II Ogólnopolskie Otwarte Mistrzostwa Miasta Kêdzierzyna-Kola w P造waniu "Kozio趾i P造wackie 2009" Kêdzierzyn-Kole, 15. - 16.5.2009 |
Konkurencja 1 2009-05-15 - 15:45 | Dziewcz靖, 50m dowolny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 18 |
2 3 4 5 | ΣSCZY垶KA, WIKTORIA KOSZIL, Olga SZAFARCZYK, Wiktoria WIDERA, SANDRA | 99 00 99 99 | Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork | NT NT NT NT |
Seria 2 z 18 |
1 2 3 4 5 | PLEWNIA, EMILIA URBANSKA, Weronika KUKOWKA, Eliza CZUCHWICKA, ROKSANA PASZKO, WIKTORIA | 99 99 99 99 99 | Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork UKS Aquatica Paw這wice DOKiS VEGA Dobrodzie Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | POPENDA, Paulina BONKE, Klaudia KOLANKO, Patrycja KIELAR, Agnieszka KORN, D瞠sika KWAPISZ, Paulina | 99 98 98 98 99 99 | DOKiS VEGA Dobrodzie WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Aquatica Paw這wice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | SEWIO, Paulina JANIK, Natalia KORAL, Julia BARYCKA, Patrycja MAJEWSKA, Paulina KOZAK, Edyta | 98 98 98 98 98 98 | WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZYGIE, Kornelia PIELOK, Wiktoria SM茛KA, Aleksandra KLIBER, Agnieszka KIT, Zuzanna WARMINSKA, DARIA | 98 98 97 97 97 98 | Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie DOKiS VEGA Dobrodzie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Rmks Rybnik | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | STARK, Agata P犵ZICH, Roksana SWIERCZEK, Kamila RAKOCZY, Magdalena SCHNEIDER, Paulina BUKOWSKA, Agata | 96 95 95 95 96 96 | Ks Piatka Chorzów KS Górnik Radlin AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Ks Piatka Chorzów Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | LOSIAK, Hanna CZAICKA, Sara SKORUPA, Monika HASNY, Marta SMOLNICKA, Agnieszka MANIECKA, Katarzyna | 98 97 99 98 98 98 | WKS l零k Wroc豉w MKS Zryw Opole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole | 49.79 46.00 44.77 45.09 47.48 56.78 |
Seria 8 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | KOWALEWSKA, Adrianna PARYS, Natalia TROJANOWSKA, Zuzanna BARZYK, Aleksandra KRYPCZYK, Natalia WIERZBOWSKA, Alicja | 98 98 98 98 98 98 | WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w UKS Aquatica Paw這wice WKS l零k Wroc豉w | 44.25 41.51 39.88 41.22 42.34 44.70 |
Seria 9 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | DYKIJ, Dominika KR襾SKA, Krystyna BRZEZI垶KA, Agnieszka MACHULA, Ewelina B仕, Paulina SMAGA, Anna | 98 97 98 97 96 98 | WKS l零k Wroc豉w MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w | 39.49 38.54 37.57 37.91 38.58 39.67 |
Seria 10 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | WALASZ, Katarzyna WLEKLIK, KATARZYNA GREGLAK, Marta ZDOBYLAK, ANNA KUNINA, Justyna KALISCH, Paulina | 96 97 97 97 97 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Shark Rudna MKS Zryw Opole UKS Shark Rudna Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MMKS Kêdzierzyn-Kole | 37.34 37.30 36.84 37.04 37.32 37.57 |
Seria 11 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | GRUSZCZY垶KA, Aleksandra KASZCZYSZYN, Paulina MUSIOL, WIKTORIA STRZODA, Weronika PROCHOTA, Karolina ROMANOWICZ, ANNA | 98 96 98 97 96 97 | DOKiS VEGA Dobrodzie MKS Zryw Opole Rmks Rybnik DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Shark Rudna | 36.43 36.00 35.22 35.27 36.34 36.78 |
Seria 12 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | GUSTAW, Aleksandra CZAJKOWSKA, Julia TYLICKA, KAROLINA SZLAGOR, MAGDALENA PACYNA, Kamila ZARLOK, Martyna | 96 98 95 97 97 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Zdzieszowice Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie | 35.19 34.95 34.23 34.57 35.07 35.19 |
Seria 13 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | BERGER, Weronika GNIEWOSZ, OLGA KALUZA, PATRYCJA BRZEZINA, Oliwia GRUCA, Marcelina SLOWIK, Marta | 97 97 96 97 98 97 | Sp 6 Wodnik rem UKS Shark Rudna WKS l零k Wroc豉w DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Aquatica Paw這wice MKS Zryw Opole | 34.02 33.83 33.60 33.61 33.90 34.06 |
Seria 14 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | WOJCIECHOWSKA, Izabela FEDOROWICZ, ZUZANNA SADZIKOWSKA, Zuzanna G紑ALCZYK, Nikolina SZTANDERA, Daria NIEDZWIEDZKA, Malgorzata | 97 96 96 96 97 97 | Sp 6 Wodnik rem MKS Wodnik Radom Sp 6 Wodnik rem Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz MMKS Kêdzierzyn-Kole | 33.13 32.64 32.05 32.08 33.03 33.50 |
Seria 15 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | DYMNA, ANNA MARIA KASPRZYK, EDYTA DYMAREK, Ewa DRZEWIECKA, Karolina MACHAJ, KAROLINA WYBIERALSKA, Malgorzata | 95 95 95 96 95 96 | WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w UKP UNIA Owiêcim Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MMKS Zdzieszowice Sp 6 Wodnik rem | 31.88 31.74 31.65 31.66 31.85 31.90 |
Seria 16 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | WODECKA, Agnieszka STEFANISZYN, GABRIELA MILEWSKA, Marta JEDRZEJAK, Malgorzata KUFKA, ALICJA JAKUBOWSKA, KLAUDIA | 95 95 96 96 95 95 | KS Górnik Radlin UKS Shark Rudna Ks Piatka Chorzów Sp 6 Wodnik rem Rmks Rybnik WKS l零k Wroc豉w | 31.25 31.17 31.03 31.11 31.23 31.40 |
Seria 17 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | MADEJA, Magdalena HOFMAN, Adriana KIERSZTYN, Magdalena NOWAK, Paulina SIENKIEWICZ, Anna CHRZASTOWSKA, Natalia | 96 95 95 96 95 97 | Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat MKS SMS Victoria Racibórz MKS Wodnik Radom MKS Zryw Opole MKS Zryw Opole | 30.75 29.94 29.77 29.88 30.54 30.79 |
Seria 18 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | PORA垶KA, Marlena SIRIGNANO, Luigia W癿RZYN, SYLWIA ULATOWSKA, Alicja WI犴KOWSKA, KAJA WR笅LEWSKA, DOMINIKA | 95 96 95 96 95 95 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Jordan UKS Shark Rudna UKS Aquatica Paw這wice UKS Shark Rudna WKS l零k Wroc豉w | 29.48 28.90 28.15 28.68 29.18 29.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2009-05-15 - 16:05 | Ch這pców, 50m dowolny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 22 |
2 3 4 | WNUK, DAWID MIKA, ㄆkasz SZULIKOWSKI, Patryk | 99 99 99 | Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork DOKiS VEGA Dobrodzie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie | NT NT NT |
Seria 2 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | MUZYKA, ADAM WOJCIESZEK, MAREK KUBOTH, Marcel DZIERWA, Jerzy GWD, Jan MAJEWSKI, Maciej | 99 99 99 99 99 99 | Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork DOKiS VEGA Dobrodzie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | PANCERZ, Piotr CIASTO, Sebastian KOZIO, Filip KACZMARCZYK, Mi這sz SMOLI垶KI, PAWE WOJTASZEWSKI, Oskar | 99 99 98 99 98 99 | Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie | NT NT NT 1:16.31 NT NT |
Seria 4 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | WIERDAK, Micha BANASIK, Jakub FOLTYN, Marek BOGACKI, FILIP PIECHOTA, Kacper CHARYΜ, Karol | 98 96 96 98 97 98 | WKS l零k Wroc豉w Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie UKS Aquatica Paw這wice Rmks Rybnik UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz MKS Zryw Opole | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | DRAGA, CEZARY MAZGAJ, Jan SALAMON, Jonasz GO牞IOWSKI, Remigiusz RO玆K, Sebastian HAJDUCZEK, Mateusz | 95 95 96 95 95 95 | Rmks Rybnik AZS AWF Katowice KS Górnik Radlin KS Górnik Radlin KS Górnik Radlin KS Górnik Radlin | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | KRAWCZYK, Maksymilian POTOCKI, Daniel SKUPIE, Adam SZYMON, Sobczuk KAMYS, Jacek CI浩WSKI, Jakub | 99 98 98 98 97 98 | DOKiS VEGA Dobrodzie WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 57.82 49.81 47.18 49.69 54.18 59.47 |
Seria 7 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | BRYCKI, Jakub KRUPI垶KI, Juliusz LACH, Kosma SMAK, Robert POPIEL, Szymon TEPLICKI, Piotr | 98 98 97 97 97 98 | WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w | 45.45 43.34 42.80 43.00 45.42 46.50 |
Seria 8 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | D牞OWSKI, Szymon TYMA, Artur MAREK, Marcin MOΑRZYK, ALEKSANDER GWIODZIK, Przemys豉w SOKOL, Kamil | 98 97 98 97 98 97 | KS Górnik Radlin MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin Rmks Rybnik MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 42.57 42.30 42.18 42.25 42.32 42.57 |
Seria 9 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | FEDEREWICZ, Jakub BRYCHCZY垶KI, Sebastian SOSNOWSKI, Maksymilian DUSZKIEWICZ, Przemys豉w SEMENIUK, Filip WOLF, roman | 98 98 98 97 97 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole | 42.04 41.20 41.14 41.16 41.48 42.09 |
Seria 10 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | FOLGA, Filip GONIEWICZ, Piotr KUCZMA, Jêdrek OLILOK, Dawid GRZYMSKI, Mateusz OLEKSIAK, Bartosz | 97 98 98 98 98 98 | Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie KS Górnik Radlin WKS l零k Wroc豉w KS Górnik Radlin WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w | 40.41 39.46 38.86 39.34 39.58 40.51 |
Seria 11 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | DRZYZGA, Oskar SAMBOR, Jakub GAJEWSKI, Szymon DROZDOWSKI, Pawe KLIMOWICZ, Tomasz PISKORSKI, Bartosz | 98 98 98 96 97 98 | WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w | 38.54 38.01 37.76 37.82 38.04 38.76 |
Seria 12 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | SMILOWSKI, Jakub ZIELI垶KI, Oskar GORGOSZ, Pawe PODBOR丘ZY垶KI, Mateusz ZIMOCH, Jan GWD, Mateusz | 97 96 98 98 97 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie | 37.34 36.74 36.49 36.70 36.85 37.36 |
Seria 13 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | ROSSA, Dominik SZTYNEK, Franciszek BA哸ZYK, Pawe GAGALSKI, Filip NIEMIEC, Patryk TACIAK, Mateusz | 97 98 96 96 97 96 | MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w UKS Aquatica Paw這wice MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole Sp 6 Wodnik rem | 36.00 35.56 34.78 34.94 35.76 36.24 |
Seria 14 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | SLIWINSKI, Marcin WAWRZYNIAK, Bartosz KORDYS, Micha KALBARCZYK, OSKAR BURY, Kamil GWD, KAMIL | 97 96 96 98 98 97 | Sp 6 Wodnik rem Sp 6 Wodnik rem MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Wodnik Radom Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie UKS Shark Rudna | 34.46 34.02 33.44 33.98 34.26 34.56 |
Seria 15 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | KUKOWKA, Rafael WOJTYCZKA, ΣKASZ POLACARZ, Aleksander SORDYL, Mateusz GAWRECKI, Micha WRZESZCZ, Sebastian | 97 97 96 99 96 97 | DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Shark Rudna MKS Zryw Opole ULKS Victoria Kozy MMKS Kêdzierzyn-Kole ULKS Victoria Kozy | 33.41 33.32 33.00 33.21 33.36 33.42 |
Seria 16 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | RYBAK, Lukasz WACKOWSKI, Przemyslaw D牞ICKI, Micha SWIERKOSZ, Wojciech KUBIACZYK, Jakub BOCHNOWSKI, Maciej | 96 96 96 95 97 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Zdzieszowice UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Mkp Bobry Dêbica | 32.74 32.16 31.47 32.00 32.27 32.77 |
Seria 17 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | STA堲O, SEBASTIAN BODZIOCH, Karol GIERACKI, Bartosz CZECH, Kamil NOWAK, Rados豉w LAMPA, Mateusz | 95 97 95 96 97 95 | WKS l零k Wroc豉w MKS Zryw Opole Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat Mks - Mos Katowice DOKiS VEGA Dobrodzie Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat | 31.39 31.25 31.10 31.24 31.31 31.44 |
Seria 18 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | TOPOLSKI, Arkadiusz WILKOWSKI, Slawomir GLOWKA, Tomasz DALECKI, LUKASZ KOBYLCZYK, Szymon SIERNY, Rados豉w | 98 95 96 96 95 96 | Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie MMKS Kêdzierzyn-Kole | 30.60 30.18 30.14 30.15 30.55 30.95 |
Seria 19 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | PANCERZ, Lukasz WILK, Kamil JABΜ垶KI, Wojciech DOMALEWSKI, Daniel JURCZYK, DAMIAN SIKORA, MICHA | 96 96 96 96 95 95 | Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC KS Górnik Radlin MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Shark Rudna WKS l零k Wroc豉w | 29.86 29.51 29.38 29.51 29.75 29.97 |
Seria 20 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | AMBROZIAK, Kamil SUCHODOLSKI, Rafa STEFAN, Przemys豉w GLADYSZ, MARCIN KAMI垶KI, Krzysztof GARDYAN, Dawid | 96 95 95 95 95 95 | UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz KS Górnik Radlin AZS AWF Katowice MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin | 29.30 28.83 28.12 28.56 29.04 29.38 |
Seria 21 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | GAJEWSKI, BARTΜMIEJ BIELECKI, LUKASZ CZECH, Dawid GNIEWOSZ, MARCIN DUDZIAK, JAKUB GAJEWSKI, Bartosz | 95 95 95 95 95 95 | Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork WKS l零k Wroc豉w UKS Aquatica Paw這wice UKS Shark Rudna WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole | 27.89 27.78 27.60 27.61 27.83 27.91 |
Seria 22 z 22 |
1 2 3 4 5 6 | RUDNICKI, MACIEJ LEMEK, ANDRZEJ WARWAS, Szymon GALECKI, Wiktor HALICKI, MACIEJ STEFANIUK, Jakub | 96 95 95 95 96 96 | WKS l零k Wroc豉w Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork AZS AWF Katowice Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat WKS l零k Wroc豉w MKS Zryw Opole | 27.28 27.10 26.96 27.09 27.19 27.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2009-05-15 - 16:30 | Dziewcz靖, 100m motylkowy | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | HASNY, Marta SZUTER, Justyna GRUCA, Marcelina | 98 96 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Aquatica Paw這wice | NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
