Ogólnopolskie Zawody Pływackie "Puchar Klubu Kiibica" Świebodzice, 13.6.2009 |
Konkurencja 1 2009-06-13 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | GRONOWSKA MONIKA ZARZECZNA Klaudia SOSIK JULIA ZIETA WIKTORIA BYRA KLAUDIA | 99 98 99 01 98 | Rekin Świebodzice Jedenastka Jelenia Góra Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 50.00 45.00 42.00 43.50 50.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | WASIK MARIKA WITEK Natalia CEKAŁA Ola BARTYZEL Ola KOTULSKA ALICJA MARCINKIEWICZ ANITA | 95 98 97 97 97 98 | Rekin Świebodzice Wankan Legnica Juvenia Wrocław Manta Jelcz-Laskowice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 39.00 36.45 35.50 36.00 39.00 40.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | WIZIMIRSKA KAROLINA GAJDOWSKA AGNIESZKA ZIĘBA Agata WLAZLAK AGATA ZARZECZNA Sylwia MROZ PAULINA | 97 95 95 97 94 97 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rokita Brzeg Dolny Rekin Świebodzice Jedenastka Jelenia Góra Rekin Świebodzice | 33.00 32.00 30.75 32.00 32.00 35.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | GUMNA Aleksandra KURZYNSKA Magda KOŁODZIEJCZYK Izabela GRELA Małgorzata SASIN DOMINIKA HACZKIEWICZ Paulina | 95 94 94 93 94 97 | Juvenia Wrocław Energetyk Zgorzelec Manta Jelcz-Laskowice Juvenia Wrocław Rekin Świebodzice Rokita Brzeg Dolny | 30.00 28.28 27.17 28.07 29.50 30.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2009-06-13 | Mêżczyzn, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | MAKOCHAN MILOSZ RASZEWSKI Bartłomiej ULMAN KRZYSZTOF | 99 00 99 | Rekin Świebodzice Delfin Wałbrzych Rekin Świebodzice | 50.00 49.35 50.00 |
Seria 2 z 8 |
2 3 4 5 | MANUKYAN Artur PICHURSKI KAROL MŁYNARSKI Wojtek MOLAK Karol | 98 99 98 00 | Jedenastka Jelenia Góra Rekin Świebodzice Jedenastka Jelenia Góra Delfin Wałbrzych | 48.00 45.00 47.00 48.21 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MANUKYAN Aram SLOMINSKI SEBASTIAN STANCZYK RAFAL SUDOR DAWID BALCEROWSKI ALEKSANDER STUS BARTOSZ | 95 00 98 98 00 99 | Jedenastka Jelenia Góra Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 40.00 39.00 38.00 38.00 40.00 41.00 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | WARZECHA GRZEGORZ POWROZEK KACPER JAROSZ SEBASTIAN NOWAK Kordian CENTKOWSKI KRYSTIAN WIZE JAKUB | 99 98 94 97 97 97 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rokita Brzeg Dolny Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 37.00 36.50 35.00 35.70 37.00 37.00 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SWIEBODA MICHAL WOLINSKI JAKUB WAWRYCA Szymon CHOMICZ Karol WIERTELAK Karol TALARSKI GNIEWOMIR | 97 97 98 97 98 95 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Jedenastka Jelenia Góra Juvenia Wrocław Manta Jelcz-Laskowice Rekin Świebodzice | 35.00 34.00 33.00 34.00 35.00 35.00 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KIELCZEWSKI AMADEUSZ BLOCH MACIEJ GIELATA DANIEL MORCHAL Michał SKALNY DAWID POPLAWSKI JACEK | 00 92 95 95 96 92 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Atol Oleśnica Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 32.00 30.00 29.00 29.49 30.50 33.00 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | STANKIEWICZ ARTUR CIESIELSKI Tomasz GAJDOWSKI WOJCIECH KOMISARUK Jakub WILMAN PATRYK KOSCIELNIAK BARTOSZ | 95 95 88 94 95 93 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Manta Jelcz-Laskowice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 28.00 28.00 26.00 27.07 28.00 28.00 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | WARZOCHA Paweł BALCERZAK PIOTR BOGULSKI Bartłomiej STACHOWICZ Marek FRONIA Kamil KOSIŃSKI Jarosław | 93 88 92 92 92 88 | Wankan Legnica Rekin Świebodzice Juvenia Wrocław Juvenia Wrocław Jedenastka Jelenia Góra Rekin Świebodzice | 25.74 25.00 23.33 24.46 25.20 26.