ANDRZEJKOWE ZAWODY P£YWACKIE Brodnica, 21.11.2009 |
Konkurencja 1 21.11.09 | Dziewcz¹t, 25m motylkowy | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | KALEMBA, VANESSA GAGAT, Julia POSZMAN, Elwira BRÓZDA, Martyna | 01 01 01 01 | WOINO RUGRU RUGRU SIBRO | 38.00 31.98 33.12 38.00 | 1 2 3 4 5 | WYBRAÑSKA, SARA MAZIARZ, JULIA BIELSKA, Emilia BROSOWSKA, Sandra MARCINKOWSKA, AGATA | 00 01 00 00 00 | WOINO WOINO RUGRU RUGRU WOINO | 30.70 29.00 28.12 28.90 30.00 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | KLAMECKA, Julia ŒWITEK, ALEKSANDRA KRULIKOWSKA, Paulina GREŒKIEWICZ, Marta RUSZTYK, Maja | 01 01 01 01 01 | KUCIECH WOINO OSTOR 63 BYD DEINO | 28.00 27.00 25.00 26.12 28.00 | 1 2 3 4 5 | NAWROCKA, MARTYNA ¯UK, Ma³gorzata JACKOWSKA, Weronika PARADOWSKA, KINGA WEBER, Ma³gorzata | 00 00 00 01 01 | WOINO SIBRO PIBYD REBYD OSTOR | 24.90 22.00 19.18 19.62 23.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 21.11.09 | Ch³opców, 25m motylkowy | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | SENSKI, FILIP CIOCH, MATEUSZ TYLICKI, MATEUSZ KLINIEWSKI, Miko³aj BREGIER, Szymon | 01 01 01 01 01 | WOINO REBYD REBYD OGBYD KPPLO | 33.00 27.50 26.50 27.00 32.78 | 1 2 3 4 5 | KUCHTA, Konrad KWIECIEÑ, Jakub STASZKIEWICZ, Jakub DOBECKI, Mikolaj KWASOWSKI, Mateusz | 00 01 01 00 01 | KUCIECH KUCIECH 63 BYD DEINO OSTOR | 26.00 26.00 25.10 25.20 26.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | ZMUDZIEJEWSKI, Pawel SZUMSKI, Pawe³ HOFFMAN, Kacper WUDNIAK, Jakub KOCIUBA, Kajetan | 00 01 00 00 01 | DEINO 63 BYD PIBYD DEINO OSTOR | 24.38 23.14 22.12 23.12 24.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 21.11.09 | Dziewcz¹t, 50m motylkowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 7 | Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | W¥WO¯NA, Marta SOPOLINSKA, Weronika OSINSKA, Paulina | 99 99 99 | DETOR DEINO DEINO | NT 54.74 1:07.60 | 1 2 3 4 5 | BOGALECKA, Daria RÓ¯AÑSKA, Kinga GUTKOWSKA, Paulina D¥BROWSKA, Alicja ZIELIÑSKA, Patrycja | 99 98 98 99 98 | OSTOR SIBRO SIBRO SIBRO SIBRO | 54.00 52.40 51.30 52.00 53.40 |
Seria 3 z 7 | Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | ZIELIÑSKA, Karolina ZIELIÑSKA, Aleksandra MIKO£AJCZAK, Olivia RYGIELSKA, Justyna MUCHEWICZ, Daria | 98 98 98 98 99 | SIBRO SIBRO PIBYD OSTOR KUCIECH | 49.80 44.50 43.90 44.00 46.50 | 1 2 3 4 5 | PAUL, MARTYNA KUBANEK, Adrianna JESIONOWSKA, Julia URBANOWSKA, Aleksandra JAROSZ, Oliwia | 98 99 97 98 98 | REBYD OSTOR SIBRO OSTOR OSTOR | 43.45 43.00 42.10 42.30 43.00 |
Seria 5 z 7 | Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 | MAÆKOWIAK, Iga BONIECKA, Natalia URBAÑSKA, Joanna KIJEWSKA, Beata SZULC, Maja | 99 99 97 98 97 | OSTOR RUGRU WOWLO SIBRO SIBRO | 42.00 41.98 39.00 40.50 42.00 | 1 2 3 4 5 | MIKIELSKA, DOROTA KAB£UKA, Maja BO¯EJEWICZ, Katarzyna BUZANOWSKA, NATALIA KASPROWICZ, Agata | 98 97 97 97 98 | 63 BYD OGBYD SIBRO REBYD 63 BYD | 38.90 37.60 37.00 37.25 37.76 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 | DZIARSKA, Julia WOCH, AGNIESZKA DORNOWSKA, Adrianna KWIATKOWSKA, Aleksandra STACHOWICZ, PATRYCJA | 97 97 97 98 97 | KUCIECH ORKGR OGBYD SIBRO REBYD | 36.80 35.50 33.80 34.80 35.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 21.11.09 | Ch³opców, 50m motylkowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 6 | Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | MIERZEJEWSKI, Kornel BEJMA, SZYMON WYSOCKI, Artur SZCZEPAÑSKI, Milosz | 97 99 99 97 | DETOR ORKGR SIBRO DETOR | NT 55.50 58.50 NT | 1 2 3 4 5 | PLASKOTA, Hubert LEWANDOWSKI, Kacper BUDZYÑSKI, Micha³ CZERWIÑSKI, Szymon DULSKI, Cezary | 98 99 99 99 99 | DEINO RUGRU OSTOR OSTOR RUGRU | 55.00 51.00 47.50 48.60 54.00 |
