Sobota Pływacka Runda V '09 Finał Skawina, 28.11.2009 |
1 - Sobota Pływacka Runda V '09 Finał | 28.11.09 - 10:05 |
Konkurencja 1 28.11.09 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Studzińska Wiktoria | 96 | MKS Jordan Kraków | 32.20 | |||
2 | Góralczyk Nikolina | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 32.25 | |||
3 | Janiczek Joanna | 96 | UKP Unia Oświêcim | 32.30 | |||
4 | Kwiatkowska Kaja | 96 | MKS Jordan Kraków | 32.78 | |||
5 | Sirignano Luigia | 96 | MKS Jordan Kraków | 32.88 | |||
6 | Jawor Agnieszka | 96 | MKS Jordan Kraków | 32.90 | |||
7 | Sowa Marta | 96 | MKS Jordan Kraków | 33.15 | |||
8 | Makocka Izabela | 96 | MKS Jordan Kraków | 33.65 | |||
9 | Widomska Paulina | 97 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 34.00 | |||
10 | Marcisz Anna | 96 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 34.00 | |||
11 | Szczyrbak Kornelia | 96 | MKS Jordan Kraków | 34.11 | |||
12 | Potêpa Karolina | 96 | MKS Jordan Kraków | 34.38 | |||
13 | Sikora Justyna | 96 | UKP Unia Oświêcim | 34.48 | |||
14 | Samulik Magdalena | 97 | ZKS Unia Tarnów | 34.90 | |||
15 | Jaśkiewicz Klaudia | 97 | TS Pływak Bochnia | 35.50 | |||
16 | Banach Aleksandra | 96 | MKS Jordan Kraków | 35.60 | |||
17 | Kuzera Agata | 97 | MKS Jordan Kraków | 35.77 | |||
18 | Kozioł Żaklina | 98 | ZKS Unia Tarnów | 35.80 | |||
19 | Całka Anna | 97 | TS Pływak Bochnia | 36.50 | |||
20 | Dyna Angelika | 97 | MKS Jordan Kraków | 36.50 | |||
21 | Piworowicz Agnieszka | 96 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 37.00 | |||
22 | Hyży Aneta | 96 | MKS Jordan Kraków | 37.12 | |||
23 | Bazyl Magdalena | 97 | MSP Aquarius Myślenice | 37.12 | |||
24 | Chmielek Anna | 96 | MKS Jordan Kraków | 37.18 | |||
25 | Piątek Monika | 97 | MKS Jordan Kraków | 37.19 | |||
26 | Bednarz Aleksandra | 96 | MKS Jordan Kraków | 37.40 | |||
27 | Kurkiewicz Kamila | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 37.85 | |||
28 | Świderska Patrycja | 97 | TS Pływak Bochnia | 38.00 | |||
29 | Kurowska Wanda | 98 | MKS Jordan Kraków | 38.00 | |||
30 | Orczykowska Wioletta | 97 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 38.00 | |||
31 | Kaczmarczyk Dagmara | 96 | TS Pływak Bochnia | 38.00 | |||
32 | Nowak Oliwia | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 38.12 | |||
33 | Frosztêga Agnieszka | 96 | MSP Aquarius Myślenice | 38.22 | |||
34 | Bożek Dominika | 97 | UKP Unia Oświêcim | 38.26 | |||
35 | Kozik Anna | 98 | TS Pływak Bochnia | 38.50 | |||
36 | Wawrzusiszyn Dominika | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 39.10 | |||
37 | Leśniewska Barbara | 97 | MKS Jordan Kraków | 39.50 | |||
38 | Lesiak Agnieszka | 98 | MKS Jordan Kraków | 40.13 | |||
39 | Korzonek Urszula | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 40.20 | |||
40 | Tutunciu Sara | 98 | ZKS Unia Tarnów | 40.50 | |||
41 | Moskal Karolina | 97 | MKS Jordan Kraków | 40.60 | |||
42 | Żmudka Anna | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 41.00 | |||
43 | Ogiegło Dominika | 98 | PUKS Karol Wadowice | 42.06 | |||
44 | Ocylok Dominika | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 42.25 | |||
45 | Kopp Nikoletta | 98 | MSP Aquarius Myślenice | 42.52 | |||
46 | Mielczarek Anna | 98 | MKS Jordan Kraków | 43.00 | |||
47 | Makocka Małgorzata | 98 | MKS Jordan Kraków | 43.00 | |||
48 | Podgórni Marcelina | 97 | MKS Jordan Kraków | 43.12 | |||
49 | Zamachowska Wiktoria | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 43.50 | |||
50 | Jarzyna Julia | 98 | MKS Jordan Kraków | 43.85 | |||
51 | Śreniawska Gabriela | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 44.00 | |||
52 | Skrzypek Malwina | 98 | MKS Jordan Kraków | 44.03 | |||
53 | Rugała Anna | 98 | TS Pływak Bochnia | 44.50 | |||
54 | Michałowska Wiktoria | 98 | MKS Jordan Kraków | 45.94 | |||
55 | Wątor Karolina | 98 | MKS Jordan Kraków | 46.45 | |||
56 | Lusina Anna | 96 | UKS Siemaszka Piekary | 47.66 | |||
