Puchar Dyrektora WKS Śląsk Wrocław, 5. - 6.6.2009 |
Konkurencja 1 2009-06-05 - 15:00 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 25.14 | Agata KORC | AZWRO | Pekin | 2008 |
Rok ur. |
1 | Karina WŁOSTOWSKA | 91 | JEDENASTKA Jelenia Góra | 26.92 | |||
2 | Natalia PAWLACZEK | 93 | ZRYW Opole | 27.24 | |||
3 | Dominika GAWEŁCZYK | 91 | AZS AWF Katowice | 27.35 | |||
4 | Aleksandra MAJDA | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 27.40 | |||
5 | Sara SKRZYDŁO | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 27.65 | |||
6 | Beata MISZTAL | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 27.81 | |||
7 | Izabella GRZEGORCZYK | 93 | POSNANIA Poznań | 28.00 | |||
8 | Joanna PIĘTKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 28.11 | |||
9 | Magda KURZYŃSKA | 94 | ENERGETYK Zgorzelec | 28.28 | |||
10 | Aleksandra NOWAK | 91 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 28.66 | |||
11 | Alicja TACZAŁA | 96 | WARTA Poznań | 28.70 | |||
12 | Małgorzata GRELA | 93 | JUVENIA Wrocław | 28.77 | |||
13 | Zuzanna WOŹNIAK | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 28.90 | |||
14 | Jessica SZYMANIAK | 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 28.90 | |||
15 | Justyna RANISZEWSKA | 93 | PIRANIE Lubin | 29.00 | |||
16 | Honorata KONON | 95 | WARTA Poznań | 29.00 | |||
17 | Gracjana SKWIRA | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 29.00 | |||
18 | Dominika WRÓBLEWSKA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 29.10 | |||
19 | Magdalena WIŚNIEWSKA | 93 | POSNANIA Poznań | 29.10 | |||
20 | Dominika SASIN | 94 | REKIN Świebodzice | 29.50 | |||
21 | Paulina ŻELAZNA | 94 | JUVENIA Wrocław | 29.91 | |||
22 | Jagoda PAPROCKA | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 29.95 | |||
23 | Agnieszka GAJDOWSKA | 95 | REKIN Świebodzice | 30.00 | |||
24 | Nikola MICHALKIEWICZ | 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 30.00 | |||
25 | Patrycja MIKULAK | 95 | PŁETVAL Polkowice | 30.03 | |||
26 | Katarzyna JURA | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 30.10 | |||
27 | Adriana HOFMAN | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 30.12 | |||
28 | Daria ŻĘTKOWSKA | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 30.20 | |||
29 | Martyna GÓRAJEWSKA | 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 30.30 | |||
30 | Marta SĘK | 95 | WODNIK Rawicz | 30.49 | |||
31 | Honorata STRUGAŁA | 95 | WARTA Poznań | 30.50 | |||
32 | Agnieszka MICHLER | 94 | JUVENIA Wrocław | 30.58 | |||
33 | Zuzanna KOWALCZYK | 94 | JUVENIA Wrocław | 30.64 | |||
34 | Marlena PORAŃSKA | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 30.80 | |||
35 | Paulina HACZKIEWICZ | 97 | ROKITA Brzeg Dolny | 30.85 | |||
36 | Karolina POROWSKA | 94 | ROKITA Brzeg Dolny | 30.85 | |||
37 | Magda KLEMCZYŃSKA | 96 | GIGANT Wrocław | 30.98 | |||
38 | Katarzyna NOWAK | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 31.00 | |||
39 | Anna SOBOLEWSKA | 95 | WARTA Poznań | 31.00 | |||
40 | Ewelina SUCHODOLSKA | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 31.00 | |||
41 | Alicja ŚWIĄTEK | 97 | PIRANIE Lubin | 31.00 | |||
42 | Alicja SZCZYGIEŁ | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 31.00 | |||
43 | Agnieszka KARAŚ | 93 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 31.30 | |||
44 | Katarzyna MAĆKOWSKA | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 31.50 | |||
45 | Kinga ŁAPIŃSKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 31.59 | |||
46 | Agata JAROMA | 95 | JUVENIA Wrocław | 31.59 | |||
47 | Alicja CHASZCZEWICZ | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 31.78 | |||
48 | Joanna WAWRZYNIAK | 94 | WODNIK Rawicz | 31.83 | |||
49 | Agata WLAZLAK | 97 | REKIN Świebodzice | 32.00 | |||
50 | Nicoletta BALUK | 95 | WARTA Poznań | 32.00 | |||
51 | Gabiela OLESZAK | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 32.00 | |||
52 | Klaudia JAKUBOWSKA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 32.00 | |||
53 | Wiktoria MAJ | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 32.04 | |||
54 | Marta KONDRACZUK | 96 | PŁETVAL Polkowice | 32.09 | |||
55 | Anna Maria DYMNA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 32.19 | |||
56 | Katarzyna KUSH | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 32.50 | |||
57 | Agata ABRAMOWICZ | 94 | ROKITA Brzeg Dolny | 32.60 | |||
58 | Aleksandra STRZELCZYK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 32.67 | |||
59 | Monika PAWELCZYK | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 32.80 | |||
60 | Patrycja MASNY PATRYCJA | 97 | WANKAN Legnica | 32.82 | |||
61 | Anna KANTORSKA | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 33.00 | |||
62 | Dorota LATARSKA | 95 | PŁETVAL Polkowice | 33.10 | |||
63 | Diana BOCZKOWSKA | 97 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 33.12 | |||
64 | Daria RASIŃSKA | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 33.31 | |||
65 | Dominika PRZYBYLSKA | 95 | OLIMPIA Poznań | 33.60 | |||
66 | Patrycja KAŁUŻA | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 33.80 | |||
67 | Monika SZKURAT | 97 | PIRANIE Lubin | 34.00 | |||
68 | Justyna JANICKA | 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 34.21 | |||
69 | Dorota NIEPIEKŁO | 95 | WODNIK Rawicz | 34.39 | |||
70 | Julia GORLICKA | 97 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 34.52 | |||
71 | Katarzyna MIERNIKIEWICZ | 98 | GIGANT Wrocław | 34.90 | |||
72 | Aleksandra PACYNA | 97 | PIRANIE Lubin | 35.00 | |||
73 | Karolina WIZIMIRSKA | 97 | REKIN Świebodzice | 35.00 | |||
74 | Paulina ARTYMIAK | 97 | PIRANIE Lubin | 35.00 | |||
75 | Zuzanna RASZCZYK | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 35.00 | |||
76 | Klaudia STECYK | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 35.20 | |||
77 | Dagmara BOGUCKA | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 35.50 | |||
78 | Paulina KARBOWSKA | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 35.67 | |||
79 | Wiktoria ROLA | 97 | GIGANT Wrocław | 36.90 | |||
80 | Paulina MRÓZ | 97 | REKIN Świebodzice | 37.00 | |||
81 | Zuzanna BĄK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 37.00 | |||
82 | Marta DRYNICZ | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 37.00 | |||
83 | Wiktoria KOSTERSKA | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 39.00 | |||
84 | Aleksandra KULESZA | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 40.00 | |||
85 | Aleksandra GUMNA | 95 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2009-06-05 - 15:25 | Mêżczyzn, 50m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 23.28 | Mateusz HAAS | POL | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
1 | Paweł SZKUDLAREK | 85 | DOZP | 22.00 | |||
2 | Edward MĘŻYK | 84 | DOZP | 22.00 | |||
3 | Przemysław ŁUPIŃSKI | 84 | DOZP | 22.00 | |||
4 | Szymon KUROWSKI | 85 | DOZP | 22.00 | |||
5 | Mikołaj POŹNIAK | 87 | DOZP | 22.00 | |||
6 | Jakub PIĄTKOWSKI | 83 | DOZP | 22.00 | |||
7 | Mateusz HAAS | 88 | ŚLĄSK Wrocław | 23.28 | |||
8 | Paweł WERNER | 93 | JUVENIA Wrocław | 23.51 | |||
9 | Bartomiej BOGULSKI | 92 | JUVENIA Wrocław | 23.90 | |||
10 | Emil BENING | 93 | JUVENIA Wrocław | 24.22 | |||
11 | Wojciech SZAMOTULSKI | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 24.25 | |||
12 | Radosław KAWĘCKI | 91 | KORNER Zielona Góra | 24.41 | |||
13 | Jakub BRYNDZIA | 90 | ENERGETYK Zgorzelec | 24.42 | |||
14 | Adrian WOJCIECHOWSKI | 92 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 24.54 | |||
15 | Kacper MAJCHRZAK | 92 | WARTA Poznań | 24.63 | |||
16 | Julian SOBOŃ | 92 | JUVENIA Wrocław | 24.78 | |||
17 | Marek STACHOWICZ | 92 | JUVENIA Wrocław | 25.05 | |||
18 | Adrian KŁUSEK | 93 | JUVENIA Wrocław | 25.12 | |||
19 | Michał OLEASZ | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 25.50 | |||
20 | Kamil FRONIA | 92 | JEDENASTKA Jelenia Góra | 25.75 | |||
21 | Dawid STAŃCZYK | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 25.80 | |||
22 | Amadeusz KEMPIAK | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 25.88 | |||
23 | Jacek JANKOWSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 25.89 | |||
24 | Michał PALUSZEK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 25.90 | |||
25 | Dawid SOPOĆKO | 92 | JUVENIA Wrocław | 26.07 | |||
26 | Michał GALON | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 26.10 | |||
27 | Maciej ZONIUK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 26.16 | |||
28 | Bartłomiej WOLAK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 26.20 | |||
29 | Krzysztof MAKOWSKI | 92 | ŚLĄSK Wrocław | 26.25 | |||
30 | Tomasz PRZYBYLAK | 92 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 26.30 | |||
31 | Wiktor GAŁECKI | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 26.37 | |||
32 | Krzysztof WÓJCIK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 26.44 | |||
33 | Jêdrzej MIESZKOWSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 26.45 | |||
34 | Remigiusz WIATROWSKI | 96 | WARTA Poznań | 26.50 | |||
35 | Jakub BRZOZA | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 26.50 | |||
36 | Iwo SOLIPIWKO | 94 | JUVENIA Wrocław | 26.56 | |||
37 | Miłosz CYNK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 26.90 | |||
38 | Maciej KUŚWIK | 96 | ORKA Ostrów Wlkp. | 27.00 | |||
39 | Wojciech GAJDOWSKI | 88 | REKIN Świebodzice | 27.00 | |||
40 | Michał ŻUROWSKI | 94 | PIRANIE Lubin | 27.00 | |||
41 | Tomasz TYLL | 95 | POSNANIA Poznań | 27.07 | |||
42 | Andrzej LEMEK | 95 | JUNIOR Kluczbork | 27.12 | |||
43 | Bartłomiej ORPISZAK | 95 | KROTOSZ Krotoszyn | 27.20 | |||
44 | Krzysztof DALECKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 27.20 | |||
45 | Dawid STASZAK | 95 | TRÓJKA Środa Wlkp. | 27.22 | |||
46 | Jakub JAROSIŃSKI | 94 | JUVENIA Wrocław | 27.26 | |||
47 | Bartłomiej GAJEWSKI | 95 | JUNIOR Kluczbork | 27.45 | |||
48 | Tomasz ELMINOWSKI | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 27.50 | |||
49 | Michał KOWALEWSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 27.56 | |||
50 | Jan CHROŚCIŃSKI | 96 | WARTA Poznań | 27.60 | |||
51 | Michał KOTLEWSKI | 94 | ZRYW Opole | 27.65 | |||
52 | Aleksander JABŁOŃSKI | 91 | OLIMPIA Poznań | 27.72 | |||
53 | Radosław MĘŻYŃSKI | 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 27.95 | |||
54 | Jakub GLIŃSKI | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 28.00 | |||
55 | Maciej HALICKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 28.00 | |||
56 | Bartosz KOSCIELNIAK | 93 | REKIN Świebodzice | 28.00 | |||
57 | Łukasz OLSZAK | 95 | WODNIK Rawicz | 28.03 | |||
58 | Jakub DUDZIAK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 28.03 | |||
59 | Bartłomiej MUSIAŁ | 94 | JUVENIA Wrocław | 28.05 | |||
60 | Łukasz BIELECKI | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 28.09 | |||
61 | Marcin NAKONIECZNY | 94 | JUNIOR Kluczbork | 28.23 | |||
62 | Tomasz CZARNECKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 28.25 | |||
63 | Mateusz WCISŁO | 92 | MEDUZA Pajêczno | 28.34 | |||
64 | Witold CICHOŃ | 93 | MEDUZA Pajêczno | 28.40 | |||
65 | Filip SKURATOWICZ | 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 28.42 | |||
66 | Norbert WÓJCICKI | 95 | ENERGETYK Zgorzelec | 28.48 | |||
67 | Artur STANKIEWICZ | 95 | REKIN Świebodzice | 28.50 | |||
68 | Mateusz SZOT | 95 | JUVENIA Wrocław | 28.54 | |||
69 | Cezary KACZMAREK | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 28.60 | |||
70 | Bartosz SADOWY | 95 | JUVENIA Wrocław | 28.67 | |||
71 | Bartosz ŁEPECKI | 94 | JUVENIA Wrocław | 28.77 | |||
72 | Michał KRZYSZTOFIAK | 95 | WODNIK Rawicz | 28.90 | |||
73 | Jakub GÓRNY | 93 | POSNANIA Poznań | 29.00 | |||
74 | Michał SIKORA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 29.00 | |||
75 | Tomasz CIESIELSKI | 95 | REKIN Świebodzice | 29.00 | |||
76 | Mateusz CHABA | 96 | WANKAN Legnica | 29.01 | |||
77 | Sebastian STANIEWSKI | 95 | POSNANIA Poznań | 29.04 | |||
78 | Adrian ZAWADZKI | 96 | POSNANIA Poznań | 29.23 | |||
79 | Kacper TOKARCZYK | 96 | WANKAN Legnica | 29.74 | |||
80 | Kamil BIEŃ | 96 | WARTA Poznań | 29.80 | |||
81 | Paweł JURASZEK | 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 29.89 | |||
82 | Rafał TRACZUK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 29.90 | |||
83 | Karol PAWLISIAK | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 29.90 | |||
84 | Robert HOFFMANN | 95 | OLIMPIA Poznań | 29.93 | |||
85 | Damian DOŹDZIK | 95 | WARTA Poznań | 30.00 | |||
86 | Mateusz HADAŚ | 96 | WARTA Poznań | 30.00 | |||
87 | Daniel GIELATA | 95 | REKIN Świebodzice | 30.00 | |||
88 | Krystian ZYBAŁA | 97 | ORKA Ostrów Wlkp. | 30.00 | |||
89 | Konrad OCZKOWSKI | 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 30.05 | |||
90 | Filip CHORĄŻAK | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 30.07 | |||
91 | Bartosz GAJEWSKI | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 30.12 | |||
92 | Tomasz PAWLAK | 95 | TRÓJKA Środa Wlkp. | 30.36 | |||
93 | Erwin GODLEWSKI | 96 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 30.80 | |||
94 | Bartłomiej JURKIEWICZ | 96 | WANKAN Legnica | 30.92 | |||
95 | Michał MALINOWSKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 31.00 | |||
96 | Wojciech DAMSZ | 94 | REKIN Świebodzice | 31.00 | |||
97 | Wojciech BUSZKIEWICZ | 97 | PIRANIE Lubin | 31.00 | |||
98 | Mateusz LAMPA | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 31.24 | |||
99 | Radosław SIERNY | 96 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 31.48 | |||
100 | Mateusz RYSIUKIEWICZ | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 31.50 | |||
101 | Krystian SMOGORZEWSKI | 97 | GIGANT Wrocław | 31.50 | |||
102 | Bartosz BOROWIEC | 96 | POSNANIA Poznań | 31.58 | |||
103 | Dawid KOLASA | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 31.70 | |||
104 | Sławomir WILKOWSKI | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 31.86 | |||
105 | Patryk ZAWADZKI | 94 | GIGANT Wrocław | 31.90 | |||
106 | Sebastian STAŃKO | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 31.90 | |||
107 | Jerzy GNIAZDOWSKI | 96 | WODNIK Rawicz | 32.00 | |||
108 | Dawid SKALNY | 96 | REKIN Świebodzice | 32.00 | |||