Seria 3 z 6 | Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 | MYTLEWSKA, Oliwia RATAJCZAK, Kacper OLSZEWSKI, Karol GÓRSKI, Krystian NIESPODZIÑSKI, KRZYSZTOF | 99 99 98 99 97 | 63 BYD 63 BYD TOTOR OGBYD WOINO | 47.18 45.10 44.00 44.70 46.50 | 1 2 3 4 5 | SZCZEPAÑSKI, KACPER MARCINKOWSKI, Borys BODZIOCH, ANDRZEJ DEREÑ, Dominik KRUKOWSKI, Dominik | 99 99 98 97 98 | REBYD DETOR 63 BYD 63 BYD PIBYD | 43.25 41.00 37.42 40.50 42.12 |
Seria 5 z 6 | Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 | MRÓZ, Jakub G£ODEK, Micha³ CZERWIÑSKI, Piotr KUBACKI, JAKUB GIERSZEWSKI, Jan | 97 97 97 98 98 | 63 BYD 63 BYD 63 BYD 63 BYD 63 BYD | 37.00 36.00 35.50 36.00 36.45 | 1 2 3 4 5 | BEJMA, PRZEMYS£AW CHOJNACKI, Kamil KWIATKOWSKI, Krzysztof WIECZOREK, Mateusz RUSZTYK, Jakub | 97 97 97 97 97 | ORKGR OGBYD DETOR OGBYD DEINO | 35.50 34.90 33.00 33.20 35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 21.11.09 | Dziewcz¹t, 50m grzbietowy | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 8 | Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 | KALEMBA, VANESSA GROCHOWSKA, Anna AUGUSTYNIAK, Julia | 01 01 00 | WOINO RUGRU RUGRU | 1:20.00 1:03.01 1:03.21 | 1 2 3 4 5 | MAJ, Agata GULCZYÑSKA, MONIKA ŒNIEG, OLIWIA | 01 02 01 | RUGRU REBYD WOINO | 1:02.32 59.68 1:00.00 |
Seria 3 z 8 | Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 | KUCYBA£A, Oliwia SZULC, Marta WASELA, Paulina LANGOWSKA, Kaja GAGAT, Julia | 01 00 01 01 01 | RUGRU RUGRU 63 BYD RUGRU RUGRU | 59.62 58.02 55.18 57.04 58.46 | 1 2 3 4 5 | JURCZYKOWSKA, Julita KLAMECKA, Julia JURCZYKOWSKA, Olga BAJDA, Kinga KIN, NATALIA | 01 01 01 01 01 | WOWLO KUCIECH WOWLO KUCIECH REBYD | 54.00 53.00 53.00 53.00 53.66 |
Seria 5 z 8 | Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 | HOLAK, Marta MILEWICZ, Natalia SZCZYGIE£, Oliwia KOCZOROWSKA, LIWIA MIŒ, Agata | 01 01 00 01 00 | OGBYD OSTOR DETOR REBYD KUCIECH | 52.50 52.00 50.00 51.23 52.00 | 1 2 3 4 5 | SUDZIÑSKA, Jagoda SZUBARTOWSKA, POLA GREŒKIEWICZ, Marta HINC, WERONIKA NOWAK, Weronika | 01 01 01 01 01 | OSTOR REBYD 63 BYD REBYD 63 BYD | 50.00 49.58 49.28 49.39 49.87 |
Seria 7 z 8 | Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 | BIELSKA, Emilia KUJAWSKA, Katarzyna KOTOWSKA, Oliwia BROSOWSKA, Sandra SZYMANSKA, Wiktoria | 00 00 01 00 00 | RUGRU DETOR OGBYD RUGRU DEINO | 49.11 48.90 47.30 48.02 49.00 | 1 2 3 4 5 | TOMKOWICZ, WIKTORIA SZALKOWSKA, Jagna KONECKA, Angelika MATUSZEWSKA, Katarzyna URBANOWICZ, Laura | 00 01 00 01 01 | REBYD TOTOR OGBYD OGBYD KUCIECH | 47.15 47.00 44.20 46.78 47.