Letnie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 12 lat i starsi Świdnik, 13. - 14.6.2009 |
1 - Blok I | 13.6.09 - 10:00 |
Konkurencja 1 13.6.09 - 10:00 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista startowa |
RO 12 RO 13 RO Lubelskiego RO 15 RO 14 Top Times Polska | 30.78 29.35 25.98 27.61 27.68 25.14 | SADŁO Kamila LEFANOWICZ Iwona BARZYCKA Paulina RADLIŃSKA Marcelina SADŁO Kamila KORC Agata | AVSWI SKLUB ORLUB ORZAM AVSWI AWWRO | Kraśnik Zlin (CZE) Gorzów Wlkp. Ostrowiec Św. Oświêcim Beijing (CHN) | 17.6.06 15.5.05 23.5.03 3.4.08 4.7.08 15.8.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:00 |
1 2 3 4 5 6 7 | SAKOWICZ Martyna BIERNACKA Anna CELIŃSKA Kornela KURZEMPA Monika STAFIJOWSKA Aleksandra CZECZKO Adrianna ZABURKO Joanna | 97 97 97 96 96 96 97 | Orka Zamość Huragan Miêdzyrzec Huragan Miêdzyrzec Orka Zamość Avia Świdnik Avia Świdnik Lublinianka | 36.13 35.76 35.40 35.13 35.34 35.45 35.80 |
Seria 2 z 6, 10:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ZAWADZKA Kinga WÓJTOWICZ Julia KRUK Urszula SAŁEK Natalia DUBAS Paulina WIERZBIŃSKA Nel NOWAK Agata KOSOWSKA Agata | 97 95 97 96 93 96 95 93 | Olimpia Lublin Olimpia Lublin Lublinianka Orka Zamość Olimpia Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik Olimpia Lublin | 34.70 34.10 34.00 33.56 33.70 34.08 34.21 35.00 |
Seria 3 z 6, 10:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | DENKO Eryka MIROSŁAW Klara DERGHAM Linda WÓJTOWICZ Emilia ZYGO Karolina DZIURKA Magdalena PĘKAŁA Weronika SOBCZUK Monika | 97 96 96 93 96 96 96 94 | Olimpia Lublin Orlik Lublin Orka Zamość Olimpia Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik Orka Zamość | 33.10 32.89 32.45 31.90 32.00 32.68 33.03 33.50 |
Seria 4 z 6, 10:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | DYRDA Karolina DROZDA Aleksandra BORDŻOŁ Katarzyna AMBROŻKIEWICZ Kinga BORZĘCKA Katarzyna WĘGIER Katarzyna SUCHOTA Magdalena KAMIŃSKA Aleksandra | 97 95 94 95 95 96 97 96 | Lublinianka Orlik Lublin Skarpa Lublin Wisła Puławy Orlik Lublin Skarpa Lublin Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin | 31.54 31.02 30.90 30.60 30.78 31.00 31.32 31.67 |
Seria 5 z 6, 10:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JANICZEK Olga KARCZEWSKA Joanna SZOPA Izabela DĄBROWSKA Paulina KŁOPOCKA Paulina TWARDOWSKA Sylwia RUDAWSKA Adrianna ZARZECKA Anna | 91 95 95 94 95 93 96 96 | Lublinianka Skarpa Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Olimpia Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin | 30.50 29.80 29.50 29.10 29.49 29.80 30.00 30.50 |
Seria 6 z 6, 10:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZYNAL Ludwika WIERTEL Agata CZERNIAK Gabriela SOLAN Agnieszka SADŁO Kamila LEFANOWICZ Iwona MODRZEWSKA Emilia LALAK Patrycja | 94 95 91 86 94 92 89 95 | Skarpa Lublin Lublinianka Wisła Puławy Wisła Puławy Avia Świdnik Orlik Lublin Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin | 28.95 28.90 28.00 27.70 27.73 28.50 28.90 28.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 13.6.09 - 10:06 | Mêżczyzn, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Top Times Polska RO 15 RO 14 RO 13 RO 12 RO Lubelskiego | 21.88 25.51 25.76 26.90 27.75 22.11 | KIZIEROWSKI Bartosz GRACZYK Przemysław KĘCIK Łukasz BULAK Michał BULAK Michał CZERNIAK Konrad | POWAR SKLUB LULUB ORZAM ORZAM | Budapest (HUN) Warszawa Oświêcim Warszawa Warszawa Ostrowiec Św. | 6.8.06 7.12.07 4.7.08 2.12.05 3.12.04 21.5.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 10:06 |
3 4 5 | BARTNIK Mateusz CIASTEK Jakub RACHOŃ Jakub | 96 96 96 | CSiR Start Lublin Fala Kraśnik Fala Kraśnik | 37.41 36.14 37.00 |
Seria 2 z 10, 10:08 |
2 3 4 5 6 7 | LACHOWICZ Konrad RABEK Tomasz GRZYB Dominik JACNIACKI Mateusz KOMOSA Mateusz BROJEK Jakub | 97 97 97 93 95 97 | Avia Świdnik Huragan Miêdzyrzec Huragan Miêdzyrzec Fala Kraśnik Avia Świdnik Delfinek Łuków | 35.67 34.26 33.78 33.95 35.64 35.91 |
Seria 3 z 10, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JELEŃ Michał KIMAK Adam KAWALEC Jakub WIAK Bartłomiej ZIÓŁKOWSKI Mateusz SOLA Kornel DOMARADZKI Bartosz TATARA Kacper | 97 96 96 97 96 97 96 96 | Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik Orlik Lublin Orlik Lublin Fala Kraśnik Avia Świdnik Avia Świdnik | 33.45 32.99 32.50 31.98 32.00 32.50 33.35 33.65 |
Seria 4 z 10, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | DŁUTKOWSKI Jakub GRZYWA Karol ZIÓŁKOWSKI Adrian WIERUSZEWSKI Wiktor MICHALSKI Bartosz LIS Przemysław KOZIKOWSKI Maciej BARTUZI Patryk | 96 97 95 96 96 96 92 96 | Orka Zamość Fala Kraśnik Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin Wisła Puławy | 31.56 31.50 31.09 30.98 31.02 31.13 31.50 31.60 |
Seria 5 z 10, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | HOŁUB Jan ŚRODEK Arkadiusz GRELA Marcin BASIUK Maciej KARKUT Paweł MOCHOL Marcin SIEJAK Jakub RUTKOWSKI Krzysztof | 96 96 95 96 94 95 97 96 | Avia Świdnik Lublinianka Avia Świdnik Avia Świdnik Skarpa Lublin Orlik Lublin Delfinek Łuków Lublinianka | 30.58 30.30 29.99 29.89 29.90 30.01 30.40 30.90 |
Seria 6 z 10, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MAGUŁA Kamil RADLIŃSKI Ignacy JANICKI Mateusz WRONA Łukasz WATROS Patryk KAMIŃSKI Maciej BOŻYM Adam GWIAZDA Michał | 94 96 96 94 94 93 94 94 | Orka Zamość Orka Zamość Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin | 29.59 29.50 29.40 29.10 29.40 29.50 29.56 29.80 |
Seria 7 z 10, 10:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LEONARCIK Kuba MAZUR Andrzej PYDA Jakub WIAK Jakub WÓJCIK Łukasz FŁAKOWSKI Damian SARAN Damian LUSAWA Łukasz | 94 95 94 95 93 94 94 95 | Wisła Puławy Avia Świdnik Skarpa Lublin Orlik Lublin Orka Zamość Orka Zamość Wisła Puławy Olimpia Lublin | 29.05 28.84 28.50 28.34 28.50 28.50 29.00 29.10 |
Seria 8 z 10, 10:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZOSTAK Michał ORZELSKI Marek KRAWCZYK Hubert KASPEREK Radosław BRODZIK Andrzej SZOPA Jakub KOPROŃ Kacper MOGIELNICKI Eryk | 94 91 94 94 94 93 92 94 | Orka Zamość Skarpa Lublin Skarpa Lublin Lublinianka Skarpa Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość | 28.15 27.70 27.03 26.90 27.00 27.50 27.90 28.28 |
Seria 9 z 10, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WĘGRZYNIAK Łukasz DOBROWOLSKI Patryk SKUBICHA Konrad DUBIEL Adam SUSZEK Wojciech KOTOWICZ Jan MROZIK Jakub ROGALSKI Igor | 92 92 92 93 92 91 92 92 | Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin Orlik Lublin Lublinianka Skarpa Lublin Lublinianka Orlik Lublin Orlik Lublin | 26.90 26.03 25.66 25.46 25.50 25.78 26.20 26.90 |
Seria 10 z 10, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZYDŁOWSKI Adrian GRACZYK Przemysław WĘGIER Grzegorz CZARNECKI Mikołaj MAZUREK Jarosław CZOPEK Igor SADOWSKI Wojciech KĘCIK Łukasz | 92 92 89 89 79 94 83 94 | Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Lublinianka Wisła Puławy Lublinianka Lublinianka | 25.26 25.05 24.75 24.00 24.20 25.00 25.20 25.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 13.6.09 - 10:18 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
RO Lubelskiego Top Times Polska RO 12 RO 13 RO 14 RO 15 | 33.94 31.93 39.31 37.41 35.59 34.95 | MAZUREK Karolina ZACHOSZCZ Paulina ZARZECKA Anna RADLIŃSKA Marcelina WNUK Sylwia MAZUREK Karolina | FAKRA ZNKOS SKLUB ORZAM HUMIE FAKRA | Łódz Ostrowiec Św. Kraśnik Ostrowiec . Oświêcim Warszawa | 14.7.06 22.5.09 14.6.08 6.5.06 4.7.08 3.12.04 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:18 |
3 4 5 6 | JAROSIŃSKA Klaudia STAFIJOWSKA Aleksandra ZAWADZKA Kinga ZAWADZKA Laura | 97 96 97 97 | Delfinek Łuków Avia Świdnik Olimpia Lublin Delfinek Łuków | 48.73 45.41 46.00 48.74 |
Seria 2 z 4, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WÓJTOWICZ Julia BIERNACKA Anna MIŁEK Antonina DUBAS Paulina BOGUCIŃSKA Kaja BORZĘCKA Katarzyna MIROSŁAW Klara SAKOWICZ Martyna | 95 97 94 93 96 95 96 97 | Olimpia Lublin Huragan Miêdzyrzec Wisła Puławy Olimpia Lublin Avia Świdnik Orlik Lublin Orlik Lublin Orka Zamość | 44.00 42.50 42.00 41.50 41.89 42.34 43.20 44.51 |
