Miêdzynarodowe Zawody Pływackie "Puchar Roztocza" Zamość, 16. - 17.5.2009 |
Konkurencja 1 16.5.09 - 10:00 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:00 |
2 3 4 5 | WIECASZEK Paulina WAWRUCH Paula JAKÓBIK Sara CHMIEL Paulina | 98 98 98 98 | Sparta Biłgoraj Huragan Miedzyrzec Sparta Biłgoraj Lublinianka | 44.86 39.65 41.67 47.46 |
Seria 2 z 2, 10:01 |
1 2 3 4 5 6 | ZABURKO Joanna PRZYCHODZEŃ Olga KŁOPOCKA Paullina KAMIŃSKA Liliana BOBOWSKA Dominika SZARAWARSKA Weronika | 97 95 95 97 97 95 | Lublinianka Skarpa Lublin Olimpia Lublin Delfinek Łuków Avia Świdnik Delfin Kozienice | 37.06 35.98 30.17 32.76 36.94 39.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 16.5.09 - 10:03 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:03 |
1 2 3 4 5 | ZARZYCKI Sebastian SZUTKO Mateusz KOPCZYŃSKI Franciszek BUJAK Kacper LEŃCZUK Dominik | 98 97 97 98 98 | Sparta Biłgoraj Żak Biała Podl. Avia Świdnik Lublinianka Orka Zamość | 46.91 37.52 35.40 37.36 39.51 |
Seria 2 z 3, 10:04 |
PK | 1 2 3 4 5 6 | BISZKONT Damian BASIUK Maciej ŚRODEK Arkadiusz ZIELIŃSKI Filip RUTKOWSKI Krzysztof KRUPA Michał | 96 96 96 95 96 95 | Avia Świdnik Avia Świdnik Lublinianka Skarpa Lublin Lublinianka Skarpa Lublin | 33.82 31.87 31.64 31.75 31.99 34.40 |
Seria 3 z 3, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 | BASIUK Wojciech ORZELSKI Marek SUSZEK Wojciech MARKIEWICZ Sebastian SKÓRSKI Jakub BRZUŚ Michał | 93 91 92 91 94 97 | Avia Świdnik Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Avia Świdnik Orka Zamość | 30.16 27.80 26.80 27.60 29.26 31.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 16.5.09 - 10:07 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:07 |
2 3 4 5 | GŁĄB Magdalena PIDEK Aleksandra ROSA Hanna PANAS Joanna | 99 99 98 98 | Orka Zamość Wodnik Krasnystaw Orka Zamość Orka Zamość | 52.23 46.47 52.11 52.52 |
Seria 2 z 4, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | KĘPA Karolina KOŚCIK Patrycja GADOMSKA Dominika KURZEMPA Monika BRONIAREK Karolina MIZAK Natalia | 98 98 96 96 97 99 | Fala Kraśnik Sparta Biłgoraj Skarpa Lublin Orka Zamość Junior Krasnystaw Sparta Biłgoraj | 42.85 40.57 39.57 40.13 41.90 44.05 |
Seria 3 z 4, 10:09 |
1 2 3 4 5 6 | DENKO Eryka KOPIŃSKA Izabela MOGIELNICKA Daria TETER Patrycja CELIŃSKA Kornela WOJCIECHOWSKA Joanna | 97 98 96 96 97 98 | Olimpia Lublin Huragan Miedzyrzec Orka Zamość Skarpa Lublin Huragan Miedzyrzec Orlik Lublin | 38.50 38.12 37.72 37.80 38.14 39.50 |
Seria 4 z 4, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 | SUCHOTA Magdalena ZYGO Karolina BORDŻOŁ Katarzyna TREPKA Karolina SIEŃCZYK Jowita JACNIACKA Karolina | 97 96 94 96 97 98 | Huragan Miedzyrzec Skarpa Lublin Skarpa Lublin Delfinek Łuków Żak Biała Podl. Fala Kraśnik | 35.64 34.07 31.80 32.82 34.10 37.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 16.5.09 - 10:12 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:12 |
2 3 4 | TROCHIMIUK Mikołaj KASPRZAK Robert CEGŁOWSKI Patryk | 98 96 98 | Wodnik Krasnystaw Wodnik Krasnystaw Orlik Lublin | 49.86 44.83 46.92 |
Seria 2 z 5, 10:14 |
1 2 3 4 5 | BIELAK Arkadiusz ZARZYCKI Damian ŻMUDA Paweł JANKOWSKI Mikołaj ZAPALSKI Konrad | 98 00 98 98 98 | Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Lublinianka Delfinek Łuków Fala Kraśnik | 44.75 39.59 38.77 39.24 41.22 |
Seria 3 z 5, 10:15 |
PK | 1 2 3 4 5 6 | PRÓSZYNSKI Igor ALEKSANDROWICZ Adrian KUROWSKI Olaf PTASZYŃSKI Adam KAWALEC Jakub PUSZKARSKI Remigiusz | 99 95 97 99 96 97 | Fala Kraśnik Skarpa Lublin Lublinianka Avia Świdnik Avia Świdnik Huragan Miedzyrzec | 38.49 37.00 36.97 37.00 37.16 38.64 |
Seria 4 z 5, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 | TCHÓRZEWSK Maciej NOWACKI Michał RADLIŃSKI Ignacy KRUKOWSKI Patryk MICIUŁA Paweł PRYJMA Wojciech | 95 97 96 94 93 96 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Wodnik Krasnystaw Wodnik Krasnystaw Orka Zamość | 36.30 35.15 33.62 34.11 35.16 36.51 |
Seria 5 z 5, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 | SZELEST Jacek MOGIELNICKI Eryk SAMCZUK Jakub KOPROŃ Kacper KLIZA Adrian LESZMAN Sebastian | 95 94 92 92 95 97 | Skarpa Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik | 32.35 30.80 29.40 30.01 31.55 32.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 16.5.09 - 10:19 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:19 |
1 2 3 4 5 6 | WACH Ewa MATEJEK Laura NIEDBALSKA Sylwia STRUK Gabriela ZMITROWICZ Katarzyna RYBAK Angelika | 99 96 98 98 99 95 | Delfin Kozienice Delfinek Łuków Lublinianka Sparta Biłgoraj Delfin Kozienice Delfin Kozienice | 59.00 53.38 51.91 53.34 59.00 10:39.99 |
Seria 2 z 6, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | ODRZYWOLSKA Klaudia OGRODOWCZYK Magdalena ŁUBIARZ Katarzyna PITUŁA Marcelina KURYŚ Edyta KOSTRZEWSKA Roksana | 98 99 98 99 97 97 | Sparta Biłgoraj Lider Chełm Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Junior Krasnystaw Junior Krasnystaw | 50.43 47.50 47.26 47.34 47.62 50.45 |
Seria 3 z 6, 10:31 |
1 2 3 4 5 6 | ZDZIOBŁO Kinga BIERNACKA Anna MARCINKOWSKA Patrycja MIKOŁAJCZUK Marta SZCZEPANIK Agata KONARZEWSKA Aleksandra | 98 97 98 97 98 97 | Sparta Biłgoraj Huragan Miedzyrzec Wodnik Krasnystaw Huragan Miedzyrzec Lublinianka Orka Zamość | 46.21 45.84 45.40 45.72 46.16 46.51 |
Seria 4 z 6, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 | ZIELIŃSKA Paula BOGUCIŃSKA Kaja DUBAS Paulina STRZALIŃSKA Emilia SAKOWICZ Martyna GŁADYSZ Aneta | 94 96 93 97 97 97 | Junior Krasnystaw Avia Świdnik Olimpia Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Orka Zamość | 44.98 44.11 42.94 43.20 44.51 45.13 |
Seria 5 z 6, 10:34 |
1 2 3 4 5 6 | WÓJCIK Edyta CHMIEL Aleksandra MRÓZ Katarzyna RUTKOWSKA Zuzanna KARYKOWSKA Katarzyna MIKOŁAJCZUK Alicja | 98 97 98 97 96 98 | Delfin Kozienice Orka Zamość Junior Krasnystaw Roś Pisz Skarpa Lublin Huragan Miedzyrzec | 42.00 41.13 40.12 41.06 41.14 42.75 |
Seria 6 z 6, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | SAŁEK Natalia SADURSKA Martyna RYBAK Iwona RYBAK Dominika ORDYŃSKA Iza MACIEJEWSKA Joanna | 96 97 94 95 96 97 | Orka Zamość Lublinianka Avia Świdnik Delfin Kozienice Delfin Kozienice Lublinianka | 39.13 38.90 37.18 38.80 39.00 39.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 16.5.09 - 10:36 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:36 |
2 3 4 | GAWRJOŁEK Michał NOWAK Tomasz ŻOŁYŃSKI Jan | 97 97 98 | Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość | 58.88 48.49 50.33 |
Seria 2 z 6, 10:38 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMANEK Sebastian IWANIAK Krzysztof KULIK Krzysztof ZABŁOCKI Łukasz SAWA Kacper BRODZIAK Paweł | 98 97 98 98 98 98 | Delfinek Łuków Olimpia Lublin Trójka Puławy Lublinianka Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj | 46.28 45.66 43.82 44.97 46.27 48.22 |
