Mistrzostwa Opolskiego OZP w Pływaniu Kêdzierzyn, 18. - 19.12.2009 |
Konkurencja 1 18.12.09 | Kobiet, 50m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 26.04 26.04 | BOCHYDSKA, Sonia BOCHYDSKA, Sonia | JUKLU JUKLU | Gorzow Wlkp. Gorzow Wlkp. | 30.11.08 30.11.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | BARYCKA, Patrycja PARYS, Natalia MACHULA, Ewelina | 98 98 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień | 42.50 37.02 37.91 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | TYLICKA, Karolina CZAJKOWSKA, Julia SOFIŃSKA, Martyna TROJANOWSKA, Zuzanna GUZY, Amanda GADZIŃSKA, Magdalena | 95 98 98 98 95 95 | MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole | 34.00 33.57 33.50 33.54 33.88 34.50 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BRY, Marcelina SZLAGOR, MAGDALENA GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra JANUSZKIEWICZ, Wiktoria KASZCZYSZYN, Paulina MYCAK, Katarzyna | 98 97 98 96 96 98 | MKS ZRYW Opole Junior DOKiS VEGA Dobrodzień MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 33.20 32.00 30.98 31.87 33.19 33.46 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SPROSKA, Magdalena NOWAK, Alicja PAWLACZEK, Natalia KRZEMIŃSKA, Mariola PORAŃSKA, Marlena CHRZĽSTOWSKA, Natalia | 97 93 93 92 95 97 | MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole | 30.54 28.16 26.60 28.00 28.98 30.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 18.12.09 | Mêżczyzn, 50m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 23.95 23.95 | SKORULSKI, Maciej SKORULSKI, Maciej | MMKED MMKED | Plock Plock | 6.11.09 6.11.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | POPIEL, Szymon MAJEWICZ, Szymon GAJEWSKI, Szymon | 97 97 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 40.90 37.32 37.42 |
Seria 2 z 6 |
2 3 4 5 | KONDRACIUK, Łukasz OSOWSKI, Bartosz ZIMOCH, Jan CUPRY, Aleksander | 97 97 97 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 35.80 34.90 35.70 36.55 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MIELCZAREK, Szymon MIŁOWSKI, Jakub POŁĽCARZ, Aleksander WOCHNIK, Łukasz GORGOSZ, Paweł FEDEREWICZ, Jakub | 97 97 96 96 98 98 | MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Zdzieszowice DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole | 34.42 33.07 31.11 32.80 33.73 34.57 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | RYBAK, Łukasz SZCZERBA, Łukasz BODZIOCH, Karol SIERNY, Radosław NOWAK, Radosław POLA, Mateusz | 96 96 97 96 97 95 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Zdzieszowice | 30.35 29.37 29.00 29.33 29.73 30.80 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ADAMCZYK, Przemysław ŁACINA, Krzysztof GLADYSZ, Marcin GAJEWSKI, BARTŁOMIEJ GAJEWSKI, Bartosz KAMIŃSKI, Krzysztof | 95 95 95 95 95 95 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Zdzieszowice Junior MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 28.19 27.47 27.06 27.13 27.76 28.46 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | STEFANIUK, Jakub LEMEK, ANDRZEJ URSATYEV, Stanisław PYKA, Tomasz LENARTOWICZ, Alan NAKONIECZNY, MARCIN | 96 95 91 92 93 94 | MKS ZRYW Opole Junior MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole Junior | 26.80 26.00 25.26 25.32 26.57 27.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 18.12.09 | Kobiet, 50m klasyczny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 33.77 33.77 | POLOCZEK, Natalia POLOCZEK, Natalia | ZROPO ZROPO | Oswiecim Oswiecim | 30.1.09 30.1.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | PARYS, Natalia KUBUSZEWSKA, Nikola TYLICKA, Karolina BARYCKA, Patrycja | 98 95 95 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Zdzieszowice MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole | 48.42 43.00 44.00 53.10 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | DĽBEK, Sara WILK, PATRYCJA NIEDWIEDZKA, Małgorzata GREGLAK, Marta GADZIŃSKA, Magdalena CZAJKOWSKA, Julia | 97 97 97 97 95 98 | DOKiS VEGA Dobrodzień Junior MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 42.22 42.00 38.95 40.23 42.00 42.68 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KIJAK, Katarzyna MACHAJ, Karolina POLOCZEK, Natalia PAWLISZ, Agata KALEMBA, KAJA BRZEZINA, Oliwia | 96 95 91 95 94 97 | MKS ZRYW Opole MMKS Zdzieszowice MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole Junior DOKiS VEGA Dobrodzień | 37.70 36.00 33.37 34.67 37.34 38.