IV Wielkanocne Zawody Pływackie Bydgoszcz, 4.4.2009 |
Konkurencja 1 4.4.09 | Dziewcząt, 50m dowolny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 7 | Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | HYZICKA, Wiktoria KIPCZAK, Michalina DZIERKACZ, Kaja POLASIK, Paulina | 02 02 02 02 | 63BYD TYTBYD 63BYD 63BYD | 1:15.00 1:08.64 1:13.00 1:17.00 | 1 2 3 4 5 6 | NOWAK, Małgorzata PSUTY, Paulina KWIATKOWSKA, Oliwia RYBAK, Hanna ROSIAK, Paula KIPCZAK, Zuzanna | 02 01 02 01 02 02 | SIBRO 63BYD OGBYD 63BYD OGBYD TYTBYD | 1:06.00 1:05.00 57.12 58.14 1:05.61 1:07.36 |
Seria 3 z 7 | Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | NIEMCZYK, Alicja GOŁEMBIEWSKA, Natalia JURCZYKOWSKA, Olga SOBIESIŃSKA, Zuzanna ZGÓRSKA, Natalia KOWALSKA, Marta | 01 02 01 01 02 01 | OGBYD TYTBYD WOWLO SIBRO TYTBYD SIBRO | 55.00 53.45 52.00 53.00 54.32 56.00 | 1 2 3 4 5 6 | POPŁAWSKA, Wiktoria RUSZTYK, Maja LEWICKA, Natalia TRAMBOWICZ, Zuzanna ZIELIŃSKA, Laura SOBCZAK, Martyna | 01 01 02 02 01 01 | OSTOR DEINO 63BYD 63BYD DEINO SIBRO | 51.00 48.21 48.00 48.00 49.15 51.00 |
Seria 5 z 7 | Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | GREŚKIEWICZ, Marta UBERT, Viktoria HOLAK, Marta BUDZYŃSKA, Natalia GRABOWSKA, Zuzanna KIN, NATALIA | 01 01 01 01 01 01 | 63BYD 63BYD OGBYD OSTOR OSTOR REBYD | 46.54 45.12 45.00 45.10 46.50 47.66 | 1 2 3 4 5 6 | KRÓLIKOWSKA, Paulina SZUBARTOWSKA, POLA KASPROWICZ, Joanna STREICH, Klaudia LESZCZYŃSKA, Aleksandra WENDE, Weronika | 01 01 01 01 01 01 | OSTOR REBYD DEWLO TYTBYD OSTOR OSTOR | 44.00 41.20 40.00 41.00 43.90 44.20 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | MATUSZEWSKA, Kasia URBANOWICZ, LAURA BRZYKCY, Aleksandra ZASADA, Marta KNAPOWSKA, Kaja KOTOWSKA, Oliwia | 01 01 01 01 01 01 | OGBYD KUCIECH OGBYD DEWLO 63BYD OGBYD | 39.75 39.10 37.80 38.00 39.54 40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 4.4.09 | Chłopców, 50m dowolny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 9 | Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | BANACH, Michał KARDACZ, Kacper ZIELIŃSKI, Piotr TRUCHLEWSKI, Damian LANDOWSKI, Tomasz GRABSKI, Oliver | 02 02 02 02 02 02 | TYTBYD 63BYD 63BYD TYTBYD OGBYD 63BYD | 1:16.92 1:09.00 1:07.00 1:08.04 1:10.93 1:20.00 | 1 2 3 4 5 6 | CZENSZAK, Oliwier KARCZEWSKI, Filip PUŁA, Norbert BUGALSKI, Oskar DZIKOWSKI, Dawid WOSZYŃSKI, Dominik | 01 02 02 02 02 02 | 63BYD OGBYD OGBYD 63BYD OGBYD OGBYD | 1:06.00 1:04.02 1:01.71 1:04.00 1:05.07 1:06.34 |
Seria 3 z 9 | Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | STEFANIAK, Olaf PRZEWŁOKA, Filip NOWAKOWSKI, Krystian KRUCZKOWSKI, Kacper MICHALEWSKI, Maksymilian KACZMAREK, Jakub | 01 01 02 01 02 02 | 63BYD OSTOR TYTBYD 63BYD OGBYD TYTBYD | 59.00 57.20 55.73 57.00 58.15 59.07 | 1 2 3 4 5 6 | PIĄTKOWSKI, Michał LEMAŃCZYK-DALMER, Szymon SOBKÓW, Dominik SZCZECHOWICZ, Adam ROZWARSKI, Mateusz OSSOWSKI, Damian | 01 01 02 02 02 02 | OSTOR 63BYD TYTBYD OGBYD TYTBYD 63BYD | 53.70 53.00 52.42 52.87 53.20 54.00 |
Seria 5 z 9 | Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KACZMAREK, JORDAN JANISZEWSKI, Jeremiasz CYRANKOWSKI, Jakub WIŚNIEWSKI, Jakub TYMKOWSKI, Wojciech WŁODARCZYK, Piotr | 02 01 01 01 01 02 | REBYD OSTOR OSTOR OSTOR DEINO OGBYD | 51.12 49.60 49.50 49.50 50.20 52.15 | 1 2 3 4 5 6 | WYRZYKOWSKI, Norbert KOWALCZYK, Oliwier NOWAK, Cyprian SUJKOWSKI, Tomasz PIETRAS, JAKUB KRÓL, Mateusz | 01 02 01 01 01 01 | OSTOR DEINO 63BYD OSTOR KUCIECH 63BYD | 48.50 46.21 46.14 46.20 47.00 49.22 |
