VIII Mityng P造wacki Lubelszczyzna 2009 Zamo, 3.10.2009 |
Konkurencja 1 3.10.09 - 10:00 | Dziewcz靖, 50m motylkowy | Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | CZARNOCKA Kinga KARLI垶KA Weronika TARKOWSKA Maja | 98 98 98 | Avia widnik Trójka Pu豉wy Avia widnik | 52.38 46.04 51.18 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | KURZEMPA Katarzyna WIECZOREK Magdalena RABCZY垶KA Marta SYROKOSZ Angelika | 98 98 98 98 | Orka Zamo Fala Kranik Avia widnik Trójka Pu豉wy | 43.21 40.17 42.81 45.09 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | JAK笅IK Sara JACNIACKA Karolina PRZYBYSxWSKA Aleksandra MENDYK Adrianna GOLDSZTEJN Patrycja | 98 98 98 98 98 | Sparta Bi貪oraj Fala Kranik Wodnik Radom Wodnik Radom Trójka Pu豉wy | 39.60 37.84 31.20 35.50 39.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 3.10.09 - 10:04 | Ch這pców, 50m motylkowy | Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | BIELAK Arkadiusz PRZEGON Micha WIERZBI垶KI Denis | 98 98 98 | Sparta Bi貪oraj Orka Zamo Avia widnik | 47.38 42.24 45.71 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | LIS Patryk GΜGOWSKI Krzysztof BUJAK Kacper LE哸ZUK Dominik | 98 98 98 98 | Avia widnik Wodnik Radom MTP Lublinianka Orka Zamo | 40.38 33.50 35.49 41.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 3.10.09 - 10:08 | Dziewcz靖, 50m motylkowy | Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | CZECZKO Adrianna P艼Ax Weronika WIERZBI垶KA Nel | 96 96 96 | Avia widnik Avia widnik Avia widnik | 1:05.59 43.09 47.19 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | 浩BROWSKA Patrycja ZAWADZKA Laura MR紌 Monika MACIEJEWSKA Joanna KOPY Kinga | 96 97 96 97 97 | Trójka Pu豉wy Delfinek ㄆków Trójka Pu豉wy MTP Lublinianka Delfinek ㄆków | 42.97 42.04 41.82 41.98 42.87 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | SAKOWICZ Martyna DYRDA Karolina ZABURKO Joanna SADURSKA Martyna KRUK Urszula | 97 97 97 97 97 | Orka Zamo MTP Lublinianka MTP Lublinianka MTP Lublinianka MTP Lublinianka | 41.12 38.38 35.16 35.66 39.53 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | FEDOROWICZ Zuzanna KAMI垶KA Liliana DYMON Izabella NOWAK Paulina SIE哸ZYK Jowita | 96 97 96 96 97 | Wodnik Radom Delfinek ㄆków Wodnik Radom Wodnik Radom 畝k Bia豉 Podlaska | 33.90 30.94 29.50 30.90 33.45 | PK |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 3.10.09 - 10:14 | Ch這pców, 50m motylkowy | Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 | PRYJMA Wojciech DOMARADZKI Bartosz TATARA Kacper BANACZEK Konrad | 96 96 96 96 | Orka Zamo Avia widnik Avia widnik Orka Zamo | 40.87 36.18 36.88 45.56 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | ADAMCZYK Hubert KAWALEC Jakub RADWA垶KI Igor SZUTKO Mateusz SMYK Marcin | 97 96 97 97 96 | Orka Zamo Avia widnik Orka Zamo 畝k Bia豉 Podlaska Orka Zamo | 35.86 35.31 34.20 35.11 35.55 | PK |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | HOΣB Jan RUTKOWSKI Krzysztof GOLE Filip RODEK Arkadiusz KUROWSKI Olaf | 96 96 96 96 97 | Avia widnik MTP Lublinianka Fala Kranik MTP Lublinianka MTP Lublinianka | 33.85 33.23 32.90 33.22 33.84 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | RADLI垶KI Ignacy SZYMULA Kamil MAKOWSKI Bartosz BRZU Micha BASIUK Maciej | 96 96 96 97 96 | Orka Zamo Avia widnik Wodnik Radom Orka Zamo Avia widnik | 32.02 31.59 31.00 31.34 31.