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 18.12.09 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 28.67 28.67 | STACHURA, Maciej STACHURA, Maciej | ZROPO ZROPO | Oswiecim Oswiecim | 30.1.09 30.1.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | KUCZERA, Piotr KLIMOWICZ, Tomasz POPIEL, Szymon CUPRY, Aleksander | 98 97 97 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 47.42 46.59 47.00 48.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KONDRACIUK, Łukasz ZIMOCH, Jan OSOWSKI, Bartosz POLA, Mateusz PIOSEK, Krzysztof MAJEWICZ, Szymon | 97 97 97 95 98 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Zdzieszowice DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole | 46.00 45.37 44.20 45.00 45.72 46.40 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | MIŁOWSKI, Jakub KAMIŃSKI, Krzysztof URSATYEV, Stanisław WAĆKOWSKI, Przemysław GLADYSZ, Marcin KOVALSKYY, Andrij | 97 95 91 96 95 96 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Zdzieszowice DOKiS VEGA Dobrodzień | 41.28 38.68 32.77 38.28 39.00 42.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 18.12.09 | Kobiet, 100m motylkowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 1:02.12 1:02.12 | NOWACKA, Aleksandra NOWACKA, Aleksandra | ZROPO ZROPO | Gorzow Wlkp. Gorzow Wlkp. | 30.11.08 30.11.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | KOLECEK, Natalia SŁOWIK, Marta STRZODA, Weronika | 97 97 97 | DOKiS VEGA Dobrodzień MKS ZRYW Opole DOKiS VEGA Dobrodzień | 1:30.52 1:22.10 1:30.30 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | KALEMBA, KAJA SPROSKA, Magdalena PORAŃSKA, Marlena SIENKIEWICZ, Anna TOMALA, Aleksandra | 94 97 95 95 97 | Junior MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:19.00 1:14.46 1:10.34 1:11.89 1:16.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 18.12.09 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 56.68 56.68 | STACHURA, Maciej STACHURA, Maciej | ZROPO ZROPO | Opole Opole | 6.11.09 6.11.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | GAJEWSKI, Szymon FEDEREWICZ, Jakub SIERNY, Radosław SKORULSKI, Jakub SÓWKA, Denis KLIMOWICZ, Tomasz | 98 98 96 97 98 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:39.98 1:23.98 1:13.93 1:19.60 1:25.97 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | ŁACINA, Krzysztof STEFANIUK, Jakub SZCZEPANIAK, Tomasz GAJEWSKI, Bartosz GAJEWSKI, BARTŁOMIEJ GRUDZIECKI, Remigiusz | 95 96 91 95 95 97 | MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole Junior MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:05.27 1:04.18 57.16 1:04.08 1:05.00 1:11.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 18.12.09 | Kobiet, 200m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 2:00.46 2:00.46 | PAWLACZEK, Natalia PAWLACZEK, Natalia | ZROPO ZROPO | Gorzow Wlkp. Gorzow Wlkp. | 30.11.08 30.11.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | MACHULA, Ewelina SOFIŃSKA, Martyna MYCAK, Katarzyna | 97 98 98 | DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 3:02.30 2:45.67 2:58.27 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | KASZCZYSZYN, Paulina BRY, Marcelina JANUSZKIEWICZ, Wiktoria FRONCZAK, Aleksandra NIEDWIEDZKA, Małgorzata | 96 98 96 95 97 | MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole | 2:43.00 2:40.54 2:36.43 2:37.00 2:41.30 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | CHRZĽSTOWSKA, Natalia RASIŃSKA, Daria PAWLACZEK, Natalia KRZEMIŃSKA, Mariola SIENKIEWICZ, Anna SŁOWIK, Marta | 97 95 93 92 95 97 | MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole | 2:28.38 2:16.46 2:00.50 2:11.40 2:20.00 2:30.