Grand Prix Małopolski Runda V '09 Finał Piekary, 7.11.2009 |
1 - 7. Listopad 09 | 7.11.09 - 10:05 |
Konkurencja 1 7.11.09 - 10:05 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:05 |
2 3 4 | Góralczyk Nikolina Romanowska Klaudia Wakuła Karolina SO | 96 93 93 | UKS SP 8 Chrzanów Karol Wadowice AZS AWF Katowice | POL POL POL | PK | 29.88 44.14 NT |
Seria 2 z 6, 10:05 |
1 2 3 4 5 | Mołdrzyk Agnieszka Wolska Sandra Kozaryszczuk Klaudia Zadylak Angelika Gąsiorek Joanna | 95 95 95 95 95 | Gilus Gilowice Korona Kraków Gilus Gilowice Unia Oświêcim Siemaszka Piekary | POL POL POL POL POL | 33.00 32.80 32.00 32.16 32.88 |
Seria 3 z 6, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Nêdza Aleksandra Dymarek Ewa Cordova Adrianna SO Lipowska Małgorzata Zgoda Edyta Żerda Paulina | 95 95 94 95 94 94 | Jordan Kraków Unia Oświêcim Unia Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 31.81 31.65 31.50 31.58 31.66 31.90 |
Seria 4 z 6, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Pieszka Ksenia Cabała Arleta Zadrożna Karolina Papla Jolanta SO Ślêczkowska Karolina Porosło Karolina | 95 94 92 94 94 95 | Siemaszka Piekary STP Nowy Sącz Korona Kraków Unia Oświêcim Kmita Zabierzów Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 31.12 31.00 30.90 31.00 31.10 31.45 |
Seria 5 z 6, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Chlipała Patrycja SK Leśniak Agnieszka Opitek Urszula SO Przystalska Angelika Suchaniak Irena Jurkiewicz Patrycja | 93 95 94 93 93 95 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Unia Oświêcim Unia Oświêcim Korona Kraków Unia Tarnów | POL POL POL POL POL POL | 30.44 30.10 29.99 30.02 30.10 30.80 |
Seria 6 z 6, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Uryga Paulina Dzida Adrianna Petrow Magda Cisowska Aleksandra Zagrodnik Aleksandra Kapcińska Klaudia SO | 95 95 95 89 93 94 | Jordan Kraków Gilus Gilowice Kmita Zabierzów AZS AGH Kraków Unia Oświêcim Unia Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 29.57 29.00 27.60 28.17 29.11 29.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 7.11.09 - 10:15 | Mêżczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 10:15 |
2 3 4 | Sygnecki Janusz SO Surowczyk Piotr Kuśmierz Jacek | 92 95 95 | Unia Oświêcim Siemaszka Piekary Karol Wadowice | POL POL POL | NT 31.88 36.22 |
Seria 2 z 7, 10:15 |
2 3 4 5 | Łabuz Rafał Głyk Wojciech SO Wal Marcin Buła Mariusz | 95 92 94 95 | Korona Kraków Orka Lêdziny Unia Tarnów UKS SP 8 Chrzanów | POL POL POL POL | 29.80 29.22 29.50 29.92 |
Seria 3 z 7, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Juruś Maciej Brania Adam SO Nicał Jacek Wanat Michał Kobyłczyk Szymon Jóżwik Filip SO | 95 94 95 93 95 94 | Unia Tarnów Unia Oświêcim Korona Kraków Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Unia Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 28.80 28.00 27.50 27.98 28.75 28.90 |
Seria 4 z 7, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Chudzik Jan Kowalik Kamil Baran Rafał SK Brus Dominik SK Bałabuch Krystian Twarowski Jerzy | 93 94 93 93 95 95 | Korona Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków Wiking Brzesko Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 27.24 26.99 26.96 26.97 26.99 27.28 |
Seria 5 z 7, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Arendowski Piotr SO Wincełowicz Mikołaj Ślêzak Radosław Kłapyta Jakub Szamreta Marcel Obrzut Kamil | 94 95 95 94 94 | MOSM Tychy Pływak Bochnia CKiS Skawina Jordan Kraków CKiS Skawina STP Nowy Sącz | POL POL POL POL POL POL | 26.90 26.80 26.54 26.68 26.87 26.90 |