Seria 7 z 9 | Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | TYMIŃSKI, Jakub WAMKA, Mateusz KOWALCZYK, Oskar JANCZENKO, JAKUB BOROWSKI, KACPER KWIATKOWSKI, Marcel | 01 01 02 01 01 01 | TYTBYD OGBYD DEINO REBYD REBYD TYTBYD | 45.00 44.00 43.80 44.00 44.16 46.00 | 1 2 3 4 5 6 | KOPCZYŃSKI, JAN WRZESIŃSKI, Jakub JARANOWSKI, Igor KOZAR, Oskar KULPA, MICHAŁ ŚLUFIŃSKI, Franciszek | 01 01 01 01 01 01 | KUCIECH 63BYD OSTOR 63BYD KUCIECH JAWLO | 43.00 42.14 40.00 40.12 42.70 43.00 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | CIOCH, MATEUSZ CZAPIEWSKI, Iwo MIKOŁAJCZAK, Błażej SZUMSKI, Paweł JANICKI, Kacper KWASOWSKI, Mateusz | 01 01 01 01 01 01 | REBYD TYTBYD OGBYD 63BYD OGBYD OSTOR | 38.50 38.00 36.50 36.85 38.01 38.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 4.4.09 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 8 | Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | CHODUR, Wiktoria KUBIAK, Oliwia MAŁOCHA, Marta | 02 02 02 | OGBYD OGBYD 63BYD | 1:15.01 1:13.01 1:14.00 | 1 2 3 4 5 6 | KOZIKOWSKA, Zuzanna ROSIAK, Paula WUDNIAK, Magdalena GRONKOWSKA, Natalia SZYSZŁO, Aleksandra NOWAKOWSKA, Marta | 01 02 02 02 02 02 | 63BYD OGBYD OGBYD OGBYD OGBYD OGBYD | 1:12.00 1:10.98 1:08.59 1:10.01 1:11.01 1:12.01 |
Seria 3 z 8 | Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | GÓRECKA, WIKTORIA KIPCZAK, Zuzanna JABŁOŃSKA, Zuzanna TOTH, Wiktoria PRYŁOWSKA, Oliwia DYLIK, Adrianna | 02 02 02 02 01 02 | KUCIECH TYTBYD TYTBYD OGBYD 63BYD OGBYD | 1:06.00 1:02.84 1:02.61 1:02.71 1:05.00 1:07.28 | 1 2 3 4 5 6 | KIN, Laura KWIATKOWSKA, Oliwia PIĄTKOWSKA, Kinga DZIERKACZ, Kaja BRZEZIŃSKA, Anna KIPCZAK, Michalina | 01 02 02 02 02 02 | 63BYD OGBYD OSTOR 63BYD 63BYD TYTBYD | 1:02.00 1:00.68 59.30 1:00.00 1:01.00 1:02.32 |
Seria 5 z 8 | Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ZGÓRSKA, Natalia ZASADA, Marta JURCZYKOWSKA, Olga JURCZYKOWSKA, Julita LEWICKA, Natalia GOŁEMBIEWSKA, Natalia | 02 01 01 01 02 02 | TYTBYD DEWLO WOWLO WOWLO 63BYD TYTBYD | 59.22 58.00 55.00 56.00 58.86 59.30 | 1 2 3 4 5 6 | WASELA, Paulina GULCZYŃSKA, MONIKA DZIARSKA, OLIWIA ZIELIŃSKA, Laura KLAMECKA, JULIA NIEMCZYK, Alicja | 01 02 02 01 01 01 | 63BYD REBYD KUCIECH DEINO KUCIECH OGBYD | 54.00 52.50 52.00 52.11 53.00 55.00 |
Seria 7 z 8 | Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KIN, NATALIA WENDE, Weronika PREKOP, Julia KOCZOROWSKA, LIWIA KASPROWICZ, Joanna LISIŃSKA, Zuzanna | 01 01 01 01 01 01 | REBYD OSTOR 63BYD REBYD DEWLO OGBYD | 50.16 49.90 47.14 49.50 50.00 51.00 | 1 2 3 4 5 6 | URBANOWICZ, LAURA KOTOWSKA, Oliwia STREICH, Klaudia MATUSZEWSKA, Kasia SIUDZIŃSKA, Jagoda NOWAK, Weronika | 01 01 01 01 01 01 | KUCIECH OGBYD TYTBYD OGBYD OSTOR 63BYD | 45.20 45.00 43.00 45.00 45.20 46.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 4.4.09 | Chłopców, 50m grzbietowy | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 9 | Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | FRONCZ-ZAKRZEWSKI, Dawid BANACH, Michał KAWCZYŃSKI, Mateusz MACEWICZ, Dominik KACZMAREK, Kamil | 01 02 02 02 02 | 63BYD TYTBYD OGBYD 63BYD 63BYD | 1:20.00 1:16.92 1:14.01 1:16.00 1:18.00 | 1 2 3 4 5 6 | KUCHARSKI, Michał DADAK, Dawid LANDOWSKI, Tomasz WOSZYŃSKI, Dominik KAMIŃSKI, Łukasz GRABSKI, Oliver | 02 02 02 02 02 02 | OGBYD 63BYD OGBYD OGBYD OGBYD 63BYD | 1:09.01 1:08.00 1:06.66 1:07.62 1:08.01 1:13.00 |
Seria 3 z 9 | Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | DRÓŻ, Marcin DZIKOWSKI, Dawid ZIELIŃSKI, Piotr LASKOWSKI, Piotr BUGALSKI, Oskar TRUCHLEWSKI, Damian | 02 02 02 02 02 02 | 63BYD OGBYD 63BYD 63BYD 63BYD TYTBYD | 1:04.00 1:01.05 1:01.00 1:01.00 1:02.00 1:04.12 | 1 2 3 4 5 6 | PRZEWŁOKA, Filip KACZMAREK, Jakub MICHALEWSKI, Maksymilian PUŁA, Norbert NOWAKOWSKI, Krystian KARCZEWSKI, Filip | 01 02 02 02 02 02 | OSTOR TYTBYD OGBYD OGBYD TYTBYD OGBYD | 59.50 59.07 57.15 58.61 59.20 59.99 |
Seria 5 z 9 | Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | CYRANKOWSKI, Jakub STEFANIAK, Olaf OSSOWSKI, Damian LEMAŃCZYK-DALMER, Szymon KACZMAREK, JORDAN JURKIEWICZ, Filip | 01 01 02 01 02 01 | OSTOR 63BYD 63BYD 63BYD REBYD 63BYD | 56.80 55.10 55.00 55.00 56.54 57.00 | 1 2 3 4 5 6 | WYRZYKOWSKI, Norbert KUŚ, Wiktor WŁODARCZYK, Piotr SZCZECHOWICZ, Adam ADAMCZYK, Mateusz GRISZCZUK, Sasza | 01 02 02 02 01 01 | OSTOR OGBYD OGBYD OGBYD OSTOR JAWLO | 54.30 52.64 51.99 52.59 53.60 55.00 |