57 | Sołytsik Lidia | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 48.00 | |||
58 | Rola Monika | 98 | MKS Jordan Kraków | 48.00 | |||
59 | Duran Ewa | 97 | MKS Jordan Kraków | 48.12 | |||
60 | Gandurska Nina | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 49.00 | |||
61 | Chudaszek Angelika | 98 | MKS Jordan Kraków | 50.00 | |||
62 | Kwiatkowska Klementyna | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 50.00 | |||
63 | Kowalewska Karolina | 98 | MKS Jordan Kraków | 50.00 | |||
64 | Drewnicka Magdalena | 97 | MSP Aquarius Myślenice | 50.01 | |||
65 | Szostak Agnieszka | 98 | MSP Aquarius Myślenice | 51.12 | |||
66 | Grządziel Natalia | 98 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
67 | Pankowska Wiktoria | 98 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | NT | |||
68 | Pisznot Małgorzata | 98 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
69 | Nowak Weronika | 98 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
70 | Jamroży Kinga | 98 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 28.11.09 - 10:25 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Ciêżkowski Dominik | 96 | MKS Jordan Kraków | 26.77 | |||
2 | Baran Filip | 96 | MKS Jordan Kraków | 31.39 | |||
3 | Litwa Krzysztof | 96 | MKS Jordan Kraków | 32.03 | |||
4 | Czekaj Kamil | 96 | MKS Jordan Kraków | 32.15 | |||
5 | Chołda Łukasz | 97 | MKS Jordan Kraków | 32.22 | |||
6 | Pniak Mikołaj | 97 | MKS Jordan Kraków | 32.75 | |||
7 | Trojak Jakub | 97 | TS Pływak Bochnia | 33.50 | |||
8 | Zych Kamil | 96 | KS Wiking Brzesko | 33.50 | |||
9 | Ruszkowski Kacper | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 33.82 | |||
10 | Woźniak Piotr | 96 | MKS Jordan Kraków | 34.50 | |||
11 | Skowron Tomasz | 96 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 35.00 | |||
12 | Goleniec Łukasz | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 35.25 | |||
13 | Śieprawski Jakub | 96 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 35.43 | |||
14 | Cieślar Igor | 97 | MKS Jordan Kraków | 35.64 | |||
15 | Ojczyk Grzegorz | 96 | MKS Jordan Kraków | 35.89 | |||
16 | Bochenek Patryk | 97 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 36.00 | |||
17 | Młynarczyk Adrian | 97 | MKS Jordan Kraków | 36.60 | |||
18 | Bułka Aleksander | 97 | MKS Jordan Kraków | 36.64 | |||
19 | Wawer Mateusz | 97 | MKS Jordan Kraków | 36.64 | |||
20 | Bijak Patryk | 96 | MKS Jordan Kraków | 36.68 | |||
21 | Łach Grzegorz | 97 | TS Pływak Bochnia | 37.00 | |||
22 | Pieśniak Jakub | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 37.15 | |||
23 | Skrzypek Grzegorz | 97 | MKS Jordan Kraków | 37.67 | |||
24 | Lelek Mateusz | 96 | MKS Jordan Kraków | 37.80 | |||
25 | Woźniczka Jakub | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 38.10 | |||
26 | Ziemianin Konrad | 97 | MKS Jordan Kraków | 38.68 | |||
27 | Nagi Mateusz | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 38.75 | |||
28 | Kocwa Paweł | 97 | LKS Kmita Zabierzów | 39.50 | |||
29 | Wêglarz Kamil | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 39.50 | |||
30 | Kuleta Jakub | 98 | MKS Jordan Kraków | 40.00 | |||
31 | Noworyta Dawid | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 40.00 | |||
32 | Maślanka Szymon | 96 | PUKS Karol Wadowice | 40.00 | |||
33 | Goliński Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 40.10 | |||
34 | Lechowicz Artur | 97 | MKS Jordan Kraków | 40.39 | |||
35 | Raczkowski Dominik | 97 | MKS Jordan Kraków | 40.45 | |||
36 | Juszczyk Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 41.00 | |||
37 | Leś Filip | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 41.20 | |||
38 | Kwiecień Jakub | 97 | MKS Jordan Kraków | 41.27 | |||
39 | Batko Daniel | 97 | MKS Jordan Kraków | 41.37 | |||
40 | Buczek Antoni | 98 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 43.21 | |||
41 | Zabiegaj Jan | 96 | UKS Siemaszka Piekary | 43.22 | |||
42 | Feuer Michał | 98 | MKS Jordan Kraków | 44.00 | |||
