wrocław | 1:33.60 1:33.00 1:32.00 1:33.00 1:33.00 |
Seria 7 z 14 |
1 2 3 4 5 | KUBIK Hanna HELIŃSKA Katarzyna MYCAK Katarzyna ŹREBIEC Magdalena SUCHANECKA Karolina | 98 97 98 98 98 | JUVENIA Wrocław WODNIK Rawicz MMKS Kêdzierzyn-Koźle PŁETVAL Polkowice WODNIK Rawicz | 1:32.00 1:31.00 1:29.09 1:30.00 1:31.04 |
Seria 8 z 14 |
1 2 3 4 5 | PARYS Natalia BANASZKIEWICZ Katarzyna PIEPRZYK Katarzyna SANOCKA Anna WITEK Natalia | 98 98 97 98 98 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle DZIEWIĄTKA Kalisz WODNIK Rawicz PIAST Głogów WANKAN Legnica | 1:28.25 1:27.01 1:27.00 1:27.00 1:27.61 |
Seria 9 z 14 |
1 2 3 4 5 | BARANKIEWICZ Ada TROJANOWSKA Zuzanna AUGUSTYNIAK Katarzyna GAŁCZYŃSKA Melania ZDOBYLAK Anna | 98 98 98 98 97 | DZIEWIĄTKA Kalisz MMKS Kêdzierzyn-Koźle KORNER Zielona Góra DZIEWIĄTKA Kalisz SHARK Rudna | 1:25.97 1:25.22 1:24.07 1:24.97 1:25.85 |
Seria 10 z 14 |
1 2 3 4 5 | SZADEJ Dominika TOKARCZYK Michalina SYTYK Julia WIZIMIRSKA Karolina KASPRZAK Klaudia | 98 98 98 97 98 | PIAST Głogów WANKAN Legnica KORNER Zielona Góra REKIN Świebodzice DZIEWIĄTKA Kalisz | 1:24.00 1:23.61 1:21.55 1:22.47 1:23.98 |
Seria 11 z 14 |
1 2 3 4 5 | JANIK Martyna WOŹNIAK Weronika PAWELEC Natalia PUNCEWICZ Ada MRÓZ Paulina | 97 98 98 97 97 | DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz PIAST Głogów REKIN Świebodzice | 1:21.54 1:21.10 1:20.96 1:21.00 1:21.28 |
Seria 12 z 14 |
1 2 3 4 5 | WLEKLIK Katarzyna MIERNIKIEWICZ Katarzyna ROMANOWICZ Anna MASNY Patrycja PACYNA Kamila | 97 98 97 97 97 | SHARK Rudna GIGANT Wrocław SHARK Rudna WANKAN Legnica DZIEWIĄTKA Kalisz | 1:19.52 1:18.68 1:15.52 1:18.32 1:19.30 |
Seria 13 z 14 |
1 2 3 4 5 | BIAŁKOWSKA Gabriela WALAT Katarzyna NIEDŹWIEDZKA Małgorzata GNIEWOSZ Olga ZIELIŃSKA Kornelia | 98 97 97 97 97 | ROKITA Brzeg Dolny JUVENIA SP46 Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle SHARK Rudna PIAST Głogów | 1:15.30 1:15.00 1:14.02 1:14.42 1:15.00 |
Seria 14 z 14 |
1 2 3 4 5 | WLAŹLAK Agata HACZKIEWICZ Paulina ZIĘBA Katarzyna CISZEWSKA Sandra SZTANDERA Daria | 97 97 97 97 97 | REKIN Świebodzice ROKITA Brzeg Dolny ROKITA Brzeg Dolny DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz | 1:12.02 1:09.95 1:06.25 1:08.06 1:12.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2009-04-05 | Chłopców, 100m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14 |
2 3 4 | KRZYKAŁA Jacek NIEDOBITEK Miłosz BOJAR Sebastian | 98 98 98 | PIAST Głogów JUVENIA Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 1:56.00 1:50.00 1:50.00 |
Seria 2 z 14 |
2 3 4 | LOREK Marcin LITWIN Ignacy DYMARCZYK Nikodem | 98 98 98 | WODNIK Rawicz SHARK Rudna DZIEWIĄTKA Kalisz | 1:49.36 1:43.00 1:45.98 |
Seria 3 z 14 |
1 2 3 4 5 | CYNIEWSKI Arkadiusz ASZKIEŁOWICZ Zygmunt PTAK Łukasz SMELCZYŃSKI Wiktor ROBUTKA Kacper | 98 98 98 98 98 | SHARK Rudna WODNIK Rawicz JUVENIA Wrocław DZIEWIĄTKA Kalisz SHARK Rudna | 1:40.00 1:38.00 1:36.00 1:37.97 1:39.00 |
Seria 4 z 14 |
1 2 3 4 5 | TURBAŃSKI Kamil KUCZER Mateusz LUBIATOWSKI Tomasz KRÓLIKOWSKI Rafał PISKOREK Kacper | 98 98 97 98 98 | WODNIK Rawicz KORNER Zielona Góra WODNIK Rawicz JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław | 1:36.00 1:34.57 1:33.51 1:34.00 1:35.00 |
Seria 5 z 14 |
1 2 3 4 5 | CENTKOWSKI Krystian SKURIAT Jakub GRANOWSKI Jacek STAŃCZYK Rafał PIEKARSKI Kamil | 97 98 98 98 98 | REKIN Świebodzice DZIEWIĄTKA Kalisz REKIN Świebodzice REKIN Świebodzice SHARK Rudna | 1:33.08 1:32.97 1:30.17 1:32.54 1:33.00 |
Seria 6 z 14 |
1 2 3 4 5 | POWRÓZEK Kacper MALCHEREK Michał MARCZAK Krzysztof WASILEWSKI Michał WOJTKIEWICZ Michał | 98 98 98 98 98 | REKIN Świebodzice WODNIK Rawicz DZIEWIĄTKA Kalisz WODNIK Rawicz JUVENIA Wrocław | 1:30.10 1:30.00 1:26.97 1:29.00 1:30.00 |
Seria 7 z 14 |
1 2 3 4 5 | GOŚCINIAK Adrian CHOMICZ Karol MOŁDRZYK Aleksander KULESZYŃSKI Dawid GAJEWSKI Szymon | 98 97 97 98 98 | KORNER Zielona Góra JUVENIA SP46 Wrocław RMKS Rybnik MMKS Kêdzierzyn-Koźle MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 1:26.14 1:25.13 1:25.00 1:25.08 1:25.21 |
Seria 8 z 14 |
1 2 3 4 5 | NASKRĘT Wojciech GOWARZEWSKI Bartosz LIPIŃSKI Kacper WOLIŃSKI Jakub ALEKSANDROWICZ Jakub | 97 97 98 97 98 | JUVENIA SP46 Wrocław WODNIK Rawicz JUVENIA Wrocław REKIN Świebodzice DZIEWIĄTKA Kalisz | 1:25.00 1:24.31 1:24.00 1:24.18 1:24.99 |
Seria 9 z 14 |
