Ju¿ P³ywam Runda III 2009 Niepo³omice, 25.10.2009 |
1 - Ju¿ P³ywam Runda III 2009 | 25.10.09 - 11:00 |
Konkurencja 1 25.10.09 - 11:00 | Dziewcz¹t, 25m grzbietowy | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:00 |
2 3 4 | Goliñska Wiktoria Gancarczyk Aleksandra Styrna Anna | 00 01 00 | Jordan Kraków Fala Niepo³omice Korona Kraków | POL POL POL | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Podkowa Dominika Hatala Natalia Herman Natalia Grygierek Martyna Lechowicz Nadia Rêdziniak Gabriela | 01 00 01 01 00 01 | Fala Niepo³omice Karol Wadowice Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków Zawodnik niezrzeszony Fala Niepo³omice | POL POL POL POL POL POL | NT 35.79 35.00 35.00 NT NT |
Seria 3 z 6, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Stanula Adrianna Kêpa Alicja Cierpia³ek Adrianna Skowron Martyna Romanowska Wiktoria Kopp Oliwia | 00 01 00 01 01 02 | Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków Karol Wadowice Karol Wadowice Karol Wadowice Aquarius Myœlenice | POL POL POL POL POL POL | 34.00 32.00 29.24 31.67 32.75 34.01 |
Seria 4 z 6, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Grzeczyñska Wiktoria Koby³ecka Wiktoria Sindut Zuzanna Litewka Aleksandra Skowron Aleksandra Bogacz Patrycja | 00 01 02 00 00 01 | Karol Wadowice Gabi Proszówki Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków Pi¹tka Kraków Karol Wadowice Karol Wadowice | POL POL POL POL POL POL | 28.67 28.00 27.55 28.00 28.12 28.71 |
Seria 5 z 6, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Dudziak Weronika Palarczyk Magdalena Kluszczyñska Agnieszka Zapalska Martyna Bogucka Karolina Nosek Dagmara | 01 01 01 00 00 00 | Fala Niepo³omice Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków Optima Sport Skawina Karol Wadowice Fala Niepo³omice | POL POL POL POL POL POL | 26.95 26.68 25.50 25.90 26.78 27.23 |
Seria 6 z 6, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Wojtusik Melania Gutek Wiktoria Jelonek Justyna Nadybska Natalia Skotnicka Karolina Ousley Naseman Gabriela | 00 00 00 01 00 02 | Fala Niepo³omice Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków Fala Niepo³omice Spo³. Szk. Podst. nr 4 Kraków Spo³. Szk. Podst. nr 4 Kraków Zawodnik niezrzeszony | POL POL POL POL POL POL | 24.37 22.23 22.02 22.20 23.00 24.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 25.10.09 - 11:10 | Ch³opców, 25m grzbietowy | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:10 |
2 3 4 | Krzemyk Bartosz Jêdryka Marceli Uczerek Wojtek | 00 02 02 | Fala Niepo³omice Korona Kraków Korona Kraków | POL POL POL | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Koczur Jan Borowiec Sebastian Jaworski Oskar Sumara Konrad GwóŸdŸ Kamil Henke Marek | 01 00 02 00 00 00 | Pi¹tka Kraków Gabi Proszówki Optima Sport Skawina Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków Fala Niepo³omice | POL POL POL POL POL POL | 32.00 30.85 30.00 30.00 31.00 NT |
Seria 3 z 5, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Dobosz Kacper Drzazga Szymon WoŸniak Jakub Rataj Miko³aj Koprowski Dawid Gorycki Jan | 00 00 00 00 01 00 | Speed Jas³o Karol Wadowice Aquarius Myœlenice Gabi Proszówki Gabi Proszówki Delfin Horyniec-Zdrój | POL POL POL POL POL POL | 29.45 28.67 26.69 28.60 29.00 29.54 |
Seria 4 z 5, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Belski Jakub Niciñski Bartosz Oœciak Andrzej Cyganek Mateusz Krupnik Zbigniew Hadt Jan | 00 00 01 00 00 01 | STP Nowy S¹cz Fala Niepo³omice Optima Sport Skawina Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków Optima Sport Skawina Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków | POL POL POL POL POL POL | 25.00 23.82 23.40 23.77 24.40 25.56 |
