II Ogólnopolskie Zawody o Puchar Karola Wadowice, 21.11.2009 |
Konkurencja 1 21.11.09 - 10:05 | Dziewcz¹t, 100m motylkowy | 13 - 14 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Kowalik Karolina | 95 | MKS Jordan Kraków | 1:07.52 | |||
2 | Pabian Agnieszka | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:12.45 | |||
3 | Studziñska Wiktoria | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:13.89 | |||
4 | Stach Weronika | 95 | ULKS Victoria Kozy | 1:18.29 | |||
5 | Palka Gabriela | 95 | LKS Kmita Zabierzów | 1:20.55 | |||
6 | Poros³o Karolina | 95 | MKS Jordan Kraków | 1:22.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 21.11.09 - 10:10 | Ch³opców, 100m motylkowy | 13 - 14 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Ciê¿kowski Dominik | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:00.15 | |||
2 | Seku³a Patryk | 95 | S¹deckie Tow. P³ywackie N. S¹cz | 1:08.00 | |||
3 | Hydzik Piotr | 95 | PUKS Karol Wadowice | 1:08.46 | |||
4 | Litwa Krzysztof | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:10.76 | |||
5 | Bijak Patryk | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:11.72 | |||
6 | Kiercz Mateusz | 96 | UKS Huragan Sosnowiec | 1:14.30 | |||
7 | Kuœmierz Jacek | 95 | PUKS Karol Wadowice | 1:26.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 21.11.09 - 10:15 | Dziewcz¹t, 100m dowolny | 13 - 14 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Petrow Magda | 95 | LKS Kmita Zabierzów | 1:00.07 | |||
2 | Dworaczek Paulina | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:01.83 | |||
3 | Nowosad Katarzyna | 96 | LKS Kmita Zabierzów | 1:02.55 | |||
4 | Uryga Paulina | 95 | MKS Jordan Kraków | 1:03.75 | |||
5 | Sirignano Luigia | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:04.94 | |||
6 | Szczyrbak Kornelia | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:05.32 | |||
7 | Nêdza Aleksandra | 95 | MKS Jordan Kraków | 1:08.03 | |||
8 | Frosztêga Agnieszka | 96 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:08.23 | |||
9 | Leœniak Agnieszka | 95 | LKS Kmita Zabierzów | 1:08.77 | |||
10 | Hy¿y Aneta | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:08.83 | |||
11 | Poros³o Karolina | 95 | MKS Jordan Kraków | 1:09.22 | |||
12 | Olma Sabina | 96 | ULKS Victoria Kozy | 1:11.57 | |||
13 | Krupa Karolina | 95 | MKS Jordan Kraków | 1:11.81 | |||
14 | Nowak Martyna | 96 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:15.00 | |||
15 | Przyby³a Jagoda | 96 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:17.50 | |||
16 | Jelonek Aleksandra | 96 | KS Fala Niepo³omice | 1:17.77 | |||
17 | Rzepa Agata | 96 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:18.00 | |||
18 | Sza³aj Miriam | 95 | Beskidzkie Stow. P³ywackie Bielsko B. | 1:30.32 | |||
19 | Niciñska Dominika | 96 | KS Fala Niepo³omice | 1:36.46 | |||
20 | Wygonna Sylwia | 95 | KS Fala Niepo³omice | NT | |||
21 | Dyrcz Joanna | 95 | PUKS Karol Wadowice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 21.11.09 - 10:25 | Ch³opców, 100m dowolny | 13 - 14 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Wasilewski Raivo | 95 | LKS Kmita Zabierzów | 56.20 | |||
2 | Warzecha Wiktor | 95 | LKS Kmita Zabierzów | 57.50 | |||
3 | Twarowski Jerzy | 95 | MKS Jordan Kraków | 57.72 | |||
4 | K³apyta Jakub | 95 | MKS Jordan Kraków | 58.15 | |||
5 | Topolski Arkadiusz | 98 | H2O Jastrzêbie | 1:04.11 | |||
6 | WoŸniak Piotr | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:05.40 | |||
7 | Szewczyk Arkadiusz | 95 | KS Fala Niepo³omice | 1:07.07 | |||
8 | Karwala Maciej | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:08.38 | |||
9 | Sikora Miko³aj | 95 | ULKS Victoria Kozy | 1:09.93 | |||
10 | Król Fryderyk | 96 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:12.00 | |||
11 | Nowotnik Micha³ | 95 | KS Fala Niepo³omice | 1:13.24 | |||
12 | Kawiecki Rafa³ | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:13.53 | |||
13 | Wolan Maciej | 95 | Beskidzkie Stow. P³ywackie Bielsko B. | 1:22.74 | |||
