Zimowe Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Dêbica Dêbica, 12. - 13.12.2009 |
Konkurencja 1 2009-12-12 - 9:00 | Kobiet, 400m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | REDNER Sandra SERBINOVÁ Barbora CZERNIAK Magdalena WÓJTOWICZ Gabriela MARZEC Sara SABOVČÍKOVÁ Paula MAJTCZAK PAULINA | 99 97 97 95 97 98 99 | TRLOD HUMME BODEB BODEB ORLED HUMME 190ŁÓD | 7:10.89 6:38.81 6:00.00 5:20.00 5:30.00 6:22.25 6:59.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2009-12-12 - 9:10 | Mêżczyzn, 400m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SMUL Błażej SORDYL Mateusz SĘCZEK Szymon | 99 99 99 | TRLOD VIKOZ TRLOD | 7:10.90 6:38.00 7:00.89 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | LEVICKÝ Filip KOŁODZIEJ Karol KAWA Sebastian KUT Bartłomiej DUDEK Michał SIEMBIDA Norbert BREGIER Wiktor | 97 95 94 93 94 95 97 | HUMME BODEB BODEB BODEB BODEB BODEB KPMZOSPLOC | 6:12.78 5:45.00 5:19.00 4:40.00 5:05.00 5:24.00 6:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2009-12-12 - 9:25 | Kobiet, 800m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JELONEK Aleksandra SROCZYŃSKA Paula KASPEREK Aleksandra PIECHOTA PAULINA ŁUGOWSKA Oliwia KRÓL Oliwia CZAJA Barbara WOJAS Natalia | 96 98 98 99 99 99 99 97 | FANIE BODEB H2JAS 190ŁÓD TRLOD TRLOD H2JAS FANIE | NT 12:53.88 12:10.00 12:07.77 12:09.12 12:12.12 14:50.00 NT | 1 2 3 4 5 6 7 8 | CISZEK Weronika SURGA Klaudia CWYNAR Michalina MUSIAŁ Natalia ŻAK Anna RYMUT Gabriela ŻAK Aleksandra NIESZPOREK WIKTORIA | 97 96 95 95 95 96 97 99 | BODEB BODEB BODEB UNBUS BODEB BODEB BODEB 190ŁÓD | 12:00.00 10:58.00 10:30.00 9:46.00 10:00.00 10:38.00 11:24.00 12:07.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2009-12-12 - 9:50 | Mêżczyzn, 800m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ZABDYR Mateusz BREGIER Szymon KARPIAK Marcel GWÓD Mateusz CHALIBOŻEK Kamil SZEWCZYK Arkadiusz | 95 01 99 98 97 95 | FANIE KPMZOSPLOC TRLOD H2JAS FANIE FANIE | NT 16:45.00 13:00.00 13:02.50 NT NT | 1 2 3 4 5 6 7 8 | MACNER Michał PARZYNOWSKI WOJCIECH TOPOLSKI Arkadiusz RÓŻAŃSKI Adam ZWOLIŃSKI Marcin GRODZKI Tomasz TOTH Adam BOCNOWSKI Maciek | 99 99 98 96 97 94 97 98 | VIKOZ 190ŁÓD H2JAS BODEB MOKAT BODEB HUMME BODEB | 12:15.00 10:57.77 10:30.00 10:01.00 10:25.00 10:40.00 11:04.27 12:43.97 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | RYNDAK Bartosz KOŁODZIEJ Szczepan ŻYBURA Kornel PIETRZAK Dawid FARA Kacper KOWALSKI Patryk KRAWIEC Michał KALINA Radosław | 94 93 95 97 94 97 97 96 | BODEB BODEB BODEB WSG BODEB UNBUS BODEB BODEB | 10:00.00 9:45.00 9:40.00 9:15.00 9:21.00 9:40.40 10:00.00 10:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2009-12-12 - 10:35 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LESZCZYŃSKA Julia SABOVČÍKOVÁ Paula NOGAJ Monika BERENT Małgorzata NOGAJ Paulina BECHERKA KAMILA NOWAKOWSKA NATALIA | 99 98 97 97 98 99 99 | FANIE HUMME WORAD UKS307 WORAD 190ŁÓD 190ŁÓD | 43.97 39.40 38.50 34.00 34.18 38.77 39.77 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | DŁUGOŁĘCKA Karolina MEDVETCHI Ana ŻAK Anna BALACCI Natalia CZERNIAK Magdalena PRZYBYSŁAWSKA Aleksandra DANTU Elena GÓRECKA Marta | 96 88 95 89 97 98 90 98 | UNBUS REPMOL BODEB REPMOL BODEB WORAD REPMOL UKS307 | 32.20 32.00 32.00 31.50 32.00 32.00 32.10 33.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2009-12-12 - 10:35 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GIEJDASZ Piotr MARECIK Arkadiusz MOSOŃ Piotr KOWALSKI Karol WÓJCICKI Patryk DUDZIAK Wiktor | 99 99 01 00 99 99 | FANIE FANIE H2JAS UNBUS UNBUS FANIE | 52.03 47.49 46.00 46.40 49.00 NT | 1 2 3 4 5 6 7 8 | SĘCZEK Szymon SORDYL Mateusz KRAWIEC Michał ZICU Sergiu FARA Kacper ŻURAWICZ Mateusz BOCNOWSKI Maciek WALAWSKI Jan | 99 99 97 86 94 97 98 98 | TRLOD VIKOZ BODEB REPMOL BODEB WSG BODEB FANIE | 37.89 35.75 30.00 27.00 27.00 31.90 36.01 42.