Sobota p造wacka- runda IV Sucha Beskidzka, 24.10.2009 |
Konkurencja 1 24.10.2009 - 10:00 | Dziewcz靖, 4 x 50m zmienny | 11 - 13 lat Lista zg這sze |
1 | JORDAN Kraków 1 | MKS JORDAN Kraków | 2:12.00 | ||||
2 | STP Nowy S鉍z 13 lat | STP Nowy S鉍z | 2:15.00 | ||||
3 | JORDAN Kraków 2 | MKS JORDAN Kraków | 2:17.00 | ||||
4 | KORONA Kraków 13lat | KS KORONA Kraków | 2:22.50 | ||||
5 | PΧWAK Bochnia 12 lat | TS PΧWAK Bochnia | 2:23.00 | ||||
6 | JORDAN SP156 12lat | MKS JORDAN Kraków | 2:25.00 | ||||
7 | 紎EMKA Owiêcim 12lat | UKS 紎EMKA Owiêcim | 2:29.00 | ||||
8 | UNIA Tarnów 11 lat | ZKS UNIA Tarnów | 2:35.00 | ||||
9 | Jordan Kraków 1 11lat | MKS JORDAN Kraków | 2:39.00 | ||||
10 | Jordan 75 12lat | MKS JORDAN Kraków | 2:40.11 | ||||
11 | 紎EMKA Owiêcim 11lat | UKS 紎EMKA Owiêcim | 2:45.00 | ||||
12 | Jordan 1 - J | MKS JORDAN Kraków | 2:46.00 | ||||
13 | KMITA Zabierzów 11lat | KMITA Zabierzów | 2:58.20 | ||||
14 | JORDAN Kraków 2 11lat | MKS JORDAN Kraków | 3:00.00 | ||||
15 | Jordan 2 - J | MKS JORDAN Kraków | 3:06.00 | ||||
16 | JASIE Sucha Beskidzka 12lat | UKS JASIE Sucha Beskidzka | NT | ||||
17 | JASIE Sucha Beskidzka 13lat | UKS JASIE Sucha Beskidzka | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 24.10.2009 - 10:10 | Ch這pców, 4 x 50m zmienny | 11 - 13 lat Lista zg這sze |
1 | JORDAN Kraków 1 | MKS JORDAN Kraków | 2:04.00 | ||||
2 | JORDAN Kraków 2 | MKS JORDAN Kraków | 2:13.00 | ||||
3 | Jordan I - SP75 12 lat | MKS JORDAN Kraków | 2:16.09 | ||||
4 | Jordan II - SP75 12lat | MKS JORDAN Kraków | 2:24.05 | ||||
5 | STP Nowy S鉍z 13 lat | STP Nowy S鉍z | 2:25.00 | ||||
6 | 紎EMKA Owiêcim 12lat | UKS 紎EMKA Owiêcim | 2:26.50 | ||||
7 | JORDAN Kraków 1 11lat | MKS JORDAN Kraków | 2:38.00 | ||||
8 | UNIA Tarnów 11 lat | ZKS UNIA Tarnów | 2:40.00 | ||||
9 | Jordan 1 - J | MKS JORDAN Kraków | 2:49.00 | ||||
10 | 紎EMKA Owiêcim 11lat | UKS 紎EMKA Owiêcim | 2:50.00 | ||||
11 | JORDAN Kraków 2 11lat | MKS JORDAN Kraków | 2:55.00 | ||||
12 | KMITA Zabierzów 11lat | KMITA Zabierzów | 2:57.80 | ||||
13 | Jordan 2 - J | MKS JORDAN Kraków | 3:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 24.10.2009 - 10:20 | Dziewcz靖, 50m klasyczny | 11 - 13 lat Lista zg這sze |
Rok ur. |
1 | SENETELSKA Olga | 97 | KS KORONA Kraków | 36.69 | |||
2 | SUDER Marta | 97 | CKiS Skawina | 36.87 | |||
3 | SAMULIK Magdalena | 97 | ZKS UNIA Tarnów | 38.50 | |||
4 | CZΜWIEK Roksana | 96 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 39.49 | |||
5 | SOWA Marta | 96 | MKS JORDAN Kraków | 40.00 | |||
6 | CHMIELEK Anna | 96 | MKS JORDAN Kraków | 40.62 | |||
7 | KWIATKOWSKA Kaja | 96 | MKS JORDAN Kraków | 40.70 | |||
8 | PABIAN Agnieszka | 96 | MKS JORDAN Kraków | 40.97 | |||
9 | KOCEMBA Paulina | 96 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 41.39 | |||
10 | BO浩K Dominika | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 41.49 | |||
11 | CZEKAJ Anna | 97 | CKiS Skawina | 41.54 | |||
12 | MR紌 Aleksandra | 97 | MKS JORDAN Kraków | 42.44 | |||
13 | KACZOROWSKA Izabela | 97 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 42.50 | |||
14 | HY玆 Aneta | 96 | MKS JORDAN Kraków | 42.65 | |||
15 | ORCZYKOWSKA Violetta | 97 | STP Nowy S鉍z | 43.00 | |||
16 | MARCISZ Anna | 96 | STP Nowy S鉍z | 43.00 | |||
17 | FROSZT癿A Agnieszka | 96 | AQARIUS Mylenice | 43.21 | |||
18 | JAWOR Agnieszka | 96 | MKS JORDAN Kraków | 43.37 | |||
19 | CHECHELSKA Joanna | 97 | MKS JORDAN Kraków | 43.85 | |||
20 | TEUL Patrycja | 98 | MKS JORDAN Kraków | 44.00 | |||
21 | MIERNIK Daria | 97 | CKiS Skawina | 44.14 | |||
22 | SIKORA Sandra | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 44.46 | |||
23 | KLICH Maja | 96 | ZKS UNIA Tarnów | 44.50 | |||
24 | KOZIK Anna | 98 | TS PΧWAK Bochnia | 45.00 | |||
25 | KACZMARCZYK Dagmara | 96 | TS PΧWAK Bochnia | 45.00 | |||
26 | PODYMA Kinga | 97 | MKS JORDAN Kraków | 45.00 | |||
27 | KOPP Nikoletta | 98 | AQARIUS Mylenice | 46.42 | |||
28 | MALANY Katarzyna | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 46.83 | |||
29 | STANEK Anna | 97 | MKS JORDAN Kraków | 47.15 | |||
30 | BANA Monika | 98 | PUKS KAROL Wadowice | 47.26 | |||
31 | PI冉EK Monika | 97 | MKS JORDAN Kraków | 47.45 | |||
32 | FILIP Patrycja | 97 | ZKS UNIA Tarnów | 47.50 | |||
33 | BEDNARZ Aleksandra | 98 | CKiS Skawina | 47.87 | |||
34 | KUROWSKA Wanda | 98 | MKS JORDAN Kraków | 48.00 | |||
35 | CUPEK Weronika | 98 | SP NEMO Bielsko-Bia豉 | 48.20 | |||
36 | LIPOWSKA Maria | 98 | KMITA Zabierzów | 48.30 | |||
37 | BURY Aleksandra | 96 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 49.00 | |||