Seria 3 z 6, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 | KUBIŚ Jakub ORKISZEWSKI Hubert PIWKOWSKI Szymon CHROMIŃSKI Hubert PASTUSZUK Łukasz CIBOROWSKI Natan | 98 94 96 96 97 98 | Orlik Lublin Wodnik Krasnystaw Skarpa Lublin Delfinek Łuków Orlik Lublin Roś Pisz | 41.80 40.92 40.45 40.46 41.80 43.11 |
Seria 4 z 6, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | MICHALCZUK Patryk DŁUTKOWSKI Jakub CZERNIEC Filip SOLSKI Filip ADAMCZYK Hubert SZYMANOWICZ Przemysław | 97 96 96 96 97 95 | Żak Biała Podl. Orka Zamość Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Delfin Kozienice | 39.25 38.51 37.51 38.38 39.07 40.00 |
Seria 5 z 6, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 | LUSAWA Łukasz ŁYP Paweł DOBROWOLSKI Marcel RUBAJ Adrian SZCZEPANIK Piotr KONOWAŁEK Patryk | 95 94 95 96 95 94 | Olimpia Lublin Wodnik Krasnystaw Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 37.42 37.23 35.83 36.71 37.29 37.50 |
Seria 6 z 6, 10:43 |
1 2 3 4 5 6 | MARZEWSKI Robert KULESZA Łukasz WASIL Sebastian ŻUKOWSKI Maciej SZCZEPANIK Paweł BRACŁAW Karol | 95 95 94 93 92 95 | Avia Świdnik Orka Zamość Avia Świdnik Orka Zamość Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 34.43 32.71 30.05 31.90 33.00 34.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 16.5.09 - 10:44 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:44 |
2 3 4 | DUBIEL Róża PLIŻGA Kinga DYBIAK Paulina | 98 99 99 | Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj | 52.32 44.41 45.28 |
Seria 2 z 8, 10:46 |
1 2 3 4 5 | MANDZIUK Sylwia TATARA Alicja TOCZEK Agnieszka KRUK Alicja SAWICKA Weronika | 99 99 98 98 98 | Orka Zamość Orlik Lublin Żak Biała Podl. Lublinianka Olimpia Lublin | 42.90 39.36 38.87 39.36 41.64 |
Seria 3 z 8, 10:47 |
1 2 3 4 5 6 | KUZKO Aleksandra STOPYRA Martyna HANAKA Magdalena ANDRZEJEWSKA Kamila OSINIAK Ewa KAWĘCKA Alicja | 98 98 97 99 00 97 | Żak Biała Podl. Lublinianka Orlik Lublin Lider Chełm Orlik Lublin Junior Krasnystaw | 38.34 37.76 37.43 37.50 38.20 38.64 |
Seria 4 z 8, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 | JANIK Anita SERAFIN Monika STAFIJOWSKA Aleksandra KOZAK Anna MOCIOR Justyna FISZER Żaneta | 98 97 96 99 98 94 | Fala Kraśnik Orka Zamość Avia Świdnik Orlik Lublin Lublinianka Junior Krasnystaw | 37.08 36.51 36.09 36.11 36.98 37.11 |
Seria 5 z 8, 10:49 |
1 2 3 4 5 6 | CZECZKO Adrianna WIECZOREK Magdalena WIERZBIŃSKA Nel DUDZIŃSKA Magdalena GOLEŃ Martyna FLORCZYK Maria | 96 98 96 96 98 97 | Avia Świdnik Fala Kraśnik Avia Świdnik Skarpa Lublin Fala Kraśnik Roś Pisz | 35.96 35.07 34.84 35.00 35.28 36.04 |
Seria 6 z 8, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | ZAWADZKA Kinga PĘKAŁA Weronika KRUK Urszula MIKULSKA Katarzyna WÓJTOWICZ Julia DZIURKA Magdalena | 97 96 97 97 95 96 | Olimpia Lublin Avia Świdnik Lublinianka Skarpa Lublin Olimpia Lublin Avia Świdnik | 34.48 34.01 33.46 33.94 34.25 34.58 |
Seria 7 z 8, 10:51 |
1 2 3 4 5 6 | MIROSŁAW Klara DERGHAM Linda WÓJTOWICZ Emilia KAMIŃSKA Aleksandra TRUBALSKA Agnieszka NOWAK Agata | 96 96 93 96 96 95 | Orlik Lublin Orka Zamość Olimpia Lublin Orlik Lublin Lublinianka Avia Świdnik | 32.94 31.44 31.28 31.36 32.55 32.99 |
Seria 8 z 8, 10:52 |
1 2 3 4 5 6 | DYRDA Karolina KARCZEWSKA Joanna GŁAZOWSKA Kaja TWARDOWSKA Sylwia ZARZECKA Anna BIEDRZYCKA Iga | 97 95 93 93 96 97 | Lublinianka Skarpa Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Skarpa Lublin Roś Pisz | 30.45 29.80 28.98 29.50 30.37 31.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 16.5.09 - 10:54 | Mêżczyzn, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 10:54 |
2 3 4 | SAMBORSKI Piotr ZADRĄG Piotr WIÓRKO Patryk | 98 99 98 | Orka Zamość Wodnik Krasnystaw Orka Zamość | 54.90 44.05 49.60 |
Seria 2 z 12, 10:55 |
2 3 4 5 | KANIOWSKI Michał JASIŃSKI Maciej GÓRSKI Michał LEGIEĆ Mateusz | 98 98 97 98 | Lublinianka Wodnik Krasnystaw Delfin Kozienice Wodnik Krasnystaw | 42.14 40.82 42.00 42.26 |
Seria 3 z 12, 10:57 |
1 2 3 4 5 6 | PASZKO Maciej BORNUS Wiktor CZERNIAK Konrad SZUMILAK Adrian GŁAZ Kamil PRZYBYLSKI Jakub | 99 98 98 97 98 98 | Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik Lublinianka Junior Krasnystaw Lider Chełm Sparta Biłgoraj | 39.40 38.96 38.39 38.65 39.00 40.63 |
Seria 4 z 12, 10:58 |
1 2 3 4 5 6 | KUDŁA Patryk CZARNIECKI Jakub PRZEGON Michał MISIARZ Adrian WIDZ Mikołaj DERLAK Darek | 98 00 98 98 99 98 | Orlik Lublin Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj Orlik Lublin Lider Chełm | 37.66 37.50 37.13 37.34 37.56 38.00 |
Seria 5 z 12, 10:59 |
1 2 3 4 5 6 | BANACZEK Konrad WYDMAŃSKI Bartłomiej WIELUŃSKI Jan TOMCZYK Sławomir BOREK Bartłomiej ŁADNY Patryk | 96 97 99 95 97 97 | Orka Zamość Orka Zamość Olimpia Lublin Wodnik Krasnystaw Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 36.51 36.13 36.11 36.12 36.23 36.84 |
Seria 6 z 12, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | PIASECKI Sebastian KONOPKA Rafał BARGLOWSKI Mateusz SIDOROWSKI Michał MIELNIK Mateusz KRÓL Oskar | 94 98 98 96 97 99 | Wodnik Krasnystaw Sparta Biłgoraj Roś Pisz Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin | 35.61 35.51 34.11 34.84 35.56 35.99 |
Seria 7 z 12, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 | GRZYB Dominik KIMAK Adam SOLA Kornel LIS Przemysław ŻUKOWSKI Sebastian DYGAS Igor | 97 96 97 96 95 95 | Huragan Miedzyrzec Avia Świdnik Fala Kraśnik Avia Świdnik Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 33.54 32.99 32.37 32.74 33.49 33.78 |
Seria 8 z 12, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 | MARCINKOWSKI Przemysław NOWAK Jakub ŻELAZKO Michał WIAK Bartłomiej RADWAŃSKI Igor JABLONSKI Patryk | 94 95 94 97 97 98 | Wodnik Krasnystaw Skarpa Lublin Wodnik Krasnystaw Orlik Lublin Orka Zamość Roś Pisz | 31.62 31.34 30.62 30.72 31.51 32.04 |
Seria 9 z 12, 11:03 |
1 2 3 4 5 6 | SIEJAK Jakub KOZIKOWSKI Maciej KARKUT Paweł SZYMULA Kamil GRACZYK Bartosz JANICKI Mateusz | 97 92 94 96 97 96 | Delfinek Łuków Skarpa Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 30.40 30.10 29.80 29.81 30.20 30.45 |
Seria 10 z 12, 11:04 |
PK | 1 2 3 4 5 6 | GWIAZDA Michał TCHÓRZEWSK Maciej ALEKSANDROWICZ Adrian WATROS Patryk CIBOROWSKI Bastian RADZIEJEWSKI Jakub | 94 95 95 94 95 95 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Roś Pisz Skarpa Lublin | 29.10 28.91 28.67 28.80 29.06 29.68 |
Seria 11 z 12, 11:05 |
PK | 1 2 3 4 5 6 | BOŻYM Adam SZELEST Jacek MAGUŁA Kamil DYJACZYŃSKI Tomasz WRONA Łukasz FŁAKOWSKI Damian | 94 95 94 95 94 94 | Avia Świdnik Skarpa Lublin Orka Zamość Orka Zamość Skarpa Lublin Orka Zamość | 28.44 28.15 27.84 28.13 28.40 28.49 |
Seria 12 z 12, 11:06 |