109 | Przemysław ADAMCZYK | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 32.09 | |||
110 | Paweł SAJDA | 96 | WANKAN Legnica | 32.17 | |||
111 | Kacper SMORĄG | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 32.34 | |||
112 | Wiktor JASZCZAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 32.78 | |||
113 | Filip FRACZAK | 96 | REKIN Świebodzice | 33.00 | |||
114 | Krzysztof KAMIŃSKI | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 33.06 | |||
115 | Adam ROJDA | 96 | WODNIK Rawicz | 33.18 | |||
116 | Tomasz CZEREPAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 33.66 | |||
117 | Michał OSTROWSKI | 96 | WODNIK Rawicz | 34.00 | |||
118 | Dariusz MATYSIAK | 96 | WODNIK Rawicz | 34.01 | |||
119 | Michał MIKOSIAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 34.10 | |||
120 | Jakub JASIŃSKI | 97 | GIGANT Wrocław | 34.20 | |||
121 | Grzegorz GREBER | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 34.34 | |||
122 | Mateusz MARCIÓW | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 34.50 | |||
123 | Kamil OCZKOWSKI | 96 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 34.68 | |||
124 | Radosław WIECZOREK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 35.40 | |||
125 | Michał MORUŃ | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 35.78 | |||
126 | Michał SWIEBODA | 97 | REKIN Świebodzice | 36.00 | |||
127 | Jakub KACZMARCZYK | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 36.00 | |||
128 | Jakub WOLINSKI | 97 | REKIN Świebodzice | 36.00 | |||
129 | Kamil KOMINIAK | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 37.00 | |||
130 | Bartłomiej KOWALCZYK | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 38.00 | |||
131 | Jakub ZADROZNY | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 38.00 | |||
132 | Michał CHUDZIA | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 38.00 | |||
133 | Wiktor RÓŻAŃSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 38.50 | |||
134 | Krzysztof SZCZERBIŃSKI | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 39.00 | |||
135 | Marcin SEWERYN | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 45.00 | |||
136 | Tomasz SOBCZAK | 95 | JUVENIA Wrocław | NT | |||
137 | Damian PRUCHNIK | 95 | JUVENIA Wrocław | NT | |||
138 | Maciej EISLER | 95 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2009-06-05 - 16:00 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 33.71 | Agnieszka BYSTRZYCKA | JUWRO | Oświêcim | 1998 |
Rok ur. |
1 | Weronika PALUSZEK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 33.59 | |||
2 | Paulina SZYDŁO | 92 | JUVENIA Wrocław | 34.73 | |||
3 | Anna SOBKO | 94 | JUVENIA Wrocław | 34.80 | |||
4 | Sylwia CIESIELSKA | 95 | WARTA Poznań | 34.90 | |||
5 | Agata CICHOWSKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 34.96 | |||
6 | Adriana HOFMAN | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 35.12 | |||
7 | Agata PAWLIKOWSKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 35.42 | |||
8 | Katarzyna CIEŚLAK | 94 | POSNANIA Poznań | 35.88 | |||
9 | Patrycja GAJEWSKA | 93 | WARTA Poznań | 36.00 | |||
10 | Zuzanna LIS | 95 | WODNIK Rawicz | 36.39 | |||
11 | Agata PAWLISZ | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 36.62 | |||
12 | Łucja WRÓBEL | 90 | AQUARIUS Bielawa | 36.89 | |||
13 | Adrianna RADZIK | 95 | WARTA Poznań | 36.90 | |||
14 | Jessica SZYMANIAK | 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 37.01 | |||
15 | Joanna PIĘTKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 37.28 | |||
16 | Agnieszka CZARNECKA | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 37.89 | |||
17 | Zofia TOMCZYK | 93 | WARTA Poznań | 38.00 | |||
18 | Agnieszka DYMEK | 93 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 38.07 | |||
19 | Martynika ANDRZEJCZUK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 38.56 | |||
20 | Martyna LUBIŃSKA | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 38.67 | |||
21 | Daria ŻĘTKOWSKA | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 39.00 | |||
22 | Katarzyna MAĆKOWSKA | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 39.00 | |||
23 | Dominika OLBERT | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 39.10 | |||
24 | Diana BOCZKOWSKA | 97 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 39.18 | |||
25 | Justyna JANICKA | 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 39.78 | |||
26 | Gabiela OLESZAK | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 40.00 | |||
27 | Karolina PATER | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 40.00 | |||
28 | Julia GORLICKA | 97 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 40.30 | |||
29 | Dorota NIEPIEKŁO | 95 | WODNIK Rawicz | 40.80 | |||
30 | Marta KONDRACZUK | 96 | PŁETVAL Polkowice | 42.96 | |||
31 | Monika PAWELCZYK | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 43.00 | |||
32 | Magdalena LATARSKA | 95 | PŁETVAL Polkowice | 43.10 | |||
33 | Weronika ZYMON | 96 | GIGANT Wrocław | 43.10 | |||
34 | Patrycja MIKULAK | 95 | PŁETVAL Polkowice | 43.50 | |||
35 | Anna KANTORSKA | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 43.67 | |||
36 | Paulina MRÓZ | 97 | REKIN Świebodzice | 44.00 | |||
37 | Kinga CIEPŁUCHA | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 44.00 | |||
38 | Dorota ŚWIĄTEK | 97 | ORKA Ostrów Wlkp. | 44.80 | |||
39 | Alicja KOTULSKA | 97 | REKIN Świebodzice | 45.00 | |||
40 | Weronika WESOŁOWSKA | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 45.00 | |||
41 | Ewelina SZUBERT | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 45.50 | |||
42 | Alicja KACZMAREK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 46.70 | |||
43 | Klaudia STECYK | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 47.00 | |||
44 | Paulina PAWŁOWSKA | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 48.10 | |||
45 | Aleksandra ARBACZEWSKA | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 49.00 | |||
46 | Magdalena WĘGRZYN | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 49.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2009-06-05 - 16:15 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 29.51 | Sebastian GARDZIEJ | SLWRO | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
1 | Sebastian GARDZIEJ | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 29.51 | |||
2 | Wojciech BACHOWSKI | 93 | WARTA Poznań | 31.31 | |||
3 | Łukasz GŁUSZEK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 31.70 | |||
4 | Marek MICHAŁKOWSKI | 91 | WARTA Poznań | 31.90 | |||
5 | Szymon KUŚMIEREK | 92 | WARTA Poznań | 32.00 | |||
6 | Bartłomiej ŻUKOWSKI | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 32.00 | |||
7 | Aleksander OLENDER | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 32.19 | |||
8 | Kacper MARKOWSKI | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 32.50 | |||
9 | Michał SZUBA | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 32.60 | |||
10 | Witosz GÓRSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 33.16 | |||
11 | Jan CHROŚCIŃSKI | 96 | WARTA Poznań | 33.50 | |||
12 | Maciej WEBER | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 33.80 | |||
13 | Marcin BIAŁEK | 95 | WARTA Poznań | 33.90 | |||
14 | Mateusz BUKOWSKI-MATZ | 95 | WARTA Poznań | 34.00 | |||
15 | Marcel STANKOWIAK | 94 | JUVENIA Wrocław | 34.30 | |||
16 | Tomasz ELMINOWSKI | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 34.40 | |||
17 | Filip CHORĄŻAK | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 34.50 | |||
18 | Mateusz SZOT | 95 | JUVENIA Wrocław | 34.57 | |||
19 | Maciej RUDNICKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 34.90 | |||
20 | Kacper KABZA | 94 | JUVENIA Wrocław | 35.37 | |||
21 | Piotr LOREK | 91 | WODNIK Rawicz | 35.50 | |||
22 | Mateusz ZATKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 35.69 | |||
23 | Radosław MĘŻYŃSKI | 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 35.89 | |||
24 | Bartosz SADOWY | 95 | JUVENIA Wrocław | 35.98 | |||
25 | Marcin SEWERYN | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 36.00 | |||
26 | Adam ROJDA | 96 | WODNIK Rawicz | 36.20 | |||
27 | Bartłomij OCZKO | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 36.20 | |||
28 | Jakub SALIK | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 37.20 | |||
29 | Michał WAWRZYNIAK | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 38.00 | |||
30 | Konrad MARCINIAK | 95 | POSNANIA Poznań | 38.11 | |||
31 | Dariusz MATYSIAK | 96 | WODNIK Rawicz | 38.50 | |||
32 | Jakub KLEKOWSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 38.90 | |||
33 | Krystian WARZECHA | 95 | REKIN Świebodzice | 39.00 | |||
34 | Jakub KAMINIARZ | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 39.00 | |||
35 | Wojciech DAMSZ | 94 | REKIN Świebodzice | 40.00 | |||
36 | Filip FRACZAK | 96 | REKIN Świebodzice | 40.00 | |||
37 | Michał OSTROWSKI | 96 | WODNIK Rawicz | 40.20 | |||
38 | Piotr LESIAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 41.00 | |||
39 | Daniel GIELATA | 95 | REKIN Świebodzice | 42.00 | |||
40 | Paweł SAJDA | 96 | WANKAN Legnica | 42.40 | |||
41 | Piotr NARAJOWSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 42.78 | |||
42 | Marek CAPUTA | 95 | JUVENIA Wrocław | 44.70 | |||
43 | Maciej OKÓLSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 44.90 | |||
44 | Michał CHUDZIA | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 45.00 | |||
45 | Piotr STEFANKO | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 45.33 | |||
46 | Jakub ZADROZNY | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 46.00 | |||
47 | Kamil HANISZEWSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 47.10 | |||
48 | Paweł IŻYCKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 48.20 | |||
49 | Wiktor RÓŻAŃSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 48.20 | |||
50 | Marcin MUSIAŁOWSKI | 95 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2009-06-05 - 16:30 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 1:01.11 | Małgorzata GEMBICKA | AZWRO | Gorzów Wlkp. | 2007 |
Rok ur. |
1 | Paula ŻUKOWSKA | 93 | ZRYW Opole | 1:03.50 | |||
2 | Marta DOROSIŃSKA | 91 | JUVENIA Wrocław | 1:04.82 | |||
3 | Sara SKRZYDŁO | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 1:05.30 | |||
4 | Dominika WRÓBLEWSKA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:08.00 | |||
5 | Marta ZBOROWSKA | 91 | OLIMPIA Poznań | 1:10.32 | |||
6 | Alicja SZWARC | 92 | WODNIK Rawicz | 1:11.00 | |||
7 | Klaudia KOWALSKA | 95 | ROKITA Brzeg Dolny | 1:11.34 | |||
8 | Agnieszka MICHLER | 94 | JUVENIA Wrocław | 1:12.52 | |||
9 | Agata PAWLIKOWSKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 1:12.68 | |||
10 | Stefania NOREK | 93 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:13.00 | |||
11 | Katarzyna JURA | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 1:14.10 | |||
12 | Dominika SASIN | 94 | REKIN Świebodzice | 1:15.00 | |||
13 | Ewelina SUCHODOLSKA | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 1:15.40 | |||
14 | Agnieszka DYBA | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:16.50 | |||
15 | Ewa SOBKO | 95 | JUVENIA Wrocław | 1:17.10 | |||
16 | Klaudia JAKUBOWSKA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:18.90 | |||
17 | Katarzyna NOWAK | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:19.00 | |||
18 | Patrycja KAŁUŻA | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 1:19.00 | |||
19 | Natalia SALLOUM | 95 | JUVENIA Wrocław | 1:19.66 | |||
20 | Paulina HACZKIEWICZ | 97 | ROKITA Brzeg Dolny | 1:19.75 | |||
21 | Magdalena GRYSZKA | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:20.00 | |||
22 | Edyta KASPRZYK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:21.00 | |||
23 | Katarzyna KUSH | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 1:23.00 | |||
24 | Patrycja MASNY PATRYCJA | 97 | WANKAN Legnica | 1:26.75 | |||
25 | Alicja JASEK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:28.90 | |||
26 | Dagmara BOGUCKA | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 1:29.00 | |||
27 | Monika SZKURAT | 97 | PIRANIE Lubin | 1:29.00 | |||
28 | Anna LOREK | 95 | WODNIK Rawicz | 1:29.01 | |||
29 | Zuzanna RASZCZYK | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 1:30.00 | |||
30 | Małgorzata WILK | 95 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2009-06-05 - 16:45 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 53.14 | Sebastian TYSZKOWSKI | AZWRO | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
1 | Sebastian TYSZKOWSKI | 83 | AZS-AWF Wrocław | 53.46 | |||
2 | Jacek SOKULSKI | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 54.40 | |||
3 | Adrian WOJCIECHOWSKI | 92 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 57.27 | |||
4 | Emil BENING | 93 | JUVENIA Wrocław | 57.94 | |||
5 | Jakub JOŃCZYK | 92 | ŚLĄSK Wrocław | 58.00 | |||
6 | Maciej WIDANKA | 93 | JUVENIA Wrocław | 59.42 | |||
7 | Mateusz ANDRZEJCZAK | 94 | JUVENIA Wrocław | 59.79 | |||
8 | Brandon KUNICKI | 93 | POSNANIA Poznań | 1:01.00 | |||
9 | Paweł BEDNARCZYK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 1:01.28 | |||
10 | Wojciech BACHOWSKI | 93 | WARTA Poznań | 1:01.35 | |||
11 | Tomasz PRZYBYLAK | 92 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:01.62 | |||
12 | Amadeusz KEMPIAK | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:03.00 | |||
13 | Arkadiusz OSSES | 95 | WARTA Poznań | 1:04.90 | |||
14 | Szymon KUŚMIEREK | 92 | WARTA Poznań | 1:05.00 | |||
15 | Bartłomiej GAJEWSKI | 95 | JUNIOR Kluczbork | 1:08.23 | |||
16 | Michał KRZYSZTOFIAK | 95 | WODNIK Rawicz | 1:08.50 | |||
17 | Bartosz GIERACKI | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 1:08.56 | |||
18 | Piotr HYDZIK | 95 | KAROL Wadowice | 1:08.91 | |||
19 | Bartłomiej MUSIAŁ | 94 | JUVENIA Wrocław | 1:09.18 | |||
20 | Hubert MIKOŁAJCZAK | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:09.58 | |||
21 | Mateusz WCISŁO | 92 | MEDUZA Pajêczno | 1:09.89 | |||
22 | Przemysław KUŚ | 96 | DZIEWIĄTKA Kalisz | 1:10.00 | |||
23 | Cezary KACZMAREK | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:10.70 | |||
24 | Łukasz OLSZAK | 95 | WODNIK Rawicz | 1:11.00 | |||
25 | Maciej HALICKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 1:11.00 | |||