38 | GORYCKA Sylwia | 98 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 49.08 | |||
39 | PODG紑NI Marcelina | 97 | MKS JORDAN Kraków | 49.90 | |||
40 | DREWNICKA Magdalena | 97 | AQARIUS Mylenice | 49.92 | |||
41 | DOLEGΜ Martyna | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 50.00 | |||
42 | MAKOCKA Ma貪orzata | 98 | MKS JORDAN Kraków | 50.00 | |||
43 | POCHOPIE Karolina | 97 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 50.00 | |||
44 | GANCARZ Kamila | 97 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 50.00 | |||
45 | KOCIELNIAK Patrycja | 98 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 50.09 | |||
46 | STELMACH Weronika | 97 | MKS JORDAN Kraków | 50.19 | |||
47 | STARZEC Natalia | 98 | AQARIUS Mylenice | 50.20 | |||
48 | DRYJA Alicja | 98 | KMITA Zabierzów | 50.20 | |||
49 | GRZ主ZIEL Natalia | 98 | MKS JORDAN Kraków | 50.23 | |||
50 | SZOSTAK Agnieszka | 98 | AQARIUS Mylenice | 50.25 | |||
51 | B仕 Katarzyna | 98 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 51.00 | |||
52 | MAΣSECKA Ewa | 96 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 51.00 | |||
53 | MOSKAL Karolina | 97 | MKS JORDAN Kraków | 51.03 | |||
54 | JARZYNA Julia | 98 | MKS JORDAN Kraków | 51.32 | |||
55 | KINCZKOWSKA Kaja | 98 | KMITA Zabierzów | 51.60 | |||
56 | SZCZYRBAK Kornelia | 96 | MKS JORDAN Kraków | 51.66 | |||
57 | B仕 Karolina | 98 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 52.00 | |||
58 | KOWALEWSKA Karolina | 98 | MKS JORDAN Kraków | 52.00 | |||
59 | JABΜ垶KA Kamila | 98 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 52.20 | |||
60 | PISZNOT Ma貪orzata | 98 | MKS JORDAN Kraków | 52.59 | |||
61 | PASTUSZEK Gabriela | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 53.00 | |||
62 | W冉EK Anna | 98 | TG SOK茛 Mylenice | 53.22 | |||
63 | ZIELI垶KA Weronika | 97 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 54.78 | |||
64 | KONRAD Monika | 98 | MKS JORDAN Kraków | 55.00 | |||
65 | N犵ZA Adrianna | 97 | KMITA Zabierzów | 55.30 | |||
66 | SOΡYSIK Lidia | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 56.00 | |||
67 | KOPEK Anna | 98 | KMITA Zabierzów | 56.20 | |||
68 | LASEK Dagmara | 97 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 57.60 | |||
69 | SKRZYPEK Malwina | 98 | MKS JORDAN Kraków | 57.76 | |||
70 | CHUDASZEK Angelika | 98 | MKS JORDAN Kraków | 58.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 24.10.2009 - 10:40 | Ch這pców, 50m klasyczny | 11 - 13 lat Lista zg這sze |
Rok ur. |
1 | BARAN Filip | 96 | MKS JORDAN Kraków | 37.80 | |||
2 | ZYCH Kamil | 96 | WIKING Brzesko | 38.00 | |||
3 | KAWIECKI Rafa | 96 | MKS JORDAN Kraków | 38.21 | |||
4 | LISZEWSKI Przemys豉w | 96 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 38.49 | |||
5 | CZEKAJ Kamil | 96 | MKS JORDAN Kraków | 38.50 | |||
6 | BIJAK Patryk | 96 | MKS JORDAN Kraków | 38.79 | |||
7 | SKOWRON Tomasz | 96 | STP Nowy S鉍z | 39.00 | |||
8 | MALANKA Szymon | 96 | PUKS KAROL Wadowice | 39.07 | |||
9 | KARWALA Maciej | 96 | MKS JORDAN Kraków | 39.08 | |||
10 | CIELAR Igor | 97 | MKS JORDAN Kraków | 39.51 | |||
11 | TROJAK Jakub | 97 | TS PΧWAK Bochnia | 40.00 | |||
12 | WONIAK Piotr | 96 | MKS JORDAN Kraków | 40.01 | |||
13 | CHOΑA ㄆkasz | 97 | MKS JORDAN Kraków | 40.90 | |||
14 | SKRZYPEK Grzegorz | 97 | MKS JORDAN Kraków | 40.98 | |||
15 | LELEK Mateusz | 96 | MKS JORDAN Kraków | 41.68 | |||
16 | MACHNO Andrzej | 97 | MKS JORDAN Kraków | 41.80 | |||
17 | MURZYN Dawid | 97 | MKS JORDAN Kraków | 41.94 | |||
18 | KSI弁EK Ignacy | 98 | MKS JORDAN Kraków | 42.36 | |||
19 | RUSZKOWSKI Kacper | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 42.50 | |||
20 | BOCHENEK Patryk | 97 | STP Nowy S鉍z | 43.00 | |||
21 | HOΑA Karol | 98 | ZKS UNIA Tarnów | 43.50 | |||
22 | PIWOWARCZYK Mateusz | 97 | ZKS UNIA Tarnów | 44.00 | |||
23 | IEPRAWSKI Jakub | 96 | CKiS Skawina | 44.12 | |||
24 | PIENIAK Jakub | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 44.15 | |||
25 | MARCINIEC Patryk | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 44.25 | |||
26 | JANUS Tomasz | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 45.15 | |||
27 | KOCWA Pawe | 97 | KMITA Zabierzów | 45.30 | |||
28 | PIWOWARSKI Grzegorz | 98 | ZKS UNIA Tarnów | 45.50 | |||
29 | GEMBALA Konrad | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 46.18 | |||
30 | KUNOCZKA Juri | 98 | KMITA Zabierzów | 46.20 | |||
31 | xCH Grzegorz | 97 | TS PΧWAK Bochnia | 46.50 | |||
32 | BUΘA Aleksander | 97 | MKS JORDAN Kraków | 46.50 | |||
33 | WAWER Mateusz | 97 | MKS JORDAN Kraków | 46.69 | |||
