"Mistrzostwa Miasta Inowrocławia" Inowrocław, 7.11.2009 |
Konkurencja 1 7.11.09 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZEPAŃSKA, Aleksandra SEMENIUK, Olga DYRDA, Ewa | 97 98 96 | DEINO DEINO DEINO | 1:42.00 1:27.12 1:30.00 | 1 2 3 4 5 6 | CHRUBCZYŃSKA, Adrianna ZGODA, PAULINA NIZIOŁ, Weronika LEWICKA, ALICJA MOLENDA, Martyna ZIĘBA, MARTA | 97 96 95 97 96 97 | DEINO 15 BYD DEINO REBYD DEINO 15 BYD | 1:16.52 1:15.00 1:14.02 1:14.11 1:15.16 1:19.00 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | MACIEJEWSKA, Patrycja BARANOWSKA, KINGA ŻUK, Marta ROGOZIŃSKA, Patrycja PROCEK, Jagoda NOWAK, PAULINA | 96 96 96 95 97 95 | 63 BYD AZS-WSG DETOR DETOR DEINO 15 BYD | 1:13.00 1:12.00 1:10.00 1:10.00 1:12.01 1:14.00 | 1 2 3 4 5 6 | WORONIECKA, DOMINIKA KRZEKOTOWSKA, JULIA RYCZAK, MAJA SIERADZKA, Wioletta BAKUNIAK, HANNA BOCZEK, DOMINIKA | 96 95 96 95 96 95 | 15 BYD 15 BYD AZS-WSG DEINO AZS-WSG AZS-WSG | 1:08.00 1:07.00 1:02.00 1:05.17 1:08.00 1:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 7.11.09 | Chłopców, 100m dowolny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 8 | Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | PLASKOTA, Hubert SZCZEPAŃSKI, Miłosz MIERZEJEWSKI, Mateusz | 98 97 96 | DEINO DETOR DEINO | 1:35.00 1:28.00 1:33.00 | 1 2 3 4 5 6 | SPIBIDA, Michał KRUKOWSKI, DOMINIK KWIATKOWSKI, Robert DRAPIEWSKI, PATRYK MIEŻEJEWSKI, Kornel | 96 97 96 97 97 | OGBYD 15 BYD OGBYD 15 BYD DETOR | 1:25.30 1:22.00 1:21.56 1:22.00 1:23.00 |
Seria 3 z 8 | Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MICHALSKI, Filip LEWANDOWSKI, Jakub FAC, KACPER WIŚNIEWSKI, Norbert KAŹMIERCZAK, Miłosz TADROWSKI, Nikodem | 97 97 95 95 97 96 | 63 BYD DETOR 15 BYD DEINO DETOR OGBYD | 1:17.00 1:15.00 1:14.00 1:14.25 1:16.00 1:18.15 | 1 2 3 4 5 6 | MRÓZ, Jakub KRZEWIŃSKI, PATRYK SROKA, Sebastian ZAJĄC, Jakub CHWOJKA, Kacper RUDNICKI, Maciej | 97 96 94 95 98 95 | 63 BYD 15 BYD DEINO DETOR DEWLO DEINO | 1:12.00 1:10.00 1:09.15 1:10.00 1:10.60 1:12.00 |
Seria 5 z 8 | Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | PYTLIŃSKI, DAWID BIELA, KAMIL CZERWIŃSKI, Piotr BRĄŻKIEWICZ, BARTEK NOWICKI, Dominik GŁODEK, Michał | 96 96 97 96 95 97 | AZS-WSG 15 BYD 63 BYD 15 BYD DETOR 63 BYD | 1:08.00 1:08.00 1:07.00 1:07.00 1:08.00 1:09.00 | 1 2 3 4 5 6 | ŻURAWICZ, MATEUSZ LIPKA, Rafał STUDZIŃSKI, Mikołaj WRONKOWSKI, PAWEŁ NOWICKI, MATEUSZ WRZOS, Jacek | 97 95 94 96 94 94 | AZS-WSG DETOR DEINO AZS-WSG AZS-WSG DEINO | 1:06.00 1:05.00 1:04.97 1:05.00 1:05.00 1:06.85 |