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 18.12.09 | Mêżczyzn, 200m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 1:54.44 1:54.44 | KOT, Maciej KOT, Maciej | JUKLU JUKLU | Oswiecim Oswiecim | 30.1.09 30.1.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | SKORULSKI, Jakub NOWAK, Radosław WAĆKOWSKI, Przemysław GORGOSZ, Paweł | 97 97 96 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień | 2:33.48 2:24.42 2:30.00 2:38.70 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | GAJEWSKI, Jêdrzej LEMEK, ANDRZEJ KOT, MACIEJ KOTLEWSKI, Michał NAKONIECZNY, MARCIN SZCZERBA, Łukasz | 96 95 91 94 94 96 | MMKS Kêdzierzyn-Kole Junior Junior MKS ZRYW Opole Junior MKS ZRYW Opole | 2:21.08 2:06.00 1:54.00 1:57.78 2:08.00 2:21.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 18.12.09 | Kobiet, 200m grzbietowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 2:16.86 2:16.86 | ZUKOWSKA, Paula ZUKOWSKA, Paula | ZROPO ZROPO | Lublin Lublin | 14.3.09 14.3.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | TROJANOWSKA, Zuzanna KWIRING, WIKTORIA GUZY, Amanda | 98 97 95 | MMKS Kêdzierzyn-Kole Junior DOKiS VEGA Dobrodzień | 3:02.17 2:50.00 2:58.59 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | TOMALA, Aleksandra MACIUCH, Karolina PRAŻMOWSKA, Aleksandra GAWORSKA, Martyna GAMBU, Martyna GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra | 97 96 95 95 97 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień DOKiS VEGA Dobrodzień | 2:45.29 2:32.62 2:26.38 2:31.79 2:45.26 2:47.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 18.12.09 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 2:04.50 2:04.50 | STACHURA, Maciej STACHURA, Maciej | ZROPO ZROPO | Opole Opole | 7.11.09 7.11.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | WOCHNIK, Łukasz POŁĽCARZ, Aleksander MIELCZAREK, Szymon | 96 96 97 | MMKS Zdzieszowice MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole | 3:20.00 2:47.56 2:53.09 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | ANDRUSIÓW, Patryk CAPIGA, Filip WILKOWSKI, Sławomir BODZIOCH, Karol | 96 91 95 97 | MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole | 2:35.19 2:06.44 2:21.58 2:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 18.12.09 | Kobiet, 400m zmienny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 4:43.75 4:43.75 | ZUKOWSKA, Paula ZUKOWSKA, Paula | ZROPO ZROPO | Wladyslawowo Wladyslawowo | 30.1.09 30.1.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | STRZODA, Weronika FRONCZAK, Aleksandra RASIŃSKA, Daria MACHAJ, Karolina GAMBU, Martyna DĽBEK, Sara | 97 95 95 95 97 97 | DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Zdzieszowice DOKiS VEGA Dobrodzień DOKiS VEGA Dobrodzień | 6:45.24 6:20.00 5:30.00 6:10.00 6:32.64 6:58.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 18.12.09 | Mêżczyzn, 400m zmienny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 4:23.35 4:23.35 | STACHURA, Maciej STACHURA, Maciej | ZROPO ZROPO | Oswiecim Oswiecim | 30.1.09 30.1.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
3 4 | ADAMCZYK, Przemysław GRUDZIECKI, Remigiusz | 95 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 5:45.53 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 18.12.09 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP | 4:18.28 | MKS ZRYW Opole | ZROPO | Gorzow Wlkp. | 30.11.08 |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | MMKS Kêdzierzyn-Kole 1 MKS ZRYW Opole 1 MKS ZRYW Opole 2 DOKiS VEGA Dobrodzień 1 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole DOKiS VEGA Dobrodzień | 4:30.00 4:14.43 4:28.38 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 18.12.09 | Mêżczyzn, 4 x 100m zmienny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP | 4:09.06 | MKS ZRYW Opole | ZROPO | Skierniewice | 28.1.07 |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | MMKS Kêdzierzyn-Kole 3 MMKS Kêdzierzyn-Kole 1 MKS ZRYW Opole 1 MKS ZRYW Opole 2 DOKiS VEGA Dobrodzień 1 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole DOKiS VEGA Dobrodzień | NT 4:25.00 4:04.01 4:19.40 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 19.12.09 | Kobiet, 50m motylkowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 28.83 28.83 | BOCHYDSKA, Sonia BOCHYDSKA, Sonia | JUKLU JUKLU | Augustow Augustow | 30.9.06 30.9.06 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | TYLICKA, Karolina MYCAK, Katarzyna BRY, Marcelina | 95 98 98 | MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole | 42.00 38.89 39.01 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | STRZODA, Weronika SŁOWIK, Marta KALEMBA, KAJA KIJAK, Katarzyna SOFIŃSKA, Martyna KOLECEK, Natalia | 97 97 94 96 98 97 | DOKiS VEGA Dobrodzień MKS ZRYW Opole Junior MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień | 37.76 36.00 34.20 35.60 37.36 38.86 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | TOMALA, Aleksandra KRZEMIŃSKA, Mariola PORAŃSKA, Marlena SPROSKA, Magdalena PAWLISZ, Agata SZLAGOR, MAGDALENA | 97 92 95 97 95 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole Junior | 33.99 32.18 31.69 31.87 33.12 34.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 19.12.09 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP Top Times OOZP | 26.51 26.51 26.51 | SZCZEPANIAK, Tomasz SZCZEPANIAK, Tomasz SZCZEPANIAK, Tomasz | ZROPO ZROPO ZROPO | Warszawa Warszawa Oswiecim | 19.12.08 19.12.08 31.1.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | CUPRY, Aleksander KUCZERA, Piotr GAJEWSKI, Szymon | 98 98 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 46.00 43.20 44.99 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | PIOSEK, Krzysztof SÓWKA, Denis SKORULSKI, Jakub FEDEREWICZ, Jakub MIELCZAREK, Szymon KLIMOWICZ, Tomasz | 98 98 97 98 97 97 | DOKiS VEGA Dobrodzień DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 40.64 36.41 35.96 36.04 38.68 41.53 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KAMIŃSKI, Krzysztof NAKONIECZNY, MARCIN GAJEWSKI, Bartosz GLADYSZ, Marcin SIERNY, Radosław BODZIOCH, Karol | 95 94 95 95 96 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole Junior MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole | 32.12 30.00 29.43 30.00 31.73 33.85 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | STEFANIUK, Jakub LEMEK, ANDRZEJ SZCZEPANIAK, Tomasz PYKA, Tomasz URSATYEV, Stanisław GAJEWSKI, BARTŁOMIEJ | 96 95 91 92 91 95 | MKS ZRYW Opole Junior MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole Junior | 28.80 28.00 26.51 27.29 28.10 29.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 19.12.09 | Kobiet, 50m grzbietowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 30.39 30.39 | POSADKA, Ewa POSADKA, Ewa | ZROPO ZROPO | Gorzow Gorzow | 26.11.05 26.11.05 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | BARYCKA, Patrycja MACHULA, Ewelina KASZCZYSZYN, Paulina TYLICKA, Karolina PARYS, Natalia | 98 97 96 95 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień MKS ZRYW Opole MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT 44.76 40.00 42.00 48.35 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | KWIRING, WIKTORIA GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra MACIUCH, Karolina PRAŻMOWSKA, Aleksandra JANUSZKIEWICZ, Wiktoria GUZY, Amanda | 97 98 96 95 96 95 | Junior DOKiS VEGA Dobrodzień DOKiS VEGA Dobrodzień MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole DOKiS VEGA Dobrodzień | 39.00 35.76 33.23 33.32 36.78 39.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 19.12.09 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 26.96 26.96 | STACHURA, Maciej STACHURA, Maciej | ZROPO ZROPO | Bochnia Bochnia | 10.10.09 10.10.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | MAJEWICZ, Szymon CUPRY, Aleksander WOCHNIK, Łukasz | 97 98 96 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Zdzieszowice | NT 42.00 42.00 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | KUCZERA, Piotr BODZIOCH, Karol POŁĽCARZ, Aleksander POLA, Mateusz | 98 97 96 95 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole MMKS Zdzieszowice | 38.68 36.50 36.82 39.