X Swimming Meeting o Puchar Swimshop Leszno, 4. - 5.12.2009 |
Konkurencja 1 2009-12-04 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 6 | Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Monika DYBIONKA Monika MUŁKOWSKA Patrycja KAŁUŻA Anna SZYFTER Małgorzata JĘDRZEJAK | 94 94 96 96 96 | WAPOZ WAPOZ SLWRO AZPOZ WOSRE | 1:27.38 1:20.02 1:19.07 1:19.31 1:24.55 | 1 2 3 4 5 6 | Patrycja WLIZŁO Magdalena KWIATKOWSKA Ewelina SUCHODOLSKA Edyta KASPRZYK Katarzyna KITA Joanna WAWRZYNIAK | 96 96 96 95 95 94 | WAPOZ AZPOZ SLWRO SLWRO SHRUD WORAW | 1:17.58 1:16.80 1:14.56 1:16.18 1:17.00 1:18.00 |
Seria 3 z 6 | Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Eryka PRZEWOŹNIK Aleksandra CIUPA Julia LIPNICKA Agata POZORSKA Katarzyna JURA Agata DYKTA | 95 96 96 94 96 95 | WAPOZ AZBYD POWAR PIBYD JUWRO SHRUD | 1:14.41 1:13.03 1:12.20 1:12.31 1:13.60 1:14.54 | 1 2 3 4 5 6 | Agnieszka DYBA Kaja NOWAK Daria WIĘCKOWSKA Katarzyna MENDOWSKA Marlena PORAŃSKA Daria RASIŃSKA | 94 94 96 94 95 95 | AKLES NOZIE SHRUD WAPOZ MMKED MMKED | 1:12.13 1:10.40 1:10.13 1:10.22 1:11.13 1:12.19 |
Seria 5 z 6 | Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Natalia SALLOUM Paulina ŻELAZNA Agata PAWLIKOWSKA Weronika BAMBER Anna KLINGER Aleksandra BORTKIEWICZ | 95 94 94 94 94 96 | JUWRO JUWRO JUWRO WAPOZ PILUB MKSZC | 1:08.92 1:08.28 1:07.79 1:08.09 1:08.39 1:10.01 | 1 2 3 4 5 6 | Dominika WRÓBLEWSKA Katarzyna WIZNER Anna KOZŁOWSKA Paulina STEFANIAK Sylwia CIESIELSKA Joanna SZCZEPANIK | 95 94 96 94 95 96 | SLWRO PIBYD PIBYD WAPOZ WAPOZ WOSRE | 1:06.61 1:05.53 1:04.36 1:04.71 1:06.15 1:06.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2009-12-04 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 10 | Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Eryk KAJDA Szymon WŁODARCZAK Maciej SMARUL | 96 96 96 | ORLUB PILUB AKLES | 1:28.92 1:24.89 1:26.00 | 1 2 3 4 5 6 | Dawid WOJCIECHOWSKI Kamil RZETELSKI Daniel PODEMSKI Wojciech ŚWIĄTEK Jerzy GNIAZDOWSKI | 95 96 96 96 96 | WOSRE SLWRO WAPOZ PILUB WORAW | 1:24.25 1:18.20 1:17.68 1:18.11 1:24.00 |
Seria 3 z 10 | Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Oskar BOROWCZYK Michał SIKORA Maciej DUDEK Damian HORAŁA Bartosz GRZYBEK Radosław SIERNY | 96 95 96 96 96 96 | AZPOZ SLWRO AZBYD WAPOZ POPOZ MMKED | 1:17.36 1:15.11 1:13.04 1:14.85 1:16.39 1:17.67 | 1 2 3 4 5 6 | Mateusz FAJFER Paweł FURTEK Michał KRZYSZTOFIAK Sebastian STAŃKO Jakub WAJCFELT Filip CIESIELSKI | 96 95 95 95 96 96 | JUWRO SLWRO WORAW SLWRO ORLUB PIBYD | 1:12.18 1:11.68 1:10.64 1:11.16 1:11.70 1:12.34 |
