Puchar Dyrektora WKS Śląsk Wrocław, 5. - 6.6.2009 |
Konkurencja 1 2009-06-05 - 15:00 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 25.14 | Agata KORC | AZWRO | Pekin | 2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 15 |
2 3 4 | Aleksandra GUMNA Wiktoria KOSTERSKA Aleksandra KULESZA | 95 97 97 | JUVENIA Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 JUVENIA Wroclaw SSP72 | NT 39.00 40.00 |
Seria 2 z 15 |
2 3 4 5 | Paulina MRÓZ Wiktoria ROLA Marta DRYNICZ Zuzanna BĄK | 97 97 97 97 | REKIN Świebodzice GIGANT Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 ŚLĄSK Wrocław | 37.00 36.90 37.00 37.00 |
Seria 3 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | Dagmara BOGUCKA Zuzanna RASZCZYK Aleksandra PACYNA Paulina ARTYMIAK Klaudia STECYK Paulina KARBOWSKA | 97 97 97 97 97 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 JUVENIA Wroclaw SSP72 PIRANIE Lubin PIRANIE Lubin JUVENIA Wroclaw SSP72 ŚLĄSK Wrocław | 35.50 35.00 35.00 35.00 35.20 35.67 |
Seria 4 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | Katarzyna MIERNIKIEWICZ Dorota NIEPIEKŁO Monika SZKURAT Justyna JANICKA Julia GORLICKA Karolina WIZIMIRSKA | 98 95 97 94 97 97 | GIGANT Wrocław WODNIK Rawicz PIRANIE Lubin ULKS WŚ Kudowa Zdrój DZIEWIĄTKA Dzierżoniów REKIN Świebodzice | 34.90 34.39 34.00 34.21 34.52 35.00 |
Seria 5 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | Dominika PRZYBYLSKA Diana BOCZKOWSKA Anna KANTORSKA Dorota LATARSKA Daria RASIŃSKA Patrycja KAŁUŻA | 95 97 97 95 95 96 | OLIMPIA Poznań DZIEWIĄTKA Dzierżoniów ŚLĄSK Wrocław PŁETVAL Polkowice MMKS Kêdzierzyn-Koźle ŚLĄSK Wrocław | 33.60 33.12 33.00 33.10 33.31 33.80 |
Seria 6 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | Monika PAWELCZYK Agata ABRAMOWICZ Anna Maria DYMNA Katarzyna KUSH Aleksandra STRZELCZYK Patrycja MASNY PATRYCJA | 96 94 95 97 97 97 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno ROKITA Brzeg Dolny ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 ŚLĄSK Wrocław WANKAN Legnica | 32.80 32.60 32.19 32.50 32.67 32.82 |
Seria 7 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | Wiktoria MAJ Agata WLAZLAK Nicoletta BALUK Gabiela OLESZAK Klaudia JAKUBOWSKA Marta KONDRACZUK | 97 97 95 95 95 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 REKIN Świebodzice WARTA Poznań ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław PŁETVAL Polkowice | 32.04 32.00 32.00 32.00 32.00 32.09 |
Seria 8 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | Alicja CHASZCZEWICZ Kinga ŁAPIŃSKA Agnieszka KARAŚ Katarzyna MAĆKOWSKA Agata JAROMA Joanna WAWRZYNIAK | 97 94 93 94 95 94 | ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław DZIEWIĄTKA Dzierżoniów ASTROMAL AKWAWIT Leszno JUVENIA Wrocław WODNIK Rawicz | 31.78 31.59 31.30 31.50 31.59 31.83 |
Seria 9 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | Katarzyna NOWAK Alicja ŚWIĄTEK Magda KLEMCZYŃSKA Alicja SZCZYGIEŁ Ewelina SUCHODOLSKA Anna SOBOLEWSKA | 95 97 96 95 96 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno PIRANIE Lubin GIGANT Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań | 31.00 31.00 30.98 31.00 31.00 31.00 |
Seria 10 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | Karolina POROWSKA Zuzanna KOWALCZYK Honorata STRUGAŁA Agnieszka MICHLER Marlena PORAŃSKA Paulina HACZKIEWICZ | 94 94 95 94 95 97 | ROKITA Brzeg Dolny JUVENIA Wrocław WARTA Poznań JUVENIA Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle ROKITA Brzeg Dolny | 30.85 30.64 30.50 30.58 30.80 30.85 |
Seria 11 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | Martyna GÓRAJEWSKA Adriana HOFMAN Patrycja MIKULAK Katarzyna JURA Daria ŻĘTKOWSKA Marta SĘK | 94 95 95 96 95 95 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów ULKS WŚ Kudowa Zdrój PŁETVAL Polkowice JUVENIA Wroclaw SSP72 ASTROMAL AKWAWIT Leszno WODNIK Rawicz | 30.30 30.12 30.03 30.10 30.20 30.49 |
Seria 12 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | Agnieszka GAJDOWSKA Paulina ŻELAZNA Dominika WRÓBLEWSKA Dominika SASIN Jagoda PAPROCKA Nikola MICHALKIEWICZ | 95 94 95 94 94 94 | REKIN Świebodzice JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice ASTROMAL AKWAWIT Leszno DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 30.00 29.91 29.10 29.50 29.95 30.00 |
Seria 13 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | Justyna RANISZEWSKA Gracjana SKWIRA Zuzanna WOŹNIAK Jessica SZYMANIAK Honorata KONON Magdalena WIŚNIEWSKA | 93 93 94 94 95 93 | PIRANIE Lubin ŚLĄSK Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno DZIEWIĄTKA Dzierżoniów WARTA Poznań POSNANIA Poznań | 29.00 29.00 28.90 28.90 29.00 29.10 |
Seria 14 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | Alicja TACZAŁA Magda KURZYŃSKA Izabella GRZEGORCZYK Joanna PIĘTKA Aleksandra NOWAK Małgorzata GRELA | 96 94 93 94 91 93 | WARTA Poznań ENERGETYK Zgorzelec POSNANIA Poznań JUVENIA Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno JUVENIA Wrocław | 28.70 28.28 28.00 28.11 28.66 28.77 |
Seria 15 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | Sara SKRZYDŁO Dominika GAWEŁCZYK Karina WŁOSTOWSKA Natalia PAWLACZEK Aleksandra MAJDA Beata MISZTAL | 93 91 91 93 90 94 | ŚLĄSK Wrocław AZS AWF Katowice JEDENASTKA Jelenia Góra ZRYW Opole ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 27.65 27.35 26.92 27.24 27.40 27.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2009-06-05 - 15:25 | Mêżczyzn, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 23.28 | Mateusz HAAS | POL | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
Seria 1 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Tomasz SOBCZAK Marcin SEWERYN Wiktor RÓŻAŃSKI Krzysztof SZCZERBIŃSKI Damian PRUCHNIK Maciej EISLER | 95 97 97 97 95 95 | JUVENIA Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław | NT 45.00 38.50 39.00 NT NT |
Seria 2 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Bartłomiej KOWALCZYK Kamil KOMINIAK Jakub WOLINSKI Michał SWIEBODA Michał CHUDZIA Jakub ZADROZNY | 97 97 97 97 97 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 JUVENIA Wroclaw SSP72 REKIN Świebodzice REKIN Świebodzice JUVENIA Wroclaw SSP72 JUVENIA Wroclaw SSP72 | 38.00 37.00 36.00 36.00 38.00 38.00 |
Seria 3 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Michał MORUŃ Kamil OCZKOWSKI Grzegorz GREBER Mateusz MARCIÓW Radosław WIECZOREK Jakub KACZMARCZYK | 97 96 97 97 97 97 | ŚLĄSK Wrocław ULKS WŚ Kudowa Zdrój ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 | 35.78 34.68 34.34 34.50 35.40 36.00 |
Seria 4 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Michał MIKOSIAK Michał OSTROWSKI Adam ROJDA Tomasz CZEREPAK Dariusz MATYSIAK Jakub JASIŃSKI | 97 96 96 97 96 97 | ŚLĄSK Wrocław WODNIK Rawicz WODNIK Rawicz ŚLĄSK Wrocław WODNIK Rawicz GIGANT Wrocław | 34.10 34.00 33.18 33.66 34.01 34.20 |
Seria 5 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Filip FRACZAK Kacper SMORĄG Przemysław ADAMCZYK Paweł SAJDA Wiktor JASZCZAK Krzysztof KAMIŃSKI | 96 97 95 96 97 95 | REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle WANKAN Legnica ŚLĄSK Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 33.00 32.34 32.09 32.17 32.78 33.06 |
Seria 6 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Dawid SKALNY Patryk ZAWADZKI Dawid KOLASA Sławomir WILKOWSKI Sebastian STAŃKO Jerzy GNIAZDOWSKI | 96 94 97 95 95 96 | REKIN Świebodzice GIGANT Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 MMKS Kêdzierzyn-Koźle ŚLĄSK Wrocław WODNIK Rawicz | 32.00 31.90 31.70 31.86 31.90 32.00 |
Seria 7 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Krystian SMOGORZEWSKI Radosław SIERNY Wojciech DAMSZ Mateusz LAMPA Mateusz RYSIUKIEWICZ Bartosz BOROWIEC | 97 96 94 95 97 96 | GIGANT Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle REKIN Świebodzice ULKS WŚ Kudowa Zdrój JUVENIA Wroclaw SSP72 POSNANIA Poznań | 31.50 31.48 31.00 31.24 31.50 31.58 |
Seria 8 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Michał MALINOWSKI Erwin GODLEWSKI Bartosz GAJEWSKI Tomasz PAWLAK Bartłomiej JURKIEWICZ Wojciech BUSZKIEWICZ | 96 96 95 95 96 97 | ŚLĄSK Wrocław DZIEWIĄTKA Dzierżoniów MMKS Kêdzierzyn-Koźle TRÓJKA Środa Wlkp. WANKAN Legnica PIRANIE Lubin | 31.00 30.80 30.12 30.36 30.92 31.00 |
Seria 9 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Konrad OCZKOWSKI Damian DOŹDZIK Mateusz HADAŚ Krystian ZYBAŁA Daniel GIELATA Filip CHORĄŻAK | 94 95 96 97 95 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój WARTA Poznań WARTA Poznań ORKA Ostrów Wlkp. REKIN Świebodzice ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 30.05 30.00 30.00 30.00 30.00 30.07 |
Seria 10 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Rafał TRACZUK Paweł JURASZEK Kacper TOKARCZYK Kamil BIEŃ Karol PAWLISIAK Robert HOFFMANN | 94 94 96 96 96 95 | ŚLĄSK Wrocław DZIEWIĄTKA Dzierżoniów WANKAN Legnica WARTA Poznań ASTROMAL AKWAWIT Leszno OLIMPIA Poznań | 29.90 29.89 29.74 29.80 29.90 29.93 |
Seria 11 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Sebastian STANIEWSKI Jakub GÓRNY Michał SIKORA Tomasz CIESIELSKI Mateusz CHABA Adrian ZAWADZKI | 95 93 95 95 96 96 | POSNANIA Poznań POSNANIA Poznań ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice WANKAN Legnica POSNANIA Poznań | 29.04 29.00 29.00 29.00 29.01 29.23 |
Seria 12 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Bartosz ŁEPECKI Cezary KACZMAREK Artur STANKIEWICZ Mateusz SZOT Bartosz SADOWY Michał KRZYSZTOFIAK | 94 96 95 95 95 95 | JUVENIA Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno REKIN Świebodzice JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław WODNIK Rawicz | 28.77 28.60 28.50 28.54 28.67 28.90 |
Seria 13 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Filip SKURATOWICZ Mateusz WCISŁO Marcin NAKONIECZNY Tomasz CZARNECKI Witold CICHOŃ Norbert WÓJCICKI | 94 92 94 94 93 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój MEDUZA Pajêczno JUNIOR Kluczbork ŚLĄSK Wrocław MEDUZA Pajêczno ENERGETYK Zgorzelec | 28.42 28.34 28.23 28.25 28.40 28.48 |
Seria 14 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Bartłomiej MUSIAŁ Łukasz OLSZAK Bartosz KOSCIELNIAK Maciej HALICKI Jakub DUDZIAK Łukasz BIELECKI | 94 95 93 96 95 95 | JUVENIA Wrocław WODNIK Rawicz REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 28.05 28.03 28.00 28.00 28.03 28.09 |
Seria 15 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Radosław MĘŻYŃSKI Michał KOTLEWSKI Michał KOWALEWSKI Jan CHROŚCIŃSKI Aleksander JABŁOŃSKI Jakub GLIŃSKI | 94 94 94 96 91 93 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój ZRYW Opole ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań OLIMPIA Poznań ŚLĄSK Wrocław | 27.95 27.65 27.56 27.60 27.72 28.00 |
Seria 16 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Bartłomiej GAJEWSKI Dawid STASZAK Krzysztof DALECKI Bartłomiej ORPISZAK Jakub JAROSIŃSKI Tomasz ELMINOWSKI | 95 95 94 95 94 95 | JUNIOR Kluczbork TRÓJKA Środa Wlkp. ŚLĄSK Wrocław KROTOSZ Krotoszyn JUVENIA Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 27.45 27.22 27.20 27.20 27.26 27.50 |
Seria 17 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Tomasz TYLL Maciej KUŚWIK Miłosz CYNK Michał ŻUROWSKI Wojciech GAJDOWSKI Andrzej LEMEK | 95 96 94 94 88 95 | POSNANIA Poznań ORKA Ostrów Wlkp. ŚLĄSK Wrocław PIRANIE Lubin REKIN Świebodzice JUNIOR Kluczbork | 27.07 27.00 26.90 27.00 27.00 27.12 |
