IV Miko豉jkowe Zawody w P造waniu Bydgoszcz, 5.12.2009 |
Konkurencja 1 5.12.09 | Dziewcz靖, 50m dowolny | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
1 2 3 4 5 | KWIATKOWSKA, OLIWIA KIPCZAK, Michalina WUDNIAK, MAGDALENA KIPCZAK, Zuzanna NOWAK, Ma貪orzata | 02 02 02 02 02 | UKS Osowa Góra Uks Tytan 65 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Uks Tytan 65 Bydgoszcz Siódemka Brodnica | 1:30.00 1:24.00 1:20.00 1:21.00 1:30.00 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | DZIERKACZ, Kaja KOZIKOWSKA, Zuzanna LISI垶KA, Zuzanna GOΒMBIEWSKA, Natalia PSUTY, Paulina ROSIAK, PAULA | 02 01 01 02 01 02 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra | 1:18.00 1:15.21 1:10.11 1:13.00 1:17.15 1:20.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | GRYGOROWICZ, Julia PAWLAK, Julia RASZKA, Martyna ZAG紑SKA, Natalia BxSZKOWSKA, Weronika JABΜ垶KA, Zuzanna | 00 00 02 02 01 02 | "Jacques" W這c豉wek "Jacques" W這c豉wek Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 1:10.00 1:10.00 1:08.00 1:09.00 1:10.00 1:10.00 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | GULCZY垶KA, MONIKA SOBCZAK, Martyna LEWICKA, Natalia PATRONIAK, Olga RUSZTYK, Maja TRAMBOWICZ, Zuzanna | 02 01 02 00 01 02 | Muks Rekin Bydgoszcz Siódemka Brodnica Mks-Sp63 Bydgoszcz "Jacques" W這c豉wek Delfin Inowroc豉w Mks-Sp63 Bydgoszcz | 1:00.00 59.00 58.00 59.00 59.00 1:04.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | NIEMCZYK, Alicja RAKOWSKA-PORA, JULIA BUDZY垶KA, Natalia KIN, NATALIA SOBIESI垶KA, Zuzanna RATAJCZAK, Julia | 01 00 01 01 01 00 | UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz 茳emka Toru Muks Rekin Bydgoszcz Siódemka Brodnica Delfin Inowroc豉w | 57.01 52.00 52.00 52.00 54.00 58.00 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KLOCEK, Monika HOLAK, Marta JASI垶KA, Maja SZYMA垶KA, Wiktoria MRUGOWSKA, Malwina KRAWCZAK, DARIA | 00 01 00 00 00 00 | Siódemka Brodnica UKS Osowa Góra "Jacques" W這c豉wek Delfin Inowroc豉w Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 51.80 49.01 48.00 48.12 50.00 52.00 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KRULIKOWSKA, Paulina STREICH, Klaudia M仕A, MILENA PUCZKARSKA, Magda KOCZOROWSKA, LIWIA JENDRASIAK, Nicole | 01 01 00 00 01 00 | 茳emka Toru Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz Delfin Inowroc豉w | 48.00 47.00 45.00 46.00 47.00 48.00 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KOTOWSKA, Oliwia MATUSZEWSKA, Kasia GRABOWSKA, Jagoda POLASIK, ALICJA KNAPOWSKA, Kaja SZUBARTOWSKA, POLA | 01 01 00 00 01 01 | UKS Osowa Góra UKS Osowa Góra Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz | 44.44 43.01 43.00 43.00 44.17 45.00 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | TOMKOWICZ, WIKTORIA 狹K, Ma貪orzata STECKIEWICZ, JULIA MACIEJEWSKA, PAULINA KOMENDARCZYK, Aga ZASADA, Marta | 00 00 00 00 00 01 | Muks Rekin Bydgoszcz Siódemka Brodnica UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek | 42.00 40.30 37.00 39.00 41.00 42.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 5.12.09 | Ch這pców, 50m dowolny | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13 |
1 2 3 4 5 | ZIELI垶KI, Piotr WOSZY垶KI, DOMINIK BUJALSKI, Hubert LANDOWSKI, TOMASZ TRUCHLEWSKI, Damian | 02 02 02 02 01 | Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 1:46.00 1:30.00 1:27.00 1:30.00 1:33.00 |
Seria 2 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | LASKOWSKI, Piotr PUx, NORBERT KARCZEWSKI, FILIP KRUCZKOWSKI, Kacper DZIKOWSKI, DAWID D且ROWSKI, Bartosz | 02 02 02 01 02 02 | Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz | 1:20.00 1:15.00 1:14.00 1:14.78 1:18.00 1:21.00 |
Seria 3 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | ROZWARSKI, Mateusz OSSOWSKI, Damian CZ邘ZAK, Oliwier SOBK紟, Dominik BOΑZIΜ, Igor SZCZECHOWICZ, ADAM | 02 02 01 02 02 02 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz UKS Osowa Góra | 1:09.00 1:08.00 1:05.14 1:06.00 1:09.00 1:10.00 |
Seria 4 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAKOWSKI, Krystian KOΜDZIEJSKI, Mateusz JURKIEWICZ, Filip MICHALEWSKI, MAKSYMILIAN KUKUx, Bartosz WΜDARCZYK, PIOTR | 02 01 01 02 00 02 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz "Jacques" W這c豉wek Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra "Jacques" W這c豉wek UKS Osowa Góra | 1:04.00 1:02.00 59.14 1:01.00 1:02.00 1:05.00 |
Seria 5 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | RUDNICKI, SZYMON KAMI垶KI, Bartosz LEMA哸ZYK-DALMER, Dawid KU, WIKTOR KOWALCZYK, Oliwier KLACZY垶KI, JAKUB | 00 01 01 02 01 00 | Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Delfin Inowroc豉w Mks-Sp63 Bydgoszcz | 59.00 59.00 55.21 58.00 59.00 59.00 |
Seria 6 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | LUFI垶KI, Franciszek WALCZAK, MIKOxJ KRZYNOWEK, JAKUB WIERZBOWSKI, Norbert KOWALCZYK, Oskar SZYMA垶KI, Kacper | 01 01 00 01 01 00 | "Jacques" W這c豉wek Muks Rekin Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz 茳emka Toru Delfin Inowroc豉w "Jacques" W這c豉wek | 55.00 55.00 54.00 54.30 55.00 55.00 |
Seria 7 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | JANISZEWSKI, Jeremiasz PRZEWΜKA, Filip TYMI垶KI, Jakub CYRANKOWSKI, Jakub ADAMCZYK, Mateusz SIKORSKI, Damian | 01 01 01 01 01 00 | 茳emka Toru 茳emka Toru Uks Tytan 65 Bydgoszcz 茳emka Toru 茳emka Toru "Jacques" W這c豉wek | 53.60 52.60 52.00 52.50 53.10 54.00 |
Seria 8 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | WINIEWSKI, Jakub G牞KA, Olaf MALINOWSKI, Igor MA鬢OWIAK, MICHA STEFANIAK, Olaf GLONEK, Maciej | 01 00 01 00 01 00 | 茳emka Toru "Jacques" W這c豉wek Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek Mks-Sp63 Bydgoszcz "Jacques" W這c豉wek | 50.20 50.00 50.00 50.00 50.12 52.00 |
Seria 9 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | WINIEWSKI, Filip DERESZEWSKI, Hubert MATUSZY垶KA, Igor SZRULL, Adrian ZIELI垶KI, Filip PLISZKA, MAKSYMILIAN | 01 00 01 00 01 00 | 茳emka Toru "Jacques" W這c豉wek Mks-Sp63 Bydgoszcz Siódemka Brodnica Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 50.00 50.00 49.52 50.00 50.00 50.00 |
Seria 10 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | KLINIEWSKI, Miko豉j BILSKI, Kacper SOBCZAK, ADRIAN CHUDZI垶KI, PATRYK JANCZENKO, JAKUB KOPCZY垶KI, PAWE | 01 01 00 00 01 01 | UKS Osowa Góra Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek | 48.01 47.00 46.00 46.00 47.00 49.00 |
Seria 11 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | KOCIUBA, Kajetan KULPA, MICHA KOZAR, Oskar TILLINGER, Samuel JARANOWSKI, Igor WAMKA, Mateusz | 01 01 01 00 01 01 | 茳emka Toru Uks Kurort Ciechocinek Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz 茳emka Toru UKS Osowa Góra | 44.80 44.00 43.14 44.00 44.50 45.50 |
