Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Olsztyn, 11. - 12.12.2009 |
Konkurencja 1 2009-12-11 | Kobiet, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | PAZDEJ, Karolina BARANOWSKA, Marcelina CĄKAŁA, Olga | 99 00 98 | UKS MOS Ełk PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn | 3:45.33 3:40.05 3:42.15 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | DYMERSKA, Wiktoria ROSSA, Wiktoria WITKOWSKA, Marta CHABINOWSKA, Michalina PISAREWICZ, Anita SOBCZUK, Nina | 98 98 99 98 97 98 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 3:25.68 3:21.67 3:18.43 3:20.90 3:23.40 3:38.78 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BYSTRZYCKA, Karolina JASTRZĘBOWSKA, Karolina SŁOMA, Aleksandra BABRAJ, Małgorzata PIĘTKA, Paulina MAŚLANIK, Magdalena | 97 98 98 99 98 98 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 3:11.34 3:04.10 3:00.14 3:02.34 3:10.00 3:17.75 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ROZMARYNOWSKA, Wiktoria FILIPKOWSKA, Dominika LEOŃCZUK, Sara RYZINSKA, Daria WICINEK, Agata SERAFIN, Elżbieta | 98 99 99 98 97 98 | KS ORZEŁ Elbląg MKS "ROŚ" Pisz UKS MOS Ełk MKS "ROŚ" Pisz MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno | 2:55.12 2:52.65 2:37.54 2:38.55 2:55.12 2:55.33 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ŁUKASIK, Wiktoria CHWASTEK, Anita OSZWA, Emilia NIKELEWSKA, Aleksandra FILIPOWICZ, PAULINA KOTOWICZ, Anna | 99 96 96 94 95 98 | MKS MEDYK Giżycko UKS MOS Ełk KS ORZEŁ Elbląg UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk | 2:33.66 2:28.67 2:26.20 2:27.00 2:32.44 2:35.45 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BIEDRZYCKA, Iga MACIESZA, Agata ZGIET, Karina KULIK, Natalia BUCHALSKA, Patrycja ZIENTARA, Agata | 97 96 95 96 96 96 | MKS "ROŚ" Pisz KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk KS ORZEŁ Elbląg UKP JEDYNKA Elbląg | 2:24.77 2:19.42 2:14.87 2:18.45 2:22.62 2:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2009-12-11 | Mêżczyzn, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
1 2 3 4 5 | DALIDOWICZ, Patryk KRUK, Adam MIKOŁAJEWSKI, Patryk CZECHOWICZ, Mateusz CIEĆWIERZ, Rafał | 99 99 97 97 98 | KS ORZEŁ Elbląg UKP JEDYNKA Elbląg PolKS GWARDIA Szczytno PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn | 3:30.45 3:22.00 3:17.30 3:19.93 3:26.57 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SZPOJANKOWSKI, Kacper FILIPOWICZ, Marek SINITCHINE, Radosław KUBIAK, Jacek SARBIEWSKI, Tomasz ZAWIŚLAK, Filip | 98 97 98 99 99 98 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn | 3:08.90 3:02.33 3:00.00 3:01.14 3:03.20 3:13.23 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | CHODAŃ, Alan GOŁOTA, Sebastian SIUDZIŃSKI, Patryk ZBUTOWICZ, Karol PECYNA, Maciej CIECHANOWICZ, Karol | 98 98 98 98 99 99 | MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn IKS KONSTANCIN MKS MEDYK Giżycko | 2:52.30 2:44.20 2:40.89 2:43.46 2:46.00 3:00.00 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | ZIELIŃSKI, Cezary RUDZIŃSKI, Marek BIELUCY, Radosław SOŁTOWSKI, Dominik CIBOROWSKI, Natan CIBOROWSKI, Rafał | 97 96 96 98 98 99 | MKS MEDYK Giżycko KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk MKS "ROŚ" Pisz MKS MEDYK Giżycko | 2:33.33 2:32.40 2:28.74 2:30.54 2:32.84 2:39.79 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | ROZMARYNOWSKI, Rafał KIL, Kacper MACIEJEWSKI, Paweł DURAJCZYK, Michał MACIESZA, Jakub KASZTELAN, Mateusz | 95 97 97 97 98 98 | KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn IKS KONSTANCIN KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk | 2:27.60 2:26.26 2:22.05 2:23.00 2:26.81 2:28.56 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SIUDZIŃSKI, Dawid KLICZEWSKI, Przemek SZCZUKOWSKI, MICHAŁ STEFAŃSKI, Przemysław GŁUCHOWSKI, Jêdrzej PIOTROWSKI, Jakub | 96 94 95 96 95 94 | KS ORZEŁ Elbląg UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg UKP JEDYNKA Elbląg | 2:19.46 2:16.01 2:15.88 2:15.91 2:18.60 2:20.00 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | DROZD, Patryk KUZIO, Igor KULLA, Sławomir FALACIŃSKI, Maciej SZUDZIK, Przemysław BADYSIAK, Jakub | 96 96 92 96 94 95 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk UKP JEDYNKA Elbląg PolKS GWARDIA Szczytno | 2:12.21 2:08.70 2:06.58 2:07.46 2:08.80 2:14.56 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | BIELIŃSKI, Radosław KOSZPER, Maciej TOMKO, Filip PŁACHTA, Emil SZEWCZYK, Mateusz PASIECZNY, Przemysław | 91 94 93 96 94 95 | MKS MEDYK Giżycko KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg KS ORZEŁ Elbląg | 2:04.44 2:03.66 2:02.33 2:03.45 2:04.00 2:06.40 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | RŻYSKI, Marcin ZEMBRZUSKI, Maciej PIELOWSKI, Krzysztof BOROWICZ SKONECZNY, Sylwester KUBKOWSKI, Bartłomiej GULA, Patryk | 94 92 91 92 95 92 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn | 1:59.67 1:58.00 1:49.73 1:52.50 1:58.46 2:00.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2009-12-11 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | LENDZION, IZABELA CHLUDZIŃSKA, AGATA BANK, Julia | 99 99 99 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko | 1:05.23 1:02.32 1:04.00 |
Seria 2 z 8 |
2 3 4 5 | GRZELAK, Ewa OSEŁKOWSKA, JULIA NOWOWIEJSKA, ADRIANNA BUONAGURA, ALESSIA | 98 99 99 99 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 58.92 58.02 58.07 1:01.08 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | LASKOWSKA, Paulina KOSTRUBIEC, Alicja BIERNACKA, Joanna BYSTRZYCKA, Martyna WIESIOŁEK, Karolina WORONKO, Wiktoria | 99 00 00 97 99 00 | PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko | 56.95 55.20 54.97 55.00 55.36 57.73 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KOWALSKA, Aleksandra MISZKIEWICZ, Maja SZCZAWIŃSKA, Olga PODHAJSKA, Aleksandra ŻMIJEWSKA, Joanna KŁOSIŃSKA, OLGA | 99 98 99 97 98 99 | PŁETWAL Mława PolKS GWARDIA Szczytno UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 54.00 52.03 50.80 51.73 52.42 54.21 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | BORTKIEWICZ, Ada BRUMER, Maja SAPEDA, Natalia RUTKOWSKA, Michaela GŁOWACKA, Julia SZYMAŃSKA, Urszula | 98 97 99 97 00 98 | MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno PŁETWAL Mława MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk PŁETWAL Mława | 49.99 49.53 49.00 49.03 49.56 50.00 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | GÓRALSKA, Marta PIEKARSKA, Magdalena ZARĘBA, Natalia KREJCZY, Agata GOSZCZYCKA, KAROLINA PIEŃKOS, Urszula | 98 98 97 99 99 98 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno | 46.57 45.98 45.46 45.47 46.45 47.86 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | CHROSTEK, Klaudia DANISZEWSKA, Magdalena FERCHO, Dominika TOKARSKA, Dominika BUTKIEWICZ, Sara DANISZEWSKA, Paulina | 94 99 96 97 98 97 | PolKS GWARDIA Szczytno UKS MOS Ełk KS ORZEŁ Elbląg PolKS GWARDIA Szczytno UKP JEDYNKA Elbląg UKS MOS Ełk | 44.42 43.67 42.34 42.91 44.39 44.56 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | RUTKOWSKA, Zuzanna KLIMKOWSKA, Karolina STELLA, Antonina KULLA, Katarzyna OSTROPOLSKA, MAJA SOLARSKA, Agnieszka | 97 96 96 95 95 96 | MKS "ROŚ" Pisz MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno | 39.41 38.33 36.78 36.80 38.78 41.