Ogólnopolskie Zawody Pływackie "Puchar Klubu Kiibica" Świebodzice, 13.6.2009 |
Konkurencja 1 2009-06-13 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | KOŁODZIEJCZYK Izabela | 94 | Manta Jelcz-Laskowice | 27.17 | |||
2 | GRELA Małgorzata | 93 | Juvenia Wrocław | 28.07 | |||
3 | KURZYNSKA Magda | 94 | Energetyk Zgorzelec | 28.28 | |||
4 | SASIN DOMINIKA | 94 | Rekin Świebodzice | 29.50 | |||
5 | GUMNA Aleksandra | 95 | Juvenia Wrocław | 30.00 | |||
6 | HACZKIEWICZ Paulina | 97 | Rokita Brzeg Dolny | 30.03 | |||
7 | ZIĘBA Agata | 95 | Rokita Brzeg Dolny | 30.75 | |||
8 | ZARZECZNA Sylwia | 94 | Jedenastka Jelenia Góra | 32.00 | |||
9 | GAJDOWSKA AGNIESZKA | 95 | Rekin Świebodzice | 32.00 | |||
10 | WLAZLAK AGATA | 97 | Rekin Świebodzice | 32.00 | |||
11 | WIZIMIRSKA KAROLINA | 97 | Rekin Świebodzice | 33.00 | |||
12 | MROZ PAULINA | 97 | Rekin Świebodzice | 35.00 | |||
13 | CEKAŁA Ola | 97 | Juvenia Wrocław | 35.50 | |||
14 | BARTYZEL Ola | 97 | Manta Jelcz-Laskowice | 36.00 | |||
15 | WITEK Natalia | 98 | Wankan Legnica | 36.45 | |||
16 | KOTULSKA ALICJA | 97 | Rekin Świebodzice | 39.00 | |||
17 | WASIK MARIKA | 95 | Rekin Świebodzice | 39.00 | |||
18 | MARCINKIEWICZ ANITA | 98 | Rekin Świebodzice | 40.00 | |||
19 | SOSIK JULIA | 99 | Rekin Świebodzice | 42.00 | |||
20 | ZIETA WIKTORIA | 01 | Rekin Świebodzice | 43.50 | |||
21 | ZARZECZNA Klaudia | 98 | Jedenastka Jelenia Góra | 45.00 | |||
22 | BYRA KLAUDIA | 98 | Rekin Świebodzice | 50.00 | |||
23 | GRONOWSKA MONIKA | 99 | Rekin Świebodzice | 50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2009-06-13 | Mêżczyzn, 50m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | BOGULSKI Bartłomiej | 92 | Juvenia Wrocław | 23.33 | |||
2 | STACHOWICZ Marek | 92 | Juvenia Wrocław | 24.46 | |||
3 | BALCERZAK PIOTR | 88 | Rekin Świebodzice | 25.00 | |||
4 | FRONIA Kamil | 92 | Jedenastka Jelenia Góra | 25.20 | |||
5 | WARZOCHA Paweł | 93 | Wankan Legnica | 25.74 | |||
6 | GAJDOWSKI WOJCIECH | 88 | Rekin Świebodzice | 26.00 | |||
7 | KOSIŃSKI Jarosław | 88 | Rekin Świebodzice | 26.00 | |||
8 | KOMISARUK Jakub | 94 | Manta Jelcz-Laskowice | 27.07 | |||
9 | CIESIELSKI Tomasz | 95 | Rekin Świebodzice | 28.00 | |||
10 | KOSCIELNIAK BARTOSZ | 93 | Rekin Świebodzice | 28.00 | |||
11 | STANKIEWICZ ARTUR | 95 | Rekin Świebodzice | 28.00 | |||
12 | WILMAN PATRYK | 95 | Rekin Świebodzice | 28.00 | |||
13 | GIELATA DANIEL | 95 | Rekin Świebodzice | 29.00 | |||
14 | MORCHAL Michał | 95 | Atol Oleśnica | 29.49 | |||
15 | BLOCH MACIEJ | 92 | Rekin Świebodzice | 30.00 | |||
16 | SKALNY DAWID | 96 | Rekin Świebodzice | 30.50 | |||
17 | KIELCZEWSKI AMADEUSZ | 00 | Rekin Świebodzice | 32.00 | |||
18 | WAWRYCA Szymon | 98 | Jedenastka Jelenia Góra | 33.00 | |||