43 | Żurek Ernest | 98 | MKS Jordan Kraków | 45.00 | |||
44 | Popiela Mateusz | 97 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 45.65 | |||
45 | Pulkowski Mateusz | 98 | MKS Jordan Kraków | 46.00 | |||
46 | Konicki Konrad | 98 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 46.00 | |||
47 | Kłapa Filip | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 46.00 | |||
48 | Gulis Bartosz | 98 | MKS Jordan Kraków | 47.00 | |||
49 | Konicki Dawid | 98 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 50.00 | |||
50 | Leżoń Wojciech | 98 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
51 | Książek Ignacy | 98 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 28.11.09 - 10:40 | Dziewcząt, 400m zmienny | 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Dworaczek Paulina | 96 | MKS Jordan Kraków | 5:23.30 | |||
2 | Nowosad Katarzyna | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 5:31.22 | |||
3 | Nowosad Katarzyna | 96 | LKS Kmita Zabierzów | 5:31.22 | |||
4 | Hyży Aneta | 96 | MKS Jordan Kraków | 5:58.98 | |||
5 | Pabian Agnieszka | 96 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 28.11.09 - 10:50 | Chłopców, 400m zmienny | 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Wojdak Wojciech | 96 | KS Wiking Brzesko | 5:05.05 | |||
2 | Szymanowski Jakub | 96 | UKP Unia Oświêcim | 5:27.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 28.11.09 - 10:55 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Sudek Agnieszka | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:48.18 | |||
2 | Samulik Magdalena | 97 | ZKS Unia Tarnów | 2:49.50 | |||
3 | Stelmach Weronika | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:56.64 | |||
4 | Kuzera Agata | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:04.50 | |||
5 | Kurkiewicz Kamila | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 3:04.55 | |||
6 | Podyma Kinga | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:08.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 28.11.09 - 11:00 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Pniak Mikołaj | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:34.16 | |||
2 | Lechowicz Filip | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:38.93 | |||
3 | Ruszkowski Kacper | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 2:42.50 | |||
4 | Cieślar Igor | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:51.69 | |||
5 | Janus Tomasz | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 2:53.15 | |||
6 | Woźniczka Jakub | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 2:55.05 | |||
7 | Żołdak Dominik | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 3:00.51 | |||
8 | Korzym Szymon | 97 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 3:03.00 | |||
9 | Łach Grzegorz | 97 | TS Pływak Bochnia | 3:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 28.11.09 - 11:10 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Gruca Nina | 98 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 1:26.54 | |||
2 | Maślany Katarzyna | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:27.00 | |||
3 | Grabczyńska Agnieszka | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:27.52 | |||
4 | Teul Patrycja | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:29.00 | |||
5 | Lesiak Agnieszka | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:29.11 | |||
6 | Zamachowska Wiktoria | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:29.30 | |||
7 | Żmudka Anna | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:30.00 | |||
8 | Michałowska Wiktoria | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:30.08 | |||
9 | Klaper Natalia | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:30.42 | |||
10 | Jarzyna Julia | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:33.76 | |||
11 | Śreniawska Gabriela | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:34.00 | |||
12 | Radoń Sonia | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:35.02 | |||