Seria 5 z 10 | Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Kamil BUCZKOWSKI Jan URBANIAK Maciej HALICKI Jakub DUDZIAK Cezary KACZMAREK Patryk GLIWIŃSKI | 96 95 96 95 96 94 | SHRUD WAPOZ SLWRO SLWRO AKLES SHRUD | 1:10.20 1:10.11 1:09.74 1:09.86 1:10.11 1:10.34 | 1 2 3 4 5 6 | Sebastian SZCZEPAŃSKI Jakub KOZIOŁ Bartłomiej ORPISZAK Krzysztof WÓJCIK Oskar CHRUŚCICKI Przemysław KUŚ | 95 96 95 94 96 96 | NOZIE SHRUD SLWRO SLWRO POWAR SLWRO | 1:09.60 1:09.08 1:08.38 1:08.92 1:09.49 1:09.71 |
Seria 7 z 10 | Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Jakub MOTOCZYŃSKI Kamil AMBROZIAK Damian WERTEPNY Konrad LEŚKIEWICZ Piotr HYDZIK Amadeusz GAŁACH | 96 96 96 96 95 96 | POWAR DZKAL SHRUD POWAR KAWAD AKLES | 1:06.90 1:06.21 1:04.92 1:05.42 1:06.45 1:07.37 | 1 2 3 4 5 6 | Wojciech KRÓL Filip ŚLÓSAREK Bartosz GAJEWSKI Miłosz CYNK Bartosz PIECHOWIAK Szymon GOLCZYK | 94 95 95 94 96 96 | PIBYD AZBYD MMKED SLWRO AZBYD NOZIE | 1:04.69 1:04.30 1:04.13 1:04.18 1:04.43 1:04.79 |
Seria 9 z 10 | Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Hubert MIKOŁAJCZAK Maciej KUŚWIK Arkadiusz OSSES Remigiusz WIATROWSKI Mateusz NOWICKI Mateusz MUSIELAK | 95 96 95 96 94 94 | AKLES SLWRO WAPOZ WAPOZ PIBYD WOSRE | 1:03.69 1:03.25 1:02.57 1:02.89 1:03.27 1:03.82 | 1 2 3 4 5 6 | Jakub STEFANIAK Paweł BEDNARCZYK Mateusz ANDRZEJCZAK Maciej ZONIUK Bartłomiej MUSIAŁ Michał GALON | 95 94 94 94 94 95 | DZKAL SLWRO JUWRO SLWRO JUWRO AKLES | 1:01.91 57.88 56.12 56.67 59.88 1:02.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2009-12-04 | Kobiet, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Karolina TYLICKA Monika JÓZEFIAK Małgorzata GRELEWICZ | 95 96 94 | MMZDZ AKLES AKLES | 3:30.00 3:20.99 3:21.90 | 1 2 3 4 5 6 | Nikola KUBUSZEWSKA Roksana NOWAK Zuzanna SADZIKOWSKA Angelika ZWOLIŃSKA Katarzyna MAĆKOWSKA | 95 96 96 96 94 | MMZDZ PIBYD WOSRE AZPOZ AKLES | 3:16.00 3:09.11 3:06.77 3:08.49 3:15.18 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Katarzyna HODERNA Kinga WYDRYSZEK Angelika NAJDEK Paula WÓJCIK Karolina MACHAJ Anna Maria DYMNA | 96 96 95 96 95 95 | SHRUD POWAR NOZIE PIBYD MMZDZ SLWRO | 3:00.50 2:56.00 2:52.84 2:53.32 2:56.02 3:05.18 | 1 2 3 4 5 6 | Natalia NIENAŁTOWSKA Mirosława NIEMCZYK Martyna GAWORSKA Dominika OLBERT Anna SOBKO Zuzanna LIS | 96 95 95 95 94 95 | POWAR DZKAL MMKED SLWRO JUWRO WORAW | 2:50.48 2:49.60 2:47.43 2:48.38 2:49.75 2:52.35 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Agnieszka JABŁOŃSKA Daria ZAWIEJA Justyna OTREMBA Kinga CICHOWSKA Agata PAWLIKOWSKA Magdalena LESNER | 95 94 95 94 94 96 | AZBYD WAPOZ DETOR JUWRO JUWRO MKSZC | 2:44.63 2:41.77 2:28.60 2:33.42 2:44.08 2:45.