1 2 3 4 5 6 | SOLARSKI Sebastian MAZUR Andrzej BRODZIK Andrzej WÓJCIK Łukasz HOŁUB Jan KRAWCZYK Hubert | 95 94 93 96 94 | Delfin Kozienice Avia Świdnik Skarpa Lublin Orka Zamość Avia Świdnik Skarpa Lublin | 27.00 26.89 26.30 26.79 26.91 27.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 16.5.09 - 11:08 | Kobiet, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:08 |
2 3 4 5 | BOBOWSKA Dominika JAKÓBIK Sara WIECASZEK Paulina CHMIEL Paulina | 97 98 98 98 | Avia Świdnik Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Lublinianka | NT 4:01.10 4:10.12 NT |
Seria 2 z 2, 11:12 |
1 2 3 4 5 6 | PRZYCHODZEŃ Olga KAMIŃSKA Liliana KŁOPOCKA Paullina ZABURKO Joanna WAWRUCH Paula SZARAWARSKA Weronika | 95 97 95 97 98 95 | Skarpa Lublin Delfinek Łuków Olimpia Lublin Lublinianka Huragan Miedzyrzec Delfin Kozienice | 3:29.50 3:14.60 2:30.89 3:00.90 3:19.99 4:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 16.5.09 - 11:17 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:17 |
2 3 4 | ZARZYCKI Sebastian SZUTKO Mateusz LEŃCZUK Dominik | 98 97 98 | Sparta Biłgoraj Żak Biała Podl. Orka Zamość | 4:01.30 3:10.76 3:36.51 |
Seria 2 z 3, 11:22 |
1 2 3 4 5 6 | BRZUŚ Michał BUJAK Kacper RUTKOWSKI Krzysztof BISZKONT Damian KOPCZYŃSKI Franciszek KRUPA Michał | 97 98 96 96 97 95 | Orka Zamość Lublinianka Lublinianka Avia Świdnik Avia Świdnik Skarpa Lublin | 3:03.13 2:55.00 2:39.00 2:54.24 3:00.10 3:08.78 |
Seria 3 z 3, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | BASIUK Maciej SUSZEK Wojciech MARKIEWICZ Sebastian SKÓRSKI Jakub BASIUK Wojciech ŚRODEK Arkadiusz | 96 92 91 94 93 96 | Avia Świdnik Skarpa Lublin Orka Zamość Avia Świdnik Avia Świdnik Lublinianka | 2:32.21 2:24.00 2:14.22 2:18.35 2:29.56 2:38.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 16.5.09 - 11:29 | Kobiet, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:29 |
2 3 4 5 | GŁĄB Magdalena PIDEK Aleksandra ROSA Hanna PANAS Joanna | 99 99 98 98 | Orka Zamość Wodnik Krasnystaw Orka Zamość Orka Zamość | 4:23.10 3:54.00 4:11.20 4:35.00 |
Seria 2 z 4, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 | KOŚCIK Patrycja WOJCIECHOWSKA Joanna KĘPA Karolina GADOMSKA Dominika BRONIAREK Karolina MIZAK Natalia | 98 98 98 96 97 99 | Sparta Biłgoraj Orlik Lublin Fala Kraśnik Skarpa Lublin Junior Krasnystaw Sparta Biłgoraj | 3:20.80 3:11.00 3:08.97 3:09.55 3:16.25 3:42.40 |
Seria 3 z 4, 11:38 |
1 2 3 4 5 6 | TETER Patrycja MOGIELNICKA Daria CELIŃSKA Kornela KOPIŃSKA Izabela DENKO Eryka KURZEMPA Monika | 96 96 97 98 97 96 | Skarpa Lublin Orka Zamość Huragan Miedzyrzec Huragan Miedzyrzec Olimpia Lublin Orka Zamość | 2:59.55 2:57.12 2:52.18 2:56.42 2:57.60 3:03.13 |
Seria 4 z 4, 11:42 |
1 2 3 4 5 6 | SUCHOTA Magdalena ZYGO Karolina BORDŻOŁ Katarzyna TREPKA Karolina SIEŃCZYK Jowita JACNIACKA Karolina | 97 96 94 96 97 98 | Huragan Miedzyrzec Skarpa Lublin Skarpa Lublin Delfinek Łuków Żak Biała Podl. Fala Kraśnik | 2:41.12 2:33.62 2:23.00 2:25.07 2:37.12 2:46.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 16.5.09 - 11:46 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:46 |
2 3 4 | KAWALEC Jakub KASPRZAK Robert TROCHIMIUK Mikołaj | 96 96 98 | Avia Świdnik Wodnik Krasnystaw Wodnik Krasnystaw | NT 4:05.17 4:39.21 |
Seria 2 z 5, 11:51 |
1 2 3 4 5 6 | MICIUŁA Paweł BIELAK Arkadiusz ZAPALSKI Konrad ZARZYCKI Damian KRUKOWSKI Patryk CEGŁOWSKI Patryk | 93 98 98 00 94 98 | Wodnik Krasnystaw Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw Orlik Lublin | 3:40.15 3:35.67 3:03.21 3:18.23 3:39.25 3:41.61 |
Seria 3 z 5, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | JANKOWSKI Mikołaj ŻMUDA Paweł PRYJMA Wojciech NOWACKI Michał PRÓSZYNSKI Igor PTASZYŃSKI Adam | 98 98 96 97 99 99 | Delfinek Łuków Lublinianka Orka Zamość Skarpa Lublin Fala Kraśnik Avia Świdnik | 2:51.44 2:50.34 2:46.13 2:47.25 2:50.60 3:00.00 |
Seria 4 z 5, 11:59 |
PK | 1 2 3 4 5 6 | PUSZKARSKI Remigiusz ZIELIŃSKI Filip TCHÓRZEWSK Maciej BRACŁAW Karol RADLIŃSKI Ignacy KUROWSKI Olaf | 97 95 95 95 96 97 | Huragan Miedzyrzec Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Lublinianka | 2:44.90 2:36.00 2:33.00 2:35.00 2:38.04 2:45.33 |
Seria 5 z 5, 12:02 |
1 2 3 4 5 6 | SZELEST Jacek MOGIELNICKI Eryk KOPROŃ Kacper SAMCZUK Jakub KLIZA Adrian LESZMAN Sebastian | 95 94 92 92 95 97 | Skarpa Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik | 2:30.68 2:26.62 2:18.00 2:26.00 2:28.91 2:32.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 16.5.09 - 12:05 | Kobiet, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | ZMITROWICZ Katarzyna MRÓZ Katarzyna MATEJEK Laura STRUK Gabriela WACH Ewa RYBAK Angelika | 99 98 96 98 99 95 | Delfin Kozienice Junior Krasnystaw Delfinek Łuków Sparta Biłgoraj Delfin Kozienice Delfin Kozienice | 4:50.00 4:20.15 4:00.00 4:10.23 4:50.00 10:39.99 |
Seria 2 z 6, 12:17 |
1 2 3 4 5 6 | KURYŚ Edyta KONARZEWSKA Aleksandra KOSTRZEWSKA Roksana ODRZYWOLSKA Klaudia NIEDBALSKA Sylwia MARCINKOWSKA Patrycja | 97 97 97 98 98 98 | Junior Krasnystaw Orka Zamość Junior Krasnystaw Sparta Biłgoraj Lublinianka Wodnik Krasnystaw | 3:53.12 3:49.51 3:45.67 3:47.70 3:50.00 3:55.04 |
Seria 3 z 6, 12:21 |
1 2 3 4 5 6 | ZIELIŃSKA Paula SZCZEPANIK Agata SAKOWICZ Martyna WÓJCIK Edyta OGRODOWCZYK Magdalena PITUŁA Marcelina | 94 98 97 98 99 99 | Junior Krasnystaw Lublinianka Orka Zamość Delfin Kozienice Lider Chełm Sparta Biłgoraj | 3:40.56 3:40.00 3:36.51 3:38.00 3:40.00 3:45.36 |
Seria 4 z 6, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 | ZDZIOBŁO Kinga MIKOŁAJCZUK Marta STRZALIŃSKA Emilia BIERNACKA Anna GŁADYSZ Aneta ŁUBIARZ Katarzyna | 98 97 97 97 97 98 | Sparta Biłgoraj Huragan Miedzyrzec Skarpa Lublin Huragan Miedzyrzec Orka Zamość Sparta Biłgoraj | 3:35.58 3:27.35 3:24.44 3:26.14 3:31.51 3:35.83 |
Seria 5 z 6, 12:29 |
1 2 3 4 5 6 | BOGUCIŃSKA Kaja SAŁEK Natalia MIKOŁAJCZUK Alicja KARYKOWSKA Katarzyna ORDYŃSKA Iza DUBAS Paulina | 96 96 98 96 96 93 | Avia Świdnik Orka Zamość Huragan Miedzyrzec Skarpa Lublin Delfin Kozienice Olimpia Lublin | 3:22.70 3:15.51 3:14.21 3:14.77 3:18.00 3:22.72 |
Seria 6 z 6, 12:33 |
1 2 3 4 5 6 | RUTKOWSKA Zuzanna SADURSKA Martyna RYBAK Iwona RYBAK Dominika CHMIEL Aleksandra MACIEJEWSKA Joanna | 97 97 94 95 97 97 | Roś Pisz Lublinianka Avia Świdnik Delfin Kozienice Orka Zamość Lublinianka | 3:08.45 3:02.68 2:50.09 3:00.00 3:08.13 3:08.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 16.5.09 - 12:37 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:37 |
2 3 4 | GAWRJOŁEK Michał ORKISZEWSKI Hubert BRODZIAK Paweł | 97 94 98 | Orka Zamość Wodnik Krasnystaw Sparta Biłgoraj | 4:11.70 3:56.16 3:59.05 |
Seria 2 z 6, 12:42 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMANOWICZ Przemysław ZABŁOCKI Łukasz SZYMANEK Sebastian SAWA Kacper NOWAK Tomasz ŻOŁYŃSKI Jan | 95 98 98 98 97 98 | Delfin Kozienice Lublinianka Delfinek Łuków Sparta Biłgoraj Orka Zamość Orka Zamość | 3:49.00 3:40.00 3:33.80 3:35.34 3:48.90 3:56.00 |