34 | D且ROWSKI Jakub | 98 | MKS JORDAN Kraków | 46.96 | |||
35 | DRO垶KI Micha | 97 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 47.00 | |||
36 | STANISZEWSKI Micha | 98 | MKS JORDAN Kraków | 47.15 | |||
37 | SCHNETZNER Kacper | 98 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 47.20 | |||
38 | LE烙 Wojciech | 98 | MKS JORDAN Kraków | 47.47 | |||
39 | ZIEMIANIN Konrad | 97 | MKS JORDAN Kraków | 47.96 | |||
40 | DZI笅EK Patryk | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 48.00 | |||
41 | KORNAUS Norbert | 98 | ZKS UNIA Tarnów | 48.30 | |||
42 | LECHOWICZ Artur | 97 | MKS JORDAN Kraków | 48.40 | |||
43 | POPIELA Mateusz | 97 | CKiS Skawina | 48.78 | |||
44 | KONICKI Konrad | 98 | STP Nowy S鉍z | 49.00 | |||
45 | KULETA Jakub | 98 | MKS JORDAN Kraków | 50.00 | |||
46 | MΧNARCZYK Adrian | 97 | MKS JORDAN Kraków | 50.88 | |||
47 | SMOTER Sebastian | 98 | UKS GABI Proszówki | 51.14 | |||
48 | GOLI垶KI Oskar | 98 | MKS JORDAN Kraków | 51.24 | |||
49 | SZLACHCIC Wojciech | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 53.66 | |||
50 | KONICKI Dawid | 98 | STP Nowy S鉍z | 55.00 | |||
51 | JUSZCZYK Oskar | 98 | MKS JORDAN Kraków | 55.00 | |||
52 | FEUER Micha | 98 | MKS JORDAN Kraków | 55.00 | |||
53 | SAWERA Krystian | 98 | MKS JORDAN Kraków | 55.26 | |||
54 | DUDEK Kamil | 97 | MKS JORDAN Kraków | 58.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 24.10.2009 - 11:00 | Dziewcz靖, 400m dowolny | 12 - 13 lat Lista zg這sze |
Rok ur. |
1 | SIRGNANO Luigia | 96 | MKS JORDAN Kraków | 4:59.83 | |||
2 | SIKORA Justyna | 96 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 5:12.00 | |||
3 | BANACH Aleksandra | 96 | MKS JORDAN Kraków | 5:20.14 | |||
4 | POLAK Justyna | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 5:54.02 | |||
5 | KURKIEWICZ Kamila | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 5:54.50 | |||
6 | DREWNIK Aleksandra | 97 | MKS JORDAN Kraków | 6:06.32 | |||
7 | BURY Aleksandra | 96 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 24.10.2009 - 11:15 | Ch這pców, 400m dowolny | 12 - 13 lat Lista zg這sze |
Rok ur. |
1 | CI坒KOWSKI Dominik | 96 | MKS JORDAN Kraków | 4:24.82 | |||
2 | CZEKAJ Kamil | 96 | MKS JORDAN Kraków | 4:52.21 | |||
3 | KICA Pawe | 96 | MKS JORDAN Kraków | 4:55.23 | |||
4 | RUSZKOWSKI Kacper | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 4:55.92 | |||
5 | MISTERKA Krzysztof | 97 | ZKS UNIA Tarnów | 5:02.00 | |||
6 | LITWA Krzysztof | 96 | MKS JORDAN Kraków | 5:05.16 | |||
7 | LECHOWICZ Filip | 97 | MKS JORDAN Kraków | 5:27.36 | |||
8 | BATKO Daniel | 97 | MKS JORDAN Kraków | 5:46.42 | |||
9 | WAWER Mateusz | 97 | MKS JORDAN Kraków | NT | |||
10 | NIE浩K Maksymilian | 97 | MKS JORDAN Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 24.10.2009 - 11:25 | Dziewcz靖, 200m dowolny | 11 lat Lista zg這sze |
Rok ur. |
1 | KOZIO 畝klina | 98 | ZKS UNIA Tarnów | 2:35.50 | |||
2 | OCYLOK Dominika | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 2:53.00 | |||
3 | KOCIELNIAK Patrycja | 98 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | NT | |||
4 | JAMRO玆 Kinga | 98 | MKS JORDAN Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 24.10.2009 - 11:30 | Ch這pców, 200m dowolny | 11 lat Lista zg這sze |
Rok ur. |
1 | PIWOWARSKI Grzegorz | 98 | ZKS UNIA Tarnów | 2:40.00 | |||
2 | GOLI垶KI Oskar | 98 | MKS JORDAN Kraków | 2:49.08 | |||
3 | POCHPIE Stanis豉w | 98 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 2:51.00 | |||
4 | 狹REK Ernest | 98 | MKS JORDAN Kraków | 3:00.00 | |||
5 | ZIELI垶KI Szymon | 98 | KMITA Zabierzów | 3:05.60 | |||
6 | ROMA垶KI Bart這miej | 98 | MKS JORDAN Kraków | NT | |||
7 | KONICKI Dawid | 98 | STP Nowy S鉍z | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 24.10.2009 - 11:35 | Dziewcz靖, 100m zmienny | 11 - 13 lat Lista zg這sze |
Rok ur. |
1 | JANICZEK Joanna | 96 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:12.19 | |||
2 | CZΜWIEK Roksana | 96 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:12.49 | |||
3 | MAKOCKA Izabela | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:12.59 | |||
4 | SIRGNANO Luigia | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:13.16 | |||
5 | DWORACZEK Paulina | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:13.91 | |||
6 | SENETELSKA Olga | 97 | KS KORONA Kraków | 1:14.60 | |||
7 | KOCEMBA Paulina | 96 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:16.20 | |||
8 | SZCZYRBAK Kornelia | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:16.26 | |||
9 | BAZYL Magdalena | 97 | AQARIUS Mylenice | 1:16.38 | |||
10 | SUDER Marta | 97 | CKiS Skawina | 1:17.07 | |||