Seria 6 z 7, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Żymańczyk Mateusz Wasilewski Raivo Kwiatkowski Arkadiusz Asulian Axel SO Pyrlik Paweł Kochanowski Wojciech SO | 95 95 90 93 94 94 | Gilus Gilowice Kmita Zabierzów AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice Korona Kraków MKS Sanok | POL POL POL POL POL POL | 26.00 25.81 25.51 25.57 25.93 26.50 |
Seria 7 z 7, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Filuś Sebastian SO Gawełczyk Mateusz Wilk Krzysztof Wysoczyński Mateusz SK Nocoń Sebastian SO Polak Daniel | 92 90 89 93 92 91 | AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Jordan Kraków AZS AWF Katowice Unia Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 25.34 24.03 24.00 24.01 25.00 25.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 7.11.09 - 10:25 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:25 |
2 3 4 | Nowosad Katarzyna Krupa Karolina Kowalik Karolina | 96 95 95 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL | PK | 1:12.33 NT NT |
Seria 2 z 4, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Kruk Anna Palka Gabriela Nêdza Aleksandra Ptaszek Katarzyna Lipowska Małgorzata Pulka Magdalena | 95 95 95 95 95 92 | Orka Lêdziny Kmita Zabierzów Jordan Kraków Gilus Gilowice Jordan Kraków Unia Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | NT 1:20.55 1:15.47 1:17.00 1:23.78 NT |
Seria 3 z 4, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Lis Magdalena Wanat Aleksandra Miłkowska Marta Pyszka Alicja SK Jankowska Marta SO Dzida Adrianna | 93 95 93 93 92 95 | AZS AWF Katowice Jordan Kraków Orka Lêdziny Jordan Kraków AZS AWF Katowice Gilus Gilowice | POL POL POL POL POL POL | 1:13.80 1:10.37 1:08.50 1:08.96 1:11.32 1:15.00 |
Seria 4 z 4, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Korzeniowska Marta SO Frenke Małgorzata Mazurek Karolina Sak Agnieszka Wakuła Karolina SO Przystalska Angelika | 93 95 89 93 93 93 | Unia Oświêcim Unia Oświêcim AZS AGH Kraków Unia Tarnów AZS AWF Katowice Unia Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 1:07.52 1:06.78 1:03.05 1:04.50 1:07.50 1:08.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 7.11.09 - 10:35 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:35 |
2 3 4 | Hutny Szymon Plutecki Konrad Pomietło Adrian | 95 95 95 | Unia Oświêcim Jordan Kraków Orka Lêdziny | POL POL POL | NT 1:21.84 NT |
Seria 2 z 4, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Suchan Marcin Hydzik Piotr Żymańczyk Mateusz Miś Bartłomiej Maniek Damian Paździurkiewicz Adam | 95 95 95 95 95 95 | Siemaszka Piekary Karol Wadowice Gilus Gilowice Unia Tarnów Jordan Kraków Unia Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 1:10.44 1:08.46 1:06.00 1:07.00 1:10.01 1:14.54 |
Seria 3 z 4, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Jabłoński Dominik Kochanowski Wojciech SO Dzieniszewski Michał SO Brus Dominik SK Kwiatkowski Arkadiusz Kurasiewicz Patryk | 95 94 94 93 90 95 | STP Nowy Sącz MKS Sanok Kochłowiczanka Ruda Śl. Jordan Kraków AZS AGH Kraków Wodnik Radom | POL POL POL POL POL POL | 1:04.00 1:02.00 1:01.00 1:01.84 1:03.36 1:04.12 |
Seria 4 z 4, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Baran Rafał SK Klupa Michał Suzin Marcin SK Nocoń Sebastian SO Pulwin Paweł SO Liszewski Rafał SO | 93 90 93 92 92 92 | Jordan Kraków AZS AGH Kraków Jordan Kraków AZS AWF Katowice Unia Oświêcim Unia Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 58.80 56.81 56.17 56.80 58.50 58.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 7.11.09 - 10:45 | Kobiet, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:45 |
2 3 4 | Surowiec Kinga Cordova Adrianna SO Kącka Natalia | 93 94 95 | UKS SP 8 Chrzanów Unia Oświêcim Unia Oświêcim | POL POL POL | NT 3:15.00 NT |