14 | Gadocha Mateusz | 96 | Beskidzkie Stow. P³ywackie Bielsko B. | 1:23.42 | |||
15 | Zabdyr Mateusz | 95 | KS Fala Niepo³omice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 21.11.09 - 10:35 | Dziewcz¹t, 100m klasyczny | 13 - 14 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Uryga Paulina | 95 | MKS Jordan Kraków | 1:15.31 | |||
2 | Kobuszewska Karolina | 96 | UKS Huragan Sosnowiec | 1:18.61 | |||
3 | Kowalik Karolina | 95 | MKS Jordan Kraków | 1:23.29 | |||
4 | Mizia Zofia | 96 | ULKS Victoria Kozy | 1:26.59 | |||
5 | Studziñska Wiktoria | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:28.07 | |||
6 | Chmielek Anna | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:28.27 | |||
7 | Nowak Martyna | 96 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:30.00 | |||
8 | Olma Sabina | 96 | ULKS Victoria Kozy | 1:30.99 | |||
9 | Rzepa Agata | 96 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:36.00 | |||
10 | Sza³aj Miriam | 95 | Beskidzkie Stow. P³ywackie Bielsko B. | 1:59.56 | |||
11 | Niciñska Dominika | 96 | KS Fala Niepo³omice | 2:03.57 | |||
12 | Jelonek Aleksandra | 96 | KS Fala Niepo³omice | NT | |||
13 | Wygonna Sylwia | 95 | KS Fala Niepo³omice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 21.11.09 - 10:45 | Ch³opców, 100m klasyczny | 13 - 14 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Kiercz Mateusz | 96 | UKS Huragan Sosnowiec | 1:19.80 | |||
2 | Mikoœ Dawid | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:20.89 | |||
3 | Bijak Patryk | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:23.62 | |||
4 | GwóŸdŸ Mateusz | 98 | H2O Jastrzêbie | 1:25.04 | |||
5 | Karwala Maciej | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:31.41 | |||
6 | Gadocha Mateusz | 96 | Beskidzkie Stow. P³ywackie Bielsko B. | 1:45.21 | |||
7 | Wolan Maciej | 95 | Beskidzkie Stow. P³ywackie Bielsko B. | 1:55.94 | |||
8 | Szewczyk Arkadiusz | 95 | KS Fala Niepo³omice | NT | |||
9 | Maœlanka Szymon | 96 | PUKS Karol Wadowice | NT | |||
10 | Nowotnik Micha³ | 95 | KS Fala Niepo³omice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 21.11.09 - 10:50 | Dziewcz¹t, 100m grzbietowy | 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Nowosad Katarzyna | 96 | LKS Kmita Zabierzów | 1:08.45 | |||
2 | Pabian Agnieszka | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:10.39 | |||
3 | Chmielek Anna | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:14.55 | |||
4 | Szczyrbak Kornelia | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:15.02 | |||
5 | Frosztêga Agnieszka | 96 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:25.01 | |||
6 | Przyby³a Jagoda | 96 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 21.11.09 - 10:55 | Ch³opców, 100m grzbietowy | 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Ciê¿kowski Dominik | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:00.36 | |||
2 | Litwa Krzysztof | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:16.20 | |||
3 | Ojczyk Grzegorz | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:16.94 | |||
4 | Kawiecki Rafa³ | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:24.25 | |||
5 | Król Fryderyk | 96 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:26.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 21.11.09 - 11:00 | Kobiet, 200m zmienny | 13 lat i starsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Dworaczek Paulina | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:31.48 | |||
2 | Sirignano Luigia | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:38.44 | |||
3 | Karcz Sabina | 94 | LKS Kmita Zabierzów | 2:40.55 | |||
4 | Stach Weronika | 95 | ULKS Victoria Kozy | 2:51.85 | |||
5 | Hy¿y Aneta | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:51.85 | |||
6 | Palka Gabriela | 95 | LKS Kmita Zabierzów | 3:00.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 21.11.09 - 11:10 | Mê¿czyzn, 200m zmienny | 13 lat i starsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Kaczor Damian | 94 | LKS Kmita Zabierzów | 2:17.35 | |||
