Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Pływaniu Bydgoszcz, 19. - 20.12.2009 |
Konkurencja 1 19.12.09 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 9 | Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SEMENIUK, Olga MIKOŁAJCZAK, Oliwia KOZŁOWSKA, Sandra | 98 99 99 | DEINO AQUA WOWLO | 39.09 38.00 39.00 | 1 2 3 4 5 6 | DĄBROWSKA, Alicja MISIASZEK, MARIA ZIĘBA, Marta STELMACHER, Katarzyna KRUSZCZYŃSKA, Julia | 99 98 97 98 99 | SIBRO TOTOR AQUA RUGRU RUGRU | 38.00 36.00 36.00 36.00 36.98 |
Seria 3 z 9 | Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | WYRZYKOWSKA, Wiktoria PRZERWA, JULIA ZGODA, PAULINA URBANOWSKA, Aleksandra SŁUPEK, Roksana STRZELECKA, Gabriela | 96 98 96 98 99 98 | AQUA ORKGR AQUA OSTOR AQUA WOWLO | 35.00 35.00 34.00 34.50 35.00 35.90 | 1 2 3 4 5 6 | CUPRYŚ, Joanna ADAMCZYK, Celina ROGOZIŃSKA, Patrycja WOJEWÓDZKA, Luiza MOLENDA, Martyna CHRUBCZYŃSKA, Adrianna | 97 97 95 97 97 97 | DEWLO OGBYD DETOR OGBYD DEINO DEINO | 33.90 33.23 33.00 33.21 33.49 34.00 |
Seria 5 z 9 | Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KAJKO, Paula URBAŃSKA, Joanna KIJEWSKA, Beata ŻUK, Marta KASPROWICZ, Agata ZACHARSKA, Alicja | 98 97 98 96 98 96 | TYTBY WOWLO SIBRO DETOR 63 BYD SIBRO | 33.00 33.00 33.00 33.00 33.00 33.00 | 1 2 3 4 5 6 | PROCEK, Jagoda NIKLARZ, Maria PTASZNIK, Sandra BARTOSZYŃSKA, Anna KOŁODZIEJSKA, MAGDALENA KASPROWICZ, Katarzyna | 97 97 97 97 94 97 | DEINO RUGRU OGBYD WOWLO ORKGR DEWLO | 32.00 31.67 31.33 31.50 31.70 32.00 |
Seria 7 z 9 | Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KWIATKOWSKA, Aleksandra WÓJCIK, Paula MATRASZEK, Aleksandra BALCERZAK, Monika WORONIECKA, DOMINIKA MARCINIAK, Sara | 98 96 93 92 96 98 | SIBRO AQUA WOWLO AQUA AQUA OGBYD | 31.00 30.97 30.70 30.92 31.00 31.25 | 1 2 3 4 5 6 | ZASADZKA, Wiktoria KRZEKOTOWSKA, Julia BOCZEK, DOMINIKA CZAPIEWSKA, Tina PIĘTA, Weronika DORNOWSKA, Adrianna | 97 95 95 95 96 97 | TYTBY AQUA WSG AQUA SIBRO OGBYD | 30.00 30.00 30.00 30.00 30.00 30.11 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KROJNA, Klaudia RYCZAK, MAJA KOZŁOWSKA, Anna OTREMBA, Justyna RUDZIŃSKA, Adrianna BAKUNIAK, HANNA | 93 96 96 95 95 96 | RUGRU WSG AQUA DETOR AQUA WSG | 28.69 28.00 27.74 28.00 28.13 29.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 19.12.09 | Mêżczyzn, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 13 | Seria 2 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | MARCINKOWSKI, Borys MIERZEJEWSKI, Kornel SZUMSKI, Paweł SZUMSKI, Paweł SZCZEPAŃSKI, Miłosz | 99 97 01 01 97 | DETOR DETOR 63 BYD 63 BYD DETOR | NT NT 39.51 39.63 NT | 1 2 3 4 5 6 | KISIEL, Kamil OLSZEWSKI, Karol MARKOWSKI, Daniel KRUKOWSKI, Dominik DRAPIEWSKI, Patryk PARADOWSKI, Jacek | 98 98 98 98 98 99 | AQUA TOTOR 63 BYD AQUA AQUA TOTOR | 38.00 37.00 36.00 36.00 38.00 38.00 |
Seria 3 z 13 | Seria 4 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | MICHALSKI, Filip CHORZĘPA, Remigiusz LEWANDOWSKI, Jakub NOWAK, Paulina KLEPACKI, OLAF LANGOWSKI, MARCIN | 97 98 97 95 98 99 | 63 BYD 63 BYD DETOR AQUA TOTOR ORKGR | 35.00 34.00 34.00 34.00 34.00 35.00 | 1 2 3 4 5 6 | SZPUCHA, KONRAD KAŻMIERCZAK, Miłosz FAC, kacper CHWOJKA, Kacper RUDNICKI, Maciej OSIŃSKI, Adrian | 99 97 95 98 95 97 | OGBYD DETOR AQUA DEWLO DEINO DETOR | 33.00 33.00 32.00 32.33 33.00 33.00 |
Seria 5 z 13 | Seria 6 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | KRZEWIŃSKI, PATRYK MRÓZ, Jakub WIŚNIEWSKI, Norbert ROMANOWSKI, Kamil GŁODEK, Michał ZAJC, Jakub | 96 95 95 97 97 95 | AQUA DETOR DEINO DETOR 63 BYD DETOR | 32.00 32.00 32.00 32.00 32.00 32.00 | 1 2 3 4 5 6 | SROKA, Sebastian KUCHARSKI, Piotr BRĄŻKIEWICZ, BARTOSZ NOWICKI, Dominik CHOJNACKI, Kamil GRELA, Tomasz | 94 97 96 95 97 98 | DEINO OGBYD AQUA DETOR OGBYD 63 BYD | 31.72 31.12 31.00 31.00 31.45 31.80 |
Seria 7 z 13 | Seria 8 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | CZERWIŃSKI, Piotr PYTLIŃSKI, DAWID KODMOWSKI, Adam RUCIŃSKI, Konrad LIPKA, RafaB KLAWIŃSKI, Mateusz | 97 96 97 97 95 96 | 63 BYD WSG DEWLO DEWLO DETOR DETOR | 30.50 30.00 29.80 29.90 30.00 30.50 | 1 2 3 4 5 6 | SCHRAMM, Tomasz STUDZIŃSKI, Mikołaj GUBA, Adam JABŁOŃSKI, MATEUSZ MISIAK, Michal MOSTOWSKI, Krzysztof | 94 94 96 96 97 96 | DEINO DEINO DEINO AQUA DEWLO RUGRU | 29.53 29.44 29.00 29.00 29.50 29.56 |
Seria 9 z 13 | Seria 10 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | ROSIŃSKI, Sebastian SMOK, Witold JEZIORSKI, Michał ŻURAWICZ, MATEUSZ SZADŁOWSKI, Mateusz GNIADKOWSKI, Maciej | 95 97 94 97 95 96 | SIBRO WOWLO AQUA WSG DEINO SIBRO | 29.00 28.80 28.12 28.70 28.90 29.00 | 1 2 3 4 5 6 | NIEMCZYK, TOMASZ KRÓL, Wojciech ZAORSKI, Filip RATAJCZAK, Maciej DUDEK, MACIEJ JANKOWIAK, Krzysztof | 96 94 95 93 96 94 | AQUA AQUA AQUA RUGRU WSG DEINO | 28.00 27.87 27.30 27.51 28.00 28.00 |
Seria 11 z 13 | Seria 12 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | TRIEBLER, KACPER ŻBIKOWSKI, Adam CIĘŻKI, BARTOSZ RADZIEWICZ, Łukasz PIETRZAK, DAWID WOJDANOWICZ, Remigiusz | 94 93 94 92 97 93 | WSG WOWLO WSG AQUA WSG AQUA | 26.80 26.70 26.30 26.35 26.78 27.25 | 1 2 3 4 5 6 | JESIONOWSKI, Jakub MATŁOKA, Łukasz KUFEL, Sebastian LATOS, Wojciech KONCZALSKI, MichaB PROCHOWSKI, MichaB | 92 95 92 90 92 92 | WOWLO DEINO AQUA AQUA DETOR DETOR | 26.00 26.00 25.09 25.40 26.00 26.00 |
