Zimowe Mistrzostwa Okrêgu Małopolskiego Oświêcim, 18. - 19.12.2009 |
Konkurencja 1 18.12.2009 | Kobiet, 50m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
3 4 5 6 | WÓJTOWICZ Gabriela MUSIK Wiktoria ZYSZCZAK Milena KOBUSZEWSKA Magdalena | 95 97 95 93 | BOBRY Dêbica TRÓJKA Czêstochowa TRÓJKA Czêstochowa HURAGAN Sosnowiec | NT NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOWALCZE Kinga LUSINA Anna DOLNA Anna GĄSIOREK Joanna PIWOROWICZ Agnieszka GAZEŁ Maria HANUSEK Uta KĄCKA Natalia | 99 96 96 95 96 96 96 95 | START Katowice SIEMASZKA Piekary SIEMASZKA Piekary SIEMASZKA Piekary STP Nowy Sącz SIEMASZKA Piekary SIEMASZKA Piekary UNIA Oświêcim | 1:18.50 38.55 37.34 33.63 34.27 37.85 39.27 NT |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZKUDLAREK Karolina MAZUREK Patrycja HAJTO Julia MACHOWSKA Inez FROSZTĘGA Agnieszka ZGODA Anna BARSZCZEWSKA Anna KRUPA Karolina | 96 96 92 96 96 94 95 95 | KORONA Kraków KORONA Kraków CKiS Skawina WIKING Brzesko AQARIUS Myślenice JORDAN Kraków TRÓJKA Czêstochowa JORDAN Kraków | 32.69 32.01 31.97 31.51 31.56 31.99 32.21 33.34 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KLICH Maja JURKIEWICZ Patrycja STUDZIŃSKA Wiktoria TYRPA Aleksandra KULIG Dorota ŚLĘCZKOWSKA Karolina CORDOVA Adrianna SO ZADROŻNA Karolina | 96 95 96 94 96 94 94 92 | UNIA Tarnów UNIA Tarnów JORDAN Kraków CKiS Skawina WODNIK Siemianowice KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim KORONA Kraków | 31.24 31.12 30.79 30.65 30.69 31.02 31.19 31.31 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MARZEC Sara PASTERNAK Katarzyna JAWOR Agnieszka NOWOSAD Katarzyna OPITEK Urszula SO MAKOSZ Emilia SO MADEJA Magdalena WANAT Aleksandra | 97 96 96 96 94 94 96 95 | ORKA Lêdziny SIEMASZKA Piekary JORDAN Kraków KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny UKS SP 8 Chrzanów JORDAN Kraków | 30.49 30.34 30.32 29.85 30.10 30.34 30.43 30.65 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GÓRALCZYK Nikolina ŻURAWIK Paulina BAJORSKA Dorota SO SOWA Marta POMIETŁO Aleksandra GODNIOWSKA Agnieszka KOCIBOWSKA Agnieszka WOJCIECHOWSKA Gabriela SO | 96 94 94 96 94 94 93 96 | UKS SP 8 Chrzanów MOSM Tychy UNIA Oświêcim JORDAN Kraków KMITA Zabierzów JORDAN Kraków MOSM Tychy UNIA Oświêcim | 29.51 29.37 29.27 29.00 29.04 29.33 29.44 29.56 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | URYGA Paulina CZAPLA Magdalena KOWALCZYK Katarzyna SZULA Paulina NITKA Aleksandra PETROW Magda PIASECKA Marta SIRIGNANO Luigia | 95 92 88 91 93 95 91 96 | JORDAN Kraków AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów AZS AWF Katowice JORDAN Kraków | 28.32 27.95 27.57 26.66 26.88 27.60 28.06 28.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 18.12.2009 | Mêżczyzn, 50m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | POTOCZNY Marcin PASTERNAK Jêdrzej SZYSZKA Maciej DZIENISZEWSKI Michał SO BARZYCKI Tomasz SO BĘBENEK Maciej WAL Marcin AUGUSTYN Paweł SO | 94 96 94 94 90 85 94 96 | UNIA Oświêcim TRÓJKA Czêstochowa BOBRY Dêbica KOCHŁOWICZANKA Ruda Śl. UNIA Oświêcim START Katowice UNIA Tarnów UNIA Oświêcim | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LIGNAR Igor STAŃCZYK Krzysztof MISIAN Hipolit SO GALAS Adam MACNER Michał KONIK Kamil PRZEKLASA Michał JANECZKO Tomasz | 96 95 93 96 99 96 96 98 | SIEMASZKA Piekary START Katowice UNIA Oświêcim KORONA Kraków VICTORIA Kozy SIEMASZKA Piekary SIEMASZKA Piekary START Katowice | 43.10 42.71 34.08 32.52 34.06 39.47 42.89 1:23.45 |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SUROWCZYK Piotr RATAJCZAK Tymoteusz SIEPRAWSKI Jakub ZABIEGAJ Jan BUŁA Mariusz ŁABUZ Rafał SORDYL Mateusz BULA Marcin | 95 96 96 96 95 95 99 96 | SIEMASZKA Piekary UNIA Oświêcim CKiS Skawina SIEMASZKA Piekary UKS SP 8 Chrzanów KORONA Kraków VICTORIA Kozy WODNIK Siemianowice | 31.78 30.71 30.53 30.44 30.50 30.69 31.78 32.43 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | OJCZYK Grzegorz LELEK Mateusz LITWA Krzysztof OŻÓG Karol KICA Paweł PLUTECKI Konrad BIJAK Patryk FUKS Kamil | 96 96 96 94 96 95 96 96 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków CKiS Skawina JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków WODNIK Siemianowice | 30.30 29.75 29.33 28.94 29.05 29.42 30.15 30.42 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WOŹNIAK Piotr CZEKAJ Kamil GOLIASZ Cyprian ARENDOWSKI Piotr SO RUSZKOWSKI Kacper RYNDAK Bartosz SKRZYPIEC Wojciech KOBYŁCZYK Szymon | 96 96 94 94 97 94 96 95 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków VICTORIA Kozy MOSM Tychy UKS OSEMKA Oswiecim BOBRY Dêbica CHAJDUKI Chorzów UKS SP 8 Chrzanów | 28.84 28.79 28.68 28.41 28.62 28.71 28.84 28.90 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | HAŁAS JAKUB SO WROŃSKI Łukasz PALECZNY Mateusz PAŁKOWSKI Jakub CHUDZIK Jan GAŁUSZKA Dawid JURUŚ Maciej FELUŚ Michał | 91 93 93 94 93 93 95 95 | UNIA Oświêcim MTP Delfin VICTORIA Kozy KMITA Zabierzów KORONA Kraków VICTORIA Kozy UNIA Tarnów SIEMASZKA Piekary | 28.19 27.84 27.29 27.24 27.24 27.80 27.98 28.30 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GOJ Kordian BAŁUT Dawid LANGOWSKI Bartosz WINCEŁOWICZ Mikołaj WANAT Michał KOŁODZIEJCZYK Patryk SO CZECH Dawid SKIBIŃSKI Mateusz | 95 95 94 95 93 96 95 93 | MOSiR Mysłowice ZKS UNIA Tarnow MOSM Tychy PŁYWAK Bochnia MKS JORDAN Krakow UNIA Oświêcim AQUATICA Pawłowice MOS Dąbrowa Górnicza | 27.21 27.01 26.98 26.97 26.97 26.99 27.18 27.21 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KUDŁA Łukasz SONGIN Artur ŚLĘZAK Radosław LUBOWIECKI Jakub KOCHANOWSKI Wojciech SO SZTWIERTNIA Michał TWAROWSKI Jerzy BAŁABUCH Krystian | 95 91 94 95 94 94 95 95 | MOSiR Mysłowice MOSM Tychy CKiS Skawina MOSiR Mysłowice UNIA Oświêcim MTP Delfin JORDAN Kraków WIKING Brzesko | 26.74 26.40 26.27 25.94 26.13 26.40 26.45 26.94 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CIECHANOWICZ Michał KACZOR Damian BRUS Dominik KWIATKOWSKI Arkadiusz HABRAT Krzysztof GŁOWACKI Patryk WASILEWSKI Raivo PYRLIK Paweł | 93 94 93 90 94 95 95 94 | MOS Dąbrowa Górnicza KMITA Zabierzów JORDAN Kraków AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków UNIA Tarnów KMITA Zabierzów KORONA Kraków | 25.89 25.82 25.61 25.40 25.53 25.81 25.84 25.93 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BOJDOŁ Kamil SK CERTA Maciej SO ŻOŁDAK Krzysztof KORZENIOWSKI Pawel WILK Krzysztof JACHOWICZ Piotr FURMAN Łukasz KISIEL Adrian SO | 93 91 84 85 89 90 93 93 | MOSM Tychy WISŁA Puławy UNIA Oświêcim AZS AWF Warszawa AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków MOS Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice | 24.98 24.50 23.00 22.74 22.89 23.98 24.88 25.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 18.12.2009 | Kobiet, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KLUSKA Anna KUJAWIŃSKA Iga KOBUSZEWSKA Karolina KOWALCZE Kinga BUDA Karolina JĘDRZEJCZYK Patrycja STANEK Emilia PLUTA Kinga | 95 96 96 99 97 95 95 96 | TRÓJKA Czêstochowa MOS Dąbrowa Górnicza HURAGAN Sosnowiec START Katowice ORKA Lêdziny MOS Dąbrowa Górnicza KAROL Wadowice MOS Dąbrowa Górnicza | NT NT NT 1:40.20 NT NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GAZEŁ Maria KRUPA Karolina CHMIELEK Anna WOLSKA Sandra POROSŁO Karolina KARCZ Sabina MAJERAŃCZYK Klaudia PASTERNAK Katarzyna | 96 95 96 95 95 94 96 96 | SIEMASZKA Piekary JORDAN Kraków JORDAN Kraków KORONA Kraków JORDAN Kraków KMITA Zabierzów SIEMASZKA Piekary SIEMASZKA Piekary | 47.62 44.23 40.62 40.15 40.41 42.46 45.17 49.07 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOWALIK Karolina DYMAREK Ewa MAKOCKA Izabela FIJAŁKOWSKA Zuzanna MADEJA Magdalena TABIŚ Gabriela PRĘDECKA Natalia SO PAPLA Jolanta SO | 95 95 96 93 96 95 94 94 | JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków IKAR Mielec UKS SP 8 Chrzanów CKiS Skawina UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 38.56 37.22 36.73 36.42 36.51 37.18 38.02 38.65 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZULA Anna DRATWIŃSKA Julia SO JAGODZKA Aleksandra SO BIEŃKOWSKA Wiktoria SO LEWIŃSKA Karolina LIS Magdalena MAZUREK Karolina DUDEK Marlena SO | 93 94 91 93 93 93 89 94 | AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice KORONA SWIM Kielce AZS-AWFiS Gdańsk UNIA Oświêcim AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim | 35.36 34.38 33.41 33.18 33.35 33.78 34.54 35.