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2009-12-12 - 10:40 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | FILIKS Tamara LIS Aleksandra KOCHAŃSKA Aleksandra | 99 97 99 | FANIE BODEB BODEB | NT 59.00 1:05.00 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | GRIBANIČOVÁ Daniela JELONEK Justyna JURECKA Katarzyna KUJAWA Julia WOJTUSIK Melania LIS Gabriela | 00 00 01 99 00 99 | HUMME FANIE UNBUS TRLOD FANIE BODEB | 56.30 49.39 48.80 48.99 50.59 57.00 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SERBINOVÁ Barbora MAJTCZAK PAULINA BIENIASZ Jolanta PIECHOTA PAULINA GODZISZ Magdalena GOŁĽB Wiktoria KNYCHALSKA KAROLINA JURCZYK Aleksandra | 97 99 95 99 97 99 99 98 | HUMME 190ŁÓD BODEB 190ŁÓD BODEB BODEB 190ŁÓD UNBUS | 44.22 41.77 41.00 38.77 40.00 41.75 42.77 47.60 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | MUSIAŁ Natalia CIECHOMSKA Patrycja MEDVETCHI Ana WÓJTOWICZ Gabriela FLOREA Viorica CHIHAI Silvia RYMUT Gabriela ŻAK Aleksandra | 95 98 88 95 87 91 96 97 | UNBUS UKS307 REPMOL BODEB REPMOL REPMOL BODEB BODEB | 36.17 34.50 33.00 31.00 32.00 33.20 35.00 38.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2009-12-12 - 10:45 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LIS Gabriela KOCHAŃSKA Aleksandra LIS Aleksandra | 99 99 97 | BODEB BODEB BODEB | 59:03.00 1:10.00 52:02.00 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | GRYCH Dawid SIARKOWSKI Mikołaj MOREL Jakub KARASIŃSKI Krzysztof NICIŃSKI Bartosz KWIECIEŃ Kamil WÓJTOWICZ Gerard CIOŁKOSZ Kacper | 99 99 98 99 00 01 99 99 | BODEB BODEB BODEB BODEB FANIE UNBUS BODEB BODEB | 1:05.00 1:01.00 51.63 49.58 51.45 1:00.00 1:04.00 1:06.00 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WOJCIECHOWSKI Kamil PUDYSZAK Szymon DUDZIAK Wiktor SZURA Bartosz HUDAK Samuel MOSOŃ Samuel MOCICKI Jakub GODZISZ Maciej | 98 99 99 97 98 01 99 98 | BODEB UNBUS FANIE FANIE HUMME H2JAS TRLOD BODEB | 48.04 47.60 42.88 42.12 42.55 46.00 47.67 48.30 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | CHALIBOŻEK Kamil OCYTKO Mateusz WESELAK Maciej PARZYNOWSKI WOJCIECH ZACHARSKI Szymon MARCINIEC Maciej NOWAKOWSKI KASPER HODBOD Tibor | 97 95 97 99 96 97 99 97 | FANIE BODEB BODEB 190ŁÓD UNBUS UNBUS 190ŁÓD HUMME | 41.00 40.00 37.00 36.07 36.60 39.40 40.77 41.12 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MICIKA Matej TEFANOVÁ Antónia SIEMBIDA Norbert TOFAN Fiodor MARJINEANU Alexandr RYNDAK Bartosz KALINA Radosław TOPOLSKI Arkadiusz | 97 93 95 88 90 94 96 98 | HUMME HUMME BODEB REPMOL REPMOL BODEB BODEB H2JAS | 35.98 33.47 31.00 28.80 29.00 31.00 35.00 36.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2009-12-12 - 11:50 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LIS Aleksandra MROŻEK Milena OLSZEWSKA Izabela KOŁODZIEJ Kamila MYTKO Patrycja JANIK Milena GRIBANIČOVÁ Daniela LIS Gabriela | 97 90 99 98 99 99 00 99 | BODEB UNBUS UNBUS BODEB BODEB FANIE HUMME BODEB | 1:10.00 55.00 53.69 50.10 53.28 54.18 58.60 1:12.00 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | NOWAKOWSKA NATALIA JURCZYK Aleksandra RADOMSKA SANDRA REDNER Sandra OŻÓG Paulina CZAJA Barbara KUJAWA Julia NICIŃSKA Dominika | 99 98 99 99 99 99 99 96 | 190ŁÓD UNBUS 190ŁÓD TRLOD BODEB H2JAS TRLOD FANIE | 48.77 46.38 43.77 43.56 43.70 45.00 47.89 49.14 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CISZEK Weronika KOŁODZIEJ Eleni TOPALA Mariana CERNENCOVA Nadejda POSTICA Elena CIECHOMSKA Patrycja SURGA Klaudia WYGONNA Sylwia | 97 95 90 91 87 98 96 95 | BODEB BODEB REPMOL REPMOL REPMOL UKS307 BODEB FANIE | 40.00 40.00 36.20 35.00 36.00 39.00 40.00 41.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2009-12-12 - 11:55 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PODKOWA Kamil LIS Aleksandra NOWOTNIK Michał | 99 97 95 | FANIE BODEB FANIE | NT 56:00.00 NT | 1 2 3 4 5 6 7 8 | LIS Gabriela SIARKOWSKI Mikołaj BARSZCZ Patryk WÓJTOWICZ Maksymilian KARASIŃSKI Krzysztof MOREL Jakub WÓJTOWICZ Gerard CIOŁKOSZ Kacper | 99 99 00 98 99 98 99 99 | BODEB BODEB BODEB BODEB BODEB BODEB BODEB BODEB | 1:23.00 1:08.00 54.52 54.26 54.46 1:05.52 1:09.00 1:25.00 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GODZISZ Maciej MOSOŃ Samuel MARECIK Arkadiusz SMUL Błażej CIO Filip PACAY MIKOŁAJ HUDAK Samuel ZGŁOBICA Michał | 98 01 99 99 98 99 98 98 | BODEB H2JAS FANIE TRLOD BODEB 190ŁÓD HUMME BODEB | 51.12 50.00 49.00 47.89 47.91 49.07 50.52 51.24 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | SIEMBIDA Hubert KAŁUSOWSKI Jan SIEMIANOWSKI Damian MICIKA Matej JAWORSKI Norbert JASZCZUK Dominik WOJCIECHOWSKI Filip MATEREK Wiktor | 99 00 97 97 98 95 99 97 | BODEB TRLOD FANIE HUMME UNBUS BODEB TRLOD UNBUS | 47.68 46.78 44.45 41.98 43.00 45.00 47.56 47.80 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | OCYTKO Mateusz GWÓD Mateusz RÓŻAŃSKI Adam TOPALA Anatolie DUDEK Michał KOŁODZIEJ Karol DYDA JAKUB BREGIER Wiktor | 95 98 96 86 94 95 97 97 | BODEB H2JAS BODEB REPMOL BODEB BODEB SPEED KPMZOSPLOC | 40.00 38.60 35.00 32.00 33.00 37.00 38.90 41.