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2009-12-04 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 6 | Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Dawid DROŻDŻ Jakub KAMINIARZ Michał WAWRZYNIAK Łukasz DALECKI | 95 96 96 96 | MMZDZ AKLES AKLES SLWRO | 3:15.00 3:08.15 3:08.73 3:16.92 | 1 2 3 4 5 6 | Przemysław SAMSEL Daniel WYSZYŃSKI Przemysław WAĆKOWSKI Jan ŁAGOCKI Piotr LUDWICZAK Kamil MAJ | 96 96 96 96 96 95 | SLWRO SLWRO MMKED POWAR SHRUD AKLES | 3:05.00 3:03.00 2:57.96 3:01.73 3:03.12 3:05.89 |
Seria 3 z 6 | Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Bartosz HODERNY Jakub MOTOCZYŃSKI Alex WARSZAWSKI Adam BIAŁOŻYŁ Igor PAWEŁEK Artur MALAK | 96 96 96 96 96 96 | SHRUD POWAR NOZIE DZKAL PIBYD AZBYD | 2:54.55 2:50.00 2:49.63 2:49.83 2:51.39 2:55.93 | 1 2 3 4 5 6 | Filip CHORĄŻAK Marcel STANKOWIAK Patryk SMEJA Jan CHROŚCIŃSKI Michał JEZIORSKI Adam ROJDA | 95 94 95 96 94 96 | AKLES JUWRO AZBYD WAPOZ PIBYD WORAW | 2:45.76 2:42.64 2:40.11 2:42.37 2:45.03 2:48.02 |
Seria 5 z 6 | Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Marcin PIEKARSKI Mateusz BUKOWSKI-MATZ Sławomir SMEJA Konrad STĘPIEŃ Marcin BIAŁEK Jakub SALIK | 95 95 94 96 95 96 | SHRUD WAPOZ AZBYD POWAR WAPOZ JUWRO | 2:36.46 2:33.51 2:32.77 2:33.00 2:33.75 2:39.85 | 1 2 3 4 5 6 | Mateusz SZOT Mateusz ZATKA Aleksander OLENDER Witosz GÓRSKI Marcin HULBÓJ Mateusz NACHTMAN | 95 94 94 94 96 95 | JUWRO JUWRO SLWRO SLWRO MKSZC SLWRO | 2:31.83 2:29.10 2:26.27 2:29.03 2:30.98 2:32.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2009-12-04 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 9 | Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Klaudia BOROWIEC Weronika JĄDER Karolina TYLICKA | 96 96 95 | DETOR WOSRE MMZDZ | 1:18.93 1:14.28 1:17.00 | 1 2 3 4 5 6 | Patrycja KAŁUŻA Monika DYBIONKA Aleksandra BUCHWALD Żaklina MUSIAŁ Eryka PRZEWOŹNIK Zuzanna SADZIKOWSKA | 96 94 95 95 95 96 | SLWRO WAPOZ AKLES ORLUB WAPOZ WOSRE | 1:11.53 1:11.03 1:10.34 1:10.49 1:11.35 1:13.69 |
Seria 3 z 9 | Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Olimpia MNICH Patrycja WLIZŁO Katarzyna HODERNA Agata DYKTA Wiktoria OLIŃSKA Monika MUŁKOWSKA | 96 96 96 95 96 94 | AZPOZ WAPOZ SHRUD SHRUD POWAR WAPOZ | 1:08.67 1:08.42 1:07.98 1:08.03 1:08.45 1:09.43 | 1 2 3 4 5 6 | Daria ŻĘTKOWSKA Edyta KASPRZYK Anna Maria DYMNA Barbara WALCZAK Joanna WAWRZYNIAK Marta SĘK | 95 95 95 94 94 95 | AKLES SLWRO SLWRO WAPOZ WORAW WORAW | 1:07.62 1:07.05 1:06.66 1:06.88 1:07.48 1:07.96 |