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 18.12.2009 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 5 6 | POTOCZNY Marcin KARPETA Michał AUGUSTYN Paweł SO BARZYCKI Tomasz SO PASTERNAK Jêdrzej | 94 97 96 90 96 | UNIA Oświêcim TRÓJKA Czêstochowa UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim TRÓJKA Czêstochowa | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SORDYL Mateusz KIERCZ Mateusz JANECZKO Tomasz PRZEKLASA Michał STAŃCZYK Krzysztof BĘBENEK Maciej SZYMANOWSKI Jakub SO POLAK Daniel | 99 96 98 96 95 85 96 91 | VICTORIA Kozy HURAGAN Sosnowiec START Katowice SIEMASZKA Piekary START Katowice START Katowice UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | NT NT 1:40.76 48.60 53.20 NT NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KUBIŚ Jakub BRANIA Adam SO FREMEL Dawid POMIETŁO Adrian WARZECHA Wiktor MIKOŚ Dawid MAŚLANKA Szymon SUROWCZYK Piotr | 98 94 96 95 95 96 96 95 | ORLIK Lublin UNIA Oświêcim WODNIK Siemianowice ORKA Lêdziny KMITA Zabierzów JORDAN Kraków KAROL Wadowice SIEMASZKA Piekary | 41.36 36.76 34.78 34.18 34.23 36.13 38.55 45.06 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WINCEŁOWICZ Mikołaj ŻUCZEK Piotr GAWĘDA Maciej CIECHANOWICZ Michał JÓŹWIK Filip SO KUT Bartłomiej DUDEK Michał WOJNAROWSKI Patryk | 95 94 92 93 94 93 94 93 | PŁYWAK Bochnia IKAR Mielec JORDAN Kraków MOS Dąbrowa Górnicza UNIA Oświêcim BOBRY Dêbica BOBRY Dêbica UNIA Oświêcim | 33.11 32.68 32.58 32.12 32.47 32.65 32.72 34.06 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | HEJNOWSKI Dawid NOWAK Patryk ŻOŁDAK Krzysztof JACHOWICZ Piotr GUZIK Jakub KOWALIK Bartosz HOŁUB Maciej NICAŁ Jacek | 95 95 84 90 91 91 95 95 | MOS Dąbrowa Górnicza MOSiR Mysłowice UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków IKAR Mielec ORLIK Przeworsk KORONA Kraków | 31.73 31.34 30.00 27.82 29.83 30.93 31.58 31.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 18.12.2009 | Kobiet, 100m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 6 | KRUCZALAK Paulina SO BANACH Aleksandra SIKORA Justyna SO POTĘPA Karolina BUDA Karolina | 94 96 96 96 97 | UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków ORKA Lêdziny | NT 1:20.66 1:16.02 1:18.51 1:25.32 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ĆWIĘKAŁA Olga SO JANICZEK Joanna SO ŻAK Anna WANAT Aleksandra GODNIOWSKA Agnieszka PABIAN Agnieszka STUDZIŃSKA Wiktoria KWIATKOWSKA Kaja | 96 96 95 95 94 96 96 96 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim BOBRY Dêbica JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 1:14.59 1:13.12 1:11.41 1:10.37 1:10.39 1:12.45 1:14.13 1:15.20 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KĄCKA Natalia POMIETŁO Aleksandra PRZYSTALSKA Angelika FRENKE Małgorzata CZAPLA Magdalena RYBSKA Agnieszka TARNOPOLSKA Magdalena WOJCIECHOWSKA Gabriela SO | 95 94 93 95 92 95 94 96 | UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim AZS AWF Katowice UNIA Tarnów BOBRY Dêbica UNIA Oświêcim | 1:09.15 1:08.63 1:08.14 1:06.70 1:06.82 1:08.27 1:08.85 1:10.31 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WAKUŁA Karolina SO KORZENIOWSKA Marta SO SIKORA Paulina SO SAK Agnieszka MAZUREK Karolina KAPCIŃSKA Klaudia SO JAGODZKA Aleksandra SO MÓZGOWSKA Jagoda | 93 93 93 93 89 94 91 90 | AZS AWF Katowice UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Tarnów AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim KORONA SWIM Kielce AZS AGH Kraków | 1:05.08 1:04.67 1:03.98 1:02.92 1:03.95 1:04.54 1:05.03 1:05.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 18.12.2009 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
3 4 5 | GAWEŁCZYK Mateusz KIERCZ Mateusz SYGNECKI Janusz SO | 90 96 92 | AZS AGH Kraków HURAGAN Sosnowiec UNIA Oświêcim | NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | STANASZEK Szymon SO SZYMANOWSKI Jakub SO JAKÓBCZYK Kamil SOKOŁOWSKI Kamil MALCZYK Marcin SIEPRAWSKI Jakub KONIECZNY Bartosz SO BARAN Filip | 94 96 96 95 95 96 96 96 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim WODNIK Siemianowice JORDAN Kraków ORKA Lêdziny CKiS Skawina UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | NT NT 1:21.16 1:12.71 1:13.77 1:26.16 NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ŁOŚ Konrad RYNDAK Bartosz KŁAPYTA Jakub WASILEWSKI Raivo HAŁAS JAKUB SO GAŁUSZKA Dawid BOBROWSKI Martin KICA Paweł | 96 94 95 95 91 93 96 96 | WODNIK Siemianowice BOBRY Dêbica JORDAN Kraków KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim VICTORIA Kozy WODNIK Siemianowice JORDAN Kraków | 1:09.89 1:07.21 1:05.53 1:05.46 1:05.52 1:06.29 1:09.79 1:10.97 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SADLAK Patryk SKIBIŃSKI Mateusz KOWALIK Bartosz KAPROŃ Kacper DZIENISZEWSKI Michał SO GĄSIOR Aleksander KURASIEWICZ Patryk SEKUŁA Patryk | 93 93 91 93 94 95 95 95 | IKAR Mielec MOS Dąbrowa Górnicza IKAR Mielec MOS Dąbrowa Górnicza KOCHŁOWICZANKA Ruda Śl. IKAR Mielec WODNIK Radom STP Nowy Sącz | 1:04.17 1:03.35 1:02.08 1:01.20 1:01.45 1:02.30 1:03.57 1:05.12 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ŚLĘZAK Radosław NOCOŃ Sebastian SO CHMIEL Łukasz WYSOCZYŃSKI Mateusz BOJDOŁ Kamil SK ZAPAŁA Łukasz SO CIĘŻKOWSKI Dominik FARA Kacper | 94 92 93 93 93 91 96 94 | CKiS Skawina AZS AWF Katowice MOS Dąbrowa Górnicza JORDAN Kraków MOSM Tychy UNIA Oświêcim JORDAN Kraków BOBRY Dêbica | 1:00.62 56.80 55.99 55.59 55.88 56.45 59.53 1:00.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 18.12.2009 | Kobiet, 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
3 4 5 6 | HANUSEK Uta PAPIERNIK Sylwia POROSŁO Karolina GĄSIOREK Joanna | 96 95 95 95 | SIEMASZKA Piekary ORKA Lêdziny JORDAN Kraków SIEMASZKA Piekary | NT NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WOLSKA Sandra FROSZTĘGA Agnieszka MAZUREK Patrycja CORDOVA Adrianna SO HAJTO Julia JARCZAK Sara SO SZKUDLAREK Karolina DOLNA Anna | 95 96 96 94 92 96 96 96 | KORONA Kraków AQARIUS Myślenice KORONA Kraków UNIA Oświêcim CKiS Skawina ORKA Lêdziny KORONA Kraków SIEMASZKA Piekary | 2:41.67 2:38.82 2:35.60 2:30.63 2:33.10 2:37.37 2:39.87 NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | HYŻY Aneta ŻURAWIK Paulina PAPLA Jolanta SO POTĘPA Karolina KULIG Dorota ZADYLAK Angelika CHMIELEK Anna MACHOWSKA Inez | 96 94 94 96 96 95 96 96 | JORDAN Kraków MOSM Tychy UNIA Oświêcim JORDAN Kraków WODNIK Siemianowice UNIA Oświêcim JORDAN Kraków WIKING Brzesko | 2:29.19 2:27.91 2:25.98 2:24.75 2:25.43 2:26.31 2:28.98 2:29.28 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ZADROŻNA Karolina MAKOSZ Emilia SO SZCZYRBAK Kornelia KLICH Maja MARZEC Sara JASIŃSKA Justyna SOWA Marta JURKIEWICZ Patrycja | 92 94 96 96 97 96 96 95 | KORONA Kraków ORKA Lêdziny JORDAN Kraków UNIA Tarnów ORKA Lêdziny MOSiR Mysłowice JORDAN Kraków UNIA Tarnów | 2:23.42 2:20.15 2:19.38 2:18.53 2:19.13 2:19.54 2:20.71 2:24.22 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PIECHOCKA Jagoda TABIŚ Gabriela PIASECKA Ewa SUCHANIAK Irena DWORACZEK Paulina TYRPA Aleksandra OPITEK Urszula SO SIRIGNANO Luigia | 90 95 92 93 96 94 94 96 | AZS AGH Kraków CKiS Skawina AZS AWF Katowice KORONA Kraków JORDAN Kraków CKiS Skawina UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | 2:17.67 2:15.51 2:12.95 2:12.39 2:12.91 2:14.87 2:16.00 2:18.01 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZULA Paulina PYSZKA Alicja NITKA Aleksandra ZAGRODNIK Aleksandra CISOWSKA Aleksandra PIASECKA Marta TROJANOWSKA Kinga MAZUREK Zuzanna SO | 91 93 93 93 89 91 95 91 | AZS AWF Katowice JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice SKRA Bełchatów FALA Kraśnik | 2:10.07 2:08.60 2:06.31 2:04.09 2:05.20 2:07.94 2:08.69 2:11.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 18.12.2009 | Mêżczyzn, 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