13 | Kinczkowska Kaja | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:35.50 | |||
14 | Lipowska Maria | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:36.20 | |||
15 | Pêkala Marta | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:42.00 | |||
16 | Nêdza Adrianna | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:50.30 | |||
17 | Kinczkowska Dominika | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:50.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 28.11.09 - 11:15 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Jarmuła Miłosz | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:22.45 | |||
2 | Sawera Krystian | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:24.04 | |||
3 | Dąbrowski Jakub | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:26.33 | |||
4 | Buczek Antoni | 98 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 1:32.12 | |||
5 | Kuznoczka Juri | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:33.20 | |||
6 | Wołek Kamil | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:33.85 | |||
7 | Żurek Ernest | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:34.00 | |||
8 | Batko Igor | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:34.73 | |||
9 | Kolba Konrad | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:35.03 | |||
10 | Ziemianin Jakub | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:38.50 | |||
11 | Konicki Dawid | 98 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 1:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 28.11.09 - 11:25 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Michalczyk Urszula | 97 | TS Pływak Bochnia | 1:20.50 | |||
2 | Suder Marta | 97 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 1:21.32 | |||
3 | Całka Anna | 97 | TS Pływak Bochnia | 1:22.00 | |||
4 | Sirignano Luigia | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:22.65 | |||
5 | Człowiek Roksana | 96 | UKP Unia Oświêcim | 1:24.43 | |||
6 | Studzińska Wiktoria | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:28.07 | |||
7 | Jaśkiewicz Klaudia | 97 | TS Pływak Bochnia | 1:29.00 | |||
8 | Kaczmarczyk Dagmara | 96 | TS Pływak Bochnia | 1:30.00 | |||
9 | Wawrzusiszyn Dominika | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:30.11 | |||
10 | Piątek Monika | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:30.84 | |||
11 | Mróz Aleksandra | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:31.17 | |||
12 | Świderska Patrycja | 97 | TS Pływak Bochnia | 1:32.00 | |||
13 | Chechelska Joanna | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:32.35 | |||
14 | Czekaj Anna | 97 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 1:33.21 | |||
15 | Podgórni Marcelina | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:33.33 | |||
16 | Widomska Katarzyna | 98 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 1:35.00 | |||
17 | Hanusek Uta | 96 | UKS Siemaszka Piekary | 1:35.66 | |||
18 | Mielczarek Anna | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:36.00 | |||
19 | Janiczek Joanna | 96 | UKP Unia Oświêcim | 1:36.98 | |||
20 | Maślany Katarzyna | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:37.00 | |||
21 | Jamroży Kinga | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:37.08 | |||
22 | Rugała Anna | 98 | TS Pływak Bochnia | 1:38.00 | |||
23 | Gazeł Maria | 96 | UKS Siemaszka Piekary | 1:38.65 | |||
24 | Radoń Sonia | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:39.65 | |||
25 | Przywara Dominika | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:40.33 | |||
26 | Przywara Dominika | 97 | LKS Kmita Zabierzów | 1:40.33 | |||
27 | Lipowska Maria | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:40.50 | |||
28 | Majerańczyk Klaudia | 96 | UKS Siemaszka Piekary | 1:40.66 | |||
29 | Nowak Weronika | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:42.16 | |||
30 | Grządziel Natalia | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:43.14 | |||