Seria 18 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Jakub BRZOZA Jêdrzej MIESZKOWSKI Wiktor GAŁECKI Krzysztof WÓJCIK Remigiusz WIATROWSKI Iwo SOLIPIWKO | 93 94 95 94 96 94 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ULKS WŚ Kudowa Zdrój ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań JUVENIA Wrocław | 26.50 26.45 26.37 26.44 26.50 26.56 |
Seria 19 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Krzysztof MAKOWSKI Maciej ZONIUK Dawid SOPOĆKO Michał GALON Bartłomiej WOLAK Tomasz PRZYBYLAK | 92 94 92 95 93 92 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 26.25 26.16 26.07 26.10 26.20 26.30 |
Seria 20 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Jacek JANKOWSKI Dawid STAŃCZYK Michał OLEASZ Kamil FRONIA Amadeusz KEMPIAK Michał PALUSZEK | 94 91 91 92 94 94 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław JEDENASTKA Jelenia Góra ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław | 25.89 25.80 25.50 25.75 25.88 25.90 |
Seria 21 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Marek STACHOWICZ Kacper MAJCHRZAK Jakub BRYNDZIA Adrian WOJCIECHOWSKI Julian SOBOŃ Adrian KŁUSEK | 92 92 90 92 92 93 | JUVENIA Wrocław WARTA Poznań ENERGETYK Zgorzelec ASTROMAL AKWAWIT Leszno JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław | 25.05 24.63 24.42 24.54 24.78 25.12 |
Seria 22 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Wojciech SZAMOTULSKI Bartomiej BOGULSKI Mateusz HAAS Paweł WERNER Emil BENING Radosław KAWĘCKI | 91 92 88 93 93 91 | ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław KORNER Zielona Góra | 24.25 23.90 23.28 23.51 24.22 24.41 |
Seria 23 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | Szymon KUROWSKI Jakub PIĄTKOWSKI Edward MĘŻYK Przemysław ŁUPIŃSKI Mikołaj POŹNIAK Paweł SZKUDLAREK | 85 83 84 84 87 85 | DOZP DOZP DOZP DOZP DOZP DOZP | 22.00 22.00 22.00 22.00 22.00 22.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2009-06-05 - 16:00 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 33.71 | Agnieszka BYSTRZYCKA | JUWRO | Oświêcim | 1998 |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 5 | Magdalena WĘGRZYN Klaudia STECYK Paulina PAWŁOWSKA Aleksandra ARBACZEWSKA | 97 97 97 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 JUVENIA Wroclaw SSP72 ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 | 49.00 47.00 48.10 49.00 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Ewelina SZUBERT Alicja KOTULSKA Kinga CIEPŁUCHA Dorota ŚWIĄTEK Weronika WESOŁOWSKA Alicja KACZMAREK | 97 97 97 97 97 97 | ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice JUVENIA Wroclaw SSP72 ORKA Ostrów Wlkp. JUVENIA Wroclaw SSP72 ŚLĄSK Wrocław | 45.50 45.00 44.00 44.80 45.00 46.70 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Anna KANTORSKA Weronika ZYMON Monika PAWELCZYK Magdalena LATARSKA Patrycja MIKULAK Paulina MRÓZ | 97 96 96 95 95 97 | ŚLĄSK Wrocław GIGANT Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno PŁETVAL Polkowice PŁETVAL Polkowice REKIN Świebodzice | 43.67 43.10 43.00 43.10 43.50 44.00 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Dorota NIEPIEKŁO Gabiela OLESZAK Justyna JANICKA Karolina PATER Julia GORLICKA Marta KONDRACZUK | 95 95 94 96 97 96 | WODNIK Rawicz ASTROMAL AKWAWIT Leszno ULKS WŚ Kudowa Zdrój JUVENIA Wroclaw SSP72 DZIEWIĄTKA Dzierżoniów PŁETVAL Polkowice | 40.80 40.00 39.78 40.00 40.30 42.96 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Dominika OLBERT Katarzyna MAĆKOWSKA Martynika ANDRZEJCZUK Martyna LUBIŃSKA Daria ŻĘTKOWSKA Diana BOCZKOWSKA | 95 94 94 94 95 97 | ŚLĄSK Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 39.10 39.00 38.56 38.67 39.00 39.18 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Zofia TOMCZYK Joanna PIĘTKA Adrianna RADZIK Jessica SZYMANIAK Agnieszka CZARNECKA Agnieszka DYMEK | 93 94 95 94 94 93 | WARTA Poznań JUVENIA Wrocław WARTA Poznań DZIEWIĄTKA Dzierżoniów ŚLĄSK Wrocław DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 38.00 37.28 36.90 37.01 37.89 38.07 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Agata PAWLISZ Patrycja GAJEWSKA Agata PAWLIKOWSKA Katarzyna CIEŚLAK Zuzanna LIS Łucja WRÓBEL | 95 93 94 94 95 90 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle WARTA Poznań JUVENIA Wrocław POSNANIA Poznań WODNIK Rawicz AQUARIUS Bielawa | 36.62 36.00 35.42 35.88 36.39 36.89 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Agata CICHOWSKA Anna SOBKO Weronika PALUSZEK Paulina SZYDŁO Sylwia CIESIELSKA Adriana HOFMAN | 94 94 93 92 95 95 | JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław WARTA Poznań ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 34.96 34.80 33.59 34.73 34.90 35.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2009-06-05 - 16:15 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 29.51 | Sebastian GARDZIEJ | SLWRO | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | Marcin MUSIAŁOWSKI Paweł IŻYCKI Wiktor RÓŻAŃSKI | 95 97 97 | JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | NT 48.20 48.20 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 | Kamil HANISZEWSKI Piotr STEFANKO Maciej OKÓLSKI Michał CHUDZIA Jakub ZADROZNY | 97 97 97 97 97 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 JUVENIA Wroclaw SSP72 | 47.10 45.33 44.90 45.00 46.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Piotr NARAJOWSKI Daniel GIELATA Michał OSTROWSKI Piotr LESIAK Paweł SAJDA Marek CAPUTA | 97 95 96 97 96 95 | ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice WODNIK Rawicz ŚLĄSK Wrocław WANKAN Legnica JUVENIA Wrocław | 42.78 42.00 40.20 41.00 42.40 44.70 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Filip FRACZAK Jakub KAMINIARZ Dariusz MATYSIAK Jakub KLEKOWSKI Krystian WARZECHA Wojciech DAMSZ | 96 96 96 97 95 94 | REKIN Świebodzice ASTROMAL AKWAWIT Leszno WODNIK Rawicz ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice REKIN Świebodzice | 40.00 39.00 38.50 38.90 39.00 40.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Michał WAWRZYNIAK Bartłomij OCZKO Marcin SEWERYN Adam ROJDA Jakub SALIK Konrad MARCINIAK | 96 96 97 96 96 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno JUVENIA Wroclaw SSP72 JUVENIA Wroclaw SSP72 WODNIK Rawicz JUVENIA Wroclaw SSP72 POSNANIA Poznań | 38.00 36.20 36.00 36.20 37.20 38.11 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Radosław MĘŻYŃSKI Piotr LOREK Maciej RUDNICKI Kacper KABZA Mateusz ZATKA Bartosz SADOWY | 94 91 96 94 94 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój WODNIK Rawicz ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław | 35.89 35.50 34.90 35.37 35.69 35.98 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Filip CHORĄŻAK Marcel STANKOWIAK Marcin BIAŁEK Mateusz BUKOWSKI-MATZ Tomasz ELMINOWSKI Mateusz SZOT | 95 94 95 95 95 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno JUVENIA Wrocław WARTA Poznań WARTA Poznań ASTROMAL AKWAWIT Leszno JUVENIA Wrocław | 34.50 34.30 33.90 34.00 34.40 34.57 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Jan CHROŚCIŃSKI Michał SZUBA Aleksander OLENDER Kacper MARKOWSKI Witosz GÓRSKI Maciej WEBER | 96 93 94 93 94 94 | WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 33.50 32.60 32.19 32.50 33.16 33.80 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Bartłomiej ŻUKOWSKI Łukasz GŁUSZEK Sebastian GARDZIEJ Wojciech BACHOWSKI Marek MICHAŁKOWSKI Szymon KUŚMIEREK | 93 93 90 93 91 92 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań WARTA Poznań WARTA Poznań | 32.00 31.70 29.51 31.31 31.90 32.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2009-06-05 - 16:30 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 1:01.11 | Małgorzata GEMBICKA | AZWRO | Gorzów Wlkp. | 2007 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Zuzanna RASZCZYK Monika SZKURAT Alicja JASEK Dagmara BOGUCKA Anna LOREK Małgorzata WILK | 97 97 97 97 95 95 | JUVENIA Wroclaw SSP72 PIRANIE Lubin ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 WODNIK Rawicz JUVENIA Wrocław | 1:30.00 1:29.00 1:28.90 1:29.00 1:29.01 NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Katarzyna KUSH Magdalena GRYSZKA Natalia SALLOUM Paulina HACZKIEWICZ Edyta KASPRZYK Patrycja MASNY PATRYCJA | 97 96 95 97 95 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 ASTROMAL AKWAWIT Leszno JUVENIA Wrocław ROKITA Brzeg Dolny ŚLĄSK Wrocław WANKAN Legnica | 1:23.00 1:20.00 1:19.66 1:19.75 1:21.00 1:26.75 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Katarzyna NOWAK Ewa SOBKO Ewelina SUCHODOLSKA Agnieszka DYBA Klaudia JAKUBOWSKA Patrycja KAŁUŻA | 95 95 96 94 95 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 1:19.00 1:17.10 1:15.40 1:16.50 1:18.90 1:19.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Katarzyna JURA Agata PAWLIKOWSKA Klaudia KOWALSKA Agnieszka MICHLER Stefania NOREK Dominika SASIN | 96 94 95 94 93 94 | JUVENIA Wroclaw SSP72 JUVENIA Wrocław ROKITA Brzeg Dolny JUVENIA Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno REKIN Świebodzice | 1:14.10 1:12.68 1:11.34 1:12.52 1:13.00 1:15.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Marta ZBOROWSKA Sara SKRZYDŁO Paula ŻUKOWSKA Marta DOROSIŃSKA Dominika WRÓBLEWSKA Alicja SZWARC | 91 93 93 91 95 92 | OLIMPIA Poznań ŚLĄSK Wrocław ZRYW Opole JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław WODNIK Rawicz | 1:10.32 1:05.30 1:03.50 1:04.82 1:08.00 1:11.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2009-06-05 - 16:45 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 53.14 | Sebastian TYSZKOWSKI | AZWRO | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | Maciej EISLER Mateusz RYSIUKIEWICZ Jakub WOLINSKI | 95 97 97 | JUVENIA Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 REKIN Świebodzice | NT 1:29.00 1:30.00 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 | Filip KOŁODZIEJ Brajan BUGAŁA Mateusz CHABA Jakub KAMINIARZ Tomasz CZEREPAK | 97 97 96 96 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 DZIEWIĄTKA Dzierżoniów WANKAN Legnica ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław | 1:29.00 1:26.41 1:20.21 1:25.00 1:27.00 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Aleksander CZECH Sebastian STAŃKO Patryk KRUTYJ Bartosz GRZYBEK Hubert POLZIN Kacper TOKARCZYK | 96 95 95 96 95 96 | JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław POSNANIA Poznań OLIMPIA Poznań WANKAN Legnica | 1:18.00 1:16.70 1:16.00 1:16.39 1:17.50 1:18.83 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Amadeusz GAŁACH Michał ROSOWIECKI Łukasz OLSZAK Maciej KUŚWIK Mateusz FAJFER Marcin MUSIAŁOWSKI | 96 95 95 96 96 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław WODNIK Rawicz ORKA Ostrów Wlkp. JUVENIA Wroclaw SSP72 JUVENIA Wrocław | 1:13.90 1:13.00 1:11.00 1:12.00 1:13.00 1:15.94 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Cezary KACZMAREK Mateusz WCISŁO Bartłomiej MUSIAŁ Hubert MIKOŁAJCZAK Przemysław KUŚ Maciej HALICKI | 96 92 94 95 96 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno MEDUZA Pajêczno JUVENIA Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno DZIEWIĄTKA Kalisz ŚLĄSK Wrocław | 1:10.70 1:09.89 1:09.18 1:09.58 1:10.00 1:11.00 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Bartosz GIERACKI Bartłomiej GAJEWSKI Arkadiusz OSSES Szymon KUŚMIEREK Michał KRZYSZTOFIAK Piotr HYDZIK | 95 95 95 92 95 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój JUNIOR Kluczbork WARTA Poznań WARTA Poznań WODNIK Rawicz KAROL Wadowice | 1:08.56 1:08.23 1:04.90 1:05.00 1:08.50 1:08.91 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Tomasz PRZYBYLAK Paweł BEDNARCZYK Mateusz ANDRZEJCZAK Brandon KUNICKI Wojciech BACHOWSKI Amadeusz KEMPIAK | 92 94 94 93 93 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław POSNANIA Poznań WARTA Poznań ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:01.62 1:01.28 59.79 1:01.00 1:01.35 1:03.00 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Jakub JOŃCZYK Adrian WOJCIECHOWSKI Sebastian TYSZKOWSKI Jacek SOKULSKI Emil BENING Maciej WIDANKA | 92 92 83 91 93 93 | ŚLĄSK Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno AZS-AWF Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław | 58.00 57.27 53.46 54.40 57.94 59.