3 4 5 | BRANIA Adam SO KOBYŁCZYK Szymon GOJ Kordian | 94 95 95 | UNIA Oświêcim UKS SP 8 Chrzanów MOSiR Mysłowice | NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MISIAN Hipolit SO KRULIKOWSKI Dominik POMIETŁO Adrian GALAS Adam KARPETA Michał FREMEL Dawid CHUDZIK Jan KŁAPYTA Jakub | 93 95 95 96 97 96 93 95 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny KORONA Kraków TRÓJKA Czêstochowa WODNIK Siemianowice KORONA Kraków JORDAN Kraków | NT NT NT 2:47.86 NT NT NT NT |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | RATAJCZAK Tymoteusz BULA Marcin JURUŚ Maciej FUKS Kamil SOKOŁOWSKI Kamil ZABIEGAJ Jan BUŁA Mariusz MACNER Michał | 96 96 95 96 95 96 95 99 | UNIA Oświêcim WODNIK Siemianowice UNIA Tarnów WODNIK Siemianowice JORDAN Kraków SIEMASZKA Piekary UKS SP 8 Chrzanów VICTORIA Kozy | 2:31.13 2:28.52 2:26.62 2:22.37 2:23.45 2:27.00 2:30.87 2:41.20 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WOŹNIAK Piotr PLUTECKI Konrad MARCISZ Piotr SKRZYPIEC Wojciech WAL Marcin LELEK Mateusz PILSZEK Dawid KOCHANOWSKI Wojciech SO | 96 95 95 96 94 96 94 94 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków STP Nowy Sącz CHAJDUKI Chorzów UNIA Tarnów JORDAN Kraków MOSM Tychy UNIA Oświêcim | 2:21.16 2:20.85 2:19.79 2:18.52 2:18.78 2:20.13 2:21.03 2:21.74 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PAŹDZIURKIEWICZ Adam FELUŚ Michał ŻYBURA Kornel HEJNOWSKI Dawid KACZOR Damian OŻÓG Karol KOŁODZIEJCZYK Patryk SO WROŃSKI Łukasz | 95 95 95 95 94 94 96 93 | UNIA Oświêcim SIEMASZKA Piekary BOBRY Dêbica MOS Dąbrowa Górnicza KMITA Zabierzów CKiS Skawina UNIA Oświêcim MTP Delfin | 2:15.39 2:14.25 2:10.22 2:09.80 2:09.92 2:10.53 2:15.25 2:15.63 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WOJDAK Wojciech KUDŁA Łukasz CZECH Dawid TWAROWSKI Jerzy SONGIN Artur NOWAK Patryk MIŚ Bartłomiej LUBOWIECKI Jakub | 96 95 95 95 91 95 95 95 | WIKING Brzesko MOSiR Mysłowice AQUATICA Pawłowice JORDAN Kraków MOSM Tychy MOSiR Mysłowice UNIA Tarnów MOSiR Mysłowice | 2:07.77 2:06.02 2:05.08 2:04.11 2:04.73 2:05.85 2:06.62 2:09.21 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GŁYK Wojciech SO KWIATKOWSKI Arkadiusz TRENDA Paweł CZARNOTA Mateusz SO WILK Krzysztof KSIĄŻEK Michał ŁOPACIŃSKI Kacper SZYSZKA Maciej | 92 90 92 91 89 93 95 94 | ORKA Lêdziny AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków JORDAN Kraków FOKA Sandomierz BOBRY Dêbica | 2:01.27 1:58.29 1:53.89 1:50.56 1:50.78 1:55.29 2:00.08 2:03.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 18.12.2009 | Kobiet, 200m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | BEDNARZ Aleksandra PIWOROWICZ Agnieszka BOŻEK Dominika SO MARCISZ Anna KOWALIK Karolina LEWANDOWSKA Paulina SO | 96 96 97 96 95 96 | JORDAN Kraków STP Nowy Sącz UNIA Oświêcim STP Nowy Sącz JORDAN Kraków UNIA Oświêcim | NT 2:53.47 2:49.57 2:52.69 NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BURACZYŃSKA Adrianna SO PABIAN Agnieszka SZCZYRBAK Kornelia KRUCZALAK Paulina SO BOJKO Justyna KURASIEWICZ Agata SO LIPOWSKA Małgorzata DUDEK Marlena SO | 96 96 96 94 95 94 95 94 | UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim CKiS Skawina WODNIK Radom JORDAN Kraków UNIA Oświêcim | 2:32.76 2:31.49 2:30.47 2:29.85 2:30.29 2:30.53 2:31.71 2:32.95 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MURZYN Karolina NOWOSAD Katarzyna WÓJTOWICZ Gabriela SAK Agnieszka BOREK Natalia SUROWIEC Kinga JĘDRZEJCZYK Patrycja KISIEL Monika SO | 95 96 95 93 90 93 95 96 | JORDAN Kraków KMITA Zabierzów BOBRY Dêbica UNIA Tarnów AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim MOS Dąbrowa Górnicza MOSiR Mysłowice | 2:28.88 2:23.47 2:20.25 2:16.39 2:17.47 2:22.99 2:26.36 2:29.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 18.12.2009 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | ŻYBURA Kornel CHMIEL Łukasz SORDYL Mateusz ZYCH Kamil HUTNY Szymon SKOWRON Tomasz JONIEC Artur | 95 93 99 96 95 96 95 | BOBRY Dêbica MOS Dąbrowa Górnicza VICTORIA Kozy WIKING Brzesko UNIA Oświêcim STP Nowy Sącz MOSiR Mysłowice | NT NT 2:55.29 2:33.92 2:41.72 2:58.98 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CZEKAJ Kamil LITWA Krzysztof STANASZEK Szymon SO PYRLIK Paweł JABŁONSKI Dominik SIEMBIDA Norbert ADAMUS Paweł OJCZYK Grzegorz | 96 96 94 94 95 95 95 96 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim KORONA Kraków STP Nowy Sącz BOBRY Dêbica ORKA Lêdziny JORDAN Kraków | 2:31.86 2:27.43 2:24.67 2:22.52 2:23.53 2:26.17 2:27.59 2:31.98 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZAMRETA Marcel CIĘŻKOWSKI Dominik SUZIN Marcin KISIEL Adrian SO BRUS Dominik FURMAN Łukasz WANAT Michał FLIS Krzysztof | 94 96 93 93 93 93 93 93 | CKiS Skawina JORDAN Kraków JORDAN Kraków AZS AWF Katowice JORDAN Kraków MOS Dąbrowa Górnicza MKS JORDAN Krakow IKAR Mielec | 2:21.19 2:12.51 2:07.44 2:01.61 2:03.50 2:08.31 2:13.93 2:21.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 18.12.2009 | Kobiet, 400m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | URYGA Paulina CZŁOWIEK Roksana SO KRUK Anna | 95 96 95 | JORDAN Kraków UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny | NT 5:44.28 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LEWIŃSKA Karolina CHLIPAŁA Patrycja KORZENIOWSKA Marta SO PULKA Magdalena JANKOWSKA Marta BAJORSKA Dorota SO MIŁKOWSKA Marta ULATOWSKA Alicja SO | 93 93 93 92 92 94 93 96 | UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim AZS AWF Katowice UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny UNIA Oświêcim | 5:14.73 5:12.84 4:57.78 4:54.71 4:55.11 5:08.25 5:12.95 5:28.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 18.12.2009 | Mêżczyzn, 400m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
3 4 5 | JANKOWSKI Paweł PULWIN Paweł SO PIĄTKOWSKI Mateusz SO | 95 92 90 | MOS Dąbrowa Górnicza UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 6 7 | PAŁKOWSKI Jakub BIJAK Patryk JAKÓBCZYK Kamil KROGULSKI Filip SO NICAŁ Jacek GUZIK Jakub | 94 96 96 96 95 91 | KMITA Zabierzów JORDAN Kraków WODNIK Siemianowice UNIA Oświêcim KORONA Kraków AZS AGH Kraków | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ŁOŚ Konrad LISZEWSKI Przemysław SO WARZECHA Wiktor WOJDAK Wojciech HYDZIK Piotr SIEMBIDA Norbert KURTOK Tomasz BOBROWSKI Martin | 96 96 95 96 95 95 95 96 | WODNIK Siemianowice UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów WIKING Brzesko KAROL Wadowice BOBRY Dêbica ORKA Lêdziny WODNIK Siemianowice | 5:37.21 5:35.24 5:23.15 5:13.29 5:17.35 5:24.14 5:36.60 5:38.06 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | DUDEK Michał BAŁABUCH Krystian GĄSIOR Aleksander ZABOJSZCZ Wojciech SKRZYPCZAK Jakub ŻUCZEK Piotr HABRAT Krzysztof KRZAK Patryk | 94 95 95 95 93 94 94 95 | BOBRY Dêbica WIKING Brzesko IKAR Mielec KORONA SWIM Kielce IKAR Mielec IKAR Mielec AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim | 5:05.72 5:02.36 4:54.03 4:53.60 4:53.63 4:56.38 5:04.31 5:07.48 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ASULIAN Axel KUT Bartłomiej DYREK Mateusz ZACZYŃSKI Karol SO PELCZYNSKI Kacper PACIOREK Artur BARAN Rafał NOCOŃ Sebastian SO | 93 93 91 91 92 93 93 92 | AZS AWF Katowice BOBRY Dêbica JORDAN Kraków AZS AWF Katowice UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków AZS AWF Katowice | 4:50.73 4:33.08 4:25.72 4:19.11 4:23.57 4:32.70 4:34.72 4:51.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 18.12.2009 | Kobiet, 4 x 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | Unia Oświcim 13 lat 2 Unia Oświêcim 15 lat 2 ORKA Lêdziny 1 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny | 9:37.00 9:20.00 9:35.00 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | KMITA Zabierzów 1 Unia Oświêcim 15 lat AZS AGH Kraków 1 UNIA Oświêcim 1 UNIA Oświêcim 1 Unia Oświêcim 13 lat 1 | KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 9:05.44 9:00.00 8:35.96 8:40.00 9:00.00 9:17.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 18.12.2009 | Mêżczyzn, 4 x 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | UNIA Oświêcim 1 Unia Oświêcim 15 lat KORONA SWIM Kielce 1 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim KORONA SWIM Kielce | 8:55.00 8:53.00 8:55.