2 3 4 5 | STYCZEN, Magdalena STACH, Weronika P犵ZICH, Roksana KIJAK, Katarzyna | 96 95 95 96 | Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC ULKS Victoria Kozy KS Górnik Radlin MKS Zryw Opole | NT NT NT NT |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KIERSZTYN, Magdalena SOFI垶KA, Martyna RYBAK, Marta KASZCZYSZYN, Paulina BRYS, Marcelina BILSKA, Klaudia | 95 98 96 96 98 95 | MKS SMS Victoria Racibórz MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole MKS Zryw Opole AZS AWF Katowice | NT 1:42.98 1:39.91 1:42.53 1:56.82 NT |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | PROCHOTA, Karolina KOLECEK, Natalia BERGER, Weronika SLOWIK, Marta KASPEREK, Aleksandra WIERTELORZ, Dorota | 96 97 97 97 98 96 | DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie Sp 6 Wodnik rem MKS Zryw Opole Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:31.19 1:30.52 1:30.27 1:30.43 1:31.04 1:37.08 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SPROSKA, Magdalena CISZEWSKA, Sandra DRZEWIECKA, Karolina DZIEKAN, Agnieszka TOMALA, Aleksandra BURKOT, Anna | 97 97 96 96 97 96 | MKS Zryw Opole UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MMKS Kêdzierzyn-Kole Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC | 1:29.19 1:23.77 1:22.06 1:23.06 1:24.74 1:30.14 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KALUZA, PATRYCJA SUCHODOLSKA, EWELINA PAWLISZ, Agata DYKTA, AGATA MARCINIAK, Oliwia GRABOWSKA, Martyna | 96 96 95 95 97 97 | WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Shark Rudna UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz | 1:20.73 1:16.09 1:15.17 1:15.84 1:19.64 1:21.32 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | PAWLICKA, Amanda ULATOWSKA, Alicja WR笅LEWSKA, DOMINIKA SZCZEPANIK, Joanna SIENKIEWICZ, Anna SEREMET, Klaudia | 97 96 95 96 95 96 | Jaroci雟ki Klub Sportowy "Pirania" UKS Aquatica Paw這wice WKS l零k Wroc豉w Sp 6 Wodnik rem MKS Zryw Opole Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie | 1:13.20 1:12.56 1:06.77 1:09.08 1:12.99 1:14.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2009-05-15 - 16:45 | Ch這pców, 100m motylkowy | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | WOLF, roman PAWLAS, JAKUB GAJEWSKI, Szymon | 98 98 98 | MKS Zryw Opole Rmks Rybnik MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
2 3 4 5 | SEREMET, Konrad BOCHNOWSKI, Maciej PIOSEK, Krzysztof OKUPNIK, Jakub | 98 98 98 98 | Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie Mkp Bobry Dêbica DOKiS VEGA Dobrodzie WKS l零k Wroc豉w | NT NT NT NT |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZERBA, Lukasz KOBYLCZYK, Szymon WIERCZY垶KI, Jakub LEMEK, ANDRZEJ KΜS, Grzegorz MIELCZAREK, Szymon | 96 95 95 95 95 97 | MKS Zryw Opole Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie AZS AWF Katowice Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork AZS AWF Katowice MKS Zryw Opole | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | POSTULKA, Pawe DROZDOWSKI, Pawe S紟KA, Denis FEDEREWICZ, Jakub OSOWSKI, Bartosz WARWAS, Szymon | 95 96 98 98 97 95 | AZS AWF Katowice MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole AZS AWF Katowice | NT 1:30.94 1:28.61 1:30.92 1:48.62 NT |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KUBIACZYK, Jakub GRUDZIECKI, Remigiusz STA堲O, SEBASTIAN D牞ICKI, Micha SKORULSKI, Jakub GAWRECKI, Micha | 97 97 95 96 97 96 | UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:23.44 1:21.50 1:18.04 1:18.45 1:21.53 1:28.35 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ROSOWIECKI, MICHA MIKA, Kamil GIERACKI, Bartosz MATUS, Pawe PANCERZ, Lukasz W粑TOWICZ, Kacper | 95 95 95 96 96 96 | WKS l零k Wroc豉w AZS AWF Katowice Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat MMKS Kêdzierzyn-Kole Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC | 1:14.39 1:12.00 1:10.36 1:11.73 1:13.29 1:14.89 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SUCHODOLSKI, Rafa STEFANIUK, Jakub KACZMAREK, Wojciech NAPI紑KOWSKI, Daniel GLINKOWSKI, LUKASZ GAJEWSKI, BARTΜMIEJ | 95 96 95 95 95 95 | KS Górnik Radlin MKS Zryw Opole AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice UKS Shark Rudna Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork | 1:08.58 1:08.00 59.80 1:05.93 1:08.39 1:09.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2009-05-15 - 16:55 | Dziewcz靖, 200m dowolny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 5 | POPENDA, Paulina URBANSKA, Weronika KORN, D瞠sika KWAPISZ, Paulina | 99 99 99 99 | DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Aquatica Paw這wice DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Aquatica Paw這wice | NT NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SKORUPA, Monika GUSTAW, Aleksandra G紑ALCZYK, Nikolina NOWAK, Sonia JEDRZEJAK, Malgorzata KRYPCZYK, Natalia | 99 96 96 96 96 98 | DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Ks Piatka Chorzów Sp 6 Wodnik rem UKS Aquatica Paw這wice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MAJEWSKA, Paulina KIELAR, Agnieszka KOLBER, Roksana BARZYK, Aleksandra KOWALEWSKA, Adrianna SEWIO, Paulina | 98 98 98 98 98 98 | WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w ULKS Victoria Kozy WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w | NT NT 3:58.63 3:19.47 3:25.74 NT |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | BONKE, Klaudia MACHULA, Ewelina WLOCHAL, Aleksandra MYCAK, Katarzyna ZDOBYLAK, ANNA SZLAGOR, MAGDALENA | 98 97 96 98 97 97 | WKS l零k Wroc豉w DOKiS VEGA Dobrodzie Sp 6 Wodnik rem MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Shark Rudna Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork | 3:13.91 3:02.30 2:53.41 3:01.18 3:10.83 3:16.11 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | WLEKLIK, KATARZYNA SROCZY垶KA, Paula JANUSZKIEWICZ, Wiktoria STRZODA, Weronika SOFI垶KA, Martyna KUBUSZEWSKA, NIKOLA | 97 98 96 97 98 95 | UKS Shark Rudna Mkp Bobry Dêbica MKS Zryw Opole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Zdzieszowice | 2:51.22 2:48.37 2:42.81 2:44.69 2:50.50 2:53.13 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | GNIEWOSZ, OLGA FRONCZAK, ALEKSANDRA STEFANISZYN, GABRIELA DYKTA, AGATA ROMANOWICZ, ANNA GAMBU, Martyna | 97 95 95 95 97 97 | UKS Shark Rudna MMKS Zdzieszowice UKS Shark Rudna UKS Shark Rudna UKS Shark Rudna DOKiS VEGA Dobrodzie | 2:41.73 2:39.86 2:35.40 2:35.93 2:41.50 2:42.72 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | CHRZASTOWSKA, Natalia KASPRZYK, EDYTA MILEWSKA, Marta MACIUCH, Karolina DYMNA, ANNA MARIA JAKUBOWSKA, KLAUDIA | 97 95 96 96 95 95 | MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w Ks Piatka Chorzów DOKiS VEGA Dobrodzie WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w | 2:32.69 2:26.06 2:23.25 2:25.15 2:32.20 2:34.50 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SIRIGNANO, Luigia RASI垶KA, Daria WI犴KOWSKA, KAJA W癿RZYN, SYLWIA PORA垶KA, Marlena PRAZMOWSKA, Aleksandra | 96 95 95 95 95 95 | MKS Jordan MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Shark Rudna UKS Shark Rudna MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole | 2:21.60 2:18.13 2:14.63 2:17.95 2:20.15 2:22.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2009-05-15 - 17:25 | Ch這pców, 200m dowolny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
2 3 4 5 | LACH, Kosma MACNER, Michal CIASTO, Sebastian WIERDAK, Micha | 97 99 99 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole ULKS Victoria Kozy Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie WKS l零k Wroc豉w | NT NT NT NT |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | TYMA, Artur SWIERKOSZ, Wojciech GONIEWICZ, Piotr MOΑRZYK, ALEKSANDER GLADYSZ, MARCIN OSOWSKI, Bartosz | 97 95 98 97 95 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Zdzieszowice KS Górnik Radlin Rmks Rybnik MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT 3:28.64 3:35.08 NT NT |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | FOLGA, Filip GRZYMSKI, Mateusz POTOCKI, Daniel BRYCHCZY垶KI, Sebastian GWD, KAMIL SKUPIE, Adam | 97 98 98 98 97 98 | Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w UKS Shark Rudna WKS l零k Wroc豉w | 3:12.81 3:08.69 3:02.82 3:04.75 3:09.04 3:21.71 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KULESZY垶KI, Dawid KALBARCZYK, OSKAR GORGOSZ, Pawe SLIWINSKI, Marcin SKRZYPCZAK, Maciej KUCZMA, Jêdrek | 98 98 98 97 96 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Wodnik Radom DOKiS VEGA Dobrodzie Sp 6 Wodnik rem Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC WKS l零k Wroc豉w | 2:53.05 2:48.08 2:44.04 2:46.95 2:52.20 3:02.07 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | LAMPA, Mateusz SKORULSKI, Jakub KUKOWKA, Rafael ULATOWSKI, Wojciech BODZIOCH, Karol WAWRZYNIAK, Bartosz | 95 97 97 98 97 96 | Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Aquatica Paw這wice MKS Zryw Opole Sp 6 Wodnik rem | 2:40.45 2:35.43 2:33.01 2:35.26 2:37.08 2:42.90 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SIERNY, Rados豉w TOPOLSKI, Arkadiusz DALECKI, LUKASZ KRUTYJ, PATRYK SZCZERBA, Lukasz CZECH, Kamil | 96 98 96 95 96 96 | MMKS Kêdzierzyn-Kole Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w MKS Zryw Opole Mks - Mos Katowice | 2:31.17 2:30.60 2:27.56 2:28.01 2:30.61 2:31.56 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | DOMALEWSKI, Daniel MALINOWSKI, MICHA JURCZYK, DAMIAN GAJEWSKI, Jedrzej NOWAK, Rados豉w BIAΜ玆, Adam | 96 96 95 96 97 96 | MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w UKS Shark Rudna MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz | 2:26.25 2:25.52 2:24.23 2:24.40 2:25.63 2:27.04 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | PIEKARSKI, MARCIN WILK, Kamil HALICKI, MACIEJ SIKORA, MICHA GO牞IOWSKI, Remigiusz ADAMCZYK, Przemys豉w | 95 96 96 95 95 95 | UKS Shark Rudna Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w KS Górnik Radlin MMKS Kêdzierzyn-Kole | 2:21.76 2:20.47 2:19.61 2:19.90 2:21.14 2:24.09 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | DUDZIAK, JAKUB STEFAN, Przemys豉w GNIEWOSZ, MARCIN NAPI紑KOWSKI, Daniel KAMI垶KI, Krzysztof ROSOWIECKI, MICHA | 95 95 95 95 95 95 | WKS l零k Wroc豉w AZS AWF Katowice UKS Shark Rudna AZS AWF Katowice MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w | 2:15.86 2:13.87 2:10.54 2:11.55 2:14.92 2:17.27 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | FURTEK, PAWE GLINKOWSKI, LUKASZ KACZMAREK, Wojciech CZECH, Dawid NACHTMAN, MATEUSZ GAJEWSKI, Bartosz | 95 95 95 95 95 95 | WKS l零k Wroc豉w UKS Shark Rudna AZS AWF Katowice UKS Aquatica Paw這wice WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole | 2:09.36 2:05.92 2:04.34 2:05.08 2:08.06 2:10.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2009-05-15 - 17:55 | Dziewcz靖, 200m grzbietowy | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | KUKOWKA, Eliza KOLBER, Roksana MINDOWICZ, Natalia | 99 98 98 | DOKiS VEGA Dobrodzie ULKS Victoria Kozy WKS l零k Wroc豉w | NT NT NT |
Seria 2 z 9 |
2 3 4 5 | WIERZBOWSKA, Alicja KASPEREK, Aleksandra MUSIOL, WIKTORIA DYKIJ, Dominika | 98 98 98 98 | WKS l零k Wroc豉w Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie Rmks Rybnik WKS l零k Wroc豉w | NT NT NT NT |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | STARK, Agata BRZEZI垶KA, Agnieszka KOZAK, Edyta LEHMANN, Aneta TROJANOWSKA, Zuzanna JABRZ牞SKA-KOKOT, Dominika | 96 98 98 98 98 97 | Ks Piatka Chorzów MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole | NT 3:51.35 3:45.95 3:47.11 4:08.15 NT |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SMAGA, Anna D且EK, Sara BUKOWSKA, Agata KALISCH, Paulina HORUDKO, Jolanta KR襾SKA, Krystyna | 98 97 96 97 98 97 | WKS l零k Wroc豉w DOKiS VEGA Dobrodzie Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w MKS Zryw Opole | 3:18.43 3:14.85 3:12.84 3:14.06 3:17.87 3:33.56 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KUBUSZEWSKA, NIKOLA LEZAK, Kalina JANUSZKIEWICZ, Wiktoria KWIRING, WIKTORIA JECHURA, Joanna GRUSZCZY垶KA, Aleksandra | 95 96 96 97 96 98 | MMKS Zdzieszowice MKS Zryw Opole MKS Zryw Opole Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork Sp 6 Wodnik rem DOKiS VEGA Dobrodzie | 3:10.30 3:09.00 3:08.00 3:08.23 3:09.36 3:11.12 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | PRYSOK, Julia SROCZY垶KA, Paula WYBIERALSKA, Malgorzata PACYNA, Kamila SWIERCZEK, Kamila SPROSKA, Magdalena | 97 98 96 97 95 97 | DOKiS VEGA Dobrodzie Mkp Bobry Dêbica Sp 6 Wodnik rem UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz AZS AWF Katowice MKS Zryw Opole | 3:03.98 3:03.34 2:58.05 3:02.82 3:03.78 3:06.34 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | WIERTELORZ, Dorota TOMALA, Aleksandra STACH, Weronika GAMBU, Martyna ZARLOK, Martyna FRONCZAK, ALEKSANDRA | 96 97 95 97 97 95 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole ULKS Victoria Kozy DOKiS VEGA Dobrodzie Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MMKS Zdzieszowice | 2:55.44 2:54.12 2:47.90 2:53.19 2:54.76 2:56.01 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SZTANDERA, Daria CISZEWSKA, Sandra OLBERT, DOMINIKA MACIUCH, Karolina BURKOT, Anna MICHALCZYK, Magdalena | 97 97 95 96 96 96 | UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz WKS l零k Wroc豉w DOKiS VEGA Dobrodzie Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie | 2:45.84 2:39.51 2:37.32 2:38.88 2:44.84 2:46.67 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | LESIAK, BARBARA RUPA, Patrycja RAKOCZY, Magdalena PRAZMOWSKA, Aleksandra GAWORSKA, Martyna RASI垶KA, Daria | 95 96 95 95 95 95 | WKS l零k Wroc豉w Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC AZS AWF Katowice MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 2:36.97 2:32.37 2:25.77 2:29.42 2:34.06 2:37.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2009-05-15 - 18:25 | Ch這pców, 200m grzbietowy | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | OLEKSIAK, Bartosz BURY, Kamil KRAWCZYK, Maksymilian | 98 98 99 | WKS l零k Wroc豉w Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie DOKiS VEGA Dobrodzie | NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
