Puchar Burmistrza Miasta Giżycka Giżycko, 7. - 8.11.2009 |
Konkurencja 1 2009-11-07 - 13:15 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | ZDUNEK, Klaudia CĄKAŁA, Olga PIETRZAK, Patrycja | 99 98 00 | UKS "Polonez" Wyszków Kormoran Olsztyn MKS SP 63 Bydgoszcz | 57.00 52.64 53.00 |
Seria 2 z 8 |
2 3 4 5 | MOJSIEWICZ, Agnieszka GOŹDZIEJEWSKA, Urszula DOBOSZ, Klaudia DZIERŻANOWSKA, Katarzyna | 99 98 99 99 | UKP Jedynka Elbląg Kormoran Olsztyn MTS Kwidzyn MKP Wodnik Bielsk Podlaski | 48.64 46.71 48.00 48.99 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ZIELIŃSKA, Karolina JASIANEK, Aleksandra FILIPKOWSKA, Dominika WOJTAS, marta KOSTRZEWA, Michalina SŁOMA, Aleksandra | 98 98 99 99 99 98 | UKS "Siódemka" Brodnica PolKS Gwardia Szczytno MKS "Roś" Pisz UKS Kapry-Armexim Pruszków UKP Jedynka Elbląg KS ORZEŁ Elbląg | 44.90 44.16 41.76 42.34 44.24 45.37 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIĘCICKA, Aleksandra TOMIAŁOWICZ, karolina SZYMAŃSKA, Weronika FLORCZYK, Maria TOKARSKA, Dominika LEOŃCZUK, Sara | 95 99 96 97 97 99 | KS ORZEŁ Elbląg UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS "Polonez" Wyszków MKS "Roś" Pisz PolKS Gwardia Szczytno UKS MOS Ełk | 39.90 38.78 37.00 37.11 39.52 40.56 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KOPICZKO, Sandra KAMIŃSKA, Sylwia BRUDARU, Elena OSTAPIUK, Karolina SELERSKA, Klaudia BOŻEJEWICZ, Katarzyna | 97 96 90 96 93 97 | MKS Medyk Giżycko UKS "Siódemka" Brodnica SC "Virtuosus" Kishinew MKS "ŻAK" Biała Podlaska Orka Sochaczew UKS "Siódemka" Brodnica | 35.91 35.70 35.00 35.05 35.82 36.20 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | CAPRA, Ecaterina KULLA, Katarzyna RŻYSKA, Anna OLSZEWSKA, Nikola MARCINIAK, Martyna KWIATKOWSKA, Aleksandra | 85 95 96 98 97 98 | SC "Virtuosus" Kishinew KS ORZEŁ Elbląg Kormoran Olsztyn MTS Kwidzyn UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS "Siódemka" Brodnica | 35.00 34.30 33.80 34.16 34.56 35.00 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | PIWOŃSKA, MONIKA DYAKOWSKA, MAJA ZIENTARA, Agata FINTINARI, Inga STEFAŃSKA, Maja KOPOWSKA, Dobrawa | 95 96 96 80 94 96 | Kormoran Olsztyn Orka Ciechanów UKP Jedynka Elbląg SC "Virtuosus" Kishinew UKS "Siódemka" Brodnica MTS Kwidzyn | 33.16 33.00 31.90 32.00 33.00 33.50 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SADOWSKA, Marta NARTEA, Natalia RYBICKA, Pamela KRÓLAK, Agata CZAPLICKA, Weronika BUKOWSKA, Karolina | 93 88 94 97 95 93 | PolKS Gwardia Szczytno SC "Virtuosus" Kishinew MTS Kwidzyn UKS Kapry-Armexim Pruszków Orka Sochaczew KS ORZEŁ Elbląg | 31.62 31.00 30.50 31.00 31.20 31.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2009-11-07 - 13:25 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | MICHALSKI, Jakub PRAŻANOWSKI, Damian NAKIELSKI, Hubert | 99 99 00 | MTS Kwidzyn MTS Kwidzyn UŚKS Ostrołêka | 57.18 48.69 54.00 |
Seria 2 z 9 |
2 3 4 5 | SZCZEPAŃSKI, Bartosz TRZESZCZKOWSKI, Daniel TRUCHEL, Jakub ANDREJUK, Piotr | 00 99 99 99 | Płetwal Mława MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS "Polonez" Wyszków MKP Wodnik Bielsk Podlaski | 45.00 44.16 45.00 46.96 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | DRACEWICZ, Rafał MIKOŁAJEWSKI, Patryk CZERWIŃSKI, Mateusz OMAK, Fryderyk KOBYLARZ, Michał CHYŁA, Artur | 98 97 98 99 98 97 | UKS MOS Ełk PolKS Gwardia Szczytno PolKS Gwardia Szczytno MKS Medyk Giżycko MTS Kwidzyn PolKS Gwardia Szczytno | 42.56 42.45 40.19 40.48 42.48 43.13 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | PIWOWARSKI, Konrad BANCEREK, Jakub STRACHOTA, Mateusz CZUBAŁA, Radosław KAROLKIEWICZ, Sebastian KOLANKOWSKI, KRZYSZTOF | 98 96 98 98 96 97 | PolKS Gwardia Szczytno PolKS Gwardia Szczytno Kormoran Olsztyn MTS Kwidzyn UKP Jedynka Elbląg Orka Ciechanów | 39.84 38.95 38.73 38.73 39.15 40.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | MACIESZA, Jakub BARANOWSKI, Karol GNIADKOWSKI, Maciej GOŁĘBIEWSKI, Karol JABLONSKI, Patryk BUKOWIECKI, Konrad | 98 95 96 97 98 97 | KS ORZEŁ Elbląg PolKS Gwardia Szczytno UKS "Siódemka" Brodnica UKS "Polonez" Wyszków MKS "Roś" Pisz PolKS Gwardia Szczytno | 36.80 36.12 35.70 36.00 36.14 37.50 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | GOŚCIŃSKI, Olaf GRZYBOWSKI, Rafał GŁUCHOWSKI, Jêdrzej CHMIEL, Mateusz ZABŁOTNY, Maciej KASZTELAN, Mateusz | 97 95 95 96 94 98 | UKP Jedynka Elbląg UKS "Polonez" Wyszków UKP Jedynka Elbląg UKS "Polonez" Wyszków PolKS Gwardia Szczytno UKS MOS Ełk | 35.10 33.00 32.30 33.00 33.26 35.67 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | TOKARSKI, Marcin SULEWSKI, Marek STECKO, Michał ROSIŃSKI, Sebastian BADYSIAK, Jakub IWAŃSKI, Piotr | 92 95 97 95 95 96 | PolKS Gwardia Szczytno UKS MOS Ełk UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS "Siódemka" Brodnica PolKS Gwardia Szczytno UKS MOS Ełk | 32.17 31.57 31.00 31.20 31.63 32.23 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | DĄBROWSKI, Filip KOSZPER, Maciej KULLA, Sławomir NIEWODOWSKI, Hubert SZEWCZYK, Mateusz KULLA, Radosław | 95 94 92 96 94 92 | UKS MOS Ełk KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk UKP Jedynka Elbląg KS ORZEŁ Elbląg | 30.11 29.90 29.20 29.50 29.90 30.30 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | WIŚNIEWSKI, Michał KUSKOWSKI, ADAM LIBERADZKI, Michał GULA, Patryk PIETRON, MATEUSZ WTULICH, MARIUSZ | 92 96 92 92 96 95 | MKS Medyk Giżycko Orka Ciechanów Orka Sochaczew Kormoran Olsztyn Orka Ciechanów Kormoran Olsztyn | 28.48 28.00 26.40 27.80 28.40 28.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2009-11-07 - 13:30 | Kobiet, 100m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | DANOWSKA, Iza JASIANEK, Aleksandra MISZKIEWICZ, Maja | 96 98 98 | EKS Delfin Ełk PolKS Gwardia Szczytno PolKS Gwardia Szczytno | NT 1:49.71 1:55.20 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | BUTKIEWICZ, Sara JAWORSKA, Karolina BOROWIK, Julia UGODZIŃSKA, ALEKSANDRA PIEŃKOS, Urszula KĘDZIORA, Martina | 98 99 99 99 98 99 | UKP Jedynka Elbląg MTS Kwidzyn MKP Wodnik Bielsk Podlaski Orka Ciechanów PolKS Gwardia Szczytno MTS Kwidzyn | 1:43.20 1:42.40 1:41.47 1:42.00 1:43.10 1:47.79 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | WIKIEŁ, Żaklina DANISZEWSKA, Magdalena DĄBROWSKA, Alicja KWIATKOWSKA, Klaudia OJDANA, Katarzyna ADAMKIEWICZ, KAROLINA | 00 99 99 98 97 98 | UŚKS Ostrołêka UKS MOS Ełk UKS "Siódemka" Brodnica UKS "Polonez" Wyszków EKS Delfin Ełk Orka Ciechanów | 1:38.00 1:35.66 1:34.20 1:35.00 1:37.00 1:38.00 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MIRKOWICZ, Iza PIEKARSKA, Marta KOSKINIOTIS, aleksandra KWAŚNIEWSKA, ADRIANNA FRĄCZKOWSKA, Paulina JASTRZĘBOWSKA, Karolina | 97 98 99 98 95 98 | EKS Delfin Ełk Kormoran Olsztyn UKS Kapry-Armexim Pruszków Orka Ciechanów EKS Delfin Ełk Kormoran Olsztyn | 1:34.00 1:32.16 1:30.00 1:32.00 1:33.00 1:34.17 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | CHWASTEK, Anita RYZINSKA, Daria SOLARSKA, Agnieszka KOTOWICZ, Anna HAPONIK, Julia WRÓBLEWICZ, Julita | 96 98 96 98 97 98 | UKS MOS Ełk MKS "Roś" Pisz PolKS Gwardia Szczytno UKS MOS Ełk MKS "ŻAK" Biała Podlaska MTS Kwidzyn | 1:28.67 1:26.67 1:25.07 1:25.67 1:28.12 1:30.00 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | JESIONOWSKA, Julia ŁUKASIK, Wiktoria ŚWIĘCICKA, Aleksandra ZALEWSKA, Aleksandra GAJDA, Zuzanna FERCHO, Dominika | 97 99 95 98 97 96 | UKS "Siódemka" Brodnica MKS Medyk Giżycko KS ORZEŁ Elbląg MTS Kwidzyn Orka Sochaczew KS ORZEŁ Elbląg | 1:24.10 1:22.12 1:21.30 1:21.56 1:22.50 1:24.50 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | OSTAPIUK, Karolina MIKUŁOWSKA, Adrianna RYZINSKA, Martyna PIĘTA, Weronika MAKOWSKA, marta PUSZKO, Monika | 96 96 94 96 96 95 | MKS "ŻAK" Biała Podlaska UKS Kapry-Armexim Pruszków MKS "Roś" Pisz UKS "Siódemka" Brodnica UKS Kapry-Armexim Pruszków PolKS Gwardia Szczytno | 1:20.98 1:19.56 1:17.32 1:18.00 1:19.78 1:21.16 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | BIEDRZYCKA, Iga KOWALSKA, SYLWIA SVET, Cristina STANKIEWICZ, MARZENA TERECH, Kinga BUZA, Diana | 97 95 88 95 96 86 | MKS "Roś" Pisz Orka Ciechanów SC "Virtuosus" Kishinew Kormoran Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg SC "Virtuosus" Kishinew | 1:14.07 1:12.00 1:11.00 1:11.33 1:13.45 1:15.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2009-11-07 - 13:45 | Mêżczyzn, 100m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 5 | TRZEŚNIEWSKI, kacper TUCZKO, Julian CZERNIECKI, Michał KRZYŻAK, Jacek | 99 99 99 98 | UKS Kapry-Armexim Pruszków KS Delfin Gdynia MKS Medyk Giżycko Kormoran Olsztyn | 1:45.00 1:42.44 1:45.00 1:59.36 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KRÓL, Bartosz GRYGORCZUK, Jakub SZULC, Hubert ANDREJUK, Piotr ŚLIWKA, jakub CZERWIŃSKI, Mateusz | 98 99 99 99 99 98 | Kormoran Olsztyn MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS "Siódemka" Brodnica MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS Kapry-Armexim Pruszków PolKS Gwardia Szczytno | 1:40.92 1:39.59 1:39.00 1:39.34 1:40.00 1:42.01 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | TUREK, Adrian CIECHANOWICZ, Karol GRZYBOWSKI, Patryk KOSZOREK, Szymon ŁOKUCIEJEWSKI, Wiktor CZECHOWICZ, Mateusz | 98 99 98 99 98 97 | UKS "Polonez" Wyszków MKS Medyk Giżycko UKS "Polonez" Wyszków UKS MOS Ełk Kormoran Olsztyn PolKS Gwardia Szczytno | 1:38.00 1:37.00 1:35.00 1:35.67 1:38.00 1:38.29 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | GLEZMAN, Michał BOJARSKI, Karol STOKARSKI, Paweł KAROLKIEWICZ, Sebastian TRZESZCZKOWSKI, Daniel WŁODARZYK, stanisław | 98 99 96 96 99 99 | Kormoran Olsztyn UŚKS Ostrołêka UKS "Polonez" Wyszków UKP Jedynka Elbląg MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:34.34 1:31.30 1:30.00 1:30.17 1:33.43 1:35.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | CIBOROWSKI, Rafał SZUTKO, Mateusz KRZYŻAK, Mateusz ŁUBIŃSKI, Michał BARAN, Adam DĄBROWSKI, Jakub | 99 97 95 97 97 98 | MKS Medyk Giżycko MKS "ŻAK" Biała Podlaska UKP Jedynka Elbląg MTS Kwidzyn MKS Medyk Giżycko UKS MOS Ełk | 1:27.71 1:20.13 1:15.60 1:18.00 1:25.00 1:28.76 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ZAWROTNY, Łukasz CHOROMAŃSKI, Bartosz WIŚNIEWSKI, Michał SZUDZIK, Przemysław BADYSIAK, Jakub ADAMSKI, ADRIAN | 93 94 92 94 95 96 | PolKS Gwardia Szczytno UŚKS Ostrołêka MKS Medyk Giżycko UKP Jedynka Elbląg PolKS Gwardia Szczytno Orka Ciechanów | 1:13.76 1:12.00 1:08.00 1:08.80 1:12.70 1:15.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KULLA, Radosław KUBKOWSKI, Bartłomiej NOWAK, Bartosz KOŁOSOWSKI, Kamil LUPASCO, Andrian DULKO, Jakub | 92 95 93 93 90 93 | KS ORZEŁ Elbląg MKS Medyk Giżycko KS ORZEŁ Elbląg UKS Kapry-Armexim Pruszków SC "Virtuosus" Kishinew MKS Medyk Giżycko | 1:07.20 1:02.74 1:01.03 1:02.03 1:05.00 1:08.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2009-11-07 - 14:00 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SKINDZIER, Krystyna BUKO, Martyna KŁYMKO, Emilia PYSZKO, Karolina KIWICZ, Natalia ŚWIDZIŃSKA, Marta | 00 02 02 00 00 99 | MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko | 1:10.00 1:10.00 1:10.00 1:10.00 1:10.00 1:20.00 |
Seria 2 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | EJSYMONT, Marta KŁODNICKA, Ola SMOLAK, Klaudia MICHALSKA, Karina PÓŁTORAK, Emilia SKINDZIER, Zofia | 00 00 99 00 00 02 | MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko | 1:10.00 1:10.00 1:10.00 1:10.00 1:10.00 1:10.00 |