Seria 3 z 4, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MACIEJEWSKA Joanna SAŁEK Natalia SZOPA Izabela BORDŻOŁ Katarzyna ZARZECKA Anna KARCZEWSKA Joanna SADURSKA Martyna DĄBROWSKA Paulina | 97 96 95 94 96 95 97 94 | Lublinianka Orka Zamość Orlik Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Lublinianka Orlik Lublin | 41.30 40.13 38.90 38.50 38.50 39.50 40.30 41.43 |
Seria 4 z 4, 10:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KŁOPOCKA Paulina LALAK Patrycja DROZDA Aleksandra SOLAN Agnieszka WNUK Sylwia CHWADECZKO Zuzanna RUDAWSKA Adrianna RYBAK Iwona | 95 95 95 86 94 95 96 94 | Olimpia Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Wisła Puławy Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin Orlik Lublin Avia Świdnik | 37.50 37.00 36.10 35.50 35.59 36.19 37.14 38.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 13.6.09 - 10:22 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
RO 14 RO 15 RO Lubelskiego RO 12 Top Times Polska RO 13 | 31.54 30.65 29.63 35.45 28.01 33.64 | WASIL Sebastian WASIL Sebastian DUSZYŃSKI Tomasz PODOLAK Rafał WOLNIAK Sławomir KRAWCZYK Hubert | AVSWI AVSWI LULUB ORZAM AWGDA SKLUB | Oświêcim Oświêcim Ostrowiec Św. Warszawa Ostrowiec Św. Warszawa | 4.7.08 25.4.09 22.5.09 3.12.04 22.5.09 7.12.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:22 |
3 4 5 | FRELAS Jakub TARKOWSKI Adrian GOŹDZIUK Sławomir | 97 97 96 | Avia Świdnik Avia Świdnik Fala Kraśnik | 56.34 46.76 49.08 |
Seria 2 z 5, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 7 | JAGIELSKI Tomasz PIWKOWSKI Szymon DŁUTKOWSKI Jakub ILNICKI Michał SURDACKI Jan TATARA Kacper ZIÓŁKOWSKI Mateusz | 96 96 96 96 94 96 96 | Delfinek Łuków Skarpa Lublin Orka Zamość Orlik Lublin Fala Kraśnik Avia Świdnik Orlik Lublin | 42.89 40.00 39.13 38.21 38.59 39.70 42.30 |
Seria 3 z 5, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PYDA Jakub KAMIŃSKI Maciej MARZEWSKI Robert CZERNIEC Filip FŁAKOWSKI Damian RUBAJ Adrian LUSAWA Łukasz CHROMIŃSKI Hubert | 94 93 95 96 94 96 95 96 | Skarpa Lublin Orlik Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Olimpia Lublin Delfinek Łuków | 37.50 37.12 36.54 36.50 36.50 36.60 37.50 37.93 |
Seria 4 z 5, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WIAK Jakub SZYDŁOWSKI Adrian GRACZYK Przemysław MARKIEWICZ Sebastian KULESZA Łukasz KRAWCZYK Hubert KASPEREK Radosław WĘGRZYNIAK Łukasz | 95 92 92 91 95 94 94 92 | Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Orka Zamość Orka Zamość Skarpa Lublin Lublinianka Huragan Miêdzyrzec | 35.30 34.99 33.90 33.59 33.60 34.40 35.00 35.32 |
Seria 5 z 5, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | TROJAK Rafał BIADUŃ Adrian CZAJKOWSKI Wojciech WASIL Sebastian CZARNECKI Mikołaj MROZIK Jakub SKUBICHA Konrad ŻUKOWSKI Maciej | 93 93 94 94 89 92 92 93 | Wisła Puławy Lublinianka Avia Świdnik Avia Świdnik Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Orka Zamość | 32.80 31.71 30.87 30.65 30.70 31.60 32.14 33.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 13.6.09 - 10:30 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
RO 15 RO 14 RO 12 RO 13 Top Times Polska RO Lubelskiego | 1:02.41 1:06.41 1:12.94 1:05.91 57.84 1:00.77 | RADLIŃSKA Marcelina SADŁO Kamila SADŁO Kamila SADŁO Kamila JĘDRZEJCZAK Otylia URYNIUK Anna | ORZAM AVSWI AVSWI AVSWI POL WIPUL | Ostrowiec Św. Warszawa Dêbica Oświêcim Athens (GRE) Sewilla (ESP) | 5.4.08 6.6.08 1.7.06 7.7.07 14.8.04 22.8.97 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 7 | ZABURKO Joanna SADURSKA Martyna KAMIŃSKA Aleksandra DROZDA Aleksandra KARYKOWSKA Katarzyna BOBOWSKA Dominika DZIURKA Magdalena | 97 97 96 95 96 97 96 | Lublinianka Lublinianka Orlik Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik | 1:34.00 1:28.90 1:16.89 1:14.00 1:16.00 1:26.84 1:30.44 |
Seria 2 z 2, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MŁODZIANOWSKA Marcelina DUCHNOWSKA Julita LALAK Patrycja LEFANOWICZ Iwona KŁOPOCKA Paulina CHWADECZKO Zuzanna RUDAWSKA Adrianna TWARDOWSKA Sylwia | 94 94 95 92 95 95 96 93 | Fala Kraśnik Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin Orlik Lublin Olimpia Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin | 1:12.59 1:10.64 1:08.45 1:07.13 1:07.50 1:10.56 1:11.12 1:13.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 13.6.09 - 10:34 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
RO Lubelskiego RO 14 RO 13 RO 12 Top Times Polska RO 15 | 52.63 1:00.27 1:03.75 1:07.27 52.56 57.86 | CZERNIAK Konrad BULAK Michał CHOJAK Rafał GRACZYK Przemysław TARCZYŃSKI Marcin BULAK Michał | WIPUL ORZAM WIPUL LULUB POWAR ORZAM | Ostrowiec Św. Warsaw Oświêcim Warszawa Ostrowiec Św. Łódz | 23.5.09 2.12.06 26.6.08 4.12.04 23.5.09 5.7.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:34 |
2 3 4 5 6 | SZYMULA Kamil BARTNIK Mateusz KOPCZŃSKI Franciszek CIASTEK Jakub RACHOŃ Jakub | 96 96 97 96 96 | Avia Świdnik CSiR Start Lublin Avia Świdnik Fala Kraśnik Fala Kraśnik | NT 1:45.00 1:22.34 1:35.00 1:59.99 |
Seria 2 z 5, 10:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KUROWSKI Olaf RUTKOWSKI Krzysztof ZAKRZEWSKI Jakub SARAN Damian MAGUŁA Kamil ŚRODEK Arkadiusz SOROKA Krzysztof DOMARADZKI Bartosz | 97 96 96 94 94 96 96 96 | Lublinianka Lublinianka Wisła Puławy Wisła Puławy Orka Zamość Lublinianka Lublinianka Avia Świdnik | 1:21.00 1:18.00 1:17.00 1:12.90 1:16.32 1:17.80 1:19.00 1:22.00 |
Seria 3 z 5, 10:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GOLEŃ Filip GRELA Marcin HAŁACZKIEWICZ Tomasz BASIUK Wojciech SURDACKI Jan MOCHOL Marcin BASIUK Maciej BISZKONT Damian | 96 95 78 93 94 95 96 96 | Fala Kraśnik Avia Świdnik Wisła Puławy Avia Świdnik Fala Kraśnik Orlik Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik | 1:12.50 1:12.45 1:11.00 1:10.21 1:11.00 1:12.30 1:12.50 1:12.60 |
Seria 4 z 5, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WIAK Jakub MROZIK Jakub CHOJAK Rafał SZYDŁOWSKI Adrian SKÓRSKI Jakub ORZELSKI Marek DOBROWOLSKI Patryk KAMIŃSKI Maciej | 95 92 95 92 94 91 92 93 | Orlik Lublin Orlik Lublin Wisła Puławy Orlik Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin | 1:07.24 1:04.50 1:04.00 1:03.21 1:03.78 1:04.50 1:05.20 1:08.23 |
Seria 5 z 5, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MARKIEWICZ Sebastian SUSZEK Wojciech GRACZYK Przemysław CZARNECKI Mikołaj BULAK Michał SKUBICHA Konrad SKROŚ Rafał ROGALSKI Igor | 91 92 92 89 92 92 91 92 | Orka Zamość Skarpa Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Orka Zamość Orlik Lublin Avia Świdnik Orlik Lublin | 1:01.78 1:00.80 59.10 54.31 55.70 1:00.21 1:01.63 1:02.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 13.6.09 - 10:44 | Kobiet, 200m dowolny | Open Lista startowa |
RO Lubelskiego RO 15 RO 14 RO 13 RO 12 Top Times Polska | 1:58.62 2:10.11 2:08.11 2:10.73 2:20.54 1:57.15 | BARZYCKA Paulina SADŁO Kamila SADŁO Kamila SADŁO Kamila RUDAWSKA Adrianna JĘDRZEJCZAK Otylia | ORLUB AVSWI AVSWI AVSWI ORLUB AZWAR | Ateny (GRE) Ostrowiec Św. Oświêcim Oświêcim Dêbica Budapest (HUN) | 17.8.04 22.5.09 4.7.08 6.7.07 27.6.08 3.8.06 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:44 |
3 4 5 | OZYGAŁA Nikola BOGUCIŃSKA Kaja KOPYŚĆ Kinga | 96 96 97 | Delfinek Łuków Avia Świdnik Delfinek Łuków | 3:40.74 3:01.09 3:30.18 |
Seria 2 z 4, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | NOWAK Agata WIERZBIŃSKA Nel WÓJTOWICZ Julia KOSOWSKA Agata DENKO Eryka DUBAS Paulina CZECZKO Adrianna KRUK Urszula | 95 96 95 93 97 93 96 97 | Avia Świdnik Avia Świdnik Olimpia Lublin Olimpia Lublin Olimpia Lublin Olimpia Lublin Avia Świdnik Lublinianka | 2:45.67 2:45.18 2:41.00 2:38.00 2:41.00 2:44.00 2:45.66 2:49.00 |
Seria 3 z 4, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WÓJTOWICZ Emilia WĘGIER Katarzyna DERGHAM Linda DĄBROWSKA Paulina AMBROŻKIEWICZ Kinga SOBCZUK Monika MIROSŁAW Klara PĘKAŁA Weronika | 93 96 96 94 95 94 96 96 | Olimpia Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Orlik Lublin Wisła Puławy Orka Zamość Orlik Lublin Avia Świdnik | 2:35.00 2:32.00 2:30.64 2:22.01 2:23.09 2:31.00 2:33.46 2:37.40 |
