Zimowe Mistrzostwa Młodzików Okrêgu Małopolskiego Zabierzów, 12. - 13.12.2009 |
1 - ZMO Zabierzów BLOK I | 12.12.09 - 10:15 |
Konkurencja 1 12.12.09 - 10:15 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 5 | Nowaczyk Kamila Nêdza Ardianna Dobrowolska Barbara Wajda Aleksandra | 97 98 98 98 | Korona Kraków Kmita Zabierzów Korona Kraków Korona Kraków | POL POL POL POL | NT 53.20 NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Szostak Agnieszka Drewnik Aleksandra Nowak Weronika Grela Karolina Dryja Alicja Jarzyna Julia | 98 97 98 99 98 98 | Aquarius Myślenice Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 48.66 48.41 46.61 47.50 48.60 49.80 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Jamroży Kinga Grabczyńska Agnieszka Bednarz Aleksandra Ogiegło Dominika Lipowska Maria Przywara Dominika | 98 98 98 98 98 97 | Jordan Kraków Unia Tarnów CKiS Skawina Karol Wadowice Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 45.85 45.50 45.43 45.45 45.50 46.50 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Rugała Anna Gruca Nina Podgórni Marcelina Maślany Katarzyna Teul Patrycja Stanek Anna | 98 98 97 98 98 97 | Pływak Bochnia CKiS Skawina Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 44.00 43.21 42.99 43.00 43.50 44.85 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Piątek Monika Mróz Aleksandra Świderska Patrycja Sikora Sandra Widomska Katarzyna Chechelska Joanna | 97 97 97 97 98 97 | Jordan Kraków Jordan Kraków Pływak Bochnia Ósemka Oświêcim STP Nowy Sącz Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 42.68 41.80 41.50 41.52 42.00 42.90 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Wawrzusiszyn Dominika Michalczyk Urszula Suder Marta Samulik Magdalena Warmińska Daria Czekaj Anna | 97 97 97 97 98 97 | Ósemka Oświêcim Pływak Bochnia CKiS Skawina Unia Tarnów RMKS Rybnik CKiS Skawina | POL POL POL POL POL POL | 39.51 37.50 36.78 37.00 38.90 41.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12.12.09 - 10:30 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | Sendur Aleksandra Koprynia Tomasz Dudek Kamil | 98 99 97 | Korona Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków | POL POL POL | NT 51.70 57.69 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Krasoń Oskar Buczek Antoni Woźniak Wiktor Leżoń Wojciech Staniszewski Michał Kornaus Norbert | 98 98 97 98 98 98 | Jordan Kraków CKiS Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów | POL POL POL POL POL POL | 48.00 46.54 46.19 46.26 46.55 48.43 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Popiela Mateusz Kłapa Filip Stasik Arkadiusz Śnieżek Maksymilian Szwed Adrian Bogacki Filip | 97 98 98 97 98 98 | CKiS Skawina Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów RMKS Rybnik | POL POL POL POL POL POL | 45.64 45.00 44.00 44.60 45.50 46.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Hołda Karol Machno Andrzej Batko Daniel Książek Ignacy Tyrka Krzysztof Kuznoczka Juri | 98 97 97 98 98 98 | Unia Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 43.30 41.80 41.20 41.77 43.00 43.60 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Żołdak Dominik Janus Tomasz Pniak Mikołaj Trojak Jakub Cieślar Igor Lechowicz Filip | 97 97 97 97 97 97 | Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Pływak Bochnia Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 39.75 39.25 38.08 39.00 39.51 40.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12.12.09 - 10:40 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | Grządziel Natalia Radoń Sonia Konrad Monika | 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL | 48.40 44.58 45.00 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 5 | Skrzypek Malwina Michałowska Wiktoria Makocka Małgorzata Klaper Natalia | 98 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów | POL POL POL POL | 43.10 40.29 42.00 43.80 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Tutunciu Sara Lesiak Agnieszka Wcisło Karolina Kurowska Wanda Świderska Patrycja Żmudka Anna | 98 98 98 98 97 98 | Unia Tarnów Jordan Kraków Sokół Myślenice Jordan Kraków Pływak Bochnia Ósemka Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 39.80 38.10 37.71 38.00 39.00 40.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Kopp Nikoletta Jaśkiewicz Klaudia Widomska Paulina Musioł Wiktoria Kuzera Agata Stelmach Weronika | 98 97 97 98 97 97 | Aquarius Myślenice Pływak Bochnia STP Nowy Sącz RMKS Rybnik Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 36.96 34.50 33.42 34.00 35.50 37.