Zimowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 12 lat i starsi Puławy, 5. - 6.12.2009 |
Konkurencja 1 5.12.09 - 9:45 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 25.65 29.61 28.32 27.55 27.60 | BARZYCKA Paulina DYRDA Karolina RADLIŃSKA Marcelina LEFANOWICZ Iwona LEFANOWICZ Iwona | ORLUB LULUB ORZAM SKLUB SKLUB | Leszno Ostrowiec Sw. Pulawy Pulawy Warsaw | 28.11.03 27.6.09 9.12.06 9.12.06 10.2.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:45 |
2 3 4 | KONDRACIUK Justyna WIERZBIŃSKA Nel ŻEBROWSKA Patrycja | 97 96 96 | Trójka Puławy Avia Świdnik Trójka Puławy | 36.12 34.08 34.33 |
Seria 2 z 6, 9:46 |
1 2 3 4 5 6 | GAŁOTA Weronika MRÓZ Monika BOGUCIŃSKA Kaja SOBCZUK Monika TETER Patrycja ZABURKO Joanna | 97 96 96 94 96 97 | Lider Chełm Trójka Puławy Avia Świdnik Orka Zamość Skarpa Lublin Lublinianka | 34.00 33.32 32.91 33.08 33.75 34.02 |
Seria 3 z 6, 9:47 |
1 2 3 4 5 6 | ZAWADZKA Kinga KRUK Urszula CELIŃSKA Kornela WÓJTOWICZ Julia NOWAK Agata SAŁEK Natalia | 97 97 97 95 95 96 | OLIMPIA Lublin Lublinianka Huragan Miêdzyrzec OLIMPIA Lublin Avia Świdnik Orka Zamość | 32.50 32.38 32.12 32.20 32.48 32.57 |
Seria 4 z 6, 9:48 |
1 2 3 4 5 6 | WĘGIER Katarzyna KAMIŃSKA Liliana ZARZECKA Anna SUCHOTA Magdalena WÓJTOWICZ Emilia KARYKOWSKA Katarzyna | 96 97 96 97 93 96 | Skarpa Lublin Delfinek Łuków Skarpa Lublin Huragan Miêdzyrzec OLIMPIA Lublin Skarpa Lublin | 31.13 30.87 30.26 30.57 31.00 31.30 |
Seria 5 z 6, 9:49 |
1 2 3 4 5 6 | BORZĘCKA Katarzyna SĘDŁAK Katarzyna DZIEWA Aleksandra TWARDOWSKA Sylwia KARCZEWSKA Joanna SIEŃCZYK Jowita | 95 94 96 93 95 97 | Orlik Lublin Orka Zamość Lider Chełm Lublinianka Skarpa Lublin Zak Biała Podlaska | 29.50 29.06 29.00 29.00 29.30 30.12 |
Seria 6 z 6, 9:50 |
1 2 3 4 5 6 | RUDAWSKA Adrianna DĄBROWSKA Paulina RADLIŃSKA Marcelina SZYNAL Ludwika BUSSE Sylwia DYRDA Karolina | 96 94 93 94 96 97 | Orlik Lublin Orlik Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Wodnik Radom Lublinianka | 28.78 28.60 26.77 28.48 28.75 28.99 | PK |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 5.12.09 - 9:52 | Mêżczyzn, 50m dowolny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 21.38 28.11 26.08 24.64 24.15 | CZERNIAK Konrad HOŁUB Jan HOŁUB Jan CZOPEK Igor KĘCIK Aukasz | WIPUL AVSWI AVSWI WIPUL LULUB | Gorzow Wielkopolski Swidnik Pulawy Pulawy Wroclaw | 26.11.09 14.12.08 29.11.09 6.12.08 15.11.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 | GORZKOWSKI Mateusz KOMOSA Mateusz CIASTEK Jakub TATARA Kacper RACHOŃ Jakub RUTKOWSKI Krzysztof | 96 95 96 96 96 96 | Avia Świdnik Avia Świdnik Fala Kraśnik Avia Świdnik Fala Kraśnik Lublinianka | 35.09 33.81 31.85 32.36 34.13 NT |
Seria 2 z 10, 9:53 |
1 2 3 4 5 6 | SKOWYRA Bartosz NOWAK Jakub ZIÓŁKOWSKI Mateusz ŁUKOWSKI Bartłomiej SZUTKO Mateusz ŁAGOWSKI Dawid | 95 95 96 97 97 96 | Trójka Puławy Skarpa Lublin Orlik Lublin Lider Chełm Zak Biała Podlaska Avia Świdnik | 31.31 31.03 30.30 30.90 31.21 31.44 |
Seria 3 z 10, 9:54 |
1 2 3 4 5 6 | MICHALSKI Bartosz BARTUZI Patryk RADZIEJEWSKI Jakub MARZEC Mateusz WIAK Bartłomiej SUSZEK Wojciech | 96 96 95 95 97 92 | Orlik Lublin Wisła Puławy Skarpa Lublin Avia Świdnik Orlik Lublin Skarpa Lublin | 30.20 29.80 29.53 29.57 29.95 30.25 |
Seria 4 z 10, 9:55 |
1 2 3 4 5 6 | LUSAWA Konrad LIS Przemysław RYBOŁOWIK Jan POPŁAWSKI Michał KOZIKOWSKI Maciej KAWKA Michal | 95 96 96 94 92 95 | OLIMPIA Lublin Avia Świdnik Huragan Miêdzyrzec Wisła Puławy Skarpa Lublin Trójka Puławy | 29.20 29.11 28.90 29.00 29.15 29.46 |
Seria 5 z 10, 9:56 |
1 2 3 4 5 6 | LUSAWA Łukasz ZIELIŃSKI Filip BOŻYM Adam WĄSIK Jakub SARAN Damian PIELAK Patryk | 95 95 94 94 94 95 | OLIMPIA Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik Fala Kraśnik Wisła Puławy Trójka Puławy | 28.80 28.42 28.36 28.37 28.70 28.88 |
Seria 6 z 10, 9:57 |
1 2 3 4 5 6 | JANICKI Mateusz ALEKSANDROWICZ Adrian TCHÓRZEWSKI Maciej MULAK Filip STOPKA Maciej BRZUŚ Michał | 96 95 95 94 94 97 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Lider Chełm Wisła Puławy Orka Zamość | 28.04 27.34 26.95 27.00 27.50 28.25 |
Seria 7 z 10, 9:58 |
1 2 3 4 5 6 | LEONARCIK Kuba PYDA Jakub SZOPA Jakub CHOJAK Rafał SZYMULA Kamil KOPROŃ Kacper | 94 94 93 95 96 92 | Wisła Puławy Skarpa Lublin Orlik Lublin Wisła Puławy Avia Świdnik Skarpa Lublin | 26.90 26.76 26.70 26.73 26.87 26.90 |
Seria 8 z 10, 9:59 |
1 2 3 4 5 6 | SZELEST Jacek KRAWCZYK Hubert MAZUR Andrzej WIAK Jakub WĘGRZYNIAK Łukasz SZOSTAK Michał | 95 94 95 95 92 94 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik Orlik Lublin Huragan Miêdzyrzec Orka Zamość | 26.44 26.10 25.81 25.84 26.31 26.45 |
Seria 9 z 10, 10:00 |
1 2 3 4 5 6 | DOBROWOLSKI Patryk MARKIEWICZ Sebastian BEKIER Krzysztof SZCZUKA Piotr SKUBICHA Konrad WÓJCIK Łukasz | 92 91 92 87 92 93 | Orlik Lublin Orka Zamość Lider Chełm Wisła Puławy Orlik Lublin Orka Zamość | 25.20 25.16 24.90 25.09 25.20 25.79 |
Seria 10 z 10, 10:01 |
1 2 3 4 5 6 | LISZEWSKI Rafał GRACZYK Przemysław KORGUL Łukasz DUBIEL Adam KĘCIK Łukasz CZOPEK Igor | 84 92 90 93 94 94 | Wisła Puławy Orlik Lublin Orlik Lublin Lublinianka Lublinianka Wisła Puławy | 24.50 24.15 22.77 23.99 24.23 24.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 5.12.09 - 10:03 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 32.90 37.13 35.78 34.97 34.39 | MAZUREK Karolina RUDAWSKA Adrianna DROZDA Aleksandra WNUK Sylwia WNUK Sylwia | FAKRA ORLUB ORLUB HUMIE HUMIE | Oswiecim Swidnik Pulawy Pulawy Nowa Ruda - Slupiec | 27.1.06 14.12.08 6.12.08 6.12.08 23.1.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:03 |
1 2 3 4 5 | BOGUCIŃSKA Kaja SAŁEK Natalia DUBAS Paulina MIŁEK Antonina WÓJTOWICZ Julia | 96 96 93 94 95 | Avia Świdnik Orka Zamość OLIMPIA Lublin Wisła Puławy OLIMPIA Lublin | 41.89 40.56 40.00 40.23 41.00 |
Seria 2 z 3, 10:04 |
1 2 3 4 5 6 | DYRDA Karolina ZARZECKA Anna RYBAK Iwona TWARDOWSKA Sylwia SADURSKA Martyna MACIEJEWSKA Joanna | 97 96 94 93 97 97 | Lublinianka Skarpa Lublin Avia Świdnik Lublinianka Lublinianka Lublinianka | 39.00 38.36 37.18 37.50 38.89 39.20 |
Seria 3 z 3, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 | KŁOPOCKA Paulina DROZDA Aleksandra WNUK Sylwia CHWADECZKO Zuzanna LALAK Patrycja PRZYCHODZEŃ Olga | 95 95 94 95 95 95 | OLIMPIA Lublin Orlik Lublin Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin | 36.50 35.35 34.39 35.10 36.14 36.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 5.12.09 - 10:07 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 28.91 34.58 32.95 31.37 30.05 | DUSZYNSKI Tomasz KRAWCZYK Hubert WASIL Sebastian WASIL Sebastian WASIL Sebastian | ORLUB SKLUB AVSWI AVSWI AVSWI | Lublin Pulawy Pulawy Pulawy Nowa Ruda - Slupiec | 15.12.01 9.12.06 9.12.07 6.12.08 23.1.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:07 |