Seria 5 z 9 | Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Hanna BAKUNIAK Kinga WYDRYSZEK Joanna LEWANDOWSKA Julia LIPNICKA Jagoda PAPROCKA Katarzyna JURA | 96 96 94 96 94 96 | AZBYD POWAR PILUB POWAR AKLES JUWRO | 1:06.45 1:05.89 1:05.60 1:05.86 1:06.17 1:06.65 | 1 2 3 4 5 6 | Katarzyna KITA Aleksandra LASKOWSKA Daria RASIŃSKA Tina CZAPIEWSKA Justyna BARAN Weronika SKOWROŃSKA | 95 97 95 95 96 96 | SHRUD AKLES MMKED PIBYD MKSZC WAPOZ | 1:05.10 1:04.48 1:04.13 1:04.29 1:04.49 1:05.54 |
Seria 7 z 9 | Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Natalia SALLOUM Maja RYCZAK Kaja WIĘCKOWSKA Anna KLINGER Marlena PORAŃSKA Daria WIĘCKOWSKA | 95 96 95 94 95 96 | JUWRO AZBYD SHRUD PILUB MMKED SHRUD | 1:03.07 1:02.57 1:02.08 1:02.32 1:02.72 1:03.37 | 1 2 3 4 5 6 | Anna SOBKO Sylwia WĘGRZYN Adrianna RUDZIŃSKA Katarzyna KASPEREK Magda SMÓL Agata JAROMA | 94 95 95 96 94 95 | JUWRO SHRUD PIBYD WAPOZ PIBYD JUWRO | 1:01.89 1:01.73 1:00.29 1:00.91 1:01.82 1:02.04 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Katarzyna BUCZKOWSKA Zuzanna WOŹNIAK Paulina ŻELAZNA Joanna PIĘTKA Alicja TACZAŁA Anna KOZŁOWSKA | 96 94 94 94 96 96 | SHRUD AKLES JUWRO JUWRO WAPOZ PIBYD | 1:00.05 59.72 58.58 59.47 59.83 1:00.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2009-12-04 | Mêżczyzn, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 14 | Seria 2 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Eryk KAJDA Maciej MOGIŁKA Dawid WOJCIECHOWSKI | 96 96 95 | ORLUB AKLES WOSRE | 1:15.55 1:13.69 1:15.50 | 1 2 3 4 5 6 | Bartosz WAWRZYNIAK Przemysław NALEWAJ Karol BAGROWSKI Daniel WYSZYŃSKI Dominik SZADY | 96 94 96 96 96 | WOSRE AKLES DETOR SLWRO AKLES | 1:13.23 1:11.02 1:10.55 1:10.64 1:12.00 |
Seria 3 z 14 | Seria 4 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Łukasz DALECKI Damian BUSZKIEWICZ Dawid DROŻDŻ Przemysław WAĆKOWSKI Mikołaj PRUS Mateusz CYWKA | 96 96 95 96 96 94 | SLWRO SHRUD MMZDZ MMKED AKLES AKLES | 1:10.12 1:08.24 1:08.00 1:08.17 1:09.82 1:10.24 | 1 2 3 4 5 6 | Mikołaj WALIGÓRA Rafał SZYMCZAK Tomasz PAWLAK Jerzy GNIAZDOWSKI Mateusz FAJFER Bartosz HODERNY | 97 96 95 96 96 96 | AKLES SLWRO TRSRO WORAW JUWRO SHRUD | 1:07.88 1:07.85 1:07.75 1:07.83 1:07.85 1:07.92 |
Seria 5 z 14 | Seria 6 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Kamil MAJ Marcin PIĄTKOWSKI Paweł WŁODARCZAK Radosław SIERNY Mateusz KLAWIŃSKI Jêdrzej GAJEWSKI | 95 96 96 96 96 96 | AKLES POWAR WAPOZ MMKED DETOR MMKED | 1:06.99 1:05.76 1:05.21 1:05.39 1:06.77 1:07.23 | 1 2 3 4 5 6 | Marek CAPUTA Mateusz HADAŚ Kamil PADŁO Damian GOŹDZIK Wojciech ŚWIĄTEK Szymon WŁODARCZAK | 95 96 96 95 96 96 | JUWRO WAPOZ WAPOZ WAPOZ PILUB PILUB | 1:05.00 1:04.76 1:04.33 1:04.61 1:04.77 1:05.20 |