Seria 12 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | STSIEWSKI, Krystian CZAPIEWSKI, Iwo SZUMSKI, Pawe 烘UDZIEJEWSKI, Pawe KWIECIE, JAKUB DERENGOWSKI, Dawid | 01 01 01 00 01 00 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Delfin Inowroc豉w Uks Kurort Ciechocinek Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 43.00 42.00 41.32 41.90 42.50 43.00 |
Seria 13 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | CIOCH, MATEUSZ KUBI, KAMIL CZY浩WSKI, Patryk WUDNIAK, Jakub JANICKI, Kacper STELIGA, FILIP | 01 00 00 00 01 00 | Muks Rekin Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Delfin Inowroc豉w UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz | 41.00 40.00 39.00 39.88 40.50 41.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 5.12.09 | Dziewcz靖, 50m grzbietowy | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
1 2 3 4 5 | PSUTY, Paulina KWIATKOWSKA, OLIWIA PRYΜWSKA, Oliwia KIPCZAK, Michalina KOZIKOWSKA, Zuzanna | 01 02 01 02 01 | Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 1:23.14 1:18.00 1:10.45 1:11.00 1:20.01 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | BRZEZI垶KA, Anna KIPCZAK, Zuzanna SZCZECHOWSKA, WERONIKA DZIERKACZ, Kaja GOΒMBIEWSKA, Natalia GRYGOROWICZ, Julia | 02 02 00 02 02 00 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz "Jacques" W這c豉wek | 1:09.57 1:08.00 1:04.00 1:05.45 1:08.00 1:10.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | RASZKA, Martyna LISI垶KA, Zuzanna ZAG紑SKA, Natalia BxSZKOWSKA, Weronika POLASIK, Paulina JABΜ垶KA, Zuzanna | 02 01 02 01 01 02 | Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Uks Tytan 65 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 1:03.32 1:03.11 1:03.00 1:03.00 1:03.26 1:04.00 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | WASELA, Paulina PATRONIAK, Julia WR笅LEWSKA, WIKTORIA DZIARSKA, OLIWIA 灣IKLI垶KA, Julia PAWLAK, Julia | 01 00 00 02 00 00 | Mks-Sp63 Bydgoszcz "Jacques" W這c豉wek Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek "Jacques" W這c豉wek "Jacques" W這c豉wek | 1:01.15 59.00 59.00 59.00 1:00.00 1:02.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | PATRONIAK, Olga TRAMBOWICZ, Zuzanna KIN, NATALIA BAJDA, KINGA GULCZY垶KA, MONIKA UBERT, Viktoria | 00 02 01 01 02 01 | "Jacques" W這c豉wek Mks-Sp63 Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek Muks Rekin Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 58.00 56.92 55.00 56.00 57.00 58.14 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | NIEMCZYK, Alicja HOLAK, Marta KRULIKOWSKA, Paulina MI, AGATA GAWRYCH, MARIA KLAMECKA, JULIA | 01 01 01 00 00 01 | UKS Osowa Góra UKS Osowa Góra 茳emka Toru Uks Kurort Ciechocinek Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek | 54.02 52.00 52.00 52.00 52.00 55.00 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | GREKIEWICZ, Marta LUTOBORSKA, ZUZANNA KNAPOWSKA, Kaja KOCZOROWSKA, LIWIA POLASIK, ALICJA LEWICKA, Natalia | 01 00 01 01 00 02 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 51.12 50.00 49.47 50.00 51.00 51.80 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | JASI垶KA, Maja ZASADA, Marta KOTOWSKA, Oliwia URBANOWICZ, LAURA GROCHOWSKA, Paulina SZUBARTOWSKA, POLA | 00 01 01 01 00 01 | "Jacques" W這c豉wek KP Delfin Wloclawek UKS Osowa Góra Uks Kurort Ciechocinek Uks Tytan 65 Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz | 49.00 47.00 46.00 46.20 48.00 49.00 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | PIETRZAK, Patrycja GRABOWSKA, Jagoda STECKIEWICZ, JULIA WINIEWSKA, Oliwia MATUSZEWSKA, Kasia TOMKOWICZ, WIKTORIA | 00 00 00 00 01 00 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Uks Tytan 65 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Muks Rekin Bydgoszcz | 45.82 44.00 40.00 43.00 45.02 46.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 5.12.09 | Ch這pców, 50m grzbietowy | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
1 2 3 4 5 | TRUCHLEWSKI, Damian WOSZY垶KI, DOMINIK DZIKOWSKI, DAWID BANACH, Micha KACZMAREK, Jakub | 01 02 02 02 02 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz UKS Osowa Góra UKS Osowa Góra Uks Tytan 65 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 1:21.00 1:18.00 1:14.00 1:16.00 1:21.00 |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KARCZEWSKI, FILIP RUDNICKI, Gilbert LANDOWSKI, TOMASZ ROZWARSKI, Mateusz BUJALSKI, Hubert LASKOWSKI, Piotr | 02 02 02 02 02 02 | UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 1:12.00 1:11.33 1:10.00 1:11.00 1:11.80 1:12.36 |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | BOΑZIΜ, Igor D且ROWSKI, Bartosz MICHALEWSKI, MAKSYMILIAN SOBK紟, Dominik ZIELI垶KI, Piotr FRONCZ-ZAKRZEWSKI, Dawid | 02 02 02 02 02 01 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 1:10.00 1:07.92 1:07.00 1:07.00 1:09.54 1:10.00 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KOΜDZIEJSKI, Mateusz WΜDARCZYK, PIOTR NOWAKOWSKI, Krystian KU, WIKTOR OSSOWSKI, Damian SZCZECHOWICZ, ADAM | 01 02 02 02 02 02 | "Jacques" W這c豉wek UKS Osowa Góra Uks Tytan 65 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra | 1:05.00 1:03.00 1:01.00 1:02.00 1:04.42 1:06.00 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | MARKOWSKI, Marcin RUDNICKI, SZYMON CYRANKOWSKI, Jakub WAJER, Kacper KLACZY垶KI, JAKUB KUKUx, Bartosz | 01 00 01 01 00 00 | UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz 茳emka Toru UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz "Jacques" W這c豉wek | 59.01 59.00 58.60 59.00 59.00 1:00.00 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | GLONEK, Maciej WIERZBOWSKI, Norbert SZYMA垶KI, Kacper MALINOWSKI, Igor KAMI垶KI, Bartosz SIKORSKI, Damian | 00 01 00 01 01 00 | "Jacques" W這c豉wek 茳emka Toru "Jacques" W這c豉wek Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra "Jacques" W這c豉wek | 55.00 54.50 54.00 54.00 55.00 56.00 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | PRZEWΜKA, Filip WALCZAK, MIKOxJ TYMI垶KI, Jakub KOPCZY垶KI, PAWE PLISZKA, MAKSYMILIAN GRISZCZUK, Aleksander | 01 01 01 01 00 01 | 茳emka Toru Muks Rekin Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek Mks-Sp63 Bydgoszcz "Jacques" W這c豉wek | 53.30 53.00 53.00 53.00 53.00 54.00 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | WINIEWSKI, Filip G牞KA, Olaf DERENGOWSKI, Dawid KRYSZAK, KACPER KWASOWSKI, Mateusz WINIEWSKI, Jakub | 01 00 00 00 01 01 | 茳emka Toru "Jacques" W這c豉wek Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz 茳emka Toru 茳emka Toru | 52.20 49.00 49.00 49.00 51.40 52.30 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | PASTERNACKI, MIKOxJ STSIEWSKI, Krystian KUCHTA, KONRAD CZAPIEWSKI, Iwo MALAK, Miko豉j KULPA, MICHA | 01 01 00 01 01 01 | Uks Kurort Ciechocinek Uks Tytan 65 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek | 47.30 47.00 46.80 47.00 47.25 48.00 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | JANICKI, Kacper DOBECKI, Miko豉j KΜS, Adrian PORCZY垶KI, MICHA KUBI, KAMIL TILLINGER, Samuel | 01 00 00 00 00 00 | UKS Osowa Góra Delfin Inowroc豉w Uks Tytan 65 Bydgoszcz TP Olimpijczyk Aleksandrów Muks Rekin Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 44.01 42.77 41.00 41.88 43.00 46.