Seria 4 z 4, 10:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZOPA Izabela RUDAWSKA Adrianna SĘDŁAK Katarzyna SADŁO Kamila CZERNIAK Gabriela LALAK Patrycja BORZĘCKA Katarzyna KAMIŃSKA Aleksandra | 95 96 94 94 91 95 95 96 | Orlik Lublin Orlik Lublin Orka Zamość Avia Świdnik Wisła Puławy Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin | 2:20.12 2:16.50 2:12.11 2:08.18 2:10.01 2:16.34 2:18.34 2:20.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 13.6.09 - 10:58 | Mêżczyzn, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Top Times Polska RO 12 RO 13 RO 14 RO 15 RO Lubelskiego | 1:46.97 2:14.15 2:06.15 2:03.81 2:02.78 1:48.22 | KORZENIOWSKI Pawel ŚWITKOWSKI Jan ŚWITKOWSKI Jan ŚWITKOWSKI Jan SYGNECKI Janusz CZERNIAK Konrad | AZWAR SKLUB SKLUB SKLUB SKLUB WIPUL | Ostrowiec Św. Dêbica Oświêcim Oświêcim Warszawa Ostrowiec Św. | 21.5.09 30.6.06 6.7.07 4.7.08 7.12.07 22.5.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 10:58 |
3 4 5 | SUJKA Dominik CHROMIŃSKI Hubert BROJEK Jakub | 97 96 97 | Delfinek Łuków Delfinek Łuków Delfinek Łuków | 3:20.41 3:02.56 3:15.53 |
Seria 2 z 7, 11:02 |
2 3 4 5 6 7 | PIWKOWSKI Szymon ZIÓŁKOWSKI Mateusz RUBAJ Adrian GRZYB Dominik RABEK Tomasz JELEŃ Michał | 96 96 96 97 97 97 | Skarpa Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin Huragan Miêdzyrzec Huragan Miêdzyrzec Avia Świdnik | 2:40.00 2:34.50 2:34.00 2:34.00 2:38.00 2:44.56 |
Seria 3 z 7, 11:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ILNICKI Michał SOLA Kornel MICHALSKI Bartosz LIS Przemysław WIAK Bartłomiej KOZIKOWSKI Maciej CZERNIEC Filip KIMAK Adam | 96 97 96 96 97 92 96 96 | Orlik Lublin Fala Kraśnik Orlik Lublin Avia Świdnik Orlik Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik | 2:31.00 2:28.00 2:27.15 2:25.11 2:25.40 2:28.00 2:29.00 2:31.70 |
Seria 4 z 7, 11:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOPROŃ Kacper SIEJAK Jakub WÓJCIK Łukasz WATROS Patryk WIERUSZEWSKI Wiktor GOLEŃ Filip MARZEWSKI Robert LUSAWA Łukasz | 92 97 93 94 96 96 95 95 | Skarpa Lublin Delfinek Łuków Orka Zamość Skarpa Lublin Orlik Lublin Fala Kraśnik Avia Świdnik Olimpia Lublin | 2:25.00 2:21.72 2:20.56 2:20.00 2:20.49 2:20.58 2:24.67 2:25.00 |
Seria 5 z 7, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GWIAZDA Michał LEONARCIK Kuba BOŻYM Adam MAZUR Andrzej ROGALSKI Igor KAMIŃSKI Maciej MOCHOL Marcin WRONA Łukasz | 94 94 94 95 92 93 95 94 | Skarpa Lublin Wisła Puławy Avia Świdnik Avia Świdnik Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin | 2:15.00 2:14.80 2:12.35 2:11.69 2:12.00 2:12.56 2:14.89 2:16.00 |
Seria 6 z 7, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | TROJAK Rafał KOZŁOWSKI Ernest SZYMULA Kamil JACNIACKI Mateusz WIAK Jakub SZOSTAK Michał BRODZIK Andrzej HOŁUB Jan | 93 95 96 93 95 94 94 96 | Wisła Puławy Polonia Warszawa Avia Świdnik Fala Kraśnik Orlik Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Avia Świdnik | 2:11.00 2:10.00 2:09.91 2:08.00 2:08.08 2:10.00 2:11.00 2:11.62 |
Seria 7 z 7, 11:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MROZIK Jakub KĘCIK Łukasz GRACZYK Przemysław SZYDŁOWSKI Adrian MAZUREK Jarosław CZOPEK Igor SADOWSKI Wojciech SKROŚ Rafał | 92 94 92 92 79 94 83 91 | Orlik Lublin Lublinianka Orlik Lublin Orlik Lublin Lublinianka Wisła Puławy Lublinianka Avia Świdnik | 2:07.00 2:04.35 2:02.08 1:56.60 2:01.60 2:04.00 2:05.00 2:07.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 13.6.09 - 11:18 | Kobiet, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
RO 13 RO Lubelskiego RO 14 Top Times Polska RO 12 RO 15 | 2:20.69 2:12.46 2:16.83 2:10.38 2:33.21 2:15.58 | LEFANOWICZ Iwona MAZUREK Zuzanna LEFANOWICZ Iwona TCHÓRZ Alicja LEFANOWICZ Iwona LEFANOWICZ Iwona | SKLUB FAKRA SKLUB SLGOR LULUB SKLUB | Ostrowiec Beijing (CHN) Ostrowiec Ostrowiec Św. Warszawa Melbourne (AUS) | 9.12.05 14.8.08 18.5.06 21.5.09 3.12.04 30.3.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:18 |
3 4 5 6 | ZAWADZKA Kinga DYRDA Karolina CELIŃSKA Kornela KURZEMPA Monika | 97 97 97 96 | Olimpia Lublin Lublinianka Huragan Miêdzyrzec Orka Zamość | 2:59.90 2:49.00 2:52.12 3:00.13 |
Seria 2 z 2, 11:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | DUCHNOWSKA Julita ZYGO Karolina WIERTEL Agata MAZUREK Zuzanna LEFANOWICZ Iwona DĄBROWSKA Paulina CHWADECZKO Zuzanna SUCHOTA Magdalena | 94 96 95 91 92 94 95 97 | Huragan Miêdzyrzec Skarpa Lublin Lublinianka Fala Kraśnik Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Huragan Miêdzyrzec | 2:33.49 2:33.00 2:27.45 2:12.46 2:19.20 2:30.11 2:33.03 2:41.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 13.6.09 - 11:26 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
RO 15 Top Times Polska RO Lubelskiego RO 12 RO 13 RO 14 | 2:10.38 1:58.74 2:02.28 2:29.68 2:23.01 2:13.92 | DUBIEL Adam KAWĘCKI RadosBaw SEMBIDA Mariusz CHOJAK Rafał CHOJAK Rafał HAŁACZKIEWICZ Paweł | LULUB NOZIE LULUB WIPUL WIPUL WIPUL | Kraśnik Ostrowiec Św. Sewilla (ESP) Dêbica Oświêcim Drzonków | 14.6.08 21.5.09 21.8.97 29.6.07 25.6.08 6.7.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:26 |
2 3 4 5 6 7 | KOMOSA Mateusz RADLIŃSKI Ignacy BARTUZI Patryk KUROWSKI Olaf GRZYWA Karol GOŹDZIUK Sławomir | 95 96 96 97 97 96 | Avia Świdnik Orka Zamość Wisła Puławy Lublinianka Fala Kraśnik Fala Kraśnik | 2:58.90 2:49.18 2:45.00 2:49.00 2:50.00 3:00.00 |
Seria 2 z 3, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MOGIELNICKI Eryk LESZMAN Sebastian JANICKI Mateusz SULIMA Filip KLIZA Adrian WIERUSZEWSKI Wiktor HAŁACZKIEWICZ Tomasz KAWALEC Jakub | 94 97 96 96 95 96 78 96 | Orka Zamość Avia Świdnik Skarpa Lublin Wodnik Radom Avia Świdnik Orlik Lublin Wisła Puławy Avia Świdnik | 2:39.28 2:35.55 2:35.00 2:29.50 2:30.51 2:35.00 2:38.00 2:41.08 |
Seria 3 z 3, 11:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WASIL Sebastian DOBROWOLSKI Patryk KOTOWICZ Jan DUBIEL Adam HAŁACZKIEWICZ Paweł CAŁKA Mateusz CHOJAK Rafał ZIÓŁKOWSKI Adrian | 94 92 91 93 93 89 95 95 | Avia Świdnik Orlik Lublin Lublinianka Lublinianka Wisła Puławy Orlik Lublin Wisła Puławy Orlik Lublin | 2:25.94 2:12.30 2:09.45 2:04.05 2:07.00 2:10.30 2:21.00 2:29.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 13.6.09 - 11:36 | Kobiet, 400m zmienny | Open Lista startowa |
RO 12 RO Lubelskiego Top Times Polska RO 15 RO 14 RO 13 | 5:43.95 4:58.04 4:36.95 5:04.55 5:06.20 5:20.66 | MŁODZIANOWSKA Marcelina MIROSŁAW Monika BARANOWSKA Katarzyna RADLIŃSKA Marcelina RADLIŃSKA Marcelina RUDAWSKA Adrianna | FAKRA AVSWI MKSZC ORZAM ORZAM ORLUB | Kraśnik Oświêcim Beijing (CHN) Ostrowiec Św. Drzonków Oświêcim | 17.6.06 6.8.98 9.8.08 4.4.08 6.7.07 9.5.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MIŁEK Antonina WNUK Sylwia CHWADECZKO Zuzanna JANICZEK Olga RUDAWSKA Adrianna MŁODZIANOWSKA Marcelina RYBAK Iwona MACIEJEWSKA Joanna | 94 94 95 91 96 94 94 97 | Wisła Puławy Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin Lublinianka Orlik Lublin Fala Kraśnik Avia Świdnik Lublinianka | 5:50.00 5:30.00 5:21.00 5:18.00 5:20.67 5:28.55 5:45.32 6:15.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 13.6.09 - 11:44 | Mêżczyzn, 400m zmienny | Open Lista startowa |
RO Lubelskiego RO 14 Top Times Polska RO 13 RO 12 RO 15 | 4:32.22 4:45.25 4:14.12 5:06.20 5:40.45 4:40.12 | CERTA Maciej KLIZA Mateusz MATCZAK Mateusz KLIZA Mateusz KLIZA Mateusz KLIZA Mateusz | WIPUL AVSWI TRLOD AVSWI AVSWI AVSWI | Piraeus (GRE) Oświêcim Ostrowiec Św. Oświêcim Kraśnik Ostrowiec Św. | 4.4.09 4.7.08 22.5.09 6.7.07 17.6.06 22.5.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:44 |
2 3 4 5 6 | BISZKONT Damian ZAKRZEWSKI Jakub ROGALSKI Igor KAMIŃSKI Maciej SOROKA Krzysztof | 96 96 92 93 96 | Avia Świdnik Wisła Puławy Orlik Lublin Orlik Lublin Lublinianka | 6:02.34 5:35.00 5:17.00 5:22.67 5:48.00 |
Seria 2 z 2, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ŻUKOWSKI Maciej WIAK Jakub HAŁACZKIEWICZ Tomasz SKUBICHA Konrad CAŁKA Mateusz BIADUŃ Adrian CZAJKOWSKI Wojciech SKÓRSKI Jakub | 93 95 78 92 89 93 94 94 | Orka Zamość Orlik Lublin Wisła Puławy Orlik Lublin Orlik Lublin Lublinianka Avia Świdnik Avia Świdnik | 5:16.20 5:02.01 4:59.00 4:47.21 4:52.50 5:00.00 5:11.08 5:16.63 |
<< TOP >> |
2 - Blok II | 13.6.09 - 16:00 |
Konkurencja 13 13.6.09 - 16:00 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