26 | Maciej KUŚWIK | 96 | ORKA Ostrów Wlkp. | 1:12.00 | |||
27 | Michał ROSOWIECKI | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:13.00 | |||
28 | Mateusz FAJFER | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 1:13.00 | |||
29 | Amadeusz GAŁACH | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:13.90 | |||
30 | Marcin MUSIAŁOWSKI | 95 | JUVENIA Wrocław | 1:15.94 | |||
31 | Patryk KRUTYJ | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:16.00 | |||
32 | Bartosz GRZYBEK | 96 | POSNANIA Poznań | 1:16.39 | |||
33 | Sebastian STAŃKO | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:16.70 | |||
34 | Hubert POLZIN | 95 | OLIMPIA Poznań | 1:17.50 | |||
35 | Aleksander CZECH | 96 | JUVENIA Wrocław | 1:18.00 | |||
36 | Kacper TOKARCZYK | 96 | WANKAN Legnica | 1:18.83 | |||
37 | Mateusz CHABA | 96 | WANKAN Legnica | 1:20.21 | |||
38 | Jakub KAMINIARZ | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:25.00 | |||
39 | Brajan BUGAŁA | 97 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:26.41 | |||
40 | Tomasz CZEREPAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:27.00 | |||
41 | Filip KOŁODZIEJ | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 1:29.00 | |||
42 | Mateusz RYSIUKIEWICZ | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 1:29.00 | |||
43 | Jakub WOLINSKI | 97 | REKIN Świebodzice | 1:30.00 | |||
44 | Maciej EISLER | 95 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2009-06-05 - 17:00 | Kobiet, 200m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 2:02.58 | Magda DYSZKIEWICZ | SLWRO | Federal Way | 2000 |
Rok ur. |
1 | Natalia PAWLACZEK | 93 | ZRYW Opole | 2:03.86 | |||
2 | Dominika GAWEŁCZYK | 91 | AZS AWF Katowice | 2:04.15 | |||
3 | Aleksandra MAJDA | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 2:04.38 | |||
4 | Izabella GRZEGORCZYK | 93 | POSNANIA Poznań | 2:07.00 | |||
5 | Beata POŻAROWSZCZYK | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 2:07.50 | |||
6 | Aleksandra NOWAK | 91 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:15.00 | |||
7 | Gracjana SKWIRA | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 2:17.20 | |||
8 | Małgorzata GRELA | 93 | JUVENIA Wrocław | 2:17.90 | |||
9 | Agnieszka CZARNECKA | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:20.23 | |||
10 | Honorata KONON | 95 | WARTA Poznań | 2:22.00 | |||
11 | Martynika ANDRZEJCZUK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:22.12 | |||
12 | Anna ŚWIĄTKOWSKA | 93 | JUVENIA Wrocław | 2:22.24 | |||
13 | Daria RASIŃSKA | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 2:23.27 | |||
14 | Martyna LUBIŃSKA | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:23.67 | |||
15 | Weronika SKOWROŃSKA | 96 | WARTA Poznań | 2:24.00 | |||
16 | Justyna RANISZEWSKA | 93 | PIRANIE Lubin | 2:24.00 | |||
17 | Marlena PORAŃSKA | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 2:24.41 | |||
18 | Edyta KASPRZYK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 2:24.90 | |||
19 | Katarzyna ZIĘBA | 97 | ROKITA Brzeg Dolny | 2:25.00 | |||
20 | Karolina POROWSKA | 94 | ROKITA Brzeg Dolny | 2:25.40 | |||
21 | Anna SOBOLEWSKA | 95 | WARTA Poznań | 2:27.00 | |||
22 | Joanna WAWRZYNIAK | 94 | WODNIK Rawicz | 2:28.57 | |||
23 | Marta SĘK | 95 | WODNIK Rawicz | 2:29.01 | |||
24 | Magda KLEMCZYŃSKA | 96 | GIGANT Wrocław | 2:29.50 | |||
25 | Alicja SZCZYGIEŁ | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:30.00 | |||
26 | Małgorzata GRELEWICZ | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:30.00 | |||
27 | Kinga ŁAPIŃSKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 2:31.97 | |||
28 | Anna Maria DYMNA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 2:33.00 | |||
29 | Dorota LATARSKA | 95 | PŁETVAL Polkowice | 2:34.12 | |||
30 | Agnieszka GAJDOWSKA | 95 | REKIN Świebodzice | 2:35.00 | |||
31 | Magdalena LATARSKA | 95 | PŁETVAL Polkowice | 2:35.22 | |||
32 | Dominika PRZYBYLSKA | 95 | OLIMPIA Poznań | 2:39.82 | |||
33 | Anna LOREK | 95 | WODNIK Rawicz | 2:44.09 | |||
34 | Katarzyna MIERNIKIEWICZ | 98 | GIGANT Wrocław | 2:48.00 | |||
35 | Paulina ARTYMIAK | 97 | PIRANIE Lubin | 2:50.00 | |||
36 | Aleksandra PACYNA | 97 | PIRANIE Lubin | 2:55.00 | |||
37 | Wiktoria ROLA | 97 | GIGANT Wrocław | 2:58.00 | |||
38 | Alicja KOTULSKA | 97 | REKIN Świebodzice | 3:00.00 | |||
39 | Karolina WIZIMIRSKA | 97 | REKIN Świebodzice | 3:00.00 | |||
40 | Wiktoria KOSTERSKA | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 3:15.00 | |||
41 | Aleksandra GUMNA | 95 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2009-06-05 - 17:30 | Mêżczyzn, 200m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 1:52.53 | Piotr KARPETA | SLWRO | Lizbona | 2004 |
Rok ur. |
1 | Wojciech SZAMOTULSKI | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 1:52.50 | |||
2 | Mateusz HAAS | 88 | ŚLĄSK Wrocław | 1:53.00 | |||
3 | Paweł WERNER | 93 | JUVENIA Wrocław | 1:54.85 | |||
4 | Maciej ZONIUK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 1:55.41 | |||
5 | Bartomiej BOGULSKI | 92 | JUVENIA Wrocław | 1:55.72 | |||
6 | Dawid RYBIŃSKI | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 1:57.40 | |||
7 | Jakub JOŃCZYK | 92 | ŚLĄSK Wrocław | 2:00.00 | |||
8 | Marek STACHOWICZ | 92 | JUVENIA Wrocław | 2:00.00 | |||
9 | Jakub BRZOZA | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 2:01.00 | |||
10 | Krzysztof MAKOWSKI | 92 | ŚLĄSK Wrocław | 2:01.50 | |||
11 | Adrian KŁUSEK | 93 | JUVENIA Wrocław | 2:02.16 | |||
12 | Dawid STAŃCZYK | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 2:02.50 | |||
13 | Michał KOTLEWSKI | 94 | ZRYW Opole | 2:03.07 | |||
14 | Kacper MAJCHRZAK | 92 | WARTA Poznań | 2:03.63 | |||
15 | Bartłomiej WOLAK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 2:04.00 | |||
16 | Aleksander JABŁOŃSKI | 91 | OLIMPIA Poznań | 2:05.70 | |||
17 | Mateusz NACHTMAN | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 2:07.00 | |||
18 | Remigiusz WIATROWSKI | 96 | WARTA Poznań | 2:08.00 | |||
19 | Jakub GLIŃSKI | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 2:08.00 | |||
20 | Paweł FURTEK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 2:08.00 | |||
21 | Michał GALON | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:08.00 | |||
22 | Jacek JANKOWSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:08.24 | |||
23 | Miłosz CYNK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:08.76 | |||
24 | Mateusz ANDRZEJCZAK | 94 | JUVENIA Wrocław | 2:09.06 | |||
25 | Witosz GÓRSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:09.26 | |||
26 | Michał PALUSZEK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:09.90 | |||
27 | Jakub GÓRNY | 93 | POSNANIA Poznań | 2:10.00 | |||
28 | Bartłomiej ORPISZAK | 95 | KROTOSZ Krotoszyn | 2:10.00 | |||
29 | Andrzej LEMEK | 95 | JUNIOR Kluczbork | 2:10.00 | |||
30 | Krzysztof DALECKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:10.35 | |||
31 | Krzysztof WÓJCIK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:10.78 | |||
32 | Iwo SOLIPIWKO | 94 | JUVENIA Wrocław | 2:10.92 | |||
33 | Bartosz GAJEWSKI | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 2:10.99 | |||
34 | Michał KUTKOWSKI | 95 | POSNANIA Poznań | 2:12.21 | |||
35 | Marcin NAKONIECZNY | 94 | JUNIOR Kluczbork | 2:13.00 | |||
36 | Jakub DUDZIAK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 2:13.10 | |||
37 | Michał ROSOWIECKI | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 2:13.80 | |||
38 | Jan URBANIAK | 95 | WARTA Poznań | 2:14.00 | |||
39 | Michał ŻUROWSKI | 94 | PIRANIE Lubin | 2:14.00 | |||
40 | Marcin BIAŁEK | 95 | WARTA Poznań | 2:15.00 | |||
41 | Marcin KUTKOWSKI | 95 | POSNANIA Poznań | 2:15.40 | |||
42 | Witold CICHOŃ | 93 | MEDUZA Pajêczno | 2:15.79 | |||
43 | Dawid SOPOĆKO | 92 | JUVENIA Wrocław | 2:15.99 | |||
44 | Mateusz BUKOWSKI-MATZ | 95 | WARTA Poznań | 2:16.00 | |||
45 | Robert HOFFMANN | 95 | OLIMPIA Poznań | 2:16.39 | |||
46 | Tomasz CZARNECKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:16.58 | |||
47 | Adrian ZAWADZKI | 96 | POSNANIA Poznań | 2:16.96 | |||
48 | Michał SIKORA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 2:17.80 | |||
49 | Damian HORAŁA | 96 | WARTA Poznań | 2:18.00 | |||
50 | Bartosz BOROWIEC | 96 | POSNANIA Poznań | 2:19.13 | |||
51 | Bartosz ŁEPECKI | 94 | JUVENIA Wrocław | 2:19.24 | |||
52 | Damian DOŹDZIK | 95 | WARTA Poznań | 2:19.90 | |||
53 | Bartosz KOSCIELNIAK | 93 | REKIN Świebodzice | 2:20.00 | |||
54 | Wojciech GAJDOWSKI | 88 | REKIN Świebodzice | 2:20.00 | |||
55 | Rafał TRACZUK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:21.34 | |||
56 | Kamil PADŁO | 96 | WARTA Poznań | 2:22.00 | |||
57 | Łukasz DALECKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 2:22.20 | |||
58 | Paweł WŁODARCZAK | 96 | WARTA Poznań | 2:23.00 | |||
59 | Mateusz HADAŚ | 96 | WARTA Poznań | 2:24.00 | |||
60 | Filip SKURATOWICZ | 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 2:24.57 | |||
61 | Krzysztof KAMIŃSKI | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 2:25.49 | |||
62 | Przemysław ADAMCZYK | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 2:25.93 | |||
63 | Maciej RUDNICKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 2:26.00 | |||
64 | Mateusz LAMPA | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 2:29.64 | |||
65 | Tomasz CIESIELSKI | 95 | REKIN Świebodzice | 2:30.00 | |||
66 | Artur STANKIEWICZ | 95 | REKIN Świebodzice | 2:30.00 | |||
67 | Krystian WARZECHA | 95 | REKIN Świebodzice | 2:30.00 | |||
68 | Erwin GODLEWSKI | 96 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 2:32.15 | |||
69 | Tomasz SOBCZAK | 95 | JUVENIA Wrocław | 2:33.09 | |||
70 | Konrad OCZKOWSKI | 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 2:35.48 | |||
71 | Jerzy GNIAZDOWSKI | 96 | WODNIK Rawicz | 2:41.68 | |||
72 | Kacper SMORĄG | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 2:43.00 | |||
73 | Michał MORUŃ | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 2:44.00 | |||
74 | Wojciech BUSZKIEWICZ | 97 | PIRANIE Lubin | 2:45.00 | |||
75 | Kamil OCZKOWSKI | 96 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 2:46.58 | |||
76 | Jakub JASIŃSKI | 97 | GIGANT Wrocław | 2:50.00 | |||
77 | Michał OSTROWSKI | 96 | WODNIK Rawicz | 2:52.00 | |||
78 | Kamil KOMINIAK | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 3:00.00 | |||
79 | Bartłomiej KOWALCZYK | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 3:00.00 | |||
80 | Michał SWIEBODA | 97 | REKIN Świebodzice | 3:00.00 | |||
81 | Jakub KACZMARCZYK | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 3:10.00 | |||
82 | Krzysztof SZCZERBIŃSKI | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 3:14.00 | |||
83 | Marek CAPUTA | 95 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2009-06-05 - 18:15 | Kobiet, 200m grzbietowy | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 2:12.36 | Klaudia NAZIĘBŁO | JUWRO | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
1 | Klaudia NAZIĘBŁO | 93 | JUVENIA Wrocław | 2:12.36 | |||
2 | Beata MISZTAL | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:26.18 | |||
3 | Joanna CIEŚLAK | 96 | WARTA Poznań | 2:29.00 | |||
4 | Edyta STAŃCZAK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 2:32.00 | |||
5 | Katarzyna KASPEREK | 96 | WARTA Poznań | 2:33.00 | |||
6 | Aleksandra NOWAK | 91 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:35.00 | |||
7 | Anna ŚWIĄTKOWSKA | 93 | JUVENIA Wrocław | 2:37.49 | |||
8 | Barbara LESIAK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 2:38.00 | |||
9 | Honorata STRUGAŁA | 95 | WARTA Poznań | 2:40.00 | |||
10 | Nicoletta BALUK | 95 | WARTA Poznań | 2:41.00 | |||
11 | Agata JAROMA | 95 | JUVENIA Wrocław | 2:41.43 | |||
12 | Paulina ŻELAZNA | 94 | JUVENIA Wrocław | 2:43.75 | |||
13 | Adrianna RADZIK | 95 | WARTA Poznań | 2:46.00 | |||
14 | Zuzanna LIS | 95 | WODNIK Rawicz | 2:48.00 | |||
15 | Aleksandra STRZELCZYK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 2:51.67 | |||
16 | Agata WLAZLAK | 97 | REKIN Świebodzice | 2:55.00 | |||
17 | Paulina KARBOWSKA | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 2:55.89 | |||
18 | Dorota ŚWIĄTEK | 97 | ORKA Ostrów Wlkp. | 2:56.00 | |||
19 | Magdalena RZEPKA | 96 | JUVENIA Wrocław | 3:03.00 | |||
20 | Weronika WESOŁOWSKA | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 3:10.00 | |||
21 | Marta DRYNICZ | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 3:20.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2009-06-05 - 18:35 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 2:07.45 | Andrzej DUBIEL | DZDZI | Dêbica | 2005 |
Rok ur. |
1 | Radosław KAWĘCKI | 91 | KORNER Zielona Góra | 1:58.74 | |||
2 | Julian SOBOŃ | 92 | JUVENIA Wrocław | 2:09.56 | |||
3 | Brandon KUNICKI | 93 | POSNANIA Poznań | 2:13.00 | |||
4 | Jêdrzej MIESZKOWSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:14.26 | |||
5 | Aleksander OLENDER | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:20.67 | |||
6 | Łukasz BIELECKI | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 2:22.00 | |||
7 | Jakub JAROSIŃSKI | 94 | JUVENIA Wrocław | 2:27.08 | |||
8 | Wiktor GAŁECKI | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 2:28.45 | |||
9 | Bartłomiej JURKIEWICZ | 96 | WANKAN Legnica | 2:28.67 | |||
10 | Michał KOWALEWSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:30.36 | |||
11 | Krzysztof SZYMCZAK | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 2:31.00 | |||
12 | Adam KOŚCIELAK | 96 | WARTA Poznań | 2:34.00 | |||
13 | Bartosz JARASZKIEWICZ | 96 | POSNANIA Poznań | 2:34.68 | |||
14 | Kamil BIEŃ | 96 | WARTA Poznań | 2:35.00 | |||
15 | Paweł JURASZEK | 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 2:36.14 | |||
16 | Paweł TOMCZAK | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:36.50 | |||
17 | Jakub KRZYŚKA | 96 | WARTA Poznań | 2:37.00 | |||
18 | Tomasz PAWLAK | 95 | TRÓJKA Środa Wlkp. | 2:37.40 | |||
19 | Kamil PADŁO | 96 | WARTA Poznań | 2:39.00 | |||
20 | Filip ADAMIOK | 96 | JUVENIA Wrocław | 2:42.00 | |||
21 | Patryk KRUTYJ | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 2:44.00 | |||
22 | Karol PAWLISIAK | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:44.00 | |||
