Liga Dzieci I runda £ód¼, 19.3.2010 |
Konkurencja 1 2010-03-19 | Dziewcz±t, 50m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | SATKIEWICZ JAGODA Kolczyñska Oliwia PAWLAK MARTA | 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 54.99 48.06 49.00 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 | Piotrowska Kinga MALARA ANNA Lisowska Julia Paw³owska Inga Kawczyñska Agnieszka | 99 99 99 99 99 | SKS 137 Delfin £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 45.90 44.47 44.03 44.24 45.28 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 | Paciorkiewicz Ola ZAWADZKA ZUZANNA Krakowska Julia Sieroñ Alina PANEK KATARZYNA | 99 99 99 99 99 | SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 44.00 43.00 41.90 42.90 43.20 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 | B±k Adrianna Andrzejewska Kaja Oleksiejczuk Laura U£AÑSKA EMILIA Stadnicka Olga | 99 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 41.28 41.00 40.96 41.00 41.00 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 | HERMANOWICZ KINGA Nykiel Cyntia ADAMUS PATRYCJA SKALSKA JOANNA SZEWCZYK MARTYNA | 99 99 99 99 99 | TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów | 40.60 40.00 39.50 39.70 40.50 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 | MI¦KIEWICZ ZUZANNA HY¯A KAROLINA Zrobek Natalia Tomañska Wiktoria Kujawa Julia | 99 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 39.07 37.80 36.23 36.96 37.85 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 | JAGÓRA NATALIA KRÓL KLAUDIA Król Oliwia BECHERKA KAMILA ZYBERT JULIA | 99 99 99 99 99 | TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS SP 19 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 36.20 35.10 34.21 34.77 35.77 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 | RZOÑCA PATRYCJA MAJTCZAK PAULINA NIESZPOREK WIKTORIA NIED¬WIECKA KATARZYNA RADOMSKA SANDRA | 99 99 99 99 99 | UKS 5 Konstantynów UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 34.00 33.77 32.07 33.07 33.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2010-03-19 | Ch³opców, 50m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
1 2 3 4 5 | PACZKOWSKI JAKUB Bartosiak Kacper Wich Micha³ Woszczyk Remigiusz Kêdzierski Igor | 99 99 99 99 99 | UKS SP 19 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 55.09 47.80 47.00 47.30 50.90 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 | Wawrzyniak Przemys³aw Lisowski Krzysztof KAFTAN ADAM Bartoszek Micha³ KUBIAK KASPER | 99 99 99 99 99 | SKS 137 Delfin £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 46.40 43.12 42.20 43.00 43.50 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 | Wojciechowski Filip Bernacik Piotr Nowaczyk Marcin KALINA TOBIASZ Trebnio Mateusz | 99 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice | 42.01 40.93 40.10 40.40 41.30 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 | Furmaniak Bartosz TUREK BARTOSZ Zdeb Miko³aj FOMAIDIS FILIP Jedyñski Norbert | 99 99 99 99 99 | UKS SP 19 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 39.80 39.77 39.09 39.77 39.80 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 | Kamiñski Piotr GOCEK IGNACY Krawczyk Pawe³ Wac³awek Micha³ OGRODOWCZYK NORBERT | 99 99 99 99 99 | SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów | 39.00 38.77 38.00 38.50 39.00 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 | Skrzypiñski Micha³ W¡GROWSKI JAKUB Matysiak Bartek Jab³oñski Karol Dêbski Szymon | 99 99 99 99 99 | UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice | 38.00 37.77 37.50 37.50 37.80 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 | £uczyñski Kacper RZEPKOWSKI FILIP PASZKUÆ MATEUSZ NOWAKOWSKI KASPER BARAÑCZYK MICHA£ | 99 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 36.89 34.77 33.77 33.77 35.77 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 | TWARDOWSKI MATEUSZ CUKANOW MICHA£ Dudek Julian Kazimierczak Kamil KAWKA ADAM | 99 99 99 99 99 | TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 33.60 32.30 31.00 32.00 32.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2010-03-19 | Dziewcz±t, 100m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | £ysakowska Aleksandra PAWLAK MARTA Piotrowska Kinga Ait Hadi Lidia U£AÑSKA EMILIA | 99 99 99 99 99 | UKS SP 19 £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS 137 Delfin £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:55.53 1:50.00 1:41.90 1:46.12 1:51.