RO Lubelskiego RO 13 RO 12 Top Times Polska RO 15 RO 14 | 27.74 30.37 31.70 26.45 28.23 29.31 | BARZYCKA Paulina RADLIŃSKA Marcelina RADLIŃSKA Marcelina KORC Agata RADLIŃSKA Marcelina RADLIŃSKA Marcelina | ORLUB ORZAM ORZAM AWWRO ORZAM ORZAM | Kraśnik Oświêcim Dêbica Dubrovnik (CRO) Paphos (CYP) Drzonków | 14.6.03 7.7.06 1.7.05 10.7.08 29.3.08 7.7.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:00 |
2 3 4 5 6 7 | WIERZBIŃSKA Nel KOPYŚĆ Kinga MACIEJEWSKA Joanna ZAWADZKA Laura BOGUCIŃSKA Kaja PĘKAŁA Weronika | 96 97 97 97 96 96 | Avia Świdnik Delfinek Łuków Lublinianka Delfinek Łuków Avia Świdnik Avia Świdnik | 52.08 42.87 42.00 42.04 46.86 NT |
Seria 2 z 5, 16:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SAŁEK Natalia DENKO Eryka DUBAS Paulina BOBOWSKA Dominika ZABURKO Joanna DZIURKA Magdalena SADURSKA Martyna SAKOWICZ Martyna | 96 97 93 97 97 96 97 97 | Orka Zamość Olimpia Lublin Olimpia Lublin Avia Świdnik Lublinianka Avia Świdnik Lublinianka Orka Zamość | 39.56 38.00 37.50 36.82 37.30 37.78 38.21 41.56 |
Seria 3 z 5, 16:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | RYBAK Iwona WÓJTOWICZ Emilia TREPKA Karolina KAMIŃSKA Aleksandra ZARZECKA Anna KARYKOWSKA Katarzyna DERGHAM Linda MIROSŁAW Klara | 94 93 96 96 96 96 96 96 | Avia Świdnik Olimpia Lublin Delfinek Łuków Orlik Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Orlik Lublin | 36.54 35.50 34.38 33.49 34.00 34.50 36.00 36.78 |
Seria 4 z 5, 16:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MŁODZIANOWSKA Marcelina DĄBROWSKA Paulina BORDŻOŁ Katarzyna CHWADECZKO Zuzanna TWARDOWSKA Sylwia RUDAWSKA Adrianna DROZDA Aleksandra SZOPA Izabela | 94 94 94 95 93 96 95 95 | Fala Kraśnik Orlik Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin | 33.24 33.06 32.80 31.80 32.10 32.98 33.21 33.40 |
Seria 5 z 5, 16:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZYNAL Ludwika LALAK Patrycja SADŁO Kamila CZERNIAK Gabriela LEFANOWICZ Iwona KŁOPOCKA Paulina MODRZEWSKA Emilia DUCHNOWSKA Julita | 94 95 94 91 92 95 89 94 | Skarpa Lublin Orlik Lublin Avia Świdnik Wisła Puławy Orlik Lublin Olimpia Lublin Huragan Miêdzyrzec Huragan Miêdzyrzec | 31.30 30.28 30.03 29.50 30.00 30.22 31.21 31.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 13.6.09 - 16:06 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
RO Lubelskiego Top Times Polska RO 15 RO 14 RO 13 RO 12 | 24.51 24.06 26.56 27.25 28.08 29.60 | CZERNIAK Konrad KORZENIOWSKI Pawel BULAK Michał BULAK Michał CHOJAK Rafał BULAK Michał | WIPUL AZWAR ORZAM ORZAM WIPUL ORZAM | Gorzów Wlkp. Ostrowiec Św. Łódz Warsaw Oświêcim Warszawa | 2.12.07 24.5.09 6.7.07 1.12.06 25.6.08 3.12.04 |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 16:06 |
3 4 5 | RACHOŃ Jakub JELEŃ Michał KIMAK Adam | 96 97 96 | Fala Kraśnik Avia Świdnik Avia Świdnik | 48.00 42.23 44.19 |
Seria 2 z 8, 16:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SOLA Kornel RABEK Tomasz DOMARADZKI Bartosz LIS Przemysław KOPCZŃSKI Franciszek ILNICKI Michał TATARA Kacper CIASTEK Jakub | 97 97 96 96 97 96 96 96 | Fala Kraśnik Huragan Miêdzyrzec Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik Orlik Lublin Avia Świdnik Fala Kraśnik | 40.00 37.21 36.28 35.50 35.67 36.32 37.46 40.00 |
Seria 3 z 8, 16:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WIAK Bartłomiej RUBAJ Adrian JANICKI Mateusz RUTKOWSKI Krzysztof ZAKRZEWSKI Jakub GOLEŃ Filip KUROWSKI Olaf RADLIŃSKI Ignacy | 97 96 96 96 96 96 97 96 | Orlik Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Lublinianka Wisła Puławy Fala Kraśnik Lublinianka Orka Zamość | 34.90 34.00 33.00 32.90 33.00 33.50 34.20 35.24 |
Seria 4 z 8, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ŚRODEK Arkadiusz MOCHOL Marcin LESZMAN Sebastian MAZUR Andrzej WRONA Łukasz BASIUK Maciej SARAN Damian GRELA Marcin | 96 95 97 95 94 96 94 95 | Lublinianka Orlik Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik Skarpa Lublin Avia Świdnik Wisła Puławy Avia Świdnik | 32.70 32.45 32.12 31.78 31.80 32.22 32.50 32.78 |
Seria 5 z 8, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZYMULA Kamil SZOPA Jakub KAMIŃSKI Maciej HAŁACZKIEWICZ Tomasz KASPEREK Radosław WÓJCIK Łukasz SURDACKI Jan MAGUŁA Kamil | 96 93 93 78 94 93 94 94 | Avia Świdnik Orlik Lublin Orlik Lublin Wisła Puławy Lublinianka Orka Zamość Fala Kraśnik Orka Zamość | 31.59 31.21 31.00 31.00 31.00 31.09 31.25 31.64 |
Seria 6 z 8, 16:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BASIUK Wojciech WĘGRZYNIAK Łukasz PYDA Jakub MROZIK Jakub KĘCIK Łukasz SKÓRSKI Jakub WIAK Jakub TROJAK Rafał | 93 92 94 92 94 94 95 93 | Avia Świdnik Huragan Miêdzyrzec Skarpa Lublin Orlik Lublin Lublinianka Avia Świdnik Orlik Lublin Wisła Puławy | 30.22 29.89 29.50 29.43 29.45 29.65 29.99 31.00 |
Seria 7 z 8, 16:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ROGALSKI Igor ORZELSKI Marek SZYDŁOWSKI Adrian SKROŚ Rafał SKUBICHA Konrad CZAJKOWSKI Wojciech CZOPEK Igor DOBROWOLSKI Patryk | 92 91 92 91 92 94 94 92 | Orlik Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin Avia Świdnik Orlik Lublin Avia Świdnik Wisła Puławy Orlik Lublin | 28.80 28.60 28.40 28.16 28.30 28.52 28.70 29.01 |
Seria 8 z 8, 16:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MARKIEWICZ Sebastian GRACZYK Przemysław SADOWSKI Wojciech CZARNECKI Mikołaj BULAK Michał MAZUREK Jarosław SUSZEK Wojciech CHOJAK Rafał | 91 92 83 89 92 79 92 95 | Orka Zamość Orlik Lublin Lublinianka Orlik Lublin Orka Zamość Lublinianka Skarpa Lublin Wisła Puławy | 27.79 26.50 25.90 24.65 25.37 26.10 27.00 28.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 13.6.09 - 16:16 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
RO 12 Top Times Polska RO 13 RO 14 RO Lubelskiego RO 15 | 32.99 28.96 30.72 30.23 29.67 30.33 | LEFANOWICZ Iwona TCHÓRZ Alicja LEFANOWICZ Iwona LEFANOWICZ Iwona MAZUREK Zuzanna LEFANOWICZ Iwona | LULUB SLGOR SKLUB SKLUB FAKRA SKLUB | Warszawa Ostrowiec Św. Warszawa Gdynia Monterrey (MEX) Melbourne (AUS) | 3.12.04 23.5.09 2.12.05 8.7.06 12.7.08 28.3.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:16 |
3 4 5 6 | STAFIJOWSKA Aleksandra BIERNACKA Anna KOPYŚĆ Kinga JAROSIŃSKA Klaudia | 96 97 97 97 | Avia Świdnik Huragan Miêdzyrzec Delfinek Łuków Delfinek Łuków | 45.49 42.36 42.63 46.33 |
Seria 2 z 5, 16:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KURZEMPA Monika SAŁEK Natalia SOBCZUK Monika PĘKAŁA Weronika WÓJTOWICZ Julia KRUK Urszula DZIURKA Magdalena NOWAK Agata | 96 96 94 96 95 97 96 95 | Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Avia Świdnik Olimpia Lublin Lublinianka Avia Świdnik Avia Świdnik | 40.56 39.56 39.15 38.65 39.00 39.40 39.81 41.14 |
Seria 3 z 5, 16:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | DROZDA Aleksandra BORZĘCKA Katarzyna SUCHOTA Magdalena AMBROŻKIEWICZ Kinga DYRDA Karolina WĘGIER Katarzyna ZAWADZKA Kinga CELIŃSKA Kornela | 95 95 97 95 97 96 97 97 | Orlik Lublin Orlik Lublin Huragan Miêdzyrzec Wisła Puławy Lublinianka Skarpa Lublin Olimpia Lublin Huragan Miêdzyrzec | 37.86 37.45 36.72 35.60 35.92 37.00 37.50 37.98 |
Seria 4 z 5, 16:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | RUDAWSKA Adrianna DUCHNOWSKA Julita ZYGO Karolina MODRZEWSKA Emilia SZOPA Izabela KARCZEWSKA Joanna KŁOPOCKA Paulina TREPKA Karolina | 96 94 96 89 95 95 95 96 | Orlik Lublin Huragan Miêdzyrzec Skarpa Lublin Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin Skarpa Lublin Olimpia Lublin Delfinek Łuków | 34.78 34.21 34.00 33.58 33.60 34.00 34.50 35.19 |
Seria 5 z 5, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CHWADECZKO Zuzanna WIERTEL Agata LEFANOWICZ Iwona MAZUREK Zuzanna SOLAN Agnieszka BORDŻOŁ Katarzyna DĄBROWSKA Paulina LALAK Patrycja | 95 95 92 91 86 94 94 95 | Orlik Lublin Lublinianka Orlik Lublin Fala Kraśnik Wisła Puławy Skarpa Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin | 33.20 32.78 30.50 29.67 30.00 31.80 32.89 33.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 13.6.09 - 16:22 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Top Times Polska RO 12 RO 13 RO 14 RO 15 RO Lubelskiego | 25.27 32.57 32.60 30.01 28.73 25.98 | KIZIEROWSKI Bartosz CHOJAK Rafał CHOJAK Rafał HAŁACZKIEWICZ Paweł ŚWITKOWSKI Jan SIEMBIDA Mariusz | POWAR WIPUL WIPUL WIPUL SKLUB LULUB | Ostrowiec Św. Warszawa Munich (GER) Drzonków Ostrowiec Św. Ateny | 23.5.09 7.12.07 8.3.08 7.7.07 23.5.09 2.6.99 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:22 |