Seria 5 z 5, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kaim Boles³aw Brañka Kacper Bogacz Christian Kocot Wiktor Radwan Kacper Grzyb Szymon | 00 00 00 00 00 00 | Optima Sport Skawina Karol Wadowice Karol Wadowice P³ywak Bochnia Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków Speed Jas³o | POL POL POL POL POL POL | 22.20 21.45 20.34 21.00 21.87 23.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 25.10.09 - 11:15 | Dziewcz¹t, 50m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:15 |
2 3 4 | Wdówka Olga Bocheñska Julia Wojtoñ Dominika | 99 99 99 | UKS SP 8 Chrzanów Korona Kraków Fala Niepo³omice | POL POL POL | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:20 |
2 3 4 5 | ¯mudzka Aleksandra Dybowska Anna Rogowska Angelika Kawiecka Marta | 99 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL | NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Wiœniewska Weronika Malinowska Adrianna Wroñska Bogusia D¹browa Zuzanna Jangrot Angelika Sudek Aleksandra | 99 99 99 99 99 99 | Korona Kraków STP Nowy S¹cz Spo³. Szk. Podst. nr 4 Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:02.92 58.00 52.20 55.80 58.60 NT |
Seria 4 z 5, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Lipiarska Zofia K³os Julia Sajdak Karolina Zieliñska Anna Warian Karolina Janus Karolina | 99 99 99 99 99 99 | Kmita Zabierzów Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim | POL POL POL POL POL POL | 50.90 50.33 49.67 50.06 50.70 51.00 |
Seria 5 z 5, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Niemiec Adrianna Jankowska Justyna Kuczek Karolina Surdziel Zofia Zieliñska Katarzyna Grela Karolina | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Ósemka Oœwiêcim Kmita Zabierzów Pi¹tka Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 48.37 47.66 44.00 44.90 48.00 48.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 25.10.09 - 11:25 | Ch³opców, 50m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:25 |
2 3 4 | Podkowa Kamil Czub Dominik Dereñ Przemys³aw | 99 99 99 | Fala Niepo³omice Korona Kraków Fala Niepo³omice | POL POL POL | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Duda Maciej Siwek Mateusz Litwa Daniel Pi¹tek Micha³ Szczepaniak Pawe³ Paw³owski Oskar | 99 99 99 99 99 99 | Fala Niepo³omice Korona Kraków Aquarius Myœlenice Korona Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | NT NT 1:09.00 NT NT NT |
Seria 3 z 7, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Sowiñski Kacper Stawowczyk Marcin Drzystek Miko³aj Proszek Maciej Guzdek Marcin Fedorow Marek | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Karol Wadowice Karol Wadowice | POL POL POL POL POL POL | 59.84 55.74 54.60 55.21 56.13 1:02.67 |
Seria 4 z 7, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Brodowski Krystian Pêpek Tomasz Lachowski Karol Zbro¿ek Rados³aw Sobelga Hubert G¹siorek Krzysztof | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim CKiS Skawina Fala Niepo³omice Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 53.34 51.01 50.00 51.00 51.45 53.35 |
Seria 5 z 7, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Cembrowski Kacper Pancerz Piotr Koprynia Tomasz Szulikowski Patryk GwóŸdŸ Jan Kolanowski Wiktor | 99 99 99 99 99 99 | Kmita Zabierzów UKS SP 8 Chrzanów Kmita Zabierzów UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 48.10 47.00 45.76 46.50 47.00 48.59 |
Seria 6 z 7, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Ryœ Jakub Drozdowicz-Nita Karol Dudziak Wiktor Ciastoñ Sebastian Maci¹g Piotr Mas³owski Konrad | 99 99 99 99 99 99 | Kmita Zabierzów SwimArt Myslenice Fala Niepo³omice UKS SP 8 Chrzanów Pi¹tka Kraków Ósemka Oœwiêcim | POL POL POL POL POL POL | 45.50 45.00 43.80 44.50 45.00 45.70 |