2 | Pa³kowski Jakub | 94 | LKS Kmita Zabierzów | 2:20.10 | |||
3 | Warzecha Wiktor | 95 | LKS Kmita Zabierzów | 2:20.44 | |||
4 | Wasilewski Raivo | 95 | LKS Kmita Zabierzów | 2:20.60 | |||
5 | Seku³a Patryk | 95 | S¹deckie Tow. P³ywackie N. S¹cz | 2:35.00 | |||
6 | Mikoœ Dawid | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:36.00 | |||
7 | WoŸniak Piotr | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:45.00 | |||
8 | Topolski Arkadiusz | 98 | H2O Jastrzêbie | 2:47.34 | |||
9 | Ojczyk Grzegorz | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:52.23 | |||
10 | Kuœmierz Jacek | 95 | PUKS Karol Wadowice | 3:38.54 | |||
11 | Sikora Miko³aj | 95 | ULKS Victoria Kozy | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 21.11.09 - 11:25 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 21.11.09 - 11:25 | Mê¿czyzn, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Twarowski Jerzy | 95 | MKS Jordan Kraków | 2:11.89 | |||
2 | Ga³uszka Dawid | 93 | ULKS Victoria Kozy | 2:26.00 | |||
3 | Hydzik Piotr | 95 | PUKS Karol Wadowice | 2:29.55 | |||
4 | Jab³oñski Dominik | 95 | S¹deckie Tow. P³ywackie N. S¹cz | 2:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 21.11.09 - 11:25 | Kobiet, 200m dowolny | 15 lat i starsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Pomiet³o Aleksandra | 94 | LKS Kmita Zabierzów | 2:14.55 | |||
2 | Œlêczkowska Karolina | 94 | LKS Kmita Zabierzów | 2:23.89 | |||
3 | Romanowska Klaudia | 93 | PUKS Karol Wadowice | 3:45.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 21.11.09 - 11:35 | Mê¿czyzn, 200m dowolny | 15 lat i starsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Kaczor Damian | 94 | LKS Kmita Zabierzów | 2:06.23 | |||
2 | Pa³kowski Jakub | 94 | LKS Kmita Zabierzów | 2:07.44 | |||
3 | Ga³uszka Dawid | 93 | ULKS Victoria Kozy | 2:15.00 | |||
4 | Lalek Maciej | 94 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 2:35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 21.11.09 - 11:35 | Kobiet, 200m klasyczny | 15 lat i starsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Karcz Sabina | 94 | LKS Kmita Zabierzów | 2:55.20 | |||
2 | Pomiet³o Aleksandra | 94 | LKS Kmita Zabierzów | 2:55.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 21.11.09 - 11:40 | Mê¿czyzn, 200m klasyczny | 15 lat i starsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | GwóŸdŸ Mateusz | 98 | H2O Jastrzêbie | 3:07.55 | |||
2 | Lalek Maciej | 94 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 3:20.00 | |||
3 | Maœlanka Szymon | 96 | PUKS Karol Wadowice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 21.11.09 - 11:45 | Kobiet, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Petrow Magda | 95 | LKS Kmita Zabierzów | 2:30.55 | |||
2 | Œlêczkowska Karolina | 94 | LKS Kmita Zabierzów | 2:36.19 | |||
3 | Nêdza Aleksandra | 95 | MKS Jordan Kraków | 2:39.62 | |||
4 | Leœniak Agnieszka | 95 | LKS Kmita Zabierzów | 2:40.10 | |||
5 | Krupa Karolina | 95 | MKS Jordan Kraków | 2:43.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 21.11.09 - 11:50 | Mê¿czyzn, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | K³apyta Jakub | 95 | MKS Jordan Kraków | 2:22.17 | |||
2 | Jab³oñski Dominik | 95 | S¹deckie Tow. P³ywackie N. S¹cz | 2:25.00 | |||
3 | Zabdyr Mateusz | 95 | KS Fala Niepo³omice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 21.11.09 - 14:35 | Dziewcz¹t, 50m motylkowy | 11 lat i m³odsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Kurowska Wanda | 98 | MKS Jordan Kraków | 38.00 | |||
2 | Leszczyñska Julia | 99 | KS Fala Niepo³omice | 43.97 | |||
3 | Makocka Ma³gorzata | 98 | MKS Jordan Kraków | 45.00 | |||
4 | Ogieg³o Dominika | 98 | PUKS Karol Wadowice | 45.61 | |||
5 | Gawe³ Aleksandra | 99 | MKS Jordan Kraków | 46.00 | |||
6 | Wójtowicz Anna | 99 | MKS Jordan Kraków | 46.00 | |||
7 | Ruga³a Anna | 98 | TS P³ywak Bochnia | 52.00 | |||