Seria 3 z 6, 12:46 |
1 2 3 4 5 6 | IWANIAK Krzysztof KULIK Krzysztof PIWKOWSKI Szymon CHROMIŃSKI Hubert CIBOROWSKI Natan ŁYP Paweł | 97 98 96 96 98 94 | Olimpia Lublin Trójka Puławy Skarpa Lublin Delfinek Łuków Roś Pisz Wodnik Krasnystaw | 3:28.67 3:23.85 3:11.21 3:18.58 3:24.03 3:31.86 |
Seria 4 z 6, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 | DŁUTKOWSKI Jakub PASTUSZUK Łukasz LUSAWA Łukasz ADAMCZYK Hubert KUBIŚ Jakub MICHALCZUK Patryk | 96 97 95 97 98 97 | Orka Zamość Orlik Lublin Olimpia Lublin Orka Zamość Orlik Lublin Żak Biała Podl. | 3:07.13 3:07.00 3:05.00 3:06.13 3:07.00 3:10.05 |
Seria 5 z 6, 12:54 |
1 2 3 4 5 6 | RUBAJ Adrian KONOWAŁEK Patryk BRACŁAW Karol DOBROWOLSKI Marcel SZCZEPANIK Piotr SOLSKI Filip | 96 94 95 95 95 96 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 2:58.96 2:53.00 2:45.22 2:50.88 2:56.06 2:59.32 |
Seria 6 z 6, 12:58 |
1 2 3 4 5 6 | KULESZA Łukasz SZCZEPANIK Paweł WASIL Sebastian ŻUKOWSKI Maciej MARZEWSKI Robert CZERNIEC Filip | 95 92 94 93 95 96 | Orka Zamość Skarpa Lublin Avia Świdnik Orka Zamość Avia Świdnik Skarpa Lublin | 2:41.39 2:40.00 2:23.15 2:28.76 2:40.42 2:45.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 16.5.09 - 13:01 | Kobiet, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 13:01 |
2 3 4 | STAFIJOWSKA Aleksandra DUBIEL Róża DYBIAK Paulina | 96 98 99 | Avia Świdnik Orka Zamość Sparta Biłgoraj | NT 3:56.00 3:58.35 |
Seria 2 z 8, 13:06 |
1 2 3 4 5 | MANDZIUK Sylwia TATARA Alicja KAWĘCKA Alicja KUZKO Aleksandra PLIŻGA Kinga | 99 99 97 98 99 | Orka Zamość Orlik Lublin Junior Krasnystaw Żak Biała Podl. Orka Zamość | 3:53.54 3:25.50 3:15.88 3:16.51 3:43.12 |
Seria 3 z 8, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 | TOCZEK Agnieszka SAWICKA Weronika MOCIOR Justyna OSINIAK Ewa ANDRZEJEWSKA Kamila FISZER Żaneta | 98 98 98 00 99 94 | Żak Biała Podl. Olimpia Lublin Lublinianka Orlik Lublin Lider Chełm Junior Krasnystaw | 3:15.12 3:13.97 3:07.63 3:10.00 3:15.00 3:15.15 |
Seria 4 z 8, 13:14 |
1 2 3 4 5 6 | HANAKA Magdalena WIERZBIŃSKA Nel ZAWADZKA Kinga DUDZIŃSKA Magdalena JANIK Anita KRUK Alicja | 97 96 97 96 98 98 | Orlik Lublin Avia Świdnik Olimpia Lublin Skarpa Lublin Fala Kraśnik Lublinianka | 3:05.00 3:03.14 2:58.34 2:59.00 3:04.26 3:05.43 |
Seria 5 z 8, 13:18 |
1 2 3 4 5 6 | STOPYRA Martyna WÓJTOWICZ Julia FLORCZYK Maria MIKULSKA Katarzyna KOZAK Anna SERAFIN Monika | 98 95 97 97 99 97 | Lublinianka Olimpia Lublin Roś Pisz Skarpa Lublin Orlik Lublin Orka Zamość | 2:58.06 2:56.57 2:54.05 2:55.34 2:58.00 2:58.13 |
Seria 6 z 8, 13:21 |
1 2 3 4 5 6 | WIECZOREK Magdalena PĘKAŁA Weronika GOLEŃ Martyna KRUK Urszula DZIURKA Magdalena CZECZKO Adrianna | 98 96 98 97 96 96 | Fala Kraśnik Avia Świdnik Fala Kraśnik Lublinianka Avia Świdnik Avia Świdnik | 2:48.06 2:45.54 2:38.03 2:45.25 2:46.94 2:53.28 |
Seria 7 z 8, 13:24 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK Agata WÓJTOWICZ Emilia MIROSŁAW Klara ZARZECKA Anna DERGHAM Linda TRUBALSKA Agnieszka | 95 93 96 96 96 96 | Avia Świdnik Olimpia Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Lublinianka | 2:37.71 2:33.14 2:31.01 2:32.78 2:34.20 2:37.96 |
Seria 8 z 8, 13:28 |
1 2 3 4 5 6 | BIEDRZYCKA Iga KAMIŃSKA Aleksandra KARCZEWSKA Joanna GŁAZOWSKA Kaja TWARDOWSKA Sylwia DYRDA Karolina | 97 96 95 93 93 97 | Roś Pisz Orlik Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Lublinianka | 2:28.43 2:20.58 2:15.00 2:20.55 2:24.00 2:29.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 16.5.09 - 13:31 | Mêżczyzn, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 13:31 |
2 3 4 | SAMBORSKI Piotr JASIŃSKI Maciej ZADRĄG Piotr | 98 98 99 | Orka Zamość Wodnik Krasnystaw Wodnik Krasnystaw | 4:47.00 3:45.68 4:32.08 |
Seria 2 z 12, 13:36 |
2 3 4 5 | WIÓRKO Patryk PRZYBYLSKI Jakub LEGIEĆ Mateusz PASZKO Maciej | 98 98 98 99 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw Sparta Biłgoraj | 3:38.01 3:32.34 3:37.10 3:41.02 |
Seria 3 z 12, 13:41 |
1 2 3 4 5 6 | GÓRSKI Michał MISIARZ Adrian KANIOWSKI Michał SZUMILAK Adrian CZARNIECKI Jakub WIDZ Mikołaj | 97 98 98 97 00 99 | Delfin Kozienice Sparta Biłgoraj Lublinianka Junior Krasnystaw Orka Zamość Orlik Lublin | 3:20.00 3:18.04 3:15.56 3:16.58 3:20.00 3:25.72 |
Seria 4 z 12, 13:44 |
1 2 3 4 5 6 | KONOPKA Rafał CZERNIAK Konrad TOMCZYK Sławomir MARCINKOWSKI Przemysław KIMAK Adam GŁAZ Kamil | 98 98 95 94 96 98 | Sparta Biłgoraj Lublinianka Wodnik Krasnystaw Wodnik Krasnystaw Avia Świdnik Lider Chełm | 3:11.23 3:09.59 3:08.32 3:09.44 3:10.90 3:15.00 |
Seria 5 z 12, 13:48 |
1 2 3 4 5 6 | DERLAK Darek BORNUS Wiktor BANACZEK Konrad PIASECKI Sebastian WYDMAŃSKI Bartłomiej KUDŁA Patryk | 98 98 96 94 97 98 | Lider Chełm Fala Kraśnik Orka Zamość Wodnik Krasnystaw Orka Zamość Orlik Lublin | 3:05.00 3:01.48 2:58.13 2:59.94 3:03.13 3:06.87 |
Seria 6 z 12, 13:52 |
1 2 3 4 5 6 | BOREK Bartłomiej ŁADNY Patryk WIELUŃSKI Jan MIELNIK Mateusz PRZEGON Michał ŻELAZKO Michał | 97 97 99 97 98 94 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Olimpia Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Wodnik Krasnystaw | 2:57.06 2:56.24 2:55.93 2:56.20 2:56.51 2:57.80 |
Seria 7 z 12, 13:55 |
1 2 3 4 5 6 | KRÓL Oskar BARGLOWSKI Mateusz JABLONSKI Patryk ŻUKOWSKI Sebastian SIDOROWSKI Michał GRACZYK Bartosz | 99 98 98 95 96 97 | Orlik Lublin Roś Pisz Roś Pisz Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 2:45.00 2:44.03 2:38.74 2:40.14 2:44.28 2:55.30 |
Seria 8 z 12, 13:59 |
1 2 3 4 5 6 | DYGAS Igor RADWAŃSKI Igor DYJACZYŃSKI Tomasz LIS Przemysław NOWAK Jakub GRZYB Dominik | 95 97 95 96 95 97 | Skarpa Lublin Orka Zamość Orka Zamość Avia Świdnik Skarpa Lublin Huragan Miedzyrzec | 2:35.40 2:31.51 2:29.51 2:30.27 2:33.91 2:36.44 |
Seria 9 z 12, 14:02 |
1 2 3 4 5 6 | WATROS Patryk ALEKSANDROWICZ Adrian RADZIEJEWSKI Jakub FŁAKOWSKI Damian KOZIKOWSKI Maciej SOLA Kornel | 94 95 95 94 92 97 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Fala Kraśnik | 2:25.00 2:23.44 2:22.48 2:22.50 2:24.00 2:25.97 |
Seria 10 z 12, 14:05 |
1 2 3 4 5 6 | SIEJAK Jakub KARKUT Paweł WIAK Bartłomiej ORZELSKI Marek JANICKI Mateusz SZYMULA Kamil | 97 94 97 91 96 96 | Delfinek Łuków Skarpa Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik | 2:21.72 2:21.00 2:20.15 2:21.00 2:21.48 2:21.85 |
Seria 11 z 12, 14:08 |
PK | 1 2 3 4 5 6 | ZIELIŃSKI Filip GWIAZDA Michał MAGUŁA Kamil WÓJCIK Łukasz WRONA Łukasz CIBOROWSKI Bastian | 95 94 94 93 94 95 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Orka Zamość Skarpa Lublin Roś Pisz | 2:17.16 2:14.00 2:12.50 2:13.08 2:17.00 2:18.11 |
Seria 12 z 12, 14:10 |