Seria 13 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | BERNATOWICZ, Sebastian PIECZARA, Michał GRABOWICZ, Łukasz POLEWKA, Tomek DĘBOWSKI, Patryk WENGERSKI, Jêdrzej | 94 92 90 94 91 92 | AQUA AQUA AQUA RUGRU AQUA DETOR | 24.87 24.43 23.12 24.23 24.78 25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 19.12.09 | Kobiet, 400m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | STACHOWICZ, Patrycja CIUPA, ALEKSANDRA WIZNER, Katarzyna POZORSKA, Agata LEWITZKA, Paulina BUZANOWSKA, Natalia | 97 96 94 94 95 97 | REBYD WSG AQUA AQUA RUGRU REBYD | 5:57.21 5:35.00 5:06.00 5:06.63 5:43.71 6:06.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 19.12.09 | Mêżczyzn, 400m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | ZALEWSKI, Igor PIECHOWIAK, BARTOSZ NOWICKI, Mateusz | 93 96 94 | WOWLO WSG AQUA | 5:29.00 5:15.00 5:17.23 | 1 2 3 4 5 6 | PIETRZAK, DAWID KĘDZIORSKI, Krystian SMEJA, SŁAWOMIR MORAWSKI, Krzysztof PAWEŁEK, Igor SMEJA, PATRYK | 97 95 94 94 96 95 | WSG AQUA WSG DETOR AQUA WSG | 4:57.27 4:55.00 4:41.00 4:45.00 4:55.40 5:05.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 19.12.09 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | MIKOŁAJCZAK, Oliwia BONIECKA, Natalia PRZERWA, JULIA | 99 99 98 | AQUA RUGRU ORKGR | 43.10 40.00 40.00 | 1 2 3 4 5 6 | KIJEWSKA, Beata BOŻEJEWICZ, Katarzyna BARTOSZYŃSKA, Anna NASKRĘT, Agata WOJEWÓDZKA, Luiza | 98 97 97 98 97 | SIBRO SIBRO WOWLO 63 BYD OGBYD | 38.00 36.60 36.00 36.00 37.00 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BOCZEK, DOMINIKA KABŁUKA, Maja MATUSIAK, Dominika BALCERZAK, Monika PIĘTA, Weronika KOWALSKA, Monika | 95 97 97 92 96 97 | WSG OGBYD DEWLO AQUA SIBRO 63 BYD | 35.00 34.14 33.13 34.05 35.00 35.30 | 1 2 3 4 5 6 | SZALKOWSKA, ALEKSANDRA RYCZAK, MAJA KOZŁOWSKA, Anna JABŁOŃSKA, AGNIESZKA RUDZIŃSKA, Adrianna KRZEKOTOWSKA, Julia | 93 96 96 95 95 95 | TOTOR WSG AQUA WSG AQUA AQUA | 32.00 31.00 29.17 31.00 31.70 32.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 19.12.09 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 7 | Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZEPAŃSKI, Miłosz SZUMSKI, Paweł SZUMSKI, Paweł | 97 01 01 | DETOR 63 BYD 63 BYD | NT 46.41 46.47 | 1 2 3 4 5 6 | KRUKOWSKI, Dominik MRÓZ, Jakub BODZIOCH, Andrzej BOIŃSKI, Dawid SZCZEBLEWSKI, Karol DEREŃ, Dominik | 98 97 98 97 98 97 | AQUA 63 BYD 63 BYD TYTBY OGBYD 63 BYD | 42.00 37.00 36.00 37.00 37.89 44.00 |
Seria 3 z 7 | Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | BEJMA, PRZEMYSŁAW SZPUCHA, KONRAD BIELA, KAMIL KWIATKOWSKI, Krzysztof MRÓZ, Jakub ZAJC, Jakub | 97 99 96 97 95 95 | ORKGR OGBYD AQUA DETOR DETOR DETOR | 35.20 35.00 35.00 35.00 35.00 36.00 | 1 2 3 4 5 6 | ROSIŃSKI, Sebastian MALAK, ARTUR LIPKA, RafaB NOWICKI, Dominik KUCHARSKI, Piotr JABŁOŃSKI, MATEUSZ | 95 96 95 95 97 96 | SIBRO WSG DETOR DETOR OGBYD AQUA | 33.70 33.00 33.00 33.00 33.33 34.00 |
Seria 5 z 7 | Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | RUSZTYK, Jakub CIESIELSKI, FILIP KRÓL, Wojciech KNAPOWSKI, Kacper BARTOSZYŃSKI, Michał RUCIŃSKI, Konrad | 97 96 94 97 93 97 | DEINO AQUA AQUA 63 BYD WOWLO DEWLO | 32.10 32.00 30.27 31.84 32.00 32.60 | 1 2 3 4 5 6 | PROCHOWSKI, MichaB JANKOWIAK, Krzysztof ZALEWSKI, Igor ŻBIKOWSKI, Adam DUDEK, MACIEJ WOJDANOWICZ, Remigiusz | 92 94 93 93 96 93 | DETOR DEINO WOWLO WOWLO WSG AQUA | 30.00 30.00 29.40 29.80 30.00 30.20 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KONCZALSKI, MichaB ŚLÓSAREK, FILIP BERNATOWICZ, Sebastian PIECZARA, Michał JESIONOWSKI, Jakub PIECHOWIAK, BARTOSZ | 92 95 94 92 92 96 | DETOR WSG AQUA AQUA WOWLO WSG | 29.00 28.00 25.80 26.77 28.80 29.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 19.12.09 | Kobiet, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SEMENIUK, Olga SZATKOWSKA, Emilia DĄBROWSKA, Alicja | 98 98 99 | DEINO OGBYD SIBRO | 3:00.00 2:53.78 2:55.00 | 1 2 3 4 5 6 | MOLENDA, Martyna MACIEJEWSKA, Patrycja ZASADZKA, Wiktoria ŻUK, Marta GUS, JULIA URBANOWSKA, Aleksandra | 97 97 97 96 99 98 | DEINO 63 BYD TYTBY DETOR OGBYD OSTOR | 2:46.01 2:40.00 2:40.00 2:40.00 2:45.00 2:47.00 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ZACHARSKA, Alicja KOWALSKA, Monika ZGODA, PAULINA BUZANOWSKA, Natalia KASPROWICZ, Agata NOWAK, ROKSANA | 96 97 96 97 98 96 | SIBRO 63 BYD AQUA REBYD 63 BYD AQUA | 2:38.00 2:36.00 2:35.00 2:35.11 2:38.00 2:38.00 | 1 2 3 4 5 6 | PROCEK, Jagoda MATUSIAK, Dominika DORNOWSKA, Adrianna BOROWIEC, Klaudia WORONIECKA, DOMINIKA KWIATKOWSKA, Aleksandra | 97 97 97 96 96 98 | DEINO DEWLO OGBYD DETOR AQUA SIBRO | 2:33.00 2:30.00 2:27.30 2:30.00 2:31.00 2:34.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | PAWŁOWSKA, MARTA POZORSKA, Agata RUDZIŃSKA, Adrianna WÓJCIK, Paula BAKUNIAK, HANNA CZAPIEWSKA, Tina | 96 94 95 96 96 95 | AQUA AQUA AQUA AQUA WSG AQUA | 2:18.00 2:14.29 2:13.07 2:14.04 2:18.00 2:19.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 19.12.09 | Mêżczyzn, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 6 | Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MARCINKOWSKI, Borys KLEPACKI, OLAF KAŻMIERCZAK, Miłosz MARKOWSKI, Daniel LANGOWSKI, MARCIN | 99 98 97 98 99 | DETOR TOTOR DETOR 63 BYD ORKGR | NT 2:52.00 2:50.00 2:50.00 2:59.00 | 1 2 3 4 5 6 | CHORZĘPA, Remigiusz BRĄŻKIEWICZ, BARTOSZ WIŚNIEWSKI, Norbert NOWAK, KONRAD GŁODEK, Michał KRZEWIŃSKI, PATRYK | 98 96 95 99 97 96 | 63 BYD AQUA DEINO OGBYD 63 BYD AQUA | 2:36.00 2:36.00 2:30.00 2:30.00 2:36.00 2:38.00 |