19 | POPLAWSKI JACEK | 92 | Rekin Świebodzice | 33.00 | |||
20 | CHOMICZ Karol | 97 | Juvenia Wrocław | 34.00 | |||
21 | WOLINSKI JAKUB | 97 | Rekin Świebodzice | 34.00 | |||
22 | WIERTELAK Karol | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 35.00 | |||
23 | JAROSZ SEBASTIAN | 94 | Rekin Świebodzice | 35.00 | |||
24 | SWIEBODA MICHAL | 97 | Rekin Świebodzice | 35.00 | |||
25 | TALARSKI GNIEWOMIR | 95 | Rekin Świebodzice | 35.00 | |||
26 | NOWAK Kordian | 97 | Rokita Brzeg Dolny | 35.70 | |||
27 | POWROZEK KACPER | 98 | Rekin Świebodzice | 36.50 | |||
28 | CENTKOWSKI KRYSTIAN | 97 | Rekin Świebodzice | 37.00 | |||
29 | WARZECHA GRZEGORZ | 99 | Rekin Świebodzice | 37.00 | |||
30 | WIZE JAKUB | 97 | Rekin Świebodzice | 37.00 | |||
31 | STANCZYK RAFAL | 98 | Rekin Świebodzice | 38.00 | |||
32 | SUDOR DAWID | 98 | Rekin Świebodzice | 38.00 | |||
33 | SLOMINSKI SEBASTIAN | 00 | Rekin Świebodzice | 39.00 | |||
34 | BALCEROWSKI ALEKSANDER | 00 | Rekin Świebodzice | 40.00 | |||
35 | MANUKYAN Aram | 95 | Jedenastka Jelenia Góra | 40.00 | |||
36 | STUS BARTOSZ | 99 | Rekin Świebodzice | 41.00 | |||
37 | PICHURSKI KAROL | 99 | Rekin Świebodzice | 45.00 | |||
38 | MŁYNARSKI Wojtek | 98 | Jedenastka Jelenia Góra | 47.00 | |||
39 | MANUKYAN Artur | 98 | Jedenastka Jelenia Góra | 48.00 | |||
40 | MOLAK Karol | 00 | Delfin Wałbrzych | 48.21 | |||
41 | RASZEWSKI Bartłomiej | 00 | Delfin Wałbrzych | 49.35 | |||
42 | MAKOCHAN MILOSZ | 99 | Rekin Świebodzice | 50.00 | |||
43 | ULMAN KRZYSZTOF | 99 | Rekin Świebodzice | 50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2009-06-13 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | SZYDŁO Paulina | 92 | Juvenia Wrocław | 33.47 | |||
2 | HALSKA Rebeka | 94 | Atol Oleśnica | 38.00 | |||
3 | KANIAK Ola | 97 | Juvenia Wrocław | 40.00 | |||
4 | GRZYBEK MARTA | 97 | Rekin Świebodzice | 45.00 | |||
5 | KOTULSKA ALICJA | 97 | Rekin Świebodzice | 45.00 | |||
6 | SUDOR KINGA | 98 | Rekin Świebodzice | 45.00 | |||
7 | SZCZERBA ALICJA | 98 | Rekin Świebodzice | 48.00 | |||
8 | CIESIELSKA ALEKSANDRA | 97 | Rekin Świebodzice | 49.00 | |||
9 | WACH ALEKSANDRA | 98 | Rekin Świebodzice | 49.00 | |||
10 | WILMAN WIKTORIA | 98 | Rekin Świebodzice | 50.00 | |||
11 | BORCZYK MARTYNA | 00 | Rekin Świebodzice | 55.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2009-06-13 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | SADOWY Bartosz | 95 | Juvenia Wrocław | 32.22 | |||
2 | SZOT Mateusz | 95 | Juvenia Wrocław | 33.09 | |||
3 | TOKARSKI Patryk | 92 | Jedenastka Jelenia Góra | 35.00 | |||
4 | BLOCH PRZEMYSLAW | 93 | Rekin Świebodzice | 35.00 | |||
5 | KRYGIER Bartosz | 82 | Rekin Świebodzice | 36.00 | |||
6 | CAPUTA Marek | 95 | Juvenia Wrocław | 36.80 | |||