Seria 7 z 14 | Seria 8 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Paweł WRONKOWSKI Łukasz OLSZAK Adrian ZAWADZKI Damian MATYSIAK Hubert SOBKOWIAK Jakub WAJCFELT | 96 95 96 95 96 96 | AZBYD WORAW POPOZ DZKAL NOZIE ORLUB | 1:03.65 1:03.31 1:03.16 1:03.18 1:03.62 1:04.16 | 1 2 3 4 5 6 | Bartosz STACHOWSKI Michał JEZIORSKI Jakub KOZIOŁ Damian HORAŁA Kamil BUCZKOWSKI Maciej DUDEK | 94 94 96 96 96 96 | AKLES PIBYD SHRUD WAPOZ SHRUD AZBYD | 1:02.98 1:02.66 1:02.43 1:02.61 1:02.96 1:03.12 |
Seria 9 z 14 | Seria 10 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Mateusz NOWICKI Damian JURCZYK Cezary KACZMAREK Michał SIKORA Wojciech ŚWIERKOSZ Krzysztof SZYMCZAK | 94 95 96 95 95 96 | AZBYD SHRUD AKLES SLWRO MMZDZ JUWRO | 1:02.27 1:02.00 1:01.93 1:01.98 1:02.00 1:02.33 | 1 2 3 4 5 6 | Mateusz MUSIELAK Tomasz MARCZAK Jakub DUDZIAK Oskar CHRUŚCICKI Tomasz ELMINOWSKI Wojciech KRÓL | 94 96 95 96 95 94 | WOSRE POWAR SLWRO POWAR AKLES PIBYD | 1:00.97 1:00.20 59.84 59.98 1:00.29 1:01.07 |
Seria 11 z 14 | Seria 12 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Piotr LUDWICZAK Bartosz GAJEWSKI Bartosz CIĘŻKI Maciej KUŚWIK Jan CHROŚCIŃSKI Filip ZAORSKI | 96 95 94 96 96 95 | SHRUD MMKED AZBYD SLWRO WAPOZ PIBYD | 59.28 58.92 58.32 58.92 59.02 59.74 | 1 2 3 4 5 6 | Dawid STASZAK Sebastian SZCZEPAŃSKI Bartłomiej TACZAŃSKI Bartłomiej ORPISZAK Miłosz CYNK Maciej RUDNICKI | 95 95 96 95 94 96 | TRSRO NOZIE SHRUD SLWRO SLWRO SLWRO | 57.73 56.97 56.74 56.85 57.31 57.91 |
Seria 13 z 14 | Seria 14 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | Bartłomiej MUSIAŁ Krzysztof WÓJCIK Paweł BEDNARCZYK Jacek JANKOWSKI Remigiusz WIATROWSKI Michał GALON | 94 94 94 94 96 95 | JUWRO SLWRO SLWRO SLWRO WAPOZ AKLES | 56.43 55.89 55.56 55.61 56.12 56.64 | 1 2 3 4 5 6 | Amadeusz KEMPIAK Tomasz POLEWKA Filip BUJOCZEK Iwo SOLIPIWKO Michał PALUSZEK Mateusz ANDRZEJCZAK | 94 94 94 94 94 94 | AKLES RUGRU SLWRO JUWRO SLWRO JUWRO | 55.03 53.87 50.56 53.70 54.80 55.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2009-12-04 | Kobiet, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Nikola KUBUSZEWSKA Aleksandra FRONCZAK Joanna JECHURA | 95 95 96 | MMZDZ MMZDZ WOSRE | 3:10.00 2:53.00 3:02.30 | 1 2 3 4 5 6 | Żaklina MUSIAŁ Zuzanna MIKA Roksana NOWAK Aleksandra BORTKIEWICZ Małgorzata JĘDRZEJAK | 95 97 96 96 96 | ORLUB AKLES PIBYD MKSZC WOSRE | 2:52.06 2:49.60 2:42.71 2:45.13 2:50.29 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Klaudia BOROWIEC Wiktoria OLIŃSKA Adrianna RADZIK Honorata STRUGAŁA Joanna LEWANDOWSKA Barbara WALCZAK | 96 96 95 95 94 94 | DETOR POWAR WAPOZ WAPOZ PILUB WAPOZ | 2:40.10 2:38.51 2:35.78 2:35.85 2:40.00 2:41.00 | 1 2 3 4 5 6 | Natalia NIENAŁTOWSKA Barbara