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 5.12.09 | Dziewcz靖, 50m klasyczny | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | WUDNIAK, MAGDALENA POLASIK, Paulina BRZEZI垶KA, Anna | 02 01 02 | UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 1:45.00 1:20.00 1:25.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | KIN, Laura PRYΜWSKA, Oliwia KOWALSKA, Marta BR紌DA, Martyna PATRONIAK, Julia | 01 01 01 01 00 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Siódemka Brodnica Siódemka Brodnica "Jacques" W這c豉wek | 1:17.14 1:14.23 1:10.30 1:13.00 1:15.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | 灣IKLI垶KA, Julia WASELA, Paulina SOBCZAK, Martyna UBERT, Viktoria SZCZECHOWSKA, WERONIKA RATAJCZAK, Julia | 00 01 01 01 00 00 | "Jacques" W這c豉wek Mks-Sp63 Bydgoszcz Siódemka Brodnica Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Delfin Inowroc豉w | 1:10.00 1:04.12 1:02.00 1:02.47 1:05.00 1:10.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | DEPCZY垶KA, Zuzanna KRAWCZAK, DARIA MI, AGATA FRYDRYCH, Nicole KLOCEK, Monika MACIEJEWSKA, Weronika | 01 00 00 01 00 01 | 茳emka Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek Mks-Sp63 Bydgoszcz Siódemka Brodnica Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 1:00.00 59.00 58.00 58.74 59.23 1:01.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | STREICH, Klaudia RAKOWSKA-PORA, JULIA LUTOBORSKA, ZUZANNA GROCHOWSKA, Paulina JENDRASIAK, Nicole MRUGOWSKA, Malwina | 01 00 00 00 00 00 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Delfin Inowroc豉w Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 58.00 57.00 55.00 55.00 58.00 58.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | M仕A, MILENA GAWRYCH, MARIA MACIEJEWSKA, PAULINA PARADOWSKA, KINGA URBANOWICZ, LAURA SZYMA垶KA, Wiktoria | 00 00 00 01 01 00 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek Delfin Inowroc豉w | 53.00 50.00 49.00 49.00 51.00 53.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 5.12.09 | Ch這pców, 50m klasyczny | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 | CIBOROWSKI, Itan LEMA哸ZYK-DALMER, Dawid JURKIEWICZ, Filip STEFANIAK, Olaf RUDNICKI, Gilbert | 05 01 01 01 02 | MKS "Ros" Pisz Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | NT 1:13.25 1:09.47 1:12.51 1:25.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | FRONCZ-ZAKRZEWSKI, Dawid ADAMCZYK, Mateusz NOWAK, Cyprian KOCIUBA, Kajetan GRISZCZUK, Aleksander CZ邘ZAK, Oliwier | 01 01 01 01 01 01 | Mks-Sp63 Bydgoszcz 茳emka Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz 茳emka Toru "Jacques" W這c豉wek Mks-Sp63 Bydgoszcz | 1:05.12 1:01.40 59.23 59.50 1:02.00 1:08.76 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | JANCZENKO, JAKUB PASTERNACKI, MIKOxJ ZIELI垶KI, Filip BREGIER, Szymon SIE垶KI, Jakub WAMKA, Mateusz | 01 01 01 01 01 01 | Muks Rekin Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek Uks Tytan 65 Bydgoszcz Kp Mzos Plock Uks Tytan 65 Bydgoszcz UKS Osowa Góra | 58.00 58.00 57.00 57.62 58.00 58.24 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KLINIEWSKI, Miko豉j DERESZEWSKI, Hubert CHUDZI垶KI, PATRYK HOΡYN, DASTYN KRZYNOWEK, JAKUB KWIATKOWSKI, Kacper | 01 00 00 00 00 00 | UKS Osowa Góra "Jacques" W這c豉wek Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek Mks-Sp63 Bydgoszcz Siódemka Brodnica | 55.02 55.00 54.00 55.00 55.00 55.20 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KOZAR, Oskar SOBCZAK, ADRIAN CZY浩WSKI, Patryk KRYSZAK, KACPER MALAK, Miko豉j TYLICKI, MATEUSZ | 01 00 00 00 01 01 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz | 52.47 52.00 50.00 51.00 52.13 53.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 5.12.09 | Dziewcz靖, 25m motylkowy | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | WR笅LEWSKA, WIKTORIA KIN, Laura BR紌DA, Martyna | 00 01 01 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Siódemka Brodnica | 1:05.00 40.21 42.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KLAMECKA, JULIA FRYDRYCH, Nicole DEPCZY垶KA, Zuzanna BUDZY垶KA, Natalia GREKIEWICZ, Marta RUSZTYK, Maja | 01 01 01 01 01 01 | Uks Kurort Ciechocinek Mks-Sp63 Bydgoszcz 茳emka Toru 茳emka Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz Delfin Inowroc豉w | 28.00 26.36 25.00 26.00 26.74 35.35 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KOMENDARCZYK, Aga 狹K, Ma貪orzata WINIEWSKA, Oliwia PARADOWSKA, KINGA PIETRZAK, Patrycja MACIEJEWSKA, Weronika | 00 00 00 01 00 01 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz Siódemka Brodnica Uks Tytan 65 Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 21.00 20.40 19.00 20.00 20.70 25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 5.12.09 | Ch這pców, 25m motylkowy | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | CIBOROWSKI, Itan KOWALCZYK, Oliwier KRUCZKOWSKI, Kacper | 05 01 01 | MKS "Ros" Pisz Delfin Inowroc豉w Mks-Sp63 Bydgoszcz | NT 32.00 40.12 |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 | MATUSZY垶KA, Igor JANISZEWSKI, Jeremiasz NOWAK, Cyprian KOWALCZYK, Oskar | 01 01 01 01 | Mks-Sp63 Bydgoszcz 茳emka Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz Delfin Inowroc豉w | 27.14 26.30 26.31 29.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | JARANOWSKI, Igor MA鬢OWIAK, MICHA BREGIER, Szymon KWIECIE, JAKUB LUFI垶KI, Franciszek KWASOWSKI, Mateusz | 01 00 01 01 01 01 | 茳emka Toru Uks Kurort Ciechocinek Kp Mzos Plock Uks Kurort Ciechocinek "Jacques" W這c豉wek 茳emka Toru | 25.50 24.00 23.80 24.00 25.00 25.50 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | DOBECKI, Miko豉j SIE垶KI, Jakub 烘UDZIEJEWSKI, Pawe BILSKI, Kacper KUCHTA, KONRAD TYLICKI, MATEUSZ | 00 01 00 01 00 01 | Delfin Inowroc豉w Uks Tytan 65 Bydgoszcz Delfin Inowroc豉w Uks Tytan 65 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek Muks Rekin Bydgoszcz | 22.29 22.00 21.12 22.00 22.00 23.