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2009-06-05 - 17:00 | Kobiet, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 2:02.58 | Magda DYSZKIEWICZ | SLWRO | Federal Way | 2000 |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 | Aleksandra GUMNA Alicja KOTULSKA Wiktoria ROLA Karolina WIZIMIRSKA Wiktoria KOSTERSKA | 95 97 97 97 97 | JUVENIA Wrocław REKIN Świebodzice GIGANT Wrocław REKIN Świebodzice JUVENIA Wroclaw SSP72 | NT 3:00.00 2:58.00 3:00.00 3:15.00 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Paulina ARTYMIAK Anna LOREK Magdalena LATARSKA Dominika PRZYBYLSKA Katarzyna MIERNIKIEWICZ Aleksandra PACYNA | 97 95 95 95 98 97 | PIRANIE Lubin WODNIK Rawicz PŁETVAL Polkowice OLIMPIA Poznań GIGANT Wrocław PIRANIE Lubin | 2:50.00 2:44.09 2:35.22 2:39.82 2:48.00 2:55.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Dorota LATARSKA Kinga ŁAPIŃSKA Alicja SZCZYGIEŁ Małgorzata GRELEWICZ Anna Maria DYMNA Agnieszka GAJDOWSKA | 95 94 95 94 95 95 | PŁETVAL Polkowice JUVENIA Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice | 2:34.12 2:31.97 2:30.00 2:30.00 2:33.00 2:35.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Marta SĘK Anna SOBOLEWSKA Katarzyna ZIĘBA Karolina POROWSKA Joanna WAWRZYNIAK Magda KLEMCZYŃSKA | 95 95 97 94 94 96 | WODNIK Rawicz WARTA Poznań ROKITA Brzeg Dolny ROKITA Brzeg Dolny WODNIK Rawicz GIGANT Wrocław | 2:29.01 2:27.00 2:25.00 2:25.40 2:28.57 2:29.50 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Marlena PORAŃSKA Weronika SKOWROŃSKA Daria RASIŃSKA Martyna LUBIŃSKA Justyna RANISZEWSKA Edyta KASPRZYK | 95 96 95 94 93 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle WARTA Poznań MMKS Kêdzierzyn-Koźle ŚLĄSK Wrocław PIRANIE Lubin ŚLĄSK Wrocław | 2:24.41 2:24.00 2:23.27 2:23.67 2:24.00 2:24.90 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Martynika ANDRZEJCZUK Agnieszka CZARNECKA Gracjana SKWIRA Małgorzata GRELA Honorata KONON Anna ŚWIĄTKOWSKA | 94 94 93 93 95 93 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław WARTA Poznań JUVENIA Wrocław | 2:22.12 2:20.23 2:17.20 2:17.90 2:22.00 2:22.24 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Beata POŻAROWSZCZYK Aleksandra MAJDA Natalia PAWLACZEK Dominika GAWEŁCZYK Izabella GRZEGORCZYK Aleksandra NOWAK | 91 90 93 91 93 91 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ZRYW Opole AZS AWF Katowice POSNANIA Poznań ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:07.50 2:04.38 2:03.86 2:04.15 2:07.00 2:15.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2009-06-05 - 17:30 | Mêżczyzn, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 1:52.53 | Piotr KARPETA | SLWRO | Lizbona | 2004 |
Rok ur. |
Seria 1 z 14 |
1 2 3 4 5 | Marek CAPUTA Jakub KACZMARCZYK Michał SWIEBODA Kamil KOMINIAK Krzysztof SZCZERBIŃSKI | 95 97 97 97 97 | JUVENIA Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 REKIN Świebodzice JUVENIA Wroclaw SSP72 JUVENIA Wroclaw SSP72 | NT 3:10.00 3:00.00 3:00.00 3:14.00 |
Seria 2 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Michał OSTROWSKI Kamil OCZKOWSKI Michał MORUŃ Wojciech BUSZKIEWICZ Jakub JASIŃSKI Bartłomiej KOWALCZYK | 96 96 97 97 97 97 | WODNIK Rawicz ULKS WŚ Kudowa Zdrój ŚLĄSK Wrocław PIRANIE Lubin GIGANT Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 | 2:52.00 2:46.58 2:44.00 2:45.00 2:50.00 3:00.00 |
Seria 3 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Jerzy GNIAZDOWSKI Tomasz SOBCZAK Krystian WARZECHA Erwin GODLEWSKI Konrad OCZKOWSKI Kacper SMORĄG | 96 95 95 96 94 97 | WODNIK Rawicz JUVENIA Wrocław REKIN Świebodzice DZIEWIĄTKA Dzierżoniów ULKS WŚ Kudowa Zdrój ŚLĄSK Wrocław | 2:41.68 2:33.09 2:30.00 2:32.15 2:35.48 2:43.00 |
Seria 4 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Artur STANKIEWICZ Maciej RUDNICKI Krzysztof KAMIŃSKI Przemysław ADAMCZYK Mateusz LAMPA Tomasz CIESIELSKI | 95 96 95 95 95 95 | REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle MMKS Kêdzierzyn-Koźle ULKS WŚ Kudowa Zdrój REKIN Świebodzice | 2:30.00 2:26.00 2:25.49 2:25.93 2:29.64 2:30.00 |
Seria 5 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Mateusz HADAŚ Łukasz DALECKI Rafał TRACZUK Kamil PADŁO Paweł WŁODARCZAK Filip SKURATOWICZ | 96 96 94 96 96 94 | WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań WARTA Poznań ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 2:24.00 2:22.20 2:21.34 2:22.00 2:23.00 2:24.57 |
Seria 6 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Bartosz KOSCIELNIAK Bartosz ŁEPECKI Damian HORAŁA Bartosz BOROWIEC Damian DOŹDZIK Wojciech GAJDOWSKI | 93 94 96 96 95 88 | REKIN Świebodzice JUVENIA Wrocław WARTA Poznań POSNANIA Poznań WARTA Poznań REKIN Świebodzice | 2:20.00 2:19.24 2:18.00 2:19.13 2:19.90 2:20.00 |
Seria 7 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Adrian ZAWADZKI Robert HOFFMANN Dawid SOPOĆKO Mateusz BUKOWSKI-MATZ Tomasz CZARNECKI Michał SIKORA | 96 95 92 95 94 95 | POSNANIA Poznań OLIMPIA Poznań JUVENIA Wrocław WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 2:16.96 2:16.39 2:15.99 2:16.00 2:16.58 2:17.80 |
Seria 8 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Marcin KUTKOWSKI Jan URBANIAK Michał ROSOWIECKI Michał ŻUROWSKI Marcin BIAŁEK Witold CICHOŃ | 95 95 95 94 95 93 | POSNANIA Poznań WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław PIRANIE Lubin WARTA Poznań MEDUZA Pajêczno | 2:15.40 2:14.00 2:13.80 2:14.00 2:15.00 2:15.79 |
Seria 9 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Marcin NAKONIECZNY Bartosz GAJEWSKI Krzysztof WÓJCIK Iwo SOLIPIWKO Michał KUTKOWSKI Jakub DUDZIAK | 94 95 94 94 95 95 | JUNIOR Kluczbork MMKS Kêdzierzyn-Koźle ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław POSNANIA Poznań ŚLĄSK Wrocław | 2:13.00 2:10.99 2:10.78 2:10.92 2:12.21 2:13.10 |
Seria 10 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Bartłomiej ORPISZAK Andrzej LEMEK Witosz GÓRSKI Michał PALUSZEK Jakub GÓRNY Krzysztof DALECKI | 95 95 94 94 93 94 | KROTOSZ Krotoszyn JUNIOR Kluczbork ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław POSNANIA Poznań ŚLĄSK Wrocław | 2:10.00 2:10.00 2:09.26 2:09.90 2:10.00 2:10.35 |
Seria 11 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Miłosz CYNK Remigiusz WIATROWSKI Michał GALON Jakub GLIŃSKI Jacek JANKOWSKI Mateusz ANDRZEJCZAK | 94 96 95 93 94 94 | ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław | 2:08.76 2:08.00 2:08.00 2:08.00 2:08.24 2:09.06 |
Seria 12 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Mateusz NACHTMAN Bartłomiej WOLAK Michał KOTLEWSKI Kacper MAJCHRZAK Aleksander JABŁOŃSKI Paweł FURTEK | 95 93 94 92 91 95 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ZRYW Opole WARTA Poznań OLIMPIA Poznań ŚLĄSK Wrocław | 2:07.00 2:04.00 2:03.07 2:03.63 2:05.70 2:08.00 |
Seria 13 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Adrian KŁUSEK Jakub BRZOZA Jakub JOŃCZYK Marek STACHOWICZ Krzysztof MAKOWSKI Dawid STAŃCZYK | 93 93 92 92 92 91 | JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 2:02.16 2:01.00 2:00.00 2:00.00 2:01.50 2:02.50 |
Seria 14 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Bartomiej BOGULSKI Paweł WERNER Wojciech SZAMOTULSKI Mateusz HAAS Maciej ZONIUK Dawid RYBIŃSKI | 92 93 91 88 94 93 | JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 1:55.72 1:54.85 1:52.50 1:53.00 1:55.41 1:57.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2009-06-05 - 18:15 | Kobiet, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 2:12.36 | Klaudia NAZIĘBŁO | JUWRO | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | Marta DRYNICZ Magdalena RZEPKA Weronika WESOŁOWSKA | 97 96 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 JUVENIA Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 | 3:20.00 3:03.00 3:10.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Paulina KARBOWSKA Aleksandra STRZELCZYK Adrianna RADZIK Zuzanna LIS Agata WLAZLAK Dorota ŚWIĄTEK | 97 97 95 95 97 97 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań WODNIK Rawicz REKIN Świebodzice ORKA Ostrów Wlkp. | 2:55.89 2:51.67 2:46.00 2:48.00 2:55.00 2:56.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Agata JAROMA Honorata STRUGAŁA Anna ŚWIĄTKOWSKA Barbara LESIAK Nicoletta BALUK Paulina ŻELAZNA | 95 95 93 95 95 94 | JUVENIA Wrocław WARTA Poznań JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań JUVENIA Wrocław | 2:41.43 2:40.00 2:37.49 2:38.00 2:41.00 2:43.75 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Katarzyna KASPEREK Joanna CIEŚLAK Klaudia NAZIĘBŁO Beata MISZTAL Edyta STAŃCZAK Aleksandra NOWAK | 96 96 93 94 93 91 | WARTA Poznań WARTA Poznań JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:33.00 2:29.00 2:12.36 2:26.18 2:32.00 2:35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2009-06-05 - 18:35 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 2:07.45 | Andrzej DUBIEL | DZDZI | Dêbica | 2005 |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | Rafał MAŚLANKA Mateusz MARCIÓW Maciej OKÓLSKI | 95 97 97 | JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | NT 3:06.56 3:07.55 |
Seria 2 z 7 |