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 3.10.09 - 10:18 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | S犵xK Katarzyna RADLI垶KA Marcelina TWARDOWSKA Sylwia ZAKRZEWSKA Paulina | 94 93 93 95 | Orka Zamo Orka Zamo MTP Lublinianka Wodnik Radom | 1:09.77 1:02.14 1:09.00 1:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 3.10.09 - 10:20 | Mê盧zyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | KAWKA Micha MAGUx Kamil MAZUR Andrzej | 95 94 95 | Trójka Pu豉wy Orka Zamo Avia widnik | 1:16.92 1:10.57 1:16.32 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | SZOSTAK Micha BASIUK Wojciech W粑CIK ㄆkasz BADE垶KI Patryk | 94 93 93 94 | Orka Zamo Avia widnik Orka Zamo Wodnik Radom | 1:10.38 1:07.80 1:09.19 1:10.47 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | CZAJKOWSKI Wojciech KLIZA Mateusz K犴IK ㄆkasz MARKIEWICZ Sebastian SK紑SKI Jakub | 94 94 94 91 94 | Avia widnik Avia widnik MTP Lublinianka Orka Zamo Avia widnik | 1:05.66 1:00.53 59.00 59.67 1:02.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 3.10.09 - 10:26 | Dziewcz靖, 50m grzbietowy | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | SAWICKA Julia DZIWULSKA Julia MARCZUK Aleksandra | 01 00 01 | Orka Zamo Orka Zamo Orka Zamo | 1:25.00 1:10.12 1:12.00 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | GURA Alicja KRAWCZUK Katarzyna GODZISZEWSKA Maja ST襾ORA Julia | 00 00 00 00 | Orka Zamo Orka Zamo Orka Zamo Orka Zamo | 1:05.14 1:00.00 1:05.00 1:05.21 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | SZEWC Zuzanna RYNKOWSKA Martyna OSINIAK Ewa 烘UDA Weronika ZABΜCKA Patrycja | 00 00 00 00 00 | Orka Zamo Fala Kranik Orlik Lublin MTP Lublinianka Delfinek ㄆków | 58.00 47.00 42.80 45.00 55.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 3.10.09 - 10:32 | Ch這pców, 50m grzbietowy | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | SZPINDA Jakub POLSKI Bart這niej SZUWARA Kacper | 01 00 00 | Orka Zamo Orka Zamo Orka Zamo | 1:15.00 1:09.88 1:10.00 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 | WITKOWSKI Marcin WI紑KO Dawid KOzON Patryk | 00 00 00 | Orka Zamo Orka Zamo Orka Zamo | 1:05.00 56.00 1:02.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | KRAKOWIAK Piotr CH主ZY垶KI Mateusz ZARZYCKI Damian CZARNIECKI Jakub MADRAS B豉瞠j | 00 00 00 00 00 | Fala Kranik Orka Sochaczew Sparta Bi貪oraj Orka Zamo Fala Kranik | 51.16 50.19 40.34 48.13 50.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 3.10.09 - 10:36 | Dziewcz靖, 100m grzbietowy | Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 5 | KARPIUK Natalia SEKUx Katarzyna RUTA Izabela MALICKA Renata | 99 99 99 99 | Avia widnik Avia widnik Avia widnik Avia widnik | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | SZPINDA Kamila CYWKO Patrycja LISIAK Dorota BEzZ丘KA Estera CZYRKO Kaja | 99 99 99 99 99 | Orka Zamo Avia widnik Avia widnik Avia widnik Avia widnik | 2:40.00 2:23.50 2:10.90 2:20.94 2:32.86 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 | ROZMUS Joanna PANAS Joanna BRYK Paulina FLIS Klaudia BAΣTA Ada | 99 98 99 99 