23 | Krystian SMOGORZEWSKI | 97 | GIGANT Wrocław | 2:45.00 | |||
24 | Krystian ZYBAŁA | 97 | ORKA Ostrów Wlkp. | 2:46.00 | |||
25 | Michał MALINOWSKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 2:46.33 | |||
26 | Sławomir WILKOWSKI | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 2:48.90 | |||
27 | Patryk ZAWADZKI | 94 | GIGANT Wrocław | 2:50.00 | |||
28 | Wiktor JASZCZAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 2:51.78 | |||
29 | Piotr NARAJOWSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 2:53.49 | |||
30 | Dawid KOLASA | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 2:56.00 | |||
31 | Piotr LESIAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 2:57.10 | |||
32 | Radosław SIERNY | 96 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 2:59.00 | |||
33 | Piotr STEFANKO | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 3:02.34 | |||
34 | Grzegorz GREBER | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 3:05.43 | |||
35 | Mateusz MARCIÓW | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 3:06.56 | |||
36 | Maciej OKÓLSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 3:07.55 | |||
37 | Rafał MAŚLANKA | 95 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2009-06-05 - 19:00 | Kobiet, 400m zmienny | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 4:58.91 | Katarzyna STASZKIEWICZ | SLWRO | Ostrowiec Św. | 2008 |
Rok ur. |
1 | Paula ŻUKOWSKA | 93 | ZRYW Opole | 4:50.40 | |||
2 | Beata POŻAROWSZCZYK | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 5:09.80 | |||
3 | Sylwia CIESIELSKA | 95 | WARTA Poznań | 5:10.00 | |||
4 | Magdalena WIŚNIEWSKA | 93 | POSNANIA Poznań | 5:15.00 | |||
5 | Joanna CIEŚLAK | 96 | WARTA Poznań | 5:22.00 | |||
6 | Barbara LESIAK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 5:37.60 | |||
7 | Dominika OLBERT | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 5:40.00 | |||
8 | Klaudia KOWALSKA | 95 | ROKITA Brzeg Dolny | 5:43.80 | |||
9 | Agata ABRAMOWICZ | 94 | ROKITA Brzeg Dolny | 5:48.10 | |||
10 | Agata PAWLISZ | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 6:02.23 | |||
11 | Kinga CIEPŁUCHA | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 6:15.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2009-06-05 - 19:15 | Mêżczyzn, 400m zmienny | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 4:23.62 | Leszek GÓRSKI | SLWRO | Split | 1981 |
Rok ur. |
1 | Łukasz GŁUSZEK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 4:50.00 | |||
2 | Bartłomiej ŻUKOWSKI | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 4:51.00 | |||
3 | Mateusz NACHTMAN | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 4:58.13 | |||
4 | Paweł BEDNARCZYK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 4:59.28 | |||
5 | Dawid STASZAK | 95 | TRÓJKA Środa Wlkp. | 4:59.29 | |||
6 | Arkadiusz OSSES | 95 | WARTA Poznań | 5:04.00 | |||
7 | Paweł FURTEK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 5:18.00 | |||
8 | Jan URBANIAK | 95 | WARTA Poznań | 5:22.00 | |||
9 | Konrad MARCINIAK | 95 | POSNANIA Poznań | 5:26.00 | |||
10 | Przemysław KUŚ | 96 | DZIEWIĄTKA Kalisz | 5:30.00 | |||
11 | Bartosz GIERACKI | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 5:35.21 | |||
12 | Mateusz ZATKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 5:37.30 | |||
13 | Marcel STANKOWIAK | 94 | JUVENIA Wrocław | 5:37.50 | |||
14 | Adam KOŚCIELAK | 96 | WARTA Poznań | 5:40.00 | |||
15 | Amadeusz GAŁACH | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 5:44.00 | |||
16 | Dawid SKALNY | 96 | REKIN Świebodzice | 6:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2009-06-05 - 19:35 | Dziewcząt, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 8:37.87 | Magda DYSZKIEWICZ | SLWRO | Athina | 2000 |
Rok ur. |
1 | Katarzyna KASPEREK | 96 | WARTA Poznań | 9:35.00 | |||
2 | Weronika SKOWROŃSKA | 96 | WARTA Poznań | 10:10.00 | |||
3 | Katarzyna ZIĘBA | 97 | ROKITA Brzeg Dolny | 10:34.00 | |||
4 | Wiktoria MAJ | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 11:30.00 | |||
5 | Alicja JASEK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 12:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2009-06-05 - 19:50 | Chłopców, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 8:09.91 | Piotr ALBIŃSKI | SLWRO | Oświêcim | 1993 |
Rok ur. |
1 | Emil PŁACHTA | 96 | KORMORAN Olsztyn | 9:08.84 | |||
2 | Damian HORAŁA | 96 | WARTA Poznań | 9:35.00 | |||
3 | Patryk DROZD | 96 | KORMORAN Olsztyn | 9:44.16 | |||
4 | Paweł WŁODARCZAK | 96 | WARTA Poznań | 9:59.00 | |||
5 | Bartosz JARASZKIEWICZ | 96 | POSNANIA Poznań | 10:13.46 | |||
6 | Jakub KLEKOWSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 10:59.78 | |||
7 | Filip KOŁODZIEJ | 97 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 12:00.00 | |||
8 | Brajan BUGAŁA | 97 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 12:49.80 | |||
9 | Łukasz DALECKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2009-06-06 - 8:00 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 26.45 | Agata KORC | AZWRO | Dubrownik | 2008 |
Rok ur. |
1 | Karina WŁOSTOWSKA | 91 | JEDENASTKA Jelenia Góra | 28.77 | |||
2 | Dominika GAWEŁCZYK | 91 | AZS AWF Katowice | 28.90 | |||
3 | Aleksandra MAJDA | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 29.00 | |||
4 | Marta DOROSIŃSKA | 91 | JUVENIA Wrocław | 29.47 | |||
5 | Beata POŻAROWSZCZYK | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 29.60 | |||
6 | Sara SKRZYDŁO | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 29.70 | |||
7 | Jessica SZYMANIAK | 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 29.91 | |||
8 | Weronika PALUSZEK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 30.00 | |||
9 | Dominika WRÓBLEWSKA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 30.00 | |||
10 | Natalia PAWLACZEK | 93 | ZRYW Opole | 30.18 | |||
11 | Aleksandra NOWAK | 91 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 30.90 | |||
12 | Marta ZBOROWSKA | 91 | OLIMPIA Poznań | 31.30 | |||
13 | Joanna PIĘTKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 31.61 | |||
14 | Zuzanna WOŹNIAK | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 31.65 | |||
15 | Dominika SASIN | 94 | REKIN Świebodzice | 32.00 | |||
16 | Stefania NOREK | 93 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 32.00 | |||
17 | Honorata KONON | 95 | WARTA Poznań | 32.00 | |||
18 | Małgorzata GRELA | 93 | JUVENIA Wrocław | 32.05 | |||
19 | Magda KURZYŃSKA | 94 | ENERGETYK Zgorzelec | 32.23 | |||
20 | Alicja SZWARC | 92 | WODNIK Rawicz | 32.40 | |||
21 | Katarzyna JURA | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 32.60 | |||
22 | Martyna LUBIŃSKA | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 32.98 | |||
23 | Patrycja GAJEWSKA | 93 | WARTA Poznań | 33.00 | |||
24 | Agnieszka DYBA | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 33.10 | |||
25 | Marlena PORAŃSKA | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 33.31 | |||
26 | Natalia FREUS | 96 | PIAST Głogów | 33.45 | |||
27 | Jagoda PAPROCKA | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 33.60 | |||
28 | Klaudia KOWALSKA | 95 | ROKITA Brzeg Dolny | 33.70 | |||
29 | Katarzyna NOWAK | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 33.80 | |||
30 | Ewelina SUCHODOLSKA | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 33.90 | |||
31 | Edyta KASPRZYK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 34.00 | |||
32 | Zuzanna LIS | 95 | WODNIK Rawicz | 34.02 | |||
33 | Łucja WRÓBEL | 90 | AQUARIUS Bielawa | 34.15 | |||
34 | Patrycja MIKULAK | 95 | PŁETVAL Polkowice | 34.16 | |||
35 | Martyna GÓRAJEWSKA | 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 34.20 | |||
36 | Zuzanna KOWALCZYK | 94 | JUVENIA Wrocław | 34.24 | |||
37 | Margerita RATKOWSKA | 96 | PIAST Głogów | 34.50 | |||
38 | Natalia SALLOUM | 95 | JUVENIA Wrocław | 34.50 | |||
39 | Agnieszka DYMEK | 93 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 34.59 | |||
40 | Agata PAWLIKOWSKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 34.66 | |||
41 | Martynika ANDRZEJCZUK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 34.67 | |||
42 | Marta SĘK | 95 | WODNIK Rawicz | 34.87 | |||
43 | Magdalena GRYSZKA | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 35.00 | |||
44 | Katarzyna ZIĘBA | 97 | ROKITA Brzeg Dolny | 35.30 | |||
45 | Ewa SOBKO | 95 | JUVENIA Wrocław | 35.49 | |||
46 | Patrycja KAŁUŻA | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 35.59 | |||
47 | Diana BOCZKOWSKA | 97 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 35.80 | |||
48 | Barbara LESIAK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 36.60 | |||
49 | Agnieszka GAJDOWSKA | 95 | REKIN Świebodzice | 37.00 | |||
50 | Agata WLAZLAK | 97 | REKIN Świebodzice | 37.00 | |||
51 | Klaudia JAKUBOWSKA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 37.89 | |||
52 | Marta KONDRACZUK | 96 | PŁETVAL Polkowice | 38.40 | |||
53 | Agata PAWLISZ | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 38.65 | |||
54 | Anna KANTORSKA | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 38.90 | |||
55 | Paulina MRÓZ | 97 | REKIN Świebodzice | 39.00 | |||
56 | Monika SZKURAT | 97 | PIRANIE Lubin | 39.00 | |||
57 | Dorota LATARSKA | 95 | PŁETVAL Polkowice | 39.10 | |||
58 | Anna LOREK | 95 | WODNIK Rawicz | 39.10 | |||
59 | Julia GORLICKA | 97 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 39.45 | |||
60 | Magdalena LATARSKA | 95 | PŁETVAL Polkowice | 39.93 | |||
61 | Karolina WIZIMIRSKA | 97 | REKIN Świebodzice | 40.00 | |||
62 | Alicja JASEK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 40.12 | |||
63 | Ewelina SZUBERT | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 41.70 | |||
64 | Alicja KACZMAREK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 42.50 | |||
65 | Alicja KOTULSKA | 97 | REKIN Świebodzice | 48.00 | |||
66 | Małgorzata WILK | 95 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2009-06-06 - 8:20 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 24.69 | Sebastian TYSZKOWSKI | AZWRO | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
1 | Sebastian TYSZKOWSKI | 83 | AZS-AWF Wrocław | 24.69 | |||
2 | Bartomiej BOGULSKI | 92 | JUVENIA Wrocław | 24.91 | |||
3 | Paweł WERNER | 93 | JUVENIA Wrocław | 25.05 | |||
4 | Jacek SOKULSKI | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 25.06 | |||
5 | Adrian WOJCIECHOWSKI | 92 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 25.52 | |||
6 | Emil BENING | 93 | JUVENIA Wrocław | 25.97 | |||
7 | Jakub BRYNDZIA | 90 | ENERGETYK Zgorzelec | 26.03 | |||
8 | Jakub JOŃCZYK | 92 | ŚLĄSK Wrocław | 26.50 | |||
9 | Mateusz ANDRZEJCZAK | 94 | JUVENIA Wrocław | 26.76 | |||
10 | Maciej WIDANKA | 93 | JUVENIA Wrocław | 26.85 | |||
11 | Wojciech BACHOWSKI | 93 | WARTA Poznań | 27.17 | |||
12 | Michał SZUBA | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 27.50 | |||
13 | Tomasz PRZYBYLAK | 92 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 27.78 | |||
14 | Kamil FRONIA | 92 | JEDENASTKA Jelenia Góra | 27.80 | |||
15 | Amadeusz KEMPIAK | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 27.90 | |||
16 | Kacper MAJCHRZAK | 92 | WARTA Poznań | 27.96 | |||
17 | Michał GALON | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 28.00 | |||
18 | Bartłomiej ŻUKOWSKI | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 28.30 | |||
19 | Krzysztof MAKOWSKI | 92 | ŚLĄSK Wrocław | 28.45 | |||
20 | Jakub BRZOZA | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 28.70 | |||
21 | Iwo SOLIPIWKO | 94 | JUVENIA Wrocław | 28.89 | |||
22 | Bartłomiej GAJEWSKI | 95 | JUNIOR Kluczbork | 29.00 | |||
23 | Szymon KUŚMIEREK | 92 | WARTA Poznań | 29.00 | |||
24 | Bartłomiej WOLAK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 29.10 | |||
25 | Dawid SOPOĆKO | 92 | JUVENIA Wrocław | 29.21 | |||
26 | Andrzej LEMEK | 95 | JUNIOR Kluczbork | 29.34 | |||
27 | Marek MICHAŁKOWSKI | 91 | WARTA Poznań | 29.50 | |||
28 | Remigiusz WIATROWSKI | 96 | WARTA Poznań | 29.60 | |||
29 | Cezary KACZMAREK | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 29.80 | |||
30 | Jacek JANKOWSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 29.99 | |||
31 | Bartłomiej MUSIAŁ | 94 | JUVENIA Wrocław | 30.09 | |||
32 | Michał PALUSZEK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 30.32 | |||
33 | Dawid STASZAK | 95 | TRÓJKA Środa Wlkp. | 30.69 | |||
34 | Krzysztof WÓJCIK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 30.85 | |||
35 | Marcin NAKONIECZNY | 94 | JUNIOR Kluczbork | 31.00 | |||
36 | Łukasz OLSZAK | 95 | WODNIK Rawicz | 31.00 | |||
37 | Bartosz KOSCIELNIAK | 93 | REKIN Świebodzice | 31.00 | |||
38 | Bartosz GIERACKI | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 31.24 | |||
39 | Witosz GÓRSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 31.34 | |||
40 | Piotr HYDZIK | 95 | KAROL Wadowice | 31.69 | |||
41 | Mateusz WCISŁO | 92 | MEDUZA Pajêczno | 31.84 | |||
42 | Aleksander CZECH | 96 | JUVENIA Wrocław | 32.00 | |||
43 | Amadeusz GAŁACH | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 32.00 | |||
44 | Mateusz BUKOWSKI-MATZ | 95 | WARTA Poznań | 32.00 | |||
45 | Maciej HALICKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 32.00 | |||
46 | Hubert MIKOŁAJCZAK | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 32.53 | |||
47 | Rafał TRACZUK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 32.78 | |||
48 | Damian HORAŁA | 96 | WARTA Poznań | 32.80 | |||
49 | Michał KRZYSZTOFIAK | 95 | WODNIK Rawicz | 32.83 | |||
50 | Tomasz CZARNECKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 32.91 | |||
51 | Sebastian STAŃKO | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 33.00 | |||
52 | Mateusz FAJFER | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 33.00 | |||
53 | Michał ROSOWIECKI | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 33.00 | |||
54 | Paweł JURASZEK | 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 33.12 | |||
55 | Marcin MUSIAŁOWSKI | 95 | JUVENIA Wrocław | 33.31 | |||
56 | Michał SIKORA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 33.90 | |||
57 | Bartosz GAJEWSKI | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 34.56 | |||