31 | Ogiegło Dominika | 98 | PUKS Karol Wadowice | 1:43.74 | |||
32 | Gołyźniak Karolina | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:44.00 | |||
33 | Kwiatkowska Klementyna | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:45.00 | |||
34 | Bednarz Aleksandra | 98 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 1:46.54 | |||
35 | Dryja Alicja | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:47.50 | |||
36 | Dolna Anna | 96 | UKS Siemaszka Piekary | 1:47.65 | |||
37 | Stanek Anna | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:47.67 | |||
38 | Wątor Karolina | 98 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 28.11.09 - 11:40 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Mikoś Dawid | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:17.72 | |||
2 | Skowron Tomasz | 96 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 1:20.00 | |||
3 | Szymanowski Jakub | 96 | UKP Unia Oświêcim | 1:20.44 | |||
4 | Baran Filip | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:22.20 | |||
5 | Trojak Jakub | 97 | TS Pływak Bochnia | 1:24.00 | |||
6 | Czekaj Kamil | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:25.30 | |||
7 | Maślanka Szymon | 96 | PUKS Karol Wadowice | 1:26.12 | |||
8 | Skrzypek Grzegorz | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:27.55 | |||
9 | Żołdak Dominik | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:28.42 | |||
10 | Karwala Maciej | 96 | MKS Jordan Kraków | 1:29.10 | |||
11 | Nagi Mateusz | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:29.18 | |||
12 | Machno Andrzej | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:30.04 | |||
13 | Janus Tomasz | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:30.25 | |||
14 | Misterka Krzysztof | 97 | ZKS Unia Tarnów | 1:32.00 | |||
15 | Batko Daniel | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:33.62 | |||
16 | Tyrka Krzysztof | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:35.00 | |||
17 | Książek Ignacy | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:35.30 | |||
18 | Śnieżek Maksymilian | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:35.64 | |||
19 | Stasik Arkadiusz | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:37.00 | |||
20 | Kłapa Filip | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 1:41.00 | |||
21 | Leżoń Wojciech | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:41.19 | |||
22 | Woźniak Wiktor | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:43.48 | |||
23 | Kuznoczka Juri | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:43.50 | |||
24 | Staniszewski Michał | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:43.84 | |||
25 | Krasoń Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:44.00 | |||
26 | Popiela Mateusz | 97 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 1:48.65 | |||
27 | Dudek Kamil | 97 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
28 | Kica Paweł | 96 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 28.11.09 - 11:55 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Dworaczek Paulina | 96 | MKS Jordan Kraków | 28.50 | |||
2 | Góralczyk Nikolina | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.27 | |||
3 | Sowa Marta | 96 | MKS Jordan Kraków | 29.39 | |||
4 | Widomska Paulina | 97 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 30.01 | |||
5 | Kwiatkowska Kaja | 96 | MKS Jordan Kraków | 30.07 | |||
6 | Bazyl Magdalena | 97 | MSP Aquarius Myślenice | 30.21 | |||
7 | Jawor Agnieszka | 96 | MKS Jordan Kraków | 30.43 | |||
8 | Makocka Izabela | 96 | MKS Jordan Kraków | 30.68 | |||
9 | Orczykowska Wioletta | 97 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 30.75 | |||
10 | Machowska Inez | 96 | KS Wiking Brzesko | 31.00 | |||
11 | Marcisz Anna | 96 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 31.00 | |||
12 | Suder Marta | 97 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 31.12 | |||