99 | Orka Zamo Orka Zamo Orka Zamo Avia widnik Orka Zamo | 2:10.25 2:00.34 1:54.59 1:57.92 2:10.12 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | ROSA Hanna PLI涊A Kinga SZTAMBOR Natalia ΧKUS Katarzyna KUPERSKA Katarzyna | 98 99 98 98 99 | Orka Zamo Orka Zamo Avia widnik Avia widnik Avia widnik | 1:50.34 1:44.12 1:37.79 1:43.29 1:49.25 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | KUZKO Aleksandra K襾A Karolina JACNIACKA Karolina CH主ZY垶KA Justyna ΧSIAK Milena | 98 98 98 98 98 | 畝k Bia豉 Podlaska Fala Kranik Fala Kranik Orka Sochaczew Trójka Pu豉wy | 1:36.12 1:28.44 1:18.20 1:27.07 1:28.73 | PK |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 3.10.09 - 10:52 | Ch這pców, 100m grzbietowy | Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | KARDYKA Jakub PIEKARU Damian GODEK Gerard | 99 99 99 | Avia widnik Avia widnik Orka Zamo | 2:58.29 2:22.21 2:40.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | DUDZIK-xGONY Kuba ZARAJCZYK Patryk SIDOR Adrian BUDZY垶KI Jakub P艼Ax Kacper | 99 99 99 99 99 | Avia widnik Avia widnik Orka Zamo Avia widnik Avia widnik | 2:21.28 2:12.21 2:02.14 2:03.64 2:13.66 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 | ZIELONKA Micha KAPΜN Aleksandra STASAK Bart這miej KOZAK Jakub KAWALEC Lech | 99 99 99 99 99 | Avia widnik Orka Zamo Avia widnik Avia widnik Orka Zamo | 2:01.18 1:59.00 1:55.92 1:57.90 1:59.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 | S犵xK Wiktor SOLSKI Piotr WI紑KO Patryk GURA Tomasz G紑ALSKI ㄆkasz | 99 99 98 98 98 | Orka Zamo Avia widnik Orka Zamo Orka Zamo Avia widnik | 1:55.43 1:54.07 1:51.44 1:53.12 1:54.82 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 | CIECHOMSKI Filip BIELAK Arkadiusz URBANEK Pawe MISIARZ Mariusz KOPE Filip | 99 98 99 98 99 | Avia widnik Sparta Bi貪oraj Trójka Pu豉wy Sparta Bi貪oraj Delfinek ㄆków | 1:49.72 1:35.68 1:34.68 1:35.59 1:38.27 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 | ZAPALSKI Konrad PR紎ZYNSKI Igor URBANIAK Przemys豉w JANKOWSKI Miko豉j BUJAK Kacper | 98 99 98 98 98 | Fala Kranik Fala Kranik Wis豉 Pu豉wy Delfinek ㄆków MTP Lublinianka | 1:24.03 1:21.16 1:17.00 1:20.89 1:21.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 3.10.09 - 11:10 | Dziewcz靖, 100m grzbietowy | Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | MR紌 Monika DYMON Izabella SIE哸ZYK Jowita STAFIJOWSKA Aleksandra | 96 96 97 96 | Trójka Pu豉wy Wodnik Radom 畝k Bia豉 Podlaska Avia widnik | 1:24.65 1:07.70 1:10.12 1:30.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 3.10.09 - 11:14 | Ch這pców, 100m grzbietowy | Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | SUJKA Dominik LIS Przemys豉w SZUTKO Mateusz | 97 96 97 | Delfinek ㄆków Avia widnik 畝k Bia豉 Podlaska | 1:41.68 1:20.54 1:22.87 | PK |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | KUROWSKI Olaf RADLI垶KI Ignacy RADWA垶KI Igor PRYJMA Wojciech | 97 96 97 96 | MTP Lublinianka Orka Zamo Orka Zamo Orka Zamo | 1:15.01 1:12.63 1:15.00 1:20.12 | PK |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | FEDOROWICZ Jakub BRZU Micha SULIMA Filip MAKOWSKI Bartosz RODEK Arkadiusz | 97 97 96 96 96 | Wodnik Radom Orka Zamo Wodnik Radom Wodnik Radom MTP Lublinianka | 1:12.60 1:10.88 1:07.60 1:10.00 1:11.