1 2 3 4 5 6 | BOŻYM Adam KRAWCZYK Hubert HOŁUB Jan MAZUR Andrzej BRODZIK Andrzej SOLARSKI Sebastian | 94 94 96 95 94 | Avia Świdnik Skarpa Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik Skarpa Lublin Delfin Kozienice | 2:11.87 2:09.10 2:08.32 2:08.37 2:09.30 2:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 17.5.09 - 9:30 | Kobiet, 100m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 19, 9:30 |
1 2 3 4 5 | RYBAK Angelika WACH Ewa GŁĄB Magdalena PANAS Joanna ZMITROWICZ Katarzyna | 95 99 99 98 99 | Delfin Kozienice Delfin Kozienice Orka Zamość Orka Zamość Delfin Kozienice | NT 10:39.99 2:03.86 2:13.98 10:39.99 |
Seria 2 z 19, 9:41 |
1 2 3 4 5 6 | ROSA Hanna PLIŻGA Kinga MRÓZ Katarzyna DYBIAK Paulina KOWALCZYK Katarzyna DUBIEL Róża | 98 99 98 99 97 98 | Orka Zamość Orka Zamość Junior Krasnystaw Sparta Biłgoraj Orka Zamość Orka Zamość | 2:01.00 1:56.80 1:50.43 1:54.61 2:00.10 2:01.80 |
Seria 3 z 19, 9:44 |
1 2 3 4 5 6 | OGRODOWCZYK Magdalena KUZKO Aleksandra PITUŁA Marcelina ODRZYWOLSKA Klaudia MATEJEK Laura ANDRZEJEWSKA Kamila | 99 98 99 98 96 99 | Lider Chełm Żak Biała Podl. Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Delfinek Łuków Lider Chełm | 1:50.00 1:49.30 1:47.23 1:47.57 1:50.00 1:50.00 |
Seria 4 z 19, 9:46 |
1 2 3 4 5 6 | KOSTRZEWSKA Roksana TOCZEK Agnieszka KURYŚ Edyta JANIK Anita KONARZEWSKA Aleksandra STRUK Gabriela | 97 98 97 98 97 98 | Junior Krasnystaw Żak Biała Podl. Junior Krasnystaw Fala Kraśnik Orka Zamość Sparta Biłgoraj | 1:46.98 1:45.20 1:43.74 1:43.76 1:46.51 1:47.12 |
Seria 5 z 19, 9:48 |
1 2 3 4 5 6 | TATARA Alicja STAFIJOWSKA Aleksandra CZECZKO Adrianna OSINIAK Ewa PIDEK Aleksandra MIZAK Natalia | 99 96 96 00 99 99 | Orlik Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik Orlik Lublin Wodnik Krasnystaw Sparta Biłgoraj | 1:41.50 1:40.69 1:39.43 1:40.00 1:40.93 1:43.37 |
Seria 6 z 19, 9:51 |
1 2 3 4 5 6 | KAWĘCKA Alicja GŁADYSZ Aneta CHMIEL Paulina WIECASZEK Paulina NIEDBALSKA Sylwia MARCINKOWSKA Patrycja | 97 97 98 98 98 98 | Junior Krasnystaw Orka Zamość Lublinianka Sparta Biłgoraj Lublinianka Wodnik Krasnystaw | 1:38.78 1:37.51 1:36.24 1:37.05 1:37.54 1:38.95 |
Seria 7 z 19, 9:53 |
1 2 3 4 5 6 | WÓJCIK Edyta KOŚCIK Patrycja SERAFIN Monika BRONIAREK Karolina SAWICKA Weronika SZCZEPANIK Agata | 98 98 97 97 98 98 | Delfin Kozienice Sparta Biłgoraj Orka Zamość Junior Krasnystaw Olimpia Lublin Lublinianka | 1:36.00 1:35.81 1:35.51 1:35.68 1:35.84 1:36.16 |
Seria 8 z 19, 9:55 |
1 2 3 4 5 6 | KOZAK Anna FISZER Żaneta ZDZIOBŁO Kinga DZIURKA Magdalena HANAKA Magdalena WAWRUCH Paula | 99 94 98 96 97 98 | Orlik Lublin Junior Krasnystaw Sparta Biłgoraj Avia Świdnik Orlik Lublin Huragan Miedzyrzec | 1:35.25 1:34.35 1:33.78 1:34.30 1:35.00 1:35.47 |
Seria 9 z 19, 9:57 |
1 2 3 4 5 6 | GADOMSKA Dominika ZIELIŃSKA Paula STOPYRA Martyna SAKOWICZ Martyna MOCIOR Justyna MIKOŁAJCZUK Marta | 96 94 98 97 98 97 | Skarpa Lublin Junior Krasnystaw Lublinianka Orka Zamość Lublinianka Huragan Miedzyrzec | 1:33.46 1:32.37 1:31.97 1:32.13 1:33.25 1:33.67 |
Seria 10 z 19, 9:59 |
1 2 3 4 5 6 | WIECZOREK Magdalena WOJCIECHOWSKA Joanna SZARAWARSKA Weronika JAKÓBIK Sara KĘPA Karolina ŁUBIARZ Katarzyna | 98 98 95 98 98 98 | Fala Kraśnik Orlik Lublin Delfin Kozienice Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik Sparta Biłgoraj | 1:31.43 1:31.00 1:30.00 1:30.42 1:31.19 1:31.45 |
Seria 11 z 19, 10:01 |
1 2 3 4 5 6 | FLORCZYK Maria KURZEMPA Monika WIERZBIŃSKA Nel BIERNACKA Anna MIKULSKA Katarzyna DUDZIŃSKA Magdalena | 97 96 96 97 97 96 | Roś Pisz Orka Zamość Avia Świdnik Huragan Miedzyrzec Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 1:29.65 1:29.51 1:29.38 1:29.42 1:29.56 1:29.86 |
Seria 12 z 19, 10:03 |
1 2 3 4 5 6 | PĘKAŁA Weronika TETER Patrycja RUTKOWSKA Zuzanna MIKOŁAJCZUK Alicja SACZUK Aleksandra KOPIŃSKA Izabela | 96 96 97 98 98 98 | Avia Świdnik Skarpa Lublin Roś Pisz Huragan Miedzyrzec Lublinianka Huragan Miedzyrzec | 1:29.06 1:27.96 1:27.11 1:27.62 1:28.50 1:29.31 |
Seria 13 z 19, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 | BOGUCIŃSKA Kaja CHMIEL Aleksandra GOLEŃ Martyna MIROSŁAW Klara CELIŃSKA Kornela MOGIELNICKA Daria | 96 97 98 96 97 96 | Avia Świdnik Orka Zamość Fala Kraśnik Orlik Lublin Huragan Miedzyrzec Orka Zamość | 1:26.79 1:26.51 1:26.13 1:26.24 1:26.65 1:26.89 |
Seria 14 z 19, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 | WÓJTOWICZ Julia ZABURKO Joanna NOWAK Agata ORDYŃSKA Iza SAŁEK Natalia ZAWADZKA Kinga | 95 97 95 96 96 97 | Olimpia Lublin Lublinianka Avia Świdnik Delfin Kozienice Orka Zamość Olimpia Lublin | 1:24.79 1:24.38 1:23.98 1:24.00 1:24.51 1:26.08 |
Seria 15 z 19, 10:09 |
1 2 3 4 5 6 | BOBOWSKA Dominika TRUBALSKA Agnieszka DUBAS Paulina KRUK Urszula JACNIACKA Karolina MACIEJEWSKA Joanna | 97 96 93 97 98 97 | Avia Świdnik Lublinianka Olimpia Lublin Lublinianka Fala Kraśnik Lublinianka | 1:23.57 1:23.00 1:21.62 1:22.46 1:23.21 1:23.94 |
Seria 16 z 19, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 | WÓJTOWICZ Emilia ZYGO Karolina KARYKOWSKA Katarzyna KAMIŃSKA Aleksandra SADURSKA Martyna DENKO Eryka | 93 96 96 96 97 97 | Olimpia Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin Lublinianka Olimpia Lublin | 1:20.94 1:20.79 1:19.06 1:19.14 1:20.86 1:20.94 |
Seria 17 z 19, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 | PRZYCHODZEŃ Olga DYRDA Karolina TREPKA Karolina SUCHOTA Magdalena BIEDRZYCKA Iga DERGHAM Linda | 95 97 96 97 97 96 | Skarpa Lublin Lublinianka Delfinek Łuków Huragan Miedzyrzec Roś Pisz Orka Zamość | 1:18.50 1:18.28 1:18.14 1:18.26 1:18.45 1:18.56 |
Seria 18 z 19, 10:14 |
1 2 3 4 5 6 | WĘGIER Katarzyna KAMIŃSKA Liliana RYBAK Iwona KARCZEWSKA Joanna SIEŃCZYK Jowita RYBAK Dominika | 96 97 94 95 97 95 | Skarpa Lublin Delfinek Łuków Avia Świdnik Skarpa Lublin Żak Biała Podl. Delfin Kozienice | 1:17.90 1:16.46 1:15.43 1:16.00 1:17.08 1:18.00 |
Seria 19 z 19, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 | GŁAZOWSKA Kaja BORDŻOŁ Katarzyna KŁOPOCKA Paullina SADŁO Kamila TWARDOWSKA Sylwia ZARZECKA Anna | 93 94 95 94 93 96 | Orka Zamość Skarpa Lublin Olimpia Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 1:15.09 1:10.40 1:08.03 1:08.04 1:15.00 1:15.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 17.5.09 - 10:18 | Mêżczyzn, 100m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 23, 10:18 |
2 3 4 5 | GAWRJOŁEK Michał JASIŃSKI Maciej ZADRĄG Piotr SAMBORSKI Piotr | 97 98 99 98 | Orka Zamość Wodnik Krasnystaw Wodnik Krasnystaw Orka Zamość | 2:01.60 2:00.11 2:01.14 2:12.80 |
Seria 2 z 23, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | WIÓRKO Patryk KASPRZAK Robert ŻOŁYŃSKI Jan ZARZYCKI Sebastian LEGIEĆ Mateusz CZARNIECKI Jakub | 98 96 98 98 98 00 | Orka Zamość Wodnik Krasnystaw Orka Zamość Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw Orka Zamość | 1:58.50 1:49.21 1:47.00 1:47.41 1:58.11 2:00.00 |