2 3 4 5 | Piotr STEFANKO Piotr LESIAK Radosław SIERNY Grzegorz GREBER | 97 97 96 97 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle ŚLĄSK Wrocław | 3:02.34 2:57.10 2:59.00 3:05.43 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Piotr NARAJOWSKI Patryk ZAWADZKI Michał MALINOWSKI Sławomir WILKOWSKI Wiktor JASZCZAK Dawid KOLASA | 97 94 96 95 97 97 | ŚLĄSK Wrocław GIGANT Wrocław ŚLĄSK Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 | 2:53.49 2:50.00 2:46.33 2:48.90 2:51.78 2:56.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Krystian SMOGORZEWSKI Karol PAWLISIAK Kamil PADŁO Filip ADAMIOK Patryk KRUTYJ Krystian ZYBAŁA | 97 96 96 96 95 97 | GIGANT Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno WARTA Poznań JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ORKA Ostrów Wlkp. | 2:45.00 2:44.00 2:39.00 2:42.00 2:44.00 2:46.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Jakub KRZYŚKA Paweł JURASZEK Bartosz JARASZKIEWICZ Kamil BIEŃ Paweł TOMCZAK Tomasz PAWLAK | 96 94 96 96 94 95 | WARTA Poznań DZIEWIĄTKA Dzierżoniów POSNANIA Poznań WARTA Poznań ASTROMAL AKWAWIT Leszno TRÓJKA Środa Wlkp. | 2:37.00 2:36.14 2:34.68 2:35.00 2:36.50 2:37.40 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Krzysztof SZYMCZAK Bartłomiej JURKIEWICZ Jakub JAROSIŃSKI Wiktor GAŁECKI Michał KOWALEWSKI Adam KOŚCIELAK | 96 96 94 95 94 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 WANKAN Legnica JUVENIA Wrocław ULKS WŚ Kudowa Zdrój ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań | 2:31.00 2:28.67 2:27.08 2:28.45 2:30.36 2:34.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Aleksander OLENDER Brandon KUNICKI Radosław KAWĘCKI Julian SOBOŃ Jêdrzej MIESZKOWSKI Łukasz BIELECKI | 94 93 91 92 94 95 | ŚLĄSK Wrocław POSNANIA Poznań KORNER Zielona Góra JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 2:20.67 2:13.00 1:58.74 2:09.56 2:14.26 2:22.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2009-06-05 - 19:00 | Kobiet, 400m zmienny | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 4:58.91 | Katarzyna STASZKIEWICZ | SLWRO | Ostrowiec Św. | 2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | Kinga CIEPŁUCHA Agata ABRAMOWICZ Dominika OLBERT Klaudia KOWALSKA Agata PAWLISZ | 97 94 95 95 95 | JUVENIA Wroclaw SSP72 ROKITA Brzeg Dolny ŚLĄSK Wrocław ROKITA Brzeg Dolny MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 6:15.00 5:48.10 5:40.00 5:43.80 6:02.23 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | Joanna CIEŚLAK Sylwia CIESIELSKA Paula ŻUKOWSKA Beata POŻAROWSZCZYK Magdalena WIŚNIEWSKA Barbara LESIAK | 96 95 93 91 93 95 | WARTA Poznań WARTA Poznań ZRYW Opole ŚLĄSK Wrocław POSNANIA Poznań ŚLĄSK Wrocław | 5:22.00 5:10.00 4:50.40 5:09.80 5:15.00 5:37.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2009-06-05 - 19:15 | Mêżczyzn, 400m zmienny | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 4:23.62 | Leszek GÓRSKI | SLWRO | Split | 1981 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | Amadeusz GAŁACH Marcel STANKOWIAK Adam KOŚCIELAK Dawid SKALNY | 96 94 96 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno JUVENIA Wrocław WARTA Poznań REKIN Świebodzice | 5:44.00 5:37.50 5:40.00 6:10.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Bartosz GIERACKI Konrad MARCINIAK Paweł FURTEK Jan URBANIAK Przemysław KUŚ Mateusz ZATKA | 95 95 95 95 96 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój POSNANIA Poznań ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań DZIEWIĄTKA Kalisz JUVENIA Wrocław | 5:35.21 5:26.00 5:18.00 5:22.00 5:30.00 5:37.30 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Dawid STASZAK Mateusz NACHTMAN Łukasz GŁUSZEK Bartłomiej ŻUKOWSKI Paweł BEDNARCZYK Arkadiusz OSSES | 95 95 93 93 94 95 | TRÓJKA Środa Wlkp. ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań | 4:59.29 4:58.13 4:50.00 4:51.00 4:59.28 5:04.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2009-06-05 - 19:35 | Dziewcząt, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 8:37.87 | Magda DYSZKIEWICZ | SLWRO | Athina | 2000 |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | Alicja JASEK Katarzyna ZIĘBA Katarzyna KASPEREK Weronika SKOWROŃSKA Wiktoria MAJ | 97 97 96 96 97 | ŚLĄSK Wrocław ROKITA Brzeg Dolny WARTA Poznań WARTA Poznań JUVENIA Wroclaw SSP72 | 12:00.00 10:34.00 9:35.00 10:10.00 11:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2009-06-05 - 19:50 | Chłopców, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 8:09.91 | Piotr ALBIŃSKI | SLWRO | Oświêcim | 1993 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | Łukasz DALECKI Filip KOŁODZIEJ Brajan BUGAŁA | 96 97 97 | ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | NT 12:00.00 12:49.80 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | Bartosz JARASZKIEWICZ Patryk DROZD Emil PŁACHTA Damian HORAŁA Paweł WŁODARCZAK Jakub KLEKOWSKI | 96 96 96 96 96 97 | POSNANIA Poznań KORMORAN Olsztyn KORMORAN Olsztyn WARTA Poznań WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław | 10:13.46 9:44.16 9:08.84 9:35.00 9:59.00 10:59.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2009-06-06 - 8:00 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 26.45 | Agata KORC | AZWRO | Dubrownik | 2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Alicja KOTULSKA Ewelina SZUBERT Karolina WIZIMIRSKA Alicja JASEK Alicja KACZMAREK Małgorzata WILK | 97 97 97 97 97 95 | REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław | 48.00 41.70 40.00 40.12 42.50 NT |
Seria 2 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Julia GORLICKA Dorota LATARSKA Monika SZKURAT Paulina MRÓZ Anna LOREK Magdalena LATARSKA | 97 95 97 97 95 95 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów PŁETVAL Polkowice PIRANIE Lubin REKIN Świebodzice WODNIK Rawicz PŁETVAL Polkowice | 39.45 39.10 39.00 39.00 39.10 39.93 |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Agata PAWLISZ Klaudia JAKUBOWSKA Agata WLAZLAK Agnieszka GAJDOWSKA Marta KONDRACZUK Anna KANTORSKA | 95 95 97 95 96 97 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice REKIN Świebodzice PŁETVAL Polkowice ŚLĄSK Wrocław | 38.65 37.89 37.00 37.00 38.40 38.90 |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Diana BOCZKOWSKA Ewa SOBKO Magdalena GRYSZKA Katarzyna ZIĘBA Patrycja KAŁUŻA Barbara LESIAK | 97 95 96 97 96 95 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów JUVENIA Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno ROKITA Brzeg Dolny ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 35.80 35.49 35.00 35.30 35.59 36.60 |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Martynika ANDRZEJCZUK Agnieszka DYMEK Margerita RATKOWSKA Natalia SALLOUM Agata PAWLIKOWSKA Marta SĘK | 94 93 96 95 94 95 | ŚLĄSK Wrocław DZIEWIĄTKA Dzierżoniów PIAST Głogów JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław WODNIK Rawicz | 34.67 34.59 34.50 34.50 34.66 34.87 |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Martyna GÓRAJEWSKA Łucja WRÓBEL Edyta KASPRZYK Zuzanna LIS Patrycja MIKULAK Zuzanna KOWALCZYK | 94 90 95 95 95 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów AQUARIUS Bielawa ŚLĄSK Wrocław WODNIK Rawicz PŁETVAL Polkowice JUVENIA Wrocław | 34.20 34.15 34.00 34.02 34.16 34.24 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Katarzyna NOWAK Jagoda PAPROCKA Marlena PORAŃSKA Natalia FREUS Klaudia KOWALSKA Ewelina SUCHODOLSKA | 95 94 95 96 95 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno ASTROMAL AKWAWIT Leszno MMKS Kêdzierzyn-Koźle PIAST Głogów ROKITA Brzeg Dolny ŚLĄSK Wrocław | 33.80 33.60 33.31 33.45 33.70 33.90 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Patrycja GAJEWSKA Katarzyna JURA Magda KURZYŃSKA Alicja SZWARC Martyna LUBIŃSKA Agnieszka DYBA | 93 96 94 92 94 94 | WARTA Poznań JUVENIA Wroclaw SSP72 ENERGETYK Zgorzelec WODNIK Rawicz ŚLĄSK Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 33.00 32.60 32.23 32.40 32.98 33.10 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Honorata KONON Dominika SASIN Joanna PIĘTKA Zuzanna WOŹNIAK Stefania NOREK Małgorzata GRELA | 95 94 94 94 93 93 | WARTA Poznań REKIN Świebodzice JUVENIA Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno ASTROMAL AKWAWIT Leszno JUVENIA Wrocław | 32.00 32.00 31.61 31.65 32.00 32.05 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Aleksandra NOWAK Weronika PALUSZEK Jessica SZYMANIAK Dominika WRÓBLEWSKA Natalia PAWLACZEK Marta ZBOROWSKA | 91 93 94 95 93 91 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław DZIEWIĄTKA Dzierżoniów ŚLĄSK Wrocław ZRYW Opole OLIMPIA Poznań | 30.90 30.00 29.91 30.00 30.18 31.30 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Beata POŻAROWSZCZYK Aleksandra MAJDA Karina WŁOSTOWSKA Dominika GAWEŁCZYK Marta DOROSIŃSKA Sara SKRZYDŁO | 91 90 91 91 91 93 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław JEDENASTKA Jelenia Góra AZS AWF Katowice JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 29.60 29.00 28.77 28.90 29.47 29.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2009-06-06 - 8:20 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 24.69 | Sebastian TYSZKOWSKI | AZWRO | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
Seria 1 z 13 |
2 3 4 | Maciej EISLER Grzegorz GREBER Michał MORUŃ | 95 97 97 | JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | NT 39.90 41.55 |
Seria 2 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Kamil OCZKOWSKI Jakub WOLINSKI Dawid JUREK Dawid SKALNY Tomasz CZEREPAK Daniel GIELATA | 96 97 97 96 97 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój REKIN Świebodzice PIAST Głogów REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice | 38.95 38.00 37.00 37.00 38.67 39.00 |
Seria 3 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Przemysław ADAMCZYK Jakub KAMINIARZ Patryk KRUTYJ Artur STANKIEWICZ Bartosz GRZYBEK Mateusz LAMPA | 95 96 95 95 96 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice POSNANIA Poznań ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 36.00 35.50 35.00 35.00 35.76 36.87 |
Seria 4 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Hubert POLZIN Bartosz GAJEWSKI Marcin MUSIAŁOWSKI Michał SIKORA Konrad OCZKOWSKI Krzysztof KAMIŃSKI | 95 95 95 95 94 95 | OLIMPIA Poznań MMKS Kêdzierzyn-Koźle JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ULKS WŚ Kudowa Zdrój MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 34.60 34.56 33.31 33.90 34.57 35.00 |
Seria 5 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Mateusz FAJFER Michał ROSOWIECKI Michał KRZYSZTOFIAK Tomasz CZARNECKI Sebastian STAŃKO Paweł JURASZEK | 96 95 95 94 95 94 | JUVENIA Wroclaw SSP72 ŚLĄSK Wrocław WODNIK Rawicz ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 33.00 33.00 32.83 32.91 33.00 33.12 |
Seria 6 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Rafał TRACZUK Mateusz BUKOWSKI-MATZ Amadeusz GAŁACH Aleksander CZECH Hubert MIKOŁAJCZAK Damian HORAŁA | 94 95 96 96 95 96 | ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań ASTROMAL AKWAWIT Leszno JUVENIA Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno WARTA Poznań | 32.78 32.00 32.00 32.00 32.53 32.80 |
Seria 7 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Mateusz WCISŁO Witosz GÓRSKI Marcin NAKONIECZNY Bartosz GIERACKI Piotr HYDZIK Maciej HALICKI | 92 94 94 95 95 96 | MEDUZA Pajêczno ŚLĄSK Wrocław JUNIOR Kluczbork ULKS WŚ Kudowa Zdrój KAROL Wadowice ŚLĄSK Wrocław | 31.84 31.34 31.00 31.24 31.69 32.00 |
Seria 8 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Łukasz OLSZAK Dawid STASZAK Bartłomiej MUSIAŁ Michał PALUSZEK Krzysztof WÓJCIK Bartosz KOSCIELNIAK | 95 95 94 94 94 93 | WODNIK Rawicz TRÓJKA Środa Wlkp. JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice | 31.00 30.69 30.09 30.32 30.85 31.00 |
Seria 9 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Cezary KACZMAREK Marek MICHAŁKOWSKI Dawid SOPOĆKO Andrzej LEMEK Remigiusz WIATROWSKI Jacek JANKOWSKI | 96 91 92 95 96 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno WARTA Poznań JUVENIA Wrocław JUNIOR Kluczbork WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław | 29.80 29.50 29.21 29.34 29.60 29.99 |
Seria 10 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Szymon KUŚMIEREK Iwo SOLIPIWKO Krzysztof MAKOWSKI Jakub BRZOZA Bartłomiej GAJEWSKI Bartłomiej WOLAK | 92 94 92 93 95 93 | WARTA Poznań JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUNIOR Kluczbork ŚLĄSK Wrocław | 29.00 28.89 28.45 28.70 29.00 29.10 |