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2009-12-11 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | PODLEWSKI, MACIEJ KRÓLAK, Hubert BOBORYK, JACEK | 99 99 99 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 1:02.16 55.64 55.89 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 | KRZYŻAK, Jacek KOWALEWSKI, JULIAN PIECHOWICZ, Karol FILIPIAK, Kamil DOMIN, MICHAŁ | 98 99 98 97 99 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 55.56 53.73 52.29 52.89 54.33 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | ZACZKIEWICZ, Adam MIKOŁAJEWSKI, Patryk TATERA, Kacper WIERZCHOŃ, Piotr WOJAS, Jan KOSTOWSKI, MICHAŁ | 97 97 98 98 98 99 | MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn | 51.96 51.87 50.80 51.00 51.91 52.13 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SŁOWIKOWSKI, Konrad SZCZEPAŃSKI, Bartosz KOSZOREK, Szmon TRACZEWSKI, JAKUB KOMAR, Robert KOWALSKI, Maxymilian | 97 00 99 99 98 00 | MTP KORMORAN Olsztyn PŁETWAL Mława UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn PŁETWAL Mława | 50.00 49.00 48.65 48.66 49.90 50.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | REWEDA, Patryk OMAK, Fryderyk STRACHOTA, Mateusz BARAN, Jakub KANIA, Marcin KACZKOWSKI, Kacper | 98 99 98 98 97 98 | PŁETWAL Mława MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko PolKS GWARDIA Szczytno PŁETWAL Mława | 48.00 46.09 45.12 45.71 47.47 48.00 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | DRACEWICZ, Rafał ŁAGUNA, Paweł KLIMKOWSKI, Stanisław SPYCHALSKI, Szymon KUCIŃSKI, Kacper KLONOWSKI, Bartosz | 98 97 99 97 98 99 | UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn IKS KONSTANCIN UKS MOS Ełk PŁETWAL Mława PŁETWAL Mława | 44.56 43.94 43.60 43.67 44.00 45.00 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | BUKOWIECKI, Konrad TOMKO, KAROL BRZUCHALSKI, Jakub KRAJEWSKI, Karol STELLA, Marcel WOŁYNIEC, Robert | 97 95 96 96 98 96 | PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk PŁETWAL Mława KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk | 42.60 42.11 39.76 40.00 42.34 43.56 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | BARANOWSKI, Karol WASILCOW, Aleksander KACZYŃSKI, Filip SULEWSKI, Marek PIETRZAK, MICHAŁ BARAN, Adam | 95 94 94 95 95 97 | PolKS GWARDIA Szczytno PolKS GWARDIA Szczytno UKP JEDYNKA Elbląg UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko | 37.83 34.81 34.50 34.56 36.73 39.15 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | DULKO, Jakub APTEWICZ, Arkadiusz NAJMOWICZ, Sebastian NOWAK, Bartosz KULLA, Radosław TOKARSKI, Marcin | 93 93 91 93 92 92 | MKS MEDYK Giżycko PŁETWAL Mława MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg PolKS GWARDIA Szczytno | 33.83 32.00 31.00 31.78 33.45 34.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2009-12-11 | Kobiet, 200m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | GOŹDZIEJEWSKA, Urszula LUDWINIAK, Olga ŁUKASIK, Wiktoria RYZINSKA, Daria BACKIEL, Magdalena MOJSIEWICZ, Agnieszka | 98 97 99 98 97 99 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko MKS "ROŚ" Pisz UKS MOS Ełk UKP JEDYNKA Elbląg | 3:33.67 3:04.36 2:53.39 3:02.88 3:18.32 3:35.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | SOCZEWKA, ADA BIEDRZYCKA, Iga SZMIT, DOMINIKA TERECH, Kinga RŻYSKA, Anna ŚWIĘCICKA, Aleksandra | 95 97 95 96 96 95 | MTP KORMORAN Olsztyn MKS "ROŚ" Pisz MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg | 2:45.67 2:37.89 2:35.58 2:36.78 2:45.23 2:50.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2009-12-11 | Mêżczyzn, 200m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | CHODAŃ, Alan DĄBROWSKI, Jakub CIBOROWSKI, Natan KIL, Kacper KOZIOŁEK, Bartosz CZERNIECKI, Michał | 98 98 98 97 98 99 | MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk MKS "ROŚ" Pisz KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko | 3:13.24 2:59.56 2:50.01 2:52.34 3:04.56 3:20.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | STARUCH, Jan KULLA, Radosław PIEKUT, Krzysztof KUBKOWSKI, Bartłomiej CIBOROWSKI, Bastian TRACZEWSKI, Jan | 97 92 90 95 95 97 | MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko MKS "ROŚ" Pisz MTP KORMORAN Olsztyn | 2:43.99 2:23.45 2:10.00 2:20.00 2:36.15 2:48.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2009-12-11 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | BANK, Julia OSEŁKOWSKA, JULIA OLEKSIAK, JULIA BIERNACKA, Joanna LENDZION, IZABELA BUONAGURA, ALESSIA | 99 99 99 00 99 99 | MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 53.00 52.34 51.54 52.00 52.73 54.02 |
Seria 2 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | WIESIOŁEK, Karolina WOJSZNIS, GABRIELA RZEMIŃSKA, Dominika NOWOWIEJSKA, ADRIANNA JOST, Daria CHLUDZIŃSKA, AGATA | 99 99 99 99 99 99 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 50.28 48.67 48.36 48.56 49.36 51.51 |
Seria 3 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | PYSZKO, Karolina KOSTRUBIEC, Alicja CHABINOWSKA, Michalina BATOR, JULIA TOMASZEWSKA, Karolina SINITCHINE, Zoja | 00 00 98 99 99 00 | MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn | 47.98 47.30 46.54 47.08 47.37 48.34 |
Seria 4 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | GRZELAK, Ewa LASKOWSKA, Paulina BARANOWSKA, Marcelina DYMERSKA, Paulina LODKOWSKA, NIKOLA KŁOSIŃSKA, OLGA | 98 99 00 99 99 99 | MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 46.01 45.27 43.99 44.10 45.49 46.45 |
Seria 5 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | SOBCZUK, Nina MATUSZEWSKA, Aleksandra DAUKSZEWICZ, Aleksandra CĄKAŁA, Olga DYMERSKA, Wiktoria PAZDEJ, Karolina | 98 99 98 98 98 99 | MTP KORMORAN Olsztyn PŁETWAL Mława MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk | 43.13 42.00 40.00 41.91 42.02 43.67 |
Seria 6 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMAŃSKA, Urszula RUTKOWSKA, Michaela GŁOWACKA, Julia ARCISZEWSKA, Gabriela SAPEDA, Natalia MATUSZEWSKA, Natalia | 98 97 00 99 99 99 | PŁETWAL Mława MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk PŁETWAL Mława PŁETWAL Mława | 40.00 39.69 39.54 39.56 40.00 40.00 |
Seria 7 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | POPIS, Gabriela SŁOMA, Aleksandra PODHAJSKA, Aleksandra WITKOWSKA, Marta JAWORSKA, Katarzyna BABRAJ, Małgorzata | 98 98 97 99 98 99 | MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg PŁETWAL Mława KS ORZEŁ Elbląg | 39.23 38.56 38.27 38.34 39.00 39.42 |
Seria 8 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | ŁYCZEK, Andżelika JASIANEK, Aleksandra KREJCZY, Agata FILIPKOWSKA, Dominika MACHEJKO, Gabrysia PISAREWICZ, Anita | 00 98 99 99 94 97 | PŁETWAL Mława PolKS GWARDIA Szczytno MKS MEDYK Giżycko MKS "ROŚ" Pisz MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn | 37.00 36.83 36.36 36.52 36.93 37.22 |
Seria 9 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | SERAFIN, Elżbieta KORONOWSKA, Anna LEWCZUK, Martyna ZARĘBA, Natalia TREMBICKA, Dominika ŁUKASIAK, Dominika | 98 99 99 97 97 95 | PolKS GWARDIA Szczytno PŁETWAL Mława UKS MOS Ełk PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno | 35.78 35.00 34.36 34.75 35.32 36.20 |
Seria 10 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | CIBOROWSKA, Monika LEOŃCZUK, Sara SOLARSKA, Agnieszka KOTOWICZ, Anna WICHROW, Martyna CHROSTEK, Klaudia | 95 99 96 98 96 94 | MKS MEDYK Giżycko UKS MOS Ełk PolKS GWARDIA Szczytno UKS MOS Ełk PolKS GWARDIA Szczytno PolKS GWARDIA Szczytno | 34.27 33.12 32.80 32.87 33.51 34.31 |
Seria 11 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | STEFANOWSKA, Adrianna OSTROPOLSKA, MAJA KOPICZKO, Sandra PUSZKO, Monika FILIPOWICZ, PAULINA WIERZCHOWSKA, Kinga | 96 95 97 95 95 97 | UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk | 32.21 31.67 31.30 31.43 32.11 32.45 |
Seria 12 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | RYZINSKA, Martyna CHWASTEK, Anita TERECH, Patrycja SADOWSKA, Marta ZIENTARA, Agata OSZWA, Emilia | 94 96 96 93 96 96 | MKS "ROŚ" Pisz UKS MOS Ełk KS ORZEŁ Elbląg PolKS GWARDIA Szczytno UKP JEDYNKA Elbląg KS ORZEŁ Elbląg | 30.89 30.34 29.90 29.90 30.82 31.23 |