Seria 7 z 9 | Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | WIŚNIEWSKI, Filip JARANOWSKI, Igor PIETRAS, JAKUB KWIECIEŃ, JAKUB KOCIUBA, Kajetan WIŚNIEWSKI, Jakub | 01 01 01 01 01 01 | OSTOR OSTOR KUCIECH KUCIECH OSTOR OSTOR | 50.10 49.50 49.00 49.00 49.80 50.30 | 1 2 3 4 5 6 | KWIATKOWSKI, Marcel TYMIŃSKI, Jakub KINCZEWSKI, Filip KLINIEWSKI, Mikołaj PASTERNACKI, MIKOŁAJ KULPA, MICHAŁ | 01 01 01 01 01 01 | TYTBYD TYTBYD OGBYD OGBYD KUCIECH KUCIECH | 48.00 46.00 46.00 46.00 46.40 48.80 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | MALAK, Mikołaj SIEŃSKI, Jakub MIKOŁAJCZAK, Błażej CZAPIEWSKI, Iwo STASZKIEWICZ, Jakub JANICKI, Kacper | 01 01 01 01 01 01 | 63BYD TYTBYD OGBYD TYTBYD 63BYD OGBYD | 43.18 43.00 39.00 41.00 43.12 44.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 4.4.09 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 6 | Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | HYZICKA, Wiktoria PRYŁOWSKA, Oliwia KIN, Laura | 02 01 01 | 63BYD 63BYD 63BYD | 1:35.00 1:20.00 1:21.00 | 1 2 3 4 5 6 | KOZIKOWSKA, Zuzanna JABŁOŃSKA, Zuzanna RASZKA, Martyna NOWAK, Małgorzata POLASIK, Paulina | 01 02 02 02 02 | 63BYD TYTBYD 63BYD SIBRO 63BYD | 1:15.00 1:09.18 1:09.00 1:09.00 1:13.00 |
Seria 3 z 6 | Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BRZEZIŃSKA, Anna JURCZYKOWSKA, Julita BUDZYŃSKA, Natalia DZIARSKA, OLIWIA PSUTY, Paulina WUDNIAK, Magdalena | 02 01 01 02 01 02 | 63BYD WOWLO OSTOR KUCIECH 63BYD OGBYD | 1:03.00 1:02.00 58.70 59.90 1:02.00 1:05.68 | 1 2 3 4 5 6 | SOBIESIŃSKA, Zuzanna MILEWICZ, Natalia WEBER, Małgorzata GULCZYŃSKA, MONIKA WASELA, Paulina DEPCZYŃSKA, Zuzanna | 01 01 01 02 01 01 | SIBRO OSTOR OSTOR REBYD 63BYD OSTOR | 58.00 58.00 57.20 57.45 58.00 58.20 |
Seria 5 z 6 | Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | GRZEŚKOWIAK, Emilia GREŚKIEWICZ, Marta NOWAK, Weronika SZUBARTOWSKA, POLA FRYDRYCH, Nicole PREKOP, Julia | 01 01 01 01 01 01 | OGBYD 63BYD 63BYD REBYD 63BYD 63BYD | 55.00 54.12 53.45 53.89 54.71 55.47 | 1 2 3 4 5 6 | RUSZTYK, Maja MACIEJEWSKA, weronika BRZYKCY, Aleksandra PARADOWSKA, KINGA KNAPOWSKA, Kaja KOWALSKA, Marta | 01 01 01 01 01 01 | DEINO TYTBYD OGBYD REBYD 63BYD SIBRO | 52.48 50.00 48.00 48.50 52.14 52.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 4.4.09 | Chłopców, 50m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KARDACZ, Kacper PIĄTKOWSKI, Michał DADAK, Dawid MACEWICZ, Dominik | 02 01 02 02 | 63BYD OSTOR 63BYD 63BYD | 1:58.00 1:10.00 1:30.00 2:00.00 | 1 2 3 4 5 6 | KUŚ, Wiktor ADAMCZYK, Mateusz FRONCZ-ZAKRZEWSKI, Dawid ŚWIECHOWICZ, Bartek CZENSZAK, Oliwier RUDNICKI, Gilbert | 02 01 01 01 01 02 | OGBYD OSTOR 63BYD OSTOR 63BYD 63BYD | 1:05.58 1:03.01 1:00.00 1:00.30 1:05.00 1:06.00 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | JURKIEWICZ, Filip GRISZCZUK, Sasza JANCZENKO, JAKUB BOROWSKI, KACPER MATUSZYŃSKI, Igor PIEŃCZEWSKI, Igor | 01 01 01 01 01 01 | 63BYD JAWLO REBYD REBYD 63BYD 63BYD | 59.11 57.00 55.36 56.18 58.41 1:00.00 | 1 2 3 4 5 6 | KAMIŃSKI, Bartosz BILSKI, Kacper PASTERNACKI, MIKOŁAJ WRZESIŃSKI, Jakub WAMKA, Mateusz KRÓL, Mateusz | 01 01 01 01 01 01 | OGBYD TYTBYD KUCIECH 63BYD OGBYD 63BYD | 55.00 54.00 53.30 53.74 55.00 55.14 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KINCZEWSKI, Filip KLINIEWSKI, Mikołaj KOZAR, Oskar MALAK, Mikołaj TYLICKI, MATEUSZ KWIECIEŃ, JAKUB | 01 01 01 01 01 01 | OGBYD OGBYD 63BYD 63BYD REBYD KUCIECH | 53.01 50.00 49.47 49.95 51.50 53.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 4.4.09 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | MAŁOCHA, Marta TRAMBOWICZ, Zuzanna GRZEŚKOWIAK, Emilia LISIŃSKA, Zuzanna RASZKA, Martyna | 02 02 01 01 02 | 63BYD 63BYD OGBYD OGBYD 63BYD | 45.00 35.00 30.00 33.00 40.00 | 1 2 3 4 5 6 | RYBAK, Hanna PIĄTKOWSKA, Kinga MACIEJEWSKA, weronika KLAMECKA, JULIA POPŁAWSKA, Wiktoria HOLAK, Marta | 01 02 01 01 01 01 | 63BYD OSTOR TYTBYD KUCIECH OSTOR OGBYD | 29.33 29.30 26.00 27.00 29.30 30.00 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | MILEWICZ, Natalia GRABOWSKA, Zuzanna KRÓLIKOWSKA, Paulina WEBER, Małgorzata KOCZOROWSKA, LIWIA DEPCZYŃSKA, Zuzanna | 01 01 01 01 01 01 | OSTOR OSTOR OSTOR OSTOR REBYD OSTOR | 25.60 24.70 24.50 24.70 25.15 25.60 | 1 2 3 4 5 6 | SOBCZAK, Martyna LESZCZYŃSKA, Aleksandra PARADOWSKA, KINGA FRYDRYCH, Nicole SIUDZIŃSKA, Jagoda UBERT, Viktoria | 01 01 01 01 01 01 | SIBRO OSTOR REBYD 63BYD OSTOR 63BYD | 23.00 22.30 20.50 22.00 22.40 24.