Seria 3 z 6 | Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | GRELA, Tomasz KODMOWSKI, Adam PYTLIŃSKI, DAWID STUDZIŃSKI, Mikołaj GNIADKOWSKI, Maciej CZERWIŃSKI, Piotr | 98 97 96 94 96 97 | 63 BYD DEWLO WSG DEINO SIBRO 63 BYD | 2:28.00 2:24.00 2:23.00 2:23.49 2:26.00 2:28.00 | 1 2 3 4 5 6 | NIEMCZYK, TOMASZ KLAWIŃSKI, Mateusz GUBA, Adam RATAJCZAK, Maciej ŻURAWICZ, MATEUSZ KWIATKOWSKI, Krzysztof | 96 96 96 93 97 97 | AQUA DETOR DEINO RUGRU WSG DETOR | 2:17.00 2:16.00 2:15.00 2:15.21 2:16.70 2:22.00 |
Seria 5 z 6 | Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SZADŁOWSKI, Mateusz BAGROWSKI, Karol KRASICKI, ARTUR NOWICKI, MATEUSZ WRONKOWSKI, PAWEŁ SCHRAMM, Tomasz | 95 96 95 94 96 94 | DEINO DETOR WSG WSG WSG DEINO | 2:14.92 2:13.00 2:12.00 2:12.00 2:14.00 2:14.99 | 1 2 3 4 5 6 | TRIEBLER, KACPER PIETRZAK, DAWID GRABOWICZ, Łukasz KUFEL, Sebastian ZAORSKI, Filip CHMIELEWSKI, Miłosz | 94 97 90 92 95 95 | WSG WSG AQUA AQUA AQUA WOWLO | 2:08.00 2:04.20 1:53.83 1:59.71 2:08.00 2:08.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 19.12.09 | Kobiet, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | STELMACHER, Katarzyna MISIASZEK, MARIA LEWANDOWSKA, Paulina GUTKOWSKA, Paulina KRUSZCZYŃSKA, Julia STRZELECKA, Gabriela | 98 98 97 98 99 98 | RUGRU TOTOR SIBRO SIBRO RUGRU WOWLO | 3:32.00 3:26.00 3:22.00 3:24.00 3:29.00 3:40.00 | 1 2 3 4 5 6 | FRYCKOWSKA, Natalia JESIONOWSKA, Julia OLBIŃSKA, Daria ZIELIŃSKA, Karolina ORECHWO, Małgorzata SIWEK, AGATA | 99 97 98 98 97 96 | TYTBY SIBRO TYTBY SIBRO TYTBY AQUA | 3:22.00 3:20.00 3:18.00 3:20.00 3:20.00 3:22.00 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KASPROWICZ, Katarzyna GULCZYŃSKA, Martyna PIWKO, Dominika URBAŃSKA, Joanna WIŚNIEWSKA, Inga KABŁUKA, Maja | 97 98 98 97 96 97 | DEWLO REBYD 63 BYD WOWLO SIBRO OGBYD | 3:10.00 3:07.12 3:04.00 3:05.00 3:10.00 3:15.80 | 1 2 3 4 5 6 | CIUPA, ALEKSANDRA KRZYKALSKA, Akicja OTREMBA, Justyna JABŁOŃSKA, AGNIESZKA NIKLARZ, Maria CHRUBCZYŃSKA, Adrianna | 96 94 95 95 97 97 | WSG SIBRO DETOR WSG RUGRU DEINO | 2:59.00 2:45.00 2:28.60 2:42.00 2:48.76 3:03.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 19.12.09 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | OLSZEWSKI, Karol PARADOWSKI, Jacek DEREŃ, Dominik | 98 99 97 | TOTOR TOTOR 63 BYD | 3:28.00 3:18.00 3:23.00 | 1 2 3 4 5 6 | CHWOJKA, Kacper BOIŃSKI, Dawid OSIŃSKI, Adrian DOJCZMAN, Dawid | 98 97 97 98 | DEWLO TYTBY DETOR 63 BYD | 3:15.00 3:09.00 3:10.00 3:18.00 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KUBACKI, Jakub BARTOSZYŃSKI, Michał SZYMAŃSKI, Mateusz BIELA, KAMIL MRÓZ, Jakub URBAŃSKI, Michał | 98 93 96 96 97 97 | 63 BYD WOWLO DEWLO AQUA 63 BYD TYTBY | 3:06.00 2:57.00 2:55.00 2:56.00 3:05.00 3:06.00 | 1 2 3 4 5 6 | MALAK, ARTUR KĘDZIORSKI, Krystian SMEJA, SŁAWOMIR SMEJA, PATRYK JEZIORSKI, Michał RUSZTYK, Jakub | 96 95 94 95 94 97 | WSG AQUA WSG WSG AQUA DEINO | 2:52.00 2:40.00 2:27.00 2:39.00 2:41.38 2:52.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 19.12.09 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SŁUPEK, Roksana ADAMCZYK, Celina PTASZNIK, Sandra BONIECKA, Natalia BOŻEJEWICZ, Katarzyna KOZŁOWSKA, Sandra | 99 97 97 99 97 99 | AQUA OGBYD OGBYD RUGRU SIBRO WOWLO | 1:30.00 1:27.88 1:26.30 1:26.78 1:28.00 1:41.00 | 1 2 3 4 5 6 | MACIEJEWSKA, Patrycja SZATKOWSKA, Emilia SIWEK, AGATA MARCINIAK, Sara GUS, JULIA WYRZYKOWSKA, Wiktoria | 97 98 96 98 99 96 | 63 BYD OGBYD AQUA OGBYD OGBYD AQUA | 1:25.00 1:23.65 1:20.00 1:22.37 1:25.00 1:26.00 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | BIENIAS, Paulina PIOTROWSKA, Klaudia NASKRĘT, Agata PIWKO, Dominika MATRASZEK, Aleksandra ROGOZIŃSKA, Patrycja | 97 98 98 98 93 95 | TYTBY TYTBY 63 BYD 63 BYD WOWLO DETOR | 1:19.00 1:17.00 1:16.00 1:16.50 1:17.00 1:20.00 | 1 2 3 4 5 6 | NOWAK, ROKSANA KOŁODZIEJSKA, MAGDALENA KRAJEWSKA, Karolina SZALKOWSKA, ALEKSANDRA STACHOWICZ, Patrycja BOROWIEC, Klaudia | 96 94 90 93 97 96 | AQUA ORKGR DETOR TOTOR REBYD DETOR | 1:15.00 1:13.50 1:13.00 1:13.00 1:13.71 1:15.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KROJNA, Klaudia PAWŁOWSKA, MARTA WIZNER, Katarzyna LEWITZKA, Paulina RYCZAK, MAJA CUPRYŚ, Joanna | 93 96 94 95 96 97 | RUGRU AQUA AQUA RUGRU WSG DEWLO | 1:09.63 1:09.00 1:05.73 1:07.55 1:09.00 1:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 19.12.09 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | DRAPIEWSKI, Patryk MICHALSKI, Filip NOWAK, KONRAD KUBACKI, Jakub DOJCZMAN, Dawid | 98 97 99 98 98 | AQUA 63 BYD OGBYD 63 BYD 63 BYD | 1:30.00 1:27.00 1:23.00 1:24.00 1:28.00 | 1 2 3 4 5 6 | SZCZEBLEWSKI, Karol BODZIOCH, Andrzej CHOJNACKI, Kamil ROMANOWSKI, Kamil LEWANDOWSKI, Jakub BEJMA, PRZEMYSŁAW | 98 98 97 97 97 97 | OGBYD 63 BYD OGBYD DETOR DETOR ORKGR | 1:22.33 1:22.00 1:17.65 1:21.00 1:22.00 1:23.00 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | CIESIELSKI, FILIP KNAPOWSKI, Kacper NOWICKI, MATEUSZ WRONKOWSKI, PAWEŁ SMOK, Witold BAGROWSKI, Karol | 96 97 94 96 97 96 | AQUA 63 BYD WSG WSG WOWLO DETOR | 1:15.00 1:12.50 1:11.00 1:12.00 1:13.50 1:16.00 | 1 2 3 4 5 6 | MOSTOWSKI, Krzysztof KRASICKI, ARTUR CIĘŻKI, BARTOSZ NOWICKI, Mateusz CHMIELEWSKI, Miłosz MISIAK, Michal | 96 95 94 94 95 97 | RUGRU WSG WSG AQUA WOWLO DEWLO | 1:09.68 1:07.00 1:05.00 1:05.47 1:09.00 1:10.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | MATŁOKA, Łukasz DĘBOWSKI, Patryk MORAWSKI, Krzysztof POLEWKA, Tomek ŚLÓSAREK, FILIP RADZIEWICZ, Łukasz | 95 91 94 94 95 92 | DEINO AQUA DETOR RUGRU WSG AQUA | 1:02.00 1:01.93 59.99 1:00.18 1:02.00 1:02.