P³ywaj z nami na Koronie I Kraków, 13.3.2010 |
1 - P³ywaj z nami na Koronie I | 13.3.2010 - 12:40 |
Konkurencja 1 13.3.2010 - 12:40 | Dziewcz¹t, 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 12:40 |
2 3 4 | Zarbska Sonia WoŸniak Pola Ko³towska Wiktoria | 01 02 01 | PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Pi¹tka Kraków PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL | NT 45.00 NT |
Seria 2 z 7, 12:40 |
2 3 4 5 | Ciembka Julia Chmielowska Adrianna Rogowska Gabriela Górecka Weronika | 02 02 02 02 | Pi¹tka Kraków Optima Sport Skawina Gabi Proszówki Gilus Gilowice | POL POL POL POL | 38.00 32.00 34.00 38.00 |
Seria 3 z 7, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 | Adamczewska Patrycja Leszczyñska Aleksandra Palarczyk Magdalena Bogacz Patrycja Madej Faustyna DuŸniak Wiktoria | 01 01 01 01 02 02 | PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Zesp.Szk.Spo³. nr 6 Kraków Karol Wadowice SwimArt Myœlenice Victoria Kozy | POL POL POL POL POL POL | 28.58 26.40 25.80 26.35 27.06 30.00 |
Seria 4 z 7, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 | Natorska Kinga Kopp Oliwia Gromada Wiktoria Kulawik Weronika Jackowska Justyna Jankowska Katarzyna | 01 02 02 01 01 01 | Per³a Radom Aquarius Myœlenice Foka Sandomierz UKS SP 8 Chrzanów Gilus Gilowice PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL POL | 25.18 24.85 24.32 24.50 25.00 25.67 |
Seria 5 z 7, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 | Kalisz Katarzyna Szumny Alicja Kucharska Dagmara Smêtek Wiktoria Sindut Zuzanna Grygierek Martyna | 01 02 02 01 02 01 | Gabi Proszówki Zawodnik niezrzeszony Per³a Radom PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Zesp.Szk.Spo³. nr 6 Kraków Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL POL POL | 24.00 23.55 23.02 23.13 24.00 24.00 |
Seria 6 z 7, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 | Goliñska Zofia Ousley Naseman Gabriela Fortecka Anna Kempa Anna Skowron Martyna Mucha Karolina | 01 02 01 01 01 01 | Pi¹tka Kraków Jordan Kraków Pi¹tka Kraków PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Karol Wadowice Zawodnik niezrzeszony | POL POL POL POL POL POL | 23.00 21.39 21.00 21.06 22.11 23.00 |
Seria 7 z 7, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 | Derus Zuzanna Kêpa Alicja Grzybek Alicja Herman Natalia Wierzbik Martyna Nadybska Natalia | 01 01 01 01 01 01 | MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Pi¹tka Kraków Foka Sandomierz Pi¹tka Kraków Optima Sport Skawina Spo³eczna Szk. Podst 4 Kraków | POL POL POL POL POL POL | 20.50 20.00 19.90 19.90 20.00 20.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 13.3.2010 - 12:50 | Ch³opców, 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 12:50 |
2 3 4 | Ho³oga Jakub Jêdryka Marceli Chacia Micha³ | 01 02 01 | PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Korona Kraków Korona Kraków | POL POL POL | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 12:50 |
1 2 3 4 5 | Ho³oga Kacper Gondek Kacper Pilch Stanis³aw Laskowski Karol Go³êbiowski Patryk | 01 01 02 02 01 | PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Korona Kraków Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL | NT NT 40.00 40.00 NT |
Seria 3 z 9, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 | Wierzba Tomasz Pucha³a Eryk S³oczyñski Wojciech Gulba Maciej Brzeziñski Stanis³aw Bugaj Igor | 02 02 02 02 02 02 | Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL POL POL | 38.00 37.00 36.00 37.00 37.00 38.00 |
Seria 4 z 9, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 | Maci¹g Wojciech Karwot Kacper Stanek Bartosz Kine Konrad Ciszewski Jakub Matysik Piotr | 02 01 01 02 02 02 | Pi¹tka Kraków PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Karol Wadowice Victoria Kozy Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL POL POL | 33.00 30.00 28.76 30.00 33.00 35.00 |
Seria 5 z 9, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 | Grabowski Jakub Strach Marcin Rokosz Kamil Jaworski Oskar ¯eromski £ukasz Chruœcicki Jan | 01 01 02 02 01 02 | PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Gabi Proszówki Pi¹tka Kraków Optima Sport Skawina PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Korona Swim Kielce | POL POL POL POL POL POL | 27.75 27.00 26.00 26.70 27.72 28.40 |
Seria 6 z 9, 13:00 |
1 2 3 4 5 6 | Skoczylas Kacper Filejecki Marcel Roegner Krzysztof Jacoszek Krzysztof Kalmuk Kasjan Paletta Remigiusz | 01 01 01 01 01 01 | Karol Wadowice Gilus Gilowice PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle UKS SP 8 Chrzanów PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL POL | 25.81 25.00 23.02 24.55 25.48 25.96 |
Seria 7 z 9, 13:00 |
1 2 3 4 5 6 | Gaudyn Kamil Kowalczyk Micha³ Wêglarz Miko³aj Minor Mateusz Badura Micha³ Bo¿ek Kondrad | 01 01 01 01 01 01 | Gilus Gilowice Gilus Gilowice BSP Bielsko Bia³a MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Victoria Kozy UKS SP 8 Chrzanów | POL POL POL POL POL POL | 23.00 22.00 21.90 22.00 23.00 23.00 |
Seria 8 z 9, 13:00 |
1 2 3 4 5 6 | S³aby Jan Mrchewka Leon Belski Jakub Barusiñski Kordian Pranagal Jakub Kubiœ Filip | 01 01 01 01 01 01 | STP Nowy S¹cz Per³a Radom STP Nowy S¹cz Korona Swim Kielce Olimpijczyk Œwidnik Karol Wadowice | POL POL POL POL POL POL | 20.99 20.59 20.11 20.46 20.80 21.12 |
Seria 9 z 9, 13:05 |
1 2 3 4 5 6 | Nowosad Tymoteusz Kotwica Bartosz Krzyka³a Emil Gotszling Dawid Czarnecki Jan Koczur Jan | 01 01 01 01 01 01 | Pi¹tka Kraków Olimpijczyk Œwidnik Olimpijczyk Œwidnik Korona Swim Kielce Korona Swim Kielce Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL POL POL | 19.50 17.90 17.20 17.48 18.87 19.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 13.3.2010 - 13:05 | Dziewcz¹t, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 13:05 |
2 3 4 | Ziêbicka Julia Uba Zuzanna Ignacyk Aleksandra | 01 01 02 | PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Korona Swim Kielce Optima Sport Skawina | POL POL POL | NT 36.46 37.00 |
Seria 2 z 4, 13:05 |
1 2 3 4 5 | WoŸniak Karolina Smêtek Wiktoria Podkowa Dominika Leszczyñska Aleksandra Romanowska Wiktoria | 02 01 01 01 01 | UKS SP 8 Chrzanów PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Fala Niepo³omice PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Karol Wadowice | POL POL POL POL POL | 33.00 32.12 30.73 31.14 32.34 |