Seria 3 z 23, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK Tomasz GŁAZ Kamil TROCHIMIUK Mikołaj GÓRSKI Michał DERLAK Darek SZYMANEK Sebastian | 97 98 98 97 98 98 | Orka Zamość Lider Chełm Wodnik Krasnystaw Delfin Kozienice Lider Chełm Delfinek Łuków | 1:45.87 1:45.00 1:43.95 1:44.00 1:45.00 1:46.07 |
Seria 4 z 23, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 | CEGŁOWSKI Patryk KIMAK Adam BIELAK Arkadiusz PASZKO Maciej MISIARZ Adrian KUDŁA Patryk | 98 96 98 99 98 98 | Orlik Lublin Avia Świdnik Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Orlik Lublin | 1:42.65 1:41.83 1:41.23 1:41.23 1:41.92 1:43.94 |
Seria 5 z 23, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 | PRZYBYLSKI Jakub KANIOWSKI Michał BRODZIAK Paweł SZYMANOWICZ Przemysław WIDZ Mikołaj SZUMILAK Adrian | 98 98 98 95 99 97 | Sparta Biłgoraj Lublinianka Sparta Biłgoraj Delfin Kozienice Orlik Lublin Junior Krasnystaw | 1:40.12 1:38.31 1:37.89 1:38.00 1:40.00 1:40.56 |
Seria 6 z 23, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | PRZEGON Michał WYDMAŃSKI Bartłomiej BOREK Bartłomiej BANACZEK Konrad CZERNIAK Konrad BORNUS Wiktor | 98 97 97 96 98 98 | Orka Zamość Orka Zamość Skarpa Lublin Orka Zamość Lublinianka Fala Kraśnik | 1:37.51 1:36.51 1:36.41 1:36.51 1:36.73 1:37.69 |
Seria 7 z 23, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 | WIELUŃSKI Jan KRÓL Oskar ORKISZEWSKI Hubert SAWA Kacper TOMCZYK Sławomir ZARZYCKI Damian | 99 99 94 98 95 00 | Olimpia Lublin Orlik Lublin Wodnik Krasnystaw Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw Sparta Biłgoraj | 1:33.54 1:31.25 1:30.18 1:31.12 1:32.18 1:34.57 |
Seria 8 z 23, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | MIELNIK Mateusz JANKOWSKI Mikołaj IWANIAK Krzysztof SIDOROWSKI Michał KONOPKA Rafał LEŃCZUK Dominik | 97 98 97 96 98 98 | Skarpa Lublin Delfinek Łuków Olimpia Lublin Skarpa Lublin Sparta Biłgoraj Orka Zamość | 1:29.85 1:29.37 1:29.26 1:29.35 1:29.45 1:30.13 |
Seria 9 z 23, 10:37 |
1 2 3 4 5 6 | MARCINKOWSKI Przemysław KUBIŚ Jakub BARGLOWSKI Mateusz GRZYB Dominik DYGAS Igor ŻUKOWSKI Sebastian | 94 98 98 97 95 95 | Wodnik Krasnystaw Orlik Lublin Roś Pisz Huragan Miedzyrzec Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 1:28.41 1:28.00 1:27.58 1:27.98 1:28.00 1:29.25 |
Seria 10 z 23, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK Jakub RADWAŃSKI Igor ZABŁOCKI Łukasz JABLONSKI Patryk ZAPALSKI Konrad PRÓSZYNSKI Igor | 95 97 98 98 98 99 | Skarpa Lublin Orka Zamość Lublinianka Roś Pisz Fala Kraśnik Fala Kraśnik | 1:26.90 1:26.51 1:26.07 1:26.41 1:26.82 1:27.56 |
Seria 11 z 23, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | KULIK Krzysztof NOWACKI Michał PIWKOWSKI Szymon SOLA Kornel PRYJMA Wojciech PIASECKI Sebastian | 98 97 96 97 96 94 | Trójka Puławy Skarpa Lublin Skarpa Lublin Fala Kraśnik Orka Zamość Wodnik Krasnystaw | 1:25.59 1:24.12 1:23.28 1:23.57 1:25.51 1:25.63 |
Seria 12 z 23, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZEPANIK Piotr BISZKONT Damian CIBOROWSKI Natan PUSZKARSKI Remigiusz MICHALCZUK Patryk DŁUTKOWSKI Jakub | 95 96 98 97 97 96 | Skarpa Lublin Avia Świdnik Roś Pisz Huragan Miedzyrzec Żak Biała Podl. Orka Zamość | 1:22.94 1:22.38 1:22.08 1:22.25 1:22.40 1:23.13 |
Seria 13 z 23, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 | ŻMUDA Paweł SIEJAK Jakub BUJAK Kacper LIS Przemysław CHROMIŃSKI Hubert PASTUSZUK Łukasz | 98 97 98 96 96 97 | Lublinianka Delfinek Łuków Lublinianka Avia Świdnik Delfinek Łuków Orlik Lublin | 1:21.31 1:21.11 1:20.68 1:20.78 1:21.23 1:21.50 |
Seria 14 z 23, 10:46 |
1 2 3 4 5 6 | KRUKOWSKI Patryk DYJACZYŃSKI Tomasz SZUTKO Mateusz ADAMCZYK Hubert SOLSKI Filip ŁYP Paweł | 94 95 97 97 96 94 | Wodnik Krasnystaw Orka Zamość Żak Biała Podl. Orka Zamość Skarpa Lublin Wodnik Krasnystaw | 1:20.34 1:20.13 1:20.11 1:20.13 1:20.29 1:20.44 |
Seria 15 z 23, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 | ALEKSANDROWICZ Adrian KOPCZYŃSKI Franciszek ŻELAZKO Michał JANICKI Mateusz KUROWSKI Olaf MARKIEWICZ Sebastian | 95 97 94 96 97 91 | Skarpa Lublin Avia Świdnik Wodnik Krasnystaw Skarpa Lublin Lublinianka Orka Zamość | 1:19.85 1:19.12 1:18.26 1:18.76 1:19.41 1:20.00 |
Seria 16 z 23, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | KOZIKOWSKI Maciej RADZIEJEWSKI Jakub KRUPA Michał KAWALEC Jakub BRZUŚ Michał ZIELIŃSKI Filip | 92 95 95 96 97 95 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik Orka Zamość Skarpa Lublin | 1:18.00 1:17.11 1:16.87 1:16.88 1:17.13 1:18.20 |
Seria 17 z 23, 10:52 |
1 2 3 4 5 6 | RUBAJ Adrian WIAK Bartłomiej KARKUT Paweł WATROS Patryk SZELEST Jacek RADLIŃSKI Ignacy | 96 97 94 94 95 96 | Skarpa Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość | 1:16.56 1:16.00 1:16.00 1:16.00 1:16.28 1:16.84 |
Seria 18 z 23, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 | CIBOROWSKI Bastian BASIUK Maciej FŁAKOWSKI Damian TCHÓRZEWSK Maciej LUSAWA Łukasz MICIUŁA Paweł | 95 96 94 95 95 93 | Roś Pisz Avia Świdnik Orka Zamość Skarpa Lublin Olimpia Lublin Wodnik Krasnystaw | 1:14.89 1:14.00 1:13.50 1:13.94 1:14.23 1:15.01 |
Seria 19 z 23, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | WRONA Łukasz WÓJCIK Łukasz RUTKOWSKI Krzysztof CZERNIEC Filip GWIAZDA Michał DOBROWOLSKI Marcel | 94 93 96 96 94 95 | Skarpa Lublin Orka Zamość Lublinianka Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 1:13.00 1:12.91 1:12.64 1:12.78 1:13.00 1:13.23 |
Seria 20 z 23, 10:57 |
1 2 3 4 5 6 | LESZMAN Sebastian ŚRODEK Arkadiusz MARZEWSKI Robert BASIUK Wojciech SZYMULA Kamil BOŻYM Adam | 97 96 95 93 96 94 | Avia Świdnik Lublinianka Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik | 1:12.21 1:11.97 1:11.74 1:11.91 1:12.19 1:12.41 |
Seria 21 z 23, 10:59 |
1 2 3 4 5 6 | BRACŁAW Karol HOŁUB Jan MAZUR Andrzej MOGIELNICKI Eryk KRAWCZYK Hubert KLIZA Adrian | 95 96 95 94 94 95 | Skarpa Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik Orka Zamość Skarpa Lublin Avia Świdnik | 1:11.24 1:10.88 1:10.02 1:10.35 1:11.00 1:11.42 |
Seria 22 z 23, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | KULESZA Łukasz MAGUŁA Kamil ORZELSKI Marek SKÓRSKI Jakub SZCZEPANIK Paweł SOLARSKI Sebastian | 95 94 91 94 92 | Orka Zamość Orka Zamość Skarpa Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin Delfin Kozienice | 1:09.55 1:09.50 1:09.00 1:09.11 1:09.50 1:10.00 |
Seria 23 z 23, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 | SUSZEK Wojciech ŻUKOWSKI Maciej WASIL Sebastian KOPROŃ Kacper BRODZIK Andrzej PYDA Jakub | 92 93 94 92 94 94 | Skarpa Lublin Orka Zamość Avia Świdnik Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 1:07.00 1:05.03 1:00.72 1:04.50 1:06.30 1:08.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 17.5.09 - 11:04 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:04 |