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12.12.09 - 10:50 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | Dudek Kamil Leś Filip Raczkowski Dominik Kwiecień Jakub Sawera Krystian | 97 98 97 97 98 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL | NT 42.50 40.45 41.27 47.06 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Kuleta Jakub Tyrka Krzysztof Goleniec Łukasz Pieśniak Jakub Korzym Szymon Romański Bartłomiej | 98 98 97 97 97 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim STP Nowy Sącz Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 40.00 39.00 35.25 35.81 40.00 40.41 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Bułka Aleksander Kasparek Grzegorz Murzyn Dawid Trojak Jakub Hałas Bartłomiej Wajda Tomasz | 97 97 97 97 97 97 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Pływak Bochnia RMKS Rybnik Korona Kraków | POL POL POL POL POL POL | 34.73 33.25 32.35 33.00 33.40 35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 12.12.09 - 10:55 | Dziewcząt, 200m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | Chudaszek Angelika Drewnicka Magdalena Kowalewska Karolina Pankowska Wiktoria | 98 97 98 98 | Jordan Kraków Aquarius Myślenice Jordan Kraków CKiS Skawina | POL POL POL POL | 3:20.00 3:09.21 3:15.00 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Podgórni Marcelina Makocka Małgorzata Podyma Kinga Ocylok Dominika Korzonek Urszula Drewnik Aleksandra | 97 98 97 98 98 97 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Kmita Zabierzów Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 2:57.71 2:50.00 2:42.00 2:42.50 2:54.50 3:04.72 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Leśniewska Barbara Sudek Agnieszka Bożek Dominkia Orczykowska Wioletta Mróz Aleksandra Piątek Monika | 97 97 97 97 97 97 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Oświêcim STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 2:38.41 2:32.24 2:26.09 2:27.00 2:36.00 2:41.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 12.12.09 - 11:10 | Chłopców, 200m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | Dąbrowski Jakub Krasoń Oskar Kolba Konrad | 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL | NT 3:25.00 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Zieliński Szymon Pulkowski Mateusz Goliński Oskar Noworyta Dawid Feuer Michał Leś Filip | 98 98 98 98 98 98 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 3:05.60 3:00.00 2:46.72 2:50.00 3:05.00 3:10.25 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Piwowarski Grzegorz Bochenek Patryk Tombarkiewicz Józef Marciniec Patryk Batko Daniel Ziemianin Konrad | 98 97 97 97 97 97 | Unia Tarnów STP Nowy Sącz Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 2:44.00 2:33.00 2:26.32 2:28.50 2:37.88 2:44.48 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Misterka Krzysztof Hałas Bartłomiej Ruszkowski Kacper Chołda Łukasz Skrzypek Grzegorz Młynarczyk Adrian | 97 97 97 97 97 97 | Unia Tarnów RMKS Rybnik Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 2:25.00 2:22.00 2:18.15 2:20.00 2:24.40 2:25.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 12.12.09 - 11:30 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | Skrzypek Malwina Ślêczkowska Weronika Konrad Monika | 98 98 98 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków | POL POL POL | NT 3:09.35 3:30.00 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | Kurowska Wanda Stanek Anna Kozioł Żaklina Wątor Karolina | 98 97 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów Jordan Kraków | POL POL POL POL | 3:00.00 2:50.88 2:51.00 3:07.94 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Stelmach Weronika Kozik Anna Całka Anna Moskal Karolina Gołyźniak Karolina Mielczarek Anna | 97 98 97 97 97 98 | Jordan Kraków Pływak Bochnia Pływak Bochnia Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 2:48.44 2:45.00 2:35.00 2:44.82 2:46.15 2:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12.12.09 - 11:45 | Chłopców, 200m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | Dąbrowski Jakub Żurek Ernest Romański Bartłomiej | 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL | 3:19.68 3:15.00 3:17.27 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Juszczyk Oskar Śnieżek Maksymilian Sawera Krystian Jarmuła Miłosz Gulis Bartosz Konicki Konrad | 98 97 98 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów Jordan Kraków STP Nowy Sącz | POL POL POL POL POL POL | 3:10.00 2:56.79 2:49.17 2:53.50 3:05.00 3:15.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Wêglarz Kamil Lechowicz Artur Murzyn Dawid Wawer Mateusz Sowier Wojciech Pieśniak Jakub | 97 97 97 97 97 97 | Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 2:43.50 2:40.61 2:26.78 2:40.15 2:42.94 2:49.