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | CIOCH, MATEUSZ SZUMSKI, Pawe PORCZY垶KI, MICHA WUDNIAK, Jakub KΜS, Adrian STELIGA, FILIP | 01 01 00 00 00 00 | Muks Rekin Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz TP Olimpijczyk Aleksandrów Delfin Inowroc豉w Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 20.00 19.85 17.77 19.53 20.00 21.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 5.12.09 | Mieszane, 4 x 25m zmienny | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | UKS Osowa Góra 1 Mks-Sp63 Bydgoszcz 2 Siódemka Brodnica 1 Mks-Sp63 Bydgoszcz 1 Mks-Sp63 Bydgoszcz 3 UKS Osowa Góra 2 | UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz Siódemka Brodnica Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra | NT 2:50.00 2:18.00 2:40.00 3:00.00 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | Muks Rekin Bydgoszcz 1 Delfin Inowroc豉w 2 Muks Rekin Bydgoszcz 2 Uks Kurort Ciechocinek 1 Delfin Inowroc豉w 1 Uks Tytan 65 Bydgoszcz 1 | Muks Rekin Bydgoszcz Delfin Inowroc豉w Muks Rekin Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek Delfin Inowroc豉w Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 1:23.00 1:20.00 1:20.00 1:20.00 1:20.00 1:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 5.12.09 | Dziewcz靖, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 5 | DRO, KATARZYNA OSI垶KA, Paulina MAZANOWSKA, Zuzanna GUZ, AGATA | 99 99 97 99 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Delfin Inowroc豉w Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 52.00 49.51 49.90 54.00 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | LICZNERSKA, Martyna MELZACKA, Aleksandra BUDZY垶KA, Weronika PIETREWICZ, Adrianna DOJCZMAN, ANNA ROGOZI垶KA, MAJA | 99 99 98 98 99 99 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz 茳emka Toru Mkp Toru鎍zyk Toru Mkp Toru鎍zyk Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 48.00 47.00 45.00 46.00 48.00 49.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | JAGOWDZIK, MARTA FABROWSKA, JULIA LEWANDOWSKA, Patrycja STACHURA, LAURA LATYSZOJC, Zuzanna DRABIKOWSKA, Karolina | 99 99 99 99 99 99 | Muks Rekin Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz 茳emka Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz 茳emka Toru Delfin Inowroc豉w | 44.00 43.00 43.00 43.00 43.00 45.00 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | JAGOWDZIK, BOGNA JANOWSKA, KAMILA GRABOWSKA, OLIWIA MOSZCZY垶KA, Sandra BUKOLT, EWELINA KORYTOWSKA, WIKTORIA | 99 99 98 99 99 98 | Muks Rekin Bydgoszcz UKS Osowa Góra Uks Kurort Ciechocinek UKP Wodnik W這c豉wek UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz | 42.00 40.15 40.00 40.00 40.20 42.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | PROKOPIUK, PAULA SEMENIUK, Olga PAUL, MARTYNA JANKOWSKA, Marta GAZDA, MARTYNA ZIELI垶KA, Patrycja | 99 98 98 98 99 98 | UKS Osowa Góra Delfin Inowroc豉w Muks Rekin Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz Siódemka Brodnica | 40.00 39.09 38.92 39.00 39.80 40.00 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KIPCZAK, Aleksndra WIELEWSKA, ALICJA KARCZEWSKA, DARIA IZAKIEWICZ, Klaudia HANDKE, KAMILA CHRNIAK, MILENA | 99 99 99 97 99 99 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz UKS Osowa Góra UKS Osowa Góra Ruch Grudzi鉅z TP Olimpijczyk Aleksandrów Muks Rekin Bydgoszcz | 38.50 37.20 36.90 37.00 37.70 38.80 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | PECZENIUK, Oliwia KUBANEK, Adrianna RUCI垶KA, Zuzanna LITWIN, JOANNA BRUDNICKA, ALEKSANDRA DYLEWICZ, NICOLE | 97 99 97 97 97 98 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz 茳emka Toru Uks Tytan 65 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek Uks Kurort Ciechocinek Mks-Sp63 Bydgoszcz | 36.00 36.00 34.00 35.60 36.00 36.00 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | MACIEJEWSKA, Patrycja KASPROWICZ, AGATA PORCZY垶KA, ZUZANNA PROCEK, Jagoda LEWICKA, ALICJA KIJEWSKA, Beata | 97 98 97 97 97 98 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz TP Olimpijczyk Aleksandrów Delfin Inowroc豉w Muks Rekin Bydgoszcz Siódemka Brodnica | 33.60 33.00 32.20 32.46 33.50 34.00 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | FRYCKOWSKA, Ntalia KWIATKOWSKA, Aleksandra TURAJCZYK, ALEKSANDRA ZASADZKA, Wiktoria RZEPA, Marta SZULC, Maja | 99 98 97 97 97 97 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz Siódemka Brodnica TP Olimpijczyk Aleksandrów Uks Tytan 65 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Siódemka Brodnica | 32.00 31.00 29.80 31.00 31.86 32.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 5.12.09 | Ch這pców, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 5 | WRONKOWSKI, MICHA FELSKI, Andrzej BRACISIEWICZ, Dawid BODZIOCH, PATRYK | 99 99 99 99 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Delfin Inowroc豉w Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 52.00 48.00 51.00 55.00 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZECHOWICZ, PAWE PLASKOTA, Hubert DYCH, BARTΜMIEJ CZERWI垶KI, Szymon DYMARCZYK, Konrad CIELEWICZ, MACIEJ | 99 98 99 99 97 99 | UKS Osowa Góra Delfin Inowroc豉w UKS Osowa Góra 茳emka Toru Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 42.10 40.00 39.77 39.80 40.00 43.00 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KUCHTA, KAMIL SOBIERALSKI, PATRYK KOZIKOWSKI, Micha LUFI垶KI, Aleksander GIL-PILARSKI, SZYMON KORNET, Cezary | 98 98 99 99 99 97 | Uks Kurort Ciechocinek Mks-Sp63 Bydgoszcz Ruch Grudzi鉅z KP Delfin Wloclawek Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 39.00 39.00 38.79 39.00 39.00 39.50 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZEPA垶KI, KACPER CZY浩WSKI, Kacper MARCHLIK, Kasjan KA烘IERSKI, FRANCISZEK KOWALEWSKI, MATEUSZ DEMBSKI, PATRYK | 99 97 99 99 97 99 | Muks Rekin Bydgoszcz Delfin Inowroc豉w Ruch Grudzi鉅z Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek UKS Osowa Góra | 38.00 38.00 37.88 38.00 38.00 38.07 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | WIERCZY垶KI, Stanis豉w MARKOWSKI, DANIEL WINIEWSKI, Dominik KLINIEWSKI, MICHA ARNDT, Miko豉j NOPIONTEK, Kacper | 97 98 98 99 97 98 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra | 37.50 37.00 36.11 36.53 37.00 37.80 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | NESTEROWICZ, Szymon CHΜPECKI, Jakub SZCZEPA垶KI, Mi這sz MICHALSKI, Filip SΣPICKI, Szymon OPACI垶KI, Oliwier | 99 97 97 97 97 98 | MTKP Delfin Toru Uks Tytan 65 Bydgoszcz MTKP Delfin Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz MTKP Delfin Toru | 36.00 35.00 34.00 34.13 35.00 36.00 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | CHORZ襾A, REMIGIUSZ KLEPACKI, Olaf MIERZEJEWSKI, Kornel ZASADA, Marcin SZPUCHA, KONRAD KAMIERCZAK, Mi這sz | 98 98 97 99 99 97 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Mkp Toru鎍zyk Toru MTKP Delfin Toru KP Delfin Wloclawek UKS Osowa Góra MTKP Delfin Toru | 34.00 34.00 33.00 33.87 34.00 34.00 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ROMANOWSKI, Kamil KODYMOWSKI, Adam LADEWSKI, Krystian CZERWI垶KI, Piotr GΜDEK, Micha BALCERZAK, Jêdrzej | 97 97 97 97 97 97 | MTKP Delfin Toru KP Delfin Wloclawek Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 33.00 30.40 30.00 30.10 31.80 33.