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2009-06-13 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | BORCZYK MARTYNA WACH ALEKSANDRA SZCZERBA ALICJA CIESIELSKA ALEKSANDRA WILMAN WIKTORIA | 00 98 98 97 98 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 55.00 49.00 48.00 49.00 50.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | KOTULSKA ALICJA KANIAK Ola SZYDŁO Paulina HALSKA Rebeka GRZYBEK MARTA SUDOR KINGA | 97 97 92 94 97 98 | Rekin Świebodzice Juvenia Wrocław Juvenia Wrocław Atol Oleśnica Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 45.00 40.00 33.47 38.00 45.00 45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2009-06-13 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | RASZEWSKI Bartłomiej MŁYNARSKI Wojtek BERNASINSKI MACIEJ | 00 98 99 | Delfin Wałbrzych Jedenastka Jelenia Góra Rekin Świebodzice | 59.20 53.00 55.00 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 5 | MANUKYAN Artur MANUKYAN Aram ZALEWSKI Radosław TALARSKI MILOSLAW | 98 95 97 97 | Jedenastka Jelenia Góra Jedenastka Jelenia Góra Juvenia Wrocław Rekin Świebodzice | 50.00 43.00 47.00 50.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMCZYK MICHAL LIPIŃSKI Tomasz WARZECHA KRYSTIAN DAMSZ WOJCIECH FERENS Kamil FRACZAK FILIP | 96 97 95 94 95 96 | Rekin Świebodzice Juvenia Wrocław Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Delfin Wałbrzych Rekin Świebodzice | 40.00 39.80 37.00 38.00 39.92 42.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KRYGIER Bartosz BLOCH PRZEMYSLAW SADOWY Bartosz SZOT Mateusz TOKARSKI Patryk CAPUTA Marek | 82 93 95 95 92 95 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Juvenia Wrocław Juvenia Wrocław Jedenastka Jelenia Góra Juvenia Wrocław | 36.00 35.00 32.22 33.09 35.00 36.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2009-06-13 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | APOLENIS ANNA SZCZERBA ALICJA ZYSKA KLAUDIA ZARZECZNA Klaudia | 99 98 98 98 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Jedenastka Jelenia Góra | 50.00 45.00 49.00 52.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | BIAŁKOWSKA Gabriela STOJANOWSKA Wiktoria JAROMA Agata WLAZLAK AGATA WALAT Kasia WITEK Natalia | 98 97 95 97 97 98 | Rokita Brzeg Dolny Atol Oleśnica Juvenia Wrocław Rekin Świebodzice Juvenia Wrocław Wankan Legnica | 40.70 37.00 33.03 35.00 38.00 42.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2009-06-13 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | MOLAK Karol MROZ BARTOSZ BALCEROWSKI ALEKSANDER | 00 99 00 | Delfin Wałbrzych Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 54.37 42.00 45.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | SWIEBODA MICHAL PALICA Łukasz RUDNICKI Maciej SALIK Borys MISIEWICZ Karol WAWRYCA Szymon | 97 97 96 97 97 98 | Rekin Świebodzice Juvenia Wrocław Śląsk Wrocław Atol Oleśnica Manta Jelcz-Laskowice Jedenastka Jelenia Góra | 39.00 34.90 31.08 34.50 35.51 40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2009-06-13 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | ZIETA WIKTORIA WIZIMIRSKA KAROLINA SOSIK JULIA | 01 97 99 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 48.00 39.00 46.