2 3 4 | GORZKOWSKI Mateusz CHROMIŃSKI Hubert TATARA Kacper | 96 96 96 | Avia Świdnik Delfinek Łuków Avia Świdnik | 45.53 37.75 39.70 |
Seria 2 z 4, 10:08 |
1 2 3 4 5 | ADAMCZYK Hubert SARAN Damian ILNICKI Michał GRABCZAK Dawid KAWALEC Jakub | 97 94 96 97 96 | Orka Zamość Wisła Puławy Orlik Lublin Wisła Puławy Avia Świdnik | 37.41 36.50 36.09 36.23 37.15 |
Seria 3 z 4, 10:09 |
1 2 3 4 5 6 | RUBAJ Adrian STOPKA Maciej SZOPA Jakub CZERNIEC Filip SMYK Marcin LUSAWA Łukasz | 96 94 93 96 96 95 | Skarpa Lublin Wisła Puławy Orlik Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość OLIMPIA Lublin | 36.00 34.50 34.00 34.45 35.98 36.00 |
Seria 4 z 4, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 | DOBROWOLSKI Marcel BIADUŃ Adrian KOTOWICZ Jan MROZIK Jakub KULESZA Łukasz BRACŁAW Karol | 95 93 91 92 95 95 | Skarpa Lublin Lublinianka Lublinianka Orlik Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin | 32.15 31.00 30.00 30.30 31.38 32.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 5.12.09 - 10:12 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 59.85 1:10.41 1:07.42 1:05.64 1:02.40 | URYNIUK Anna KAMIŃSKA Liliana SADŁO Kamila LALAK Patrycja RADLIŃSKA Marcelina | WIPUL DELUK AVSWI ORLUB ORZAM | Sheffield Zamosc Piekary Pulawy Gorzow Wlkp. | 12.12.98 15.11.09 14.10.07 29.5.09 29.11.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 | CZECZKO Adrianna WÓJTOWICZ Emilia PRZYCHODZEŃ Olga ZABURKO Joanna SADURSKA Martyna KOSOWSKA Agata | 96 93 95 97 97 93 | Avia Świdnik OLIMPIA Lublin Skarpa Lublin Lublinianka Lublinianka OLIMPIA Lublin | 1:24.56 1:21.00 1:16.87 1:17.65 1:23.19 1:25.00 |
Seria 2 z 2, 10:14 |
1 2 3 4 5 6 | MŁODZIANOWSKA Marcelina DUCHNOWSKA Julita RADLIŃSKA Marcelina BUSSE Sylwia KŁOPOCKA Paulina KAMIŃSKA Liliana | 94 94 93 96 95 97 | Fala Kraśnik Huragan Miêdzyrzec Orka Zamość Wodnik Radom OLIMPIA Lublin Delfinek Łuków | 1:09.66 1:07.64 1:01.33 1:07.00 1:08.00 1:10.41 | PK |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 5.12.09 - 10:16 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 50.11 1:06.46 1:04.11 57.66 57.10 | CZERNIAK Konrad GRACZYK Przemysław CHOJAK Rafał BULAK Michał BULAK Michał | WIPUL LULUB WIPUL ORZAM ORZAM | Gorzow Wielkopolski Warsaw Wroclaw Pulawy Katowice | 27.11.09 11.11.04 15.11.08 9.12.06 19.1.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 | SZUTKO Mateusz KUROWSKI Olaf GOLEŃ Filip SOROKA Krzysztof BOROWSKI Tomasz KULESZA Łukasz | 97 97 96 96 97 95 | Zak Biała Podlaska Lublinianka Fala Kraśnik Skarpa Lublin Wisła Puławy Orka Zamość | 1:17.98 1:14.44 1:10.50 1:11.82 1:16.00 NT |
Seria 2 z 4, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 | BASIUK Maciej DOBROWOLSKI Marcel RUTKOWSKI Krzysztof GRELA Marcin BRZUŚ Michał BISZKONT Damian | 96 95 96 95 97 96 | Avia Świdnik Skarpa Lublin Lublinianka Avia Świdnik Orka Zamość Avia Świdnik | 1:09.57 1:09.12 1:09.00 1:09.06 1:09.22 1:09.91 |
Seria 3 z 4, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | MAKOWSKI Bartosz ŚRODEK Arkadiusz CZOPEK Igor CHOJAK Rafał BASIUK Wojciech WÓJCIK Łukasz | 96 96 94 95 93 93 | Wodnik Radom Lublinianka Wisła Puławy Wisła Puławy Avia Świdnik Orka Zamość | 1:08.00 1:05.00 1:02.50 1:04.00 1:07.80 1:08.23 | PK |
Seria 4 z 4, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | SKÓRSKI Jakub MARKIEWICZ Sebastian GRACZYK Przemysław SKROŚ Rafał ROGALSKI Igor SUSZEK Wojciech | 94 91 92 91 92 92 | Avia Świdnik Orka Zamość Orlik Lublin Avia Świdnik Orlik Lublin Skarpa Lublin | 1:01.88 59.67 56.68 59.26 1:01.10 1:01.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 5.12.09 - 10:25 | Kobiet, 200m dowolny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 1:57.18 2:14.98 2:09.97 2:07.28 2:06.66 | BARZYCKA Paulina RUDAWSKA Adrianna SADŁO Kamila SADŁO Kamila SADŁO Kamila | ORLUB ORLUB AVSWI AVSWI AVSWI | Zamość Swidnik Piekary Kozienice Kozienice | 8.11.03 15.11.08 13.10.07 12.1.08 10.1.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:25 |
2 3 4 5 | GAŁOTA Weronika ŻEBROWSKA Patrycja KONDRACIUK Justyna MRÓZ Monika | 97 96 97 96 | Lider Chełm Trójka Puławy Trójka Puławy Trójka Puławy | 2:55.78 2:52.84 2:52.87 2:59.43 |
Seria 2 z 4, 10:29 |
1 2 3 4 5 6 | TETER Patrycja KOSOWSKA Agata KRUK Urszula NOWAK Agata DUBAS Paulina WIERZBIŃSKA Nel | 96 93 97 95 93 96 | Skarpa Lublin OLIMPIA Lublin Lublinianka Avia Świdnik OLIMPIA Lublin Avia Świdnik | 2:44.11 2:40.00 2:35.08 2:37.71 2:42.00 2:45.18 |
Seria 3 z 4, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 | SOBCZUK Monika MIROSŁAW Klara KAMIŃSKA Aleksandra DZIEWA Aleksandra WĘGIER Katarzyna WÓJTOWICZ Julia | 94 96 96 96 96 95 | Orka Zamość Orlik Lublin Orlik Lublin Lider Chełm Skarpa Lublin OLIMPIA Lublin | 2:34.10 2:22.01 2:20.00 2:20.00 2:31.17 2:35.00 |
Seria 4 z 4, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | SZYNAL Ludwika TWARDOWSKA Sylwia SĘDŁAK Katarzyna RUDAWSKA Adrianna KARCZEWSKA Joanna BORZĘCKA Katarzyna | 94 93 94 96 95 95 | Skarpa Lublin Lublinianka Orka Zamość Orlik Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin | 2:14.50 2:13.00 2:11.03 2:12.34 2:14.30 2:16.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 5.12.09 - 10:38 | Mêżczyzn, 200m dowolny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 1:46.16 2:14.38 2:04.54 1:58.85 1:53.79 | CZERNIAK Konrad ŚWITKOWSKI Jan HOŁUB Jan ŚWITKOWSKI Jan ŚWITKOWSKI Jan | WIPUL SKLUB AVSWI SKLUB SKLUB | Madryt Pulawy Lukow Gorzow Wlkp. Bochnia | 30.11.08 9.12.06 11.11.09 30.11.08 10.10.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 10:38 |
2 3 4 | RACHOŃ Jakub ŁAGOWSKI Dawid ŁUKOWSKI Bartłomiej | 96 96 97 | Fala Kraśnik Avia Świdnik Lider Chełm | 2:53.64 2:45.67 2:51.00 |
Seria 2 z 7, 10:42 |
2 3 4 5 | CIASTEK Jakub MARZEC Mateusz KAWKA Michal SKOWYRA Bartosz | 96 95 95 95 | Fala Kraśnik Avia Świdnik Trójka Puławy Trójka Puławy | 2:44.00 2:37.03 2:38.77 2:44.87 |
Seria 3 z 7, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | ILNICKI Michał NOWAK Jakub RUBAJ Adrian RYBOŁOWIK Jan ZIÓŁKOWSKI Mateusz LUSAWA Konrad | 96 95 96 96 96 95 | Orlik Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin OLIMPIA Lublin | 2:31.20 2:29.36 2:24.98 2:26.62 2:30.10 2:32.00 |