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 3.10.09 - 11:20 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 | SOBCZUK Monika WIERTEL Agata KAMIENIK Ada | 94 95 95 | Orka Zamo MTP Lublinianka Wodnik Radom | 1:17.23 1:08.23 1:10.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 3.10.09 - 11:22 | Mê盧zyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | KOMOSA Mateusz BO玆M Adam PIELAK Patryk | 95 94 95 | Avia widnik Avia widnik Trójka Pu豉wy | 1:19.18 1:11.57 1:16.26 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 | W兄IK Jakub DUBIEL Adam MOGIELNICKI Eryk | 94 93 94 | Fala Kranik MTP Lublinianka Orka Zamo | 1:08.10 56.70 1:06.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 3.10.09 - 11:26 | Dziewcz靖, 50m klasyczny | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | SOSNOWSKA Paulina MARCZUK Aleksandra SAWICKA Julia SAMBORSKA Weronika | 01 01 01 00 | Delfinek ㄆków Orka Zamo Orka Zamo Orka Zamo | 1:24.76 1:20.00 1:23.00 1:27.43 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | ST襾ORA Julia RYNKOWSKA Martyna REJMAK Karolina KOPE Aleksandra DENYS Agnieszka | 00 00 00 00 00 | Orka Zamo Fala Kranik Trójka Pu豉wy Delfinek ㄆków Orka Zamo | 1:15.56 1:01.00 56.86 56.89 1:02.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 3.10.09 - 11:30 | Ch這pców, 50m klasyczny | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | SMYK Mateusz WΜDARCZYK Franciszek KRAKOWIAK Piotr WOKO Stanis豉w | 01 00 00 00 | Orka Zamo Fala Kranik Fala Kranik UKS 51 Lublin | 1:00.00 52.70 58.30 1:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 3.10.09 - 11:32 | Dziewcz靖, 50m klasyczny | Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | TARKOWSKA Maja BAΣTA Ada JU Aleksandra | 98 99 99 | Avia widnik Orka Zamo Orka Zamo | NT 1:10.21 1:10.21 |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 | D牞SKA Agata WACH Ewa ΧKUS Katarzyna WYPYCH Karolina | 98 99 98 98 | Trójka Pu豉wy Delfin Kozienice Avia widnik Trójka Pu豉wy | 57.83 57.00 57.81 57.89 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 | DUBIEL Ró瘸 SIENKIEWICZ Paula KOWAL Justyna PLI涊A Kinga ZABΜCKA Weronika | 98 99 99 99 99 | Orka Zamo Orka Zamo Orka Zamo Orka Zamo Delfinek ㄆków | 55.65 55.48 54.29 54.45 55.55 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | ZMITROWICZ Katarzyna RABCZY垶KA Marta KUZKO Aleksandra MATEJEK Julita OBERDA Inga | 99 98 98 98 99 | Delfin Kozienice Avia widnik 畝k Bia豉 Podlaska Delfinek ㄆków Orka Zamo | 54.00 51.69 48.76 50.78 52.30 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | SZYMA垶KA Klaudia W粑CIK Edyta MENDYK Adrianna KURZEMPA Katarzyna GOLE Martyna | 98 98 98 98 98 | Trójka Pu豉wy Delfin Kozienice Wodnik Radom Orka Zamo Fala Kranik | 46.12 44.00 39.80 43.70 44.