Nr 1 2009-12-05 | 50m dowolny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Słopiecka Maja | 94 | SALKIE | 27.94 |
2. | Kilijańska Donata | 95 | KSOST | 28.15 | 17. | Kotkowska Ada | 97 | KSOST | 32.48 | |||||
3. | Długołêcka Karolina | 96 | UNBUS | 29.09 | 18. | Jabłońska Angelika | 96 | UNBUS | 32.88 | |||||
4. | Kuczyńska Aleksandra | 96 | FOSAN | 29.68 | 19. | Gawlik Mariola | 97 | SALKIE | 33.16 | |||||
5. | Kijewska Kaja | 94 | SALKIE | 29.89 | 20. | Banasik Paula | 95 | KSOST | 33.32 | |||||
6. | Loranty Patrycja | 97 | KSOST | 29.94 | 21. | Brzozowska Weronika | 94 | FOSAN | 33.49 | |||||
7. | Grzebała Zuzanna | 95 | KSOST | 30.10 | 22. | Kaczkoś Oliwia | 97 | FOSAN | 33.62 | |||||
8. | Parcewicz Monika | 94 | UNBUS | 30.17 | 23. | Pepaś Milena | 97 | SALKIE | 34.22 | |||||
9. | Gad Anna | 97 | DEPOL | 30.35 | 24. | Sobańska Anna | 97 | SALKIE | 34.52 | |||||
10. | Stêpień Olga | 95 | KSOST | 30.57 | 25. | Bernacka Natalia | 97 | KOKIE | 34.58 | |||||
11. | Belicka Beata | 94 | ORJED | 31.04 | 26. | Ciamaga Wiktoria | 97 | FOSAN | 34.91 | |||||
Pancerz Magda | 95 | ORJED | 31.04 | 27. | Guz Dominika | 97 | FOSAN | 35.05 | ||||||
13. | Marzec Paulina | 97 | SALKIE | 31.38 | 28. | Karcz Weronika | 96 | ZRPIN | 35.10 | |||||
14. | Kowalik Nina | 98 | KOKIE | 31.58 | 29. | Łosak Wiktoria | 98 | SALKIE | 36.45 | |||||
15. | Ramian Anna | 96 | KOKIE | 31.75 | 30. | Mrożek Milena | 90 | UNBUS | 37.99 | |||||
16. | Belotti Dominika | 94 | FOSAN | 31.83 |
<< TOP >> |
Nr 2 2009-12-05 | 50m dowolny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kurant Roger | 94 | KSOST | 24.75 |
2. | Treliński Bartosz | 94 | ORJED | 25.09 | 22. | Dytkowski Jan | 97 | KSOST | 28.94 | |||||
3. | Tworzewski Adrian | 93 | KSOST | 25.31 | 23. | Sobura Karol | 95 | SALKIE | 29.00 | |||||
4. | Semczuk Michał | 92 | FOSAN | 25.58 | 24. | Machul Grzegorz | 97 | KOKIE | 29.73 | |||||
5. | Łopaciński Kacper | 95 | FOSAN | 25.64 | 25. | Brzozowski Mateusz | 96 | FOSAN | 30.06 | |||||
6. | Zając Wojciech | 92 | DEPOL | 25.88 | 26. | Bujak Piotr | 97 | KOKIE | 31.70 | |||||
7. | Szydłowski Grzegorz | 94 | UNBUS | 26.25 | 27. | Gajewski Karol | 97 | KOKIE | 31.72 | |||||
8. | Kêpinski Adrian | 95 | DEPOL | 26.35 | 28. | Pawlik Wiktor | 96 | SALKIE | 31.94 | |||||
9. | Kubka Jacek | 92 | WODKON | 26.53 | 29. | Lipka Łukasz | 97 | SALKIE | 32.63 | |||||
10. | Paszkiewicz Marcin | 94 | FOSAN | 27.16 | 30. | Wołek Marcin | 97 | KSOST | 33.21 | |||||
11. | Rogoziński Łukasz | 94 | KSOST | 27.22 | 31. | Marciniec Maciej | 97 | UNBUS | 33.30 | |||||
12. | Poduszczak Mikołaj | 95 | KSOST | 27.37 | 32. | Miżełowski Mikołaj | 97 | KSOST | 34.52 | |||||
13. | Krycia Mateusz | 96 | KSOST | 27.92 | 33. | Choiński Michał | 96 | WODKON | 36.53 | |||||
14. | Kwiecień Kacper | 94 | KSOST | 27.93 | 34. | Góral Sebastian | 97 | WODKON | 38.75 | |||||
15. | Niedziński Łukasz | 95 | KSOST | 28.08 | 35. | Cieślak Albert | 96 | WODKON | 39.52 | |||||
16. | Chmiel Arkadiusz | 96 | FOSAN | 28.09 | PK | Jarosz Dawid | 99 | WODKON | ||||||
17. | Chudzik Jakub | 95 | DEPOL | 28.31 | PK | Bujak Dominik | 99 | KOKIE | 32.10 | |||||
18. | Bernacki Igor | 95 | KSOST | 28.52 | PK | Bączek Michał | 98 | DEPOL | 34.50 | |||||
19. | Kowalski Patryk | 97 | UNBUS | 28.65 | PK | Szweda Tomasz | 98 | DEPOL | 35.06 | |||||
20. | Nowak Konrad | 95 | DEPOL | 28.80 | PK | Fijałkowski Maciej | 99 | ZRPIN | 36.33 | |||||
21. | Zacharski Szymon | 96 | UNBUS | 28.88 | PK | Pytel Szymon | 99 | ZRPIN | 42.72 |
<< TOP >> |
Nr 3 2009-12-05 | 50m klasyczny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Słopiecka Maja | 94 | SALKIE | 37.83 |
2. | Długołêcka Karolina | 96 | UNBUS | 38.77 | 8. | Kotkowska Ada | 97 | KSOST | 41.91 | |||||
3. | Wejman Anna | 92 | ORJED | 39.02 | 9. | Rogozińska Weronika | 95 | KSOST | 43.65 | |||||
4. | Parcewicz Monika | 94 | UNBUS | 39.86 | 10. | Salwa Patrycja | 98 | SALKIE | 44.88 | |||||
5. | Banasik Arleta | 95 | KSOST | 40.72 | 11. | Jabłońska Angelika | 96 | UNBUS | 46.59 | |||||
6. | Zawolik Wiktoria | 97 | KSOST | 40.82 | PK | Storożuk Anna | 98 | ZRPIN | 49.09 | |||||
7. | Rosa Paula | 95 | ZRPIN | 40.83 | DYSKW. | Mrożek Milena | 90 | UNBUS | 47.53 |
<< TOP >> |
Nr 4 2009-12-05 | 50m klasyczny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Treliński Bartosz | 94 | ORJED | 31.03 |
2. | Kubka Jacek | 92 | WODKON | 31.27 | 14. | Rembalski Mateusz | 97 | KOKIE | 41.67 | |||||