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 4.4.09 | Chłopców, 25m motylkowy | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SOBKÓW, Dominik RUDNICKI, Gilbert LASKOWSKI, Piotr | 02 02 02 | TYTBYD 63BYD 63BYD | 43.89 38.00 42.00 | 1 2 3 4 5 6 | ROZWARSKI, Mateusz PIEŃCZEWSKI, Igor KAMIŃSKI, Bartosz ŚWIECHOWICZ, Bartek | 02 01 01 01 | TYTBYD 63BYD OGBYD OSTOR | 33.42 32.00 33.00 34.20 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | PIĄTKOWSKI, Michał JANISZEWSKI, Jeremiasz NOWAK, Cyprian KOWALCZYK, Oskar SUJKOWSKI, Tomasz KRUCZKOWSKI, Kacper | 01 01 01 02 01 01 | OSTOR OSTOR 63BYD DEINO OSTOR 63BYD | 28.90 28.70 25.19 28.00 28.90 30.00 | 1 2 3 4 5 6 | ŚLUFIŃSKI, Franciszek MATUSZYŃSKI, Igor BILSKI, Kacper SIEŃSKI, Jakub KOPCZYŃSKI, JAN WIŚNIEWSKI, Filip | 01 01 01 01 01 01 | JAWLO 63BYD TYTBYD TYTBYD KUCIECH OSTOR | 25.00 23.14 23.00 23.00 23.40 25.10 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | TYLICKI, MATEUSZ KOCIUBA, Kajetan SZUMSKI, Paweł STASZKIEWICZ, Jakub CIOCH, MATEUSZ KWASOWSKI, Mateusz | 01 01 01 01 01 01 | REBYD OSTOR 63BYD 63BYD REBYD OSTOR | 22.50 21.50 18.12 21.11 22.00 22.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 4.4.09 | Mieszane, 4 x 25m zmienny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | Muks Rekin Bydgoszcz 2 Tytan 65 Bydgoszcz 1 Muks Rekin Bydgoszcz 1 | REBYD TYTBYD REBYD | NT 1:50.00 NT | 1 2 3 4 5 6 | KP Delfin Inowrocław 1 Mks Sp 63 Bydgoszcz 3 MKS SP 63 1 MKS SP 63 2 Osowa Gora Bydgoszcz 2 Mks Sp 63 Bydgoszcz 4 | DEINO 63BYD 63BYD 63BYD OGBYD 63BYD | 1:30.00 1:30.00 1:20.00 1:23.00 1:30.00 1:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 4.4.09 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 10 | Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SZPERA, Michalina KLARKOWSKA, Wiktoria DOMEK, Anastazja | 00 00 00 | OGBYD TOTOR OGBYD | 55.60 52.00 52.00 | 1 2 3 4 5 6 | WRÓBLEWSKA, WIKTORIA MICHALSKA, NATALIA MAZANOWSKA, Zuzanna SZCZECHOWSKA, WERONIKA LICZNERSKA, Martyna | 00 99 97 00 99 | 63BYD 63BYD 63BYD 63BYD TYTBYD | 49.00 49.00 46.95 48.00 49.00 |
Seria 3 z 10 | Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KRAWCZAK, DARIA MATUSIAK, Weronika JENDRASIAK, Nikola KORYTOWSKA, WIKTORIA WIELEWSKA, Ewa OSIŃSKA, Paulina | 00 00 00 98 00 99 | 63BYD OGBYD DEINO 63BYD OGBYD DEINO | 46.00 45.30 45.00 45.00 46.00 46.65 | 1 2 3 4 5 6 | BUDZYŃSKA, Weronika PIETREWICZ, Adrianna KONECKA, Angelika JULKOWSKA, Elżbieta GRODZKA, Maja DROŻ, KATARZYNA | 98 98 00 97 97 99 | TOTOR TOTOR OGBYD 63BYD 63BYD 63BYD | 45.00 44.00 42.46 43.86 44.59 45.00 |
Seria 5 z 10 | Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZYGIEŁ, Oliwia JAGOWDZIK, MARTA GRABOWSKA, Jagoda SZYMAŃSKA, Wiktoria KOZAKIEWICZ, Paulina PUCZKARSKA, Magda | 00 99 00 00 98 00 | DETOR REBYD TYTBYD DEINO WOWLO TYTBYD | 42.00 40.62 40.00 40.42 41.00 42.00 | 1 2 3 4 5 6 | MOSZCZYŃSKA, Sandra JAGOWDZIK, BOGNA SEMENIUK, Olga POLASIK, ALICJA DOJCZMAN, ANNA LATYSZOJC, Zuzanna | 99 99 98 00 99 99 | WOWLO REBYD DEINO 63BYD 63BYD OSTOR | 40.00 39.57 39.09 39.50 40.00 40.00 |
Seria 7 z 10 | Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KOMENDARCZYK, Aga GRZELLA, PAULINA LUTOBORSKA, ZUZANNA BUKOLT, EWELINA DRZEWIECKA, ALEKSANDRA STACHURA, LAURA | 00 99 00 99 97 99 | TYTBYD 63BYD 63BYD OGBYD KUCIECH 63BYD | 39.00 38.00 38.00 38.00 38.00 39.00 | 1 2 3 4 5 6 | GAWINECKA, DARIA MIKOŁAJCZAK, Olivia WORONIECKA, Weronika KLAMECKA, MARIA GÓRAK, Ewelina GAZDA, MARTYNA | 98 99 98 99 97 99 | KUCIECH PIBYD TYTBYD KUCIECH OGBYD REBYD | 37.30 36.22 36.00 36.10 36.94 37.62 |