LESIAK Justyna BARAN Dominika WRÓBLEWSKA Nicoletta BALUK Zuzanna RURARZ | 96 95 96 95 95 96 | POWAR SLWRO MKSZC SLWRO WAPOZ POWAR | 2:34.53 2:33.51 2:32.54 2:32.57 2:34.47 2:34.90 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Martyna GAWORSKA Joanna CIEŚLAK Katarzyna KASPEREK Paulina LEWITZKA Katarzyna BUCZKOWSKA Agata JAROMA | 95 96 96 95 96 95 | MMKED WAPOZ WAPOZ RUGRU SHRUD JUWRO | 2:31.79 2:24.62 2:22.84 2:23.85 2:29.70 2:32.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2009-12-04 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 7 | Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Adrian AUGUSTYNIAK Paweł WŁODARCZAK Sebastian STAŃKO | 96 96 95 | WAPOZ WAPOZ SLWRO | 3:07.39 2:47.00 3:00.95 | 1 2 3 4 5 6 | Karol PAWLISIAK Sebastian SZYMCZAK Karol BAGROWSKI Paweł WRONKOWSKI Jakub NIEŁACNY Jacek SZWARC | 96 95 96 96 96 96 | AKLES DZKAL DETOR AZBYD WAPOZ NOZIE | 2:46.14 2:41.99 2:41.39 2:41.76 2:46.08 2:46.86 |
Seria 3 z 7 | Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Mateusz HADAŚ Tomasz PAWLAK Michał KRZYSZTOFIAK Jêdrzej GAJEWSKI Marcin PIĄTKOWSKI Kamil PADŁO | 96 95 95 96 96 96 | WAPOZ TRSRO WORAW MMKED POWAR WAPOZ | 2:39.51 2:37.38 2:35.00 2:35.17 2:39.48 2:40.39 | 1 2 3 4 5 6 | Michał MALINOWSKI Jan ŁAGOCKI Mateusz BUKOWSKI-MATZ Jakub KRZYŚKA Bartosz KARNECKI Bartosz JARASZKIEWICZ | 96 96 95 96 96 96 | SLWRO POWAR WAPOZ WAPOZ NOZIE POPOZ | 2:34.65 2:33.44 2:31.68 2:31.85 2:34.09 2:34.68 |
Seria 5 z 7 | Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Patryk GLIWIŃSKI Jan SOBOTKA Arkadiusz OSSES Bartosz CIĘŻKI Krzysztof SZYMCZAK Damian JURCZYK | 94 96 95 94 96 95 | SHRUD POWAR WAPOZ AZBYD JUWRO SHRUD | 2:27.73 2:26.70 2:26.41 2:26.63 2:27.11 2:28.38 | 1 2 3 4 5 6 | Artur KRASICKI Adam KOŚCIELAK Michał KOWALEWSKI Filip ŚLÓSAREK Filip KOŁODZIEJSKI Sławomir WILKOWSKI | 95 96 94 95 96 95 | AZBYD WAPOZ SLWRO AZBYD NOZIE MMKED | 2:24.57 2:22.04 2:19.03 2:20.74 2:23.81 2:25.20 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Łukasz BIELECKI Tomasz POLEWKA Jêdrzej MIESZKOWSKI Krzysztof MORAWSKI Dawid SZKURAT Konrad FRYNIA | 95 94 94 94 94 95 | SLWRO RUGRU SLWRO DETOR PILUB NOZIE | 2:13.17 2:08.88 2:07.49 2:07.88 2:10.00 2:15.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2009-12-04 | Kobiet, 200m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 6 | Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Monika JÓZEFIAK Karolina MACHAJ Gabriela OLESZAK Aleksandra FRONCZAK | 96 95 95 95 | AKLES MMZDZ AKLES MMZDZ | 3:00.00 2:53.72 2:58.35 3:03.00 | 1 2 3 4 5 6 | Katarzyna NOWAK Magdalena KWIATKOWSKA Olimpia MNICH Ewelina SUCHODOLSKA Marta SĘK Alicja SZCZYGIEŁ | 95 96 96 96 95 95 | AKLES AZPOZ AZPOZ SLWRO WORAW AKLES | 2:51.46 2:48.61 2:46.90 2:47.35 2:51.02 2:51.77 |