Seria 3 z 4, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 | Orczykowska Kinga Szumny Alicja Kucharska Dagmara Nowak Zuzanna Goliñska Zofia Wolny Kamila | 01 02 02 02 01 01 | STP Nowy S¹cz Zawodnik niezrzeszony Per³a Radom STP Nowy S¹cz Pi¹tka Kraków PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL POL | 30.11 28.47 27.58 28.11 30.00 30.35 |
Seria 4 z 4, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 | Misiejuk Aldona Sindut Zuzanna Gromada Karolina Piotrowicz Maja Dzia³kowska Natalia Wierzbik Martyna | 01 02 01 02 01 01 | UKS SP 8 Chrzanów Zesp.Szk.Spo³. nr 6 Kraków Foka Sandomierz Korona Swim Kielce Victoria Kozy Optima Sport Skawina | POL POL POL POL POL POL | 27.00 25.80 23.70 25.45 26.00 27.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 13.3.2010 - 13:10 | Ch³opców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 13:10 |
2 3 4 | Filejecki Marcel ŒWIDRAK Daniel Kalmuk Kasjan | 01 01 01 | Gilus Gilowice STP Nowy S¹cz PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL | 35.00 30.44 30.66 |
Seria 2 z 2, 13:15 |
1 2 3 4 5 6 | Badura Micha³ Kubiœ Filip Musia³ek Krzysztof Czarnecki Jan Warmiak Tymoteusz Wêglarz Miko³aj | 01 01 01 01 01 01 | Victoria Kozy Karol Wadowice Pi¹tka Kraków Korona Swim Kielce Per³a Radom BSP Bielsko Bia³a | POL POL POL POL POL POL | 28.00 25.13 18.90 24.43 26.13 28.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 13.3.2010 - 13:15 | Dziewcz¹t, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 13:15 |
2 3 4 | Ziêbicka Julia Zarbska Sonia Ko³towska Wiktoria | 01 01 01 | PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 13:15 |
2 3 4 5 | Górecka Weronika Rogowska Gabriela Ciembka Julia WoŸniak Pola | 02 02 02 02 | Gilus Gilowice Gabi Proszówki Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL | 40.00 33.00 38.00 45.00 |
Seria 3 z 7, 13:20 |
1 2 3 4 5 6 | Jackowska Justyna Romanowska Wiktoria WoŸniak Karolina WAJDA Oliwia Orczykowska Kinga Uba Zuzanna | 01 01 02 02 01 01 | Gilus Gilowice Karol Wadowice UKS SP 8 Chrzanów STP Nowy S¹cz STP Nowy S¹cz Korona Swim Kielce | POL POL POL POL POL POL | 30.00 29.67 29.00 29.00 29.88 32.12 |
Seria 4 z 7, 13:20 |
1 2 3 4 5 6 | Palarczyk Magdalena Madej Faustyna Bogacz Patrycja Kalisz Katarzyna DuŸniak Wiktoria Chmielowska Adrianna | 01 02 01 01 02 02 | Zesp.Szk.Spo³. nr 6 Kraków SwimArt Myœlenice Karol Wadowice Gabi Proszówki Victoria Kozy Optima Sport Skawina | POL POL POL POL POL POL | 28.50 28.12 26.56 27.00 28.50 29.00 |
Seria 5 z 7, 13:20 |
1 2 3 4 5 6 | Kopp Oliwia Derus Zuzanna Ousley Naseman Gabriela Kulawik Weronika Nowak Zuzanna Adamczewska Patrycja | 02 01 02 01 02 01 | Aquarius Myœlenice MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów STP Nowy S¹cz PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL POL | 26.25 25.06 24.82 25.00 25.77 26.28 |
Seria 6 z 7, 13:20 |
1 2 3 4 5 6 | Ignacyk Aleksandra Wolny Kamila Mucha Karolina Skowron Martyna Jankowska Katarzyna Grygierek Martyna | 02 01 01 01 01 01 | Optima Sport Skawina PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Zawodnik niezrzeszony Karol Wadowice PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL POL POL | 24.50 23.20 23.00 23.18 24.22 24.80 |
Seria 7 z 7, 13:25 |
1 2 3 4 5 6 | Gromada Karolina Piotrowicz Maja Kêpa Alicja Nadybska Natalia Gromada Wiktoria Herman Natalia | 01 02 01 01 02 01 | Foka Sandomierz Korona Swim Kielce Pi¹tka Kraków Spo³eczna Szk. Podst 4 Kraków Foka Sandomierz Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL POL POL | 21.99 20.35 19.90 20.00 21.90 23.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 13.3.2010 - 13:25 | Ch³opców, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 13:25 |
1 2 3 4 5 | Ho³oga Jakub Chacia Micha³ Ho³oga Kacper Go³êbiowski Patryk Gondek Kacper | 01 01 01 01 01 | PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Korona Kraków PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Korona Kraków | POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 7, 13:25 |
1 2 3 4 5 6 | Pilch Stanis³aw Laskowski Karol Brzeziñski Stanis³aw Grabowski Jakub Wierzba Tomasz Jêdryka Marceli | 02 02 02 01 02 02 | Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Pi¹tka Kraków Korona Kraków | POL POL POL POL POL POL | 40.00 36.00 33.00 33.15 37.00 NT |
Seria 3 z 7, 13:30 |
1 2 3 4 5 6 | S³oczyñski Wojciech Bugaj Igor ŒWIDRAK Daniel BELSKI Krzysztof Gulba Maciej Jaworski Oskar | 02 02 01 02 02 02 | Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków STP Nowy S¹cz STP Nowy S¹cz Pi¹tka Kraków Optima Sport Skawina | POL POL POL POL POL POL | 32.00 32.00 30.55 31.77 32.00 32.00 |
Seria 4 z 7, 13:30 |
1 2 3 4 5 6 | Gaudyn Kamil Skoczylas Kacper Stanek Bartosz Kine Konrad Nowosad Tymoteusz Chruœcicki Jan | 01 01 01 02 01 02 | Gilus Gilowice Karol Wadowice Karol Wadowice Victoria Kozy Pi¹tka Kraków Korona Swim Kielce | POL POL POL POL POL POL | 29.00 28.54 28.12 28.50 28.80 30.36 |
Seria 5 z 7, 13:30 |
1 2 3 4 5 6 | Ciszewski Jakub Karwot Kacper Pucha³a Eryk Maci¹g Wojciech ¯eromski £ukasz Strach Marcin | 02 01 02 02 01 01 | Pi¹tka Kraków PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Gabi Proszówki | POL POL POL POL POL POL | 28.00 27.24 27.00 27.00 27.69 28.00 |
Seria 6 z 7, 13:35 |
1 2 3 4 5 6 | Caba³a Mateusz Paletta Remigiusz Rokosz Kamil Minor Mateusz Roegner Krzysztof Matysik Piotr | 02 01 02 01 01 02 | STP Nowy S¹cz PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Pi¹tka Kraków MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL POL POL | 26.95 25.24 25.00 25.00 26.25 27.00 |
Seria 7 z 7, 13:35 |
1 2 3 4 5 6 | Mrchewka Leon Warmiak Tymoteusz Krzyka³a Emil Kotwica Bartosz Pranagal Jakub Bo¿ek Kondrad | 01 01 01 01 01 01 | Per³a Radom Per³a Radom Olimpijczyk Œwidnik Olimpijczyk Œwidnik Olimpijczyk Œwidnik UKS SP 8 Chrzanów | POL POL POL POL POL POL | 24.29 22.12 19.49 19.91 22.20 25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 13.3.2010 - 13:35 | Dziewcz¹t, 25m motylkowy | 9 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 13:35 |
2 3 4 | Woszczyk Joanna Samson Dominika £ukasik Julia | 00 00 00 | PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Optima Sport Skawina | POL POL POL | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 13:35 |
1 2 3 4 5 | Rybotycka Wiktoria Podkowa Dominika Kempa Anna Szczepanowska Aleksandra Natorska Kinga | 00 01 01 00 01 | PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Fala Niepo³omice PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Per³a Radom Per³a Radom | POL POL POL POL POL | NT 29.91 28.28 29.58 34.30 |