Seria 11 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Michał GALON Amadeusz KEMPIAK Tomasz PRZYBYLAK Kamil FRONIA Kacper MAJCHRZAK Bartłomiej ŻUKOWSKI | 95 94 92 92 92 93 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno ASTROMAL AKWAWIT Leszno ASTROMAL AKWAWIT Leszno JEDENASTKA Jelenia Góra WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław | 28.00 27.90 27.78 27.80 27.96 28.30 |
Seria 12 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Wojciech BACHOWSKI Mateusz ANDRZEJCZAK Jakub BRYNDZIA Jakub JOŃCZYK Maciej WIDANKA Michał SZUBA | 93 94 90 92 93 93 | WARTA Poznań JUVENIA Wrocław ENERGETYK Zgorzelec ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 27.17 26.76 26.03 26.50 26.85 27.50 |
Seria 13 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Adrian WOJCIECHOWSKI Paweł WERNER Sebastian TYSZKOWSKI Bartomiej BOGULSKI Jacek SOKULSKI Emil BENING | 92 93 83 92 91 93 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno JUVENIA Wrocław AZS-AWF Wrocław JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław | 25.52 25.05 24.69 24.91 25.06 25.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2009-06-06 - 8:40 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 29.62 | Klaudia NAZIĘBŁO | JUWRO | Belgrad | 2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 5 | Marta KONDRACZUK Aleksandra PACYNA Magdalena RZEPKA Paulina PAWŁOWSKA | 96 97 96 97 | PŁETVAL Polkowice PIRANIE Lubin JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 40.69 39.00 39.00 46.80 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Paulina HACZKIEWICZ Paulina KARBOWSKA Daria GABRYSZ Paulina ARTYMIAK Alicja CHASZCZEWICZ Dorota NIEPIEKŁO | 97 97 96 97 97 95 | ROKITA Brzeg Dolny ŚLĄSK Wrocław PIAST Głogów PIRANIE Lubin ŚLĄSK Wrocław WODNIK Rawicz | 37.85 37.65 37.00 37.00 37.67 38.40 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Marta SĘK Agnieszka MICHLER Anna SOBOLEWSKA Agata WLAZLAK Agata JAROMA Aleksandra STRZELCZYK | 95 94 95 97 95 97 | WODNIK Rawicz JUVENIA Wrocław WARTA Poznań REKIN Świebodzice JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 36.61 36.01 36.00 36.00 36.21 36.89 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Nicoletta BALUK Martyna LUBIŃSKA Alicja ŚWIĄTEK Alicja SZCZYGIEŁ Paulina ŻELAZNA Agnieszka KARAŚ | 95 94 97 95 94 93 | WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław PIRANIE Lubin ASTROMAL AKWAWIT Leszno JUVENIA Wrocław DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 35.60 35.45 35.00 35.00 35.50 35.80 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Adriana HOFMAN Nikola MICHALKIEWICZ Honorata STRUGAŁA Agnieszka CZARNECKA Magda KURZYŃSKA Adrianna RADZIK | 95 94 95 94 94 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój DZIEWIĄTKA Dzierżoniów WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław ENERGETYK Zgorzelec WARTA Poznań | 34.51 34.12 34.00 34.11 34.48 35.00 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Zofia TOMCZYK Katarzyna KASPEREK Weronika PALUSZEK Patrycja MIKULAK Honorata KONON Edyta STAŃCZAK | 93 96 93 95 95 93 | WARTA Poznań WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław PŁETVAL Polkowice WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław | 33.50 33.50 33.00 33.50 33.50 33.50 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Alicja TACZAŁA Sylwia CIESIELSKA Klaudia NAZIĘBŁO Beata MISZTAL Dominika WRÓBLEWSKA Justyna RANISZEWSKA | 96 95 93 94 95 93 | WARTA Poznań WARTA Poznań JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław PIRANIE Lubin | 32.50 32.00 29.62 31.01 32.00 33.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2009-06-06 - 8:55 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 26.75 | Julian SOBOŃ | JUWRO | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
1 2 3 4 5 | Rafał MAŚLANKA Paweł IŻYCKI Radosław WIECZOREK Kamil HANISZEWSKI Damian PRUCHNIK | 95 97 97 97 95 | JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław | NT 43.20 41.50 42.80 NT |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Grzegorz GREBER Piotr STEFANKO Michał OSTROWSKI Mateusz MARCIÓW Michał SWIEBODA Maciej OKÓLSKI | 97 97 96 97 97 97 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław WODNIK Rawicz ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław | 40.12 39.67 39.40 39.45 40.00 40.90 |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Piotr NARAJOWSKI Jakub WOLINSKI Erwin GODLEWSKI Dawid JUREK Kacper SMORĄG Mateusz LAMPA | 97 97 96 97 97 95 | ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice DZIEWIĄTKA Dzierżoniów PIAST Głogów ŚLĄSK Wrocław ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 38.76 38.00 36.89 37.00 38.67 38.94 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Adrian ZAWADZKI Radosław SIERNY Michał MALINOWSKI Marcel STANKOWIAK Sławomir WILKOWSKI Wiktor JASZCZAK | 96 96 96 94 95 97 | POSNANIA Poznań MMKS Kêdzierzyn-Koźle ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle ŚLĄSK Wrocław | 35.90 35.70 35.50 35.63 35.78 36.56 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Michał WAWRZYNIAK Filip SKURATOWICZ Tomasz PAWLAK Karol PAWLISIAK Bartosz JARASZKIEWICZ Jakub KRZYŚKA | 96 94 95 96 96 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno ULKS WŚ Kudowa Zdrój TRÓJKA Środa Wlkp. ASTROMAL AKWAWIT Leszno POSNANIA Poznań WARTA Poznań | 35.40 34.51 34.38 34.50 34.78 35.50 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Norbert WÓJCICKI Adam KOŚCIELAK Denis LABRYGA Paweł JURASZEK Sebastian STANIEWSKI Kamil BIEŃ | 95 96 96 94 95 96 | ENERGETYK Zgorzelec WARTA Poznań PIAST Głogów DZIEWIĄTKA Dzierżoniów POSNANIA Poznań WARTA Poznań | 34.00 33.90 33.40 33.89 33.99 34.00 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Tomasz CZARNECKI Marcin BIAŁEK Krzysztof SZYMCZAK Filip ADAMIOK Andrzej LEMEK Bartłomiej GAJEWSKI | 94 95 96 96 95 95 | ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań JUVENIA Wroclaw SSP72 JUVENIA Wrocław JUNIOR Kluczbork JUNIOR Kluczbork | 33.23 33.00 32.10 33.00 33.12 33.23 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Krzysztof WÓJCIK Aleksander OLENDER Maciej RUDNICKI Jakub DUDZIAK Michał KOWALEWSKI Paweł TOMCZAK | 94 94 96 95 94 94 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 31.50 31.11 31.07 31.10 31.24 32.00 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Wiktor GAŁECKI Michał SZUBA Łukasz BIELECKI Brandon KUNICKI Jakub JAROSIŃSKI Tomasz TYLL | 95 93 95 93 94 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław POSNANIA Poznań JUVENIA Wrocław POSNANIA Poznań | 31.00 30.10 30.00 30.00 30.38 31.02 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Jakub JOŃCZYK Jakub BRYNDZIA Radosław KAWĘCKI Julian SOBOŃ Michał OLEASZ Jêdrzej MIESZKOWSKI | 92 90 91 92 91 94 | ŚLĄSK Wrocław ENERGETYK Zgorzelec KORNER Zielona Góra JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 29.00 27.00 25.52 26.75 28.70 29.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2009-06-06 - 9:10 | Kobiet, 400m dowolny | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 4:14.11 | Magda DYSZKIEWICZ | SLWRO | Athina | 2000 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | Natalia SALLOUM Dorota LATARSKA Magdalena GRYSZKA | 95 95 96 | JUVENIA Wrocław PŁETVAL Polkowice ASTROMAL AKWAWIT Leszno | NT 5:45.13 5:53.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Alicja JASEK Aleksandra STRZELCZYK Elżbieta KRAMARZ Kinga ŁAPIŃSKA Patrycja KAŁUŻA Dominika PRZYBYLSKA | 97 97 96 94 96 95 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław PIAST Głogów JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław OLIMPIA Poznań | 5:34.90 5:28.86 5:20.00 5:22.96 5:30.00 5:39.19 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Anna SOBOLEWSKA Ewelina SUCHODOLSKA Marlena PORAŃSKA Katarzyna ZIĘBA Edyta KASPRZYK Anna Maria DYMNA | 95 96 95 97 95 95 | WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle ROKITA Brzeg Dolny ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 5:15.00 5:10.00 5:05.00 5:05.60 5:10.00 5:15.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Daria RASIŃSKA Anna ŚWIĄTKOWSKA Katarzyna KASPEREK Gracjana SKWIRA Edyta STAŃCZAK Weronika SKOWROŃSKA | 95 93 96 93 93 96 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle JUVENIA Wrocław WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań | 4:58.43 4:53.73 4:40.00 4:40.00 4:55.00 4:59.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Natalia PAWLACZEK Beata POŻAROWSZCZYK Paula ŻUKOWSKA Dominika GAWEŁCZYK Izabella GRZEGORCZYK Joanna CIEŚLAK | 93 91 93 91 93 96 | ZRYW Opole ŚLĄSK Wrocław ZRYW Opole AZS AWF Katowice POSNANIA Poznań WARTA Poznań | 4:28.61 4:26.80 4:17.66 4:20.00 4:27.00 4:39.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2009-06-06 - 9:45 | Mêżczyzn, 400m dowolny | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 3:56.38 | Piotr ALBIŃSKI | SLWRO | Sheffield | 1993 |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Sebastian STAŃKO Jerzy GNIAZDOWSKI Tomasz CZEREPAK Piotr STEFANKO Brajan BUGAŁA Maciej WIDANKA | 95 96 97 97 97 93 | ŚLĄSK Wrocław WODNIK Rawicz ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław DZIEWIĄTKA Dzierżoniów JUVENIA Wrocław | NT 5:57.15 5:39.87 5:45.88 6:12.48 NT |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Karol PAWLISIAK Krystian WARZECHA Jakub KLEKOWSKI Michał MALINOWSKI Przemysław ADAMCZYK Wiktor JASZCZAK | 96 95 97 96 95 97 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle ŚLĄSK Wrocław | 5:26.00 5:20.00 5:14.56 5:15.00 5:20.82 5:29.90 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Bartosz BOROWIEC Maciej HALICKI Bartosz KOSCIELNIAK Patryk KRUTYJ Krzysztof KAMIŃSKI Tomasz PAWLAK | 96 96 93 95 95 95 | POSNANIA Poznań ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle TRÓJKA Środa Wlkp. | 5:02.30 5:00.00 4:55.00 5:00.00 5:01.29 5:04.00 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Paweł WŁODARCZAK Damian DOŹDZIK Konrad MARCINIAK Kamil BIEŃ Mateusz HADAŚ Łukasz DALECKI | 96 95 95 96 96 96 | WARTA Poznań WARTA Poznań POSNANIA Poznań WARTA Poznań WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław | 4:54.00 4:52.00 4:50.00 4:50.00 4:53.00 4:55.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Jakub DUDZIAK Robert HOFFMANN Michał SIKORA Damian HORAŁA Bartosz GAJEWSKI Kamil PADŁO | 95 95 95 96 95 96 | ŚLĄSK Wrocław OLIMPIA Poznań ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań MMKS Kêdzierzyn-Koźle WARTA Poznań | 4:49.00 4:46.52 4:45.60 4:46.00 4:46.71 4:50.00 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Michał ROSOWIECKI Marcin KUTKOWSKI Miłosz CYNK Michał KUTKOWSKI Witold CICHOŃ Jan URBANIAK | 95 95 94 95 93 95 | ŚLĄSK Wrocław POSNANIA Poznań ŚLĄSK Wrocław POSNANIA Poznań MEDUZA Pajêczno WARTA Poznań | 4:44.00 4:40.20 4:30.05 4:38.35 4:40.87 4:45.00 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Remigiusz WIATROWSKI Arkadiusz OSSES Aleksander JABŁOŃSKI Paweł BEDNARCZYK Paweł FURTEK Jakub GÓRNY | 96 95 91 94 95 93 | WARTA Poznań WARTA Poznań OLIMPIA Poznań ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław POSNANIA Poznań | 4:30.00 4:28.00 4:27.60 4:28.00 4:29.00 4:30.00 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Krzysztof DALECKI Bartłomiej WOLAK Marek STACHOWICZ Michał KOTLEWSKI Dawid STAŃCZYK Jakub GLIŃSKI | 94 93 92 94 91 93 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław ZRYW Opole ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 4:26.00 4:24.00 4:21.54 4:23.03 4:25.00 4:27.00 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Emil BENING Dawid RYBIŃSKI Wojciech SZAMOTULSKI Maciej ZONIUK Jakub BRZOZA Adrian KŁUSEK | 93 93 91 94 93 93 | JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław | 4:16.89 4:05.48 3:57.85 4:03.04 4:14.70 4:21.