1 2 3 4 5 | WIZE Jakub RUDKOWSKI Kai BIENIASIEWICZ Jêdrzej KOBYŁKA Piotr SAKRAJDA Jakub | 97 98 97 98 98 | REKIN Świebodzice KORNER Zielona Góra DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz KORNER Zielona Góra | 1:23.84 1:23.08 1:22.45 1:22.98 1:23.36 |
Seria 10 z 14 |
1 2 3 4 5 | MADECKI Kamil ŁAZARECKI Dominik SOBÓTKA Dominik ŚMIŁOWSKI Jakub KEMPA Mikołaj | 97 98 97 97 98 | PIAST Głogów PIAST Głogów GIGANT Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 1:22.00 1:21.00 1:20.37 1:20.41 1:21.15 |
Seria 11 z 14 |
1 2 3 4 5 | SOWA Patryk KUCEL Jakub SKOWROŃSKI Adrian GWÓŹDŹ Kamil KOBIELA Wiktor | 97 98 97 97 98 | WODNIK Rawicz DZIEWIĄTKA Kalisz GIGANT Wrocław SHARK Rudna PIAST Głogów | 1:20.01 1:19.99 1:18.40 1:19.00 1:20.00 |
Seria 12 z 14 |
1 2 3 4 5 | STACHOWSKI Adam ŚWIEBODA Michał NOWAK Kordian MATUSIAK Michał ŻURAWA Kacper | 97 97 97 97 98 | WODNIK Rawicz REKIN Świebodzice ROKITA Brzeg Dolny DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz | 1:17.95 1:17.38 1:16.20 1:16.21 1:17.95 |
Seria 13 z 14 |
1 2 3 4 5 | KAŁWAK Mikołaj BUSZKIEWICZ Wojciech LATOSIŃSKI Mateusz HOFFMAN Maciej KONIECZNY Jakub | 97 97 98 97 97 | JUVENIA SP46 Wrocław MKS Piranie Lubin DZIEWIĄTKA Kalisz DELFIN Kalisz PIAST Głogów | 1:16.00 1:15.00 1:14.40 1:14.75 1:16.00 |
Seria 14 z 14 |
1 2 3 4 5 | SKORULSKI Jakub BOREJKO Remigiusz JUREK Dawid DOMINICZAK Krzysztof WOJTYCZKA Łukasz | 97 97 97 98 97 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle PIAST Głogów PIAST Głogów PIAST Głogów SHARK Rudna | 1:13.30 1:10.00 1:09.40 1:10.00 1:12.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2009-04-05 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
2 3 4 5 | WÓJTOWICZ Kornelia KOZIKOWSKA Nikola OKOŃ Oliwia PUZDROWSKA Patrycja | 98 98 98 98 | JUVENIA Wrocław DELFIN Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz SHARK Rudna | 58.00 57.20 57.36 1:03.00 |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 | JARZĄBEK Justyna SUDOR Kinga CICHOŃ Roksana SKOTAREK Daria PIECHOTA Zuzanna | 98 98 98 97 98 | PŁETVAL Polkowice REKIN Świebodzice SHARK Rudna WODNIK Rawicz DZIEWIĄTKA Kalisz | 57.00 55.03 55.00 55.00 56.80 |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 | WOJCIECHOWSKA Sara SZYNAL Agata JANKOWSKA Aleksandra KRĘPA Agata JACKOWSKA Aleksandra | 98 98 98 98 97 | JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław WODNIK Rawicz | 55.00 54.00 53.00 54.00 54.00 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 | KOTULSKA Alicja WACH Aleksandra HELIŃSKA Katarzyna SUCHANECKA Karolina JANIK Natalia | 97 98 97 98 98 | REKIN Świebodzice REKIN Świebodzice WODNIK Rawicz WODNIK Rawicz MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 52.88 52.56 52.00 52.05 52.64 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 | PIEKARZ Dominika GORAL Marlena MARCINIAK Aleksandra LATARSKA Wioletta SOKOŁOWSKA Patrycja | 98 98 97 98 97 | PŁETVAL Polkowice DZIEWIĄTKA Kalisz WODNIK Rawicz PŁETVAL Polkowice SHARK Rudna | 52.00 51.83 51.00 51.34 52.00 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 | MATUSIEWICZ Magdalena HASNY Marta SIDORKIEWICZ Aleksandra PARYS Natalia PIEPRZYK Katarzyna | 98 98 97 98 97 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle MMKS Kêdzierzyn-Koźle WILCZKI Poznań MMKS Kêdzierzyn-Koźle WODNIK Rawicz | 50.50 49.90 49.42 49.48 50.00 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 | KIT Natalia KASPRZAK Klaudia MINKIEWICZ Magda PIEPRZYK Marika CHODYŁA Paulina | 98 98 98 97 98 | DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz JUVENIA Wrocław WODNIK Rawicz DZIEWIĄTKA Kalisz | 49.27 49.01 49.00 49.00 49.16 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 | MYCAK Katarzyna CZAJKOWSKA Julia GAŁCZYŃSKA Melania CEKAŁA Aleksandra ROMANOWICZ Anna | 98 98 98 97 97 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle MMKS Kêdzierzyn-Koźle DZIEWIĄTKA Kalisz JUVENIA SP46 Wrocław SHARK Rudna | 48.38 45.16 44.12 45.00 45.78 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 | RYZNAR Martyna LACH Paulina KIT Zuzanna KANIAK Aleksandra MARCINIAK Oliwia | 97 98 97 97 97 | JUVENIA SP46 Wrocław KORNER Zielona Góra DZIEWIĄTKA Kalisz JUVENIA SP46 Wrocław DZIEWIĄTKA Kalisz | 44.00 42.50 41.53 41.60 42.83 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 | WÓJCIK Claudia POPOVA Anguela KLIBER Agnieszka WZGARDA Agata WARMINSKA Daria | 97 98 97 97 98 | WARTA Poznań DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz PIAST Głogów RMKS Rybnik | 41.51 41.12 39.98 41.00 41.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2009-04-05 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | LOREK Marcin NIEDOBITEK Miłosz POTERSKI Kazimierz | 98 98 98 | WODNIK Rawicz JUVENIA Wrocław WODNIK Rawicz | 1:00.73 57.00 59.93 |