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 19.12.09 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | UKS ZS 27 Osowa Góra 1 Ukp Wodnik Włocławek 1 Ruch Grudziądz 1 Ruch Grudziądz 2 UKS ZS 27 Osowa Góra 2 | OGBYD WOWLO RUGRU RUGRU OGBYD | 44:44.44 5:25.00 4:49.00 4:49.00 44:44.44 | 1 2 3 4 5 6 | Miêdzyszkolny Klub Sportowy przy SP 63 1 MUKS Piêtnastka AQUA Bydgoszcz 1 MUKS Piêtnastka AQUA Bydgoszcz 2 MTKP Delfin Toruń 1 Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz 1 UKS "TYTAN-65" przy SP 65 w Bydgoszczy 1 | 63 BYD AQUA AQUA DETOR WSG TYTBY | 4:45.00 4:30.00 4:15.00 4:20.00 4:33.00 4:47.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 19.12.09 | Mêżczyzn, 4 x 100m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | Miêdzyszkolny Klub Sportowy przy SP 63 1 MUKS Piêtnastka AQUA Bydgoszcz 3 KP Delfin Wloclawek 1 MTKP Delfin Toruń 2 | 63 BYD AQUA DEWLO DETOR | 4:28.00 4:16.00 4:25.00 NT | 1 2 3 4 5 6 | MUKS Piêtnastka AQUA Bydgoszcz 2 MTKP Delfin Toruń 1 Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz 1 Ukp Wodnik Włocławek 2 Delfin Inowrocław 1 MUKS Piêtnastka AQUA Bydgoszcz 1 | AQUA DETOR WSG WOWLO DEINO AQUA | 4:07.00 3:59.00 3:49.00 3:55.00 4:00.00 4:15.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 19.12.09 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 9 | Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | MISIASZEK, MARIA ADAMCZYK, Celina STRZELECKA, Gabriela | 98 97 98 | TOTOR OGBYD WOWLO | 1:25.00 1:21.11 1:22.00 | 1 2 3 4 5 6 | PTASZNIK, Sandra BONIECKA, Natalia PRZERWA, JULIA WOJEWÓDZKA, Luiza | 97 99 98 97 | OGBYD RUGRU ORKGR OGBYD | 1:20.60 1:20.00 1:20.00 1:21.00 |
Seria 3 z 9 | Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KABŁUKA, Maja DĄBROWSKA, Alicja MARCINIAK, Sara KIJEWSKA, Beata ZIĘBA, Marta SEMENIUK, Olga | 97 99 98 98 97 98 | OGBYD SIBRO OGBYD SIBRO AQUA DEINO | 1:19.80 1:19.00 1:16.07 1:17.00 1:19.00 1:20.00 | 1 2 3 4 5 6 | WYRZYKOWSKA, Wiktoria MOLENDA, Martyna ŻUK, Marta SZATKOWSKA, Emilia KAJKO, Paula FRYCKOWSKA, Natalia | 96 97 96 98 98 99 | AQUA DEINO DETOR OGBYD TYTBY TYTBY | 1:16.00 1:15.16 1:15.00 1:15.05 1:16.00 1:16.00 |
Seria 5 z 9 | Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KRUSZCZYŃSKA, Julia OLBIŃSKA, Daria BUZANOWSKA, Natalia GUS, JULIA KASPROWICZ, Agata STELMACHER, Katarzyna | 99 98 97 99 98 98 | RUGRU TYTBY REBYD OGBYD 63 BYD RUGRU | 1:14.87 1:13.00 1:12.21 1:13.00 1:13.00 1:14.99 | 1 2 3 4 5 6 | ROGOZIŃSKA, Patrycja BARTOSZYŃSKA, Anna MATRASZEK, Aleksandra MATUSIAK, Dominika ZACHARSKA, Alicja ZASADZKA, Wiktoria | 95 97 93 97 96 97 | DETOR WOWLO WOWLO DEWLO SIBRO TYTBY | 1:12.00 1:12.00 1:10.00 1:11.00 1:12.00 1:12.00 |
Seria 7 z 9 | Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | ZGODA, PAULINA DORNOWSKA, Adrianna PIĘTA, Weronika PROCEK, Jagoda KWIATKOWSKA, Aleksandra KASPROWICZ, Katarzyna | 96 97 96 97 98 97 | AQUA OGBYD SIBRO DEINO SIBRO DEWLO | 1:10.00 1:09.87 1:09.00 1:09.00 1:10.00 1:10.00 | 1 2 3 4 5 6 | BOCZEK, DOMINIKA KRZEKOTOWSKA, Julia PAWŁOWSKA, MARTA BAKUNIAK, HANNA KOŁODZIEJSKA, MAGDALENA WORONIECKA, DOMINIKA | 95 95 96 96 94 96 | WSG AQUA AQUA WSG ORKGR AQUA | 1:07.00 1:06.00 1:05.00 1:06.00 1:07.00 1:08.00 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | CZAPIEWSKA, Tina RYCZAK, MAJA OTREMBA, Justyna RUDZIŃSKA, Adrianna POZORSKA, Agata JABŁOŃSKA, AGNIESZKA | 95 96 95 95 94 95 | AQUA WSG DETOR AQUA AQUA WSG | 1:04.00 1:01.00 1:00.00 1:00.29 1:02.24 1:05.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 19.12.09 | Mêżczyzn, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 12 | Seria 2 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | MIERZEJEWSKI, Kornel OLSZEWSKI, Karol SZCZEPAŃSKI, Miłosz MARCINKOWSKI, Borys | 97 98 97 99 | DETOR TOTOR DETOR DETOR | NT 1:23.00 NT NT | 1 2 3 4 5 6 | SZCZEBLEWSKI, Karol MICHALSKI, Filip LEWANDOWSKI, Jakub KUCHARSKI, Piotr LANGOWSKI, MARCIN DRAPIEWSKI, Patryk | 98 97 97 97 99 98 | OGBYD 63 BYD DETOR OGBYD ORKGR AQUA | 1:19.67 1:19.00 1:18.00 1:18.81 1:19.50 1:22.00 |
Seria 3 z 12 | Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KLEPACKI, OLAF KAŻMIERCZAK, Miłosz ZAJC, Jakub SZPUCHA, KONRAD RUDNICKI, Maciej MARKOWSKI, Daniel | 98 97 95 99 95 98 | TOTOR DETOR DETOR OGBYD DEINO 63 BYD | 1:17.00 1:15.00 1:15.00 1:15.00 1:16.00 1:18.00 | 1 2 3 4 5 6 | CHORZĘPA, Remigiusz FAC, kacper PYTLIŃSKI, DAWID NOWAK, KONRAD WIŚNIEWSKI, Norbert BEJMA, PRZEMYSŁAW | 98 95 96 99 95 97 | 63 BYD AQUA WSG OGBYD DEINO ORKGR | 1:13.00 1:10.00 1:09.00 1:10.00 1:12.00 1:13.70 |
Seria 5 z 12 | Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | GŁODEK, Michał SROKA, Sebastian GRELA, Tomasz WENDA, Patryk RUCIŃSKI, Konrad BRĄŻKIEWICZ, BARTOSZ | 97 94 98 98 97 96 | 63 BYD DEINO 63 BYD TYTBY DEWLO AQUA | 1:09.00 1:08.15 1:08.00 1:08.00 1:09.00 1:09.00 | 1 2 3 4 5 6 | OSIŃSKI, Adrian LIPKA, RafaB GNIADKOWSKI, Maciej ROSIŃSKI, Sebastian MRÓZ, Jakub KRZEWIŃSKI, PATRYK | 97 95 96 95 95 96 | DETOR DETOR SIBRO SIBRO DETOR AQUA | 1:08.00 1:07.00 1:06.00 1:07.00 1:08.00 1:08.00 |