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2009-06-06 - 10:40 | Kobiet, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 2:30.94 | Weronika PALUSZEK | SLWRO | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Justyna JANICKA Karolina PATER Agata WZGARDA Aleksandra BEBA Katarzyna MAĆKOWSKA Magdalena LATARSKA | 94 96 97 96 94 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój JUVENIA Wroclaw SSP72 PIAST Głogów PIAST Głogów ASTROMAL AKWAWIT Leszno PŁETVAL Polkowice | 3:16.14 3:10.00 3:10.00 3:10.00 3:12.00 3:22.81 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Anna Maria DYMNA Patrycja GAJEWSKA Barbara LESIAK Zuzanna LIS Agnieszka DYMEK Małgorzata GRELEWICZ | 95 93 95 95 93 94 | ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław WODNIK Rawicz DZIEWIĄTKA Dzierżoniów ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 3:00.00 2:55.00 2:53.00 2:53.45 2:55.60 3:08.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Dominika OLBERT Adriana HOFMAN Paulina SZYDŁO Agata CICHOWSKA Katarzyna CIEŚLAK Agata PAWLISZ | 95 95 92 94 94 95 | ŚLĄSK Wrocław ULKS WŚ Kudowa Zdrój JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław POSNANIA Poznań MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 2:50.00 2:48.94 2:31.08 2:38.82 2:49.00 2:50.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2009-06-06 - 10:55 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 2:22.62 | Artur NIEMCZYCKI | SLWRO | Wrocław | 1985 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 5 | Piotr NARAJOWSKI Jakub KAMINIARZ Daniel GIELATA Maciej OKÓLSKI | 97 96 95 97 | ŚLĄSK Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław | 3:19.00 3:05.00 3:10.00 3:22.89 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Michał WAWRZYNIAK Radosław MĘŻYŃSKI Jacek TYCZYŃSKI Piotr LOREK Adam ROJDA Wojciech DAMSZ | 96 94 96 91 96 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno ULKS WŚ Kudowa Zdrój PIAST Głogów WODNIK Rawicz WODNIK Rawicz REKIN Świebodzice | 2:58.00 2:54.87 2:52.00 2:52.50 2:55.14 3:00.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Marcin BIAŁEK Witosz GÓRSKI Jan CHROŚCIŃSKI Filip CHORĄŻAK Maciej RUDNICKI Marcin MUSIAŁOWSKI | 95 94 96 95 96 95 | WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław | 2:49.00 2:46.40 2:46.00 2:46.00 2:48.00 2:49.37 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Mateusz BUKOWSKI-MATZ Maciej WEBER Mateusz SZOT Bartłomij OCZKO Jakub SALIK Tomasz ELMINOWSKI | 95 94 95 96 96 95 | WARTA Poznań ASTROMAL AKWAWIT Leszno JUVENIA Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 JUVENIA Wroclaw SSP72 ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:45.00 2:44.80 2:43.74 2:44.00 2:45.00 2:45.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Mateusz NACHTMAN Marek MICHAŁKOWSKI Wojciech BACHOWSKI Łukasz GŁUSZEK Mateusz ZATKA Kacper KABZA | 95 91 93 93 94 94 | ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław | 2:38.00 2:35.00 2:25.59 2:28.00 2:35.81 2:40.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 2009-06-06 - 11:15 | Kobiet, 200m zmienny | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 2:22.50 | Katarzyna STASZKIEWICZ | SLWRO | Bydgoszcz | 2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 5 | Paulina ARTYMIAK Alicja ŚWIĄTEK Anna LOREK Paulina KARBOWSKA | 97 97 95 97 | PIRANIE Lubin PIRANIE Lubin WODNIK Rawicz ŚLĄSK Wrocław | 3:03.00 3:00.00 3:01.16 3:03.89 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Katarzyna NOWAK Daria ŻĘTKOWSKA Alicja SZCZYGIEŁ Paulina HACZKIEWICZ Gabiela OLESZAK Monika PAWELCZYK | 95 95 95 97 95 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno ASTROMAL AKWAWIT Leszno ASTROMAL AKWAWIT Leszno ROKITA Brzeg Dolny ASTROMAL AKWAWIT Leszno ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:58.00 2:57.00 2:51.00 2:54.30 2:58.00 2:59.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Dominika SASIN Margerita RATKOWSKA Adrianna RADZIK Klaudia KOWALSKA Alicja SZWARC Daria RASIŃSKA | 94 96 95 95 92 95 | REKIN Świebodzice PIAST Głogów WARTA Poznań ROKITA Brzeg Dolny WODNIK Rawicz MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 2:50.00 2:47.50 2:45.00 2:45.95 2:48.03 2:50.33 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Anna SOBKO Stefania NOREK Aleksandra NOWAK Dominika OLBERT Marta ZBOROWSKA Honorata STRUGAŁA | 94 93 91 95 91 95 | JUVENIA Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław OLIMPIA Poznań WARTA Poznań | 2:39.84 2:38.00 2:32.00 2:34.00 2:38.16 2:41.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Paulina SZYDŁO Magdalena WIŚNIEWSKA Klaudia NAZIĘBŁO Beata MISZTAL Sylwia CIESIELSKA Joanna CIEŚLAK | 92 93 93 94 95 96 | JUVENIA Wrocław POSNANIA Poznań JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań WARTA Poznań | 2:29.22 2:28.00 2:27.57 2:27.81 2:29.00 2:32.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 2009-06-06 - 11:35 | Mêżczyzn, 200m zmienny | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 2:06.17 | Leszek GÓRSKI | SLWRO | Split | 1981 |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | Marek CAPUTA Michał MIKOSIAK Tomasz SOBCZAK | 95 97 95 | JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław | NT 3:04.80 NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Wojciech BUSZKIEWICZ Dawid SKALNY Sławomir WILKOWSKI Adam ROJDA Piotr LESIAK Radosław SIERNY | 97 96 95 96 97 96 | PIRANIE Lubin REKIN Świebodzice MMKS Kêdzierzyn-Koźle WODNIK Rawicz ŚLĄSK Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 3:03.00 2:55.00 2:50.35 2:51.20 2:55.00 3:03.21 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Jakub KLEKOWSKI Bartosz SADOWY Piotr LOREK Jakub KRZYŚKA Amadeusz GAŁACH Marcel STANKOWIAK | 97 95 91 96 96 94 | ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław WODNIK Rawicz WARTA Poznań ASTROMAL AKWAWIT Leszno JUVENIA Wrocław | 2:47.56 2:44.37 2:40.84 2:42.00 2:46.00 2:49.55 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Artur STANKIEWICZ Michał KRZYSZTOFIAK Adam KOŚCIELAK Bartosz ŁEPECKI Tomasz CIESIELSKI Łukasz OLSZAK | 95 95 96 94 95 95 | REKIN Świebodzice WODNIK Rawicz WARTA Poznań JUVENIA Wrocław REKIN Świebodzice WODNIK Rawicz | 2:40.00 2:39.71 2:38.00 2:39.00 2:40.00 2:40.20 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Kacper MAJCHRZAK Szymon KUŚMIEREK Michał PALUSZEK Krzysztof SZYMCZAK Michał ŻUROWSKI Konrad MARCINIAK | 92 92 94 96 94 95 | WARTA Poznań WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 PIRANIE Lubin POSNANIA Poznań | 2:35.28 2:35.00 2:34.22 2:35.00 2:35.00 2:36.00 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Łukasz BIELECKI Marcin NAKONIECZNY Paweł FURTEK Jacek JANKOWSKI Michał KOWALEWSKI Piotr HYDZIK | 95 94 95 94 94 95 | ŚLĄSK Wrocław JUNIOR Kluczbork ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław KAROL Wadowice | 2:33.70 2:32.00 2:30.00 2:30.10 2:32.78 2:33.93 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Michał GALON Mateusz NACHTMAN Aleksander OLENDER Dawid STASZAK Arkadiusz OSSES Krzysztof DALECKI | 95 95 94 95 95 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław TRÓJKA Środa Wlkp. WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław | 2:25.00 2:24.00 2:21.77 2:23.29 2:25.00 2:25.54 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Kacper MARKOWSKI Dawid STAŃCZYK Adrian WOJCIECHOWSKI Łukasz GŁUSZEK Bartłomiej ŻUKOWSKI Jêdrzej MIESZKOWSKI | 93 91 92 93 93 94 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 2:20.39 2:16.50 2:14.00 2:16.00 2:19.00 2:21.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 2009-06-06 - 14:00 | Kobiet, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 2:14.60 | Małgorzata GEMBICKA | SLWRO | Dunkierka | 2000 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | Edyta KASPRZYK Ewa SOBKO Małgorzata WILK | 95 95 95 | ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Patrycja KAŁUŻA Agnieszka DYBA Ewelina SUCHODOLSKA Katarzyna ZIĘBA Daria RASIŃSKA Agata PAWLISZ | 96 94 96 97 95 95 | ŚLĄSK Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław ROKITA Brzeg Dolny MMKS Kêdzierzyn-Koźle MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 3:00.00 2:57.00 2:50.00 2:51.00 2:57.40 3:10.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Klaudia KOWALSKA Dominika WRÓBLEWSKA Paula ŻUKOWSKA Marta DOROSIŃSKA Marta ZBOROWSKA Stefania NOREK | 95 95 93 91 91 93 | ROKITA Brzeg Dolny ŚLĄSK Wrocław ZRYW Opole JUVENIA Wrocław OLIMPIA Poznań ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:41.90 2:31.00 2:13.96 2:24.62 2:36.47 2:44.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 2009-06-06 - 14:10 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 2:08.53 | Paweł CHUDOBA | SLWRO | Oświêcim | 1998 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Paweł FURTEK Bartosz GRZYBEK Mateusz FAJFER Amadeusz GAŁACH Hubert POLZIN Michał ROSOWIECKI | 95 96 96 96 95 95 | ŚLĄSK Wrocław POSNANIA Poznań JUVENIA Wroclaw SSP72 ASTROMAL AKWAWIT Leszno OLIMPIA Poznań ŚLĄSK Wrocław | NT 2:50.00 2:40.00 2:45.00 2:53.73 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Bartosz GIERACKI Hubert MIKOŁAJCZAK Tomasz PRZYBYLAK Jakub BRZOZA Piotr HYDZIK Jan URBANIAK | 95 95 92 93 95 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój ASTROMAL AKWAWIT Leszno ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław KAROL Wadowice WARTA Poznań | 2:35.45 2:30.52 2:26.08 2:30.00 2:31.37 2:36.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Arkadiusz OSSES Paweł BEDNARCZYK Maciej ZONIUK Brandon KUNICKI Aleksander JABŁOŃSKI Krzysztof DALECKI | 95 94 94 93 91 94 | WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław POSNANIA Poznań OLIMPIA Poznań ŚLĄSK Wrocław | 2:22.00 2:18.78 2:11.69 2:12.00 2:21.34 2:24.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 2009-06-06 - 14:25 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 55.14 | Agata KORC | AZWRO | Pekin | 2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 12 |
1 2 3 4 5 | Aleksandra GUMNA Paulina PAWŁOWSKA Aleksandra PACYNA Paulina MRÓZ Alicja KOTULSKA | 95 97 97 97 97 | JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław PIRANIE Lubin REKIN Świebodzice REKIN Świebodzice | NT 1:25.30 1:20.00 1:25.00 1:29.00 |
Seria 2 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | Karolina WIZIMIRSKA Paulina ARTYMIAK Monika SZKURAT Ewelina SZUBERT Katarzyna MIERNIKIEWICZ Wiktoria ROLA | 97 97 97 97 98 97 | REKIN Świebodzice PIRANIE Lubin PIRANIE Lubin ŚLĄSK Wrocław GIGANT Wrocław GIGANT Wrocław | 1:18.00 1:17.00 1:16.00 1:16.20 1:17.00 1:19.50 |
