Nr 1 2010-03-06 - 10:00 | 50m dowolny Kobiet | 12 lat i m這dsi Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Heintze Ewa | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 1:05.00 | |||
3 | Bogda雟ka Natalia | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 53.00 | ||||
4 | Pietruszka-Orosco Eliza | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 53.00 | ||||
Seria 2 | 2 | Woziwodzka Aleksandra | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 50.00 | |||
3 | Bogda雟ka Ewa | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 47.00 | ||||
4 | Wasik Doris | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 47.00 | ||||
5 | 真rek Kamila | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 50.00 | ||||
Seria 3 | 1 | S這wi雟ka Aleksandra | 98 | SCSIR FALA SWARZ犵Z | 42.00 | |||
2 | migaj Wiktoria | 98 | MKS PIAST GΜG紟 | 42.00 | ||||
3 | Sanocka Anna | 98 | MKS PIAST GΜG紟 | 38.00 | ||||
4 | Nowacka Natalia | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 38.00 | ||||
5 | Mroczek Barbara | 98 | SCSIR FALA SWARZ犵Z | 42.00 | ||||
6 | Okopska Sara | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 42.00 | ||||
Seria 4 | 1 | Suchanecka Karolina | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 37.50 | |||
2 | Szadej Dominika | 98 | MKS PIAST GΜG紟 | 37.00 | ||||
3 | Krawczyk Patrycja | 98 | MKS PIAST GΜG紟 | 36.00 | ||||
4 | Per豉 Barbara | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 36.00 | ||||
5 | Ostapowicz Julia | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 37.00 | ||||
6 | Brzezi雟ka Agnieszka | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | 37.57 | ||||
Seria 5 | 1 | Klimaszyk Marta | 98 | UKS GROT KOZIEGΜWY | 35.68 | |||
2 | Trojanowska Zuzanna | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | 33.54 | ||||
3 | Madajska Ewa | 98 | UKS PI冉KA KONSTANTYN紟 | 33.00 | ||||
4 | Gomo豉 Monika | 98 | KS WARTA POZNA | 33.30 | ||||
5 | Yokokura Mairi | 98 | UKS GROT KOZIEGΜWY | 34.50 | ||||
6 | Adamska Adrianna | 98 | KS WARTA POZNA | 35.80 | ||||
Seria 6 | 1 | Ostrowska Julia | 98 | KS WARTA POZNA | 32.70 | |||
2 | Sofi雟ka Martyna | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | 32.47 | ||||
3 | Gruszczy雟ka Aleksandra | 98 | "VEGA" DOBRODZIE | 29.66 | ||||
4 | Pop這nyk Aleksandra | 98 | UKS MARATO哸ZYK OSTR紟 WLKP. | 32.10 | ||||
5 | Twardowska Agata | 98 | UKS PI冉KA KONSTANTYN紟 | 32.50 | ||||
6 | Mycak Katarzyna | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | 32.92 | ||||
<< TOP >> |
Nr 2 2010-03-06 - 9:19 | 50m dowolny Mê盧zyzn | 12 lat i m這dsi Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Kuczera Piotr | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | ||||
3 | Pijaczy雟ki Oskar | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 1:10.00 | ||||
4 | Kozio Filip | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | |||||
Seria 2 | 2 | Zab這cki Grzegorz | 98 | UKS PI冉KA KONSTANTYN紟 | 55.00 | |||
3 | Rydzy雟ki Mateusz | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 49.00 | ||||