Seria 2 z 3, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Bojko Justyna Kapcińska Klaudia SO Klimas Paulina Kozaryszczuk Klaudia Pomietło Aleksandra Wolska Sandra | 95 94 95 95 94 95 | CKiS Skawina Unia Oświêcim Gilus Gilowice Gilus Gilowice Kmita Zabierzów Korona Kraków | POL POL POL POL POL POL | 3:02.31 2:55.00 2:50.00 2:55.00 2:55.60 3:09.00 |
Seria 3 z 3, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Kruczalak Paulina SO Bajorska Dorota SO Mózgowska Jagoda Dratwińska Julia SO Tabiś Gabriela Dymarek Ewa | 94 94 90 94 95 95 | Unia Oświêcim Unia Oświêcim AZS AGH Kraków CSiR MOS Dąbrowa Grn. CKiS Skawina Unia Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 2:49.00 2:42.00 2:40.53 2:41.07 2:44.32 2:49.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 7.11.09 - 10:55 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:55 |
2 3 4 | Wanat Michał Zych Jakub Gawêda Maciej | 93 90 92 | Jordan Kraków AZS AGH Kraków Jordan Kraków | POL POL POL | 2:54.57 2:33.97 2:36.44 |
Seria 2 z 2, 11:00 |
1 2 3 4 5 | Książek Michał SK Wojnarowski Patryk Krawczyk Sebastian Dyrek Mateusz SK Polak Daniel | 93 93 89 91 91 | Jordan Kraków Unia Oświêcim AZS AGH Kraków Jordan Kraków Unia Oświêcim | POL POL POL POL POL | 2:33.11 2:29.05 2:18.08 2:21.70 2:31.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 7.11.09 - 11:05 | Kobiet, 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:05 |
2 3 4 | Góralczyk Nikolina Frenke Małgorzata Nowosad Katarzyna | 96 95 96 | UKS SP 8 Chrzanów Unia Oświêcim Kmita Zabierzów | POL POL POL | PK PK | 1:14.69 NT 1:10.45 |
Seria 2 z 7, 11:05 |
1 2 3 4 5 | Zadylak Angelika Palka Gabriela Hajto Julia Krupa Karolina Romanowska Klaudia | 95 95 92 95 93 | Unia Oświêcim Kmita Zabierzów CKiS Skawina Jordan Kraków Karol Wadowice | POL POL POL POL POL | NT 1:25.66 1:21.21 1:22.88 1:50.81 |
Seria 3 z 7, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalik Karolina Jurkiewicz Patrycja Zgoda Anna Zadrożna Karolina Cabała Arleta Gąsiorek Joanna | 95 95 94 92 94 95 | Jordan Kraków Unia Tarnów Jordan Kraków Korona Kraków STP Nowy Sącz Siemaszka Piekary | POL POL POL POL POL POL | 1:19.50 1:18.00 1:17.30 1:18.00 1:19.00 1:20.33 |
Seria 4 z 7, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Bojko Justyna Dratwińska Julia SO Godniowska Agnieszka Tyrpa Aleksandra Prêdecka Natalia SO Pieszka Ksenia | 95 94 94 94 94 95 | CKiS Skawina CSiR MOS Dąbrowa Grn. Jordan Kraków CKiS Skawina Unia Oświêcim Siemaszka Piekary | POL POL POL POL POL POL | 1:15.43 1:14.90 1:14.28 1:14.54 1:15.00 1:16.57 |
Seria 5 z 7, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Karcz Sabina Zgoda Edyta Murzyn Karolina Klimas Paulina Wanat Aleksandra Ptaszek Katarzyna | 94 94 95 95 95 95 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków Gilus Gilowice Jordan Kraków Gilus Gilowice | POL POL POL POL POL POL | 1:13.22 1:13.14 1:12.73 1:13.00 1:13.18 1:14.00 |
Seria 6 z 7, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Borek Natalia Kruczalak Paulina SO Korzeniowska Marta SO Sak Agnieszka Makosz Emilia SO Dudek Marlena SO | 90 94 93 93 94 94 | AZS AGH Kraków Unia Oświêcim Unia Oświêcim Unia Tarnów Orka Lêdziny Unia Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 1:11.17 1:11.00 1:09.50 1:10.00 1:11.00 1:12.00 |
Seria 7 z 7, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Lis Magdalena Pulka Magdalena Mazurek Karolina Mózgowska Jagoda Piechocka Jagoda Jankowska Marta SO | 93 92 89 90 90 92 | AZS AWF Katowice Unia Oświêcim AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 1:08.48 1:06.60 1:03.50 1:06.59 1:08.37 1:09.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 7.11.09 - 11:20 | Mêżczyzn, 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Kuśmierz Jacek Paździurkiewicz Adam Pomietło Adrian Marcisz Piotr Buła Mariusz Wojnarowski Patryk | 95 95 95 95 95 93 | Karol Wadowice Unia Oświêcim Orka Lêdziny STP Nowy Sącz UKS SP 8 Chrzanów Unia Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 1:27.99 1:14.08 1:13.14 1:14.00 1:15.22 NT |