3 4 5 | KIMAK Adam LACHOWICZ Konrad SUJKA Dominik | 96 97 97 | Avia Świdnik Avia Świdnik Delfinek Łuków | 48.08 43.56 45.86 |
Seria 2 z 6, 16:22 |
1 2 3 4 5 6 7 | GOŹDZIUK Sławomir KOMOSA Mateusz GRZYWA Karol ZIÓŁKOWSKI Mateusz KUROWSKI Olaf DŁUTKOWSKI Jakub GRZYB Dominik | 96 95 97 96 97 96 97 | Fala Kraśnik Avia Świdnik Fala Kraśnik Orlik Lublin Lublinianka Orka Zamość Huragan Miêdzyrzec | 40.00 38.78 38.00 36.78 36.90 38.11 38.90 |
Seria 3 z 6, 16:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BASIUK Maciej KAWALEC Jakub LEONARCIK Kuba KASPEREK Radosław RADLIŃSKI Ignacy LUSAWA Łukasz BARTUZI Patryk MICHALSKI Bartosz | 96 96 94 94 96 95 96 96 | Avia Świdnik Avia Świdnik Wisła Puławy Lublinianka Orka Zamość Olimpia Lublin Wisła Puławy Orlik Lublin | 36.21 35.43 34.50 33.30 33.80 35.00 35.80 36.78 |
Seria 4 z 6, 16:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | HAŁACZKIEWICZ Tomasz KLIZA Adrian HOŁUB Jan ZIÓŁKOWSKI Adrian WIAK Jakub LESZMAN Sebastian MOGIELNICKI Eryk JANICKI Mateusz | 78 95 96 95 95 97 94 96 | Wisła Puławy Avia Świdnik Avia Świdnik Orlik Lublin Orlik Lublin Avia Świdnik Orka Zamość Skarpa Lublin | 33.00 32.65 32.19 32.04 32.11 32.45 32.69 33.00 |
Seria 5 z 6, 16:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SKUBICHA Konrad WASIL Sebastian PYDA Jakub KOPROŃ Kacper GRACZYK Przemysław CHOJAK Rafał SZYDŁOWSKI Adrian WĘGRZYNIAK Łukasz | 92 94 94 92 92 95 92 92 | Orlik Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin Wisła Puławy Orlik Lublin Huragan Miêdzyrzec | 31.50 31.04 30.50 30.40 30.50 31.00 31.30 32.00 |
Seria 6 z 6, 16:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CZARNECKI Mikołaj DOBROWOLSKI Patryk DUBIEL Adam KOTOWICZ Jan HAŁACZKIEWICZ Paweł WĘGIER Grzegorz SAMCZUK Jakub MROZIK Jakub | 89 92 93 91 93 89 92 92 | Orlik Lublin Orlik Lublin Lublinianka Lublinianka Wisła Puławy Orlik Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin | 29.50 29.11 28.42 27.95 28.00 28.51 29.47 30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 13.6.09 - 16:28 | Kobiet, 400m dowolny | Open Lista startowa |
RO 15 RO Lubelskiego RO 12 RO 13 RO 14 Top Times Polska | 4:34.99 4:18.01 4:49.11 4:45.27 4:29.93 4:04.23 | MAZUREK Zuzanna BARZYCKA Paulina RUDAWSKA Adrianna RUDAWSKA Adrianna SADŁO Kamila JĘDRZEJCZAK Otylia | FAKRA OLLUB ORLUB ORLUB AVSWI AZWAR | Poznań Ostrowiec Św. Dêbica Oświêcim Oświêcim Melbourne (AUS) | 15.7.06 5.4.08 28.6.08 9.5.09 5.7.08 25.3.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 16:28 |
3 4 5 6 | NOWAK Agata CZECZKO Adrianna DYRDA Karolina KURZEMPA Monika | 95 96 97 96 | Avia Świdnik Avia Świdnik Lublinianka Orka Zamość | 5:45.67 5:39.52 5:45.00 5:56.13 |
Seria 2 z 3, 16:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | DENKO Eryka MIROSŁAW Klara DĄBROWSKA Paulina BORZĘCKA Katarzyna KAMIŃSKA Aleksandra ZYGO Karolina WĘGIER Katarzyna KOSOWSKA Agata | 97 96 94 95 96 96 96 93 | Olimpia Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Olimpia Lublin | 5:35.00 5:15.22 4:56.12 4:47.39 4:55.76 5:01.00 5:35.00 5:35.00 |
Seria 3 z 3, 16:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CHWADECZKO Zuzanna CZERNIAK Gabriela LEFANOWICZ Iwona MAZUREK Zuzanna SĘDŁAK Katarzyna JANICZEK Olga LALAK Patrycja RUDAWSKA Adrianna | 95 91 92 91 94 91 95 96 | Orlik Lublin Wisła Puławy Orlik Lublin Fala Kraśnik Orka Zamość Lublinianka Orlik Lublin Orlik Lublin | 4:42.00 4:41.00 4:38.30 4:29.12 4:37.36 4:40.00 4:42.00 4:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 13.6.09 - 16:48 | Mêżczyzn, 400m dowolny | Open Lista startowa |
RO 14 Top Times Polska RO 15 RO Lubelskiego RO 12 RO 13 | 4:24.11 3:45.71 4:17.09 3:59.32 4:45.31 4:29.39 | KLIZA Mateusz STANCZYK Przemyslaw DUBIEL Adam ŁAZARONEK Piotr ŚWITKOWSKI Jan WIAK Jakub | AVSWI MKSZC LULUB avswi SKLUB ORLUB | Kraśnik Chiba (JPN) Ostrowiec Św. Warszawa Kraśnik Oświêcim | 14.6.08 21.8.07 18.5.08 24.5.01 17.6.06 26.6.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:48 |
3 4 5 | CIASTEK Jakub DOMARADZKI Bartosz BARTNIK Mateusz | 96 96 96 | Fala Kraśnik Avia Świdnik CSiR Start Lublin | 6:09.11 5:43.59 5:58.14 |
Seria 2 z 5, 16:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ZIÓŁKOWSKI Mateusz SOLA Kornel LIS Przemysław WIAK Bartłomiej WATROS Patryk KOZIKOWSKI Maciej SOROKA Krzysztof GRZYWA Karol | 96 97 96 97 94 92 96 97 | Orlik Lublin Fala Kraśnik Avia Świdnik Orlik Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Lublinianka Fala Kraśnik | 5:20.00 5:10.00 5:03.90 5:01.60 5:02.00 5:05.00 5:10.00 5:30.00 |
Seria 3 z 5, 17:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BISZKONT Damian SIEJAK Jakub GWIAZDA Michał SULIMA Filip HOŁUB Jan GOLEŃ Filip SZOSTAK Michał MICHALSKI Bartosz | 96 97 94 96 96 96 94 96 | Avia Świdnik Delfinek Łuków Skarpa Lublin Wodnik Radom Avia Świdnik Fala Kraśnik Orka Zamość Orlik Lublin | 4:59.99 4:56.21 4:42.00 4:40.50 4:41.81 4:49.02 4:56.41 5:01.23 |
Seria 4 z 5, 17:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ROGALSKI Igor BOŻYM Adam KAMIŃSKI Maciej WIAK Jakub KOZŁOWSKI Ernest MOCHOL Marcin JACNIACKI Mateusz MAZUR Andrzej | 92 94 93 95 95 95 93 95 | Orlik Lublin Avia Świdnik Orlik Lublin Orlik Lublin Polonia Warszawa Orlik Lublin Fala Kraśnik Avia Świdnik | 4:37.80 4:36.32 4:34.14 4:26.05 4:31.00 4:34.23 4:36.81 4:39.34 |
Seria 5 z 5, 17:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KĘCIK Łukasz DOBROWOLSKI Patryk HAŁACZKIEWICZ Paweł DUBIEL Adam SZYDŁOWSKI Adrian SKUBICHA Konrad SUSZEK Wojciech GRACZYK Przemysław | 94 92 93 93 92 92 92 92 | Lublinianka Orlik Lublin Wisła Puławy Lublinianka Orlik Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin | 4:25.00 4:20.39 4:11.00 4:06.29 4:10.21 4:20.21 4:24.00 4:25.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 13.6.09 - 17:16 | Kobiet, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
RO 15 RO 14 RO 13 RO Lubelskiego Top Times Polska RO 12 | 2:42.70 2:41.43 2:48.04 2:38.89 2:27.85 2:48.55 | WNUK Sylwia WNUK Sylwia RADLIŃSKA Marcelina PODSIADŁA Agnieszka DULIAN Katarzyna RADLIŃSKA Marcelina | HUMIE HUMIE ORZAM ORLUB POL ORZAM | Oświêcim Oświêcim Oświêcim Ostrowiec Św. Montreal (CAN) Dêbica | 25.4.09 5.7.08 9.7.06 20.5.06 29.7.05 3.7.05 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 17:16 |
3 4 5 | ZAWADZKA Laura ZAWADZKA Kinga JAROSIŃSKA Klaudia | 97 97 97 | Delfinek Łuków Olimpia Lublin Delfinek Łuków | 4:01.81 3:30.00 3:47.34 |
Seria 2 z 3, 17:20 |
2 3 4 5 6 7 | BOGUCIŃSKA Kaja DUBAS Paulina MACIEJEWSKA Joanna BIERNACKA Anna MIROSŁAW Klara SAKOWICZ Martyna | 96 93 97 97 96 97 | Avia Świdnik Olimpia Lublin Lublinianka Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin Orka Zamość | 3:20.69 3:20.00 3:12.00 3:18.97 3:20.11 3:25.13 |
Seria 3 z 3, 17:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MIŁEK Antonina KARYKOWSKA Katarzyna KŁOPOCKA Paulina WNUK Sylwia DROZDA Aleksandra RYBAK Iwona KARCZEWSKA Joanna SADURSKA Martyna | 94 96 95 94 95 94 95 97 | Wisła Puławy Skarpa Lublin Olimpia Lublin Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin Lublinianka | 3:10.00 3:04.50 2:59.00 2:41.43 2:50.00 2:59.55 3:05.00 3:11.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 13.6.09 - 17:28 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
RO 15 RO 14 RO 12 RO 13 RO Lubelskiego Top Times Polska | 2:24.15 2:29.92 2:51.82 2:39.78 2:18.30 2:10.90 | CZAJKOWSKI Wojciech CERTA Maciej WASIL Sebastian WASIL Sebastian DUSZYŃSKI Tomasz WOLNIAK Sławomir | AVSWI WIPUL AVSWI AVSWI LULUB AWGDA | Ostrowiec Św. Szczecin Dêbica Oświêcim Ostrowiec Św. Ostrowiec Św. | 23.5.09 16.7.05 2.7.06 8.7.07 23.5.09 23.5.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 17:28 |
2 3 4 5 6 7 | FRELAS Jakub TARKOWSKI Adrian CHROMIŃSKI Hubert TATARA Kacper JAGIELSKI Tomasz GOŹDZIUK Sławomir | 97 97 96 96 96 96 | Avia Świdnik Avia Świdnik Delfinek Łuków Avia Świdnik Delfinek Łuków Fala Kraśnik | 3:48.78 3:27.56 3:06.73 3:16.69 3:41.00 3:49.38 |