13 | Frosztêga Agnieszka | 96 | MSP Aquarius Myślenice | 31.20 | |||
14 | Dyna Angelika | 97 | MKS Jordan Kraków | 32.00 | |||
15 | Leśniewska Barbara | 97 | MKS Jordan Kraków | 32.08 | |||
16 | Michalczyk Urszula | 97 | TS Pływak Bochnia | 32.50 | |||
17 | Pabian Agnieszka | 96 | MKS Jordan Kraków | 32.94 | |||
18 | Człowiek Roksana | 96 | UKP Unia Oświêcim | 32.96 | |||
19 | Podyma Kinga | 97 | MKS Jordan Kraków | 33.20 | |||
20 | Miernik Daria | 97 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 33.21 | |||
21 | Bednarz Aleksandra | 96 | MKS Jordan Kraków | 33.30 | |||
22 | Kozik Anna | 98 | TS Pływak Bochnia | 33.50 | |||
23 | Kurowska Wanda | 98 | MKS Jordan Kraków | 34.00 | |||
24 | Nowak Oliwia | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 34.05 | |||
25 | Kopp Nikoletta | 98 | MSP Aquarius Myślenice | 34.11 | |||
26 | Czekaj Anna | 97 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 34.32 | |||
27 | Grabczyńska Agnieszka | 98 | ZKS Unia Tarnów | 34.42 | |||
28 | Chechelska Joanna | 97 | MKS Jordan Kraków | 34.50 | |||
29 | Mróz Aleksandra | 97 | MKS Jordan Kraków | 34.50 | |||
30 | Stelmach Weronika | 97 | MKS Jordan Kraków | 34.72 | |||
31 | Teul Patrycja | 98 | MKS Jordan Kraków | 35.00 | |||
32 | Klaper Natalia | 98 | ZKS Unia Tarnów | 35.11 | |||
33 | Przywara Dominika | 97 | LKS Kmita Zabierzów | 35.66 | |||
34 | Przywara Dominika | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 35.66 | |||
35 | Tutunciu Sara | 98 | ZKS Unia Tarnów | 35.76 | |||
36 | Makocka Małgorzata | 98 | MKS Jordan Kraków | 36.00 | |||
37 | Widomska Katarzyna | 98 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 36.00 | |||
38 | Skrzypek Malwina | 98 | MKS Jordan Kraków | 36.05 | |||
39 | Kinczkowska Kaja | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 36.20 | |||
40 | Dolna Anna | 96 | UKS Siemaszka Piekary | 36.54 | |||
41 | Gazeł Maria | 96 | UKS Siemaszka Piekary | 36.55 | |||
42 | Ślêczkowska Weronika | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 36.70 | |||
43 | Bar Agata | 97 | UKS Siemaszka Piekary | 36.97 | |||
44 | Pankowska Wiktoria | 98 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 37.65 | |||
45 | Majerańczyk Klaudia | 96 | UKS Siemaszka Piekary | 37.65 | |||
46 | Pisznot Małgorzata | 98 | MKS Jordan Kraków | 37.71 | |||
47 | Drewnicka Magdalena | 97 | MSP Aquarius Myślenice | 37.87 | |||
48 | Konrad Monika | 98 | MKS Jordan Kraków | 38.00 | |||
49 | Kowalewska Karolina | 98 | MKS Jordan Kraków | 38.00 | |||
50 | Hanusek Uta | 96 | UKS Siemaszka Piekary | 38.76 | |||
51 | Pasternak Katarzyna | 96 | UKS Siemaszka Piekary | 38.76 | |||
52 | Rola Monika | 98 | MKS Jordan Kraków | 39.00 | |||
53 | Gandurska Nina | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 39.00 | |||
54 | Bednarz Aleksandra | 98 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 39.78 | |||
55 | Dryja Alicja | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 40.20 | |||
56 | Gołyźniak Karolina | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 42.00 | |||
57 | Nêdza Adrianna | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 42.50 | |||
58 | Lusina Anna | 96 | UKS Siemaszka Piekary | 42.55 | |||
59 | Szostak Agnieszka | 98 | MSP Aquarius Myślenice | 43.25 | |||
60 | Kopek Anna | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 43.50 | |||
61 | Chudaszek Angelika | 98 | MKS Jordan Kraków | 44.00 | |||
62 | Kinczkowska Dominika | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 44.50 | |||
63 | Nowak Ewa | 96 | UKS Siemaszka Piekary | 47.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 28.11.09 - 12:15 | Chłopców, 50m dowolny | 11 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Mikoś Dawid | 96 | MKS Jordan Kraków | 29.06 | |||
2 | Woźniak Piotr | 96 | MKS Jordan Kraków | 29.08 | |||
3 | Tombarkiewicz Józef | 97 | MKS Jordan Kraków | 29.50 | |||
4 | Lelek Mateusz | 96 | MKS Jordan Kraków | 29.75 | |||
5 | Kica Paweł | 96 | MKS Jordan Kraków | 29.95 | |||
