Liga Dzieci IV runda £ód¼, 20.11.2009 |
Konkurencja 1 2009-11-20 - 12:00 | Dziewcz±t, 50m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | JANKOWSKA Magdalena KOWALCZYK Karolina PAWLAK Nikoletta | 98 98 98 | SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ | 42.00 41.00 41.00 |
Seria 2 z 7 |
2 3 4 5 | MACHNICKA Martyna NOWOSIELSKA Agnieszka WIADERNA Alicja TKACZYÑSKA Dominika | 98 98 98 98 | UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SP Meduza Pajêczno | 39.10 38.79 39.03 39.90 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 | HERTEL Julia URBANIAK Maria ZIELENIEWICZ Paula DREWICZ Nikol MESJASZ Julia | 98 98 98 98 98 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ SP Meduza Pajêczno | 38.78 37.24 36.12 37.00 38.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | ESTEMBERG Agata JURCZYK Justyna MATUSZYÑSKA Katarzyna STÊPIEÑ Julia KRAWCZYK ¯aneta | 98 98 98 98 98 | UKS SP 149 £ód¼ UKS Wiking Radomsko UKS SP 149 £ód¼ UKS Delfin Piotrków Tryb. UKS 5 Konstantynów | 36.07 35.38 34.90 35.00 36.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 | GOLAU Justyna KO£ODZIEJCZYK SYLWIA DUDA Natasza SOLIWODA Klaudia MADAJSKA Ewa | 98 98 98 98 98 | UKS 190 £ód¼ EKS Skra Be³chatów SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów | 34.50 34.42 33.80 34.00 34.50 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 | KAMIÑSKA Magda KLIMCZAK Adrianna KULBAT Agnieszka WARDZINSKA Martyna TWARDOWSKA Agata | 98 98 98 98 98 | SKS 137 Delfin £ód¼ EKS Skra Be³chatów UKS Delfin Piotrków Tryb. SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 33.70 32.21 31.50 32.00 32.90 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 | NABIA£EK Dominika POKRYWKA Karolina KARLIKOWSKA Julianna GIERCZAK Anna MATEJKO Karolina | 98 98 98 98 98 | SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ | 31.00 30.90 30.58 30.80 31.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2009-11-20 - 12:08 | Ch³opców, 50m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 | SIMINSKI Maciej STASIAK Jacek LAMPARSKI Kamil PIGOÑ Marcel | 98 98 98 98 | SKS Start £ód¼ EKS Skra Be³chatów MKS Trójka £ód¼ UKS Wiking Radomsko | 39.00 36.47 36.56 42.81 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | WÓJCIK Cezary KOTAS Wiktor MARASZEK Igor WESO£OWSKI Jakub S£UPSKI Piotr | 98 98 98 98 98 | UKS SP 149 £ód¼ EKS Skra Be³chatów MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 35.45 34.94 34.34 34.78 35.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | STANKOWSKI Szymon OLSZEWSKI Maurycy PIETRASZEWSKI Filip DÊBSKI Micha³ ZAWIERUCHA Daniel | 98 98 98 98 98 | SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ | 34.00 33.89 33.19 33.80 33.89 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | MILCZAREK Piotr KOWALCZYK Konrad RAFLEWSKI Jakub SAWCZUK Oskar KOPER Antoni | 98 98 98 98 98 | UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS Wiking Radomsko | 32.90 32.00 30.49 30.50 32.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2009-11-20 - 12:13 | Dziewcz±t, 100m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | URBANIAK Maria STASIAK Michalina WIADERNA Alicja | 98 98 98 | MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ | 1:38.99 1:33.00 1:35.67 |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 | DREWICZ Nikol ESTEMBERG Agata ZIELENIEWICZ Paula | 98 98 98 | SKS Start £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:33.00 1:31.02 1:31.23 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 | PAWLAK Nikoletta JURCZYK Justyna PISARSKA Agnieszka SZYMCZAK Antonina POLECKA Magda | 98 98 98 98 98 | SKS Start £ód¼ UKS Wiking Radomsko UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 1:31.00 1:30.94 1:29.90 1:30.00 1:31.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | OSINSKA Monika KALISIAK Edyta ZYGA Natalia WIECZOREK Monika OWCZAREK Karolina | 98 98 98 98 98 | SKS Start £ód¼ UKS Delfin Piotrków Tryb. UKS NAWA Skierniewice SP Meduza Pajêczno UKS 5 Konstantynów | 1:29.00 1:27.00 1:26.32 1:26.89 1:28.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | KRAWCZYK ¯aneta MAKOWSKA Natalia KARLIKOWSKA Julianna SOLIWODA Klaudia JERUZAL Jowita | 98 98 98 98 98 | UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ | 1:25.00 1:25.00 1:15.78 1:23.00 1:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2009-11-20 - 12:22 | Ch³opców, 100m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | PIGOÑ Marcel NOWAK Jan FORSZMANOWICZ Wiktor | 98 98 98 | UKS Wiking Radomsko SKS 137 Delfin £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 1:48.76 1:33.21 1:35.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | S£UPSKI Piotr KAPCZYÑSKI Micha³ OLSZEWSKI Maurycy NOWAK Tomasz LAMPARSKI Kamil | 98 98 98 98 98 | UKS NAWA Skierniewice SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:32.00 1:30.00 1:28.78 1:29.70 1:30.23 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | LEWINSKI Micha³ GAWRON Daniel PODGÓRNY Dawid DERCZYNSKI Franciszek STANKOWSKI Szymon | 98 98 98 98 98 | SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:28.00 1:26.00 1:24.90 1:25.00 1:27.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | KOWALCZYK Konrad U£AÑSKI Jan OPAS Jakub SAWCZUK Oskar JÓZEFIAK Tomasz | 98 98 98 98 98 | SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SP Meduza Pajêczno SKS Start £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 1:24.00 1:19.70 1:16.90 1:18.00 1:23.