Seria 2 z 3, 17:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | DŁUTKOWSKI Jakub RUBAJ Adrian ILNICKI Michał MARZEWSKI Robert SURDACKI Jan FŁAKOWSKI Damian KAWALEC Jakub PIWKOWSKI Szymon | 96 96 96 95 94 94 96 96 | Orka Zamość Skarpa Lublin Orlik Lublin Avia Świdnik Fala Kraśnik Orka Zamość Avia Świdnik Skarpa Lublin | 3:02.51 2:55.00 2:50.00 2:49.89 2:50.00 2:50.00 3:01.50 3:04.50 |
Seria 3 z 3, 17:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KULESZA Łukasz TROJAK Rafał MROZIK Jakub CZAJKOWSKI Wojciech BIADUŃ Adrian ŻUKOWSKI Maciej MARKIEWICZ Sebastian CZERNIEC Filip | 95 93 92 94 93 93 91 96 | Orka Zamość Wisła Puławy Orlik Lublin Avia Świdnik Lublinianka Orka Zamość Orka Zamość Skarpa Lublin | 2:44.99 2:43.00 2:28.80 2:24.15 2:25.42 2:35.42 2:43.37 2:45.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 13.6.09 - 17:40 | Kobiet, 200m zmienny | Open Lista startowa |
RO Lubelskiego RO 15 RO 14 RO 13 RO 12 Top Times Polska | 2:19.34 2:22.43 2:25.76 2:28.52 2:31.40 2:12.13 | RADLIŃSKA Marcelina RADLIŃSKA Marcelina RADLIŃSKA Marcelina SADŁO Kamila RADLIŃSKA Marcelina BARANOWSKA Katarzyna | ORZAM ORZAM ORZAM AVSWI ORZAM MKSZC | Ostrowiec Św. Gorzów Wlkp. Bratyslawa (SVK) Oświêcim Dêbica Beijing (CHN) | 23.5.09 12.7.08 6.5.07 7.7.07 2.7.05 12.8.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 17:40 |
3 4 5 | STAFIJOWSKA Aleksandra KRUK Urszula WIERZBIŃSKA Nel | 96 97 96 | Avia Świdnik Lublinianka Avia Świdnik | NT 3:12.00 3:16.34 |
Seria 2 z 4, 17:44 |
1 2 3 4 5 6 7 | WÓJTOWICZ Julia BOBOWSKA Dominika ZARZECKA Anna WÓJTOWICZ Emilia DUBAS Paulina MIŁEK Antonina ZABURKO Joanna | 95 97 96 93 93 94 97 | Olimpia Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin Olimpia Lublin Olimpia Lublin Wisła Puławy Lublinianka | 3:10.00 3:00.91 2:55.00 2:50.00 2:55.00 2:59.00 3:06.00 |
Seria 3 z 4, 17:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SUCHOTA Magdalena DROZDA Aleksandra DĄBROWSKA Paulina WNUK Sylwia SZOPA Izabela KAMIŃSKA Aleksandra BORZĘCKA Katarzyna AMBROŻKIEWICZ Kinga | 97 95 94 94 95 96 95 95 | Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin Orlik Lublin Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Wisła Puławy | 2:47.92 2:45.30 2:38.90 2:36.04 2:38.50 2:45.26 2:45.67 2:48.00 |
Seria 4 z 4, 17:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JANICZEK Olga RUDAWSKA Adrianna LALAK Patrycja LEFANOWICZ Iwona SADŁO Kamila MŁODZIANOWSKA Marcelina CHWADECZKO Zuzanna WIERTEL Agata | 91 96 95 92 94 94 95 95 | Lublinianka Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Avia Świdnik Fala Kraśnik Orlik Lublin Lublinianka | 2:35.00 2:33.59 2:33.30 2:27.80 2:28.84 2:33.56 2:33.79 2:35.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 13.6.09 - 17:54 | Mêżczyzn, 200m zmienny | Open Lista startowa |
Top Times Polska RO Lubelskiego RO 12 RO 15 RO 14 RO 13 | 2:00.32 2:06.08 2:34.42 2:12.63 2:16.96 2:25.62 | WÓJT Lukasz CERTA Maciej GRACZYK Przemysław ŚWITKOWSKI Jan KLIZA Mateusz KLIZA Mateusz | POL WIPUL LULUB SKLUB AVSWI AVSWI | Bangkok (THA) Ostrowiec Św. Warszawa Ostrowiec Św. Oświêcim Oświêcim | 11.8.07 23.5.09 3.12.04 23.5.09 5.7.08 7.7.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 17:54 |
3 4 5 | SKÓRSKI Jakub ILNICKI Michał BARTNIK Mateusz | 94 96 96 | Avia Świdnik Orlik Lublin CSiR Start Lublin | NT 2:58.20 3:25.86 |
Seria 2 z 5, 17:58 |
2 3 4 5 6 7 | ŚRODEK Arkadiusz BARTUZI Patryk SOROKA Krzysztof KOPCZŃSKI Franciszek RUTKOWSKI Krzysztof ZAKRZEWSKI Jakub | 96 96 96 97 96 96 | Lublinianka Wisła Puławy Lublinianka Avia Świdnik Lublinianka Wisła Puławy | 2:54.00 2:50.90 2:49.00 2:50.73 2:53.00 2:55.00 |
Seria 3 z 5, 18:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KLIZA Adrian MOGIELNICKI Eryk MOCHOL Marcin ZIÓŁKOWSKI Adrian SZYMULA Kamil MAGUŁA Kamil LEONARCIK Kuba SARAN Damian | 95 94 95 95 96 94 94 94 | Avia Świdnik Orka Zamość Orlik Lublin Orlik Lublin Avia Świdnik Orka Zamość Wisła Puławy Wisła Puławy | 2:44.32 2:42.46 2:38.90 2:38.60 2:38.76 2:41.28 2:43.00 2:45.00 |
Seria 4 z 5, 18:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KAMIŃSKI Maciej WIAK Jakub DOBROWOLSKI Patryk CZOPEK Igor SZYDŁOWSKI Adrian JACNIACKI Mateusz ROGALSKI Igor BASIUK Wojciech | 93 95 92 94 92 93 92 93 | Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Wisła Puławy Orlik Lublin Fala Kraśnik Orlik Lublin Avia Świdnik | 2:34.89 2:27.89 2:27.50 2:25.00 2:26.11 2:27.69 2:31.00 2:36.56 |
Seria 5 z 5, 18:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BIADUŃ Adrian WASIL Sebastian DUBIEL Adam CZARNECKI Mikołaj SKUBICHA Konrad KOTOWICZ Jan MROZIK Jakub GRACZYK Przemysław | 93 94 93 89 92 91 92 92 | Lublinianka Avia Świdnik Lublinianka Orlik Lublin Orlik Lublin Lublinianka Orlik Lublin Orlik Lublin | 2:22.22 2:20.56 2:15.00 2:10.50 2:14.12 2:18.90 2:21.15 2:23.11 |
<< TOP >> |
3 - Blok III | 14.6.09 - 10:00 |
Konkurencja 23 14.6.09 - 10:00 | Kobiet, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
RO 15 RO 14 Top Times Polska RO Lubelskiego RO 12 RO 13 | 2:25.76 2:29.97 2:05.61 2:12.07 2:46.94 2:41.84 | SADŁO Kamila MŁODZIANOWSKA Marcelina JĘDRZEJCZAK Otylia URYNIUK Anna MŁODZIANOWSKA Marcelina MŁODZIANOWSKA Marcelina | AVSWI FAKRA POL WIPUL FAKRA FAKRA | Dêbica Oświêcim Montreal (CAN) Sewilla (ESP) Kraśnik Kraśnik | 9.5.09 6.7.08 28.7.05 24.8.97 18.6.06 17.6.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:00 |
1 2 3 4 5 6 7 | MIŁEK Antonina MACIEJEWSKA Joanna DUCHNOWSKA Julita MŁODZIANOWSKA Marcelina KŁOPOCKA Paulina PRZYCHODZEŃ Olga ZABURKO Joanna | 94 97 94 94 95 95 97 | Wisła Puławy Lublinianka Huragan Miêdzyrzec Fala Kraśnik Olimpia Lublin Skarpa Lublin Lublinianka | 3:10.00 3:09.00 2:39.03 2:29.97 2:32.00 2:55.00 3:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 14.6.09 - 10:04 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Top Times Polska RO Lubelskiego RO 15 RO 13 RO 14 RO 12 | 1:54.38 2:01.13 2:11.09 2:39.11 2:15.35 2:45.94 | KORZENIOWSKI Pawel CZARNECKI Mikołaj BULAK Michał SKÓRSKI Jakub KLIZA Mateusz SKÓRSKI Jakub | AZWAR ORLUB ORZAM AVSWI AVSWI AVSWI | Eindhoven (NED) Ostrowiec Św. Kraśnik Kraśnik Oświêcim Kraśnik | 21.3.08 3.4.08 17.6.07 17.6.07 6.7.08 18.6.06 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:04 |
3 4 5 6 | KUROWSKI Olaf GRELA Marcin KOPCZŃSKI Franciszek DOMARADZKI Bartosz | 97 95 97 96 | Lublinianka Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik | 3:05.00 2:53.21 3:03.23 NT |
Seria 2 z 3, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ŚRODEK Arkadiusz ZAKRZEWSKI Jakub BISZKONT Damian HAŁACZKIEWICZ Tomasz BASIUK Wojciech GOLEŃ Filip SOROKA Krzysztof RUTKOWSKI Krzysztof | 96 96 96 78 93 96 96 96 | Lublinianka Wisła Puławy Avia Świdnik Wisła Puławy Avia Świdnik Fala Kraśnik Lublinianka Lublinianka | 2:48.90 2:45.00 2:40.34 2:35.00 2:38.79 2:45.00 2:46.00 2:49.00 |
Seria 3 z 3, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SKÓRSKI Jakub ROGALSKI Igor SKROŚ Rafał BULAK Michał MARKIEWICZ Sebastian SKUBICHA Konrad SUSZEK Wojciech WIAK Jakub | 94 92 91 92 91 92 92 95 | Avia Świdnik Orlik Lublin Avia Świdnik Orka Zamość Orka Zamość Orlik Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin | 2:23.10 2:21.90 2:16.95 2:07.15 2:15.33 2:18.11 2:23.00 2:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 14.6.09 - 10:14 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista startowa |
RO 12 RO Lubelskiego RO 15 RO 14 RO 13 Top Times Polska | 1:06.82 55.41 59.67 59.68 1:00.92 55.14 | SADŁO Kamila BARZYCKA Paulina RADLIŃSKA Marcelina SADŁO Kamila SADŁO Kamila KORC Agata | AVSWI ORLUB ORZAM AVSWI AVSWI AWWRO | Dêbica Ostrowiec Św. Gorzów Wlkp. Oświêcim Oświêcim Beijing (CHN) | 2.7.06 6.6.04 13.7.08 6.7.08 8.7.07 13.8.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ZAWADZKA Laura BOGUCIŃSKA Kaja STAFIJOWSKA Aleksandra BOBOWSKA Dominika SADURSKA Martyna KOPYŚĆ Kinga JAROSIŃSKA Klaudia OZYGAŁA Nikola | 97 96 96 97 97 97 97 96 | Delfinek Łuków Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik Lublinianka Delfinek Łuków Delfinek Łuków Delfinek Łuków | 1:28.03 1:21.15 1:19.38 1:18.12 1:18.90 1:20.67 1:27.53 1:35.60 |