Seria 13 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | OLSZOWA, Aleksandra CHODYNA, Monika STANKIEWICZ, MARZENA BUKOWSKA, Karolina KULIK, Natalia RODZIEWICZ, EWA | 95 92 95 93 96 94 | KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn | 29.40 28.46 28.30 28.34 28.90 29.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2009-12-11 | Mêżczyzn, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15 |
2 3 4 | JASKUŁA, Krzysztof PODLEWSKI, MACIEJ WĄSOWSKI, Jêdrzej | 00 99 00 | UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 53.79 50.33 50.56 |
Seria 2 z 15 |
1 2 3 4 5 | DOMIN, MICHAŁ KOSTOWSKI, MICHAŁ BUGAJ, DOMINIK GIER, OLIVIER BOBORYK, JACEK | 99 99 99 99 99 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 50.22 48.67 47.54 48.23 48.67 |
Seria 3 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | STRUPIŃSKI, Michał KRÓLAK, Hubert KUBIK, Marcin CIEĆWIERZ, Rafał KUJAWSKI, Dawid STANEK, Kamil | 00 99 00 98 98 99 | MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn PŁETWAL Mława MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 46.34 45.76 45.00 45.69 46.15 46.80 |
Seria 4 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | WOJAS, Jan GÓRCZYŃSKI, MATEUSZ TATERA, Kacper NIEROŃSKI, Sebastian PARTYKA, Karol WELSAND, Marcin | 98 99 98 99 00 99 | PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg UKS MOS Ełk PŁETWAL Mława | 43.91 43.20 41.76 42.32 43.54 44.00 |
Seria 5 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | KOWALEWSKI, JULIAN DALIDOWICZ, Patryk SARBIEWSKI, Tomasz CHABOWSKI, ALEKSY SŁOWIKOWSKI, Konrad KANIA, Marcin | 99 99 99 99 97 97 | MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno | 41.31 40.46 40.17 40.42 40.66 41.73 |
Seria 6 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZEPAŃSKI, Bartosz WIERZCHOŃ, Piotr ŁADNIAK, Paweł CZECHOWICZ, Mateusz KOWALSKI, Maxymilian ZACZKIEWICZ, Adam | 00 98 99 97 00 97 | PŁETWAL Mława MKS MEDYK Giżycko UKS MOS Ełk PolKS GWARDIA Szczytno PŁETWAL Mława MTP KORMORAN Olsztyn | 39.00 39.00 38.76 38.79 39.00 39.68 |
Seria 7 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | MAZIUK, Maurycy FILIPOWICZ, Marek TRACZEWSKI, JAKUB PIECHOWICZ, Karol CZERNIECKI, Michał FILIPIAK, Kamil | 98 97 99 98 99 97 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn | 37.68 37.22 37.00 37.07 37.43 38.23 |
Seria 8 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | GLEZMAN, Michał KLONOWSKI, Bartosz KUBIAK, Jacek JAWORSKI, Jakub REWEDA, Patryk KOSZOREK, Szmon | 98 99 99 98 98 99 | MTP KORMORAN Olsztyn PŁETWAL Mława KS ORZEŁ Elbląg PŁETWAL Mława PŁETWAL Mława UKS MOS Ełk | 36.09 36.00 35.76 36.00 36.00 36.54 |
Seria 9 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | SZMIT, Kacper ZBUTOWICZ, Karol RUDZIŃSKI, Marek MIELNIK, Daniel PIWOWARSKI, Konrad GOŁOTA, Sebastian | 97 98 96 98 98 98 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno KS ORZEŁ Elbląg | 34.48 34.11 32.90 33.45 34.11 34.78 |
Seria 10 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | GOŚCIŃSKI, Olaf BIELUCY, Radosław KAROLKIEWICZ, Sebastian TOMKO, KAROL ROZMARYNOWSKI, Rafał JABLONSKI, Patryk | 97 96 96 95 95 98 | UKP JEDYNKA Elbląg KS ORZEŁ Elbląg UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg MKS "ROŚ" Pisz | 31.90 31.23 31.00 31.10 31.34 32.04 |
Seria 11 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | WOŁYNIEC, Robert BARAN, Adam MACIEJEWSKI, Paweł KASZTELAN, Mateusz MACIESZA, Jakub SZCZEŚNIAK, Wojtek | 96 97 97 98 98 96 | UKS MOS Ełk MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk KS ORZEŁ Elbląg IKS KONSTANCIN | 30.78 30.31 30.06 30.28 30.70 30.80 |
Seria 12 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | KRZYŻAK, Mateusz IWAŃSKI, Piotr PIOTROWSKI, Jakub PIETRZAK, MICHAŁ SIUDZIŃSKI, Dawid STRZELEC, JAKUB | 95 96 94 95 96 95 | UKP JEDYNKA Elbląg UKS MOS Ełk UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn | 29.80 29.45 29.00 29.04 29.60 29.93 |
Seria 13 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | WAWRESZUK, Jan NIEWODOWSKI, Hubert SZCZUKOWSKI, MICHAŁ PARASIAK, Krzysztof KLICZEWSKI, Przemek DĄBROWSKI, Filip | 94 96 95 94 94 95 | NIEZRZESZONY UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg UKP JEDYNKA Elbląg UKS MOS Ełk | 27.50 27.11 27.01 27.02 27.40 28.34 |
Seria 14 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | DULKO, Jakub NAJMOWICZ, Sebastian KOSZPER, Maciej BIELIŃSKI, Radosław CHILCZUK, Piotr ĆWIKLIŃSKI, Jarosław | 93 91 94 91 91 93 | MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno | 26.69 26.45 26.11 26.17 26.65 26.72 |
Seria 15 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | KULLA, Sławomir KALISZEWSKI, Maciej NOWAK, Bartosz KRAWCZYK, Jarosław SZCZUKA, Paweł ORLOWSKI, Rafal | 92 91 93 91 92 90 | KS ORZEŁ Elbląg PolKS GWARDIA Szczytno KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MKS "ROŚ" Pisz | 25.67 24.80 23.80 24.33 25.45 25.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2009-12-11 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | WICINEK, Agata LESZCZYŃSKA, Matylda TREMBICKA, Dominika ŚWIĘCICKA, Aleksandra CIBOROWSKA, Monika KOSTRZEWA, Michalina | 97 97 97 95 95 99 | MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg MKS MEDYK Giżycko UKP JEDYNKA Elbląg | 1:30.00 1:23.45 1:19.10 1:23.45 1:28.00 1:44.22 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | MACIESZA, Agata RŻYSKA, Anna KOWALIŃSKA, Oriana SADOWSKA, Marta TERECH, Kinga KOPICZKO, Sandra | 96 96 93 93 96 97 | KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno KS ORZEŁ Elbląg MKS MEDYK Giżycko | 1:13.67 1:12.21 1:04.30 1:09.69 1:13.11 1:18.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2009-12-11 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | OMAK, Fryderyk BUKOWIECKI, Konrad PECYNA, Maciej BARGLOWSKI, Mateusz STRACHOTA, Mateusz CIECHANOWICZ, Karol | 99 97 99 98 98 99 | MKS MEDYK Giżycko PolKS GWARDIA Szczytno IKS KONSTANCIN MKS "ROŚ" Pisz MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko | 1:38.16 1:33.55 1:29.00 1:31.07 1:35.24 1:48.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ŁAGUNA, Paweł TRACZEWSKI, Jan DURAJCZYK, Michał SOŁTOWSKI, Dominik KAROLKIEWICZ, Sebastian DĄBROWSKI, Jakub | 97 97 97 98 96 98 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn IKS KONSTANCIN UKS MOS Ełk UKP JEDYNKA Elbląg UKS MOS Ełk | 1:23.22 1:20.86 1:14.80 1:15.78 1:23.10 1:23.45 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | DĄBROWSKI, Filip GŁUCHOWSKI, Jêdrzej KIELIN, Łukasz BADYSIAK, Jakub IWAŃSKI, Piotr SZCZEŚNIAK, Wojtek | 95 95 94 95 96 96 | UKS MOS Ełk UKP JEDYNKA Elbląg PolKS GWARDIA Szczytno PolKS GWARDIA Szczytno UKS MOS Ełk IKS KONSTANCIN | 1:12.45 1:09.60 1:05.88 1:06.68 1:10.34 1:12.80 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | RŻYSKI, Marcin RUCIŃSKI, Konrad ZEMBRZUSKI, Maciej GULA, Patryk KALISZEWSKI, Maciej CHILCZUK, Piotr | 94 92 92 92 91 91 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn | 59.99 59.09 57.88 58.56 59.13 1:00.