6 | Karwala Maciej | 96 | MKS Jordan Kraków | 30.39 | |||
7 | Zabiegaj Jan | 96 | UKS Siemaszka Piekary | 30.44 | |||
8 | Kawiecki Rafał | 96 | MKS Jordan Kraków | 30.57 | |||
9 | Misterka Krzysztof | 97 | ZKS Unia Tarnów | 31.50 | |||
10 | Bochenek Patryk | 97 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 32.00 | |||
11 | Jarmuła Miłosz | 98 | ZKS Unia Tarnów | 32.48 | |||
12 | Kocwa Paweł | 97 | LKS Kmita Zabierzów | 33.20 | |||
13 | Śieprawski Jakub | 96 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 33.23 | |||
14 | Marciniec Patryk | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 33.45 | |||
15 | Machno Andrzej | 97 | MKS Jordan Kraków | 34.50 | |||
16 | Juszczyk Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 35.00 | |||
17 | Pulkowski Mateusz | 98 | MKS Jordan Kraków | 35.00 | |||
18 | Tyrka Krzysztof | 98 | MKS Jordan Kraków | 35.00 | |||
19 | Stasik Arkadiusz | 98 | MKS Jordan Kraków | 36.00 | |||
20 | Gulis Bartosz | 98 | MKS Jordan Kraków | 36.00 | |||
21 | Woźniak Wiktor | 97 | MKS Jordan Kraków | 36.22 | |||
22 | Ziemianin Jakub | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 36.30 | |||
23 | Noworyta Dawid | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 36.50 | |||
24 | Szwed Adrian | 98 | ZKS Unia Tarnów | 36.67 | |||
25 | Kwiecień Jakub | 97 | MKS Jordan Kraków | 37.09 | |||
26 | Leś Filip | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 37.50 | |||
27 | Batko Igor | 98 | MKS Jordan Kraków | 37.57 | |||
28 | Konicki Konrad | 98 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 38.00 | |||
29 | Wołek Kamil | 98 | MKS Jordan Kraków | 38.59 | |||
30 | Kolba Konrad | 98 | MKS Jordan Kraków | 39.48 | |||
31 | Wójtowicz Maciej | 98 | UKS Siemaszka Piekary | 39.77 | |||
32 | Krasoń Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 40.00 | |||
33 | Feuer Michał | 98 | MKS Jordan Kraków | 40.00 | |||
34 | Staniszewski Michał | 98 | MKS Jordan Kraków | 40.40 | |||
35 | Dudek Kamil | 97 | MKS Jordan Kraków | 42.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 28.11.09 - 12:25 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Nowosad Katarzyna | 96 | UKS Ósemka Oświêcim | 2:31.05 | |||
2 | Nowosad Katarzyna | 96 | LKS Kmita Zabierzów | 2:31.05 | |||
3 | Szczyrbak Kornelia | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:34.97 | |||
4 | Potêpa Karolina | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:39.00 | |||
5 | Sudek Agnieszka | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:41.13 | |||
6 | Banach Aleksandra | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:45.60 | |||
7 | Moskal Karolina | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:46.28 | |||
8 | Miernik Daria | 97 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 2:49.87 | |||
9 | Gruca Nina | 98 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 2:53.21 | |||
10 | Piworowicz Agnieszka | 96 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 2:57.00 | |||
11 | Kozioł Żaklina | 98 | ZKS Unia Tarnów | 2:58.00 | |||
12 | Polak Justyna | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 3:00.25 | |||
13 | Ocylok Dominika | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 3:01.15 | |||
14 | Korzonek Urszula | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 3:09.30 | |||
15 | Ślêczkowska Weronika | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 3:10.12 | |||
16 | Sołytsik Lidia | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 3:15.00 | |||
17 | Duran Ewa | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:16.28 | |||
18 | Pêkala Marta | 98 | UKS Ósemka Oświêcim | 3:25.00 | |||
19 | Konrad Monika | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 28.11.09 - 12:40 | Chłopców, 200m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Ciêżkowski Dominik | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:12.51 | |||
2 | Litwa Krzysztof | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:30.50 | |||