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2009-12-12 - 13:00 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | FILIKS Tamara JURECKA Katarzyna LIS Aleksandra JANIK Milena LIS Gabriela KOCHAŃSKA Aleksandra CHIHAI Silvia WOJTUSIK Melania | 99 01 97 99 99 99 91 00 | FANIE UNBUS BODEB FANIE BODEB BODEB REPMOL FANIE | NT 59.00 55.00 43.60 53.00 56.56 3:31.00 NT | 1 2 3 4 5 6 7 8 | OLSZEWSKA Izabela MROŻEK Milena JELONEK Justyna BIENIASZ Jolanta NICIŃSKA Dominika KOŁODZIEJ Kamila KNYCHALSKA KAROLINA MYTKO Patrycja | 99 90 00 95 96 98 99 99 | UNBUS UNBUS FANIE BODEB FANIE BODEB 190ŁÓD BODEB | 42.38 40.00 39.16 38.00 39.07 39.70 40.07 42.92 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GODZISZ Magdalena RADOMSKA SANDRA GOŁĽB Wiktoria LESZCZYŃSKA Julia ŁUGOWSKA Oliwia BECHERKA KAMILA OŻÓG Paulina KRÓL Oliwia | 97 99 99 99 99 99 99 99 | BODEB 190ŁÓD BODEB FANIE TRLOD 190ŁÓD BODEB TRLOD | 37.00 36.07 35.68 35.05 35.67 36.07 36.92 37.90 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | NOGAJ Monika SROCZYŃSKA Paula WOJAS Natalia NOGAJ Paulina JELONEK Aleksandra WYGONNA Sylwia KASPEREK Aleksandra NIESZPOREK WIKTORIA | 97 98 97 98 96 95 98 99 | WORAD BODEB FANIE WORAD FANIE FANIE H2JAS 190ŁÓD | 34.50 33.69 32.76 31.77 32.56 33.43 34.00 34.77 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GÓRECKA Marta CWYNAR Michalina MARZEC Sara DŁUGOŁĘCKA Karolina PISLARI Alina BALACCI Natalia PRZYBYSŁAWSKA Aleksandra BERENT Małgorzata | 98 95 97 96 87 89 98 97 | UKS307 BODEB ORLED UNBUS REPMOL REPMOL WORAD UKS307 | 30.50 30.00 29.00 28.20 28.50 29.00 30.05 31.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2009-12-12 - 13:05 | Mêżczyzn, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 8 | Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOCHAŃSKA Aleksandra SIARKOWSKI Mikołaj LIS Gabriela WÓJTOWICZ Gerard LIS Aleksandra | 99 99 99 99 97 | BODEB BODEB BODEB BODEB BODEB | 56:56.00 1:14.00 1:02.00 1:06.00 40:00.00 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | MOREL Jakub WÓJTOWICZ Maksymilian KARASIŃSKI Krzysztof WOJCIECHOWSKI Filip PACAY MIKOŁAJ BREGIER Szymon NICIŃSKI Bartosz CIOŁKOSZ Kacper | 98 98 99 99 99 01 00 99 | BODEB BODEB BODEB TRLOD 190ŁÓD KPMZOSPLOC FANIE BODEB | 53.31 46.19 45.10 42.56 42.77 46.00 48.67 58.43 |
Seria 3 z 8 | Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BARSZCZ Patryk GORCZYCA Daniel GIEJDASZ Piotr PUDYSZAK Szymon PODKOWA Kamil ZGŁOBICA Michał WOJCIECHOWSKI Kamil WÓJCICKI Patryk | 00 95 99 99 99 98 98 99 | BODEB BODEB FANIE UNBUS FANIE BODEB BODEB UNBUS | 41.45 40.00 39.86 39.31 39.49 39.93 40.35 41.90 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | MOSOŃ Piotr SIEMBIDA Hubert KAŁUSOWSKI Jan KOWALSKI Karol CIO Filip MOCICKI Jakub KARPIAK Marcel MATEREK Wiktor | 01 99 00 00 98 99 99 97 | H2JAS BODEB TRLOD UNBUS BODEB TRLOD TRLOD UNBUS | 39.00 38.46 37.89 36.23 37.86 37.89 38.67 39.20 |
Seria 5 z 8 | Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WALAWSKI Jan HODBOD Tibor MACNER Michał SIEMIANOWSKI Damian MARCINIEC Maciej JASZCZUK Dominik NOWAKOWSKI KASPER SZURA Bartosz | 98 97 99 97 97 95 99 97 | FANIE HUMME VIKOZ FANIE UNBUS BODEB 190ŁÓD FANIE | 36.05 35.12 34.80 34.70 34.80 35.00 35.77 36.08 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | JAWORSKI Norbert DYDA JAKUB LEVICKÝ Filip ZABDYR Mateusz ZWOLIŃSKI Marcin BOCNOWSKI Maciek TOTH Adam WESELAK Maciej | 98 97 97 95 97 98 97 97 | UNBUS SPEED HUMME FANIE MOKAT BODEB HUMME BODEB | 33.00 32.80 32.03 30.58 32.00 32.68 32.87 34.00 |