Seria 2 z 9 |
2 3 4 5 | SKURIAT Jakub KRZYKAŁA Jacek ASZKIEŁOWICZ Zygmunt TURBAŃSKI Kamil | 98 98 98 98 | DZIEWIĄTKA Kalisz PIAST Głogów WODNIK Rawicz WODNIK Rawicz | 55.68 55.00 55.28 57.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 | BOGACKI Filip CUPRYŚ Paweł BOJAR Sebastian KUCIŃSKI Aleksander SMELCZYŃSKI Wiktor | 98 98 98 97 98 | RMKS Rybnik JUVENIA Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz | 55.00 52.00 51.05 51.61 52.99 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 | PTAK Łukasz KOZIOŁ Filip PODBORĄCZYŃSKI Mateusz OPIŁKA Kacper KRÓLIKOWSKI Rafał | 98 98 98 98 98 | JUVENIA Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle MMKS Kêdzierzyn-Koźle PŁETVAL Polkowice JUVENIA Wrocław | 51.00 50.65 49.48 50.00 51.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 | ŁOPIŃSKI Adrian ZAKRENT Kamil WIZE Jakub CENTKOWSKI Krystian DYMARCZYK Nikodem | 98 97 97 97 98 | KORNER Zielona Góra PIAST Głogów REKIN Świebodzice REKIN Świebodzice DZIEWIĄTKA Kalisz | 49.18 49.00 49.00 49.00 49.18 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 | CHWASTA Dominik LUBIATOWSKI Tomasz POWRÓZEK Kacper KUCZERA Piotr DMYTERKO Filip | 98 97 98 98 97 | PIAST Głogów WODNIK Rawicz REKIN Świebodzice MMKS Kêdzierzyn-Koźle WODNIK Rawicz | 49.00 49.00 47.95 48.92 49.00 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 | ROSSA Dominik LIPIŃSKI Kacper KIELEK Franciszek PIERZCHAŁA Piotr KUCZER Mateusz | 97 98 97 97 98 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle JUVENIA Wrocław DZIEWIĄTKA Kalisz WODNIK Rawicz KORNER Zielona Góra | 47.20 46.00 45.75 46.00 47.17 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 | PIECHOTA Kacper KASPRZYCKI Miłosz TYBISZEWSKI Hubert ŚMIŁOWSKI Jakub WÓDCZYŃSKI Piotr | 97 98 97 97 97 | DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz MMKS Kêdzierzyn-Koźle WODNIK Rawicz | 45.53 43.18 41.68 42.42 44.00 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 | PAWŁOWSKI Wojtek LIPIŃSKI Tomasz CHUDY Michał ARENTEWICZ Jacek PRZYBYLSKI Jakub | 97 97 97 97 98 | PIAST Głogów JUVENIA SP46 Wrocław WODNIK Rawicz PIAST Głogów DZIEWIĄTKA Kalisz | 41.00 40.29 39.00 40.00 40.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2009-04-05 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | SPIAK Alicja ZDOBYLAK Anna JANKOWSKA Aleksandra | 98 97 98 | SHARK Rudna SHARK Rudna JUVENIA Wrocław | 1:53.00 1:50.00 1:50.00 |
Seria 2 z 9 |
2 3 4 5 | CHODOROWSKA Patrycja SZCZERBA Alicja NIEMASZ Angela KOŁODZIEJ Agnieszka | 98 98 97 98 | PIAST Głogów REKIN Świebodzice SHARK Rudna SHARK Rudna | 1:48.00 1:45.00 1:47.09 1:50.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 | KAŹMIERSKA Karolina KOZIKOWSKA Nikola KRAWCZYK Patrycja SZYMCZAK Anita MATUSIEWICZ Magdalena | 98 98 98 97 98 | PIAST Głogów DELFIN Kalisz PIAST Głogów DZIEWIĄTKA Kalisz MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 1:45.00 1:40.54 1:39.00 1:39.60 1:40.75 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 | WITEK Natalia SZADEJ Dominika TROJANOWSKA Zuzanna WRÓBEL Angelika PUNCEWICZ Ada | 98 98 98 97 97 | WANKAN Legnica PIAST Głogów MMKS Kêdzierzyn-Koźle JUVENIA SP46 Wrocław PIAST Głogów | 1:38.04 1:37.00 1:34.62 1:35.29 1:37.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 | BRZEZIŃSKA Agnieszka BANASZKIEWICZ Katarzyna AUGUSTYNIAK Katarzyna SOFIŃSKA Martyna TOKARCZYK Michalina | 98 98 98 98 98 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle DZIEWIĄTKA Kalisz KORNER Zielona Góra MMKS Kêdzierzyn-Koźle WANKAN Legnica | 1:34.18 1:32.98 1:30.64 1:32.02 1:33.50 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 | MIERNIKIEWICZ Katarzyna ZIELIŃSKA Kornelia CEKAŁA Aleksandra RYZNAR Martyna MASNY Patrycja | 98 97 97 97 97 | GIGANT Wrocław PIAST Głogów JUVENIA SP46 Wrocław JUVENIA SP46 Wrocław WANKAN Legnica | 1:30.16 1:29.00 1:28.00 1:28.86 1:29.99 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 | WALKOWIAK Aleksandra KALISCH Paulina TOMCZAK Julia SYTYK Julia BIAŁKOWSKA Gabriela | 