8 | Chudaszek Angelika | 98 | MKS Jordan Kraków | 54.00 | |||
9 | Rajca Julia | 00 | ULKS Victoria Kozy | 1:04.18 | |||
10 | Siciñska Aleksandra | 98 | KS Fala Niepo³omice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 21.11.09 - 14:40 | Ch³opców, 50m motylkowy | 11 lat i m³odsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Sordyl Mateusz | 99 | ULKS Victoria Kozy | 35.13 | |||
2 | Sumara Benjamin | 99 | CSiR MOS D¹browa Górnicza | 38.00 | |||
3 | Tyrka Krzysztof | 98 | MKS Jordan Kraków | 38.00 | |||
4 | W¹sowicz Hubert | 98 | CSiR MOS D¹browa Górnicza | 38.00 | |||
5 | Kuleta Jakub | 98 | MKS Jordan Kraków | 40.00 | |||
6 | Seweryn dawid | 98 | CSiR MOS D¹browa Górnicza | 41.00 | |||
7 | Juszczyk Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 43.00 | |||
8 | Feuer Micha³ | 98 | MKS Jordan Kraków | 44.00 | |||
9 | Ciastoñ Sebastian | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 44.00 | |||
10 | Marecik Arkadiusz | 99 | KS Fala Niepo³omice | 47.79 | |||
11 | Wojtaszewski Oskar | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 53.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 21.11.09 - 14:45 | Dziewcz¹t, 50m dowolny | 11 lat i m³odsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Mielczarek Anna | 98 | MKS Jordan Kraków | 32.00 | |||
2 | Ko³odziejak Karolina | 98 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 35.00 | |||
3 | Wolny Magdalena | 98 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 35.00 | |||
4 | Banaœ Monika | 98 | PUKS Karol Wadowice | 35.81 | |||
5 | Brachaczek Emilia | 99 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 36.20 | |||
6 | Leszczyñska Julia | 99 | KS Fala Niepo³omice | 36.37 | |||
7 | Dziubliñska Maja | 98 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 37.00 | |||
8 | Rola Monika | 98 | MKS Jordan Kraków | 37.00 | |||
9 | Konrad Monika | 98 | MKS Jordan Kraków | 38.00 | |||
10 | Gawe³ Aleksandra | 99 | MKS Jordan Kraków | 39.00 | |||
11 | Jelonek Justyna | 00 | KS Fala Niepo³omice | 39.16 | |||
12 | Bugajska Natalia | 00 | MUKS Gilus Gilowice | 44.00 | |||
13 | Szyrmel Aleksandra | 00 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 45.04 | |||
14 | Janik Milena | 99 | KS Fala Niepo³omice | 45.88 | |||
15 | B¹k Oliwia | 98 | PUKS Karol Wadowice | 46.52 | |||
16 | Dziadek Julia | 99 | ULKS Victoria Kozy | 48.74 | |||
17 | ¯ak Karolina | 98 | Szk. P³ywania Lider Wadowice | 50.00 | |||
18 | Bryndza Monika | 98 | Szk. P³ywania Lider Wadowice | 55.00 | |||
19 | PaŸdziora Karolina | 99 | PUKS Karol Wadowice | 57.10 | |||
20 | Skowron Aleksandra | 00 | PUKS Karol Wadowice | 58.47 | |||
21 | G³uc Adrianna | 99 | PUKS Karol Wadowice | 1:06.45 | |||
22 | Bogucka Karolina | 00 | PUKS Karol Wadowice | 1:06.78 | |||
23 | Bogacz Patrycja | 01 | PUKS Karol Wadowice | 1:12.45 | |||
24 | Grzeczyñska Wiktoria | 00 | PUKS Karol Wadowice | 1:13.25 | |||
25 | Cierpia³ek Adrianna | 00 | PUKS Karol Wadowice | 1:17.34 | |||
26 | Skowron Martyna | 01 | PUKS Karol Wadowice | 1:17.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 21.11.09 - 14:55 | Ch³opców, 50m dowolny | 11 lat i m³odsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Macner Micha³ | 99 | ULKS Victoria Kozy | 34.12 | |||
2 | Drozdowicz-Nita Karol | 99 | SMS SwimArt Myœlenice | 35.94 | |||
3 | Pulkowski Mateusz | 98 | MKS Jordan Kraków | 36.00 | |||
4 | Gulis Bartosz | 98 | MKS Jordan Kraków | 37.00 | |||
5 | ¯urek Ernest | 98 | MKS Jordan Kraków | 37.00 | |||
6 | Dudziak Wiktor | 99 | KS Fala Niepo³omice | 38.22 | |||
7 | Buras Patryk | 98 | MKS Jordan Kraków | 39.00 | |||
8 | Wojtaszewski Oskar | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 40.00 | |||
9 | Kowalczyk Kacper | 98 | PUKS Karol Wadowice | 41.67 | |||
10 | Podkowa Kamil | 99 | KS Fala Niepo³omice | 42.29 | |||
11 | Sosna Tomasz | 01 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 43.21 | |||
12 | Majewski Maciej | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 43.50 | |||