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 12.12.09 - 12:00 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | Bednarz Aleksandra Drewnicka Magdalena Szostak Agnieszka | 98 97 98 | CKiS Skawina Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | POL POL POL | NT 1:40.82 1:43.51 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | Nowak Weronika Ogiegło Dominika Zamachowska Wiktoria Rugała Anna Grządziel Natalia | 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Karol Wadowice Kmita Zabierzów Pływak Bochnia Jordan Kraków | POL POL POL POL POL | 1:40.49 1:37.22 1:35.60 1:36.00 1:38.19 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Chechelska Joanna Pisznot Małgorzata Radoń Sonia Michałowska Wiktoria Jarzyna Julia Wątor Karolina | 97 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:32.00 1:30.25 1:28.60 1:30.08 1:31.29 1:34.20 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Wcisło Karolina Kopp Nikoletta Grabczyńska Agnieszka Teul Patrycja Lesiak Agnieszka Żmudka Anna | 98 98 98 98 98 98 | Sokół Myślenice Aquarius Myślenice Unia Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 1:26.78 1:26.25 1:25.70 1:26.00 1:26.40 1:28.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Sikora Sandra Gruca Nina Jaśkiewicz Klaudia Warmińska Daria Kozik Anna Maślany Katarzyna | 97 98 97 98 98 98 | Ósemka Oświêcim CKiS Skawina Pływak Bochnia RMKS Rybnik Pływak Bochnia Ósemka Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 1:24.50 1:23.21 1:20.00 1:20.90 1:24.00 1:25.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Samulik Magdalena Michalczyk Urszula Widomska Paulina Całka Anna Bożek Dominkia Musioł Wiktoria | 97 97 97 97 97 98 | Unia Tarnów Pływak Bochnia STP Nowy Sącz Pływak Bochnia Unia Oświêcim RMKS Rybnik | POL POL POL POL POL POL | 1:19.00 1:17.50 1:14.44 1:17.00 1:18.22 1:19.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 12.12.09 - 12:15 | Chłopców, 100m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | Leżoń Wojciech Kuznoczka Juri Wójtowicz Maciej | 98 98 98 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Siemaszka Piekary | POL POL POL | 1:46.07 1:39.50 1:45.54 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | Staniszewski Michał Popiela Mateusz Stasik Arkadiusz Kolba Konrad Kuleta Jakub | 98 97 98 98 98 | Jordan Kraków CKiS Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL | 1:37.01 1:33.23 1:32.00 1:32.36 1:34.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Bogacki Filip Wołek Kamil Kocwa Paweł Ziemianin Konrad Kłapa Filip Buczek Antoni | 98 98 97 97 98 98 | RMKS Rybnik Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Ósemka Oświêcim CKiS Skawina | POL POL POL POL POL POL | 1:30.10 1:29.60 1:27.20 1:27.61 1:30.00 1:30.21 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Korzym Szymon Jarmuła Miłosz Sowier Wojciech Kasparek Grzegorz Żołdak Dominik Bułka Aleksander | 97 98 97 97 97 97 | STP Nowy Sącz Unia Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:23.00 1:19.30 1:19.08 1:19.27 1:22.50 1:24.47 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Wajda Tomasz Lechowicz Filip Pniak Mikołaj Janus Tomasz Goleniec Łukasz Cieślar Igor | 97 97 97 97 97 97 | Korona Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:18.88 1:18.00 1:11.48 1:17.75 1:18.25 1:18.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12.12.09 - 12:35 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 | Jordan 11 - J | Jordan Kraków | POL | 5:17.00 |
Skrzypek Malwina, Radoń Sonia, Jamroży Kinga, Jarzyna Julia |
2 | Jordan Kraków | Jordan Kraków | POL | 5:00.00 |
Mielczarek Anna, Teul Patrycja, Makocka Małgorzata, Kurowska Wanda |
3 | JORDAN 97/1 | Jordan Kraków | POL | 4:39.60 |
4 | JORDAN 97/2 | Jordan Kraków | POL | 4:56.80 |
5 | Unia Tarnów | Unia Tarnów | POL | 5:10.00 |
Kozioł Żaklina, Tutunciu Sara, Grabczyńska Agnieszka, Klaper Natalia |
6 | Kmita Zabierzów | Kmita Zabierzów | POL | NT |
Korzonek Urszula, Lipowska Maria, Ślêczkowska Weronika, Zamachowska Wiktoria |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12.12.09 - 12:40 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | POL | 5:35.00 |
Żurek Ernest, Gulis Bartosz, Feuer Michał |
3 | Jordan 11 - J1 | Jordan Kraków | POL | 5:18.00 |
Romański Bartłomiej, Batko Igor, Sawera Krystian, Goliński Oskar |
4 | Jordan 11 - J | Jordan Kraków | POL | 5:30.00 |
Kolba Konrad, Dąbrowski Jakub, Leżoń Wojciech, Wołek Kamil |
Seria 2 z 2 |
1 | Jordan Kraków | Jordan Kraków | POL | 5:10.00 |
Tyrka Krzysztof, Pulkowski Mateusz, Stasik Arkadiusz, Juszczyk Oskar |
2 | Ósemka Oświêcim | Ósemka Oświêcim | POL | 4:35.50 |
3 | JORDAN 97/1 | Jordan Kraków | POL | 4:21.10 |
4 | JORDAN 97/2 | Jordan Kraków | POL | 4:29.30 |
5 | Unia Tarnów | Unia Tarnów | POL | 4:50.00 |