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2009-12-11 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | POPIS, Gabriela DAUKSZEWICZ, Aleksandra PYSZKO, Karolina | 98 98 00 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko | 1:58.78 1:51.93 1:51.97 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | TOMASZEWSKA, Karolina JOST, Daria WORONKO, Wiktoria ARCISZEWSKA, Gabriela KOWALSKA, Aleksandra OLEKSIAK, JULIA | 99 99 00 99 99 99 | MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko UKS MOS Ełk PŁETWAL Mława MTP KORMORAN Olsztyn | 1:50.00 1:49.86 1:49.00 1:49.43 1:50.00 1:50.35 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | JAWORSKA, Katarzyna ROSSA, Wiktoria ŁYCZEK, Andżelika JASTRZĘBOWSKA, Karolina BATOR, JULIA LODKOWSKA, NIKOLA | 98 98 00 98 99 99 | PŁETWAL Mława MTP KORMORAN Olsztyn PŁETWAL Mława MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 1:45.00 1:40.90 1:40.00 1:40.07 1:44.10 1:45.35 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ŻMIJEWSKA, Joanna BORTKIEWICZ, Ada KOSTRZEWA, Michalina BACKIEL, Magdalena MAŚLANIK, Magdalena KORONOWSKA, Anna | 98 98 99 97 98 99 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn PŁETWAL Mława | 1:37.58 1:35.34 1:32.91 1:34.56 1:35.67 1:38.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ADAMOWICZ, Adrianna BYSTRZYCKA, Karolina LEWCZUK, Martyna TOKARSKA, Dominika MACHEJKO, Gabrysia BYSTRZYCKA, Martyna | 98 97 99 97 94 97 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk PolKS GWARDIA Szczytno MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn | 1:30.69 1:29.02 1:25.43 1:27.36 1:30.00 1:30.80 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | STEFANOWSKA, Adrianna ROZMARYNOWSKA, Wiktoria WIERZCHOWSKA, Kinga SOCZEWKA, ADA WICHROW, Martyna WIŚNIEWSKA, Ilona | 96 98 97 95 96 97 | UKS MOS Ełk KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno PŁETWAL Mława | 1:23.34 1:22.68 1:18.67 1:19.00 1:23.21 1:25.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | RYZINSKA, Martyna SZMIT, DOMINIKA STANKIEWICZ, MARZENA OLSZOWA, Aleksandra PUSZKO, Monika TKACZUK, Magdalena | 94 95 95 95 95 96 | MKS "ROŚ" Pisz MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn | 1:15.76 1:11.55 1:09.11 1:11.50 1:12.41 1:17.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2009-12-11 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | JASKUŁA, Krzysztof PARTYKA, Karol WELSAND, Marcin | 00 00 99 | UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk PŁETWAL Mława | 2:10.43 1:55.43 2:00.00 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | GIER, OLIVIER STRUPIŃSKI, Michał BARAN, Jakub KUJAWSKI, Dawid KRUK, Adam | 99 00 98 98 99 | MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg | 1:53.22 1:45.00 1:41.93 1:42.36 1:50.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | STANEK, Kamil SINITCHINE, Radosław ZAWIŚLAK, Filip MAZIUK, Maurycy ŁADNIAK, Paweł NIEROŃSKI, Sebastian | 99 98 98 98 99 99 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk UKP JEDYNKA Elbląg | 1:39.78 1:35.41 1:34.26 1:34.73 1:35.64 1:41.20 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | MIELNIK, Daniel KRÓL, Bartosz JAWORSKI, Jakub KLIMKOWSKI, Stanisław PIWOWARSKI, Konrad SZPOJANKOWSKI, Kacper | 98 98 98 99 98 98 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn PŁETWAL Mława IKS KONSTANCIN PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn | 1:31.09 1:28.98 1:25.00 1:26.00 1:30.34 1:32.34 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SPYCHALSKI, Szymon JABLONSKI, Patryk SIUDZIŃSKI, Patryk CIBOROWSKI, Rafał GOŚCIŃSKI, Olaf SZMIT, Kacper | 97 98 98 99 97 97 | UKS MOS Ełk MKS "ROŚ" Pisz KS ORZEŁ Elbląg MKS MEDYK Giżycko UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn | 1:24.56 1:20.00 1:19.70 1:19.84 1:23.00 1:24.76 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | MURACH, Karol KRZYŻAK, Mateusz STRZELEC, JAKUB FALACIŃSKI, Maciej WAWRESZUK, Jan ZIELIŃSKI, Cezary | 92 95 95 96 94 97 | PolKS GWARDIA Szczytno UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk NIEZRZESZONY MKS MEDYK Giżycko | 1:12.91 1:08.80 1:06.80 1:07.34 1:10.00 1:18.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KIELIN, Łukasz RUCIŃSKI, Konrad KRAWCZYK, Jarosław PARASIAK, Krzysztof SZMIT, Błażej NIEWODOWSKI, Hubert | 94 92 91 94 94 96 | PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk | 1:05.09 1:01.90 57.56 1:01.60 1:04.44 1:06.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2009-12-11 | Kobiet, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | MISZKIEWICZ, Maja PIĘTKA, Paulina SZCZAWIŃSKA, Olga | 98 98 99 | PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk | 4:12.24 3:52.50 3:57.54 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 5 | GÓRALSKA, Marta GOŹDZIEJEWSKA, Urszula PIEŃKOS, Urszula MOJSIEWICZ, Agnieszka | 98 98 98 99 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno UKP JEDYNKA Elbląg | 3:50.67 3:47.29 3:49.48 3:50.90 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | GOSZCZYCKA, KAROLINA BUTKIEWICZ, Sara DANISZEWSKA, Paulina DANISZEWSKA, Magdalena PIEKARSKA, Magdalena BRUMER, Maja | 99 98 97 99 98 97 | MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno | 3:37.44 3:35.48 3:26.78 3:28.54 3:36.91 3:45.26 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | FERCHO, Dominika TERECH, Patrycja KULLA, Katarzyna STELLA, Antonina LESZCZYŃSKA, Matylda LUDWINIAK, Olga | 96 96 95 96 97 97 | KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn | 3:15.67 2:55.70 2:49.00 2:51.34 3:11.23 3:26.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2009-12-11 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | KRZYŻAK, Jacek KRÓL, Bartosz KOMAR, Robert | 98 98 98 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 4:04.40 3:35.31 3:46.57 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | BARGLOWSKI, Mateusz GLEZMAN, Michał KUCIŃSKI, Kacper KOZIOŁEK, Bartosz DRACEWICZ, Rafał | 98 98 98 98 98 | MKS "ROŚ" Pisz MTP KORMORAN Olsztyn PŁETWAL Mława MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk | 3:32.27 3:27.82 3:20.00 3:26.57 3:31.45 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KRAJEWSKI, Karol STARUCH, Jan BARANOWSKI, Karol BRZUCHALSKI, Jakub KACZKOWSKI, Kacper STELLA, Marcel | 96 97 95 96 98 98 | PŁETWAL Mława MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno UKS MOS Ełk PŁETWAL Mława KS ORZEŁ Elbląg | 3:10.00 2:57.83 2:51.81 2:57.15 3:00.00 3:18.70 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | TOKARSKI, Marcin KACZYŃSKI, Filip SZCZUKA, Paweł APTEWICZ, Arkadiusz CIBOROWSKI, Bastian SULEWSKI, Marek | 92 94 92 93 95 95 | PolKS GWARDIA Szczytno UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn PŁETWAL Mława MKS "ROŚ" Pisz UKS MOS Ełk | 2:48.83 2:39.00 2:30.09 2:32.00 2:45.64 2:51.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2009-12-11 | Kobiet, 800m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | NIKELEWSKA, Aleksandra BUCHALSKA, Patrycja CHODYNA, Monika ZGIET, Karina KLIMKOWSKA, Karolina RUTKOWSKA, Zuzanna | 94 96 92 95 96 97 | UKP JEDYNKA Elbląg KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MKS "ROŚ" Pisz | 10:40.00 10:15.67 9:05.67 9:24.56 10:19.20 10:51.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2009-12-11 | Mêżczyzn, 1500m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | STEFAŃSKI, Przemysław KUZIO, Igor DROZD, Patryk | 96 96 96 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 18:59.12 18:37.67 18:48.56 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | PŁACHTA, Emil SZEWCZYK, Mateusz SZMIT, Błażej SZUDZIK, Przemysław PASIECZNY, Przemysław | 96 94 94 94 95 | MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg KS ORZEŁ Elbląg | 18:14.23 17:00.00 16:45.32 17:00.00 17:15.