3. | Szczepański Adam | 92 | UNBUS | 33.18 | 15. | Kempkiewicz Marcin | 93 | ZRPIN | 41.69 | |||||
4. | Bednarski Dawid | 93 | FOSAN | 34.31 | 16. | Brzezoń Dawid | 96 | ZRPIN | 41.81 | |||||
5. | Nowak Konrad | 95 | DEPOL | 35.46 | 17. | Szeląg Ernest | 97 | KSOST | 41.88 | |||||
6. | Chudzik Jakub | 95 | DEPOL | 35.81 | 18. | Głuszak Jêdrek | 97 | ZRPIN | 42.90 | |||||
7. | Sobura Karol | 95 | SALKIE | 36.46 | 19. | Jaworski Norbert | 98 | UNBUS | 43.29 | |||||
8. | Semczuk Radosław | 97 | FOSAN | 36.88 | 20. | Szafarczyk Igor | 97 | KOKIE | 43.40 | |||||
9. | Szczechura Patryk | 95 | KSOST | 37.31 | 21. | Saik Mikołaj | 96 | WODKON | 44.27 | |||||
10. | Salwa Piotr | 96 | SALKIE | 37.77 | 22. | Cieślak Albert | 96 | WODKON | 47.15 | |||||
11. | Szewczyk Maciej | 96 | KOKIE | 38.16 | 23. | Stanisławski Mateusz | 96 | WODKON | 47.72 | |||||
12. | Machniewski Jakub | 96 | KOKIE | 39.12 | PK | Jarosz Dawid | 99 | WODKON | ||||||
13. | Choiński Michał | 96 | WODKON | 41.44 | PK | Pytel Szymon | 99 | ZRPIN | 52.11 |
<< TOP >> |
Nr 5 2009-12-05 | 100m motylkowy Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Wołoszyn Sonia | 95 | SALKIE | 1:08.38 |
2. | Musiał Natalia | 95 | UNBUS | 1:10.23 | 7. | Belicka Beata | 94 | ORJED | 1:15.84 | |||||
3. | Woszczyńska Aleksandra | 96 | KSOST | 1:10.65 | 8. | Gad Anna | 97 | DEPOL | 1:25.31 | |||||
4. | Szeląg Karolina | 95 | KSOST | 1:10.66 | 9. | Marzec Paulina | 97 | SALKIE | 1:26.06 | |||||
5. | Uchańska Karolina | 94 | KSOST | 1:14.22 | 10. | Pepaś Milena | 97 | SALKIE | 1:31.73 | |||||
6. | Majos Paulina | 96 | KOKIE | 1:14.26 | PK | Stanek Weronika | 98 | ZRPIN | 1:50.12 |
<< TOP >> |
Nr 6 2009-12-05 | 100m motylkowy Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Szczepański Adam | 92 | UNBUS | 1:03.10 |
2. | Pióro Filip | 94 | SALKIE | 1:03.48 | 9. | Szewczyk Maciej | 96 | KOKIE | 1:21.41 | |||||
3. | Niedziński Łukasz | 95 | KSOST | 1:04.62 | 10. | Wołek Marcin | 97 | KSOST | 1:24.02 | |||||
4. | Kêpinski Adrian | 95 | DEPOL | 1:04.69 | 11. | Głuszak Jêdrek | 97 | ZRPIN | 1:29.02 | |||||
5. | Banaś Hubert | 95 | KSOST | 1:06.82 | 12. | Miżełowski Mikołaj | 97 | KSOST | 1:30.44 | |||||
6. | Książek Sebastian | 96 | KSOST | 1:07.38 | 13. | Góral Sebastian | 97 | WODKON | 1:50.09 | |||||
7. | Madej Jan | 96 | SALKIE | 1:13.11 | PK | Szweda Tomasz | 98 | DEPOL | 1:37.42 | |||||
8. | Kwietniewski Maciej | 98 | KOKIE | 1:20.32 | PK | Bączek Michał | 98 | DEPOL | 1:38.09 |
<< TOP >> |
Nr 7 2009-12-05 | 200m dowolny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kilijańska Donata | 95 | KSOST | 2:09.28 |
2. | Lipińska Małgorzata | 93 | KSOST | 2:09.97 | 10. | Kowalik Nina | 98 | KOKIE | 2:31.83 | |||||
3. | Wołoszyn Sonia | 95 | SALKIE | 2:11.19 | 11. | Banasik Paula | 95 | KSOST | 2:32.68 | |||||
4. | Grzebała Zuzanna | 95 | KSOST | 2:15.24 | 12. | Belotti Dominika | 94 | FOSAN | 2:35.71 | |||||
5. | Stêpień Olga | 95 | KSOST | 2:22.57 | 13. | Kaczkoś Oliwia | 97 | FOSAN | 2:38.41 | |||||
6. | Kuczyńska Aleksandra | 96 | FOSAN | 2:22.82 | Banasik Arleta | 95 | KSOST | 2:38.41 | ||||||
7. | Mikołajczyk Marta | 97 | KOKIE | 2:23.07 | 15. | Sobańska Anna | 97 | SALKIE | 2:46.06 | |||||
8. | Wejman Anna | 92 | ORJED | 2:28.53 | 16. | Karcz Weronika | 96 | ZRPIN | 2:51.31 | |||||
9. | Pancerz Magda | 95 | ORJED | 2:30.36 | 17. | Guz Dominika | 97 | FOSAN | 2:51.39 |
<< TOP >> |
Nr 8 2009-12-05 | 200m dowolny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kurant Roger | 94 | KSOST | 1:59.57 |
2. | Kaczmarski Marcin | 94 | KSOST | 1:59.81 | 15. | Dytkowski Jan | 97 | KSOST | 2:15.89 | |||||
3. | Łopaciński Kacper | 95 | FOSAN | 2:00.76 | 16. | Brzozowski Mateusz | 96 | FOSAN | 2:21.81 | |||||
4. | Poduszczak Mikołaj | 95 | KSOST | 2:03.72 | 17. | Bujak Piotr | 97 | KOKIE | 2:30.28 | |||||
5. | Semczuk Michał | 92 | FOSAN | 2:03.79 | 18. | Gajewski Karol | 97 | KOKIE | 2:33.55 | |||||
6. | Kwiecień Kacper | 94 | KSOST | 2:04.47 | 19. | Semczuk Radosław | 97 | FOSAN | 2:33.69 | |||||
7. | Bernacki Igor | 95 | KSOST | 2:05.26 | 20. | Lipka Łukasz | 97 | SALKIE | 2:37.62 | |||||
Rogoziński Łukasz | 94 | KSOST | 2:05.26 | 21. | Jaworski Norbert | 98 | UNBUS | 2:38.38 | ||||||
9. | Krycia Mateusz | 96 | KSOST | 2:07.88 | 22. | Marciniec Maciej | 97 | UNBUS | 2:42.71 | |||||
10. | Bednarski Dawid | 93 | FOSAN | 2:10.61 | 23. | Szafarczyk Igor | 97 | KOKIE | 2:48.81 | |||||
11. | Paszkiewicz Marcin | 94 | FOSAN | 2:13.68 | 24. | Stêpień Patryk | 96 | WODKON | 2:52.47 | |||||