4 | Pyszniak Tomasz | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 50.00 | ||||
5 | Gniazdowski Józef | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 55.00 | ||||
Seria 3 | 1 | Miko豉jczyk Marek | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 44.00 | |||
2 | Piszczek Kajetan | 98 | UKS GROT KOZIEGΜWY | 42.00 | ||||
3 | Lorek Marcin | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 41.01 | ||||
4 | Turba雟ki Kamil | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 41.40 | ||||
5 | Aszkie這wicz Zygmunt | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 42.66 | ||||
6 | Majerowicz Kacper | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 46.00 | ||||
Seria 4 | 1 | Ajnbacher Dawid | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 40.00 | |||
2 | Januszczak Dawid | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 38.00 | ||||
3 | Gajewski Szymon | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | 37.42 | ||||
4 | P豉chta Robert | 99 | SCSIR FALA SWARZ犵Z | 38.00 | ||||
5 | Wnêk Alan | 98 | UKS GROT KOZIEGΜWY | 39.70 | ||||
6 | wito Marcin | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 40.02 | ||||
Seria 5 | 1 | Sierant Kamil | 98 | SCSIR FALA SWARZ犵Z | 37.00 | |||
2 | Jaroni Karol | 98 | KS WARTA POZNA | 36.00 | ||||
3 | Kossyk Tomasz | 98 | UKS GROT KOZIEGΜWY | 35.40 | ||||
4 | Kowalewski Wiktor | 98 | SCSIR FALA SWARZ犵Z | 36.00 | ||||
5 | Dudka Remigiusz | 98 | UKS MARATO哸ZYK OSTR紟 WLKP. | 37.00 | ||||
6 | Wasilewski Micha | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 37.36 | ||||
Seria 6 | 1 | Str隕 Micha | 98 | UKS MARATO哸ZYK OSTR紟 WLKP. | 34.08 | |||
2 | Koz這wski Jakub | 98 | KS WARTA POZNA | 33.80 | ||||
3 | Skowronek Szymon | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 33.50 | ||||
4 | Kobiela Wiktor | 98 | MKS PIAST GΜG紟 | 33.70 | ||||
5 | Kolasi雟ki Kamil | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 34.00 | ||||
6 | Cyrankowski Tobiasz | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 35.00 | ||||
Seria 7 | 1 | Gorgosz Pawe | 98 | "VEGA" DOBRODZIE | 33.31 | |||
2 | Korbanek Piotr | 98 | KS WARTA POZNA | 32.50 | ||||
3 | Kowalczyk Wiktor | 98 | UKS MARATO哸ZYK OSTR紟 WLKP. | 32.00 | ||||
4 | Pinkosz Mateusz | 98 | UKS PI冉KA KONSTANTYN紟 | 32.50 | ||||
5 | Dembi雟ki Kacper | 98 | KS WARTA POZNA | 33.30 | ||||
6 | Podbor鉍zy雟ki Mateusz | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | 33.40 | ||||
Seria 8 | 1 | Borucki Patryk | 98 | KS WARTA POZNA | 31.80 | |||
2 | Dominiczak Krzysztof | 98 | MKS PIAST GΜG紟 | 30.88 | ||||
3 | Wawrzynkiewicz Piotr | 98 | KS DELFIN KOZIEGΜWY | 29.40 | ||||
4 | Grela Tomasz | 98 | MKS BYDGOSZCZ | 30.50 | ||||
5 | Zawadzki Albert | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 31.50 | ||||
6 | ζzarecki Dominik | 98 | MKS PIAST GΜG紟 | 32.00 | ||||
<< TOP >> |
Nr 3 2010-03-06 - 9:48 | 100m motylkowy Kobiet | 12 lat i m這dsi Brak minimum |
Seria 1 | 3 | Owczarek Karolina | 98 | UKS PI冉KA KONSTANTYN紟 | 1:25.00 | |||
4 | Krzy瘸n Maria | 98 | KS WARTA POZNA | 1:31.90 | ||||
<< TOP >> |