7 | WARZECHA KRYSTIAN | 95 | Rekin Świebodzice | 37.00 | |||
8 | DAMSZ WOJCIECH | 94 | Rekin Świebodzice | 38.00 | |||
9 | LIPIŃSKI Tomasz | 97 | Juvenia Wrocław | 39.80 | |||
10 | FERENS Kamil | 95 | Delfin Wałbrzych | 39.92 | |||
11 | SZYMCZYK MICHAL | 96 | Rekin Świebodzice | 40.00 | |||
12 | FRACZAK FILIP | 96 | Rekin Świebodzice | 42.00 | |||
13 | MANUKYAN Aram | 95 | Jedenastka Jelenia Góra | 43.00 | |||
14 | ZALEWSKI Radosław | 97 | Juvenia Wrocław | 47.00 | |||
15 | MANUKYAN Artur | 98 | Jedenastka Jelenia Góra | 50.00 | |||
16 | TALARSKI MILOSLAW | 97 | Rekin Świebodzice | 50.00 | |||
17 | MŁYNARSKI Wojtek | 98 | Jedenastka Jelenia Góra | 53.00 | |||
18 | BERNASINSKI MACIEJ | 99 | Rekin Świebodzice | 55.00 | |||
19 | RASZEWSKI Bartłomiej | 00 | Delfin Wałbrzych | 59.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2009-06-13 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | JAROMA Agata | 95 | Juvenia Wrocław | 33.03 | |||
2 | WLAZLAK AGATA | 97 | Rekin Świebodzice | 35.00 | |||
3 | STOJANOWSKA Wiktoria | 97 | Atol Oleśnica | 37.00 | |||
4 | WALAT Kasia | 97 | Juvenia Wrocław | 38.00 | |||
5 | BIAŁKOWSKA Gabriela | 98 | Rokita Brzeg Dolny | 40.70 | |||
6 | WITEK Natalia | 98 | Wankan Legnica | 42.40 | |||
7 | SZCZERBA ALICJA | 98 | Rekin Świebodzice | 45.00 | |||
8 | ZYSKA KLAUDIA | 98 | Rekin Świebodzice | 49.00 | |||
9 | APOLENIS ANNA | 99 | Rekin Świebodzice | 50.00 | |||
10 | ZARZECZNA Klaudia | 98 | Jedenastka Jelenia Góra | 52.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2009-06-13 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | RUDNICKI Maciej | 96 | Śląsk Wrocław | 31.08 | |||
2 | SALIK Borys | 97 | Atol Oleśnica | 34.50 | |||
3 | PALICA Łukasz | 97 | Juvenia Wrocław | 34.90 | |||
4 | MISIEWICZ Karol | 97 | Manta Jelcz-Laskowice | 35.51 | |||
5 | SWIEBODA MICHAL | 97 | Rekin Świebodzice | 39.00 | |||
6 | WAWRYCA Szymon | 98 | Jedenastka Jelenia Góra | 40.00 | |||
7 | MROZ BARTOSZ | 99 | Rekin Świebodzice | 42.00 | |||
8 | BALCEROWSKI ALEKSANDER | 00 | Rekin Świebodzice | 45.00 | |||
9 | MOLAK Karol | 00 | Delfin Wałbrzych | 54.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2009-06-13 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | DOROSIŃSKA Marta | 91 | Juvenia Wrocław | 27.74 | |||
2 | WŁOSTOWSKA Karina | 91 | Jedenastka Jelenia Góra | 28.19 | |||
3 | KOŁODZIEJCZYK Izabela | 94 | Manta Jelcz-Laskowice | 29.47 | |||
4 | SASIN DOMINIKA | 94 | Rekin Świebodzice | 31.00 | |||
5 | ZIĘBA Agata | 95 | Rokita Brzeg Dolny | 32.20 | |||
6 | SALLOUM Natalia | 95 | Juvenia Wrocław | 33.00 | |||
7 | SOBKO Ewa | 95 | Juvenia Wrocław | 33.00 | |||
8 | ZARZECZNA Sylwia | 94 | Jedenastka Jelenia Góra | 33.00 | |||