Seria 7 z 8 | Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOWALSKI Patryk ŻURAWICZ Mateusz ŻYBURA Kornel KOŁODZIEJ Szczepan ZACHARSKI Szymon SZEWCZYK Arkadiusz OCYTKO Mateusz NOWOTNIK Michał | 97 97 95 93 96 95 95 95 | UNBUS WSG BODEB BODEB UNBUS FANIE BODEB FANIE | 30.10 29.40 29.00 28.68 29.00 29.12 30.00 30.39 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | GRODZKI Tomasz KAWA Sebastian FARA Kacper ZICU Sergiu MARJINEANU Alexandr KUT Bartłomiej PIETRZAK Dawid TEFANOVÁ Antónia | 94 94 94 86 90 93 97 93 | BODEB BODEB BODEB REPMOL REPMOL BODEB WSG HUMME | 28.00 27.00 25.71 25.00 25.50 26.00 27.91 28.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2009-12-12 - 14:00 | Kobiet, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SABOVČÍKOVÁ Paula MUSIAŁ Natalia KASPEREK Aleksandra ŁUGOWSKA Oliwia | 98 95 98 99 | HUMME UNBUS H2JAS TRLOD | 3:13.57 2:33.00 3:01.00 3:34.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2009-12-12 - 14:05 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | TOTH Adam TOPOLSKI Arkadiusz FARA Kacper ZICU Sergiu PIETRZAK Dawid ŻURAWICZ Mateusz SĘCZEK Szymon | 97 98 94 86 97 97 99 | HUMME H2JAS BODEB REPMOL WSG WSG TRLOD | 3:37.52 2:52.00 2:26.00 2:09.00 2:25.00 2:41.00 3:34.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2009-12-12 - 14:10 | Kobiet, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JELONEK Justyna SERBINOVÁ Barbora MAJTCZAK PAULINA PIECHOTA PAULINA GOŁĽB Wiktoria KNYCHALSKA KAROLINA GRIBANIČOVÁ Daniela | 00 97 99 99 99 99 00 | FANIE HUMME 190ŁÓD 190ŁÓD BODEB 190ŁÓD HUMME | NT 3:21.31 3:10.77 3:05.07 3:07.73 3:17.77 4:06.12 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | SROCZYŃSKA Paula BIENIASZ Jolanta RYMUT Gabriela WÓJTOWICZ Gabriela GUPCA Alina CIECHOMSKA Patrycja CZERNIAK Magdalena ŻAK Aleksandra | 98 95 96 95 89 98 97 97 | BODEB BODEB BODEB BODEB REPMOL UKS307 BODEB BODEB | 2:57.80 2:50.00 2:39.00 2:25.00 2:37.00 2:41.00 2:50.00 3:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2009-12-12 - 14:20 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ZABDYR Mateusz WOJCIECHOWSKI Kamil DUDZIAK Wiktor CHALIBOŻEK Kamil | 95 98 99 97 | FANIE BODEB FANIE FANIE | NT 3:49.37 NT NT | 1 2 3 4 5 6 7 8 | NOWAKOWSKI KASPER HODBOD Tibor SORDYL Mateusz BOCNOWSKI Maciek TEFANOVÁ Antónia MARCINIEC Maciej HUDAK Samuel MOCICKI Jakub | 99 97 99 98 93 97 98 99 | 190ŁÓD HUMME VIKOZ BODEB HUMME UNBUS HUMME TRLOD | 3:15.07 3:09.85 2:59.90 2:55.00 2:56.36 3:07.70 3:14.49 3:30.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PARZYNOWSKI WOJCIECH ZACHARSKI Szymon SIEMBIDA Norbert MARJINEANU Alexandr LEURDA Alexei RYNDAK Bartosz KALINA Radosław MICIKA Matej | 99 96 95 90 90 94 96 97 | 190ŁÓD UNBUS BODEB REPMOL REPMOL BODEB BODEB HUMME | 2:45.07 2:32.20 2:26.00 2:16.00 2:16.30 2:30.00 2:40.00 2:46.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2009-12-12 - 14:30 | Kobiet, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JANIK Milena GRIBANIČOVÁ Daniela WYGONNA Sylwia | 99 00 95 | FANIE HUMME FANIE | NT 4:10.11 NT | 1 2 3 4 5 6 7 8 | JURCZYK Aleksandra NOWAKOWSKA NATALIA RADOMSKA SANDRA KUJAWA Julia KOŁODZIEJ Kamila MYTKO Patrycja | 98 99 99 99 98 99 | UNBUS 190ŁÓD 190ŁÓD TRLOD BODEB BODEB | 3:49.80 3:43.07 3:30.07 3:38.90 3:46.20 4:05.40 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CZAJA Barbara GODZISZ Magdalena SURGA Klaudia COGUSNEAN Natalia KOŁODZIEJ Eleni CISZEK Weronika OŻÓG Paulina REDNER Sandra | 99 97 96 91 95 97 99 99 | H2JAS BODEB BODEB REPMOL BODEB BODEB BODEB TRLOD | 3:29.00 3:15.00 3:08.00 2:50.00 3:07.00 3:09.00 3:27.43 3:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2009-12-12 - 14:45 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZEWCZYK Arkadiusz PODKOWA Kamil SIEMIANOWSKI Damian | 95 99 97 | FANIE FANIE FANIE | NT NT NT | 1 2 3 4 5 6 7 8 | WÓJTOWICZ Maksymilian WÓJCICKI Patryk ZGŁOBICA Michał PACAY MIKOŁAJ BARSZCZ Patryk BREGIER Szymon | 98 99 98 99 00 01 | BODEB UNBUS BODEB 190ŁÓD BODEB KPMZOSPLOC | 4:21.13 3:59.60 3:52.00 3:57.77 4:14.95 4:38.00 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MOSOŃ Samuel SIEMBIDA Hubert SMUL Błażej JAWORSKI Norbert KAŁUSOWSKI Jan WOJCIECHOWSKI Filip CIO Filip KOWALSKI