98 97 98 98 98 | DZIEWIĄTKA Kalisz MMKS Kêdzierzyn-Koźle DZIEWIĄTKA Kalisz KORNER Zielona Góra ROKITA Brzeg Dolny | 1:27.95 1:26.50 1:25.60 1:25.86 1:27.20 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 | SIDORKIEWICZ Aleksandra KANIAK Aleksandra PACYNA Kamila HACZKIEWICZ Paulina WALAT Katarzyna | 97 97 97 97 97 | WILCZKI Poznań JUVENIA SP46 Wrocław DZIEWIĄTKA Kalisz ROKITA Brzeg Dolny JUVENIA SP46 Wrocław | 1:25.25 1:24.04 1:22.40 1:23.44 1:24.51 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 | TOMALA Aleksandra MUSIOŁ Wiktoria CISZEWSKA Sandra SZTANDERA Daria WLAŹLAK Agata | 97 98 97 97 97 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle RMKS Rybnik DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz REKIN Świebodzice | 1:22.05 1:19.50 1:15.90 1:16.84 1:21.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2009-04-05 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 | ROBUTKA Kacper LITWIN Ignacy SAKRAJDA Jakub STAŃCZYK Rafał CYNIEWSKI Arkadiusz | 98 98 98 98 98 | SHARK Rudna SHARK Rudna KORNER Zielona Góra REKIN Świebodzice SHARK Rudna | 1:55.00 1:50.00 1:45.55 1:47.00 1:50.00 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | BOGACKI Filip GRANOWSKI Jacek GWÓŹDŹ Kamil MADECKI Kamil KOZIOŁ Filip | 98 98 97 97 98 | RMKS Rybnik REKIN Świebodzice SHARK Rudna PIAST Głogów MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 1:45.00 1:40.00 1:40.00 1:40.00 1:40.02 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 | PIERZCHAŁA Piotr KULESZYŃSKI Dawid WÓDCZYŃSKI Piotr ŁOPIŃSKI Adrian KOBYŁT Jakub | 97 98 97 98 98 | WODNIK Rawicz MMKS Kêdzierzyn-Koźle WODNIK Rawicz KORNER Zielona Góra JUVENIA Wrocław | 1:36.35 1:35.14 1:35.00 1:35.14 1:36.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | KUCZERA Piotr WAŚCIŃSKI Konrad GOŚCINIAK Adrian ALEKSANDROWICZ Jakub KONIECZNY Jakub | 98 98 98 98 97 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle WODNIK Rawicz KORNER Zielona Góra DZIEWIĄTKA Kalisz PIAST Głogów | 1:34.89 1:32.00 1:31.18 1:31.99 1:34.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 | SĘK Sebastian KUCEL Jakub KASPRZYCKI Miłosz BIENIASIEWICZ Jêdrzej MOŁDRZYK Aleksander | 97 98 98 97 97 | WODNIK Rawicz DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz RMKS Rybnik | 1:30.88 1:28.96 1:27.99 1:28.56 1:30.00 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 | NIEMIEC Patryk LATOSIŃSKI Mateusz ŻURAWA Kacper GRZESIŃSKI Michał ROSSA Dominik | 97 98 98 98 97 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz PIAST Głogów MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 1:27.60 1:26.97 1:25.97 1:26.00 1:27.50 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 | ŚWIEBODA Michał BOREJKO Remigiusz SMOGORZEWSKI Krystian JUREK Dawid DOMINICZAK Krzysztof | 97 97 97 97 98 | REKIN Świebodzice PIAST Głogów GIGANT Wrocław PIAST Głogów PIAST Głogów | 1:25.38 1:23.00 1:14.12 1:23.00 1:23.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2009-04-05 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | KIEDOS Paula MARCINIAK Aleksandra JACKOWSKA Aleksandra | 98 97 97 | SHARK Rudna WODNIK Rawicz WODNIK Rawicz | 1:59.00 1:59.00 1:59.00 |
Seria 2 z 7 |
2 3 4 | WILKOWIECKA Marta AMBROSZKO Magdalena OKOŃ Oliwia | 98 98 98 | SHARK Rudna JUVENIA Wrocław DZIEWIĄTKA Kalisz | 1:58.00 1:46.00 1:53.70 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 | KOTULSKA Alicja WOJCIECHOWSKA Sara KUBIK Hanna PIEKARZ Dominika GIŻEWSKA Sandra | 97 98 98 98 98 | REKIN Świebodzice JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław PŁETVAL Polkowice JUVENIA Wrocław | 1:45.00 1:44.00 1:41.00 1:43.00 1:44.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | SANOCKA Anna CHODYŁA Paulina SĘDZIK Aleksandra HASNY Marta WÓJCIK Nikola | 98 98 97 98 97 | PIAST Głogów DZIEWIĄTKA Kalisz WODNIK Rawicz MMKS Kêdzierzyn-Koźle PIAST Głogów | 1:40.00 1:38.40 1:37.00 1:37.13 1:39.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 | GORAL Marlena GRABOWSKA Martyna WARMINSKA Daria JANIK Martyna WLEKLIK Katarzyna | 98 97 98 97 97 | DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz RMKS Rybnik DZIEWIĄTKA Kalisz SHARK Rudna | 1:36.40 1:34.23 1:30.75 1:32.55 1:36.05 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 | CZAJKOWSKA Julia LACH Paulina WZGARDA Agata MRÓZ Paulina POPOVA Anguela | 98 98 97 97 98 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle KORNER Zielona Góra PIAST Głogów REKIN Świebodzice DZIEWIĄTKA Kalisz | 1:30.11 1:29.52 1:28.00 1:29.00 1:29.97 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 | WÓJCIK Claudia KLIBER Agnieszka NIEDŹWIEDZKA Małgorzata ZIĘBA Katarzyna KIT Zuzanna | 97 97 97 97 97 | WARTA Poznań DZIEWIĄTKA Kalisz MMKS Kêdzierzyn-Koźle ROKITA Brzeg Dolny DZIEWIĄTKA Kalisz | 1:23.64 1:19.80 1:15.60 1:16.50 1:23.