<< TOP >> |
2 - ZMO Zabierzów BLOK II | 12.12.09 - 16:15 |
Konkurencja 13 12.12.09 - 16:15 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | Nowaczyk Kamila Wajda Aleksandra Zielińska Anna | 97 98 99 | Korona Kraków Korona Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL | NT 47.76 49.23 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | Dobrowolska Barbara Jankowska Justyna Dryja Alicja Chudaszek Angelika Lipiarska Zofia | 98 99 98 98 99 | Korona Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL | 47.32 42.60 39.60 42.00 44.50 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Ogiegło Dominika Drewnicka Magdalena Skrzypek Malwina Lipowska Maria Kowalewska Karolina Surdziel Zofia | 98 97 98 98 98 99 | Karol Wadowice Aquarius Myślenice Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 38.87 37.64 37.03 37.20 38.00 39.40 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Pankowska Wiktoria Tutunciu Sara Michałowska Wiktoria Zamachowska Wiktoria Wątor Karolina Bednarz Aleksandra | 98 98 98 98 98 98 | CKiS Skawina Unia Tarnów Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków CKiS Skawina | POL POL POL POL POL POL | 36.54 36.30 36.14 36.20 36.33 36.75 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Jarzyna Julia Czekaj Anna Kopp Nikoletta Gruca Nina Przywara Dominika Ocylok Dominika | 98 97 98 98 97 98 | Jordan Kraków CKiS Skawina Aquarius Myślenice CKiS Skawina Kmita Zabierzów Ósemka Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 34.91 34.23 33.69 33.87 34.30 35.25 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Podyma Kinga Korzonek Urszula Kozioł Żaklina Mielczarek Anna Wcisło Karolina Grabczyńska Agnieszka | 97 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Unia Tarnów Jordan Kraków Sokół Myślenice Unia Tarnów | POL POL POL POL POL POL | 33.50 33.30 32.30 33.00 33.42 33.50 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Leśniewska Barbara Orczykowska Wioletta Bazyl Magdalena Suder Marta Musioł Wiktoria Warmińska Daria | 97 97 97 97 98 98 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz Aquarius Myślenice CKiS Skawina RMKS Rybnik RMKS Rybnik | POL POL POL POL POL POL | 32.08 31.00 30.23 30.87 31.10 32.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12.12.09 - 16:30 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 5 | Dudek Kamil Ryś Jakub Staniszewski Michał Sendur Aleksandra | 97 99 98 98 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Korona Kraków | POL POL POL POL | 41.90 39.54 39.77 NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Popiela Mateusz Kwiecień Jakub Batko Igor Wołek Kamil Kornaus Norbert Feuer Michał | 97 97 98 98 98 98 | CKiS Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 37.65 37.09 36.54 36.88 37.50 38.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Noworyta Dawid Leś Filip Szwed Adrian Stec Kacper Bogacki Filip Ziemianin Jakub | 98 98 98 99 98 98 | Ósemka Oświêcim Kmita Zabierzów Unia Tarnów Kmita Zabierzów RMKS Rybnik Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 36.50 35.70 35.50 35.65 36.00 36.50 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Lechowicz Artur Pulkowski Mateusz Kocwa Paweł Hołda Karol Korzym Szymon Wójtowicz Maciej | 97 98 97 98 97 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Unia Tarnów STP Nowy Sącz Siemaszka Piekary | POL POL POL POL POL POL | 34.31 34.00 33.70 33.80 34.00 35.11 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Marciniec Patryk Hałas Bartłomiej Młynarczyk Adrian Bochenek Patryk Machno Andrzej Piwowarski Grzegorz | 97 97 97 97 97 98 | Ósemka Oświêcim RMKS Rybnik Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Unia Tarnów | POL POL POL POL POL POL | 33.25 31.50 31.29 31.50 32.45 33.50 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Jarmuła Miłosz Misterka Krzysztof Ruszkowski Kacper Tombarkiewicz Józef Trojak Jakub Skrzypek Grzegorz | 98 97 97 97 97 97 | Unia Tarnów Unia Tarnów Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Pływak Bochnia Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 31.14 30.40 28.89 29.25 30.50 31.