Karol | 01 99 99 98 00 99 98 00 | H2JAS BODEB TRLOD UNBUS TRLOD TRLOD BODEB UNBUS | 3:40.00 3:36.18 3:30.00 3:28.00 3:29.12 3:35.67 3:39.08 3:50.16 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | GWÓD Mateusz LEVICKÝ Filip RÓŻAŃSKI Adam TOFAN Fiodor DUDEK Michał KOŁODZIEJ Karol DYDA JAKUB BREGIER Wiktor | 98 97 96 88 94 95 97 97 | H2JAS HUMME BODEB REPMOL BODEB BODEB SPEED KPMZOSPLOC | 3:08.00 3:02.82 2:50.00 2:25.00 2:30.00 2:50.00 3:07.20 3:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2009-12-12 - 15:00 | Kobiet, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JELONEK Aleksandra NICIŃSKA Dominika FILIKS Tamara | 96 96 99 | FANIE FANIE FANIE | NT NT NT | 1 2 3 4 5 6 7 8 | OLSZEWSKA Izabela GODZISZ Magdalena KRÓL Oliwia MAJTCZAK PAULINA KOŁODZIEJ Kamila MYTKO Patrycja | 99 97 99 99 98 99 | UNBUS BODEB TRLOD 190ŁÓD BODEB BODEB | 3:23.46 3:00.00 2:56.89 2:59.07 3:14.10 4:01.60 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GOŁĽB Wiktoria ŁUGOWSKA Oliwia WOJAS Natalia ŻAK Aleksandra KASPEREK Aleksandra NIESZPOREK WIKTORIA NOGAJ Monika LESZCZYŃSKA Julia | 99 99 97 97 98 99 97 99 | BODEB TRLOD FANIE BODEB H2JAS 190ŁÓD WORAD FANIE | 2:56.04 2:50.90 2:45.58 2:36.00 2:37.00 2:50.77 2:55.00 2:56.27 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | SROCZYŃSKA Paula RYMUT Gabriela ŻAK Anna MARZEC Sara MUSIAŁ Natalia BOGUS Silvia GÓRECKA Marta BERENT Małgorzata | 98 96 95 97 95 87 98 97 | BODEB BODEB BODEB ORLED UNBUS REPMOL UKS307 UKS307 | 2:33.56 2:28.00 2:21.00 2:18.00 2:19.90 2:23.00 2:30.00 2:35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2009-12-12 - 15:15 | Mêżczyzn, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ZABDYR Mateusz NICIŃSKI Bartosz BARSZCZ Patryk WOJCIECHOWSKI Kamil KARPIAK Marcel WALAWSKI Jan GIEJDASZ Piotr SZURA Bartosz | 95 00 00 98 99 98 99 97 | FANIE FANIE BODEB BODEB TRLOD FANIE FANIE FANIE | NT NT 3:56.30 3:24.44 3:25.51 NT NT NT | 1 2 3 4 5 6 7 8 | PUDYSZAK Szymon NOWAKOWSKI KASPER WÓJCICKI Patryk CIO Filip JASZCZUK Dominik KAŁUSOWSKI Jan MOCICKI Jakub SIEMBIDA Hubert | 99 99 99 98 95 00 99 99 | UNBUS 190ŁÓD UNBUS BODEB BODEB TRLOD TRLOD BODEB | 3:13.80 3:07.77 3:00.00 2:54.26 2:58.00 3:00.12 3:12.39 3:20.40 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SORDYL Mateusz PARZYNOWSKI WOJCIECH ZWOLIŃSKI Marcin ŻURAWICZ Mateusz GRODZKI Tomasz WESELAK Maciej GORCZYCA Daniel MARCINIEC Maciej | 99 99 97 97 94 97 95 97 | VIKOZ 190ŁÓD MOKAT WSG BODEB BODEB BODEB UNBUS | 2:40.12 2:35.07 2:27.00 2:20.00 2:24.00 2:35.00 2:40.00 2:49.00 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | KRAWIEC Michał KOŁODZIEJ Szczepan PIETRZAK Dawid KUT Bartłomiej ŻYBURA Kornel RYNDAK Bartosz KOWALSKI Patryk TOPOLSKI Arkadiusz | 97 93 97 93 95 94 97 98 | BODEB BODEB WSG BODEB BODEB BODEB UNBUS H2JAS | 2:18.00 2:12.00 2:10.00 1:59.00 2:10.00 2:11.00 2:15.60 2:20.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2009-12-12 - 15:30 | Kobiet, 200m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | NOWAKOWSKA NATALIA BECHERKA KAMILA KRÓL Oliwia KUJAWA Julia | 99 99 99 99 | 190ŁÓD 190ŁÓD TRLOD TRLOD | 3:30.07 3:25.07 3:25.67 3:45.78 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | CZAJA Barbara NIESZPOREK WIKTORIA PIECHOTA PAULINA NOGAJ Paulina SABOVČÍKOVÁ Paula REDNER Sandra OŻÓG Paulina SERBINOVÁ Barbora | 99 99 99 98 98 99 99 97 | H2JAS 190ŁÓD 190ŁÓD WORAD HUMME TRLOD BODEB HUMME | 3:21.00 3:15.07 3:07.77 3:01.00 3:01.32 3:13.00 3:16.90 3:21.47 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SURGA Klaudia CWYNAR Michalina MARZEC Sara TOPALA Mariana DŁUGOŁĘCKA Karolina CZERNIAK Magdalena CISZEK Weronika KOŁODZIEJ Eleni | 96 95 97 90 96 97 97 95 | BODEB BODEB ORLED REPMOL UNBUS BODEB BODEB BODEB | 2:55.00 2:50.00 2:37.00 2:35.00 2:35.16 2:45.00 2:55.00 2:57.