Seria 3 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | STOMSKA, Aleksandra TOMASZEWSKA, Karolina DAUKSZEWICZ, Aleksandra SAC, Aleksandra OSTASZEWSKA, Monika BANK, Julia | 00 99 99 99 00 99 | MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko Kormoran Olsztyn MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKS Medyk Giżycko | 1:01.00 1:00.00 56.97 58.21 1:00.83 1:10.00 |
Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | GŁOWACKA, Julia BIERNACKA, Joanna TRACZYK, Marta BARANOWSKA, Marcelina PAZDEJ, Karolina ZBIKOWSKA, ZUZANNA | 00 00 99 00 99 00 | UKS MOS Ełk MKS Medyk Giżycko UKS "Polonez" Wyszków PolKS Gwardia Szczytno UKS MOS Ełk Orka Ciechanów | 55.67 55.00 53.20 54.70 55.66 56.79 |
Seria 5 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | CHOROMAŃSKA, Martyna WORONKO, Wiktoria ZAURSKA, Aleksandra LEOŃCZUK, Aleksandra SINITCHINE, Zoja NAKIELSKA, Kinga | 00 00 99 00 00 98 | UŚKS Ostrołêka MKS Medyk Giżycko UŚKS Ostrołêka MKP Wodnik Bielsk Podlaski Kormoran Olsztyn UŚKS Ostrołêka | 52.00 51.00 50.00 50.07 51.54 52.00 |
Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZAWIŃSKA, Olga ARCISZEWSKA, Gabriela NOWICKA, Dominika PIEŃKOS, Urszula BRUMER, Maja LASKOWSKA, Paulina | 99 99 98 98 97 99 | UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk MKP Wodnik Bielsk Podlaski PolKS Gwardia Szczytno PolKS Gwardia Szczytno PolKS Gwardia Szczytno | 47.87 47.65 46.20 46.29 47.78 49.12 |
Seria 7 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | ZEMBRZUSKA, AGNIESZKA WITKOWSKA, Marta KORONOWSKA, Anna BACKIEL, Magdalena GONTA, KINGA BAKUN, Monika | 98 99 99 97 99 97 | Orka Ciechanów KS ORZEŁ Elbląg Płetwal Mława UKS MOS Ełk Orka Ciechanów EKS Delfin Ełk | 45.00 44.65 44.00 44.32 45.00 45.00 |
Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | MAŚLANIK, Magdalena GALICKA, wiktoria DANISZEWSKA, Paulina SERAFIN, Elżbieta KARASZKIEWICZ, Daria STRZELECKA, Katarzyna | 98 99 97 98 99 99 | Kormoran Olsztyn UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS MOS Ełk PolKS Gwardia Szczytno MTS Kwidzyn Orka Sochaczew | 42.82 42.34 41.32 41.62 42.50 43.36 |
Seria 9 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | TOKARSKA, Dominika LEWANDOWSKA, Paulina MACHEJKO, Gabrysia ROZMARYNOWSKA, Wiktoria STEFANOWSKA, Adrianna ADAMOWICZ, Adrianna | 97 97 94 98 96 98 | PolKS Gwardia Szczytno UKS "Siódemka" Brodnica MKS Medyk Giżycko KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk Kormoran Olsztyn | 40.36 39.50 39.00 39.21 39.67 40.82 |
Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SZULC, Maja GÓRKA, Weronika RZEWUSKA, Adrianna KULIK, Natalia BOŻEJEWICZ, Katarzyna PARKOT, Hanna | 97 96 97 96 97 97 | UKS "Siódemka" Brodnica UKS "Siódemka" Brodnica UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS MOS Ełk UKS "Siódemka" Brodnica UKS Kapry-Armexim Pruszków | 38.92 36.40 35.45 35.65 37.60 38.98 |
Seria 11 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SEMIRUNCIC, Ana MEDVETCHI, Ana GMURCZYK, Weronika DREGLEA, Aurelia PUSZKO, Monika BOLGANSCHII, Olga | 96 88 94 83 95 91 | SC "Virtuosus" Kishinew SC "Virtuosus" Kishinew Orka Sochaczew SC "Virtuosus" Kishinew PolKS Gwardia Szczytno SC "Virtuosus" Kishinew | 34.50 34.00 33.99 34.00 34.49 35.00 |
Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | PARKOT, Joanna SIEŃCZYK, Jowita ADAMSKA, Nikola KAROLEWSKA, Sandra OLSZOWA, Aleksandra SADOWSKA, Marta | 95 97 96 96 95 93 | UKS Kapry-Armexim Pruszków MKS "ŻAK" Biała Podlaska UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS "Polonez" Wyszków KS ORZEŁ Elbląg PolKS Gwardia Szczytno | 33.45 33.44 32.45 33.00 33.45 33.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2009-11-07 - 14:10 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14 |
2 3 4 | KAZUKIEWICZ, Kuba FERENC, Michał BURCZYK, Kacper | 02 99 99 | MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko | 1:30.00 1:10.00 1:10.00 |
Seria 2 z 14 |
2 3 4 5 | GUZ, Bartosz PYSZKO, Marek FERENC, Adam KLIMASZEWSKI, Wojciech | 01 01 01 01 | MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko | 1:10.00 1:10.00 1:10.00 1:10.00 |
Seria 3 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | TOMASZEWSKI, Bartosz ADAMSKI, MIKOŁAJ SPYCHALSKI, Ernest WIERZCHOWSKI, Michał KOPICZKO, Maksymilian CEDROWSKI, Jakub | 01 00 01 01 02 02 | MKS Medyk Giżycko Orka Ciechanów UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko | 1:10.00 1:06.00 1:03.56 1:04.33 1:07.00 1:10.00 |
Seria 4 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZYGIEŁ, Kacper JASKÓŁA, Krzysztof PACHUCKI, Maciej WESOŁOWSKI, Jacek MICHALAK, Bartosz FIEDORUK, Grzegorz | 01 00 99 01 99 00 | MKS Medyk Giżycko UKS MOS Ełk MKS Medyk Giżycko MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS "Polonez" Wyszków UKS MOS Ełk | 1:00.00 59.65 59.00 59.02 1:00.00 1:03.22 |
Seria 5 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | BIERANOWSKI, JAKUB WITANOWSKI, Adam KRYSZPINIUK, Gabriel PARTYKA, Karol OŁDYTOWSKI, Kacper KARPIŃSKI, Jan | 99 98 01 00 99 00 | Orka Ciechanów UKS MOS Ełk MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS MOS Ełk MKP Wodnik Bielsk Podlaski UŚKS Ostrołêka | 56.00 55.43 55.14 55.43 55.43 58.00 |
Seria 6 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | KRZYWNICKI, ADRIAN PIETRZYKOWSKI, Kacper CZECHOWICZ, Mateusz TYMIŃSKLI, Jan GRZESIUKIEWICZ, Szymon JEMIELITA, OSKAR | 01 00 97 99 98 01 | Orka Ciechanów MKP Wodnik Bielsk Podlaski PolKS Gwardia Szczytno UKS "Polonez" Wyszków EKS Delfin Ełk Orka Ciechanów | 55.00 52.09 51.56 52.00 53.00 55.00 |
Seria 7 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | NIEROŃSKI, Sebastian WRÓBLEWSKI, Jakub TKACZUK, Krystian STRUPIŃSKI, Michał BARANOWSKI, Tomasz POLAK, BARTOSZ | 99 99 00 00 99 99 | UKP Jedynka Elbląg UKS "Polonez" Wyszków MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKS Medyk Giżycko UKS "Polonez" Wyszków Orka Ciechanów | 50.05 50.00 49.19 50.00 50.00 50.37 |
Seria 8 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | PUŁAWSKI, Karol WIERZCHOŃ, Piotr JASIŃSKI, Artur RYDZEWSKI, Adam KACPRZAK, Filip NOWICKI, Daniel | 99 98 98 99 97 98 | UKS "Polonez" Wyszków MKS Medyk Giżycko Kormoran Olsztyn UKS "Polonez" Wyszków EKS Delfin Ełk Kormoran Olsztyn | 48.00 47.00 46.27 47.00 48.00 49.00 |
Seria 9 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | ZAWADZKI, Szymon ŁADNIAK, Paweł MAZIUK, Maurycy ZAWIŚLAK, Filip BARAN, Jakub CHARITONOWICZ, Mateusz | 99 99 98 98 98 00 | MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS MOS Ełk Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn MKS Medyk Giżycko MKP Wodnik Bielsk Podlaski | 45.16 44.18 43.20 43.36 44.85 46.08 |
Seria 10 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | CHODAŃ, Alan BANCEREK, Jakub PIWOWARSKI, Konrad PRUS, Franciszek KOT, mateusz KOBYLARZ, Michał | 98 96 98 99 99 98 | Kormoran Olsztyn PolKS Gwardia Szczytno PolKS Gwardia Szczytno UKS "Polonez" Wyszków UKS Kapry-Armexim Pruszków MTS Kwidzyn | 42.54 41.55 40.72 41.00 42.00 42.90 |
Seria 11 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | KRUKOWSKI, Piotr GOŚCIŃSKI, Olaf ZIELIŃSKI, Cezary ŚWIETLICKI, Przemysław SPYCHALSKI, Szymon SZYMAŃSKI, Jakub | 97 97 97 94 97 96 | MTS Kwidzyn UKP Jedynka Elbląg MKS Medyk Giżycko MTS Kwidzyn UKS MOS Ełk UKS "Polonez" Wyszków | 38.50 37.94 36.96 37.00 38.32 40.00 |
Seria 12 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | WOŁYNIEC, Robert LENDZIAN, Maciej ROSIAK, Daniel BRZUCHALSKI, Jakub ZABŁOTNY, Maciej PALUCHOWSKI, Konrad | 96 96 95 96 94 96 | UKS MOS Ełk Kormoran Olsztyn Orka Sochaczew UKS MOS Ełk PolKS Gwardia Szczytno Orka Sochaczew | 36.45 34.48 33.18 33.21 34.59 36.57 |
Seria 13 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | JURCZYK, Piotr KWIATKOWSKI, Kamil MICHALSKI, TOMASZ KOLCZYŃSKI, Stanisław PIEŃCZUK, Damian PIOTROWSKI, Jakub | 94 96 95 97 94 94 | UKS "Polonez" Wyszków UKS "Polonez" Wyszków Orka Ciechanów UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS "Polonez" Wyszków UKP Jedynka Elbląg | 33.00 33.00 32.00 32.23 33.00 33.10 |
Seria 14 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | FALACIŃSKI, Maciej TRUCHEL, Mikołaj PARASIAK, Krzysztof WTULICH, MARIUSZ SZULERECKI, Paweł KRZYŻAK, Mateusz | 96 95 94 95 95 95 | UKS MOS Ełk UKS "Polonez" Wyszków UKP Jedynka Elbląg Kormoran Olsztyn UŚKS Ostrołêka UKP Jedynka Elbląg | 31.45 31.00 29.30 30.87 31.00 31.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2009-11-07 - 14:25 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
2 3 4 | OSTASZEWSKA, Monika ŚWIDZIŃSKA, Marta ARTEMIUK, Wiktoria | 00 99 00 | MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKS Medyk Giżycko MKP Wodnik Bielsk Podlaski | 2:28.87 2:20.00 2:27.21 |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | PYSZKO, Karolina BARANOWSKA, Marcelina WESOŁOWSKA, Agata NOWICKA, Magdalena WORONKO, Wiktoria WARMIŃSKA, Urszula | 00 00 01 00 00 99 | MKS Medyk Giżycko PolKS Gwardia Szczytno MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko | 2:20.00 2:18.99 2:01.84 2:04.24 2:20.00 2:20.00 |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | BIERNACKA, Joanna GAWROŃSKA, Julia MIRKOWICZ, Iza MISZKIEWICZ, Maja SOT, Natalia SAC, Aleksandra | 00 99 97 98 98 99 | MKS Medyk Giżycko PolKS Gwardia Szczytno EKS Delfin Ełk PolKS Gwardia Szczytno UKS "Polonez" Wyszków MKP Wodnik Bielsk Podlaski | 2:00.00 1:57.91 1:56.00 1:56.10 1:59.00 2:00.21 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | ROSIŃSKA, Julia KREJCZY, Agata DZIERŻANOWSKA, Katarzyna OJDANA, Katarzyna ŻYCIŃSKA, Martyna SZCZAWIŃSKA, Olga | 98 99 99 97 99 99 | UKS "Polonez" Wyszków MKS Medyk Giżycko MKP Wodnik Bielsk Podlaski EKS Delfin Ełk MTS Kwidzyn UKS MOS Ełk | 1:55.00 1:54.00 1:52.98 1:53.00 1:54.77 1:55.67 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KĘDZIORA, Martina WARDAK, julia POPIS, Gabriela BORKOWSKA, Monika JURCZYKOWSKA, Maja GOSZCZYCKA, KAROLINA | 99 99 98 98 97 99 | MTS Kwidzyn UKS Kapry-Armexim Pruszków Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn EKS Delfin Ełk Kormoran Olsztyn | 1:52.21 1:50.00 1:49.56 1:49.81 1:52.00 1:52.55 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | JAWORSKA, Karolina BUTKIEWICZ, Sara ZARĘBA, Natalia KANTORSKA, daria BRUMER, Maja PIEKARSKA, Marta | 99 98 97 99 97 98 | MTS Kwidzyn UKP Jedynka Elbląg PolKS Gwardia Szczytno UKS Kapry-Armexim Pruszków PolKS Gwardia Szczytno Kormoran Olsztyn | 1:48.00 1:45.10 1:44.49 1:45.00 1:46.51 1:48.45 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | WIKIEŁ, Żaklina KOSKINIOTIS, aleksandra GOC, Julia DANISZEWSKA, Paulina TYBURSKA, Marta DANISZEWSKA, Magdalena | 00 99 97 97 97 99 | UŚKS Ostrołêka UKS Kapry-Armexim Pruszków MTS Kwidzyn UKS MOS Ełk MTS Kwidzyn UKS MOS Ełk | 1:42.00 1:40.00 1:38.00 1:38.76 1:40.32 1:42.34 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | WRÓBLEWICZ, Julita FERCHO, Dominika MUZOLF, Weronika LESZCZYŃSKA, Matylda ZIELIŃSKA, Karolina HAPONIK, Julia | 98 96 98 97 98 97 | MTS Kwidzyn KS ORZEŁ Elbląg MTS Kwidzyn KS ORZEŁ Elbląg UKS "Siódemka" Brodnica MKS "ŻAK" Biała Podlaska | 1:36.94 1:34.50 1:31.00 1:31.30 1:36.40 1:37.21 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | JESIONOWSKA, Julia RUTKOWSKA, Zuzanna GAJDA, Zuzanna KLEJNA, MAGDALENA PIĘTA, Weronika UGODZIŃSKA, KAROLINA | 97 97 97 95 96 97 | UKS "Siódemka" Brodnica MKS "Roś" Pisz Orka Sochaczew Kormoran Olsztyn UKS "Siódemka" Brodnica Orka Ciechanów | 1:29.00 1:26.43 1:24.32 1:25.45 1:26.50 1:30.00 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | WIKIEŁ, Angelika STELLA, Antonina KRZYKALSKA, Alicja MIHALEVA, Alina TERECH, Patrycja KLIMKOWSKA, Karolina | 98 96 94 90 96 96 | UŚKS Ostrołêka KS ORZEŁ Elbląg UKS "Siódemka" Brodnica SC "Virtuosus" Kishinew KS ORZEŁ Elbląg Kormoran Olsztyn | 1:24.00 1:21.20 1:16.00 1:18.00 1:21.30 1:24.