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12.12.09 - 16:45 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | Dobrowolska Barbara Szostak Agnieszka Wajda Aleksandra | 98 98 98 | Korona Kraków Aquarius Myślenice Korona Kraków | POL POL POL | NT 51.10 NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | Nêdza Ardianna Drewnicka Magdalena Surdziel Zofia Zielińska Anna Lipiarska Zofia | 98 97 99 99 99 | Kmita Zabierzów Aquarius Myślenice Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL | 50.55 48.04 47.20 47.21 50.20 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Jankowska Justyna Konrad Monika Pankowska Wiktoria Ślêczkowska Weronika Grządziel Natalia Grela Karolina | 99 98 98 98 98 99 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków CKiS Skawina Kmita Zabierzów Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 45.20 44.00 42.12 42.30 44.84 45.34 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Stelmach Weronika Wątor Karolina Pisznot Małgorzata Moskal Karolina Kurowska Wanda Klaper Natalia | 97 98 98 97 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów | POL POL POL POL POL POL | 38.10 37.52 37.09 37.20 38.00 40.50 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Kozik Anna Musioł Wiktoria Całka Anna Sudek Agnieszka Gołyźniak Karolina Mielczarek Anna | 98 98 97 97 97 98 | Pływak Bochnia RMKS Rybnik Pływak Bochnia Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 36.50 35.15 33.50 34.77 35.21 36.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12.12.09 - 16:55 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | Sendur Aleksandra Koprynia Tomasz Dudek Kamil | 98 99 97 | Korona Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków | POL POL POL | NT 55.30 55.46 |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 | Batko Igor Szwed Adrian Wołek Kamil Książek Ignacy | 98 98 98 98 | Jordan Kraków Unia Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL | 46.38 43.50 43.77 46.81 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Wójtowicz Maciej Zieliński Szymon Batko Daniel Bogacki Filip Ziemianin Jakub Stec Kacper | 98 98 97 98 98 99 | Siemaszka Piekary Kmita Zabierzów Jordan Kraków RMKS Rybnik Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 43.28 43.20 42.76 43.00 43.20 43.40 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Konicki Konrad Dąbrowski Jakub Juszczyk Oskar Goliński Oskar Żurek Ernest Buczek Antoni | 98 98 98 98 98 98 | STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków CKiS Skawina | POL POL POL POL POL POL | 41.00 40.19 40.00 40.05 41.00 42.12 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Gulis Bartosz Sowier Wojciech Pieśniak Jakub Wêglarz Kamil Wawer Mateusz Piwowarski Grzegorz | 98 97 97 97 97 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Unia Tarnów | POL POL POL POL POL POL | 39.50 36.50 35.62 36.25 36.84 40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12.12.09 - 17:05 | Dziewcząt, 400m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | Radoń Sonia Chudaszek Angelika Jamroży Kinga Ślêczkowska Weronika | 98 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL | NT 6:50.00 NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Makocka Małgorzata Drewnik Aleksandra Leśniewska Barbara Stanek Anna Korzonek Urszula Kowalewska Karolina | 98 97 97 97 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 6:10.00 5:54.92 5:50.00 5:50.01 6:03.50 6:40.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Ocylok Dominika Moskal Karolina Bożek Dominkia Orczykowska Wioletta Kozioł Żaklina Podyma Kinga | 98 97 97 97 98 97 | Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Unia Oświêcim STP Nowy Sącz Unia Tarnów Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 5:42.00 5:24.77 5:04.11 5:20.00 5:35.00 5:45.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12.12.09 - 17:30 | Chłopców, 400m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Feuer Michał Żurek Ernest Raczkowski Dominik Zieliński Szymon Pulkowski Mateusz Dąbrowski Jakub | 98 98 97 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 6:25.00 6:20.00 5:55.74 6:09.50 6:20.00 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Woźniak Wiktor Bochenek Patryk Skrzypek Grzegorz Marciniec Patryk Ziemianin Konrad Juszczyk Oskar | 97 97 97 97 97 98 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 5:50.44 5:30.00 5:03.68 5:23.50 5:49.70 5:55.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Misterka Krzysztof Lechowicz Filip Chołda Łukasz Ruszkowski Kacper Młynarczyk Adrian Tombarkiewicz Józef | 97 97 97 97 97 97 | Unia Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 5:02.00 4:56.96 4:53.00 4:54.15 5:01.51 5:03.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 12.12.09 - 17:55 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | Michałowska Wiktoria Lesiak Agnieszka Tutunciu Sara | 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów | POL POL POL | NT 1:34.02 1:36.50 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | Żmudka Anna Piątek Monika Jaśkiewicz Klaudia Sudek Agnieszka Kuzera Agata Kopp Nikoletta | 98 97 97 97 97 98 | Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Pływak Bochnia Jordan Kraków Jordan Kraków Aquarius Myślenice | POL POL POL POL POL POL | 1:28.00 1:20.76 1:18.00 1:18.75 1:22.00 1:30.