Seria 7 z 7, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Stec Kacper Mazur Dominik Bar Bart³omiej Krulikowski Maciej G³uch Arkadiusz Stêpieñ Marek | 99 99 99 99 99 99 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów STP Nowy S¹cz Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 43.03 42.70 40.00 42.50 43.00 43.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 25.10.09 - 11:40 | Dziewcz¹t, 25m motylkowy | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:40 |
2 3 4 | Ciborowska Roksana Piêta Diana Litewka Aleksandra | 03 00 00 | Speed Jas³o Speed Jas³o Pi¹tka Kraków | POL POL POL | 43.19 28.25 38.00 |
Seria 2 z 2, 11:40 |
2 3 4 5 | Orczykowska Natalia Ousley Naseman Gabriela Jaworska Oliwia Mielczarek Magdalena | 00 02 00 00 | STP Nowy S¹cz Zawodnik niezrzeszony Optima Sport Skawina Jordan Kraków | POL POL POL POL | 25.00 23.41 24.50 28.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 25.10.09 - 11:45 | Ch³opców, 25m motylkowy | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:45 |
2 3 4 | Surdziel Kacper W³odarczyk Bruno S¹del Kacper | 00 01 00 | Fala Niepo³omice Pi¹tka Kraków Gabi Proszówki | POL POL POL | NT 35.00 NT |
Seria 2 z 2, 11:45 |
2 3 4 5 | Kaim Boles³aw Ciborowski Alan Ca³ka Jakub Czarny Norbert | 00 00 00 00 | Optima Sport Skawina Speed Jas³o P³ywak Bochnia Speed Jas³o | POL POL POL POL | 23.80 18.30 21.00 28.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 25.10.09 - 11:45 | Dziewcz¹t, 50m motylkowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Leszczyñska Julia Balon Natalia Zagrodnik Alicja Pitala Dominika Zaj¹c Kornelia Batko Aleksandra | 99 99 99 99 99 99 | Fala Niepo³omice Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim Pi¹tka Kraków Ósemka Oœwiêcim UKS SP 8 Chrzanów | POL POL POL POL POL POL | NT 56.00 55.00 55.00 57.60 NT |
Seria 2 z 2, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Wójtowicz Anna Gawe³ Aleksandra Œwiderska Wiktoria Ousley Naseman Caroline Waryan Karolina Seku³a Anna | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków P³ywak Bochnia Jordan Kraków Jordan Kraków Optima Sport Skawina | POL POL POL POL POL POL | 49.00 47.00 45.00 45.51 47.20 51.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 25.10.09 - 11:50 | Ch³opców, 50m motylkowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Gorycki Hubert Mas³owski Konrad Godek Pawe³ Twardy Filip Janczura Szymon Pancerz Piotr | 99 99 99 99 99 99 | Delfin Horyniec-Zdrój Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków UKS SP 8 Chrzanów | POL POL POL POL POL POL | 1:24.21 59.20 57.90 58.00 1:00.00 NT |
Seria 2 z 2, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Wojtaszewski Oskar Giejdasz Piotr Cempel Oskar Marecik Arkadiusz Maci¹g Piotr Krulikowski Maciej | 99 99 99 99 99 99 | UKS SP 8 Chrzanów Fala Niepo³omice Jordan Kraków Fala Niepo³omice Pi¹tka Kraków Ósemka Oœwiêcim | POL POL POL POL POL POL | 54.80 52.69 47.02 50.65 53.00 56.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 25.10.09 - 11:55 | Dziewcz¹t, 25m klasyczny | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:55 |
2 3 4 | Goliñska Wiktoria Romanowska Wiktoria Witkowska Wiktoria | 00 01 01 | Jordan Kraków Karol Wadowice Gabi Proszówki | POL POL POL | NT 49.87 NT |
Seria 2 z 4, 12:00 |
2 3 4 5 | Laskowska Anna Pawelska Dominika Fortecka Anna Ciborowska Roksana | 00 00 01 03 | Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków Speed Jas³o | POL POL POL POL | 40.00 31.00 35.00 43.35 |
Seria 3 z 4, 12:00 |
1 2 3 4 5 6 | Grzeczyñska Wiktoria Sindut Zuzanna Kluszczyñska Agnieszka Wierzbik Martyna Wojtusik Melania Goliñska Zofia | 00 02 01 01 00 01 | Karol Wadowice Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków Optima Sport Skawina Fala Niepo³omice Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL POL POL | 29.45 27.84 26.78 27.80 28.46 31.00 |
Seria 4 z 4, 12:00 |