13 | Bazyl Kamil | 00 | SMS SwimArt Myœlenice | 43.82 | |||
14 | Orze³ Piotr | 99 | PUKS Karol Wadowice | 46.57 | |||
15 | KuŸma Micha³ | 99 | PUKS Karol Wadowice | 46.98 | |||
16 | Kukie³a Daniel | 98 | Szk. P³ywania Lider Wadowice | 50.00 | |||
17 | Guzdek Marcin | 99 | PUKS Karol Wadowice | 52.80 | |||
18 | Stuglik Patryk | 00 | Szk. P³ywania Lider Wadowice | 55.00 | |||
19 | Drzazga Kamil | 00 | Szk. P³ywania Lider Wadowice | 55.00 | |||
20 | Niciñski Bartosz | 00 | KS Fala Niepo³omice | 55.21 | |||
21 | Kowalski Dominik | 98 | PUKS Karol Wadowice | 55.70 | |||
22 | Œliwa Jakub | 99 | PUKS Karol Wadowice | 56.19 | |||
23 | Leszczyñski Igor | 00 | PUKS Karol Wadowice | 58.67 | |||
24 | Brañka Kacper | 00 | PUKS Karol Wadowice | 59.38 | |||
25 | Guzdek Konrad | 99 | PUKS Karol Wadowice | 1:13.24 | |||
26 | Henke Marek | 00 | KS Fala Niepo³omice | NT | |||
27 | Batko Karol | 01 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 21.11.09 - 15:10 | Dziewcz¹t, 50m klasyczny | 11 lat i m³odsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Teul Patrycja | 98 | MKS Jordan Kraków | 44.00 | |||
2 | Ruga³a Anna | 98 | TS P³ywak Bochnia | 46.00 | |||
3 | Ogieg³o Dominika | 98 | PUKS Karol Wadowice | 46.53 | |||
4 | Szostak Agnieszka | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 49.67 | |||
5 | PaŸdziora Karolina | 99 | PUKS Karol Wadowice | 55.23 | |||
6 | Janik Milena | 99 | KS Fala Niepo³omice | 55.97 | |||
7 | Dziadek Julia | 99 | ULKS Victoria Kozy | 56.41 | |||
8 | ¯ak Karolina | 98 | Szk. P³ywania Lider Wadowice | 59.00 | |||
9 | Bryndza Monika | 98 | Szk. P³ywania Lider Wadowice | 1:00.00 | |||
10 | Sabuda Alicja | 00 | PUKS Karol Wadowice | 1:08.45 | |||
11 | Romanowska Wiktoria | 01 | PUKS Karol Wadowice | 1:20.56 | |||
12 | Grzeczyñska Wiktoria | 00 | PUKS Karol Wadowice | 1:20.67 | |||
13 | Wojtusik Melania | 00 | KS Fala Niepo³omice | NT | |||
14 | Filiks Tamara | 99 | KS Fala Niepo³omice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 21.11.09 - 15:20 | Ch³opców, 50m klasyczny | 11 lat i m³odsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Stasik Arkadiusz | 98 | MKS Jordan Kraków | 44.00 | |||
2 | Marecik Arkadiusz | 99 | KS Fala Niepo³omice | 49.00 | |||
3 | Krasoñ Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 50.00 | |||
4 | Majewski Maciej | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 51.00 | |||
5 | Bro¿yna Robert | 98 | UKS SP 8 Chrzanów | 52.50 | |||
6 | KuŸma Micha³ | 99 | PUKS Karol Wadowice | 53.23 | |||
7 | GwóŸdŸ Jan | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 54.50 | |||
8 | Bazyl Kamil | 00 | SMS SwimArt Myœlenice | 54.84 | |||
9 | Kukie³a Daniel | 98 | Szk. P³ywania Lider Wadowice | 1:05.00 | |||
10 | Stuglik Patryk | 00 | Szk. P³ywania Lider Wadowice | 1:10.00 | |||
11 | Drzazga Kamil | 00 | Szk. P³ywania Lider Wadowice | 1:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 21.11.09 - 15:25 | Dziewcz¹t, 50m grzbietowy | 10 lat i m³odsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Wójtowicz Anna | 99 | MKS Jordan Kraków | 44.00 | |||
2 | Szyrmel Aleksandra | 00 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 47.99 | |||
3 | Bugajska Natalia | 00 | MUKS Gilus Gilowice | 48.00 | |||
4 | Wojtusik Melania | 00 | KS Fala Niepo³omice | 52.16 | |||
5 | Jelonek Justyna | 00 | KS Fala Niepo³omice | 54.02 | |||
6 | Rajca Julia | 00 | ULKS Victoria Kozy | 56.05 | |||
7 | Sabuda Alicja | 00 | PUKS Karol Wadowice | 1:02.47 | |||
8 | Skowron Aleksandra | 00 | PUKS Karol Wadowice | 1:06.47 | |||
9 | Bogucka Karolina | 00 | PUKS Karol Wadowice | 1:10.89 | |||
10 | G³uc Adrianna | 99 | PUKS Karol Wadowice | 1:14.23 | |||
11 | Bogacz Patrycja | 01 | PUKS Karol Wadowice | 1:16.24 | |||
12 | Skowron Martyna | 01 | PUKS Karol Wadowice | 1:18.36 | |||
13 | Cierpia³ek Adrianna | 00 | PUKS Karol Wadowice | 1:18.45 | |||
14 | Romanowska Wiktoria | 01 | PUKS Karol Wadowice | 1:19.23 | |||