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 12.12.09 - 18:00 | Chłopców, 100m motylkowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | Leś Filip Kuleta Jakub Lechowicz Artur Romański Bartłomiej | 98 98 97 98 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL | 1:45.20 1:34.00 1:36.26 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | Bułka Aleksander Wajda Tomasz Murzyn Dawid Chołda Łukasz Hałas Bartłomiej Tyrka Krzysztof | 97 97 97 97 97 98 | Jordan Kraków Korona Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków RMKS Rybnik Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:20.76 1:18.28 1:09.24 1:10.40 1:19.00 1:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 12.12.09 - 18:05 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | Pisznot Małgorzata Ogiegło Dominika Szostak Agnieszka | 98 98 98 | Jordan Kraków Karol Wadowice Aquarius Myślenice | POL POL POL | 1:46.78 1:43.74 1:44.71 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | Widomska Katarzyna Grabczyńska Agnieszka Lipowska Maria Rugała Anna Nowak Weronika | 98 98 98 98 98 | STP Nowy Sącz Unia Tarnów Kmita Zabierzów Pływak Bochnia Jordan Kraków | POL POL POL POL POL | 1:40.00 1:39.00 1:36.70 1:38.00 1:39.26 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Gruca Nina Teul Patrycja Sikora Sandra Dryja Alicja Maślany Katarzyna Jamroży Kinga | 98 98 97 98 98 98 | CKiS Skawina Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Kmita Zabierzów Ósemka Oświêcim Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:35.43 1:35.00 1:33.50 1:34.20 1:35.34 1:35.98 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Wcisło Karolina Chechelska Joanna Mróz Aleksandra Czekaj Anna Podgórni Marcelina Przywara Dominika | 98 97 97 97 97 97 | Sokół Myślenice Jordan Kraków Jordan Kraków CKiS Skawina Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 1:32.69 1:32.00 1:29.50 1:31.21 1:32.05 1:33.20 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Wawrzusiszyn Dominika Samulik Magdalena Michalczyk Urszula Suder Marta Warmińska Daria Świderska Patrycja | 97 97 97 97 98 97 | Ósemka Oświêcim Unia Tarnów Pływak Bochnia CKiS Skawina RMKS Rybnik Pływak Bochnia | POL POL POL POL POL POL | 1:28.25 1:21.50 1:19.50 1:20.32 1:25.80 1:28.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 12.12.09 - 18:25 | Chłopców, 100m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | Ryś Jakub Krasoń Oskar Raczkowski Dominik | 99 98 97 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL | 1:52.30 1:48.00 1:52.19 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 5 | Woźniak Wiktor Popiela Mateusz Buczek Antoni Kornaus Norbert | 97 97 98 98 | Jordan Kraków CKiS Skawina CKiS Skawina Unia Tarnów | POL POL POL POL | 1:42.78 1:38.75 1:38.76 1:43.50 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Kuznoczka Juri Śnieżek Maksymilian Stasik Arkadiusz Książek Ignacy Kłapa Filip Staniszewski Michał | 98 97 98 98 98 98 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:36.50 1:35.64 1:34.00 1:34.63 1:36.00 1:38.15 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Machno Andrzej Janus Tomasz Trojak Jakub Cieślar Igor Żołdak Dominik Hołda Karol | 97 97 97 97 97 98 | Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Pływak Bochnia Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Unia Tarnów | POL POL POL POL POL POL | 1:28.50 1:25.15 1:23.50 1:24.26 1:25.45 1:33.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 12.12.09 - 18:35 | Dziewcząt, 200m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | Zamachowska Wiktoria Skrzypek Malwina Lesiak Agnieszka | 98 98 98 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL | 3:23.30 3:15.29 3:19.25 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | Gołyźniak Karolina Widomska Paulina Bazyl Magdalena Kuzera Agata | 97 97 97 97 | Ósemka Oświêcim STP Nowy Sącz Aquarius Myślenice Jordan Kraków | POL POL POL POL | 2:54.07 2:39.90 2:50.95 3:04.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 12.12.09 - 18:45 | Chłopców, 200m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | Kuleta Jakub Goliński Oskar Noworyta Dawid | 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim | POL POL POL | 3:20.00 3:04.08 3:10.00 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | Wawer Mateusz Pniak Mikołaj Goleniec Łukasz Kasparek Grzegorz | 97 97 97 97 | Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków | POL POL POL POL | 2:47.76 2:32.19 2:45.75 2:50.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 12.12.09 - 18:55 | Dziewcząt, 4 x 100m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 | Jordan 11 - J | Jordan Kraków | POL | 5:58.00 |