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2009-11-20 - 12:30 | Dziewcz±t, 100m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 | TKACZYÑSKA Dominika KULIÑSKA Marta POLECKA Magda KOWALCZYK Karolina | 98 98 98 98 | SP Meduza Pajêczno SP Meduza Pajêczno SKS 137 Delfin £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 1:55.00 1:48.00 1:49.00 1:58.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | NOWOSIELSKA Agnieszka JANKOWSKA Magdalena SOBCZAK Kamila KASINSKA Adrianna HERTEL Julia | 98 98 98 98 98 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:43.23 1:41.00 1:40.00 1:41.00 1:41.21 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | MACHNICKA Martyna BEDNAREK Aleksandra MAKOWSKA Natalia MADAJSKA Ewa KO£ODZIEJCZYK SYLWIA | 98 98 98 98 98 | UKS 190 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów EKS Skra Be³chatów | 1:39.90 1:35.38 1:34.00 1:35.00 1:39.45 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | PISARSKA Agnieszka STÊPIEÑ Julia DUDA Natasza KULBAT Agnieszka KALISIAK Edyta | 98 98 98 98 98 | UKS 190 £ód¼ UKS Delfin Piotrków Tryb. SKS Start £ód¼ UKS Delfin Piotrków Tryb. UKS Delfin Piotrków Tryb. | 1:30.90 1:29.00 1:24.00 1:28.00 1:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2009-11-20 - 12:40 | Ch³opców, 100m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | W£ODARSKI Marek STASIAK Jacek NOWAK Jan | 98 98 98 | UKS 190 £ód¼ EKS Skra Be³chatów SKS 137 Delfin £ód¼ | 1:50.00 1:45.92 1:47.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | URBAÑSKI Mateusz KOPER Antoni SIMINSKI Maciej ZAWIERUCHA Daniel NOWAK Tomasz | 98 98 98 98 98 | SKS Start £ód¼ UKS Wiking Radomsko SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:39.90 1:38.88 1:33.00 1:35.65 1:39.80 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | JÓZEFIAK Tomasz MARASZEK Igor DÊBSKI Dominik U£AÑSKI Jan KARCZEWSKI Konrad | 98 98 98 98 98 | UKS SP 149 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:31.61 1:30.00 1:27.00 1:30.00 1:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2009-11-20 - 12:47 | Dziewcz±t, 100m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | STASIAK Michalina WARDZINSKA Martyna MATUSZYÑSKA Katarzyna | 98 98 98 | UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 1:42.00 1:30.00 1:30.14 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | OWCZAREK Karolina MATEJKO Karolina POKRYWKA Karolina KLIMCZAK Adrianna GOLAU Justyna | 98 98 98 98 98 | UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ EKS Skra Be³chatów UKS 190 £ód¼ | 1:28.00 1:26.00 1:21.00 1:24.27 1:27.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2009-11-20 - 12:51 | Ch³opców, 100m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | LEWINSKI Micha³ WÓJCIK Cezary DERCZYNSKI Franciszek | 98 98 98 | SKS Start £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:36.00 1:33.81 1:35.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | DÊBSKI Micha³ WESO£OWSKI Jakub PIETRASZEWSKI Filip MILCZAREK Piotr W£ODARSKI Marek | 98 98 98 98 98 | UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:32.00 1:27.89 1:20.00 1:21.90 1:27.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2009-11-20 - 12:56 | Dziewcz±t, 400m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | MESJASZ Julia OSINSKA Monika KASINSKA Adrianna KULIÑSKA Marta | 98 98 98 98 | SP Meduza Pajêczno SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SP Meduza Pajêczno | 6:30.00 6:20.00 6:30.00 6:45.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | JERUZAL Jowita WIECZOREK Monika BEDNAREK Aleksandra KAMIÑSKA Magda SOBCZAK Kamila | 98 98 98 98 98 | SKS Start £ód¼ SP Meduza Pajêczno UKS SP 149 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 6:15.00 6:00.00 5:45.12 5:55.00 6:10.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | ZYGA Natalia SZYMCZAK Antonina GIERCZAK Anna TWARDOWSKA Agata NABIA£EK Dominika | 98 98 98 98 98 | UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ | 5:45.00 5:34.90 5:29.90 5:30.00 5:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2009-11-20 - 13:17 | Ch³opców, 400m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | FORSZMANOWICZ Wiktor GAWRON Daniel URBAÑSKI Mateusz | 98 98 98 | SKS 137 Delfin £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 6:40.00 6:20.00 6:30.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | KOTAS Wiktor DÊBSKI Dominik OPAS Jakub RAFLEWSKI Jakub KARCZEWSKI Konrad | 98 98 98 98 98 | EKS Skra Be³chatów SKS Start £ód¼ SP Meduza Pajêczno UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ | 6:00.00 5:28.00 5:09.78 5:24.90 6:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2009-11-20 - 13:31 | Dziewcz±t, 4 x 50m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | UKS SP 149 £ód¼ 1 UKS 5 Konstantynów 1 UKS 190 £ód¼ 1 SKS Start £ód¼ 1 SKS Start £ód¼ 2 | UKS SP 149 £ód¼ UKS 5 Konstantynów UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 2:44.61 2:40.00 2:29.90 2:35.00 2:41.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2009-11-20 - 13:35 | Ch³opców, 4 x 50m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | SKS Start £ód¼ 2 SKS Start £ód¼ 1 UKS 190 £ód¼ 1 SKS 137 Delfin £ód¼ 1 | SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 2:37.00 2:29.00 2:32.90 2:45.00 |