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 3.10.09 - 11:40 | Ch這pców, 50m klasyczny | Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | ROGALSKI Bartosz GODEK Gerard MALANKA Jakub | 99 99 98 | Avia widnik Orka Zamo Avia widnik | NT 1:10.00 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | CYBULSKI Jan KOPE Hubert CELUCH Krzysztof ZAWADZKI Krystian KOPE Filip | 99 99 99 99 99 | Orka Zamo Delfinek ㄆków Delfin Kozienice Trójka Pu豉wy Delfinek ㄆków | 1:05.86 53.62 51.80 52.33 55.47 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | 烙Χ垶KI Jan WAJSZCZUK Janusz BRODZIAK Pawe KRY垶KI Cezary WAJSZCZUK Wiktor | 98 98 98 98 98 | Orka Zamo Orka Zamo Sparta Bi貪oraj Fala Kranik Orka Zamo | 51.36 49.56 47.23 49.00 51.27 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | GRZESZCZYK Kacper SZYMANEK Sebastian 烘UDA Pawe KULIK Krzysztof LE哸ZUK Dominik | 99 98 98 98 98 | Trójka Pu豉wy Delfinek ㄆków MTP Lublinianka Trójka Pu豉wy Orka Zamo | 44.92 41.54 40.08 40.96 44.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 3.10.09 - 11:46 | Dziewcz靖, 50m klasyczny | Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | KOWALCZYK Katarzyna MATEJEK Laura OZYGAx Nikola | 97 96 96 | Orka Zamo Delfinek ㄆków Delfinek ㄆków | 56.45 48.79 50.05 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 | ZAWADZKA Laura STAFIJOWSKA Aleksandra JAROSI垶KA Klaudia | 97 96 97 | Delfinek ㄆków Avia widnik Delfinek ㄆków | 48.52 45.41 48.32 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | SERAFIN Monika SAKOWICZ Martyna MACIEJEWSKA Joanna BOGUCI垶KA Kaja KONARZEWSKA Aleksandra | 97 97 97 96 97 | Orka Zamo Orka Zamo MTP Lublinianka Avia widnik Orka Zamo | 44.76 43.21 39.51 41.89 43.65 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | SIE哸ZYK Jowita SADURSKA Martyna NOWAK Paulina KAMI垶KA Liliana ORDY垶KA Izabela | 97 97 96 97 96 | 畝k Bia豉 Podlaska MTP Lublinianka Wodnik Radom Delfinek ㄆków Delfin Kozienice | 39.01 38.89 34.80 38.58 39.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 3.10.09 - 11:52 | Ch這pców, 50m klasyczny | Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | GORZKOWSKI Mateusz WYDMA垶KI Bart這miej NOWAK Tomasz JAGIELSKI Tomasz xGOWSKI Dawid | 96 97 97 96 96 | Avia widnik Orka Zamo Orka Zamo Delfinek ㄆków Avia widnik | NT 44.67 42.12 42.89 52.32 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | ADAMCZYK Hubert CHROMI垶KI Hubert FEDOROWICZ Jakub SMYK Marcin KAWALEC Jakub | 97 96 97 96 96 | Orka Zamo Delfinek ㄆków Wodnik Radom Orka Zamo Avia widnik | 40.00 37.93 34.90 36.67 39.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 3.10.09 - 11:54 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 | RYBAK Dominika KAMIENIK Ada RYBAK Iwona | 95 95 94 | Delfin Kozienice Wodnik Radom Avia widnik | 1:28.00 1:18.20 1:20.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 3.10.09 - 11:58 | Mê盧zyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | BASIUK Wojciech KULESZA ㄆkasz MARZEWSKI Robert | 93 95 95 | Avia widnik Orka Zamo Avia widnik | 1:19.51 1:13.06 1:15.84 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | MARKIEWICZ Sebastian OSI垶KI Szymon WASIL Sebastian BIADU Adrian CZAJKOWSKI Wojciech | 91 94 94 93 94 | Orka Zamo Delfinek ㄆków Avia widnik MTP Lublinianka Avia widnik | 1:09.45 1:06.97 1:04.97 1:06.00 1:07.