Grządziel Natalia, Nowak Weronika, Michałowska Wiktoria, Radoń Sonia |
3 | Jordan Kraków | Jordan Kraków | POL | 5:45.00 |
Mielczarek Anna, Teul Patrycja, Makocka Małgorzata, Kurowska Wanda |
4 | Unia Tarnów | Unia Tarnów | POL | 5:50.00 |
Klaper Natalia, Grabczyńska Agnieszka, Kozioł Żaklina, Tutunciu Sara |
Seria 2 z 2 |
1 | Jordan 11 - J | Jordan Kraków | POL | 5:34.50 |
Wątor Karolina, Jamroży Kinga, Lesiak Agnieszka, Pisznot Małgorzata |
2 | JORDAN 97/2 | Jordan Kraków | POL | 5:28.30 |
3 | Pływak Bochnia | Pływak Bochnia | POL | 5:12.00 |
Całka Anna, Świderska Patrycja, Jaśkiewicz Klaudia, Michalczyk Urszula |
4 | JORDAN 97/1 | Jordan Kraków | POL | 5:12.10 |
5 | Ósemka Oświêcim | Ósemka Oświêcim | POL | 5:29.50 |
Gołyźniak Karolina, Wawrzusiszyn Dominika, Sikora Sandra, Ocylok Dominika |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 12.12.09 - 19:10 | Chłopców, 4 x 100m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 | Kmita Zabierzów | Kmita Zabierzów | POL | NT |
Zieliński Szymon, Kuznoczka Juri, Leś Filip, Ziemianin Jakub |
3 | Jordan 11 - J | Jordan Kraków | POL | 6:00.00 |
Dąbrowski Jakub, Staniszewski Michał, Wołek Kamil, Kolba Konrad |
4 | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | POL | 6:20.00 |
Żurek Ernest, Krasoń Oskar, Kuleta Jakub, Pulkowski Mateusz |
Seria 2 z 2 |
1 | Jordan Kraków | Jordan Kraków | POL | 5:50.00 |
Gulis Bartosz, Stasik Arkadiusz, Tyrka Krzysztof, Juszczyk Oskar |
2 | Ósemka Oświêcim | Ósemka Oświêcim | POL | 5:05.00 |
Wêglarz Kamil, Janus Tomasz, Goleniec Łukasz, Ruszkowski Kacper |
3 | JORDAN 97/1 | Jordan Kraków | POL | 4:45.10 |
4 | JORDAN 97/2 | Jordan Kraków | POL | 5:01.20 |
5 | Jordan 11 - J | Jordan Kraków | POL | 5:47.00 |
Romański Bartłomiej, Książek Ignacy, Goliński Oskar, Batko Igor |
6 | Unia Tarnów | Unia Tarnów | POL | 5:50.00 |
Piwowarski Grzegorz, Hołda Karol, Jarmuła Miłosz, Szwed Adrian |
<< TOP >> |
3 - ZMO Zabierzów BLOK III | 13.12.09 - 10:15 |
Konkurencja 27 13.12.09 - 10:15 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | Nêdza Ardianna Zielińska Anna Lipiarska Zofia | 98 99 99 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | POL POL POL | 1:49.60 1:41.20 1:45.40 |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 | Jankowska Justyna Chudaszek Angelika Surdziel Zofia Grela Karolina | 99 98 99 99 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL | 1:36.20 1:35.00 1:35.50 1:36.50 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalewska Karolina Lipowska Maria Żmudka Anna Filip Patrycja Zamachowska Wiktoria Dryja Alicja | 98 98 98 97 98 98 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Ósemka Oświêcim Unia Tarnów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 1:29.00 1:25.60 1:25.00 1:25.00 1:27.65 1:30.20 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Przywara Dominika Makocka Małgorzata Ocylok Dominika Kurowska Wanda Klaper Natalia Tutunciu Sara | 97 98 98 98 98 98 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Unia Tarnów Unia Tarnów | POL POL POL POL POL POL | 1:21.20 1:20.00 1:15.60 1:16.00 1:20.50 1:21.40 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Kuzera Agata Leśniewska Barbara Orczykowska Wioletta Bazyl Magdalena Podyma Kinga Korzonek Urszula | 97 97 97 97 97 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz Aquarius Myślenice Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 1:15.00 1:10.80 1:07.90 1:08.54 1:15.00 1:15.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 13.12.09 - 10:30 | Chłopców, 100m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Ryś Jakub Kwiecień Jakub Kolba Konrad Romański Bartłomiej Koprynia Tomasz Stec Kacper | 99 97 98 98 99 99 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 1:40.50 1:27.69 1:25.14 1:25.17 1:33.42 1:40.89 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Batko Igor Leś Filip Wołek Kamil Kornaus Norbert Feuer Michał Krasoń Oskar | 98 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Unia Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:24.55 1:22.41 1:20.00 1:21.50 1:24.00 1:25.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Pulkowski Mateusz Noworyta Dawid Korzym Szymon Sawera Krystian Kocwa Paweł Szwed Adrian | 98 98 97 98 97 98 | Jordan Kraków Ósemka Oświêcim STP Nowy Sącz Jordan Kraków Kmita Zabierzów Unia Tarnów | POL POL POL POL POL POL | 1:19.00 1:18.00 1:14.00 1:17.14 1:18.65 1:20.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Bochenek Patryk Wajda Tomasz Ruszkowski Kacper Misterka Krzysztof Jarmuła Miłosz Marciniec Patryk | 97 97 97 97 98 97 | STP Nowy Sącz Korona Kraków Ósemka Oświêcim Unia Tarnów Unia Tarnów Ósemka Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 1:11.00 1:08.60 1:03.04 1:06.50 1:10.50 1:13.