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 21.11.09 | Ch³opców, 50m grzbietowy | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | JANKE, JAKUB PARZÊCKI, Kamil SOSIK, Krzysztof GÓRSKI, CEZARY | 01 00 00 01 | ORKGR RUGRU RUGRU ORKGR | 1:00.00 55.12 55.19 1:15.00 | 1 2 3 4 5 | ŒLIWIÑSKI, Kacper WIŒNIEWSKI, Filip SZLACHCIKOWSKI, Szymon JAWORSKI, BRAJAN HALIK, MIROS£AW | 00 01 00 01 01 | RUGRU OSTOR TOTOR ORKGR ORKGR | 55.04 53.40 52.00 53.00 55.00 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | KWASOWSKI, Mateusz STASZKIEWICZ, Jakub PASTERNACKI, Miko³aj KULPA, Micha³ KONIG, HUBERT | 01 01 01 01 01 | OSTOR 63 BYD KUCIECH KUCIECH ORKGR | 51.50 49.52 49.00 49.00 50.29 | 1 2 3 4 5 | KUCHTA, Konrad DOBECKI, Mikolaj SOBCZAK, Adrian MALAK, Miko³aj JANICKI, Kacper | 00 00 00 01 01 | KUCIECH DEINO 63 BYD 63 BYD OGBYD | 48.00 47.11 46.52 47.10 47.43 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | STELIGA, Filip KALINOWSKI, Micha³ KUBIŒ, KAMIL FIEDURA, Dawid MIKO£AJCZAK, B³a¿ej | 00 01 00 00 01 | 63 BYD DETOR REBYD OGBYD OGBYD | 46.12 44.90 43.60 44.70 46.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 21.11.09 | Dziewcz¹t, 100m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 6 | Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | SZEWCZYK, Dominika MʯYK, Karolina SZEWCZYK, Izabela | 99 99 98 | RUGRU DETOR RUGRU | 2:16.34 1:59.00 2:09.76 | 1 2 3 4 5 | SMO£A, Monika SZAFRAÑSKA, MARTYNA IGLEWSKA, WERONIKA | 99 98 99 | DETOR WOINO WOINO | 1:59.00 1:49.80 1:51.20 |
Seria 3 z 6 | Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 | BOGALECKA, Daria ROMANOWSKA, OLGA LITWIN, Joanna PROKOPIUK, Paula W¥WO¯NA, Marta | 99 98 97 99 99 | OSTOR WOINO KUCIECH OGBYD DETOR | 1:48.00 1:40.00 1:35.00 1:38.00 1:40.00 | 1 2 3 4 5 | GAWINECKA, Daria CHRÓŒNIAK, MILENA S£UPEK, Roksana PIOTROWSKA, Anna SEMENIUK, Olga | 98 99 99 99 98 | KUCIECH REBYD PIBYD OGBYD DEINO | 1:35.00 1:33.15 1:30.89 1:33.00 1:33.80 |
Seria 5 z 6 | Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 | KLAMECKA, Maria BONIECKA, Natalia PRZERWA, JULIA SEYDAK, Lidia CICHOCKA, Sara | 99 99 98 97 98 | KUCIECH RUGRU ORKGR OGBYD OSTOR | 1:30.00 1:28.88 1:28.00 1:28.40 1:29.90 | 1 2 3 4 5 | PTASZNIK, Sandra LEWANDOWSKA, Paulina STACHOWICZ, PATRYCJA BO¯EJEWICZ, Katarzyna GULCZYÑSKA, MARTYNA | 97 97 97 97 98 | OGBYD SIBRO REBYD SIBRO REBYD | 1:27.80 1:23.70 1:13.71 1:21.70 1:27.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 21.11.09 | Ch³opców, 100m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 8 | Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 | BREGIER, Wiktor LELIÑSKI, Dawid OPACIÑSKI, Oliwier | 97 98 98 | KPPLO DETOR DETOR | NT NT NT | 1 2 3 4 5 | CYRANKOWSKI, Damian NOWAK, Rafa³ FELSKI, Andrzej | 98 99 99 | OSTOR OSTOR DEINO | 2:20.00 1:49.50 2:01.81 |
Seria 3 z 8 | Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 | GA£GAÑSKI, JÊDRZEJ BRZÓSKIEWICZ, Dawid ŒLUFIÑSKI, Aleksander M¥CZKOWSKI, Damian KOWALSKI, Mi³osz | 97 99 99 99 99 | WOINO RUGRU DEWLO RUGRU PIBYD | 1:49.30 1:46.00 1:45.00 1:46.00 1:48.00 | 1 2 3 4 5 | MYTLEWSKA, Oliwia SZULC, Hubert FEREK, Jakub KRZY¯ANOWSKI, OSKAR NAWROCKI, MARCEL | 99 99 98 99 98 | 63 BYD SIBRO TOTOR WOINO WOINO | 1:45.00 1:44.00 1:42.00 1:43.80 1:44.00 |
Seria 5 z 8 | Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 | KULIGOWSKI, Remigiusz KOZIKOWSKI, Micha³ CHRUŒCICKI, £ukasz KOWALEWSKI, Mateusz KUPNOWICKI, Dawid | 98 99 99 97 99 | PIBYD RUGRU 63 BYD KUCIECH OGBYD | 1:38.90 1:37.00 1:35.10 1:37.00 1:38.00 | 1 2 3 4 5 | DYCH, Bart³omiej NEHRING, FILIP DRAPIEWSKI, Patryk KLEPACKI, Olaf GAPSKI, DOMINIK | 99 99 98 98 99 | OGBYD ORKGR PIBYD TOTOR 63 BYD | 1:35.00 1:34.00 1:31.89 1:33.00 1:35.00 |