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2009-11-07 - 14:40 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | CZERNIECKI, Michał KOMAR, Robert KUBIAK, Jacek MIKOŁAJEWSKI, Patryk KOŁAKOWSKI, Piotr SZCZEPAŃSKI, Bartosz | 99 98 99 97 99 00 | MKS Medyk Giżycko Kormoran Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg PolKS Gwardia Szczytno MTS Kwidzyn Płetwal Mława | 1:58.00 1:52.34 1:50.23 1:50.70 1:53.53 2:00.00 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KAPICA, Hubert KANIA, Marcin GRYGORCZUK, Jakub TUCZKO, Julian SZYMAŃSKI, Marcin GRZYBOWSKI, Karol | 99 97 99 99 98 98 | MTS Kwidzyn PolKS Gwardia Szczytno MKP Wodnik Bielsk Podlaski KS Delfin Gdynia PolKS Gwardia Szczytno Kormoran Olsztyn | 1:49.20 1:48.10 1:47.16 1:47.88 1:48.29 1:50.15 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | NIKELEWSKI, Wojciech GLEZMAN, Michał OMAK, Fryderyk ŁOKUCIEJEWSKI, Wiktor TUCZKO, Jan SARBIEWSKI, Tomasz | 97 98 99 98 97 99 | UKP Jedynka Elbląg Kormoran Olsztyn MKS Medyk Giżycko Kormoran Olsztyn KS Delfin Gdynia UKP Jedynka Elbląg | 1:44.15 1:42.63 1:42.00 1:42.56 1:43.15 1:46.25 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | STRACHOTA, Mateusz WŁODARZYK, stanisław CHYŁA, Artur ŚLIWKA, jakub LIEBCHEN, Daniel BARAN, Jakub | 98 99 97 99 99 98 | Kormoran Olsztyn UKS Kapry-Armexim Pruszków PolKS Gwardia Szczytno UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS Kapry-Armexim Pruszków MKS Medyk Giżycko | 1:40.93 1:40.00 1:39.42 1:40.00 1:40.67 1:42.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | STELLA, Marcel SPYCHALSKI, Szymon JANICKI, Wojciech KLIMASZEWSKI, Stanisław KOSKINIOTIS, odyseusz BARGLOWSKI, Mateusz | 98 97 96 92 97 98 | KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk MTS Kwidzyn MKS Medyk Giżycko UKS Kapry-Armexim Pruszków MKS "Roś" Pisz | 1:32.89 1:31.34 1:27.00 1:28.00 1:32.34 1:34.11 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ADAMSKI, ADRIAN SULEWSKI, Marek TOKARSKI, Marcin BERNATEK, Maciej BARANOWSKI, Karol MAJEWSKI, Paweł | 96 95 92 94 95 96 | Orka Ciechanów UKS MOS Ełk PolKS Gwardia Szczytno UKS Kapry-Armexim Pruszków PolKS Gwardia Szczytno MKS "ŻAK" Biała Podlaska | 1:25.00 1:18.67 1:16.66 1:16.78 1:24.88 1:26.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WASILEWSKI, Bartosz KACZYŃSKI, Filip WINOGRODZKI, Mariusz KOŁOSOWSKI, Kamil DŁUGOŁĘCKI, DAWID CHOROMAŃSKI, Bartosz | 94 94 87 93 95 94 | UKS Kapry-Armexim Pruszków UKP Jedynka Elbląg UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS Kapry-Armexim Pruszków Orka Ciechanów UŚKS Ostrołêka | 1:15.00 1:14.80 1:00.38 1:10.00 1:15.00 1:16.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2009-11-07 - 14:55 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 16 |
2 3 4 5 | NOWICKA, Magdalena GRZELAK, Ewa ARTEMIUK, Wiktoria DANOWSKA, Iza | 00 98 00 96 | MKP Wodnik Bielsk Podlaski Kormoran Olsztyn MKP Wodnik Bielsk Podlaski EKS Delfin Ełk | 3:31.64 1:58.79 2:45.70 NT |
Seria 2 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | PAZDEJ, Karolina ZDUNEK, Klaudia CHOROMAŃSKA, Martyna WESOŁOWSKA, Agata WARMIŃSKA, Urszula LEOŃCZUK, Aleksandra | 99 99 00 01 99 00 | UKS MOS Ełk UKS "Polonez" Wyszków UŚKS Ostrołêka MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKS Medyk Giżycko MKP Wodnik Bielsk Podlaski | 1:50.25 1:46.00 1:45.30 1:45.67 1:50.00 1:55.99 |
Seria 3 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | TRACZYK, Marta CĄKAŁA, Olga DAUKSZEWICZ, Aleksandra NAKIELSKA, Kinga ZAURSKA, Aleksandra ŻYCIŃSKA, Martyna | 99 98 99 98 99 99 | UKS "Polonez" Wyszków Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn UŚKS Ostrołêka UŚKS Ostrołêka MTS Kwidzyn | 1:44.00 1:40.67 1:39.78 1:40.10 1:42.00 1:45.00 |
Seria 4 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | POPIS, Gabriela ŁUKASIAK, Dominika GŁOWACKA, Julia UGODZIŃSKA, ALEKSANDRA BOROWIK, Julia MOJSIEWICZ, Agnieszka | 98 95 00 99 99 99 | Kormoran Olsztyn PolKS Gwardia Szczytno UKS MOS Ełk Orka Ciechanów MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKP Jedynka Elbląg | 1:38.71 1:32.08 1:30.55 1:31.80 1:32.18 1:39.15 |
Seria 5 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | MACHEJKO, Gabrysia ADAMKIEWICZ, KAROLINA SŁOMA, Aleksandra NOWICKA, Dominika WARDAK, julia WITKOWSKA, Marta | 94 98 98 98 99 99 | MKS Medyk Giżycko Orka Ciechanów KS ORZEŁ Elbląg MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS Kapry-Armexim Pruszków KS ORZEŁ Elbląg | 1:30.00 1:30.00 1:28.76 1:29.30 1:30.00 1:30.47 |
Seria 6 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | JURCZYKOWSKA, Maja KOSTRZEWA, Michalina BAKUN, Monika ROSIŃSKA, Julia ARCISZEWSKA, Gabriela DOBOSZ, Klaudia | 97 99 97 98 99 99 | EKS Delfin Ełk UKP Jedynka Elbląg EKS Delfin Ełk UKS "Polonez" Wyszków UKS MOS Ełk MTS Kwidzyn | 1:28.00 1:27.01 1:26.00 1:27.00 1:27.65 1:28.00 |
Seria 7 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | SERAFIN, Elżbieta JASTRZĘBOWSKA, Karolina DĄBROWSKA, Alicja ZEMBRZUSKA, AGNIESZKA FRĄCZKOWSKA, Paulina SOT, Natalia | 98 98 99 98 95 98 | PolKS Gwardia Szczytno Kormoran Olsztyn UKS "Siódemka" Brodnica Orka Ciechanów EKS Delfin Ełk UKS "Polonez" Wyszków | 1:24.50 1:23.93 1:22.30 1:23.00 1:24.00 1:25.00 |
Seria 8 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | KORONOWSKA, Anna ZARĘBA, Natalia KWAŚNIEWSKA, ADRIANNA CHROSTEK, Klaudia FILIPKOWSKA, Dominika GONTA, KINGA | 99 97 98 94 99 99 | Płetwal Mława PolKS Gwardia Szczytno Orka Ciechanów PolKS Gwardia Szczytno MKS "Roś" Pisz Orka Ciechanów | 1:21.50 1:21.42 1:20.00 1:20.74 1:21.45 1:22.00 |
Seria 9 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | LEWCZUK, Martyna RYZINSKA, Daria LEOŃCZUK, Sara KOTOWICZ, Anna FLORCZYK, Maria KWIATKOWSKA, Klaudia | 99 98 99 98 97 98 | UKS MOS Ełk MKS "Roś" Pisz UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk MKS "Roś" Pisz UKS "Polonez" Wyszków | 1:18.76 1:15.70 1:14.32 1:14.56 1:16.26 1:20.00 |
Seria 10 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | LEWANDOWSKA, Paulina GÓRKA, Weronika KAMIŃSKA, Sylwia SZULC, Maja PODRAŻKA, Zuzanna KOPICZKO, Sandra | 97 96 96 97 99 97 | UKS "Siódemka" Brodnica UKS "Siódemka" Brodnica UKS "Siódemka" Brodnica UKS "Siódemka" Brodnica Orka Sochaczew MKS Medyk Giżycko | 1:14.00 1:14.00 1:12.30 1:12.30 1:14.00 1:14.00 |
Seria 11 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | SOLARSKA, Agnieszka WICHROW, Martyna SELERSKA, Klaudia ZACHARSKA, Alicja JACKIEWICZ, Weronika WIERZCHOWSKA, Kinga | 96 96 93 96 98 97 | PolKS Gwardia Szczytno PolKS Gwardia Szczytno Orka Sochaczew UKS "Siódemka" Brodnica Orka Sochaczew UKS MOS Ełk | 1:11.43 1:11.12 1:10.99 1:11.00 1:11.38 1:11.66 |
Seria 12 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | WĘGRZYN, Adrianna OSZWA, Emilia UGODZIŃSKA, KAROLINA NIKELEWSKA, Aleksandra RODZIEWICZ, EWA KULIK, Natalia | 96 96 97 94 94 96 | MTS Kwidzyn KS ORZEŁ Elbląg Orka Ciechanów UKP Jedynka Elbląg Kormoran Olsztyn UKS MOS Ełk | 1:10.00 1:09.80 1:09.00 1:09.20 1:09.89 1:10.56 |
Seria 13 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | STELLA, Antonina CALUS, Aurelia KWIATKOWSKA, Aleksandra STEFAŃSKA, Maja CHWASTEK, Anita MAKOWSKA, marta | 96 87 98 94 96 96 | KS ORZEŁ Elbląg SC "Virtuosus" Kishinew UKS "Siódemka" Brodnica UKS "Siódemka" Brodnica UKS MOS Ełk UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:08.90 1:08.00 1:07.60 1:08.00 1:08.76 1:08.98 |
Seria 14 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | ALEXEEVA, Ecaterina BIEDRZYCKA, Iga REVENCO, Ecaterina RYZINSKA, Martyna TERECH, Patrycja BUCHALSKA, Patrycja | 91 97 85 94 96 96 | SC "Virtuosus" Kishinew MKS "Roś" Pisz SC "Virtuosus" Kishinew MKS "Roś" Pisz KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg | 1:07.00 1:06.43 1:06.00 1:06.34 1:06.50 1:07.11 |
Seria 15 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | KULLA, Katarzyna KANIA, Martyna STANKIEWICZ, MARZENA KOZON, Kaja KAROLEWSKA, Sandra ZIENTARA, Agata | 95 96 95 96 96 96 | KS ORZEŁ Elbląg UKS "Polonez" Wyszków Kormoran Olsztyn UKS "Polonez" Wyszków UKS "Polonez" Wyszków UKP Jedynka Elbląg | 1:05.40 1:05.00 1:04.55 1:05.00 1:05.00 1:05.80 |
Seria 16 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | MACIESZA, Agata OLSZOWA, Aleksandra BUKOWSKA, Karolina DYAKOWSKA, MAJA ZGIET, Karina KRÓLAK, Agata | 96 95 93 96 95 97 | KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg Orka Ciechanów KS ORZEŁ Elbląg UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:04.30 1:02.78 1:01.78 1:02.00 1:04.30 1:04.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2009-11-07 - 15:20 | Mêżczyzn, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 18 |
1 2 3 4 5 | KRYSZPINIUK, Gabriel WESOŁOWSKI, Jacek PACHUCKI, Maciej JASKÓŁA, Krzysztof WIERZCHOWSKI, Michał | 01 01 99 00 01 | MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKS Medyk Giżycko UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk | 2:20.21 2:18.23 2:00.00 2:10.00 2:18.67 |
Seria 2 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | PARTYKA, Karol KRZYŻAK, Jacek BARANOWSKI, Tomasz RYDZEWSKI, Adam MICHALAK, Bartosz WITANOWSKI, Adam | 00 98 99 99 99 98 | UKS MOS Ełk Kormoran Olsztyn UKS "Polonez" Wyszków UKS "Polonez" Wyszków UKS "Polonez" Wyszków UKS MOS Ełk | 1:55.56 1:52.48 1:52.00 1:52.30 1:54.00 1:58.79 |
Seria 3 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | POLAK, BARTOSZ TYMIŃSKLI, Jan MICHALSKI, Jakub NIEROŃSKI, Sebastian GRZYBOWSKI, Karol OŁDYTOWSKI, Kacper | 99 99 99 99 98 99 | Orka Ciechanów UKS "Polonez" Wyszków MTS Kwidzyn UKP Jedynka Elbląg Kormoran Olsztyn MKP Wodnik Bielsk Podlaski | 1:49.68 1:48.00 1:45.00 1:46.12 1:48.16 1:50.78 |
Seria 4 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | KRZYWNICKI, ADRIAN CHARITONOWICZ, Mateusz NOWICKI, Daniel TKACZUK, Krystian STRUPIŃSKI, Michał PUŁAWSKI, Karol | 01 00 98 00 00 99 | Orka Ciechanów MKP Wodnik Bielsk Podlaski Kormoran Olsztyn MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKS Medyk Giżycko UKS "Polonez" Wyszków | 1:45.00 1:44.75 1:44.31 1:44.56 1:45.00 1:45.00 |
Seria 5 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | KANIA, Marcin KOMAR, Robert KOŁAKOWSKI, Piotr WIERZCHOŃ, Piotr JASIŃSKI, Artur JEMIELITA, OSKAR | 97 98 99 98 98 01 | PolKS Gwardia Szczytno Kormoran Olsztyn MTS Kwidzyn MKS Medyk Giżycko Kormoran Olsztyn Orka Ciechanów | 1:42.75 1:40.45 1:40.00 1:40.00 1:42.47 1:44.00 |
Seria 6 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | WRÓBLEWSKI, Jakub KAPICA, Hubert SINITCHINE, Radosław NIKELEWSKI, Wojciech GRZESIUKIEWICZ, Szymon KARPIŃSKI, Jan | 99 99 98 97 98 00 | UKS "Polonez" Wyszków MTS Kwidzyn Kormoran Olsztyn UKP Jedynka Elbląg EKS Delfin Ełk UŚKS Ostrołêka | 1:39.00 1:35.00 1:32.90 1:33.20 1:36.00 1:40.00 |
Seria 7 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | SARBIEWSKI, Tomasz SAMOJŁOWICZ, Mikołaj KACPRZAK, Filip SZULC, Hubert NAKIELSKI, Hubert TRUCHEL, Jakub | 99 98 97 99 00 99 | UKP Jedynka Elbląg Kormoran Olsztyn EKS Delfin Ełk UKS "Siódemka" Brodnica UŚKS Ostrołêka UKS "Polonez" Wyszków | 1:30.89 1:29.18 1:29.00 1:29.00 1:30.00 1:31.00 |