Seria 3 z 6 | Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Paulina LEWITZKA Zuzanna LIS Zuzanna RURARZ Hanna BAKUNIAK Aleksandra CIUPA Anna SZYFTER | 95 95 96 96 96 96 | RUGRU WORAW POWAR AZBYD AZBYD AZPOZ | 2:46.67 2:41.65 2:39.73 2:41.00 2:43.29 2:46.80 | 1 2 3 4 5 6 | Paula WÓJCIK Mirosława NIEMCZYK Kaja NOWAK Joanna SZCZEPANIK Barbara LESIAK Magdalena LESNER | 96 95 94 96 95 96 | PIBYD DZKAL NOZIE WOSRE SLWRO MKSZC | 2:37.40 2:36.49 2:35.13 2:36.01 2:36.89 2:39.70 |
Seria 5 z 6 | Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Maja RYCZAK Agata POZORSKA Sylwia WĘGRZYN Dominika OLBERT Agnieszka JABŁOŃSKA Kaja WIĘCKOWSKA | 96 94 95 95 95 95 | AZBYD PIBYD SHRUD SLWRO AZBYD SHRUD | 2:34.84 2:33.35 2:30.32 2:31.17 2:34.34 2:35.00 | 1 2 3 4 5 6 | Magda SMÓL Kinga CICHOWSKA Justyna OTREMBA Sylwia CIESIELSKA Katarzyna WIZNER Joanna PIĘTKA | 94 94 95 95 94 94 | PIBYD JUWRO DETOR WAPOZ PIBYD JUWRO | 2:28.29 2:22.58 2:18.71 2:22.55 2:26.47 2:30.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2009-12-04 | Mêżczyzn, 200m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 11 | Seria 2 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Wojciech ŚWIERKOSZ Filip CIESIELSKI Michał MALINOWSKI | 95 96 96 | MMZDZ PIBYD SLWRO | 3:12.00 2:52.15 2:53.07 | 1 2 3 4 5 6 | Przemysław SAMSEL Damian BUSZKIEWICZ Kamil RZETELSKI Damian GOŹDZIK Rafał SZYMCZAK Adam ROJDA | 96 96 96 95 96 96 | SLWRO SHRUD SLWRO WAPOZ SLWRO WORAW | 2:51.00 2:50.00 2:46.74 2:46.97 2:50.00 2:51.20 |
Seria 3 z 11 | Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Artur MALAK Dawid DROŻDŻ Przemysław KUŚ Alex WARSZAWSKI Adrian ZAWADZKI Adam BIAŁOŻYŁ | 96 95 96 96 96 96 | AZBYD MMZDZ SLWRO NOZIE POPOZ DZKAL | 2:45.69 2:43.00 2:42.15 2:42.32 2:43.70 2:46.69 | 1 2 3 4 5 6 | Michał WAWRZYNIAK Jan SOBOTKA Tomasz MARCZAK Łukasz OLSZAK Mateusz CYWKA Mateusz NOWICKI | 96 96 96 95 94 94 | AKLES POWAR POWAR WORAW AKLES AZBYD | 2:41.58 2:40.83 2:37.51 2:40.71 2:41.00 2:42.11 |
Seria 5 z 11 | Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Bartosz GRZYBEK Oskar BOROWCZYK Marcin BIAŁEK Maciej HALICKI Patryk SMEJA Szymon GOLCZYK | 96 96 95 96 95 96 | POPOZ AZPOZ WAPOZ SLWRO AZBYD NOZIE | 2:35.10 2:33.74 2:33.60 2:33.68 2:34.64 2:36.51 | 1 2 3 4 5 6 | Bartosz PIECHOWIAK Marek CAPUTA Bartłomiej TACZAŃSKI Jakub SALIK Amadeusz GAŁACH Piotr HYDZIK | 96 95 96 96 96 95 | AZBYD JUWRO SHRUD JUWRO AKLES KAWAD | 2:32.84 2:32.57 2:30.63 2:30.93 2:32.64 2:32.90 |