11 | BO浩K Dominika | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:17.49 | |||
12 | SIKORA Justyna | 96 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:18.50 | |||
13 | KLICH Maja | 96 | ZKS UNIA Tarnów | 1:19.00 | |||
14 | MACHOWSKA Inez | 96 | WIKING Brzesko | 1:19.00 | |||
15 | SUDEK Agnieszka | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:19.48 | |||
16 | 灣I艼Ax Olga | 96 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:19.49 | |||
17 | JAWOR Agnieszka | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:19.93 | |||
18 | JANIK Kinga | 96 | KS KORONA Kraków | 1:20.00 | |||
19 | SZKUDLAREK Karolina | 96 | KS KORONA Kraków | 1:21.00 | |||
20 | POT襾A Karolina | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:21.50 | |||
21 | MAZUREK Patrycja | 96 | KS KORONA Kraków | 1:22.00 | |||
22 | MIERNIK Daria | 97 | CKiS Skawina | 1:22.14 | |||
23 | PIWOROWICZ Agnieszka | 96 | STP Nowy S鉍z | 1:24.00 | |||
24 | LENIEWSKA Barbara | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:24.37 | |||
25 | WCISΜ Karolina | 98 | TG SOK茛 Mylenice | 1:25.08 | |||
26 | KUZERA Agata | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:26.03 | |||
27 | DYNA Angelika | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:26.20 | |||
28 | FROSZT癿A Agnieszka | 96 | AQARIUS Mylenice | 1:26.87 | |||
29 | GRUCA Nina | 98 | CKiS Skawina | 1:27.65 | |||
30 | MIELCZAREK Anna | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:28.00 | |||
31 | SIKORA Sandra | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:28.50 | |||
32 | KOZIK Anna | 98 | TS PΧWAK Bochnia | 1:28.50 | |||
33 | LESIAK Agnieszka | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:29.71 | |||
34 | JAMRO玆 Kinga | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:30.08 | |||
35 | MOSKAL Karolina | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:30.09 | |||
36 | KLAPER Natalia | 98 | ZKS UNIA Tarnów | 1:30.91 | |||
37 | STANEK Anna | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:31.88 | |||
38 | KUROWSKA Wanda | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:32.00 | |||
39 | TUTUNCIU Sara | 98 | ZKS UNIA Tarnów | 1:32.00 | |||
40 | TEUL Patrycja | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:32.00 | |||
41 | ZAMACHOWSKA Wiktoria | 98 | KMITA Zabierzów | 1:32.47 | |||
42 | GRABCZY垶KA Agnieszka | 98 | ZKS UNIA Tarnów | 1:32.94 | |||
43 | FILIP Patrycja | 97 | ZKS UNIA Tarnów | 1:33.00 | |||
44 | BANA Monika | 98 | PUKS KAROL Wadowice | 1:33.06 | |||
45 | W冉OR Karolina | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:34.20 | |||
46 | RUGAx Anna | 98 | TS PΧWAK Bochnia | 1:35.00 | |||
47 | LIPOWSKA Maria | 98 | KMITA Zabierzów | 1:36.20 | |||
48 | WIDOMSKA Katarzyna | 98 | STP Nowy S鉍z | 1:37.00 | |||
49 | DURAN Ewa | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:37.85 | |||
50 | MAKOCKA Ma貪orzata | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:38.00 | |||
51 | MICHAΜWSKA Wiktoria | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:38.18 | |||
52 | GRZ主ZIEL Natalia | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:38.19 | |||
53 | ROLA Monika | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:40.00 | |||
54 | DREWNICKA Magdalena | 97 | AQARIUS Mylenice | 1:40.43 | |||
55 | NOWAK Weronika | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:41.14 | |||
56 | SOΡYSIK Lidia | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:42.00 | |||
57 | KOWALEWSKA Karolina | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:42.00 | |||
58 | POCHOPIE Karolina | 97 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 1:42.32 | |||
59 | DOLEGΜ Martyna | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:44.00 | |||
60 | BOROWCZYK Patrycja | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:45.00 | |||
61 | KONRAD Monika | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:48.00 | |||
62 | KUMA垶KA Karolina | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:49.00 | |||
63 | CHUDASZEK Angelika | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:50.00 | |||
64 | KINCZKOWSKA Dominika | 98 | KMITA Zabierzów | 1:50.20 | |||
65 | PISZNOT Ma貪orzata | 98 | MKS JORDAN Kraków | NT | |||
66 | BEDNARZ Aleksandra | 98 | CKiS Skawina | NT | |||
67 | NOWOSAD Katarzyna | 96 | KMITA Zabierzów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 24.10.2009 - 12:05 | Ch這pców, 100m zmienny | 11 - 13 lat Lista zg這sze |
Rok ur. |
1 | PNIAK Miko豉j | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:11.56 | |||
2 | LISZEWSKI Przemys豉w | 96 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:12.29 | |||