9 | ZIĘBA Katarzyna | 97 | Rokita Brzeg Dolny | 33.05 | |||
10 | WILK Małgorzata | 95 | Juvenia Wrocław | 33.50 | |||
11 | STOJANOWSKA Wiktoria | 97 | Atol Oleśnica | 35.49 | |||
12 | WOJNOWSKA Maja | 95 | Delfin Wałbrzych | 36.26 | |||
13 | WIZIMIRSKA KAROLINA | 97 | Rekin Świebodzice | 39.00 | |||
14 | SOSIK JULIA | 99 | Rekin Świebodzice | 46.00 | |||
15 | ZIETA WIKTORIA | 01 | Rekin Świebodzice | 48.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2009-06-13 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WOŁODŹKO Maciej | 93 | Jedenastka Jelenia Góra | 24.98 | |||
2 | GAJDOWSKI WOJCIECH | 88 | Rekin Świebodzice | 29.00 | |||
3 | KOSIŃSKI Jarosław | 88 | Rekin Świebodzice | 29.00 | |||
4 | MUSIAŁOWSKI Marcin | 95 | Juvenia Wrocław | 30.90 | |||
5 | WILMAN PATRYK | 95 | Rekin Świebodzice | 31.00 | |||
6 | KOSCIELNIAK BARTOSZ | 93 | Rekin Świebodzice | 31.00 | |||
7 | SALIK Borys | 97 | Atol Oleśnica | 31.47 | |||
8 | STANKIEWICZ ARTUR | 95 | Rekin Świebodzice | 31.50 | |||
9 | BLOCH MACIEJ | 92 | Rekin Świebodzice | 33.00 | |||
10 | CIESIELSKI Tomasz | 95 | Rekin Świebodzice | 34.00 | |||
11 | GIELATA DANIEL | 95 | Rekin Świebodzice | 34.00 | |||
12 | SALLOUM Omar | 97 | Juvenia Wrocław | 35.00 | |||
13 | LIPIŃSKI Tomasz | 97 | Juvenia Wrocław | 36.00 | |||
14 | SKALNY DAWID | 96 | Rekin Świebodzice | 36.50 | |||
15 | POPLAWSKI JACEK | 92 | Rekin Świebodzice | 37.00 | |||
16 | KIELCZEWSKI AMADEUSZ | 00 | Rekin Świebodzice | 38.00 | |||
17 | WOLINSKI JAKUB | 97 | Rekin Świebodzice | 38.50 | |||
18 | KAŁWAK Mikołaj | 97 | Juvenia Wrocław | 38.50 | |||
19 | CHOMICZ Karol | 97 | Juvenia Wrocław | 39.00 | |||
20 | WARZECHA GRZEGORZ | 99 | Rekin Świebodzice | 39.00 | |||
21 | POWROZEK KACPER | 98 | Rekin Świebodzice | 42.00 | |||
22 | SLOMINSKI SEBASTIAN | 00 | Rekin Świebodzice | 45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2009-06-13 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WŁOSTOWSKA Karina | 91 | Jedenastka Jelenia Góra | 57.03 | |||
2 | DOROSIŃSKA Marta | 91 | Juvenia Wrocław | 59.67 | |||
3 | KOŁODZIEJCZYK Izabela | 94 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:00.49 | |||
4 | GRELA Małgorzata | 93 | Juvenia Wrocław | 1:02.94 | |||
5 | KURZYNSKA Magda | 94 | Energetyk Zgorzelec | 1:03.21 | |||
6 | ABRAMOWICZ Agata | 94 | Rokita Brzeg Dolny | 1:04.10 | |||
7 | ZIĘBA Katarzyna | 97 | Rokita Brzeg Dolny | 1:05.05 | |||
8 | GUMNA Aleksandra | 95 | Juvenia Wrocław | 1:06.50 | |||
9 | WOJNOWSKA Maja | 95 | Delfin Wałbrzych | 1:09.62 | |||
10 | GAJDOWSKA AGNIESZKA | 95 | Rekin Świebodzice | 1:10.00 | |||
11 | WLAZLAK AGATA | 97 | Rekin Świebodzice | 1:12.00 | |||
12 | MASNY Patrycja | 97 | Wankan Legnica | 1:12.29 | |||
13 | WIZIMIRSKA KAROLINA | 97 | Rekin Świebodzice | 1:17.00 | |||