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 3.10.09 - 12:02 | Dziewcz靖, 50m dowolny | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | SAMBORSKA Weronika GODZISZEWSKA Maja DZIWULSKA Julia | 00 00 00 | Orka Zamo Orka Zamo Orka Zamo | 1:11.34 1:00.00 1:09.21 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | GURA Alicja ZABΜCKA Patrycja DENYS Agnieszka SOSNOWSKA Paulina | 00 00 00 01 | Orka Zamo Delfinek ㄆków Orka Zamo Delfinek ㄆków | 59.58 55.50 57.00 59.66 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | KRAWCZUK Katarzyna REJMAK Karolina OSINIAK Ewa 烘UDA Weronika SZEWC Zuzanna | 00 00 00 00 00 | Orka Zamo Trójka Pu豉wy Orlik Lublin MTP Lublinianka Orka Zamo | 55.00 49.83 35.69 39.00 54.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 3.10.09 - 12:06 | Ch這pców, 50m dowolny | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | KOzON Patryk SZUWARA Kacper WITKOWSKI Marcin | 00 00 00 | Orka Zamo Orka Zamo Orka Zamo | 1:00.00 1:00.00 1:00.00 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | WI紑KO Dawid CH主ZY垶KI Mateusz SMYK Mateusz POLSKI Bart這niej | 00 00 01 00 | Orka Zamo Orka Sochaczew Orka Zamo Orka Zamo | 50.00 44.43 50.00 58.30 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | MADRAS B豉瞠j CZARNIECKI Jakub WΜDARCZYK Franciszek ZARZYCKI Damian WOKO Stanis豉w | 00 00 00 00 00 | Fala Kranik Orka Zamo Fala Kranik Sparta Bi貪oraj UKS 51 Lublin | 44.06 39.60 38.00 39.46 43.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 3.10.09 - 12:12 | Dziewcz靖, 100m dowolny | Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | MALICKA Renata KARPIUK Natalia RUTA Izabela | 99 99 99 | Avia widnik Avia widnik Avia widnik | NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 | SEKUx Katarzyna LISIAK Dorota CYWKO Patrycja SZPINDA Kamila CZYRKO Kaja | 99 99 99 99 99 | Avia widnik Avia widnik Avia widnik Orka Zamo Avia widnik | 3:12.00 2:25.00 2:10.04 2:20.00 2:54.86 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 | BEzZ丘KA Estera JU Aleksandra WACH Ewa FLIS Klaudia KUPERSKA Katarzyna | 99 99 99 99 99 | Avia widnik Orka Zamo Delfin Kozienice Avia widnik Avia widnik | 2:04.33 2:02.12 1:59.00 1:59.43 2:03.00 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 | ROZMUS Joanna D牞SKA Agata DUBIEL Ró瘸 ZMITROWICZ Katarzyna BRYK Paulina | 99 98 98 99 99 | Orka Zamo Trójka Pu豉wy Orka Zamo Delfin Kozienice Orka Zamo | 1:57.19 1:51.83 1:43.21 1:45.00 1:54.13 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 | OBERDA Inga SZTAMBOR Natalia SYROKOSZ Angelika MATEJEK Julita KOWAL Justyna | 99 98 98 98 99 | Orka Zamo Avia widnik Trójka Pu豉wy Delfinek ㄆków Orka Zamo | 1:40.00 1:34.86 1:32.67 1:33.73 1:35.40 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 | WYPYCH Karolina SZYMA垶KA Klaudia W粑CIK Edyta CZARNOCKA Kinga SIENKIEWICZ Paula | 98 98 98 98 99 | Trójka Pu豉wy Trójka Pu豉wy Delfin Kozienice Avia widnik Orka Zamo | 1:32.05 1:31.88 1:29.00 1:29.89 1:31.89 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 | KUZKO Aleksandra KARLI垶KA Weronika JAK笅IK Sara ΧSIAK Milena CH主ZY垶KA Justyna | 98 98 98 98 98 | 畝k Bia豉 Podlaska Trójka Pu豉wy Sparta Bi貪oraj Trójka Pu豉wy Orka Sochaczew | 1:24.49 1:22.14 1:18.78 1:19.98 1:22.80 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 | K襾A Karolina WIECZOREK Magdalena PRZYBYSxWSKA Aleksandra GOLE Martyna GOLDSZTEJN Patrycja | 98 98 98 98 98 | Fala Kranik Fala Kranik Wodnik Radom Fala Kranik Trójka Pu豉wy | 1:16.86 1:13.76 1:03.76 1:11.89 1:14.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 3.10.09 - 12:32 | Ch這pców, 100m dowolny | Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