Seria 4 z 7, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 | SOLA Kornel ALEKSANDROWICZ Adrian LUSAWA Łukasz CZERNIEC Filip BARTUZI Patryk MICHALSKI Bartosz | 97 95 95 96 96 96 | Fala Kraśnik Skarpa Lublin OLIMPIA Lublin Skarpa Lublin Wisła Puławy Orlik Lublin | 2:23.68 2:23.44 2:22.00 2:23.26 2:23.50 2:24.22 |
Seria 5 z 7, 10:51 |
1 2 3 4 5 6 | RADZIEJEWSKI Jakub KOZIKOWSKI Maciej GRABCZAK Dawid GOLEŃ Filip ZIELIŃSKI Filip CHROMIŃSKI Hubert | 95 92 97 96 95 96 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Wisła Puławy Fala Kraśnik Skarpa Lublin Delfinek Łuków | 2:21.34 2:21.00 2:17.00 2:18.47 2:21.30 2:21.34 |
Seria 6 z 7, 10:54 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMULA Kamil BOŻYM Adam KAMIŃSKI Maciej MAZUR Andrzej KRAWCZYK Hubert WIAK Bartłomiej | 96 94 93 95 94 97 | Avia Świdnik Avia Świdnik Orlik Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin Orlik Lublin | 2:09.91 2:08.89 2:06.10 2:08.37 2:09.00 2:15.31 |
Seria 7 z 7, 10:56 |
1 2 3 4 5 6 | SKROŚ Rafał BIADUŃ Adrian BEKIER Krzysztof KĘCIK Łukasz WIAK Jakub SZOSTAK Michał | 91 93 92 94 95 94 | Avia Świdnik Lublinianka Lider Chełm Lublinianka Orlik Lublin Orka Zamość | 2:03.56 2:00.00 1:29.60 1:54.00 2:00.97 2:05.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 5.12.09 - 10:59 | Kobiet, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 2:08.02 2:30.86 2:21.63 2:12.52 2:09.98 | MAZUREK Zuzanna WIERTEL Agata LEFANOWICZ Iwona LEFANOWICZ Iwona LEFANOWICZ Iwona | FAKRA LULUB SKLUB SKLUB SKLUB | Gorzow Wlkp. Pulawy Poznan Lodz Katowice | 30.11.08 9.12.07 5.11.05 28.10.06 19.1.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:59 |
2 3 4 5 | ZAWADZKA Kinga DYRDA Karolina SUCHOTA Magdalena MACIEJEWSKA Joanna | 97 97 97 97 | OLIMPIA Lublin Lublinianka Huragan Miêdzyrzec Lublinianka | 2:50.00 2:38.00 2:39.63 3:01.60 |
Seria 2 z 2, 11:04 |
1 2 3 4 5 6 | SIEŃCZYK Jowita ZYGO Karolina WIERTEL Agata DĄBROWSKA Paulina DUCHNOWSKA Julita CELIŃSKA Kornela | 97 96 95 94 94 97 | Zak Biała Podlaska Skarpa Lublin Lublinianka Orlik Lublin Huragan Miêdzyrzec Huragan Miêdzyrzec | 2:30.76 2:27.94 2:19.00 2:25.15 2:30.75 2:37.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 5.12.09 - 11:07 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 1:57.56 2:25.21 2:19.06 2:09.33 2:05.40 | SIEMBIDA Mariusz LESZMAN Sebastian CHOJAK Rafał HAŁACZKIEWICZ Paweł DUBIEL Adam | LULUB AVSWI WIPUL WIPUL LULUB | Imperia Ostrowiec Sw. Pulawy Pulawy Lodz | 23.2.97 26.6.09 6.12.08 9.12.07 25.10.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 | BOROWSKI Tomasz KUROWSKI Olaf WĘGRZYNIAK Łukasz KAWALEC Jakub PIELAK Patryk KOMOSA Mateusz | 97 97 92 96 95 95 | Wisła Puławy Lublinianka Huragan Miêdzyrzec Avia Świdnik Trójka Puławy Avia Świdnik | 2:48.00 2:42.85 2:35.00 2:41.08 2:44.82 2:48.39 |
Seria 2 z 3, 11:11 |
1 2 4 5 6 | TCHÓRZEWSKI Maciej JANICKI Mateusz SZELEST Jacek BRZUŚ Michał LIS Przemysław | 95 96 95 97 96 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Avia Świdnik | 2:33.79 2:31.45 2:30.68 2:31.48 2:33.92 |
Seria 3 z 3, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 | ZIÓŁKOWSKI Adrian DOBROWOLSKI Patryk DUBIEL Adam KOTOWICZ Jan PYDA Jakub WĄSIK Jakub | 95 92 93 91 94 94 | Orlik Lublin Orlik Lublin Lublinianka Lublinianka Skarpa Lublin Fala Kraśnik | 2:21.08 2:07.00 2:02.50 2:03.00 2:16.00 2:23.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 5.12.09 - 11:20 | Kobiet, 400m zmienny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 4:44.40 5:32.37 5:11.79 5:03.37 4:57.58 | BARZYCKA Paulina RUDAWSKA Adrianna RADLIŃSKA Marcelina RADLIŃSKA Marcelina LEFANOWICZ Iwona | OLLUB ORLUB ORZAM ORZAM SKLUB | Poznan Zabierzow Pulawy Krakow Lodz | 3.11.07 27.4.08 9.12.06 19.1.07 20.10.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:20 |
2 3 4 | MIŁEK Antonina WNUK Sylwia KARYKOWSKA Katarzyna | 94 94 96 | Wisła Puławy Huragan Miêdzyrzec Skarpa Lublin | 6:10.00 5:30.00 5:38.49 |
Seria 2 z 2, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 | MŁODZIANOWSKA Marcelina LALAK Patrycja RADLIŃSKA Marcelina CHWADECZKO Zuzanna WIERTEL Agata RYBAK Iwona | 94 95 93 95 95 94 | Fala Kraśnik Orlik Lublin Orka Zamość Orlik Lublin Lublinianka Avia Świdnik | 5:20.71 5:10.61 4:54.44 5:08.46 5:13.00 5:29.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 5.12.09 - 11:33 | Mêżczyzn, 400m zmienny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 4:22.08 5:17.16 4:55.03 4:39.64 4:33.90 | CERTA Maciej KLIZA Mateusz CERTA Maciej KLIZA Mateusz KLIZA Mateusz | WIPUL AVSWI WIPUL AVSWI AVSWI | Gorzow Wlkp. Pulawy Zamosc Pulawy Kozienice | 28.11.08 9.12.06 6.11.04 6.12.08 10.1.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:33 |
2 3 4 5 | ADAMCZYK Hubert RUTKOWSKI Krzysztof BISZKONT Damian SMYK Marcin | 97 96 96 96 | Orka Zamość Lublinianka Avia Świdnik Orka Zamość | NT 5:43.00 5:50.51 NT |
Seria 2 z 2, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | SOROKA Krzysztof ŚRODEK Arkadiusz SKUBICHA Konrad SKÓRSKI Jakub BASIUK Maciej KULESZA Łukasz | 96 96 92 94 96 95 | Skarpa Lublin Lublinianka Orlik Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik Orka Zamość | 5:33.24 5:32.00 4:36.08 4:56.20 5:32.56 5:42.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 5.12.09 - 14:45 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 27.37 30.94 30.36 29.49 27.94 | BARZYCKA Paulina KAMIŃSKA Liliana RADLIŃSKA Marcelina SADŁO Kamila RADLIŃSKA Marcelina | ORLUB DELUK ORZAM AVSWI ORZAM | Oświêcim Ostrowiec Sw. Pulawy Pulawy Gorzow Wlkp. | 15.3.03 26.6.09 9.12.06 21.12.08 28.11.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 14:45 |
2 3 4 | RYBAK Iwona WIERZBIŃSKA Nel CZECZKO Adrianna | 94 96 96 | Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik | NT 39.92 40.45 |
Seria 2 z 5, 14:46 |
1 2 4 5 6 | MACIEJEWSKA Joanna SAŁEK Natalia DUBAS Paulina MRÓZ Monika KOSOWSKA Agata | 97 96 93 96 93 | Lublinianka Orka Zamość OLIMPIA Lublin Trójka Puławy OLIMPIA Lublin | 38.96 38.78 38.00 38.81 39.00 |
Seria 3 z 5, 14:47 |
1 2 3 4 5 6 | WÓJTOWICZ Emilia ZABURKO Joanna ZARZECKA Anna KARYKOWSKA Katarzyna AMBROŻKIEWICZ Kinga SADURSKA Martyna | 93 97 96 96 95 97 | OLIMPIA Lublin Lublinianka Skarpa Lublin Skarpa Lublin Wisła Puławy Lublinianka | 35.00 34.39 33.94 34.12 34.50 35.37 |
Seria 4 z 5, 14:48 |
1 2 3 4 5 6 | WNUK Sylwia RUDAWSKA Adrianna SZYNAL Ludwika KAMIŃSKA Liliana MŁODZIANOWSKA Marcelina PRZYCHODZEŃ Olga | 94 96 94 97 94 95 | Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin Skarpa Lublin Delfinek Łuków Fala Kraśnik Skarpa Lublin | 31.92 31.50 30.70 30.94 31.63 33.55 |
Seria 5 z 5, 14:49 |