Seria 3 z 4, 13:40 |
1 2 3 4 5 6 | Misiejuk Aldona Chrzanowska Dominika Dzia³kowska Natalia Makówka Ewa Brzeziñska Zuzanna Jaworska Oliwia | 01 00 01 00 00 00 | UKS SP 8 Chrzanów PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Victoria Kozy PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Pi¹tka Kraków Optima Sport Skawina | POL POL POL POL POL POL | 25.00 24.82 24.00 24.18 25.00 27.70 |
Seria 4 z 4, 13:40 |
1 2 3 4 5 6 | Grzybek Alicja Warszawska Karolina Jelonek Justyna Orczykowska Natalia Smoliñska Gabriela Fortecka Anna | 01 00 00 00 00 01 | Foka Sandomierz P³ywak Bochnia Fala Niepo³omice STP Nowy S¹cz PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL POL POL | 23.40 21.50 19.54 20.11 21.84 23.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 13.3.2010 - 13:40 | Ch³opców, 25m motylkowy | 9 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 13:40 |
2 3 4 5 | Maciaszkiewicz Sebastian Plutecki Dawid Kowalczyk Micha³ £osiewicz Maciej | 00 00 01 00 | Aquarius Myœlenice Zawodnik niezrzeszony Gilus Gilowice PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL | 35.00 29.00 30.00 NT |
Seria 2 z 3, 13:45 |
1 2 3 4 5 6 | Jacoszek Krzysztof Koczur Jan S³aby Jan Marsza³ek Aleksander Barusiñski Kordian Szkudlarek Filip | 01 01 01 00 01 00 | UKS SP 8 Chrzanów Pi¹tka Kraków STP Nowy S¹cz PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Korona Swim Kielce PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL POL | 28.00 25.50 24.66 25.12 26.34 28.19 |
Seria 3 z 3, 13:45 |
1 2 3 4 5 6 | Musia³ek Krzysztof Ca³ka Jakub Dragan Karol Gotszling Dawid Wierzbicki Filip Belski Jakub | 01 00 00 01 00 01 | Pi¹tka Kraków P³ywak Bochnia Olimpijczyk Œwidnik Korona Swim Kielce Foka Sandomierz STP Nowy S¹cz | POL POL POL POL POL POL | 24.00 19.50 19.07 19.12 22.30 24.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 13.3.2010 - 14:05 | Dziewcz¹t, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 19, 14:05 |
2 3 4 | Kiereœ Laura £ubczonek Maja Sikora Dagmara | 00 00 00 | PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Optima Sport Skawina | POL POL POL | NT NT NT |
Seria 2 z 19, 14:10 |
2 3 4 5 | Nowak Dorota Grabowska Marta £ochmañczyk Wiktoria Garnek Zofia | 00 98 00 00 | Spo³eczna Szk. Podst 4 Kraków Spo³eczna Szk. Podst 4 Kraków Kmita Zabierzów Korona Kraków | POL POL POL POL | NT NT NT NT |
Seria 3 z 19, 14:10 |
1 2 3 4 5 6 | S³omiñska Katarzyna Karpa³a Barbara PaŸdziora Karolina Rzepisko Daria Kês Ma³gorzata Zdon Patrycja | 00 00 99 00 00 00 | Korona Kraków Optima Sport Skawina Karol Wadowice Optima Sport Skawina Optima Sport Skawina PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL POL | NT NT 59.85 NT NT NT |
Seria 4 z 19, 14:10 |
1 2 3 4 5 6 | Zapalska Martyna Janulewicz Alicja Bogucka Karolina Sikora Adrianna Cierpia³ek Adrianna Ciep³y Katarzyna | 00 99 00 99 00 00 | Optima Sport Skawina Korona Kraków Karol Wadowice Jordan Kraków Karol Wadowice Optima Sport Skawina | POL POL POL POL POL POL | 58.00 53.87 52.15 53.77 56.24 59.00 |
Seria 5 z 19, 14:15 |
1 2 3 4 5 6 | Bocheñska Julia Dziadura Katarzyna Zaba Natalia Litewka Aleksandra K³osowska Oliwia Batko Aleksandra | 99 99 99 00 99 99 | Korona Kraków Optima Sport Skawina Aquarius Myœlenice Pi¹tka Kraków MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. UKS SP 8 Chrzanów | POL POL POL POL POL POL | 51.20 50.00 50.00 50.00 50.50 52.00 |
Seria 6 z 19, 14:15 |
1 2 3 4 5 6 | Szmidt Milena Ziemianin Kornelia Pawelska Dominika Lusina Gabriela Wroñska Aleksandra Zieliñska Teresa | 00 00 00 00 99 00 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Pi¹tka Kraków Kmita Zabierzów Spo³eczna Szk. Podst 4 Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 49.34 48.47 48.00 48.22 49.00 49.38 |
Seria 7 z 19, 14:20 |
1 2 3 4 5 6 | Grochowiak Karolina Goliñska Wiktoria Surdziel Zofia Skowron Aleksandra £ukasik Julia Gutek Wiktoria | 00 00 99 00 00 00 | Pi¹tka Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Karol Wadowice Optima Sport Skawina Zesp.Szk.Spo³. nr 6 Kraków | POL POL POL POL POL POL | 48.00 47.67 47.15 47.32 47.80 48.00 |
Seria 8 z 19, 14:20 |
1 2 3 4 5 6 | Wroñska Bogusia Filiks Tamara ¯ukowska Natalia Natonek Justyna Wajda Aleksandra Filo Weronika | 99 99 99 99 98 00 | Spo³eczna Szk. Podst 4 Kraków Fala Niepo³omice Jordan Kraków Jordan Kraków Korona Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 47.00 46.31 46.16 46.18 46.87 47.15 |
Seria 9 z 19, 14:20 |
1 2 3 4 5 6 | Kumorek Klaudia Sajdak Karolina Lipiarska Zofia Dobrowolska Barbara Warszawska Karolina Krzyszkowska Izabela | 99 99 99 98 00 00 | Unia Tarnów Zesp.Szk.Spo³. nr 6 Kraków Kmita Zabierzów Korona Kraków P³ywak Bochnia P³ywak Bochnia | POL POL POL POL POL POL | 46.00 45.80 44.71 45.20 46.00 46.00 |
Seria 10 z 19, 14:25 |
1 2 3 4 5 6 | Sagnowska Zosia Jakubiec Weronika Jankowska Justyna Janik Milena Jagie³³o Weonika Kawiecka Marta | 98 98 99 99 00 99 | Spo³eczna Szk. Podst 4 Kraków Spo³eczna Szk. Podst 4 Kraków Kmita Zabierzów Fala Niepo³omice Korona Swim Kielce Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 44.20 43.70 43.52 43.60 43.98 44.22 |
Seria 11 z 19, 14:25 |
1 2 3 4 5 6 | Lisowska Aleksandra Porêbska Julia Dybowska Anna Klimczak Kamila Grela Karolina Piwowoñska Magdalena | 00 98 99 99 99 00 | PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Spo³eczna Szk. Podst 4 Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 43.17 43.00 42.44 42.79 43.17 43.29 |
Seria 12 z 19, 14:25 |
1 2 3 4 5 6 | Biernat Aleksandra Tkacz Aleksandra Kacperczyk Agnieszka Ignacyk Julia Urbañska Agnieszka Jaszek Aleksandra | 99 00 00 99 99 99 | Korona Kraków PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle CKiS Skawina STP Nowy S¹cz Jasieñ Sucha Besk. | POL POL POL POL POL POL | 42.26 42.02 41.72 42.00 42.11 42.32 |
Seria 13 z 19, 14:30 |
1 2 3 4 5 6 | Rogowska Angelika Siciñska Aleksandra S³owik Lidia Wenc Katarzyna Chwa³ek Patrycja MALINOWSKA Ada | 99 98 99 99 99 99 | Jordan Kraków Fala Niepo³omice Unia Tarnów MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. STP Nowy S¹cz | POL POL POL POL POL POL | 41.63 41.27 41.00 41.00 41.50 41.66 |
Seria 14 z 19, 14:30 |
1 2 3 4 5 6 | Orczykowska Natalia Chodasewicz Julia Sendur Aleksandra ¯mudzka Aleksandra Gawlik Kinga Kucharzyk Joanna | 00 00 98 99 98 99 | STP Nowy S¹cz Olimpijczyk Œwidnik Korona Kraków Jordan Kraków MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 40.01 39.93 39.63 39.70 40.00 40.22 |