2 3 4 5 | WRZESZCZ, Sebastian KARKUT, Kamil ANDRUSI紟, Patryk FEDOROWICZ, JAKUB | 97 96 96 97 | ULKS Victoria Kozy Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MKS Zryw Opole MKS Wodnik Radom | NT NT NT NT |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | DRZYZGA, Oskar KULESZY垶KI, Dawid PISKORSKI, Bartosz BRYCKI, Jakub GWIODZIK, Przemys豉w OLILOK, Dawid | 98 98 98 98 98 98 | WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin | NT 3:40.65 3:26.45 3:26.59 NT NT |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KRUPI垶KI, Juliusz SAMBOR, Jakub TACIAK, Mateusz SORDYL, Mateusz OKUPNIK, Jakub KUCZERA, Piotr | 98 98 96 99 98 98 | WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w Sp 6 Wodnik rem ULKS Victoria Kozy WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole | 3:23.16 3:20.66 3:10.96 3:11.06 3:20.70 3:25.11 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SKRZYPCZAK, Maciej GRUDZIECKI, Remigiusz HAJDUCZEK, Mateusz POLACARZ, Aleksander MIELCZAREK, Szymon ROSSA, Dominik | 96 97 95 96 97 97 | Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin MKS Zryw Opole MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 2:58.99 2:52.33 2:50.33 2:52.06 2:56.12 3:06.91 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | MALINOWSKI, MICHA GAJEWSKI, Jedrzej LORENC, Oskar GALECKI, Wiktor KRUTYJ, PATRYK RYBAK, Lukasz | 96 96 96 95 95 96 | WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole | 2:46.07 2:41.58 2:35.34 2:39.88 2:45.29 2:49.57 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | GLOWKA, Tomasz JAMROZY, Artur SALAMON, Jonasz BIELECKI, LUKASZ WILKOWSKI, Slawomir FURTEK, PAWE | 96 95 96 95 95 95 | MKS Zryw Opole AZS AWF Katowice KS Górnik Radlin WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w | 2:34.22 2:23.31 2:16.68 2:21.27 2:32.77 2:35.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2009-05-15 - 18:50 | Dziewcz靖, 50m klasyczny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
2 3 4 | SZAFARCZYK, Wiktoria ΣSCZY垶KA, WIKTORIA SMOLNICKA, Agnieszka | 99 99 98 | DOKiS VEGA Dobrodzie Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork WKS l零k Wroc豉w | NT NT NT |
Seria 2 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | PIELOK, Wiktoria HORUDKO, Jolanta KOLANKO, Patrycja LEHMANN, Aneta LOSIAK, Hanna JANIK, Natalia | 98 98 98 98 98 98 | DOKiS VEGA Dobrodzie WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | MINDOWICZ, Natalia SM茛KA, Aleksandra NIEDZWIEDZKA, Malgorzata JABRZ牞SKA-KOKOT, Dominika KUNINA, Justyna BARYCKA, Patrycja | 98 97 97 97 97 98 | WKS l零k Wroc豉w Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | MICHALCZYK, Magdalena SCHNEIDER, Paulina FEDOROWICZ, ZUZANNA NOWAK, Sonia B仕, Paulina WALASZ, Katarzyna | 96 96 96 96 96 96 | Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie Ks Piatka Chorzów MKS Wodnik Radom Ks Piatka Chorzów MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZEPANIK, Joanna SEREMET, Klaudia KUFKA, ALICJA TYLICKA, KAROLINA SZUTER, Justyna RYBAK, Marta | 96 96 95 95 96 96 | Sp 6 Wodnik rem Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie Rmks Rybnik MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | BRYS, Marcelina PARYS, Natalia MYCAK, Katarzyna STRZODA, Paulina RYNIEWICZ, Iwona CZAICKA, Sara | 98 98 98 99 98 97 | MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole | 55.16 49.99 49.20 49.90 51.01 1:01.00 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | WLOCHAL, Aleksandra SZCZYGIE, Kornelia CZAJKOWSKA, Julia D且EK, Sara KOLECEK, Natalia WILK, PATRYCJA | 96 98 98 97 97 97 | Sp 6 Wodnik rem Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork | 46.53 45.25 44.51 44.54 46.13 47.25 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | GREGLAK, Marta LESIAK, BARBARA KORAL, Julia MARCINIAK, Oliwia STYCZEN, Magdalena LEZAK, Kalina | 97 95 98 97 96 96 | MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MKS Zryw Opole | 43.61 43.38 42.72 42.78 43.57 43.89 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | PAWLICKA, Amanda PRYSOK, Julia DYMAREK, Ewa SADZIKOWSKA, Zuzanna WARMINSKA, DARIA KIT, Zuzanna | 97 97 95 96 98 97 | Jaroci雟ki Klub Sportowy "Pirania" DOKiS VEGA Dobrodzie UKP UNIA Owiêcim Sp 6 Wodnik rem Rmks Rybnik UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz | 41.19 40.67 40.11 40.62 40.82 41.35 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | BRZEZINA, Oliwia KIJAK, Katarzyna WODECKA, Agnieszka OLBERT, DOMINIKA BILSKA, Klaudia KLIBER, Agnieszka | 97 96 95 95 95 97 | DOKiS VEGA Dobrodzie MKS Zryw Opole KS Górnik Radlin WKS l零k Wroc豉w AZS AWF Katowice UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz | 39.59 38.06 36.78 37.39 38.98 39.98 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | MADEJA, Magdalena PAWLISZ, Agata HOFMAN, Adriana NOWAK, Paulina GAWORSKA, Martyna MACHAJ, KAROLINA | 96 95 95 96 95 95 | Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie MMKS Kêdzierzyn-Kole Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat MKS Wodnik Radom MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Zdzieszowice | 36.51 35.80 34.63 35.55 36.40 36.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2009-05-15 - 19:05 | Ch這pców, 50m klasyczny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | MACNER, Michal WOJCIESZEK, MAREK WOJTASZEWSKI, Oskar KACZMARCZYK, Mi這sz DZIERWA, Jerzy MAJEWSKI, Maciej | 99 99 99 99 99 99 | ULKS Victoria Kozy Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie DOKiS VEGA Dobrodzie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie | NT NT NT 1:00.23 NT NT |
Seria 2 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | BOGACKI, FILIP CI浩WSKI, Jakub KUBOTH, Marcel CHARYΜ, Karol SOSNOWSKI, Maksymilian SZYMON, Sobczuk | 98 98 99 98 98 98 | Rmks Rybnik MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | TEPLICKI, Piotr SZTYNEK, Franciszek LORENC, Oskar DUSZKIEWICZ, Przemys豉w KOSOSWSKI, Bartosz PAWLAS, JAKUB | 98 98 96 97 98 98 | WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole Rmks Rybnik | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | FOLTYN, Marek RO玆K, Sebastian DRAGA, CEZARY POSTULKA, Pawe GAGALSKI, Filip MATUS, Pawe | 96 95 95 95 96 96 | UKS Aquatica Paw這wice KS Górnik Radlin Rmks Rybnik AZS AWF Katowice MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SEMENIUK, Filip BOJAR, Sebastian D牞OWSKI, Szymon SMAK, Robert SOKOL, Kamil KAMYS, Jacek | 97 98 98 97 97 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 52.35 52.09 50.89 51.09 52.34 59.98 |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | KUCZERA, Piotr WOJTYCZKA, ΣKASZ KLIMOWICZ, Tomasz PODBOR丘ZY垶KI, Mateusz MAREK, Marcin POPIEL, Szymon | 98 97 97 98 98 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Shark Rudna MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin MMKS Kêdzierzyn-Kole | 49.10 47.84 47.50 47.52 48.98 49.94 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | NIEMIEC, Patryk PIECHOTA, Kacper BA哸ZYK, Pawe ULATOWSKI, Wojciech PIOSEK, Krzysztof ZIMOCH, Jan | 97 97 96 98 98 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz UKS Aquatica Paw這wice UKS Aquatica Paw這wice DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole | 46.51 45.53 44.67 45.12 46.07 47.32 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | S紟KA, Denis WACKOWSKI, Przemyslaw ADAMCZYK, Przemys豉w SEREMET, Konrad GWD, Mateusz KORDYS, Micha | 98 96 95 98 98 96 | DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MMKS Kêdzierzyn-Kole | 43.57 43.20 42.65 42.66 43.32 44.32 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | AMBROZIAK, Kamil BIAΜ玆, Adam LASZCZYNSKA, MARTYNA ANDRUSI紟, Patryk SMILOWSKI, Jakub ZIELI垶KI, Oskar | 96 96 96 96 97 96 | UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 40.77 39.70 39.00 39.42 40.53 42.42 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | JABΜ垶KI, Wojciech KΜS, Grzegorz JAMROZY, Artur PIEKARSKI, MARCIN GARDYAN, Dawid FEDOROWICZ, JAKUB | 96 95 95 95 95 97 | KS Górnik Radlin AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice UKS Shark Rudna KS Górnik Radlin MKS Wodnik Radom | 38.06 35.31 34.80 34.81 36.76 38.53 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | MAZGAJ, Jan KARKUT, Kamil WIERCZY垶KI, Jakub NACHTMAN, MATEUSZ RUDNICKI, MACIEJ MIKA, Kamil | 95 96 95 95 96 95 | AZS AWF Katowice Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC AZS AWF Katowice WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w AZS AWF Katowice | 34.39 34.18 33.61 34.01 34.21 34.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2009-05-15 - 19:20 | Dziewcz靖, 4 x 50m dowolny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | DOKiS VEGA Dobrodzie 2 MMKS Zdzieszowice UKS Aquatica Paw這wice | DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Zdzieszowice UKS Aquatica Paw這wice | NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | WKS l零k Wroc豉w 2 4 x 50 dow K Ks Piatka Chorzów 1 UKS Shark Rudna 2 WKS l零k Wroc豉w 1 | WKS l零k Wroc豉w MKS Zryw Opole Ks Piatka Chorzów UKS Shark Rudna WKS l零k Wroc豉w | 3:36.20 2:15.00 2:12.00 2:13.00 2:26.93 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz 1 4 x 50 dow K Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC 1 Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie 1 DOKiS VEGA Dobrodzie 1 Ks Piatka Chorzów 2 | UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz MKS Zryw Opole Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie DOKiS VEGA Dobrodzie Ks Piatka Chorzów | 2:11.45 2:10.00 2:06.01 2:08.00 2:11.00 2:12.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | 4 x 50 dow K WKS l零k Wroc豉w 22 UKS Shark Rudna 1 WKS l零k Wroc豉w 11 MMKS Kêdzierzyn-Kole Sp 6 Wodnik rem 1 | MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w UKS Shark Rudna WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole Sp 6 Wodnik rem | 2:04.00 2:01.00 1:58.00 1:58.90 2:01.50 2:05.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2009-05-15 - 19:30 | Ch這pców, 4 x 50m dowolny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | MKS Zryw Opole 1 WKS l零k Wroc豉w 2 Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie 1 UKS Aquatica Paw這wice | MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie UKS Aquatica Paw這wice | NT 2:31.72 2:47.00 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KS Górnik Radlin 1 Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie 1 AZS AWF Katowice 2 KS Górnik Radlin 2 DOKiS VEGA Dobrodzie 1 WKS l零k Wroc豉w 1 | KS Górnik Radlin Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie AZS AWF Katowice KS Górnik Radlin DOKiS VEGA Dobrodzie WKS l零k Wroc豉w | 2:22.00 2:03.00 1:58.00 1:58.00 2:14.00 2:24.19 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC 1 WKS l零k Wroc豉w 22 UKS Shark Rudna 1 WKS l零k Wroc豉w 11 AZS AWF Katowice 1 MMKS Kêdzierzyn-Kole | Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC WKS l零k Wroc豉w UKS Shark Rudna WKS l零k Wroc豉w AZS AWF Katowice MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:56.09 1:50.90 1:47.00 1:48.00 1:52.00 1:57.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2009-05-16 - 9:50 | Dziewcz靖, 50m motylkowy | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13 |
2 3 4 | KORN, D瞠sika SKORUPA, Monika SEWIO, Paulina | 99 99 98 | DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie WKS l零k Wroc豉w | NT NT NT |
Seria 2 z 13 |
2 3 4 5 | KIELAR, Agnieszka SM茛KA, Aleksandra PACYNA, Kamila KRYPCZYK, Natalia | 98 97 97 98 | WKS l零k Wroc豉w Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz UKS Aquatica Paw這wice | NT NT NT NT |
Seria 3 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | ZARLOK, Martyna POWROZNIK, Sara KIERSZTYN, Magdalena STEFANISZYN, GABRIELA SCHNEIDER, Paulina SKIBA, Martyna | 97 97 95 95 96 97 | Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MKS SMS Victoria Racibórz MKS SMS Victoria Racibórz UKS Shark Rudna Ks Piatka Chorzów KS Górnik Radlin | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | WODECKA, Agnieszka MYCAK, Katarzyna STRZODA, Paulina TROJANOWSKA, Zuzanna CZAICKA, Sara KUFKA, ALICJA | 95 98 99 98 97 95 | KS Górnik Radlin MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole Rmks Rybnik | NT 57.08 50.60 53.69 1:23.00 NT |
Seria 5 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | BRYS, Marcelina HASNY, Marta KASZCZYSZYN, Paulina ZDOBYLAK, ANNA BRZEZI垶KA, Agnieszka DYKIJ, Dominika | 98 98 96 97 98 98 | MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole UKS Shark Rudna MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w | 49.20 45.85 45.00 45.53 45.94 49.45 |
Seria 6 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | B仕, Paulina WIERTELORZ, Dorota GADZALA, Agnieszka KALISCH, Paulina STRZODA, Weronika JABRZ牞SKA-KOKOT, Dominika | 96 96 97 97 97 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS SMS Victoria Racibórz MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MKS Zryw Opole | 43.67 42.20 41.38 41.46 42.81 44.04 |
Seria 7 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | SLOWIK, Marta SZLAGOR, MAGDALENA KOLECEK, Natalia SZUTER, Justyna BRZEZINA, Oliwia PROCHOTA, Karolina | 97 97 97 96 97 96 | MKS Zryw Opole Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie | 40.42 40.11 39.79 40.06 40.22 41.25 |
Seria 8 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | RYBAK, Marta SOFI垶KA, Martyna SWIERCZEK, Kamila BURKOT, Anna GRUCA, Marcelina BERGER, Weronika | 96 98 95 96 98 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole AZS AWF Katowice Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC UKS Aquatica Paw這wice Sp 6 Wodnik rem | 39.53 39.34 38.96 39.22 39.35 39.57 |