58 | Konrad OCZKOWSKI | 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 34.57 | |||
59 | Hubert POLZIN | 95 | OLIMPIA Poznań | 34.60 | |||
60 | Patryk KRUTYJ | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 35.00 | |||
61 | Krzysztof KAMIŃSKI | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 35.00 | |||
62 | Artur STANKIEWICZ | 95 | REKIN Świebodzice | 35.00 | |||
63 | Jakub KAMINIARZ | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 35.50 | |||
64 | Bartosz GRZYBEK | 96 | POSNANIA Poznań | 35.76 | |||
65 | Przemysław ADAMCZYK | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 36.00 | |||
66 | Mateusz LAMPA | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 36.87 | |||
67 | Dawid JUREK | 97 | PIAST Głogów | 37.00 | |||
68 | Dawid SKALNY | 96 | REKIN Świebodzice | 37.00 | |||
69 | Jakub WOLINSKI | 97 | REKIN Świebodzice | 38.00 | |||
70 | Tomasz CZEREPAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 38.67 | |||
71 | Kamil OCZKOWSKI | 96 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 38.95 | |||
72 | Daniel GIELATA | 95 | REKIN Świebodzice | 39.00 | |||
73 | Grzegorz GREBER | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 39.90 | |||
74 | Michał MORUŃ | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 41.55 | |||
75 | Maciej EISLER | 95 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2009-06-06 - 8:40 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 29.62 | Klaudia NAZIĘBŁO | JUWRO | Belgrad | 2008 |
Rok ur. |
1 | Klaudia NAZIĘBŁO | 93 | JUVENIA Wrocław | 29.62 | |||
2 | Beata MISZTAL | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 31.01 | |||
3 | Sylwia CIESIELSKA | 95 | WARTA Poznań | 32.00 | |||
4 | Dominika WRÓBLEWSKA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 32.00 | |||
5 | Alicja TACZAŁA | 96 | WARTA Poznań | 32.50 | |||
6 | Weronika PALUSZEK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 33.00 | |||
7 | Justyna RANISZEWSKA | 93 | PIRANIE Lubin | 33.00 | |||
8 | Patrycja MIKULAK | 95 | PŁETVAL Polkowice | 33.50 | |||
9 | Honorata KONON | 95 | WARTA Poznań | 33.50 | |||
10 | Zofia TOMCZYK | 93 | WARTA Poznań | 33.50 | |||
11 | Edyta STAŃCZAK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 33.50 | |||
12 | Katarzyna KASPEREK | 96 | WARTA Poznań | 33.50 | |||
13 | Honorata STRUGAŁA | 95 | WARTA Poznań | 34.00 | |||
14 | Agnieszka CZARNECKA | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 34.11 | |||
15 | Nikola MICHALKIEWICZ | 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 34.12 | |||
16 | Magda KURZYŃSKA | 94 | ENERGETYK Zgorzelec | 34.48 | |||
17 | Adriana HOFMAN | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 34.51 | |||
18 | Alicja ŚWIĄTEK | 97 | PIRANIE Lubin | 35.00 | |||
19 | Adrianna RADZIK | 95 | WARTA Poznań | 35.00 | |||
20 | Alicja SZCZYGIEŁ | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 35.00 | |||
21 | Martyna LUBIŃSKA | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 35.45 | |||
22 | Paulina ŻELAZNA | 94 | JUVENIA Wrocław | 35.50 | |||
23 | Nicoletta BALUK | 95 | WARTA Poznań | 35.60 | |||
24 | Agnieszka KARAŚ | 93 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 35.80 | |||
25 | Anna SOBOLEWSKA | 95 | WARTA Poznań | 36.00 | |||
26 | Agata WLAZLAK | 97 | REKIN Świebodzice | 36.00 | |||
27 | Agnieszka MICHLER | 94 | JUVENIA Wrocław | 36.01 | |||
28 | Agata JAROMA | 95 | JUVENIA Wrocław | 36.21 | |||
29 | Marta SĘK | 95 | WODNIK Rawicz | 36.61 | |||
30 | Aleksandra STRZELCZYK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 36.89 | |||
31 | Paulina ARTYMIAK | 97 | PIRANIE Lubin | 37.00 | |||
32 | Daria GABRYSZ | 96 | PIAST Głogów | 37.00 | |||
33 | Paulina KARBOWSKA | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 37.65 | |||
34 | Alicja CHASZCZEWICZ | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 37.67 | |||
35 | Paulina HACZKIEWICZ | 97 | ROKITA Brzeg Dolny | 37.85 | |||
36 | Dorota NIEPIEKŁO | 95 | WODNIK Rawicz | 38.40 | |||
37 | Magdalena RZEPKA | 96 | JUVENIA Wrocław | 39.00 | |||
38 | Aleksandra PACYNA | 97 | PIRANIE Lubin | 39.00 | |||
39 | Marta KONDRACZUK | 96 | PŁETVAL Polkowice | 40.69 | |||
40 | Paulina PAWŁOWSKA | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 46.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2009-06-06 - 8:55 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 26.75 | Julian SOBOŃ | JUWRO | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
1 | Radosław KAWĘCKI | 91 | KORNER Zielona Góra | 25.52 | |||
2 | Julian SOBOŃ | 92 | JUVENIA Wrocław | 26.75 | |||
3 | Jakub BRYNDZIA | 90 | ENERGETYK Zgorzelec | 27.00 | |||
4 | Michał OLEASZ | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 28.70 | |||
5 | Jakub JOŃCZYK | 92 | ŚLĄSK Wrocław | 29.00 | |||
6 | Jêdrzej MIESZKOWSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 29.68 | |||
7 | Brandon KUNICKI | 93 | POSNANIA Poznań | 30.00 | |||
8 | Łukasz BIELECKI | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 30.00 | |||
9 | Michał SZUBA | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 30.10 | |||
10 | Jakub JAROSIŃSKI | 94 | JUVENIA Wrocław | 30.38 | |||
11 | Wiktor GAŁECKI | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 31.00 | |||
12 | Tomasz TYLL | 95 | POSNANIA Poznań | 31.02 | |||
13 | Maciej RUDNICKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 31.07 | |||
14 | Jakub DUDZIAK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 31.10 | |||
15 | Aleksander OLENDER | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 31.11 | |||
16 | Michał KOWALEWSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 31.24 | |||
17 | Krzysztof WÓJCIK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 31.50 | |||
18 | Paweł TOMCZAK | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 32.00 | |||
19 | Krzysztof SZYMCZAK | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 32.10 | |||
20 | Marcin BIAŁEK | 95 | WARTA Poznań | 33.00 | |||
21 | Filip ADAMIOK | 96 | JUVENIA Wrocław | 33.00 | |||
22 | Andrzej LEMEK | 95 | JUNIOR Kluczbork | 33.12 | |||
23 | Tomasz CZARNECKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 33.23 | |||
24 | Bartłomiej GAJEWSKI | 95 | JUNIOR Kluczbork | 33.23 | |||
25 | Denis LABRYGA | 96 | PIAST Głogów | 33.40 | |||
26 | Paweł JURASZEK | 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 33.89 | |||
27 | Adam KOŚCIELAK | 96 | WARTA Poznań | 33.90 | |||
28 | Sebastian STANIEWSKI | 95 | POSNANIA Poznań | 33.99 | |||
29 | Kamil BIEŃ | 96 | WARTA Poznań | 34.00 | |||
30 | Norbert WÓJCICKI | 95 | ENERGETYK Zgorzelec | 34.00 | |||
31 | Tomasz PAWLAK | 95 | TRÓJKA Środa Wlkp. | 34.38 | |||
32 | Karol PAWLISIAK | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 34.50 | |||
33 | Filip SKURATOWICZ | 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 34.51 | |||
34 | Bartosz JARASZKIEWICZ | 96 | POSNANIA Poznań | 34.78 | |||
35 | Michał WAWRZYNIAK | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 35.40 | |||
36 | Jakub KRZYŚKA | 96 | WARTA Poznań | 35.50 | |||
37 | Michał MALINOWSKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 35.50 | |||
38 | Marcel STANKOWIAK | 94 | JUVENIA Wrocław | 35.63 | |||
39 | Radosław SIERNY | 96 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 35.70 | |||
40 | Sławomir WILKOWSKI | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 35.78 | |||
41 | Adrian ZAWADZKI | 96 | POSNANIA Poznań | 35.90 | |||
42 | Wiktor JASZCZAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 36.56 | |||
43 | Erwin GODLEWSKI | 96 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 36.89 | |||
44 | Dawid JUREK | 97 | PIAST Głogów | 37.00 | |||
45 | Jakub WOLINSKI | 97 | REKIN Świebodzice | 38.00 | |||
46 | Kacper SMORĄG | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 38.67 | |||
47 | Piotr NARAJOWSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 38.76 | |||
48 | Mateusz LAMPA | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 38.94 | |||
49 | Michał OSTROWSKI | 96 | WODNIK Rawicz | 39.40 | |||
50 | Mateusz MARCIÓW | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 39.45 | |||
51 | Piotr STEFANKO | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 39.67 | |||
52 | Michał SWIEBODA | 97 | REKIN Świebodzice | 40.00 | |||
53 | Grzegorz GREBER | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 40.12 | |||
54 | Maciej OKÓLSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 40.90 | |||
55 | Radosław WIECZOREK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 41.50 | |||
56 | Kamil HANISZEWSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 42.80 | |||
57 | Paweł IŻYCKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 43.20 | |||
58 | Rafał MAŚLANKA | 95 | JUVENIA Wrocław | NT | |||
59 | Damian PRUCHNIK | 95 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2009-06-06 - 9:10 | Kobiet, 400m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 4:14.11 | Magda DYSZKIEWICZ | SLWRO | Athina | 2000 |
Rok ur. |
1 | Paula ŻUKOWSKA | 93 | ZRYW Opole | 4:17.66 | |||
2 | Dominika GAWEŁCZYK | 91 | AZS AWF Katowice | 4:20.00 | |||
3 | Beata POŻAROWSZCZYK | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 4:26.80 | |||
4 | Izabella GRZEGORCZYK | 93 | POSNANIA Poznań | 4:27.00 | |||
5 | Natalia PAWLACZEK | 93 | ZRYW Opole | 4:28.61 | |||
6 | Joanna CIEŚLAK | 96 | WARTA Poznań | 4:39.00 | |||
7 | Gracjana SKWIRA | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 4:40.00 | |||
8 | Katarzyna KASPEREK | 96 | WARTA Poznań | 4:40.00 | |||
9 | Anna ŚWIĄTKOWSKA | 93 | JUVENIA Wrocław | 4:53.73 | |||
10 | Edyta STAŃCZAK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 4:55.00 | |||
11 | Daria RASIŃSKA | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 4:58.43 | |||
12 | Weronika SKOWROŃSKA | 96 | WARTA Poznań | 4:59.00 | |||
13 | Marlena PORAŃSKA | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 5:05.00 | |||
14 | Katarzyna ZIĘBA | 97 | ROKITA Brzeg Dolny | 5:05.60 | |||
15 | Ewelina SUCHODOLSKA | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 5:10.00 | |||
16 | Edyta KASPRZYK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 5:10.00 | |||
17 | Anna SOBOLEWSKA | 95 | WARTA Poznań | 5:15.00 | |||
18 | Anna Maria DYMNA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 5:15.00 | |||
19 | Elżbieta KRAMARZ | 96 | PIAST Głogów | 5:20.00 | |||
20 | Kinga ŁAPIŃSKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 5:22.96 | |||
21 | Aleksandra STRZELCZYK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 5:28.86 | |||
22 | Patrycja KAŁUŻA | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 5:30.00 | |||
23 | Alicja JASEK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 5:34.90 | |||
24 | Dominika PRZYBYLSKA | 95 | OLIMPIA Poznań | 5:39.19 | |||
25 | Dorota LATARSKA | 95 | PŁETVAL Polkowice | 5:45.13 | |||
26 | Magdalena GRYSZKA | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 5:53.00 | |||
27 | Natalia SALLOUM | 95 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2009-06-06 - 9:45 | Mêżczyzn, 400m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 3:56.38 | Piotr ALBIŃSKI | SLWRO | Sheffield | 1993 |
Rok ur. |
1 | Wojciech SZAMOTULSKI | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 3:57.85 | |||
2 | Maciej ZONIUK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 4:03.04 | |||
3 | Dawid RYBIŃSKI | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 4:05.48 | |||
4 | Jakub BRZOZA | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 4:14.70 | |||
5 | Emil BENING | 93 | JUVENIA Wrocław | 4:16.89 | |||
6 | Adrian KŁUSEK | 93 | JUVENIA Wrocław | 4:21.16 | |||
7 | Marek STACHOWICZ | 92 | JUVENIA Wrocław | 4:21.54 | |||
8 | Michał KOTLEWSKI | 94 | ZRYW Opole | 4:23.03 | |||
9 | Bartłomiej WOLAK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 4:24.00 | |||
10 | Dawid STAŃCZYK | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 4:25.00 | |||
11 | Krzysztof DALECKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 4:26.00 | |||
12 | Jakub GLIŃSKI | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 4:27.00 | |||
13 | Aleksander JABŁOŃSKI | 91 | OLIMPIA Poznań | 4:27.60 | |||
14 | Paweł BEDNARCZYK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 4:28.00 | |||
15 | Arkadiusz OSSES | 95 | WARTA Poznań | 4:28.00 | |||
16 | Paweł FURTEK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 4:29.00 | |||
17 | Jakub GÓRNY | 93 | POSNANIA Poznań | 4:30.00 | |||
18 | Remigiusz WIATROWSKI | 96 | WARTA Poznań | 4:30.00 | |||
19 | Miłosz CYNK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 4:30.05 | |||
20 | Michał KUTKOWSKI | 95 | POSNANIA Poznań | 4:38.35 | |||
21 | Marcin KUTKOWSKI | 95 | POSNANIA Poznań | 4:40.20 | |||
22 | Witold CICHOŃ | 93 | MEDUZA Pajêczno | 4:40.87 | |||
23 | Michał ROSOWIECKI | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 4:44.00 | |||
24 | Jan URBANIAK | 95 | WARTA Poznań | 4:45.00 | |||
25 | Michał SIKORA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 4:45.60 | |||
26 | Damian HORAŁA | 96 | WARTA Poznań | 4:46.00 | |||
27 | Robert HOFFMANN | 95 | OLIMPIA Poznań | 4:46.52 | |||
28 | Bartosz GAJEWSKI | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 4:46.71 | |||
29 | Jakub DUDZIAK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 4:49.00 | |||
30 | Kamil PADŁO | 96 | WARTA Poznań | 4:50.00 | |||
31 | Kamil BIEŃ | 96 | WARTA Poznań | 4:50.00 | |||
32 | Konrad MARCINIAK | 95 | POSNANIA Poznań | 4:50.00 | |||
33 | Damian DOŹDZIK | 95 | WARTA Poznań | 4:52.00 | |||
34 | Mateusz HADAŚ | 96 | WARTA Poznań | 4:53.00 | |||
35 | Paweł WŁODARCZAK | 96 | WARTA Poznań | 4:54.00 | |||
36 | Łukasz DALECKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 4:55.00 | |||
37 | Bartosz KOSCIELNIAK | 93 | REKIN Świebodzice | 4:55.00 | |||
38 | Patryk KRUTYJ | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 5:00.00 | |||
39 | Maciej HALICKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 5:00.00 | |||
40 | Krzysztof KAMIŃSKI | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 5:01.29 | |||
41 | Bartosz BOROWIEC | 96 | POSNANIA Poznań | 5:02.30 | |||
42 | Tomasz PAWLAK | 95 | TRÓJKA Środa Wlkp. | 5:04.00 | |||
43 | Jakub KLEKOWSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 5:14.56 | |||