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 5.12.09 | Dziewcz靖, 50m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 5 | JULKOWSKA, El瘺ieta MELZACKA, Aleksandra ROGOZI垶KA, MAJA MICHALSKA, NATALIA | 97 99 99 99 | Mks-Sp63 Bydgoszcz 茳emka Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 51.00 50.00 51.00 59.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | DRZEWIECKA, ALEKSANDRA NATALIE, Knopp TOMECKA, Joanna KNOPP, Natalie BOGALECKA, Daria GRODZKA, Maja | 97 98 99 98 99 97 | Uks Kurort Ciechocinek UKS Osowa Góra Uks Tytan 65 Bydgoszcz UKS Osowa Góra 茳emka Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz | 45.00 44.32 43.00 44.00 44.80 49.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | CHRNIAK, MILENA KOZΜWSKA, Sandra WERONIKA, Woroniecka BRZYCKA, Paulina PROKOPIUK, PAULA BUKOLT, EWELINA | 99 99 98 97 99 99 | Muks Rekin Bydgoszcz UKP Wodnik W這c豉wek Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra UKS Osowa Góra | 42.85 42.00 42.00 42.00 42.10 43.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | LASEK, Sandra KOTOWSKA, Julia MARCINIAK, Sara URBA垶KA, Joanna CHODUR, Klaudia KLAMECKA, MARIA | 98 98 98 97 98 99 | UKS Osowa Góra UKS Osowa Góra UKS Osowa Góra UKP Wodnik W這c豉wek UKS Osowa Góra Uks Kurort Ciechocinek | 41.54 39.00 38.23 39.00 40.00 41.80 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | BIENIAS, Paulina STACHOWICZ, PATRYCJA CUPRY, Joanna PIWKO, DOMINIKA BO浩JEWICZ, Katarzyna MARCINIAK, Sara | 97 97 97 98 97 99 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek Mks-Sp63 Bydgoszcz Siódemka Brodnica UKS Osowa Góra | 37.00 36.00 34.00 36.00 36.20 38.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 5.12.09 | Ch這pców, 50m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 5 | DULSKI, Cezary HOΑA, MIΜSZ RADZEWICZ, TOMASZ BODZIOCH, PATRYK | 99 99 99 99 | Ruch Grudzi鉅z Uks Kurort Ciechocinek Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 50.00 49.00 50.00 53.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | JABΜ垶KI, Jan DYKSA, KAMIL STACHOWIAK, Dawid KOZIKOWSKI, Micha W凹ONA, Marta GIL-PILARSKI, SZYMON | 99 98 99 99 99 99 | 茳emka Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Ruch Grudzi鉅z MTKP Delfin Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz | 49.00 46.00 44.00 45.87 48.00 49.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | OPACI垶KI, Oliwier LEWANDOWSKI, Kacper KABUx, KACPER SZULC, Hubert MAGELSKI, Jakub DYCH, BARTΜMIEJ | 98 99 99 99 99 99 | MTKP Delfin Toru Ruch Grudzi鉅z UKS Osowa Góra Siódemka Brodnica Uks Tytan 65 Bydgoszcz UKS Osowa Góra | 43.00 42.00 41.10 41.70 43.00 43.76 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ZI且KA, PIOTR LELI垶KI, Dawid WINIEWSKI, Dominik KRUCZKOWSKI, Jakub CIBOROWSKI, Natan GAPSKI, DOMINIK | 99 98 98 97 98 99 | TP Olimpijczyk Aleksandrów MTKP Delfin Toru UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz MKS "Ros" Pisz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 40.80 40.00 39.15 39.89 40.02 41.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZEBLEWSKI, Karol MICHALSKI, Filip WENDA, Patryk LADEWSKI, Krystian LEWANDOWSKI, Jakub BALCERZAK, Jêdrzej | 98 97 98 97 97 97 | UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz MTKP Delfin Toru Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 38.12 37.19 34.00 35.00 38.00 39.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 5.12.09 | Dziewcz靖, 50m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
1 2 3 4 5 | MICHALSKA, NATALIA RAJEWSKA, Dominika MAZANOWSKA, Zuzanna GUZ, AGATA WIECZOREK, NATALIA | 99 99 97 99 99 | Mks-Sp63 Bydgoszcz 茳emka Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 1:05.00 59.00 57.00 59.00 59.00 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | DRO, KATARZYNA LATYSZOJC, Zuzanna STACHURA, LAURA JAGOWDZIK, MARTA DRABIKOWSKA, Karolina OSI垶KA, Paulina | 99 99 99 99 99 99 | Mks-Sp63 Bydgoszcz 茳emka Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz Delfin Inowroc豉w Delfin Inowroc豉w | 55.00 54.00 53.00 54.00 54.00 56.12 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | BUDZY垶KA, Weronika DOJCZMAN, ANNA GRABOWSKA, OLIWIA ΣCZAK, Sylwia PIETREWICZ, Adrianna JAGOWDZIK, BOGNA | 98 99 98 99 98 99 | Mkp Toru鎍zyk Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mkp Toru鎍zyk Toru Muks Rekin Bydgoszcz | 52.00 51.00 51.00 51.00 52.00 52.20 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ZALEWSKA, KLARA GAWINECKA, DARIA KRZYSZKOWIAK, Monika KOZΜWSKA, Sandra ZIELI垶KA, Patrycja JANAKOWSKA, SARA | 99 98 97 99 98 98 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek Mks-Sp63 Bydgoszcz UKP Wodnik W這c豉wek Siódemka Brodnica Mks-Sp63 Bydgoszcz | 49.00 48.00 48.00 48.00 48.50 49.00 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | RYCZAK, JULIA MUCHEWICZ, DARIA DRZEWIECKA, ALEKSANDRA BARTNICKA, Patrycja BARA垶KA, Nina KOWALEWSKA, IZA | 99 99 97 99 98 99 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek Uks Kurort Ciechocinek 茳emka Toru Siódemka Brodnica Uks Kurort Ciechocinek | 48.00 47.00 46.50 47.00 47.20 48.00 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | GUTKOWSKA, Paulina STRZELECKA, Gabriela MIKIELSKA, DOROTA MA鬢OWIAK, Iga ZIELI垶KA, Karolina R荅A垶KA, Kinga | 98 98 98 99 98 98 | Siódemka Brodnica UKP Wodnik W這c豉wek Mks-Sp63 Bydgoszcz 茳emka Toru Siódemka Brodnica Siódemka Brodnica | 46.10 45.00 44.00 45.00 46.00 46.20 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | NATALIE, Knopp KNOPP, Natalie ORECHWO, Ma貪orzata GULCZY垶KA, MARTYNA LASEK, Sandra MISIASZEK, Maria | 98 98 97 98 98 98 | UKS Osowa Góra UKS Osowa Góra Uks Tytan 65 Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz UKS Osowa Góra Mkp Toru鎍zyk Toru | 43.76 42.14 41.00 41.00 42.15 44.00 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | URBA垶KA, Joanna LEWANDOWSKA, Paulina CHRUBCZY垶KA, Adrianna DYDUCH, Paulina JESIONOWSKA, Julia KASPROWICZ, Katarzyna | 97 97 97 98 97 97 | UKP Wodnik W這c豉wek Siódemka Brodnica Delfin Inowroc豉w UKS Osowa Góra Siódemka Brodnica KP Delfin Wloclawek | 40.00 39.00 38.00 38.12 39.70 40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 5.12.09 | Ch這pców, 50m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | FABISIAK, Jakub NOWAK, Rafa ZIENIEWICZ, Kosma HOΑA, MIΜSZ MA堲O, SERGIUSZ | 98 99 99 99 99 | MTKP Delfin Toru 茳emka Toru Uks Tytan 65 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek Mks-Sp63 Bydgoszcz | NT 54.40 51.00 52.00 59.