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Unia Oświêcim 13 lat KMITA Zabierzów 1 AZS AGH Kraków 1 UNIA Oświêcim 1 UNIA Oświêcim 2 BOBRY Dêbica 1 MOSiR Mysłowice 1 ORKA Lêdziny 1 | UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim BOBRY Dêbica MOSiR Mysłowice ORKA Lêdziny | 8:40.00 8:26.90 7:43.05 7:40.00 7:41.00 8:15.00 8:35.40 8:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 19.12.2009 | Kobiet, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 | SZULA Anna MAKOSZ Emilia SO POROSŁO Karolina HYŻY Aneta BANACH Aleksandra CABAŁA Arleta ZYSZCZAK Milena | 93 94 95 96 96 94 95 | AZS AWF Katowice ORKA Lêdziny JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków STP Nowy Sącz TRÓJKA Czêstochowa | NT NT 36.17 34.85 35.40 37.29 NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ZGODA Anna FIJAŁKOWSKA Zuzanna PAPIERNIK Sylwia JĘDRZEJCZYK Patrycja JAWOR Agnieszka KOCIBOWSKA Agnieszka MARCISZ Anna SIKORA Justyna SO | 94 93 95 95 96 93 96 96 | JORDAN Kraków IKAR Mielec ORKA Lêdziny MOS Dąbrowa Górnicza JORDAN Kraków MOSM Tychy STP Nowy Sącz UNIA Oświêcim | 34.32 33.65 33.01 32.58 32.80 33.13 34.27 34.48 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | TARNOPOLSKA Magdalena GODNIOWSKA Agnieszka PLUTA Kinga POMIETŁO Aleksandra STUDZIŃSKA Wiktoria RYBSKA Agnieszka OPITEK Urszula SO KWIATKOWSKA Kaja | 94 94 96 94 96 95 94 96 | BOBRY Dêbica JORDAN Kraków MOS Dąbrowa Górnicza KMITA Zabierzów JORDAN Kraków UNIA Tarnów UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | 32.19 31.98 31.68 31.55 31.56 31.82 32.13 32.55 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WOJCIECHOWSKA Gabriela SO PRZYSTALSKA Angelika KORZENIOWSKA Marta SO ULATOWSKA Alicja SO WANAT Aleksandra KĄCKA Natalia JANICZEK Joanna SO ŻAK Anna | 96 93 93 96 95 95 96 95 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim BOBRY Dêbica | 31.43 31.14 30.92 30.73 30.86 31.09 31.34 31.46 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CZAPLA Magdalena SIKORA Paulina SO MÓZGOWSKA Jagoda KAPCIŃSKA Klaudia SO JAGODZKA Aleksandra SO URYGA Paulina FRENKE Małgorzata SUROWIEC Kinga | 92 93 90 94 91 95 95 93 | AZS AWF Katowice UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim KORONA SWIM Kielce JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 30.30 29.68 29.57 29.33 29.53 29.66 29.87 30.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 19.12.2009 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
3 4 5 | PASTERNAK Jêdrzej ŻYBURA Kornel SZYMANOWSKI Jakub SO | 96 95 96 | TRÓJKA Czêstochowa BOBRY Dêbica UNIA Oświêcim | NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZYSZKA Maciej CHUDZIK Jan BARZYCKI Tomasz SO FELUŚ Michał JAKÓBCZYK Kamil HAŁAS JAKUB SO KIERCZ Mateusz ŁABUZ Rafał | 94 93 90 95 96 91 96 95 | BOBRY Dêbica KORONA Kraków UNIA Oświêcim SIEMASZKA Piekary WODNIK Siemianowice UNIA Oświêcim HURAGAN Sosnowiec KORONA Kraków | NT NT 48.31 35.37 36.19 NT NT NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | RATAJCZAK Tymoteusz FUKS Kamil SOKOŁOWSKI Kamil MALCZYK Marcin JÓŹWIK Filip SO ZABIEGAJ Jan SIEMBIDA Norbert SIEPRAWSKI Jakub | 96 96 95 95 94 96 95 96 | UNIA Oświêcim WODNIK Siemianowice JORDAN Kraków ORKA Lêdziny UNIA Oświêcim SIEMASZKA Piekary BOBRY Dêbica CKiS Skawina | 35.00 34.40 33.42 31.87 32.31 34.05 34.93 35.10 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GŁOWACKI Patryk KONIECZNY Bartosz SO KROGULSKI Filip SO BARAN Filip GAŁUSZKA Dawid LITWA Krzysztof ŁOŚ Konrad BRANIA Adam SO | 95 96 96 96 93 96 96 94 | UNIA Tarnów UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków VICTORIA Kozy JORDAN Kraków WODNIK Siemianowice UNIA Oświêcim | 31.48 31.40 31.02 30.13 30.15 31.29 31.42 31.86 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SEKUŁA Patryk WINCEŁOWICZ Mikołaj WARZECHA Wiktor NICAŁ Jacek PAŁKOWSKI Jakub KOCHANOWSKI Wojciech SO JABŁONSKI Dominik CZECH Dawid | 95 95 95 95 94 94 95 95 | STP Nowy Sącz PŁYWAK Bochnia KMITA Zabierzów KORONA Kraków KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim STP Nowy Sącz AQUATICA Pawłowice | 29.75 29.51 29.24 28.82 29.02 29.43 29.51 29.76 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CIECHANOWICZ Michał KWIATKOWSKI Arkadiusz KUDŁA Łukasz KURASIEWICZ Patryk WASILEWSKI Raivo SKIBIŃSKI Mateusz SADLAK Patryk LANGOWSKI Bartosz | 93 90 95 95 95 93 93 94 | MOS Dąbrowa Górnicza AZS AGH Kraków MOSiR Mysłowice WODNIK Radom KMITA Zabierzów MOS Dąbrowa Górnicza IKAR Mielec MOSM Tychy | 28.74 28.53 28.38 28.23 28.24 28.50 28.57 28.76 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | RYNDAK Bartosz KAPROŃ Kacper FARA Kacper HOŁUB Maciej TWAROWSKI Jerzy ŚLĘZAK Radosław DZIENISZEWSKI Michał SO HABRAT Krzysztof | 94 93 94 95 95 94 94 94 | BOBRY Dêbica MOS Dąbrowa Górnicza BOBRY Dêbica ORLIK Przeworsk JORDAN Kraków CKiS Skawina KOCHŁOWICZANKA Ruda Śl. AZS AGH Kraków | 28.08 27.40 27.33 26.82 27.08 27.34 27.96 28.12 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GAWEŁCZYK Mateusz CHMIEL Łukasz ZAPAŁA Łukasz SO WYSOCZYŃSKI Mateusz BOJDOŁ Kamil SK SUZIN Marcin NOCOŃ Sebastian SO WILK Krzysztof | 90 93 91 93 93 93 92 89 | AZS AGH Kraków MOS Dąbrowa Górnicza UNIA Oświêcim JORDAN Kraków MOSM Tychy JORDAN Kraków AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków | 26.30 26.03 25.94 24.95 25.19 25.98 26.15 26.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 19.12.2009 | Kobiet, 50m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 5 6 | STANEK Emilia BARSZCZEWSKA Anna CORDOVA Adrianna SO MUSIK Wiktoria ŻAK Anna | 95 95 94 97 95 | KAROL Wadowice TRÓJKA Czêstochowa UNIA Oświêcim TRÓJKA Czêstochowa BOBRY Dêbica | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ZYSZCZAK Milena KLUSKA Anna SZKUDLAREK Karolina MAZUREK Patrycja DOLNA Anna KOWALCZE Kinga ZGODA Anna GAZEŁ Maria | 95 95 96 96 96 99 94 96 | TRÓJKA Czêstochowa TRÓJKA Czêstochowa KORONA Kraków KORONA Kraków SIEMASZKA Piekary START Katowice JORDAN Kraków SIEMASZKA Piekary | NT NT 42.58 41.63 41.75 1:09.38 NT NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | FROSZTĘGA Agnieszka JARCZAK Sara SO KRUPA Karolina KULIG Dorota KOWALIK Karolina STUDZIŃSKA Wiktoria HAJTO Julia GĄSIOREK Joanna | 96 96 95 96 95 96 92 95 | AQARIUS Myślenice ORKA Lêdziny JORDAN Kraków WODNIK Siemianowice JORDAN Kraków JORDAN Kraków CKiS Skawina SIEMASZKA Piekary | 38.60 37.07 36.89 36.06 36.22 37.01 37.23 39.80 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CHMIELEK Anna BOJKO Justyna KISIEL Monika SO KURASIEWICZ Agata SO ŚLĘCZKOWSKA Karolina LIPOWSKA Małgorzata KOCIBOWSKA Agnieszka BEDNARZ Aleksandra | 96 95 96 94 94 95 93 96 | JORDAN Kraków CKiS Skawina MOSiR Mysłowice WODNIK Radom KMITA Zabierzów JORDAN Kraków MOSM Tychy JORDAN Kraków | 35.50 35.10 33.98 33.57 33.62 34.11 35.26 35.98 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BURACZYŃSKA Adrianna SO JAWOR Agnieszka JĘDRZEJCZYK Patrycja SZULA Paulina NOWOSAD Katarzyna PABIAN Agnieszka MURZYN Karolina GÓRALCZYK Nikolina | 96 96 95 91 96 96 95 96 | UNIA Oświêcim JORDAN Kraków MOS Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice KMITA Zabierzów JORDAN Kraków JORDAN Kraków UKS SP 8 Chrzanów | 33.15 32.83 32.24 31.93 32.08 32.40 33.14 33.28 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PETROW Magda GÓRNIAK Katarzyna PIECHOCKA Jagoda MAZUREK Karolina NITKA Aleksandra BOREK Natalia WÓJTOWICZ Gabriela SUROWIEC Kinga | 95 95 90 89 93 90 95 93 | KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków BOBRY Dêbica UNIA Oświêcim | 31.08 30.73 29.79 29.52 29.79 29.99 30.95 31.