3 | Zych Kamil | 96 | KS Wiking Brzesko | 2:35.00 | |||
4 | Wawer Mateusz | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:44.14 | |||
5 | Lechowicz Artur | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:44.66 | |||
6 | Tombarkiewicz Józef | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:44.89 | |||
7 | Lechowicz Filip | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:44.89 | |||
8 | Wêglarz Kamil | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 2:45.00 | |||
9 | Ojczyk Grzegorz | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:45.26 | |||
10 | Ziemianin Konrad | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:46.69 | |||
11 | Bijak Patryk | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:46.76 | |||
12 | Bułka Aleksander | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:48.58 | |||
13 | Młynarczyk Adrian | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:50.86 | |||
14 | Pieśniak Jakub | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 2:55.07 | |||
15 | Kawiecki Rafał | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:55.76 | |||
16 | Korzym Szymon | 97 | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 3:00.00 | |||
17 | Goliński Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:00.01 | |||
18 | Dąbrowski Jakub | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:03.29 | |||
19 | Sawera Krystian | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:08.12 | |||
20 | Śnieżek Maksymilian | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:15.00 | |||
21 | Kuleta Jakub | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:15.00 | |||
22 | Szwed Adrian | 98 | ZKS Unia Tarnów | 3:16.50 | |||
23 | Raczkowski Dominik | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:26.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 28.11.09 - 12:55 | Dziewcząt, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Machowska Inez | 96 | KS Wiking Brzesko | 10:30.50 | |||
2 | Bożek Dominika | 97 | UKP Unia Oświêcim | 10:38.21 | |||
3 | Sikora Justyna | 96 | UKP Unia Oświêcim | 11:09.52 | |||
4 | Stanek Anna | 97 | MKS Jordan Kraków | 11:47.89 | |||
5 | Polak Justyna | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 12:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 28.11.09 - 13:10 | Chłopców, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Wojdak Wojciech | 96 | KS Wiking Brzesko | 9:09.09 | |||
2 | Chołda Łukasz | 97 | MKS Jordan Kraków | 10:10.49 | |||
3 | Goleniec Łukasz | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 11:05.00 | |||
4 | Marciniec Patryk | 97 | UKS Ósemka Oświêcim | 11:22.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 28.11.09 - 13:25 | Dziewcząt, 4 x 100m zmienny | 11 - 13 lat Lista zgłoszeń |
1 | Jordan 96 TEAM K1 | MKS Jordan Kraków | 4:46.00 | ||||
2 | Jordan 96 TEAM K2 | MKS Jordan Kraków | 4:58.00 | ||||
3 | STP Nowy Sącz | Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz | 5:10.00 | ||||
4 | Jordan 97 K1 | MKS Jordan Kraków | 5:12.50 | ||||
5 | Pływak Bochnia | TS Pływak Bochnia | 5:15.00 | ||||
6 | Jordan 97 K2 | MKS Jordan Kraków | 5:24.70 | ||||
7 | Ósemka Oświêcim K12 | UKS Ósemka Oświêcim | 5:44.50 | ||||
8 | Unia Tarnów | ZKS Unia Tarnów | 5:55.00 | ||||
9 | Jordan K2 - J | MKS Jordan Kraków | 5:55.80 | ||||
10 | Jordan K1 - J | MKS Jordan Kraków | 5:59.50 | ||||
11 | Ósemka Oświêcim K11 | UKS Ósemka Oświêcim | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 28.11.09 - 13:40 | Chłopców, 4 x 100m zmienny | 11 - 13 lat Lista zgłoszeń |
1 | Jordan 96 TEAM M1 | MKS Jordan Kraków | 4:30.00 | ||||
2 | Jordan 96 TEAM M2 | MKS Jordan Kraków | 4:48.00 | ||||
3 | Jordan 97 M1 | MKS Jordan Kraków | 4:51.55 | ||||
4 | Jordan 97 M2 | MKS Jordan Kraków | 5:01.20 | ||||
5 | Ósemka Oświêcim M | UKS Ósemka Oświêcim | 5:16.67 | ||||
6 | Unia Tarnów | ZKS Unia Tarnów | 5:50.00 | ||||
7 | Jordan M1 - J | MKS Jordan Kraków | 6:14.70 | ||||
8 | Jordan M2 - J | MKS Jordan Kraków | 6:33.80 |