1 2 3 4 5 6 | DĄBROWSKA Paulina KŁOPOCKA Paulina RADLIŃSKA Marcelina LALAK Patrycja BUSSE Sylwia DUCHNOWSKA Julita | 94 95 93 95 96 94 | Orlik Lublin OLIMPIA Lublin Orka Zamość Orlik Lublin Wodnik Radom Huragan Miêdzyrzec | 30.60 30.22 27.78 30.08 30.30 30.66 | PK |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 5.12.09 - 14:51 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 23.79 29.72 28.18 26.36 26.15 | CZERNIAK Konrad BRZUŚ Michał CHOJAK Rafał BULAK Michał BULAK Michał | WIPUL ORZAM WIPUL ORZAM ORZAM | Madryt Zamosc Pulawy Pulawy Katowice | 15.11.08 14.11.09 30.11.08 9.12.06 20.1.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 14:51 |
1 2 3 4 5 | KULESZA Łukasz CHROMIŃSKI Hubert NOWAK Jakub CIASTEK Jakub MARZEC Mateusz | 95 96 95 96 95 | Orka Zamość Delfinek Łuków Skarpa Lublin Fala Kraśnik Avia Świdnik | NT 40.31 37.29 39.62 NT |
Seria 2 z 8, 14:52 |
1 2 3 4 5 6 | BARTUZI Patryk SZUTKO Mateusz ADAMCZYK Hubert KAWALEC Jakub TATARA Kacper SKOWYRA Bartosz | 96 97 97 96 96 95 | Wisła Puławy Zak Biała Podlaska Orka Zamość Avia Świdnik Avia Świdnik Trójka Puławy | 35.50 34.87 34.34 34.79 35.10 36.12 |
Seria 3 z 8, 14:53 |
1 2 3 4 5 6 | LUSAWA Konrad KUROWSKI Olaf BISZKONT Damian BOROWSKI Tomasz RYBOŁOWIK Jan KAWKA Michal | 95 97 96 97 96 95 | OLIMPIA Lublin Lublinianka Avia Świdnik Wisła Puławy Huragan Miêdzyrzec Trójka Puławy | 34.00 33.84 32.88 33.23 33.84 34.04 |
Seria 4 z 8, 14:54 |
1 2 3 4 5 6 | ZIELIŃSKI Filip GRELA Marcin ALEKSANDROWICZ Adrian SARAN Damian SZYMULA Kamil WIAK Bartłomiej | 95 95 95 94 96 97 | Skarpa Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin Wisła Puławy Avia Świdnik Orlik Lublin | 31.62 31.55 31.06 31.50 31.59 32.50 |
Seria 5 z 8, 14:55 |
1 2 3 4 5 6 | ŚRODEK Arkadiusz BRZUŚ Michał BASIUK Wojciech MAKOWSKI Bartosz BASIUK Maciej RUTKOWSKI Krzysztof | 96 97 93 96 96 96 | Lublinianka Orka Zamość Avia Świdnik Wodnik Radom Avia Świdnik Lublinianka | 29.99 29.72 29.48 29.50 29.79 31.00 | PK |
Seria 6 z 8, 14:56 |
1 2 3 4 5 6 | MAZUR Andrzej WĘGRZYNIAK Łukasz ROGALSKI Igor SKÓRSKI Jakub WÓJCIK Łukasz SZOPA Jakub | 95 92 92 94 93 93 | Avia Świdnik Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin Avia Świdnik Orka Zamość Orlik Lublin | 28.91 28.34 27.80 28.26 28.91 29.15 |
Seria 7 z 8, 14:57 |
1 2 3 4 5 6 | SKROŚ Rafał LISZEWSKI Rafał CZAJKOWSKI Wojciech BIADUŃ Adrian CHOJAK Rafał CZOPEK Igor | 91 84 94 93 95 94 | Avia Świdnik Wisła Puławy Avia Świdnik Lublinianka Wisła Puławy Wisła Puławy | 27.77 27.50 27.15 27.49 27.69 27.80 |
Seria 8 z 8, 14:58 |
1 2 3 4 5 6 | SUSZEK Wojciech WASIL Sebastian BULAK Michał GRACZYK Przemysław KĘCIK Łukasz MARKIEWICZ Sebastian | 92 94 92 92 94 91 | Skarpa Lublin Avia Świdnik Orka Zamość Orlik Lublin Lublinianka Orka Zamość | 27.00 26.83 24.97 25.88 27.00 27.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 5.12.09 - 15:01 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 28.32 32.95 30.11 29.87 29.41 | KOMOROWICZ Dagmara SIEŃCZYK Jowita LEFANOWICZ Iwona LEFANOWICZ Iwona LEFANOWICZ Iwona | LULUB ZABIA SKLUB SKLUB SKLUB | Malmo Gizycko Gorzow Pulawy Katowice | 14.2.95 7.11.09 26.11.05 21.1.06 20.1.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 15:01 |
2 3 4 | NOWAK Agata BOGUCIŃSKA Kaja KONDRACIUK Justyna | 95 96 97 | Avia Świdnik Avia Świdnik Trójka Puławy | NT 40.67 41.21 |
Seria 2 z 4, 15:02 |
1 2 3 4 5 6 | KRUK Urszula MIŁEK Antonina ZAWADZKA Kinga TETER Patrycja SOBCZUK Monika ŻEBROWSKA Patrycja | 97 94 97 96 94 96 | Lublinianka Wisła Puławy OLIMPIA Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Trójka Puławy | 39.12 38.00 37.00 37.19 38.16 39.51 |
Seria 3 z 4, 15:03 |
1 2 3 4 5 6 | AMBROŻKIEWICZ Kinga DYRDA Karolina CELIŃSKA Kornela ZYGO Karolina SUCHOTA Magdalena WĘGIER Katarzyna | 95 97 97 96 97 96 | Wisła Puławy Lublinianka Huragan Miêdzyrzec Skarpa Lublin Huragan Miêdzyrzec Skarpa Lublin | 35.60 34.00 33.08 33.21 34.98 36.20 |
Seria 4 z 4, 15:04 |
1 2 3 4 5 6 | DZIEWA Aleksandra DĄBROWSKA Paulina SZYNAL Ludwika WIERTEL Agata SIEŃCZYK Jowita DUCHNOWSKA Julita | 96 94 94 95 97 94 | Lider Chełm Orlik Lublin Skarpa Lublin Lublinianka Zak Biała Podlaska Huragan Miêdzyrzec | 33.00 32.10 30.06 31.00 32.86 33.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 5.12.09 - 15:06 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 24.41 31.46 30.18 28.68 27.13 | SIEMBIDA Mariusz LESZMAN Sebastian CHOJAK Rafał HAŁACZKIEWICZ Paweł ŚWITKOWSKI Jan | LULUB AVSWI WIPUL WIPUL SKLUB | Hong Kong Miedzyrzec Podlaski Pulawy Pulawy Nowa Ruda - Slupiec | 1.4.99 26.9.09 6.12.08 9.12.07 24.1.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 15:06 |
2 3 4 | ŁAGOWSKI Dawid KOMOSA Mateusz GORZKOWSKI Mateusz | 96 95 96 | Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik | 47.05 37.98 43.58 |
Seria 2 z 5, 15:07 |
2 3 4 5 | RADZIEJEWSKI Jakub BRZUŚ Michał KUROWSKI Olaf BARTUZI Patryk | 95 97 97 96 | Skarpa Lublin Orka Zamość Lublinianka Wisła Puławy | 35.83 32.92 35.12 36.50 |
Seria 3 z 5, 15:08 |
1 2 4 5 6 | LIS Przemysław STOPKA Maciej PIELAK Patryk POPŁAWSKI Michał LEONARCIK Kuba | 96 94 95 94 94 | Avia Świdnik Wisła Puławy Trójka Puławy Wisła Puławy Wisła Puławy | 32.59 32.40 32.37 32.50 32.90 |
Seria 4 z 5, 15:09 |
1 2 3 4 5 6 | TCHÓRZEWSKI Maciej ZIÓŁKOWSKI Adrian SZELEST Jacek WĘGRZYNIAK Łukasz JANICKI Mateusz SZOPA Jakub | 95 95 95 92 96 93 | Skarpa Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin Huragan Miêdzyrzec Skarpa Lublin Orlik Lublin | 30.99 30.71 30.25 30.40 30.87 31.50 |
Seria 5 z 5, 15:10 |
1 2 3 4 5 6 | WĄSIK Jakub DOBROWOLSKI Patryk KOTOWICZ Jan DUBIEL Adam PYDA Jakub KOPROŃ Kacper | 94 92 91 93 94 92 | Fala Kraśnik Orlik Lublin Lublinianka Lublinianka Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 29.50 27.50 26.32 26.45 28.47 29.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 5.12.09 - 15:12 | Kobiet, 400m dowolny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 4:12.43 4:36.74 4:35.68 4:33.73 4:30.56 | BARZYCKA Paulina RUDAWSKA Adrianna RUDAWSKA Adrianna LALAK Patrycja MAZUREK Zuzanna | ORLUB ORLUB ORLUB ORLUB FAKRA | Uster Swidnik Ostrowiec Sw. Pulawy Raciborz | 29.1.05 15.11.08 17.1.09 29.5.09 21.1.06 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 15:12 |
2 3 4 5 | SOBCZUK Monika CZECZKO Adrianna KOSOWSKA Agata SAŁEK Natalia | 94 96 93 96 | Orka Zamość Avia Świdnik OLIMPIA Lublin Orka Zamość | NT 5:39.52 5:40.00 NT |
Seria 2 z 3, 15:18 |
1 2 3 4 5 6 | WÓJTOWICZ Julia MIROSŁAW Klara TWARDOWSKA Sylwia KAMIŃSKA Aleksandra WÓJTOWICZ Emilia ZAWADZKA Kinga | 95 96 93 96 93 97 | OLIMPIA Lublin Orlik Lublin Lublinianka Orlik Lublin OLIMPIA Lublin OLIMPIA Lublin | 5:30.00 4:55.00 4:50.00 4:50.10 5:20.00 5:35.00 |