Seria 15 z 19, 14:30 |
1 2 3 4 5 6 | Jelonek Justyna Waryan Karolina Fuks Gabriela Nieckarz Sonia Dragan Julia Lesiak Aleksandra | 00 99 99 98 99 99 | Fala Niepo³omice Jordan Kraków Gilus Gilowice Gilus Gilowice Olimpijczyk Œwidnik Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 39.16 38.79 38.00 38.00 39.06 39.61 |
Seria 16 z 19, 14:35 |
1 2 3 4 5 6 | Warjan Karolina Œwiderska Wiktoria Wêgrzyn Natalia Widomska Katarzyna Sudek Aleksandra Wójtowicz Anna | 99 99 00 98 99 99 | Jordan Kraków P³ywak Bochnia Aquarius Myœlenice STP Nowy S¹cz Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 37.59 37.00 36.76 36.88 37.26 38.00 |
Seria 17 z 19, 14:35 |
1 2 3 4 5 6 | Tomaszewska Aleksandra Nowak Weronika Leszczyñska Klaudia Julia Sztambor Natalia Senderska Julia Ousley Naseman Caroline | 99 98 99 98 98 99 | Korona Swim Kielce Jordan Kraków Fala Niepo³omice Olimpijczyk Œwidnik Korona Swim Kielce Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 35.47 35.12 35.05 35.10 35.13 36.75 |
Seria 18 z 19, 14:35 |
1 2 3 4 5 6 | Papla Izabela Tutuncu Sara Klaper Natalia Jarzyna Julia Foltyn Matylda Makocka Ma³gorzata | 99 98 98 98 99 98 | Victoria Kozy Unia Tarnów Unia Tarnów Jordan Kraków Korona Swim Kielce Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 35.00 34.50 33.80 34.10 34.82 35.00 |
Seria 19 z 19, 14:40 |
1 2 3 4 5 6 | Grabczyñska Agnieszka Mielczarek Anna Kowalik Nina Kozio³ ¯aklina Grzybek Nadia Kopp Nikoletta | 98 98 98 98 99 98 | Unia Tarnów Jordan Kraków Korona Swim Kielce Unia Tarnów Foka Sandomierz Aquarius Myœlenice | POL POL POL POL POL POL | 33.50 32.00 31.52 31.80 32.81 33.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 13.3.2010 - 14:40 | Ch³opców, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 21, 14:40 |
2 3 4 | Ciernia Hubert Ferlak Micha³ Cupryœ Piotr | 00 99 00 | Optima Sport Skawina UKS SP 8 Chrzanów PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL | NT NT NT |
Seria 2 z 21, 14:40 |
2 3 4 5 | Krapa³a Wiktor Babula Krzysztof Galas Marcin Mioduszewski B³a¿ej | 98 00 98 00 | Optima Sport Skawina PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Korona Kraków Optima Sport Skawina | POL POL POL POL | NT NT NT NT |
Seria 3 z 21, 14:45 |
1 2 3 4 5 6 | Siwek Mateusz Olszañski Roch Kaczmarczyk Dominik Olszañski Bazyli Król Kacper Kochanowski Pawe³ | 99 00 00 99 00 00 | Korona Kraków Optima Sport Skawina PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Optima Sport Skawina PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 21, 14:45 |
1 2 3 4 5 6 | Bator Kacper Œliwa Jakub Ostrowski Wojciech Duda Maciej Czarny Tomasz Kosek Jakub | 00 99 00 99 00 99 | Pi¹tka Kraków Karol Wadowice Optima Sport Skawina Fala Niepo³omice Karol Wadowice Optima Sport Skawina | POL POL POL POL POL POL | 59.00 56.42 56.00 56.25 58.79 NT |
Seria 5 z 21, 14:45 |
1 2 3 4 5 6 | Kacper Brañka Pi¹tek Micha³ Kowalik Krystian Lasocki Bartosz GwóŸdŸ Kamil Borowiec Sebastian | 00 99 00 00 00 00 | Karol Wadowice Korona Kraków Korona Swim Kielce Korona Swim Kielce Pi¹tka Kraków Gabi Proszówki | POL POL POL POL POL POL | 52.14 51.71 51.40 51.65 52.00 54.00 |
Seria 6 z 21, 14:50 |
1 2 3 4 5 6 | Opio³a Pawe³ Kuboñ Maciej W³odarczyk Bruno Muniak Oskar Sumara Konrad Marsza³ek Aleksander | 00 00 00 99 00 00 | Optima Sport Skawina MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL POL | 50.00 49.50 48.00 48.00 50.00 50.55 |
Seria 7 z 21, 14:50 |
1 2 3 4 5 6 | Plutecki Dawid £uc Robert W¹s Konrad Bogacz Christian Ryœ Jakub Korus Konrad | 00 99 99 00 99 99 | Zawodnik niezrzeszony Optima Sport Skawina Pi¹tka Kraków Karol Wadowice Kmita Zabierzów MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. | POL POL POL POL POL POL | 47.00 46.70 46.00 46.08 46.77 47.60 |
Seria 8 z 21, 14:50 |
1 2 3 4 5 6 | Su³awa Marcin £ach Maciej Guzdek Marcin Maækowski Dariusz Bachowski Damian Paw³owski Oskar | 00 00 99 99 00 99 | BSP Bielsko Bia³a P³ywak Bochnia Karol Wadowice Jordan Kraków Foka Sandomierz Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 45.32 45.00 44.84 44.93 45.32 45.55 |
Seria 9 z 21, 14:55 |
1 2 3 4 5 6 | Kocot Wiktor Banachowski Jakub Dzie¿a Kamil Drzazga Kamil Kapusta Dawid Czub Dominik | 00 99 99 00 99 99 | P³ywak Bochnia Korona Swim Kielce Aquarius Myœlenice SP Lider Wadowice Optima Sport Skawina Korona Kraków | POL POL POL POL POL POL | 44.00 43.92 43.16 43.50 44.00 44.58 |
Seria 10 z 21, 14:55 |
1 2 3 4 5 6 | GwóŸdŸ Jan £ubowski Mateusz Koziara Dominik Radko Micha³ Brzeziñski Oskar Adamów Marcin | 99 00 99 00 99 00 | UKS SP 8 Chrzanów Foka Sandomierz Jordan Kraków PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Jordan Kraków PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL POL | 43.00 42.36 42.03 42.07 42.86 43.00 |
Seria 11 z 21, 14:55 |
1 2 3 4 5 6 | Ruciñski Wiktor Majewski Maciej Sowiñski Kacper Cyganek Mateusz Starowicz Marek Kwarciak Kamil | 99 99 99 00 99 98 | Unia Tarnów UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Zesp.Szk.Spo³. nr 6 Kraków Aquarius Myœlenice Karol Wadowice | POL POL POL POL POL POL | 42.00 42.00 41.70 41.80 42.00 42.02 |
Seria 12 z 21, 15:00 |
1 2 3 4 5 6 | Wymaza³a Szymon Gil Kamil Pancerz Piotr Zbro¿ek Rados³aw Pêpek Tomasz Koprynia Tomasz | 99 99 99 99 99 99 | Gabi Proszówki Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów CKiS Skawina Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 41.00 40.21 40.00 40.00 40.87 41.41 |
Seria 13 z 21, 15:00 |
1 2 3 4 5 6 | Szulikowski Patryk Kolanowski Wiktor Mazur Dominik Marzec Kamil Pietka Marcin Przygoñski Damian | 99 99 99 98 99 99 | UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Korona Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 40.00 39.84 39.60 39.80 39.92 40.00 |
Seria 14 z 21, 15:00 |
1 2 3 4 5 6 | Wojtaszewski Oskar Stec Kacper £abudzki Kacper Wróblewski Bart³omiej Podkowa Kamil Dorosz Tomasz | 99 99 99 99 99 99 | UKS SP 8 Chrzanów Kmita Zabierzów Foka Sandomierz Korona Swim Kielce Fala Niepo³omice MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. | POL POL POL POL POL POL | 39.50 39.27 39.12 39.12 39.49 39.50 |
Seria 15 z 21, 15:05 |
1 2 3 4 5 6 | Krasoñ Oskar Golemo Micha³ Kolba Konrad Dragan Karol Œwierczek Kamil Michalczyk Andrzej | 98 98 98 00 99 00 | Jordan Kraków MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Jordan Kraków Olimpijczyk Œwidnik MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. P³ywak Bochnia | POL POL POL POL POL POL | 39.00 38.20 38.10 38.18 38.50 39.00 |