12. | Książek Sebastian | 96 | KSOST | 2:14.24 | PK | Bujak Dominik | 99 | KOKIE | 2:31.38 | |||||
13. | Chmiel Arkadiusz | 96 | FOSAN | 2:14.48 | PK | Fijałkowski Maciej | 99 | ZRPIN | 2:59.56 | |||||
14. | Kowalski Patryk | 97 | UNBUS | 2:15.18 |
<< TOP >> |
Nr 9 2009-12-05 | 200m grzbietowy Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kijewska Kaja | 94 | SALKIE | 2:21.05 |
2. | Lipińska Małgorzata | 93 | KSOST | 2:30.72 | 7. | Brzozowska Weronika | 94 | FOSAN | 2:51.46 | |||||
3. | Loranty Patrycja | 97 | KSOST | 2:38.59 | 8. | Rogozińska Weronika | 95 | KSOST | 2:52.97 | |||||
4. | Kuza Klaudia | 95 | UNBUS | 2:42.26 | 9. | Ciamaga Wiktoria | 97 | FOSAN | 2:55.61 | |||||
5. | Zawolik Wiktoria | 97 | KSOST | 2:43.33 | 10. | Bernacka Natalia | 97 | KOKIE | 3:02.34 | |||||
6. | Gawlik Mariola | 97 | SALKIE | 2:47.99 | PK | Storożuk Anna | 98 | ZRPIN | 3:25.29 |
<< TOP >> |
Nr 10 2009-12-05 | 200m grzbietowy Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kaczmarski Marcin | 94 | KSOST | 2:21.13 |
2. | Zacharski Szymon | 96 | UNBUS | 2:36.20 | 6. | Machniewski Jakub | 96 | KOKIE | 2:52.15 | |||||
3. | Salwa Piotr | 96 | SALKIE | 2:38.13 | 7. | Rembalski Mateusz | 97 | KOKIE | 2:59.77 | |||||
4. | Machul Grzegorz | 97 | KOKIE | 2:39.37 | 8. | Stêpień Patryk | 96 | WODKON | 3:11.93 | |||||
5. | Szeląg Ernest | 97 | KSOST | 2:45.35 | 9. | Brzezoń Dawid | 96 | ZRPIN | 3:15.27 |
<< TOP >> |
Nr 11 2009-12-05 | 400m zmienny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Szeląg Karolina | 95 | KSOST | 5:13.23 |
2. | Uchańska Karolina | 94 | KSOST | 5:17.12 | 5. | Majos Paulina | 96 | KOKIE | 5:39.78 | |||||
3. | Musiał Natalia | 95 | UNBUS | 5:17.95 | 6. | Mikołajczyk Marta | 97 | KOKIE | 5:45.98 | |||||
4. | Woszczyńska Aleksandra | 96 | KSOST | 5:34.00 | 7. | Ramian Anna | 96 | KOKIE | 6:00.88 |
<< TOP >> |
Nr 12 2009-12-05 | 400m zmienny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Tworzewski Adrian | 93 | KSOST | 4:39.53 |
2. | Szczepański Adam | 92 | UNBUS | 5:00.51 | 6. | Szczechura Patryk | 95 | KSOST | 5:22.59 | |||||
3. | Banaś Hubert | 95 | KSOST | 5:00.91 | 7. | Madej Jan | 96 | SALKIE | 5:35.64 | |||||
4. | Zając Wojciech | 92 | DEPOL | 5:06.05 | 8. | Kwietniewski Maciej | 98 | KOKIE | 6:01.08 | |||||
5. | Pióro Filip | 94 | SALKIE | 5:11.69 |
<< TOP >> |
Nr 13 2009-12-05 | 4 x 200m Sztafeta Dow. Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Kod | Czas | |||||||
1. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 1 | KSOST | 9:09.61 |
2. | Salos Cortile Kielce 1 | SALKIE | 9:19.33 | 5. | Salos Cortile Kielce 2 | SALKIE | 11:19.67 | |||||||
3. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 2 | KSOST | 9:28.85 | DYSKW. | MUKS "UNIA" BUSKO-ZDRÓJ | UNBUS | ||||||||
4. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 3 | KSOST | 10:17.22 |
<< TOP >> |
Nr 14 2009-12-05 | 4 x 200m Sztafeta Dow. Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Kod | Czas | |||||||
1. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 2 | KSOST | 8:13.36 |
2. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 1 | KSOST | 8:24.78 | 5. | MUKS "UNIA" BUSKO-ZDRÓJ | UNBUS | 9:35.52 | |||||||
3. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 3 | KSOST | 8:58.23 | 6. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 4 | KSOST | 10:26.00 | |||||||
4. | Salos Cortile Kielce 1 | SALKIE | 9:29.81 |
<< TOP >> |
Nr 15 2009-12-05 | 50m motylkowy Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kilijańska Donata | 95 | KSOST | 30.59 |
2. | Wołoszyn Sonia | 95 | SALKIE | 30.99 | 12. | Stêpień Olga | 95 | KSOST | 35.14 | |||||
3. | Mikołajczyk Marta | 97 | KOKIE | 31.35 | 13. | Kuza Klaudia | 95 | UNBUS | 35.64 | |||||
4. | Długołêcka Karolina | 96 | UNBUS | 32.18 | 14. | Kowalik Nina | 98 | KOKIE | 36.63 | |||||
5. | Belicka Beata | 94 | ORJED | 32.58 | 15. | Rosa Paula | 95 | ZRPIN | 37.46 | |||||
6. | Szeląg Karolina | 95 | KSOST | 32.64 | 16. | Pepaś Milena | 97 | SALKIE | 37.79 | |||||
7. | Gad Anna | 97 | DEPOL | 33.51 | 17. | Guz Dominika | 97 | FOSAN | 40.12 | |||||
8. | Parcewicz Monika | 94 | UNBUS | 33.64 | 18. | Karcz Weronika | 96 | ZRPIN | 40.50 | |||||
9. | Ramian Anna | 96 | KOKIE | 33.93 | PK | Storożuk Anna | 98 | ZRPIN | 45.02 | |||||
10. | Grzebała Zuzanna | 95 | KSOST | 34.25 | PK | Stanek Weronika | 98 | ZRPIN | 46.75 | |||||
11. | Marzec Paulina | 97 | SALKIE | 34.95 |
<< TOP >> |
Nr 16 2009-12-05 | 50m motylkowy Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kurant Roger | 94 | KSOST | 27.54 |