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | Lisowska Julia Puchalska Kamila Tomañska Wiktoria ZYBERT JULIA MI¦KIEWICZ ZUZANNA | 99 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS SP 149 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:40.56 1:39.00 1:35.22 1:37.77 1:40.07 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | Wiercioch Natalia Maci±¿ek Karolina Gajda Aleksandra BECHERKA KAMILA KRÓL KLAUDIA | 99 99 99 99 99 | UKS NAWA Skierniewice UKS SP 149 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ | 1:34.00 1:30.28 1:28.60 1:28.77 1:32.24 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | RZOÑCA PATRYCJA Redner Sandra PIECHOTA PAULINA MAJTCZAK PAULINA RZEPCZYÑSKA Patrycja | 99 99 99 99 99 | UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ EKS Skra Be³chatów | 1:27.50 1:24.56 1:17.77 1:21.77 1:26.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2010-03-19 | Ch³opców, 100m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | PACZKOWSKI JAKUB KUBIAK KASPER Bartoszek Micha³ | 99 99 99 | UKS SP 19 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ | 2:04.18 1:57.00 1:59.00 |
Seria 2 z 6 |
2 3 4 5 | Kêdzierski Igor Furmaniak Bartosz Ró¿añski Igor Lisowski Krzysztof | 99 99 99 99 | SKS 137 Delfin £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 1:49.80 1:42.94 1:43.12 1:53.49 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 | TUREK BARTOSZ Bartosiak Kacper Rze¿nicki Jakub Skrzypiñski Micha³ FOMAIDIS FILIP | 99 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ | 1:40.07 1:39.50 1:37.00 1:39.00 1:40.07 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 | Wac³awek Micha³ KO£ODZIEJCZYK KRZYSZTOF Kubicz Przemek Gelbert Kacper W¡GROWSKI JAKUB | 99 99 99 99 99 | UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:36.00 1:33.30 1:31.00 1:33.19 1:33.77 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 | Byczyñski Cezary ZI¡BKA PIOTR Matysiak Bartek GACA £UKASZ Dêbski Szymon | 99 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 1:30.12 1:29.40 1:28.00 1:29.07 1:30.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 | Gogulski Damian Krzemiñski Piotr PARZYNOWSKI WOJCIECH Michalak Bartosz NOWAKOWSKI KASPER | 99 99 99 99 99 | SKS 137 Delfin £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:26.50 1:26.00 1:13.77 1:24.68 1:26.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2010-03-19 | Dziewcz±t, 200m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | MALARA ANNA Stadnicka Olga Paw³owska Inga | 99 99 99 | UKS SP 19 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS SP 19 £ód¼ | 4:41.26 4:10.00 4:20.30 |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 | Kolczyñska Oliwia ZAWADZKA ZUZANNA Oleksiejczuk Laura | 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 4:08.13 3:56.00 4:05.22 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 | Puchalska Kamila SKALSKA JOANNA ADAMUS PATRYCJA HERMANOWICZ KINGA SZEWCZYK MARTYNA | 99 99 99 99 99 | UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów | 3:55.00 3:53.00 3:50.00 3:50.80 3:54.30 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | Krakowska Julia Paciorkiewicz Ola Nykiel Cyntia ¯aczek Klaudia Kujawa Julia | 99 99 99 99 99 | SKS 137 Delfin £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 3:49.80 3:45.00 3:32.00 3:36.20 3:45.85 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | Andrzejewska Kaja Redner Sandra MICHA£OWSKA MARTYNA RADOMSKA SANDRA NOWAKOWSKA NATALIA | 99 99 99 99 99 | SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 3:32.00 3:25.69 3:20.00 3:20.07 3:27.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2010-03-19 | Ch³opców, 200m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | Trebnio Mateusz Gelbert Kacper Woszczyk Remigiusz | 99 99 99 | UKS NAWA Skierniewice UKS SP 149 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 4:10.00 4:02.07 4:04.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | KAFTAN ADAM MIKO£AJCZYK GRZEGORZ KALINA TOBIASZ KO£ODZIEJCZYK KRZYSZTOF Rze¿nicki Jakub | 99 99 99 99 99 | UKS SP 19 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ | 3:55.10 3:52.43 3:49.60 3:50.00 3:55.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | Wawrzyniak Przemys³aw Kamiñski Piotr PACAY MIKO£AJ RZEPKOWSKI FILIP Krawczyk Pawe³ | 99 99 99 99 99 | SKS 137 Delfin £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 3:49.20 3:40.00 3:37.77 3:37.77 3:40.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | Wojciechowski Filip PASZKUÆ MATEUSZ KAWKA ADAM Turkowski Mateusz Antczak Wojciech | 99 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS SP 149 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 3:33.96 3:29.77 3:06.90 3:21.63 3:33.