Seria 7 z 8 | Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 | LEWANDOWSKI, Kacper MICHALSKI, Filip BEJMA, PRZEMYS£AW KRYWORUCZKO, Bartosz MARCHLIK, Kasjan | 99 97 97 99 97 | RUGRU 63 BYD ORKGR OSTOR RUGRU | 1:30.00 1:28.00 1:22.50 1:27.50 1:29.00 | 1 2 3 4 5 | CHOJNACKI, Kamil ROMANOWSKI, Kamil LEWANDOWSKI, Jakub GRELA, Tomasz BODZIOCH, ANDRZEJ | 97 97 97 98 98 | OGBYD DETOR DETOR 63 BYD 63 BYD | 1:21.20 1:20.00 1:18.00 1:18.10 1:21.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 21.11.09 | Dziewcz¹t, 50m klasyczny | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | POSZMAN, Elwira AUGUSTYNIAK, Julia BRÓZDA, Martyna WAKOWSKA, Wiktoria | 01 00 01 01 | RUGRU RUGRU SIBRO RUGRU | 1:12.21 1:06.11 1:10.20 1:12.78 | 1 2 3 4 5 | SOBCZAK, Martyna JURCZYKOWSKA, Julita WEBER, Ma³gorzata MILEWICZ, Natalia KLOCEK, Monika | 01 01 01 01 00 | SIBRO WOWLO OSTOR OSTOR SIBRO | 1:02.30 1:02.00 1:00.00 1:01.00 1:02.30 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | MARCINKOWSKA, AGATA NOWAK, Weronika URBANOWICZ, Laura MIŒ, Agata WASELA, Paulina | 00 01 01 00 01 | WOINO 63 BYD KUCIECH KUCIECH 63 BYD | 1:00.00 57.32 55.00 56.00 58.57 | 1 2 3 4 5 | BRZYKCY, Aleksandra MACIEJEWSKA, Paulina SZALKOWSKA, Jagna PARADOWSKA, KINGA KUJAWSKA, Katarzyna | 01 00 01 01 00 | OGBYD 63 BYD TOTOR REBYD DETOR | 53.00 49.14 49.00 49.12 51.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 21.11.09 | Ch³opców, 50m klasyczny | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | JANKOWSKI, Antoni SENSKI, FILIP SUCHOCKI, Mateusz | 01 01 01 | SIBRO WOINO SIBRO | 2:20.00 1:10.00 2:10.30 | 1 2 3 4 5 | ŒLIWIÑSKI, Kacper JARANOWSKI, Igor KLINIEWSKI, Miko³aj ROBACZYÑSKI, Jakub BREGIER, Szymon | 00 01 01 00 01 | RUGRU OSTOR OGBYD WOWLO KPPLO | 1:09.65 1:04.20 59.10 1:00.00 1:04.87 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | JAGODZIÑSKI, Jakub JANCZENKO, JAKUB SZYBERSKI, Sebastian KOZAR, Oskar PASTERNACKI, Miko³aj | 01 01 00 01 01 | DETOR REBYD OGBYD 63 BYD KUCIECH | 58.20 56.14 54.00 54.18 58.00 | 1 2 3 4 5 | TYLICKI, MATEUSZ MALAK, Miko³aj HOFFMAN, Kacper KWIATKOWSKI, Kacper DOBROGOWSKI, Piotr | 01 01 00 00 00 | REBYD 63 BYD PIBYD SIBRO OGBYD | 53.61 52.17 48.89 52.00 52.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 21.11.09 | Dziewcz¹t, 100m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 10 | Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 | OSINSKA, Paulina SEWERYN, Karolina KALISZ, Ewelina | 99 98 98 | DEINO SIBRO SIBRO | 2:12.06 2:01.40 2:02.60 | 1 2 3 4 5 | LEWANDOWSKA, Patrycja KOZAKIEWICZ, Paulina SMO£A, Monika £ATYSZOJC, Zuzxanna | 99 98 99 99 | OSTOR WOWLO DETOR OSTOR | 2:00.00 2:00.00 2:00.00 2:00.00 |
Seria 3 z 10 | Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 | JAKUBIAK, HANNA GUGA, Hanna GAZDA, MARTYNA LEWANDOWSKA, NATALIA KOSECKA, Agnieszka | 98 99 99 98 99 | WOINO KUCIECH REBYD WOINO SIBRO | 1:56.40 1:55.00 1:54.16 1:54.90 1:56.00 | 1 2 3 4 5 | WOLSKA, MARTA RYCZAK, Julia BARTNICKA, Patrycja GRABOWSKA, Oliwia CZERWIÑSKA, Martyna | 99 99 99 98 98 | WOINO 63 BYD OSTOR KUCIECH SIBRO | 1:53.80 1:51.22 1:49.00 1:50.00 1:52.00 |