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2009-04-05 | Chłopców, 100m zmienny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 5 | PIĘTAK Adrian ZAKRENT Kamil CUPRYŚ Paweł PISKOREK Kacper | 98 97 98 98 | JUVENIA Wrocław PIAST Głogów JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław | 1:50.00 1:45.20 1:46.00 1:54.00 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | WOJTKIEWICZ Michał CHWASTA Dominik KEMPA Mikołaj WAŚCIŃSKI Konrad SOBÓTKA Dominik | 98 98 98 98 97 | JUVENIA Wrocław PIAST Głogów MMKS Kêdzierzyn-Koźle WODNIK Rawicz GIGANT Wrocław | 1:42.00 1:37.00 1:35.50 1:36.00 1:38.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 | MALCHEREK Michał PAWŁOWSKI Wojtek HOFFMAN Maciej KOBIELA Wiktor STACHOWSKI Adam | 98 97 97 98 97 | WODNIK Rawicz PIAST Głogów DELFIN Kalisz PIAST Głogów WODNIK Rawicz | 1:35.00 1:35.00 1:33.57 1:34.00 1:35.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | SOWA Patryk NASKRĘT Wojciech PYTEL Piotr PODBORĄCZYŃSKI Mateusz KRYSZTOPOLSKI Mariusz | 97 97 98 98 97 | WODNIK Rawicz JUVENIA SP46 Wrocław KORNER Zielona Góra MMKS Kêdzierzyn-Koźle PIAST Głogów | 1:33.00 1:33.00 1:31.64 1:32.00 1:33.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 | SKOWROŃSKI Adrian FEDEREWICZ Jakub WAWRYCA Szymon KIELEK Franciszek BARSKI Bernard | 97 98 98 97 98 | GIGANT Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle JEDENASTKA Jelenia Góra DZIEWIĄTKA Kalisz KORNER Zielona Góra | 1:31.50 1:30.04 1:28.00 1:29.90 1:31.18 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 | NOWAK Kordian WOJTYCZKA Łukasz PRZYBYLSKI Jakub KUBIACZYK Jakub ARENTEWICZ Jacek | 97 97 98 97 97 | ROKITA Brzeg Dolny SHARK Rudna DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz PIAST Głogów | 1:27.42 1:25.80 1:23.90 1:25.79 1:26.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 | JAKUBEK Kamil MATUSIAK Michał PIECHOTA Kacper SENDYK Paweł CHUDY Michał | 97 97 97 97 97 | DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz MARLIN Gryfino WODNIK Rawicz | 1:23.34 1:20.90 1:19.01 1:20.13 1:22.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2009-04-05 | Mieszane, 8 x 50m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | KORNER Zielona Góra MMKS Kêdzierzyn-Koźle 2 MMKS Kêdzierzyn-Koźle 1 | KORNER Zielona Góra MMKS Kêdzierzyn-Koźle MMKS Kêdzierzyn-Koźle | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 | DZIEWIĄTKA Kalisz 4 SHARK Rudna 1 REKIN Świebodzice 1 | DZIEWIĄTKA Kalisz SHARK Rudna REKIN Świebodzice | 5:10.79 5:05.00 5:06.26 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | DZIEWIĄTKA Kalisz 3 DZIEWIĄTKA Kalisz 2 PIAST Głogów 1 DZIEWIĄTKA Kalisz 1 JUVENIA SP46 Wrocław 1 | DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz PIAST Głogów DZIEWIĄTKA Kalisz JUVENIA SP46 Wrocław | 4:56.45 4:38.50 4:30.00 4:30.03 4:48.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2009-04-05 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 - 14 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | GNIEWOSZ Olga GAJEWSKA Dominika KASPRZYK Edyta | 97 96 95 | SHARK Rudna DELFIN Kalisz ŚLĄSK Wrocław | 1:32.00 1:25.00 1:27.38 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | KAŁUŻA Patrycja RATKOWSKA Margerita DYKTA Agata HAŃCZYK Joanna SUCHODOLSKA Ewelina | 96 96 95 95 96 | ŚLĄSK Wrocław PIAST Głogów SHARK Rudna TRÓJKA Środa Wlkp. ŚLĄSK Wrocław | 1:21.47 1:18.93 1:15.84 1:18.16 1:19.72 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | WIĘCKOWSKA Daria KOWALSKA Klaudia WRÓBLEWSKA Dominika KULA Natalia ABRAMOWICZ Agata | 96 95 95 95 95 | SHARK Rudna ROKITA Brzeg Dolny ŚLĄSK Wrocław DZIEWIĄTKA Kalisz ROKITA Brzeg Dolny | 1:11.17 1:10.62 1:06.77 1:10.33 1:10.