1 2 3 4 5 6 | £ukasik Julia Gutek Wiktoria Piêta Diana Wêgrzyn Natalia Litwa Magdalena Jaworska Oliwia | 00 00 00 00 00 00 | Optima Sport Skawina Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków Speed Jas³o Aquarius Myœlenice Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków Optima Sport Skawina | POL POL POL POL POL POL | 25.50 24.34 21.50 21.89 24.90 25.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 25.10.09 - 12:05 | Ch³opców, 25m klasyczny | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 12:05 |
2 3 4 | Bigajski Aleksander Saganowski Artur W³odarczyk Bruno | 00 00 01 | Korona Kraków Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków | POL POL POL | NT 35.00 35.00 |
Seria 2 z 3, 12:05 |
2 3 4 5 | Maciaszkiewicz Sebastian Gorycki Jan Baster Szymon Musia³ek Krzysztof | 00 00 01 01 | Aquarius Myœlenice Delfin Horyniec-Zdrój Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL | 34.96 28.52 32.00 35.00 |
Seria 3 z 3, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Surdziel Kacper Bazyl Kamil Michalczyk Andrzej Grzyb Szymon Krupnik Zbigniew Czarny Norbert | 00 00 00 00 00 00 | Fala Niepo³omice SwimArt Myslenice P³ywak Bochnia Speed Jas³o Optima Sport Skawina Speed Jas³o | POL POL POL POL POL POL | 28.04 26.35 21.50 23.10 26.70 28.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 25.10.09 - 12:10 | Dziewcz¹t, 50m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 12:10 |
2 3 4 5 | Zapart Zuzanna Janulewicz Alicja Kozakiewicz Joanna Wojtoñ Dominika | 99 99 99 99 | Korona Kraków Korona Kraków Korona Kraków Fala Niepo³omice | POL POL POL POL | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 | Janda Aleksandra Ciszewska Kamila Janik Milena Dziuba Joanna ¯ukowska Natalia Jangrot Angelika | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Fala Niepo³omice Optima Sport Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:03.00 57.40 56.60 56.70 59.66 1:03.00 |
Seria 3 z 5, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 | Madej Weronika Czuba Alicja Seku³a Anna PaŸdziora Karolina Dziêdziel Renata Niemiec Adrianna | 99 99 99 99 99 99 | Optima Sport Skawina Karol Wadowice Optima Sport Skawina Karol Wadowice Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 56.50 55.32 55.00 55.23 55.50 56.51 |
Seria 4 z 5, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 | Ousley Naseman Caroline K³os Julia Grochowiak Karolina Wroñska Aleksandra Biernat Aleksandra Brzeziñska Zuzanna | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków Pi¹tka Kraków Spo³. Szk. Podst. nr 4 Kraków Korona Kraków Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL POL POL | 54.84 53.76 53.00 53.20 53.96 55.00 |
Seria 5 z 5, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 | Góralczyk Anna Lesiak Aleksandra Palka Maria Pitala Dominika Str¹czyñska Martyna Grela Karolina | 99 99 99 99 99 99 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Pi¹tka Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 52.00 50.71 50.00 50.00 51.35 52.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 25.10.09 - 12:20 | Ch³opców, 50m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 12:20 |
2 3 4 | Pêpek Tomasz Kasprzycki Kamil Kolanowski Wiktor | 99 99 99 | Jordan Kraków Aquarius Myœlenice Jordan Kraków | POL POL POL | NT 1:10.00 NT |
Seria 2 z 5, 12:20 |
2 3 4 5 | £uc Robert Morys Adam Piêtka Marcin Gil Kamil | 99 99 99 99 | Optima Sport Skawina Pi¹tka Kraków Korona Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL | 57.80 55.00 56.49 1:01.29 |
Seria 3 z 5, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | Sobelga Hubert Dzierwa Jerzy Majewski Maciej Koprowski Andrzej KuŸma Micha³ Gorycki Hubert | 99 99 99 99 99 99 | Fala Niepo³omice UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów Gabi Proszówki Karol Wadowice Delfin Horyniec-Zdrój | POL POL POL POL POL POL | 54.04 52.70 52.00 52.00 53.23 54.20 |