Seria 16 z 21, 15:05 |
1 2 3 4 5 6 | Bartela Filip Danielski Waldemar Brodowski Krystian Dudziak Wiktor £opaciñski Karol Smoter Sebastian | 98 98 99 99 98 98 | UKS SP 8 Chrzanów Foka Sandomierz Jordan Kraków Fala Niepo³omice Foka Sandomierz Gabi Proszówki | POL POL POL POL POL POL | 38.00 37.80 37.18 37.41 37.80 38.00 |
Seria 17 z 21, 15:05 |
1 2 3 4 5 6 | Bar Bartek S¹del Kacper Domiñski Karol Szczepaniak Pawe³ Feuer Micha³ Konicki Dawid | 99 00 99 99 98 98 | STP Nowy S¹cz Gabi Proszówki Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków STP Nowy S¹cz | POL POL POL POL POL POL | 37.05 37.00 36.72 36.73 37.00 37.11 |
Seria 18 z 21, 15:10 |
1 2 3 4 5 6 | Tekieli Jakub Konicki Konrad ¯urek Ernest Szwed Adrian Walawski Jan Kowalczyk Aleksander | 99 98 98 98 98 99 | Jordan Kraków STP Nowy S¹cz Jordan Kraków Unia Tarnów Fala Niepo³omice Olimpijczyk Œwidnik | POL POL POL POL POL POL | 36.53 35.80 35.00 35.50 36.05 36.60 |
Seria 19 z 21, 15:10 |
1 2 3 4 5 6 | Mo³drzyk Maciej Podwika Kamil Hadrian Bartosz £ukawski Miko³aj Cempel Oskar Ciastoñ Sebastian | 99 99 99 99 99 99 | Gilus Gilowice Jordan Kraków Gilus Gilowice Korona Swim Kielce Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów | POL POL POL POL POL POL | 35.00 34.39 34.00 34.27 34.80 35.00 |
Seria 20 z 21, 15:10 |
1 2 3 4 5 6 | Macner Micha³ Mrugalski Kamil Ho³da Karol Mietliñska Agata Pulkowski Mateusz G¹sowski Patryk | 99 98 98 98 98 98 | Victoria Kozy Jordan Kraków Unia Tarnów Gilus Gilowice Jordan Kraków Foka Sandomierz | POL POL POL POL POL POL | 33.63 33.50 32.90 33.00 33.50 33.72 |
Seria 21 z 21, 15:15 |
1 2 3 4 5 6 | Murañski Kacper Jarmu³a Mi³osz Trela Karol Bujak Dominik Piwowarski Grzegorz Jarz¹bek Micha³ | 99 98 98 99 98 98 | Gilus Gilowice Unia Tarnów Gilus Gilowice Korona Swim Kielce Unia Tarnów Korona Swim Kielce | POL POL POL POL POL POL | 32.00 31.50 31.00 31.06 31.80 32.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 13.3.2010 - 15:15 | Dziewcz¹t, 50m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 15:15 |
2 3 4 | Woszczyk Joanna Karpa³a Barbara Sikora Dagmara | 00 00 00 | PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Optima Sport Skawina Optima Sport Skawina | POL POL POL | NT NT NT |
Seria 2 z 12, 15:15 |
1 2 3 4 5 | Ciep³y Katarzyna Szczepanowska Aleksandra Skowron Aleksandra Bogucka Karolina Œliwiñska Marta | 00 00 00 00 00 | Optima Sport Skawina Per³a Radom Karol Wadowice Karol Wadowice Optima Sport Skawina | POL POL POL POL POL | NT 1:05.13 1:02.45 1:03.45 NT |
Seria 3 z 12, 15:20 |
1 2 3 4 5 6 | Zaba Natalia Goliñska Wiktoria Dziadura Katarzyna Klimczak Kamila Wojtusik Melania Madej Weronika | 99 00 99 99 00 99 | Aquarius Myœlenice Jordan Kraków Optima Sport Skawina Jordan Kraków Fala Niepo³omice Optima Sport Skawina | POL POL POL POL POL POL | 1:00.00 57.83 55.50 55.50 58.36 1:00.00 |
Seria 4 z 12, 15:20 |
1 2 3 4 5 6 | Bylica Wiktoria Laskowska Anna Wajda Aleksandra Matusik Ida Janulewicz Alicja Str¹czyñska Martyna | 99 00 98 99 99 99 | Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków Korona Kraków Jordan Kraków Korona Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 55.00 55.00 54.27 54.46 55.00 55.05 |
Seria 5 z 12, 15:25 |
1 2 3 4 5 6 | Janik Milena Niemiec Adrianna Michta Paulina Brzozowska Magdalena Jaworska Oliwia PaŸdziora Karolina | 99 99 99 00 00 99 | Fala Niepo³omice Jordan Kraków Korona Swim Kielce Foka Sandomierz Optima Sport Skawina Karol Wadowice | POL POL POL POL POL POL | 54.19 52.51 52.26 52.34 52.90 54.23 |
Seria 6 z 12, 15:25 |
1 2 3 4 5 6 | Wroñska Aleksandra Urbañska Agnieszka Chodasewicz Julia Ciszewska Kamila Biernat Aleksandra Dziadek Julia | 99 99 00 99 99 99 | Spo³eczna Szk. Podst 4 Kraków STP Nowy S¹cz Olimpijczyk Œwidnik UKS SP 8 Chrzanów Korona Kraków Victoria Kozy | POL POL POL POL POL POL | 52.00 51.22 50.90 51.00 51.24 52.00 |
Seria 7 z 12, 15:25 |
1 2 3 4 5 6 | Sudek Aleksandra Grochowiak Karolina Pitala Dominika Wyle¿uch Maria Grela Karolina Dobrowolska Barbara | 99 00 99 99 99 98 | Jordan Kraków Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków Gilus Gilowice Kmita Zabierzów Korona Kraków | POL POL POL POL POL POL | 50.53 50.00 50.00 50.00 50.27 50.86 |
Seria 8 z 12, 15:30 |
1 2 3 4 5 6 | Brzeziñska Zuzanna Grz¹dziel Natalia Sikora Marta Janda Aleksandra Gutek Wiktoria Pawelska Dominika | 00 98 00 99 00 00 | Pi¹tka Kraków Jordan Kraków Jasieñ Sucha Besk. Jordan Kraków Zesp.Szk.Spo³. nr 6 Kraków Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL POL POL | 50.00 49.63 49.03 49.46 49.90 50.00 |
Seria 9 z 12, 15:30 |
1 2 3 4 5 6 | Jangrot Angelika Szostak Agnieszka Wenc Katarzyna Gawe³ Aleksandra Kucharzyk Joanna Maruda Emilia | 99 98 99 99 99 98 | Jordan Kraków Aquarius Myœlenice MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Jordan Kraków Jordan Kraków Gilus Gilowice | POL POL POL POL POL POL | 48.98 48.66 48.00 48.00 48.98 49.00 |
Seria 10 z 12, 15:35 |
1 2 3 4 5 6 | Lesiak Aleksandra Fuks Gabriela Ignacyk Julia Gawlik Kinga Sendur Aleksandra Urzêdowska Natalia | 99 99 99 98 98 99 | Jordan Kraków Gilus Gilowice CKiS Skawina MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Korona Kraków Team Sport Kraków | POL POL POL POL POL POL | 47.23 47.00 46.70 46.80 47.00 47.83 |
Seria 11 z 12, 15:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kaszuba Wiktoria Senderska Julia Ruga³a Anna Wcis³o Karolina Jakubiec Weronika Nowak Weronika | 99 98 98 98 98 98 | Korona Swim Kielce Korona Swim Kielce P³ywak Bochnia Aquarius Myœlenice Spo³eczna Szk. Podst 4 Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 45.32 44.06 43.50 43.71 45.00 46.00 |
Seria 12 z 12, 15:35 |
1 2 3 4 5 6 | Pisznot Ma³gorzata Jamro¿y Kinga Teul Patrycja Widomska Katarzyna Radoñ Sonia Grabczyñska Agnieszka | 98 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków STP Nowy S¹cz Jordan Kraków Unia Tarnów | POL POL POL POL POL POL | 43.40 42.50 41.50 42.13 43.00 43.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 13.3.2010 - 15:40 | Ch³opców, 50m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 15:40 |
2 3 4 5 | Kosek Jakub Ferlak Micha³ Kochanowski Pawe³ Opio³a Pawe³ | 99 99 00 00 | Optima Sport Skawina UKS SP 8 Chrzanów PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Optima Sport Skawina | POL POL POL POL | NT NT NT NT |