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 19.12.2009 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 5 6 | BOBROWSKI Martin ZABIEGAJ Jan ARENDOWSKI Piotr SO RATAJCZAK Tymoteusz AUGUSTYN Paweł SO | 96 96 94 96 96 | WODNIK Siemianowice SIEMASZKA Piekary MOSM Tychy UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZAMRETA Marcel BĘBENEK Maciej SUROWCZYK Piotr HUTNY Szymon GALAS Adam STAŃCZYK Krzysztof JANECZKO Tomasz POTOCZNY Marcin | 94 85 95 95 96 95 98 94 | CKiS Skawina START Katowice SIEMASZKA Piekary UNIA Oświêcim KORONA Kraków START Katowice START Katowice UNIA Oświêcim | NT 59.70 42.20 38.60 41.51 47.30 1:20.42 NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BULA Marcin BIJAK Patryk NOWAK Patryk SIEMBIDA Norbert OJCZYK Grzegorz ZYCH Kamil ŁOŚ Konrad ŁABUZ Rafał | 96 96 95 95 96 96 96 95 | WODNIK Siemianowice JORDAN Kraków MOSiR Mysłowice BOBRY Dêbica JORDAN Kraków WIKING Brzesko WODNIK Siemianowice KORONA Kraków | 37.53 36.17 33.64 33.19 33.49 34.72 36.23 38.27 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | STANASZEK Szymon SO KŁAPYTA Jakub SUZIN Marcin FURMAN Łukasz CIĘŻKOWSKI Dominik FLIS Krzysztof ADAMUS Paweł CZEKAJ Kamil | 94 95 93 93 96 93 95 96 | UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków MOS Dąbrowa Górnicza JORDAN Kraków IKAR Mielec ORKA Lêdziny JORDAN Kraków | 31.04 29.70 29.12 28.35 28.35 29.53 30.43 31.15 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PYRLIK Paweł CHMIEL Łukasz KISIEL Adrian SO TRENDA Paweł POLAK Daniel SKRZYPCZAK Jakub BRUS Dominik CERTA Maciej SO | 94 93 93 92 91 93 93 91 | KORONA Kraków MOS Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim IKAR Mielec JORDAN Kraków WISŁA Puławy | 28.07 27.23 27.00 26.14 26.90 27.01 27.45 28.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 19.12.2009 | Kobiet, 400m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
3 4 5 6 | LEWANDOWSKA Paulina SO MARCISZ Anna JARCZAK Sara SO JURKIEWICZ Patrycja | 96 96 96 95 | UNIA Oświêcim STP Nowy Sącz ORKA Lêdziny UNIA Tarnów | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | FROSZTĘGA Agnieszka CORDOVA Adrianna SO ĆWIĘKAŁA Olga SO POTĘPA Karolina ZADYLAK Angelika KULIG Dorota MACHOWSKA Inez SOWA Marta | 96 94 96 96 95 96 96 96 | AQARIUS Myślenice UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim WODNIK Siemianowice WIKING Brzesko JORDAN Kraków | 5:39.02 5:16.63 5:11.58 5:07.48 5:08.22 5:12.69 5:16.97 NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SIKORA Justyna SO KRUCZALAK Paulina SO JASIŃSKA Justyna SIRIGNANO Luigia SZCZYRBAK Kornelia KLICH Maja MARZEC Sara ZADROŻNA Karolina | 96 94 96 96 96 96 97 92 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim MOSiR Mysłowice JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Tarnów ORKA Lêdziny KORONA Kraków | 5:04.34 4:54.11 4:52.59 4:49.39 4:50.37 4:52.66 4:55.71 5:05.59 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | TYRPA Aleksandra POMIETŁO Aleksandra MIŁKOWSKA Marta SUCHANIAK Irena PIASECKA Ewa PRZYSTALSKA Angelika OPITEK Urszula SO FRENKE Małgorzata | 94 94 93 93 92 93 94 95 | CKiS Skawina KMITA Zabierzów ORKA Lêdziny KORONA Kraków AZS AWF Katowice UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 4:46.60 4:44.91 4:40.54 4:37.76 4:39.16 4:41.17 4:45.75 4:47.41 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SAK Agnieszka WAKUŁA Karolina SO PYSZKA Alicja CISOWSKA Aleksandra ZAGRODNIK Aleksandra TROJANOWSKA Kinga JANKOWSKA Marta BAJORSKA Dorota SO | 93 93 93 89 93 95 92 94 | UNIA Tarnów AZS AWF Katowice JORDAN Kraków AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim SKRA Bełchatów AZS AWF Katowice UNIA Oświêcim | 4:34.40 4:32.43 4:26.78 4:17.59 4:24.90 4:27.52 4:33.98 4:34.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 19.12.2009 | Mêżczyzn, 400m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
3 4 5 | JURUŚ Maciej FUKS Kamil RYNDAK Bartosz | 95 96 94 | UNIA Tarnów WODNIK Siemianowice BOBRY Dêbica | NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MISIAN Hipolit SO WAL Marcin JAKÓBCZYK Kamil BULA Marcin KISIEL Adrian SO KACZOR Damian KARPETA Michał PYRLIK Paweł | 93 94 96 96 93 94 97 94 | UNIA Oświêcim UNIA Tarnów WODNIK Siemianowice WODNIK Siemianowice AZS AWF Katowice KMITA Zabierzów TRÓJKA Czêstochowa KORONA Kraków | NT NT NT 5:25.05 NT NT NT NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PILSZEK Dawid FELUŚ Michał SKRZYPIEC Wojciech PLUTECKI Konrad RUSZKOWSKI Kacper KOŁODZIEJCZYK Patryk SO LELEK Mateusz HUTNY Szymon | 94 95 96 95 97 96 96 95 | MOSM Tychy SIEMASZKA Piekary CHAJDUKI Chorzów JORDAN Kraków UKS OSEMKA Oswiecim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim | 5:00.56 4:57.41 4:51.66 4:48.44 4:49.09 4:56.42 5:00.40 5:21.48 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PAŹDZIURKIEWICZ Adam STANASZEK Szymon SO WOJDAK Wojciech JANKOWSKI Paweł OŻÓG Karol ŻYBURA Kornel HYDZIK Piotr SZYSZKA Maciej | 95 94 96 95 94 95 95 94 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim WIKING Brzesko MOS Dąbrowa Górnicza CKiS Skawina BOBRY Dêbica KAROL Wadowice BOBRY Dêbica | 4:40.69 4:36.72 4:28.93 4:27.82 4:27.84 4:33.90 4:39.19 4:42.03 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GAWEŁCZYK Mateusz FARA Kacper KUDŁA Łukasz WYSOCZYŃSKI Mateusz ŁOPACIŃSKI Kacper TWAROWSKI Jerzy CZECH Dawid MIŚ Bartłomiej | 90 94 95 93 95 95 95 95 | AZS AGH Kraków BOBRY Dêbica MOSiR Mysłowice JORDAN Kraków FOKA Sandomierz JORDAN Kraków AQUATICA Pawłowice UNIA Tarnów | 4:26.66 4:21.38 4:20.43 4:07.26 4:14.64 4:20.99 4:22.62 4:27.22 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KSIĄŻEK Michał ZAPAŁA Łukasz SO PULWIN Paweł SO PIĄTKOWSKI Mateusz SO CZARNOTA Mateusz SO ZACZYŃSKI Karol SO SYGNECKI Janusz SO GŁYK Wojciech SO | 93 91 92 90 91 91 92 92 | JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim AZS AWF Katowice UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny | 4:05.97 4:00.34 3:56.38 3:52.91 3:54.34 3:56.75 4:01.22 4:06.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 19.12.2009 | Kobiet, 200m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | PIWOROWICZ Agnieszka BUDA Karolina WOLSKA Sandra | 96 97 95 | STP Nowy Sącz ORKA Lêdziny KORONA Kraków | NT 3:09.51 3:12.10 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOWALIK Karolina PAPLA Jolanta SO MAKOCKA Izabela FIJAŁKOWSKA Zuzanna DYMAREK Ewa TARNOPOLSKA Magdalena KARCZ Sabina KUJAWIŃSKA Iga | 95 94 96 93 95 94 94 96 | JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków IKAR Mielec UNIA Oświêcim BOBRY Dêbica KMITA Zabierzów MOS Dąbrowa Górnicza | 2:58.95 2:53.89 2:50.34 2:47.85 2:49.11 2:53.43 2:57.65 3:00.36 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KURASIEWICZ Agata SO DRATWIŃSKA Julia SO DUDEK Marlena SO LEWIŃSKA Karolina BIEŃKOWSKA Wiktoria SO PRĘDECKA Natalia SO TABIŚ Gabriela DWORACZEK Paulina | 94 94 94 93 93 94 95 96 | WODNIK Radom AZS AWF Katowice UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim AZS-AWFiS Gdańsk UNIA Oświêcim CKiS Skawina JORDAN Kraków | 2:45.56 2:41.07 2:37.71 2:28.77 2:29.95 2:40.06 2:41.89 2:46.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 19.12.2009 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 | BIJAK Patryk PASTERNAK Jêdrzej MIKOŚ Dawid | 96 96 96 | JORDAN Kraków TRÓJKA Czêstochowa JORDAN Kraków | NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 | JONIEC Artur SZYMANOWSKI Jakub SO MAŚLANKA Szymon FREMEL Dawid KUBIŚ Jakub SKOWRON Tomasz WARZECHA Wiktor | 95 96 96 96 98 96 95 | MOSiR Mysłowice UNIA Oświêcim KAROL Wadowice WODNIK Siemianowice ORLIK Lublin STP Nowy Sącz KMITA Zabierzów | NT NT 3:12.16 2:45.13 2:57.79 3:14.20 NT |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JÓŹWIK Filip SO POMIETŁO Adrian NOWAK Patryk HEJNOWSKI Dawid ŻUCZEK Piotr ZABOJSZCZ Wojciech NICAŁ Jacek LISZEWSKI Przemysław SO | 94 95 95 95 94 95 95 96 | UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny MOSiR Mysłowice MOS Dąbrowa Górnicza IKAR Mielec KORONA SWIM Kielce KORONA Kraków UNIA Oświêcim | 2:40.50 2:35.93 2:33.09 2:31.06 2:31.65 2:33.27 2:39.31 2:44.39 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | DUDEK Michał KUT Bartłomiej KOWALIK Bartosz JACHOWICZ Piotr GUZIK Jakub DYREK Mateusz WOJNAROWSKI Patryk SADLAK Patryk | 94 93 91 90 91 91 93 93 | BOBRY Dêbica BOBRY Dêbica IKAR Mielec AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim IKAR Mielec | 2:28.46 2:26.48 2:21.93 2:14.88 2:18.77 2:22.97 2:28.24 2:29.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 19.12.2009 | Kobiet, 200m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