Seria 7 z 8 | Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | DUDEK, MACIEJ GUBA, Adam FALEŃCZYK, MICHAŁ JANKOWIAK, Krzysztof SZADŁOWSKI, Mateusz SCHRAMM, Tomasz | 96 96 94 94 95 94 | AZS-WSG DEINO AZS-WSG DEINO DEINO DEINO | 1:04.00 1:03.96 1:01.00 1:01.95 1:04.00 1:04.70 | 1 2 3 4 5 6 | NIEMCZYK, TOMASZ TRIEBLER, KACPER MATŁOKA, Łukasz CIĘŻKI, BARTOSZ CHMIELEWSKI, Miłosz KRASICKI, ARTUR | 96 94 95 94 95 95 | 15 BYD AZS-WSG DEINO AZS-WSG WOWLO AZS-WSG | 1:00.00 59.00 57.28 58.00 59.80 1:01.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 7.11.09 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | STASZAK, Monika BOCZEK, DOMINIKA BUZANOWSKA, NATALIA | 97 95 97 | 63 BYD AZS-WSG REBYD | 1:33.00 1:18.00 1:24.13 | 1 2 3 4 5 6 | CZAPIEWSKA, TINA KRZEKOTOWSKA, JULIA JABŁOŃSKA, AGNIESZKA PAWLICKA, Amanda CIUPA, ALEKSANDRA | 95 95 95 97 96 | 15 BYD 15 BYD AZS-WSG JKS PIRANI AZS-WSG | 1:18.00 1:11.00 1:10.00 1:10.99 1:14.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 7.11.09 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | KRUKOWSKI, DOMINIK PIEKARSKI, MATEUSZ PIECHOWIAK, BARTOSZ CIESIELSKI, FILIP SZCZEPAŃSKI, Miłosz | 97 94 96 96 97 | 15 BYD AZS-WSG AZS-WSG 15 BYD DETOR | 1:38.00 1:14.00 1:05.00 1:11.00 1:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 7.11.09 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | DYRDA, Ewa SIWEK, AGATA NOWAK, PAULINA ROGOZIŃSKA, Patrycja SEMENIUK, Olga | 96 96 95 95 98 | DEINO 15 BYD 15 BYD DETOR DEINO | 1:40.00 1:20.00 1:18.00 1:20.00 1:39.59 | 1 2 3 4 5 6 | STACHOWICZ, PATRYCJA CZAPIEWSKA, TINA RYCZAK, MAJA PAWŁOWSKA, MARTA NOWAK, ROKSANA BOROWIEC, Klaudia | 97 95 96 96 96 96 | REBYD 15 BYD AZS-WSG 15 BYD 15 BYD DETOR | 1:15.30 1:14.00 1:08.00 1:09.00 1:15.00 1:16.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 7.11.09 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | DRAPIEWSKI, PATRYK KRUCZKOWSKI, Jakub TADROWSKI, Nikodem | 97 97 96 | 15 BYD 63 BYD OGBYD | 1:31.00 1:26.00 1:27.01 | 1 2 3 4 5 6 | WIŚNIEWSKI, Norbert KRZEWIŃSKI, PATRYK MICHALSKI, Filip ROSIŃSKI, Wacław | 95 96 97 96 | DEINO 15 BYD 63 BYD OGBYD | 1:25.00 1:23.00 1:23.00 1:25.02 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | LEWANDOWSKI, Jakub KNAPOWSKI, Kacper MATŁOKA, Łukasz KRASICKI, ARTUR BRĄŻKIEWICZ, BARTEK WRZOS, Jacek | 97 97 95 95 96 94 | DETOR 63 BYD DEINO AZS-WSG 15 BYD DEINO | 1:20.00 1:13.00 1:02.95 1:08.00 1:18.00 1:21.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 7.11.09 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | MOLENDA, Martyna LEWICKA, ALICJA NIZIOŁ, Weronika ZIĘBA, MARTA STASZAK, Monika | 96 97 95 97 97 | DEINO REBYD DEINO 15 BYD 63 BYD | 1:36.43 1:34.66 1:31.94 1:33.00 1:36.00 | 1 2 3 4 5 6 | NOWAK, ROKSANA BARANOWSKA, KINGA JABŁOŃSKA, AGNIESZKA CHRUBCZYŃSKA, Adrianna SIWEK, AGATA ZGODA, PAULINA | 96 96 95 97 96 96 | 15 BYD AZS-WSG AZS-WSG DEINO 15 BYD 15 BYD | 1:28.00 1:28.00 1:17.00 1:25.91 1:28.00 1:29.