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2009-12-12 - 15:40 | Mêżczyzn, 200m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BREGIER Szymon HUDAK Samuel MACNER Michał HODBOD Tibor SMUL Błażej MOSOŃ Piotr KOWALSKI Karol SZEWCZYK Arkadiusz | 01 98 99 97 99 01 00 95 | KPMZOSPLOC HUMME VIKOZ HUMME TRLOD H2JAS UNBUS FANIE | 4:13.00 3:35.38 3:20.00 3:09.16 3:19.78 3:35.00 3:46.60 NT | 1 2 3 4 5 6 7 8 | TOTH Adam GWÓD Mateusz BREGIER Wiktor ZWOLIŃSKI Marcin LEVICKÝ Filip MICIKA Matej BOCNOWSKI Maciek SĘCZEK Szymon | 97 98 97 97 97 97 98 99 | HUMME H2JAS KPMZOSPLOC MOKAT HUMME HUMME BODEB TRLOD | 3:07.15 3:01.00 2:55.00 2:53.00 2:53.10 2:56.42 3:03.28 3:07.89 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOWALSKI Patryk PIETRZAK Dawid FARA Kacper TOFAN Fiodor KAWA Sebastian SIEMBIDA Norbert KOŁODZIEJ Szczepan TEFANOVÁ Antónia | 97 97 94 88 94 95 93 93 | UNBUS WSG BODEB REPMOL BODEB BODEB BODEB HUMME | 2:36.60 2:30.17 2:28.00 2:17.30 2:28.00 2:30.00 2:34.00 2:46.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 2009-12-12 - 15:55 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Klub Sportowy "Fala" Niepołomice 1 BOBRY DĘBICA 2 BECHERKA KAMILA,MAJTCZAK PAULINA,NIESZPOREK WIKTORIA,PIECHOTA PAULINA MKS Trójka Łód 1 Klub Sportowy "Fala" Niepołomice 1 BOBRY DĘBICA 1 | FANIE BODEB 190ŁÓD TRLOD FANIE BODEB | NT NT 5:40.07 5:50.90 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 2009-12-12 - 16:00 | Mêżczyzn, 4 x 100m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BOBRY DĘBICA 1 Klub Sportowy "Fala" Niepołomice 1 MKS Trójka Łód 1 Klub Sportowy "Fala" Niepołomice 1 BOBRY DĘBICA 2 | BODEB FANIE TRLOD FANIE BODEB | NT NT 5:40.90 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 2009-12-13 - 9:00 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MYTKO Patrycja KNYCHALSKA KAROLINA FILIKS Tamara JELONEK Justyna | 99 99 99 00 | BODEB 190ŁÓD FANIE FANIE | 1:44.05 1:35.77 1:40.23 NT | 1 2 3 4 5 6 7 8 | NOWAKOWSKA NATALIA BECHERKA KAMILA KOŁODZIEJ Kamila KRÓL Oliwia SERBINOVÁ Barbora NIEDWIECKA KATARZYNA MROŻEK Milena OLSZEWSKA Izabela | 99 99 98 99 97 99 90 99 | 190ŁÓD 190ŁÓD BODEB TRLOD HUMME 190ŁÓD UNBUS UNBUS | 1:30.07 1:25.07 1:23.00 1:22.22 1:22.67 1:23.07 1:30.00 1:35.28 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ŁUGOWSKA Oliwia LESZCZYŃSKA Julia GOŁĽB Wiktoria WOJAS Natalia GODZISZ Magdalena NIESZPOREK WIKTORIA OŻÓG Paulina BIENIASZ Jolanta | 99 99 99 97 97 99 99 95 | TRLOD FANIE BODEB FANIE BODEB 190ŁÓD BODEB BODEB | 1:20.00 1:19.41 1:18.62 1:15.85 1:16.00 1:18.77 1:19.86 1:21.00 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | NOGAJ Monika SROCZYŃSKA Paula ŻAK Aleksandra BERENT Małgorzata CZERNIAK Magdalena KASPEREK Aleksandra SURGA Klaudia JELONEK Aleksandra | 97 98 97 97 97 98 96 96 | WORAD BODEB BODEB UKS307 BODEB H2JAS BODEB FANIE | 1:14.85 1:13.34 1:11.00 1:10.00 1:10.00 1:12.00 1:14.00 1:14.93 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CWYNAR Michalina PISLARI Alina ŻAK Anna DŁUGOŁĘCKA Karolina WÓJTOWICZ Gabriela BOGUS Silvia PRICOCHI Elena GÓRECKA Marta | 95 87 95 96 95 87 91 98 | BODEB REPMOL BODEB UNBUS BODEB REPMOL REPMOL UKS307 | 1:07.00 1:05.50 1:03.00 1:01.70 1:03.00 1:05.00 1:06.00 1:08.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 2009-12-13 - 9:10 | Mêżczyzn, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 7 | Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KARASIŃSKI Krzysztof BARSZCZ Patryk BREGIER Szymon MOREL Jakub | 99 00 01 98 | BODEB BODEB KPMZOSPLOC BODEB | 1:50.00 1:35.84 1:43.00 1:54.00 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | GIEJDASZ Piotr PACAY MIKOŁAJ PODKOWA Kamil PUDYSZAK Szymon MOSOŃ Piotr ZGŁOBICA Michał WOJCIECHOWSKI Kamil KARPIAK Marcel | 99 99 99 99 01 98 98 99 | FANIE 190ŁÓD FANIE UNBUS H2JAS BODEB BODEB TRLOD | 1:33.57 1:32.07 1:30.38 1:28.33 1:30.00 1:30.45 1:32.14 1:34.56 |
Seria 3 z 7 | Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MOCICKI Jakub SIEMBIDA Hubert HODBOD Tibor KAŁUSOWSKI Jan MARCINIEC Maciej WÓJCICKI Patryk DUDZIAK Wiktor NOWAKOWSKI KASPER | 99 99 97 00 97 99 99 99 | TRLOD BODEB HUMME TRLOD UNBUS UNBUS FANIE 190ŁÓD | 1:25.67 1:23.60 1:23.00 1:20.00 1:20.00 1:23.30 1:23.78 1:25.77 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | KOWALSKI Karol MACNER Michał JAWORSKI Norbert TOTH Adam SORDYL Mateusz CHALIBOŻEK Kamil JASZCZUK Dominik SZURA Bartosz | 00 99 98 97 99 97 95 97 | UNBUS VIKOZ UNBUS HUMME VIKOZ FANIE BODEB FANIE | 1:19.13 1:16.90 1:15.20 1:14.38 1:14.90 1:16.24 1:17.00 1:19.97 |