Seria 2 z 10, 15:40 |
1 2 3 4 5 6 | Krapa³a Wiktor Kowalik Krystian Bator Kacper Lasocki Bartosz Gall Tobiasz Mioduszewski B³a¿ej | 98 00 00 00 00 00 | Optima Sport Skawina Korona Swim Kielce Pi¹tka Kraków Korona Swim Kielce PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Optima Sport Skawina | POL POL POL POL POL POL | NT 1:09.91 1:00.00 1:05.53 NT NT |
Seria 3 z 10, 15:40 |
1 2 3 4 5 6 | Duda Maciej Klimczak Marcin Maækowski Dariusz Maciaszkiewicz Sebastian Drzazga Kamil Œliwa Jakub | 99 99 99 00 00 99 | Fala Niepo³omice Pi¹tka Kraków Jordan Kraków Aquarius Myœlenice SP Lider Wadowice Karol Wadowice | POL POL POL POL POL POL | 57.63 55.00 54.46 55.00 55.20 58.79 |
Seria 4 z 10, 15:45 |
1 2 3 4 5 6 | Pi¹tek Micha³ Jankowski Jan Orczykowski Daniel Snopek Bartosz Kodyra Mateusz £uc Robert | 99 00 98 98 99 99 | Korona Kraków PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle STP Nowy S¹cz Foka Sandomierz Foka Sandomierz Optima Sport Skawina | POL POL POL POL POL POL | 53.89 52.74 52.32 52.36 53.80 54.00 |
Seria 5 z 10, 15:45 |
1 2 3 4 5 6 | Gil Kamil Ruciñski Wiktor Pietka Marcin Tekieli Jakub Gorczyñski Patryk Kuboñ Maciej | 99 99 99 99 00 00 | Jordan Kraków Unia Tarnów Korona Kraków Jordan Kraków PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. | POL POL POL POL POL POL | 51.15 51.00 50.63 50.67 51.13 52.00 |
Seria 6 z 10, 15:50 |
1 2 3 4 5 6 | Polak Miko³aj Dzierwa Jerzy W¹s Konrad Smoter Sebastian Dzie¿a Kamil Biesiada Kamil | 00 99 99 98 99 00 | Korona Swim Kielce UKS SP 8 Chrzanów Pi¹tka Kraków Gabi Proszówki Aquarius Myœlenice PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL POL | 50.04 50.00 50.00 50.00 50.00 50.44 |
Seria 7 z 10, 15:50 |
1 2 3 4 5 6 | Kapusta Dawid Piatkiewicz Tomasz Podkowa Kamil Twardy Filip Marecik Arkadiusz Szczepaniak Pawe³ | 99 99 99 99 99 99 | Optima Sport Skawina Pi¹tka Kraków Fala Niepo³omice Pi¹tka Kraków Fala Niepo³omice Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 49.00 49.00 48.93 49.00 49.00 49.19 |
Seria 8 z 10, 15:50 |
1 2 3 4 5 6 | PASOÑ Marcin Cichoñ Damian Wojnar Mateusz Bro¿yna Robert Kowalczyk Aleksander Majewski Maciej | 98 99 99 98 99 99 | STP Nowy S¹cz Korona Swim Kielce Pi¹tka Kraków UKS SP 8 Chrzanów Olimpijczyk Œwidnik UKS SP 8 Chrzanów | POL POL POL POL POL POL | 48.44 48.26 48.00 48.00 48.30 48.50 |
Seria 9 z 10, 15:55 |
1 2 3 4 5 6 | K³osiñski Kamil Golemo Micha³ Jarz¹bek Micha³ Le¿oñ Wojciech Œwierczek Kamil Pêpek Tomasz | 99 98 98 98 99 99 | Jordan Kraków MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Korona Swim Kielce Jordan Kraków MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 47.71 45.70 44.24 45.43 46.00 47.84 |
Seria 10 z 10, 15:55 |
1 2 3 4 5 6 | Konicki Dawid Stasik Arkadiusz Ksi¹¿ek Ignacy Gibalski Bart³omiej Ho³da Karol Michalczyk Andrzej | 98 98 98 98 98 00 | STP Nowy S¹cz Jordan Kraków Jordan Kraków Korona Swim Kielce Unia Tarnów P³ywak Bochnia | POL POL POL POL POL POL | 42.11 41.50 40.36 40.78 41.50 43.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 13.3.2010 - 15:55 | Dziewcz¹t, 50m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 15:55 |
1 2 3 4 5 | Kiereœ Laura Rybotycka Wiktoria Rzepisko Daria Zdon Patrycja Samson Dominika | 00 00 00 00 00 | PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Optima Sport Skawina PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 13, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 | Œliwiñska Marta £ubczonek Maja Garnek Zofia Nowak Dorota Zapalska Martyna S³omiñska Katarzyna | 00 00 00 00 00 00 | Optima Sport Skawina PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Korona Kraków Spo³eczna Szk. Podst 4 Kraków Optima Sport Skawina Korona Kraków | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 13, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 | Kês Ma³gorzata Madej Weronika Natonek Justyna Cierpia³ek Adrianna K³osowska Oliwia £ochmañczyk Wiktoria | 00 99 99 00 99 00 | Optima Sport Skawina Optima Sport Skawina Jordan Kraków Karol Wadowice MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | NT 58.00 55.55 57.43 59.00 NT |
Seria 4 z 13, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 | Lisowska Aleksandra Bocheñska Julia Szmidt Milena Filiks Tamara Makówka Ewa Chrzanowska Dominika | 00 99 00 99 00 00 | PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Korona Kraków Kmita Zabierzów Fala Niepo³omice PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL POL | 55.13 54.07 52.82 53.18 54.13 55.40 |
Seria 5 z 13, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Laskowska Anna Bugajska Aleksandra Zieliñska Teresa Kacperczyk Agnieszka Kawiecka Marta Wdówka Olga | 00 99 00 00 99 99 | Pi¹tka Kraków STP Nowy S¹cz Kmita Zabierzów PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów | POL POL POL POL POL POL | 52.00 51.22 51.08 51.14 51.44 52.50 |
Seria 6 z 13, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Matusik Ida Ziemianin Kornelia Wroñska Bogusia Krzyszkowska Izabela Lusina Gabriela Jangrot Angelika | 99 00 99 00 00 99 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Spo³eczna Szk. Podst 4 Kraków P³ywak Bochnia Kmita Zabierzów Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 50.50 50.01 50.00 50.00 50.14 51.00 |
Seria 7 z 13, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 | Wojtusik Melania Jagie³³o Weonika Str¹czyñska Martyna Kumorek Klaudia Filo Weronika Surdziel Zofia | 00 00 99 99 00 99 | Fala Niepo³omice Korona Swim Kielce Jordan Kraków Unia Tarnów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 49.60 49.06 48.60 49.00 49.22 49.83 |
Seria 8 z 13, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 | ¯ukowska Natalia Michta Paulina Dybowska Anna Rogowska Angelika Dziadek Julia Chwa³ek Patrycja | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Korona Swim Kielce Jordan Kraków Jordan Kraków Victoria Kozy MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. | POL POL POL POL POL POL | 48.16 47.61 46.28 46.93 48.00 48.51 |
Seria 9 z 13, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 | Lipiarska Zofia Porêbska Julia Dragan Julia Jaszek Aleksandra S³owik Lidia Jankowska Justyna | 99 98 99 99 99 99 | Kmita Zabierzów Spo³eczna Szk. Podst 4 Kraków Olimpijczyk Œwidnik Jasieñ Sucha Besk. Unia Tarnów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 46.01 45.60 45.22 45.43 46.00 46.07 |