Seria 7 z 12 | Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | NOWICKI, Dominik CZERWIŃSKI, Piotr JABŁOŃSKI, MATEUSZ KLAWIŃSKI, Mateusz KODMOWSKI, Adam KWIATKOWSKI, Krzysztof | 95 97 96 96 97 97 | DETOR 63 BYD AQUA DETOR DEWLO DETOR | 1:06.00 1:05.50 1:05.00 1:05.00 1:05.50 1:06.00 | 1 2 3 4 5 6 | RATAJCZAK, Maciej GUBA, Adam ŻURAWICZ, MATEUSZ DUDEK, MACIEJ SCHRAMM, Tomasz STUDZIŃSKI, Mikołaj | 93 96 97 96 94 94 | RUGRU DEINO WSG WSG DEINO DEINO | 1:03.45 1:03.00 1:02.57 1:03.00 1:03.03 1:03.69 |
Seria 9 z 12 | Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | BARTOSZYŃSKI, Michał KRÓL, Wojciech JEZIORSKI, Michał SZADŁOWSKI, Mateusz WOJDANOWICZ, Remigiusz BAGROWSKI, Karol | 93 94 94 95 93 96 | WOWLO AQUA AQUA DEINO AQUA DETOR | 1:02.00 1:00.71 1:00.55 1:00.57 1:00.99 1:02.50 | 1 2 3 4 5 6 | NIEMCZYK, TOMASZ ŻBIKOWSKI, Adam JESIONOWSKI, Jakub ZAORSKI, Filip PAWEŁEK, Igor JANKOWIAK, Krzysztof | 96 93 92 95 96 94 | AQUA WOWLO WOWLO AQUA AQUA DEINO | 1:00.00 58.80 58.00 58.50 58.90 1:00.10 |
Seria 11 z 12 | Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KĘDZIORSKI, Krystian CHMIELEWSKI, Miłosz NOWICKI, Mateusz PIETRZAK, DAWID CIĘŻKI, BARTOSZ TRIEBLER, KACPER | 95 95 94 97 94 94 | AQUA WOWLO AQUA WSG WSG WSG | 58.00 57.80 57.56 57.67 58.00 58.00 | 1 2 3 4 5 6 | WENGERSKI, Jêdrzej KUFEL, Sebastian GRABOWICZ, Łukasz DĘBOWSKI, Patryk PROCHOWSKI, MichaB KONCZALSKI, MichaB | 92 92 90 91 92 92 | DETOR AQUA AQUA AQUA DETOR DETOR | 57.00 55.20 49.08 55.09 57.00 57.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 19.12.09 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 6 | Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KOZŁOWSKA, Sandra DĄBROWSKA, Alicja MIKOŁAJCZAK, Oliwia PRZERWA, JULIA | 99 99 99 98 | WOWLO SIBRO AQUA ORKGR | 42.00 40.00 41.00 43.50 | 1 2 3 4 5 6 | MARCINIAK, Sara MACIEJEWSKA, Patrycja PTASZNIK, Sandra BONIECKA, Natalia ROGOZIŃSKA, Patrycja SŁUPEK, Roksana | 98 97 97 99 95 99 | OGBYD 63 BYD OGBYD RUGRU DETOR AQUA | 39.84 39.00 38.70 38.99 39.00 40.00 |
Seria 3 z 6 | Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | LEWANDOWSKA, Paulina BOŻEJEWICZ, Katarzyna BIENIAS, Paulina KOWALSKA, Monika URBAŃSKA, Joanna ADAMCZYK, Celina | 97 97 97 97 97 97 | SIBRO SIBRO TYTBY 63 BYD WOWLO OGBYD | 38.00 37.90 37.00 37.50 37.90 38.18 | 1 2 3 4 5 6 | PIOTROWSKA, Klaudia SIWEK, AGATA CUPRYŚ, Joanna PIĘTA, Weronika BARTOSZYŃSKA, Anna GUS, JULIA | 98 96 97 96 97 99 | TYTBY AQUA DEWLO SIBRO WOWLO OGBYD | 36.50 36.00 36.00 36.00 36.49 37.00 |
Seria 5 z 6 | Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BOROWIEC, Klaudia STACHOWICZ, Patrycja NOWAK, ROKSANA KOŁODZIEJSKA, MAGDALENA NASKRĘT, Agata MATRASZEK, Aleksandra | 96 97 96 94 98 93 | DETOR REBYD AQUA ORKGR 63 BYD WOWLO | 35.00 34.89 34.00 34.30 35.00 35.90 | 1 2 3 4 5 6 | KROJNA, Klaudia PAWŁOWSKA, MARTA KOZŁOWSKA, Anna RYCZAK, MAJA LEWITZKA, Paulina SZALKOWSKA, ALEKSANDRA | 93 96 96 96 95 93 | RUGRU AQUA AQUA WSG RUGRU TOTOR | 32.66 32.00 31.70 32.00 32.14 33.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 19.12.09 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 6 | Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | DRAPIEWSKI, Patryk SZCZEBLEWSKI, Karol BRĄŻKIEWICZ, BARTOSZ ROMANOWSKI, Kamil NOWAK, Paulina LANGOWSKI, MARCIN | 98 98 96 97 95 99 | AQUA OGBYD AQUA DETOR AQUA ORKGR | 41.00 38.15 38.00 38.00 39.50 42.00 | 1 2 3 4 5 6 | MICHALSKI, Filip BEJMA, PRZEMYSŁAW RUCIŃSKI, Konrad JABŁOŃSKI, MATEUSZ DOJCZMAN, Dawid SZPUCHA, KONRAD | 97 97 97 96 98 99 | 63 BYD ORKGR DEWLO AQUA 63 BYD OGBYD | 38.00 37.90 36.50 37.00 38.00 38.00 |
Seria 3 z 6 | Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KRZEWIŃSKI, PATRYK MISIAK, Michal MALAK, ARTUR BIELA, KAMIL BODZIOCH, Andrzej CHOJNACKI, Kamil | 96 97 96 96 98 97 | AQUA DEWLO WSG AQUA 63 BYD OGBYD | 36.00 35.30 35.00 35.00 36.00 36.11 | 1 2 3 4 5 6 | DUDEK, MACIEJ WENDA, Patryk ZALEWSKI, Igor TRIEBLER, KACPER SMOK, Witold RATAJCZAK, Maciej | 96 98 93 94 97 93 | WSG TYTBY WOWLO WSG WOWLO RUGRU | 34.00 33.00 32.70 33.00 33.00 34.37 |
Seria 5 z 6 | Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ŻBIKOWSKI, Adam MOSTOWSKI, Krzysztof RADZIEWICZ, Łukasz KUFEL, Sebastian KRASICKI, ARTUR KNAPOWSKI, Kacper | 93 96 92 92 95 97 | WOWLO RUGRU AQUA AQUA WSG 63 BYD | 32.10 31.88 29.48 29.64 32.00 32.50 | 1 2 3 4 5 6 | DĘBOWSKI, Patryk PIECZARA, Michał MORAWSKI, Krzysztof POLEWKA, Tomek MATŁOKA, Łukasz ŚLÓSAREK, FILIP | 91 92 94 94 95 95 | AQUA AQUA DETOR RUGRU DEINO WSG | 28.77 27.79 27.50 27.70 28.50 29.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 19.12.09 | Kobiet, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | WOJEWÓDZKA, Luiza WIZNER, Katarzyna CIUPA, ALEKSANDRA | 97 94 96 | OGBYD AQUA WSG | 3:01.00 2:20.68 2:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 19.12.09 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | KUCHARSKI, Piotr ZALEWSKI, Igor NOWICKI, MATEUSZ | 97 93 94 | OGBYD WOWLO WSG | 3:55.55 2:36.00 2:40.00 | 1 2 3 4 5 6 | GRABOWICZ, Łukasz PIETRZAK, DAWID SMEJA, SŁAWOMIR PIECHOWIAK, BARTOSZ SMEJA, PATRYK CIESIELSKI, FILIP | 90 97 94 96 95 96 | AQUA WSG WSG WSG WSG AQUA | 2:31.23 2:24.00 2:13.00 2:22.00 2:28.00 2:35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 19.12.09 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | STRZELECKA, Gabriela MISIASZEK, MARIA ZIELIŃSKA, Karolina KRUSZCZYŃSKA, Julia STELMACHER, Katarzyna KOZŁOWSKA, Sandra | 98 98 98 99 98 99 | WOWLO TOTOR SIBRO RUGRU RUGRU WOWLO | 1:38.00 1:35.00 1:34.00 1:34.79 1:36.87 1:50.00 | 1 2 3 4 5 6 | KASPROWICZ, Agata LEWANDOWSKA, Paulina MOLENDA, Martyna ZIĘBA, Marta ŻUK, Marta ORECHWO, Małgorzata | 98 97 97 97 96 97 | 63 BYD SIBRO DEINO AQUA DETOR TYTBY | 1:34.00 1:33.00 1:32.00 1:32.00 1:33.00 1:34.00 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | GUTKOWSKA, Paulina SIWEK, AGATA NOWAK, ROKSANA GULCZYŃSKA, Martyna BOROWIEC, Klaudia KABŁUKA, Maja | 98 96 96 98 96 97 | SIBRO AQUA AQUA REBYD DETOR OGBYD | 1:30.00 1:30.00 1:28.00 1:28.20 1:30.00 1:31.23 | 1 2 3 4 5 6 | KASPROWICZ, Katarzyna PIWKO, Dominika JESIONOWSKA, Julia URBAŃSKA, Joanna ZGODA, PAULINA WIŚNIEWSKA, Inga | 97 98 97 97 96 96 | DEWLO 63 BYD SIBRO WOWLO AQUA SIBRO | 1:27.00 1:26.00 1:25.00 1:26.00 1:27.00 1:28.