Seria 9 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | CHRZASTOWSKA, Natalia FEDOROWICZ, ZUZANNA TOMALA, Aleksandra GRABOWSKA, Martyna WOJCIECHOWSKA, Izabela KALUZA, PATRYCJA | 97 96 97 97 97 96 | MKS Zryw Opole MKS Wodnik Radom MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Sp 6 Wodnik rem WKS l零k Wroc豉w | 37.72 36.89 36.39 36.55 37.67 37.75 |
Seria 10 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | KASPRZYK, EDYTA MUSIOL, WIKTORIA SADZIKOWSKA, Zuzanna SUCHODOLSKA, EWELINA CISZEWSKA, Sandra DZIEKAN, Agnieszka | 95 98 96 96 97 96 | WKS l零k Wroc豉w Rmks Rybnik Sp 6 Wodnik rem WKS l零k Wroc豉w UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC | 36.31 35.96 35.36 35.61 36.30 36.33 |
Seria 11 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | JAKUBOWSKA, KLAUDIA P犵ZICH, Roksana JEDRZEJAK, Malgorzata SPROSKA, Magdalena STACH, Weronika RASI垶KA, Daria | 95 95 96 97 95 95 | WKS l零k Wroc豉w KS Górnik Radlin Sp 6 Wodnik rem MKS Zryw Opole ULKS Victoria Kozy MMKS Kêdzierzyn-Kole | 35.05 34.82 34.47 34.66 34.97 35.22 |
Seria 12 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | DYKTA, AGATA PAWLICKA, Amanda SIENKIEWICZ, Anna SIRIGNANO, Luigia MADEJA, Magdalena MARCINIAK, Oliwia | 95 97 95 96 96 97 | UKS Shark Rudna Jaroci雟ki Klub Sportowy "Pirania" MKS Zryw Opole MKS Jordan Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz | 34.05 33.39 32.51 32.88 33.79 34.41 |
Seria 13 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZEPANIK, Joanna W癿RZYN, SYLWIA WR笅LEWSKA, DOMINIKA FRENKE, Malgorzata ULATOWSKA, Alicja PORA垶KA, Marlena | 96 95 95 95 96 95 | Sp 6 Wodnik rem UKS Shark Rudna WKS l零k Wroc豉w UKP UNIA Owiêcim UKS Aquatica Paw這wice MMKS Kêdzierzyn-Kole | 31.58 30.51 30.22 30.24 30.73 32.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2009-05-16 - 10:05 | Ch這pców, 50m motylkowy | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 16 |
1 2 3 4 5 | CIASTO, Sebastian KUBOTH, Marcel KACZMARCZYK, Mi這sz MACNER, Michal DZIERWA, Jerzy | 99 99 99 99 99 | Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie ULKS Victoria Kozy Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | OLILOK, Dawid GONIEWICZ, Piotr CHARYΜ, Karol SAMBOR, Jakub SKUPIE, Adam SEWERYN, DAWID | 98 98 98 98 98 98 | KS Górnik Radlin KS Górnik Radlin MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w CSiR MOS D且ROWA G紑NICZA | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | TOPOLSKI, Arkadiusz PODBOR丘ZY垶KI, Mateusz BODZIOCH, Karol BANASIK, Jakub MAREK, Marcin GWD, Mateusz | 98 98 97 96 98 98 | Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie KS Górnik Radlin Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | MOΑRZYK, ALEKSANDER PASZEK, TOMEK LORENC, Oskar SZCZERBA, Lukasz WILK, Kamil ZIMOCH, Jan | 97 97 96 96 96 97 | Rmks Rybnik Rmks Rybnik Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MKS Zryw Opole Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | KUNIERKIEWICZ, Jakub KORDYS, Micha D牞OWSKI, Szymon WOLF, roman BA哸ZYK, Pawe GAGALSKI, Filip | 95 96 98 98 96 96 | MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin MKS Zryw Opole UKS Aquatica Paw這wice MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT 53.65 1:05.38 NT NT |
Seria 6 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | SOKOL, Kamil KUCZERA, Piotr ZIELI垶KI, Oskar GAJEWSKI, Szymon LACH, Kosma TYMA, Artur | 97 98 96 98 97 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 52.40 49.06 44.50 46.31 50.00 52.97 |
Seria 7 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | DRZYZGA, Oskar KUCZMA, Jêdrek KULESZY垶KI, Dawid KUKOWKA, Rafael PAWLAS, JAKUB KLIMOWICZ, Tomasz | 98 98 98 97 98 97 | WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie Rmks Rybnik MMKS Kêdzierzyn-Kole | 43.37 41.99 41.89 41.94 42.72 44.26 |
Seria 8 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | DROZDOWSKI, Pawe WRZESZCZ, Sebastian PIECHOTA, Kacper SLIWINSKI, Marcin BURY, Kamil LAMPA, Mateusz | 96 97 97 97 98 95 | MMKS Kêdzierzyn-Kole ULKS Victoria Kozy UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Sp 6 Wodnik rem Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat | 40.54 40.08 39.56 39.69 40.11 41.12 |
Seria 9 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | FEDEREWICZ, Jakub NIEMIEC, Patryk MALINOWSKI, MICHA OKUPNIK, Jakub GAWRECKI, Micha WASOWICZ, HUBERT | 98 97 96 98 96 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole CSiR MOS D且ROWA G紑NICZA | 39.06 39.00 38.07 38.78 39.04 39.39 |
Seria 10 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | BOCHNOWSKI, Maciej SIKORA, MICHA KUBIACZYK, Jakub S紟KA, Denis KALBARCZYK, OSKAR SKORULSKI, Jakub | 98 95 97 98 98 97 | Mkp Bobry Dêbica WKS l零k Wroc豉w UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz DOKiS VEGA Dobrodzie MKS Wodnik Radom MMKS Kêdzierzyn-Kole | 37.44 36.59 36.32 36.42 37.25 38.02 |
Seria 11 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | ROSOWIECKI, MICHA FEDOROWICZ, JAKUB CZECH, Kamil LASZCZYNSKA, MARTYNA DALECKI, LUKASZ SORDYL, Mateusz | 95 97 96 96 96 99 | WKS l零k Wroc豉w MKS Wodnik Radom Mks - Mos Katowice Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork WKS l零k Wroc豉w ULKS Victoria Kozy | 35.37 35.16 34.94 35.00 35.29 36.23 |
Seria 12 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | KAMI垶KI, Krzysztof KOBYLCZYK, Szymon JURCZYK, DAMIAN W粑TOWICZ, Kacper STA堲O, SEBASTIAN D牞ICKI, Micha | 95 95 95 96 95 96 | MMKS Kêdzierzyn-Kole Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie UKS Shark Rudna Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole | 34.49 33.39 33.15 33.35 33.71 34.65 |
Seria 13 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | GARDYAN, Dawid GLADYSZ, MARCIN KROGULSKI, FILIP GIERACKI, Bartosz LEMEK, ANDRZEJ PANCERZ, Lukasz | 95 95 96 95 95 96 | KS Górnik Radlin MMKS Zdzieszowice CSiR MOS D且ROWA G紑NICZA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie | 32.50 31.90 31.75 31.79 32.13 32.59 |
Seria 14 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | SALAMON, Jonasz GAJEWSKI, Bartosz SUCHODOLSKI, Rafa STEFAN, Przemys豉w MATUS, Pawe AMBROZIAK, Kamil | 96 95 95 95 96 96 | KS Górnik Radlin MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin AZS AWF Katowice MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz | 31.56 31.24 31.21 31.24 31.41 31.73 |
Seria 15 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | CZECH, Dawid STEFANIUK, Jakub KUDx, ㄆkasz HALICKI, MACIEJ GAJEWSKI, BARTΜMIEJ GLINKOWSKI, LUKASZ | 95 96 95 96 95 95 | UKS Aquatica Paw這wice MKS Zryw Opole MOSiR Mys這wice WKS l零k Wroc豉w Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork UKS Shark Rudna | 30.96 30.22 29.75 29.80 30.73 30.97 |
Seria 16 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | WARWAS, Szymon WILK, Przemys豉w TWAROWSKI, Jerzy KACZMAREK, Wojciech NOWAK, Patryk NAPI紑KOWSKI, Daniel | 95 95 95 95 95 95 | AZS AWF Katowice MKS Jordan MKS Jordan AZS AWF Katowice MOSiR Mys這wice AZS AWF Katowice | 29.73 28.09 27.08 27.74 29.07 29.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2009-05-16 - 10:25 | Dziewcz靖, 200m klasyczny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | BONKE, Klaudia SZCZYGIE, Kornelia SROCZY垶KA, Paula | 98 98 98 | WKS l零k Wroc豉w Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Mkp Bobry Dêbica | NT NT NT |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 | SMAGA, Anna CZAJKOWSKA, Julia PARYS, Natalia WARMINSKA, DARIA HORUDKO, Jolanta | 98 98 98 98 98 | WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole Rmks Rybnik WKS l零k Wroc豉w | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SMOLNICKA, Agnieszka LOSIAK, Hanna B仕, Paulina TYLICKA, KAROLINA KOZAK, Edyta MYCAK, Katarzyna | 98 98 96 95 98 98 | WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Zdzieszowice WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | MINDOWICZ, Natalia GUSTAW, Aleksandra KUNINA, Justyna WILK, PATRYCJA BARZYK, Aleksandra RYNIEWICZ, Iwona | 98 96 97 97 98 98 | WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole | 3:53.41 3:43.70 3:35.30 3:38.30 3:46.29 3:54.60 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | ROLNIK, Kinga LEZAK, Kalina KUBUSZEWSKA, NIKOLA KORAL, Julia SZUTER, Justyna WLOCHAL, Aleksandra | 97 96 95 98 96 96 | KS Górnik Radlin MKS Zryw Opole MMKS Zdzieszowice Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MMKS Kêdzierzyn-Kole Sp 6 Wodnik rem | 3:33.42 3:30.76 3:23.45 3:25.08 3:32.06 3:34.68 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | D且EK, Sara SZTANDERA, Daria SWIERCZEK, Monika KIT, Zuzanna STYCZEN, Magdalena NIEDZWIEDZKA, Malgorzata | 97 97 97 97 96 97 | DOKiS VEGA Dobrodzie UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Ks Piatka Chorzów UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MMKS Kêdzierzyn-Kole | 3:16.96 3:15.93 3:13.54 3:14.80 3:16.65 3:20.40 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | GREGLAK, Marta KLIBER, Agnieszka BILSKA, Klaudia PRYSOK, Julia BRZEZINA, Oliwia SADZIKOWSKA, Zuzanna | 97 97 95 97 97 96 | MKS Zryw Opole UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz AZS AWF Katowice DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie Sp 6 Wodnik rem | 3:10.69 3:07.70 3:04.04 3:04.37 3:10.68 3:11.27 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SEREMET, Klaudia KIJAK, Katarzyna LESIAK, BARBARA MACHAJ, KAROLINA DYMAREK, Ewa MICHALCZYK, Magdalena | 96 96 95 95 95 96 | Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w MMKS Zdzieszowice UKP UNIA Owiêcim Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie | 2:59.85 2:56.84 2:55.03 2:56.67 2:58.15 3:01.00 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK, Paulina WODECKA, Agnieszka HOFMAN, Adriana PAWLISZ, Agata OLBERT, DOMINIKA GAWORSKA, Martyna | 96 95 95 95 95 95 | MKS Wodnik Radom KS Górnik Radlin Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole | 2:53.62 2:47.05 2:45.37 2:45.71 2:51.58 2:54.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2009-05-16 - 10:55 | Ch這pców, 200m klasyczny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | KUREK, Mateusz BRYCKI, Jakub KACZMARCZYK, Mi這sz | 99 98 99 | MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w DOKiS VEGA Dobrodzie | NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SEREMET, Konrad D牞OWSKI, Szymon WOLF, roman FEDEREWICZ, Jakub ULATOWSKI, Wojciech SKUPIE, Adam | 98 98 98 98 98 98 | Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie KS Górnik Radlin MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Aquatica Paw這wice WKS l零k Wroc豉w | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SMAK, Robert SEMENIUK, Filip KLIMOWICZ, Tomasz KAMYS, Jacek ZIMOCH, Jan MAREK, Marcin | 97 97 97 97 97 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | POSTULKA, Pawe BOJAR, Sebastian SOSNOWSKI, Maksymilian TEPLICKI, Piotr FOLTYN, Marek RUDNICKI, MACIEJ | 95 98 98 98 96 96 | AZS AWF Katowice MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w UKS Aquatica Paw這wice WKS l零k Wroc豉w | NT 4:03.95 3:50.44 3:51.85 NT NT |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | POPIEL, Szymon SMILOWSKI, Jakub ZIELI垶KI, Oskar PIOSEK, Krzysztof OSOWSKI, Bartosz DUSZKIEWICZ, Przemys豉w | 97 97 96 98 97 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 3:45.00 3:35.86 3:34.56 3:35.55 3:39.60 3:46.89 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SZTYNEK, Franciszek WACKOWSKI, Przemyslaw RO玆K, Sebastian GRUDZIECKI, Remigiusz PIECHOTA, Kacper KORDYS, Micha | 98 96 95 97 97 96 | WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz MMKS Kêdzierzyn-Kole | 3:23.59 3:17.40 3:03.66 3:17.07 3:19.22 3:25.41 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MATUS, Pawe BIAΜ玆, Adam GARDYAN, Dawid FEDOROWICZ, JAKUB AMBROZIAK, Kamil ANDRUSI紟, Patryk | 96 96 95 97 96 96 | MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz KS Górnik Radlin MKS Wodnik Radom UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz MKS Zryw Opole | 2:57.06 2:49.83 2:49.12 2:49.23 2:54.05 2:59.00 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MAZGAJ, Jan KΜS, Grzegorz WIERCZY垶KI, Jakub MIKA, Kamil KARKUT, Kamil PIEKARSKI, MARCIN | 95 95 95 95 96 95 | AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC UKS Shark Rudna | 2:41.00 2:38.00 2:33.31 2:34.65 2:40.37 2:42.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2009-05-16 - 11:25 | Dziewcz靖, 400m dowolny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | GRUCA, Marcelina LEHMANN, Aneta SKIBA, Martyna MARCINIAK, Oliwia SEWIO, Paulina | 98 98 97 97 98 | UKS Aquatica Paw這wice DOKiS VEGA Dobrodzie KS Górnik Radlin UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz WKS l零k Wroc豉w | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | GRABOWSKA, Martyna ROMANOWICZ, ANNA KALUZA, PATRYCJA NOWAK, Sonia WLEKLIK, KATARZYNA GRUSZKA, Nikola | 97 97 96 96 97 97 | UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz UKS Shark Rudna WKS l零k Wroc豉w Ks Piatka Chorzów UKS Shark Rudna KS Górnik Radlin | 6:00.65 6:17.44 NT NT 6:01.52 6:00.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | DYKTA, AGATA MILEWSKA, Marta DRZEWIECKA, Karolina PROCHOTA, Karolina BILSKA, Klaudia SUCHODOLSKA, EWELINA | 95 96 96 96 95 96 | UKS Shark Rudna Ks Piatka Chorzów Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC DOKiS VEGA Dobrodzie AZS AWF Katowice WKS l零k Wroc豉w | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | GNIEWOSZ, OLGA STRZODA, Weronika STEFANISZYN, GABRIELA GAMBU, Martyna KASPEREK, Aleksandra WLOCHAL, Aleksandra | 97 97 95 97 98 96 | UKS Shark Rudna DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Shark Rudna DOKiS VEGA Dobrodzie Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie Sp 6 Wodnik rem | 5:55.59 5:48.46 5:44.66 5:46.55 5:49.79 5:59.37 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | CHRZASTOWSKA, Natalia DYMNA, ANNA MARIA DZIEKAN, Agnieszka MACIUCH, Karolina KASPRZYK, EDYTA FRONCZAK, ALEKSANDRA | 97 95 96 96 95 95 | MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC DOKiS VEGA Dobrodzie WKS l零k Wroc豉w MMKS Zdzieszowice | 5:27.13 5:17.50 5:13.02 5:13.47 5:21.99 5:39.28 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KIERSZTYN, Magdalena RASI垶KA, Daria WI犴KOWSKA, KAJA WR笅LEWSKA, DOMINIKA FRENKE, Malgorzata SIENKIEWICZ, Anna | 95 95 95 95 95 95 | MKS SMS Victoria Racibórz MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Shark Rudna WKS l零k Wroc豉w UKP UNIA Owiêcim MKS Zryw Opole | 5:06.51 4:57.49 4:39.84 4:55.35 5:01.77 5:12.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2009-05-16 - 12:00 | Ch這pców, 400m dowolny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | KULESZY垶KI, Dawid WIERDAK, Micha GRZYMSKI, Mateusz | 98 98 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w | NT NT NT |