Seria 4 z 5, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 | Lachowski Karol Tekieli Jakub Marecik Arkadiusz Wojnar Mateusz Kapusta Dawid Jêkot Micha³ | 99 99 99 99 99 99 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Fala Niepo³omice Pi¹tka Kraków Optima Sport Skawina Ósemka Oœwiêcim | POL POL POL POL POL POL | 51.00 50.01 49.00 50.00 50.90 51.50 |
Seria 5 z 5, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 | Stêpieñ Marek Drzystek Miko³aj Goleniec Kamil Podwika Kamil Drozdowicz-Nita Karol Twardy Filip | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków SwimArt Myslenice Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL POL POL | 47.57 45.60 42.00 44.80 47.56 48.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 25.10.09 - 12:30 | Dziewcz¹t, 25m dowolny | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:30 |
1 2 3 4 5 | Rêdziniak Gabriela Styrna Anna Lechowicz Nadia Podkowa Dominika Gancarczyk Aleksandra | 01 00 00 01 01 | Fala Niepo³omice Korona Kraków Zawodnik niezrzeszony Fala Niepo³omice Fala Niepo³omice | POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Cierpia³ek Adrianna Hatala Natalia Skowron Martyna Herman Natalia Kopp Oliwia Laskowska Anna | 00 00 01 01 02 00 | Karol Wadowice Karol Wadowice Karol Wadowice Pi¹tka Kraków Aquarius Myœlenice Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL POL POL | 32.87 32.03 30.98 31.00 32.62 35.00 |
Seria 3 z 6, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Grygierek Martyna Goliñska Zofia Bogucka Karolina Kêpa Alicja Palarczyk Magdalena Stanula Adrianna | 01 01 00 01 01 00 | Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków Karol Wadowice Pi¹tka Kraków Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL POL POL | 30.00 28.00 27.56 28.00 28.43 30.00 |
Seria 4 z 6, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Pawelska Dominika Nosek Dagmara Witkowska Wiktoria Fortecka Anna Litwa Magdalena Bogacz Patrycja | 00 00 01 01 00 01 | Pi¹tka Kraków Fala Niepo³omice Gabi Proszówki Pi¹tka Kraków Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków Karol Wadowice | POL POL POL POL POL POL | 27.00 25.42 25.00 25.00 25.84 27.43 |
Seria 5 z 6, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 | Dudziak Weronika Skotnicka Karolina £ukasik Julia Mielczarek Magdalena Wierzbik Martyna Koby³ecka Wiktoria | 01 00 00 00 01 01 | Fala Niepo³omice Spo³. Szk. Podst. nr 4 Kraków Optima Sport Skawina Jordan Kraków Optima Sport Skawina Gabi Proszówki | POL POL POL POL POL POL | 24.10 23.30 22.00 22.00 23.90 24.86 |
Seria 6 z 6, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 | Nadybska Natalia Orczykowska Natalia Wêgrzyn Natalia Jelonek Justyna Zapalska Martyna Skowron Aleksandra | 01 00 00 00 00 00 | Spo³. Szk. Podst. nr 4 Kraków STP Nowy S¹cz Aquarius Myœlenice Fala Niepo³omice Optima Sport Skawina Karol Wadowice | POL POL POL POL POL POL | 21.00 20.50 16.90 18.46 21.00 21.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 25.10.09 - 12:35 | Ch³opców, 25m dowolny | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 | Uczerek Wojtek Henke Marek Drzazga Szymon Jêdryka Marceli Krzemyk Bartosz Bigajski Aleksander | 02 00 00 02 00 00 | Korona Kraków Fala Niepo³omice Karol Wadowice Korona Kraków Fala Niepo³omice Korona Kraków | POL POL POL POL POL POL | NT NT 31.20 NT NT NT |
Seria 2 z 5, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Borowiec Sebastian Koczur Jan Musia³ek Krzysztof Maciaszkiewicz Sebastian Rataj Miko³aj Saganowski Artur | 00 01 01 00 00 00 | Gabi Proszówki Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków Aquarius Myœlenice Gabi Proszówki Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL POL POL | 29.56 28.00 27.00 27.88 29.00 30.00 |
Seria 3 z 5, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Koprowski Dawid Sumara Konrad GwóŸdŸ Kamil £ach Maciej Dobosz Kacper Jaworski Oskar | 01 00 00 00 00 02 | Gabi Proszówki Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków P³ywak Bochnia Speed Jas³o Optima Sport Skawina | POL POL POL POL POL POL | 26.00 25.00 25.00 25.00 25.30 26.70 |