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | CHRUBCZYŃSKA, Adrianna KRZYKALSKA, Akicja OTREMBA, Justyna JABŁOŃSKA, AGNIESZKA NIKLARZ, Maria CIUPA, ALEKSANDRA | 97 94 95 95 97 96 | DEINO SIBRO DETOR WSG RUGRU WSG | 1:24.00 1:17.00 1:09.50 1:16.00 1:18.43 1:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 19.12.09 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | OLSZEWSKI, Karol DOJCZMAN, Dawid PARADOWSKI, Jacek BODZIOCH, Andrzej DEREŃ, Dominik | 98 98 99 98 97 | TOTOR 63 BYD TOTOR 63 BYD 63 BYD | 1:39.00 1:33.00 1:32.00 1:32.00 1:33.10 | 1 2 3 4 5 6 | OSIŃSKI, Adrian BOIŃSKI, Dawid CHWOJKA, Kacper ROMANOWSKI, Kamil RUDNICKI, Maciej NOWICKI, Dominik | 97 97 98 97 95 95 | DETOR TYTBY DEWLO DETOR DEINO DETOR | 1:30.00 1:30.00 1:30.00 1:30.00 1:30.00 1:30.00 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | FAC, kacper URBAŃSKI, Michał WOJDANOWICZ, Remigiusz MRÓZ, Jakub SROKA, Sebastian KUBACKI, Jakub | 95 97 93 97 94 98 | AQUA TYTBY AQUA 63 BYD DEINO 63 BYD | 1:26.30 1:26.00 1:24.00 1:25.00 1:26.00 1:29.00 | 1 2 3 4 5 6 | RUSZTYK, Jakub RADZIEWICZ, Łukasz NIEMCZYK, TOMASZ MALAK, ARTUR BARTOSZYŃSKI, Michał SZYMAŃSKI, Mateusz | 97 92 96 96 93 96 | DEINO AQUA AQUA WSG WOWLO DEWLO | 1:19.51 1:19.00 1:18.00 1:19.00 1:19.00 1:22.20 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ŚLÓSAREK, FILIP JESIONOWSKI, Jakub MORAWSKI, Krzysztof STOLARSKI, Błażej JEZIORSKI, Michał BIELA, KAMIL | 95 92 94 90 94 96 | WSG WOWLO DETOR AQUA AQUA AQUA | 1:17.00 1:12.40 1:08.00 1:12.10 1:15.86 1:18.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 19.12.09 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | Ukp Wodnik Włocławek 1 Miêdzyszkolny Klub Sportowy przy SP 63 1 UKS "TYTAN-65" przy SP 65 w Bydgoszczy 1 | WOWLO 63 BYD TYTBY | 6:04.00 5:14.00 5:15.00 | 1 2 3 4 5 6 | MTKP Delfin Toruń 1 MUKS Piêtnastka AQUA Bydgoszcz 1 MUKS Piêtnastka AQUA Bydgoszcz 2 Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz 1 | DETOR AQUA AQUA WSG | 4:50.00 4:30.00 4:42.00 4:53.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 19.12.09 | Mêżczyzn, 4 x 100m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | MTKP Delfin Toruń 2 Miêdzyszkolny Klub Sportowy przy SP 63 1 MUKS Piêtnastka AQUA Bydgoszcz 2 KP Delfin Wloclawek 1 UKS ZS 27 Osowa Góra 1 | DETOR 63 BYD AQUA DEWLO OGBYD | NT 5:02.00 4:33.00 4:56.00 44:44.44 | 1 2 3 4 5 6 | Delfin Inowrocław 1 MUKS Piêtnastka AQUA Bydgoszcz 3 MUKS Piêtnastka AQUA Bydgoszcz 1 Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz 1 MTKP Delfin Toruń 1 Ukp Wodnik Włocławek 1 | DEINO AQUA AQUA WSG DETOR WOWLO | 4:24.00 4:20.00 4:15.00 4:18.00 4:20.00 4:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 19.12.09 | Kobiet, 400m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SEMENIUK, Olga URBANOWSKA, Aleksandra SZATKOWSKA, Emilia | 98 98 98 | DEINO OSTOR OGBYD | 6:00.00 5:50.00 5:59.08 | 1 2 3 4 5 6 | NASKRĘT, Agata CUPRYŚ, Joanna DORNOWSKA, Adrianna KOWALSKA, Monika BUZANOWSKA, Natalia MACIEJEWSKA, Patrycja | 98 97 97 97 97 97 | 63 BYD DEWLO OGBYD 63 BYD REBYD 63 BYD | 5:30.00 5:29.00 5:25.00 5:28.00 5:29.33 5:45.00 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | WORONIECKA, DOMINIKA MATUSIAK, Dominika SZALKOWSKA, ALEKSANDRA NIKLARZ, Maria PROCEK, Jagoda PIWKO, Dominika | 96 97 93 97 97 98 | AQUA DEWLO TOTOR RUGRU DEINO 63 BYD | 5:20.00 5:16.00 4:59.00 5:02.11 5:19.00 5:25.00 | 1 2 3 4 5 6 | WÓJCIK, Paula POZORSKA, Agata MAŃCZAK, Agata WIZNER, Katarzyna LEWITZKA, Paulina BAKUNIAK, HANNA | 96 94 94 94 95 96 | AQUA AQUA SLOGW AQUA RUGRU WSG | 4:37.35 4:34.02 4:28.12 4:30.76 4:34.63 4:52.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 19.12.09 | Mêżczyzn, 400m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 7 | Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KLEPACKI, OLAF CHORZĘPA, Remigiusz MARKOWSKI, Daniel | 98 98 98 | TOTOR 63 BYD 63 BYD | 5:50.00 5:38.00 5:45.00 | 1 2 3 4 5 6 | GŁODEK, Michał CHWOJKA, Kacper KUBACKI, Jakub CHOJNACKI, Kamil | 97 98 98 97 | 63 BYD DEWLO 63 BYD OGBYD | 5:30.00 5:26.00 5:28.00 5:35.00 |
Seria 3 z 7 | Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK, KONRAD GRELA, Tomasz STUDZIŃSKI, Mikołaj KODMOWSKI, Adam CZERWIŃSKI, Piotr SMOK, Witold | 99 98 94 97 97 97 | OGBYD 63 BYD DEINO DEWLO 63 BYD WOWLO | 5:20.00 5:14.00 5:12.00 5:12.00 5:18.00 5:25.00 | 1 2 3 4 5 6 | MISIAK, Michal CIESIELSKI, FILIP MOSTOWSKI, Krzysztof KLAWIŃSKI, Mateusz PYTLIŃSKI, DAWID KWIATKOWSKI, Krzysztof | 97 96 96 96 96 97 | DEWLO AQUA RUGRU DETOR WSG DETOR | 5:01.00 4:55.00 4:54.87 4:55.00 4:58.00 5:03.00 |