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KUCHTA, KAMIL M丘ZKOWSKI, Damian FEREK, Jakub KORYTKO, Micha KRUCZKOWSKI, Jakub KALINA, TOBIASZ | 98 99 98 98 97 99 | Uks Kurort Ciechocinek Ruch Grudzi鉅z Mkp Toru鎍zyk Toru Siódemka Brodnica Mks-Sp63 Bydgoszcz TP Olimpijczyk Aleksandrów | 50.00 49.12 48.00 48.10 49.33 50.30 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SUJKOWSKI, MATEUSZ OLSZEWSKI, Karol DOBIAx, ROBERT WIERCZY垶KI, Stanis豉w CHΜPECKI, Hubert PANKOWSKI, Andrzej | 99 98 99 97 99 97 | UKS Osowa Góra Mkp Toru鎍zyk Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Siódemka Brodnica | 47.10 46.00 46.00 46.00 46.14 47.50 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | NOWI垶KI, MICHA POPxWSKI, ㄆkasz KRAWISZ, Szymon PARADOWSKI, Jacek CHRUCICKI, ΣKASZ DOJCZMAN, DAWID | 99 97 98 99 99 98 | UKS Osowa Góra UKP Wodnik W這c豉wek Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mkp Toru鎍zyk Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 45.13 44.00 43.00 43.50 44.00 46.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZERBETKA, MATEUSZ DERE, Dominik KAWKA, ADAM NOPIONTEK, Kacper DOBECKI, Jakub OSI垶KI, Adrian | 97 97 99 98 99 97 | Uks Kurort Ciechocinek Mks-Sp63 Bydgoszcz TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS Osowa Góra Delfin Inowroc豉w MTKP Delfin Toru | 43.00 42.50 41.70 42.15 42.71 43.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KUBACKI, JAKUB D且ROWSKI, Mateusz RUSZTYK, Jakub MR紌, Jakub URBA垶KI, Micha CZEMERYS, Kamil | 98 97 97 97 97 98 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Siódemka Brodnica Delfin Inowroc豉w Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz UKS Osowa Góra | 41.00 39.00 36.90 38.90 39.00 41.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 5.12.09 | Dziewcz靖, 50m motylkowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 | BRZYCKA, Paulina MYTLEWSKA, OLIWIA R荅A垶KA, Kinga LEWANDOWSKA, Patrycja | 97 99 98 99 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Siódemka Brodnica 茳emka Toru | 46.00 45.00 45.40 50.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | HY涉, KAROLINA KARCZEWSKA, DARIA CHODUR, Klaudia ZIELI垶KA, Aleksandra STASZAK, Monika PAUL, MARTYNA | 99 99 98 98 97 98 | TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS Osowa Góra UKS Osowa Góra Siódemka Brodnica Mks-Sp63 Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz | 42.20 41.70 39.00 40.30 42.00 44.16 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KIJEWSKA, Beata BUZANOWSKA, NATALIA BO浩JEWICZ, Katarzyna ZASADZKA, Wiktoria GUS, JULIA MA鬢OWIAK, Iga | 98 97 97 97 99 99 | Siódemka Brodnica Muks Rekin Bydgoszcz Siódemka Brodnica Uks Tytan 65 Bydgoszcz UKS Osowa Góra 茳emka Toru | 37.90 37.00 36.70 37.00 37.20 39.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | OLBI垶KA, Daria KOWALSKA, Monika WONICZAK, PAULINA MATUSIAK, Dominika PIOTROWSKA, Klaudia DZIARSKA, JULIA | 98 97 97 97 98 97 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz TP Olimpijczyk Aleksandrów KP Delfin Wloclawek Uks Tytan 65 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek | 36.00 34.96 32.80 33.13 35.50 36.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 5.12.09 | Ch這pców, 50m motylkowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | DULSKI, Cezary SOBIERALSKI, PATRYK MICHTA, DANIEL | 99 98 98 | Ruch Grudzi鉅z Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 53.67 45.00 46.00 |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 | RATAJCZAK, KACPER JAGODZI垶KI, Maksim KLINIEWSKI, MICHA BUDZY垶KI, Micha | 99 99 99 99 | Mks-Sp63 Bydgoszcz 茳emka Toru UKS Osowa Góra 茳emka Toru | 44.00 43.50 43.64 44.40 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | GW荅D, KAMIL FAC, Micha SZCZEPA垶KI, Mi這sz OLEKSY, Hubert LELI垶KI, Dawid SZCZEPA垶KI, KACPER | 98 98 97 98 98 99 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz MTKP Delfin Toru Uks Tytan 65 Bydgoszcz MTKP Delfin Toru Muks Rekin Bydgoszcz | 43.00 40.50 40.00 40.00 42.00 43.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | GALAS, Kacper xBI垶KI, ERNEST CUKANOW, MICHA SZPUCHA, KONRAD MARCINKOWSKI, Borys TWARDOWSKI, MATEUSZ | 98 98 99 99 99 99 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS Osowa Góra MTKP Delfin Toru TP Olimpijczyk Aleksandrów | 39.00 38.80 37.00 37.50 39.00 39.90 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | BODZIOCH, ANDRZEJ JAGODZI垶KI, Oskar KNAPOWSKI, Kacper RUCI垶KI, Konrad SZCZEBLEWSKI, Karol BOI垶KI, Dawid | 98 98 97 97 98 97 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek UKS Osowa Góra Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 36.00 35.00 31.84 32.60 36.00 37.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 5.12.09 | Dziewcz靖, 100m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | LICZNERSKA, Martyna WOJTASZAK, Karolina JANOWSKA, KAMILA | 99 96 99 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz Ruch Grudzi鉅z UKS Osowa Góra | 1:45.00 1:39.76 1:42.10 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | MOSZCZY垶KA, Sandra KORYTOWSKA, WIKTORIA PECZENIUK, Oliwia DULSKA, Natalia ΣCZAK, Sylwia | 99 98 97 99 99 | UKP Wodnik W這c豉wek Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Ruch Grudzi鉅z Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 1:38.00 1:35.00 1:26.00 1:34.87 1:37.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | GRZELLA, PAULINA WIELEWSKA, ALICJA RUCI垶KA, Zuzanna IZAKIEWICZ, Klaudia SEMENIUK, Olga D且ROWSKA, Alicja | 99 99 97 97 98 99 | Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Uks Tytan 65 Bydgoszcz Ruch Grudzi鉅z Delfin Inowroc豉w Siódemka Brodnica | 1:24.00 1:22.15 1:22.00 1:22.00 1:23.71 1:24.50 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KRUSZCZY垶KA, Julia RZEPA, Marta LEWICKA, ALICJA KASPROWICZ, AGATA STELMACHER, Katarzyna SZATKOWSKA, Emilia | 99 97 97 98 98 98 | Ruch Grudzi鉅z Uks Tytan 65 Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Ruch Grudzi鉅z UKS Osowa Góra | 1:18.29 1:14.00 1:13.50 1:14.00 1:16.22 1:21.29 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | PROCEK, Jagoda KWIATKOWSKA, Aleksandra TURAJCZYK, ALEKSANDRA NIKLARZ, Maria SZULC, Maja MACIEJEWSKA, Patrycja | 97 98 97 97 97 97 | Delfin Inowroc豉w Siódemka Brodnica TP Olimpijczyk Aleksandrów Ruch Grudzi鉅z Siódemka Brodnica Mks-Sp63 Bydgoszcz | 1:12.01 1:11.00 1:03.88 1:07.22 1:11.00 1:13.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 5.12.09 | Ch這pców, 100m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | WRONKOWSKI, MICHA DYKSA, KAMIL BRACISIEWICZ, Dawid | 99 98 99 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 1:52.00 1:46.00 1:48.00 |