Nr 4 2010-03-06 - 9:53 | 100m motylkowy Mê盧zyzn | 12 lat i m這dsi Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Piosek Krzysztof | 98 | "VEGA" DOBRODZIE | 1:33.56 | |||
3 | Dudka Remigiusz | 98 | UKS MARATO哸ZYK OSTR紟 WLKP. | 1:26.00 | ||||
4 | Koz這wski Jakub | 98 | KS WARTA POZNA | 1:29.90 | ||||
Seria 2 | 2 | Gozdowski Mateusz | 98 | KS WARTA POZNA | 1:23.50 | |||
3 | Zwierzycki Marcin | 98 | UKS GROT KOZIEGΜWY | 1:22.20 | ||||
4 | Grzesi雟ki Micha | 98 | MKS PIAST GΜG紟 | 1:23.00 | ||||
5 | Sówka Denis | 98 | "VEGA" DOBRODZIE | 1:25.20 | ||||
<< TOP >> |
Nr 5 2010-03-06 - 10:00 | 100m grzbietowy Kobiet | 12 lat i m這dsi Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Heintze Ewa | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 2:20.00 | |||
3 | Wasik Doris | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 2:10.00 | ||||
4 | 真rek Kamila | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 2:11.00 | ||||
Seria 2 | 1 | Kasperczak Julia | 98 | KS WARTA POZNA | 1:41.50 | |||
2 | Sobczak Kamila | 98 | UKS PI冉KA KONSTANTYN紟 | 1:36.00 | ||||
3 | Brzezi雟ka Agnieszka | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | 1:28.69 | ||||
4 | Klimaszyk Marta | 98 | UKS GROT KOZIEGΜWY | 1:28.90 | ||||
5 | Biada豉 Magdalena | 98 | SCSIR FALA SWARZ犵Z | 1:40.00 | ||||
6 | Pietruszka-Orosco Eliza | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 2:10.00 | ||||
Seria 3 | 1 | W這darczak Marta | 98 | KS WARTA POZNA | 1:26.60 | |||
2 | Ostapowicz Julia | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 1:25.00 | ||||
3 | Sofi雟ka Martyna | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | 1:23.07 | ||||
4 | Krawczyk Patrycja | 98 | MKS PIAST GΜG紟 | 1:25.00 | ||||
5 | Per豉 Barbara | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 1:25.00 | ||||
6 | Hasny Marta | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | 1:26.87 | ||||
Seria 4 | 1 | Chudziak Marta | 98 | KS WARTA POZNA | 1:22.50 | |||
2 | Ostrowska Julia | 98 | KS WARTA POZNA | 1:20.60 | ||||
3 | Naskrêt Agata | 98 | MKS BYDGOSZCZ | 1:14.55 | ||||
4 | Gruszczy雟ka Aleksandra | 98 | "VEGA" DOBRODZIE | 1:16.57 | ||||
5 | Krawczyk 畝neta | 98 | UKS PI冉KA KONSTANTYN紟 | 1:21.00 | ||||
6 | Trojanowska Zuzanna | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | 1:22.63 | ||||
<< TOP >> |
Nr 6 2010-03-06 - 10:20 | 100m grzbietowy Mê盧zyzn | 12 lat i m這dsi Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Gniazdowski Józef | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 2:20.00 | |||
3 | Wasilewski Micha | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 1:40.68 | ||||
4 | Rydzy雟ki Mateusz | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 2:10.00 | ||||
5 | Gajewski Szymon | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | |||||
Seria 2 | 1 | Piszczek Kajetan | 98 | UKS GROT KOZIEGΜWY | 1:39.40 | |||
2 | Gwiodzik Przemys豉w | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | 1:30.89 | ||||
3 | Ma貫k Maksymilian | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 1:25.00 | ||||