1 2 3 4 5 | PIEKARU Damian DUDZIK-xGONY Kuba SAMBORSKI Piotr P艼Ax Kacper KARDYKA Jakub | 99 99 98 99 99 | Avia widnik Avia widnik Orka Zamo Avia widnik Avia widnik | NT 2:45.00 2:06.34 2:16.00 3:10.00 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 | ZARAJCZYK Patryk ZIELONKA Micha CYBULSKI Jan KUSY Rados豉w KOZAK Jakub | 99 99 99 98 99 | Avia widnik Avia widnik Orka Zamo Orka Zamo Avia widnik | 2:05.00 2:03.00 2:00.00 2:00.45 2:03.21 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 | BUDZY垶KI Jakub STASAK Bart這miej KAWALEC Lech WAJSZCZUK Wiktor CIECHOMSKI Filip | 99 99 99 98 99 | Avia widnik Avia widnik Orka Zamo Orka Zamo Avia widnik | 1:59.00 1:55.00 1:52.00 1:53.11 1:56.31 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 | WAJSZCZUK Janusz SIDOR Adrian KAPΜN Aleksandra SOLSKI Piotr G紑ALSKI ㄆkasz | 98 99 99 99 98 | Orka Zamo Orka Zamo Orka Zamo Avia widnik Avia widnik | 1:49.43 1:47.96 1:45.00 1:47.00 1:48.04 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 | WI紑KO Patryk S犵xK Wiktor ROGALSKI Bartosz GURA Tomasz 烙Χ垶KI Jan | 98 99 99 98 98 | Orka Zamo Orka Zamo Avia widnik Orka Zamo Orka Zamo | 1:44.01 1:42.46 1:37.39 1:40.23 1:43.12 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 | CELUCH Krzysztof ZAWADZKI Krystian WIERZBI垶KI Denis KOPE Hubert MALANKA Jakub | 99 99 98 99 98 | Delfin Kozienice Trójka Pu豉wy Avia widnik Delfinek ㄆków Avia widnik | 1:37.00 1:31.66 1:30.59 1:31.34 1:33.32 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 | BRODZIAK Pawe SZYMANEK Sebastian KULIK Krzysztof URBANEK Pawe GRZESZCZYK Kacper | 98 98 98 99 99 | Sparta Bi貪oraj Delfinek ㄆków Trójka Pu豉wy Trójka Pu豉wy Trójka Pu豉wy | 1:28.02 1:20.56 1:20.48 1:20.52 1:27.32 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 | PRZEGON Micha ZAPALSKI Konrad KRY垶KI Cezary LIS Patryk MISIARZ Mariusz | 98 98 98 98 98 | Orka Zamo Fala Kranik Fala Kranik Avia widnik Sparta Bi貪oraj | 1:19.23 1:16.85 1:16.07 1:16.62 1:19.13 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 | PR紎ZYNSKI Igor 烘UDA Pawe GΜGOWSKI Krzysztof URBANIAK Przemys豉w JANKOWSKI Miko豉j | 99 98 98 98 98 | Fala Kranik MTP Lublinianka Wodnik Radom Wis豉 Pu豉wy Delfinek ㄆków | 1:13.16 1:09.98 1:08.00 1:08.00 1:12.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 3.10.09 - 12:56 | Dziewcz靖, 100m dowolny | Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | KOWALCZYK Katarzyna MATEJEK Laura OZYGAx Nikola | 97 96 96 | Orka Zamo Delfinek ㄆków Delfinek ㄆków | 1:43.54 1:32.68 1:35.68 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | SERAFIN Monika JAROSI垶KA Klaudia BOGUCI垶KA Kaja ORDY垶KA Izabela KONARZEWSKA Aleksandra | 97 97 96 96 97 | Orka Zamo Delfinek ㄆków Avia widnik Delfin Kozienice Orka Zamo | 1:29.54 1:27.53 1:21.15 1:23.00 1:29.21 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | KOPY Kinga CZECZKO Adrianna KRUK Urszula WIERZBI垶KA Nel 浩BROWSKA Patrycja | 97 96 97 96 96 | Delfinek ㄆków Avia widnik MTP Lublinianka Avia widnik Trójka Pu豉wy | 1:20.67 1:15.50 1:14.40 1:15.35 1:17.84 