14 | TOKARCZYK Michalina | 98 | Wankan Legnica | 1:19.99 | |||
15 | MROZ PAULINA | 97 | Rekin Świebodzice | 1:22.00 | |||
16 | MARCINKIEWICZ ANITA | 98 | Rekin Świebodzice | 1:35.00 | |||
17 | SOSIK JULIA | 99 | Rekin Świebodzice | 1:46.00 | |||
18 | ZYSKA KLAUDIA | 98 | Rekin Świebodzice | 1:49.00 | |||
19 | CIESIELSKA ALEKSANDRA | 97 | Rekin Świebodzice | 1:49.00 | |||
20 | WILMAN WIKTORIA | 98 | Rekin Świebodzice | 1:50.00 | |||
21 | BORCZYK MARTYNA | 00 | Rekin Świebodzice | 1:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2009-06-13 | Mêżczyzn, 100m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | BOGULSKI Bartłomiej | 92 | Juvenia Wrocław | 49.70 | |||
2 | STACHOWICZ Marek | 92 | Juvenia Wrocław | 53.32 | |||
3 | WOŁODŹKO Maciej | 93 | Jedenastka Jelenia Góra | 53.80 | |||
4 | FRONIA Kamil | 92 | Jedenastka Jelenia Góra | 55.90 | |||
5 | BALCERZAK PIOTR | 88 | Rekin Świebodzice | 56.00 | |||
6 | WARZOCHA Paweł | 93 | Wankan Legnica | 58.93 | |||
7 | KOMISARUK Jakub | 94 | Manta Jelcz-Laskowice | 59.49 | |||
8 | RUDNICKI Maciej | 96 | Śląsk Wrocław | 1:00.33 | |||
9 | MUSIAŁOWSKI Marcin | 95 | Juvenia Wrocław | 1:00.90 | |||
10 | KOSCIELNIAK BARTOSZ | 93 | Rekin Świebodzice | 1:02.00 | |||
11 | STANKIEWICZ ARTUR | 95 | Rekin Świebodzice | 1:04.00 | |||
12 | CIESIELSKI Tomasz | 95 | Rekin Świebodzice | 1:04.50 | |||
13 | WARZECHA KRYSTIAN | 95 | Rekin Świebodzice | 1:05.00 | |||
14 | BLOCH MACIEJ | 92 | Rekin Świebodzice | 1:05.00 | |||
15 | TOKARCZYK Kacper | 96 | Wankan Legnica | 1:05.14 | |||
16 | CHABA Mateusz | 96 | Wankan Legnica | 1:05.91 | |||
17 | MORCHAL Michał | 95 | Atol Oleśnica | 1:07.00 | |||
18 | JURKIEWICZ Bartłomiej | 96 | Wankan Legnica | 1:07.95 | |||
19 | FERENS Kamil | 95 | Delfin Wałbrzych | 1:08.23 | |||
20 | SKALNY DAWID | 96 | Rekin Świebodzice | 1:09.00 | |||
21 | SAJDA Paweł | 96 | Wankan Legnica | 1:11.73 | |||
22 | KIELCZEWSKI AMADEUSZ | 00 | Rekin Świebodzice | 1:12.50 | |||
23 | FRACZAK FILIP | 96 | Rekin Świebodzice | 1:15.00 | |||
24 | KAŁWAK Mikołaj | 97 | Juvenia Wrocław | 1:16.00 | |||
25 | WOLINSKI JAKUB | 97 | Rekin Świebodzice | 1:17.00 | |||
26 | ZALEWSKI Radosław | 97 | Juvenia Wrocław | 1:18.00 | |||
27 | SWIEBODA MICHAL | 97 | Rekin Świebodzice | 1:20.00 | |||
28 | JAROSZ SEBASTIAN | 94 | Rekin Świebodzice | 1:20.00 | |||
29 | STANCZYK RAFAL | 98 | Rekin Świebodzice | 1:29.00 | |||
30 | SZYMCZYK MICHAL | 96 | Rekin Świebodzice | 1:30.00 | |||
31 | SUDOR DAWID | 98 | Rekin Świebodzice | 1:30.00 | |||
32 | SLOMINSKI SEBASTIAN | 00 | Rekin Świebodzice | 1:30.00 | |||
33 | PICHURSKI KAROL | 99 | Rekin Świebodzice | 1:45.00 | |||
34 | MAKOCHAN MILOSZ | 99 | Rekin Świebodzice | 1:45.00 | |||