Seria 2 z 5, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KRUK Urszula WIERZBIŃSKA Nel KOSOWSKA Agata DENKO Eryka WÓJTOWICZ Julia CZECZKO Adrianna DUBAS Paulina ZABURKO Joanna | 97 96 93 97 95 96 93 97 | Lublinianka Avia Świdnik Olimpia Lublin Olimpia Lublin Olimpia Lublin Avia Świdnik Olimpia Lublin Lublinianka | 1:16.50 1:15.88 1:15.00 1:13.50 1:14.50 1:15.50 1:16.00 1:17.00 |
Seria 3 z 5, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | DERGHAM Linda DZIURKA Magdalena MIROSŁAW Klara PĘKAŁA Weronika AMBROŻKIEWICZ Kinga WÓJTOWICZ Emilia TREPKA Karolina SOBCZUK Monika | 96 96 96 96 95 93 96 94 | Orka Zamość Avia Świdnik Orlik Lublin Avia Świdnik Wisła Puławy Olimpia Lublin Delfinek Łuków Orka Zamość | 1:12.78 1:11.20 1:10.90 1:08.97 1:09.08 1:11.00 1:12.64 1:13.20 |
Seria 4 z 5, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KAMIŃSKA Aleksandra TWARDOWSKA Sylwia BORZĘCKA Katarzyna SZOPA Izabela DĄBROWSKA Paulina KŁOPOCKA Paulina DROZDA Aleksandra DYRDA Karolina | 96 93 95 95 94 95 95 97 | Orlik Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Olimpia Lublin Orlik Lublin Lublinianka | 1:06.98 1:05.00 1:04.97 1:03.50 1:04.00 1:05.00 1:06.21 1:08.81 |
Seria 5 z 5, 10:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CHWADECZKO Zuzanna SĘDŁAK Katarzyna CZERNIAK Gabriela RADLIŃSKA Marcelina SADŁO Kamila LEFANOWICZ Iwona LALAK Patrycja RUDAWSKA Adrianna | 95 94 91 93 94 92 95 96 | Orlik Lublin Orka Zamość Wisła Puławy Orka Zamość Avia Świdnik Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin | 1:03.00 1:02.40 1:00.50 59.56 59.82 1:01.50 1:02.50 1:03.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 14.6.09 - 10:24 | Mêżczyzn, 100m dowolny | Open Lista startowa |
RO 15 RO 14 RO 13 RO Lubelskiego Top Times Polska RO 12 | 54.71 56.50 59.03 48.49 48.49 1:01.25 | KĘCIK Aukasz KĘCIK Łukasz BULAK Michał CZERNIAK Konrad CZERNIAK Konrad BULAK Michał | LULUB LULUB ORZAM WIPUL WIPUL ORZAM | Ostrowiec Św. Oświêcim Warszawa Ostrowiec Św. Ostrowiec Św. Warszawa | 24.5.09 6.7.08 3.12.05 24.5.09 24.5.09 4.12.04 |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 10:24 |
3 4 5 | SUJKA Dominik CIASTEK Jakub RACHOŃ Jakub | 97 96 96 | Delfinek Łuków Fala Kraśnik Fala Kraśnik | 1:29.04 1:21.46 1:24.00 |
Seria 2 z 9, 10:26 |
2 3 4 5 6 7 | JAGIELSKI Tomasz JELEŃ Michał BARTUZI Patryk ILNICKI Michał CHROMIŃSKI Hubert BROJEK Jakub | 96 97 96 96 96 97 | Delfinek Łuków Avia Świdnik Wisła Puławy Orlik Lublin Delfinek Łuków Delfinek Łuków | 1:20.02 1:14.32 1:11.80 1:13.45 1:14.93 1:21.06 |
Seria 3 z 9, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | TATARA Kacper ZIÓŁKOWSKI Mateusz GRZYWA Karol WIAK Bartłomiej SZOSTAK Michał KIMAK Adam KOPCZŃSKI Franciszek SOLA Kornel | 96 96 97 97 94 96 97 97 | Avia Świdnik Orlik Lublin Fala Kraśnik Orlik Lublin Orka Zamość Avia Świdnik Avia Świdnik Fala Kraśnik | 1:10.83 1:09.50 1:09.00 1:08.05 1:08.54 1:09.08 1:09.89 1:11.00 |
Seria 4 z 9, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MICHALSKI Bartosz KAWALEC Jakub ŚRODEK Arkadiusz KOZIKOWSKI Maciej LUSAWA Łukasz LIS Przemysław BASIUK Maciej RUTKOWSKI Krzysztof | 96 96 96 92 95 96 96 96 | Orlik Lublin Avia Świdnik Lublinianka Skarpa Lublin Olimpia Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik Lublinianka | 1:07.89 1:07.47 1:07.00 1:06.00 1:06.70 1:07.24 1:07.56 1:08.00 |
Seria 5 z 9, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WIERUSZEWSKI Wiktor SURDACKI Jan KARKUT Paweł MOCHOL Marcin FŁAKOWSKI Damian MAGUŁA Kamil KOPROŃ Kacper SIEJAK Jakub | 96 94 94 95 94 94 92 97 | Orlik Lublin Fala Kraśnik Skarpa Lublin Orlik Lublin Orka Zamość Orka Zamość Skarpa Lublin Delfinek Łuków | 1:05.21 1:04.96 1:04.00 1:03.45 1:03.50 1:04.42 1:05.00 1:05.91 |
Seria 6 z 9, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WATROS Patryk WÓJCIK Łukasz WRONA Łukasz TCHÓRZEWSK Maciej KAMIŃSKI Maciej GWIAZDA Michał ZIELIŃSKI Filip BOŻYM Adam | 94 93 94 95 93 94 95 94 | Skarpa Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik | 1:03.20 1:02.63 1:02.50 1:02.00 1:02.34 1:02.50 1:03.00 1:03.23 |
Seria 7 z 9, 10:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZYMULA Kamil SZOPA Jakub DOBROWOLSKI Marcel ŻUKOWSKI Maciej KASPEREK Radosław LEONARCIK Kuba WIAK Jakub SARAN Damian | 96 93 95 93 94 94 95 94 | Avia Świdnik Orlik Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Lublinianka Wisła Puławy Orlik Lublin Wisła Puławy | 1:01.58 1:01.50 1:01.00 1:00.88 1:01.00 1:01.40 1:01.51 1:02.00 |
Seria 8 z 9, 10:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JACNIACKI Mateusz MAZUR Andrzej BRODZIK Andrzej ORZELSKI Marek KRAWCZYK Hubert ROGALSKI Igor SKROŚ Rafał HOŁUB Jan | 93 95 94 91 94 92 91 96 | Fala Kraśnik Avia Świdnik Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik | 1:00.00 59.56 59.00 59.00 59.00 59.10 59.87 1:00.14 |
Seria 9 z 9, 10:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | DOBROWOLSKI Patryk CZOPEK Igor GRACZYK Przemysław CZARNECKI Mikołaj SZYDŁOWSKI Adrian KĘCIK Łukasz SKUBICHA Konrad MROZIK Jakub | 92 94 92 89 92 94 92 92 | Orlik Lublin Wisła Puławy Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Lublinianka Orlik Lublin Orlik Lublin | 56.05 54.80 54.59 52.21 53.31 54.71 54.90 56.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 14.6.09 - 10:40 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
RO 15 Top Times Polska RO Lubelskiego RO 13 RO 12 RO 14 | 1:03.43 1:01.52 1:02.77 1:04.97 1:10.36 1:03.37 | LEFANOWICZ Iwona TCHÓRZ Alicja MAZUREK Zuzanna LEFANOWICZ Iwona LEFANOWICZ Iwona LEFANOWICZ Iwona | SKLUB SLGOR FAKRA SKLUB LULUB SKLUB | Melbourne (AUS) Ostrowiec Św. Beijing (CHN) Ostrowiec Warszawa Gorzów | 26.3.07 22.5.09 10.8.08 10.12.05 4.12.04 24.11.06 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:40 |
3 4 5 6 | KURZEMPA Monika KRUK Urszula DENKO Eryka KOPYŚĆ Kinga | 96 97 97 97 | Orka Zamość Lublinianka Olimpia Lublin Delfinek Łuków | 1:25.03 1:24.00 1:24.00 1:31.65 |
Seria 2 z 3, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BORZĘCKA Katarzyna WĘGIER Katarzyna SZOPA Izabela CZERNIAK Gabriela DUCHNOWSKA Julita KARCZEWSKA Joanna AMBROŻKIEWICZ Kinga DYRDA Karolina | 95 96 95 91 94 95 95 97 | Orlik Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin Wisła Puławy Huragan Miêdzyrzec Skarpa Lublin Wisła Puławy Lublinianka | 1:19.32 1:16.00 1:12.70 1:12.01 1:12.66 1:13.00 1:18.00 1:21.11 |
Seria 3 z 3, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JANICZEK Olga WIERTEL Agata SADŁO Kamila MAZUREK Zuzanna LEFANOWICZ Iwona TREPKA Karolina DĄBROWSKA Paulina ZYGO Karolina | 91 95 94 91 92 96 94 96 | Lublinianka Lublinianka Avia Świdnik Fala Kraśnik Orlik Lublin Delfinek Łuków Orlik Lublin Skarpa Lublin | 1:11.11 1:10.78 1:08.32 1:02.77 1:04.50 1:09.02 1:10.87 1:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 14.6.09 - 10:46 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
RO 13 RO 14 RO 15 Top Times Polska RO Lubelskiego RO 12 | 1:07.07 1:02.88 1:00.87 54.93 55.63 1:09.89 | CHOJAK Rafał HAŁACZKIEWICZ Paweł DUBIEL Adam KAWĘCKI RadosBaw SIEMBIDA Mariusz CHOJAK Rafał | WIPUL WIPUL LULUB NOZIE LULUB WIPUL | Oświêcim Drzonków Gorzów Wlkp. Ostrowiec Św. Sewilla (ESP) Dêbica | 27.6.08 8.7.07 13.7.08 22.5.09 23.8.97 1.7.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:46 |
3 4 5 | SUJKA Dominik GOŹDZIUK Sławomir LACHOWICZ Konrad | 97 96 97 | Delfinek Łuków Fala Kraśnik Avia Świdnik | 1:41.68 1:25.00 1:34.21 |
Seria 2 z 5, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 7 | KOMOSA Mateusz GRZYWA Karol BARTUZI Patryk RADLIŃSKI Ignacy KUROWSKI Olaf ZIÓŁKOWSKI Mateusz LIS Przemysław | 95 97 96 96 97 96 96 | Avia Świdnik Fala Kraśnik Wisła Puławy Orka Zamość Lublinianka Orlik Lublin Avia Świdnik | 1:22.34 1:20.00 1:19.00 1:17.37 1:19.00 1:19.55 1:20.54 |
Seria 3 z 5, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | HAŁACZKIEWICZ Tomasz WIERUSZEWSKI Wiktor LESZMAN Sebastian LEONARCIK Kuba HOŁUB Jan MOGIELNICKI Eryk SARAN Damian GRABCZAK Dawid | 78 96 97 94 96 94 94 97 | Wisła Puławy Orlik Lublin Avia Świdnik Wisła Puławy Avia Świdnik Orka Zamość Wisła Puławy Wisła Puławy | 1:16.00 1:12.34 1:11.24 1:10.02 1:10.14 1:11.34 1:12.60 1:16.00 |