Seria 3 z 3, 15:24 |
1 2 3 4 5 6 | BORZĘCKA Katarzyna RUDAWSKA Adrianna SĘDŁAK Katarzyna LALAK Patrycja BUSSE Sylwia KARCZEWSKA Joanna | 95 96 94 95 96 95 | Orlik Lublin Orlik Lublin Orka Zamość Orlik Lublin Wodnik Radom Skarpa Lublin | 4:42.12 4:34.78 4:32.83 4:33.67 4:40.00 4:43.00 | PK |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 5.12.09 - 15:30 | Mêżczyzn, 400m dowolny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 3:51.50 4:39.41 4:23.08 4:08.94 4:00.22 | KAJAK Maciej ŚWITKOWSKI Jan WIAK Jakub WIAK Jakub ŚWITKOWSKI Jan | WIPUL SKLUB ORLUB ORLUB SKLUB | Koszalin Pulawy Pulawy Gorzow Wielkopolski Zamosc | 27.3.98 9.12.06 6.12.08 26.11.09 17.10.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 15:30 |
1 2 3 4 5 | MARKIEWICZ Sebastian CIASTEK Jakub SZUTKO Mateusz ŁAGOWSKI Dawid RACHOŃ Jakub | 91 96 97 96 96 | Orka Zamość Fala Kraśnik Zak Biała Podlaska Avia Świdnik Fala Kraśnik | NT 5:58.29 5:17.79 5:43.57 6:54.48 |
Seria 2 z 6, 15:37 |
1 2 3 4 5 6 | GRELA Marcin KOZIKOWSKI Maciej MICHALSKI Bartosz SOROKA Krzysztof RYBOŁOWIK Jan ZIÓŁKOWSKI Mateusz | 95 92 96 96 96 96 | Avia Świdnik Skarpa Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin | 5:09.35 4:57.00 4:56.21 4:56.91 5:06.35 5:11.15 |
Seria 3 z 6, 15:43 |
1 2 3 4 5 6 | SOLA Kornel WÓJCIK Łukasz RUTKOWSKI Krzysztof WIAK Bartłomiej ŚRODEK Arkadiusz ZIÓŁKOWSKI Adrian | 97 93 96 97 96 95 | Fala Kraśnik Orka Zamość Lublinianka Orlik Lublin Lublinianka Orlik Lublin | 4:54.17 4:44.57 4:43.00 4:43.16 4:45.00 4:55.50 |
Seria 4 z 6, 15:48 |
1 2 3 4 5 6 | LIS Przemysław BASIUK Maciej SKÓRSKI Jakub HOŁUB Jan GRABCZAK Dawid GOLEŃ Filip | 96 96 94 96 97 96 | Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik Wisła Puławy Fala Kraśnik | 4:40.90 4:38.34 4:35.32 4:36.16 4:40.00 4:41.33 |
Seria 5 z 6, 15:53 |
1 2 3 4 5 6 | MAKOWSKI Bartosz ROGALSKI Igor SUSZEK Wojciech SZOSTAK Michał BOŻYM Adam KRAWCZYK Hubert | 96 92 92 94 94 94 | Wodnik Radom Orlik Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Avia Świdnik Skarpa Lublin | 4:32.30 4:30.01 4:24.00 4:26.31 4:30.79 4:34.00 | PK |
Seria 6 z 6, 15:59 |
1 2 3 4 5 6 | KAMIŃSKI Maciej KĘCIK Łukasz WIAK Jakub BULAK Michał BEKIER Krzysztof SULIMA Filip | 93 94 95 92 92 96 | Orlik Lublin Lublinianka Orlik Lublin Orka Zamość Lider Chełm Wodnik Radom | 4:20.00 4:15.00 4:08.94 4:09.41 4:19.00 4:23.50 | PK |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 5.12.09 - 16:04 | Kobiet, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 2:34.80 2:47.14 2:43.50 2:37.16 2:35.78 | PODSIADŁA Agnieszka RUDAWSKA Adrianna DROZDA Aleksandra WNUK Sylwia WNUK Sylwia | ORLUB ORLUB ORLUB HUMIE HUMIE | Zamość Pulawy Pulawy Pulawy Nowa Ruda - Slupiec | 13.5.06 6.12.08 6.12.08 6.12.08 24.1.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 16:04 |
2 3 4 | DUBAS Paulina MACIEJEWSKA Joanna SADURSKA Martyna | 93 97 97 | OLIMPIA Lublin Lublinianka Lublinianka | 3:15.00 3:04.67 3:04.98 |
Seria 2 z 2, 16:08 |
1 2 3 4 5 6 | PRZYCHODZEŃ Olga TWARDOWSKA Sylwia WNUK Sylwia DROZDA Aleksandra RYBAK Iwona MIŁEK Antonina | 95 93 94 95 94 94 | Skarpa Lublin Lublinianka Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin Avia Świdnik Wisła Puławy | 2:55.91 2:47.00 2:35.78 2:43.16 2:50.09 3:04.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 5.12.09 - 16:12 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 2:13.48 2:42.40 2:33.95 2:28.32 2:22.94 | DUSZYNSKI Tomasz WASIL Sebastian CZAJKOWSKI Wojciech CERTA Maciej CZAJKOWSKI Wojciech | LULUB AVSWI AVSWI WIPUL AVSWI | Gorzow Wielkopolski Pulawy Pulawy Poznan Nowa Ruda - Slupiec | 29.11.09 9.12.06 9.12.07 5.11.05 24.1.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 16:12 |
1 2 3 4 5 | GORZKOWSKI Mateusz TATARA Kacper CHROMIŃSKI Hubert ADAMCZYK Hubert LUSAWA Łukasz | 96 96 96 97 95 | Avia Świdnik Avia Świdnik Delfinek Łuków Orka Zamość OLIMPIA Lublin | NT 3:06.06 3:02.75 3:02.88 3:10.00 |
Seria 2 z 3, 16:16 |
1 2 3 4 5 6 | KAWALEC Jakub GRABCZAK Dawid CZERNIEC Filip ILNICKI Michał RUBAJ Adrian SMYK Marcin | 96 97 96 96 96 96 | Avia Świdnik Wisła Puławy Skarpa Lublin Orlik Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość | 2:53.04 2:49.00 2:45.06 2:46.00 2:49.39 2:55.95 |
Seria 3 z 3, 16:19 |
1 2 3 4 5 6 | DOBROWOLSKI Marcel MROZIK Jakub BIADUŃ Adrian CZAJKOWSKI Wojciech BRACŁAW Karol KULESZA Łukasz | 95 92 93 94 95 95 | Skarpa Lublin Orlik Lublin Lublinianka Avia Świdnik Skarpa Lublin Orka Zamość | 2:38.90 2:23.37 2:20.00 2:22.94 2:38.15 2:40.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 5.12.09 - 16:23 | Kobiet, 200m zmienny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 2:16.39 2:30.11 2:25.22 2:23.82 2:20.18 | BARZYCKA Paulina RUDAWSKA Adrianna RADLIŃSKA Marcelina RADLIŃSKA Marcelina RADLIŃSKA Marcelina | ORLUB ORLUB ORZAM ORZAM ORZAM | Skierniewice Swidnik Pulawy Krakow Oswiecim | 4.10.03 16.11.08 9.12.06 20.1.07 19.1.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:23 |
2 3 4 | MRÓZ Monika KONDRACIUK Justyna ŻEBROWSKA Patrycja | 96 97 96 | Trójka Puławy Trójka Puławy Trójka Puławy | 3:11.98 3:09.65 3:11.43 |
Seria 2 z 5, 16:26 |
2 3 4 5 | KRUK Urszula TETER Patrycja NOWAK Agata BOGUCIŃSKA Kaja | 97 96 95 96 | Lublinianka Skarpa Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik | 3:02.97 2:58.16 3:00.19 3:03.96 |
Seria 3 z 5, 16:30 |
2 3 4 5 6 | ZARZECKA Anna ZYGO Karolina SUCHOTA Magdalena WĘGIER Katarzyna ZABURKO Joanna | 96 96 97 96 97 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Huragan Miêdzyrzec Skarpa Lublin Lublinianka | 2:50.24 2:47.88 2:47.92 2:52.46 2:56.98 |
Seria 4 z 5, 16:33 |
1 2 3 4 5 6 | DYRDA Karolina DUCHNOWSKA Julita WNUK Sylwia DZIEWA Aleksandra DROZDA Aleksandra KARYKOWSKA Katarzyna | 97 94 94 96 95 96 | Lublinianka Huragan Miêdzyrzec Huragan Miêdzyrzec Lider Chełm Orlik Lublin Skarpa Lublin | 2:43.00 2:37.54 2:36.20 2:37.00 2:40.00 2:44.76 |
Seria 5 z 5, 16:37 |
1 2 3 4 5 6 | KAMIŃSKA Liliana MŁODZIANOWSKA Marcelina CHWADECZKO Zuzanna LALAK Patrycja WIERTEL Agata SIEŃCZYK Jowita | 97 94 95 95 95 97 | Delfinek Łuków Fala Kraśnik Orlik Lublin Orlik Lublin Lublinianka Zak Biała Podlaska | 2:34.47 2:30.40 2:27.51 2:28.80 2:31.00 2:35.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 5.12.09 - 16:40 | Mêżczyzn, 200m zmienny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 1:59.90 2:29.34 2:18.99 2:13.52 2:08.66 | CERTA Maciej KLIZA Mateusz CERTA Maciej CERTA Maciej CERTA Maciej | WIPUL AVSWI WIPUL WIPUL WIPUL | Gorzow Wielkopolski Pulawy Zamosc Wroclaw Wroclaw | 26.11.09 9.12.06 6.11.04 19.11.05 18.11.06 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:40 |