35 | ULMAN KRZYSZTOF | 99 | Rekin Świebodzice | 1:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2009-06-13 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | SZYDŁO Paulina | 92 | Juvenia Wrocław | 1:11.15 | |||
2 | KANIAK Ola | 97 | Juvenia Wrocław | 1:25.90 | |||
3 | KOTULSKA ALICJA | 97 | Rekin Świebodzice | 1:40.00 | |||
4 | BARTYZEL Ola | 97 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:40.00 | |||
5 | GRZYBEK MARTA | 97 | Rekin Świebodzice | 1:45.00 | |||
6 | APOLENIS ANNA | 99 | Rekin Świebodzice | 1:45.00 | |||
7 | BYRA KLAUDIA | 98 | Rekin Świebodzice | 1:50.00 | |||
8 | WACH ALEKSANDRA | 98 | Rekin Świebodzice | 1:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2009-06-13 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | SADOWY Bartosz | 95 | Juvenia Wrocław | 1:09.50 | |||
2 | SZOT Mateusz | 95 | Juvenia Wrocław | 1:10.88 | |||
3 | BLOCH PRZEMYSLAW | 93 | Rekin Świebodzice | 1:15.00 | |||
4 | KRYGIER Bartosz | 82 | Rekin Świebodzice | 1:15.00 | |||
5 | TOKARSKI Patryk | 92 | Jedenastka Jelenia Góra | 1:20.00 | |||
6 | CAPUTA Marek | 95 | Juvenia Wrocław | 1:20.99 | |||
7 | CIESIELSKI Tomasz | 95 | Rekin Świebodzice | 1:24.00 | |||
8 | WARZECHA KRYSTIAN | 95 | Rekin Świebodzice | 1:25.00 | |||
9 | DAMSZ WOJCIECH | 94 | Rekin Świebodzice | 1:28.00 | |||
10 | GIELATA DANIEL | 95 | Rekin Świebodzice | 1:30.00 | |||
11 | SAJDA Paweł | 96 | Wankan Legnica | 1:34.11 | |||
12 | TALARSKI GNIEWOMIR | 95 | Rekin Świebodzice | 1:35.00 | |||
13 | POWROZEK KACPER | 98 | Rekin Świebodzice | 1:40.00 | |||
14 | NOWAK Kordian | 97 | Rokita Brzeg Dolny | 1:42.00 | |||
15 | CENTKOWSKI KRYSTIAN | 97 | Rekin Świebodzice | 1:45.00 | |||
16 | STUS BARTOSZ | 99 | Rekin Świebodzice | 1:45.00 | |||
17 | WIZE JAKUB | 97 | Rekin Świebodzice | 1:45.00 | |||
18 | TALARSKI MILOSLAW | 97 | Rekin Świebodzice | 1:50.00 | |||
19 | BERNASINSKI MACIEJ | 99 | Rekin Świebodzice | 1:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2009-06-13 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | JAROMA Agata | 95 | Juvenia Wrocław | 1:11.50 | |||
2 | HALSKA Rebeka | 94 | Atol Oleśnica | 1:17.00 | |||
3 | WLAZLAK AGATA | 97 | Rekin Świebodzice | 1:21.00 | |||
4 | BIAŁKOWSKA Gabriela | 98 | Rokita Brzeg Dolny | 1:22.90 | |||
5 | WALAT Kasia | 97 | Juvenia Wrocław | 1:23.00 | |||
6 | CEKAŁA Ola | 97 | Juvenia Wrocław | 1:26.00 | |||
7 | TOKARCZYK Michalina | 98 | Wankan Legnica | 1:28.83 | |||
8 | ZIETA WIKTORIA | 01 | Rekin Świebodzice | 1:40.00 | |||
9 | SUDOR KINGA | 98 | Rekin Świebodzice | 1:40.00 | |||
10 | SZCZERBA ALICJA | 98 | Rekin Świebodzice | 1:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2009-06-13 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | JURKIEWICZ Bartłomiej | 96 | Wankan Legnica | 1:09.02 | |||