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | STOJANOWSKA Wiktoria ZIĘBA Katarzyna SALLOUM Natalia SOBKO Ewa WILK Małgorzata WOJNOWSKA Maja | 97 97 95 95 95 95 | Atol Oleśnica Rokita Brzeg Dolny Juvenia Wrocław Juvenia Wrocław Juvenia Wrocław Delfin Wałbrzych | 35.49 33.05 33.00 33.00 33.50 36.26 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | ZIĘBA Agata KOŁODZIEJCZYK Izabela DOROSIŃSKA Marta WŁOSTOWSKA Karina SASIN DOMINIKA ZARZECZNA Sylwia | 95 94 91 91 94 94 | Rokita Brzeg Dolny Manta Jelcz-Laskowice Juvenia Wrocław Jedenastka Jelenia Góra Rekin Świebodzice Jedenastka Jelenia Góra | 32.20 29.47 27.74 28.19 31.00 33.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2009-06-13 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 | POWROZEK KACPER CHOMICZ Karol WARZECHA GRZEGORZ SLOMINSKI SEBASTIAN | 98 97 99 00 | Rekin Świebodzice Juvenia Wrocław Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 42.00 39.00 39.00 45.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | WOLINSKI JAKUB POPLAWSKI JACEK LIPIŃSKI Tomasz SKALNY DAWID KIELCZEWSKI AMADEUSZ KAŁWAK Mikołaj | 97 92 97 96 00 97 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Juvenia Wrocław Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Juvenia Wrocław | 38.50 37.00 36.00 36.50 38.00 38.50 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | GIELATA DANIEL BLOCH MACIEJ SALIK Borys STANKIEWICZ ARTUR CIESIELSKI Tomasz SALLOUM Omar | 95 92 97 95 95 97 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Atol Oleśnica Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Juvenia Wrocław | 34.00 33.00 31.47 31.50 34.00 35.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | WILMAN PATRYK GAJDOWSKI WOJCIECH WOŁODŹKO Maciej KOSIŃSKI Jarosław MUSIAŁOWSKI Marcin KOSCIELNIAK BARTOSZ | 95 88 93 88 95 93 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Jedenastka Jelenia Góra Rekin Świebodzice Juvenia Wrocław Rekin Świebodzice | 31.00 29.00 24.98 29.00 30.90 31.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2009-06-13 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | BORCZYK MARTYNA ZYSKA KLAUDIA WILMAN WIKTORIA | 00 98 98 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 1:50.00 1:49.00 1:50.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SOSIK JULIA MROZ PAULINA WIZIMIRSKA KAROLINA TOKARCZYK Michalina MARCINKIEWICZ ANITA CIESIELSKA ALEKSANDRA | 99 97 97 98 98 97 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Wankan Legnica Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 1:46.00 1:22.00 1:17.00 1:19.99 1:35.00 1:49.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | WLAZLAK AGATA WOJNOWSKA Maja ZIĘBA Katarzyna GUMNA Aleksandra GAJDOWSKA AGNIESZKA MASNY Patrycja | 97 95 97 95 95 97 | Rekin Świebodzice Delfin Wałbrzych Rokita Brzeg Dolny Juvenia Wrocław Rekin Świebodzice Wankan Legnica | 1:12.00 1:09.62 1:05.05 1:06.50 1:10.00 1:12.29 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KURZYNSKA Magda KOŁODZIEJCZYK Izabela WŁOSTOWSKA Karina DOROSIŃSKA Marta GRELA Małgorzata ABRAMOWICZ Agata | 94 94 91 91 93 94 | Energetyk Zgorzelec Manta Jelcz-Laskowice Jedenastka Jelenia Góra Juvenia Wrocław Juvenia Wrocław Rokita Brzeg Dolny | 1:03.21 1:00.49 57.03 59.67 1:02.94 1:04.