44 | Michał MALINOWSKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 5:15.00 | |||
45 | Krystian WARZECHA | 95 | REKIN Świebodzice | 5:20.00 | |||
46 | Przemysław ADAMCZYK | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 5:20.82 | |||
47 | Karol PAWLISIAK | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 5:26.00 | |||
48 | Wiktor JASZCZAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 5:29.90 | |||
49 | Tomasz CZEREPAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 5:39.87 | |||
50 | Piotr STEFANKO | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 5:45.88 | |||
51 | Jerzy GNIAZDOWSKI | 96 | WODNIK Rawicz | 5:57.15 | |||
52 | Brajan BUGAŁA | 97 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 6:12.48 | |||
53 | Sebastian STAŃKO | 95 | ŚLĄSK Wrocław | NT | |||
54 | Maciej WIDANKA | 93 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2009-06-06 - 10:40 | Kobiet, 200m klasyczny | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 2:30.94 | Weronika PALUSZEK | SLWRO | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
1 | Paulina SZYDŁO | 92 | JUVENIA Wrocław | 2:31.08 | |||
2 | Agata CICHOWSKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 2:38.82 | |||
3 | Adriana HOFMAN | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 2:48.94 | |||
4 | Katarzyna CIEŚLAK | 94 | POSNANIA Poznań | 2:49.00 | |||
5 | Dominika OLBERT | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 2:50.00 | |||
6 | Agata PAWLISZ | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 2:50.22 | |||
7 | Barbara LESIAK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 2:53.00 | |||
8 | Zuzanna LIS | 95 | WODNIK Rawicz | 2:53.45 | |||
9 | Patrycja GAJEWSKA | 93 | WARTA Poznań | 2:55.00 | |||
10 | Agnieszka DYMEK | 93 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 2:55.60 | |||
11 | Anna Maria DYMNA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 3:00.00 | |||
12 | Małgorzata GRELEWICZ | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 3:08.00 | |||
13 | Karolina PATER | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 3:10.00 | |||
14 | Agata WZGARDA | 97 | PIAST Głogów | 3:10.00 | |||
15 | Aleksandra BEBA | 96 | PIAST Głogów | 3:10.00 | |||
16 | Katarzyna MAĆKOWSKA | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 3:12.00 | |||
17 | Justyna JANICKA | 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 3:16.14 | |||
18 | Magdalena LATARSKA | 95 | PŁETVAL Polkowice | 3:22.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2009-06-06 - 10:55 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 2:22.62 | Artur NIEMCZYCKI | SLWRO | Wrocław | 1985 |
Rok ur. |
1 | Wojciech BACHOWSKI | 93 | WARTA Poznań | 2:25.59 | |||
2 | Łukasz GŁUSZEK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 2:28.00 | |||
3 | Marek MICHAŁKOWSKI | 91 | WARTA Poznań | 2:35.00 | |||
4 | Mateusz ZATKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 2:35.81 | |||
5 | Mateusz NACHTMAN | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 2:38.00 | |||
6 | Kacper KABZA | 94 | JUVENIA Wrocław | 2:40.66 | |||
7 | Mateusz SZOT | 95 | JUVENIA Wrocław | 2:43.74 | |||
8 | Bartłomij OCZKO | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 2:44.00 | |||
9 | Maciej WEBER | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:44.80 | |||
10 | Tomasz ELMINOWSKI | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:45.00 | |||
11 | Jakub SALIK | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 2:45.00 | |||
12 | Mateusz BUKOWSKI-MATZ | 95 | WARTA Poznań | 2:45.00 | |||
13 | Filip CHORĄŻAK | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:46.00 | |||
14 | Jan CHROŚCIŃSKI | 96 | WARTA Poznań | 2:46.00 | |||
15 | Witosz GÓRSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:46.40 | |||
16 | Maciej RUDNICKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 2:48.00 | |||
17 | Marcin BIAŁEK | 95 | WARTA Poznań | 2:49.00 | |||
18 | Marcin MUSIAŁOWSKI | 95 | JUVENIA Wrocław | 2:49.37 | |||
19 | Jacek TYCZYŃSKI | 96 | PIAST Głogów | 2:52.00 | |||
20 | Piotr LOREK | 91 | WODNIK Rawicz | 2:52.50 | |||
21 | Radosław MĘŻYŃSKI | 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 2:54.87 | |||
22 | Adam ROJDA | 96 | WODNIK Rawicz | 2:55.14 | |||
23 | Michał WAWRZYNIAK | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:58.00 | |||
24 | Wojciech DAMSZ | 94 | REKIN Świebodzice | 3:00.00 | |||
25 | Jakub KAMINIARZ | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 3:05.00 | |||
26 | Daniel GIELATA | 95 | REKIN Świebodzice | 3:10.00 | |||
27 | Piotr NARAJOWSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 3:19.00 | |||
28 | Maciej OKÓLSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 3:22.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 2009-06-06 - 11:15 | Kobiet, 200m zmienny | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 2:22.50 | Katarzyna STASZKIEWICZ | SLWRO | Bydgoszcz | 2008 |
Rok ur. |
1 | Klaudia NAZIĘBŁO | 93 | JUVENIA Wrocław | 2:27.57 | |||
2 | Beata MISZTAL | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:27.81 | |||
3 | Magdalena WIŚNIEWSKA | 93 | POSNANIA Poznań | 2:28.00 | |||
4 | Sylwia CIESIELSKA | 95 | WARTA Poznań | 2:29.00 | |||
5 | Paulina SZYDŁO | 92 | JUVENIA Wrocław | 2:29.22 | |||
6 | Aleksandra NOWAK | 91 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:32.00 | |||
7 | Joanna CIEŚLAK | 96 | WARTA Poznań | 2:32.00 | |||
8 | Dominika OLBERT | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 2:34.00 | |||
9 | Stefania NOREK | 93 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:38.00 | |||
10 | Marta ZBOROWSKA | 91 | OLIMPIA Poznań | 2:38.16 | |||
11 | Anna SOBKO | 94 | JUVENIA Wrocław | 2:39.84 | |||
12 | Honorata STRUGAŁA | 95 | WARTA Poznań | 2:41.00 | |||
13 | Adrianna RADZIK | 95 | WARTA Poznań | 2:45.00 | |||
14 | Klaudia KOWALSKA | 95 | ROKITA Brzeg Dolny | 2:45.95 | |||
15 | Margerita RATKOWSKA | 96 | PIAST Głogów | 2:47.50 | |||
16 | Alicja SZWARC | 92 | WODNIK Rawicz | 2:48.03 | |||
17 | Dominika SASIN | 94 | REKIN Świebodzice | 2:50.00 | |||
18 | Daria RASIŃSKA | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 2:50.33 | |||
19 | Alicja SZCZYGIEŁ | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:51.00 | |||
20 | Paulina HACZKIEWICZ | 97 | ROKITA Brzeg Dolny | 2:54.30 | |||
21 | Daria ŻĘTKOWSKA | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:57.00 | |||
22 | Katarzyna NOWAK | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:58.00 | |||
23 | Gabiela OLESZAK | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:58.00 | |||
24 | Monika PAWELCZYK | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:59.00 | |||
25 | Alicja ŚWIĄTEK | 97 | PIRANIE Lubin | 3:00.00 | |||
26 | Anna LOREK | 95 | WODNIK Rawicz | 3:01.16 | |||
27 | Paulina ARTYMIAK | 97 | PIRANIE Lubin | 3:03.00 | |||
28 | Paulina KARBOWSKA | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 3:03.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 2009-06-06 - 11:35 | Mêżczyzn, 200m zmienny | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 2:06.17 | Leszek GÓRSKI | SLWRO | Split | 1981 |
Rok ur. |
1 | Adrian WOJCIECHOWSKI | 92 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:14.00 | |||
2 | Łukasz GŁUSZEK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 2:16.00 | |||
3 | Dawid STAŃCZYK | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 2:16.50 | |||
4 | Bartłomiej ŻUKOWSKI | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 2:19.00 | |||
5 | Kacper MARKOWSKI | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 2:20.39 | |||
6 | Jêdrzej MIESZKOWSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:21.00 | |||
7 | Aleksander OLENDER | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:21.77 | |||
8 | Dawid STASZAK | 95 | TRÓJKA Środa Wlkp. | 2:23.29 | |||
9 | Mateusz NACHTMAN | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 2:24.00 | |||
10 | Michał GALON | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:25.00 | |||
11 | Arkadiusz OSSES | 95 | WARTA Poznań | 2:25.00 | |||
12 | Krzysztof DALECKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:25.54 | |||
13 | Paweł FURTEK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 2:30.00 | |||
14 | Jacek JANKOWSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:30.10 | |||
15 | Marcin NAKONIECZNY | 94 | JUNIOR Kluczbork | 2:32.00 | |||
16 | Michał KOWALEWSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:32.78 | |||
17 | Łukasz BIELECKI | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 2:33.70 | |||
18 | Piotr HYDZIK | 95 | KAROL Wadowice | 2:33.93 | |||
19 | Michał PALUSZEK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:34.22 | |||
20 | Szymon KUŚMIEREK | 92 | WARTA Poznań | 2:35.00 | |||
21 | Krzysztof SZYMCZAK | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 2:35.00 | |||
22 | Michał ŻUROWSKI | 94 | PIRANIE Lubin | 2:35.00 | |||
23 | Kacper MAJCHRZAK | 92 | WARTA Poznań | 2:35.28 | |||
24 | Konrad MARCINIAK | 95 | POSNANIA Poznań | 2:36.00 | |||
25 | Adam KOŚCIELAK | 96 | WARTA Poznań | 2:38.00 | |||
26 | Bartosz ŁEPECKI | 94 | JUVENIA Wrocław | 2:39.00 | |||
27 | Michał KRZYSZTOFIAK | 95 | WODNIK Rawicz | 2:39.71 | |||
28 | Tomasz CIESIELSKI | 95 | REKIN Świebodzice | 2:40.00 | |||
29 | Artur STANKIEWICZ | 95 | REKIN Świebodzice | 2:40.00 | |||
30 | Łukasz OLSZAK | 95 | WODNIK Rawicz | 2:40.20 | |||
31 | Piotr LOREK | 91 | WODNIK Rawicz | 2:40.84 | |||
32 | Jakub KRZYŚKA | 96 | WARTA Poznań | 2:42.00 | |||
33 | Bartosz SADOWY | 95 | JUVENIA Wrocław | 2:44.37 | |||
34 | Amadeusz GAŁACH | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:46.00 | |||
35 | Jakub KLEKOWSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 2:47.56 | |||
36 | Marcel STANKOWIAK | 94 | JUVENIA Wrocław | 2:49.55 | |||
37 | Sławomir WILKOWSKI | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 2:50.35 | |||
38 | Adam ROJDA | 96 | WODNIK Rawicz | 2:51.20 | |||
39 | Piotr LESIAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 2:55.00 | |||
40 | Dawid SKALNY | 96 | REKIN Świebodzice | 2:55.00 | |||
41 | Wojciech BUSZKIEWICZ | 97 | PIRANIE Lubin | 3:03.00 | |||
42 | Radosław SIERNY | 96 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 3:03.21 | |||
43 | Michał MIKOSIAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 3:04.80 | |||
44 | Marek CAPUTA | 95 | JUVENIA Wrocław | NT | |||
45 | Tomasz SOBCZAK | 95 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 2009-06-06 - 14:00 | Kobiet, 200m motylkowy | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 2:14.60 | Małgorzata GEMBICKA | SLWRO | Dunkierka | 2000 |
Rok ur. |
1 | Paula ŻUKOWSKA | 93 | ZRYW Opole | 2:13.96 | |||
2 | Marta DOROSIŃSKA | 91 | JUVENIA Wrocław | 2:24.62 | |||
3 | Dominika WRÓBLEWSKA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 2:31.00 | |||
4 | Marta ZBOROWSKA | 91 | OLIMPIA Poznań | 2:36.47 | |||
5 | Klaudia KOWALSKA | 95 | ROKITA Brzeg Dolny | 2:41.90 | |||
6 | Stefania NOREK | 93 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:44.00 | |||
7 | Ewelina SUCHODOLSKA | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 2:50.00 | |||
8 | Katarzyna ZIĘBA | 97 | ROKITA Brzeg Dolny | 2:51.00 | |||
9 | Agnieszka DYBA | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:57.00 | |||
10 | Daria RASIŃSKA | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 2:57.40 | |||
11 | Patrycja KAŁUŻA | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 3:00.00 | |||
12 | Agata PAWLISZ | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 3:10.00 | |||
13 | Ewa SOBKO | 95 | JUVENIA Wrocław | NT | |||
14 | Edyta KASPRZYK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | NT | |||
15 | Małgorzata WILK | 95 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 2009-06-06 - 14:10 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 2:08.53 | Paweł CHUDOBA | SLWRO | Oświêcim | 1998 |
Rok ur. |
1 | Maciej ZONIUK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:11.69 | |||
2 | Brandon KUNICKI | 93 | POSNANIA Poznań | 2:12.00 | |||
3 | Paweł BEDNARCZYK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:18.78 | |||
4 | Aleksander JABŁOŃSKI | 91 | OLIMPIA Poznań | 2:21.34 | |||
5 | Arkadiusz OSSES | 95 | WARTA Poznań | 2:22.00 | |||
6 | Krzysztof DALECKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 2:24.93 | |||
7 | Tomasz PRZYBYLAK | 92 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:26.08 | |||
8 | Jakub BRZOZA | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 2:30.00 | |||
9 | Hubert MIKOŁAJCZAK | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:30.52 | |||
10 | Piotr HYDZIK | 95 | KAROL Wadowice | 2:31.37 | |||
11 | Bartosz GIERACKI | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 2:35.45 | |||
12 | Jan URBANIAK | 95 | WARTA Poznań | 2:36.00 | |||
13 | Mateusz FAJFER | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 2:40.00 | |||
14 | Amadeusz GAŁACH | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 2:45.00 | |||
15 | Bartosz GRZYBEK | 96 | POSNANIA Poznań | 2:50.00 | |||
16 | Hubert POLZIN | 95 | OLIMPIA Poznań | 2:53.73 | |||
17 | Michał ROSOWIECKI | 95 | ŚLĄSK Wrocław | NT | |||
18 | Paweł FURTEK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 2009-06-06 - 14:25 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 55.14 | Agata KORC | AZWRO | Pekin | 2008 |
Rok ur. |
1 | Natalia PAWLACZEK | 93 | ZRYW Opole | 57.64 | |||
2 | Karina WŁOSTOWSKA | 91 | JEDENASTKA Jelenia Góra | 57.93 | |||
3 | Dominika GAWEŁCZYK | 91 | AZS AWF Katowice | 58.90 | |||
4 | Beata MISZTAL | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 59.00 | |||
5 | Aleksandra MAJDA | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 59.65 | |||
6 | Sara SKRZYDŁO | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 1:00.51 | |||
7 | Izabella GRZEGORCZYK | 93 | POSNANIA Poznań | 1:00.83 | |||
8 | Magda KURZYŃSKA | 94 | ENERGETYK Zgorzelec | 1:01.12 | |||
9 | Aleksandra NOWAK | 91 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:01.20 | |||
10 | Alicja TACZAŁA | 96 | WARTA Poznań | 1:01.50 | |||
11 | Joanna PIĘTKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 1:01.63 | |||
12 | Zuzanna WOŹNIAK | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:01.80 | |||