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2009-12-12 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | CHABINOWSKA, Michalina MOJSIEWICZ, Agnieszka SŁOMA, Aleksandra | 98 99 98 | MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg KS ORZEŁ Elbląg | 52.02 47.37 48.23 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | PODHAJSKA, Aleksandra FILIPKOWSKA, Dominika JASIANEK, Aleksandra WICINEK, Agata KOSTRZEWA, Michalina DANISZEWSKA, Paulina | 97 99 98 97 99 97 | MTP KORMORAN Olsztyn MKS "ROŚ" Pisz PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg UKS MOS Ełk | 44.41 41.59 41.08 41.45 42.54 45.67 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | TOKARSKA, Dominika LEOŃCZUK, Sara CHWASTEK, Anita MACHEJKO, Gabrysia CIBOROWSKA, Monika ŁUKASIAK, Dominika | 97 99 96 94 95 95 | PolKS GWARDIA Szczytno UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk MKS MEDYK Giżycko MKS MEDYK Giżycko PolKS GWARDIA Szczytno | 40.31 37.54 36.54 37.00 38.32 41.06 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SOLARSKA, Agnieszka KOTOWICZ, Anna ŚWIĘCICKA, Aleksandra TREMBICKA, Dominika KOPICZKO, Sandra SOCZEWKA, ADA | 96 98 95 97 97 95 | PolKS GWARDIA Szczytno UKS MOS Ełk KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn | 36.42 35.24 34.56 34.56 35.86 36.53 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | RŻYSKA, Anna BUKOWSKA, Karolina SADOWSKA, Marta OLSZOWA, Aleksandra ZIENTARA, Agata OSTROPOLSKA, MAJA | 96 93 93 95 96 95 | MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg PolKS GWARDIA Szczytno KS ORZEŁ Elbląg UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn | 33.40 31.45 31.07 31.40 32.00 33.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2009-12-12 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 5 | SINITCHINE, Radosław PIWOWARSKI, Konrad KOWALEWSKI, JULIAN GÓRCZYŃSKI, MATEUSZ | 98 98 99 99 | MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 52.00 42.68 50.21 52.33 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WIERZCHOŃ, Piotr OMAK, Fryderyk STRACHOTA, Mateusz KOZIOŁEK, Bartosz BARAN, Jakub MIKOŁAJEWSKI, Patryk | 98 99 98 98 98 97 | MKS MEDYK Giżycko MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko PolKS GWARDIA Szczytno | 42.00 39.48 38.24 39.10 41.00 42.45 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ŁAGUNA, Paweł GOŚCIŃSKI, Olaf DĄBROWSKI, Jakub BIELUCY, Radosław PECYNA, Maciej BUKOWIECKI, Konrad | 97 97 98 96 99 97 | MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg UKS MOS Ełk KS ORZEŁ Elbląg IKS KONSTANCIN PolKS GWARDIA Szczytno | 37.29 36.73 36.54 36.70 37.00 37.46 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | CIBOROWSKI, Natan BARANOWSKI, Karol ROZMARYNOWSKI, Rafał BARAN, Adam KAROLKIEWICZ, Sebastian MACIESZA, Jakub | 98 95 95 97 96 98 | MKS "ROŚ" Pisz PolKS GWARDIA Szczytno KS ORZEŁ Elbląg MKS MEDYK Giżycko UKP JEDYNKA Elbląg KS ORZEŁ Elbląg | 36.20 35.85 34.30 35.30 36.15 36.50 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WASILCOW, Aleksander GŁUCHOWSKI, Jêdrzej STRZELEC, JAKUB WAWRESZUK, Jan PIETRZAK, MICHAŁ SOŁTOWSKI, Dominik | 94 95 95 94 95 98 | PolKS GWARDIA Szczytno UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn NIEZRZESZONY MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk | 32.81 31.50 31.15 31.50 31.60 33.90 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | BADYSIAK, Jakub SZEWCZYK, Mateusz NAJMOWICZ, Sebastian KIELIN, Łukasz ĆWIKLIŃSKI, Jarosław DĄBROWSKI, Filip | 95 94 91 94 93 95 | PolKS GWARDIA Szczytno UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno PolKS GWARDIA Szczytno UKS MOS Ełk | 30.53 29.50 28.91 29.12 30.20 30.54 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ORLOWSKI, Rafal GULA, Patryk ZEMBRZUSKI, Maciej KALISZEWSKI, Maciej CHILCZUK, Piotr NIEWODOWSKI, Hubert | 90 92 92 91 91 96 | MKS "ROŚ" Pisz MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk | 27.84 26.99 26.11 26.72 27.01 28.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2009-12-12 | Kobiet, 100m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | CĄKAŁA, Olga MISZKIEWICZ, Maja BATOR, JULIA | 98 98 99 | MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn | 1:50.91 1:50.46 1:50.76 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | PISAREWICZ, Anita GÓRALSKA, Marta GŁOWACKA, Julia GOŹDZIEJEWSKA, Urszula BORTKIEWICZ, Ada POPIS, Gabriela | 97 98 00 98 98 98 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 1:45.00 1:40.83 1:39.65 1:40.42 1:44.34 1:49.56 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ROZMARYNOWSKA, Wiktoria BUTKIEWICZ, Sara GOSZCZYCKA, KAROLINA WICINEK, Agata JASIANEK, Aleksandra BABRAJ, Małgorzata | 98 98 99 97 98 99 | KS ORZEŁ Elbląg UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno KS ORZEŁ Elbląg | 1:38.34 1:37.67 1:35.11 1:37.10 1:38.17 1:38.74 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | JASTRZĘBOWSKA, Karolina LUDWINIAK, Olga ŁUKASIK, Wiktoria TREMBICKA, Dominika DANISZEWSKA, Magdalena PIEKARSKA, Magdalena | 98 97 99 97 99 98 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn | 1:30.82 1:27.25 1:21.33 1:22.50 1:30.65 1:32.64 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | RYZINSKA, Martyna SZMIT, DOMINIKA BIEDRZYCKA, Iga TERECH, Kinga TERECH, Patrycja ŚWIĘCICKA, Aleksandra | 94 95 97 96 96 95 | MKS "ROŚ" Pisz MTP KORMORAN Olsztyn MKS "ROŚ" Pisz KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg | 1:17.44 1:14.88 1:14.07 1:14.34 1:15.34 1:19.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2009-12-12 | Mêżczyzn, 100m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | ZACZKIEWICZ, Adam CHABOWSKI, ALEKSY FILIPOWICZ, Marek | 97 99 97 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 1:45.00 1:40.66 1:41.57 |
Seria 2 z 6 |
2 3 4 5 | MAZIUK, Maurycy FILIPIAK, Kamil SŁOWIKOWSKI, Konrad TRACZEWSKI, JAKUB | 98 97 97 99 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 1:37.10 1:36.35 1:37.00 1:38.02 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | CZERNIECKI, Michał KLIMKOWSKI, Stanisław CIBOROWSKI, Rafał PECYNA, Maciej ZBUTOWICZ, Karol KOSZOREK, Szmon | 99 99 99 99 98 99 | MKS MEDYK Giżycko IKS KONSTANCIN MKS MEDYK Giżycko IKS KONSTANCIN MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk | 1:33.00 1:28.00 1:24.90 1:26.00 1:28.19 1:33.45 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | DURAJCZYK, Michał SULEWSKI, Marek APTEWICZ, Arkadiusz CIBOROWSKI, Bastian SZCZEŚNIAK, Wojtek CIBOROWSKI, Natan | 97 95 93 95 96 98 | IKS KONSTANCIN UKS MOS Ełk PŁETWAL Mława MKS "ROŚ" Pisz IKS KONSTANCIN MKS "ROŚ" Pisz | 1:19.00 1:13.78 1:12.00 1:12.33 1:18.00 1:21.54 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | WAWRESZUK, Jan SZUDZIK, Przemysław CHILCZUK, Piotr KULLA, Radosław DULKO, Jakub MURACH, Karol | 94 94 91 92 93 92 | NIEZRZESZONY UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg MKS MEDYK Giżycko PolKS GWARDIA Szczytno | 1:10.40 1:07.30 1:05.67 1:06.78 1:07.54 1:11.55 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KULLA, Sławomir KUBKOWSKI, Bartłomiej KALISZEWSKI, Maciej NOWAK, Bartosz KRAWCZYK, Jarosław RUCIŃSKI, Konrad | 92 95 91 93 91 92 | KS ORZEŁ Elbląg MKS MEDYK Giżycko PolKS GWARDIA Szczytno KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 1:04.34 1:01.74 1:00.47 1:01.20 1:02.32 1:04.