15 | Filiks Tamara | 99 | KS Fala Niepo³omice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 21.11.09 - 15:35 | Ch³opców, 50m grzbietowy | 10 lat i m³odsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Macner Micha³ | 99 | ULKS Victoria Kozy | 39.26 | |||
2 | Dudziak Wiktor | 99 | KS Fala Niepo³omice | 42.88 | |||
3 | GwóŸdŸ Jan | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 46.20 | |||
4 | Podkowa Kamil | 99 | KS Fala Niepo³omice | 50.68 | |||
5 | Sosna Tomasz | 01 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 53.98 | |||
6 | Guzdek Marcin | 99 | PUKS Karol Wadowice | 54.17 | |||
7 | Niciñski Bartosz | 00 | KS Fala Niepo³omice | 55.87 | |||
8 | Orze³ Piotr | 99 | PUKS Karol Wadowice | 57.97 | |||
9 | Œliwa Jakub | 99 | PUKS Karol Wadowice | 58.15 | |||
10 | Brañka Kacper | 00 | PUKS Karol Wadowice | 1:05.46 | |||
11 | Leszczyñski Igor | 00 | PUKS Karol Wadowice | 1:08.34 | |||
12 | Guzdek Konrad | 99 | PUKS Karol Wadowice | 1:15.67 | |||
13 | Henke Marek | 00 | KS Fala Niepo³omice | NT | |||
14 | Batko Karol | 01 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 21.11.09 - 15:40 | Dziewcz¹t, 100m zmienny | 12 lat i m³odsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Bazyl Magdalena | 97 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:16.52 | |||
2 | Bo¿ek Dominika | 97 | UKP Unia Oœwiêcim | 1:19.06 | |||
3 | Pi¹tek Monika | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:22.45 | |||
4 | Teul Patrycja | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:28.00 | |||
5 | Podgórni Marcelina | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:31.81 | |||
6 | Kopp Nikoletta | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:35.83 | |||
7 | Kolber Roksana | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 1:36.00 | |||
8 | Siciñska Aleksandra | 98 | KS Fala Niepo³omice | 1:37.79 | |||
9 | Drewnicka agdalenaM | 97 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:42.20 | |||
10 | Brachaczek Emilia | 99 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:44.20 | |||
11 | Szostak Agnieszka | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:49.82 | |||
12 | Wojas Natalia | 97 | KS Fala Niepo³omice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 21.11.09 - 15:50 | Ch³opców, 100m zmienny | 12 lat i m³odsi Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Tombarkiewicz Józef | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:14.52 | |||
2 | Ruszkowski Kacper | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:18.00 | |||
3 | M³ynarczyk Adrian | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:20.87 | |||
4 | Sordyl Mateusz | 99 | ULKS Victoria Kozy | 1:21.00 | |||
5 | Wawer Mateusz | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:23.89 | |||
6 | ¯o³dak Dominik | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:25.75 | |||
7 | Sumara Benjamin | 99 | CSiR MOS D¹browa Górnicza | 1:27.00 | |||
8 | Tyrka Krzysztof | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:28.00 | |||
9 | WoŸniak Wiktor | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:32.14 | |||
10 | Lechowicz Artur | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:32.26 | |||
11 | Batko Daniel | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:32.44 | |||
12 | Ciastoñ Sebastian | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:33.00 | |||
13 | Stasik Arkadiusz | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:34.00 | |||
14 | Kuleta Jakub | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:34.00 | |||
15 | Drozdowicz-Nita Karol | 99 | SMS SwimArt Myœlenice | 1:36.33 | |||
16 | Chalibo¿ek Kamil | 97 | KS Fala Niepo³omice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 21.11.09 - 16:00 | Dziewcz¹t, 100m motylkowy | 12 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Sudek Agnieszka | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:24.92 | |||
2 | Kurkiewicz Kamila | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:28.82 | |||