13 | Joanna CIEŚLAK | 96 | WARTA Poznań | 1:02.85 | |||
14 | Małgorzata GRELA | 93 | JUVENIA Wrocław | 1:02.91 | |||
15 | Gracjana SKWIRA | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 1:03.50 | |||
16 | Katarzyna KASPEREK | 96 | WARTA Poznań | 1:03.70 | |||
17 | Natalia FREUS | 96 | PIAST Głogów | 1:04.05 | |||
18 | Jessica SZYMANIAK | 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:04.30 | |||
19 | Edyta STAŃCZAK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 1:04.50 | |||
20 | Honorata KONON | 95 | WARTA Poznań | 1:04.50 | |||
21 | Agnieszka CZARNECKA | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 1:04.56 | |||
22 | Martyna LUBIŃSKA | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 1:04.77 | |||
23 | Elżbieta KRAMARZ | 96 | PIAST Głogów | 1:05.00 | |||
24 | Justyna RANISZEWSKA | 93 | PIRANIE Lubin | 1:05.00 | |||
25 | Martynika ANDRZEJCZUK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 1:05.45 | |||
26 | Katarzyna JURA | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 1:06.20 | |||
27 | Dominika SASIN | 94 | REKIN Świebodzice | 1:06.50 | |||
28 | Weronika SKOWROŃSKA | 96 | WARTA Poznań | 1:07.00 | |||
29 | Nikola MICHALKIEWICZ | 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:07.00 | |||
30 | Martyna GÓRAJEWSKA | 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:07.00 | |||
31 | Daria GABRYSZ | 96 | PIAST Głogów | 1:07.00 | |||
32 | Marlena PORAŃSKA | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 1:07.28 | |||
33 | Alicja SZWARC | 92 | WODNIK Rawicz | 1:07.60 | |||
34 | Daria ŻĘTKOWSKA | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:07.90 | |||
35 | Magda KLEMCZYŃSKA | 96 | GIGANT Wrocław | 1:07.90 | |||
36 | Edyta KASPRZYK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:08.00 | |||
37 | Marta SĘK | 95 | WODNIK Rawicz | 1:08.29 | |||
38 | Paulina HACZKIEWICZ | 97 | ROKITA Brzeg Dolny | 1:08.50 | |||
39 | Anna SOBOLEWSKA | 95 | WARTA Poznań | 1:08.90 | |||
40 | Patrycja MIKULAK | 95 | PŁETVAL Polkowice | 1:09.11 | |||
41 | Agnieszka DYMEK | 93 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:09.28 | |||
42 | Zuzanna KOWALCZYK | 94 | JUVENIA Wrocław | 1:09.89 | |||
43 | Kinga ŁAPIŃSKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 1:09.89 | |||
44 | Agnieszka GAJDOWSKA | 95 | REKIN Świebodzice | 1:10.00 | |||
45 | Anna Maria DYMNA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:10.00 | |||
46 | Gabiela OLESZAK | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:11.00 | |||
47 | Alicja ŚWIĄTEK | 97 | PIRANIE Lubin | 1:11.00 | |||
48 | Magdalena GRYSZKA | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:11.00 | |||
49 | Julia GORLICKA | 97 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:11.45 | |||
50 | Alicja CHASZCZEWICZ | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:12.12 | |||
51 | Marta KONDRACZUK | 96 | PŁETVAL Polkowice | 1:12.15 | |||
52 | Dorota LATARSKA | 95 | PŁETVAL Polkowice | 1:12.16 | |||
53 | Patrycja MASNY PATRYCJA | 97 | WANKAN Legnica | 1:12.29 | |||
54 | Anna KANTORSKA | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:13.00 | |||
55 | Monika PAWELCZYK | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:13.00 | |||
56 | Klaudia JAKUBOWSKA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:13.20 | |||
57 | Magdalena LATARSKA | 95 | PŁETVAL Polkowice | 1:13.47 | |||
58 | Diana BOCZKOWSKA | 97 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:14.01 | |||
59 | Dominika PRZYBYLSKA | 95 | OLIMPIA Poznań | 1:14.16 | |||
60 | Anna LOREK | 95 | WODNIK Rawicz | 1:15.70 | |||
61 | Monika SZKURAT | 97 | PIRANIE Lubin | 1:16.00 | |||
62 | Ewelina SZUBERT | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:16.20 | |||
63 | Katarzyna MIERNIKIEWICZ | 98 | GIGANT Wrocław | 1:17.00 | |||
64 | Paulina ARTYMIAK | 97 | PIRANIE Lubin | 1:17.00 | |||
65 | Karolina WIZIMIRSKA | 97 | REKIN Świebodzice | 1:18.00 | |||
66 | Wiktoria ROLA | 97 | GIGANT Wrocław | 1:19.50 | |||
67 | Aleksandra PACYNA | 97 | PIRANIE Lubin | 1:20.00 | |||
68 | Paulina MRÓZ | 97 | REKIN Świebodzice | 1:25.00 | |||
69 | Paulina PAWŁOWSKA | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:25.30 | |||
70 | Alicja KOTULSKA | 97 | REKIN Świebodzice | 1:29.00 | |||
71 | Aleksandra GUMNA | 95 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 2009-06-06 - 14:50 | Mêżczyzn, 100m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 49.98 | Mateusz SŁAWIŃSKI | SLWRO | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
1 | Mateusz HAAS | 88 | ŚLĄSK Wrocław | 51.00 | |||
2 | Paweł WERNER | 93 | JUVENIA Wrocław | 51.62 | |||
3 | Bartomiej BOGULSKI | 92 | JUVENIA Wrocław | 51.99 | |||
4 | Wojciech SZAMOTULSKI | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 52.00 | |||
5 | Jacek SOKULSKI | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 52.50 | |||
6 | Emil BENING | 93 | JUVENIA Wrocław | 52.83 | |||
7 | Sebastian TYSZKOWSKI | 83 | AZS-AWF Wrocław | 53.00 | |||
8 | Adrian WOJCIECHOWSKI | 92 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 54.00 | |||
9 | Michał SZUBA | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 54.12 | |||
10 | Kacper MAJCHRZAK | 92 | WARTA Poznań | 54.79 | |||
11 | Marek STACHOWICZ | 92 | JUVENIA Wrocław | 54.84 | |||
12 | Jakub JOŃCZYK | 92 | ŚLĄSK Wrocław | 55.00 | |||
13 | Adrian KŁUSEK | 93 | JUVENIA Wrocław | 55.23 | |||
14 | Dawid STAŃCZYK | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 55.50 | |||
15 | Dawid RYBIŃSKI | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 55.60 | |||
16 | Krzysztof MAKOWSKI | 92 | ŚLĄSK Wrocław | 55.90 | |||
17 | Amadeusz KEMPIAK | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 56.00 | |||
18 | Bartłomiej WOLAK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 56.20 | |||
19 | Jakub BRZOZA | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 56.40 | |||
20 | Kamil FRONIA | 92 | JEDENASTKA Jelenia Góra | 56.71 | |||
21 | Maciej WIDANKA | 93 | JUVENIA Wrocław | 56.82 | |||
22 | Mateusz ANDRZEJCZAK | 94 | JUVENIA Wrocław | 57.16 | |||
23 | Michał PALUSZEK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 57.23 | |||
24 | Iwo SOLIPIWKO | 94 | JUVENIA Wrocław | 57.88 | |||
25 | Dawid SOPOĆKO | 92 | JUVENIA Wrocław | 57.95 | |||
26 | Jakub GLIŃSKI | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 58.00 | |||
27 | Aleksander OLENDER | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 58.17 | |||
28 | Bartłomiej ŻUKOWSKI | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 58.20 | |||
29 | Andrzej LEMEK | 95 | JUNIOR Kluczbork | 58.23 | |||
30 | Witosz GÓRSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 58.34 | |||
31 | Dawid STASZAK | 95 | TRÓJKA Środa Wlkp. | 58.38 | |||
32 | Michał KOTLEWSKI | 94 | ZRYW Opole | 58.39 | |||
33 | Remigiusz WIATROWSKI | 96 | WARTA Poznań | 58.50 | |||
34 | Jacek JANKOWSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 58.62 | |||
35 | Wiktor GAŁECKI | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 58.98 | |||
36 | Marcin NAKONIECZNY | 94 | JUNIOR Kluczbork | 59.34 | |||
37 | Miłosz CYNK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 59.45 | |||
38 | Bartłomiej ORPISZAK | 95 | KROTOSZ Krotoszyn | 59.50 | |||
39 | Krzysztof WÓJCIK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 59.57 | |||
40 | Tomasz TYLL | 95 | POSNANIA Poznań | 59.80 | |||
41 | Maciej RUDNICKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 1:00.00 | |||
42 | Maciej HALICKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 1:00.00 | |||
43 | Michał ŻUROWSKI | 94 | PIRANIE Lubin | 1:00.00 | |||
44 | Tomasz ELMINOWSKI | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:00.00 | |||
45 | Bartłomiej GAJEWSKI | 95 | JUNIOR Kluczbork | 1:00.00 | |||
46 | Jakub JAROSIŃSKI | 94 | JUVENIA Wrocław | 1:00.20 | |||
47 | Michał KUTKOWSKI | 95 | POSNANIA Poznań | 1:00.21 | |||
48 | Łukasz BIELECKI | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:00.70 | |||
49 | Jakub DUDZIAK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:00.80 | |||
50 | Bartosz GAJEWSKI | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 1:00.92 | |||
51 | Jakub GÓRNY | 93 | POSNANIA Poznań | 1:01.00 | |||
52 | Mateusz WCISŁO | 92 | MEDUZA Pajêczno | 1:01.14 | |||
53 | Bartłomiej MUSIAŁ | 94 | JUVENIA Wrocław | 1:01.33 | |||
54 | Tomasz CZARNECKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 1:01.38 | |||
55 | Bartosz KOSCIELNIAK | 93 | REKIN Świebodzice | 1:02.00 | |||
56 | Mateusz NACHTMAN | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:02.00 | |||
57 | Artur STANKIEWICZ | 95 | REKIN Świebodzice | 1:02.00 | |||
58 | Jan CHROŚCIŃSKI | 96 | WARTA Poznań | 1:02.50 | |||
59 | Cezary KACZMAREK | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:03.00 | |||
60 | Norbert WÓJCICKI | 95 | ENERGETYK Zgorzelec | 1:03.12 | |||
61 | Adrian ZAWADZKI | 96 | POSNANIA Poznań | 1:03.27 | |||
62 | Łukasz OLSZAK | 95 | WODNIK Rawicz | 1:03.31 | |||
63 | Robert HOFFMANN | 95 | OLIMPIA Poznań | 1:03.39 | |||
64 | Marcin KUTKOWSKI | 95 | POSNANIA Poznań | 1:03.54 | |||
65 | Sebastian STANIEWSKI | 95 | POSNANIA Poznań | 1:03.71 | |||
66 | Bartosz ŁEPECKI | 94 | JUVENIA Wrocław | 1:03.73 | |||
67 | Michał SIKORA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:03.80 | |||
68 | Kamil BIEŃ | 96 | WARTA Poznań | 1:04.00 | |||
69 | Witold CICHOŃ | 93 | MEDUZA Pajêczno | 1:04.46 | |||
70 | Adam KOŚCIELAK | 96 | WARTA Poznań | 1:04.50 | |||
71 | Damian HORAŁA | 96 | WARTA Poznań | 1:04.50 | |||
72 | Radosław MĘŻYŃSKI | 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 1:04.59 | |||
73 | Rafał TRACZUK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 1:04.78 | |||
74 | Krzysztof KAMIŃSKI | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 1:04.78 | |||
75 | Karol PAWLISIAK | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:05.00 | |||
76 | Tomasz CIESIELSKI | 95 | REKIN Świebodzice | 1:05.00 | |||
77 | Kamil PADŁO | 96 | WARTA Poznań | 1:05.70 | |||
78 | Przemysław ADAMCZYK | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 1:05.74 | |||
79 | Konrad OCZKOWSKI | 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 1:05.78 | |||
80 | Filip SKURATOWICZ | 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 1:05.78 | |||
81 | Kacper TOKARCZYK | 96 | WANKAN Legnica | 1:05.92 | |||
82 | Mateusz HADAŚ | 96 | WARTA Poznań | 1:06.00 | |||
83 | Aleksander CZECH | 96 | JUVENIA Wrocław | 1:06.00 | |||
84 | Mateusz CHABA | 96 | WANKAN Legnica | 1:06.16 | |||
85 | Bartosz BOROWIEC | 96 | POSNANIA Poznań | 1:06.41 | |||
86 | Paweł WŁODARCZAK | 96 | WARTA Poznań | 1:06.50 | |||
87 | Damian DOŹDZIK | 95 | WARTA Poznań | 1:06.90 | |||
88 | Sławomir WILKOWSKI | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 1:07.58 | |||
89 | Bartłomiej JURKIEWICZ | 96 | WANKAN Legnica | 1:07.95 | |||
90 | Krystian SMOGORZEWSKI | 97 | GIGANT Wrocław | 1:08.00 | |||
91 | Michał MALINOWSKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 1:08.00 | |||
92 | Patryk KRUTYJ | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:08.00 | |||
93 | Patryk ZAWADZKI | 94 | GIGANT Wrocław | 1:08.12 | |||
94 | Michał KRZYSZTOFIAK | 95 | WODNIK Rawicz | 1:08.97 | |||
95 | Radosław SIERNY | 96 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 1:09.54 | |||
96 | Mateusz LAMPA | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 1:09.85 | |||
97 | Sebastian STAŃKO | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:10.00 | |||
98 | Dawid SKALNY | 96 | REKIN Świebodzice | 1:10.00 | |||
99 | Wojciech DAMSZ | 94 | REKIN Świebodzice | 1:10.00 | |||
100 | Daniel GIELATA | 95 | REKIN Świebodzice | 1:10.00 | |||
101 | Wojciech BUSZKIEWICZ | 97 | PIRANIE Lubin | 1:10.00 | |||
102 | Tomasz PAWLAK | 95 | TRÓJKA Środa Wlkp. | 1:10.05 | |||
103 | Łukasz DALECKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 1:10.10 | |||
104 | Wiktor JASZCZAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:10.23 | |||
105 | Tomasz SOBCZAK | 95 | JUVENIA Wrocław | 1:10.52 | |||
106 | Adam ROJDA | 96 | WODNIK Rawicz | 1:11.50 | |||
107 | Paweł SAJDA | 96 | WANKAN Legnica | 1:11.73 | |||
108 | Erwin GODLEWSKI | 96 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:12.14 | |||
109 | Kacper SMORĄG | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:12.90 | |||
110 | Tomasz CZEREPAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:13.57 | |||
111 | Marek CAPUTA | 95 | JUVENIA Wrocław | 1:13.92 | |||
112 | Michał MIKOSIAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:15.20 | |||
113 | Jerzy GNIAZDOWSKI | 96 | WODNIK Rawicz | 1:15.28 | |||
114 | Brajan BUGAŁA | 97 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:16.25 | |||
115 | Kamil OCZKOWSKI | 96 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 1:16.54 | |||
116 | Michał MORUŃ | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:16.55 | |||
117 | Jakub JASIŃSKI | 97 | GIGANT Wrocław | 1:16.82 | |||
118 | Jakub WOLINSKI | 97 | REKIN Świebodzice | 1:18.00 | |||
119 | Michał OSTROWSKI | 96 | WODNIK Rawicz | 1:18.10 | |||
120 | Radosław WIECZOREK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:19.00 | |||
121 | Paweł IŻYCKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:22.00 | |||
122 | Maciej EISLER | 95 | JUVENIA Wrocław | NT | |||
123 | Damian PRUCHNIK | 95 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 2009-06-06 - 15:35 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 1:02.21 | Klaudia NAZIĘBŁO | JUWRO | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
1 | Klaudia NAZIĘBŁO | 93 | JUVENIA Wrocław | 1:02.21 | |||
2 | Edyta STAŃCZAK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 1:10.00 | |||
3 | Alicja TACZAŁA | 96 | WARTA Poznań | 1:10.50 | |||
4 | Joanna CIEŚLAK | 96 | WARTA Poznań | 1:11.00 | |||
5 | Katarzyna KASPEREK | 96 | WARTA Poznań | 1:12.00 | |||
6 | Zofia TOMCZYK | 93 | WARTA Poznań | 1:12.00 | |||
7 | Justyna RANISZEWSKA | 93 | PIRANIE Lubin | 1:12.00 | |||
8 | Barbara LESIAK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:12.20 | |||
9 | Nikola MICHALKIEWICZ | 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:13.20 | |||
10 | Honorata STRUGAŁA | 95 | WARTA Poznań | 1:13.50 | |||