Seria 8 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | KOSZOREK, Szymon TRZEŚNIEWSKI, kacper PRUS, Franciszek PRAŻANOWSKI, Damian KUBIAK, Jacek PIECHOWICZ, Karol | 99 99 99 99 99 98 | UKS MOS Ełk UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS "Polonez" Wyszków MTS Kwidzyn KS ORZEŁ Elbląg PolKS Gwardia Szczytno | 1:25.67 1:25.00 1:25.00 1:25.00 1:25.47 1:27.19 |
Seria 9 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | ZAWADZKI, Szymon KOSKINIOTIS, odyseusz DRACEWICZ, Rafał CHODAŃ, Alan ROMAN, Maciej TUREK, Adrian | 99 97 98 98 98 98 | MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS MOS Ełk Kormoran Olsztyn UŚKS Ostrołêka UKS "Polonez" Wyszków | 1:22.40 1:20.00 1:19.76 1:19.90 1:21.00 1:25.00 |
Seria 10 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | GRZYBOWSKI, Patryk STELLA, Marcel ZBUTOWICZ, Karol GŁĘBOCKI, Mateusz BOJARSKI, Karol GOŁOTA, Sebastian | 98 98 98 98 99 98 | UKS "Polonez" Wyszków KS ORZEŁ Elbląg Kormoran Olsztyn UŚKS Ostrołêka UŚKS Ostrołêka KS ORZEŁ Elbląg | 1:18.00 1:16.70 1:14.89 1:15.25 1:17.00 1:18.70 |
Seria 11 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMAŃSKI, Jakub SIUDZIŃSKI, Patryk WOŁYNIEC, Robert PIEŃCZUK, Sebastian SOŁTOWSKI, Dominik MAJEWSKI, Paweł | 96 98 96 96 98 96 | UKS "Polonez" Wyszków KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk UKS "Polonez" Wyszków UKS MOS Ełk MKS "ŻAK" Biała Podlaska | 1:14.00 1:13.40 1:12.45 1:13.00 1:13.87 1:14.78 |
Seria 12 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | DEPTUŁA, Marek BUKOWIECKI, Konrad SZUTKO, Mateusz RUDZIŃSKI, Marek BARAN, Adam KOLANKOWSKI, KRZYSZTOF | 96 97 97 96 97 97 | UKS "Polonez" Wyszków PolKS Gwardia Szczytno MKS "ŻAK" Biała Podlaska KS ORZEŁ Elbląg MKS Medyk Giżycko Orka Ciechanów | 1:12.00 1:10.45 1:09.67 1:09.90 1:12.00 1:12.00 |
Seria 13 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | BIELUCY, Radosław MACIESZA, Jakub GNIADKOWSKI, Maciej KLIMASZEWSKI, Stanisław BERNATEK, Maciej JABLONSKI, Patryk | 96 98 96 92 94 98 | KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg UKS "Siódemka" Brodnica MKS Medyk Giżycko UKS Kapry-Armexim Pruszków MKS "Roś" Pisz | 1:08.70 1:07.40 1:06.40 1:07.00 1:08.67 1:09.35 |
Seria 14 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | ROSIŃSKI, Sebastian PALUCHOWSKI, Konrad WASILEWSKI, Bartosz PIOTROWSKI, Jakub GOŁĘBIEWSKI, Karol STEFAŃSKI, Przemysław | 95 96 94 94 97 96 | UKS "Siódemka" Brodnica Orka Sochaczew UKS Kapry-Armexim Pruszków UKP Jedynka Elbląg UKS "Polonez" Wyszków Kormoran Olsztyn | 1:06.20 1:04.93 1:03.45 1:04.40 1:05.00 1:06.26 |
Seria 15 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | CHMIEL, Mateusz SZCZUKOWSKI, MICHAŁ DROZD, Patryk PIETRON, MATEUSZ PIEŃCZUK, Damian SIUDZIŃSKI, Dawid | 96 95 96 96 94 96 | UKS "Polonez" Wyszków Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn Orka Ciechanów UKS "Polonez" Wyszków KS ORZEŁ Elbląg | 1:03.00 1:02.34 1:01.98 1:02.00 1:03.00 1:03.40 |
Seria 16 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | ZAWROTNY, Łukasz DULKO, Jakub JURCZYK, Piotr KLICZEWSKI, Przemysław DŁUGOŁĘCKI, DAWID NOWALSKI, Przemysław | 93 93 94 94 95 90 | PolKS Gwardia Szczytno MKS Medyk Giżycko UKS "Polonez" Wyszków UKP Jedynka Elbląg Orka Ciechanów MKS Medyk Giżycko | 1:01.10 1:00.93 1:00.00 1:00.80 1:01.00 1:01.62 |
Seria 17 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | ĆWIKLIŃSKI, Jarosław TOMKO, Filip PIETRZAK, Dawid KUZIO, Igor GRZYBOWSKI, Rafał PASIECZNY, Przemysław | 93 93 97 96 95 95 | PolKS Gwardia Szczytno Kormoran Olsztyn AZS - WSG Bydgoszcz Kormoran Olsztyn UKS "Polonez" Wyszków KS ORZEŁ Elbląg | 59.64 58.88 58.20 58.78 59.00 59.80 |
Seria 18 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | KUSKOWSKI, ADAM KULLA, Sławomir NOWAK, Bartosz LIBERADZKI, Michał KOSZPER, Maciej JASZEWSKI, Marcin | 96 92 93 92 94 96 | Orka Ciechanów KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg Orka Sochaczew KS ORZEŁ Elbląg UKS "Polonez" Wyszków | 58.00 55.70 53.40 55.06 56.40 58.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2009-11-07 - 15:50 | Kobiet, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | RŻYSKA, Anna MACIESZA, Agata TERECH, Kinga LESZCZYŃSKA, Matylda | 96 96 96 97 | Kormoran Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg | 2:45.34 2:40.11 2:42.11 3:10.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2009-11-07 - 15:50 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | DĄBROWSKI, Filip TRUCHEL, Mikołaj KUBKOWSKI, Bartłomiej SZUDZIK, Przemysław GŁUCHOWSKI, Jêdrzej IWAŃSKI, Piotr | 95 95 95 94 95 96 | UKS MOS Ełk UKS "Polonez" Wyszków MKS Medyk Giżycko UKP Jedynka Elbląg UKP Jedynka Elbląg UKS MOS Ełk | 2:48.90 2:30.00 2:20.00 2:28.30 2:39.90 2:50.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2009-11-07 - 15:55 | Kobiet, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BORKOWSKA, Monika GOŹDZIEJEWSKA, Urszula ADAMOWICZ, Adrianna MAŚLANIK, Magdalena KANTORSKA, daria PIETRZAK, Patrycja | 98 98 98 98 99 00 | Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn UKS Kapry-Armexim Pruszków MKS SP 63 Bydgoszcz | 3:40.96 3:20.18 3:16.34 3:19.90 3:30.00 3:55.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KARASZKIEWICZ, Daria STRZELECKA, Katarzyna LEWCZUK, Martyna GALICKA, wiktoria STEFANOWSKA, Adrianna BACKIEL, Magdalena | 99 99 99 99 96 97 | MTS Kwidzyn Orka Sochaczew UKS MOS Ełk UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk | 3:11.00 3:07.54 3:05.66 3:05.67 3:10.87 3:15.86 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ROZMARYNOWSKA, Wiktoria WIERZCHOWSKA, Kinga GMURCZYK, Weronika MARCINIAK, Martyna PARKOT, Hanna PODRAŻKA, Zuzanna | 98 97 94 97 97 99 | KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk Orka Sochaczew UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS Kapry-Armexim Pruszków Orka Sochaczew | 3:00.43 2:49.45 2:45.53 2:47.89 3:00.00 3:02.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMAŃSKA, Weronika SIEŃCZYK, Jowita KOWALSKA, SYLWIA ADAMSKA, Nikola IVANOWA, Maia RZEWUSKA, Adrianna | 96 97 95 96 90 97 | UKS "Polonez" Wyszków MKS "ŻAK" Biała Podlaska Orka Ciechanów UKS Kapry-Armexim Pruszków SC "Virtuosus" Kishinew UKS Kapry-Armexim Pruszków | 2:45.00 2:32.13 2:30.00 2:31.23 2:35.00 2:45.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2009-11-07 - 16:10 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | CIECHANOWICZ, Karol MAZIUK, Maurycy KRÓL, Bartosz | 99 98 98 | MKS Medyk Giżycko Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn | 3:30.00 3:28.44 3:28.51 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | SINITCHINE, Radosław ZAWIŚLAK, Filip LIEBCHEN, Daniel KOT, mateusz ŁADNIAK, Paweł | 98 98 99 99 99 | Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS MOS Ełk | 3:26.74 3:24.21 3:13.45 3:20.00 3:26.54 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ZIELIŃSKI, Cezary KASZTELAN, Mateusz BRZUCHALSKI, Jakub LENDZIAN, Maciej SIUDZIŃSKI, Patryk DĄBROWSKI, Jakub | 97 98 96 96 98 98 | MKS Medyk Giżycko UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk Kormoran Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk | 2:50.00 2:45.53 2:38.43 2:38.87 2:47.89 3:04.31 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KOLCZYŃSKI, Stanisław SZULERECKI, Paweł PARASIAK, Krzysztof MICHALSKI, TOMASZ NIEWODOWSKI, Hubert ROSIAK, Daniel | 97 95 94 95 96 95 | UKS Kapry-Armexim Pruszków UŚKS Ostrołêka UKP Jedynka Elbląg Orka Ciechanów UKS MOS Ełk Orka Sochaczew | 2:31.23 2:24.00 2:14.50 2:20.00 2:25.67 2:32.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2009-11-07 - 16:20 | Kobiet, 400m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | GOSZCZYCKA, KAROLINA GOC, Julia WOJTAS, marta | 99 97 99 | Kormoran Olsztyn MTS Kwidzyn UKS Kapry-Armexim Pruszków | NT 6:15.00 6:24.56 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | KREJCZY, Agata KOPOWSKA, Dobrawa ZALEWSKA, Aleksandra TYBURSKA, Marta TOMIAŁOWICZ, karolina | 99 96 98 97 99 | MKS Medyk Giżycko MTS Kwidzyn MTS Kwidzyn MTS Kwidzyn UKS Kapry-Armexim Pruszków | 6:10.00 6:00.00 5:50.00 6:00.00 6:10.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | JACKIEWICZ, Weronika ŁUKASIK, Wiktoria RUTKOWSKA, Zuzanna WICHROW, Martyna OLSZEWSKA, Nikola MUZOLF, Weronika | 98 99 97 96 98 98 | Orka Sochaczew MKS Medyk Giżycko MKS "Roś" Pisz PolKS Gwardia Szczytno MTS Kwidzyn MTS Kwidzyn | 5:35.74 5:30.00 5:22.03 5:25.19 5:33.00 5:45.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | OSZWA, Emilia KLIMKOWSKA, Karolina WIKIEŁ, Angelika KOZON, Kaja WĘGRZYN, Adrianna NIKELEWSKA, Aleksandra | 96 96 98 96 96 94 | KS ORZEŁ Elbląg Kormoran Olsztyn UŚKS Ostrołêka UKS "Polonez" Wyszków MTS Kwidzyn UKP Jedynka Elbląg | 5:17.60 5:10.80 5:10.00 5:10.00 5:15.00 5:20.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KLEJNA, MAGDALENA RODZIEWICZ, EWA KANIA, Martyna MIKUŁOWSKA, Adrianna PIWOŃSKA, MONIKA ZACHARSKA, Alicja | 95 94 96 96 95 96 | Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn UKS "Polonez" Wyszków UKS Kapry-Armexim Pruszków Kormoran Olsztyn UKS "Siódemka" Brodnica | 5:06.93 5:02.11 5:00.00 5:00.00 5:02.45 5:09.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | RYBICKA, Pamela CZAPLICKA, Weronika ZGIET, Karina PARKOT, Joanna KRZYKALSKA, Alicja BUCHALSKA, Patrycja | 94 95 95 95 94 96 | MTS Kwidzyn Orka Sochaczew KS ORZEŁ Elbląg UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS "Siódemka" Brodnica KS ORZEŁ Elbląg | 4:52.00 4:40.08 4:36.78 4:40.00 4:45.00 4:57.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2009-11-07 - 16:45 | Mêżczyzn, 400m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | SAMOJŁOWICZ, Mikołaj ZBUTOWICZ, Karol JANICKI, Wojciech CIBOROWSKI, Rafał CZUBAŁA, Radosław | 98 98 96 99 98 | Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn MTS Kwidzyn MKS Medyk Giżycko MTS Kwidzyn | 7:00.00 6:00.00 5:45.00 6:00.00 6:15.10 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BARGLOWSKI, Mateusz TUCZKO, Jan GŁĘBOCKI, Mateusz GOŁOTA, Sebastian SOŁTOWSKI, Dominik KRUKOWSKI, Piotr | 98 97 98 98 98 97 | MKS "Roś" Pisz KS Delfin Gdynia UŚKS Ostrołêka KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk MTS Kwidzyn | 5:41.02 5:40.00 5:30.00 5:36.78 5:40.67 5:45.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | NOWALSKI, Przemysław DEPTUŁA, Marek RUDZIŃSKI, Marek STOKARSKI, Paweł ŁUBIŃSKI, Michał ROMAN, Maciej | 90 96 96 96 97 98 | MKS Medyk Giżycko UKS "Polonez" Wyszków KS ORZEŁ Elbląg UKS "Polonez" Wyszków MTS Kwidzyn UŚKS Ostrołêka | 5:30.00 5:20.00 5:15.67 5:20.00 5:20.00 5:30.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIETLICKI, Przemysław STEFAŃSKI, Przemysław SIUDZIŃSKI, Dawid KWIATKOWSKI, Kamil SZCZUKOWSKI, MICHAŁ BIELUCY, Radosław | 94 96 96 96 95 96 | MTS Kwidzyn Kormoran Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg UKS "Polonez" Wyszków Kormoran Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg | 5:05.00 5:00.03 4:48.90 4:50.00 5:02.11 5:13.45 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KLICZEWSKI, Przemysław DROZD, Patryk STECKO, Michał KUZIO, Igor KACZYŃSKI, Filip FALACIŃSKI, Maciej | 94 96 97 96 94 96 | UKP Jedynka Elbląg Kormoran Olsztyn UKS Kapry-Armexim Pruszków Kormoran Olsztyn UKP Jedynka Elbląg UKS MOS Ełk | 4:42.60 4:42.48 4:34.55 4:40.39 4:42.50 4:43.21 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PASIECZNY, Przemysław JASZEWSKI, Marcin SZEWCZYK, Mateusz TOMKO, Filip PIETRZAK, Dawid GULA, Patryk | 95 96 94 93 97 92 | KS ORZEŁ Elbląg UKS "Polonez" Wyszków UKP Jedynka Elbląg Kormoran Olsztyn AZS - WSG Bydgoszcz Kormoran Olsztyn | 4:25.60 4:24.00 4:18.80 4:23.63 4:25.00 4:30.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2009-11-08 - 9:00 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14 |