3 4 5 | POROSŁO Karolina BURACZYŃSKA Adrianna SO BOŻEK Dominika SO | 95 96 97 | JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 | KOBUSZEWSKA Magdalena WOJCIECHOWSKA Gabriela SO KRUPA Karolina HYŻY Aneta BEDNARZ Aleksandra MAZUREK Zuzanna SO ŻAK Anna | 93 96 95 96 96 91 95 | HURAGAN Sosnowiec UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków FALA Kraśnik BOBRY Dêbica | NT NT NT 2:47.19 2:55.62 NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KISIEL Monika SO KWIATKOWSKA Kaja MURZYN Karolina LIPOWSKA Małgorzata CZŁOWIEK Roksana SO KRUK Anna BOJKO Justyna JANICZEK Joanna SO | 96 96 95 95 96 95 95 96 | MOSiR Mysłowice JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny CKiS Skawina UNIA Oświêcim | 2:41.93 2:40.79 2:39.06 2:38.12 2:38.87 2:39.85 2:41.32 2:44.93 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | NOWOSAD Katarzyna WÓJTOWICZ Gabriela ULATOWSKA Alicja SO CHLIPAŁA Patrycja KĄCKA Natalia KAPCIŃSKA Klaudia SO DWORACZEK Paulina WANAT Aleksandra | 96 95 96 93 95 94 96 95 | KMITA Zabierzów BOBRY Dêbica UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 2:32.25 2:31.08 2:30.84 2:28.71 2:29.55 2:30.96 2:31.48 2:36.10 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LIS Magdalena MÓZGOWSKA Jagoda KORZENIOWSKA Marta SO PULKA Magdalena MAZUREK Karolina JAGODZKA Aleksandra SO URYGA Paulina BAJORSKA Dorota SO | 93 90 93 92 89 91 95 94 | AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków KORONA SWIM Kielce JORDAN Kraków UNIA Oświêcim | 2:27.27 2:23.73 2:22.32 2:19.11 2:19.59 2:23.69 2:26.56 2:27.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 19.12.2009 | Mêżczyzn, 200m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
3 4 5 | DZIENISZEWSKI Michał SO SZAMRETA Marcel KROGULSKI Filip SO | 94 94 96 | KOCHŁOWICZANKA Ruda Śl. CKiS Skawina UNIA Oświêcim | NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KONIECZNY Bartosz SO SOKOŁOWSKI Kamil ARENDOWSKI Piotr SO KŁAPYTA Jakub BARAN Filip KRULIKOWSKI Dominik GAWĘDA Maciej FLIS Krzysztof | 96 95 94 95 96 95 92 93 | UNIA Oświêcim JORDAN Kraków MOSM Tychy JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków IKAR Mielec | NT NT 2:36.34 2:33.81 2:36.08 2:49.29 NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BOBROWSKI Martin KURTOK Tomasz KURASIEWICZ Patryk KRZAK Patryk GĄSIOR Aleksander JANKOWSKI Paweł SIEMBIDA Norbert LITWA Krzysztof | 96 95 95 95 95 95 95 96 | WODNIK Siemianowice ORKA Lêdziny WODNIK Radom UNIA Oświêcim IKAR Mielec MOS Dąbrowa Górnicza BOBRY Dêbica JORDAN Kraków | 2:32.96 2:26.53 2:25.16 2:23.88 2:24.80 2:26.43 2:31.65 2:33.11 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CIĘŻKOWSKI Dominik ZABOJSZCZ Wojciech ASULIAN Axel HABRAT Krzysztof SKRZYPCZAK Jakub ŻUCZEK Piotr PAŁKOWSKI Jakub BAŁABUCH Krystian | 96 95 93 94 93 94 94 95 | JORDAN Kraków KORONA SWIM Kielce AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków IKAR Mielec IKAR Mielec KMITA Zabierzów WIKING Brzesko | 2:21.60 2:19.24 2:18.27 2:15.06 2:15.66 2:18.76 2:20.63 2:23.14 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | NOCOŃ Sebastian SO KUT Bartłomiej PELCZYNSKI Kacper CERTA Maciej SO TRENDA Paweł PACIOREK Artur BARAN Rafał CZARNOTA Mateusz SO | 92 93 92 91 92 93 93 91 | AZS AWF Katowice BOBRY Dêbica UNIA Oświêcim WISŁA Puławy UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim | 2:12.68 2:11.87 2:05.41 1:59.90 2:04.37 2:09.73 2:11.91 2:13.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 19.12.2009 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | Unia Oświêcim 13 lat 2 Team 2 Unia Oświêcim 15 lat 2 | UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim | 4:30.00 4:24.00 4:30.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Unia Oświêcim 13 lat 1 Team 1 KMITA Zabierzów 1 AZS AGH Kraków 1 UNIA Oświêcim 1 UNIA Oświêcim 1 Unia Oświêcim 15 lat 1 ORKA Lêdziny 1 | UNIA Oświêcim JORDAN Kraków KMITA Zabierzów AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny | 4:18.00 4:13.00 4:08.90 3:58.52 4:00.00 4:12.00 4:17.00 4:24.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 19.12.2009 | Mêżczyzn, 4 x 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 | BOBRY Dêbica 1 Unia Oświêcim 15 lat KORONA SWIM Kielce 1 UNIA Oświêcim 1 Team 2 | BOBRY Dêbica UNIA Oświêcim KORONA SWIM Kielce UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | NT 4:15.00 4:14.00 4:14.00 4:19.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ORKA Lêdziny 1 KMITA Zabierzów 1 UNIA Oświêcim 1 AZS AGH Kraków 1 Jordan - 93 UNIA Oświêcim 2 Unia Oświêcim 13 lat Team 1 | ORKA Lêdziny KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | 4:07.00 3:48.70 3:35.00 3:24.28 3:24.40 3:36.00 3:56.00 4:08.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 19.12.2009 | Kobiet, 200m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | JANICZEK Joanna SO DRABIKOVA Sona BURACZYŃSKA Adrianna SO | 96 99 96 | UNIA Oświêcim AQUASPORT Levice UNIA Oświêcim | NT 3:01.02 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WOJCIECHOWSKA Gabriela SO MAKOSZ Emilia SO NIEMIEC Aleksandra FRENKE Małgorzata RYBSKA Agnieszka KRUK Anna ULATOWSKA Alicja SO SIKORA Justyna SO | 96 94 97 95 95 95 96 96 | UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny FALA Ropczyce UNIA Oświêcim UNIA Tarnów ORKA Lêdziny UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 2:40.24 2:37.62 2:31.78 2:28.80 2:29.77 2:37.31 2:38.17 2:48.84 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MIŁKOWSKA Marta KORZENIOWSKA Marta SO JANKOWSKA Marta SIKORA Paulina SO SAK Agnieszka WAKUŁA Karolina SO KAPCIŃSKA Klaudia SO PRZYSTALSKA Angelika | 93 93 92 93 93 93 94 93 | ORKA Lêdziny UNIA Oświêcim AZS AWF Katowice UNIA Oświêcim UNIA Tarnów AZS AWF Katowice UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 2:26.23 2:23.77 2:18.88 2:13.02 2:13.89 2:20.31 2:24.38 2:27.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 19.12.2009 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KROGULSKI Filip SO KURASIEWICZ Patryk ŁOŚ Konrad HYDZIK Piotr BOBROWSKI Martin KICA Paweł HABRAT Krzysztof KURTOK Tomasz | 96 95 96 95 96 96 94 95 | UNIA Oświêcim WODNIK Radom WODNIK Siemianowice KAROL Wadowice WODNIK Siemianowice JORDAN Kraków AZS AGH Kraków ORKA Lêdziny | NT NT 2:35.01 2:25.10 2:33.12 2:49.79 NT NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JONIEC Artur BARAN Rafał CHMIEL Łukasz ZAPAŁA Łukasz SO PIĄTKOWSKI Mateusz SO NOCOŃ Sebastian SO GĄSIOR Aleksander KRZAK Patryk | 95 93 93 91 90 92 95 95 | MOSiR Mysłowice JORDAN Kraków MOS Dąbrowa Górnicza UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim AZS AWF Katowice IKAR Mielec UNIA Oświêcim | 2:22.94 2:07.54 2:01.77 2:00.01 2:00.30 2:04.88 2:20.20 2:24.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 19.12.2009 | Kobiet, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
3 4 5 | PLUTA Kinga STANEK Emilia JARCZAK Sara SO | 96 95 96 | MOS Dąbrowa Górnicza KAROL Wadowice ORKA Lêdziny | NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