11 | Agnieszka CZARNECKA | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 1:13.78 | |||
12 | Paulina ŻELAZNA | 94 | JUVENIA Wrocław | 1:14.62 | |||
13 | Agata JAROMA | 95 | JUVENIA Wrocław | 1:14.83 | |||
14 | Alicja SZCZYGIEŁ | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:15.00 | |||
15 | Patrycja MIKULAK | 95 | PŁETVAL Polkowice | 1:15.20 | |||
16 | Adrianna RADZIK | 95 | WARTA Poznań | 1:16.20 | |||
17 | Nicoletta BALUK | 95 | WARTA Poznań | 1:16.30 | |||
18 | Katarzyna ZIĘBA | 97 | ROKITA Brzeg Dolny | 1:16.65 | |||
19 | Dominika OLBERT | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:17.00 | |||
20 | Aleksandra STRZELCZYK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:17.67 | |||
21 | Agnieszka MICHLER | 94 | JUVENIA Wrocław | 1:17.86 | |||
22 | Katarzyna NOWAK | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:18.00 | |||
23 | Agnieszka KARAŚ | 93 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:18.20 | |||
24 | Dominika WRÓBLEWSKA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:18.90 | |||
25 | Agata PAWLISZ | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 1:19.00 | |||
26 | Jagoda PAPROCKA | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:19.00 | |||
27 | Alicja ŚWIĄTEK | 97 | PIRANIE Lubin | 1:20.00 | |||
28 | Paulina KARBOWSKA | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:20.00 | |||
29 | Agata WLAZLAK | 97 | REKIN Świebodzice | 1:22.00 | |||
30 | Paulina ARTYMIAK | 97 | PIRANIE Lubin | 1:22.00 | |||
31 | Dorota LATARSKA | 95 | PŁETVAL Polkowice | 1:22.14 | |||
32 | Patrycja MASNY PATRYCJA | 97 | WANKAN Legnica | 1:23.35 | |||
33 | Paulina HACZKIEWICZ | 97 | ROKITA Brzeg Dolny | 1:23.40 | |||
34 | Magdalena RZEPKA | 96 | JUVENIA Wrocław | 1:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 2009-06-06 - 15:50 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 58.03 | Andrzej DUBIEL | DZDZI | Oświêcim | 2005 |
Rok ur. |
1 | Radosław KAWĘCKI | 91 | KORNER Zielona Góra | 54.93 | |||
2 | Julian SOBOŃ | 92 | JUVENIA Wrocław | 58.32 | |||
3 | Michał OLEASZ | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 1:00.74 | |||
4 | Dawid RYBIŃSKI | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 1:01.60 | |||
5 | Jêdrzej MIESZKOWSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 1:02.26 | |||
6 | Mateusz HAAS | 88 | ŚLĄSK Wrocław | 1:02.50 | |||
7 | Michał GALON | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:06.80 | |||
8 | Michał KOWALEWSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 1:06.99 | |||
9 | Tomasz TYLL | 95 | POSNANIA Poznań | 1:07.43 | |||
10 | Łukasz BIELECKI | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:07.50 | |||
11 | Jakub JAROSIŃSKI | 94 | JUVENIA Wrocław | 1:07.91 | |||
12 | Jakub DUDZIAK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:08.00 | |||
13 | Wiktor GAŁECKI | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 1:08.56 | |||
14 | Krzysztof SZYMCZAK | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 1:09.00 | |||
15 | Sebastian STANIEWSKI | 95 | POSNANIA Poznań | 1:09.25 | |||
16 | Denis LABRYGA | 96 | PIAST Głogów | 1:10.00 | |||
17 | Michał MALINOWSKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 1:12.00 | |||
18 | Adam KOŚCIELAK | 96 | WARTA Poznań | 1:12.00 | |||
19 | Paweł TOMCZAK | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:12.30 | |||
20 | Bartosz JARASZKIEWICZ | 96 | POSNANIA Poznań | 1:12.80 | |||
21 | Karol PAWLISIAK | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:13.60 | |||
22 | Tomasz PAWLAK | 95 | TRÓJKA Środa Wlkp. | 1:13.75 | |||
23 | Kamil BIEŃ | 96 | WARTA Poznań | 1:14.00 | |||
24 | Paweł JURASZEK | 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:14.50 | |||
25 | Jakub KRZYŚKA | 96 | WARTA Poznań | 1:14.50 | |||
26 | Kamil PADŁO | 96 | WARTA Poznań | 1:15.00 | |||
27 | Filip ADAMIOK | 96 | JUVENIA Wrocław | 1:15.00 | |||
28 | Sławomir WILKOWSKI | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 1:15.84 | |||
29 | Patryk KRUTYJ | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:16.00 | |||
30 | Damian DOŹDZIK | 95 | WARTA Poznań | 1:16.00 | |||
31 | Maciej HALICKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 1:16.00 | |||
32 | Mateusz HADAŚ | 96 | WARTA Poznań | 1:16.00 | |||
33 | Jakub KLEKOWSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:16.78 | |||
34 | Radosław SIERNY | 96 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 1:17.61 | |||
35 | Marcel STANKOWIAK | 94 | JUVENIA Wrocław | 1:17.72 | |||
36 | Krystian SMOGORZEWSKI | 97 | GIGANT Wrocław | 1:18.00 | |||
37 | Wiktor JASZCZAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:18.78 | |||
38 | Bartłomiej JURKIEWICZ | 96 | WANKAN Legnica | 1:19.02 | |||
39 | Kacper TOKARCZYK | 96 | WANKAN Legnica | 1:19.23 | |||
40 | Dawid JUREK | 97 | PIAST Głogów | 1:20.00 | |||
41 | Tomasz CZEREPAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:21.56 | |||
42 | Mateusz CHABA | 96 | WANKAN Legnica | 1:22.01 | |||
43 | Piotr NARAJOWSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:23.45 | |||
44 | Piotr STEFANKO | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:24.99 | |||
45 | Mateusz MARCIÓW | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:25.32 | |||
46 | Grzegorz GREBER | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:25.67 | |||
47 | Kacper SMORĄG | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:26.77 | |||
48 | Michał MORUŃ | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:26.78 | |||
49 | Maciej OKÓLSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:27.44 | |||
50 | Michał SWIEBODA | 97 | REKIN Świebodzice | 1:30.00 | |||
51 | Jakub WOLINSKI | 97 | REKIN Świebodzice | 1:30.00 | |||
52 | Kamil HANISZEWSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:32.10 | |||
53 | Rafał MAŚLANKA | 95 | JUVENIA Wrocław | NT | |||
54 | Damian PRUCHNIK | 95 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 2009-06-06 - 16:15 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 1:11.52 | Weronika PALUSZEK | SLWRO | Ostrowiec Św. | 2009 |
Rok ur. |
1 | Weronika PALUSZEK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 1:11.52 | |||
2 | Paulina SZYDŁO | 92 | JUVENIA Wrocław | 1:12.19 | |||
3 | Agata CICHOWSKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 1:14.06 | |||
4 | Sylwia CIESIELSKA | 95 | WARTA Poznań | 1:16.60 | |||
5 | Anna SOBKO | 94 | JUVENIA Wrocław | 1:16.89 | |||
6 | Zuzanna LIS | 95 | WODNIK Rawicz | 1:17.42 | |||
7 | Agata PAWLIKOWSKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 1:17.48 | |||
8 | Katarzyna CIEŚLAK | 94 | POSNANIA Poznań | 1:18.00 | |||
9 | Adriana HOFMAN | 95 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 1:18.75 | |||
10 | Magdalena WIŚNIEWSKA | 93 | POSNANIA Poznań | 1:19.00 | |||
11 | Patrycja GAJEWSKA | 93 | WARTA Poznań | 1:19.00 | |||
12 | Jessica SZYMANIAK | 94 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:20.51 | |||
13 | Dominika OLBERT | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:21.10 | |||
14 | Barbara LESIAK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:22.20 | |||
15 | Agnieszka DYMEK | 93 | DZIEWIĄTKA Dzierżoniów | 1:24.47 | |||
16 | Łucja WRÓBEL | 90 | AQUARIUS Bielawa | 1:25.18 | |||
17 | Klaudia KOWALSKA | 95 | ROKITA Brzeg Dolny | 1:25.50 | |||
18 | Justyna JANICKA | 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 1:25.78 | |||
19 | Daria ŻĘTKOWSKA | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:26.00 | |||
20 | Karolina PATER | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 1:26.80 | |||
21 | Gabiela OLESZAK | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:27.00 | |||
22 | Małgorzata GRELEWICZ | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:27.50 | |||
23 | Agata WZGARDA | 97 | PIAST Głogów | 1:29.00 | |||
24 | Aleksandra BEBA | 96 | PIAST Głogów | 1:29.00 | |||
25 | Katarzyna MAĆKOWSKA | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:29.80 | |||
26 | Anna KANTORSKA | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:31.78 | |||
27 | Agnieszka GAJDOWSKA | 95 | REKIN Świebodzice | 1:32.00 | |||
28 | Magdalena LATARSKA | 95 | PŁETVAL Polkowice | 1:33.60 | |||
29 | Alicja JASEK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:34.00 | |||
30 | Dorota NIEPIEKŁO | 95 | WODNIK Rawicz | 1:34.07 | |||
31 | Marta KONDRACZUK | 96 | PŁETVAL Polkowice | 1:34.20 | |||
32 | Weronika ZYMON | 96 | GIGANT Wrocław | 1:34.50 | |||
33 | Alicja KOTULSKA | 97 | REKIN Świebodzice | 1:36.00 | |||
34 | Paulina MRÓZ | 97 | REKIN Świebodzice | 1:38.00 | |||
35 | Alicja KACZMAREK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:45.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 2009-06-06 - 16:35 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | Open Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 1:05.31 | Marek JAWOROWSKI | AZWRO | Ostrowiec Św. | 2008 |
Rok ur. |
1 | Wojciech BACHOWSKI | 93 | WARTA Poznań | 1:06.53 | |||
2 | Sebastian GARDZIEJ | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:06.63 | |||
3 | Łukasz GŁUSZEK | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 1:09.00 | |||
4 | Bartłomiej ŻUKOWSKI | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 1:10.10 | |||
5 | Aleksander OLENDER | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 1:11.06 | |||
6 | Michał SZUBA | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 1:11.30 | |||
7 | Kacper MARKOWSKI | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 1:11.40 | |||
8 | Marek MICHAŁKOWSKI | 91 | WARTA Poznań | 1:12.00 | |||
9 | Szymon KUŚMIEREK | 92 | WARTA Poznań | 1:12.00 | |||
10 | Mateusz NACHTMAN | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 1:12.20 | |||
11 | Maciej WEBER | 94 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:12.40 | |||
12 | Bartłomij OCZKO | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 1:14.00 | |||
13 | Witosz GÓRSKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 1:14.19 | |||
14 | Filip CHORĄŻAK | 95 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:14.30 | |||
15 | Kacper KABZA | 94 | JUVENIA Wrocław | 1:14.37 | |||
16 | Mateusz ZATKA | 94 | JUVENIA Wrocław | 1:14.88 | |||
17 | Kacper MAJCHRZAK | 92 | WARTA Poznań | 1:15.00 | |||
18 | Marcin BIAŁEK | 95 | WARTA Poznań | 1:15.00 | |||
19 | Mateusz SZOT | 95 | JUVENIA Wrocław | 1:15.57 | |||
20 | Jan CHROŚCIŃSKI | 96 | WARTA Poznań | 1:16.00 | |||
21 | Bartosz SADOWY | 95 | JUVENIA Wrocław | 1:16.13 | |||
22 | Jacek TYCZYŃSKI | 96 | PIAST Głogów | 1:16.50 | |||
23 | Mateusz BUKOWSKI-MATZ | 95 | WARTA Poznań | 1:16.80 | |||
24 | Piotr LOREK | 91 | WODNIK Rawicz | 1:17.00 | |||
25 | Jakub SALIK | 96 | JUVENIA Wroclaw SSP72 | 1:17.00 | |||
26 | Radosław MĘŻYŃSKI | 94 | ULKS WŚ Kudowa Zdrój | 1:19.54 | |||
27 | Maciej RUDNICKI | 96 | ŚLĄSK Wrocław | 1:20.00 | |||
28 | Marcin MUSIAŁOWSKI | 95 | JUVENIA Wrocław | 1:20.52 | |||
29 | Michał KRZYSZTOFIAK | 95 | WODNIK Rawicz | 1:20.60 | |||
30 | Łukasz OLSZAK | 95 | WODNIK Rawicz | 1:21.51 | |||
31 | Adam ROJDA | 96 | WODNIK Rawicz | 1:21.88 | |||
32 | Michał WAWRZYNIAK | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:22.00 | |||
33 | Krystian WARZECHA | 95 | REKIN Świebodzice | 1:25.00 | |||
34 | Tomasz CIESIELSKI | 95 | REKIN Świebodzice | 1:25.00 | |||
35 | Jakub KLEKOWSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:25.01 | |||
36 | Jakub KAMINIARZ | 96 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | 1:25.80 | |||
37 | Marek CAPUTA | 95 | JUVENIA Wrocław | 1:26.04 | |||
38 | Wojciech DAMSZ | 94 | REKIN Świebodzice | 1:28.00 | |||
39 | Piotr NARAJOWSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:30.88 | |||
40 | Piotr LESIAK | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:31.00 | |||
41 | Paweł SAJDA | 96 | WANKAN Legnica | 1:31.74 | |||
42 | Przemysław ADAMCZYK | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 1:34.69 | |||
43 | Michał OSTROWSKI | 96 | WODNIK Rawicz | 1:34.90 | |||
44 | Daniel GIELATA | 95 | REKIN Świebodzice | 1:35.00 | |||
45 | Maciej OKÓLSKI | 97 | ŚLĄSK Wrocław | 1:37.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 2009-06-06 - 16:55 | Kobiet, 800m dowolny | 14 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 8:37.87 | Magda DYSZKIEWICZ | SLWRO | Athina | 2000 |
Rok ur. |
1 | Paula ŻUKOWSKA | 93 | ZRYW Opole | 9:05.00 | |||
2 | Natalia PAWLACZEK | 93 | ZRYW Opole | 9:15.34 | |||
3 | Izabella GRZEGORCZYK | 93 | POSNANIA Poznań | 9:20.00 | |||
4 | Beata POŻAROWSZCZYK | 91 | ŚLĄSK Wrocław | 9:22.00 | |||
5 | Gracjana SKWIRA | 93 | ŚLĄSK Wrocław | 9:45.00 | |||
6 | Anna ŚWIĄTKOWSKA | 93 | JUVENIA Wrocław | 10:09.03 | |||
7 | Daria RASIŃSKA | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 10:14.76 | |||
8 | Anna Maria DYMNA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 10:45.00 | |||
9 | Natalia SALLOUM | 95 | JUVENIA Wrocław | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 2009-06-06 - 17:15 | Mêżczyzn, 1500m dowolny | 14 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Okrêgu Seniorów | 15:27.95 | Piotr ALBIŃSKI | SLWRO | Sheffield | 1993 |
Rok ur. |
1 | Paweł BEDNARCZYK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 17:20.00 | |||
2 | Miłosz CYNK | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 17:21.00 | |||
3 | Arkadiusz OSSES | 95 | WARTA Poznań | 17:32.87 | |||
4 | Krzysztof DALECKI | 94 | ŚLĄSK Wrocław | 17:34.74 | |||
5 | Michał KUTKOWSKI | 95 | POSNANIA Poznań | 17:50.30 | |||
6 | Jakub GÓRNY | 93 | POSNANIA Poznań | 18:12.46 | |||
7 | Marcin KUTKOWSKI | 95 | POSNANIA Poznań | 18:23.00 | |||
8 | Paweł FURTEK | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 18:29.00 | |||
9 | Konrad MARCINIAK | 95 | POSNANIA Poznań | 18:30.00 | |||
10 | Michał ROSOWIECKI | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 18:40.00 | |||
11 | Jan URBANIAK | 95 | WARTA Poznań | 18:44.00 | |||
12 | Michał SIKORA | 95 | ŚLĄSK Wrocław | 18:45.00 | |||
13 | Bartosz GAJEWSKI | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 18:49.00 | |||
14 | Bartosz KOSCIELNIAK | 93 | REKIN Świebodzice | 19:55.00 | |||
15 | Krzysztof KAMIŃSKI | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 20:29.00 | |||
16 | Emil BENING | 93 | JUVENIA Wrocław | NT | |||
17 | Adrian KŁUSEK | 93 | JUVENIA Wrocław | NT |