Seria 2 z 6, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Kobyłczyk Szymon Jóżwik Filip SO Chudzik Jan Zych Jakub Ożóg Karol Krzak Patryk | 95 94 93 90 94 95 | UKS SP 8 Chrzanów Unia Oświêcim Korona Kraków AZS AGH Kraków CKiS Skawina Unia Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 1:12.55 1:11.00 1:09.00 1:10.98 1:11.21 1:12.92 |
Seria 3 z 6, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Miś Bartłomiej Dzieniszewski Michał SO Obrzut Kamil Wincełowicz Mikołaj Sekuła Patryk Suchan Marcin | 95 94 94 95 95 95 | Unia Tarnów Kochłowiczanka Ruda Śl. STP Nowy Sącz Pływak Bochnia STP Nowy Sącz Siemaszka Piekary | POL POL POL POL POL POL | 1:08.00 1:07.80 1:07.00 1:07.00 1:08.00 1:08.76 |
Seria 4 z 6, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczor Damian Gawêda Maciej Kłapyta Jakub Bałabuch Krystian Warzecha Wiktor Pałkowski Jakub | 94 92 95 95 95 94 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków Wiking Brzesko Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 1:06.88 1:06.75 1:05.89 1:05.99 1:06.80 1:06.89 |
Seria 5 z 6, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Pyrlik Paweł Wasilewski Raivo Liszewski Rafał SO Filuś Sebastian SO Książek Michał SK Kurasiewicz Patryk | 94 95 92 92 93 95 | Korona Kraków Kmita Zabierzów Unia Oświêcim AZS AWF Katowice Jordan Kraków Wodnik Radom | POL POL POL POL POL POL | 1:05.00 1:04.70 1:03.45 1:03.55 1:04.81 1:05.46 |
Seria 6 z 6, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Odomirski Tomasz SK Paciorek Artur SK Suzin Marcin SK Wysoczyński Mateusz SK Krawczyk Sebastian Dyrek Mateusz SK | 91 93 93 93 89 91 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków AZS AGH Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:01.85 1:00.81 58.85 1:00.28 1:00.82 1:02.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 7.11.09 - 11:35 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:35 |
2 3 4 | Porosło Karolina Tabiś Gabriela Mołdrzyk Agnieszka | 95 95 95 | Jordan Kraków CKiS Skawina Gilus Gilowice | POL POL POL | NT 1:19.87 1:22.00 |
Seria 2 z 5, 11:40 |
2 3 4 5 | Opitek Urszula SO Żerda Paulina Prêdecka Natalia SO Hajto Julia | 94 94 94 92 | Unia Oświêcim Jordan Kraków Unia Oświêcim CKiS Skawina | POL POL POL POL | 1:18.00 1:17.22 1:18.00 1:18.76 |
Seria 3 z 5, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Tyrpa Aleksandra Papla Jolanta SO Karcz Sabina Leśniak Agnieszka Kącka Natalia Zgoda Anna | 94 94 94 95 95 94 | CKiS Skawina Unia Oświêcim Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Unia Oświêcim Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:16.75 1:16.00 1:15.66 1:15.99 1:16.54 1:17.22 |
Seria 4 z 5, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Miłkowska Marta Makosz Emilia SO Uryga Paulina Godniowska Agnieszka Ślêczkowska Karolina Pomietło Aleksandra | 93 94 95 94 94 94 | Orka Lêdziny Orka Lêdziny Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 1:14.00 1:13.00 1:10.25 1:12.69 1:13.22 1:15.66 |
Seria 5 z 5, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Murzyn Karolina Surowiec Kinga Piechocka Jagoda Borek Natalia Petrow Magda Chlipała Patrycja SK | 95 93 90 90 95 93 | Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:10.03 1:06.88 1:01.87 1:03.88 1:08.55 1:10.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 7.11.09 - 11:45 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:45 |
2 3 4 | Łabuz Rafał Wal Marcin Hutny Szymon | 95 94 95 | Korona Kraków Unia Tarnów Unia Oświêcim | POL POL POL | 1:25.00 1:18.00 1:21.00 |