2. | Treliński Bartosz | 94 | ORJED | 27.93 | 19. | Kwietniewski Maciej | 98 | KOKIE | 35.56 | |||||
3. | Szczepański Adam | 92 | UNBUS | 28.38 | 20. | Bujak Piotr | 97 | KOKIE | 35.92 | |||||
4. | Pióro Filip | 94 | SALKIE | 28.65 | 21. | Wołek Marcin | 97 | KSOST | 36.58 | |||||
5. | Semczuk Michał | 92 | FOSAN | 28.73 | 22. | Pawlik Wiktor | 96 | SALKIE | 36.70 | |||||
6. | Kubka Jacek | 92 | WODKON | 28.83 | 23. | Rembalski Mateusz | 97 | KOKIE | 37.53 | |||||
7. | Kêpinski Adrian | 95 | DEPOL | 29.09 | 24. | Miżełowski Mikołaj | 97 | KSOST | 37.78 | |||||
8. | Niedziński Łukasz | 95 | KSOST | 29.91 | 25. | Szeląg Ernest | 97 | KSOST | 38.34 | |||||
9. | Nowak Konrad | 95 | DEPOL | 30.27 | 26. | Góral Sebastian | 97 | WODKON | 46.67 | |||||
10. | Rogoziński Łukasz | 94 | KSOST | 30.31 | 27. | Stanisławski Mateusz | 96 | WODKON | 48.59 | |||||
11. | Banaś Hubert | 95 | KSOST | 30.63 | PK | Jarosz Dawid | 99 | WODKON | ||||||
12. | Książek Sebastian | 96 | KSOST | 30.77 | PK | Bujak Dominik | 99 | KOKIE | 35.77 | |||||
13. | Sobura Karol | 95 | SALKIE | 31.01 | PK | Bączek Michał | 98 | DEPOL | 39.39 | |||||
14. | Madej Jan | 96 | SALKIE | 31.63 | PK | Szweda Tomasz | 98 | DEPOL | 40.87 | |||||
15. | Bernacki Igor | 95 | KSOST | 32.68 | PK | Fijałkowski Maciej | 99 | ZRPIN | 42.78 | |||||
16. | Dytkowski Jan | 97 | KSOST | 33.13 | DYSKW. | Gajewski Karol | 97 | KOKIE | 35.10 | |||||
17. | Machul Grzegorz | 97 | KOKIE | 34.26 | DYSKW. | Głuszak Jêdrek | 97 | ZRPIN | 36.61 | |||||
18. | Szewczyk Maciej | 96 | KOKIE | 34.51 |
<< TOP >> |
Nr 17 2009-12-05 | 50m grzbietowy Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kijewska Kaja | 94 | SALKIE | 31.58 |
2. | Lipińska Małgorzata | 93 | KSOST | 32.37 | 11. | Pancerz Magda | 95 | ORJED | 37.79 | |||||
3. | Długołêcka Karolina | 96 | UNBUS | 33.03 | 12. | Bernacka Natalia | 97 | KOKIE | 38.19 | |||||
4. | Belicka Beata | 94 | ORJED | 35.99 | 13. | Kotkowska Ada | 97 | KSOST | 38.22 | |||||
5. | Kuczyńska Aleksandra | 96 | FOSAN | 36.23 | 14. | Jabłońska Angelika | 96 | UNBUS | 38.80 | |||||
6. | Zawolik Wiktoria | 97 | KSOST | 37.12 | 15. | Rogozińska Weronika | 95 | KSOST | 39.74 | |||||
7. | Gawlik Mariola | 97 | SALKIE | 37.18 | 16. | Karcz Weronika | 96 | ZRPIN | 40.55 | |||||
8. | Sobańska Anna | 97 | SALKIE | 37.55 | 17. | Mrożek Milena | 90 | UNBUS | 53.21 | |||||
9. | Brzozowska Weronika | 94 | FOSAN | 37.57 | PK | Storożuk Anna | 98 | ZRPIN | 43.51 | |||||
10. | Ciamaga Wiktoria | 97 | FOSAN | 37.68 | PK | Stanek Weronika | 98 | ZRPIN | 48.22 |
<< TOP >> |
Nr 18 2009-12-05 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Tworzewski Adrian | 93 | KSOST | 29.31 |
2. | Łopaciński Kacper | 95 | FOSAN | 29.33 | 12. | Pawlik Wiktor | 96 | SALKIE | 38.87 | |||||
3. | Szydłowski Grzegorz | 94 | UNBUS | 30.56 | 13. | Szafarczyk Igor | 97 | KOKIE | 39.07 | |||||
4. | Zając Wojciech | 92 | DEPOL | 31.00 | 14. | Stêpień Patryk | 96 | WODKON | 39.37 | |||||
5. | Rogoziński Łukasz | 94 | KSOST | 32.24 | 15. | Marciniec Maciej | 97 | UNBUS | 40.56 | |||||
6. | Kwiecień Kacper | 94 | KSOST | 33.90 | 16. | Kempkiewicz Marcin | 93 | ZRPIN | 41.16 | |||||
7. | Chudzik Jakub | 95 | DEPOL | 33.99 | 17. | Brzezoń Dawid | 96 | ZRPIN | 41.62 | |||||
8. | Machul Grzegorz | 97 | KOKIE | 34.46 | 18. | Cieślak Albert | 96 | WODKON | 49.46 | |||||
9. | Salwa Piotr | 96 | SALKIE | 34.99 | 19. | Góral Sebastian | 97 | WODKON | 53.23 | |||||
10. | Zacharski Szymon | 96 | UNBUS | 35.30 | PK | Bączek Michał | 98 | DEPOL | 40.93 | |||||
11. | Machniewski Jakub | 96 | KOKIE | 36.90 |
<< TOP >> |
Nr 19 2009-12-05 | 400m dowolny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kilijańska Donata | 95 | KSOST | 4:26.73 |
2. | Lipińska Małgorzata | 93 | KSOST | 4:29.15 | 9. | Stêpień Olga | 95 | KSOST | 4:57.62 | |||||
3. | Wołoszyn Sonia | 95 | SALKIE | 4:34.79 | 10. | Kuczyńska Aleksandra | 96 | FOSAN | 5:01.15 | |||||
4. | Grzebała Zuzanna | 95 | KSOST | 4:36.12 | 11. | Majos Paulina | 96 | KOKIE | 5:06.97 | |||||
5. | Uchańska Karolina | 94 | KSOST | 4:44.22 | 12. | Banasik Paula | 95 | KSOST | 5:16.90 | |||||
6. | Musiał Natalia | 95 | UNBUS | 4:45.61 | 13. | Belotti Dominika | 94 | FOSAN | 5:24.55 | |||||
7. | Loranty Patrycja | 97 | KSOST | 4:51.06 | 14. | Marzec Paulina | 97 | SALKIE | 5:26.95 | |||||
8. | Woszczyńska Aleksandra | 96 | KSOST | 4:52.61 | 15. | Kaczkoś Oliwia | 97 | FOSAN | 5:28.41 |
<< TOP >> |