Seria 5 z 10 | Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 | DULSKA, Natalia BUDZYÑSKA, Weronika BARAÑSKA, Nina MAÆKOWIAK, Iga KONDEJ, Kamila | 99 98 98 99 98 | RUGRU TOTOR SIBRO OSTOR SIBRO | 1:49.00 1:48.00 1:46.00 1:46.00 1:48.90 | 1 2 3 4 5 | MUCHEWICZ, Daria GRZELLA, PAULINA RÓ¯AÑSKA, Kinga MIKIELSKA, DOROTA PIOTROWSKA, Anna | 99 99 98 98 99 | KUCIECH 63 BYD SIBRO 63 BYD OGBYD | 1:46.00 1:45.00 1:44.50 1:45.00 1:45.01 |
Seria 7 z 10 | Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 | PAUL, MARTYNA GUTKOWSKA, Paulina JAROSZ, Oliwia KOWALEWSKA, Iza DRZEWIECKA, Aleksandra | 98 98 98 99 97 | REBYD SIBRO OSTOR KUCIECH KUCIECH | 1:44.45 1:43.50 1:43.00 1:43.00 1:44.00 | 1 2 3 4 5 | RYBIÑSKA, Marta CHE£MIÑSKA, Maria ZIELIÑSKA, Karolina BORKOWICZ, Karolina STRZELECKA, Gabriela | 97 98 98 97 98 | RUGRU SIBRO SIBRO SIBRO WOWLO | 1:42.34 1:42.00 1:41.10 1:42.00 1:42.20 |
Seria 9 z 10 | Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 | MISIASZEK, Maria BRUDNICKA, Aleksandra JESIONOWSKA, Julia KRUSZCZYÑSKA, Julia STELMACHER, Katarzyna | 98 97 97 99 98 | TOTOR KUCIECH SIBRO RUGRU RUGRU | 1:39.00 1:38.00 1:33.70 1:37.00 1:38.00 | 1 2 3 4 5 | KAB£UKA, Maja GULCZYÑSKA, MARTYNA NIKLARZ, Maria LEWANDOWSKA, Paulina DZIARSKA, Julia | 97 98 97 97 97 | OGBYD REBYD RUGRU SIBRO KUCIECH | 1:31.76 1:29.50 1:20.87 1:29.00 1:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 21.11.09 | Ch³opców, 100m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 8 | Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 | FABISIAK, Jakub GLINIECKI, Krzysztof JANKOWSKI, Mateusz JANKOWSKI, Miko³aj DRABIKOWSKA, Karolina | 98 98 99 99 99 | DETOR SIBRO SIBRO SIBRO DEINO | NT 2:05.60 2:02.30 2:02.50 2:53.17 | 1 2 3 4 5 | STRU¯YÑSKI, Maciej NOWAK, Rafa³ SUCHOCKI, Maciej LEWANDOWSKI, Kamil HEJN, Henryk | 99 99 99 99 99 | SIBRO OSTOR SIBRO SIBRO SIBRO | 2:01.00 2:00.00 1:59.10 1:59.60 2:00.30 |
Seria 3 z 8 | Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 | BEJMA, SZYMON WOJCIECHOWSKI, Jakub CYRANKOWSKI, Damian KICZA, Mateusz SZUCA, Wiktor | 99 99 98 99 99 | ORKGR SIBRO OSTOR RUGRU SIBRO | 1:59.00 1:58.40 1:57.00 1:57.67 1:58.99 | 1 2 3 4 5 | BOCHAT, MIKO£AJ ¯YGO, Aron PANKOWSKI, Andrzej FEREK, Jakub TRZCIÑSKI, Micha³ | 97 99 97 98 98 | WOINO PIBYD SIBRO TOTOR OSTOR | 1:53.00 1:48.11 1:48.00 1:48.00 1:52.00 |
Seria 5 z 8 | Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 | M¥CZKOWSKI, Damian BUÑKA, Wojciech MARCHLIK, Kasjan KUCHTA, Kamil CHRUŒCICKI, £ukasz | 99 98 97 98 99 | RUGRU SIBRO RUGRU KUCIECH 63 BYD | 1:47.00 1:45.00 1:44.90 1:45.00 1:45.12 | 1 2 3 4 5 | KORYTKO, Micha³ LANGOWSKI, MARCIN SUJKOWSKI, Mateusz OLSZEWSKI, Karol DOBECKI, Jakub | 98 99 99 98 99 | SIBRO ORKGR OGBYD TOTOR DEINO | 1:43.20 1:42.00 1:40.00 1:41.00 1:43.00 |
Seria 7 z 8 | Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 | FRYDRYK, Marcin DEREÑ, Dominik D¥BROWSKI, Mateusz PARADOWSKI, Jacek OSIÑSKI, Adrian | 97 97 97 99 98 | OGBYD 63 BYD SIBRO TOTOR DETOR | 1:39.70 1:35.00 1:30.10 1:35.00 1:38.00 | 1 2 3 4 5 | KUBACKI, JAKUB BREGIER, Wiktor RUSZTYK, Jakub WIECZOREK, Mateusz MRÓZ, Jakub | 98 97 97 97 97 | 63 BYD KPPLO DEINO OGBYD 63 BYD | 1:30.00 1:26.72 1:19.00 1:26.60 1:27.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 21.11.09 | Dziewcz¹t, 50m dowolny | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 7 | Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | MAJ, Agata LANGOWSKA, Kaja GULCZYÑSKA, MONIKA | 01 01 02 | RUGRU RUGRU REBYD | 1:03.16 58.76 1:02.47 | 1 2 3 4 5 | RUSZTYK, Maja KLOCEK, Monika SOBIESIÑSKA, Zuzanna SZULC, Marta WYBRAÑSKA, SARA | 01 00 01 00 00 | DEINO SIBRO SIBRO RUGRU WOINO | 58.00 57.00 56.00 56.12 57.50 |
