Sobota pływacka- runda IV Sucha Beskidzka, 24.10.2009 |
Konkurencja 1 24.10.2009 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | Jasień Sucha Beskidzka 11 lat JASIEŃ Sucha Beskidzka 13lat JASIEŃ Sucha Beskida 1 12lat | JASIEŃ Sucha Beskidzka JASIEŃ Sucha Beskidzka JASIEŃ Sucha Beskidzka | NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 5 | Jordan 2 - J 11lat KMITA Zabierzów 11lat JORDAN Kraków 2 11lat Jasień Sucha Beskidzka 2 12 lat | JORDAN Kraków KMITA Zabierzów JORDAN Kraków JASIEŃ Sucha Beskidzka | 3:06.00 2:58.20 3:00.00 NT |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ÓSEMKA Oświêcim 11lat Jordan Kraków 1 11lat ÓSEMKA Oświêcim 12lat UNIA Tarnów 11 lat Jordan 75 12lat Jordan 1 - J 11lat | UKS ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków UKS ÓSEMKA Oświêcim UNIA Tarnów JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 2:45.00 2:39.00 2:29.00 2:35.00 2:40.11 2:46.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | PŁYWAK Bochnia 12 lat Jordan Kraków 2 13lat Jordan Kraków 1 13 lat STP Nowy Sącz 13 lat KORONA Kraków 13lat JORDAN SP156 12lat | TS PŁYWAK Bochnia JORDAN Kraków JORDAN Kraków STP Nowy Sącz KORONA Kraków JORDAN Kraków | 2:23.00 2:17.00 2:12.00 2:15.00 2:22.50 2:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 24.10.2009 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | Jordan 2 - J 11lat JORDAN Kraków 2 11lat KMITA Zabierzów 11lat | JORDAN Kraków JORDAN Kraków KMITA Zabierzów | 3:12.00 2:55.00 2:57.80 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | Jordan 1 - J 11lat JORDAN Kraków 1 11lat UNIA Tarnów 11 lat ÓSEMKA Oświêcim 11lat | JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Tarnów UKS ÓSEMKA Oświêcim | 2:49.00 2:38.00 2:40.00 2:50.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | STP Nowy Sącz 13 lat Jordan I - SP75 12 lat Jordan Kraków 1 13lat Jordan Kraków 2 13lat Jordan II - SP75 12lat ÓSEMKA Oświêcim 12lat | STP Nowy Sącz JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków UKS ÓSEMKA Oświêcim | 2:25.00 2:16.09 2:04.00 2:13.00 2:24.05 2:26.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 24.10.2009 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12 |
1 2 3 4 5 | WOŹNIAK Marta SKRZYPEK Malwina KOPEK Anna LASEK Dagmara CHUDASZEK Angelika | 96 98 98 97 98 | JASIEŃ Sucha Beskidzka JORDAN Kraków KMITA Zabierzów JASIEŃ Sucha Beskidzka JORDAN Kraków | NT 57.76 56.20 57.60 58.00 |
Seria 2 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | NĘDZA Adrianna ZIELIŃSKA Weronika PASTUSZEK Gabriela WĄTEK Anna KONRAD Monika SOŁTYSIK Lidia | 97 97 98 98 98 98 | KMITA Zabierzów JASIEŃ Sucha Beskidzka UKS ÓSEMKA Oświêcim SOKÓŁ Myślenice JORDAN Kraków UKS ÓSEMKA Oświêcim | 55.30 54.78 53.00 53.22 55.00 56.00 |
Seria 3 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | JABŁOŃSKA Kamila BĄK Karolina KINCZKOWSKA Kaja SZCZYRBAK Kornelia KOWALEWSKA Karolina PISZNOT Małgorzata | 98 98 98 96 98 98 | JASIEŃ Sucha Beskidzka JASIEŃ Sucha Beskidzka KMITA Zabierzów JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 52.20 52.00 51.60 51.66 52.00 52.59 |
Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | MOSKAL Karolina BĄK Katarzyna GRZĄDZIEL Natalia SZOSTAK Agnieszka MAŁUSECKA Ewa JARZYNA Julia | 97 98 98 98 96 98 | JORDAN Kraków JASIEŃ Sucha Beskidzka JORDAN Kraków AQARIUS Myślenice JASIEŃ Sucha Beskidzka JORDAN Kraków | 51.03 51.00 50.23 50.25 51.00 51.32 |
Seria 5 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | DRYJA Alicja KOŚCIELNIAK Patrycja DOLEGŁO Martyna MAKOCKA Małgorzata STELMACH Weronika STARZEC Natalia | 98 98 98 98 97 98 | KMITA Zabierzów JASIEŃ Sucha Beskidzka UKS ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków AQARIUS Myślenice | 50.20 50.09 50.00 50.00 50.19 50.20 |
Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | POCHOPIEŃ Karolina PODGÓRNI Marcelina BURY Aleksandra GORYCKA Sylwia DREWNICKA Magdalena GANCARZ Kamila | 97 97 96 98 97 97 | JASIEŃ Sucha Beskidzka JORDAN Kraków JASIEŃ Sucha Beskidzka JASIEŃ Sucha Beskidzka AQARIUS Myślenice JASIEŃ Sucha Beskidzka | 50.00 49.90 49.00 49.08 49.92 50.00 |
Seria 7 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | CUPEK Weronika BEDNARZ Aleksandra PIĄTEK Monika FILIP Patrycja KUROWSKA Wanda LIPOWSKA Maria | 98 98 97 97 98 98 | NEMO Bielsko-Biała CKiS Skawina JORDAN Kraków UNIA Tarnów JORDAN Kraków KMITA Zabierzów | 48.20 47.87 47.45 47.50 48.00 48.30 |
Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | STANEK Anna KOPP Nikoletta KACZMARCZYK Dagmara PODYMA Kinga MAŚLANY Katarzyna BANAŚ Monika | 97 98 96 97 98 98 | JORDAN Kraków AQARIUS Myślenice TS PŁYWAK Bochnia JORDAN Kraków UKS ÓSEMKA Oświêcim KAROL Wadowice | 47.15 46.42 45.00 45.00 46.83 47.26 |
Seria 9 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KLICH Maja MIERNIK Daria CHECHELSKA Joanna TEUL Patrycja SIKORA Sandra KOZIK Anna | 96 97 97 98 97 98 | UNIA Tarnów CKiS Skawina JORDAN Kraków JORDAN Kraków UKS ÓSEMKA Oświêcim TS PŁYWAK Bochnia | 44.50 44.14 43.85 44.00 44.46 45.00 |
Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | FROSZTĘGA Agnieszka MARCISZ Anna KACZOROWSKA Izabela HYŻY Aneta ORCZYKOWSKA Violetta JAWOR Agnieszka | 96 96 97 96 97 96 | AQARIUS Myślenice STP Nowy Sącz JASIEŃ Sucha Beskidzka JORDAN Kraków STP Nowy Sącz JORDAN Kraków | 43.21 43.00 42.50 42.65 43.00 43.37 |
Seria 11 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | CZEKAJ Anna KOCEMBA Paulina KWIATKOWSKA Kaja PABIAN Agnieszka BOŻEK Dominika MRÓZ Aleksandra | 97 96 96 96 97 97 | CKiS Skawina UKS ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków UKS ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków | 41.54 41.39 40.70 40.97 41.49 42.44 |
Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SOWA Marta SAMULIK Magdalena SENETELSKA Olga SUDER Marta CZŁOWIEK Roksana CHMIELEK Anna | 96 97 97 97 96 96 | JORDAN Kraków UNIA Tarnów KORONA Kraków CKiS Skawina UKS ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków | 40.00 38.50 36.69 36.87 39.49 40.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 24.10.2009 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SAWERA Krystian FEUER Michał SZLACHCIC Wojciech KONICKI Dawid JUSZCZYK Oskar DUDEK Kamil | 98 98 98 98 98 97 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków UKS ÓSEMKA Oświêcim STP Nowy Sącz JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 55.26 55.00 53.66 55.00 55.00 58.56 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SMOTER Sebastian KULETA Jakub POPIELA Mateusz KONICKI Konrad MŁYNARCZYK Adrian GOLIŃSKI Oskar | 98 98 97 98 97 98 | GABI Proszówki JORDAN Kraków CKiS Skawina STP Nowy Sącz JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 51.14 50.00 48.78 49.00 50.88 51.24 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KORNAUS Norbert ZIEMIANIN Konrad SCHNETZNER Kacper LEŻOŃ Wojciech DZIÓBEK Patryk LECHOWICZ Artur | 98 97 98 98 98 97 | UNIA Tarnów JORDAN Kraków JASIEŃ Sucha Beskidzka JORDAN Kraków UKS ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków | 48.30 47.96 47.20 47.47 48.00 48.40 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | DROŃSKI Michał WAWER Mateusz ŁACH Grzegorz BUŁKA Aleksander DĄBROWSKI Jakub STANISZEWSKI Michał | 97 97 97 97 98 98 | JASIEŃ Sucha Beskidzka JORDAN Kraków TS PŁYWAK Bochnia JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 