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | RYBAK, Łukasz ANDRUSIÓW, Patryk URSATYEV, Stanisław WILKOWSKI, Sławomir STEFANIUK, Jakub GAJEWSKI, Jêdrzej | 96 96 91 95 96 96 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 34.59 34.00 32.44 33.29 34.00 34.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 19.12.09 | Kobiet, 400m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 4:12.91 4:12.91 | ZUKOWSKA, Paula ZUKOWSKA, Paula | ZROPO ZROPO | Wladyslawowo Wladyslawowo | 31.1.09 31.1.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | TROJANOWSKA, Zuzanna STRZODA, Weronika SOFIŃSKA, Martyna | 98 97 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole | 6:10.28 5:30.31 5:58.86 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | GAMBU, Martyna MACIUCH, Karolina RASIŃSKA, Daria SIENKIEWICZ, Anna CHRZĽSTOWSKA, Natalia | 97 96 95 95 97 | DOKiS VEGA Dobrodzień DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole | 5:24.58 4:51.74 4:46.63 4:48.90 5:14.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 19.12.09 | Mêżczyzn, 400m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 4:01.80 4:01.80 | KOT, Maciej KOT, Maciej | JUKLU JUKLU | Oswiecim Oswiecim | 31.1.09 31.1.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | SKORULSKI, Jakub GAJEWSKI, Jêdrzej NOWAK, Radosław | 97 96 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień | 5:20.03 4:57.16 5:03.78 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | NAKONIECZNY, MARCIN GAJEWSKI, Bartosz KOT, MACIEJ KOTLEWSKI, Michał ŁACINA, Krzysztof | 94 95 91 94 95 | Junior MMKS Kêdzierzyn-Kole Junior MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole | 4:40.00 4:32.87 4:00.00 4:13.53 4:39.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 19.12.09 | Kobiet, 200m klasyczny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 2:34.97 2:34.97 | STPIED, Marta STPIED, Marta | MMKED MMKED | Gorzow Gorzow | 29.1.05 29.1.05 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | CZAJKOWSKA, Julia KUBUSZEWSKA, Nikola KOLECEK, Natalia | 98 95 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Zdzieszowice DOKiS VEGA Dobrodzień | 3:38.31 3:16.00 3:28.12 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | GADZIŃSKA, Magdalena BRZEZINA, Oliwia GREGLAK, Marta PRAŻMOWSKA, Aleksandra WILK, PATRYCJA DĽBEK, Sara | 95 97 97 95 97 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole Junior DOKiS VEGA Dobrodzień | 3:11.00 3:07.06 3:00.13 3:02.00 3:10.00 3:14.13 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KALEMBA, KAJA KIJAK, Katarzyna PAWLISZ, Agata GAWORSKA, Martyna MACHAJ, Karolina NIEDWIEDZKA, Małgorzata | 94 96 95 95 95 97 | Junior MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole | 2:57.20 2:52.78 2:43.57 2:47.06 2:55.00 2:57.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 19.12.09 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 2:15.23 2:15.23 | STACHURA, Maciej STACHURA, Maciej | ZROPO ZROPO | Oswiecim Oswiecim | 31.1.09 31.1.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | KLIMOWICZ, Tomasz ZIMOCH, Jan PIOSEK, Krzysztof | 97 97 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień | 3:27.83 3:20.00 3:23.25 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | KOVALSKYY, Andrij WAĆKOWSKI, Przemysław STACHURA, Maciej ADAMCZYK, Przemysław MIŁOWSKI, Jakub | 96 96 91 95 97 | DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 3:18.24 2:56.50 2:10.35 2:55.37 3:14.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 19.12.09 | Kobiet, 200m zmienny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 2:15.90 2:15.90 | ZUKOWSKA, Paula ZUKOWSKA, Paula | ZROPO ZROPO | Wladyslawowo Wladyslawowo | 31.1.09 31.1.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | KUBUSZEWSKA, Nikola MACHAJ, Karolina GAWORSKA, Martyna SPROSKA, Magdalena FRONCZAK, Aleksandra | 95 95 95 97 95 | MMKS Zdzieszowice MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Zdzieszowice | 3:12.00 2:52.00 2:35.59 2:42.00 3:05.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 19.12.09 | Mêżczyzn, 200m zmienny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 2:04.65 2:04.65 | STACHURA, Maciej STACHURA, Maciej | ZROPO ZROPO | Gorzow Wlkp. Gorzow Wlkp. | 27.11.08 27.11.