Seria 3 z 7 | Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | WAKOWSKA, Wiktoria KUCYBA£A, Oliwia JURCZYKOWSKA, Olga GROCHOWSKA, Anna MAZIARZ, JULIA | 01 01 01 01 01 | RUGRU RUGRU WOWLO RUGRU WOINO | 53.60 52.16 52.00 52.12 52.80 | 1 2 3 4 5 | KIN, NATALIA HOLAK, Marta KOCZOROWSKA, LIWIA ŒNIEG, OLIWIA NAWROCKA, MARTYNA | 01 01 01 01 00 | REBYD OGBYD REBYD WOINO WOINO | 51.02 50.00 49.06 49.50 51.00 |
Seria 5 z 7 | Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 | HINC, WERONIKA KRULIKOWSKA, Paulina KOTOWSKA, Oliwia SZUBARTOWSKA, POLA ŒWITEK, ALEKSANDRA | 01 01 01 01 01 | REBYD OSTOR OGBYD REBYD WOINO | 47.12 47.00 45.70 46.19 47.00 | 1 2 3 4 5 | SUDZIÑSKA, Jagoda TOMKOWICZ, WIKTORIA KONECKA, Angelika MATUSZEWSKA, Katarzyna SZYMANSKA, Wiktoria | 01 00 00 01 00 | OSTOR REBYD OGBYD OGBYD DEINO | 44.00 43.66 42.20 43.40 43.90 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 | JACKOWSKA, Weronika SZCZYGIE£, Oliwia MACIEJEWSKA, Paulina ¯UK, Ma³gorzata BRZYKCY, Aleksandra | 00 00 00 00 01 | PIBYD DETOR 63 BYD SIBRO OGBYD | 42.12 40.00 39.11 39.90 41.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 21.11.09 | Ch³opców, 50m dowolny | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 7 | Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | SITARZ, OSKAR SUCHOCKI, Mateusz W¥TOROWSKI, Jakub | 01 01 02 | ORKGR SIBRO SIBRO | 1:08.00 59.00 1:01.00 | 1 2 3 4 5 | JANKE, JAKUB JAWORSKI, BRAJAN HALIK, MIROS£AW LUBAÑSKI, JAKUB | 01 01 01 01 | ORKGR ORKGR ORKGR ORKGR | 56.00 54.14 56.00 58.86 |
Seria 3 z 7 | Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | JAGODZIÑSKI, Jakub WIŒNIEWSKI, Filip PARZÊCKI, Kamil ROBACZYÑSKI, Jakub SOSIK, Krzysztof | 01 01 00 00 00 | DETOR OSTOR RUGRU WOWLO RUGRU | 53.11 51.30 49.98 50.00 52.21 | 1 2 3 4 5 | KONIG, HUBERT KULPA, Micha³ KOCIUBA, Kajetan ZMUDZIEJEWSKI, Pawel JANCZENKO, JAKUB | 01 01 01 00 01 | ORKGR KUCIECH OSTOR DEINO REBYD | 48.92 48.00 47.30 47.97 48.33 |
Seria 5 z 7 | Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 | KWIECIEÑ, Jakub JARANOWSKI, Igor DOBROGOWSKI, Piotr WUDNIAK, Jakub KOZAR, Oskar | 01 01 00 00 01 | KUCIECH OSTOR OGBYD DEINO 63 BYD | 47.00 46.20 43.10 44.51 46.45 | 1 2 3 4 5 | MIKO£AJCZAK, B³a¿ej SZUMSKI, Pawe³ SOBCZAK, Adrian FIEDURA, Dawid JANICKI, Kacper | 01 01 00 00 01 | OGBYD 63 BYD 63 BYD OGBYD OGBYD | 43.05 42.14 41.17 41.20 42.80 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 | STELIGA, Filip CIOCH, MATEUSZ KALINOWSKI, Micha³ KUBIŒ, KAMIL SZYBERSKI, Sebastian | 00 01 01 00 00 | 63 BYD REBYD DETOR REBYD OGBYD | 41.12 40.85 38.82 40.15 41.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 21.11.09 | Dziewcz¹t, 100m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 12 | Seria 2 z 12 |
1 2 3 4 5 | SZEWCZYK, Izabela KALISZ, Ewelina SZEWCZYK, Dominika | 98 98 99 | RUGRU SIBRO RUGRU | 2:14.56 1:59.00 2:12.45 | 1 2 3 4 5 | LEWANDOWSKA, Patrycja MʯYK, Karolina £ATYSZOJC, Zuzxanna SEWERYN, Karolina | 99 99 99 98 | OSTOR DETOR OSTOR SIBRO | 1:55.00 1:49.00 1:50.00 1:57.00 |