Seria 9 z 10 | Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | DYLEWICZ, NICOLE MISIASZEK, Maria SŁUPEK, Roksana KIJEWSKA, Beata WAJNERT, Martyna LITWIN, JOANNA | 98 98 99 98 97 97 | 63BYD TOTOR PIBYD SIBRO TYTBYD KUCIECH | 35.00 35.00 34.12 34.90 35.00 36.00 | 1 2 3 4 5 6 | SZATKOWSKA, Emilia KAJKO, Paula RZEPA, Marta ZASADZKA, Wiktoria KASPROWICZ, AGATA MACIEJEWSKA, Patrycja | 98 98 97 97 98 97 | OGBYD TYTBYD TYTBYD TYTBYD 63BYD 63BYD | 33.98 32.00 31.00 31.00 32.00 34.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 4.4.09 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 10 | Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | RUDNICKI, SZYMON SZERSZUNOWICZ, Jêdrzej MILEWSKI, Filip | 00 00 00 | 63BYD DEINO OGBYD | 50.00 48.77 48.80 | 1 2 3 4 5 6 | ŚRODOŃ, Wiktor BRACISIEWICZ, Dawid BODZIOCH, PATRYK CHUDZIŃSKI, PATRYK SZLACHCIKOWSKI, Szymon JACKOWIAK, Karol | 00 99 99 00 00 00 | DEINO TYTBYD 63BYD 63BYD TOTOR OGBYD | 48.11 48.00 47.00 48.00 48.00 48.50 |
Seria 3 z 10 | Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KOZŁOWSKI, Konrad BUDA, Oktawian ŻMUDZIEJEWSKI, Paweł KOWALSKI, MIŁOSZ TRUCZKOWSKI, Piotr KRZYNOWEK, JAKUB | 00 99 00 99 97 00 | OGBYD 63BYD DEINO 63BYD 63BYD 63BYD | 46.80 45.12 44.00 45.00 45.15 47.00 | 1 2 3 4 5 6 | SZYMAŃSKI, Sebastian ROGOZIŃSKA, MAJA GRACZYKOWSKI, Maciej DERENGOWSKI, Dawid PYTLIŃSKI, JAKUB WRONKOWSKI, MICHAŁ | 00 99 00 00 00 99 | TYTBYD 63BYD OGBYD TYTBYD 63BYD 63BYD | 43.00 42.00 41.50 42.00 42.00 43.00 |
Seria 5 z 10 | Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | GILL, JAKUB SZYPERSKI, Sebastian DYKSA, KAMIL DOBECKI, Mikołaj CHOJNACKI, Damian ORLEAŃCZYK, Wojtek | 00 00 98 00 98 99 | 63BYD OGBYD 63BYD DEINO OSTOR DETOR | 40.00 40.00 39.00 39.42 40.00 40.50 | 1 2 3 4 5 6 | KAŻMIERSKI, FRANCISZEK WUDNIAK, Jakub SZCZECHOWICZ, PAWEŁ TAFELSKI, Rafał BUDZYŃSKI, Michał MICHTA, DANIEL | 99 00 99 98 99 98 | 63BYD DEINO OGBYD OGBYD OSTOR 63BYD | 39.00 38.70 38.00 38.56 38.70 39.00 |
Seria 7 z 10 | Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | MIESZCZYK, DOMINIK CZERWIŃSKI, Szymon KUPNOWICKI, DAWID ARNDT, Mikołaj GERC, Kuba DRAPIEWSKI, Patryk | 98 99 99 97 98 98 | 63BYD OSTOR OGBYD 63BYD DETOR PIBYD | 37.00 36.90 36.00 36.37 37.00 37.20 | 1 2 3 4 5 6 | SOBIERALSKI, PATRYK WIŚNIEWSKI, Dominik KRUKOWSKI, Dominik MATYJASIK, Kamil BOROWIEC, Damian CZYŻEWSKI, Patryk | 98 98 98 97 97 00 | 63BYD OGBYD PIBYD DETOR DETOR TYTBYD | 36.00 35.79 34.76 35.50 35.90 36.00 |
Seria 9 z 10 | Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | ZASADA, Marcin TRZCIŃSKI, Michał GŁODEK, Michał DOBECKI, Jakub KLINIEWSKI, MICHAŁ GALAS, Kacper | 99 98 97 99 99 98 | DEWLO OSTOR 63BYD DEINO OGBYD TYTBYD | 33.80 33.00 32.50 32.90 33.00 34.50 | 1 2 3 4 5 6 | STEFAŃSKI, Bartosz LEWANDOWSKI, Jamub KODYMOWSKI, Adam ŚLADEWSKI, Krystian OLSZEWSKI, Karol MARCINKOWSKI, Borys | 98 97 97 97 98 99 | OSTOR DETOR DEWLO TYTBYD TOTOR DETOR | 32.00 32.00 29.40 30.00 32.00 32.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 4.4.09 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 8 | Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | POLITOWICZ, Weronika KLARKOWSKA, Wiktoria LICZNERSKA, Martyna | 00 00 99 | OGBYD TOTOR TYTBYD | 1:08.00 58.00 58.00 | 1 2 3 4 5 6 | RAKOWSKA-PORA, JULIA WRÓBLEWSKA, WIKTORIA KRAWCZAK, DARIA ZIÓŁKOWSKA, Julia TECMER, ALEKSANDRA | 00 00 00 00 00 | 63BYD 63BYD 63BYD OGBYD 63BYD | 57.00 57.00 56.00 56.80 57.00 |
Seria 3 z 8 | Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MICHALSKA, NATALIA GUZ, AGATA SZCZECHOWSKA, WERONIKA DOJCZMAN, ANNA TOMKOWICZ, WIKTORIA JENDRASIAK, Nikola | 99 99 00 99 00 00 | 63BYD 63BYD 63BYD 63BYD REBYD DEINO | 55.00 54.00 53.00 53.00 54.50 55.00 | 1 2 3 4 5 6 | BUDZYŃSKA, Weronika OSIŃSKA, Paulina JACKOWSKA, Weronika LATYSZOJC, Zuzanna WIŚNIEWSKA, Oliwia DROŻ, KATARZYNA | 98 99 00 99 00 99 | TOTOR DEINO PIBYD OSTOR TYTBYD 63BYD | 52.00 51.21 50.12 51.00 52.00 52.00 |
Seria 5 z 8 | Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | GAWRYCH, MARIA KRZYSZKOWIAK, Monika MĄKA, MILENA STACHURA, LAURA CIECIÓRSKA, Syanne PIETREWICZ, Adrianna | 00 97 00 99 00 98 | 63BYD 63BYD 63BYD 63BYD TOTOR TOTOR | 49.00 48.31 48.00 48.00 49.00 49.00 | 1 2 3 4 5 6 | KNOPP, Natalie DRZEWIECKA, ALEKSANDRA MUCHEWICZ, DARIA JANAKOWSKA, SARA JAROSZ, Oliwia KOWALEWSKA, IZA | 98 97 99 98 98 99 | OGBYD KUCIECH KUCIECH 63BYD OSTOR KUCIECH | 47.54 47.00 46.40 47.00 47.10 47.70 |