3 | MIKO Dawid | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:12.42 | |||
4 | SKOWRON Tomasz | 96 | STP Nowy S鉍z | 1:16.00 | |||
5 | WAJDA Tomasz | 97 | KS KORONA Kraków | 1:17.00 | |||
6 | SOWIER Wojciech | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:19.08 | |||
7 | KASPAREK Grzegorz | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:19.27 | |||
8 | JANUS Tomasz | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:22.00 | |||
9 | BOCHENEK Patryk | 97 | STP Nowy S鉍z | 1:22.20 | |||
10 | NAGI Mateusz | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:22.33 | |||
11 | JARMUx Mi這sz | 98 | ZKS UNIA Tarnów | 1:22.50 | |||
12 | PIENIAK Jakub | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:22.55 | |||
13 | MARCINIEC Patryk | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:23.00 | |||
14 | KORZYM Szymon | 97 | STP Nowy S鉍z | 1:23.00 | |||
15 | 烙LDAK Dominik | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:24.00 | |||
16 | PIETRZAK Dawid | 96 | SP NEMO Bielsko-Bia豉 | 1:24.00 | |||
17 | IEPRAWSKI Jakub | 96 | CKiS Skawina | 1:24.32 | |||
18 | xCH Grzegorz | 97 | TS PΧWAK Bochnia | 1:25.50 | |||
19 | MALANKA Szymon | 96 | PUKS KAROL Wadowice | 1:26.09 | |||
20 | BUΘA Aleksander | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:27.23 | |||
21 | MΧNARCZYK Adrian | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:29.65 | |||
22 | TYRKA Krzysztof | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:30.00 | |||
23 | WONIAK Wiktor | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:32.14 | |||
24 | BUCZEK Antoni | 98 | CKiS Skawina | 1:34.32 | |||
25 | DZI笅EK Patryk | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:35.00 | |||
26 | STASIK Arkadiusz | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:36.00 | |||
27 | RACZKOWSKI Dominik | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:36.18 | |||
28 | MRUGALSKI Kamil | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:36.69 | |||
29 | KONICKI Konrad | 98 | STP Nowy S鉍z | 1:37.00 | |||
30 | JUSZCZYK Oskar | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:38.00 | |||
31 | GULIS Bartosz | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:39.00 | |||
32 | PULKOWSKI Mateusz | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:40.00 | |||
33 | KORNAUS Norbert | 98 | ZKS UNIA Tarnów | 1:40.00 | |||
34 | SZCZEPANIAK Dawid | 98 | STP Nowy S鉍z | 1:40.00 | |||
35 | WOΒK Kamil | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:41.91 | |||
36 | SZLACHCIC Wojciech | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:42.00 | |||
37 | STANISZEWSKI Micha | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:42.76 | |||
38 | FEUER Micha | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:45.00 | |||
39 | KRASO Oskar | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:45.00 | |||
40 | KSI弁EK Ignacy | 98 | MKS JORDAN Kraków | NT | |||
41 | POPIELA Mateusz | 97 | CKiS Skawina | NT | |||
42 | DUDEK Kamil | 97 | MKS JORDAN Kraków | NT | |||
43 | LE烙 Wojciech | 98 | MKS JORDAN Kraków | NT | |||
44 | BATKO Igor | 98 | MKS JORDAN Kraków | NT | |||
45 | KOLBA Konrad | 98 | MKS JORDAN Kraków | NT | |||
46 | D且ROWSKI Jakub | 98 | MKS JORDAN Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 24.10.2009 - 12:25 | Dziewcz靖, 50m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista zg這sze |
Rok ur. |
1 | NOWOSAD Katarzyna | 96 | KMITA Zabierzów | 32.60 | |||
2 | G紑ALCZYK Nikolina | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 33.21 | |||
3 | CAΘA Anna | 97 | TS PΧWAK Bochnia | 34.50 | |||
4 | POT襾A Karolina | 96 | MKS JORDAN Kraków | 35.77 | |||
5 | WIDOMSKA Paulina | 97 | STP Nowy S鉍z | 35.80 | |||
6 | KWIATKOWSKA Kaja | 96 | MKS JORDAN Kraków | 36.70 | |||
7 | BEDNARZ Aleksandra | 96 | MKS JORDAN Kraków | 36.73 | |||
8 | BANACH Aleksandra | 96 | MKS JORDAN Kraków | 37.00 | |||
9 | STUDZI垶KA Wiktoria | 96 | MKS JORDAN Kraków | 37.01 | |||
10 | WCISΜ Karolina | 98 | TG SOK茛 Mylenice | 37.25 | |||
11 | MR紌 Aleksandra | 97 | MKS JORDAN Kraków | 37.64 | |||
12 | MIELCZAREK Anna | 98 | MKS JORDAN Kraków | 37.77 | |||
13 | KURDAS Aleksandra | 98 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 39.40 | |||
14 | ROGOWSKA Natalia | 96 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 39.76 | |||
15 | CZEKAJ Anna | 97 | CKiS Skawina | 40.14 | |||
16 | KLAPER Natalia | 98 | ZKS UNIA Tarnów | 40.54 | |||
17 | UZNA垶KA Kamila | 97 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 40.98 | |||
18 | GRUCA Nina | 98 | CKiS Skawina | 41.23 | |||