Seria 5 z 7 | Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ŻURAWICZ, MATEUSZ SCHRAMM, Tomasz CHMIELEWSKI, Miłosz GUBA, Adam NOWICKI, MATEUSZ BAGROWSKI, Karol | 97 94 95 96 94 96 | WSG DEINO WOWLO DEINO WSG DETOR | 4:43.28 4:42.18 4:37.00 4:40.00 4:43.00 4:45.00 | 1 2 3 4 5 6 | SZADŁOWSKI, Mateusz SMEJA, PATRYK PIECHOWIAK, BARTOSZ ZAORSKI, Filip KRASICKI, ARTUR WRONKOWSKI, PAWEŁ | 95 95 96 95 95 96 | DEINO WSG WSG AQUA WSG WSG | 4:35.53 4:31.00 4:28.00 4:30.00 4:35.00 4:36.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | PIETRZAK, DAWID KĘDZIORSKI, Krystian SMEJA, SŁAWOMIR NOWICKI, Mateusz CIĘŻKI, BARTOSZ PAWEŁEK, Igor | 97 95 94 94 94 96 | WSG AQUA WSG AQUA WSG AQUA | 4:22.70 4:20.00 4:04.00 4:19.35 4:22.00 4:25.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 20.12.09 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 6 | Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KOZŁOWSKA, Sandra KASPROWICZ, Agata MACIEJEWSKA, Patrycja STELMACHER, Katarzyna STRZELECKA, Gabriela | 99 98 97 98 98 | WOWLO 63 BYD 63 BYD RUGRU WOWLO | 48.00 44.00 43.00 43.10 44.00 | 1 2 3 4 5 6 | KRUSZCZYŃSKA, Julia SIWEK, AGATA WYRZYKOWSKA, Wiktoria ZIELIŃSKA, Karolina ZIĘBA, Marta KAJKO, Paula | 99 96 96 98 97 98 | RUGRU AQUA AQUA SIBRO AQUA TYTBY | 42.34 42.00 42.00 42.00 42.00 43.00 |
Seria 3 z 6 | Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KASPROWICZ, Katarzyna ŻUK, Marta MOLENDA, Martyna WORONIECKA, DOMINIKA ORECHWO, Małgorzata GUTKOWSKA, Paulina | 97 96 97 96 97 98 | DEWLO DETOR DEINO AQUA TYTBY SIBRO | 41.60 41.00 41.00 41.00 41.00 41.70 | 1 2 3 4 5 6 | GULCZYŃSKA, Martyna NOWAK, ROKSANA LEWANDOWSKA, Paulina ZGODA, PAULINA MATRASZEK, Aleksandra FRYCKOWSKA, Natalia | 98 96 97 96 93 99 | REBYD AQUA SIBRO AQUA WOWLO TYTBY | 40.44 40.00 40.00 40.00 40.00 41.00 |
Seria 5 z 6 | Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | URBAŃSKA, Joanna PIĘTA, Weronika CHRUBCZYŃSKA, Adrianna CIUPA, ALEKSANDRA WIŚNIEWSKA, Inga BOROWIEC, Klaudia | 97 96 97 96 96 96 | WOWLO SIBRO DEINO WSG SIBRO DETOR | 38.90 38.00 37.00 38.00 38.00 39.00 | 1 2 3 4 5 6 | NIKLARZ, Maria JABŁOŃSKA, AGNIESZKA OTREMBA, Justyna BALCERZAK, Monika KRZYKALSKA, Akicja KOZŁOWSKA, Anna | 97 95 95 92 94 96 | RUGRU WSG DETOR AQUA SIBRO AQUA | 36.98 35.00 32.08 34.56 35.00 37.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 20.12.09 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 7 | Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | DĘBOWSKI, Patryk CHORZĘPA, Remigiusz WOJDANOWICZ, Remigiusz LATOS, Wojciech | 91 98 93 90 | AQUA 63 BYD AQUA AQUA | NT 46.00 NT NT | 1 2 3 4 5 6 | DOJCZMAN, Dawid SROKA, Sebastian ROMANOWSKI, Kamil GRELA, Tomasz BRĄŻKIEWICZ, BARTOSZ GŁODEK, Michał | 98 94 97 98 96 97 | 63 BYD DEINO DETOR 63 BYD AQUA 63 BYD | 43.00 42.00 41.00 41.50 42.00 43.50 |
Seria 3 z 7 | Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KUBACKI, Jakub KLAWIŃSKI, Mateusz JABŁOŃSKI, MATEUSZ SMOK, Witold JEZIORSKI, Michał CHWOJKA, Kacper | 98 96 96 97 94 98 | 63 BYD DETOR AQUA WOWLO AQUA DEWLO | 41.00 40.00 39.00 40.00 40.22 41.00 | 1 2 3 4 5 6 | SZCZEBLEWSKI, Karol BIELA, KAMIL NOWICKI, Dominik URBAŃSKI, Michał CIESIELSKI, FILIP RUDNICKI, Maciej | 98 96 95 97 96 95 | OGBYD AQUA DETOR TYTBY AQUA DEINO | 39.00 39.00 39.00 39.00 39.00 39.00 |
Seria 5 z 7 | Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMAŃSKI, Mateusz FAC, kacper MRÓZ, Jakub NIEMCZYK, TOMASZ CHMIELEWSKI, Miłosz OSIŃSKI, Adrian | 96 95 97 96 95 97 | DEWLO AQUA 63 BYD AQUA WOWLO DETOR | 38.30 38.00 37.90 38.00 38.00 39.00 | 1 2 3 4 5 6 | BARTOSZYŃSKI, Michał MALAK, ARTUR SMEJA, PATRYK ŻBIKOWSKI, Adam RUSZTYK, Jakub MRÓZ, Jakub | 93 96 95 93 97 95 | WOWLO WSG WSG WOWLO DEINO DETOR | 36.80 36.00 35.00 35.90 36.60 37.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | JESIONOWSKI, Jakub MORAWSKI, Krzysztof SMEJA, SŁAWOMIR STOLARSKI, Błażej MATŁOKA, Łukasz GRABOWICZ, Łukasz | 92 94 94 90 95 90 | WOWLO DETOR WSG AQUA DEINO AQUA | 33.20 31.00 31.00 31.00 32.00 33.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 20.12.09 | Kobiet, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SEMENIUK, Olga BONIECKA, Natalia SZATKOWSKA, Emilia | 98 99 98 | DEINO RUGRU OGBYD | 3:32.00 3:00.24 3:01.23 | 1 2 3 4 5 6 | GUS, JULIA NASKRĘT, Agata PIWKO, Dominika MARCINIAK, Sara | 99 98 98 98 | OGBYD 63 BYD 63 BYD OGBYD | 2:55.00 2:46.00 2:46.00 2:58.00 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BAKUNIAK, HANNA BOROWIEC, Klaudia CUPRYŚ, Joanna KOŁODZIEJSKA, MAGDALENA NOWAK, ROKSANA SIWEK, AGATA | 96 96 97 94 96 96 | WSG DETOR DEWLO ORKGR AQUA AQUA | 2:40.00 2:39.00 2:35.00 2:37.50 2:40.00 2:45.00 | 1 2 3 4 5 6 | PAWŁOWSKA, MARTA RYCZAK, MAJA WIZNER, Katarzyna LEWITZKA, Paulina KROJNA, Klaudia STACHOWICZ, Patrycja | 96 96 94 95 93 97 | AQUA WSG AQUA RUGRU RUGRU REBYD | 2:32.00 2:27.00 2:22.00 2:23.85 2:31.15 2:34.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 20.12.09 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SZPUCHA, KONRAD DOJCZMAN, Dawid NOWAK, KONRAD BODZIOCH, Andrzej LEWANDOWSKI, Jakub MICHALSKI, Filip | 99 98 99 98 97 97 | OGBYD 63 BYD OGBYD 63 BYD DETOR 63 BYD | 3:05.00 3:02.00 2:55.00 2:58.00 3:04.00 3:07.00 | 1 2 3 4 5 6 | BRĄŻKIEWICZ, BARTOSZ SMOK, Witold BAGROWSKI, Karol KNAPOWSKI, Kacper WENDA, Patryk KRZEWIŃSKI, PATRYK | 96 97 96 97 98 96 | AQUA WOWLO DETOR 63 BYD TYTBY AQUA | 2:45.00 2:40.00 2:37.00 2:39.00 2:44.00 2:48.00 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | WRONKOWSKI, PAWEŁ MISIAK, Michal KRASICKI, ARTUR CIĘŻKI, BARTOSZ MOSTOWSKI, Krzysztof RATAJCZAK, Maciej | 96 97 95 94 96 93 | WSG DEWLO WSG WSG RUGRU RUGRU | 2:33.00 2:28.70 2:23.00 2:23.00 2:30.29 2:33.56 | 1 2 3 4 5 6 | RADZIEWICZ, Łukasz MATŁOKA, Łukasz POLEWKA, Tomek ŚLÓSAREK, FILIP KĘDZIORSKI, Krystian PAWEŁEK, Igor | 92 95 94 95 95 96 | AQUA DEINO RUGRU WSG AQUA AQUA | 2:16.51 2:15.00 2:08.43 2:14.00 2:16.00 2:19.