1 2 3 4 5 | MAZUR Andrzej KOMOSA Mateusz PIELAK Patryk KAWKA Michal SMYK Marcin | 95 95 95 95 96 | Avia Świdnik Avia Świdnik Trójka Puławy Trójka Puławy Orka Zamość | NT 2:59.41 2:56.76 2:58.79 NT |
Seria 2 z 4, 16:44 |
1 2 3 4 5 6 | BISZKONT Damian JANICKI Mateusz GOLEŃ Filip KULESZA Łukasz MARZEC Mateusz BOROWSKI Tomasz | 96 96 96 95 95 97 | Avia Świdnik Skarpa Lublin Fala Kraśnik Orka Zamość Avia Świdnik Wisła Puławy | 2:46.73 2:40.67 2:38.15 2:39.06 2:45.85 2:49.00 |
Seria 3 z 4, 16:47 |
2 3 4 5 6 | SARAN Damian SZYMULA Kamil WĄSIK Jakub BASIUK Wojciech BRZUŚ Michał | 94 96 94 93 97 | Wisła Puławy Avia Świdnik Fala Kraśnik Avia Świdnik Orka Zamość | 2:32.50 2:31.53 2:32.45 2:32.93 2:37.19 |
Seria 4 z 4, 16:51 |
1 2 3 4 5 6 | SULIMA Filip SKUBICHA Konrad WASIL Sebastian KOTOWICZ Jan DUBIEL Adam CHOJAK Rafał | 96 92 94 91 93 95 | Wodnik Radom Orlik Lublin Avia Świdnik Lublinianka Lublinianka Wisła Puławy | 2:23.40 2:09.88 2:05.07 2:08.00 2:11.00 2:25.00 | PK |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 6.12.09 - 9:45 | Kobiet, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 2:12.88 2:40.33 2:27.73 2:30.77 2:24.15 | URYNIUK Anna MŁODZIANOWSKA Marcelina SADŁO Kamila KŁOPOCKA Paulina RADLIŃSKA Marcelina | WIPUL FAKRA AVSWI OLLUB ORZAM | Sheffield Pulawy Pulawy Zamosc Zamosc | 13.12.98 10.12.06 27.10.07 16.5.09 10.5.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 9:45 |
2 4 | ZABURKO Joanna KOSOWSKA Agata | 97 93 | Lublinianka OLIMPIA Lublin | 3:18.14 3:15.00 |
Seria 2 z 2, 9:49 |
1 2 3 4 5 | MIŁEK Antonina BUSSE Sylwia MŁODZIANOWSKA Marcelina KŁOPOCKA Paulina DUCHNOWSKA Julita | 94 96 94 95 94 | Wisła Puławy Wodnik Radom Fala Kraśnik OLIMPIA Lublin Huragan Miêdzyrzec | 2:59.00 2:30.70 2:29.98 2:30.00 2:31.17 | PK |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 6.12.09 - 9:53 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 2:00.85 2:36.06 2:25.29 2:10.68 2:07.37 | CZARNECKI Mikołaj GOLEŃ Filip KLIZA Mateusz BULAK Michał BULAK Michał | ORLUB FAKRA AVSWI ORZAM ORZAM | Oswiecim Pulawy Pulawy Pulawy Pulawy | 29.1.06 7.12.08 9.12.07 10.12.06 9.12.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 9:53 |
2 3 4 | KUROWSKI Olaf BOROWSKI Tomasz BRZUŚ Michał | 97 97 97 | Lublinianka Wisła Puławy Orka Zamość | NT 2:50.00 3:02.64 |
Seria 2 z 3, 9:56 |
1 2 3 4 5 | GRELA Marcin GOLEŃ Filip RUTKOWSKI Krzysztof BISZKONT Damian SOROKA Krzysztof | 95 96 96 96 96 | Avia Świdnik Fala Kraśnik Lublinianka Avia Świdnik Skarpa Lublin | 2:37.85 2:36.06 2:30.00 2:34.06 2:37.10 |
Seria 3 z 3, 10:00 |
1 2 3 4 5 6 | SKÓRSKI Jakub MARKIEWICZ Sebastian BULAK Michał SKROŚ Rafał ROGALSKI Igor ŚRODEK Arkadiusz | 94 91 92 91 92 96 | Avia Świdnik Orka Zamość Orka Zamość Avia Świdnik Orlik Lublin Lublinianka | 2:18.35 2:11.94 2:03.18 2:11.07 2:17.89 2:29.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 6.12.09 - 10:03 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 54.72 1:03.06 1:00.26 58.91 58.85 | BARZYCKA Paulina RUDAWSKA Adrianna SADŁO Kamila SADŁO Kamila RADLIŃSKA Marcelina | ORLUB ORLUB AVSWI AVSWI ORZAM | Leszno Pulawy Pulawy Gorzow Wlkp. Pulawy | 30.11.03 7.12.08 9.12.07 27.1.08 7.12.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:03 |
1 2 3 4 5 6 | MRÓZ Monika BOGUCIŃSKA Kaja CZECZKO Adrianna ŻEBROWSKA Patrycja GAŁOTA Weronika KONDRACIUK Justyna | 96 96 96 96 97 97 | Trójka Puławy Avia Świdnik Avia Świdnik Trójka Puławy Lider Chełm Trójka Puławy | 1:19.39 1:17.22 1:15.50 1:17.12 1:18.00 1:20.39 |
Seria 2 z 5, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 | SAŁEK Natalia KRUK Urszula DUBAS Paulina WÓJTOWICZ Julia TETER Patrycja WIERZBIŃSKA Nel | 96 97 93 95 96 96 | Orka Zamość Lublinianka OLIMPIA Lublin OLIMPIA Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik | 1:14.94 1:12.19 1:11.00 1:11.00 1:13.20 1:15.35 |
Seria 3 z 5, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 | KARYKOWSKA Katarzyna SOBCZUK Monika MIROSŁAW Klara WÓJTOWICZ Emilia KAMIŃSKA Liliana NOWAK Agata | 96 94 96 93 97 95 | Skarpa Lublin Orka Zamość Orlik Lublin OLIMPIA Lublin Delfinek Łuków Avia Świdnik | 1:09.99 1:09.22 1:07.89 1:09.00 1:09.27 1:10.60 |
Seria 4 z 5, 10:09 |
1 2 3 4 5 6 | AMBROŻKIEWICZ Kinga WNUK Sylwia KŁOPOCKA Paulina DYRDA Karolina ZARZECKA Anna KAMIŃSKA Aleksandra | 95 94 95 97 96 96 | Wisła Puławy Huragan Miêdzyrzec OLIMPIA Lublin Lublinianka Skarpa Lublin Orlik Lublin | 1:06.50 1:05.26 1:05.00 1:05.00 1:06.32 1:06.50 |
Seria 5 z 5, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | DZIEWA Aleksandra TWARDOWSKA Sylwia RUDAWSKA Adrianna KARCZEWSKA Joanna DĄBROWSKA Paulina BORZĘCKA Katarzyna | 96 93 96 95 94 95 | Lider Chełm Lublinianka Orlik Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin | 1:04.00 1:03.00 1:02.70 1:02.86 1:03.10 1:04.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 6.12.09 - 10:14 | Mêżczyzn, 100m dowolny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 46.63 1:01.98 57.72 54.54 51.86 | CZERNIAK Konrad HOŁUB Jan ŚWITKOWSKI Jan KĘCIK Aukasz ŚWITKOWSKI Jan | WIPUL AVSWI SKLUB LULUB SKLUB | Gorzow Wielkopolski Swidnik Pulawy Lublin Wroclaw | 28.11.09 16.11.08 9.12.07 13.12.08 14.11.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:14 |
2 3 4 | RACHOŃ Jakub CIASTEK Jakub GORZKOWSKI Mateusz | 96 96 96 | Fala Kraśnik Fala Kraśnik Avia Świdnik | 1:17.88 1:13.04 1:17.85 |
Seria 2 z 8, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 | ŁAGOWSKI Dawid SKOWYRA Bartosz LUSAWA Konrad ZIÓŁKOWSKI Mateusz SZUTKO Mateusz ŁUKOWSKI Bartłomiej | 96 95 95 96 97 97 | Avia Świdnik Trójka Puławy OLIMPIA Lublin Orlik Lublin Zak Biała Podlaska Lider Chełm | 1:12.85 1:09.38 1:08.00 1:09.23 1:09.43 1:13.00 |
Seria 3 z 8, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 | KAWKA Michal BARTUZI Patryk RYBOŁOWIK Jan MARZEC Mateusz NOWAK Jakub MICHALSKI Bartosz | 95 96 96 95 95 96 | Trójka Puławy Wisła Puławy Huragan Miêdzyrzec Avia Świdnik Skarpa Lublin Orlik Lublin | 1:07.83 1:07.00 1:05.40 1:05.99 1:07.72 1:07.89 |
Seria 4 z 8, 10:19 |
1 2 3 4 5 6 | KOZIKOWSKI Maciej RADZIEJEWSKI Jakub ZIELIŃSKI Filip WIAK Bartłomiej MULAK Filip LUSAWA Łukasz | 92 95 95 97 94 95 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin Lider Chełm OLIMPIA Lublin | 1:04.00 1:03.54 1:03.05 1:03.45 1:04.00 1:04.50 |