Seria 2 z 8 |
2 3 4 5 | BRZ紎KIEWICZ, Dawid KA烘IERSKI, FRANCISZEK ZIENIEWICZ, Kosma FELSKI, Andrzej | 99 99 99 99 | Ruch Grudzi鉅z Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Delfin Inowroc豉w | 1:38.90 1:35.00 1:35.00 1:41.00 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | STACHOWIAK, Dawid LUFI垶KI, Aleksander PLASKOTA, Hubert MICHTA, DANIEL SZCZECHOWICZ, PAWE BU堲A, Wojciech | 99 99 98 98 99 98 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek Delfin Inowroc豉w Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Siódemka Brodnica | 1:34.00 1:32.00 1:30.00 1:31.00 1:32.86 1:34.20 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KICZA, Mateusz KORNET, Cezary MAGELSKI, Jakub BUDZY垶KI, Micha CZERWI垶KI, Szymon CZY浩WSKI, Kacper | 99 97 99 99 99 97 | Ruch Grudzi鉅z Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz 茳emka Toru 茳emka Toru Delfin Inowroc豉w | 1:28.49 1:27.70 1:25.00 1:27.70 1:27.90 1:29.00 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | CHΜPECKI, Jakub DEMBSKI, PATRYK RATAJCZAK, KACPER ARNDT, Miko豉j NESTEROWICZ, Szymon GALAS, Kacper | 97 99 99 97 99 98 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz MTKP Delfin Toru Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 1:22.00 1:22.00 1:21.00 1:21.00 1:22.00 1:23.50 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SΣPICKI, Szymon KLEPACKI, Olaf ZASADA, Marcin MIERZEJEWSKI, Kornel TWARDOWSKI, MATEUSZ MARKOWSKI, DANIEL | 97 98 99 97 99 98 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mkp Toru鎍zyk Toru KP Delfin Wloclawek MTKP Delfin Toru TP Olimpijczyk Aleksandrów Mks-Sp63 Bydgoszcz | 1:20.00 1:18.00 1:15.06 1:16.00 1:19.70 1:21.00 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | OSI垶KI, Adrian CUKANOW, MICHA CIBOROWSKI, Natan GIERSZEWSKI, JAN CHORZ襾A, REMIGIUSZ KAMIERCZAK, Mi這sz | 97 99 98 98 98 97 | MTKP Delfin Toru TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS "Ros" Pisz Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz MTKP Delfin Toru | 1:14.00 1:12.55 1:10.98 1:11.00 1:14.00 1:14.00 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | GΜDEK, Micha KODYMOWSKI, Adam MOSTOWSKI, Krzysztof CZERWI垶KI, Piotr KWIATKOWSKI, Krzysztof NOWAK, KONRAD | 97 97 96 97 97 99 | Mks-Sp63 Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek Ruch Grudzi鉅z Mks-Sp63 Bydgoszcz MTKP Delfin Toru UKS Osowa Góra | 1:08.92 1:05.51 1:01.78 1:05.00 1:06.50 1:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 5.12.09 | Dziewcz靖, 100m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | BOGALECKA, Daria KOTOWSKA, Julia GAWINECKA, DARIA KIPCZAK, Aleksndra | 99 98 98 99 | 茳emka Toru UKS Osowa Góra Uks Kurort Ciechocinek Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 1:38.50 1:34.00 1:37.00 1:41.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | LITWIN, JOANNA SZATKOWSKA, Emilia MARCINIAK, Sara PIOTROWSKA, ANNA KLAMECKA, MARIA DYLEWICZ, NICOLE | 97 98 98 99 99 98 | Uks Kurort Ciechocinek UKS Osowa Góra UKS Osowa Góra UKS Osowa Góra Uks Kurort Ciechocinek Mks-Sp63 Bydgoszcz | 1:32.00 1:31.15 1:27.90 1:30.00 1:31.50 1:34.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BONIECKA, Natalia PIOTROWSKA, Klaudia CUPRY, Joanna STACHOWICZ, PATRYCJA BIENIAS, Paulina MARCINIAK, Sara | 99 98 97 97 97 99 | Ruch Grudzi鉅z Uks Tytan 65 Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek Muks Rekin Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz UKS Osowa Góra | 1:26.87 1:17.50 1:12.84 1:13.71 1:22.00 1:27.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 5.12.09 | Ch這pców, 100m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | CIELEWICZ, MACIEJ W凹ONA, Marta RADZEWICZ, TOMASZ | 99 99 99 | Mks-Sp63 Bydgoszcz MTKP Delfin Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz | 1:52.00 1:45.00 1:48.00 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 5 | JABΜ垶KI, Jan ZI且KA, PIOTR KOWALEWSKI, MATEUSZ BRZ紎KIEWICZ, Dawid | 99 99 97 99 | 茳emka Toru TP Olimpijczyk Aleksandrów Uks Kurort Ciechocinek Ruch Grudzi鉅z | 1:40.00 1:33.80 1:39.00 1:41.98 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KABUx, KACPER SZULC, Hubert KRYWORUCZKO, Bartosz CHRUCICKI, ΣKASZ GAPSKI, DOMINIK LEWANDOWSKI, Kacper | 99 99 99 99 99 99 | UKS Osowa Góra Siódemka Brodnica 茳emka Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Ruch Grudzi鉅z | 1:30.12 1:28.00 1:27.30 1:28.00 1:29.00 1:31.23 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BODZIOCH, ANDRZEJ JAGODZI垶KI, Oskar MOSTOWSKI, Krzysztof KNAPOWSKI, Kacper KRAWISZ, Szymon LEWANDOWSKI, Jakub | 98 98 96 97 98 97 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Ruch Grudzi鉅z Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz MTKP Delfin Toru | 1:22.00 1:15.00 1:09.27 1:12.00 1:18.50 1:23.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 5.12.09 | Dziewcz靖, 100m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | WIECZOREK, NATALIA WOJTASZAK, Karolina DULSKA, Natalia RYCZAK, JULIA GAZDA, MARTYNA RAJEWSKA, Dominika | 99 96 99 99 99 99 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Ruch Grudzi鉅z Ruch Grudzi鉅z Mks-Sp63 Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz 茳emka Toru | 1:59.00 1:53.00 1:49.76 1:50.00 1:54.00 2:00.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KOWALEWSKA, IZA ZIELI垶KA, Karolina MUCHEWICZ, DARIA GUTKOWSKA, Paulina BARA垶KA, Nina ZALEWSKA, KLARA | 99 98 99 98 98 99 | Uks Kurort Ciechocinek Siódemka Brodnica Uks Kurort Ciechocinek Siódemka Brodnica Siódemka Brodnica Mks-Sp63 Bydgoszcz | 1:45.00 1:44.00 1:43.00 1:43.30 1:44.50 1:47.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | JANAKOWSKA, SARA BRUDNICKA, ALEKSANDRA STRZELECKA, Gabriela WERONIKA, Woroniecka BARTNICKA, Patrycja JANKOWSKA, Marta | 98 97 98 98 99 98 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek UKP Wodnik W這c豉wek Uks Tytan 65 Bydgoszcz 茳emka Toru Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 1:42.00 1:41.00 1:39.00 1:40.00 1:42.00 1:42.