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2009-04-05 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 - 14 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | DALECKI Łukasz GREGORCZYK Paweł TOKARCZYK Kacper WŁODARCZAK Szymon SIKORA Michał | 96 96 96 96 95 | ŚLĄSK Wrocław PIRANIE Lubin WANKAN Legnica PIRANIE Lubin ŚLĄSK Wrocław | NT 1:28.80 1:21.12 1:24.00 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | WILMAN Patryk KRZYSZTOFIAK Michał BUCZKOWSKI Kamil ROSOWIECKI Michał STAŃKO Sebastian | 95 95 96 95 95 | REKIN Świebodzice WODNIK Rawicz SHARK Rudna ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 1:20.00 1:16.79 1:15.49 1:16.26 1:18.04 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | JURCZYK Damian WERTEPNY Damian STEFANIAK Jakub STASZAK Dawid KUŚ Przemysław | 95 96 95 95 96 | SHARK Rudna SHARK Rudna DZIEWIĄTKA Kalisz TRÓJKA Środa Wlkp. DZIEWIĄTKA Kalisz | 1:12.64 1:08.17 1:03.74 1:05.85 1:10.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2009-04-05 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 - 14 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | LESZCZYŃSKA Marta ANDRZEJCZAK Aleksandra CZECH Paulina NIEPIEKŁO Dorota MAZUR Julia | 96 96 95 95 96 | REKIN Świebodzice PIRANIE Lubin DZIEWIĄTKA Kalisz WODNIK Rawicz DELFIN Kalisz | 37.09 35.35 34.60 35.00 36.68 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | ZYMON Weronika NOWAK Adriana GNIEWOSZ Olga GABRYSZ Daria LOREK Anna | 96 95 97 96 95 | GIGANT Wrocław WANKAN Legnica SHARK Rudna PIAST Głogów WODNIK Rawicz | 34.56 33.91 33.11 33.28 34.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 | GAJDOWSKA Agnieszka STEFANISZYN Gabriela WAWRZYNIAK Joanna ŁASKI Aleksandra BEDNARCZYK Weronika | 95 95 94 95 96 | REKIN Świebodzice SHARK Rudna WODNIK Rawicz DZIEWIĄTKA Kalisz PIRANIE Lubin | 32.64 32.15 31.39 31.80 32.56 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 | KASPRZAK Justyna NIEMCZYK Mirosława SĘK Marta LEWANDOWSKA Joanna ZIĘBA Agata | 95 95 95 94 95 | DZIEWIĄTKA Kalisz DZIEWIĄTKA Kalisz WODNIK Rawicz PIRANIE Lubin ROKITA Brzeg Dolny | 31.10 30.86 30.49 30.73 31.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 | FREUS Natalia KRAMARZ Elżbieta BUCZKOWSKA Katarzyna HOFMAN Adriana KLEMCZYŃSKA Magda | 96 96 96 95 96 | PIAST Głogów PIAST Głogów SHARK Rudna WODNY ŚWIAT Kudowa Zdr. GIGANT Wrocław | 30.33 30.00 29.56 29.94 30.29 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 | KITA Katarzyna KUFKA Alicja WĘGRZYN Sylwia KLINGER Anna WIĘCKOWSKA Kaja | 95 95 95 94 95 | PIRANIE Lubin RMKS Rybnik SHARK Rudna PIRANIE Lubin SHARK Rudna | 29.39 29.00 28.15 28.25 29.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2009-04-05 | Chłopców, 50m dowolny | 13 - 14 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | MAZURKIEWICZ Marcin OSTROWSKI Michał MATYSIAK Dariusz | 95 96 96 | DELFIN Kalisz WODNIK Rawicz WODNIK Rawicz | 37.15 36.00 36.96 |
Seria 2 z 8 |
2 3 4 5 | SAJDA Paweł GNIAZDOWSKI Jerzy ROJDA Adam BUSZKIEWICZ Damian | 96 96 96 96 | WANKAN Legnica WODNIK Rawicz WODNIK Rawicz PIRANIE Lubin | 33.89 33.80 33.85 35.55 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 | GREGORCZYK Paweł CHABA Mateusz SOCZYŃSKI Bartosz SKALNY Dawid GIELATA Daniel | 96 96 96 96 95 | PIRANIE Lubin WANKAN Legnica SHARK Rudna REKIN Świebodzice REKIN Świebodzice | 33.45 32.70 32.41 32.61 33.01 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 | FRĄCZAK Filip WARZECHA Krystian ZAWADZKI Patryk BUSZYDŁO Tomasz JURKIEWICZ Bartłomiej | 96 95 95 96 96 | REKIN Świebodzice REKIN Świebodzice GIGANT Wrocław PIAST Głogów WANKAN Legnica | 32.00 31.57 31.00 31.00 31.90 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 | WŁODARCZAK Szymon TYCZYŃSKI Jacek TOKARCZYK Kacper SIEMBIDA Mateusz CIESIELSKI Tomasz | 96 96 96 96 95 | PIRANIE Lubin PIAST Głogów WANKAN Legnica SHARK Rudna REKIN Świebodzice | 31.00 30.94 30.85 30.88 30.95 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 | ŚWIĄTEK Wojciech IWASIECZKO Mikołaj PIETRAS Patryk WILMAN Patryk LABRYGA Denis | 96 96 96 95 96 | PIRANIE Lubin PIRANIE Lubin ROKITA Brzeg Dolny REKIN Świebodzice PIAST Głogów | 30.50 30.00 29.77 29.95 30.15 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 | MATYSIAK Damian PRZYBYLSKI Mirosław GNIEWOSZ Marcin HALICKI Maciej STANKIEWICZ Artur | 95 95 95 96 95 | DZIEWIĄTKA Kalisz PIRANIE Lubin SHARK Rudna ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice | 29.70 29.00 27.67 27.72 29.51 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 | OLSZAK Łukasz TACZAŃSKI Bartłomiej WARZOCHA Paweł GLINKOWSKI Łukasz RUDNICKI Maciej | 95 96 93 95 96 | WODNIK Rawicz SHARK Rudna WANKAN Legnica SHARK Rudna ŚLĄSK Wrocław | 27.50 27.00 25.89 26.50 27.