2 3 4 | BANK, Julia TOMASZEWSKA, Karolina SMOLAK, Klaudia | 99 99 99 | MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko | 1:10.00 1:10.00 1:10.00 |
Seria 2 z 14 |
1 2 3 4 5 | SKINDZIER, Krystyna OSTASZEWSKA, Monika LEOŃCZUK, Aleksandra ARTEMIUK, Wiktoria STOMSKA, Aleksandra | 00 00 00 00 00 | MKS Medyk Giżycko MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKS Medyk Giżycko | 1:10.00 1:09.04 1:01.11 1:08.13 1:10.00 |
Seria 3 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | SINITCHINE, Zoja GŁOWACKA, Julia SOT, Natalia SAC, Aleksandra ŚWIDZIŃSKA, Marta ZBIKOWSKA, ZUZANNA | 00 00 98 99 99 00 | Kormoran Olsztyn UKS MOS Ełk UKS "Polonez" Wyszków MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKS Medyk Giżycko Orka Ciechanów | 1:00.48 58.76 58.00 58.11 1:00.00 1:00.73 |
Seria 4 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | BARANOWSKA, Marcelina BORKOWSKA, Monika POPIS, Gabriela ZAURSKA, Aleksandra LASKOWSKA, Paulina CHOROMAŃSKA, Martyna | 00 98 98 99 99 00 | PolKS Gwardia Szczytno Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn UŚKS Ostrołêka PolKS Gwardia Szczytno UŚKS Ostrołêka | 57.90 56.76 55.00 55.00 57.45 58.00 |
Seria 5 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | GAWROŃSKA, Julia BIERNACKA, Joanna ZDUNEK, Klaudia NOWICKA, Magdalena BAKUN, Monika ADAMKIEWICZ, KAROLINA | 99 00 99 00 97 98 | PolKS Gwardia Szczytno MKS Medyk Giżycko UKS "Polonez" Wyszków MKP Wodnik Bielsk Podlaski EKS Delfin Ełk Orka Ciechanów | 54.49 54.00 53.90 53.91 54.00 54.80 |
Seria 6 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | ROSIŃSKA, Julia ŻYCIŃSKA, Martyna JASIANEK, Aleksandra KĘDZIORA, Martina FRĄCZKOWSKA, Paulina MISZKIEWICZ, Maja | 98 99 98 99 95 98 | UKS "Polonez" Wyszków MTS Kwidzyn PolKS Gwardia Szczytno MTS Kwidzyn EKS Delfin Ełk PolKS Gwardia Szczytno | 53.00 52.75 52.20 52.75 53.00 53.28 |
Seria 7 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | MIRKOWICZ, Iza TRACZYK, Marta BRUMER, Maja OJDANA, Katarzyna GOSZCZYCKA, KAROLINA KORONOWSKA, Anna | 97 99 97 97 99 99 | EKS Delfin Ełk UKS "Polonez" Wyszków PolKS Gwardia Szczytno EKS Delfin Ełk Kormoran Olsztyn Płetwal Mława | 52.00 51.00 50.78 51.00 51.65 52.00 |
Seria 8 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | KANTORSKA, daria KWIATKOWSKA, Klaudia DZIERŻANOWSKA, Katarzyna JURCZYKOWSKA, Maja WARDAK, julia UGODZIŃSKA, ALEKSANDRA | 99 98 99 97 99 99 | UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS "Polonez" Wyszków MKP Wodnik Bielsk Podlaski EKS Delfin Ełk UKS Kapry-Armexim Pruszków Orka Ciechanów | 50.00 50.00 49.72 50.00 50.00 50.58 |
Seria 9 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | JAWORSKA, Karolina ZARĘBA, Natalia GONTA, KINGA NAKIELSKA, Kinga PIEKARSKA, Marta PIEŃKOS, Urszula | 99 97 99 98 98 98 | MTS Kwidzyn PolKS Gwardia Szczytno Orka Ciechanów UŚKS Ostrołêka Kormoran Olsztyn PolKS Gwardia Szczytno | 48.33 47.57 47.00 47.30 47.82 49.29 |
Seria 10 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | WIKIEŁ, Żaklina MOJSIEWICZ, Agnieszka KOSKINIOTIS, aleksandra GOC, Julia FERCHO, Dominika DANISZEWSKA, Paulina | 00 99 99 97 96 97 | UŚKS Ostrołêka UKP Jedynka Elbląg UKS Kapry-Armexim Pruszków MTS Kwidzyn KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk | 46.00 45.10 45.00 45.00 45.67 46.80 |
Seria 11 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | CHROSTEK, Klaudia ZIELIŃSKA, Karolina UGODZIŃSKA, KAROLINA HAPONIK, Julia TOKARSKA, Dominika BUTKIEWICZ, Sara | 94 98 97 97 97 98 | PolKS Gwardia Szczytno UKS "Siódemka" Brodnica Orka Ciechanów MKS "ŻAK" Biała Podlaska PolKS Gwardia Szczytno UKP Jedynka Elbląg | 44.88 44.30 43.00 44.05 44.64 44.90 |
Seria 12 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | MAKOWSKA, marta RUTKOWSKA, Zuzanna KAMIŃSKA, Sylwia GÓRKA, Weronika COROI, Diana SOLARSKA, Agnieszka | 96 97 96 96 89 96 | UKS Kapry-Armexim Pruszków MKS "Roś" Pisz UKS "Siódemka" Brodnica UKS "Siódemka" Brodnica SC "Virtuosus" Kishinew PolKS Gwardia Szczytno | 40.00 39.87 39.00 39.30 40.00 41.58 |
Seria 13 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | PIĘTA, Weronika WIKIEŁ, Angelika KLIMKOWSKA, Karolina MIKUŁOWSKA, Adrianna KOPOWSKA, Dobrawa KLEJNA, MAGDALENA | 96 98 96 96 96 95 | UKS "Siódemka" Brodnica UŚKS Ostrołêka Kormoran Olsztyn UKS Kapry-Armexim Pruszków MTS Kwidzyn Kormoran Olsztyn | 38.60 38.00 37.47 37.89 38.50 38.67 |
Seria 14 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | STANKIEWICZ, MARZENA MIHALEVA, Alina KRZYKALSKA, Alicja FINTINARI, Inga SVET, Cristina STELLA, Antonina | 95 90 94 80 88 96 | Kormoran Olsztyn SC "Virtuosus" Kishinew UKS "Siódemka" Brodnica SC "Virtuosus" Kishinew SC "Virtuosus" Kishinew KS ORZEŁ Elbląg | 36.33 36.00 35.00 35.50 36.00 36.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2009-11-08 - 9:15 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
2 3 4 | SPYCHALSKI, Ernest PACHUCKI, Maciej FERENC, Michał | 01 99 99 | UKS MOS Ełk MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko | 1:11.00 1:10.00 1:10.00 |
Seria 2 z 11 |
2 3 4 5 | JEMIELITA, OSKAR STRUPIŃSKI, Michał ADAMSKI, MIKOŁAJ BIERANOWSKI, JAKUB | 01 00 00 99 | Orka Ciechanów MKS Medyk Giżycko Orka Ciechanów Orka Ciechanów | 1:03.00 59.00 1:00.00 1:03.20 |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | KRZYWNICKI, ADRIAN GRZYBOWSKI, Patryk ŁOKUCIEJEWSKI, Wiktor SZCZEPAŃSKI, Jakub SZYMAŃSKI, Marcin POLAK, BARTOSZ | 01 98 98 02 98 99 | Orka Ciechanów UKS "Polonez" Wyszków Kormoran Olsztyn Płetwal Mława PolKS Gwardia Szczytno Orka Ciechanów | 58.00 55.00 52.84 55.00 55.10 59.00 |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | KOŁAKOWSKI, Piotr SZCZEPAŃSKI, Bartosz BANCEREK, Jakub MIKOŁAJEWSKI, Patryk PIECHOWICZ, Karol RYDZEWSKI, Adam | 99 00 96 97 98 99 | MTS Kwidzyn Płetwal Mława PolKS Gwardia Szczytno PolKS Gwardia Szczytno PolKS Gwardia Szczytno UKS "Polonez" Wyszków | 52.10 52.00 51.64 51.87 52.03 52.20 |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | WIERZCHOŃ, Piotr KAPICA, Hubert CHYŁA, Artur DRACEWICZ, Rafał CZERWIŃSKI, Mateusz CZERNIECKI, Michał | 98 99 97 98 98 99 | MKS Medyk Giżycko MTS Kwidzyn PolKS Gwardia Szczytno UKS MOS Ełk PolKS Gwardia Szczytno MKS Medyk Giżycko | 51.00 50.89 49.36 49.87 50.96 51.07 |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | BARAN, Jakub KANIA, Marcin KOSKINIOTIS, odyseusz OMAK, Fryderyk GRYGORCZUK, Jakub PUŁAWSKI, Karol | 98 97 97 99 99 99 | MKS Medyk Giżycko PolKS Gwardia Szczytno UKS Kapry-Armexim Pruszków MKS Medyk Giżycko MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS "Polonez" Wyszków | 48.00 47.78 45.67 46.98 47.88 48.70 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | ŚLIWKA, jakub KOLANKOWSKI, KRZYSZTOF DĄBROWSKI, Jakub BUKOWIECKI, Konrad NIKELEWSKI, Wojciech WŁODARZYK, stanisław | 99 97 98 97 97 99 | UKS Kapry-Armexim Pruszków Orka Ciechanów UKS MOS Ełk PolKS Gwardia Szczytno UKP Jedynka Elbląg UKS Kapry-Armexim Pruszków | 44.56 44.00 43.21 43.36 44.12 45.00 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | ADAMSKI, ADRIAN ZABŁOTNY, Maciej BARANOWSKI, Karol BRZUCHALSKI, Jakub BARAN, Adam STELLA, Marcel | 96 94 95 96 97 98 | Orka Ciechanów PolKS Gwardia Szczytno PolKS Gwardia Szczytno UKS MOS Ełk MKS Medyk Giżycko KS ORZEŁ Elbląg | 42.00 40.04 39.12 39.45 40.71 42.34 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | BERNATEK, Maciej KOLCZYŃSKI, Stanisław NIEWODOWSKI, Hubert WIŚNIEWSKI, Michał KLIMASZEWSKI, Stanisław MAJEWSKI, Paweł | 94 97 96 92 92 96 | UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS MOS Ełk MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko MKS "ŻAK" Biała Podlaska | 37.89 37.45 36.70 37.00 37.78 38.23 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SULEWSKI, Marek DŁUGOŁĘCKI, DAWID KACZYŃSKI, Filip WTULICH, MARIUSZ TOKARSKI, Marcin WASILEWSKI, Bartosz | 95 95 94 95 92 94 | UKS MOS Ełk Orka Ciechanów UKP Jedynka Elbląg Kormoran Olsztyn PolKS Gwardia Szczytno UKS Kapry-Armexim Pruszków | 35.42 35.00 34.80 34.98 35.11 35.67 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | ZAWROTNY, Łukasz KOŁOSOWSKI, Kamil WINOGRODZKI, Mariusz NOWAK, Bartosz CHOROMAŃSKI, Bartosz DULKO, Jakub | 93 93 87 93 94 93 | PolKS Gwardia Szczytno UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS Kapry-Armexim Pruszków KS ORZEŁ Elbląg UŚKS Ostrołêka MKS Medyk Giżycko | 34.35 32.11 27.84 31.45 34.30 34.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2009-11-08 - 9:25 | Kobiet, 200m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | DZIERŻANOWSKA, Katarzyna GALICKA, wiktoria DĄBROWSKA, Alicja WRÓBLEWICZ, Julita GOŹDZIEJEWSKA, Urszula | 99 99 99 98 98 | MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS "Siódemka" Brodnica MTS Kwidzyn Kormoran Olsztyn | 3:45.54 3:23.45 3:12.40 3:15.00 3:30.67 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | MUZOLF, Weronika ŁUKASIK, Wiktoria SZULC, Maja GAJDA, Zuzanna MARCINIAK, Martyna RYZINSKA, Daria | 98 99 97 97 97 98 | MTS Kwidzyn MKS Medyk Giżycko UKS "Siódemka" Brodnica Orka Sochaczew UKS Kapry-Armexim Pruszków MKS "Roś" Pisz | 3:05.00 2:59.98 2:56.30 2:58.30 3:00.00 3:06.59 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIĘCICKA, Aleksandra OSTAPIUK, Karolina RŻYSKA, Anna WĘGRZYN, Adrianna OLSZEWSKA, Nikola JESIONOWSKA, Julia | 95 96 96 96 98 97 | KS ORZEŁ Elbląg MKS "ŻAK" Biała Podlaska Kormoran Olsztyn MTS Kwidzyn MTS Kwidzyn UKS "Siódemka" Brodnica | 2:55.60 2:54.32 2:44.36 2:50.00 2:55.00 2:56.30 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | TERECH, Kinga SIEŃCZYK, Jowita RYBICKA, Pamela BOLGANSCHII, Olga BIEDRZYCKA, Iga PARKOT, Joanna | 96 97 94 91 97 95 | KS ORZEŁ Elbląg MKS "ŻAK" Biała Podlaska MTS Kwidzyn SC "Virtuosus" Kishinew MKS "Roś" Pisz UKS Kapry-Armexim Pruszków | 2:39.80 2:37.56 2:30.00 2:35.00 2:37.89 2:43.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2009-11-08 - 9:35 | Mêżczyzn, 200m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | ZIELIŃSKI, Cezary BARGLOWSKI, Mateusz TRZESZCZKOWSKI, Daniel | 97 98 99 | MKS Medyk Giżycko MKS "Roś" Pisz MKP Wodnik Bielsk Podlaski | 3:33.00 3:12.07 3:25.43 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | SZUTKO, Mateusz LENDZIAN, Maciej KRZYŻAK, Mateusz ŁUBIŃSKI, Michał JANICKI, Wojciech | 97 96 95 97 96 | MKS "ŻAK" Biała Podlaska Kormoran Olsztyn UKP Jedynka Elbląg MTS Kwidzyn MTS Kwidzyn | 2:50.45 2:48.83 2:40.00 2:46.00 2:50.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | LUPASCO, Andrian TOMKO, Filip GULA, Patryk SZUDZIK, Przemysław KULLA, Radosław FALACIŃSKI, Maciej | 90 93 92 94 92 96 | SC "Virtuosus" Kishinew Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn UKP Jedynka Elbląg KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk | 2:27.00 2:25.55 2:24.20 2:24.40 2:26.70 2:31.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2009-11-08 - 9:45 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 21 |
2 3 4 | DANOWSKA, Iza KŁYMKO, Emilia EJSYMONT, Marta | 96 02 00 | EKS Delfin Ełk MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko | NT 1:10.00 1:10.00 |
Seria 2 z 21 |
1 2 3 4 5 | SKINDZIER, Krystyna STOMSKA, Aleksandra BANK, Julia KŁODNICKA, Ola SKINDZIER, Zofia | 00 00 99 00 02 | MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko | 1:10.00 1:10.00 1:10.00 1:10.00 1:10.00 |