Seria 10 z 13, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | MALINOWSKA Ada Pyrlik Paulina Niemiec Adrianna Wyle¿uch Maria ¯mudzka Aleksandra Piwowoñska Magdalena | 99 99 99 99 99 00 | STP Nowy S¹cz CKiS Skawina Jordan Kraków Gilus Gilowice Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 45.11 44.00 43.45 44.00 44.93 45.11 |
Seria 11 z 13, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | Maruda Emilia Konrad Monika Ruga³a Anna Warjan Karolina Sikora Marta Tomaszewska Aleksandra | 98 98 98 99 00 99 | Gilus Gilowice Jordan Kraków P³ywak Bochnia Jordan Kraków Jasieñ Sucha Besk. Korona Swim Kielce | POL POL POL POL POL POL | 43.00 42.00 40.50 41.42 42.43 43.21 |
Seria 12 z 13, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | Makocka Ma³gorzata Kolber Roksana Gaik Natalia Klaper Natalia Sztambor Natalia Jarzyna Julia | 98 98 99 98 98 98 | Jordan Kraków Gilus Gilowice Korona Swim Kielce Unia Tarnów Olimpijczyk Œwidnik Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 40.00 39.00 38.32 39.00 39.67 40.30 |
Seria 13 z 13, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 | Grzybek Nadia Kurowska Wanda Mielczarek Anna W¹tor Karolina Pisznot Ma³gorzata Kozio³ ¯aklina | 99 98 98 98 98 98 | Foka Sandomierz Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów | POL POL POL POL POL POL | 37.50 36.50 36.00 36.29 37.42 38.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 13.3.2010 - 16:20 | Ch³opców, 50m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 16:20 |
2 3 4 | £osiewicz Maciej Olszañski Bazyli Król Kacper | 00 99 00 | PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Optima Sport Skawina PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL | NT NT NT |
Seria 2 z 13, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 | Ciernia Hubert Kaczmarczyk Dominik Cupryœ Piotr Galas Marcin Ostrowski Wojciech Babula Krzysztof | 00 00 00 98 00 00 | Optima Sport Skawina PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Korona Kraków Optima Sport Skawina PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 13, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 | Siwek Mateusz Czarny Tomasz Kacper Brañka Borowiec Sebastian Orczykowski Daniel Olszañski Roch | 99 00 00 00 98 00 | Korona Kraków Karol Wadowice Karol Wadowice Gabi Proszówki STP Nowy S¹cz Optima Sport Skawina | POL POL POL POL POL POL | NT 59.78 54.67 58.00 59.80 NT |
Seria 4 z 13, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 | GwóŸdŸ Kamil PASOÑ Marcin Su³awa Marcin Paw³owski Oskar Korus Konrad Jankowski Jan | 00 98 00 99 99 00 | Pi¹tka Kraków STP Nowy S¹cz BSP Bielsko Bia³a Jordan Kraków MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL POL | 53.00 52.11 51.70 51.77 52.40 53.40 |
Seria 5 z 13, 16:30 |
1 2 3 4 5 6 | Sumara Konrad Sowiñski Kacper Bogacz Christian Dorosz Tomasz Koziara Dominik Szkudlarek Filip | 00 99 00 99 99 00 | Pi¹tka Kraków Jordan Kraków Karol Wadowice MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Jordan Kraków PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL POL | 51.00 50.50 50.02 50.03 50.82 51.63 |
Seria 6 z 13, 16:30 |
1 2 3 4 5 6 | Ryœ Jakub Guzdek Marcin Klimczak Marcin Piatkiewicz Tomasz Czub Dominik Muniak Oskar | 99 99 99 99 99 99 | Kmita Zabierzów Karol Wadowice Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków Korona Kraków Pi¹tka Kraków | POL POL POL POL POL POL | 49.20 48.20 48.00 48.00 48.68 50.00 |
Seria 7 z 13, 16:30 |
1 2 3 4 5 6 | K³osiñski Kamil Karelus Micha³ Starowicz Marek £ach Maciej Cyganek Mateusz Brzeziñski Oskar | 99 99 99 00 00 99 | Jordan Kraków Foka Sandomierz Aquarius Myœlenice P³ywak Bochnia Zesp.Szk.Spo³. nr 6 Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 47.50 47.45 47.00 47.00 47.50 47.56 |
Seria 8 z 13, 16:35 |
1 2 3 4 5 6 | Cichoñ Damian Marzec Kamil Kocot Wiktor Wojnar Mateusz Domiñski Karol Kaim Boles³aw | 99 98 00 99 99 00 | Korona Swim Kielce Jordan Kraków P³ywak Bochnia Pi¹tka Kraków Jordan Kraków Optima Sport Skawina | POL POL POL POL POL POL | 46.99 46.47 46.00 46.00 46.64 47.00 |
Seria 9 z 13, 16:35 |
1 2 3 4 5 6 | S¹del Kacper Kolanowski Wiktor Maci¹g Piotr Przygoñski Damian Adamów Marcin Krasoñ Oskar | 00 99 99 99 00 98 | Gabi Proszówki Jordan Kraków Pi¹tka Kraków Jordan Kraków PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 45.00 43.25 43.00 43.17 44.10 45.00 |
Seria 10 z 13, 16:35 |
1 2 3 4 5 6 | Wierzbicki Filip Koprynia Tomasz GwóŸdŸ Jan Feuer Micha³ Bro¿yna Robert Dudziak Wiktor | 00 99 99 98 98 99 | Foka Sandomierz Kmita Zabierzów UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Fala Niepo³omice | POL POL POL POL POL POL | 42.60 42.11 42.00 42.00 42.50 42.88 |
Seria 11 z 13, 16:40 |
1 2 3 4 5 6 | Stepieñ Marek ¯urek Ernest Szulikowski Patryk Szwed Adrian Pancerz Piotr Wyle¿uch Wiktor | 99 98 99 98 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Unia Tarnów UKS SP 8 Chrzanów Gilus Gilowice | POL POL POL POL POL POL | 41.53 41.00 40.50 41.00 41.50 42.00 |
Seria 12 z 13, 16:40 |
1 2 3 4 5 6 | £ojek Micha³ Podwika Kamil Juszczyk Oskar Mo³drzyk Maciej Bar Bartek D¹browski Jakub | 98 99 98 99 99 98 | Korona Swim Kielce Jordan Kraków Jordan Kraków Gilus Gilowice STP Nowy S¹cz Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 40.11 39.73 39.00 39.00 40.01 40.20 |
Seria 13 z 13, 16:40 |
1 2 3 4 5 6 | Gulis Bartosz Mietliñska Agata Sawera Krystian Sordyl Mateusz Piwowarski Grzegorz Hadrian Bartosz | 98 98 98 99 98 99 | Jordan Kraków Gilus Gilowice Jordan Kraków Victoria Kozy Unia Tarnów Gilus Gilowice | POL POL POL POL POL POL | 38.00 37.00 36.57 36.64 37.50 39.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 13.3.2010 - 16:45 | Dziewcz¹t, 50m motylkowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:45 |
1 2 3 4 5 6 | Grabowska Marta Litewka Aleksandra Wdówka Olga Sagnowska Zosia Pitala Dominika Ogieg³o Dominika | 98 00 99 98 99 98 | Spo³eczna Szk. Podst 4 Kraków Pi¹tka Kraków UKS SP 8 Chrzanów Spo³eczna Szk. Podst 4 Kraków Pi¹tka Kraków Karol Wadowice | POL POL POL POL POL POL | NT 1:00.00 56.00 56.00 1:00.00 NT |
Seria 2 z 4, 16:45 |
1 2 3 4 5 6 | Grz¹dziel Natalia Stachurska Katarzyna Gawe³ Aleksandra Wójtowicz Anna Pyrlik Paulina Batko Aleksandra | 98 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Foka Sandomierz Jordan Kraków Jordan Kraków CKiS Skawina UKS SP 8 Chrzanów | POL POL POL POL POL POL | 46.30 45.90 45.00 45.00 46.00 56.00 |
Seria 3 z 4, 16:50 |