Seria 5 z 8, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | BASIUK Maciej BASIUK Wojciech BOŻYM Adam ALEKSANDROWICZ Adrian STOPKA Maciej GRABCZAK Dawid | 96 93 94 95 94 97 | Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik Skarpa Lublin Wisła Puławy Wisła Puławy | 1:02.62 1:01.59 1:01.24 1:01.31 1:02.00 1:03.00 |
Seria 6 z 8, 10:22 |
1 2 3 4 5 6 | SZOPA Jakub LEONARCIK Kuba HOŁUB Jan KRAWCZYK Hubert MAKOWSKI Bartosz SZYMULA Kamil | 93 94 96 94 96 96 | Orlik Lublin Wisła Puławy Avia Świdnik Skarpa Lublin Wodnik Radom Avia Świdnik | 59.51 59.20 58.05 58.40 59.50 59.73 | PK |
Seria 7 z 8, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 | WÓJCIK Łukasz MAZUR Andrzej SUSZEK Wojciech MARKIEWICZ Sebastian WIAK Jakub SZOSTAK Michał | 93 95 92 91 95 94 | Orka Zamość Avia Świdnik Skarpa Lublin Orka Zamość Orlik Lublin Orka Zamość | 57.66 56.77 55.20 55.25 56.90 57.74 |
Seria 8 z 8, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | CZOPEK Igor BULAK Michał KORGUL Łukasz KĘCIK Łukasz GRACZYK Przemysław BEKIER Krzysztof | 94 92 90 94 92 92 | Wisła Puławy Orka Zamość Orlik Lublin Lublinianka Orlik Lublin Lider Chełm | 54.68 52.75 50.47 52.09 52.90 54.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 6.12.09 - 10:27 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 1:00.09 1:08.81 1:03.31 1:02.47 1:01.32 | MAZUREK Zuzanna LEFANOWICZ Iwona LEFANOWICZ Iwona LEFANOWICZ Iwona LEFANOWICZ Iwona | FAKRA LULUB SKLUB SKLUB SKLUB | Gorzow Wlkp. Warsaw Gorzow Lodz Katowice | 28.11.08 11.11.04 27.11.05 29.10.06 21.1.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:27 |
1 2 3 4 5 | ZAWADZKA Kinga CELIŃSKA Kornela SUCHOTA Magdalena WĘGIER Katarzyna SOBCZUK Monika | 97 97 97 96 94 | OLIMPIA Lublin Huragan Miêdzyrzec Huragan Miêdzyrzec Skarpa Lublin Orka Zamość | 1:20.00 1:15.75 1:15.06 1:15.09 1:19.26 |
Seria 2 z 2, 10:29 |
1 2 3 4 5 6 | SIEŃCZYK Jowita ZYGO Karolina WIERTEL Agata DĄBROWSKA Paulina DUCHNOWSKA Julita DYRDA Karolina | 97 96 95 94 94 97 | Zak Biała Podlaska Skarpa Lublin Lublinianka Orlik Lublin Huragan Miêdzyrzec Lublinianka | 1:10.08 1:09.01 1:08.00 1:08.25 1:09.75 1:15.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 6.12.09 - 10:33 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 53.27 1:06.85 1:04.84 1:00.90 57.23 | SIEMBIDA Mariusz CHOJAK Rafał CHOJAK Rafał HAŁACZKIEWICZ Paweł ŚWITKOWSKI Jan | LULUB WIPUL WIPUL WIPUL SKLUB | Hong Kong Pulawy Pulawy Pulawy Wroclaw | 3.4.99 9.12.07 7.12.08 9.12.07 15.11.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:33 |
2 3 4 | KOMOSA Mateusz KUROWSKI Olaf PIELAK Patryk | 95 97 95 | Avia Świdnik Lublinianka Trójka Puławy | 1:18.61 1:15.01 1:17.65 |
Seria 2 z 4, 10:35 |
1 2 3 4 5 | WĘGRZYNIAK Łukasz POPŁAWSKI Michał BRZUŚ Michał MAKOWSKI Bartosz LIS Przemysław | 92 94 97 96 96 | Huragan Miêdzyrzec Wisła Puławy Orka Zamość Wodnik Radom Avia Świdnik | 1:11.67 1:09.90 1:08.74 1:09.30 1:10.47 | PK |
Seria 3 z 4, 10:37 |
2 3 4 5 6 | WĄSIK Jakub JANICKI Mateusz TCHÓRZEWSKI Maciej SZELEST Jacek LEONARCIK Kuba | 94 96 95 95 94 | Fala Kraśnik Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Wisła Puławy | 1:07.68 1:06.89 1:07.64 1:07.93 1:08.70 |
Seria 4 z 4, 10:38 |
1 2 3 4 5 6 | KOPROŃ Kacper DOBROWOLSKI Patryk KOTOWICZ Jan DUBIEL Adam PYDA Jakub ZIÓŁKOWSKI Adrian | 92 92 91 93 94 95 | Skarpa Lublin Orlik Lublin Lublinianka Lublinianka Skarpa Lublin Orlik Lublin | 1:03.30 58.50 56.54 57.23 1:02.47 1:05.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 6.12.09 - 10:40 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 1:12.84 1:19.11 1:16.16 1:15.42 1:14.04 | MAZUREK Karolina RUDAWSKA Adrianna DROZDA Aleksandra WNUK Sylwia WNUK Sylwia | FAKRA ORLUB ORLUB HUMIE HUMIE | Zamosc Pulawy Pulawy Zamosc Nowa Ruda - Slupiec | 26.2.06 7.12.08 7.12.08 4.10.08 25.1.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:40 |
2 3 4 | BOGUCIŃSKA Kaja DUBAS Paulina WÓJTOWICZ Julia | 96 93 95 | Avia Świdnik OLIMPIA Lublin OLIMPIA Lublin | 1:31.44 1:30.00 1:31.00 |
Seria 2 z 3, 10:42 |
2 3 4 5 | MIŁEK Antonina ZARZECKA Anna MACIEJEWSKA Joanna SAŁEK Natalia | 94 96 97 96 | Wisła Puławy Skarpa Lublin Lublinianka Orka Zamość | 1:27.00 1:24.84 1:26.23 1:28.01 |
Seria 3 z 3, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 | RYBAK Iwona PRZYCHODZEŃ Olga WNUK Sylwia DROZDA Aleksandra TWARDOWSKA Sylwia SADURSKA Martyna | 94 95 94 95 93 97 | Avia Świdnik Skarpa Lublin Huragan Miêdzyrzec Orlik Lublin Lublinianka Lublinianka | 1:20.82 1:18.70 1:14.04 1:17.50 1:20.00 1:24.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 6.12.09 - 10:47 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 1:01.74 1:15.36 1:11.96 1:08.10 1:04.70 | DUSZYNSKI Tomasz PODOLAK Rafał WASIL Sebastian WASIL Sebastian WASIL Sebastian | LULUB ORZAM AVSWI AVSWI AVSWI | Gorzow Wielkopolski Warsaw Lukow Warszawa Lukow | 26.11.09 12.11.04 11.11.07 20.12.08 11.11.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:47 |
2 3 4 | GORZKOWSKI Mateusz ADAMCZYK Hubert TATARA Kacper | 96 97 96 | Avia Świdnik Orka Zamość Avia Świdnik | 1:37.45 1:22.53 1:27.14 |
Seria 2 z 4, 10:49 |
1 2 3 4 5 6 | LUSAWA Łukasz RUBAJ Adrian ILNICKI Michał BASIUK Wojciech KAWALEC Jakub CHROMIŃSKI Hubert | 95 96 96 93 96 96 | OLIMPIA Lublin Skarpa Lublin Orlik Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik Delfinek Łuków | 1:22.00 1:19.64 1:18.30 1:19.03 1:21.24 1:22.34 |
Seria 3 z 4, 10:51 |
1 2 3 4 5 6 | GRABCZAK Dawid CZERNIEC Filip BRACŁAW Karol CHOJAK Rafał STOPKA Maciej SMYK Marcin | 97 96 95 95 94 96 | Wisła Puławy Skarpa Lublin Skarpa Lublin Wisła Puławy Wisła Puławy Orka Zamość | 1:17.00 1:15.33 1:11.34 1:15.00 1:16.50 1:17.51 |
Seria 4 z 4, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 | KULESZA Łukasz CZAJKOWSKI Wojciech WASIL Sebastian BIADUŃ Adrian MROZIK Jakub DOBROWOLSKI Marcel | 95 94 94 93 92 95 | Orka Zamość Avia Świdnik Avia Świdnik Lublinianka Orlik Lublin Skarpa Lublin | 1:09.20 1:05.61 1:04.66 1:05.00 1:06.78 1:10.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 6.12.09 - 10:55 | Kobiet, 100m zmienny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 1:03.26 1:12.13 1:07.72 1:06.84 1:04.86 | BARZYCKA Paulina RUDAWSKA Adrianna RADLIŃSKA Marcelina RADLIŃSKA Marcelina MAZUREK Karolina | OLLUB ORLUB ORZAM ORZAM FAKRA | Pulawy Lublin Pulawy Zamosc Oswiecim | 9.12.07 20.12.08 10.12.06 13.5.07 28.11.04 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:55 |
2 3 4 | CZECZKO Adrianna ŻEBROWSKA Patrycja MRÓZ Monika | 96 96 96 | Avia Świdnik Trójka Puławy Trójka Puławy | 1:31.56 1:28.68 1:29.87 |
Seria 2 z 5, 10:57 |