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2009-12-12 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | SOBCZUK, Nina NOWOWIEJSKA, ADRIANNA BUONAGURA, ALESSIA | 98 99 99 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 59.99 56.10 58.66 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 | CHLUDZIŃSKA, AGATA BIERNACKA, Joanna WOJSZNIS, GABRIELA TOMASZEWSKA, Karolina PAZDEJ, Karolina | 99 00 99 99 99 | MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko UKS MOS Ełk | 55.45 55.00 54.55 55.00 55.43 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | BANK, Julia JOST, Daria KOSTRUBIEC, Alicja OLEKSIAK, JULIA KŁOSIŃSKA, OLGA POPIS, Gabriela | 99 99 00 99 99 98 | MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 54.00 52.98 50.30 52.10 53.46 54.10 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | RZEMIŃSKA, Dominika PYSZKO, Karolina MATUSZEWSKA, Natalia KOWALSKA, Aleksandra MATUSZEWSKA, Aleksandra SINITCHINE, Zoja | 99 00 99 99 99 00 | MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko PŁETWAL Mława PŁETWAL Mława PŁETWAL Mława MTP KORMORAN Olsztyn | 50.07 50.00 49.00 49.50 50.00 50.24 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | BARANOWSKA, Marcelina DAUKSZEWICZ, Aleksandra DYMERSKA, Paulina LASKOWSKA, Paulina WORONKO, Wiktoria BYSTRZYCKA, Martyna | 00 98 99 99 00 97 | PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn | 48.55 47.88 47.68 47.82 48.00 48.87 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | JAWORSKA, Katarzyna BYSTRZYCKA, Karolina ARCISZEWSKA, Gabriela SZCZAWIŃSKA, Olga PIEŃKOS, Urszula ROSSA, Wiktoria | 98 97 99 99 98 98 | PŁETWAL Mława MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn | 47.00 46.09 45.63 45.67 46.26 47.32 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | GŁOWACKA, Julia ŁYCZEK, Andżelika KORONOWSKA, Anna SERAFIN, Elżbieta WITKOWSKA, Marta BACKIEL, Magdalena | 00 00 99 98 99 97 | UKS MOS Ełk PŁETWAL Mława PŁETWAL Mława PolKS GWARDIA Szczytno KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk | 45.23 44.00 42.00 42.46 45.21 45.54 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | ADAMOWICZ, Adrianna FERCHO, Dominika SOCZEWKA, ADA WIŚNIEWSKA, Ilona WICHROW, Martyna RUTKOWSKA, Michaela | 98 96 95 97 96 97 | MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn PŁETWAL Mława PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn | 40.66 39.80 38.74 39.00 40.50 41.97 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | STEFANOWSKA, Adrianna PUSZKO, Monika STANKIEWICZ, MARZENA SADOWSKA, Marta TKACZUK, Magdalena LEWCZUK, Martyna | 96 95 95 93 96 99 | UKS MOS Ełk PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk | 38.45 35.34 31.71 33.57 37.56 38.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2009-12-12 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | WELSAND, Marcin KUBIK, Marcin JASKUŁA, Krzysztof | 99 00 00 | PŁETWAL Mława PŁETWAL Mława UKS MOS Ełk | 56.00 52.00 55.43 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | GIER, OLIVIER KUJAWSKI, Dawid TRACZEWSKI, JAKUB CIEĆWIERZ, Rafał KOWALSKI, Maxymilian CZECHOWICZ, Mateusz | 99 98 99 98 00 97 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn PŁETWAL Mława PolKS GWARDIA Szczytno | 50.82 49.92 49.60 49.90 50.00 51.05 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KRÓLAK, Hubert BUGAJ, DOMINIK ZACZKIEWICZ, Adam PARTYKA, Karol STRUPIŃSKI, Michał DOMIN, MICHAŁ | 99 99 97 00 00 99 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn | 49.07 47.73 47.65 47.65 48.93 49.16 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | STANEK, Kamil ŁADNIAK, Paweł MIELNIK, Daniel ZAWIŚLAK, Filip NIEROŃSKI, Sebastian SZMIT, Kacper | 99 99 98 98 99 97 | MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn | 46.76 43.21 40.34 42.39 45.32 47.32 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | PIWOWARSKI, Konrad JAWORSKI, Jakub KRAJEWSKI, Karol GOŚCIŃSKI, Olaf SPYCHALSKI, Szymon TRACZEWSKI, Jan | 98 98 96 97 97 97 | PolKS GWARDIA Szczytno PŁETWAL Mława PŁETWAL Mława UKP JEDYNKA Elbląg UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn | 40.14 39.00 38.00 38.04 40.11 40.27 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ZIELIŃSKI, Cezary KULLA, Radosław KRZYŻAK, Mateusz IWAŃSKI, Piotr BRZUCHALSKI, Jakub KASZTELAN, Mateusz | 97 92 95 96 96 98 | MKS MEDYK Giżycko KS ORZEŁ Elbląg UKP JEDYNKA Elbląg UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk | 35.61 33.21 32.50 32.90 33.67 36.53 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | PIOTROWSKI, Jakub FALACIŃSKI, Maciej PARASIAK, Krzysztof KIELIN, Łukasz STRZELEC, JAKUB MURACH, Karol | 94 96 94 94 95 92 | UKP JEDYNKA Elbląg UKS MOS Ełk UKP JEDYNKA Elbląg PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno | 32.00 30.23 28.99 29.38 31.21 32.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 2009-12-12 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | WORONKO, Wiktoria KOWALSKA, Aleksandra MISZKIEWICZ, Maja BIERNACKA, Joanna OSEŁKOWSKA, JULIA TOMASZEWSKA, Karolina | 00 99 98 00 99 99 | MKS MEDYK Giżycko PŁETWAL Mława PolKS GWARDIA Szczytno MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko | 2:09.00 2:00.00 1:56.92 1:58.90 2:02.11 2:10.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SAPEDA, Natalia ŻMIJEWSKA, Joanna MOJSIEWICZ, Agnieszka BORTKIEWICZ, Ada PIĘTKA, Paulina SZYMAŃSKA, Urszula | 99 98 99 98 98 98 | PŁETWAL Mława MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn PŁETWAL Mława | 1:55.00 1:52.34 1:48.80 1:49.45 1:53.08 1:55.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BRUMER, Maja GOŹDZIEJEWSKA, Urszula PIEKARSKA, Magdalena PIEŃKOS, Urszula GÓRALSKA, Marta GOSZCZYCKA, KAROLINA | 97 98 98 98 98 99 | PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 1:48.66 1:45.36 1:41.44 1:45.35 1:48.64 1:48.79 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BUTKIEWICZ, Sara ZARĘBA, Natalia DANISZEWSKA, Paulina KREJCZY, Agata DANISZEWSKA, Magdalena TOKARSKA, Dominika | 98 97 97 99 99 97 | UKP JEDYNKA Elbląg PolKS GWARDIA Szczytno UKS MOS Ełk MKS MEDYK Giżycko UKS MOS Ełk PolKS GWARDIA Szczytno | 1:40.41 1:38.58 1:37.43 1:38.47 1:38.65 1:41.12 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | FERCHO, Dominika LESZCZYŃSKA, Matylda OSTROPOLSKA, MAJA SOLARSKA, Agnieszka RYZINSKA, Daria LUDWINIAK, Olga | 96 97 95 96 98 97 | KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno MKS "ROŚ" Pisz MTP KORMORAN Olsztyn | 1:32.34 1:31.34 1:26.76 1:31.32 1:32.03 1:35.66 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | TERECH, Patrycja STELLA, Antonina ZGIET, Karina KULLA, Katarzyna KLIMKOWSKA, Karolina RUTKOWSKA, Zuzanna | 96 96 95 95 96 97 | KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MKS "ROŚ" Pisz | 1:21.34 1:20.50 1:18.90 1:19.70 1:21.27 1:26.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 2009-12-12 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | PODLEWSKI, MACIEJ KRZYŻAK, Jacek STRUPIŃSKI, Michał | 99 98 00 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko | 2:11.33 1:58.90 2:10.00 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | WOJAS, Jan KOSTOWSKI, MICHAŁ KOMAR, Robert MIKOŁAJEWSKI, Patryk BOBORYK, JACEK DOMIN, MICHAŁ | 98 99 98 97 99 99 | PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 1:58.34 1:51.23 1:50.16 1:50.70 1:55.10 1:58.66 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KOWALEWSKI, JULIAN TATERA, Kacper KUCIŃSKI, Kacper KUBIAK, Jacek CZERNIECKI, Michał SZCZEPAŃSKI, Bartosz | 99 98 98 99 99 00 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn PŁETWAL Mława KS ORZEŁ Elbląg MKS MEDYK Giżycko PŁETWAL Mława | 1:49.57 1:46.78 1:45.00 1:45.68 1:49.00 1:50.00 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KACZKOWSKI, Kacper DRACEWICZ, Rafał KRÓL, Bartosz KLONOWSKI, Bartosz KANIA, Marcin REWEDA, Patryk | 98 98 98 99 97 98 | PŁETWAL Mława UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn PŁETWAL Mława PolKS GWARDIA Szczytno PŁETWAL Mława | 1:44.00 1:43.22 1:40.34 1:42.00 1:43.26 1:45.00 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SŁOWIKOWSKI, Konrad KLIMKOWSKI, Stanisław STRACHOTA, Mateusz GLEZMAN, Michał BARAN, Jakub BUKOWIECKI, Konrad | 97 99 98 