Seria 2 z 9 |
2 3 4 5 | GWIODZIK, Przemys豉w POTOCKI, Daniel PISKORSKI, Bartosz GAJEWSKI, Szymon | 98 98 98 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT NT |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | BRYCHCZY垶KI, Sebastian ROSSA, Dominik FOLGA, Filip PASZEK, TOMEK ULATOWSKI, Wojciech GORGOSZ, Pawe | 98 97 97 97 98 98 | WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Rmks Rybnik UKS Aquatica Paw這wice DOKiS VEGA Dobrodzie | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | HALICKI, MACIEJ RYBAK, Lukasz DRAGA, CEZARY NOWAK, Patryk DALECKI, LUKASZ CZECH, Kamil | 96 96 95 95 96 96 | WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole Rmks Rybnik MOSiR Mys這wice WKS l零k Wroc豉w Mks - Mos Katowice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | NAPI紑KOWSKI, Daniel KUKOWKA, Rafael SZCZERBA, Lukasz SKORULSKI, Jakub WAWRZYNIAK, Bartosz KOBYLCZYK, Szymon | 95 97 96 97 96 95 | AZS AWF Katowice DOKiS VEGA Dobrodzie MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole Sp 6 Wodnik rem Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie | NT 5:30.81 5:22.54 5:27.81 6:09.32 NT |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK, Rados豉w TOPOLSKI, Arkadiusz GO牞IOWSKI, Remigiusz KRUTYJ, PATRYK STA堲O, SEBASTIAN RUDNICKI, MACIEJ | 97 98 95 95 95 96 | DOKiS VEGA Dobrodzie Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie KS Górnik Radlin WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w | 5:21.22 5:13.07 5:08.61 5:09.31 5:19.84 5:22.03 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | GAJEWSKI, Jedrzej WILK, Kamil KAMI垶KI, Krzysztof GIERACKI, Bartosz SIKORA, MICHA ADAMCZYK, Przemys豉w | 96 96 95 95 95 95 | MMKS Kêdzierzyn-Kole Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MMKS Kêdzierzyn-Kole Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole | 5:04.97 4:58.53 4:50.06 4:57.35 5:03.69 5:07.57 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | ROSOWIECKI, MICHA KROGULSKI, FILIP FURTEK, PAWE WARWAS, Szymon PIEKARSKI, MARCIN GNIEWOSZ, MARCIN | 95 96 95 95 95 95 | WKS l零k Wroc豉w CSiR MOS D且ROWA G紑NICZA WKS l零k Wroc豉w AZS AWF Katowice UKS Shark Rudna UKS Shark Rudna | 4:46.21 4:45.00 4:37.74 4:41.24 4:46.03 4:49.35 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | GAJEWSKI, Bartosz CZECH, Dawid KACZMAREK, Wojciech KUDx, ㄆkasz NACHTMAN, MATEUSZ GLINKOWSKI, LUKASZ | 95 95 95 95 95 95 | MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Aquatica Paw這wice AZS AWF Katowice MOSiR Mys這wice WKS l零k Wroc豉w UKS Shark Rudna | 4:35.19 4:27.00 4:16.00 4:25.88 4:31.54 4:36.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2009-05-16 - 12:50 | Dziewcz靖, 100m grzbietowy | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12 |
2 3 4 5 | URBANSKA, Weronika SZAFARCZYK, Wiktoria KOSZIL, Olga KWAPISZ, Paulina | 99 99 00 99 | UKS Aquatica Paw這wice DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Aquatica Paw這wice | NT NT NT NT |
Seria 2 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | POPENDA, Paulina DYKIJ, Dominika WARMINSKA, DARIA KRYPCZYK, Natalia MAJEWSKA, Paulina PIELOK, Wiktoria | 99 98 98 98 98 98 | DOKiS VEGA Dobrodzie WKS l零k Wroc豉w Rmks Rybnik UKS Aquatica Paw這wice WKS l零k Wroc豉w DOKiS VEGA Dobrodzie | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | BONKE, Klaudia MINDOWICZ, Natalia KOZAK, Edyta KIELAR, Agnieszka HORUDKO, Jolanta KOWALEWSKA, Adrianna | 98 98 98 98 98 98 | WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SM茛KA, Aleksandra STARK, Agata SCHNEIDER, Paulina WALASZ, Katarzyna SZNABEL, KAROLINA SLOWIK, Marta | 97 96 96 96 96 97 | Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Ks Piatka Chorzów Ks Piatka Chorzów MMKS Kêdzierzyn-Kole Rmks Rybnik MKS Zryw Opole | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | TYLICKA, KAROLINA SKORUPA, Monika ZDOBYLAK, ANNA WIJATYK, Paulina STACH, Weronika GUSTAW, Aleksandra | 95 99 97 97 95 96 | MMKS Zdzieszowice DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Shark Rudna MKS Zryw Opole ULKS Victoria Kozy MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT 1:51.82 1:48.13 1:51.00 NT NT |
Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | LEHMANN, Aneta KR襾SKA, Krystyna WR笅LEWSKA, Patrycja KUKOWKA, Eliza STRZODA, Paulina KOLBER, Roksana | 98 97 97 99 99 98 | DOKiS VEGA Dobrodzie MKS Zryw Opole KS Górnik Radlin DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie ULKS Victoria Kozy | 1:45.41 1:41.66 1:37.06 1:40.19 1:42.99 1:47.29 |
Seria 7 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | BARZYK, Aleksandra LEZAK, Kalina SOFI垶KA, Martyna KASZCZYSZYN, Paulina WIERZBOWSKA, Alicja MACHULA, Ewelina | 98 96 98 96 98 97 | WKS l零k Wroc豉w MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w DOKiS VEGA Dobrodzie | 1:36.01 1:34.00 1:31.88 1:32.94 1:35.05 1:36.13 |
Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SMAGA, Anna BUKOWSKA, Agata KWIRING, WIKTORIA JABRZ牞SKA-KOKOT, Dominika KUBUSZEWSKA, NIKOLA BRZEZI垶KA, Agnieszka | 98 96 97 97 95 98 | WKS l零k Wroc豉w Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork MKS Zryw Opole MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:31.52 1:29.70 1:29.20 1:29.35 1:29.83 1:31.66 |
Seria 9 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | BERGER, Weronika GRUSZCZY垶KA, Aleksandra GΜMB, Aleksandra KALISCH, Paulina SROCZY垶KA, Paula TROJANOWSKA, Zuzanna | 97 98 97 97 98 98 | Sp 6 Wodnik rem DOKiS VEGA Dobrodzie KS Górnik Radlin MMKS Kêdzierzyn-Kole Mkp Bobry Dêbica MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:27.72 1:27.13 1:26.42 1:26.49 1:27.43 1:27.95 |
Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | PRYSOK, Julia JECHURA, Joanna FRONCZAK, ALEKSANDRA PACYNA, Kamila WIERTELORZ, Dorota JANUSZKIEWICZ, Wiktoria | 97 96 95 97 96 96 | DOKiS VEGA Dobrodzie Sp 6 Wodnik rem MMKS Zdzieszowice UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole | 1:25.16 1:23.11 1:22.16 1:22.40 1:24.05 1:26.21 |
Seria 11 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | TOMALA, Aleksandra MUSIOL, WIKTORIA SZTANDERA, Daria WYBIERALSKA, Malgorzata FEDOROWICZ, ZUZANNA ZARLOK, Martyna | 97 98 97 96 96 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole Rmks Rybnik UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Sp 6 Wodnik rem MKS Wodnik Radom Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie | 1:21.03 1:19.37 1:16.64 1:19.11 1:20.75 1:21.54 |
Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | LESIAK, BARBARA PRAZMOWSKA, Aleksandra RAKOCZY, Magdalena RUPA, Patrycja GAWORSKA, Martyna G紑ALCZYK, Nikolina | 95 95 95 96 95 96 | WKS l零k Wroc豉w MKS Zryw Opole AZS AWF Katowice Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MMKS Kêdzierzyn-Kole Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie | 1:12.92 1:12.53 1:09.33 1:11.22 1:12.68 1:13.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2009-05-16 - 13:15 | Ch這pców, 100m grzbietowy | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
2 3 4 5 | MIKA, ㄆkasz GWD, Jan SZULIKOWSKI, Patryk MACNER, Michal | 99 99 99 99 | DOKiS VEGA Dobrodzie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie ULKS Victoria Kozy | NT NT NT NT |
Seria 2 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | PANCERZ, Piotr KOZIO, Filip OLILOK, Dawid DRZYZGA, Oskar KUREK, Mateusz PAWLAS, JAKUB | 99 98 98 98 99 98 | Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin WKS l零k Wroc豉w MKS Zryw Opole Rmks Rybnik | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | GWD, Mateusz ANDRUSI紟, Patryk JABΜ垶KI, Wojciech KARKUT, Kamil DROZDOWSKI, Pawe OLEKSIAK, Bartosz | 98 96 96 96 96 98 | Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MKS Zryw Opole KS Górnik Radlin Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | POSTULKA, Pawe KRAWCZYK, Maksymilian KUBOTH, Marcel POPIEL, Szymon STEFAN, Przemys豉w SUCHODOLSKI, Rafa | 95 99 99 97 95 95 | AZS AWF Katowice DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole AZS AWF Katowice KS Górnik Radlin | NT 2:08.26 1:52.98 1:59.91 NT NT |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SOKOL, Kamil GWIODZIK, Przemys豉w OKUPNIK, Jakub MOΑRZYK, ALEKSANDER GONIEWICZ, Piotr BOGACKI, FILIP | 97 98 98 97 98 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w Rmks Rybnik KS Górnik Radlin Rmks Rybnik | 1:49.18 1:43.30 1:40.38 1:43.15 1:47.29 1:52.10 |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | KRUPI垶KI, Juliusz WRZESZCZ, Sebastian BRYCKI, Jakub KUCZERA, Piotr SAMBOR, Jakub GWD, KAMIL | 98 97 98 98 98 97 | WKS l零k Wroc豉w ULKS Victoria Kozy WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w UKS Shark Rudna | 1:39.33 1:35.49 1:31.56 1:31.61 1:38.08 1:40.00 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | PODBOR丘ZY垶KI, Mateusz BOCHNOWSKI, Maciej ROSSA, Dominik GORGOSZ, Pawe TACIAK, Mateusz PIOSEK, Krzysztof | 98 98 97 98 96 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole Mkp Bobry Dêbica MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie Sp 6 Wodnik rem DOKiS VEGA Dobrodzie | 1:30.65 1:29.61 1:28.23 1:29.10 1:30.19 1:30.98 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | JURCZYK, DAMIAN RYBAK, Lukasz DOMALEWSKI, Daniel SKRZYPCZAK, Maciej WACKOWSKI, Przemyslaw BURY, Kamil | 95 96 96 96 96 98 | UKS Shark Rudna MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MMKS Kêdzierzyn-Kole Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie | 1:24.06 1:24.05 1:22.39 1:23.78 1:24.05 1:27.26 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | MIELCZAREK, Szymon KRUTYJ, PATRYK SIERNY, Rados豉w HAJDUCZEK, Mateusz LASZCZYNSKA, MARTYNA POLACARZ, Aleksander | 97 95 96 95 96 96 | MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork MKS Zryw Opole | 1:21.37 1:19.28 1:17.08 1:18.94 1:20.00 1:21.55 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | LORENC, Oskar PANCERZ, Lukasz GLOWKA, Tomasz WILKOWSKI, Slawomir MALINOWSKI, MICHA GAJEWSKI, Jedrzej | 96 96 96 95 96 96 | Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:13.70 1:13.30 1:10.25 1:13.07 1:13.44 1:15.38 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | GNIEWOSZ, MARCIN JAMROZY, Artur SALAMON, Jonasz BIELECKI, LUKASZ DUDZIAK, JAKUB WILK, Przemys豉w | 95 95 96 95 95 95 | UKS Shark Rudna AZS AWF Katowice KS Górnik Radlin WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w MKS Jordan | 1:09.11 1:06.73 1:05.25 1:06.10 1:07.95 1:09.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2009-05-16 - 13:35 | Dziewcz靖, 200m zmienny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | KUKOWKA, Eliza GRUSZCZY垶KA, Aleksandra HASNY, Marta | 99 98 98 | DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 | GNIEWOSZ, OLGA SZNABEL, KAROLINA ROMANOWICZ, ANNA SWIERCZEK, Monika WLEKLIK, KATARZYNA | 97 96 97 97 97 | UKS Shark Rudna Rmks Rybnik UKS Shark Rudna Ks Piatka Chorzów UKS Shark Rudna | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MACHAJ, KAROLINA MACHULA, Ewelina CZAJKOWSKA, Julia KOLBER, Roksana SWIERCZEK, Kamila NOWAK, Sonia | 95 97 98 98 95 96 | MMKS Zdzieszowice DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole ULKS Victoria Kozy AZS AWF Katowice Ks Piatka Chorzów | NT 4:04.70 3:35.06 3:37.00 NT NT |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | WALASZ, Katarzyna D且EK, Sara KOLECEK, Natalia DYMNA, ANNA MARIA JANUSZKIEWICZ, Wiktoria BRYS, Marcelina | 96 97 97 95 96 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie WKS l零k Wroc豉w MKS Zryw Opole MKS Zryw Opole | 3:30.08 3:19.81 3:10.17 3:16.53 3:30.04 3:30.33 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | GREGLAK, Marta GAMBU, Martyna KIJAK, Katarzyna G紑ALCZYK, Nikolina CISZEWSKA, Sandra WOJCIECHOWSKA, Izabela | 97 97 96 96 97 97 | MKS Zryw Opole DOKiS VEGA Dobrodzie MKS Zryw Opole Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Sp 6 Wodnik rem | 3:02.32 2:59.12 2:55.48 2:56.33 2:59.17 3:07.79 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SIRIGNANO, Luigia SPROSKA, Magdalena PORA垶KA, Marlena MICHALCZYK, Magdalena MADEJA, Magdalena BURKOT, Anna | 96 97 95 96 96 96 | MKS Jordan MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC | 2:53.36 2:51.32 2:48.00 2:48.74 2:52.67 2:53.69 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MILEWSKA, Marta PAWLICKA, Amanda ULATOWSKA, Alicja PAWLISZ, Agata MACIUCH, Karolina NIEDZWIEDZKA, Malgorzata | 96 97 96 95 96 97 | Ks Piatka Chorzów Jaroci雟ki Klub Sportowy "Pirania" UKS Aquatica Paw這wice MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole | 2:44.22 2:42.10 2:40.89 2:42.10 2:44.14 2:47.68 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK, Paulina WI犴KOWSKA, KAJA W癿RZYN, SYLWIA RAKOCZY, Magdalena OLBERT, DOMINIKA PRAZMOWSKA, Aleksandra | 96 95 95 95 95 95 | MKS Wodnik Radom UKS Shark Rudna UKS Shark Rudna AZS AWF Katowice WKS l零k Wroc豉w MKS Zryw Opole | 2:38.32 2:36.51 2:30.32 2:30.50 2:38.28 2:38.