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | SIERNY, Radosław SZCZERBA, Łukasz WAĆKOWSKI, Przemysław RYBAK, Łukasz SÓWKA, Denis | 96 96 96 96 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień | 3:01.21 2:56.63 2:43.37 2:50.71 2:57.76 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | GAJEWSKI, BARTŁOMIEJ WILKOWSKI, Sławomir SZCZEPANIAK, Tomasz KOTLEWSKI, Michał LEMEK, ANDRZEJ GRUDZIECKI, Remigiusz | 95 95 91 94 95 97 | Junior MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole Junior MMKS Kêdzierzyn-Kole | 2:40.00 2:26.04 2:07.55 2:20.28 2:34.00 2:42.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 19.12.09 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP | 3:53.21 | MKS ZRYW Opole | ZROPO | Gorzow Wlkp. | 27.11.08 |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | MMKS Kêdzierzyn-Kole 3 MMKS Kêdzierzyn-Kole 1 MKS ZRYW Opole 1 MKS ZRYW Opole 2 DOKiS VEGA Dobrodzień 1 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole DOKiS VEGA Dobrodzień | NT 4:15.06 3:53.21 4:05.21 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 19.12.09 | Mêżczyzn, 4 x 100m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP | 3:41.85 | MKS ZRYW Opole | ZROPO | Opole | 7.11.09 |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | MKS ZRYW Opole 2 MKS ZRYW Opole 1 MMKS Kêdzierzyn-Kole 1 DOKiS VEGA Dobrodzień 1 | MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień | 4:01.56 3:43.75 3:56.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 19.12.09 | Kobiet, 200m motylkowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 2:13.94 2:13.94 | NOWACKA, Aleksandra NOWACKA, Aleksandra | ZROPO ZROPO | Gorzow Wlkp. Gorzow Wlkp. | 27.11.08 27.11.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 | TOMALA, Aleksandra RASIŃSKA, Daria SŁOWIK, Marta | 97 95 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole | 3:09.52 2:36.87 3:05.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 19.12.09 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 2:03.98 2:03.98 | SZCZEPANIAK, Tomasz SZCZEPANIAK, Tomasz | ZROPO ZROPO | Gorzow Wlkp. Gorzow Wlkp. | 29.11.08 29.11.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | FEDEREWICZ, Jakub SZCZEPANIAK, Tomasz GAJEWSKI, Bartosz SKORULSKI, Jakub | 98 91 95 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 3:20.19 2:03.98 2:22.82 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 19.12.09 | Kobiet, 100m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 56.49 56.49 | PAWLACZEK, Natalia PAWLACZEK, Natalia | ZROPO ZROPO | Wroclaw Wroclaw | 15.11.08 15.11.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | MACHULA, Ewelina KUBUSZEWSKA, Nikola PARYS, Natalia | 97 95 98 | DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:25.92 1:18.00 1:21.08 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | FRONCZAK, Aleksandra KASZCZYSZYN, Paulina GUZY, Amanda CZAJKOWSKA, Julia GADZIŃSKA, Magdalena | 95 96 95 98 95 | MMKS Zdzieszowice MKS ZRYW Opole DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:15.00 1:14.71 1:13.29 1:14.19 1:15.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | MYCAK, Katarzyna JANUSZKIEWICZ, Wiktoria SZLAGOR, MAGDALENA GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra SŁOWIK, Marta BRY, Marcelina | 98 96 97 98 97 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole Junior DOKiS VEGA Dobrodzień MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole | 1:10.64 1:09.43 1:09.00 1:09.35 1:10.02 1:12.11 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | CHRZĽSTOWSKA, Natalia GAWORSKA, Martyna PAWLACZEK, Natalia PORAŃSKA, Marlena SPROSKA, Magdalena PAWLISZ, Agata | 97 95 93 95 97 95 | MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:07.31 1:03.62 57.00 1:02.72 1:05.39 1:07.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 19.12.09 | Mêżczyzn, 100m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 53.65 53.65 | SKORULSKI, Maciej SKORULSKI, Maciej | MMKED MMKED | Gorzow Wlkp. Gorzow Wlkp. | 28.11.08 28.11.