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2010-03-19 | Dziewcz±t, 100m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | Sieroñ Alina Gajda Aleksandra Zrobek Natalia | 99 99 99 | SKS 137 Delfin £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 1:48.40 1:36.70 1:38.96 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | Maci±¿ek Karolina £ugowska Oliwia NIED¬WIECKA KATARZYNA NOWAKOWSKA NATALIA | 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:32.77 1:26.96 1:29.77 1:33.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2010-03-19 | Ch³opców, 100m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | GOCEK IGNACY Ró¿añski Igor PACAY MIKO£AJ | 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:55.07 1:47.33 1:53.77 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | Jedyñski Norbert ZI¡BKA PIOTR Krzemiñski Piotr TWARDOWSKI MATEUSZ Turkowski Mateusz | 99 99 99 99 99 | SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS SP 149 £ód¼ | 1:44.10 1:36.50 1:30.90 1:35.00 1:39.03 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | Sêczek Szymon Kazimierczak Kamil CUKANOW MICHA£ W±growski Marcel Byczyñski Cezary | 99 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 1:30.56 1:27.00 1:19.20 1:27.00 1:29.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2010-03-19 | Dziewcz±t, 200m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | Kawczyñska Agnieszka Ait Hadi Lidia PANEK KATARZYNA £ysakowska Aleksandra B±k Adrianna | 99 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS SP 19 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 4:06.44 3:38.22 3:15.80 3:23.94 3:41.22 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | ¯aczek Klaudia Wiercioch Natalia RZEPCZYÑSKA Patrycja HY¯A KAROLINA JAGÓRA NATALIA | 99 99 99 99 99 | SKS 137 Delfin £ód¼ UKS NAWA Skierniewice EKS Skra Be³chatów TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów | 3:13.80 3:04.00 2:51.56 3:00.00 3:05.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | Król Oliwia £ugowska Oliwia PIECHOTA PAULINA NIESZPOREK WIKTORIA MICHA£OWSKA MARTYNA | 99 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 2:51.23 2:45.96 2:35.07 2:35.77 2:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2010-03-19 | Ch³opców, 200m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | Zdeb Miko³aj MIKO£AJCZYK GRZEGORZ OGRODOWCZYK NORBERT | 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 4:15.22 3:35.28 3:50.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | Wich Micha³ Nowaczyk Marcin Jab³oñski Karol £uczyñski Kacper Bernacik Piotr | 99 99 99 99 99 | SKS 137 Delfin £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 3:29.00 3:28.00 3:10.00 3:10.26 3:28.16 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | BARAÑCZYK MICHA£ GACA £UKASZ Gogulski Damian Antczak Wojciech Kubicz Przemek | 99 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS Start £ód¼ | 3:03.77 2:57.77 2:53.40 2:54.60 3:00.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | Sêczek Szymon W±growski Marcel PARZYNOWSKI WOJCIECH Dudek Julian Michalak Bartosz | 99 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS SP 149 £ód¼ | 2:50.96 2:45.00 2:25.77 2:30.00 2:49.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2010-03-19 | Dziewcz±t, 4 x 50m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | UKS SP 149 £ód¼ 2 UKS SP 19 £ód¼ 1 MKS Trójka £ód¼ 1 | UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 3:06.14 2:49.00 3:00.00 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 | SKS 137 Delfin £ód¼ 1 UKS 5 Konstantynów 1 TP Olimpijczyk Aleksandrów 1 | SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów | 2:42.90 2:35.00 2:38.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | UKS SP 149 £ód¼ 1 SKS Start £ód¼ 1 UKS 190 £ód¼ 1 MKS Trójka £ód¼ 1 UKS 190 £ód¼ 2 | UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 2:32.39 2:25.00 2:12.77 2:24.89 2:27.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2010-03-19 | Ch³opców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | SKS 137 Delfin £ód¼ 2 MKS Trójka £ód¼ 1 UKS SP 149 £ód¼ 2 | SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 2:51.90 2:45.69 2:51.55 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | UKS NAWA Skierniewice 2 UKS SP 149 £ód¼ 1 UKS 190 £ód¼ 2 SKS 137 Delfin £ód¼ 1 | UKS NAWA Skierniewice UKS SP 149 £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 2:30.00 2:26.11 2:29.77 2:31.80 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | SKS Start £ód¼ 1 TP Olimpijczyk Aleksandrów 1 UKS 190 £ód¼ 1 UKS NAWA Skierniewice 1 MKS Trójka £ód¼ 1 | SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ | 2:25.00 2:18.50 2:14.07 2:15.00 2:20.78 |