Seria 3 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | Dominika PRZYBYLSKA Magdalena LATARSKA Monika PAWELCZYK Klaudia JAKUBOWSKA Diana BOCZKOWSKA Anna LOREK | 95 95 96 95 97 95 | OLIMPIA Poznań PŁETVAL Polkowice ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław DZIEWIĄTKA Dzierżoniów WODNIK Rawicz | 1:14.16 1:13.47 1:13.00 1:13.20 1:14.01 1:15.70 |
Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | Patrycja MASNY PATRYCJA Marta KONDRACZUK Julia GORLICKA Alicja CHASZCZEWICZ Dorota LATARSKA Anna KANTORSKA | 97 96 97 97 95 97 | WANKAN Legnica PŁETVAL Polkowice DZIEWIĄTKA Dzierżoniów ŚLĄSK Wrocław PŁETVAL Polkowice ŚLĄSK Wrocław | 1:12.29 1:12.15 1:11.45 1:12.12 1:12.16 1:13.00 |
Seria 5 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | Gabiela OLESZAK Anna Maria DYMNA Zuzanna KOWALCZYK Agnieszka GAJDOWSKA Alicja ŚWIĄTEK Magdalena GRYSZKA | 95 95 94 95 97 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław REKIN Świebodzice PIRANIE Lubin ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:11.00 1:10.00 1:09.89 1:10.00 1:11.00 1:11.00 |
Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | Agnieszka DYMEK Anna SOBOLEWSKA Marta SĘK Paulina HACZKIEWICZ Patrycja MIKULAK Kinga ŁAPIŃSKA | 93 95 95 97 95 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów WARTA Poznań WODNIK Rawicz ROKITA Brzeg Dolny PŁETVAL Polkowice JUVENIA Wrocław | 1:09.28 1:08.90 1:08.29 1:08.50 1:09.11 1:09.89 |
Seria 7 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | Daria ŻĘTKOWSKA Alicja SZWARC Martyna GÓRAJEWSKA Marlena PORAŃSKA Magda KLEMCZYŃSKA Edyta KASPRZYK | 95 92 94 95 96 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno WODNIK Rawicz DZIEWIĄTKA Dzierżoniów MMKS Kêdzierzyn-Koźle GIGANT Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 1:07.90 1:07.60 1:07.00 1:07.28 1:07.90 1:08.00 |
Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | Nikola MICHALKIEWICZ Dominika SASIN Martynika ANDRZEJCZUK Katarzyna JURA Weronika SKOWROŃSKA Daria GABRYSZ | 94 94 94 96 96 96 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 WARTA Poznań PIAST Głogów | 1:07.00 1:06.50 1:05.45 1:06.20 1:07.00 1:07.00 |
Seria 9 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | Elżbieta KRAMARZ Agnieszka CZARNECKA Edyta STAŃCZAK Honorata KONON Martyna LUBIŃSKA Justyna RANISZEWSKA | 96 94 93 95 94 93 | PIAST Głogów ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław PIRANIE Lubin | 1:05.00 1:04.56 1:04.50 1:04.50 1:04.77 1:05.00 |
Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | Natalia FREUS Gracjana SKWIRA Joanna CIEŚLAK Małgorzata GRELA Katarzyna KASPEREK Jessica SZYMANIAK | 96 93 96 93 96 94 | PIAST Głogów ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań JUVENIA Wrocław WARTA Poznań DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:04.05 1:03.50 1:02.85 1:02.91 1:03.70 1:04.30 |
Seria 11 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | Joanna PIĘTKA Aleksandra NOWAK Izabella GRZEGORCZYK Magda KURZYŃSKA Alicja TACZAŁA Zuzanna WOŹNIAK | 94 91 93 94 96 94 | JUVENIA Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno POSNANIA Poznań ENERGETYK Zgorzelec WARTA Poznań ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:01.63 1:01.20 1:00.83 1:01.12 1:01.50 1:01.80 |
Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | Aleksandra MAJDA Dominika GAWEŁCZYK Natalia PAWLACZEK Karina WŁOSTOWSKA Beata MISZTAL Sara SKRZYDŁO | 90 91 93 91 94 93 | ŚLĄSK Wrocław AZS AWF Katowice ZRYW Opole JEDENASTKA Jelenia Góra ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 59.65 58.90 57.64 57.93 59.00 1:00.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 2009-06-06 - 14:50 | Mêżczyzn, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 49.98 | Mateusz SŁAWIŃSKI | SLWRO | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
Seria 1 z 21 |
2 3 4 | Damian PRUCHNIK Paweł IŻYCKI Maciej EISLER | 95 97 95 | JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław | NT 1:22.00 NT |
Seria 2 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Michał OSTROWSKI Jakub JASIŃSKI Kamil OCZKOWSKI Michał MORUŃ Jakub WOLINSKI Radosław WIECZOREK | 96 97 96 97 97 97 | WODNIK Rawicz GIGANT Wrocław ULKS WŚ Kudowa Zdrój ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław | 1:18.10 1:16.82 1:16.54 1:16.55 1:18.00 1:19.00 |
Seria 3 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Jerzy GNIAZDOWSKI Marek CAPUTA Kacper SMORĄG Tomasz CZEREPAK Michał MIKOSIAK Brajan BUGAŁA | 96 95 97 97 97 97 | WODNIK Rawicz JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:15.28 1:13.92 1:12.90 1:13.57 1:15.20 1:16.25 |
Seria 4 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Paweł SAJDA Tomasz SOBCZAK Łukasz DALECKI Wiktor JASZCZAK Adam ROJDA Erwin GODLEWSKI | 96 95 96 97 96 96 | WANKAN Legnica JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław WODNIK Rawicz DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:11.73 1:10.52 1:10.10 1:10.23 1:11.50 1:12.14 |
Seria 5 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Dawid SKALNY Daniel GIELATA Sebastian STAŃKO Wojciech DAMSZ Wojciech BUSZKIEWICZ Tomasz PAWLAK | 96 95 95 94 97 95 | REKIN Świebodzice REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice PIRANIE Lubin TRÓJKA Środa Wlkp. | 1:10.00 1:10.00 1:10.00 1:10.00 1:10.00 1:10.05 |
Seria 6 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Radosław SIERNY Patryk ZAWADZKI Krystian SMOGORZEWSKI Patryk KRUTYJ Michał KRZYSZTOFIAK Mateusz LAMPA | 96 94 97 95 95 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle GIGANT Wrocław GIGANT Wrocław ŚLĄSK Wrocław WODNIK Rawicz ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 1:09.54 1:08.12 1:08.00 1:08.00 1:08.97 1:09.85 |
Seria 7 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Bartłomiej JURKIEWICZ Damian DOŹDZIK Bartosz BOROWIEC Paweł WŁODARCZAK Sławomir WILKOWSKI Michał MALINOWSKI | 96 95 96 96 95 96 | WANKAN Legnica WARTA Poznań POSNANIA Poznań WARTA Poznań MMKS Kêdzierzyn-Koźle ŚLĄSK Wrocław | 1:07.95 1:06.90 1:06.41 1:06.50 1:07.58 1:08.00 |
Seria 8 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Aleksander CZECH Kacper TOKARCZYK Filip SKURATOWICZ Konrad OCZKOWSKI Mateusz HADAŚ Mateusz CHABA | 96 96 94 94 96 96 | JUVENIA Wrocław WANKAN Legnica ULKS WŚ Kudowa Zdrój ULKS WŚ Kudowa Zdrój WARTA Poznań WANKAN Legnica | 1:06.00 1:05.92 1:05.78 1:05.78 1:06.00 1:06.16 |
Seria 9 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Kamil PADŁO Tomasz CIESIELSKI Rafał TRACZUK Krzysztof KAMIŃSKI Karol PAWLISIAK Przemysław ADAMCZYK | 96 95 94 95 96 95 | WARTA Poznań REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle ASTROMAL AKWAWIT Leszno MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 1:05.70 1:05.00 1:04.78 1:04.78 1:05.00 1:05.74 |
Seria 10 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Damian HORAŁA Witold CICHOŃ Michał SIKORA Kamil BIEŃ Adam KOŚCIELAK Radosław MĘŻYŃSKI | 96 93 95 96 96 94 | WARTA Poznań MEDUZA Pajêczno ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań WARTA Poznań ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 1:04.50 1:04.46 1:03.80 1:04.00 1:04.50 1:04.59 |
Seria 11 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Sebastian STANIEWSKI Robert HOFFMANN Adrian ZAWADZKI Łukasz OLSZAK Marcin KUTKOWSKI Bartosz ŁEPECKI | 95 95 96 95 95 94 | POSNANIA Poznań OLIMPIA Poznań POSNANIA Poznań WODNIK Rawicz POSNANIA Poznań JUVENIA Wrocław | 1:03.71 1:03.39 1:03.27 1:03.31 1:03.54 1:03.73 |
Seria 12 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Cezary KACZMAREK Bartosz KOSCIELNIAK Artur STANKIEWICZ Mateusz NACHTMAN Jan CHROŚCIŃSKI Norbert WÓJCICKI | 96 93 95 95 96 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno REKIN Świebodzice REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań ENERGETYK Zgorzelec | 1:03.00 1:02.00 1:02.00 1:02.00 1:02.50 1:03.12 |
Seria 13 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Bartłomiej MUSIAŁ Jakub GÓRNY Jakub DUDZIAK Bartosz GAJEWSKI Mateusz WCISŁO Tomasz CZARNECKI | 94 93 95 95 92 94 | JUVENIA Wrocław POSNANIA Poznań ŚLĄSK Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle MEDUZA Pajêczno ŚLĄSK Wrocław | 1:01.33 1:01.00 1:00.80 1:00.92 1:01.14 1:01.38 |
Seria 14 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Michał KUTKOWSKI Tomasz ELMINOWSKI Maciej RUDNICKI Michał ŻUROWSKI Jakub JAROSIŃSKI Łukasz BIELECKI | 95 95 96 94 94 95 | POSNANIA Poznań ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław PIRANIE Lubin JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 1:00.21 1:00.00 1:00.00 1:00.00 1:00.20 1:00.70 |
Seria 15 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Maciej HALICKI Krzysztof WÓJCIK Miłosz CYNK Bartłomiej ORPISZAK Tomasz TYLL Bartłomiej GAJEWSKI | 96 94 94 95 95 95 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław KROTOSZ Krotoszyn POSNANIA Poznań JUNIOR Kluczbork | 1:00.00 59.57 59.45 59.50 59.80 1:00.00 |
Seria 16 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Wiktor GAŁECKI Remigiusz WIATROWSKI Dawid STASZAK Michał KOTLEWSKI Jacek JANKOWSKI Marcin NAKONIECZNY | 95 96 95 94 94 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój WARTA Poznań TRÓJKA Środa Wlkp. ZRYW Opole ŚLĄSK Wrocław JUNIOR Kluczbork | 58.98 58.50 58.38 58.39 58.62 59.34 |
Seria 17 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Andrzej LEMEK Aleksander OLENDER Dawid SOPOĆKO Jakub GLIŃSKI Bartłomiej ŻUKOWSKI Witosz GÓRSKI | 95 94 92 93 93 94 | JUNIOR Kluczbork ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 58.23 58.17 57.95 58.00 58.20 58.34 |
Seria 18 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Michał PALUSZEK Maciej WIDANKA Jakub BRZOZA Kamil FRONIA Mateusz ANDRZEJCZAK Iwo SOLIPIWKO | 94 93 93 92 94 94 | ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław JEDENASTKA Jelenia Góra JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław | 57.23 56.82 56.40 56.71 57.16 57.88 |
Seria 19 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Amadeusz KEMPIAK Dawid RYBIŃSKI Adrian KŁUSEK Dawid STAŃCZYK Krzysztof MAKOWSKI Bartłomiej WOLAK | 94 93 93 91 92 93 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 56.00 55.60 55.23 55.50 55.90 56.20 |
Seria 20 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Marek STACHOWICZ Michał SZUBA Sebastian TYSZKOWSKI Adrian WOJCIECHOWSKI Kacper MAJCHRZAK Jakub JOŃCZYK | 92 93 83 92 92 92 | JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław AZS-AWF Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław | 54.84 54.12 53.00 54.00 54.79 55.00 |