Seria 4 z 5, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Belski Jakub Brañka Kacper Niciñski Bartosz Cyganek Mateusz WoŸniak Jakub Hadt Jan | 00 00 00 00 00 01 | STP Nowy S¹cz Karol Wadowice Fala Niepo³omice Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków Aquarius Myœlenice Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków | POL POL POL POL POL POL | 24.00 23.56 21.48 21.77 23.86 24.50 |
Seria 5 z 5, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 | Radwan Kacper Bazyl Kamil Ciborowski Alan S¹del Kacper Bogacz Christian Oœciak Andrzej | 00 00 00 00 00 01 | Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków SwimArt Myslenice Speed Jas³o Gabi Proszówki Karol Wadowice Optima Sport Skawina | POL POL POL POL POL POL | 20.30 18.93 17.20 17.92 19.87 21.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 25.10.09 - 12:45 | Dziewcz¹t, 50m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 12:45 |
2 3 4 | Zapart Zuzanna Bocheñska Julia Wdówka Olga | 99 99 99 | Korona Kraków Korona Kraków UKS SP 8 Chrzanów | POL POL POL | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 12:45 |
2 3 4 5 | Janulewicz Alicja Malinowska Adrianna Batko Aleksandra Kozakiewicz Joanna | 99 99 99 99 | Korona Kraków STP Nowy S¹cz UKS SP 8 Chrzanów Korona Kraków | POL POL POL POL | 57.17 55.50 57.00 1:04.32 |
Seria 3 z 9, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 | Dziêdziel Renata ¯ukowska Natalia PaŸdziora Karolina Zaj¹c Kornelia Janda Aleksandra Str¹czyñska Martyna | 99 99 99 99 99 99 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Karol Wadowice Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 53.70 52.96 51.43 51.90 53.55 54.36 |
Seria 4 z 9, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 | Madej Weronika Grochowiak Karolina Warian Karolina D¹browa Zuzanna ¯mudzka Aleksandra Ciszewska Kamila | 99 99 99 99 99 99 | Optima Sport Skawina Pi¹tka Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów | POL POL POL POL POL POL | 50.90 50.00 49.59 49.88 50.03 51.20 |
Seria 5 z 9, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 | Wroñska Aleksandra Dziuba Joanna Janus Karolina Wroñska Bogusia Brzeziñska Zuzanna Wiœniewska Weronika | 99 99 99 99 99 99 | Spo³. Szk. Podst. nr 4 Kraków Optima Sport Skawina Ósemka Oœwiêcim Spo³. Szk. Podst. nr 4 Kraków Pi¹tka Kraków Korona Kraków | POL POL POL POL POL POL | 49.30 48.90 47.60 47.80 49.00 49.57 |
Seria 6 z 9, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 | Palka Maria Rogowska Angelika Janik Milena Dybowska Anna Kawiecka Marta Góralczyk Anna | 99 99 99 99 99 99 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Fala Niepo³omice Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim | POL POL POL POL POL POL | 47.00 46.79 46.02 46.42 46.86 47.50 |
Seria 7 z 9, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 | Zieliñska Anna Lesiak Aleksandra Lipiarska Zofia Wójtowicz Anna Sajdak Karolina Zieliñska Katarzyna | 99 99 99 99 99 99 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Zesp. Szkó³. Spo³. nr 6 Kraków Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL POL POL | 45.00 44.28 42.80 43.00 44.50 46.00 |
Seria 8 z 9, 13:00 |
1 2 3 4 5 6 | Kuczek Karolina Czuba Alicja Sudek Aleksandra Zagrodnik Alicja Waryan Karolina Biernat Aleksandra | 99 99 99 99 99 99 | Ósemka Oœwiêcim Karol Wadowice Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Korona Kraków | POL POL POL POL POL POL | 42.00 41.56 40.20 41.50 41.70 42.26 |
Seria 9 z 9, 13:00 |