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | MAJEWICZ, Szymon GAJEWSKI, Szymon KONDRACIUK, Łukasz | 97 98 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:34.00 1:24.06 1:28.23 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | SÓWKA, Denis MIŁOWSKI, Jakub POLA, Mateusz GORGOSZ, Paweł WOCHNIK, Łukasz | 98 97 95 98 96 | DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Zdzieszowice DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Zdzieszowice | 1:15.64 1:14.55 1:14.00 1:14.51 1:15.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | GRUDZIECKI, Remigiusz NOWAK, Radosław GLADYSZ, Marcin BODZIOCH, Karol POŁĽCARZ, Aleksander RYBAK, Łukasz | 97 97 95 97 96 96 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Zdzieszowice MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:06.48 1:04.75 1:04.50 1:04.63 1:06.11 1:06.56 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ADAMCZYK, Przemysław KAMIŃSKI, Krzysztof ŁACINA, Krzysztof GAJEWSKI, BARTŁOMIEJ SIERNY, Radosław SZCZERBA, Łukasz | 95 95 95 95 96 96 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole Junior MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole | 1:04.01 1:02.53 58.92 1:00.00 1:03.95 1:04.22 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | NAKONIECZNY, MARCIN LEMEK, ANDRZEJ SKORULSKI, Maciej KOTLEWSKI, Michał URSATYEV, Stanisław STEFANIUK, Jakub | 94 95 91 94 91 96 | Junior Junior MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole | 58.00 56.00 52.99 55.27 56.83 58.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 19.12.09 | Kobiet, 100m grzbietowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 1:06.18 1:06.18 | ZUKOWSKA, Paula ZUKOWSKA, Paula | ZROPO ZROPO | Raciborz Raciborz | 16.3.08 16.3.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | GUZY, Amanda KWIRING, WIKTORIA GAMBU, Martyna FRONCZAK, Aleksandra TROJANOWSKA, Zuzanna KUBUSZEWSKA, Nikola | 95 97 97 95 98 95 | DOKiS VEGA Dobrodzień Junior DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Zdzieszowice | 1:24.41 1:22.00 1:19.92 1:22.00 1:22.63 1:27.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | JANUSZKIEWICZ, Wiktoria SIENKIEWICZ, Anna PRAŻMOWSKA, Aleksandra MACIUCH, Karolina GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra TOMALA, Aleksandra | 96 95 95 96 98 97 | MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole DOKiS VEGA Dobrodzień DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:18.09 1:13.00 1:10.18 1:11.87 1:16.66 1:18.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 19.12.09 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 58.08 58.08 | SIERKA, Grzegorz SIERKA, Grzegorz | ZROPO ZROPO | Bruntal (CZE) Bruntal (CZE) | 7.4.07 7.4.07 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | MAJEWICZ, Szymon WOCHNIK, Łukasz CUPRY, Aleksander | 97 96 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT 1:29.00 1:41.94 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | MIELCZAREK, Szymon GAJEWSKI, Jêdrzej WILKOWSKI, Sławomir ANDRUSIÓW, Patryk POŁĽCARZ, Aleksander KUCZERA, Piotr | 97 96 95 96 96 98 | MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:21.37 1:12.24 1:07.81 1:11.16 1:16.53 1:25.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 19.12.09 | Kobiet, 100m klasyczny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 1:12.84 1:12.84 | POLOCZEK, Natalia POLOCZEK, Natalia | ZROPO ZROPO | Oswiecim Oswiecim | 1.2.09 1.2.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | TYLICKA, Karolina CZAJKOWSKA, Julia KOLECEK, Natalia BARYCKA, Patrycja | 95 98 97 98 | MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:39.00 1:36.44 1:38.26 1:56.42 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | GADZIŃSKA, Magdalena GREGLAK, Marta NIEDWIEDZKA, Małgorzata BRZEZINA, Oliwia WILK, PATRYCJA DĽBEK, Sara | 95 97 97 97 97 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień Junior DOKiS VEGA Dobrodzień | 1:29.00 1:26.27 1:21.53 1:25.50 1:27.00 1:29.29 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KALEMBA, KAJA GAWORSKA, Martyna POLOCZEK, Natalia PAWLISZ, Agata MACHAJ, Karolina KIJAK, Katarzyna | 94 95 91 95 95 96 | Junior MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Zdzieszowice MKS ZRYW Opole | 1:21.00 1:17.52 1:11.43 1:15.17 1:20.10 1:21.