4 | Kossyk Tomasz | 98 | UKS GROT KOZIEGΜWY | 1:28.60 | ||||
5 | Januszczak Dawid | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 1:35.00 | ||||
6 | Kozio Filip | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | 1:39.85 | ||||
Seria 3 | 1 | Waci雟ki Konrad | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 1:23.80 | |||
2 | Biedny Jan | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 1:20.00 | ||||
3 | Jaraszkiewicz Piotr | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 1:16.50 | ||||
4 | Zawadzki Albert | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 1:18.00 | ||||
5 | Kowalczyk Wiktor | 98 | UKS MARATO哸ZYK OSTR紟 WLKP. | 1:23.00 | ||||
6 | Podbor鉍zy雟ki Mateusz | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | 1:24.41 | ||||
<< TOP >> |
Nr 7 2010-03-06 - 10:38 | 200m klasyczny Kobiet | 12 lat i m這dsi Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Bogda雟ka Natalia | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 4:22.00 | |||
3 | Bogda雟ka Ewa | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 4:15.00 | ||||
4 | Woziwodzka Aleksandra | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 4:15.00 | ||||
Seria 2 | 1 | Yokokura Mairi | 98 | UKS GROT KOZIEGΜWY | 3:30.80 | |||
2 | Madajska Ewa | 98 | UKS PI冉KA KONSTANTYN紟 | 3:20.00 | ||||
3 | Pop這nyk Aleksandra | 98 | UKS MARATO哸ZYK OSTR紟 WLKP. | 3:01.00 | ||||
4 | Grygier Aleksandra | 98 | SCSIR FALA SWARZ犵Z | 3:20.00 | ||||
5 | Adamska Adrianna | 98 | KS WARTA POZNA | 3:30.00 | ||||
6 | Owczarek Karolina | 98 | UKS PI冉KA KONSTANTYN紟 | 3:40.00 | ||||
<< TOP >> |
Nr 8 2010-03-06 - 11:00 | 200m klasyczny Mê盧zyzn | 12 lat i m這dsi Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Pijaczy雟ki Oskar | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 4:35.00 | |||
3 | Wnêk Alan | 98 | UKS GROT KOZIEGΜWY | 3:45.90 | ||||
4 | Aszkie這wicz Zygmunt | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 3:59.41 | ||||
Seria 2 | 2 | Str隕 Micha | 98 | UKS MARATO哸ZYK OSTR紟 WLKP. | 3:36.00 | |||
3 | Ostrowski Igor | 98 | MKS PIAST GΜG紟 | 3:28.00 | ||||
4 | Chwasta Dominik | 98 | MKS PIAST GΜG紟 | 3:35.00 | ||||
5 | Majerowicz Kacper | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 3:45.00 | ||||
Seria 3 | 1 | Piosek Krzysztof | 98 | "VEGA" DOBRODZIE | 3:23.81 | |||
2 | Kuczera Piotr | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | 3:19.61 | ||||
3 | Skowronek Szymon | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 3:00.00 | ||||
4 | Wawrzynkiewicz Piotr | 98 | KS DELFIN KOZIEGΜWY | 3:05.90 | ||||
5 | Ajnbacher Dawid | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 3:20.00 | ||||
6 | Wojciechowski Pawe | 98 | KS WARTA POZNA | 3:25.00 | ||||
<< TOP >> |
Nr 9 2010-03-06 - 11:27 | 200m dowolny Kobiet | 12 lat i m這dsi Brak minimum |
Seria 1 | 1 | Nowacka Natalia | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 3:20.00 | |||
2 | W這darczak Marta | 98 | KS WARTA POZNA | 3:00.00 | ||||
3 | Suchanecka Karolina | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 2:59.70 | ||||