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2009-05-16 - 14:05 | Ch這pców, 200m zmienny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 | SZTYNEK, Franciszek WOJTYCZKA, ΣKASZ BODZIOCH, Karol KALBARCZYK, OSKAR CIASTO, Sebastian | 98 97 97 98 99 | WKS l零k Wroc豉w UKS Shark Rudna MKS Zryw Opole MKS Wodnik Radom Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | BIAΜ玆, Adam SKRZYPCZAK, Maciej KΜS, Grzegorz GLADYSZ, MARCIN GAGALSKI, Filip FOLTYN, Marek | 96 96 95 95 96 96 | UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC AZS AWF Katowice MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Aquatica Paw這wice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | OSOWSKI, Bartosz MIELCZAREK, Szymon S紟KA, Denis GAWRECKI, Micha BA哸ZYK, Pawe MAZGAJ, Jan | 97 97 98 96 96 95 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Aquatica Paw這wice AZS AWF Katowice | 3:32.65 3:21.04 3:09.06 3:10.22 3:21.84 NT |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WASOWICZ, HUBERT KUBIACZYK, Jakub D牞ICKI, Micha POLACARZ, Aleksander SORDYL, Mateusz NIEMIEC, Patryk | 98 97 96 96 99 97 | CSiR MOS D且ROWA G紑NICZA UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole ULKS Victoria Kozy MMKS Kêdzierzyn-Kole | 3:07.48 3:04.95 3:03.60 3:04.00 3:05.35 3:08.56 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK, Rados豉w DOMALEWSKI, Daniel STEFANIUK, Jakub ADAMCZYK, Przemys豉w GRUDZIECKI, Remigiusz SEREMET, Konrad | 97 96 96 95 97 98 | DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie | 2:51.46 2:44.32 2:41.48 2:41.91 2:49.83 2:58.61 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WILKOWSKI, Slawomir BIELECKI, LUKASZ FURTEK, PAWE LEMEK, ANDRZEJ GLOWKA, Tomasz DUDZIAK, JAKUB | 95 95 95 95 96 95 | MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w | 2:39.73 2:32.23 2:30.91 2:31.05 2:36.00 2:41.06 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | MIKA, Kamil NACHTMAN, MATEUSZ TWAROWSKI, Jerzy WIERCZY垶KI, Jakub GALECKI, Wiktor JAMROZY, Artur | 95 95 95 95 95 95 | AZS AWF Katowice WKS l零k Wroc豉w MKS Jordan AZS AWF Katowice Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat AZS AWF Katowice | 2:29.15 2:22.81 2:18.72 2:22.00 2:28.20 2:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 2009-05-16 - 14:25 | Dziewcz靖, 4 x 50m zmienny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Aquatica Paw這wice MMKS Zdzieszowice | MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Aquatica Paw這wice MMKS Zdzieszowice | NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | DOKiS VEGA Dobrodzie 2 WKS l零k Wroc豉w 1 UKS Shark Rudna 2 Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie 1 WKS l零k Wroc豉w 2 | DOKiS VEGA Dobrodzie WKS l零k Wroc豉w UKS Shark Rudna Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie WKS l零k Wroc豉w | NT 2:43.15 2:35.00 2:38.00 2:51.30 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz 1 4 x 50 zm K 4 x 50 zm K DOKiS VEGA Dobrodzie 1 KS Górnik Radlin 1 Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC 1 | UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz MKS Zryw Opole MKS Zryw Opole DOKiS VEGA Dobrodzie KS Górnik Radlin Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC | 2:26.35 2:25.00 2:20.00 2:22.00 2:25.00 2:27.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Ks Piatka Chorzów 1 WKS l零k Wroc豉w 11 UKS Shark Rudna 1 4 x 50 zm K Sp 6 Wodnik rem 1 Ks Piatka Chorzów 2 | Ks Piatka Chorzów WKS l零k Wroc豉w UKS Shark Rudna MKS Zryw Opole Sp 6 Wodnik rem Ks Piatka Chorzów | 2:20.00 2:17.90 2:15.00 2:15.00 2:19.25 2:20.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 2009-05-16 - 14:40 | Ch這pców, 4 x 50m zmienny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | MKS Zryw Opole 1 WKS l零k Wroc豉w 2 Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie 1 UKS Aquatica Paw這wice | MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie UKS Aquatica Paw這wice | NT 2:45.21 3:05.00 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | WKS l零k Wroc豉w 1 DOKiS VEGA Dobrodzie 1 Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC 1 MMKS Kêdzierzyn-Kole Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie 1 KS Górnik Radlin 2 | WKS l零k Wroc豉w DOKiS VEGA Dobrodzie Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MMKS Kêdzierzyn-Kole Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie KS Górnik Radlin | 2:38.93 2:26.00 2:08.11 2:11.00 2:30.00 2:39.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | WKS l零k Wroc豉w 11 AZS AWF Katowice 1 WKS l零k Wroc豉w 22 UKS Shark Rudna 1 AZS AWF Katowice 2 KS Górnik Radlin 1 | WKS l零k Wroc豉w AZS AWF Katowice WKS l零k Wroc豉w UKS Shark Rudna AZS AWF Katowice KS Górnik Radlin | 2:07.80 2:00.00 1:08.80 1:59.39 2:05.00 2:08.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 2009-05-16 - 14:50 | Dziewcz靖, 200m motylkowy | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | SOFI垶KA, Martyna KOLBER, Roksana GRABOWSKA, Martyna | 98 98 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole ULKS Victoria Kozy UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | TOMALA, Aleksandra KOLECEK, Natalia SUCHODOLSKA, EWELINA PROCHOTA, Karolina BURKOT, Anna PAWLICKA, Amanda | 97 97 96 96 96 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie WKS l零k Wroc豉w DOKiS VEGA Dobrodzie Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC Jaroci雟ki Klub Sportowy "Pirania" | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | P犵ZICH, Roksana SIENKIEWICZ, Anna FRENKE, Malgorzata WR笅LEWSKA, DOMINIKA KALUZA, PATRYCJA FRONCZAK, ALEKSANDRA | 95 95 95 95 96 95 | KS Górnik Radlin MKS Zryw Opole UKP UNIA Owiêcim WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w MMKS Zdzieszowice | NT 2:38.35 2:28.80 2:35.92 3:12.07 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 2009-05-16 - 15:00 | Ch這pców, 200m motylkowy | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | GAJEWSKI, Szymon S紟KA, Denis FEDEREWICZ, Jakub SORDYL, Mateusz | 98 98 98 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole ULKS Victoria Kozy | NT NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZERBA, Lukasz W粑TOWICZ, Kacper CZECH, Dawid D牞ICKI, Micha STA堲O, SEBASTIAN OSOWSKI, Bartosz | 96 96 95 96 95 97 | MKS Zryw Opole Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC UKS Aquatica Paw這wice MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole | 3:18.29 2:59.60 2:44.72 2:57.37 3:09.63 NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | GIERACKI, Bartosz MIKA, Kamil KACZMAREK, Wojciech GLINKOWSKI, LUKASZ SALAMON, Jonasz NAPI紑KOWSKI, Daniel | 95 95 95 95 96 95 | Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice UKS Shark Rudna KS Górnik Radlin AZS AWF Katowice | 2:35.78 2:27.94 2:11.22 2:24.09 2:32.45 2:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 2009-05-16 - 15:10 | Dziewcz靖, 100m dowolny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 16 |
2 3 4 | POPENDA, Paulina URBANSKA, Weronika KWAPISZ, Paulina | 99 99 99 | DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Aquatica Paw這wice UKS Aquatica Paw這wice | NT NT NT |
Seria 2 z 16 |
2 3 4 5 | SKORUPA, Monika KUKOWKA, Eliza KOLBER, Roksana SZAFARCZYK, Wiktoria | 99 99 98 99 | DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie ULKS Victoria Kozy DOKiS VEGA Dobrodzie | NT NT NT NT |
Seria 3 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | KOWALEWSKA, Adrianna HORUDKO, Jolanta MUSIOL, WIKTORIA SEWIO, Paulina KIELAR, Agnieszka GRUSZCZY垶KA, Aleksandra | 98 98 98 98 98 98 | WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w Rmks Rybnik WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w DOKiS VEGA Dobrodzie | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | STARK, Agata TYLICKA, KAROLINA PIELOK, Wiktoria NOWAK, Sonia BILSKA, Klaudia GΜMB, Aleksandra | 96 95 98 96 95 97 | Ks Piatka Chorzów MMKS Zdzieszowice DOKiS VEGA Dobrodzie Ks Piatka Chorzów AZS AWF Katowice KS Górnik Radlin | NT NT 2:07.16 NT NT NT |
Seria 5 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | CZAICKA, Sara KRYPCZYK, Natalia DYKIJ, Dominika KALISCH, Paulina WIJATYK, Paulina LEHMANN, Aneta | 97 98 98 97 97 98 | MKS Zryw Opole UKS Aquatica Paw這wice WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole DOKiS VEGA Dobrodzie | 1:43.00 1:35.74 1:32.47 1:33.04 1:42.65 1:44.49 |
Seria 6 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | PARYS, Natalia WIERZBOWSKA, Alicja MACHULA, Ewelina RYBAK, Marta CZAJKOWSKA, Julia STRZODA, Paulina | 98 98 97 96 98 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie | 1:30.00 1:26.72 1:26.31 1:26.67 1:27.39 1:31.50 |
Seria 7 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | GRUSZKA, Nikola KR襾SKA, Krystyna BUKOWSKA, Agata MYCAK, Katarzyna SKIBA, Martyna BRZEZI垶KA, Agnieszka | 97 97 96 98 97 98 | KS Górnik Radlin MKS Zryw Opole Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:24.91 1:23.82 1:22.67 1:23.56 1:24.61 1:25.49 |
Seria 8 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | SROCZY垶KA, Paula ZDOBYLAK, ANNA WLEKLIK, KATARZYNA TROJANOWSKA, Zuzanna SMAGA, Anna PROCHOTA, Karolina | 98 97 97 98 98 96 | Mkp Bobry Dêbica UKS Shark Rudna UKS Shark Rudna MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w DOKiS VEGA Dobrodzie | 1:21.81 1:20.83 1:19.52 1:19.59 1:21.11 1:22.27 |
Seria 9 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | GAMBU, Martyna SZLAGOR, MAGDALENA BERGER, Weronika SWIERCZEK, Kamila ZARLOK, Martyna GADZALA, Agnieszka | 97 97 97 95 97 97 | DOKiS VEGA Dobrodzie Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork Sp 6 Wodnik rem AZS AWF Katowice Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MKS SMS Victoria Racibórz | 1:18.53 1:17.70 1:17.25 1:17.33 1:17.85 1:18.91 |
Seria 10 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | G紑ALCZYK, Nikolina STRZODA, Weronika KASZCZYSZYN, Paulina KUBUSZEWSKA, NIKOLA KASPEREK, Aleksandra JECHURA, Joanna | 96 97 96 95 98 96 | Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie DOKiS VEGA Dobrodzie MKS Zryw Opole MMKS Zdzieszowice Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie Sp 6 Wodnik rem | 1:16.63 1:16.06 1:15.76 1:15.87 1:16.59 1:17.12 |
Seria 11 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | PACYNA, Kamila WOJCIECHOWSKA, Izabela P犵ZICH, Roksana GNIEWOSZ, OLGA KUFKA, ALICJA GRUCA, Marcelina | 97 97 95 97 95 98 | UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Sp 6 Wodnik rem KS Górnik Radlin UKS Shark Rudna Rmks Rybnik UKS Aquatica Paw這wice | 1:14.99 1:14.12 1:13.91 1:13.97 1:14.13 1:15.25 |
Seria 12 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | NIEDZWIEDZKA, Malgorzata FEDOROWICZ, ZUZANNA SLOWIK, Marta SZTANDERA, Daria WYBIERALSKA, Malgorzata ROMANOWICZ, ANNA | 97 96 97 97 96 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Wodnik Radom MKS Zryw Opole UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Sp 6 Wodnik rem UKS Shark Rudna | 1:13.70 1:12.89 1:11.74 1:12.01 1:13.47 1:13.89 |
Seria 13 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | DYMNA, ANNA MARIA SPROSKA, Magdalena DZIEKAN, Agnieszka JEDRZEJAK, Malgorzata STACH, Weronika STEFANISZYN, GABRIELA | 95 97 96 96 95 95 | WKS l零k Wroc豉w MKS Zryw Opole Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC Sp 6 Wodnik rem ULKS Victoria Kozy UKS Shark Rudna | 1:10.02 1:09.77 1:09.53 1:09.74 1:09.90 1:10.97 |
Seria 14 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | MACIUCH, Karolina CHRZASTOWSKA, Natalia KASPRZYK, EDYTA DYKTA, AGATA JAKUBOWSKA, KLAUDIA DRZEWIECKA, Karolina | 96 97 95 95 95 96 | DOKiS VEGA Dobrodzie MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w UKS Shark Rudna WKS l零k Wroc豉w Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC | 1:08.57 1:08.36 1:07.52 1:08.03 1:08.39 1:09.18 |
Seria 15 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | MILEWSKA, Marta KIERSZTYN, Magdalena RASI垶KA, Daria PRAZMOWSKA, Aleksandra SIENKIEWICZ, Anna CISZEWSKA, Sandra | 96 95 95 95 95 97 | Ks Piatka Chorzów MKS SMS Victoria Racibórz MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole MKS Zryw Opole UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz | 1:06.63 1:05.82 1:05.16 1:05.33 1:06.00 1:07.30 |
Seria 16 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZEPANIK, Joanna ULATOWSKA, Alicja WI犴KOWSKA, KAJA W癿RZYN, SYLWIA PORA垶KA, Marlena SIRIGNANO, Luigia | 96 96 95 95 95 96 | Sp 6 Wodnik rem UKS Aquatica Paw這wice UKS Shark Rudna UKS Shark Rudna MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Jordan | 1:04.85 1:04.13 1:02.12 1:02.40 1:04.49 1:04.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 2009-05-16 - 15:40 | Ch這pców, 100m dowolny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 19 |
2 3 4 | CIASTO, Sebastian KRAWCZYK, Maksymilian GWD, Jan | 99 99 99 | Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie DOKiS VEGA Dobrodzie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie | NT NT NT |
Seria 2 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | KUBOTH, Marcel DZIERWA, Jerzy SZULIKOWSKI, Patryk MAJEWSKI, Maciej PANCERZ, Piotr MIKA, ㄆkasz | 99 99 99 99 99 99 | DOKiS VEGA Dobrodzie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie DOKiS VEGA Dobrodzie | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | KUREK, Mateusz OLEKSIAK, Bartosz WIERDAK, Micha PISKORSKI, Bartosz GONIEWICZ, Piotr BOGACKI, FILIP | 99 98 98 98 98 98 | MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w KS Górnik Radlin Rmks Rybnik | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | SZTYNEK, Franciszek CHARYΜ, Karol SKUPIE, Adam BURY, Kamil KRUPI垶KI, Juliusz SEWERYN, DAWID | 98 98 98 98 98 98 | WKS l零k Wroc豉w MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie WKS l零k Wroc豉w CSiR MOS D且ROWA G紑NICZA | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | PASZEK, TOMEK FOLTYN, Marek BANASIK, Jakub SWIERKOSZ, Wojciech DROZDOWSKI, Pawe SZCZERBA, Lukasz | 97 96 96 95 96 96 | Rmks Rybnik UKS Aquatica Paw這wice Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | RO玆K, Sebastian KACZMARCZYK, Mi這sz TYMA, Artur WOLF, roman DRAGA, CEZARY KUNIERKIEWICZ, Jakub | 95 99 97 98 95 95 | KS Górnik Radlin DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole Rmks Rybnik MKS Zryw Opole | NT 2:25.49 1:36.29 1:40.82 NT NT |