Seria 5 z 7 | Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WESELAK Maciej BREGIER Wiktor ZWOLIŃSKI Marcin BOCNOWSKI Maciek GORCZYCA Daniel ZABDYR Mateusz MICIKA Matej NOWOTNIK Michał | 97 97 97 98 95 95 97 95 | BODEB KPMZOSPLOC MOKAT BODEB BODEB FANIE HUMME FANIE | 1:13.00 1:11.00 1:10.00 1:09.54 1:10.00 1:10.04 1:12.72 1:13.24 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | TOPOLSKI Arkadiusz GRODZKI Tomasz TEFANOVÁ Antónia KOWALSKI Patryk KOŁODZIEJ Szczepan KRAWIEC Michał ŻURAWICZ Mateusz SZEWCZYK Arkadiusz | 98 94 93 97 93 97 97 95 | H2JAS BODEB HUMME UNBUS BODEB BODEB WSG FANIE | 1:04.00 1:04.00 1:02.62 1:01.50 1:02.00 1:03.00 1:04.00 1:06.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | RYNDAK Bartosz PIETRZAK Dawid FARA Kacper KUT Bartłomiej TOPALA Anatolie KAWA Sebastian WOJCIECHOWSKI Filip ŻYBURA Kornel | 94 97 94 93 86 94 99 95 | BODEB WSG BODEB BODEB REPMOL BODEB TRLOD BODEB | 1:01.00 59.00 56.71 55.00 55.00 58.00 1:00.00 1:01.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 2009-12-13 - 9:25 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GRIBANIČOVÁ Daniela KUJAWA Julia MYTKO Patrycja | 00 99 99 | HUMME TRLOD BODEB | 1:57.18 1:50.00 1:55.25 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | KOŁODZIEJ Kamila REDNER Sandra SABOVČÍKOVÁ Paula OŻÓG Paulina CZAJA Barbara RADOMSKA SANDRA LESZCZYŃSKA Julia JURCZYK Aleksandra | 98 99 98 99 99 99 99 98 | BODEB TRLOD HUMME BODEB H2JAS 190ŁÓD FANIE UNBUS | 1:44.40 1:39.90 1:37.01 1:34.04 1:37.00 1:37.77 1:44.08 1:46.30 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CIECHOMSKA Patrycja KOŁODZIEJ Eleni POSTICA Elena CERNENCOVA Nadejda COGUSNEAN Natalia MARZEC Sara CISZEK Weronika MUSIAŁ Natalia | 98 95 87 91 91 97 97 95 | UKS307 BODEB REPMOL REPMOL REPMOL ORLED BODEB UNBUS | 1:29.00 1:27.00 1:18.00 1:15.00 1:17.00 1:23.00 1:28.00 1:30.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 2009-12-13 - 9:30 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KARASIŃSKI Krzysztof WÓJCICKI Patryk WÓJTOWICZ Maksymilian NOWOTNIK Michał | 99 99 98 95 | BODEB UNBUS BODEB FANIE | 2:15.00 1:56.60 2:01.85 NT | 1 2 3 4 5 6 7 8 | PACAY MIKOŁAJ JASZCZUK Dominik ZGŁOBICA Michał WOJCIECHOWSKI Filip KOWALSKI Karol PODKOWA Kamil BARSZCZ Patryk HUDAK Samuel | 99 95 98 99 00 99 00 98 | 190ŁÓD BODEB BODEB TRLOD UNBUS FANIE BODEB HUMME | 1:50.77 1:49.00 1:48.07 1:45.67 1:46.89 1:48.84 1:49.34 1:50.92 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KAŁUSOWSKI Jan SMUL Błażej LEVICKÝ Filip JAWORSKI Norbert MATEREK Wiktor SIEMBIDA Hubert CIO Filip MOSOŃ Samuel | 00 99 97 98 97 99 98 01 | TRLOD TRLOD HUMME UNBUS UNBUS BODEB BODEB H2JAS | 1:43.24 1:41.46 1:32.81 1:31.00 1:32.60 1:40.85 1:42.68 1:45.00 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | DYDA JAKUB RÓŻAŃSKI Adam TOPALA Anatolie KUT Bartłomiej DUDEK Michał KOŁODZIEJ Karol GWÓD Mateusz SZEWCZYK Arkadiusz | 97 96 86 93 94 95 98 95 | SPEED BODEB REPMOL BODEB BODEB BODEB H2JAS FANIE | 1:27.10 1:19.00 1:12.29 1:08.00 1:12.00 1:19.00 1:25.00 1:30.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 2009-12-13 - 9:40 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WOJAS Natalia GRIBANIČOVÁ Daniela KUJAWA Julia BECHERKA KAMILA RADOMSKA SANDRA FILIKS Tamara JELONEK Justyna | 97 00 99 99 99 99 00 | FANIE HUMME TRLOD 190ŁÓD 190ŁÓD FANIE FANIE | NT 1:58.11 1:40.00 1:35.07 1:37.07 1:56.76 NT | 1 2 3 4 5 6 7 8 | REDNER Sandra MAJTCZAK PAULINA SERBINOVÁ Barbora PIECHOTA PAULINA CWYNAR Michalina GODZISZ Magdalena KNYCHALSKA KAROLINA GOŁĽB Wiktoria | 99 99 97 99 95 97 99 99 | TRLOD 190ŁÓD HUMME 190ŁÓD BODEB BODEB 190ŁÓD BODEB | 1:30.89 1:26.77 1:23.95 1:22.77 1:23.00 1:25.00 1:30.77 1:31.55 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | RYMUT Gabriela GUPCA Alina ROMAN Alina WÓJTOWICZ Gabriela FLOREA Viorica DŁUGOŁĘCKA Karolina CIECHOMSKA Patrycja CZERNIAK Magdalena | 96 89 91 95 87 96 98 97 | BODEB REPMOL REPMOL BODEB REPMOL UNBUS UKS307 BODEB | 1:16.00 1:13.60 1:13.00 1:07.00 1:12.50 1:13.30 1:15.31 1:19.