1 2 3 4 5 6 | Œwiderska Wiktoria Jankowska Justyna Leszczyñska Julia Surdziel Zofia Gawe³ Aleksandra Balon Natalia | 99 99 99 99 99 99 | P³ywak Bochnia Kmita Zabierzów Fala Niepo³omice Kmita Zabierzów Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim | POL POL POL POL POL POL | 40.00 39.80 36.51 38.90 40.00 40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 25.10.09 - 13:00 | Ch³opców, 50m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 13:00 |
2 3 4 | Podkowa Kamil Pi¹tek Micha³ Szczepaniak Pawe³ | 99 99 99 | Fala Niepo³omice Korona Kraków Jordan Kraków | POL POL POL | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 13:05 |
2 3 4 5 | Paw³owski Oskar Duda Maciej Dereñ Przemys³aw Czub Dominik | 99 99 99 99 | Jordan Kraków Fala Niepo³omice Fala Niepo³omice Korona Kraków | POL POL POL POL | NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 13:05 |
1 2 3 4 5 6 | Sowiñski Kacper Kasprzycki Kamil Brodowski Krystian Stawowczyk Marcin G¹siorek Krzysztof Litwa Daniel | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Aquarius Myœlenice Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Aquarius Myœlenice | POL POL POL POL POL POL | 58.98 52.00 51.10 51.89 52.14 1:07.05 |
Seria 4 z 8, 13:05 |
1 2 3 4 5 6 | Fedorow Marek Proszek Maciej Morys Adam Jêkot Micha³ £uc Robert Janczura Szymon | 99 99 99 99 99 99 | Karol Wadowice Jordan Kraków Pi¹tka Kraków Ósemka Oœwiêcim Optima Sport Skawina Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL POL POL | 48.89 48.35 47.00 47.50 48.80 50.00 |
Seria 5 z 8, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 | Guzdek Marcin Wojnar Mateusz Cembrowski Kacper Dzierwa Jerzy Piêtka Marcin KuŸma Micha³ | 99 99 99 99 99 99 | Karol Wadowice Pi¹tka Kraków Kmita Zabierzów UKS SP 8 Chrzanów Korona Kraków Karol Wadowice | POL POL POL POL POL POL | 45.68 45.00 44.30 44.30 45.63 46.98 |
Seria 6 z 8, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 | Kapusta Dawid Szulikowski Patryk Gil Kamil Bar Bart³omiej Giejdasz Piotr Zbro¿ek Rados³aw | 99 99 99 99 99 99 | Optima Sport Skawina UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków STP Nowy S¹cz Fala Niepo³omice CKiS Skawina | POL POL POL POL POL POL | 42.80 42.40 41.07 42.00 42.42 44.00 |
Seria 7 z 8, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 | Koprowski Andrzej Tekieli Jakub Koprynia Tomasz Ryœ Jakub Godek Pawe³ G³uch Arkadiusz | 99 99 99 99 99 99 | Gabi Proszówki Jordan Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim | POL POL POL POL POL POL | 41.00 40.01 39.01 39.90 40.60 41.00 |
Seria 8 z 8, 13:15 |
1 2 3 4 5 6 | Goleniec Kamil Podwika Kamil Mazur Dominik Stec Kacper Cempel Oskar Dudziak Wiktor | 99 99 99 99 99 99 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Jordan Kraków Fala Niepo³omice | POL POL POL POL POL POL | 36.00 35.14 34.90 35.10 35.90 38.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 25.10.09 - 13:15 | Dziewcz¹t, 4 x 50m zmienny | 10 lat i m³odsi Lista startowa |
Seria 1 z 1, 13:15 |
2 | Fala Niepo³omice 1 | Fala Niepo³omice | POL | NT |
3 | Optima Sport Skawina 1 | Optima Sport Skawina | POL | 1:55.00 |
4 | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | POL | 3:02.89 |
Jankowska Justyna, Surdziel Zofia, Zieliñska Anna, Lipiarska Zofia |
5 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | POL | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 25.10.09 - 13:20 | Ch³opców, 4 x 50m zmienny | 10 lat i m³odsi Lista startowa |
Seria 1 z 1, 13:20 |
1 | UKS SP 8 Chrzanów | UKS SP 8 Chrzanów | POL | NT |
GwóŸdŸ Jan, Majewski Maciej, Ciastoñ Sebastian, Wojtaszewski Oskar |
2 | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | POL | 2:56.99 |
Koprynia Tomasz, Ryœ Jakub, Mazur Dominik, Stec Kacper |
3 | Fala Niepo³omice 1 | Fala Niepo³omice | POL | 1:22.99 |
4 | Optima Sport Skawina 1 | Optima Sport Skawina | POL | 1:35.00 |
5 | P³ywak Bochnia 1 | P³ywak Bochnia | POL | 3:13.00 |
£ach Maciej, Ca³ka Jakub, Michalczyk Andrzej, Kocot Wiktor |