Seria 21 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | Jacek SOKULSKI Bartomiej BOGULSKI Mateusz HAAS Paweł WERNER Wojciech SZAMOTULSKI Emil BENING | 91 92 88 93 91 93 | ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław | 52.50 51.99 51.00 51.62 52.00 52.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 2009-06-06 - 15:35 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 1:02.21 | Klaudia NAZIĘBŁO | JUWRO | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 5 | Paulina HACZKIEWICZ Dorota LATARSKA Patrycja MASNY PATRYCJA Magdalena RZEPKA | 97 95 97 96 | ROKITA Brzeg Dolny PŁETVAL Polkowice WANKAN Legnica JUVENIA Wrocław | 1:23.40 1:22.14 1:23.35 1:25.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Paulina ARTYMIAK Paulina KARBOWSKA Agata PAWLISZ Jagoda PAPROCKA Alicja ŚWIĄTEK Agata WLAZLAK | 97 97 95 94 97 97 | PIRANIE Lubin ŚLĄSK Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle ASTROMAL AKWAWIT Leszno PIRANIE Lubin REKIN Świebodzice | 1:22.00 1:20.00 1:19.00 1:19.00 1:20.00 1:22.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Agnieszka KARAŚ Agnieszka MICHLER Dominika OLBERT Aleksandra STRZELCZYK Katarzyna NOWAK Dominika WRÓBLEWSKA | 93 94 95 97 95 95 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław | 1:18.20 1:17.86 1:17.00 1:17.67 1:18.00 1:18.90 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Nicoletta BALUK Patrycja MIKULAK Agata JAROMA Alicja SZCZYGIEŁ Adrianna RADZIK Katarzyna ZIĘBA | 95 95 95 95 95 97 | WARTA Poznań PŁETVAL Polkowice JUVENIA Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno WARTA Poznań ROKITA Brzeg Dolny | 1:16.30 1:15.20 1:14.83 1:15.00 1:16.20 1:16.65 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Agnieszka CZARNECKA Nikola MICHALKIEWICZ Zofia TOMCZYK Barbara LESIAK Honorata STRUGAŁA Paulina ŻELAZNA | 94 94 93 95 95 94 | ŚLĄSK Wrocław DZIEWIĄTKA Dzierżoniów WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań JUVENIA Wrocław | 1:13.78 1:13.20 1:12.00 1:12.20 1:13.50 1:14.62 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Justyna RANISZEWSKA Alicja TACZAŁA Klaudia NAZIĘBŁO Edyta STAŃCZAK Joanna CIEŚLAK Katarzyna KASPEREK | 93 96 93 93 96 96 | PIRANIE Lubin WARTA Poznań JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań WARTA Poznań | 1:12.00 1:10.50 1:02.21 1:10.00 1:11.00 1:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 2009-06-06 - 15:50 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 58.03 | Andrzej DUBIEL | DZDZI | Oświêcim | 2005 |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Damian PRUCHNIK Michał SWIEBODA Maciej OKÓLSKI Jakub WOLINSKI Kamil HANISZEWSKI Rafał MAŚLANKA | 95 97 97 97 97 95 | JUVENIA Wrocław REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław | NT 1:30.00 1:27.44 1:30.00 1:32.10 NT |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Kacper SMORĄG Mateusz MARCIÓW Piotr NARAJOWSKI Piotr STEFANKO Grzegorz GREBER Michał MORUŃ | 97 97 97 97 97 97 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 1:26.77 1:25.32 1:23.45 1:24.99 1:25.67 1:26.78 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Tomasz CZEREPAK Kacper TOKARCZYK Wiktor JASZCZAK Bartłomiej JURKIEWICZ Dawid JUREK Mateusz CHABA | 97 96 97 96 97 96 | ŚLĄSK Wrocław WANKAN Legnica ŚLĄSK Wrocław WANKAN Legnica PIAST Głogów WANKAN Legnica | 1:21.56 1:19.23 1:18.78 1:19.02 1:20.00 1:22.01 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Marcel STANKOWIAK Jakub KLEKOWSKI Damian DOŹDZIK Maciej HALICKI Radosław SIERNY Krystian SMOGORZEWSKI | 94 97 95 96 96 97 | JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle GIGANT Wrocław | 1:17.72 1:16.78 1:16.00 1:16.00 1:17.61 1:18.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Mateusz HADAŚ Kamil PADŁO Jakub KRZYŚKA Filip ADAMIOK Sławomir WILKOWSKI Patryk KRUTYJ | 96 96 96 96 95 95 | WARTA Poznań WARTA Poznań WARTA Poznań JUVENIA Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle ŚLĄSK Wrocław | 1:16.00 1:15.00 1:14.50 1:15.00 1:15.84 1:16.00 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Kamil BIEŃ Karol PAWLISIAK Paweł TOMCZAK Bartosz JARASZKIEWICZ Tomasz PAWLAK Paweł JURASZEK | 96 96 94 96 95 94 | WARTA Poznań ASTROMAL AKWAWIT Leszno ASTROMAL AKWAWIT Leszno POSNANIA Poznań TRÓJKA Środa Wlkp. DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:14.00 1:13.60 1:12.30 1:12.80 1:13.75 1:14.50 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Adam KOŚCIELAK Sebastian STANIEWSKI Wiktor GAŁECKI Krzysztof SZYMCZAK Denis LABRYGA Michał MALINOWSKI | 96 95 95 96 96 96 | WARTA Poznań POSNANIA Poznań ULKS WŚ Kudowa Zdrój JUVENIA Wroclaw SSP72 PIAST Głogów ŚLĄSK Wrocław | 1:12.00 1:09.25 1:08.56 1:09.00 1:10.00 1:12.00 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Jakub JAROSIŃSKI Tomasz TYLL Michał GALON Michał KOWALEWSKI Łukasz BIELECKI Jakub DUDZIAK | 94 95 95 94 95 95 | JUVENIA Wrocław POSNANIA Poznań ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 1:07.91 1:07.43 1:06.80 1:06.99 1:07.50 1:08.00 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Jêdrzej MIESZKOWSKI Michał OLEASZ Radosław KAWĘCKI Julian SOBOŃ Dawid RYBIŃSKI Mateusz HAAS | 94 91 91 92 93 88 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław KORNER Zielona Góra JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 1:02.26 1:00.74 54.93 58.32 1:01.60 1:02.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 2009-06-06 - 16:15 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 1:11.52 | Weronika PALUSZEK | SLWRO | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | Alicja KACZMAREK Alicja KOTULSKA Marta KONDRACZUK Weronika ZYMON Paulina MRÓZ | 97 97 96 96 97 | ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice PŁETVAL Polkowice GIGANT Wrocław REKIN Świebodzice | 1:45.80 1:36.00 1:34.20 1:34.50 1:38.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Alicja JASEK Agnieszka GAJDOWSKA Katarzyna MAĆKOWSKA Anna KANTORSKA Magdalena LATARSKA Dorota NIEPIEKŁO | 97 95 94 97 95 95 | ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice ASTROMAL AKWAWIT Leszno ŚLĄSK Wrocław PŁETVAL Polkowice WODNIK Rawicz | 1:34.00 1:32.00 1:29.80 1:31.78 1:33.60 1:34.07 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Agata WZGARDA Gabiela OLESZAK Daria ŻĘTKOWSKA Karolina PATER Małgorzata GRELEWICZ Aleksandra BEBA | 97 95 95 96 94 96 | PIAST Głogów ASTROMAL AKWAWIT Leszno ASTROMAL AKWAWIT Leszno JUVENIA Wroclaw SSP72 ASTROMAL AKWAWIT Leszno PIAST Głogów | 1:29.00 1:27.00 1:26.00 1:26.80 1:27.50 1:29.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Klaudia KOWALSKA Agnieszka DYMEK Dominika OLBERT Barbara LESIAK Łucja WRÓBEL Justyna JANICKA | 95 93 95 95 90 94 | ROKITA Brzeg Dolny DZIEWIĄTKA Dzierżoniów ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław AQUARIUS Bielawa ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 1:25.50 1:24.47 1:21.10 1:22.20 1:25.18 1:25.78 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Patrycja GAJEWSKA Adriana HOFMAN Agata PAWLIKOWSKA Katarzyna CIEŚLAK Magdalena WIŚNIEWSKA Jessica SZYMANIAK | 93 95 94 94 93 94 | WARTA Poznań ULKS WŚ Kudowa Zdrój JUVENIA Wrocław POSNANIA Poznań POSNANIA Poznań DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:19.00 1:18.75 1:17.48 1:18.00 1:19.00 1:20.51 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Anna SOBKO Agata CICHOWSKA Weronika PALUSZEK Paulina SZYDŁO Sylwia CIESIELSKA Zuzanna LIS | 94 94 93 92 95 95 | JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław WARTA Poznań WODNIK Rawicz | 1:16.89 1:14.06 1:11.52 1:12.19 1:16.60 1:17.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 2009-06-06 - 16:35 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 1:05.31 | Marek JAWOROWSKI | AZWRO | Ostrowiec Św. | 2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | Maciej OKÓLSKI Michał OSTROWSKI Daniel GIELATA | 97 96 95 | ŚLĄSK Wrocław WODNIK Rawicz REKIN Świebodzice | 1:37.32 1:34.90 1:35.00 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Paweł SAJDA Piotr NARAJOWSKI Marek CAPUTA Wojciech DAMSZ Piotr LESIAK Przemysław ADAMCZYK | 96 97 95 94 97 95 | WANKAN Legnica ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław REKIN Świebodzice ŚLĄSK Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 1:31.74 1:30.88 1:26.04 1:28.00 1:31.00 1:34.69 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Jakub KLEKOWSKI Krystian WARZECHA Adam ROJDA Michał WAWRZYNIAK Tomasz CIESIELSKI Jakub KAMINIARZ | 97 95 96 96 95 96 | ŚLĄSK Wrocław REKIN Świebodzice WODNIK Rawicz ASTROMAL AKWAWIT Leszno REKIN Świebodzice ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:25.01 1:25.00 1:21.88 1:22.00 1:25.00 1:25.80 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Michał KRZYSZTOFIAK Maciej RUDNICKI Jakub SALIK Radosław MĘŻYŃSKI Marcin MUSIAŁOWSKI Łukasz OLSZAK | 95 96 96 94 95 95 | WODNIK Rawicz ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 ULKS WŚ Kudowa Zdrój JUVENIA Wrocław WODNIK Rawicz | 1:20.60 1:20.00 1:17.00 1:19.54 1:20.52 1:21.51 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Mateusz BUKOWSKI-MATZ Bartosz SADOWY Mateusz SZOT Jan CHROŚCIŃSKI Jacek TYCZYŃSKI Piotr LOREK | 95 95 95 96 96 91 | WARTA Poznań JUVENIA Wrocław JUVENIA Wrocław WARTA Poznań PIAST Głogów WODNIK Rawicz | 1:16.80 1:16.13 1:15.57 1:16.00 1:16.50 1:17.00 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Marcin BIAŁEK Kacper KABZA Witosz GÓRSKI Filip CHORĄŻAK Mateusz ZATKA Kacper MAJCHRZAK | 95 94 94 95 94 92 | WARTA Poznań JUVENIA Wrocław ŚLĄSK Wrocław ASTROMAL AKWAWIT Leszno JUVENIA Wrocław WARTA Poznań | 1:15.00 1:14.37 1:14.19 1:14.30 1:14.88 1:15.00 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Maciej WEBER Marek MICHAŁKOWSKI Kacper MARKOWSKI Szymon KUŚMIEREK Mateusz NACHTMAN Bartłomij OCZKO | 94 91 93 92 95 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wroclaw SSP72 | 1:12.40 1:12.00 1:11.40 1:12.00 1:12.20 1:14.00 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Aleksander OLENDER Łukasz GŁUSZEK Wojciech BACHOWSKI Sebastian GARDZIEJ Bartłomiej ŻUKOWSKI Michał SZUBA | 94 93 93 90 93 93 | ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 1:11.06 1:09.00 1:06.53 1:06.63 1:10.10 1:11.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 2009-06-06 - 16:55 | Kobiet, 800m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 8:37.87 | Magda DYSZKIEWICZ | SLWRO | Athina | 2000 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | Natalia SALLOUM Daria RASIŃSKA Anna Maria DYMNA | 95 95 95 | JUVENIA Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle ŚLĄSK Wrocław | NT 10:14.76 10:45.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | Gracjana SKWIRA Izabella GRZEGORCZYK Paula ŻUKOWSKA Natalia PAWLACZEK Beata POŻAROWSZCZYK Anna ŚWIĄTKOWSKA | 93 93 93 93 91 93 | ŚLĄSK Wrocław POSNANIA Poznań ZRYW Opole ZRYW Opole ŚLĄSK Wrocław JUVENIA Wrocław | 9:45.00 9:20.00 9:05.00 9:15.34 9:22.00 10:09.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 2009-06-06 - 17:15 | Mêżczyzn, 1500m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rekord Okrêgu Seniorów | 15:27.95 | Piotr ALBIŃSKI | SLWRO | Sheffield | 1993 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | Emil BENING Krzysztof KAMIŃSKI Bartosz GAJEWSKI Bartosz KOSCIELNIAK Adrian KŁUSEK | 93 95 95 93 93 | JUVENIA Wrocław MMKS Kêdzierzyn-Koźle MMKS Kêdzierzyn-Koźle REKIN Świebodzice JUVENIA Wrocław | NT 20:29.00 18:49.00 19:55.00 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Jan URBANIAK Konrad MARCINIAK Marcin KUTKOWSKI Paweł FURTEK Michał ROSOWIECKI Michał SIKORA | 95 95 95 95 95 95 | WARTA Poznań POSNANIA Poznań POSNANIA Poznań ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław | 18:44.00 18:30.00 18:23.00 18:29.00 18:40.00 18:45.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Michał KUTKOWSKI Arkadiusz OSSES Paweł BEDNARCZYK Miłosz CYNK Krzysztof DALECKI Jakub GÓRNY | 95 95 94 94 94 93 | POSNANIA Poznań WARTA Poznań ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław ŚLĄSK Wrocław POSNANIA Poznań | 17:50.30 17:32.87 17:20.00 17:21.00 17:34.74 18:12.46 |