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | STELMACHER, Katarzyna MISIASZEK, Maria DYDUCH, Paulina KRUSZCZY垶KA, Julia MIKIELSKA, DOROTA KUBANEK, Adrianna | 98 98 98 99 98 99 | Ruch Grudzi鉅z Mkp Toru鎍zyk Toru UKS Osowa Góra Ruch Grudzi鉅z Mks-Sp63 Bydgoszcz 茳emka Toru | 1:36.28 1:36.00 1:33.57 1:35.79 1:36.00 1:38.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PIWKO, DOMINIKA FRYCKOWSKA, Ntalia LEWANDOWSKA, Paulina OLBI垶KA, Daria STASZAK, Monika ORECHWO, Ma貪orzata | 98 99 97 98 97 97 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Siódemka Brodnica Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 1:32.00 1:30.00 1:30.00 1:30.00 1:32.00 1:32.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | GULCZY垶KA, MARTYNA URBA垶KA, Joanna NIKLARZ, Maria CHRUBCZY垶KA, Adrianna KASPROWICZ, Katarzyna PORCZY垶KA, ZUZANNA | 98 97 97 97 97 97 | Muks Rekin Bydgoszcz UKP Wodnik W這c豉wek Ruch Grudzi鉅z Delfin Inowroc豉w KP Delfin Wloclawek TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:29.00 1:26.00 1:18.45 1:25.91 1:27.47 1:29.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 5.12.09 | Ch這pców, 100m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 5 | NOWAK, Rafa JAGODZI垶KI, Maksim MA堲O, SERGIUSZ FABISIAK, Jakub | 99 99 99 98 | 茳emka Toru 茳emka Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz MTKP Delfin Toru | 2:01.20 1:52.50 1:59.00 NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KALINA, TOBIASZ KORYTKO, Micha BU堲A, Wojciech PANKOWSKI, Andrzej M丘ZKOWSKI, Damian KICZA, Mateusz | 99 98 98 97 99 99 | TP Olimpijczyk Aleksandrów Siódemka Brodnica Siódemka Brodnica Siódemka Brodnica Ruch Grudzi鉅z Ruch Grudzi鉅z | 1:50.50 1:46.40 1:45.20 1:46.10 1:46.75 1:50.87 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | DOBIAx, ROBERT SUJKOWSKI, MATEUSZ OLSZEWSKI, Karol FEREK, Jakub MARCHLIK, Kasjan GW荅D, KAMIL | 99 99 98 98 99 98 | Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Mkp Toru鎍zyk Toru Mkp Toru鎍zyk Toru Ruch Grudzi鉅z Mks-Sp63 Bydgoszcz | 1:45.00 1:43.07 1:42.00 1:43.00 1:44.67 1:45.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | NOWI垶KI, MICHA DOJCZMAN, DAWID PARADOWSKI, Jacek WINIATOWSKI, PATRYK CZEMERYS, Kamil DOBECKI, Jakub | 99 98 99 99 98 99 | UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz Mkp Toru鎍zyk Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Delfin Inowroc豉w | 1:40.70 1:37.00 1:35.00 1:36.00 1:39.78 1:41.50 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | POPxWSKI, ㄆkasz DERE, Dominik KUBACKI, JAKUB KAWKA, ADAM xBI垶KI, ERNEST SZCZERBETKA, MATEUSZ | 97 97 98 99 98 97 | UKP Wodnik W這c豉wek Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów Uks Kurort Ciechocinek | 1:35.00 1:33.10 1:31.00 1:31.50 1:34.40 1:35.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | D且ROWSKI, Mateusz MR紌, Jakub RUSZTYK, Jakub URBA垶KI, Micha BREGIER, Wiktor BOI垶KI, Dawid | 97 97 97 97 97 97 | Siódemka Brodnica Mks-Sp63 Bydgoszcz Delfin Inowroc豉w Uks Tytan 65 Bydgoszcz Kp Mzos Plock Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 1:28.00 1:26.20 1:19.51 1:26.00 1:26.72 1:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 5.12.09 | Dziewcz靖, 100m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | GRODZKA, Maja FABROWSKA, JULIA KRZYSZKOWIAK, Monika | 97 99 97 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 1:51.00 1:46.00 1:48.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | JULKOWSKA, El瘺ieta TOMECKA, Joanna GRZELLA, PAULINA PIOTROWSKA, ANNA MYTLEWSKA, OLIWIA | 97 99 99 99 99 | Mks-Sp63 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz | 1:45.00 1:40.00 1:36.00 1:36.00 1:44.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ZIELI垶KA, Aleksandra D且ROWSKA, Alicja JESIONOWSKA, Julia BONIECKA, Natalia HANDKE, KAMILA HY涉, KAROLINA | 98 99 97 99 99 99 | Siódemka Brodnica Siódemka Brodnica Siódemka Brodnica Ruch Grudzi鉅z TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:35.20 1:34.30 1:25.30 1:29.87 1:34.40 1:35.50 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BUZANOWSKA, NATALIA DZIARSKA, JULIA WONICZAK, PAULINA MATUSIAK, Dominika GUS, JULIA KOWALSKA, Monika | 97 97 97 97 99 97 | Muks Rekin Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek TP Olimpijczyk Aleksandrów KP Delfin Wloclawek UKS Osowa Góra Mks-Sp63 Bydgoszcz | 1:23.00 1:21.00 1:13.50 1:19.32 1:21.10 1:23.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 5.12.09 | Ch這pców, 100m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | KRYWORUCZKO, Bartosz WINIATOWSKI, PATRYK CHΜPECKI, Hubert | 99 99 99 | 茳emka Toru Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz | 1:36.30 1:27.00 1:33.71 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | ROMANOWSKI, Kamil KWIATKOWSKI, Krzysztof OLEKSY, Hubert FAC, Micha | 97 97 98 98 | MTKP Delfin Toru MTKP Delfin Toru Uks Tytan 65 Bydgoszcz Uks Tytan 65 Bydgoszcz | 1:24.00 1:23.00 1:24.00 1:24.50 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | RUCI垶KI, Konrad MARCINKOWSKI, Borys WENDA, Patryk BREGIER, Wiktor GIERSZEWSKI, JAN NOWAK, KONRAD | 97 99 98 97 98 99 | KP Delfin Wloclawek MTKP Delfin Toru Uks Tytan 65 Bydgoszcz Kp Mzos Plock Mks-Sp63 Bydgoszcz UKS Osowa Góra | 1:20.40 1:19.00 1:16.00 1:18.14 1:19.00 1:21.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 5.12.09 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz 1 Ruch Grudzi鉅z 1 TP Olimpijczyk Aleksandrów 1 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz Ruch Grudzi鉅z TP Olimpijczyk Aleksandrów | NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | UKS Osowa Góra 2 UKS Osowa Góra 3 UKS Osowa Góra 2 Klepacki,Misiaszek,Olszewski,Budzy雟ka UKS Osowa Góra 4 UKS Osowa Góra 1 | UKS Osowa Góra UKS Osowa Góra UKS Osowa Góra Mkp Toru鎍zyk Toru UKS Osowa Góra UKS Osowa Góra | NT 2:52.00 2:42.00 2:51.00 3:00.00 NT |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | UKS Osowa Góra 1 Uks Tytan 65 Bydgoszcz 3 Delfin Inowroc豉w 1 Delfin Inowroc豉w 2 Uks Tytan 65 Bydgoszcz 4 Uks Kurort Ciechocinek 1 | UKS Osowa Góra Uks Tytan 65 Bydgoszcz Delfin Inowroc豉w Delfin Inowroc豉w Uks Tytan 65 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek | 2:35.00 2:25.00 2:22.00 2:22.00 2:30.00 2:36.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz 2 KP Delfin Wloclawek 1 Mks-Sp63 Bydgoszcz 1 Mks-Sp63 Bydgoszcz 2 Siódemka Brodnica 1 Mks-Sp63 Bydgoszcz 3 | Uks Tytan 65 Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek Mks-Sp63 Bydgoszcz Mks-Sp63 Bydgoszcz Siódemka Brodnica Mks-Sp63 Bydgoszcz | 2:20.00 2:15.00 2:10.00 2:15.00 2:18.00 2:20.00 |