47.00 46.69 46.50 46.50 46.96 47.15 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | GEMBALA Konrad KOCWA Paweł MARCINIEC Patryk JANUS Tomasz PIWOWARSKI Grzegorz KUŹNOCZKA Juri | 97 97 97 97 98 98 | UKS ÓSEMKA Oświêcim KMITA Zabierzów UKS ÓSEMKA Oświêcim UKS ÓSEMKA Oświêcim UNIA Tarnów KMITA Zabierzów | 46.18 45.30 44.25 45.15 45.50 46.20 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | ŚIEPRAWSKI Jakub HOŁDA Karol RUSZKOWSKI Kacper BOCHENEK Patryk PIWOWARCZYK Mateusz PIEŚNIAK Jakub | 96 98 97 97 97 97 | CKiS Skawina UNIA Tarnów UKS ÓSEMKA Oświêcim STP Nowy Sącz UNIA Tarnów UKS ÓSEMKA Oświêcim | 44.12 43.50 42.50 43.00 44.00 44.15 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | MURZYN Dawid LELEK Mateusz CHOŁDA Łukasz SKRZYPEK Grzegorz MACHNO Andrzej KSIĄŻEK Ignacy | 97 96 97 97 97 98 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 41.94 41.68 40.90 40.98 41.80 42.36 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | TROJAK Jakub KARWALA Maciej SKOWRON Tomasz MAŚLANKA Szymon CIEŚLAR Igor WOŹNIAK Piotr | 97 96 96 96 97 96 | TS PŁYWAK Bochnia JORDAN Kraków STP Nowy Sącz KAROL Wadowice JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 40.00 39.08 39.00 39.07 39.51 40.01 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | CZEKAJ Kamil KAWIECKI Rafał BARAN Filip ZYCH Kamil LISZEWSKI Przemysław BIJAK Patryk | 96 96 96 96 96 96 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków WIKING Brzesko UKS ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków | 38.50 38.21 37.80 38.00 38.49 38.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 24.10.2009 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | BURY Aleksandra KURKIEWICZ Kamila DREWNIK Aleksandra | 96 97 97 | JASIEŃ Sucha Beskidzka UKS ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków | NT 5:54.50 6:06.32 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | BANACH Aleksandra SIRGNANO Luigia SIKORA Justyna POLAK Justyna | 96 96 96 97 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków UKS ÓSEMKA Oświêcim UKS ÓSEMKA Oświêcim | 5:20.14 4:59.83 5:12.00 5:54.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 24.10.2009 | Chłopców, 400m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | ŚNIEŻEK Maksymilian LECHOWICZ Filip BATKO Daniel WAWER Mateusz | 97 97 97 97 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków | NT 5:27.36 5:46.42 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | MISTERKA Krzysztof KICA Paweł CIĘŻKOWSKI Dominik CZEKAJ Kamil RUSZKOWSKI Kacper LITWA Krzysztof | 97 96 96 96 97 96 | UNIA Tarnów JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków UKS ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków | 5:02.00 4:55.23 4:24.82 4:52.21 4:55.92 5:05.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 24.10.2009 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | KOŚCIELNIAK Patrycja KOZIOŁ Żaklina OCYLOK Dominika JAMROŻY Kinga | 98 98 98 98 | JASIEŃ Sucha Beskidzka UNIA Tarnów UKS ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków | NT 2:35.50 2:53.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 24.10.2009 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | KONICKI Dawid ZIELIŃSKI Szymon ROMAŃSKI Bartłomiej | 98 98 98 | STP Nowy Sącz KMITA Zabierzów JORDAN Kraków | NT 3:05.60 NT |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | POCHPIEŃ Stanisław PIWOWARSKI Grzegorz GOLIŃSKI Oskar ŻUREK Ernest | 98 98 98 98 | JASIEŃ Sucha Beskidzka UNIA Tarnów JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 2:51.00 2:40.00 2:49.08 3:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 24.10.2009 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12 |