Seria 3 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | BUKO, Martyna ARTEMIUK, Wiktoria PYSZKO, Karolina OSTASZEWSKA, Monika KIWICZ, Natalia SMOLAK, Klaudia | 02 00 00 00 00 99 | MKS Medyk Giżycko MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKS Medyk Giżycko MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko | 1:10.00 1:07.48 1:00.00 1:01.01 1:10.00 1:10.00 |
Seria 4 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | NOWICKA, Magdalena WORONKO, Wiktoria SAC, Aleksandra WARMIŃSKA, Urszula BIERNACKA, Joanna TOMASZEWSKA, Karolina | 00 00 99 99 00 99 | MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKS Medyk Giżycko MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko | 52.91 52.00 49.37 50.00 52.00 1:00.00 |
Seria 5 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | SINITCHINE, Zoja ZBIKOWSKA, ZUZANNA LASKOWSKA, Paulina CĄKAŁA, Olga ZDUNEK, Klaudia PAZDEJ, Karolina | 00 00 99 98 99 99 | Kormoran Olsztyn Orka Ciechanów PolKS Gwardia Szczytno Kormoran Olsztyn UKS "Polonez" Wyszków UKS MOS Ełk | 48.20 47.59 46.88 46.96 47.70 48.67 |
Seria 6 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZAWIŃSKA, Olga DAUKSZEWICZ, Aleksandra MISZKIEWICZ, Maja PIETRZAK, Patrycja TRACZYK, Marta BARANOWSKA, Marcelina | 99 99 98 00 99 00 | UKS MOS Ełk Kormoran Olsztyn PolKS Gwardia Szczytno MKS SP 63 Bydgoszcz UKS "Polonez" Wyszków PolKS Gwardia Szczytno | 45.67 45.02 44.15 45.00 45.20 45.74 |
Seria 7 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | NAKIELSKA, Kinga WESOŁOWSKA, Agata SOT, Natalia MOJSIEWICZ, Agnieszka POPIS, Gabriela CHOROMAŃSKA, Martyna | 98 01 98 99 98 00 | UŚKS Ostrołêka MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS "Polonez" Wyszków UKP Jedynka Elbląg Kormoran Olsztyn UŚKS Ostrołêka | 44.00 43.07 42.00 42.80 43.31 44.00 |
Seria 8 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | ZAURSKA, Aleksandra GŁOWACKA, Julia NOWICKA, Dominika BOROWIK, Julia ARCISZEWSKA, Gabriela ROSIŃSKA, Julia | 99 00 98 99 99 98 | UŚKS Ostrołêka UKS MOS Ełk MKP Wodnik Bielsk Podlaski MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS MOS Ełk UKS "Polonez" Wyszków | 42.00 39.90 39.54 39.84 41.32 42.00 |
Seria 9 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | KWIATKOWSKA, Klaudia SŁOMA, Aleksandra FILIPKOWSKA, Dominika ŁUKASIAK, Dominika JASIANEK, Aleksandra WITKOWSKA, Marta | 98 98 99 95 98 99 | UKS "Polonez" Wyszków KS ORZEŁ Elbląg MKS "Roś" Pisz PolKS Gwardia Szczytno PolKS Gwardia Szczytno KS ORZEŁ Elbląg | 39.00 38.75 38.31 38.34 38.93 39.53 |
Seria 10 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | ZABRZYCKA, Adela TYBURSKA, Marta UGODZIŃSKA, ALEKSANDRA ADAMOWICZ, Adrianna GONTA, KINGA ADAMKIEWICZ, KAROLINA | 94 97 99 98 99 98 | UKS Olimp Kêtrzyn MTS Kwidzyn Orka Ciechanów Kormoran Olsztyn Orka Ciechanów Orka Ciechanów | 38.00 38.00 37.89 38.00 38.00 38.00 |
Seria 11 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | DANISZEWSKA, Magdalena JURCZYKOWSKA, Maja OJDANA, Katarzyna KWAŚNIEWSKA, ADRIANNA JASTRZĘBOWSKA, Karolina BACKIEL, Magdalena | 99 97 97 98 98 97 | UKS MOS Ełk EKS Delfin Ełk EKS Delfin Ełk Orka Ciechanów Kormoran Olsztyn UKS MOS Ełk | 37.56 37.00 37.00 37.00 37.17 37.67 |
Seria 12 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | WIKIEŁ, Żaklina BAKUN, Monika ZEMBRZUSKA, AGNIESZKA KORONOWSKA, Anna GÓRKA, Weronika DĄBROWSKA, Alicja | 00 97 98 99 96 99 | UŚKS Ostrołêka EKS Delfin Ełk Orka Ciechanów Płetwal Mława UKS "Siódemka" Brodnica UKS "Siódemka" Brodnica | 36.00 36.00 36.00 36.00 36.00 36.40 |
Seria 13 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | CHROSTEK, Klaudia FLORCZYK, Maria ROZMARYNOWSKA, Wiktoria ZARĘBA, Natalia LEWCZUK, Martyna SERAFIN, Elżbieta | 94 97 98 97 99 98 | PolKS Gwardia Szczytno MKS "Roś" Pisz KS ORZEŁ Elbląg PolKS Gwardia Szczytno UKS MOS Ełk PolKS Gwardia Szczytno | 35.61 35.44 35.23 35.43 35.45 35.78 |
Seria 14 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | PARKOT, Hanna MACHEJKO, Gabrysia STEFANOWSKA, Adrianna KOTOWICZ, Anna PODRAŻKA, Zuzanna FRĄCZKOWSKA, Paulina | 97 94 96 98 99 95 | UKS Kapry-Armexim Pruszków MKS Medyk Giżycko UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk Orka Sochaczew EKS Delfin Ełk | 34.56 34.00 33.45 33.45 34.11 35.00 |
Seria 15 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIĘCICKA, Aleksandra SZYMAŃSKA, Weronika NIKELEWSKA, Aleksandra JACKIEWICZ, Weronika LEWANDOWSKA, Paulina TOMIAŁOWICZ, karolina | 95 96 94 98 97 99 | KS ORZEŁ Elbląg UKS "Polonez" Wyszków UKP Jedynka Elbląg Orka Sochaczew UKS "Siódemka" Brodnica UKS Kapry-Armexim Pruszków | 33.40 33.00 32.80 32.86 33.20 33.45 |
Seria 16 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | WIERZCHOWSKA, Kinga RZEWUSKA, Adrianna OSZWA, Emilia MAKOWSKA, marta SELERSKA, Klaudia ZALEWSKA, Aleksandra | 97 97 96 96 93 98 | UKS MOS Ełk UKS Kapry-Armexim Pruszków KS ORZEŁ Elbląg UKS Kapry-Armexim Pruszków Orka Sochaczew MTS Kwidzyn | 32.45 32.34 32.11 32.34 32.36 32.73 |
Seria 17 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | SZULC, Maja CHWASTEK, Anita ZIENTARA, Agata PUSZKO, Monika UGODZIŃSKA, KAROLINA ZACHARSKA, Alicja | 97 96 96 95 97 96 | UKS "Siódemka" Brodnica UKS MOS Ełk UKP Jedynka Elbląg PolKS Gwardia Szczytno Orka Ciechanów UKS "Siódemka" Brodnica | 32.00 31.56 31.30 31.43 32.00 32.00 |
Seria 18 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | KAROLEWSKA, Sandra KANIA, Martyna KULIK, Natalia KOZON, Kaja STEFAŃSKA, Maja RYZINSKA, Martyna | 96 96 96 96 94 94 | UKS "Polonez" Wyszków UKS "Polonez" Wyszków UKS MOS Ełk UKS "Polonez" Wyszków UKS "Siódemka" Brodnica MKS "Roś" Pisz | 31.00 31.00 30.90 31.00 31.00 31.01 |
Seria 19 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | KWIATKOWSKA, Aleksandra BUZA, Diana COROI, Diana SADOWSKA, Marta KULLA, Katarzyna GMURCZYK, Weronika | 98 86 89 93 95 94 | UKS "Siódemka" Brodnica SC "Virtuosus" Kishinew SC "Virtuosus" Kishinew PolKS Gwardia Szczytno KS ORZEŁ Elbląg Orka Sochaczew | 30.80 30.50 30.00 30.19 30.60 30.88 |
Seria 20 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | MACIESZA, Agata MEDVETCHI, Ana CHEPTENI, Marina REVENCO, Ecaterina RODZIEWICZ, EWA TERECH, Patrycja | 96 88 85 85 94 96 | KS ORZEŁ Elbląg SC "Virtuosus" Kishinew SC "Virtuosus" Kishinew SC "Virtuosus" Kishinew Kormoran Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg | 29.80 29.50 29.40 29.50 29.78 29.90 |
Seria 21 z 21 |
1 2 3 4 5 6 | ADAMSKA, Nikola BUKOWSKA, Karolina KOWALSKA, SYLWIA DYAKOWSKA, MAJA KRÓLAK, Agata OLSZOWA, Aleksandra | 96 93 95 96 97 95 | UKS Kapry-Armexim Pruszków KS ORZEŁ Elbląg Orka Ciechanów Orka Ciechanów UKS Kapry-Armexim Pruszków KS ORZEŁ Elbląg | 29.16 28.70 28.20 28.50 28.78 29.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2009-11-08 - 10:00 | Mêżczyzn, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 23 |
1 2 3 4 5 | KOPICZKO, Maksymilian KLIMASZEWSKI, Wojciech FIEDORUK, Grzegorz FERENC, Michał BURCZYK, Kacper | 02 01 00 99 99 | MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko UKS MOS Ełk MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko | 1:13.00 1:10.00 1:01.21 1:10.00 1:10.00 |
Seria 2 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | WIERZCHOWSKI, Michał JASKÓŁA, Krzysztof ADAMSKI, MIKOŁAJ KRZYŻAK, Jacek PACHUCKI, Maciej SZCZYGIEŁ, Kacper | 01 00 00 98 99 01 | UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk Orka Ciechanów Kormoran Olsztyn MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko | 58.76 53.43 52.00 53.23 57.00 1:00.00 |
Seria 3 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | WESOŁOWSKI, Jacek WITANOWSKI, Adam MICHALAK, Bartosz PARTYKA, Karol SZCZEPAŃSKI, Jakub KRYSZPINIUK, Gabriel | 01 98 99 00 02 01 | MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS MOS Ełk UKS "Polonez" Wyszków UKS MOS Ełk Płetwal Mława MKP Wodnik Bielsk Podlaski | 50.19 48.76 48.20 48.76 50.00 51.06 |
Seria 4 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | KRZYWNICKI, ADRIAN STRUPIŃSKI, Michał JEMIELITA, OSKAR SZYMAŃSKI, Marcin BIERANOWSKI, JAKUB OŁDYTOWSKI, Kacper | 01 00 01 98 99 99 | Orka Ciechanów MKS Medyk Giżycko Orka Ciechanów PolKS Gwardia Szczytno Orka Ciechanów MKP Wodnik Bielsk Podlaski | 48.00 46.00 45.00 45.18 47.00 48.11 |
Seria 5 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | MICHALSKI, Jakub TRZEŚNIEWSKI, kacper POLAK, BARTOSZ KOMAR, Robert NOWICKI, Daniel JASIŃSKI, Artur | 99 99 99 98 98 98 | MTS Kwidzyn UKS Kapry-Armexim Pruszków Orka Ciechanów Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn | 44.95 44.56 44.35 44.54 44.75 44.96 |
Seria 6 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | KARPIŃSKI, Jan GRZESIUKIEWICZ, Szymon PUŁAWSKI, Karol TKACZUK, Krystian TYMIŃSKLI, Jan NIEROŃSKI, Sebastian | 00 98 99 00 99 99 | UŚKS Ostrołêka EKS Delfin Ełk UKS "Polonez" Wyszków MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS "Polonez" Wyszków UKP Jedynka Elbląg | 44.00 43.00 42.40 42.62 43.20 44.32 |
Seria 7 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | SARBIEWSKI, Tomasz GRZYBOWSKI, Karol CHARITONOWICZ, Mateusz SINITCHINE, Radosław RYDZEWSKI, Adam BARANOWSKI, Tomasz | 99 98 00 98 99 99 | UKP Jedynka Elbląg Kormoran Olsztyn MKP Wodnik Bielsk Podlaski Kormoran Olsztyn UKS "Polonez" Wyszków UKS "Polonez" Wyszków | 41.34 40.93 40.65 40.92 41.00 42.00 |
Seria 8 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | NIKELEWSKI, Wojciech SZCZEPAŃSKI, Bartosz TUREK, Adrian WRÓBLEWSKI, Jakub PIECHOWICZ, Karol ZAWIŚLAK, Filip | 97 00 98 99 98 98 | UKP Jedynka Elbląg Płetwal Mława UKS "Polonez" Wyszków UKS "Polonez" Wyszków PolKS Gwardia Szczytno Kormoran Olsztyn | 40.13 40.00 40.00 40.00 40.12 40.23 |
Seria 9 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | ANDREJUK, Piotr WŁODARZYK, stanisław KACPRZAK, Filip BARAN, Jakub MAZIUK, Maurycy CZECHOWICZ, Mateusz | 99 99 97 98 98 97 | MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS Kapry-Armexim Pruszków EKS Delfin Ełk MKS Medyk Giżycko Kormoran Olsztyn PolKS Gwardia Szczytno | 39.78 39.00 39.00 39.00 39.29 39.93 |
Seria 10 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | GRYGORCZUK, Jakub SZULC, Hubert KOT, mateusz NAKIELSKI, Hubert SAMOJŁOWICZ, Mikołaj ŁADNIAK, Paweł | 99 99 99 00 98 99 | MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS "Siódemka" Brodnica UKS Kapry-Armexim Pruszków UŚKS Ostrołêka Kormoran Olsztyn UKS MOS Ełk | 38.56 38.30 37.89 38.00 38.35 38.67 |
Seria 11 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | CZERNIECKI, Michał PRAŻANOWSKI, Damian CHYŁA, Artur GLEZMAN, Michał TRUCHEL, Jakub KOSZOREK, Szymon | 99 99 97 98 99 99 | MKS Medyk Giżycko MTS Kwidzyn PolKS Gwardia Szczytno Kormoran Olsztyn UKS "Polonez" Wyszków UKS MOS Ełk | 37.43 37.19 37.18 37.19 37.20 37.56 |
Seria 12 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | KOBYLARZ, Michał ZAWADZKI, Szymon DRACEWICZ, Rafał PRUS, Franciszek CZERWIŃSKI, Mateusz WIERZCHOŃ, Piotr | 98 99 98 99 98 98 | MTS Kwidzyn MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS MOS Ełk UKS "Polonez" Wyszków PolKS Gwardia Szczytno MKS Medyk Giżycko | 36.75 35.96 35.67 35.80 36.13 37.00 |
Seria 13 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | GOŁOTA, Sebastian SZYMAŃSKI, Jakub PIWOWARSKI, Konrad ROMAN, Maciej GRZYBOWSKI, Patryk KUBIAK, Jacek | 98 96 98 98 98 99 | KS ORZEŁ Elbląg UKS "Polonez" Wyszków PolKS Gwardia Szczytno UŚKS Ostrołêka UKS "Polonez" Wyszków KS ORZEŁ Elbląg | 35.60 35.00 34.64 35.00 35.00 35.67 |