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 2009-12-13 - 9:50 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GIEJDASZ Piotr MOREL Jakub WÓJTOWICZ Maksymilian KARASIŃSKI Krzysztof ZABDYR Mateusz | 99 98 98 99 95 | FANIE BODEB BODEB BODEB FANIE | NT 2:05.00 2:00.84 2:05.00 NT | 1 2 3 4 5 6 7 8 | PUDYSZAK Szymon HUDAK Samuel HODBOD Tibor DUDZIAK Wiktor NOWAKOWSKI KASPER MOSOŃ Samuel MOCICKI Jakub WOJCIECHOWSKI Kamil | 99 98 97 99 99 01 99 98 | UNBUS HUMME HUMME FANIE 190ŁÓD H2JAS TRLOD BODEB | 1:41.10 1:37.41 1:31.51 1:30.65 1:30.77 1:35.00 1:38.90 1:46.68 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CHALIBOŻEK Kamil WESELAK Maciej BREGIER Wiktor ŻYBURA Kornel MICIKA Matej RÓŻAŃSKI Adam MARCINIEC Maciej MACNER Michał | 97 97 97 95 97 96 97 99 | FANIE BODEB KPMZOSPLOC BODEB HUMME BODEB UNBUS VIKOZ | 1:28.29 1:25.00 1:20.00 1:17.00 1:17.88 1:20.00 1:27.60 1:28.50 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | KALINA Radosław ZACHARSKI Szymon SIEMBIDA Norbert LEURDA Alexei MARJINEANU Alexandr KAWA Sebastian TEFANOVÁ Antónia PARZYNOWSKI WOJCIECH | 96 96 95 90 90 94 93 99 | BODEB UNBUS BODEB REPMOL REPMOL BODEB HUMME 190ŁÓD | 1:14.00 1:13.00 1:08.00 1:05.00 1:06.00 1:10.00 1:13.95 1:16.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 2009-12-13 - 9:55 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | NOWAKOWSKA NATALIA NIEDWIECKA KATARZYNA SABOVČÍKOVÁ Paula NOGAJ Monika ŁUGOWSKA Oliwia | 99 99 98 97 99 | 190ŁÓD 190ŁÓD HUMME WORAD TRLOD | 1:37.77 1:33.77 1:26.27 1:29.00 1:35.65 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | NOGAJ Paulina GÓRECKA Marta PRICOCHI Elena ŻAK Anna DANTU Elena ROMAN Alina KASPEREK Aleksandra BERENT Małgorzata | 98 98 91 95 90 91 98 97 | WORAD UKS307 REPMOL BODEB REPMOL REPMOL H2JAS UKS307 | 1:23.50 1:16.00 1:13.00 1:11.00 1:12.00 1:13.30 1:19.00 1:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 2009-12-13 - 10:00 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SMUL Błażej MOSOŃ Piotr LEVICKÝ Filip GWÓD Mateusz SĘCZEK Szymon SIEMBIDA Norbert | 99 01 97 98 99 95 | TRLOD H2JAS HUMME H2JAS TRLOD BODEB | 1:45.67 1:35.00 1:21.34 1:33.00 1:40.00 1:50.00 | 1 2 3 4 5 6 7 8 | KALINA Radosław GRODZKI Tomasz KRAWIEC Michał FARA Kacper LEURDA Alexei RYNDAK Bartosz TOPOLSKI Arkadiusz BOCNOWSKI Maciek | 96 94 97 94 90 94 98 98 | BODEB BODEB BODEB BODEB REPMOL BODEB H2JAS BODEB | 1:16.00 1:13.00 1:09.00 1:04.00 1:06.00 1:10.00 1:14.00 1:20.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 2009-12-13 - 10:05 | Kobiet, 400m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CZAJA Barbara NIESZPOREK WIKTORIA KRÓL Oliwia PIECHOTA PAULINA MAJTCZAK PAULINA JELONEK Aleksandra | 99 99 99 99 99 96 | H2JAS 190ŁÓD TRLOD 190ŁÓD 190ŁÓD FANIE | 7:02.00 5:57.78 5:47.98 5:57.77 5:57.79 NT | 1 2 3 4 5 6 7 8 | NOGAJ Paulina ŻAK Aleksandra RYMUT Gabriela MUSIAŁ Natalia MARZEC Sara SURGA Klaudia SROCZYŃSKA Paula CISZEK Weronika | 98 97 96 95 97 96 98 97 | WORAD BODEB BODEB UNBUS ORLED BODEB BODEB BODEB | 5:44.00 5:30.00 5:09.00 4:39.00 4:50.00 5:15.00 5:41.00 5:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 2009-12-13 - 10:20 | Mêżczyzn, 400m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BREGIER Szymon CIO Filip SORDYL Mateusz SĘCZEK Szymon KARPIAK Marcel SZURA Bartosz | 01 98 99 99 99 97 | KPMZOSPLOC BODEB VIKOZ TRLOD TRLOD FANIE | 7:59.00 6:31.10 5:43.00 6:00.00 7:00.12 NT | 1 2 3 4 5 6 7 8 | TOTH Adam ŻURAWICZ Mateusz KOŁODZIEJ Szczepan PIETRZAK Dawid KOWALSKI Patryk ZACHARSKI Szymon ZWOLIŃSKI Marcin PARZYNOWSKI WOJCIECH | 97 97 93 97 97 96 97 99 | HUMME WSG BODEB WSG UNBUS UNBUS MOKAT 190ŁÓD | 5:27.55 4:50.00 4:45.00 4:30.00 4:42.20 4:49.90 5:07.00 5:30.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 2009-12-13 - 10:35 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BOBRY DĘBICA 2 PIECHOTA PAULINA,RADOMSKA SANDRA,NIEDWIECKA KATARZYNA,NIESZPOREK WIKTORIA MKS Trójka Łód 1 BOBRY DĘBICA 3 | BODEB 190ŁÓD TRLOD BODEB | NT 6:07.77 6:27.89 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 2009-12-13 - 10:45 | Mêżczyzn, 4 x 100m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BOBRY DĘBICA 3 MKS Trójka Łód 1 BOBRY DĘBICA 1 BOBRY DĘBICA 2 | BODEB TRLOD BODEB BODEB | NT 6:20.00 NT NT |