Nr 20 2009-12-05 | 400m dowolny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kurant Roger | 94 | KSOST | 4:09.75 |
2. | Kaczmarski Marcin | 94 | KSOST | 4:10.60 | 15. | Chmiel Arkadiusz | 96 | FOSAN | 4:47.66 | |||||
3. | Poduszczak Mikołaj | 95 | KSOST | 4:13.14 | 16. | Madej Jan | 96 | SALKIE | 4:47.91 | |||||
4. | Łopaciński Kacper | 95 | FOSAN | 4:13.61 | 17. | Dytkowski Jan | 97 | KSOST | 4:49.69 | |||||
5. | Kwiecień Kacper | 94 | KSOST | 4:20.18 | 18. | Zacharski Szymon | 96 | UNBUS | 4:54.88 | |||||
6. | Bernacki Igor | 95 | KSOST | 4:22.83 | 19. | Brzozowski Mateusz | 96 | FOSAN | 4:54.96 | |||||
7. | Niedziński Łukasz | 95 | KSOST | 4:27.83 | 20. | Szeląg Ernest | 97 | KSOST | 4:58.74 | |||||
8. | Krycia Mateusz | 96 | KSOST | 4:32.74 | 21. | Bujak Piotr | 97 | KOKIE | 5:06.06 | |||||
9. | Kêpinski Adrian | 95 | DEPOL | 4:35.57 | 22. | Gajewski Karol | 97 | KOKIE | 5:22.91 | |||||
10. | Semczuk Michał | 92 | FOSAN | 4:35.77 | 23. | Lipka Łukasz | 97 | SALKIE | 5:40.38 | |||||
11. | Kowalski Patryk | 97 | UNBUS | 4:40.69 | 24. | Stêpień Patryk | 96 | WODKON | 6:11.15 | |||||
12. | Książek Sebastian | 96 | KSOST | 4:40.72 | 25. | Cieślak Albert | 96 | WODKON | 7:40.57 | |||||
13. | Paszkiewicz Marcin | 94 | FOSAN | 4:42.16 | PK | Fijałkowski Maciej | 99 | ZRPIN | 6:19.43 | |||||
14. | Chudzik Jakub | 95 | DEPOL | 4:45.25 |
<< TOP >> |
Nr 21 2009-12-05 | 200m klasyczny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Wejman Anna | 92 | ORJED | 3:01.49 |
2. | Zawolik Wiktoria | 97 | KSOST | 3:06.47 | Sobańska Anna | 97 | SALKIE | 3:22.93 | ||||||
3. | Banasik Paula | 95 | KSOST | 3:07.70 | 8. | Rogozińska Weronika | 95 | KSOST | 3:26.50 | |||||
4. | Banasik Arleta | 95 | KSOST | 3:07.80 | 9. | Łosak Wiktoria | 98 | SALKIE | 3:34.25 | |||||
5. | Salwa Patrycja | 98 | SALKIE | 3:20.38 | 10. | Mrożek Milena | 90 | UNBUS | 3:40.68 | |||||
6. | Rosa Paula | 95 | ZRPIN | 3:22.93 |
<< TOP >> |
Nr 22 2009-12-05 | 200m klasyczny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Treliński Bartosz | 94 | ORJED | 2:31.13 |
2. | Szczepański Adam | 92 | UNBUS | 2:37.70 | 11. | Jaworski Norbert | 98 | UNBUS | 3:10.95 | |||||
3. | Kubka Jacek | 92 | WODKON | 2:40.53 | 12. | Rembalski Mateusz | 97 | KOKIE | 3:15.91 | |||||
4. | Szczechura Patryk | 95 | KSOST | 2:44.22 | 13. | Brzezoń Dawid | 96 | ZRPIN | 3:16.30 | |||||
5. | Nowak Konrad | 95 | DEPOL | 2:44.75 | 14. | Choiński Michał | 96 | WODKON | 3:18.55 | |||||
6. | Pióro Filip | 94 | SALKIE | 2:45.11 | 15. | Głuszak Jêdrek | 97 | ZRPIN | 3:21.88 | |||||
7. | Bednarski Dawid | 93 | FOSAN | 2:45.75 | 16. | Kempkiewicz Marcin | 93 | ZRPIN | 3:28.28 | |||||
8. | Salwa Piotr | 96 | SALKIE | 2:54.72 | PK | Pytel Szymon | 99 | ZRPIN | 3:52.22 | |||||
9. | Semczuk Radosław | 97 | FOSAN | 3:00.77 | DYSKW. | Szafarczyk Igor | 97 | KOKIE | ||||||
10. | Machniewski Jakub | 96 | KOKIE | 3:02.33 | DYSKW. | Saik Mikołaj | 96 | WODKON |
<< TOP >> |
Nr 23 2009-12-05 | 200m zmienny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Szeląg Karolina | 95 | KSOST | 2:31.88 |
2. | Uchańska Karolina | 94 | KSOST | 2:33.93 | 8. | Kowalik Nina | 98 | KOKIE | 2:53.65 | |||||
3. | Musiał Natalia | 95 | UNBUS | 2:34.77 | 9. | Kotkowska Ada | 97 | KSOST | 2:54.29 | |||||
4. | Woszczyńska Aleksandra | 96 | KSOST | 2:36.59 | 10. | Gawlik Mariola | 97 | SALKIE | 2:54.91 | |||||
5. | Słopiecka Maja | 94 | SALKIE | 2:36.61 | 11. | Brzozowska Weronika | 94 | FOSAN | 2:58.06 | |||||
6. | Kuza Klaudia | 95 | UNBUS | 2:47.20 | 12. | Bernacka Natalia | 97 | KOKIE | 3:02.30 | |||||
7. | Ramian Anna | 96 | KOKIE | 2:49.06 |
<< TOP >> |
Nr 24 2009-12-05 | 200m zmienny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Tworzewski Adrian | 93 | KSOST | 2:12.05 |
2. | Kaczmarski Marcin | 94 | KSOST | 2:17.19 | 8. | Poduszczak Mikołaj | 95 | KSOST | 2:40.03 | |||||
3. | Zając Wojciech | 92 | DEPOL | 2:18.80 | 9. | Chmiel Arkadiusz | 96 | FOSAN | 2:43.20 | |||||
4. | Banaś Hubert | 95 | KSOST | 2:24.37 | 10. | Szewczyk Maciej | 96 | KOKIE | 2:50.65 | |||||
5. | Kowalski Patryk | 97 | UNBUS | 2:30.63 | 11. | Kwietniewski Maciej | 98 | KOKIE | 2:53.58 | |||||
6. | Szczechura Patryk | 95 | KSOST | 2:30.79 | 12. | Wołek Marcin | 97 | KSOST | 3:03.83 | |||||
7. | Sobura Karol | 95 | SALKIE | 2:35.37 | PK | Bujak Dominik | 99 | KOKIE | 2:50.34 |
<< TOP >> |
Nr 25 2009-12-05 | 4 x 100m Sztafeta Dow. Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Kod | Czas | |||||||
1. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 1 | KSOST | 4:11.95 |
2. | Salos Cortile Kielce 1 | SALKIE | 4:13.86 | 6. | FOKA Sandomierz | FOSAN | 4:46.06 | |||||||
3. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 2 | KSOST | 4:24.25 | 7. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 3 | KSOST | 4:50.45 | |||||||
4. | MUKS "UNIA" BUSKO-ZDRÓJ | UNBUS | 4:34.41 | 8. | Salos Cortile Kielce 2 | SALKIE | 5:13.05 | |||||||
5. | MUKP KORONA-SWIM Kielce 1 | KOKIE | 4:35.41 |
<< TOP >> |
Nr 26 2009-12-05 | 4 x 100m Sztafeta Dow. Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Kod | Czas | |||||||
1. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 2 | KSOST | 3:47.79 |
2. | FOKA Sandomierz | FOSAN | 3:51.09 | 6. | Salos Cortile Kielce 1 | SALKIE | 4:14.12 | |||||||
3. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 1 | KSOST | 3:54.93 | 7. | MUKP KORONA-SWIM Kielce 1 | KOKIE | 4:40.51 | |||||||
4. | LKS DELFIN POŁANIEC 1 | DEPOL | 4:03.27 | 8. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 4 | KSOST | 4:45.21 | |||||||
5. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 3 | KSOST | 4:08.64 |
<< TOP >> |
Nr 27 2009-12-06 | 200m motylkowy Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Musiał Natalia | 95 | UNBUS | 2:30.79 |
2. | Szeląg Karolina | 95 | KSOST | 2:32.30 | 5. | Majos Paulina | 96 | KOKIE | 2:48.81 | |||||
3. | Wołoszyn Sonia | 95 | SALKIE | 2:38.21 | 6. | Belicka Beata | 94 | ORJED | 3:02.46 | |||||
4. | Mikołajczyk Marta | 97 | KOKIE | 2:39.10 |
<< TOP >> |
Nr 28 2009-12-06 | 200m motylkowy Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Pióro Filip | 94 | SALKIE | 2:16.59 |
2. | Szczepański Adam | 92 | UNBUS | 2:20.09 | 5. | Madej Jan | 96 | SALKIE | 2:52.68 | |||||
3. | Banaś Hubert | 95 | KSOST | 2:24.61 | 6. | Głuszak Jêdrek | 97 | ZRPIN | 3:19.40 | |||||
4. | Dytkowski Jan | 97 | KSOST | 2:43.54 | DYSKW. | Niedziński Łukasz | 95 | KSOST |
<< TOP >> |
Nr 29 2009-12-06 | 100m dowolny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kilijańska Donata | 95 | KSOST | 1:00.05 |
2. | Słopiecka Maja | 94 | SALKIE | 1:00.98 | 15. | Pancerz Magda | 95 | ORJED | 1:08.72 | |||||
3. | Wołoszyn Sonia | 95 | SALKIE | 1:02.25 | 16. | Kowalik Nina | 98 | KOKIE | 1:09.21 | |||||
4. | Długołêcka Karolina | 96 | UNBUS | 1:04.16 | 17. | Zawolik Wiktoria | 97 | KSOST | 1:09.30 | |||||
5. | Kuczyńska Aleksandra | 96 | FOSAN | 1:04.67 | 18. | Jabłońska Angelika | 96 | UNBUS | 1:10.96 | |||||
6. | Loranty Patrycja | 97 | KSOST | 1:05.31 | 19. | Belotti Dominika | 94 | FOSAN | 1:11.34 | |||||
7. | Woszczyńska Aleksandra | 96 | KSOST | 1:06.06 | 20. | Banasik Paula | 95 | KSOST | 1:11.73 | |||||
8. | Stêpień Olga | 95 | KSOST | 1:06.08 | 21. | Kotkowska Ada | 97 | KSOST | 1:12.16 | |||||
9. | Grzebała Zuzanna | 95 | KSOST | 1:06.31 | 22. | Kaczkoś Oliwia | 97 | FOSAN | 1:14.68 | |||||
10. | Uchańska Karolina | 94 | KSOST | 1:06.33 | 23. | Sobańska Anna | 97 | SALKIE | 1:15.25 | |||||
11. | Parcewicz Monika | 94 | UNBUS | 1:06.94 | 24. | Karcz Weronika | 96 | ZRPIN | 1:16.51 | |||||
12. | Gad Anna | 97 | DEPOL | 1:07.00 | 25. | Pepaś Milena | 97 | SALKIE | 1:17.00 | |||||
13. | Wejman Anna | 92 | ORJED | 1:07.16 | 26. | Guz Dominika | 97 | FOSAN | 1:17.25 | |||||
14. | Marzec Paulina | 97 | SALKIE | 1:08.56 | 27. | Mrożek Milena | 90 | UNBUS | 1:25.06 |
<< TOP >> |
Nr 30 2009-12-06 | 100m dowolny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kurant Roger | 94 | KSOST | 54.80 |
2. | Tworzewski Adrian | 93 | KSOST | 54.89 | 23. | Bujak Piotr | 97 | KOKIE | 1:09.44 | |||||
3. | Semczuk Michał | 92 | FOSAN | 56.53 | 24. | Machniewski Jakub | 96 | KOKIE | 1:09.63 | |||||
4. | Zając Wojciech | 92 | DEPOL | 56.66 | 25. | Gajewski Karol | 97 | KOKIE | 1:10.05 | |||||
5. | Kaczmarski Marcin | 94 | KSOST | 57.06 | 26. | Semczuk Radosław | 97 | FOSAN | 1:10.30 | |||||
6. | Rogoziński Łukasz | 94 | KSOST | 57.86 | 27. | Pawlik Wiktor | 96 | SALKIE | 1:10.98 | |||||
7. | Kêpinski Adrian | 95 | DEPOL | 58.41 | 28. | Lipka Łukasz | 97 | SALKIE | 1:11.46 | |||||
8. | Niedziński Łukasz | 95 | KSOST | 58.70 | 29. | Kwietniewski Maciej | 98 | KOKIE | 1:12.13 | |||||
9. | Kwiecień Kacper | 94 | KSOST | 59.75 | 30. | Wołek Marcin | 97 | KSOST | 1:12.95 | |||||
10. | Krycia Mateusz | 96 | KSOST | 59.84 | 31. | Marciniec Maciej | 97 | UNBUS | 1:13.32 | |||||
11. | Poduszczak Mikołaj | 95 | KSOST | 1:00.79 | 32. | Jaworski Norbert | 98 | UNBUS | 1:13.59 | |||||