Seria 7 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | LACH, Kosma SEMENIUK, Filip DUSZKIEWICZ, Przemys豉w BRYCHCZY垶KI, Sebastian SMAK, Robert POTOCKI, Daniel | 97 97 97 98 97 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w | 1:33.21 1:31.42 1:31.10 1:31.19 1:33.10 1:35.11 |
Seria 8 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | POPIEL, Szymon PAWLAS, JAKUB FOLGA, Filip BRYCKI, Jakub SAMBOR, Jakub GRZYMSKI, Mateusz | 97 98 97 98 98 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole Rmks Rybnik Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w | 1:30.00 1:28.70 1:27.70 1:28.26 1:29.25 1:30.28 |
Seria 9 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | MOΑRZYK, ALEKSANDER BA哸ZYK, Pawe PODBOR丘ZY垶KI, Mateusz SMILOWSKI, Jakub GWIODZIK, Przemys豉w KUCZMA, Jêdrek | 97 96 98 97 98 98 | Rmks Rybnik UKS Aquatica Paw這wice MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w | 1:25.72 1:21.56 1:21.13 1:21.47 1:25.41 1:27.01 |
Seria 10 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | TACIAK, Mateusz KORDYS, Micha SKORULSKI, Jakub GWD, KAMIL KULESZY垶KI, Dawid GORGOSZ, Pawe | 96 96 97 97 98 98 | Sp 6 Wodnik rem MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Shark Rudna MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie | 1:20.43 1:19.81 1:17.87 1:19.51 1:20.23 1:21.04 |
Seria 11 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | WAWRZYNIAK, Bartosz MACNER, Michal SLIWINSKI, Marcin GAWRECKI, Micha MIELCZAREK, Szymon SKRZYPCZAK, Maciej | 96 99 97 96 97 96 | Sp 6 Wodnik rem ULKS Victoria Kozy Sp 6 Wodnik rem MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC | 1:17.04 1:16.76 1:16.32 1:16.39 1:16.91 1:17.27 |
Seria 12 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | KALBARCZYK, OSKAR WRZESZCZ, Sebastian MALINOWSKI, MICHA WOJTYCZKA, ΣKASZ BOCHNOWSKI, Maciej NIEMIEC, Patryk | 98 97 96 97 98 97 | MKS Wodnik Radom ULKS Victoria Kozy WKS l零k Wroc豉w UKS Shark Rudna Mkp Bobry Dêbica MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:14.23 1:13.31 1:12.18 1:12.87 1:13.96 1:14.95 |
Seria 13 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | KUKOWKA, Rafael KRUTYJ, PATRYK SIERNY, Rados豉w GAJEWSKI, Jedrzej LAMPA, Mateusz ULATOWSKI, Wojciech | 97 95 96 96 95 98 | DOKiS VEGA Dobrodzie WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat UKS Aquatica Paw這wice | 1:11.14 1:10.43 1:09.35 1:10.37 1:10.81 1:11.63 |
Seria 14 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | CZECH, Kamil TOPOLSKI, Arkadiusz DOMALEWSKI, Daniel NOWAK, Rados豉w BODZIOCH, Karol KOBYLCZYK, Szymon | 96 98 96 97 97 95 | Mks - Mos Katowice Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MKS Zryw Opole Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie | 1:08.69 1:08.60 1:06.85 1:07.83 1:08.62 1:09.15 |
Seria 15 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | ROSOWIECKI, MICHA SUCHODOLSKI, Rafa ADAMCZYK, Przemys豉w JURCZYK, DAMIAN GO牞IOWSKI, Remigiusz PANCERZ, Lukasz | 95 95 95 95 95 96 | WKS l零k Wroc豉w KS Górnik Radlin MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Shark Rudna KS Górnik Radlin Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie | 1:06.50 1:06.15 1:05.10 1:05.21 1:06.38 1:06.71 |
Seria 16 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | SIKORA, MICHA WILKOWSKI, Slawomir DUDZIAK, JAKUB WILK, Kamil BIELECKI, LUKASZ GLADYSZ, MARCIN | 95 95 95 96 95 95 | WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC WKS l零k Wroc豉w MMKS Zdzieszowice | 1:04.64 1:04.28 1:03.61 1:03.99 1:04.63 1:04.99 |
Seria 17 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | FURTEK, PAWE GAJEWSKI, BARTΜMIEJ RUDNICKI, MACIEJ STEFAN, Przemys豉w STEFANIUK, Jakub KAMI垶KI, Krzysztof | 95 95 96 95 96 95 | WKS l零k Wroc豉w Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork WKS l零k Wroc豉w AZS AWF Katowice MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:01.78 1:01.09 1:00.96 1:01.00 1:01.27 1:02.67 |
Seria 18 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | HALICKI, MACIEJ GNIEWOSZ, MARCIN KROGULSKI, FILIP GAJEWSKI, Bartosz NAPI紑KOWSKI, Daniel NOWAK, Patryk | 96 95 96 95 95 95 | WKS l零k Wroc豉w UKS Shark Rudna CSiR MOS D且ROWA G紑NICZA MMKS Kêdzierzyn-Kole AZS AWF Katowice MOSiR Mys這wice | 1:00.58 1:00.25 59.90 1:00.12 1:00.47 1:00.58 |
Seria 19 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | KUDx, ㄆkasz WARWAS, Szymon KACZMAREK, Wojciech TWAROWSKI, Jerzy LEMEK, ANDRZEJ GALECKI, Wiktor | 95 95 95 95 95 95 | MOSiR Mys這wice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice MKS Jordan Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat | 58.97 58.67 56.50 57.72 58.76 59.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 2009-05-16 - 16:15 | Dziewcz靖, 100m klasyczny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
2 3 4 | SMOLNICKA, Agnieszka JANIK, Natalia SWIERCZEK, Monika | 98 98 97 | WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole Ks Piatka Chorzów | NT NT NT |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 | JABRZ牞SKA-KOKOT, Dominika POWROZNIK, Sara SCHNEIDER, Paulina WARMINSKA, DARIA SZCZYGIE, Kornelia | 97 97 96 98 98 | MKS Zryw Opole MKS SMS Victoria Racibórz Ks Piatka Chorzów Rmks Rybnik Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | MINDOWICZ, Natalia LOSIAK, Hanna KOZAK, Edyta RYNIEWICZ, Iwona B仕, Paulina STRZODA, Paulina | 98 98 98 98 96 99 | WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie | 1:55.13 1:52.13 1:51.46 1:52.00 1:52.44 1:58.83 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | BONKE, Klaudia WALASZ, Katarzyna BARZYK, Aleksandra HORUDKO, Jolanta MYCAK, Katarzyna BRYS, Marcelina | 98 96 98 98 98 98 | WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole | 1:50.57 1:48.26 1:44.43 1:44.84 1:50.05 1:50.94 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SZUTER, Justyna WLOCHAL, Aleksandra GUSTAW, Aleksandra WILK, PATRYCJA ROLNIK, Kinga CZAJKOWSKA, Julia | 96 96 96 97 97 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole Sp 6 Wodnik rem MMKS Kêdzierzyn-Kole Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork KS Górnik Radlin MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:41.69 1:41.24 1:39.50 1:41.13 1:41.41 1:43.84 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | TYLICKA, KAROLINA KOLECEK, Natalia LEZAK, Kalina KUBUSZEWSKA, NIKOLA KUNINA, Justyna DYMNA, ANNA MARIA | 95 97 96 95 97 95 | MMKS Zdzieszowice DOKiS VEGA Dobrodzie MKS Zryw Opole MMKS Zdzieszowice Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie WKS l零k Wroc豉w | 1:39.33 1:38.26 1:34.42 1:34.79 1:38.56 1:39.36 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KORAL, Julia DYKTA, AGATA GREGLAK, Marta MICHALCZYK, Magdalena KIT, Zuzanna STYCZEN, Magdalena | 98 95 97 96 97 96 | Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie UKS Shark Rudna MKS Zryw Opole Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC | 1:32.04 1:30.81 1:29.49 1:29.58 1:31.26 1:33.40 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SADZIKOWSKA, Zuzanna BRZEZINA, Oliwia BILSKA, Klaudia DYMAREK, Ewa KLIBER, Agnieszka D且EK, Sara | 96 97 95 95 97 97 | Sp 6 Wodnik rem DOKiS VEGA Dobrodzie AZS AWF Katowice UKP UNIA Owiêcim UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz DOKiS VEGA Dobrodzie | 1:28.82 1:27.08 1:26.10 1:26.73 1:27.78 1:29.29 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | LESIAK, BARBARA KIJAK, Katarzyna OLBERT, DOMINIKA MACHAJ, KAROLINA SEREMET, Klaudia PRYSOK, Julia | 95 96 95 95 96 97 | WKS l零k Wroc豉w MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w MMKS Zdzieszowice Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie DOKiS VEGA Dobrodzie | 1:24.82 1:23.00 1:19.83 1:20.60 1:23.38 1:25.51 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | GAWORSKA, Martyna NOWAK, Paulina HOFMAN, Adriana PAWLISZ, Agata WODECKA, Agnieszka MADEJA, Magdalena | 95 96 95 95 95 96 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Wodnik Radom Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie | 1:19.46 1:17.42 1:14.97 1:16.71 1:18.44 1:19.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 2009-05-16 - 16:35 | Ch這pców, 100m klasyczny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 5 | SMAK, Robert KOSOSWSKI, Bartosz KUREK, Mateusz KAMYS, Jacek | 97 98 99 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT NT |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | GRUDZIECKI, Remigiusz HAJDUCZEK, Mateusz FOLTYN, Marek KACZMARCZYK, Mi這sz DZIERWA, Jerzy MAJEWSKI, Maciej | 97 95 96 99 99 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin UKS Aquatica Paw這wice DOKiS VEGA Dobrodzie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KLIMOWICZ, Tomasz POSTULKA, Pawe BOJAR, Sebastian CI浩WSKI, Jakub D牞OWSKI, Szymon SEMENIUK, Filip | 97 95 98 98 98 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole AZS AWF Katowice MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT 2:10.90 2:33.81 NT NT |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SOSNOWSKI, Maksymilian TEPLICKI, Piotr MAREK, Marcin PIOSEK, Krzysztof SKUPIE, Adam POPIEL, Szymon | 98 98 98 98 98 97 | WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w KS Górnik Radlin DOKiS VEGA Dobrodzie WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:53.36 1:47.07 1:46.04 1:46.60 1:51.99 1:56.42 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | DRZYZGA, Oskar OSOWSKI, Bartosz ZIMOCH, Jan DUSZKIEWICZ, Przemys豉w KUCZERA, Piotr BRYCKI, Jakub | 98 97 97 97 98 98 | WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w | 1:44.40 1:43.85 1:42.68 1:43.44 1:44.29 1:45.65 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SZTYNEK, Franciszek PIECHOTA, Kacper SMILOWSKI, Jakub WACKOWSKI, Przemyslaw ZIELI垶KI, Oskar KORDYS, Micha | 98 97 97 96 96 96 | WKS l零k Wroc豉w UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:35.70 1:34.94 1:32.99 1:34.20 1:35.20 1:35.80 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | GWD, Mateusz RO玆K, Sebastian MATUS, Pawe JABΜ垶KI, Wojciech ANDRUSI紟, Patryk SEREMET, Konrad | 98 95 96 96 96 98 | Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie KS Górnik Radlin MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin MKS Zryw Opole Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie | 1:30.70 1:26.26 1:21.09 1:23.02 1:28.00 1:32.46 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | FEDOROWICZ, JAKUB BIAΜ玆, Adam KΜS, Grzegorz PIEKARSKI, MARCIN GARDYAN, Dawid AMBROZIAK, Kamil | 97 96 95 95 95 96 | MKS Wodnik Radom UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz AZS AWF Katowice UKS Shark Rudna KS Górnik Radlin UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz | 1:19.60 1:18.25 1:15.57 1:15.60 1:18.63 1:21.00 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | MAZGAJ, Jan KARKUT, Kamil NOWAK, Patryk WIERCZY垶KI, Jakub NACHTMAN, MATEUSZ MIKA, Kamil | 95 96 95 95 95 95 | AZS AWF Katowice Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MOSiR Mys這wice AZS AWF Katowice WKS l零k Wroc豉w AZS AWF Katowice | 1:13.61 1:12.98 1:10.82 1:12.82 1:13.57 1:13.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 2009-05-16 - 16:55 | Dziewcz靖, 100m zmienny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12 |
1 2 3 4 5 | SADZIKOWSKA, Zuzanna SEREMET, Klaudia NOWAK, Sonia ROMANOWICZ, ANNA SCHNEIDER, Paulina | 96 96 96 97 96 | Sp 6 Wodnik rem Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie Ks Piatka Chorzów UKS Shark Rudna Ks Piatka Chorzów | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SEWIO, Paulina SWIERCZEK, Kamila KIELAR, Agnieszka CHRZASTOWSKA, Natalia FRONCZAK, ALEKSANDRA SM茛KA, Aleksandra | 98 95 98 97 95 97 | WKS l零k Wroc豉w AZS AWF Katowice WKS l零k Wroc豉w MKS Zryw Opole MMKS Zdzieszowice Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | BRYS, Marcelina KASZCZYSZYN, Paulina DZIEKAN, Agnieszka PRYSOK, Julia KUKOWKA, Eliza KUFKA, ALICJA | 98 96 96 97 99 95 | MKS Zryw Opole MKS Zryw Opole Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie Rmks Rybnik | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | MAJEWSKA, Paulina DRZEWIECKA, Karolina RAKOCZY, Magdalena SZNABEL, KAROLINA GAMBU, Martyna WIERZBOWSKA, Alicja | 98 96 95 96 97 98 | WKS l零k Wroc豉w Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC AZS AWF Katowice Rmks Rybnik DOKiS VEGA Dobrodzie WKS l零k Wroc豉w | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | TROJANOWSKA, Zuzanna DYKIJ, Dominika KWIRING, WIKTORIA KUNINA, Justyna STRZODA, Paulina SLOWIK, Marta | 98 98 97 97 99 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie DOKiS VEGA Dobrodzie MKS Zryw Opole | 2:01.73 1:39.41 1:36.23 1:37.16 1:46.11 NT |
Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | HASNY, Marta GADZALA, Agnieszka SMAGA, Anna SOFI垶KA, Martyna KALUZA, PATRYCJA GUSTAW, Aleksandra | 98 97 98 98 96 96 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS SMS Victoria Racibórz WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:34.97 1:31.11 1:28.99 1:29.30 1:32.06 1:36.13 |
Seria 7 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | RYBAK, Marta SROCZY垶KA, Paula SPROSKA, Magdalena KIT, Zuzanna KORAL, Julia JANUSZKIEWICZ, Wiktoria | 96 98 97 97 98 96 | MMKS Kêdzierzyn-Kole Mkp Bobry Dêbica MKS Zryw Opole UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MKS Zryw Opole | 1:28.82 1:28.11 1:27.33 1:27.40 1:28.70 1:28.88 |
Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | STRZODA, Weronika WOJCIECHOWSKA, Izabela SWIERCZEK, Monika BRZEZINA, Oliwia GRUCA, Marcelina STYCZEN, Magdalena | 97 97 97 97 98 96 | DOKiS VEGA Dobrodzie Sp 6 Wodnik rem Ks Piatka Chorzów DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Aquatica Paw這wice Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC | 1:26.08 1:25.10 1:25.03 1:25.05 1:26.04 1:26.08 |