2 3 4 | PISZNOT Małgorzata BEDNARZ Aleksandra NOWOSAD Katarzyna | 98 98 96 | JORDAN Kraków CKiS Skawina KMITA Zabierzów | NT NT NT |
Seria 2 z 12 |
2 3 4 5 | CHUDASZEK Angelika KONRAD Monika KUMAŃSKA Karolina KINCZKOWSKA Dominika | 98 98 98 98 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków UKS ÓSEMKA Oświêcim KMITA Zabierzów | 1:50.00 1:48.00 1:49.00 1:50.20 |
Seria 3 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | DOLEGŁO Martyna SOŁTYSIK Lidia NOWAK Weronika KOWALEWSKA Karolina POCHOPIEŃ Karolina BOROWCZYK Patrycja | 98 98 98 98 97 98 | UKS ÓSEMKA Oświêcim UKS ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków JASIEŃ Sucha Beskidzka UKS ÓSEMKA Oświêcim | 1:44.00 1:42.00 1:41.14 1:42.00 1:42.32 1:45.00 |
Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | ROLA Monika MICHAŁOWSKA Wiktoria DURAN Ewa MAKOCKA Małgorzata GRZĄDZIEL Natalia DREWNICKA Magdalena | 98 98 97 98 98 97 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków AQARIUS Myślenice | 1:40.00 1:38.18 1:37.85 1:38.00 1:38.19 1:40.43 |
Seria 5 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | LIPOWSKA Maria WĄTOR Karolina FILIP Patrycja BANAŚ Monika RUGAŁA Anna WIDOMSKA Katarzyna | 98 98 97 98 98 98 | KMITA Zabierzów JORDAN Kraków UNIA Tarnów KAROL Wadowice TS PŁYWAK Bochnia STP Nowy Sącz | 1:36.20 1:34.20 1:33.00 1:33.06 1:35.00 1:37.00 |
Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | ZAMACHOWSKA Wiktoria TUTUNCIU Sara STANEK Anna KUROWSKA Wanda TEUL Patrycja GRABCZYŃSKA Agnieszka | 98 98 97 98 98 98 | KMITA Zabierzów UNIA Tarnów JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Tarnów | 1:32.47 1:32.00 1:31.88 1:32.00 1:32.00 1:32.94 |
Seria 7 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | MOSKAL Karolina LESIAK Agnieszka KOZIK Anna SIKORA Sandra JAMROŻY Kinga KLAPER Natalia | 97 98 98 97 98 98 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków TS PŁYWAK Bochnia UKS ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Tarnów | 1:30.09 1:29.71 1:28.50 1:28.50 1:30.08 1:30.91 |
Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | GRUCA Nina DYNA Angelika WCISŁO Karolina KUZERA Agata FROSZTĘGA Agnieszka MIELCZAREK Anna | 98 97 98 97 96 98 | CKiS Skawina JORDAN Kraków SOKÓŁ Myślenice JORDAN Kraków AQARIUS Myślenice JORDAN Kraków | 1:27.65 1:26.20 1:25.08 1:26.03 1:26.87 1:28.00 |
Seria 9 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | PIWOROWICZ Agnieszka MAZUREK Patrycja SZKUDLAREK Karolina POTĘPA Karolina MIERNIK Daria LEŚNIEWSKA Barbara | 96 96 96 96 97 97 | STP Nowy Sącz KORONA Kraków KORONA Kraków JORDAN Kraków CKiS Skawina JORDAN Kraków | 1:24.00 1:22.00 1:21.00 1:21.50 1:22.14 1:24.37 |
Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | JAWOR Agnieszka SUDEK Agnieszka MACHOWSKA Inez KLICH Maja ĆWIĘKAŁA Olga JANIK Kinga | 96 97 96 96 96 96 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków WIKING Brzesko UNIA Tarnów UKS ÓSEMKA Oświêcim KORONA Kraków | 1:19.93 1:19.48 1:19.00 1:19.00 1:19.49 1:20.00 |
Seria 11 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | BOŻEK Dominika BAZYL Magdalena KOCEMBA Paulina SZCZYRBAK Kornelia SUDER Marta SIKORA Justyna | 97 97 96 96 97 96 | UKS ÓSEMKA Oświêcim AQARIUS Myślenice UKS ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków CKiS Skawina UKS ÓSEMKA Oświêcim | 1:17.49 1:16.38 1:16.20 1:16.26 1:17.07 1:18.50 |
Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | DWORACZEK Paulina MAKOCKA Izabela JANICZEK Joanna CZŁOWIEK Roksana SIRGNANO Luigia SENETELSKA Olga | 96 96 96 96 96 97 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków UKS ÓSEMKA Oświ&ec |