1 2 3 4 5 | WIECASZEK Paulina CHMIEL Paulina SZARAWARSKA Weronika WAWRUCH Paula JAKÓBIK Sara | 98 98 95 98 98 | Sparta Biłgoraj Lublinianka Delfin Kozienice Huragan Miedzyrzec Sparta Biłgoraj | 1:53.02 1:50.00 1:28.00 1:33.56 1:51.60 |
Seria 2 z 2, 11:06 |
PK | 1 2 3 4 5 6 | BOBOWSKA Dominika KAMIŃSKA Liliana SADŁO Kamila KŁOPOCKA Paullina PRZYCHODZEŃ Olga ZABURKO Joanna | 97 97 94 95 95 97 | Avia Świdnik Delfinek Łuków Avia Świdnik Olimpia Lublin Skarpa Lublin Lublinianka | 1:22.64 1:16.57 1:06.82 1:09.46 1:17.97 1:26.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 17.5.09 - 11:09 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:09 |
2 3 4 5 | LEŃCZUK Dominik KOPCZYŃSKI Franciszek BUJAK Kacper ZARZYCKI Sebastian | 98 97 98 98 | Orka Zamość Avia Świdnik Lublinianka Sparta Biłgoraj | 1:32.51 1:20.40 1:26.74 1:50.72 |
Seria 2 z 3, 11:11 |
1 2 3 4 5 6 | KRUPA Michał BISZKONT Damian ŚRODEK Arkadiusz BASIUK Maciej BRZUŚ Michał SZUTKO Mateusz | 95 96 96 96 97 97 | Skarpa Lublin Avia Świdnik Lublinianka Avia Świdnik Orka Zamość Żak Biała Podl. | 1:18.57 1:13.05 1:10.67 1:12.18 1:13.51 1:19.23 |
Seria 3 z 3, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 | BASIUK Wojciech SKÓRSKI Jakub SUSZEK Wojciech MARKIEWICZ Sebastian ORZELSKI Marek RUTKOWSKI Krzysztof | 93 94 92 91 91 96 | Avia Świdnik Avia Świdnik Skarpa Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Lublinianka | 1:08.77 1:02.22 58.90 59.67 1:04.00 1:10.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 17.5.09 - 11:15 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | PANAS Joanna ROSA Hanna MIZAK Natalia PIDEK Aleksandra GŁĄB Magdalena KOWALCZYK Katarzyna | 98 98 99 99 99 97 | Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw Orka Zamość Orka Zamość | 2:05.22 1:51.43 1:43.12 1:44.13 2:03.10 2:07.80 |
Seria 2 z 4, 11:18 |
1 2 3 4 5 6 | KOŚCIK Patrycja KĘPA Karolina SACZUK Aleksandra WOJCIECHOWSKA Joanna GADOMSKA Dominika BRONIAREK Karolina | 98 98 98 98 96 97 | Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik Lublinianka Orlik Lublin Skarpa Lublin Junior Krasnystaw | 1:29.41 1:28.34 1:26.94 1:28.31 1:28.59 1:33.06 |
Seria 3 z 4, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | KURZEMPA Monika KOPIŃSKA Izabela CELIŃSKA Kornela TETER Patrycja DENKO Eryka MOGIELNICKA Daria | 96 98 97 96 97 96 | Orka Zamość Huragan Miedzyrzec Huragan Miedzyrzec Skarpa Lublin Olimpia Lublin Orka Zamość | 1:23.13 1:22.34 1:19.44 1:20.44 1:23.08 1:24.36 |
Seria 4 z 4, 11:22 |
1 2 3 4 5 6 | SUCHOTA Magdalena ZYGO Karolina BORDŻOŁ Katarzyna TREPKA Karolina SIEŃCZYK Jowita JACNIACKA Karolina | 97 96 94 96 97 98 | Huragan Miedzyrzec Skarpa Lublin Skarpa Lublin Delfinek Łuków Żak Biała Podl. Fala Kraśnik | 1:16.74 1:11.49 1:08.00 1:09.02 1:12.01 1:19.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 17.5.09 - 11:24 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:24 |
2 3 4 | TROCHIMIUK Mikołaj CEGŁOWSKI Patryk BIELAK Arkadiusz | 98 98 98 | Wodnik Krasnystaw Orlik Lublin Sparta Biłgoraj | 1:45.15 1:38.88 1:42.37 |
Seria 2 z 5, 11:26 |
2 3 4 5 | ZARZYCKI Damian ŻMUDA Paweł ZAPALSKI Konrad KASPRZAK Robert | 00 98 98 96 | Sparta Biłgoraj Lublinianka Fala Kraśnik Wodnik Krasnystaw | 1:32.83 1:23.54 1:25.82 1:35.19 |
Seria 3 z 5, 11:28 |
1 2 3 4 5 6 | KRUKOWSKI Patryk PRÓSZYNSKI Igor PRYJMA Wojciech MICIUŁA Paweł JANKOWSKI Mikołaj KAWALEC Jakub | 94 99 96 93 98 96 | Wodnik Krasnystaw Fala Kraśnik Orka Zamość Wodnik Krasnystaw Delfinek Łuków Avia Świdnik | 1:22.19 1:21.81 1:20.13 1:21.52 1:22.06 1:22.35 |
Seria 4 z 5, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | PUSZKARSKI Remigiusz TCHÓRZEWSK Maciej RADLIŃSKI Ignacy ZIELIŃSKI Filip KUROWSKI Olaf NOWACKI Michał | 97 95 96 95 97 97 | Huragan Miedzyrzec Skarpa Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Lublinianka Skarpa Lublin | 1:18.91 1:16.16 1:12.63 1:15.48 1:17.38 1:19.20 |
Seria 5 z 5, 11:32 |
1 2 3 4 5 6 | LESZMAN Sebastian MOGIELNICKI Eryk PYDA Jakub KOPROŃ Kacper KLIZA Adrian SZELEST Jacek | 97 94 94 92 95 95 | Avia Świdnik Orka Zamość Skarpa Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin | 1:09.52 1:06.76 1:03.00 1:03.71 1:08.41 1:10.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 17.5.09 - 11:34 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:34 |
1 2 3 4 5 | RYBAK Angelika ZMITROWICZ Katarzyna NIEDBALSKA Sylwia MATEJEK Laura WACH Ewa | 95 99 98 96 99 | Delfin Kozienice Delfin Kozienice Lublinianka Delfinek Łuków Delfin Kozienice | 10:39.99 2:20.00 1:53.09 2:04.35 2:20.00 |
Seria 2 z 6, 11:46 |
1 2 3 4 5 6 | KOSTRZEWSKA Roksana ODRZYWOLSKA Klaudia MRÓZ Katarzyna PITUŁA Marcelina MARCINKOWSKA Patrycja STRUK Gabriela | 97 98 98 99 98 98 | Junior Krasnystaw Sparta Biłgoraj Junior Krasnystaw Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw Sparta Biłgoraj | 1:48.90 1:47.31 1:45.34 1:46.74 1:48.32 1:51.56 |
Seria 3 z 6, 11:48 |
1 2 3 4 5 6 | KURYŚ Edyta KONARZEWSKA Aleksandra ZDZIOBŁO Kinga ŁUBIARZ Katarzyna WÓJCIK Edyta OGRODOWCZYK Magdalena | 97 97 98 98 98 99 | Junior Krasnystaw Orka Zamość Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Delfin Kozienice Lider Chełm | 1:44.65 1:42.13 1:41.34 1:42.12 1:44.00 1:45.00 |
Seria 4 z 6, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZEPANIK Agata SAKOWICZ Martyna MIKOŁAJCZUK Marta BIERNACKA Anna GŁADYSZ Aneta ZIELIŃSKA Paula | 98 97 97 97 97 94 | Lublinianka Orka Zamość Huragan Miedzyrzec Huragan Miedzyrzec Orka Zamość Junior Krasnystaw | 1:39.86 1:35.51 1:34.00 1:35.12 1:38.13 1:40.02 |
Seria 5 z 6, 11:52 |
1 2 3 4 5 6 | KARYKOWSKA Katarzyna BOGUCIŃSKA Kaja RUTKOWSKA Zuzanna CHMIEL Aleksandra MIKOŁAJCZUK Alicja DUBAS Paulina | 96 96 97 97 98 93 | Skarpa Lublin Avia Świdnik Roś Pisz Orka Zamość Huragan Miedzyrzec Olimpia Lublin | 1:31.84 1:31.44 1:30.06 1:30.51 1:31.68 1:33.82 |
Seria 6 z 6, 11:54 |
1 2 3 4 5 6 | MACIEJEWSKA Joanna SADURSKA Martyna RYBAK Iwona RYBAK Dominika ORDYŃSKA Iza SAŁEK Natalia | 97 97 94 95 96 96 | Lublinianka Lublinianka Avia Świdnik Delfin Kozienice Delfin Kozienice Orka Zamość | 1:27.28 1:24.38 1:20.29 1:22.00 1:27.00 1:29.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 17.5.09 - 11:57 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:57 |
2 3 4 | GAWRJOŁEK Michał SZYMANOWICZ Przemysław ŻOŁYŃSKI Jan | 97 95 98 | Orka Zamość Delfin Kozienice Orka Zamość | 2:01.09 1:49.00 1:58.00 |
Seria 2 z 6, 11:59 |
1 2 3 4 5 | NOWAK Tomasz BRODZIAK Paweł SAWA Kacper SZYMANEK Sebastian ORKISZEWSKI Hubert | 97 98 98 98 94 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Delfinek Łuków Wodnik Krasnystaw | 1:49.00 1:42.97 1:39.23 1:40.64 1:46.48 |