2 | PALICA Łukasz | 97 | Juvenia Wrocław | 1:15.00 | |||
3 | MISIEWICZ Karol | 97 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:17.50 | |||
4 | WIERTELAK Karol | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:22.10 | |||
5 | SWIEBODA MICHAL | 97 | Rekin Świebodzice | 1:30.00 | |||
6 | KIELCZEWSKI AMADEUSZ | 00 | Rekin Świebodzice | 1:30.00 | |||
7 | MROZ BARTOSZ | 99 | Rekin Świebodzice | 1:40.00 | |||
8 | BALCEROWSKI ALEKSANDER | 00 | Rekin Świebodzice | 1:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2009-06-13 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WŁOSTOWSKA Karina | 91 | Jedenastka Jelenia Góra | 1:04.66 | |||
2 | SOBKO Ewa | 95 | Juvenia Wrocław | 1:10.90 | |||
3 | SALLOUM Natalia | 95 | Juvenia Wrocław | 1:10.99 | |||
4 | ABRAMOWICZ Agata | 94 | Rokita Brzeg Dolny | 1:12.00 | |||
5 | SASIN DOMINIKA | 94 | Rekin Świebodzice | 1:14.00 | |||
6 | WILK Małgorzata | 95 | Juvenia Wrocław | 1:15.90 | |||
7 | HACZKIEWICZ Paulina | 97 | Rokita Brzeg Dolny | 1:17.25 | |||
8 | MASNY Patrycja | 97 | Wankan Legnica | 1:28.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2009-06-13 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | GAJDOWSKI WOJCIECH | 88 | Rekin Świebodzice | 59.00 | |||
2 | KOSIŃSKI Jarosław | 88 | Rekin Świebodzice | 59.00 | |||
3 | BALCERZAK PIOTR | 88 | Rekin Świebodzice | 59.00 | |||
4 | KOSCIELNIAK BARTOSZ | 93 | Rekin Świebodzice | 1:10.00 | |||
5 | STANKIEWICZ ARTUR | 95 | Rekin Świebodzice | 1:15.00 | |||
6 | WILMAN PATRYK | 95 | Rekin Świebodzice | 1:15.00 | |||
7 | TOKARCZYK Kacper | 96 | Wankan Legnica | 1:18.83 | |||
8 | CHABA Mateusz | 96 | Wankan Legnica | 1:20.21 | |||
9 | SALLOUM Omar | 97 | Juvenia Wrocław | 1:21.00 | |||
10 | SKALNY DAWID | 96 | Rekin Świebodzice | 1:21.00 | |||
11 | WOLINSKI JAKUB | 97 | Rekin Świebodzice | 1:35.00 | |||
12 | WARZECHA GRZEGORZ | 99 | Rekin Świebodzice | 1:40.00 | |||
13 | SLOMINSKI SEBASTIAN | 00 | Rekin Świebodzice | 1:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2009-06-13 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
1 | Juvenia Wrocław 2 | Juvenia Wrocław | 1:49.50 | ||||
2 | Juvenia Wrocław 3 | Juvenia Wrocław | 1:54.00 | ||||
3 | Jedenastka Jelenia Góra 1 | Jedenastka Jelenia Góra | 1:54.00 | ||||
4 | Manta Jelcz-Laskowice 1 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:00.00 | ||||
5 | Rekin Świebodzice 1 | Rekin Świebodzice | 2:05.00 | ||||
6 | Atol Oleśnica 1 | Atol Oleśnica | 2:05.00 | ||||
7 | Wankan Legnica 1 | Wankan Legnica | 2:06.56 | ||||
8 | Juvenia Wrocław 1 | Juvenia Wrocław | 2:07.00 | ||||
9 | Rekin Świebodzice 2 | Rekin Świebodzice | 2:08.00 | ||||
10 | Rekin Świebodzice 3 | Rekin Świebodzice | 2:10.00 |