19 | W冉OR Karolina | 98 | MKS JORDAN Kraków | 41.40 | |||
20 | SIKORA Aleksadra | 97 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 41.48 | |||
21 | L犴ZKOWSKA Weronika | 98 | KMITA Zabierzów | 41.60 | |||
22 | SAMULIK Magdalena | 97 | ZKS UNIA Tarnów | 41.80 | |||
23 | POLAK Justyna | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 42.25 | |||
24 | KORZONEK Urszula | 98 | KMITA Zabierzów | 42.63 | |||
25 | RUGAx Anna | 98 | TS PΧWAK Bochnia | 43.00 | |||
26 | SIKORA Marta | 98 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 43.21 | |||
27 | PI冉EK Monika | 97 | MKS JORDAN Kraków | 44.07 | |||
28 | MICHAΜWSKA Wiktoria | 98 | MKS JORDAN Kraków | 44.49 | |||
29 | JABΜ垶KA Kamila | 98 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 44.70 | |||
30 | 烘UDKA Anna | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 45.00 | |||
31 | W冉EK Anna | 98 | TG SOK茛 Mylenice | 45.34 | |||
32 | PANKOWSKA Wiktoria | 98 | CKiS Skawina | 45.65 | |||
33 | RENIAWSKA Gabriela | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 46.00 | |||
34 | GANDURSKA Nina | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 46.00 | |||
35 | WAWRZUSISZYN Dominika | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 46.15 | |||
36 | DREWNIK Aleksandra | 97 | MKS JORDAN Kraków | 46.18 | |||
37 | JARZYNA Julia | 98 | MKS JORDAN Kraków | 46.66 | |||
38 | KOPP Nikoletta | 98 | AQARIUS Mylenice | 47.01 | |||
39 | NOWAK Weronika | 98 | MKS JORDAN Kraków | 47.21 | |||
40 | B仕 Katarzyna | 98 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 48.00 | |||
41 | B仕 Karolina | 98 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 48.00 | |||
42 | ROLA Monika | 98 | MKS JORDAN Kraków | 48.00 | |||
43 | LASEK Dagmara | 97 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 50.02 | |||
44 | SZOSTAK Agnieszka | 98 | AQARIUS Mylenice | 50.08 | |||
45 | KINCZKOWSKA Dominika | 98 | KMITA Zabierzów | 51.20 | |||
46 | RADO Sonia | 98 | MKS JORDAN Kraków | 51.34 | |||
47 | LESIAK Agnieszka | 98 | MKS JORDAN Kraków | 52.08 | |||
48 | STARZEC Natalia | 98 | AQARIUS Mylenice | 53.02 | |||
49 | KOPEK Anna | 98 | KMITA Zabierzów | 55.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 24.10.2009 - 12:40 | Ch這pców, 50m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista zg這sze |
Rok ur. |
1 | WOJDAK Wojciech | 96 | WIKING Brzesko | 33.50 | |||
2 | ZYCH Kamil | 96 | WIKING Brzesko | 33.50 | |||
3 | BARAN Filip | 96 | MKS JORDAN Kraków | 33.96 | |||
4 | OJCZYK Grzegorz | 96 | MKS JORDAN Kraków | 35.54 | |||
5 | LELEK Mateusz | 96 | MKS JORDAN Kraków | 35.82 | |||
6 | KAWIECKI Rafa | 96 | MKS JORDAN Kraków | 36.10 | |||
7 | BIJAK Patryk | 96 | MKS JORDAN Kraków | 36.92 | |||
8 | LECHOWICZ Filip | 97 | MKS JORDAN Kraków | 37.93 | |||
9 | MISTERKA Krzysztof | 97 | ZKS UNIA Tarnów | 38.50 | |||
10 | GOLENIEC ㄆkasz | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 39.10 | |||
11 | ROMA垶KI Bart這miej | 98 | MKS JORDAN Kraków | 39.17 | |||
12 | KORZYM Szymon | 97 | STP Nowy S鉍z | 40.00 | |||
13 | POCHPIE Stanis豉w | 98 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 40.12 | |||
14 | ZIEMIANIN Jakub | 98 | KMITA Zabierzów | 40.22 | |||
15 | NAGI Mateusz | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 40.26 | |||
16 | TRZOP Joachim | 96 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 40.84 | |||
17 | GULIS Bartosz | 98 | MKS JORDAN Kraków | 41.00 | |||
18 | GALAS Adam | 96 | KS KORONA Kraków | 41.00 | |||
19 | GEMBALA Konrad | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 41.25 | |||
20 | STANASZEK Konrad | 96 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 41.30 | |||
21 | 烙LDAK Dominik | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 41.50 | |||
22 | NIE浩K Maksymilian | 97 | MKS JORDAN Kraków | 42.01 | |||
23 | SZWED Adrian | 98 | ZKS UNIA Tarnów | 43.35 | |||
24 | PIWOWARCZYK Mateusz | 97 | ZKS UNIA Tarnów | 43.50 | |||
25 | 狹REK Ernest | 98 | MKS JORDAN Kraków | 44.00 | |||
26 | WOΒK Kamil | 98 | MKS JORDAN Kraków | 44.10 | |||
27 | SCHNETZNER Kacper | 98 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 44.83 | |||
28 | STASIK Arkadiusz | 98 | MKS JORDAN Kraków | 45.00 | |||
29 | KULETA Jakub | 98 | MKS JORDAN Kraków | 45.00 | |||
30 | LE Filip | 98 | KMITA Zabierzów | 45.30 | |||
31 | TYRKA Krzysztof | 98 | MKS JORDAN Kraków | 46.00 | |||
32 | KxPA Filip | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 46.00 | |||
33 | BUCZEK Antoni | 98 | CKiS Skawina | 46.54 | |||
34 | PULKOWSKI Mateusz | 98 | MKS JORDAN Kraków | 48.00 | |||
35 | SMOTER Sebastian | 98 | UKS GABI Proszówki | 48.50 | |||