Seria 7 z 8 | Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ZALEWSKA, KLARA MISIASZEK, Maria ZIELIŃSKA, Karolina DYDUCH, Paulina KOZŁOWSKA, Sandra LASEK, Sandra | 99 98 98 98 99 98 | 63BYD TOTOR SIBRO OGBYD WOWLO OGBYD | 46.00 44.00 42.80 43.21 46.00 46.31 | 1 2 3 4 5 6 | GUTKOWSKA, Paulina CHRUBCZYŃSKA, Adrianna KASPROWICZ, Katarzyna ORECHWO, Malgorzata JESIONOWSKA, Julia ZIĘBA, Marta | 98 97 97 97 97 97 | SIBRO DEINO DEWLO TYTBYD SIBRO PIBYD | 42.00 39.83 38.80 39.00 40.50 42.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 4.4.09 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 7 | Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SOCHA, PATRYK BODZIOCH, PATRYK RYDZEWSKI, SZYMON RUDNICKI, SZYMON NITECKI, Mikołaj KOZŁOWSKI, Konrad | 00 99 99 00 00 00 | 63BYD 63BYD 63BYD 63BYD TOTOR OGBYD | 59.00 57.00 56.00 56.00 58.00 1:00.00 | 1 2 3 4 5 6 | SOBCZAK, ADRIAN MAŃKO, SERGIUSZ KRYSZAK, KACPER ROGOZIŃSKA, MAJA DERENGOWSKI, Dawid KOZŁOWICZ, MATEUSZ | 00 99 00 99 00 99 | 63BYD 63BYD 63BYD 63BYD TYTBYD 63BYD | 53.00 52.00 51.00 52.00 53.00 56.00 |
Seria 3 z 7 | Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ŻMUDZIEJEWSKI, Paweł GIL-PILARSKI, SZYMON CZYŻEWSKI, Patryk SZCZERBETKA, ŁUKASZ CHUDZIŃSKI, PATRYK JAGODZIŃSKI, Maksim | 00 99 00 99 00 99 | DEINO 63BYD TYTBYD KUCIECH 63BYD OSTOR | 50.19 50.00 49.00 50.00 50.00 50.70 | 1 2 3 4 5 6 | FEREK, Jakub TAFELSKI, Rafał KOWALSKI, MIŁOSZ ANDRES, JAKUB KUCHTA, KAMIL CYRANKOWSKI, Damian | 98 98 99 99 98 98 | TOTOR OGBYD 63BYD OGBYD KUCIECH OSTOR | 48.00 47.12 47.00 47.00 48.00 49.00 |
Seria 5 z 7 | Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | RYCZAK, JULIA GWÓŻDŻ, KAMIL DOMAGALSKI, MIKOŁAJ SUJKOWSKI, MATEUSZ KOMKOWSKI, Maciej SIEKIERSKI, Piotr | 99 98 99 99 00 98 | 63BYD 63BYD OGBYD OGBYD TYTBYD OGBYD | 46.00 45.00 45.00 45.00 45.00 46.69 | 1 2 3 4 5 6 | DRÓŻDŻ, Konrad CHRUŚCICKI, ŁUKASZ SZUBARGA, JAN DOJCZMAN, DAWID CZEMERYS, Kamil MATYJASIK, Kamil | 98 99 98 98 98 97 | TYTBYD 63BYD 63BYD 63BYD OGBYD DETOR | 44.00 43.00 43.00 43.00 43.12 45.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | DEREŃ, Dominik KAŹMIERCZAK, Miłosz RUSZTYK, Jakub SZCZERBETKA, MATEUSZ KAŻMIERCZAK, Miłosz HŁOPECKI, Hubert | 97 97 97 97 97 99 | 63BYD DETOR DEINO KUCIECH DETOR 63BYD | 40.50 40.00 37.94 39.90 40.00 42.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 4.4.09 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | WĄWOŹNA, Marta JACKOWSKA, Weronika TOMECKA, Joanna | 99 00 99 | DETOR PIBYD TYTBYD | 50.00 46.12 47.00 | 1 2 3 4 5 6 | PIETRZAK, PATRYCJA MIKOŁAJCZAK, Olivia ZIELINSKA, Patrycja MYTLEWSKA, OLIWIA PAUL, MARTYNA | 00 99 98 99 98 | 63BYD PIBYD SIBRO 63BYD REBYD | 43.00 41.12 40.00 41.00 42.27 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ADAMCZYK, Celina NAGÓRSKA, Monika WOJEWÓDZKA, Luiza PIOTROWSKA, ANNA CHODUR, Klaudia ZIELIŃSKA, Aleksandra | 97 97 97 99 98 98 | OGBYD TYTBYD OGBYD OGBYD OGBYD SIBRO | 38.32 38.00 36.65 38.00 38.07 39.00 | 1 2 3 4 5 6 | DZIARSKA, JULIA BARTOSZYŃSKA, Anna MATUSIAK, Dominika KOWALSKA, Monika BOŻEJEWICZ, Katarzyna PIOTROWSKA, Klaudia | 97 97 97 97 97 98 | KUCIECH WOWLO DEWLO 63BYD SIBRO TYTBYD | 35.40 34.80 32.10 34.30 35.00 36.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 4.4.09 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | STACHOWIAK, Dawid CZERWIŃSKI, Szymon MICHTA, DANIEL JAGODZIŃSKI, Maksim SZELONGOWSKI, Michał BUDA, Oktawian | 99 99 98 99 98 99 | TYTBYD OSTOR 63BYD OSTOR OGBYD 63BYD | 48.00 44.10 42.00 43.30 46.15 52.74 | 1 2 3 4 5 6 | STEIGA, FILIP RATAJCZAK, KACPER GALAS, Kacper DEMBSKI, PATRYK STEFAŃSKI, Bartosz GWÓŻDŻ, KAMIL | 00 99 98 99 98 98 | 63BYD 63BYD TYTBYD OGBYD OSTOR 63BYD | 41.00 40.00 37.50 39.00 40.00 42.00 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BOIŃSKI, Dawid MARCINKOWSKI, Borys TRZCIŃSKI, Michał SZCZEBLEWSKI, Karol CHORZĘPA, REMIGIUSZ GŁODEK, Michał | 97 99 98 98 98 97 | TYTBYD DETOR OSTOR OGBYD 63BYD 63BYD | 37.00 37.00 36.00 36.04 37.00 37.00 | 1 2 3 4 5 6 | JAGODZIŃSKI, Oskar KWIATKOWSKI, Krzysztof KNAPOWSKI, Kacper RUCIŃSKI, Konrad GIERSZEWSKI, JAN BODZIOCH, ANDRZEJ | 98 97 97 97 98 98 | TYTBYD DETOR 63BYD DEWLO 63BYD 63BYD | 34.00 33.34 31.25 31.75 34.00 35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 4.4.09 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 6 | Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | GRYGOROWICZ, Julia GRABOWSKA, Jagoda PUCZKARSKA, Magda | 00 00 00 | JAWLO TYTBYD TYTBYD | 2:00.00 1:35.00 1:50.00 | 1 2 3 4 5 6 | POLASIK, ALICJA JASIŃSKA, Maja ŁATYSZOJC, Zuzanna MOSZCZYŃSKA, Sandra | 00 00 99 99 | 63BYD JAWLO OSTOR WOWLO | 1:34.00 1:32.00 1:33.00 1:34.00 |