98 98 97 | MTP KORMORAN Olsztyn IKS KONSTANCIN MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko PolKS GWARDIA Szczytno | 1:40.06 1:40.00 1:39.46 1:39.68 1:40.00 1:40.22 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | DĄBROWSKI, Jakub KOZIOŁEK, Bartosz WOŁYNIEC, Robert ŁAGUNA, Paweł STELLA, Marcel BARGLOWSKI, Mateusz | 98 98 96 97 98 98 | UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg MKS "ROŚ" Pisz | 1:35.78 1:33.48 1:28.65 1:29.53 1:34.50 1:36.23 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | STARUCH, Jan CIBOROWSKI, Bastian SULEWSKI, Marek WASILCOW, Aleksander BARANOWSKI, Karol BARAN, Adam | 97 95 95 94 95 97 | MTP KORMORAN Olsztyn MKS "ROŚ" Pisz UKS MOS Ełk PolKS GWARDIA Szczytno PolKS GWARDIA Szczytno MKS MEDYK Giżycko | 1:25.20 1:20.18 1:18.73 1:20.13 1:20.68 1:25.64 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | PIETRZAK, MICHAŁ KACZYŃSKI, Filip SZCZUKA, Paweł APTEWICZ, Arkadiusz TOKARSKI, Marcin DULKO, Jakub | 95 94 92 93 92 93 | MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn PŁETWAL Mława PolKS GWARDIA Szczytno MKS MEDYK Giżycko | 1:18.11 1:14.60 1:09.09 1:11.00 1:16.66 1:18.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 2009-12-12 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | BANK, Julia PYSZKO, Karolina LENDZION, IZABELA | 99 00 99 | MKS MEDYK Giżycko MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn | 2:00.00 1:49.00 1:50.76 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SOBCZUK, Nina GRZELAK, Ewa CĄKAŁA, Olga CHABINOWSKA, Michalina LODKOWSKA, NIKOLA PAZDEJ, Karolina | 98 98 98 98 99 99 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk | 1:41.92 1:40.43 1:37.40 1:39.80 1:40.67 1:45.43 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | DYMERSKA, Paulina DYMERSKA, Wiktoria MAŚLANIK, Magdalena BARANOWSKA, Marcelina MATUSZEWSKA, Aleksandra DAUKSZEWICZ, Aleksandra | 99 98 98 00 99 98 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno PŁETWAL Mława MTP KORMORAN Olsztyn | 1:35.75 1:34.78 1:30.90 1:33.10 1:35.00 1:37.05 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | MATUSZEWSKA, Natalia KREJCZY, Agata PISAREWICZ, Anita BABRAJ, Małgorzata JAWORSKA, Katarzyna WITKOWSKA, Marta | 99 99 97 99 98 99 | PŁETWAL Mława MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg PŁETWAL Mława KS ORZEŁ Elbląg | 1:30.00 1:30.00 1:28.51 1:29.34 1:30.00 1:30.21 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | RUTKOWSKA, Michaela ŁYCZEK, Andżelika JASTRZĘBOWSKA, Karolina SŁOMA, Aleksandra PODHAJSKA, Aleksandra ARCISZEWSKA, Gabriela | 97 00 98 98 97 99 | MTP KORMORAN Olsztyn PŁETWAL Mława MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk | 1:25.72 1:25.00 1:22.21 1:24.54 1:25.26 1:27.54 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | ZARĘBA, Natalia KORONOWSKA, Anna CHROSTEK, Klaudia MACHEJKO, Gabrysia SERAFIN, Elżbieta FILIPKOWSKA, Dominika | 97 99 94 94 98 99 | PolKS GWARDIA Szczytno PŁETWAL Mława PolKS GWARDIA Szczytno MKS MEDYK Giżycko PolKS GWARDIA Szczytno MKS "ROŚ" Pisz | 1:21.42 1:20.00 1:16.57 1:18.00 1:21.03 1:21.62 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KOTOWICZ, Anna KOPICZKO, Sandra WIERZCHOWSKA, Kinga NIKELEWSKA, Aleksandra FILIPOWICZ, PAULINA LEOŃCZUK, Sara | 98 97 97 94 95 99 | UKS MOS Ełk MKS MEDYK Giżycko UKS MOS Ełk UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk | 1:13.07 1:10.33 1:09.76 1:09.80 1:12.11 1:13.19 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | CHWASTEK, Anita ZIENTARA, Agata BIEDRZYCKA, Iga BUCHALSKA, Patrycja OSZWA, Emilia STELLA, Antonina | 96 96 97 96 96 96 | UKS MOS Ełk UKP JEDYNKA Elbląg MKS "ROŚ" Pisz KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg | 1:07.56 1:07.00 1:06.43 1:06.56 1:07.23 1:07.80 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KULLA, Katarzyna MACIESZA, Agata BUKOWSKA, Karolina OLSZOWA, Aleksandra KULIK, Natalia RODZIEWICZ, EWA | 95 96 93 95 96 94 | KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn | 1:05.30 1:03.89 1:01.70 1:03.30 1:04.56 1:06.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 2009-12-12 | Mêżczyzn, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
2 3 4 | JASKUŁA, Krzysztof PARTYKA, Karol KRZYŻAK, Jacek | 00 00 98 | UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn | 1:58.64 1:48.45 1:54.35 |
Seria 2 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | DALIDOWICZ, Patryk KRUK, Adam KANIA, Marcin CIEĆWIERZ, Rafał GÓRCZYŃSKI, MATEUSZ BUGAJ, DOMINIK | 99 99 97 98 99 99 | KS ORZEŁ Elbląg UKP JEDYNKA Elbląg PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 1:40.56 1:40.00 1:35.46 1:38.76 1:40.21 1:40.66 |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | WOJAS, Jan CZECHOWICZ, Mateusz TATERA, Kacper CHABOWSKI, ALEKSY KUJAWSKI, Dawid KOMAR, Robert | 98 97 98 99 98 98 | PolKS GWARDIA Szczytno PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 1:34.90 1:34.19 1:30.13 1:30.22 1:34.52 1:35.38 |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SARBIEWSKI, Tomasz FILIPIAK, Kamil FILIPOWICZ, Marek CIECHANOWICZ, Karol PIECHOWICZ, Karol WIERZCHOŃ, Piotr | 99 97 97 99 98 98 | UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko PolKS GWARDIA Szczytno MKS MEDYK Giżycko | 1:29.70 1:25.09 1:23.63 1:24.00 1:27.41 1:30.00 |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | CZERWIŃSKI, Mateusz GLEZMAN, Michał KUBIAK, Jacek OMAK, Fryderyk SZPOJANKOWSKI, Kacper KOSZOREK, Szmon | 98 98 99 99 98 99 | PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk | 1:23.10 1:20.67 1:20.45 1:20.56 1:21.12 1:23.45 |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | CHODAŃ, Alan GOŁOTA, Sebastian CIBOROWSKI, Rafał ZBUTOWICZ, Karol DRACEWICZ, Rafał MIELNIK, Daniel | 98 98 99 98 98 98 | MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn | 1:18.56 1:17.56 1:14.82 1:14.89 1:17.76 1:18.99 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SIUDZIŃSKI, Patryk WOŁYNIEC, Robert JABLONSKI, Patryk RUDZIŃSKI, Marek SPYCHALSKI, Szymon STELLA, Marcel | 98 96 98 96 97 98 | KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk MKS "ROŚ" Pisz KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk KS ORZEŁ Elbląg | 1:12.34 1:10.25 1:09.35 1:09.60 1:12.34 1:13.45 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | MACIESZA, Jakub BIELUCY, Radosław KASZTELAN, Mateusz KIL, Kacper ROZMARYNOWSKI, Rafał KAROLKIEWICZ, Sebastian | 98 96 98 97 95 96 | KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg UKP JEDYNKA Elbląg | 1:08.70 1:08.56 1:07.45 1:08.50 1:08.70 1:09.00 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | STEFAŃSKI, Przemysław SZCZUKOWSKI, MICHAŁ DROZD, Patryk SIUDZIŃSKI, Dawid PIOTROWSKI, Jakub MACIEJEWSKI, Paweł | 96 95 96 96 94 97 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn | 1:04.31 1:02.55 1:02.12 1:02.34 1:03.50 1:05.76 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | PASIECZNY, Przemysław KUZIO, Igor ORLOWSKI, Rafal ĆWIKLIŃSKI, Jarosław NIEWODOWSKI, Hubert KLICZEWSKI, Przemek | 95 96 90 93 96 94 | KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MKS "ROŚ" Pisz PolKS GWARDIA Szczytno UKS MOS Ełk UKP JEDYNKA Elbląg | 59.80 58.98 57.71 58.76 59.45 1:01.01 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | PŁACHTA, Emil KULLA, Sławomir RUCIŃSKI, Konrad NOWAK, Bartosz KOSZPER, Maciej BIELIŃSKI, Radosław | 96 92 92 93 94 91 | MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg MKS MEDYK Giżycko | 57.38 56.23 52.10 53.70 56.70 57.