Seria 7 z 11 | Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Maciej RUDNICKI Tomasz ELMINOWSKI Sławomir WILKOWSKI Marcel STANKOWIAK Bartosz JARASZKIEWICZ Konrad LEŚKIEWICZ | 96 95 95 94 96 96 | SLWRO AKLES MMKED JUWRO POPOZ POWAR | 2:30.28 2:27.90 2:27.21 2:27.30 2:30.00 2:30.44 | 1 2 3 4 5 6 | Mateusz SZOT Iwo SOLIPIWKO Kamil AMBROZIAK Konrad FRYNIA Jan URBANIAK Marcin HULBÓJ | 95 94 96 95 95 96 | JUWRO JUWRO DZKAL NOZIE WAPOZ MKSZC | 2:26.56 2:26.25 2:25.67 2:25.85 2:26.31 2:26.59 |
Seria 9 z 11 | Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Damian WERTEPNY Mateusz NOWICKI Paweł FURTEK Igor PAWEŁEK Marcin PIEKARSKI Konrad STĘPIEŃ | 96 94 95 96 95 96 | SHRUD PIBYD SLWRO PIBYD SHRUD POWAR | 2:24.21 2:23.98 2:22.61 2:23.62 2:24.12 2:24.58 | 1 2 3 4 5 6 | Mateusz ZATKA Michał KOWALEWSKI Dawid SZKURAT Mateusz NACHTMAN Łukasz BIELECKI Dawid STASZAK | 94 94 94 95 95 95 | JUWRO SLWRO PILUB SLWRO SLWRO TRSRO | 2:20.38 2:19.98 2:18.00 2:19.82 2:20.33 2:21.65 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Witosz GÓRSKI Krzysztof MORAWSKI Maciej ZONIUK Aleksander OLENDER Filip BUJOCZEK Sławomir SMEJA | 94 94 94 94 94 94 | SLWRO DETOR SLWRO SLWRO SLWRO AZBYD | 2:15.89 2:12.41 2:09.20 2:12.20 2:13.61 2:16.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2009-12-04 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | MMKS Zdzieszowice WODNIK Śrem AZS AWF Poznań 1 | MMZDZ WOSRE AZPOZ | 5:18.00 4:59.35 5:00.20 | 1 2 3 4 5 6 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno 1 WARTA Poznań 3 WARTA Poznań 2 AZS WSG Bydgoszcz ŚLĄSK Wrocław | AKLES WAPOZ WAPOZ AZBYD SLWRO | 4:54.00 4:45.00 4:39.00 4:43.00 4:46.04 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | JUVENIA Wrocław 2 POLONIA Warszawa JUVENIA Wrocław 1 WARTA Poznań 1 PIĘTNASTKA AQUA Bydgoszcz SHARK Rudna 1 | JUWRO POWAR JUWRO WAPOZ PIBYD SHRUD | 4:35.00 4:32.00 4:23.50 4:29.90 4:33.00 4:38.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2009-12-04 | Mêżczyzn, 4 x 100m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | WARTA Poznań 3 POLONIA Warszawa 2 KORNER Zielona Góra DZIEWIĄTKA Kalisz ASTROMAL AKWAWIT Leszno 2 | WAPOZ POWAR NOZIE DZKAL AKLES | 4:49.00 4:37.00 4:32.00 4:35.08 4:39.00 | 1 2 3 4 5 6 | SHARK Rudna 1 JUVENIA Wrocław 2 WARTA Poznań 2 WARTA Poznań 1 POLONIA Warszawa 1 SHARK Rudna 2 | SHRUD JUWRO WAPOZ WAPOZ POWAR SHRUD | 4:24.00 4:20.00 4:18.00 4:18.00 4:21.00 4:27.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | ASTROMAL AKWAWIT Leszno 1 JUVENIA Wrocław 1 ŚLĄSK Wrocław 1 ŚLĄSK Wrocław 2 ŚLĄSK Wrocław 3 AZS WSG Bydgoszcz | AKLES JUWRO SLWRO SLWRO SLWRO AZBYD | 4:10.10 4:03.00 3:55.00 3:59.50 4:10.00 4:12.00 |