Seria 3 z 6 | Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | LUTOBORSKA, ZUZANNA GAZDA, MARTYNA GÓRAK, Ewelina KOMENDARCZYK, Aga SZCZYGIEŁ, Oliwia KORYTOWSKA, WIKTORIA | 00 99 97 00 00 98 | 63BYD REBYD OGBYD TYTBYD DETOR 63BYD | 1:29.00 1:27.67 1:24.23 1:27.00 1:28.00 1:30.00 | 1 2 3 4 5 6 | KUBANEK, Adrianna PAUL, MARTYNA STECKIEWICZ, JULIA JANOWSKA, KAMILA SEMENIUK, Olga GRZELLA, PAULINA | 99 98 00 99 98 99 | OSTOR REBYD OGBYD OGBYD DEINO 63BYD | 1:24.00 1:23.27 1:20.00 1:23.00 1:23.71 1:24.00 |
Seria 5 z 6 | Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PTASZNIK, Sandra WIELEWSKA, ALICJA KAJKO, Paula FRYCKOWSKA, Natalia DĄBROWSKA, Alicja KARCZEWSKA, DARIA | 97 99 98 99 99 99 | OGBYD OGBYD TYTBYD TYTBYD SIBRO OGBYD | 1:19.22 1:19.00 1:14.00 1:15.00 1:19.00 1:20.00 | 1 2 3 4 5 6 | RZEPA, Marta KASPROWICZ, AGATA KWIATKOWSKA, Aleksandra PROCEK, Jagoda ZASADZKA, Wiktoria OLBIŃSKA, Daria | 97 98 98 97 97 98 | TYTBYD 63BYD SIBRO DEINO TYTBYD TYTBYD | 1:10.00 1:09.00 1:07.00 1:08.81 1:09.00 1:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 4.4.09 | Chłopców, 100m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 7 | Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KUKUŁA, Bartosz SZYMAŃSKI, Kacper PLISZKA, MAKS CHOJNACKI, Damian SZYMAŃSKI, Sebastian KRZYNOWEK, JAKUB | 00 00 00 98 00 00 | JAWLO JAWLO 63BYD OSTOR TYTBYD 63BYD | 1:50.00 1:41.00 1:40.00 1:40.00 1:46.00 1:56.00 | 1 2 3 4 5 6 | NOWICKI, Jakub SZCZECHOWICZ, PAWEŁ FIEDURA, Dawid DOBROGOWSKI, Piotr GILL, JAKUB ZIENIEWICZ, Kosma | 00 99 00 00 00 99 | OGBYD OGBYD OGBYD OGBYD 63BYD TYTBYD | 1:30.00 1:29.00 1:26.70 1:28.00 1:29.00 1:33.00 |
Seria 3 z 7 | Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KUBIŚ, KAMIL SOBIERALSKI, PATRYK ARNDT, Mikołaj KUPNOWICKI, DAWID GÓRSKI, KRYSTIAN SZCZEPAŃSKI, KACPER | 00 98 97 99 99 99 | REBYD 63BYD 63BYD OGBYD OGBYD REBYD | 1:25.12 1:22.00 1:21.97 1:22.00 1:23.00 1:25.63 | 1 2 3 4 5 6 | WIŚNIEWSKI, Dominik GERC, Kuba KLEPACKI, Olaf SZATKOWSKI, Szymon BOROWIEC, Damian KRUKOWSKI, Dominik | 98 98 98 00 97 98 | OGBYD DETOR TOTOR OGBYD DETOR PIBYD | 1:20.88 1:20.00 1:18.00 1:19.90 1:20.00 1:21.22 |
Seria 5 z 7 | Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ŚLUFIŃSKI, Aleksander ZASADA, Marcin MARKOWSKI, DANIEL FAC, Michał OLSZEWSKI, Karol OLEKSY, Hubert | 99 99 98 98 98 98 | DEWLO DEWLO 63BYD TYTBYD TOTOR TYTBYD | 1:18.00 1:15.00 1:15.00 1:15.00 1:16.00 1:18.00 | 1 2 3 4 5 6 | SZPUCHA, KONRAD KAŹMIERCZAK, Miłosz ZIELIŃSKI, Cezary OSIŃSKI, Adrian KAŻMIERCZAK, Miłosz CHORZĘPA, REMIGIUSZ | 99 97 97 97 97 98 | OGBYD DETOR MEGIZ DETOR DETOR 63BYD | 1:12.00 1:12.00 1:09.00 1:09.00 1:12.00 1:13.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WENDA, Patryk CZERWIŃSKI, Piotr ŚLADEWSKI, Krystian KODYMOWSKI, Adam ROMANOWSKI, Kamil GRELA, TOMASZ | 98 97 97 97 97 98 | TYTBYD 63BYD TYTBYD DEWLO DETOR 63BYD | 1:07.00 1:05.50 1:05.00 1:05.00 1:06.50 1:07.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 4.4.09 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 6 | Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | GRYGOROWICZ, Julia RAKOWSKA-PORA, JULIA ZIÓŁKOWSKA, Julia SZPERA, Michalina POLITOWICZ, Weronika | 00 00 00 00 00 | JAWLO 63BYD OGBYD OGBYD OGBYD | 2:10.00 1:54.00 1:52.50 1:52.86 1:55.70 | 1 2 3 4 5 6 | TECMER, ALEKSANDRA MATUSIAK, Weronika KOZAKIEWICZ, Paulina JULKOWSKA, Elżbieta WIELEWSKA, Ewa DOMEK, Anastazja | 00 00 98 97 00 00 | 63BYD OGBYD WOWLO 63BYD OGBYD OGBYD | 1:50.00 1:46.50 1:45.00 1:46.45 1:50.00 1:52.00 |