Seria 14 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | ZBUTOWICZ, Karol RUDZIŃSKI, Marek DEPTUŁA, Marek GŁĘBOCKI, Mateusz SPYCHALSKI, Szymon BANCEREK, Jakub | 98 96 96 98 97 96 | Kormoran Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg UKS "Polonez" Wyszków UŚKS Ostrołêka UKS MOS Ełk PolKS Gwardia Szczytno | 34.11 33.40 33.00 33.00 33.45 34.34 |
Seria 15 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | BUKOWIECKI, Konrad SOŁTOWSKI, Dominik BIELUCY, Radosław JABLONSKI, Patryk KRUKOWSKI, Piotr PIEŃCZUK, Sebastian | 97 98 96 98 97 96 | PolKS Gwardia Szczytno UKS MOS Ełk KS ORZEŁ Elbląg MKS "Roś" Pisz MTS Kwidzyn UKS "Polonez" Wyszków | 32.99 32.45 32.45 32.45 32.98 33.00 |
Seria 16 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | KOLANKOWSKI, KRZYSZTOF WOŁYNIEC, Robert BARAN, Adam MACIESZA, Jakub BOJARSKI, Karol GOŚCIŃSKI, Olaf | 97 96 97 98 99 97 | Orka Ciechanów UKS MOS Ełk MKS Medyk Giżycko KS ORZEŁ Elbląg UŚKS Ostrołêka UKP Jedynka Elbląg | 32.00 31.31 31.08 31.30 32.00 32.24 |
Seria 17 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIETLICKI, Przemysław KASZTELAN, Mateusz SZULERECKI, Paweł ROSIŃSKI, Sebastian KAROLKIEWICZ, Sebastian STEFAŃSKI, Przemysław | 94 98 95 95 96 96 | MTS Kwidzyn UKS MOS Ełk UŚKS Ostrołêka UKS "Siódemka" Brodnica UKP Jedynka Elbląg Kormoran Olsztyn | 31.00 30.54 30.00 30.10 31.00 31.01 |
Seria 18 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | KLIMASZEWSKI, Stanisław SIUDZIŃSKI, Dawid GOŁĘBIEWSKI, Karol GNIADKOWSKI, Maciej DĄBROWSKI, Filip BERNATEK, Maciej | 92 96 97 96 95 94 | MKS Medyk Giżycko KS ORZEŁ Elbląg UKS "Polonez" Wyszków UKS "Siódemka" Brodnica UKS MOS Ełk UKS Kapry-Armexim Pruszków | 29.86 29.60 29.50 29.60 29.80 29.89 |
Seria 19 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | PALUCHOWSKI, Konrad WASILEWSKI, Bartosz CHMIEL, Mateusz DROZD, Patryk ROSIAK, Daniel PIOTROWSKI, Jakub | 96 94 96 96 95 94 | Orka Sochaczew UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS "Polonez" Wyszków Kormoran Olsztyn Orka Sochaczew UKP Jedynka Elbląg | 29.11 29.00 28.90 28.94 29.09 29.40 |
Seria 20 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | ADAMSKI, ADRIAN PIETRON, MATEUSZ GRZYBOWSKI, Rafał PASIECZNY, Przemysław KLICZEWSKI, Przemysław PARASIAK, Krzysztof | 96 96 95 95 94 94 | Orka Ciechanów Orka Ciechanów UKS "Polonez" Wyszków KS ORZEŁ Elbląg UKP Jedynka Elbląg UKP Jedynka Elbląg | 28.80 27.90 27.80 27.90 28.20 28.80 |
Seria 21 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | PIETRZAK, Dawid DULKO, Jakub KULLA, Radosław ZAWROTNY, Łukasz NIEWODOWSKI, Hubert SZEWCZYK, Mateusz | 97 93 92 93 96 94 | AZS - WSG Bydgoszcz MKS Medyk Giżycko KS ORZEŁ Elbląg PolKS Gwardia Szczytno UKS MOS Ełk UKP Jedynka Elbląg | 27.45 27.42 27.11 27.21 27.45 27.60 |
Seria 22 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | JURCZYK, Piotr ĆWIKLIŃSKI, Jarosław KOSZPER, Maciej NOWALSKI, Przemysław MICHALSKI, TOMASZ SZCZUKOWSKI, MICHAŁ | 94 93 94 90 95 95 | UKS "Polonez" Wyszków PolKS Gwardia Szczytno KS ORZEŁ Elbląg MKS Medyk Giżycko Orka Ciechanów Kormoran Olsztyn | 27.00 26.84 26.56 26.68 27.00 27.01 |
Seria 23 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | KULLA, Sławomir KOŁOSOWSKI, Kamil LIBERADZKI, Michał NOWAK, Bartosz JASZEWSKI, Marcin KUSKOWSKI, ADAM | 92 93 92 93 96 96 | KS ORZEŁ Elbląg UKS Kapry-Armexim Pruszków Orka Sochaczew KS ORZEŁ Elbląg UKS "Polonez" Wyszków Orka Ciechanów | 26.50 25.23 24.80 24.80 26.10 26.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 2009-11-08 - 10:20 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 | TOKARSKA, Dominika WOJTAS, marta OSTAPIUK, Karolina KOSTRZEWA, Michalina | 97 99 96 99 | PolKS Gwardia Szczytno UKS Kapry-Armexim Pruszków MKS "ŻAK" Biała Podlaska UKP Jedynka Elbląg | 1:36.78 1:30.00 1:30.06 1:45.78 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KOPICZKO, Sandra BOŻEJEWICZ, Katarzyna KAMIŃSKA, Sylwia WĘGRZYN, Adrianna KOTOWICZ, Anna LESZCZYŃSKA, Matylda | 97 97 96 96 98 97 | MKS Medyk Giżycko UKS "Siódemka" Brodnica UKS "Siódemka" Brodnica MTS Kwidzyn UKS MOS Ełk KS ORZEŁ Elbląg | 1:26.00 1:25.60 1:19.00 1:20.00 1:25.67 1:26.70 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | PIWOŃSKA, MONIKA PIĘTA, Weronika TERECH, Kinga STEFAŃSKA, Maja KOPOWSKA, Dobrawa CAPRA, Ecaterina | 95 96 96 94 96 85 | Kormoran Olsztyn UKS "Siódemka" Brodnica KS ORZEŁ Elbląg UKS "Siódemka" Brodnica MTS Kwidzyn SC "Virtuosus" Kishinew | 1:15.60 1:14.00 1:13.80 1:14.00 1:15.00 1:16.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ZIENTARA, Agata SADOWSKA, Marta RYBICKA, Pamela CZAPLICKA, Weronika NARTEA, Natalia RŻYSKA, Anna | 96 93 94 95 88 96 | UKP Jedynka Elbląg PolKS Gwardia Szczytno MTS Kwidzyn Orka Sochaczew SC "Virtuosus" Kishinew Kormoran Olsztyn | 1:12.30 1:09.69 1:06.00 1:08.86 1:12.00 1:12.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 2009-11-08 - 10:30 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | TRZESZCZKOWSKI, Daniel CZUBAŁA, Radosław ANDREJUK, Piotr | 99 98 99 | MKP Wodnik Bielsk Podlaski MTS Kwidzyn MKP Wodnik Bielsk Podlaski | 1:40.43 1:40.20 1:40.34 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | STRACHOTA, Mateusz BARGLOWSKI, Mateusz SZUTKO, Mateusz KAROLKIEWICZ, Sebastian OMAK, Fryderyk | 98 98 97 96 99 | Kormoran Olsztyn MKS "Roś" Pisz MKS "ŻAK" Biała Podlaska UKP Jedynka Elbląg MKS Medyk Giżycko | 1:33.20 1:29.04 1:19.52 1:23.10 1:30.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | IWAŃSKI, Piotr STECKO, Michał KUZIO, Igor BADYSIAK, Jakub DĄBROWSKI, Filip JANICKI, Wojciech | 96 97 96 95 95 96 | UKS MOS Ełk UKS Kapry-Armexim Pruszków Kormoran Olsztyn PolKS Gwardia Szczytno UKS MOS Ełk MTS Kwidzyn | 1:12.34 1:11.00 1:10.02 1:10.28 1:11.70 1:15.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | TRUCHEL, Mikołaj KUSKOWSKI, ADAM WIŚNIEWSKI, Michał KUBKOWSKI, Bartłomiej ĆWIKLIŃSKI, Jarosław GŁUCHOWSKI, Jêdrzej | 95 96 92 95 93 95 | UKS "Polonez" Wyszków Orka Ciechanów MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko PolKS Gwardia Szczytno UKP Jedynka Elbląg | 1:09.00 1:08.00 1:05.00 1:05.70 1:09.00 1:09.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 2009-11-08 - 10:35 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | DANOWSKA, Iza WARMIŃSKA, Urszula PYSZKO, Karolina | 96 99 00 | EKS Delfin Ełk MKS Medyk Giżycko MKS Medyk Giżycko | NT 2:00.00 2:10.00 |
Seria 2 z 9 |
2 3 4 5 | PAZDEJ, Karolina SZCZAWIŃSKA, Olga WORONKO, Wiktoria LEOŃCZUK, Aleksandra | 99 99 00 00 | UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk MKS Medyk Giżycko MKP Wodnik Bielsk Podlaski | 1:58.76 1:45.43 1:50.00 1:58.78 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | ARCISZEWSKA, Gabriela PIETRZAK, Patrycja BOROWIK, Julia KOSTRZEWA, Michalina KREJCZY, Agata WARDAK, julia | 99 00 99 99 99 99 | UKS MOS Ełk MKS SP 63 Bydgoszcz MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKP Jedynka Elbląg MKS Medyk Giżycko UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:43.56 1:40.00 1:38.64 1:39.72 1:40.00 1:45.00 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | MIRKOWICZ, Iza NOWICKA, Dominika DOBOSZ, Klaudia KANTORSKA, daria ZEMBRZUSKA, AGNIESZKA MAŚLANIK, Magdalena | 97 98 99 99 98 98 | EKS Delfin Ełk MKP Wodnik Bielsk Podlaski MTS Kwidzyn UKS Kapry-Armexim Pruszków Orka Ciechanów Kormoran Olsztyn | 1:37.00 1:35.91 1:35.10 1:35.67 1:36.00 1:37.77 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | LEOŃCZUK, Sara KARASZKIEWICZ, Daria GALICKA, wiktoria ADAMOWICZ, Adrianna STRZELECKA, Katarzyna BACKIEL, Magdalena | 99 99 99 98 99 97 | UKS MOS Ełk MTS Kwidzyn UKS Kapry-Armexim Pruszków Kormoran Olsztyn Orka Sochaczew UKS MOS Ełk | 1:30.76 1:30.00 1:29.78 1:29.79 1:30.43 1:33.45 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | LEWCZUK, Martyna ROZMARYNOWSKA, Wiktoria PARKOT, Hanna WICHROW, Martyna KWAŚNIEWSKA, ADRIANNA STEFANOWSKA, Adrianna | 99 98 97 96 98 96 | UKS MOS Ełk KS ORZEŁ Elbląg UKS Kapry-Armexim Pruszków PolKS Gwardia Szczytno Orka Ciechanów UKS MOS Ełk | 1:28.76 1:24.57 1:21.23 1:23.21 1:28.00 1:29.45 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | BOŻEJEWICZ, Katarzyna OLSZEWSKA, Nikola MARCINIAK, Martyna RZEWUSKA, Adrianna BUCHALSKA, Patrycja WIERZCHOWSKA, Kinga | 97 98 97 97 96 97 | UKS "Siódemka" Brodnica MTS Kwidzyn UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS Kapry-Armexim Pruszków KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk | 1:19.40 1:17.32 1:16.78 1:16.78 1:17.80 1:19.78 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KULIK, Natalia GMURCZYK, Weronika DREGLEA, Aurelia SEMIRUNCIC, Ana RYZINSKA, Martyna ZGIET, Karina | 96 94 83 96 94 95 | UKS MOS Ełk Orka Sochaczew SC "Virtuosus" Kishinew SC "Virtuosus" Kishinew MKS "Roś" Pisz KS ORZEŁ Elbląg | 1:15.67 1:14.62 1:14.00 1:14.00 1:15.11 1:16.70 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | IVANOWA, Maia SIEŃCZYK, Jowita ADAMSKA, Nikola KOWALSKA, SYLWIA PUSZKO, Monika OLSZOWA, Aleksandra | 90 97 96 95 95 95 | SC "Virtuosus" Kishinew MKS "ŻAK" Biała Podlaska UKS Kapry-Armexim Pruszków Orka Ciechanów PolKS Gwardia Szczytno KS ORZEŁ Elbląg | 1:13.00 1:10.69 1:09.78 1:10.00 1:12.41 1:13.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 2009-11-08 - 10:45 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
2 3 4 | WESOŁOWSKI, Jacek WIERZCHOWSKI, Michał KRYSZPINIUK, Gabriel | 01 01 01 | MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS MOS Ełk MKP Wodnik Bielsk Podlaski | 2:29.17 2:25.43 2:27.15 |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SPYCHALSKI, Ernest PIETRZYKOWSKI, Kacper MIKOŁAJEWSKI, Patryk PARTYKA, Karol FIEDORUK, Grzegorz JASKÓŁA, Krzysztof | 01 00 97 00 00 00 | UKS MOS Ełk MKP Wodnik Bielsk Podlaski PolKS Gwardia Szczytno UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk | 2:20.55 2:05.61 2:00.70 2:03.44 2:13.45 2:20.76 |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KARPIŃSKI, Jan NIEROŃSKI, Sebastian TYMIŃSKLI, Jan MICHALAK, Bartosz WITANOWSKI, Adam TKACZUK, Krystian | 00 99 99 99 98 00 | UŚKS Ostrołêka UKP Jedynka Elbląg UKS "Polonez" Wyszków UKS "Polonez" Wyszków UKS MOS Ełk MKP Wodnik Bielsk Podlaski | 2:00.00 1:59.08 1:55.00 1:58.00 1:59.76 2:00.66 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | CHARITONOWICZ, Mateusz NOWICKI, Daniel GRZESIUKIEWICZ, Szymon OŁDYTOWSKI, Kacper WRÓBLEWSKI, Jakub BARANOWSKI, Tomasz | 00 98 98 99 99 99 | MKP Wodnik Bielsk Podlaski Kormoran Olsztyn EKS Delfin Ełk MKP Wodnik Bielsk Podlaski UKS "Polonez" Wyszków UKS "Polonez" Wyszków | 1:53.65 1:51.22 1:49.00 1:49.51 1:52.00 1:55.00 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | CIECHANOWICZ, Karol SINITCHINE, Radosław JASIŃSKI, Artur ZAWIŚLAK, Filip KRÓL, Bartosz TUREK, Adrian | 99 98 98 98 98 98 | MKS Medyk Giżycko Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn UKS "Polonez" Wyszków | 1:40.00 1:39.47 1:38.22 1:39.01 1:39.90 1:45.00 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KACPRZAK, Filip TRUCHEL, Jakub LIEBCHEN, Daniel ŁADNIAK, Paweł SAMOJŁOWICZ, Mikołaj MAZIUK, Maurycy | 97 99 99 99 98 98 | EKS Delfin Ełk UKS "Polonez" Wyszków UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS MOS Ełk Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn | 1:38.00 1:36.00 1:34.56 1:35.66 1:37.41 1:38.07 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KOBYLARZ, Michał CIBOROWSKI, Rafał STOKARSKI, Paweł KRUKOWSKI, Piotr CHODAŃ, Alan PIWOWARSKI, Konrad | 98 99 96 97 98 98 | MTS Kwidzyn MKS Medyk Giżycko UKS "Polonez" Wyszków MTS Kwidzyn Kormoran Olsztyn PolKS Gwardia Szczytno | 1:30.19 1:26.00 1:25.00 1:25.00 1:29.50 1:33.35 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SIUDZIŃSKI, Patryk ŚWIETLICKI, Przemysław GOŚCIŃSKI, Olaf LENDZIAN, Maciej ZIELIŃSKI, Cezary SPYCHALSKI, Szymon | 98 94 97 96 97 97 | KS ORZEŁ Elbląg MTS Kwidzyn UKP Jedynka Elbląg Kormoran Olsztyn MKS Medyk Giżycko UKS MOS Ełk | 1:19.80 1:15.00 1:13.78 1:14.52 1:19.70 1:24.32 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | PIETRON, MATEUSZ PIEŃCZUK, Damian KRZYŻAK, Mateusz KWIATKOWSKI, Kamil ROSIAK, Daniel IWAŃSKI, Piotr | 96 94 95 96 95 96 | Orka Ciechanów UKS "Polonez" Wyszków UKP Jedynka Elbląg UKS "Polonez" Wyszków Orka Sochaczew UKS MOS Ełk | 1:13.00 1:12.00 1:09.90 1:12.00 1:12.38 1:13.23 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | WTULICH, MARIUSZ FALACIŃSKI, Maciej PARASIAK, Krzysztof MICHALSKI, TOMASZ SZULERECKI, Paweł KOLCZYŃSKI, Stanisław | 95 96 94 95 95 97 | Kormoran Olsztyn UKS MOS Ełk UKP Jedynka Elbląg Orka Ciechanów UŚKS Ostrołêka UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:07.78 1:06.47 1:03.40 1:05.00 1:07.00 1:08.