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 20.12.09 | Kobiet, 200m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KASPROWICZ, Agata GUS, JULIA KASPROWICZ, Katarzyna JESIONOWSKA, Julia URBAŃSKA, Joanna STRZELECKA, Gabriela | 98 99 97 97 97 98 | 63 BYD OGBYD DEWLO SIBRO WOWLO WOWLO | 3:04.00 3:00.00 2:59.00 3:00.00 3:03.00 3:30.00 | 1 2 3 4 5 6 | CUPRYŚ, Joanna ŻUK, Marta PIWKO, Dominika OLBIŃSKA, Daria KWIATKOWSKA, Aleksandra WORONIECKA, DOMINIKA | 97 96 98 98 98 96 | DEWLO DETOR 63 BYD TYTBY SIBRO AQUA | 2:54.00 2:50.00 2:48.00 2:48.00 2:51.00 2:58.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | RUDZIŃSKA, Adrianna CIUPA, ALEKSANDRA OTREMBA, Justyna KOZŁOWSKA, Anna NIKLARZ, Maria ROGOZIŃSKA, Patrycja | 95 96 95 96 97 95 | AQUA WSG DETOR AQUA RUGRU DETOR | 2:43.27 2:38.00 2:17.50 2:21.07 2:39.99 2:48.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 20.12.09 | Mêżczyzn, 200m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KRZEWIŃSKI, PATRYK MRÓZ, Jakub OSIŃSKI, Adrian MARCINKOWSKI, Borys | 96 97 97 99 | AQUA 63 BYD DETOR DETOR | 24:05.00 2:58.00 3:00.00 NT | 1 2 3 4 5 6 | KUBACKI, Jakub RUCIŃSKI, Konrad GRELA, Tomasz CZERWIŃSKI, Piotr CHWOJKA, Kacper SZCZEBLEWSKI, Karol | 98 97 98 97 98 98 | 63 BYD DEWLO 63 BYD 63 BYD DEWLO OGBYD | 2:55.00 2:53.00 2:50.00 2:52.00 2:55.00 2:56.16 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | LIPKA, RafaB BARTOSZYŃSKI, Michał NOWICKI, MATEUSZ ŻBIKOWSKI, Adam WOJDANOWICZ, Remigiusz KODMOWSKI, Adam | 95 93 94 93 93 97 | DETOR WOWLO WSG WOWLO AQUA DEWLO | 2:48.00 2:43.00 2:40.00 2:41.00 2:45.18 2:49.00 | 1 2 3 4 5 6 | MALAK, ARTUR ROMANOWSKI, Kamil JESIONOWSKI, Jakub MISIAK, Michal RUSZTYK, Jakub MOSTOWSKI, Krzysztof | 96 97 92 97 97 96 | WSG DETOR WOWLO DEWLO DEINO RUGRU | 2:39.00 2:34.00 2:32.00 2:34.00 2:35.01 2:39.66 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | PIECHOWIAK, BARTOSZ KUFEL, Sebastian MORAWSKI, Krzysztof SMEJA, SŁAWOMIR ZALEWSKI, Igor NIEMCZYK, TOMASZ | 96 92 94 94 93 96 | WSG AQUA DETOR WSG WOWLO AQUA | 2:28.00 2:18.09 2:09.00 2:14.00 2:26.90 2:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 20.12.09 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BARTOSZYŃSKA, Anna BUZANOWSKA, Natalia BOŻEJEWICZ, Katarzyna | 97 97 97 | WOWLO REBYD SIBRO | 1:40.00 1:20.65 1:24.00 | 1 2 3 4 5 6 | BOCZEK, DOMINIKA PIOTROWSKA, Klaudia STACHOWICZ, Patrycja NASKRĘT, Agata KOWALSKA, Monika | 95 98 97 98 97 | WSG TYTBY REBYD 63 BYD 63 BYD | 1:20.00 1:20.00 1:17.89 1:19.00 1:20.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | MATUSIAK, Dominika JABŁOŃSKA, AGNIESZKA MAŃCZAK, Agata RYCZAK, MAJA KRZEKOTOWSKA, Julia CZAPIEWSKA, Tina | 97 95 94 96 95 95 | DEWLO WSG SLOGW WSG AQUA AQUA | 1:17.00 1:10.00 1:04.56 1:09.00 1:11.00 1:17.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 20.12.09 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | MARKOWSKI, Daniel SZPUCHA, KONRAD CHORZĘPA, Remigiusz | 98 99 98 | 63 BYD OGBYD 63 BYD | 1:31.00 1:21.00 1:26.00 | 1 2 3 4 5 6 | NOWAK, KONRAD KWIATKOWSKI, Krzysztof BODZIOCH, Andrzej KLAWIŃSKI, Mateusz | 99 97 98 96 | OGBYD DETOR 63 BYD DETOR | 1:20.00 1:18.00 1:19.00 1:20.00 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | RUCIŃSKI, Konrad GNIADKOWSKI, Maciej SCHRAMM, Tomasz KNAPOWSKI, Kacper SZYMAŃSKI, Mateusz BIELA, KAMIL | 97 96 94 97 96 96 | DEWLO SIBRO DEINO 63 BYD DEWLO AQUA | 1:15.80 1:15.00 1:14.00 1:14.00 1:15.00 1:16.00 | 1 2 3 4 5 6 | CHMIELEWSKI, Miłosz ZALEWSKI, Igor RADZIEWICZ, Łukasz CIĘŻKI, BARTOSZ CIESIELSKI, FILIP DUDEK, MACIEJ | 95 93 92 94 96 96 | WOWLO WOWLO AQUA WSG AQUA WSG | 1:11.00 1:07.00 1:06.33 1:07.00 1:10.00 1:12.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ŚLÓSAREK, FILIP PIECZARA, Michał GRABOWICZ, Łukasz JANKOWIAK, Krzysztof PIECHOWIAK, BARTOSZ KRÓL, Wojciech | 95 92 90 94 96 94 | WSG AQUA AQUA DEINO WSG AQUA | 1:04.00 1:02.37 55.34 1:02.00 1:03.00 1:04.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 20.12.09 | Kobiet, 800m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | KOWALSKA, Monika MATUSIAK, Dominika BUZANOWSKA, Natalia MACIEJEWSKA, Patrycja | 97 97 97 97 | 63 BYD DEWLO REBYD 63 BYD | 11:50.00 11:05.00 11:28.66 12:10.00 | 1 2 3 4 5 6 | PAWŁOWSKA, MARTA WÓJCIK, Paula POZORSKA, Agata LEWITZKA, Paulina BAKUNIAK, HANNA PROCEK, Jagoda | 96 96 94 95 96 97 | AQUA AQUA AQUA RUGRU WSG DEINO | 10:30.00 9:44.65 9:11.92 9:23.78 9:58.00 10:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 20.12.09 | Mêżczyzn, 1500m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | GŁODEK, Michał PYTLIŃSKI, DAWID CZERWIŃSKI, Piotr | 97 96 97 | 63 BYD WSG 63 BYD | NT 19:52.00 NT | 1 2 3 4 5 6 | WRONKOWSKI, PAWEŁ BAGROWSKI, Karol SZADŁOWSKI, Mateusz ŻURAWICZ, MATEUSZ | 96 96 95 97 | WSG DETOR DEINO WSG | 19:14.00 18:30.00 18:50.42 19:15.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KODMOWSKI, Adam KĘDZIORSKI, Krystian NOWICKI, Mateusz PAWEŁEK, Igor SMEJA, PATRYK GUBA, Adam | 97 95 94 96 95 96 | DEWLO AQUA AQUA AQUA WSG DEINO | 18:00.00 17:34.69 17:12.54 17:15.00 17:50.00 18:30.00 |