1 2 3 4 5 6 | Leszczyñska Klaudia Julia Pieni¹¿ek Emila Tutuncu Sara Kaszuba Wiktoria Konrad Monika Nieckarz Sonia | 99 98 98 99 98 98 | Fala Niepo³omice STP Nowy S¹cz Unia Tarnów Korona Swim Kielce Jordan Kraków Gilus Gilowice | POL POL POL POL POL POL | 42.19 41.22 39.00 40.99 42.00 44.00 |
Seria 4 z 4, 16:50 |
1 2 3 4 5 6 | Lesiak Agnieszka Wcis³o Karolina Nogaj Paulina Kurowska Wanda Kopp Nikoletta Œwiderska Wiktoria | 98 98 98 98 98 99 | Jordan Kraków Aquarius Myœlenice Wodnik Radom Jordan Kraków Aquarius Myœlenice P³ywak Bochnia | POL POL POL POL POL POL | 38.00 36.92 34.10 36.00 36.96 39.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 13.3.2010 - 16:50 | Ch³opców, 50m motylkowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:50 |
2 3 4 | Wymaza³a Szymon W³odarczyk Bruno Twardy Filip | 99 00 99 | Gabi Proszówki Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków | POL POL POL | 1:01.00 55.00 56.00 |
Seria 2 z 5, 16:55 |
1 2 3 4 5 | Banachowski Jakub Wojtaszewski Oskar Maci¹g Piotr Mrugalski Kamil Kaim Boles³aw | 99 99 99 98 00 | Korona Swim Kielce UKS SP 8 Chrzanów Pi¹tka Kraków Jordan Kraków Optima Sport Skawina | POL POL POL POL POL | 51.21 47.50 47.00 47.00 50.00 |
Seria 3 z 5, 16:55 |
1 2 3 4 5 6 | Kolba Konrad Mondry Hubert Matuszewski Krzysztof Wyle¿uch Wiktor Wo³ek Kamil Marecik Arkadiusz | 98 99 00 99 98 99 | Jordan Kraków Foka Sandomierz Korona Swim Kielce Gilus Gilowice Jordan Kraków Fala Niepo³omice | POL POL POL POL POL POL | 46.12 44.70 42.84 44.00 46.00 46.25 |
Seria 4 z 5, 16:55 |
1 2 3 4 5 6 | Walawski Jan Cempel Oskar Juszczyk Oskar Pulkowski Mateusz Bartela Filip Ksi¹¿ek Ignacy | 98 99 98 98 98 98 | Fala Niepo³omice Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 42.34 41.75 40.00 40.50 42.00 42.60 |
Seria 5 z 5, 17:00 |
1 2 3 4 5 6 | Kuleta Jakub Morkisz Marek Sordyl Mateusz Kwietniewski Maciej Tyrka Krzysztof Kempa Miko³aj | 98 98 99 98 98 99 | Jordan Kraków Gilus Gilowice Victoria Kozy Korona Swim Kielce Jordan Kraków PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL POL | 39.40 38.00 33.89 34.75 39.00 39.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 13.3.2010 - 17:00 | Dziewcz¹t, 100m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 17:00 |
2 3 4 | Ogieg³o Dominika Ciszewska Kamila Brzozowska Magdalena | 98 99 00 | Karol Wadowice UKS SP 8 Chrzanów Foka Sandomierz | POL POL POL | NT 1:56.50 1:56.90 |
Seria 2 z 5, 17:05 |
1 2 3 4 5 | Sikora Adrianna Tkacz Aleksandra Szostak Agnieszka Stachurska Katarzyna Smoliñska Gabriela | 99 00 98 99 00 | Jordan Kraków PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Aquarius Myœlenice Foka Sandomierz PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL | 1:55.15 1:50.96 1:43.19 1:45.60 1:52.43 |
Seria 3 z 5, 17:05 |
1 2 3 4 5 6 | Pieni¹¿ek Emila Siciñska Aleksandra Urzêdowska Natalia Wêgrzyn Natalia Waryan Karolina Janda Aleksandra | 98 98 99 00 99 99 | STP Nowy S¹cz Fala Niepo³omice Team Sport Kraków Aquarius Myœlenice Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:42.11 1:37.59 1:34.20 1:34.22 1:39.22 1:43.09 |
Seria 4 z 5, 17:10 |
1 2 3 4 5 6 | Papla Izabela Kolber Roksana Radoñ Sonia Gaik Natalia Foltyn Matylda Ousley Naseman Caroline | 99 98 98 99 99 99 | Victoria Kozy Gilus Gilowice Jordan Kraków Korona Swim Kielce Korona Swim Kielce Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:31.43 1:30.00 1:26.00 1:26.19 1:30.74 1:33.46 |
Seria 5 z 5, 17:10 |
1 2 3 4 5 6 | Jamro¿y Kinga Teul Patrycja Kowalik Nina Nogaj Paulina Lesiak Agnieszka W¹tor Karolina | 98 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Korona Swim Kielce Wodnik Radom Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:25.36 1:24.00 1:19.03 1:19.86 1:24.30 1:25.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 13.3.2010 - 17:15 | Ch³opców, 100m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 17:15 |
2 3 4 | Mazur Dominik Wróblewski Bart³omiej Stec Kacper | 99 99 99 | Kmita Zabierzów Korona Swim Kielce Kmita Zabierzów | POL POL POL | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 17:15 |
1 2 3 4 5 6 | Bachowski Damian Karelus Micha³ Kodyra Mateusz Biesiada Kamil £ubowski Mateusz Gall Tobiasz | 00 99 99 00 00 00 | Foka Sandomierz Foka Sandomierz Foka Sandomierz PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Foka Sandomierz PSP nr 19 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL POL | 1:59.90 1:56.90 1:50.90 1:53.43 1:56.90 NT |
Seria 3 z 8, 17:20 |
1 2 3 4 5 6 | £abudzki Kacper £opaciñski Karol Snopek Bartosz Gorczyñski Patryk Mondry Hubert Radko Micha³ | 99 98 98 00 99 00 | Foka Sandomierz Foka Sandomierz Foka Sandomierz PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Foka Sandomierz PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle | POL POL POL POL POL POL | 1:48.90 1:46.98 1:46.90 1:46.92 1:47.80 1:50.32 |
Seria 4 z 8, 17:25 |
1 2 3 4 5 6 | Danielski Waldemar Brodowski Krystian Polak Miko³aj Ca³ka Jakub Dzierwa Jerzy Le¿oñ Wojciech | 98 99 00 00 99 98 | Foka Sandomierz Jordan Kraków Korona Swim Kielce P³ywak Bochnia UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:42.90 1:41.44 1:38.19 1:40.00 1:42.50 1:45.16 |
Seria 5 z 8, 17:25 |
1 2 3 4 5 6 | Matuszewski Krzysztof G¹sowski Patryk Stepieñ Marek Kempa Miko³aj £ojek Micha³ £ukawski Miko³aj | 00 98 99 99 98 99 | Korona Swim Kielce Foka Sandomierz Jordan Kraków PSP nr 9 Kêdzierzyn KoŸle Korona Swim Kielce Korona Swim Kielce | POL POL POL POL POL POL | 1:34.37 1:32.39 1:30.74 1:31.80 1:33.63 1:37.59 |
Seria 6 z 8, 17:30 |
1 2 3 4 5 6 | Gulis Bartosz Kuleta Jakub D¹browski Jakub Ciastoñ Sebastian Zbro¿ek Rados³aw Konicki Konrad | 98 98 98 99 99 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów CKiS Skawina STP Nowy S¹cz | POL POL POL POL POL POL | 1:30.00 1:30.00 1:29.30 1:29.50 1:30.00 1:30.22 |
Seria 7 z 8, 17:30 |
1 2 3 4 5 6 | Morkisz Marek Stasik Arkadiusz Gibalski Bart³omiej Macner Micha³ Tyrka Krzysztof Wo³ek Kamil | 98 98 98 99 98 98 | Gilus Gilowice Jordan Kraków Korona Swim Kielce Victoria Kozy Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:28.00 1:25.00 1:22.41 1:23.12 1:25.00 1:28.88 |
Seria 8 z 8, 17:35 |
1 2 3 4 5 6 | Sawera Krystian Bujak Dominik Trela Karol Jarmu³a Mi³osz Kwietniewski Maciej Murañski Kacper | 98 99 98 98 98 99 | Jordan Kraków Korona Swim Kielce Gilus Gilowice Unia Tarnów Korona Swim Kielce Gilus Gilowice | POL POL POL POL POL POL | 1:21.93 1:20.09 1:18.00 1:19.00 1:21.54 1:22.00 |
Obs³uga zawodów: SMS SwimArt Myœlenice . . | www.swimart.pl . . | swimart@op.pl . . |