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | ZABURKO Joanna SIE哸ZYK Jowita DYRDA Karolina FEDOROWICZ Zuzanna P艼Ax Weronika | 97 97 97 96 96 | MTP Lublinianka 畝k Bia豉 Podlaska MTP Lublinianka Wodnik Radom Avia widnik | 1:11.52 1:08.07 1:05.88 1:07.20 1:08.97 | PK |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 3.10.09 - 13:04 | Ch這pców, 100m dowolny | Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | SUJKA Dominik NOWAK Tomasz BANACZEK Konrad | 97 97 96 | Delfinek ㄆków Orka Zamo Orka Zamo | 1:29.79 1:23.12 1:24.56 |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 | GORZKOWSKI Mateusz xGOWSKI Dawid WYDMA垶KI Bart這miej JAGIELSKI Tomasz | 96 96 97 96 | Avia widnik Avia widnik Orka Zamo Delfinek ㄆków | 1:18.10 1:15.27 1:17.88 1:20.02 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 | CHROMI垶KI Hubert TATARA Kacper SMYK Marcin SZUTKO Mateusz DOMARADZKI Bartosz | 96 96 96 97 96 | Delfinek ㄆków Avia widnik Orka Zamo 畝k Bia豉 Podlaska Avia widnik | 1:14.92 1:10.83 1:07.70 1:10.32 1:11.20 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | BRZU Micha RADLI垶KI Ignacy LIS Przemys豉w GOLE Filip RADWA垶KI Igor | 97 96 96 96 97 | Orka Zamo Orka Zamo Avia widnik Fala Kranik Orka Zamo | 1:07.37 1:06.09 1:05.29 1:05.84 1:06.88 | PK PK |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | RUTKOWSKI Krzysztof SZYMULA Kamil HOΣB Jan SULIMA Filip BASIUK Maciej | 96 96 96 96 96 | MTP Lublinianka Avia widnik Avia widnik Wodnik Radom Avia widnik | 1:03.44 59.73 58.73 59.50 1:03.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 3.10.09 - 13:12 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | RYBAK Dominika RYBAK Iwona SOBCZUK Monika | 95 94 94 | Delfin Kozienice Avia widnik Orka Zamo | 1:20.00 1:08.69 1:11.61 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | ZAKRZEWSKA Paulina TWARDOWSKA Sylwia RADLI垶KA Marcelina S犵xK Katarzyna WIERTEL Agata | 95 93 93 94 95 | Wodnik Radom MTP Lublinianka Orka Zamo Orka Zamo MTP Lublinianka | 1:03.00 1:02.00 57.69 1:01.72 1:02.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 3.10.09 - 13:16 | Mê盧zyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | KOMOSA Mateusz KULESZA ㄆkasz PIELAK Patryk | 95 95 95 | Avia widnik Orka Zamo Trójka Pu豉wy | 1:10.97 1:08.68 1:10.95 |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 | MARZEWSKI Robert BO玆M Adam W兄IK Jakub KAWKA Micha | 95 94 94 95 | Avia widnik Avia widnik Fala Kranik Trójka Pu豉wy | 1:05.00 1:01.24 1:03.28 1:08.37 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 | MAGUx Kamil BADE垶KI Patryk SK紑SKI Jakub MOGIELNICKI Eryk SZOSTAK Micha | 94 94 94 94 94 | Orka Zamo Wodnik Radom Avia widnik Orka Zamo Orka Zamo | 1:00.80 59.42 58.77 58.84 1:00.47 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | MARKIEWICZ Sebastian MAZUR Andrzej BIADU Adrian WASIL Sebastian W粑CIK ㄆkasz | 91 95 93 94 93 | Orka Zamo Avia widnik MTP Lublinianka Avia widnik Orka Zamo | 58.33 57.94 57.00 57.57 57.99 | PK |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | KLIZA Mateusz K犴IK ㄆkasz MAZUREK Jaros豉w DUBIEL Adam OSI垶KI Szymon | 94 94 79 93 94 | Avia widnik MTP Lublinianka MTP Lublinianka MTP Lublinianka Delfinek ㄆków | 56.40 54.50 52.80 53.45 56.28 |