Seria 2 z 5, 11:50 |
1 2 3 4 5 | Plutecki Konrad Nicał Jacek Juruś Maciej Hydzik Piotr Surowczyk Piotr | 95 95 95 95 95 | Jordan Kraków Korona Kraków Unia Tarnów Karol Wadowice Siemaszka Piekary | POL POL POL POL POL | 1:15.91 1:14.00 1:12.00 1:12.22 1:14.33 |
Seria 3 z 5, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Twarowski Jerzy Brania Adam SO Marcisz Piotr Arendowski Piotr SO Ożóg Karol Krzak Patryk | 95 94 95 94 94 95 | Jordan Kraków Unia Oświêcim STP Nowy Sącz MOSM Tychy CKiS Skawina Unia Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 1:10.89 1:10.00 1:09.00 1:09.00 1:10.34 1:11.11 |
Seria 4 z 5, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalik Kamil Kaczor Damian Jabłoński Dominik Warzecha Wiktor Sekuła Patryk Pałkowski Jakub | 94 94 95 95 95 94 | STP Nowy Sącz Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 1:07.00 1:06.45 1:06.00 1:06.30 1:07.00 1:07.45 |
Seria 5 z 5, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Szamreta Marcel Maniek Damian Odomirski Tomasz SK Klupa Michał Ślêzak Radosław Paciorek Artur SK | 94 95 91 90 93 | CKiS Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków AZS AGH Kraków CKiS Skawina Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:05.44 1:03.54 56.77 58.47 1:04.54 1:05.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 7.11.09 - 12:00 | Kobiet, 1500m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:00 |
2 3 4 | Zagrodnik Aleksandra Suchaniak Irena Kruk Anna | 93 93 95 | Unia Oświêcim Korona Kraków Orka Lêdziny | POL POL POL | NT 18:48.00 NT |
Seria 2 z 2, 12:20 |
2 3 4 5 | Bajorska Dorota SO Cisowska Aleksandra Pyszka Alicja SK Dudek Marlena SO | 94 89 93 94 | Unia Oświêcim AZS AGH Kraków Jordan Kraków Unia Oświêcim | POL POL POL POL | 18:30.00 17:15.74 17:26.55 18:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 7.11.09 - 12:40 | Mêżczyzn, 1500m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 12:40 |
1 2 3 4 5 | Asulian Axel SO Gawełczyk Mateusz Pulwin Paweł SO Sygnecki Janusz SO Głyk Wojciech SO | 93 90 92 92 92 | AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków Unia Oświêcim Unia Oświêcim Orka Lêdziny | POL POL POL POL POL | 16:36.45 16:22.59 15:35.98 15:55.08 16:24.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 7.11.09 - 12:55 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1, 12:55 |
1 | Kmita Zabierzów | Kmita Zabierzów | POL | 5:00.00 |
Ślêczkowska Karolina, Petrow Magda, Pomietło Aleksandra, Karcz Sabina |
2 | Jordan Kraków | Jordan Kraków | POL | 4:45.45 |
3 | AZS AGH Kraków | AZS AGH Kraków | POL | 4:28.34 |
4 | Unia Oświêcim | Unia Oświêcim | POL | 4:38.00 |
5 | Jordan - 14l | Jordan Kraków | POL | 4:45.50 |
Lipowska Małgorzata, Kowalik Karolina, Uryga Paulina, Wanat Aleksandra |
6 | Gilus Gilowice | Gilus Gilowice | POL | 5:10.00 |
Dzida Adrianna, Klimas Paulina, Ptaszek Katarzyna, Kozaryszczuk Klaudia |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 7.11.09 - 13:05 | Mêżczyzn, 4 x 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 13:05 |
2 | Unia Oświêcim | Unia Oświêcim | POL | 4:32.00 |
3 | STP Nowy Sącz | STP Nowy Sącz | POL | 4:30.00 |
Jabłoński Dominik, Kowalik Kamil, Obrzut Kamil, Marcisz Piotr |
4 | Korona Kraków | Korona Kraków | POL | 4:31.00 |
Pyrlik Paweł, Chudzik Jan, Nicał Jacek, Łabuz Rafał |
Seria 2 z 2, 13:10 |
2 | Jordan Kraków | Jordan Kraków | POL | 3:56.27 |
3 | AZS AGH Kraków 1 | AZS AGH Kraków | POL | 3:54.65 |
Klupa Michał, Krawczyk Sebastian, Wilk Krzysztof |
4 | AZS AGH Kraków 2 | AZS AGH Kraków | POL | 3:55.00 |
Zych Jakub, Gawełczyk Mateusz, Kwiatkowski Arkadiusz |
5 | Kmita Zabierzów | Kmita Zabierzów | POL | 4:20.55 |
Kaczor Damian, Pałkowski Jakub, Wasilewski Raivo, Warzecha Wiktor |