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 2009-11-08 - 11:05 | Kobiet, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | GOSZCZYCKA, KAROLINA PIEŃKOS, Urszula WESOŁOWSKA, Agata | 99 98 01 | Kormoran Olsztyn PolKS Gwardia Szczytno MKP Wodnik Bielsk Podlaski | NT 4:06.96 4:51.15 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | BRUMER, Maja GOŹDZIEJEWSKA, Urszula PIEKARSKA, Marta JAWORSKA, Karolina BORKOWSKA, Monika | 97 98 98 99 98 | PolKS Gwardia Szczytno Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn MTS Kwidzyn Kormoran Olsztyn | 4:01.28 3:53.83 3:40.23 3:45.00 3:59.47 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BUTKIEWICZ, Sara HAPONIK, Julia SOLARSKA, Agnieszka GOC, Julia DANISZEWSKA, Magdalena KOSKINIOTIS, aleksandra | 98 97 96 97 99 99 | UKP Jedynka Elbląg MKS "ŻAK" Biała Podlaska PolKS Gwardia Szczytno MTS Kwidzyn UKS MOS Ełk UKS Kapry-Armexim Pruszków | 3:29.30 3:25.12 3:24.56 3:25.00 3:25.43 3:30.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | DANISZEWSKA, Paulina WRÓBLEWICZ, Julita LESZCZYŃSKA, Matylda KOPICZKO, Sandra FERCHO, Dominika ZIELIŃSKA, Karolina | 97 98 97 97 96 98 | UKS MOS Ełk MTS Kwidzyn KS ORZEŁ Elbląg MKS Medyk Giżycko KS ORZEŁ Elbląg UKS "Siódemka" Brodnica | 3:20.45 3:20.00 3:14.50 3:20.00 3:20.11 3:24.20 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | JESIONOWSKA, Julia RUTKOWSKA, Zuzanna MIKUŁOWSKA, Adrianna KLIMKOWSKA, Karolina GAJDA, Zuzanna MUZOLF, Weronika | 97 97 96 96 97 98 | UKS "Siódemka" Brodnica MKS "Roś" Pisz UKS Kapry-Armexim Pruszków Kormoran Olsztyn Orka Sochaczew MTS Kwidzyn | 3:11.20 3:03.81 3:00.00 3:00.34 3:07.96 3:12.80 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PIWOŃSKA, MONIKA STELLA, Antonina KRZYKALSKA, Alicja CZAPLICKA, Weronika TERECH, Patrycja WIKIEŁ, Angelika | 95 96 94 95 96 98 | Kormoran Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg UKS "Siódemka" Brodnica Orka Sochaczew KS ORZEŁ Elbląg UŚKS Ostrołêka | 2:57.89 2:53.45 2:45.00 2:50.07 2:54.30 3:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 2009-11-08 - 11:30 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | KRZYŻAK, Jacek KANIA, Marcin ŁOKUCIEJEWSKI, Wiktor KAPICA, Hubert GRZYBOWSKI, Karol | 98 97 98 99 98 | Kormoran Olsztyn PolKS Gwardia Szczytno Kormoran Olsztyn MTS Kwidzyn Kormoran Olsztyn | 4:02.23 3:51.78 3:42.72 3:50.00 3:56.87 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KRÓL, Bartosz ŚLIWKA, jakub STELLA, Marcel LIEBCHEN, Daniel GLEZMAN, Michał STRACHOTA, Mateusz | 98 99 98 99 98 98 | Kormoran Olsztyn UKS Kapry-Armexim Pruszków KS ORZEŁ Elbląg UKS Kapry-Armexim Pruszków Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn | 3:39.11 3:30.00 3:17.80 3:30.00 3:35.96 3:40.80 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KOSKINIOTIS, odyseusz ŁUBIŃSKI, Michał BARANOWSKI, Karol BRZUCHALSKI, Jakub MAJEWSKI, Paweł DĄBROWSKI, Jakub | 97 97 95 96 96 98 | UKS Kapry-Armexim Pruszków MTS Kwidzyn PolKS Gwardia Szczytno UKS MOS Ełk MKS "ŻAK" Biała Podlaska UKS MOS Ełk | 3:10.00 3:00.00 2:56.66 2:59.76 3:06.17 3:15.67 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | CHOROMAŃSKI, Bartosz DŁUGOŁĘCKI, DAWID WINOGRODZKI, Mariusz KACZYŃSKI, Filip TOKARSKI, Marcin SULEWSKI, Marek | 94 95 87 94 92 95 | UŚKS Ostrołêka Orka Ciechanów UKS Kapry-Armexim Pruszków UKP Jedynka Elbląg PolKS Gwardia Szczytno UKS MOS Ełk | 2:52.00 2:45.00 2:12.34 2:38.40 2:48.83 2:55.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 2009-11-08 - 11:45 | Kobiet, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | ŻYCIŃSKA, Martyna DAUKSZEWICZ, Aleksandra KĘDZIORA, Martina | 99 99 99 | MTS Kwidzyn Kormoran Olsztyn MTS Kwidzyn | 3:50.00 3:35.68 3:40.00 |
Seria 2 z 9 |
2 3 4 5 | WITKOWSKA, Marta DOBOSZ, Klaudia MAŚLANIK, Magdalena CĄKAŁA, Olga | 99 99 98 98 | KS ORZEŁ Elbląg MTS Kwidzyn Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn | 3:24.56 3:10.00 3:10.06 3:29.67 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KARASZKIEWICZ, Daria SŁOMA, Aleksandra FILIPKOWSKA, Dominika KREJCZY, Agata JASTRZĘBOWSKA, Karolina SERAFIN, Elżbieta | 99 98 99 99 98 98 | MTS Kwidzyn KS ORZEŁ Elbląg MKS "Roś" Pisz MKS Medyk Giżycko Kormoran Olsztyn PolKS Gwardia Szczytno | 3:05.10 3:03.78 2:59.06 3:00.00 3:05.00 3:08.88 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | LEWANDOWSKA, Paulina TYBURSKA, Marta LEOŃCZUK, Sara FLORCZYK, Maria WOJTAS, marta STRZELECKA, Katarzyna | 97 97 99 97 99 99 | UKS "Siódemka" Brodnica MTS Kwidzyn UKS MOS Ełk MKS "Roś" Pisz UKS Kapry-Armexim Pruszków Orka Sochaczew | 2:51.00 2:50.00 2:45.43 2:47.77 2:50.00 2:54.04 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | TOMIAŁOWICZ, karolina RYZINSKA, Daria ZALEWSKA, Aleksandra SZYMAŃSKA, Weronika PODRAŻKA, Zuzanna ŁUKASIK, Wiktoria | 99 98 98 96 99 99 | UKS Kapry-Armexim Pruszków MKS "Roś" Pisz MTS Kwidzyn UKS "Polonez" Wyszków Orka Sochaczew MKS Medyk Giżycko | 2:40.00 2:39.65 2:34.67 2:35.00 2:39.66 2:44.61 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KWIATKOWSKA, Aleksandra ZACHARSKA, Alicja CHWASTEK, Anita SELERSKA, Klaudia JACKIEWICZ, Weronika WICHROW, Martyna | 98 96 96 93 98 96 | UKS "Siódemka" Brodnica UKS "Siódemka" Brodnica UKS MOS Ełk Orka Sochaczew Orka Sochaczew PolKS Gwardia Szczytno | 2:34.00 2:33.00 2:30.98 2:31.83 2:33.14 2:34.36 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | CALUS, Aurelia KOZON, Kaja NIKELEWSKA, Aleksandra OSZWA, Emilia BRUDARU, Elena ALEXEEVA, Ecaterina | 87 96 94 96 90 91 | SC "Virtuosus" Kishinew UKS "Polonez" Wyszków UKP Jedynka Elbląg KS ORZEŁ Elbląg SC "Virtuosus" Kishinew SC "Virtuosus" Kishinew | 2:30.00 2:28.00 2:26.60 2:26.78 2:28.00 2:30.00 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KAROLEWSKA, Sandra BUCHALSKA, Patrycja CHEPTENI, Marina KRÓLAK, Agata KANIA, Martyna BIEDRZYCKA, Iga | 96 96 85 97 96 97 | UKS "Polonez" Wyszków KS ORZEŁ Elbląg SC "Virtuosus" Kishinew UKS Kapry-Armexim Pruszków UKS "Polonez" Wyszków MKS "Roś" Pisz | 2:26.00 2:23.45 2:22.00 2:22.00 2:25.00 2:26.38 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KULLA, Katarzyna PARKOT, Joanna DYAKOWSKA, MAJA ZGIET, Karina MACIESZA, Agata STANKIEWICZ, MARZENA | 95 95 96 95 96 95 | KS ORZEŁ Elbląg UKS Kapry-Armexim Pruszków Orka Ciechanów KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg Kormoran Olsztyn | 2:20.45 2:16.00 2:14.00 2:14.56 2:17.40 2:20.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 2009-11-08 - 12:05 | Mêżczyzn, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | KOŁAKOWSKI, Piotr CZECHOWICZ, Mateusz SARBIEWSKI, Tomasz PRUS, Franciszek KOMAR, Robert MICHALSKI, Jakub | 99 97 99 99 98 99 | MTS Kwidzyn PolKS Gwardia Szczytno UKP Jedynka Elbląg UKS "Polonez" Wyszków Kormoran Olsztyn MTS Kwidzyn | 3:50.00 3:29.65 3:15.00 3:20.00 3:30.56 3:51.10 |
Seria 2 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | KUBIAK, Jacek CIECHANOWICZ, Karol ZAWADZKI, Szymon PRAŻANOWSKI, Damian SZULC, Hubert NAKIELSKI, Hubert | 99 99 99 99 99 00 | KS ORZEŁ Elbląg MKS Medyk Giżycko MKP Wodnik Bielsk Podlaski MTS Kwidzyn UKS "Siódemka" Brodnica UŚKS Ostrołêka | 3:13.45 3:10.00 3:01.55 3:08.00 3:10.00 3:15.00 |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | TRZEŚNIEWSKI, kacper ZBUTOWICZ, Karol CZUBAŁA, Radosław GŁĘBOCKI, Mateusz KOSZOREK, Szymon CHODAŃ, Alan | 99 98 98 98 99 98 | UKS Kapry-Armexim Pruszków Kormoran Olsztyn MTS Kwidzyn UŚKS Ostrołêka UKS MOS Ełk Kormoran Olsztyn | 3:00.00 2:53.93 2:47.05 2:47.12 2:57.56 3:01.23 |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | GOŁOTA, Sebastian SIUDZIŃSKI, Patryk SZYMAŃSKI, Jakub KOT, mateusz ROMAN, Maciej CIBOROWSKI, Rafał | 98 98 96 99 98 99 | KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg UKS "Polonez" Wyszków UKS Kapry-Armexim Pruszków UŚKS Ostrołêka MKS Medyk Giżycko | 2:42.34 2:41.00 2:40.00 2:40.00 2:42.00 2:46.00 |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | JABLONSKI, Patryk PIEŃCZUK, Sebastian WOŁYNIEC, Robert DEPTUŁA, Marek SOŁTOWSKI, Dominik BOJARSKI, Karol | 98 96 96 96 98 99 | MKS "Roś" Pisz UKS "Polonez" Wyszków UKS MOS Ełk UKS "Polonez" Wyszków UKS MOS Ełk UŚKS Ostrołêka | 2:36.71 2:33.00 2:30.34 2:32.00 2:35.66 2:39.00 |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | GOŁĘBIEWSKI, Karol RUDZIŃSKI, Marek PIEŃCZUK, Damian KASZTELAN, Mateusz STOKARSKI, Paweł NOWALSKI, Przemysław | 97 96 94 98 96 90 | UKS "Polonez" Wyszków KS ORZEŁ Elbląg UKS "Polonez" Wyszków UKS MOS Ełk UKS "Polonez" Wyszków MKS Medyk Giżycko | 2:30.00 2:28.70 2:28.00 2:28.45 2:30.00 2:30.00 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | MACIESZA, Jakub PALUCHOWSKI, Konrad PIOTROWSKI, Jakub KWIATKOWSKI, Kamil GNIADKOWSKI, Maciej BIELUCY, Radosław | 98 96 94 96 96 96 | KS ORZEŁ Elbląg Orka Sochaczew UKP Jedynka Elbląg UKS "Polonez" Wyszków UKS "Siódemka" Brodnica KS ORZEŁ Elbląg | 2:27.30 2:25.61 2:23.00 2:25.00 2:26.40 2:27.80 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | GŁUCHOWSKI, Jêdrzej STEFAŃSKI, Przemysław SZCZUKOWSKI, MICHAŁ SIUDZIŃSKI, Dawid CHMIEL, Mateusz ROSIŃSKI, Sebastian | 95 96 95 96 96 95 | UKP Jedynka Elbląg Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg UKS "Polonez" Wyszków UKS "Siódemka" Brodnica | 2:22.20 2:18.78 2:17.07 2:18.40 2:20.00 2:23.00 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | KLICZEWSKI, Przemysław GRZYBOWSKI, Rafał DROZD, Patryk JURCZYK, Piotr TRUCHEL, Mikołaj BADYSIAK, Jakub | 94 95 96 94 95 95 | UKP Jedynka Elbląg UKS "Polonez" Wyszków Kormoran Olsztyn UKS "Polonez" Wyszków UKS "Polonez" Wyszków PolKS Gwardia Szczytno | 2:15.60 2:15.00 2:12.21 2:15.00 2:15.00 2:15.89 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SZUDZIK, Przemysław PASIECZNY, Przemysław GULA, Patryk TOMKO, Filip KUZIO, Igor STECKO, Michał | 94 95 92 93 96 97 | UKP Jedynka Elbląg KS ORZEŁ Elbląg Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn UKS Kapry-Armexim Pruszków | 2:08.90 2:07.60 2:06.20 2:06.30 2:08.70 2:12.00 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | JASZEWSKI, Marcin SZEWCZYK, Mateusz KUBKOWSKI, Bartłomiej KOSZPER, Maciej PIETRZAK, Dawid LIBERADZKI, Michał | 96 94 95 94 97 92 | UKS "Polonez" Wyszków UKP Jedynka Elbląg MKS Medyk Giżycko KS ORZEŁ Elbląg AZS - WSG Bydgoszcz Orka Sochaczew | 2:05.00 2:03.80 1:58.46 2:03.45 2:05.00 2:05.10 |