12. | Książek Sebastian | 96 | KSOST | 1:01.07 | 33. | Stêpień Patryk | 96 | WODKON | 1:15.79 | |||||
13. | Bernacki Igor | 95 | KSOST | 1:01.31 | 34. | Miżełowski Mikołaj | 97 | KSOST | 1:16.49 | |||||
14. | Paszkiewicz Marcin | 94 | FOSAN | 1:01.52 | 35. | Góral Sebastian | 97 | WODKON | 1:30.45 | |||||
15. | Chmiel Arkadiusz | 96 | FOSAN | 1:01.59 | PK | Szydłowski Grzegorz | 94 | UNBUS | ||||||
16. | Sobura Karol | 95 | SALKIE | 1:02.21 | PK | Jarosz Dawid | 99 | WODKON | ||||||
17. | Kowalski Patryk | 97 | UNBUS | 1:02.51 | PK | Bujak Dominik | 99 | KOKIE | 1:10.03 | |||||
18. | Chudzik Jakub | 95 | DEPOL | 1:03.61 | PK | Szweda Tomasz | 98 | DEPOL | 1:18.69 | |||||
19. | Salwa Piotr | 96 | SALKIE | 1:04.24 | PK | Fijałkowski Maciej | 99 | ZRPIN | 1:20.38 | |||||
20. | Madej Jan | 96 | SALKIE | 1:04.92 | PK | Pytel Szymon | 99 | ZRPIN | 1:33.95 | |||||
21. | Brzozowski Mateusz | 96 | FOSAN | 1:05.28 | Nie uk. | Szafarczyk Igor | 97 | KOKIE | ||||||
22. | Machul Grzegorz | 97 | KOKIE | 1:06.58 |
<< TOP >> |
Nr 31 2009-12-06 | 100m grzbietowy Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kijewska Kaja | 94 | SALKIE | 1:06.52 |
2. | Lipińska Małgorzata | 93 | KSOST | 1:10.33 | 8. | Ciamaga Wiktoria | 97 | FOSAN | 1:21.87 | |||||
3. | Kuza Klaudia | 95 | UNBUS | 1:15.86 | 9. | Brzozowska Weronika | 94 | FOSAN | 1:22.04 | |||||
4. | Ramian Anna | 96 | KOKIE | 1:18.28 | 10. | Rogozińska Weronika | 95 | KSOST | 1:22.11 | |||||
5. | Belicka Beata | 94 | ORJED | 1:18.57 | 11. | Bernacka Natalia | 97 | KOKIE | 1:23.10 | |||||
6. | Gawlik Mariola | 97 | SALKIE | 1:20.27 | 12. | Sobańska Anna | 97 | SALKIE | 1:26.39 | |||||
7. | Jabłońska Angelika | 96 | UNBUS | 1:20.67 | PK | Storożuk Anna | 98 | ZRPIN | 1:33.04 |
<< TOP >> |
Nr 32 2009-12-06 | 100m grzbietowy Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Łopaciński Kacper | 95 | FOSAN | 1:03.30 |
2. | Szydłowski Grzegorz | 94 | UNBUS | 1:05.94 | 7. | Szeląg Ernest | 97 | KSOST | 1:18.19 | |||||
3. | Perkowski Marcin | 90 | SALKIE | 1:06.54 | 8. | Pawlik Wiktor | 96 | SALKIE | 1:26.05 | |||||
4. | Rogoziński Łukasz | 94 | KSOST | 1:08.65 | 9. | Stêpień Patryk | 96 | WODKON | 1:26.23 | |||||
5. | Zacharski Szymon | 96 | UNBUS | 1:13.24 | 10. | Marciniec Maciej | 97 | UNBUS | 1:26.52 | |||||
6. | Machul Grzegorz | 97 | KOKIE | 1:14.01 | 11. | Brzezoń Dawid | 96 | ZRPIN | 1:29.59 |
<< TOP >> |
Nr 33 2009-12-06 | 100m klasyczny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Wejman Anna | 92 | ORJED | 1:22.66 |
2. | Banasik Arleta | 95 | KSOST | 1:27.82 | |||
3. | Rosa Paula | 95 | ZRPIN | 1:31.97 | |||
4. | Salwa Patrycja | 98 | SALKIE | 1:37.58 |
<< TOP >> |
Nr 34 2009-12-06 | 100m klasyczny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Treliński Bartosz | 94 | ORJED | 1:06.25 |
2. | Kubka Jacek | 92 | WODKON | 1:09.53 | 13. | Szewczyk Maciej | 96 | KOKIE | 1:25.89 | |||||
3. | Kêpinski Adrian | 95 | DEPOL | 1:14.26 | 14. | Rembalski Mateusz | 97 | KOKIE | 1:30.38 | |||||
Szczepański Adam | 92 | UNBUS | 1:14.26 | 15. | Choiński Michał | 96 | WODKON | 1:31.29 | ||||||
Pióro Filip | 94 | SALKIE | 1:14.26 | 16. | Jaworski Norbert | 98 | UNBUS | 1:32.01 | ||||||
6. | Bednarski Dawid | 93 | FOSAN | 1:15.82 | 17. | Brzezoń Dawid | 96 | ZRPIN | 1:32.90 | |||||
7. | Nowak Konrad | 95 | DEPOL | 1:16.30 | 18. | Kempkiewicz Marcin | 93 | ZRPIN | 1:33.57 | |||||
8. | Szczechura Patryk | 95 | KSOST | 1:18.70 | 19. | Saik Mikołaj | 96 | WODKON | 1:34.63 | |||||
9. | Chudzik Jakub | 95 | DEPOL | 1:19.66 | 20. | Szafarczyk Igor | 97 | KOKIE | 1:35.59 | |||||
10. | Salwa Piotr | 96 | SALKIE | 1:23.06 | 21. | Stanisławski Mateusz | 96 | WODKON | 1:49.03 | |||||
11. | Machniewski Jakub | 96 | KOKIE | 1:23.77 | PK | Pytel Szymon | 99 | ZRPIN | 1:50.45 | |||||
12. | Semczuk Radosław | 97 | FOSAN | 1:24.61 |
<< TOP >> |
Nr 35 2009-12-06 | 100m zmienny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Długołêcka Karolina | 96 | UNBUS | 1:11.42 |
2. | Słopiecka Maja | 94 | SALKIE | 1:12.51 | 13. | Kotkowska Ada | 97 | KSOST | 1:22.81 | |||||
3. | Szeląg Karolina | 95 | KSOST | 1:13.38 | 14. | Bernacka Natalia | 97 | KOKIE | 1:23.67 | |||||
4. | Mikołajczyk Marta | 97 | KOKIE | 1:13.55 | 15. | Banasik Arleta | 95 | KSOST | 1:23.91 | |||||
5. | Parcewicz Monika | 94 | UNBUS | 1:16.66 | 16. | Rogozińska Weronika | 95 | KSOST | 1:24.24 | |||||
6. | Kuczyńska Aleksandra | 96 | FOSAN | 1:16.77 | 17. | Pepaś Milena | 97 | SALKIE | 1:26.99 | |||||