1 2 3 4 5 6 | KONDRACIUK Justyna TETER Patrycja SAŁEK Natalia KRUK Urszula ZABURKO Joanna WIERZBIŃSKA Nel | 97 96 96 97 97 96 | Trójka Puławy Skarpa Lublin Orka Zamość Lublinianka Lublinianka Avia Świdnik | 1:26.12 1:22.78 1:21.80 1:22.26 1:23.08 1:27.16 |
Seria 3 z 5, 10:59 |
1 2 3 4 5 6 | AMBROŻKIEWICZ Kinga SUCHOTA Magdalena KARYKOWSKA Katarzyna PRZYCHODZEŃ Olga WĘGIER Katarzyna CELIŃSKA Kornela | 95 97 96 95 96 97 | Wisła Puławy Huragan Miêdzyrzec Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Huragan Miêdzyrzec | 1:18.00 1:17.66 1:15.19 1:15.74 1:17.90 1:21.65 |
Seria 4 z 5, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 | DROZDA Aleksandra SIEŃCZYK Jowita KAMIŃSKA Liliana MŁODZIANOWSKA Marcelina DYRDA Karolina DZIEWA Aleksandra | 95 97 97 94 97 96 | Orlik Lublin Zak Biała Podlaska Delfinek Łuków Fala Kraśnik Lublinianka Lider Chełm | 1:14.50 1:12.89 1:12.50 1:12.59 1:14.00 1:15.00 |
Seria 5 z 5, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 | TWARDOWSKA Sylwia WIERTEL Agata LALAK Patrycja KŁOPOCKA Paulina WNUK Sylwia DUCHNOWSKA Julita | 93 95 95 95 94 94 | Lublinianka Lublinianka Orlik Lublin OLIMPIA Lublin Huragan Miêdzyrzec Huragan Miêdzyrzec | 1:12.00 1:11.11 1:08.10 1:09.00 1:11.25 1:12.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 6.12.09 - 11:05 | Mêżczyzn, 100m zmienny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 55.60 1:09.66 1:06.54 1:01.58 58.94 | CERTA Maciej ŚWITKOWSKI Jan WASIL Sebastian ŚWITKOWSKI Jan ŚWITKOWSKI Jan | WIPUL SKLUB AVSWI SKLUB SKLUB | Gorzow Wielkopolski Krasnik Pulawy Pulawy Pulawy | 28.11.09 18.11.06 9.12.07 7.12.08 29.5.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 11:05 |
2 3 4 5 | CIASTEK Jakub LUSAWA Konrad ŁAGOWSKI Dawid RACHOŃ Jakub | 96 95 96 96 | Fala Kraśnik OLIMPIA Lublin Avia Świdnik Fala Kraśnik | 1:25.51 1:25.00 1:25.07 1:35.70 |
Seria 2 z 9, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK Jakub SKOWYRA Bartosz BOROWSKI Tomasz TATARA Kacper SZUTKO Mateusz KOMOSA Mateusz | 95 95 97 96 97 95 | Skarpa Lublin Trójka Puławy Wisła Puławy Avia Świdnik Zak Biała Podlaska Avia Świdnik | 1:21.87 1:19.86 1:18.00 1:18.42 1:19.89 1:22.08 |
Seria 3 z 9, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 | ADAMCZYK Hubert RYBOŁOWIK Jan PIELAK Patryk KAWKA Michal MARZEC Mateusz BARTUZI Patryk | 97 96 95 95 95 96 | Orka Zamość Huragan Miêdzyrzec Trójka Puławy Trójka Puławy Avia Świdnik Wisła Puławy | 1:17.77 1:16.24 1:16.06 1:16.06 1:17.00 1:17.80 |
Seria 4 z 9, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | KAWALEC Jakub BRZUŚ Michał ZIELIŃSKI Filip SMYK Marcin RADZIEJEWSKI Jakub ALEKSANDROWICZ Adrian | 96 97 95 96 95 95 | Avia Świdnik Orka Zamość Skarpa Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 1:15.30 1:14.83 1:14.32 1:14.33 1:15.07 1:16.05 |
Seria 5 z 9, 11:12 |
1 2 4 5 6 | WIAK Bartłomiej WĄSIK Jakub SARAN Damian TCHÓRZEWSKI Maciej ZIÓŁKOWSKI Adrian | 97 94 94 95 95 | Orlik Lublin Fala Kraśnik Wisła Puławy Skarpa Lublin Orlik Lublin | 1:13.14 1:11.42 1:10.90 1:11.54 1:13.50 |
Seria 6 z 9, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMULA Kamil MAZUR Andrzej SKÓRSKI Jakub WÓJCIK Łukasz WĘGRZYNIAK Łukasz BASIUK Maciej | 96 95 94 93 92 96 | Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik Orka Zamość Huragan Miêdzyrzec Avia Świdnik | 1:09.56 1:09.19 1:07.56 1:09.13 1:09.24 1:09.90 |
Seria 7 z 9, 11:16 |
1 2 3 4 5 6 | BRACŁAW Karol KULESZA Łukasz CZOPEK Igor BEKIER Krzysztof CHOJAK Rafał DOBROWOLSKI Marcel | 95 95 94 92 95 95 | Skarpa Lublin Orka Zamość Wisła Puławy Lider Chełm Wisła Puławy Skarpa Lublin | 1:07.13 1:05.02 1:03.45 1:04.80 1:06.00 1:07.25 |
Seria 8 z 9, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 | BIADUŃ Adrian MROZIK Jakub KĘCIK Łukasz MARKIEWICZ Sebastian CZAJKOWSKI Wojciech LISZEWSKI Rafał | 93 92 94 91 94 84 | Lublinianka Orlik Lublin Lublinianka Orka Zamość Avia Świdnik Wisła Puławy | 1:03.00 1:02.10 1:02.00 1:02.06 1:02.98 1:03.25 |
Seria 9 z 9, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 | DUBIEL Adam KOTOWICZ Jan WASIL Sebastian SKUBICHA Konrad GRACZYK Przemysław BULAK Michał | 93 91 94 92 92 92 | Lublinianka Lublinianka Avia Świdnik Orlik Lublin Orlik Lublin Orka Zamość | 1:00.00 59.99 59.07 59.90 1:00.00 1:00.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 6.12.09 - 11:23 | Kobiet, 800m dowolny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 8:43.99 9:29.10 9:23.16 9:29.03 9:20.69 | BARZYCKA Paulina RUDAWSKA Adrianna RUDAWSKA Adrianna CHWADECZKO Zuzanna MAZUREK Zuzanna | ORLUB ORLUB ORLUB ORLUB FAKRA | Skierniewice Swidnik Ostrowiec Sw. Gorzow Wlkp. Pulawy | 4.10.03 16.11.08 18.1.09 18.1.09 10.12.06 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:23 |
2 3 4 | ZAWADZKA Kinga ZYGO Karolina WÓJTOWICZ Emilia | 97 96 93 | OLIMPIA Lublin Skarpa Lublin OLIMPIA Lublin | 11:55.00 10:43.44 11:30.00 |
Seria 2 z 2, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | KARCZEWSKA Joanna CHWADECZKO Zuzanna RUDAWSKA Adrianna SĘDŁAK Katarzyna BORZĘCKA Katarzyna MIROSŁAW Klara | 95 95 96 94 95 96 | Skarpa Lublin Orlik Lublin Orlik Lublin Orka Zamość Orlik Lublin Orlik Lublin | 10:03.00 9:29.03 9:23.09 9:28.22 9:36.90 10:30.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 6.12.09 - 11:46 | Chłopców, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 12 RO Lub 13 | 8:11.59 9:32.62 9:03.24 | KAJAK Maciej WIAK Jakub WIAK Jakub | LULUB ORLUB ORLUB | Skierniewice Miedzyrzec Podlaski Pulawy | 19.12.98 18.11.07 7.12.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:46 |
2 3 4 | LIS Przemysław CZERNIEC Filip RUBAJ Adrian | 96 96 96 | Avia Świdnik Skarpa Lublin Skarpa Lublin | NT 10:48.56 10:51.06 |
Seria 2 z 2, 11:58 |
1 2 3 4 5 | JANICKI Mateusz SOLA Kornel ŚRODEK Arkadiusz RUTKOWSKI Krzysztof SOROKA Krzysztof | 96 97 96 96 96 | Skarpa Lublin Fala Kraśnik Lublinianka Lublinianka Skarpa Lublin | 10:46.59 10:12.16 10:00.00 10:00.13 10:27.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 6.12.09 - 12:10 | Mêżczyzn, 1500m dowolny | Open Lista startowa |
RO Lub Open RO Lub 13 RO Lub 14 RO Lub 15 | 15:37.14 17:01.24 16:41.76 16:11.81 | ŁAZARONEK Piotr WIAK Jakub WIAK Jakub DUBIEL Adam | AVSWI ORLUB ORLUB LULUB | Olsztyn Pulawy Gorzow Wlkp. Pulawy | 17.3.01 7.12.08 18.1.09 7.12.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:10 |
2 3 4 | GOLEŃ Filip BOŻYM Adam SULIMA Filip | 96 94 96 | Fala Kraśnik Avia Świdnik Wodnik Radom | 20:00.00 17:34.23 17:35.00 | PK |
Seria 2 z 2, 12:30 |
2 3 4 5 | KAMIŃSKI Maciej DUBIEL Adam WIAK Jakub SZOSTAK Michał | 93 93 95 94 | Orlik Lublin Lublinianka Orlik Lublin Orka Zamość | 17:00.00 15:55.55 16:30.00 17:33.69 |