2 3 4 5 6 7 | MARCISZ Anna SZKUDLAREK Karolina CHMIELEK Anna CORDOVA Adrianna SO MAZUREK Patrycja CABAŁA Arleta | 96 96 96 94 96 94 | STP Nowy Sącz KORONA Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim KORONA Kraków STP Nowy Sącz | 1:11.93 1:11.84 1:09.28 1:09.74 1:11.86 1:19.65 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PAPLA Jolanta SO HAJTO Julia BOŻEK Dominika SO STUDZIŃSKA Wiktoria ZADROŻNA Karolina ZADYLAK Angelika HYŻY Aneta FROSZTĘGA Agnieszka | 94 92 97 96 92 95 96 96 | UNIA Oświêcim CKiS Skawina UNIA Oświêcim JORDAN Kraków KORONA Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków AQARIUS Myślenice | 1:09.03 1:08.77 1:08.21 1:07.51 1:08.20 1:08.43 1:08.83 1:09.14 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MACHOWSKA Inez JURKIEWICZ Patrycja ŚLĘCZKOWSKA Karolina KLICH Maja KULIG Dorota KOCIBOWSKA Agnieszka POTĘPA Karolina PAPIERNIK Sylwia | 96 95 94 96 96 93 96 95 | WIKING Brzesko UNIA Tarnów KMITA Zabierzów UNIA Tarnów WODNIK Siemianowice MOSM Tychy JORDAN Kraków ORKA Lêdziny | 1:07.15 1:06.87 1:06.84 1:06.09 1:06.23 1:06.85 1:07.03 1:07.30 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MAKOSZ Emilia SO KARCZ Sabina PIASECKA Ewa SUCHANIAK Irena SZCZYRBAK Kornelia ŻURAWIK Paulina JASIŃSKA Justyna SOWA Marta | 94 94 92 93 96 94 96 96 | ORKA Lêdziny KMITA Zabierzów AZS AWF Katowice KORONA Kraków JORDAN Kraków MOSM Tychy MOSiR Mysłowice JORDAN Kraków | 1:05.88 1:05.64 1:05.31 1:03.71 1:05.12 1:05.37 1:05.87 1:05.92 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ŻAK Anna GODNIOWSKA Agnieszka SIRIGNANO Luigia CZAPLA Magdalena PYSZKA Alicja POMIETŁO Aleksandra TYRPA Aleksandra OPITEK Urszula SO | 95 94 96 92 93 94 94 94 | BOBRY Dêbica JORDAN Kraków JORDAN Kraków AZS AWF Katowice JORDAN Kraków KMITA Zabierzów CKiS Skawina UNIA Oświêcim | 1:03.56 1:03.20 1:02.80 1:02.05 1:02.15 1:03.12 1:03.24 1:03.59 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GÓRNIAK Katarzyna PIASECKA Marta PULKA Magdalena NITKA Aleksandra SZULA Paulina PETROW Magda TROJANOWSKA Kinga DWORACZEK Paulina | 95 91 92 93 91 95 95 96 | UNIA Oświêcim AZS AWF Katowice UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim AZS AWF Katowice KMITA Zabierzów SKRA Bełchatów JORDAN Kraków | 1:00.74 1:00.31 1:00.16 58.06 58.50 1:00.30 1:00.70 1:01.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 19.12.2009 | Mêżczyzn, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
3 4 5 6 | BRANIA Adam SO AUGUSTYN Paweł SO CHMIEL Łukasz CHUDZIK Jan | 94 96 93 93 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim MOS Dąbrowa Górnicza KORONA Kraków | NT NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | RATAJCZAK Tymoteusz JANECZKO Tomasz ŁABUZ Rafał GALAS Adam SKOWRON Tomasz STAŃCZYK Krzysztof KONIECZNY Bartosz SO MALCZYK Marcin | 96 98 95 96 96 95 96 95 | UNIA Oświêcim START Katowice KORONA Kraków KORONA Kraków STP Nowy Sącz START Katowice UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny | NT 2:50.32 1:18.47 1:14.23 1:17.52 1:31.62 NT NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JAKÓBCZYK Kamil BIJAK Patryk WOŹNIAK Piotr KOBYŁCZYK Szymon PLUTECKI Konrad BULA Marcin BUŁA Mariusz MISIAN Hipolit SO | 96 96 96 95 95 96 95 93 | WODNIK Siemianowice JORDAN Kraków JORDAN Kraków UKS SP 8 Chrzanów JORDAN Kraków WODNIK Siemianowice UKS SP 8 Chrzanów UNIA Oświêcim | 1:11.46 1:09.13 1:07.00 1:05.73 1:06.93 1:08.64 1:10.68 1:13.33 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JURUŚ Maciej GOLIASZ Cyprian RYNDAK Bartosz SEKUŁA Patryk MARCISZ Piotr PILSZEK Dawid WAL Marcin FUKS Kamil | 95 94 94 95 95 94 94 96 | UNIA Tarnów VICTORIA Kozy BOBRY Dêbica STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz MOSM Tychy UNIA Tarnów WODNIK Siemianowice | 1:04.66 1:03.96 1:03.61 1:02.80 1:03.01 1:03.80 1:04.15 1:05.28 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ŻYBURA Kornel MIKOŚ Dawid PALECZNY Mateusz WROŃSKI Łukasz GAŁUSZKA Dawid LANGOWSKI Bartosz HAŁAS JAKUB SO ARENDOWSKI Piotr SO | 95 96 93 93 93 94 91 94 | BOBRY Dêbica JORDAN Kraków VICTORIA Kozy MTP Delfin VICTORIA Kozy MOSM Tychy UNIA Oświêcim MOSM Tychy | 1:01.72 1:01.59 1:01.22 1:00.76 1:00.83 1:01.22 1:01.67 1:02.06 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOŁODZIEJCZYK Patryk SO CZECH Dawid SZTWIERTNIA Michał SKIBIŃSKI Mateusz MIŚ Bartłomiej KOCHANOWSKI Wojciech SO WARZECHA Wiktor OŻÓG Karol | 96 95 94 93 95 94 95 94 | UNIA Oświêcim AQUATICA Pawłowice MTP Delfin MOS Dąbrowa Górnicza UNIA Tarnów UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów CKiS Skawina | 1:00.18 59.99 58.69 57.52 58.64 59.04 1:00.12 1:00.43 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WASILEWSKI Raivo SZYSZKA Maciej GŁOWACKI Patryk ASULIAN Axel CIECHANOWICZ Michał KACZOR Damian KROGULSKI Filip SO BAŁUT Dawid | 95 94 95 93 93 94 96 95 | KMITA Zabierzów BOBRY Dêbica UNIA Tarnów AZS AWF Katowice MOS Dąbrowa Górnicza KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim ZKS UNIA Tarnow | 56.92 56.60 55.82 55.59 55.80 56.27 56.80 57.14 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KAPROŃ Kacper PACIOREK Artur FURMAN Łukasz WILK Krzysztof GAWEŁCZYK Mateusz KUT Bartłomiej KWIATKOWSKI Arkadiusz FARA Kacper | 93 93 93 89 90 93 90 94 | MOS Dąbrowa Górnicza JORDAN Kraków MOS Dąbrowa Górnicza AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków BOBRY Dêbica AZS AGH Kraków BOBRY Dêbica | 55.13 54.47 53.01 49.89 51.22 53.84 54.71 55.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 19.12.2009 | Kobiet, 100m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 6 | KOWALCZE Kinga BEDNARZ Aleksandra GÓRALCZYK Nikolina KURASIEWICZ Agata SO BOŻEK Dominika SO | 99 96 96 94 97 | START Katowice JORDAN Kraków UKS SP 8 Chrzanów WODNIK Radom UNIA Oświêcim | 2:20.45 1:19.43 1:13.33 1:15.87 1:19.89 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LIPOWSKA Małgorzata BOJKO Justyna KRUCZALAK Paulina SO PABIAN Agnieszka JAWOR Agnieszka MURZYN Karolina CHLIPAŁA Patrycja DUDEK Marlena SO | 95 95 94 96 96 95 93 94 | JORDAN Kraków CKiS Skawina UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim | 1:11.84 1:10.89 1:10.71 1:10.39 1:10.44 1:10.73 1:10.96 1:13.28 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | NOWOSAD Katarzyna SAK Agnieszka BOREK Natalia NITKA Aleksandra PIECHOCKA Jagoda WÓJTOWICZ Gabriela SUROWIEC Kinga KISIEL Monika SO | 96 93 90 93 90 95 93 96 | KMITA Zabierzów UNIA Tarnów AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków BOBRY Dêbica UNIA Oświêcim MOSiR Mysłowice | 1:08.47 1:04.79 1:03.33 1:03.04 1:03.08 1:04.51 1:06.69 1:09.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 19.12.2009 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 | DYREK Mateusz ŁOŚ Konrad BĘBENEK Maciej | 91 96 85 | JORDAN Kraków WODNIK Siemianowice START Katowice | NT 1:15.12 2:10.11 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 5 6 7 | OJCZYK Grzegorz KICA Paweł SIEMBIDA Norbert LITWA Krzysztof ZYCH Kamil HUTNY Szymon | 96 96 95 96 96 95 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków BOBRY Dêbica JORDAN Kraków WIKING Brzesko UNIA Oświêcim | 1:12.84 1:10.18 1:08.08 1:09.92 1:11.84 1:14.06 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JABŁONSKI Dominik MIŚ Bartłomiej SZAMRETA Marcel FLIS Krzysztof ADAMUS Paweł STANASZEK Szymon SO CZEKAJ Kamil PUDO BARTOSZ | 95 95 94 93 95 94 96 95 | STP Nowy Sącz UNIA Tarnów CKiS Skawina IKAR Mielec ORKA Lêdziny UNIA Oświêcim JORDAN Kraków FALA Ropczyce | 1:07.27 1:06.11 1:05.73 1:05.10 1:05.46 1:05.86 1:07.10 1:07.55 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SUZIN Marcin PYRLIK Paweł BRUS Dominik WYSOCZYŃSKI Mateusz KISIEL Adrian SO SKRZYPCZAK Jakub CIĘŻKOWSKI Dominik WANAT Michał | 93 94 93 93 93 93 96 93 | JORDAN Kraków KORONA Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków AZS AWF Katowice IKAR Mielec JORDAN Kraków MKS JORDAN Krakow | 1:00.59 1:00.11 57.43 54.27 56.74 58.90 1:00.36 1:03.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 19.12.2009 | Kobiet, 100m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | WOLSKA Sandra KARCZ Sabina TARNOPOLSKA Magdalena PAPLA Jolanta SO KUJAWIŃSKA Iga PIWOROWICZ Agnieszka | 95 94 94 94 96 96 | KORONA Kraków KMITA Zabierzów BOBRY Dêbica UNIA Oświêcim MOS Dąbrowa Górnicza STP Nowy Sącz | 1:30.91 1:23.02 1:21.52 1:22.37 1:24.61 1:42.04 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | DWORACZEK Paulina KOBUSZEWSKA Karolina PRĘDECKA Natalia SO MÓZGOWSKA Jagoda FIJAŁKOWSKA Zuzanna DYMAREK Ewa MADEJA Magdalena CZŁOWIEK Roksana SO | 96 96 94 90 93 95 96 96 | JORDAN Kraków HURAGAN Sosnowiec UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków IKAR Mielec UNIA Oświêcim UKS SP 8 Chrzanów UNIA Oświêcim | 1:19.85 1:18.67 1:18.22 1:17.73 1:17.89 1:18.32 1:19.68 1:20.21 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | DUDEK Marlena SO TABIŚ Gabriela LIS Magdalena LEWIŃSKA Karolina BIEŃKOWSKA Wiktoria SO DRATWIŃSKA Julia SO SZULA Anna MAKOCKA Izabela | 94 95 93 93 93 94 93 96 | UNIA Oświêcim CKiS Skawina AZS AWF Katowice UNIA Oświêcim AZS-AWFiS Gdańsk AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice JORDAN Kraków | 1:16.97 1:16.39 1:13.89 1:10.82 1:11.01 1:14.35 1:16.66 1:17.