3 | Bo¿ek Izabela | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:32.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 21.11.09 - 16:00 | Ch³opców, 100m motylkowy | 12 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Goleniec £ukasz | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:21.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 21.11.09 - 16:05 | Dziewcz¹t, 100m dowolny | 11 - 12 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Bazyl Magdalena | 97 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:07.89 | |||
2 | Moskal Karolina | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:11.67 | |||
3 | Pi¹tek Monika | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:14.11 | |||
4 | Kurkiewicz Kamila | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:15.15 | |||
5 | Wojas Natalia | 97 | KS Fala Niepo³omice | 1:15.85 | |||
6 | Polak Justyna | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:16.00 | |||
7 | Bañbor Aleksandra | 97 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:17.00 | |||
8 | Ko³odziejak Karolina | 98 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:18.00 | |||
9 | Wolny Magdalena | 98 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:19.00 | |||
10 | Podgórni Marcelina | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:21.02 | |||
11 | Drewnik Aleksandra | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:21.46 | |||
12 | S³adek Patrycja | 97 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:22.00 | |||
13 | Makocka Ma³gorzata | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:27.00 | |||
14 | Drewnicka agdalenaM | 97 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:27.54 | |||
15 | Kopp Nikoletta | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:27.63 | |||
16 | Rola Monika | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:28.00 | |||
17 | Chudaszek Angelika | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:38.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 21.11.09 - 16:15 | Ch³opców, 100m dowolny | 11 - 12 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Ruszkowski Kacper | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:05.25 | |||
2 | Lechowicz Filip | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:08.96 | |||
3 | M³ynarczyk Adrian | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:09.78 | |||
4 | Wêglarz Kamil | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:10.52 | |||
5 | Stettner Jakub | 97 | BBOSiR Bielko Bia³a | 1:11.00 | |||
6 | Malich Krzysztof | 97 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:12.00 | |||
7 | Marciniec Patryk | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:12.25 | |||
8 | Wrzeszcz Sebastian | 97 | ULKS Victoria Kozy | 1:12.60 | |||
9 | W¹sowicz Hubert | 98 | CSiR MOS D¹browa Górnicza | 1:15.00 | |||
10 | Wojtaszek Micha³ | 97 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:15.00 | |||
11 | Pniak Miko³aj | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:16.95 | |||
12 | WoŸniak Wiktor | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:19.34 | |||
13 | Seweryn dawid | 98 | CSiR MOS D¹browa Górnicza | 1:21.00 | |||
14 | Szura Bartosz | 97 | KS Fala Niepo³omice | 1:22.31 | |||
15 | Pulkowski Mateusz | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:25.00 | |||
16 | Feuer Micha³ | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:28.00 | |||
17 | Buras Patryk | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:30.00 | |||
18 | Kowalczyk Kacper | 98 | PUKS Karol Wadowice | 1:30.89 | |||
19 | W¹drzyk Micha³ | 97 | PUKS Karol Wadowice | 1:31.56 | |||
20 | Skawiñski Maciej | 97 | PUKS Karol Wadowice | 1:54.93 | |||
21 | Rychlik Kuba | 97 | PUKS Karol Wadowice | 1:57.16 | |||
22 | Dyduch Dominik | 97 | PUKS Karol Wadowice | 2:02.34 | |||
23 | Siemianowski Damian | 97 | KS Fala Niepo³omice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 21.11.09 - 16:30 | Dziewcz¹t, 100m klasyczny | 12 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Bo¿ek Dominika | 97 | UKP Unia Oœwiêcim | 1:32.20 | |||