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2009-04-05 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 - 14 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | BEDNARCZYK Weronika HUEBNER Sylwia GABRYSZ Daria NOWAK Adriana ANDRZEJCZAK Aleksandra | 96 96 96 95 96 | PIRANIE Lubin ŚLĄSK Wrocław PIAST Głogów WANKAN Legnica PIRANIE Lubin | 1:26.82 1:24.36 1:20.00 1:20.56 1:25.79 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | SZANABEL Karolina GRYGORCEWICZ Monika ANTCZAK Wiktoria LESIAK Barbara KRAWCZYK Justyna | 96 96 96 95 95 | RMKS Rybnik SHARK Rudna SHARK Rudna ŚLĄSK Wrocław DZIEWIĄTKA Kalisz | 1:20.00 1:15.98 1:08.45 1:12.92 1:19.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2009-04-05 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 - 14 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | CHABA Mateusz KRUTYJ Patryk JURKIEWICZ Bartłomiej | 96 95 96 | WANKAN Legnica ŚLĄSK Wrocław WANKAN Legnica | 1:22.56 1:19.57 1:20.13 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 | PRZYBYLSKI Mirosław MALINOWSKI Michał ŚWIĄTEK Wojciech | 95 96 96 | PIRANIE Lubin ŚLĄSK Wrocław PIRANIE Lubin | 1:19.00 1:18.20 1:18.22 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | MATYSIAK Damian SIEMBIDA Mateusz PAWLAK Tomasz STANKIEWICZ Artur LABRYGA Denis | 95 96 95 95 96 | DZIEWIĄTKA Kalisz SHARK Rudna TRÓJKA Środa Wlkp. REKIN Świebodzice PIAST Głogów | 1:17.40 1:15.68 1:14.12 1:15.10 1:15.90 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | ZDUN Konrad DUDZIAK Jakub SZKURAT Dawid BIELECKI Łukasz GNIEWOSZ Marcin | 95 95 94 95 95 | DZIEWIĄTKA Kalisz ŚLĄSK Wrocław PIRANIE Lubin ŚLĄSK Wrocław SHARK Rudna | 1:14.01 1:07.95 1:01.21 1:06.10 1:09.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2009-04-05 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 - 14 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | LESZCZYŃSKA Marta DYKTA Agata GAJEWSKA Dominika | 96 95 96 | REKIN Świebodzice SHARK Rudna DELFIN Kalisz | 1:45.00 1:35.70 1:37.95 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 5 | ROMANOWICZ Anna CZECH Paulina MAZUR Julia BEBA Aleksandra | 97 95 96 96 | SHARK Rudna DZIEWIĄTKA Kalisz DELFIN Kalisz PIAST Głogów | 1:35.00 1:33.45 1:34.59 1:35.34 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | GRYGORCEWICZ Monika ZYMON Weronika ZIĘBA Agata KUFKA Alicja NIEPIEKŁO Dorota | 96 96 95 95 95 | SHARK Rudna GIGANT Wrocław ROKITA Brzeg Dolny RMKS Rybnik WODNIK Rawicz | 1:33.15 1:28.82 1:21.87 1:28.00 1:30.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | LIS Zuzanna MICHALSKA Martyna HOFMAN Adriana NIEMCZYK Mirosława OLBERT Dominika | 95 95 95 95 95 | WODNIK Rawicz DZIEWIĄTKA Kalisz WODNY ŚWIAT Kudowa Zdr. DZIEWIĄTKA Kalisz ŚLĄSK Wrocław | 1:21.68 1:20.95 1:14.47 1:18.50 1:21.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2009-04-05 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 - 14 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | OSTROWSKI Michał CIESIELSKI Tomasz GIELATA Daniel FRĄCZAK Filip | 96 95 95 96 | WODNIK Rawicz REKIN Świebodzice REKIN Świebodzice REKIN Świebodzice | 1:38.20 1:31.95 1:35.75 1:44.08 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | SAJDA Paweł WARZECHA Krystian ROJDA Adam MATYSIAK Dariusz IWASIECZKO Mikołaj | 96 95 96 96 96 | WANKAN Legnica REKIN Świebodzice WODNIK Rawicz WODNIK Rawicz PIRANIE Lubin | 1:31.59 1:29.32 1:22.89 1:27.00 1:29.39 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | KRZYSZTOFIAK Michał OLSZAK Łukasz PIEKARSKI Marcin TYCZYŃSKI Jacek STEFANIAK Jakub | 95 95 95 96 95 | WODNIK Rawicz WODNIK Rawicz SHARK Rudna PIAST Głogów DZIEWIĄTKA Kalisz | 1:20.00 1:19.00 1:15.60 1:16.89 1:19.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2009-04-05 | Dziewcząt, 200m dowolny | 13 - 14 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | HUEBNER Sylwia ROMANOWICZ Anna LOREK Anna | 96 97 95 | ŚLĄSK Wrocław SHARK Rudna WODNIK Rawicz | NT 2:45.00 2:45.