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 13.12.09 - 10:45 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | Grządziel Natalia Filip Patrycja Konrad Monika | 98 97 98 | Jordan Kraków Unia Tarnów Jordan Kraków | POL POL POL | NT 1:35.00 1:38.00 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | Jarzyna Julia Pisznot Małgorzata Klaper Natalia Ślêczkowska Weronika | 98 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL | 1:30.20 1:27.81 1:29.00 1:32.50 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Mielczarek Anna Gołyźniak Karolina Całka Anna Sudek Agnieszka Kozik Anna Kozioł Żaklina | 98 97 97 97 98 98 | Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Pływak Bochnia Jordan Kraków Pływak Bochnia Unia Tarnów | POL POL POL POL POL POL | 1:21.00 1:17.11 1:12.50 1:12.62 1:20.00 1:24.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 13.12.09 - 10:55 | Chłopców, 100m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | Leżoń Wojciech Konicki Konrad Sawera Krystian Żurek Ernest Ziemianin Jakub | 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL | NT 1:31.00 1:29.45 1:31.00 1:36.50 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Juszczyk Oskar Śnieżek Maksymilian Gulis Bartosz Zieliński Szymon Raczkowski Dominik Goliński Oskar | 98 97 98 98 97 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:28.00 1:26.27 1:24.00 1:25.40 1:27.94 1:28.07 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Piwowarski Grzegorz Skrzypek Grzegorz Pieśniak Jakub Lechowicz Artur Ziemianin Konrad Bułka Aleksander | 98 97 97 97 97 97 | Unia Tarnów Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:22.00 1:17.82 1:16.84 1:17.68 1:19.27 1:23.85 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Wawer Mateusz Kasparek Grzegorz Murzyn Dawid Tombarkiewicz Józef Sowier Wojciech Wêglarz Kamil | 97 97 97 97 97 97 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 1:16.10 1:12.58 1:09.71 1:12.17 1:15.90 1:16.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 13.12.09 - 11:05 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Radoń Sonia Widomska Katarzyna Teul Patrycja Rugała Anna Jamroży Kinga Nowak Weronika | 98 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Pływak Bochnia Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 3:38.98 3:29.00 3:20.00 3:20.00 3:30.01 3:50.77 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Podgórni Marcelina Świderska Patrycja Piątek Monika Sikora Sandra Chechelska Joanna Maślany Katarzyna | 97 97 97 97 97 98 | Jordan Kraków Pływak Bochnia Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Ósemka Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 3:17.41 3:15.00 3:09.14 3:12.50 3:16.48 3:20.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Wawrzusiszyn Dominika Michalczyk Urszula Bazyl Magdalena Widomska Paulina Samulik Magdalena Mróz Aleksandra | 97 97 97 97 97 97 | Ósemka Oświêcim Pływak Bochnia Aquarius Myślenice STP Nowy Sącz Unia Tarnów Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 3:07.15 2:54.00 2:49.46 2:53.54 3:00.50 3:07.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 13.12.09 - 11:25 | Chłopców, 200m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | Kolba Konrad Kuznoczka Juri Woźniak Wiktor Leżoń Wojciech | 98 98 97 98 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL | 3:48.48 3:30.20 3:34.93 3:50.74 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Hołda Karol Stasik Arkadiusz Kłapa Filip Tyrka Krzysztof Batko Daniel Książek Ignacy | 98 98 98 98 97 98 | Unia Tarnów Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 3:27.00 3:20.00 3:20.00 3:20.00 3:23.07 3:27.14 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Goleniec Łukasz Janus Tomasz Pniak Mikołaj Cieślar Igor Żołdak Dominik Machno Andrzej | 97 97 97 97 97 97 | Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 3:09.00 3:07.50 2:50.49 3:01.91 3:08.50 3:19.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 13.12.09 - 11:40 | Dziewcząt, 800m dowolny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | Drewnik Aleksandra Stanek Anna Bożek Dominkia Moskal Karolina Stelmach Weronika | 97 97 97 97 97 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL | 12:03.30 11:16.42 10:28.50 11:11.34 11:20.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 13.12.09 - 11:50 | Chłopców, 800m dowolny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | Lechowicz Filip Chołda Łukasz Młynarczyk Adrian Marciniec Patryk | 97 97 97 97 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim | POL POL POL POL | 10:37.06 10:10.70 10:36.12 11:00.00 |