2 | Sudek Agnieszka | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:36.44 | |||
3 | S³adek Patrycja | 97 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:40.00 | |||
4 | Bo¿ek Izabela | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:43.00 | |||
5 | Drewnik Aleksandra | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:45.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 21.11.09 - 16:35 | Ch³opców, 100m klasyczny | 12 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Stettner Jakub | 97 | BBOSiR Bielko Bia³a | 1:24.00 | |||
2 | ¯o³dak Dominik | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:28.82 | |||
3 | Goleniec £ukasz | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:29.25 | |||
4 | Marciniec Patryk | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:32.75 | |||
5 | Janus Bart³omiej | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:38.00 | |||
6 | Wojtaszek Micha³ | 97 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:38.55 | |||
7 | Batko Daniel | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:39.45 | |||
8 | Siemianowski Damian | 97 | KS Fala Niepo³omice | 1:41.16 | |||
9 | Rychlik Kuba | 97 | PUKS Karol Wadowice | 2:02.78 | |||
10 | Dyduch Dominik | 97 | PUKS Karol Wadowice | 2:12.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 21.11.09 - 16:45 | Dziewcz¹t, 100m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Moskal Karolina | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:19.64 | |||
2 | Mielczarek Anna | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:20.00 | |||
3 | Kurowska Wanda | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:22.00 | |||
4 | Polak Justyna | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:28.25 | |||
5 | Kolber Roksana | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 1:31.00 | |||
6 | Dziubliñska Maja | 98 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:32.85 | |||
7 | Banaœ Monika | 98 | PUKS Karol Wadowice | 1:35.21 | |||
8 | Bañbor Aleksandra | 97 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:38.12 | |||
9 | Konrad Monika | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 21.11.09 - 16:50 | Ch³opców, 100m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Tombarkiewicz Józef | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:12.17 | |||
2 | Wrzeszcz Sebastian | 97 | ULKS Victoria Kozy | 1:15.48 | |||
3 | Wêglarz Kamil | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:18.00 | |||
4 | Wawer Mateusz | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:18.91 | |||
5 | Lechowicz Artur | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:20.53 | |||
6 | Lechowicz Filip | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:22.04 | |||
7 | Malich Krzysztof | 97 | TKKF Szczyg³owice Knurów | 1:25.00 | |||
8 | Gulis Bartosz | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:28.00 | |||
9 | Juszczyk Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:28.00 | |||
10 | Janus Bart³omiej | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:28.75 | |||
11 | Pniak Miko³aj | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:29.13 | |||
12 | ¯urek Ernest | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:30.00 | |||
13 | Chalibo¿ek Kamil | 97 | KS Fala Niepo³omice | 1:34.54 | |||
14 | Szura Bartosz | 97 | KS Fala Niepo³omice | 1:36.26 | |||
15 | Krasoñ Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:40.00 | |||
16 | Bro¿yna Robert | 98 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:48.00 | |||
17 | W¹drzyk Micha³ | 97 | PUKS Karol Wadowice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 21.11.09 - 17:00 | 4 x 25m dowolny | Open Lista zg³oszeñ |
1 | SP Lider Wadowice | Szk. P³ywania Lider Wadowice | 2:00.00 | ||||
2 | Fala Niepo³omice 2 | KS Fala Niepo³omice | NT | ||||
3 | Fala Niepo³omice 3 | KS Fala Niepo³omice | NT | ||||
4 | Fala Niepo³omice 1 | KS Fala Niepo³omice | NT | ||||
5 | P³ywak Bochnia 1 | TS P³ywak Bochnia | NT |