36 | KRASO Oskar | 98 | MKS JORDAN Kraków | 49.00 | |||
37 | BATKO Daniel | 97 | MKS JORDAN Kraków | 49.68 | |||
38 | ZIELI垶KI Szymon | 98 | KMITA Zabierzów | 50.19 | |||
39 | DRO垶KI Micha | 97 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 52.00 | |||
40 | PNIAK Miko豉j | 97 | MKS JORDAN Kraków | 58.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 24.10.2009 - 12:50 | Dziewcz靖, 100m motylkowy | 11 - 13 lat Lista zg這sze |
Rok ur. |
1 | PABIAN Agnieszka | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:10.08 | |||
2 | JANICZEK Joanna | 96 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:11.59 | |||
3 | DWORACZEK Paulina | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:13.83 | |||
4 | 灣I艼Ax Olga | 96 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:15.49 | |||
5 | MARCISZ Anna | 96 | STP Nowy S鉍z | 1:16.00 | |||
6 | SOWA Marta | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:19.50 | |||
7 | MAKOCKA Izabela | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:19.59 | |||
8 | KOZIO 畝klina | 98 | ZKS UNIA Tarnów | 1:21.50 | |||
9 | JANIK Kinga | 96 | KS KORONA Kraków | 1:22.00 | |||
10 | KUZERA Agata | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:23.85 | |||
11 | GOΧNIAK Karolina | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:25.15 | |||
12 | BEDNARZ Aleksandra | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:25.80 | |||
13 | SUDEK Agnieszka | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:27.45 | |||
14 | KURKIEWICZ Kamila | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:28.18 | |||
15 | WIDERSKA Patrycja | 97 | TS PΧWAK Bochnia | 1:30.00 | |||
16 | MICHALCZYK Urszula | 97 | TS PΧWAK Bochnia | 1:30.00 | |||
17 | STELMACH Weronika | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:30.37 | |||
18 | OCYLOK Dominika | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:36.00 | |||
19 | MALANY Katarzyna | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:45.00 | |||
20 | PODG紑NI Marcelina | 97 | MKS JORDAN Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 24.10.2009 - 13:00 | Ch這pców, 100m motylkowy | 11 - 13 lat Lista zg這sze |
Rok ur. |
1 | CI坒KOWSKI Dominik | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:00.52 | |||
2 | MURZYN Dawid | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:09.24 | |||
3 | CHOΑA ㄆkasz | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:10.43 | |||
4 | WOJDAK Wojciech | 96 | WIKING Brzesko | 1:10.50 | |||
5 | KICA Pawe | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:10.97 | |||
6 | WONIAK Piotr | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:17.60 | |||
7 | GOLENIEC ㄆkasz | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:23.22 | |||
8 | LE Filip | 98 | KMITA Zabierzów | 1:36.50 | |||
9 | SAWERA Krystian | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:38.79 | |||
10 | NOWORYTA Dawid | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:52.00 | |||
11 | ZIEMIANIN Konrad | 97 | MKS JORDAN Kraków | NT | |||
12 | WONIAK Wiktor | 97 | MKS JORDAN Kraków | NT | |||
13 | SZCZEPANIAK Dawid | 98 | STP Nowy S鉍z | NT | |||
14 | LECHOWICZ Artur | 97 | MKS JORDAN Kraków | NT | |||
15 | SKRZYPEK Grzegorz | 97 | MKS JORDAN Kraków | NT | |||
16 | RACZKOWSKI Dominik | 97 | MKS JORDAN Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 24.10.2009 - 13:05 | Dziewcz靖, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista zg這sze |
Rok ur. |
1 | CAΘA Anna | 97 | TS PΧWAK Bochnia | 1:06.50 | |||
2 | G紑ALCZYK Nikolina | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:06.52 | |||
3 | MACHOWSKA Inez | 96 | WIKING Brzesko | 1:07.00 | |||
4 | WIDOMSKA Paulina | 97 | STP Nowy S鉍z | 1:07.00 | |||
5 | STUDZI垶KA Wiktoria | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:07.51 | |||
6 | BAZYL Magdalena | 97 | AQARIUS Mylenice | 1:08.30 | |||
7 | HY玆 Aneta | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:08.83 | |||
8 | DYNA Angelika | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:10.00 | |||
9 | CHMIELEK Anna | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:10.02 | |||
10 | ORCZYKOWSKA Violetta | 97 | STP Nowy S鉍z | 1:10.96 | |||
11 | MAZUREK Patrycja | 96 | KS KORONA Kraków | 1:11.00 | |||
12 | SZKUDLAREK Karolina | 96 | KS KORONA Kraków | 1:12.00 | |||
13 | PIWOROWICZ Agnieszka | 96 | STP Nowy S鉍z | 1:12.11 | |||
14 | GOΧNIAK Karolina | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:12.31 | |||
15 | LENIEWSKA Barbara | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:12.85 | |||