Seria 3 z 6, 12:02 |
1 2 3 4 5 6 | CIBOROWSKI Natan KULIK Krzysztof MICHALCZUK Patryk ŁYP Paweł ZABŁOCKI Łukasz IWANIAK Krzysztof | 98 98 97 94 98 97 | Roś Pisz Trójka Puławy Żak Biała Podl. Wodnik Krasnystaw Lublinianka Olimpia Lublin | 1:36.07 1:31.19 1:28.76 1:30.24 1:35.95 1:37.32 |
Seria 4 z 6, 12:04 |
1 2 3 4 5 6 | KUBIŚ Jakub DŁUTKOWSKI Jakub ADAMCZYK Hubert CHROMIŃSKI Hubert PIWKOWSKI Szymon PASTUSZUK Łukasz | 98 96 97 96 96 97 | Orlik Lublin Orka Zamość Orka Zamość Delfinek Łuków Skarpa Lublin Orlik Lublin | 1:27.00 1:26.51 1:24.51 1:25.70 1:26.80 1:27.00 |
Seria 5 z 6, 12:06 |
1 2 3 4 5 6 | SOLSKI Filip SZCZEPANIK Piotr BRACŁAW Karol CZERNIEC Filip RUBAJ Adrian LUSAWA Łukasz | 96 95 95 96 96 95 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Olimpia Lublin | 1:21.99 1:21.18 1:16.10 1:17.65 1:21.72 1:23.57 |
Seria 6 z 6, 12:08 |
1 2 3 4 5 6 | MARZEWSKI Robert SZCZEPANIK Paweł WASIL Sebastian ŻUKOWSKI Maciej KULESZA Łukasz DOBROWOLSKI Marcel | 95 92 94 93 95 95 | Avia Świdnik Skarpa Lublin Avia Świdnik Orka Zamość Orka Zamość Skarpa Lublin | 1:15.84 1:13.00 1:04.97 1:09.44 1:13.06 1:16.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 17.5.09 - 12:10 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 12:10 |
2 3 4 | DUBIEL Róża DYBIAK Paulina PLIŻGA Kinga | 98 99 99 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj Orka Zamość | 2:01.00 1:38.26 1:45.00 |
Seria 2 z 8, 12:12 |
1 2 3 4 5 | KUZKO Aleksandra TOCZEK Agnieszka MOCIOR Justyna SAWICKA Weronika TATARA Alicja | 98 98 98 98 99 | Żak Biała Podl. Żak Biała Podl. Lublinianka Olimpia Lublin Orlik Lublin | 1:33.56 1:32.79 1:30.36 1:32.17 1:32.89 |
Seria 3 z 8, 12:14 |
1 2 3 4 5 6 | KAWĘCKA Alicja OSINIAK Ewa JANIK Anita HANAKA Magdalena FISZER Żaneta ANDRZEJEWSKA Kamila | 97 00 98 97 94 99 | Junior Krasnystaw Orlik Lublin Fala Kraśnik Orlik Lublin Junior Krasnystaw Lider Chełm | 1:27.56 1:26.00 1:25.36 1:25.52 1:26.13 1:30.00 |
Seria 4 z 8, 12:16 |
1 2 3 4 5 6 | STAFIJOWSKA Aleksandra MIKULSKA Katarzyna FLORCZYK Maria SERAFIN Monika KOZAK Anna STOPYRA Martyna | 96 97 97 97 99 98 | Avia Świdnik Skarpa Lublin Roś Pisz Orka Zamość Orlik Lublin Lublinianka | 1:23.78 1:20.80 1:19.26 1:20.13 1:22.15 1:24.64 |
Seria 5 z 8, 12:18 |
1 2 3 4 5 6 | CZECZKO Adrianna DUDZIŃSKA Magdalena WIERZBIŃSKA Nel GOLEŃ Martyna ZAWADZKA Kinga WIECZOREK Magdalena | 96 96 96 98 97 98 | Avia Świdnik Skarpa Lublin Avia Świdnik Fala Kraśnik Olimpia Lublin Fala Kraśnik | 1:18.56 1:16.50 1:15.68 1:16.44 1:17.70 1:19.07 |
Seria 6 z 8, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | KRUK Urszula TRUBALSKA Agnieszka NOWAK Agata PĘKAŁA Weronika WÓJTOWICZ Julia DZIURKA Magdalena | 97 96 95 96 95 96 | Lublinianka Lublinianka Avia Świdnik Avia Świdnik Olimpia Lublin Avia Świdnik | 1:14.40 1:11.75 1:10.95 1:11.56 1:14.23 1:14.78 |
Seria 7 z 8, 12:22 |
1 2 3 4 5 6 | WĘGIER Katarzyna DERGHAM Linda ZARZECKA Anna WÓJTOWICZ Emilia BIEDRZYCKA Iga MIROSŁAW Klara | 96 96 96 93 97 96 | Skarpa Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Olimpia Lublin Roś Pisz Orlik Lublin | 1:09.46 1:08.59 1:08.00 1:08.45 1:08.80 1:10.71 |
Seria 8 z 8, 12:24 |
1 2 3 4 5 6 | DYRDA Karolina GŁAZOWSKA Kaja SADŁO Kamila TWARDOWSKA Sylwia KARCZEWSKA Joanna KAMIŃSKA Aleksandra | 97 93 94 93 95 96 | Lublinianka Orka Zamość Avia Świdnik Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin | 1:07.06 1:03.75 58.91 1:03.70 1:04.20 1:07.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 17.5.09 - 12:26 | Mêżczyzn, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 12:26 |
1 2 3 4 5 | SAMBORSKI Piotr WIÓRKO Patryk GÓRSKI Michał JASIŃSKI Maciej ZADRĄG Piotr | 98 98 97 98 99 | Orka Zamość Orka Zamość Delfin Kozienice Wodnik Krasnystaw Wodnik Krasnystaw | 2:06.39 1:45.00 1:39.00 1:42.34 2:05.17 |
Seria 2 z 11, 12:28 |
1 2 3 4 5 6 | PRZYBYLSKI Jakub CZARNIECKI Jakub WIDZ Mikołaj KANIOWSKI Michał PASZKO Maciej LEGIEĆ Mateusz | 98 00 99 98 99 98 | Sparta Biłgoraj Orka Zamość Orlik Lublin Lublinianka Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw | 1:35.81 1:35.00 1:31.24 1:32.44 1:35.70 1:37.66 |
Seria 3 z 11, 12:31 |
1 2 3 4 5 6 | GŁAZ Kamil DERLAK Darek CZERNIAK Konrad KUDŁA Patryk BORNUS Wiktor SZUMILAK Adrian | 98 98 98 98 98 97 | Lider Chełm Lider Chełm Lublinianka Orlik Lublin Fala Kraśnik Junior Krasnystaw | 1:29.00 1:27.00 1:26.33 1:26.94 1:27.15 1:29.85 |
Seria 4 z 11, 12:33 |
1 2 3 4 5 6 | MISIARZ Adrian WIELUŃSKI Jan MIELNIK Mateusz TOMCZYK Sławomir BANACZEK Konrad KONOPKA Rafał | 98 99 97 95 96 98 | Sparta Biłgoraj Olimpia Lublin Skarpa Lublin Wodnik Krasnystaw Orka Zamość Sparta Biłgoraj | 1:24.05 1:23.09 1:21.08 1:22.22 1:23.13 1:25.05 |
Seria 5 z 11, 12:34 |
1 2 3 4 5 6 | BOREK Bartłomiej PRZEGON Michał KRÓL Oskar PIASECKI Sebastian WYDMAŃSKI Bartłomiej MARCINKOWSKI Przemysław | 97 98 99 94 97 94 | Skarpa Lublin Orka Zamość Orlik Lublin Wodnik Krasnystaw Orka Zamość Wodnik Krasnystaw | 1:20.21 1:19.13 1:17.00 1:18.19 1:20.13 1:20.62 |
Seria 6 z 11, 12:36 |
1 2 3 4 5 6 | SIDOROWSKI Michał DYGAS Igor GRZYB Dominik ŻELAZKO Michał KIMAK Adam BARGLOWSKI Mateusz | 96 95 97 94 96 98 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Huragan Miedzyrzec Wodnik Krasnystaw Avia Świdnik Roś Pisz | 1:15.65 1:14.44 1:12.38 1:12.71 1:14.65 1:16.42 |
Seria 7 z 11, 12:38 |
1 2 3 4 5 6 | JABLONSKI Patryk NOWAK Jakub RADWAŃSKI Igor LIS Przemysław SOLA Kornel ŻUKOWSKI Sebastian | 98 95 97 96 97 95 | Roś Pisz Skarpa Lublin Orka Zamość Avia Świdnik Fala Kraśnik Skarpa Lublin | 1:10.08 1:08.43 1:07.13 1:08.07 1:09.03 1:11.59 |
Seria 8 z 11, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | WIAK Bartłomiej DYJACZYŃSKI Tomasz WATROS Patryk ALEKSANDROWICZ Adrian JANICKI Mateusz SIEJAK Jakub | 97 95 94 95 96 97 | Orlik Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Delfinek Łuków | 1:05.88 1:05.51 1:05.20 1:05.43 1:05.64 1:05.94 |
Seria 9 z 11, 12:41 |
PK | 1 2 3 4 5 6 | FŁAKOWSKI Damian TCHÓRZEWSK Maciej CIBOROWSKI Bastian KARKUT Paweł RADZIEJEWSKI Jakub KOZIKOWSKI Maciej | 94 95 95 94 95 92 | Orka Zamość Skarpa Lublin Roś Pisz Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 1:04.47 1:04.10 1:03.28 1:04.00 1:04.47 1:05.00 |
Seria 10 z 11, 12:43 |
1 2 3 4 5 6 | WRONA Łukasz SZYMULA Kamil PYDA Jakub MAGUŁA Kamil BOŻYM Adam GWIAZDA Michał | 94 96 94 94 94 94 | Skarpa Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin Orka Zamość Avia Świdnik Skarpa Lublin | 1:02.80 1:01.58 1:01.00 1:01.54 1:01.79 1:03.10 |
Seria 11 z 11, 12:44 |
1 2 3 4 5 6 | BRODZIK Andrzej WÓJCIK Łukasz HOŁUB Jan MAZUR Andrzej SOLARSKI Sebastian KRAWCZYK Hubert | 94 93 96 95 94 | Skarpa Lublin Orka Zamość Avia Świdnik Avia Świdnik Delfin Kozienice Skarpa Lublin | 58.90 57.99 57.29 57.94 58.89 59.00 |