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 19.12.2009 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 | BOBROWSKI Martin POTOCZNY Marcin KUBASA Dawid KIERCZ Mateusz MAŚLANKA Szymon BARZYCKI Tomasz SO AUGUSTYN Paweł SO | 96 94 96 96 96 90 96 | WODNIK Siemianowice UNIA Oświêcim MKS VICTORIA Raciborz HURAGAN Sosnowiec KAROL Wadowice UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | NT 2:10.44 1:28.30 1:24.66 1:26.06 1:56.47 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GOLIASZ Cyprian FREMEL Dawid SZYMANOWSKI Jakub SO POMIETŁO Adrian MIKOŚ Dawid LISZEWSKI Przemysław SO WARZECHA Wiktor KUBIŚ Jakub | 94 96 96 95 96 96 95 98 | VICTORIA Kozy WODNIK Siemianowice UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny JORDAN Kraków UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów ORLIK Lublin | 1:22.00 1:17.15 1:16.44 1:14.25 1:15.90 1:16.62 1:20.66 1:22.39 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ŻUCZEK Piotr GAWĘDA Maciej WOJNAROWSKI Patryk DUDEK Michał HEJNOWSKI Dawid ZABOJSZCZ Wojciech WINCEŁOWICZ Mikołaj JÓŹWIK Filip SO | 94 92 93 94 95 95 95 94 | IKAR Mielec JORDAN Kraków UNIA Oświêcim BOBRY Dêbica MOS Dąbrowa Górnicza KORONA SWIM Kielce PŁYWAK Bochnia UNIA Oświêcim | 1:12.54 1:11.64 1:10.25 1:10.01 1:10.21 1:10.98 1:12.39 1:13.04 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | NICAŁ Jacek KUT Bartłomiej PELCZYNSKI Kacper JACHOWICZ Piotr GUZIK Jakub KOWALIK Bartosz TOKARSKI Krzysztof SADLAK Patryk | 95 93 92 90 91 91 96 93 | KORONA Kraków BOBRY Dêbica UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków IKAR Mielec MKS VICTORIA Raciborz IKAR Mielec | 1:08.72 1:06.95 1:04.51 1:00.12 1:04.10 1:06.94 1:08.35 1:08.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 19.12.2009 | Kobiet, 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 | KURASIEWICZ Agata SO KOBUSZEWSKA Magdalena KOCIBOWSKA Agnieszka | 94 93 93 | WODNIK Radom HURAGAN Sosnowiec MOSM Tychy | NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 | BANACH Aleksandra KUJAWIŃSKA Iga KWIATKOWSKA Kaja BOJKO Justyna KISIEL Monika SO ŚLĘCZKOWSKA Karolina FROSZTĘGA Agnieszka | 96 96 96 95 96 94 96 | JORDAN Kraków MOS Dąbrowa Górnicza JORDAN Kraków CKiS Skawina MOSiR Mysłowice KMITA Zabierzów AQARIUS Myślenice | 1:22.48 1:19.28 1:15.86 1:15.49 1:15.74 1:18.80 1:21.10 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ŻURAWIK Paulina TYRPA Aleksandra KRUCZALAK Paulina SO ULATOWSKA Alicja SO CZŁOWIEK Roksana SO NOWOSAD Katarzyna SOWA Marta MADEJA Magdalena | 94 94 94 96 96 96 96 96 | MOSM Tychy CKiS Skawina UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów JORDAN Kraków UKS SP 8 Chrzanów | 1:14.47 1:13.26 1:12.38 1:10.01 1:11.82 1:13.13 1:13.97 1:15.38 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KĄCKA Natalia JAGODZKA Aleksandra SO PULKA Magdalena MAZUREK Karolina PIASECKA Marta LIS Magdalena BAJORSKA Dorota SO KAPCIŃSKA Klaudia SO | 95 91 92 89 91 93 94 94 | UNIA Oświêcim KORONA SWIM Kielce UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 1:09.40 1:08.13 1:06.60 1:04.57 1:06.41 1:07.69 1:08.45 1:09.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 19.12.2009 | Mêżczyzn, 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
3 4 5 | ZYCH Kamil POTOCZNY Marcin BRANIA Adam SO | 96 94 94 | WIKING Brzesko UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | NT 2:20.57 NT |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 6 7 | BARZYCKI Tomasz SO KRULIKOWSKI Dominik SKOWRON Tomasz FREMEL Dawid MISIAN Hipolit SO STAŃCZYK Krzysztof | 90 95 96 96 93 95 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim STP Nowy Sącz WODNIK Siemianowice UNIA Oświêcim START Katowice | 1:43.17 1:17.40 1:17.04 1:17.20 1:28.21 1:45.98 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BARAN Filip JÓŹWIK Filip SO HAŁAS JAKUB SO NOWAK Patryk LANGOWSKI Bartosz LISZEWSKI Przemysław SO ARENDOWSKI Piotr SO KOCHANOWSKI Wojciech SO | 96 94 91 95 94 96 94 94 | JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim MOSiR Mysłowice MOSM Tychy UNIA Oświêcim MOSM Tychy UNIA Oświêcim | 1:11.95 1:11.70 1:09.58 1:08.70 1:09.41 1:11.21 1:11.73 1:14.32 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZAMRETA Marcel KACZOR Damian JONIEC Artur WASILEWSKI Raivo PAŁKOWSKI Jakub BAŁABUCH Krystian WANAT Michał KURTOK Tomasz | 94 94 95 95 94 95 93 95 | CKiS Skawina KMITA Zabierzów MOSiR Mysłowice KMITA Zabierzów KMITA Zabierzów WIKING Brzesko MKS JORDAN Krakow ORKA Lêdziny | 1:07.63 1:06.15 1:05.76 1:04.88 1:05.44 1:05.81 1:06.28 1:07.85 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BOJDOŁ Kamil SK ŚLĘZAK Radosław ŻOŁDAK Krzysztof CERTA Maciej SO TRENDA Paweł POLAK Daniel HOŁUB Maciej DZIENISZEWSKI Michał SO | 93 94 84 91 92 91 95 94 | MOSM Tychy CKiS Skawina UNIA Oświêcim WISŁA Puławy UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim ORLIK Przeworsk KOCHŁOWICZANKA Ruda Śl. | 1:03.44 1:02.23 57.00 55.60 56.95 58.10 1:03.29 1:03.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 19.12.2009 | Kobiet, 800m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | SIRIGNANO Luigia ZADYLAK Angelika LEWANDOWSKA Paulina SO | 96 95 96 | JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KLICH Maja ŻAK Anna TROJANOWSKA Kinga ZAGRODNIK Aleksandra PYSZKA Alicja POMIETŁO Aleksandra SZCZYRBAK Kornelia ĆWIĘKAŁA Olga SO | 96 95 95 93 93 94 96 96 | UNIA Tarnów BOBRY Dêbica SKRA Bełchatów UNIA Oświêcim JORDAN Kraków KMITA Zabierzów JORDAN Kraków UNIA Oświêcim | 10:07.55 9:55.51 9:14.17 9:11.77 9:13.59 9:48.58 10:02.85 10:31.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 19.12.2009 | Mêżczyzn, 800m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | JABŁONSKI Dominik BULA Marcin MARCISZ Piotr | 95 96 95 | STP Nowy Sącz WODNIK Siemianowice STP Nowy Sącz | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | KRZAK Patryk SKRZYPIEC Wojciech OŻÓG Karol PAŹDZIURKIEWICZ Adam RUSZKOWSKI Kacper LELEK Mateusz | 95 96 94 95 97 96 | UNIA Oświêcim CHAJDUKI Chorzów CKiS Skawina UNIA Oświêcim UKS OSEMKA Oswiecim JORDAN Kraków | 10:15.10 9:57.56 9:18.97 9:57.10 10:15.03 10:41.54 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CZECH Dawid ŁOPACIŃSKI Kacper SYGNECKI Janusz SO PULWIN Paweł SO ZACZYŃSKI Karol SO GŁYK Wojciech SO KSIĄŻEK Michał KUDŁA Łukasz | 95 95 92 92 91 92 93 95 | AQUATICA Pawłowice FOKA Sandomierz UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim AZS AWF Katowice ORKA Lêdziny JORDAN Kraków MOSiR Mysłowice | 9:14.82 8:46.72 8:18.36 8:04.37 8:07.69 8:42.26 8:49.59 9:16.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 19.12.2009 | Mêżczyzn, 1500m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | WOJDAK Wojciech RYNDAK Bartosz SIEMBIDA Norbert | 96 94 95 | WIKING Brzesko BOBRY Dêbica BOBRY Dêbica | NT 18:47.80 19:17.99 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | ŻYBURA Kornel ASULIAN Axel CZARNOTA Mateusz SO KUT Bartłomiej FARA Kacper SZYSZKA Maciej | 95 93 91 93 94 94 | BOBRY Dêbica AZS AWF Katowice UNIA Oświêcim BOBRY Dêbica BOBRY Dêbica BOBRY Dêbica | 18:03.17 16:36.15 15:31.21 16:36.09 17:54.97 18:24.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 19.12.2009 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ORKA Lêdziny 1 KMITA Zabierzów 1 UNIA Oświêcim 1 UNIA Oświêcim 1 AZS AGH Kraków 1 Unia Oświêcim 15 lat Unia Oświêcim 13 lat Unia Oświêcim 15 lat 2 | ORKA Lêdziny KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 4:50.00 4:37.90 4:31.00 4:20.00 4:22.36 4:34.00 4:40.00 4:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 41 19.12.2009 | Mêżczyzn, 4 x 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | UNIA Oświêcim 1 Unia Oświêcim 15 lat WODNIK Siemianowice 1 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim WODNIK Siemianowice | 4:39.00 4:25.00 4:32.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Unia oświêcim 13 lat KMITA Zabierzów 1 UNIA Oświêcim 2 Jordan - 93 UNIA Oświêcim 1 AZS AGH Kraków 1 BOBRY Dêbica 1 ORKA Lêdziny 1 | UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków BOBRY Dêbica ORKA Lêdziny | 4:20.00 4:16.89 3:52.00 3:44.12 3:50.00 3:59.38 4:20.00 4:23.00 |