Seria 4 z 5, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KLIZA Adrian SZELEST Jacek SZYDŁOWSKI Adrian CZOPEK Igor SKUBICHA Konrad ZIÓŁKOWSKI Adrian JANICKI Mateusz TCHÓRZEWSK Maciej | 95 95 92 94 92 95 96 95 | Avia Świdnik Skarpa Lublin Orlik Lublin Wisła Puławy Orlik Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 1:09.91 1:09.00 1:07.40 1:06.00 1:07.12 1:07.50 1:09.00 1:10.00 |
Seria 5 z 5, 10:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MROZIK Jakub DOBROWOLSKI Patryk DUBIEL Adam TROJAK Rafał HAŁACZKIEWICZ Paweł KOTOWICZ Jan PYDA Jakub CHOJAK Rafał | 92 92 93 93 93 91 94 95 | Orlik Lublin Orlik Lublin Lublinianka Wisła Puławy Wisła Puławy Lublinianka Skarpa Lublin Wisła Puławy | 1:05.20 1:00.89 59.38 59.00 59.00 1:00.01 1:05.00 1:06.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 14.6.09 - 10:54 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
RO 15 RO 14 RO 13 RO Lubelskiego RO 12 Top Times Polska | 1:18.01 1:16.19 1:20.47 1:14.96 1:25.41 1:08.54 | WNUK Sylwia WNUK Sylwia ŚWITKOWSKA Maja MAZUREK Karolina ZARZECKA Anna KAMIŃSKA Beata | HUMIE HUMIE LULUB FAKRA SKLUB AWGDA | Ostrowiec Św. Oświêcim Oświêcim Łódz Dêbica Montreal (CAN) | 24.5.09 6.7.08 2.7.05 16.7.06 28.6.08 25.7.05 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:54 |
3 4 5 | JAROSIŃSKA Klaudia SAKOWICZ Martyna ZAWADZKA Laura | 97 97 97 | Delfinek Łuków Orka Zamość Delfinek Łuków | 1:59.28 1:37.56 1:47.54 |
Seria 2 z 4, 10:58 |
2 3 4 5 6 7 | WÓJTOWICZ Julia BOGUCIŃSKA Kaja SAŁEK Natalia WIERTEL Agata DUBAS Paulina PĘKAŁA Weronika | 95 96 96 95 93 96 | Olimpia Lublin Avia Świdnik Orka Zamość Lublinianka Olimpia Lublin Avia Świdnik | 1:35.00 1:32.20 1:29.56 1:30.00 1:33.00 1:36.23 |
Seria 3 z 4, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MIŁEK Antonina KARYKOWSKA Katarzyna MŁODZIANOWSKA Marcelina ZARZECKA Anna DĄBROWSKA Paulina SZOPA Izabela SADURSKA Martyna MACIEJEWSKA Joanna | 94 96 94 96 94 95 97 97 | Wisła Puławy Skarpa Lublin Fala Kraśnik Skarpa Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Lublinianka Lublinianka | 1:28.00 1:27.60 1:25.26 1:25.00 1:25.23 1:25.67 1:27.80 1:28.90 |
Seria 4 z 4, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LALAK Patrycja RADLIŃSKA Marcelina RUDAWSKA Adrianna WNUK Sylwia DROZDA Aleksandra CHWADECZKO Zuzanna KARCZEWSKA Joanna RYBAK Iwona | 95 93 96 94 95 95 95 94 | Orlik Lublin Orka Zamość Orlik Lublin Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik | 1:23.50 1:21.65 1:19.56 1:16.19 1:17.50 1:20.00 1:23.00 1:24.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 14.6.09 - 11:04 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
RO 15 Top Times Polska RO Lubelskiego RO 14 RO 13 RO 12 | 1:07.26 1:00.66 1:04.20 1:09.39 1:14.43 1:19.33 | CZAJKOWSKI Wojciech WOLNIAK Sławomir DUSZYŃSKI Tomasz WASIL Sebastian KRAWCZYK Hubert KRAWCZYK Hubert | AVSWI AWGDA LULUB AVSWI SKLUB SKLUB | Ostrowiec Św. Ostrowiec Św. Ostrowiec Św. Oświêcim Oświêcim Warszawa | 24.5.09 24.5.09 24.5.09 6.7.08 7.7.07 2.12.06 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:04 |
1 2 3 4 5 6 7 | FRELAS Jakub BROJEK Jakub JAGIELSKI Tomasz DŁUTKOWSKI Jakub TATARA Kacper TARKOWSKI Adrian GOŹDZIUK Sławomir | 97 97 96 96 96 97 96 | Avia Świdnik Delfinek Łuków Delfinek Łuków Orka Zamość Avia Świdnik Avia Świdnik Fala Kraśnik | 1:46.56 1:40.63 1:31.19 1:25.56 1:30.41 1:37.89 1:46.44 |
Seria 2 z 5, 11:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PIWKOWSKI Szymon KAMIŃSKI Maciej SZYMULA Kamil FŁAKOWSKI Damian ILNICKI Michał KAWALEC Jakub LUSAWA Łukasz CHROMIŃSKI Hubert | 96 93 96 94 96 96 95 96 | Skarpa Lublin Orlik Lublin Avia Świdnik Orka Zamość Orlik Lublin Avia Świdnik Olimpia Lublin Delfinek Łuków | 1:25.50 1:21.79 1:20.55 1:20.00 1:20.45 1:21.24 1:24.00 1:25.52 |
Seria 3 z 5, 11:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | RUBAJ Adrian MARZEWSKI Robert WIAK Jakub CZERNIEC Filip JACNIACKI Mateusz SURDACKI Jan GRABCZAK Dawid KĘCIK Łukasz | 96 95 95 96 93 94 97 94 | Skarpa Lublin Avia Świdnik Orlik Lublin Skarpa Lublin Fala Kraśnik Fala Kraśnik Wisła Puławy Lublinianka | 1:20.00 1:19.80 1:18.56 1:16.90 1:17.85 1:19.00 1:20.00 1:20.00 |
Seria 4 z 5, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KRAWCZYK Hubert KULESZA Łukasz DOBROWOLSKI Marcel SKUBICHA Konrad MARKIEWICZ Sebastian BRACŁAW Karol BRODZIK Andrzej GRACZYK Przemysław | 94 95 95 92 91 95 94 92 | Skarpa Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Orlik Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin | 1:16.60 1:15.00 1:13.00 1:12.34 1:12.78 1:15.00 1:16.00 1:16.78 |
Seria 5 z 5, 11:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ŻUKOWSKI Maciej MROZIK Jakub CZARNECKI Mikołaj BIADUŃ Adrian CZAJKOWSKI Wojciech WASIL Sebastian TROJAK Rafał KOTOWICZ Jan | 93 92 89 93 94 94 93 91 | Orka Zamość Orlik Lublin Orlik Lublin Lublinianka Avia Świdnik Avia Świdnik Wisła Puławy Lublinianka | 1:10.97 1:08.53 1:07.40 1:06.93 1:07.26 1:07.98 1:10.50 1:11.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 14.6.09 - 11:14 | Kobiet, 800m dowolny | Open Lista startowa |
RO 15 RO 14 RO Lubelskiego Top Times Polska RO 12 RO 13 | 9:22.56 9:37.36 9:05.44 8:35.73 9:46.96 9:36.38 | MAZUREK Zuzanna SĘDŁAK Katarzyna MAZUREK Zuzanna JĘDRZEJCZAK Otylia RUDAWSKA Adrianna RUDAWSKA Adrianna | FAKRA ORZAM FAKRA AZWAR ORLUB ORLUB | Poznań Oświêcim Opole Ostrowiec Zw. Dêbica Oświêcim | 16.7.06 6.7.08 8.7.07 17.5.08 29.6.08 10.5.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 7 | CZECZKO Adrianna KOSOWSKA Agata DROZDA Aleksandra KŁOPOCKA Paulina ZYGO Karolina MIROSŁAW Klara DENKO Eryka | 96 93 95 95 96 96 97 | Avia Świdnik Olimpia Lublin Orlik Lublin Olimpia Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin Olimpia Lublin | NT 11:20.00 10:38.00 10:20.00 10:35.00 11:00.00 11:45.00 |
Seria 2 z 2, 11:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JANICZEK Olga RUDAWSKA Adrianna SĘDŁAK Katarzyna MAZUREK Zuzanna LEFANOWICZ Iwona CHWADECZKO Zuzanna BORZĘCKA Katarzyna KAMIŃSKA Aleksandra | 91 96 94 91 92 95 95 96 | Lublinianka Orlik Lublin Orka Zamość Fala Kraśnik Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin | 9:50.00 9:36.47 9:35.18 9:05.44 9:32.00 9:35.20 9:46.07 10:13.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 14.6.09 - 11:38 | Chłopców, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
RO 13 RO 12 | 9:13.54 9:55.16 | WIAK Jakub ŚWITKOWSKI Jan | ORLUB SKLUB | Oświêcim Kraśnik | 27.6.08 18.6.06 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:38 |
2 3 4 5 6 | ZAKRZEWSKI Jakub SOROKA Krzysztof CZERNIEC Filip SOLA Kornel GRABCZAK Dawid | 96 96 96 97 97 | Wisła Puławy Lublinianka Skarpa Lublin Fala Kraśnik Wisła Puławy | 11:20.00 11:00.00 10:55.00 11:00.00 11:20.00 |
Seria 2 z 2, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MICHALSKI Bartosz BISZKONT Damian WIERUSZEWSKI Wiktor SULIMA Filip GOLEŃ Filip SIEJAK Jakub WIAK Bartłomiej JANICKI Mateusz | 96 96 96 96 96 97 97 96 | Orlik Lublin Avia Świdnik Orlik Lublin Wodnik Radom Fala Kraśnik Delfinek Łuków Orlik Lublin Skarpa Lublin | 10:30.23 10:12.31 10:00.00 9:40.50 9:56.10 10:09.77 10:25.00 10:35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 14.6.09 - 12:00 | Mêżczyzn, 1500m dowolny | Open Lista startowa |
RO Lubelskiego RO 14 Top Times Polska RO 15 | 16:05.32 16:59.62 14:45.94 16:48.34 | ŁAZARONEK Piotr WIAK Jakub SAWRYMOWICZ Mateusz SYGNECKI Janusz | avswi ORLUB MKSZC SKLUB | Lizbona (POR) Ostrowiec Św. Melbourne (AUS) Łódz | 4.4.01 24.5.09 1.4.07 7.7.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:00 |
3 4 5 | BOŻYM Adam KAMIŃSKI Maciej SZOSTAK Michał | 94 93 94 | Avia Świdnik Orlik Lublin Orka Zamość | NT 17:45.12 21:02.13 |
Seria 2 z 2, 12:22 |
1 2 3 4 5 6 7 | MOCHOL Marcin KOZŁOWSKI Ernest DOBROWOLSKI Patryk DUBIEL Adam HAŁACZKIEWICZ Paweł SZYDŁOWSKI Adrian BIADUŃ Adrian | 95 95 92 93 93 92 93 | Orlik Lublin Polonia Warszawa Orlik Lublin Lublinianka Wisła Puławy Orlik Lublin Lublinianka | 17:45.00 17:20.00 17:00.00 16:27.22 16:38.00 17:00.00 17:30.00 |