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 2009-12-12 | Kobiet, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | RŻYSKA, Anna KOWALIŃSKA, Oriana TERECH, Kinga LESZCZYŃSKA, Matylda | 96 93 96 97 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg | 2:44.35 2:19.45 2:39.70 3:10.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 2009-12-12 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | STARUCH, Jan IWAŃSKI, Piotr DURAJCZYK, Michał | 97 96 97 | MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk IKS KONSTANCIN | 2:55.00 2:40.34 2:45.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | DĄBROWSKI, Filip BADYSIAK, Jakub RŻYSKI, Marcin GULA, Patryk GŁUCHOWSKI, Jêdrzej SZCZEŚNIAK, Wojtek | 95 95 94 92 95 96 | UKS MOS Ełk PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg IKS KONSTANCIN | 2:39.56 2:31.87 2:09.00 2:11.24 2:39.30 2:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 2009-12-12 | Kobiet, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | SZCZAWIŃSKA, Olga ŻMIJEWSKA, Joanna ADAMOWICZ, Adrianna PIĘTKA, Paulina MAŚLANIK, Magdalena | 99 98 98 98 98 | UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 3:40.33 3:20.56 3:15.45 3:20.00 3:20.78 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BYSTRZYCKA, Martyna STEFANOWSKA, Adrianna ROZMARYNOWSKA, Wiktoria LEWCZUK, Martyna BYSTRZYCKA, Karolina BACKIEL, Magdalena | 97 96 98 99 97 97 | MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk | 3:12.44 3:05.43 3:01.24 3:01.24 3:09.81 3:12.45 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | WIŚNIEWSKA, Ilona WIERZCHOWSKA, Kinga SZMIT, DOMINIKA RYZINSKA, Martyna TKACZUK, Magdalena CIBOROWSKA, Monika | 97 97 95 94 96 95 | PŁETWAL Mława UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn MKS "ROŚ" Pisz MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko | 3:00.00 2:43.56 2:31.64 2:41.48 2:45.67 3:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 2009-12-12 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | KRUK, Adam CIECHANOWICZ, Karol ŁADNIAK, Paweł MAZIUK, Maurycy NIEROŃSKI, Sebastian | 99 99 99 98 99 | UKP JEDYNKA Elbląg MKS MEDYK Giżycko UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg | 3:45.00 3:20.00 3:15.64 3:19.67 3:35.10 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | JAWORSKI, Jakub SZMIT, Kacper ZIELIŃSKI, Cezary SIUDZIŃSKI, Patryk JABLONSKI, Patryk KRÓL, Bartosz | 98 97 97 98 98 98 | PŁETWAL Mława MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko KS ORZEŁ Elbląg MKS "ROŚ" Pisz MTP KORMORAN Olsztyn | 3:00.00 2:54.53 2:47.26 2:49.80 2:55.03 3:13.91 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KRZYŻAK, Mateusz PARASIAK, Krzysztof KRAWCZYK, Jarosław SZMIT, Błażej FALACIŃSKI, Maciej BRZUCHALSKI, Jakub | 95 94 91 94 96 96 | UKP JEDYNKA Elbląg UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk UKS MOS Ełk | 2:34.40 2:13.40 2:00.49 2:12.99 2:20.65 2:36.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 2009-12-12 | Kobiet, 400m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | DYMERSKA, Wiktoria RYZINSKA, Daria KOSTRZEWA, Michalina ROSSA, Wiktoria | 98 98 99 98 | MTP KORMORAN Olsztyn MKS "ROŚ" Pisz UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn | 6:30.00 5:31.54 6:15.00 6:49.84 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | ŁUKASIK, Wiktoria OSZWA, Emilia KLIMKOWSKA, Karolina NIKELEWSKA, Aleksandra RUTKOWSKA, Zuzanna FILIPOWICZ, PAULINA | 99 96 96 94 97 95 | MKS MEDYK Giżycko KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg MKS "ROŚ" Pisz MTP KORMORAN Olsztyn | 5:22.29 5:14.56 5:02.64 5:10.00 5:18.36 5:24.33 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BUCHALSKA, Patrycja MACIESZA, Agata CHODYNA, Monika ZGIET, Karina KULIK, Natalia RODZIEWICZ, EWA | 96 96 92 95 96 94 | KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn | 4:53.45 4:43.20 4:28.98 4:35.67 4:48.82 4:57.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 2009-12-12 | Mêżczyzn, 400m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | ZAWIŚLAK, Filip SZPOJANKOWSKI, Kacper SINITCHINE, Radosław | 98 98 98 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 6:34.56 6:19.90 6:30.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | SARBIEWSKI, Tomasz BARGLOWSKI, Mateusz TRACZEWSKI, Jan SOŁTOWSKI, Dominik GOŁOTA, Sebastian | 99 98 97 98 98 | UKP JEDYNKA Elbląg MKS "ROŚ" Pisz MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk KS ORZEŁ Elbląg | 6:19.50 5:33.66 5:16.90 5:19.76 5:40.11 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KIL, Kacper KACZYŃSKI, Filip SIUDZIŃSKI, Dawid SZCZUKOWSKI, MICHAŁ MACIEJEWSKI, Paweł RUDZIŃSKI, Marek | 97 94 96 95 97 96 | KS ORZEŁ Elbląg UKP JEDYNKA Elbląg KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn KS ORZEŁ Elbląg | 5:04.56 4:50.50 4:48.90 4:50.22 5:03.74 5:14.34 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KLICZEWSKI, Przemek KUZIO, Igor BIELIŃSKI, Radosław SZUDZIK, Przemysław DROZD, Patryk STEFAŃSKI, Przemysław | 94 96 91 94 96 96 | UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MKS MEDYK Giżycko UKP JEDYNKA Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 4:40.00 4:36.66 4:24.97 4:25.00 4:37.80 4:42.70 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PŁACHTA, Emil SZMIT, Błażej SZCZUKA, Paweł TOMKO, Filip SZEWCZYK, Mateusz PASIECZNY, Przemysław | 96 94 92 93 94 95 | MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn UKP JEDYNKA Elbląg KS ORZEŁ Elbląg | 4:20.67 4:17.89 4:15.54 4:17.13 4:20.00 4:24.56 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KUBKOWSKI, Bartłomiej PIEKUT, Krzysztof PIELOWSKI, Krzysztof BOROWICZ SKONECZNY, Sylwester RŻYSKI, Marcin ZEMBRZUSKI, Maciej | 95 90 91 92 94 92 | MKS MEDYK Giżycko MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 4:11.60 3:55.00 3:46.88 3:53.51 4:04.09 4:13.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 2009-12-12 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | MTP KORMORAN Olsztyn 5 PolKS GWARDIA Szczytno 1 PolKS GWARDIA Szczytno 2 | MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno PolKS GWARDIA Szczytno | 2:56.55 2:31.07 2:38.11 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | UKS MOS Ełk 2 MTP KORMORAN Olsztyn 4 MTP KORMORAN Olsztyn 1 MTP KORMORAN Olsztyn 2 | UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 2:27.54 2:23.54 2:24.26 2:30.45 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | UKS MOS Ełk 1 KS ORZEŁ Elbląg 2 KS ORZEŁ Elbląg 1 MTP KORMORAN Olsztyn 3 PolKS GWARDIA Szczytno 3 MKS "ROŚ" Pisz 1 | UKS MOS Ełk KS ORZEŁ Elbląg KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno MKS "ROŚ" Pisz | 2:08.54 2:05.70 1:55.99 1:58.98 2:06.98 2:08.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 2009-12-12 | Mêżczyzn, 4 x 50m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | PolKS GWARDIA Szczytno 3 PolKS GWARDIA Szczytno 2 MTP KORMORAN Olsztyn 7 MTP KORMORAN Olsztyn 8 | PolKS GWARDIA Szczytno PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 2:50.22 2:23.19 2:50.21 3:42.34 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | UKS MOS Ełk 2 MTP KORMORAN Olsztyn 4 MTP KORMORAN Olsztyn 5 UKS MOS Ełk 1 MKS "ROŚ" Pisz 1 MTP KORMORAN Olsztyn 3 | UKS MOS Ełk MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn UKS MOS Ełk MKS "ROŚ" Pisz MTP KORMORAN Olsztyn | 2:15.67 2:05.00 1:54.88 1:55.65 2:05.01 2:20.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | UKP JEDYNKA Elbląg 1 KS ORZEŁ Elbląg 1 MTP KORMORAN Olsztyn 1 PolKS GWARDIA Szczytno 1 MTP KORMORAN Olsztyn 6 MTP KORMORAN Olsztyn 2 | UKP JEDYNKA Elbląg KS ORZEŁ Elbląg MTP KORMORAN Olsztyn PolKS GWARDIA Szczytno MTP KORMORAN Olsztyn MTP KORMORAN Olsztyn | 1:50.80 1:49.70 1:39.99 1:48.02 1:50.56 1:54.45 |