7. | Zawolik Wiktoria | 97 | KSOST | 1:18.47 | 18. | Rosa Paula | 95 | ZRPIN | 1:29.01 | |||||
8. | Ramian Anna | 96 | KOKIE | 1:19.22 | 19. | Ciamaga Wiktoria | 97 | FOSAN | 1:29.32 | |||||
9. | Marzec Paulina | 97 | SALKIE | 1:20.69 | 20. | Karcz Weronika | 96 | ZRPIN | 1:31.32 | |||||
10. | Pancerz Magda | 95 | ORJED | 1:21.06 | PK | Storożuk Anna | 98 | ZRPIN | 1:34.84 | |||||
11. | Kowalik Nina | 98 | KOKIE | 1:21.30 | PK | Stanek Weronika | 98 | ZRPIN | 1:41.38 | |||||
12. | Brzozowska Weronika | 94 | FOSAN | 1:22.42 | DYSKW. | Łosak Wiktoria | 98 | SALKIE |
<< TOP >> |
Nr 36 2009-12-06 | 100m zmienny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Tworzewski Adrian | 93 | KSOST | 1:01.31 |
2. | Perkowski Marcin | 90 | SALKIE | 1:01.92 | 14. | Brzozowski Mateusz | 96 | FOSAN | 1:17.88 | |||||
3. | Treliński Bartosz | 94 | ORJED | 1:02.33 | 15. | Bujak Piotr | 97 | KOKIE | 1:20.12 | |||||
4. | Kubka Jacek | 92 | WODKON | 1:05.06 | 16. | Głuszak Jêdrek | 97 | ZRPIN | 1:21.54 | |||||
5. | Zając Wojciech | 92 | DEPOL | 1:05.18 | 17. | Gajewski Karol | 97 | KOKIE | 1:21.59 | |||||
6. | Szczepański Adam | 92 | UNBUS | 1:05.56 | 18. | Kwietniewski Maciej | 98 | KOKIE | 1:23.01 | |||||
7. | Szydłowski Grzegorz | 94 | UNBUS | 1:08.17 | 19. | Wołek Marcin | 97 | KSOST | 1:24.72 | |||||
8. | Semczuk Michał | 92 | FOSAN | 1:09.42 | 20. | Lipka Łukasz | 97 | SALKIE | 1:26.00 | |||||
9. | Bednarski Dawid | 93 | FOSAN | 1:10.44 | 21. | Miżełowski Mikołaj | 97 | KSOST | 1:30.20 | |||||
10. | Sobura Karol | 95 | SALKIE | 1:10.78 | PK | Bączek Michał | 98 | DEPOL | ||||||
11. | Szczechura Patryk | 95 | KSOST | 1:11.13 | PK | Jarosz Dawid | 99 | WODKON | ||||||
12. | Nowak Konrad | 95 | DEPOL | 1:13.02 | PK | Bujak Dominik | 99 | KOKIE | 1:20.09 | |||||
13. | Chmiel Arkadiusz | 96 | FOSAN | 1:14.47 | PK | Fijałkowski Maciej | 99 | ZRPIN | 1:35.33 |
<< TOP >> |
Nr 37 2009-12-06 | 800m dowolny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kilijańska Donata | 95 | KSOST | 9:02.56 |
2. | Lipińska Małgorzata | 93 | KSOST | 9:09.44 | 8. | Stêpień Olga | 95 | KSOST | 10:09.08 | |||||
3. | Grzebała Zuzanna | 95 | KSOST | 9:32.58 | 9. | Majos Paulina | 96 | KOKIE | 10:35.94 | |||||
4. | Musiał Natalia | 95 | UNBUS | 9:39.65 | 10. | Banasik Paula | 95 | KSOST | 10:43.73 | |||||
5. | Uchańska Karolina | 94 | KSOST | 9:40.91 | 11. | Kaczkoś Oliwia | 97 | FOSAN | 11:35.49 | |||||
6. | Loranty Patrycja | 97 | KSOST | 10:00.69 | 12. | Gawlik Mariola | 97 | SALKIE | 11:40.79 | |||||
7. | Woszczyńska Aleksandra | 96 | KSOST | 10:04.87 |
<< TOP >> |
Nr 38 2009-12-06 | 1500m dowolny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kurant Roger | 94 | KSOST | 16:21.38 |
2. | Kaczmarski Marcin | 94 | KSOST | 16:21.60 | 7. | Krycia Mateusz | 96 | KSOST | 17:58.99 | |||||
3. | Poduszczak Mikołaj | 95 | KSOST | 16:30.98 | 8. | Książek Sebastian | 96 | KSOST | 18:14.87 | |||||
4. | Kwiecień Kacper | 94 | KSOST | 16:54.09 | 9. | Kowalski Patryk | 97 | UNBUS | 18:46.52 | |||||
5. | Bernacki Igor | 95 | KSOST | 16:54.62 | 10. | Dytkowski Jan | 97 | KSOST | 19:06.98 | |||||
6. | Banaś Hubert | 95 | KSOST | 17:41.75 | 11. | Szeląg Ernest | 97 | KSOST | 20:26.59 |
<< TOP >> |
Nr 39 2009-12-06 | 4 x 100m Sztafeta Zm. Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Kod | Czas | |||||||
1. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 1 | KSOST | 4:44.13 |
2. | Salos Cortile Kielce 1 | SALKIE | 4:55.12 | 6. | FOKA Sandomierz | FOSAN | 5:24.72 | |||||||
3. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 2 | KSOST | 4:56.62 | 7. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 3 | KSOST | 5:37.20 | |||||||
4. | MUKS "UNIA" BUSKO-ZDRÓJ | UNBUS | 5:01.56 | 8. | Salos Cortile Kielce 2 | SALKIE | 5:50.84 | |||||||
5. | MUKP KORONA-SWIM Kielce 1 | KOKIE | 5:11.54 |
<< TOP >> |
Nr 40 2009-12-06 | 4 x 100m Sztafeta Zm. Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Kod | Czas | |||||||
1. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 1 | KSOST | 4:18.75 |
2. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 2 | KSOST | 4:27.35 | 6. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 3 | KSOST | 4:41.76 | |||||||
3. | FOKA Sandomierz | FOSAN | 4:28.13 | 7. | MUKS "UNIA" BUSKO-ZDRÓJ | UNBUS | 4:51.14 | |||||||
4. | LKS DELFIN POŁANIEC 1 | DEPOL | 4:32.16 | 8. | MUKP KORONA-SWIM Kielce 1 | KOKIE | 5:14.59 | |||||||
5. | Salos Cortile Kielce 1 | SALKIE | 4:32.40 | 9. | KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 4 | KSOST | 5:42.50 |