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2009-06-13 | Mêżczyzn, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | ULMAN KRZYSZTOF PICHURSKI KAROL SZYMCZYK MICHAL SLOMINSKI SEBASTIAN MAKOCHAN MILOSZ | 99 99 96 00 99 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 1:50.00 1:45.00 1:30.00 1:30.00 1:45.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | STANCZYK RAFAL SWIEBODA MICHAL WOLINSKI JAKUB ZALEWSKI Radosław JAROSZ SEBASTIAN SUDOR DAWID | 98 97 97 97 94 98 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Juvenia Wrocław Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 1:29.00 1:20.00 1:17.00 1:18.00 1:20.00 1:30.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | FRACZAK FILIP SAJDA Paweł FERENS Kamil SKALNY DAWID KIELCZEWSKI AMADEUSZ KAŁWAK Mikołaj | 96 96 95 96 00 97 | Rekin Świebodzice Wankan Legnica Delfin Wałbrzych Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Juvenia Wrocław | 1:15.00 1:11.73 1:08.23 1:09.00 1:12.50 1:16.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MORCHAL Michał TOKARCZYK Kacper BLOCH MACIEJ WARZECHA KRYSTIAN CHABA Mateusz JURKIEWICZ Bartłomiej | 95 96 92 95 96 96 | Atol Oleśnica Wankan Legnica Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Wankan Legnica Wankan Legnica | 1:07.00 1:05.14 1:05.00 1:05.00 1:05.91 1:07.95 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | STANKIEWICZ ARTUR MUSIAŁOWSKI Marcin KOMISARUK Jakub RUDNICKI Maciej KOSCIELNIAK BARTOSZ CIESIELSKI Tomasz | 95 95 94 96 93 95 | Rekin Świebodzice Juvenia Wrocław Manta Jelcz-Laskowice Śląsk Wrocław Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 1:04.00 1:00.90 59.49 1:00.33 1:02.00 1:04.50 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BALCERZAK PIOTR WOŁODŹKO Maciej BOGULSKI Bartłomiej STACHOWICZ Marek FRONIA Kamil WARZOCHA Paweł | 88 93 92 92 92 93 | Rekin Świebodzice Jedenastka Jelenia Góra Juvenia Wrocław Juvenia Wrocław Jedenastka Jelenia Góra Wankan Legnica | 56.00 53.80 49.70 53.32 55.90 58.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2009-06-13 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | WACH ALEKSANDRA GRZYBEK MARTA BYRA KLAUDIA | 98 97 98 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 1:50.00 1:45.00 1:50.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | APOLENIS ANNA BARTYZEL Ola SZYDŁO Paulina KANIAK Ola KOTULSKA ALICJA | 99 97 92 97 97 | Rekin Świebodzice Manta Jelcz-Laskowice Juvenia Wrocław Juvenia Wrocław Rekin Świebodzice | 1:45.00 1:40.00 1:11.15 1:25.90 1:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2009-06-13 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | BERNASINSKI MACIEJ WIZE JAKUB TALARSKI MILOSLAW | 99 97 97 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 1:50.00 1:45.00 1:50.00 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 5 | STUS BARTOSZ POWROZEK KACPER NOWAK Kordian CENTKOWSKI KRYSTIAN | 99 98 97 97 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rokita Brzeg Dolny Rekin Świebodzice | 1:45.00 1:40.00 1:42.00 1:45.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SAJDA Paweł DAMSZ WOJCIECH CIESIELSKI Tomasz WARZECHA KRYSTIAN GIELATA DANIEL TALARSKI GNIEWOMIR | 96 94 95 95 95 95 | Wankan Legnica Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 1:34.11 1:28.00 1:24.00 1:25.00 1:30.00 1:35.