16 | JAKIEWICZ Klaudia | 97 | TS PΧWAK Bochnia | 1:13.00 | |||
17 | PODYMA Kinga | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:13.70 | |||
18 | KACZMARCZYK Dagmara | 96 | TS PΧWAK Bochnia | 1:14.44 | |||
19 | KORZONEK Urszula | 98 | KMITA Zabierzów | 1:15.42 | |||
20 | KACZOROWSKA Izabela | 97 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 1:16.00 | |||
21 | CHECHELSKA Joanna | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:16.09 | |||
22 | ROGOWSKA Natalia | 96 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 1:17.00 | |||
23 | SKRZYPEK Malwina | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:17.04 | |||
24 | GRABCZY垶KA Agnieszka | 98 | ZKS UNIA Tarnów | 1:17.52 | |||
25 | WIDERSKA Patrycja | 97 | TS PΧWAK Bochnia | 1:18.00 | |||
26 | UZNA垶KA Kamila | 97 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 1:20.23 | |||
27 | PANKOWSKA Wiktoria | 98 | CKiS Skawina | 1:20.98 | |||
28 | TUTUNCIU Sara | 98 | ZKS UNIA Tarnów | 1:21.38 | |||
29 | ZAMACHOWSKA Wiktoria | 98 | KMITA Zabierzów | 1:22.16 | |||
30 | L犴ZKOWSKA Weronika | 98 | KMITA Zabierzów | 1:22.30 | |||
31 | KINCZKOWSKA Kaja | 98 | KMITA Zabierzów | 1:22.60 | |||
32 | WIDOMSKA Katarzyna | 98 | STP Nowy S鉍z | 1:25.00 | |||
33 | WAWRZUSISZYN Dominika | 97 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:25.15 | |||
34 | SIKORA Marta | 98 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 1:27.83 | |||
35 | CUPEK Weronika | 98 | SP NEMO Bielsko-Bia豉 | 1:28.00 | |||
36 | 烘UDKA Anna | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:28.00 | |||
37 | KURDAS Aleksandra | 98 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 1:28.00 | |||
38 | DURAN Ewa | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:28.05 | |||
39 | SIKORA Aleksadra | 97 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 1:28.45 | |||
40 | PASTUSZEK Gabriela | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:29.00 | |||
41 | N犵ZA Adrianna | 97 | KMITA Zabierzów | 1:30.40 | |||
42 | DRYJA Alicja | 98 | KMITA Zabierzów | 1:30.60 | |||
43 | RENIAWSKA Gabriela | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:31.00 | |||
44 | RADO Sonia | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:31.32 | |||
45 | GANDURSKA Nina | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:34.00 | |||
46 | BOROWCZYK Patrycja | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:34.38 | |||
47 | KUMA垶KA Karolina | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:38.00 | |||
48 | MAΣSECKA Ewa | 96 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 1:40.00 | |||
49 | GORYCKA Sylwia | 98 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 1:42.03 | |||
50 | GANCARZ Kamila | 97 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 1:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 24.10.2009 - 13:25 | Ch這pców, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista zg這sze |
Rok ur. |
1 | LITWA Krzysztof | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:03.41 | |||
2 | MIKO Dawid | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:05.02 | |||
3 | OJCZYK Grzegorz | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:07.18 | |||
4 | KARWALA Maciej | 96 | MKS JORDAN Kraków | 1:08.38 | |||
5 | SOWIER Wojciech | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:08.49 | |||
6 | KASPAREK Grzegorz | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:08.73 | |||
7 | TROJAK Jakub | 97 | TS PΧWAK Bochnia | 1:10.00 | |||
8 | CIELAR Igor | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:10.44 | |||
9 | WAJDA Tomasz | 97 | KS KORONA Kraków | 1:10.50 | |||
10 | JARMUx Mi這sz | 98 | ZKS UNIA Tarnów | 1:11.54 | |||
11 | HOΑA Karol | 98 | ZKS UNIA Tarnów | 1:11.81 | |||
12 | PIETRZAK Dawid | 96 | SP NEMO Bielsko-Bia豉 | 1:12.00 | |||
13 | KOCWA Pawe | 97 | KMITA Zabierzów | 1:13.40 | |||
14 | GALAS Adam | 96 | KS KORONA Kraków | 1:15.00 | |||
15 | MACHNO Andrzej | 97 | MKS JORDAN Kraków | 1:16.50 | |||
16 | MRUGALSKI Kamil | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:22.16 | |||
17 | KUNOCZKA Juri | 98 | KMITA Zabierzów | 1:22.30 | |||
18 | SZWED Adrian | 98 | ZKS UNIA Tarnów | 1:24.61 | |||
19 | KxPA Filip | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:25.00 | |||
20 | BATKO Igor | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:25.76 | |||
21 | TRZOP Joachim | 96 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 1:26.00 | |||
22 | KOLBA Konrad | 98 | MKS JORDAN Kraków | 1:27.06 | |||
23 | NOWORYTA Dawid | 98 | UKS 紎EMKA Owiêcim | 1:30.00 | |||
24 | STANASZEK Konrad | 96 | UKS JASIE Sucha Beskidzka | 1:31.23 |