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | GAJDOWSKA Agnieszka ŁASKI Aleksandra STEFANISZYN Gabriela SUCHODOLSKA Ewelina KAŁUŻA Patrycja | 95 95 95 96 96 | REKIN Świebodzice DZIEWIĄTKA Kalisz SHARK Rudna ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 2:43.89 2:42.60 2:36.49 2:37.38 2:42.78 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 | FREUS Natalia KRAWCZYK Justyna KRAMARZ Elżbieta KLEMCZYŃSKA Magda SĘK Marta | 96 95 96 96 95 | PIAST Głogów DZIEWIĄTKA Kalisz PIAST Głogów GIGANT Wrocław WODNIK Rawicz | 2:35.00 2:31.23 2:29.00 2:29.29 2:34.46 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | KITA Katarzyna KASPRZAK Justyna WIĘCKOWSKA Daria KASPRZYK Edyta WAWRZYNIAK Joanna | 95 95 96 95 94 | PIRANIE Lubin DZIEWIĄTKA Kalisz SHARK Rudna ŚLĄSK Wrocław WODNIK Rawicz | 2:28.41 2:26.33 2:21.49 2:26.06 2:27.11 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | LEWANDOWSKA Joanna KLINGER Anna BUCZKOWSKA Katarzyna WIĘCKOWSKA Kaja ABRAMOWICZ Agata | 94 94 96 95 95 | PIRANIE Lubin PIRANIE Lubin SHARK Rudna SHARK Rudna ROKITA Brzeg Dolny | 2:21.38 2:18.54 2:10.00 2:14.63 2:20.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2009-04-05 | Chłopców, 200m dowolny | 13 - 14 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | GNIAZDOWSKI Jerzy BUSZKIEWICZ Damian SKALNY Dawid | 96 96 96 | WODNIK Rawicz PIRANIE Lubin REKIN Świebodzice | 2:45.62 2:37.02 2:40.00 |
Seria 2 z 6 |
2 3 4 | CIESIELSKI Tomasz WARZECHA Krystian PAWLAK Tomasz | 95 95 95 | REKIN Świebodzice REKIN Świebodzice TRÓJKA Środa Wlkp. | 2:35.00 2:32.63 2:32.95 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 | MALINOWSKI Michał DALECKI Łukasz KRUTYJ Patryk SOCZYŃSKI Bartosz BUSZYDŁO Tomasz | 96 96 95 96 96 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław SHARK Rudna PIAST Głogów | 2:31.28 2:29.00 2:28.68 2:28.89 2:30.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 | STAŃKO Sebastian ZAWADZKI Patryk HALICKI Maciej SIKORA Michał ZDUN Konrad | 95 95 96 95 95 | ŚLĄSK Wrocław GIGANT Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław DZIEWIĄTKA Kalisz | 2:28.09 2:26.50 2:24.06 2:24.19 2:27.76 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 | BUCZKOWSKI Kamil BIELECKI Łukasz RUDNICKI Maciej NACHTMAN Mateusz DUDZIAK Jakub | 96 95 96 95 95 | SHARK Rudna ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 2:22.77 2:16.53 2:14.38 2:14.51 2:19.50 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 | FURTEK Paweł SZKURAT Dawid WARZOCHA Paweł TACZAŃSKI Bartłomiej GLINKOWSKI Łukasz | 95 94 93 96 95 | ŚLĄSK Wrocław PIRANIE Lubin WANKAN Legnica SHARK Rudna SHARK Rudna | 2:10.41 2:05.70 2:05.45 2:05.54 2:05.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2009-04-05 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 - 14 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | SZANABEL Karolina LEWANDOWSKA Joanna RATKOWSKA Margerita | 96 94 96 | RMKS Rybnik PIRANIE Lubin PIAST Głogów | 3:04.00 2:54.47 2:55.81 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | HAŃCZYK Joanna MICHALSKA Martyna OLBERT Dominika LESIAK Barbara LIS Zuzanna | 95 95 95 95 95 | TRÓJKA Środa Wlkp. DZIEWIĄTKA Kalisz ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław WODNIK Rawicz | 2:52.00 2:44.62 2:41.58 2:42.83 2:50.36 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | KULA Natalia WĘGRZYN Sylwia ANTCZAK Wiktoria WRÓBLEWSKA Dominika KOWALSKA Klaudia | 95 95 96 95 95 | DZIEWIĄTKA Kalisz SHARK Rudna SHARK Rudna ŚLĄSK Wrocław ROKITA Brzeg Dolny | 2:41.45 2:38.87 2:35.73 2:36.53 2:40.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 2009-04-05 | Chłopców, 200m zmienny | 13 - 14 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | WILMAN Patryk FURTEK Paweł ROSOWIECKI Michał | 95 95 95 | REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 2:55.00 2:44.25 2:54.27 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 | JURCZYK Damian KUŚ Przemysław PIETRAS Patryk | 95 96 96 | SHARK Rudna DZIEWIĄTKA Kalisz ROKITA Brzeg Dolny | 2:40.00 2:32.78 2:37.57 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | PIEKARSKI Marcin WERTEPNY Damian SZKURAT Dawid STASZAK Dawid NACHTMAN Mateusz | 95 96 94 95 95 | SHARK Rudna SHARK Rudna PIRANIE Lubin TRÓJKA Środa Wlkp. ŚLĄSK Wrocław | 2:30.33 2:25.34 2:20.00 2:24.96 2:26.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 2009-04-05 | Mieszane, 8 x 50m dowolny | 13 - 14 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | SHARK Rudna 2 SHARK Rudna 1 ŚLĄSK Wrocław 1 REKIN Świebodzice 1 | SHARK Rudna SHARK Rudna ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice | 3:58.00 3:45.00 3:49.00 4:30.00 |