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 19.12.09 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 1:02.52 1:02.52 | STACHURA, Maciej STACHURA, Maciej | ZROPO ZROPO | Oswiecim Oswiecim | 1.2.09 1.2.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | KLIMOWICZ, Tomasz KOVALSKYY, Andrij PIOSEK, Krzysztof ZIMOCH, Jan | 97 96 98 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:39.03 1:34.42 1:38.34 1:39.51 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | KAMIŃSKI, Krzysztof RYBAK, Łukasz STACHURA, Maciej WAĆKOWSKI, Przemysław ADAMCZYK, Przemysław MIŁOWSKI, Jakub | 95 96 91 96 95 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:27.00 1:24.19 1:04.38 1:22.93 1:25.62 1:29.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 19.12.09 | Kobiet, 100m zmienny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 1:06.59 1:06.59 | PAWLACZEK, Natalia PAWLACZEK, Natalia | ZROPO ZROPO | Oswiecim Oswiecim | 20.1.08 20.1.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | MYCAK, Katarzyna BRY, Marcelina TROJANOWSKA, Zuzanna | 98 98 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:33.20 1:25.56 1:27.43 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | GREGLAK, Marta BRZEZINA, Oliwia KIJAK, Katarzyna CHRZĽSTOWSKA, Natalia STRZODA, Weronika SOFIŃSKA, Martyna | 97 97 96 97 97 98 | MKS ZRYW Opole DOKiS VEGA Dobrodzień MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:24.02 1:22.12 1:19.96 1:20.54 1:23.22 1:25.09 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | PRAŻMOWSKA, Aleksandra PORAŃSKA, Marlena PAWLACZEK, Natalia POLOCZEK, Natalia MACIUCH, Karolina NIEDWIEDZKA, Małgorzata | 95 95 93 91 96 97 | MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:14.03 1:12.78 1:06.00 1:11.25 1:13.76 1:16.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 19.12.09 | Mêżczyzn, 100m zmienny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 58.32 58.32 | STACHURA, Maciej STACHURA, Maciej | ZROPO ZROPO | Opole Opole | 7.11.09 7.11.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | KONDRACIUK, Łukasz MIELCZAREK, Szymon POLA, Mateusz ZIMOCH, Jan | 97 97 95 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Zdzieszowice MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:34.14 1:28.00 1:29.00 1:35.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | FEDEREWICZ, Jakub NOWAK, Radosław GLADYSZ, Marcin SZCZERBA, Łukasz SÓWKA, Denis PIOSEK, Krzysztof | 98 97 95 96 98 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień MMKS Zdzieszowice MKS ZRYW Opole DOKiS VEGA Dobrodzień DOKiS VEGA Dobrodzień | 1:24.64 1:16.08 1:15.00 1:15.59 1:21.70 1:26.64 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | ANDRUSIÓW, Patryk PYKA, Tomasz SKORULSKI, Maciej SZCZEPANIAK, Tomasz WILKOWSKI, Sławomir GRUDZIECKI, Remigiusz | 96 92 91 91 95 97 | MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:12.75 1:05.16 57.90 59.97 1:08.46 1:13.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 19.12.09 | Kobiet, 800m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 8:41.08 8:41.08 | ZUKOWSKA, Paula ZUKOWSKA, Paula | ZROPO ZROPO | Wladyslawowo Wladyslawowo | 1.2.09 1.2.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | SIENKIEWICZ, Anna KRZEMIŃSKA, Mariola RASIŃSKA, Daria GAMBU, Martyna | 95 92 95 97 | MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzień | 10:20.00 9:54.70 9:55.31 11:11.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 19.12.09 | Mêżczyzn, 1500m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Top Times OOZP Top Times OOZP | 16:16.17 16:16.17 | KOT, Maciej KOT, Maciej | JUKLU JUKLU | Oswiecim Oswiecim | 1.2.09 1.2.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 | ŁACINA, Krzysztof KOTLEWSKI, Michał GAJEWSKI, Jêdrzej | 95 94 96 | MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT 16:53.76 20:02.22 |