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | TOKARSKI Patryk BLOCH PRZEMYSLAW SADOWY Bartosz SZOT Mateusz KRYGIER Bartosz CAPUTA Marek | 92 93 95 95 82 95 | Jedenastka Jelenia Góra Rekin Świebodzice Juvenia Wrocław Juvenia Wrocław Rekin Świebodzice Juvenia Wrocław | 1:20.00 1:15.00 1:09.50 1:10.88 1:15.00 1:20.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2009-06-13 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | SUDOR KINGA TOKARCZYK Michalina ZIETA WIKTORIA SZCZERBA ALICJA | 98 98 01 98 | Rekin Świebodzice Wankan Legnica Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 1:40.00 1:28.83 1:40.00 1:45.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | WALAT Kasia WLAZLAK AGATA JAROMA Agata HALSKA Rebeka BIAŁKOWSKA Gabriela CEKAŁA Ola | 97 97 95 94 98 97 | Juvenia Wrocław Rekin Świebodzice Juvenia Wrocław Atol Oleśnica Rokita Brzeg Dolny Juvenia Wrocław | 1:23.00 1:21.00 1:11.50 1:17.00 1:22.90 1:26.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2009-06-13 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | BALCEROWSKI ALEKSANDER SWIEBODA MICHAL MROZ BARTOSZ | 00 97 99 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 1:45.00 1:30.00 1:40.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | KIELCZEWSKI AMADEUSZ MISIEWICZ Karol JURKIEWICZ Bartłomiej PALICA Łukasz WIERTELAK Karol | 00 97 96 97 98 | Rekin Świebodzice Manta Jelcz-Laskowice Wankan Legnica Juvenia Wrocław Manta Jelcz-Laskowice | 1:30.00 1:17.50 1:09.02 1:15.00 1:22.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2009-06-13 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | MASNY Patrycja WILK Małgorzata HACZKIEWICZ Paulina | 97 95 97 | Wankan Legnica Juvenia Wrocław Rokita Brzeg Dolny | 1:28.25 1:15.90 1:17.25 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | SASIN DOMINIKA SALLOUM Natalia WŁOSTOWSKA Karina SOBKO Ewa ABRAMOWICZ Agata | 94 95 91 95 94 | Rekin Świebodzice Juvenia Wrocław Jedenastka Jelenia Góra Juvenia Wrocław Rokita Brzeg Dolny | 1:14.00 1:10.99 1:04.66 1:10.90 1:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2009-06-13 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | SLOMINSKI SEBASTIAN WOLINSKI JAKUB WARZECHA GRZEGORZ | 00 97 99 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 1:45.00 1:35.00 1:40.00 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | SALLOUM Omar TOKARCZYK Kacper CHABA Mateusz SKALNY DAWID | 97 96 96 96 | Juvenia Wrocław Wankan Legnica Wankan Legnica Rekin Świebodzice | 1:21.00 1:18.83 1:20.21 1:21.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | STANKIEWICZ ARTUR GAJDOWSKI WOJCIECH BALCERZAK PIOTR KOSIŃSKI Jarosław KOSCIELNIAK BARTOSZ WILMAN PATRYK | 95 88 88 88 93 95 | Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice Rekin Świebodzice | 1:15.00 59.00 59.00 59.00 1:10.00 1:15.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2009-06-13 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | Rekin Świebodzice 2 Wankan Legnica 1 Juvenia Wrocław 1 Rekin Świebodzice 3 | Rekin Świebodzice Wankan Legnica Juvenia Wrocław Rekin Świebodzice | 2:08.00 2:06.56 2:07.00 2:10.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | Atol Oleśnica 1 Jedenastka Jelenia Góra 1 Juvenia Wrocław 2 Juvenia Wrocław 3 Manta Jelcz-Laskowice 1 Rekin Świebodzice 1 | Atol Oleśnica Jedenastka Jelenia Góra Juvenia Wrocław Juvenia Wrocław Manta Jelcz-Laskowice Rekin Świebodzice | 2:05.00 1:54.00 1:49.50 1:54.00 2:00.00 2:05.00 |