4 | Krzy瘸n Maria | 98 | KS WARTA POZNA | 3:00.00 | ||||
5 | Kasperczak Julia | 98 | KS WARTA POZNA | 3:06.00 | ||||
6 | Hasny Marta | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | |||||
Seria 2 | 1 | Sobczak Kamila | 98 | UKS PI冉KA KONSTANTYN紟 | 2:45.00 | |||
2 | Twardowska Agata | 98 | UKS PI冉KA KONSTANTYN紟 | 2:40.00 | ||||
3 | Naskrêt Agata | 98 | MKS BYDGOSZCZ | 2:34.00 | ||||
4 | Mycak Katarzyna | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | 2:39.60 | ||||
5 | Gomo豉 Monika | 98 | KS WARTA POZNA | 2:40.00 | ||||
6 | Krawczyk 畝neta | 98 | UKS PI冉KA KONSTANTYN紟 | 2:46.00 | ||||
<< TOP >> |
Nr 10 2010-03-06 - 11:51 | 200m dowolny Mê盧zyzn | 12 lat i m這dsi Brak minimum |
Seria 1 | 1 | Lorek Marcin | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 3:18.24 | |||
2 | Ma貫k Maksymilian | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 2:50.00 | ||||
3 | Zwierzycki Marcin | 98 | UKS GROT KOZIEGΜWY | 2:45.70 | ||||
4 | Jaroni Karol | 98 | KS WARTA POZNA | 2:49.90 | ||||
5 | Gwiodzik Przemys豉w | 98 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | 2:55.38 | ||||
6 | Miko豉jczyk Marek | 99 | UPKS WODNIK RAWICZ | 4:15.00 | ||||
Seria 2 | 1 | Waci雟ki Konrad | 98 | UPKS WODNIK RAWICZ | 2:42.00 | |||
2 | Gozdowski Mateusz | 98 | KS WARTA POZNA | 2:40.50 | ||||
3 | Sówka Denis | 98 | "VEGA" DOBRODZIE | 2:39.48 | ||||
4 | Cyrankowski Tobiasz | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 2:40.00 | ||||
5 | Korbanek Piotr | 98 | KS WARTA POZNA | 2:41.50 | ||||
6 | Pinkosz Mateusz | 98 | UKS PI冉KA KONSTANTYN紟 | 2:45.00 | ||||
Seria 3 | 1 | Biedny Jan | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 2:38.00 | |||
2 | Dominiczak Krzysztof | 98 | MKS PIAST GΜG紟 | 2:28.00 | ||||
3 | Jaraszkiewicz Piotr | 98 | IUKS JEDYNKA POZNA | 2:25.00 | ||||
4 | Grela Tomasz | 98 | MKS BYDGOSZCZ | 2:25.00 | ||||
5 | Borucki Patryk | 98 | KS WARTA POZNA | 2:34.40 | ||||
6 | Gorgosz Pawe | 98 | "VEGA" DOBRODZIE | 2:38.70 | ||||
<< TOP >> |
Nr 11 2010-03-06 - 12:23 | 4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet | 12 lat i m這dsi Brak minimum |
Seria 1 | 1 | SCSIR FALA SWARZ犵Z | SCSIR FALA SWARZ犵Z | 3:05.00 | ||||
2 | UKS PI冉KA KONSTANTYN紟 | UKS PI冉KA KONSTANTYN紟 | 2:40.00 | |||||
3 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | 2:14.00 | |||||
4 | KS WARTA POZNA | KS WARTA POZNA | 2:36.00 | |||||
5 | MKS PIAST GΜG紟 | MKS PIAST GΜG紟 | 2:54.00 | |||||
6 | UPKS WODNIK RAWICZ II | UPKS WODNIK RAWICZ | 4:00.00 | |||||
<< TOP >> |
Nr 12 2010-03-06 - 12:34 | 4 x 50m Sztafeta Zm. Mê盧zyzn | 12 lat i m這dsi Brak minimum |
Seria 1 | 2 | UPKS WODNIK RAWICZ II | UPKS WODNIK RAWICZ | 4:00.00 | ||||
3 | IUKS JEDYNKA POZNA II | IUKS JEDYNKA POZNA | 2:40.00 | |||||
4 | UPKS WODNIK RAWICZ I | UPKS WODNIK RAWICZ | 2:46.00 | |||||
Seria 2 | 2 | KS WARTA POZNA | KS WARTA POZNA | 2:34.00 | ||||
3 | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | MMKS K犵ZIERZYN-KOLE | 2:26.00 | |||||
4 | IUKS JEDYNKA POZNA I | IUKS JEDYNKA POZNA | 2:27.00 | |||||
5 | MKS PIAST GΜG紟 | MKS PIAST GΜG紟 | 2:35.00 | |||||