Seria 9 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | MARCINIAK, Oliwia KIJAK, Katarzyna KASPRZYK, EDYTA KLIBER, Agnieszka SUCHODOLSKA, EWELINA WIERTELORZ, Dorota | 97 96 95 97 96 96 | UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz MKS Zryw Opole WKS l零k Wroc豉w UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:24.54 1:21.00 1:20.80 1:20.92 1:21.37 1:24.82 |
Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | LESIAK, BARBARA MACHAJ, KAROLINA MACIUCH, Karolina NIEDZWIEDZKA, Malgorzata FEDOROWICZ, ZUZANNA JAKUBOWSKA, KLAUDIA | 95 95 96 97 96 95 | WKS l零k Wroc豉w MMKS Zdzieszowice DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Wodnik Radom WKS l零k Wroc豉w | 1:20.26 1:19.26 1:18.49 1:18.78 1:20.18 1:20.70 |
Seria 11 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | PAWLICKA, Amanda PORA垶KA, Marlena SIRIGNANO, Luigia MADEJA, Magdalena KIERSZTYN, Magdalena OLBERT, DOMINIKA | 97 95 96 96 95 95 | Jaroci雟ki Klub Sportowy "Pirania" MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Jordan Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie MKS SMS Victoria Racibórz WKS l零k Wroc豉w | 1:16.23 1:15.43 1:14.63 1:15.38 1:15.73 1:16.46 |
Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | PAWLISZ, Agata ULATOWSKA, Alicja W癿RZYN, SYLWIA SZCZEPANIK, Joanna NOWAK, Paulina WODECKA, Agnieszka | 95 96 95 96 96 95 | MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Aquatica Paw這wice UKS Shark Rudna Sp 6 Wodnik rem MKS Wodnik Radom KS Górnik Radlin | 1:13.68 1:11.74 1:10.81 1:11.62 1:13.25 1:13.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 2009-05-16 - 17:15 | Ch這pców, 100m zmienny | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14 |
2 3 4 5 | SWIERKOSZ, Wojciech OLILOK, Dawid MAREK, Marcin SEWERYN, DAWID | 95 98 98 98 | MMKS Zdzieszowice KS Górnik Radlin KS Górnik Radlin CSiR MOS D且ROWA G紑NICZA | NT NT NT NT |
Seria 2 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | KRUTYJ, PATRYK CIASTO, Sebastian KRUPI垶KI, Juliusz KUCZMA, Jêdrek KOBYLCZYK, Szymon GLINKOWSKI, LUKASZ | 95 99 98 98 95 95 | WKS l零k Wroc豉w Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie WKS l零k Wroc豉w WKS l零k Wroc豉w Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie UKS Shark Rudna | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | GRZYMSKI, Mateusz PASZEK, TOMEK KUBOTH, Marcel TOPOLSKI, Arkadiusz ZIMOCH, Jan SKRZYPCZAK, Maciej | 98 97 99 98 97 96 | WKS l零k Wroc豉w Rmks Rybnik DOKiS VEGA Dobrodzie Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MMKS Kêdzierzyn-Kole Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | PANCERZ, Lukasz MOΑRZYK, ALEKSANDER SOKOL, Kamil BRYCHCZY垶KI, Sebastian BODZIOCH, Karol POSTULKA, Pawe | 96 97 97 98 97 95 | Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Rmks Rybnik MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w MKS Zryw Opole AZS AWF Katowice | NT 1:53.24 1:46.16 1:47.75 NT NT |
Seria 5 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | SAMBOR, Jakub KUKOWKA, Rafael PIOSEK, Krzysztof GAGALSKI, Filip PAWLAS, JAKUB POTOCKI, Daniel | 98 97 98 96 98 98 | WKS l零k Wroc豉w DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole Rmks Rybnik WKS l零k Wroc豉w | 1:37.90 1:36.97 1:33.26 1:35.76 1:37.11 1:39.05 |
Seria 6 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | KULESZY垶KI, Dawid OKUPNIK, Jakub WASOWICZ, HUBERT ROSSA, Dominik GORGOSZ, Pawe SKORULSKI, Jakub | 98 98 98 97 98 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w CSiR MOS D且ROWA G紑NICZA MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:31.39 1:31.24 1:29.27 1:30.92 1:31.25 1:31.50 |
Seria 7 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | FEDEREWICZ, Jakub WOJTYCZKA, ΣKASZ NIEMIEC, Patryk BA哸ZYK, Pawe LASZCZYNSKA, MARTYNA GAWRECKI, Micha | 98 97 97 96 96 96 | MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Shark Rudna MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Aquatica Paw這wice Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:28.60 1:27.85 1:26.81 1:30.46 1:28.00 1:28.67 |
Seria 8 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | KALBARCZYK, OSKAR ROSOWIECKI, MICHA ULATOWSKI, Wojciech BOCHNOWSKI, Maciej POLACARZ, Aleksander RYBAK, Lukasz | 98 95 98 98 96 96 | MKS Wodnik Radom WKS l零k Wroc豉w UKS Aquatica Paw這wice Mkp Bobry Dêbica MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:25.18 1:24.41 1:23.94 1:24.09 1:24.54 1:26.80 |
Seria 9 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | WACKOWSKI, Przemyslaw SIKORA, MICHA KUBIACZYK, Jakub DALECKI, LUKASZ SORDYL, Mateusz S紟KA, Denis | 96 95 97 96 99 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz WKS l零k Wroc豉w ULKS Victoria Kozy DOKiS VEGA Dobrodzie | 1:22.60 1:22.42 1:19.98 1:20.07 1:22.54 1:22.61 |
Seria 10 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | ANDRUSI紟, Patryk W粑TOWICZ, Kacper WILK, Kamil STA堲O, SEBASTIAN NOWAK, Rados豉w GRUDZIECKI, Remigiusz | 96 96 96 95 97 97 | MKS Zryw Opole Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC WKS l零k Wroc豉w DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:19.00 1:18.13 1:17.61 1:17.86 1:18.24 1:19.32 |
Seria 11 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | DOMALEWSKI, Daniel MATUS, Pawe HALICKI, MACIEJ LORENC, Oskar GLADYSZ, MARCIN CZECH, Kamil | 96 96 96 96 95 96 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MMKS Zdzieszowice Mks - Mos Katowice | 1:17.08 1:16.54 1:15.59 1:16.27 1:16.61 1:17.56 |
Seria 12 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | FEDOROWICZ, JAKUB KΜS, Grzegorz KAMI垶KI, Krzysztof BIAΜ玆, Adam GLOWKA, Tomasz STEFANIUK, Jakub | 97 95 95 96 96 96 | MKS Wodnik Radom AZS AWF Katowice MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz MKS Zryw Opole MKS Zryw Opole | 1:14.29 1:14.00 1:13.30 1:13.74 1:14.10 1:14.79 |
Seria 13 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | KROGULSKI, FILIP LEMEK, ANDRZEJ SUCHODOLSKI, Rafa FURTEK, PAWE GARDYAN, Dawid ADAMCZYK, Przemys豉w | 96 95 95 95 95 95 | CSiR MOS D且ROWA G紑NICZA Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork KS Górnik Radlin WKS l零k Wroc豉w KS Górnik Radlin MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:12.19 1:11.57 1:10.59 1:10.85 1:11.81 1:12.90 |
Seria 14 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | NACHTMAN, MATEUSZ WIERCZY垶KI, Jakub WILK, Przemys豉w TWAROWSKI, Jerzy JAMROZY, Artur PIEKARSKI, MARCIN | 95 95 95 95 95 95 | WKS l零k Wroc豉w AZS AWF Katowice MKS Jordan MKS Jordan AZS AWF Katowice UKS Shark Rudna | 1:08.57 1:05.63 1:03.80 1:04.62 1:08.00 1:08.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 2009-05-16 - 17:40 | Dziewcz靖, 50m grzbietowy | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
1 2 3 4 5 | JEDRZEJAK, Malgorzata MICHALCZYK, Magdalena JABRZ牞SKA-KOKOT, Dominika WLEKLIK, KATARZYNA WARMINSKA, DARIA | 96 96 97 97 98 | Sp 6 Wodnik rem Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MKS Zryw Opole UKS Shark Rudna Rmks Rybnik | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SZNABEL, KAROLINA PARYS, Natalia GRUSZCZY垶KA, Aleksandra TOMALA, Aleksandra SM茛KA, Aleksandra KWAPISZ, Paulina | 96 98 98 97 97 99 | Rmks Rybnik MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie UKS Aquatica Paw這wice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | BARYCKA, Patrycja BERGER, Weronika KOLANKO, Patrycja MANIECKA, Katarzyna GNIEWOSZ, OLGA URBANSKA, Weronika | 98 97 98 98 97 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole Sp 6 Wodnik rem MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Shark Rudna UKS Aquatica Paw這wice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SKORUPA, Monika WR笅LEWSKA, Patrycja KOZAK, Edyta ZARLOK, Martyna KOSZIL, Olga WR笅LEWSKA, DOMINIKA | 99 97 98 97 00 95 | DOKiS VEGA Dobrodzie KS Górnik Radlin WKS l零k Wroc豉w Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie DOKiS VEGA Dobrodzie WKS l零k Wroc豉w | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SZAFARCZYK, Wiktoria POPENDA, Paulina KRYPCZYK, Natalia WIJATYK, Paulina CZAICKA, Sara STARK, Agata | 99 99 98 97 97 96 | DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Aquatica Paw這wice MKS Zryw Opole MKS Zryw Opole Ks Piatka Chorzów | 1:10.79 56.66 51.54 55.00 1:02.00 NT |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | ZDOBYLAK, ANNA KR襾SKA, Krystyna MACHULA, Ewelina BRZEZI垶KA, Agnieszka LEHMANN, Aneta MAJEWSKA, Paulina | 97 97 97 98 98 98 | UKS Shark Rudna MKS Zryw Opole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie WKS l零k Wroc豉w | 49.49 45.70 45.43 45.65 48.69 50.28 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | JANUSZKIEWICZ, Wiktoria PACYNA, Kamila GRABOWSKA, Martyna D且EK, Sara GREGLAK, Marta BUKOWSKA, Agata | 96 97 97 97 97 96 | MKS Zryw Opole UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz DOKiS VEGA Dobrodzie MKS Zryw Opole Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC | 43.00 42.59 41.62 42.43 42.70 43.33 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | KASPEREK, Aleksandra SZTANDERA, Daria GΜMB, Aleksandra LEZAK, Kalina KWIRING, WIKTORIA HASNY, Marta | 98 97 97 96 97 98 | Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz KS Górnik Radlin MKS Zryw Opole Uczniowski Klub Sportowy Junior Kluczbork MMKS Kêdzierzyn-Kole | 41.52 40.26 39.93 40.00 41.49 41.60 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | JECHURA, Joanna P犵ZICH, Roksana MUSIOL, WIKTORIA WIERTELORZ, Dorota KALISCH, Paulina BURKOT, Anna | 96 95 98 96 97 96 | Sp 6 Wodnik rem KS Górnik Radlin Rmks Rybnik MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC | 39.07 38.65 38.07 38.40 38.76 39.33 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | STACH, Weronika HOFMAN, Adriana WI犴KOWSKA, KAJA CISZEWSKA, Sandra WYBIERALSKA, Malgorzata RASI垶KA, Daria | 95 95 95 97 96 95 | ULKS Victoria Kozy Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat UKS Shark Rudna UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz Sp 6 Wodnik rem MMKS Kêdzierzyn-Kole | 37.09 36.30 35.66 35.99 36.75 37.42 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | GAWORSKA, Martyna RUPA, Patrycja RAKOCZY, Magdalena PRAZMOWSKA, Aleksandra G紑ALCZYK, Nikolina MILEWSKA, Marta | 95 96 95 95 96 96 | MMKS Kêdzierzyn-Kole Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC AZS AWF Katowice MKS Zryw Opole Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Ks Piatka Chorzów | 34.29 33.87 32.68 33.32 34.22 34.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 2009-05-16 - 17:55 | Ch這pców, 50m grzbietowy | 14 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
2 3 4 | KRAWCZYK, Maksymilian LACH, Kosma HAJDUCZEK, Mateusz | 99 97 95 | DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin | NT NT NT |
Seria 2 z 11 |
2 3 4 5 | KARKUT, Kamil GAGALSKI, Filip KLIMOWICZ, Tomasz AMBROZIAK, Kamil | 96 96 97 96 | Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz | NT NT NT NT |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | GWD, Mateusz OLEKSIAK, Bartosz TYMA, Artur GWD, Jan D牞OWSKI, Szymon PANCERZ, Piotr | 98 98 97 99 98 99 | Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie KS Górnik Radlin Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | PISKORSKI, Bartosz SZULIKOWSKI, Patryk SEREMET, Konrad CI浩WSKI, Jakub BANASIK, Jakub FOLGA, Filip | 98 99 98 98 96 97 | WKS l零k Wroc豉w Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MMKS Kêdzierzyn-Kole Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | TACIAK, Mateusz GAJEWSKI, Szymon KOZIO, Filip MIKA, ㄆkasz JURCZYK, DAMIAN GWD, KAMIL | 96 98 98 99 95 97 | Sp 6 Wodnik rem MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Shark Rudna UKS Shark Rudna | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | BOGACKI, FILIP SOKOL, Kamil GWIODZIK, Przemys豉w GONIEWICZ, Piotr SZYMON, Sobczuk STEFAN, Przemys豉w | 98 97 98 98 98 95 | Rmks Rybnik MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin MMKS Kêdzierzyn-Kole AZS AWF Katowice | NT 51.48 47.39 47.97 NT NT |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | OLILOK, Dawid ZIELI垶KI, Oskar WASOWICZ, HUBERT PIECHOTA, Kacper KUCZERA, Piotr PODBOR丘ZY垶KI, Mateusz | 98 96 98 97 98 98 | KS Górnik Radlin MMKS Kêdzierzyn-Kole CSiR MOS D且ROWA G紑NICZA UKS "Dziewi靖ka" OSRiR Kalisz MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 46.87 42.26 41.15 42.06 43.05 47.16 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | WRZESZCZ, Sebastian MIELCZAREK, Szymon RYBAK, Lukasz MACNER, Michal BURY, Kamil ROSSA, Dominik | 97 97 96 99 98 97 | ULKS Victoria Kozy MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole ULKS Victoria Kozy Sekcja p造wacka H2O Jastrzêbie MMKS Kêdzierzyn-Kole | 40.55 39.50 37.50 39.26 40.00 40.90 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | POLACARZ, Aleksander SIERNY, Rados豉w JABΜ垶KI, Wojciech GAJEWSKI, Jedrzej MALINOWSKI, MICHA MAZGAJ, Jan | 96 96 96 96 96 95 | MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole KS Górnik Radlin MMKS Kêdzierzyn-Kole WKS l零k Wroc豉w AZS AWF Katowice | 37.44 36.64 36.15 36.47 36.91 37.49 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | GLOWKA, Tomasz SALAMON, Jonasz WARWAS, Szymon DUDZIAK, JAKUB WILKOWSKI, Slawomir LORENC, Oskar | 96 96 95 95 95 96 | MKS Zryw Opole KS Górnik Radlin AZS AWF Katowice WKS l零k Wroc豉w MMKS Kêdzierzyn-Kole Miedzyszkolny Klub Sportowy IKAR MIELEC | 33.73 32.12 31.95 31.96 33.40 34.55 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | GNIEWOSZ, MARCIN RUDNICKI, MACIEJ WILK, Przemys豉w BIELECKI, LUKASZ GALECKI, Wiktor JAMROZY, Artur | 95 96 95 95 95 95 | UKS Shark Rudna WKS l零k Wroc豉w MKS Jordan WKS l零k Wroc豉w Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Wodny wiat AZS AWF Katowice | 31.48 31.08 30.76 30.96 31.38 31.53 |