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 7.11.09 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | KAŹMIERCZAK, Miłosz SROKA, Sebastian ROMANOWSKI, Kamil MIEŻEJEWSKI, Kornel MIERZEJEWSKI, Mateusz KRUCZKOWSKI, Jakub | 97 94 97 97 96 97 | DETOR DEINO DETOR DETOR DEINO 63 BYD | 1:45.00 1:35.13 1:33.00 1:35.00 1:44.00 1:48.00 | 1 2 3 4 5 6 | FAC, KACPER MRÓZ, Jakub RUSZTYK, Jakub PIEKARSKI, MATEUSZ BIELA, KAMIL RUDNICKI, Maciej | 95 97 97 94 96 95 | 15 BYD 63 BYD DEINO AZS-WSG 15 BYD DEINO | 1:29.00 1:27.00 1:21.20 1:27.00 1:27.00 1:31.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 7.11.09 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | BUZANOWSKA, NATALIA STACHOWICZ, PATRYCJA PAWLICKA, Amanda CIUPA, ALEKSANDRA ŻUK, Marta | 97 97 97 96 96 | REBYD REBYD JKS PIRANI AZS-WSG DETOR | 1:23.66 1:19.45 1:13.99 1:14.00 1:20.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 7.11.09 | Chłopców, 100m zmienny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | ROMANOWSKI, Kamil ZAJĄC, Jakub KNAPOWSKI, Kacper NOWICKI, Dominik ROSIŃSKI, Wacław | 97 95 97 95 96 | DETOR DETOR 63 BYD DETOR OGBYD | 1:25.00 1:18.00 1:16.00 1:18.00 1:24.02 | 1 2 3 4 5 6 | RUSZTYK, Jakub JANKOWIAK, Krzysztof DUDEK, MACIEJ FALEŃCZYK, MICHAŁ LIPKA, Rafał ŻURAWICZ, MATEUSZ | 97 94 96 94 95 97 | DEINO DEINO AZS-WSG AZS-WSG DETOR AZS-WSG | 1:14.71 1:12.00 1:12.00 1:12.00 1:12.00 1:15.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 7.11.09 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | MACIEJEWSKA, Patrycja PROCEK, Jagoda BOROWIEC, Klaudia | 96 97 96 | 63 BYD DEINO DETOR | 5:40.00 5:19.79 5:25.00 | 1 2 3 4 5 6 | SIERADZKA, Wioletta BAKUNIAK, HANNA PAWŁOWSKA, MARTA WORONIECKA, DOMINIKA | 95 96 96 96 | DEINO AZS-WSG 15 BYD 15 BYD | 5:06.58 4:58.00 4:59.00 5:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 7.11.09 | Chłopców, 400m dowolny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | GŁODEK, Michał STUDZIŃSKI, Mikołaj CZERWIŃSKI, Piotr CHWOJKA, Kacper | 97 94 97 98 | 63 BYD DEINO 63 BYD DEWLO | 5:20.00 5:10.00 5:11.00 5:27.00 | 1 2 3 4 5 6 | NOWICKI, MATEUSZ NIEMCZYK, TOMASZ WRONKOWSKI, PAWEŁ SCHRAMM, Tomasz CIESIELSKI, FILIP PYTLIŃSKI, DAWID | 94 96 96 94 96 96 | AZS-WSG 15 BYD AZS-WSG DEINO 15 BYD AZS-WSG | 4:56.00 4:49.00 4:43.00 4:48.77 4:50.00 4:58.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SZADŁOWSKI, Mateusz TRIEBLER, KACPER CIĘŻKI, BARTOSZ CHMIELEWSKI, Miłosz PIECHOWIAK, BARTOSZ GUBA, Adam | 95 94 94 95 96 96 | DEINO AZS-WSG AZS-WSG WOWLO AZS-WSG DEINO | 4:42.00 4:40.00 4:35.00 4:37.00 4:40.00 4:42.41 |