Seria 3 z 12 | Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 | KOSECKA, Agnieszka CZERWIÑSKA, Martyna CHE£MIÑSKA, Maria KONDEJ, Kamila JAKUBIAK, HANNA | 99 98 98 98 98 | SIBRO SIBRO SIBRO SIBRO WOINO | 1:49.00 1:48.00 1:46.00 1:46.00 1:49.00 | 1 2 3 4 5 | IGLEWSKA, WERONIKA BUDZYÑSKA, Weronika BARTNICKA, Patrycja KUBANEK, Adrianna KOZAKIEWICZ, Paulina | 99 98 99 99 98 | WOINO TOTOR OSTOR OSTOR WOWLO | 1:45.00 1:39.00 1:38.00 1:39.00 1:40.00 |
Seria 5 z 12 | Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 | DULSKA, Natalia ZIELIÑSKA, Patrycja GAZDA, MARTYNA SZAFRAÑSKA, MARTYNA SOPOLINSKA, Weronika | 99 98 99 98 99 | RUGRU SIBRO REBYD WOINO DEINO | 1:37.00 1:32.50 1:30.26 1:32.20 1:34.16 | 1 2 3 4 5 | CHRÓŒNIAK, MILENA WOLSKA, MARTA D¥BROWSKA, Alicja MISIASZEK, Maria GAWINECKA, Daria | 99 99 99 98 98 | REBYD WOINO SIBRO TOTOR KUCIECH | 1:30.25 1:26.40 1:26.00 1:26.00 1:29.00 |
Seria 7 z 12 | Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 | GRZELLA, PAULINA ROMANOWSKA, OLGA MIKO£AJCZAK, Olivia PROKOPIUK, Paula LEWANDOWSKA, NATALIA | 99 98 98 99 98 | 63 BYD WOINO PIBYD OGBYD WOINO | 1:26.00 1:25.00 1:24.98 1:25.00 1:25.80 | 1 2 3 4 5 | ZIELIÑSKA, Aleksandra SEMENIUK, Olga RYCZAK, Julia KIJEWSKA, Beata KLAMECKA, Maria | 98 98 99 98 99 | SIBRO DEINO 63 BYD SIBRO KUCIECH | 1:24.10 1:23.71 1:22.45 1:23.40 1:24.00 |
Seria 9 z 12 | Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 | RYBIÑSKA, Marta PRZERWA, JULIA RYGIELSKA, Justyna S£UPEK, Roksana STRZELECKA, Gabriela | 97 98 98 99 98 | RUGRU ORKGR OSTOR PIBYD WOWLO | 1:21.20 1:20.00 1:19.00 1:19.89 1:21.00 | 1 2 3 4 5 | LITWIN, Joanna SEYDAK, Lidia URBANOWSKA, Aleksandra KRUSZCZYÑSKA, Julia STELMACHER, Katarzyna | 97 97 98 99 98 | KUCIECH OGBYD OSTOR RUGRU RUGRU | 1:19.00 1:18.60 1:16.00 1:18.00 1:19.00 |
Seria 11 z 12 | Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 | PTASZNIK, Sandra SZULC, Maja CICHOCKA, Sara URBAÑSKA, Joanna KASPROWICZ, Agata | 97 97 98 97 98 | OGBYD SIBRO OSTOR WOWLO 63 BYD | 1:15.70 1:14.00 1:14.00 1:14.00 1:15.42 | 1 2 3 4 5 | WOCH, AGNIESZKA KWIATKOWSKA, Aleksandra NIKLARZ, Maria DORNOWSKA, Adrianna BUZANOWSKA, NATALIA | 97 98 97 97 97 | ORKGR SIBRO RUGRU OGBYD REBYD | 1:12.50 1:11.70 1:08.76 1:09.20 1:12.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 21.11.09 | Ch³opców, 100m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 12 | Seria 2 z 12 |
1 2 3 4 5 | SZCZEPAÑSKI, Milosz OPACIÑSKI, Oliwier LELIÑSKI, Dawid | 97 98 98 | DETOR DETOR DETOR | NT NT NT | 1 2 3 4 5 | FABISIAK, Jakub GLINIECKI, Krzysztof DRABIKOWSKA, Karolina STRU¯YÑSKI, Maciej MIERZEJEWSKI, Kornel | 98 98 99 99 97 | DETOR SIBRO DEINO SIBRO DETOR | NT 2:00.56 1:53.71 1:57.00 NT |
Seria 3 z 12 | Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 | FELSKI, Andrzej FRYDRYK, Marcin ŒLUFIÑSKI, Aleksander KOWALSKI, Mi³osz DULSKI, Cezary | 99 97 99 99 99 | DEINO OGBYD DEWLO PIBYD RUGRU | 1:51.00 1:40.20 1:40.00 1:40.09 1:45.00 | 1 2 3 4 5 | PLASKOTA, Hubert BRZÓSKIEWICZ, Dawid BOCHAT, MIKO£AJ BUÑKA, Wojciech ¯YGO, Aron | 98 99 97 98 99 | DEINO RUGRU WOINO SIBRO PIBYD | 1:40.00 1:38.90 1:32.00 1:36.55 1:39.22 |
Seria 5 z 12 | Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 | SZULC, Hubert BUDZYÑSKI, Micha³ KOWALEWSKI, Mateusz KICZA, Mateusz CZERWIÑSKI, Szymon | 99 99 97 99 99 | SIBRO OSTOR KUCIECH RUGRU OSTOR | 1:31.00 1:30.60 1:30.00 1:30.19 1:30.80 | 1 2 3 4 5 | KULIGOWSKI, Remigiusz KOZIKOWSKI, Micha³ KORYTKO, Micha³ GAPSKI, DOMINIK TRZCIÑSKI, Micha³ | 98 99 98 99 98 | PIBYD RUGRU SIBRO 63 BYD OSTOR | 1:29.90 1:28.00 1:27.50 1:28.00 1:29.00 |
Seria 7 z 12 | Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 | GA£GAÑSKI, JÊDRZEJ PARADOWSKI, Jacek RATAJCZAK, Kacper PANKOWSKI, Andrzej SZCZEPAÑSKI, KACPER | 97 99 99 97 99 | WOINO TOTOR 63 BYD SIBRO REBYD | 1:26.60 1:26.00 1:25.13 1:26.00 1:26.45 | 1 2 3 4 5 | KRZY¯ANOWSKI, OSKAR NAWROCKI, MARCEL KRUKOWSKI, Dominik DRAPIEWSKI, Patryk NEHRING, FILIP | 99 98 98 98 99 | WOINO WOINO PIBYD PIBYD ORKGR | 1:25.00 1:24.40 1:23.15 1:24.14 1:24.50 |
Seria 9 z 12 | Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 | SUJKOWSKI, Mateusz DYCH, Bart³omiej KUPNOWICKI, Dawid DOBECKI, Jakub MICHALSKI, Filip | 99 99 99 99 97 | OGBYD OGBYD OGBYD DEINO 63 BYD | 1:23.00 1:22.00 1:21.00 1:21.14 1:22.00 | 1 2 3 4 5 | LANGOWSKI, MARCIN KRYWORUCZKO, Bartosz KLEPACKI, Olaf NIESPODZIÑSKI, KRZYSZTOF GÓRSKI, Krystian | 99 99 98 97 99 | ORKGR OSTOR TOTOR WOINO OGBYD | 1:20.00 1:19.28 1:19.00 1:19.20 1:20.00 |
Seria 11 z 12 | Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 | D¥BROWSKI, Mateusz MARCINKOWSKI, Borys GIERSZEWSKI, Jan LEWANDOWSKI, Jakub OSIÑSKI, Adrian | 97 99 98 97 98 | SIBRO DETOR 63 BYD DETOR DETOR | 1:15.20 1:15.00 1:10.41 1:14.00 1:15.00 | 1 2 3 4 5 | GRELA, Tomasz G£ODEK, Micha³ KWIATKOWSKI, Krzysztof CZERWIÑSKI, Piotr ROMANOWSKI, Kamil | 98 97 97 97 97 | 63 BYD 63 BYD DETOR 63 BYD DETOR | 1:10.15 1:09.00 1:07.00 1:07.00 1:09.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 21.11.09 | Dziewcz¹t, 4 x 50m zmienny | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | Osemka Toruñ 1 Wodnik Inowroclaw 2 Miêdzyszkolny Klub Sportowy przy SP 63 1 Muks Rekin Bydgoszcz 1 Wodnik Inowroclaw 1 | OSTOR WOINO 63 BYD REBYD WOINO | NT 4:00.00 2:35.00 3:30.16 4:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 21.11.09 | Ch³opców, 4 x 50m zmienny | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | Miêdzyszkolny Klub Sportowy przy SP 63 1 Osemka Toruñ 1 | 63 BYD OSTOR | 2:30.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 21.11.09 | Kobiet, 4 x 50m zmienny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | Ruch Grudzi¹dz 2 Ruch Grudzi¹dz 1 Wodnik Inowroclaw 3 | RUGRU RUGRU WOINO | NT 3:02.12 3:24.00 | 1 2 3 4 5 | Osemka Toruñ 1 UKS Siódemka Brodnica 3 UKS Siódemka Brodnica 2 UKS Siódemka Brodnica 2 Miêdzyszkolny Klub Sportowy przy SP 63 1 | OSTOR SIBRO SIBRO SIBRO 63 BYD | 2:40.00 2:12.00 2:08.00 2:08.00 2:20.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 21.11.09 | Mê¿czyzn, 4 x 50m zmienny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | Gkp Orka Grudzi¹dz 1 Osemka Toruñ 1 KP Delfin Inowroc³aw 1 Delfin Toruñ 1 Ruch Grudzi¹dz 1 | ORKGR OSTOR DEINO DETOR RUGRU | NT NT 3:15.00 NT NT | 1 2 3 4 5 | Wodnik Inowroclaw 4 Miêdzyszkolny Klub Sportowy przy SP 63 2 Miêdzyszkolny Klub Sportowy przy SP 63 1 UKS Siódemka Brodnica 2 Toruñczyk Toruñ | WOINO 63 BYD 63 BYD SIBRO TOTOR | 3:15.00 2:22.00 2:12.00 2:20.00 3:05.00 |