Seria 3 z 6 | Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BOGALECKA, Daria WĄWOŹNA, Marta BUKOLT, EWELINA KIPCZAK, Aleksandra KONECKA, Angelika SUDBRINK, Samantha | 99 99 99 99 00 99 | OSTOR DETOR OGBYD TYTBYD OGBYD OSTOR | 1:38.00 1:35.00 1:35.00 1:35.00 1:35.60 1:38.00 | 1 2 3 4 5 6 | TOMKOWICZ, WIKTORIA WIŚNIEWSKA, Oliwia LITWIN, JOANNA GRODZKA, Maja GAWINECKA, DARIA CHRÓŚNIAK, MILENA | 00 00 97 97 98 99 | REBYD TYTBYD KUCIECH 63BYD KUCIECH REBYD | 1:34.50 1:32.00 1:31.00 1:31.67 1:33.00 1:34.57 |
Seria 5 z 6 | Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KLAMECKA, MARIA LASEK, Sandra ZIELIŃSKA, Aleksandra DYLEWICZ, NICOLE MACIEJEWSKA, Patrycja PROKOPIUK, PAULA | 99 98 98 98 97 99 | KUCIECH OGBYD SIBRO 63BYD 63BYD OGBYD | 1:28.80 1:27.14 1:24.00 1:25.00 1:28.00 1:29.00 | 1 2 3 4 5 6 | WAJNERT, Martyna BIENIAS, Paulina CUPRYŚ, Joanna NASKRĘT, AGATA BARTOSZYŃSKA, Anna MARCINIAK, Sara | 97 97 97 98 97 98 | TYTBYD TYTBYD DEWLO 63BYD WOWLO OGBYD | 1:20.00 1:16.00 1:12.80 1:14.00 1:17.00 1:20.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 4.4.09 | Chłopców, 100m grzbietowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 6 | Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SZLACHCIKOWSKI, Szymon JACKOWIAK, Karol SOCHA, PATRYK | 00 00 00 | TOTOR OGBYD 63BYD | 1:59.00 1:55.50 1:57.00 | 1 2 3 4 5 6 | KUKUŁA, Bartosz TRUCZKOWSKI, Piotr BRACISIEWICZ, Dawid RYDZEWSKI, SZYMON MILEWSKI, Filip | 00 97 99 99 00 | JAWLO 63BYD TYTBYD 63BYD OGBYD | 1:53.00 1:50.21 1:48.00 1:49.00 1:52.60 |
Seria 3 z 6 | Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PLISZKA, MAKS KUCHTA, KAMIL GIL-PILARSKI, SZYMON KAŻMIERSKI, FRANCISZEK WRONKOWSKI, MICHAŁ GRACZYKOWSKI, Maciej | 00 98 99 99 99 00 | 63BYD KUCIECH 63BYD 63BYD 63BYD OGBYD | 1:43.00 1:39.00 1:37.00 1:38.00 1:40.00 1:45.50 | 1 2 3 4 5 6 | DOBROGOWSKI, Piotr STEIGA, FILIP FIEDURA, Dawid DYKSA, KAMIL GAPSKI, DOMINIK SOBCZAK, ADRIAN | 00 00 00 98 99 00 | OGBYD 63BYD OGBYD 63BYD 63BYD 63BYD | 1:35.40 1:34.00 1:30.30 1:34.00 1:35.00 1:37.00 |
Seria 5 z 6 | Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MICHALSKI, Filip KRYWORUCZKO, Bartosz KABUŁA, Kacper DYCH, BARTŁOMIEJ KŁOS, Adrian DRAPIEWSKI, Patryk | 97 99 99 99 00 98 | 63BYD OSTOR OGBYD OGBYD TYTBYD PIBYD | 1:27.00 1:26.20 1:26.00 1:26.00 1:27.00 1:28.89 | 1 2 3 4 5 6 | SZATKOWSKI, Szymon CHOJNACKI, Kamil MISIAK, Michal WENDA, Patryk LEWANDOWSKI, Jamub MIESZCZYK, DOMINIK | 00 97 97 98 97 98 | OGBYD OGBYD DEWLO TYTBYD DETOR 63BYD | 1:24.40 1:16.22 1:08.50 1:14.00 1:17.00 1:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 4.4.09 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 6 | Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ŁATYSZOJC, Zuzanna GROCHOWSKA, Paulina GAWRYCH, MARIA ĆWIKLIŃSKA, Julia | 99 00 00 00 | OSTOR TYTBYD 63BYD JAWLO | 1:56.00 1:52.00 1:52.00 2:02.00 | 1 2 3 4 5 6 | JAGOWDZIK, BOGNA MĄKA, MILENA KOWALEWSKA, IZA GUZ, AGATA CIECIÓRSKA, Syanne JAGOWDZIK, MARTA | 99 00 99 99 00 99 | REBYD 63BYD KUCIECH 63BYD TOTOR REBYD | 1:50.23 1:49.00 1:45.00 1:48.00 1:49.00 1:50.23 |
Seria 3 z 6 | Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | JAROSZ, Oliwia KOZŁOWSKA, Sandra MUCHEWICZ, DARIA MACIEJEWSKA, PAULINA KRZYSZKOWIAK, Monika ŁUCZAK, Sylwia | 98 99 99 00 97 99 | OSTOR WOWLO KUCIECH 63BYD 63BYD TYTBYD | 1:44.60 1:44.00 1:40.30 1:44.00 1:44.39 1:45.00 | 1 2 3 4 5 6 | BARTNICKA, Patrycja BLOCH, Sylwia STRZELECKA, Gabriela ZALEWSKA, KLARA JANAKOWSKA, SARA KUBANEK, Adrianna | 99 97 98 99 98 99 | OSTOR OGBYD WOWLO 63BYD 63BYD OSTOR | 1:40.00 1:39.21 1:37.00 1:39.00 1:40.00 1:40.00 |
Seria 5 z 6 | Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MIKIELSKA, DOROTA NAGÓRSKA, Monika SZYMAŃSKA, Wiktoria ORECHWO, Malgorzata ZIELIŃSKA, Karolina GUTKOWSKA, Paulina | 98 97 00 97 98 98 | 63BYD TYTBYD DEINO TYTBYD SIBRO SIBRO | 1:34.00 1:32.00 1:30.00 1:31.00 1:34.00 1:37.00 | 1 2 3 4 5 6 | FRYCKOWSKA, Natalia URBAŃSKA, Joanna PIWKO, DOMINIKA CHRUBCZYŃSKA, Adrianna KASPROWICZ, Katarzyna DZIARSKA, JULIA | 99 97 98 97 97 97 | TYTBYD WOWLO 63BYD DEINO DEWLO KUCIECH | 1:28.00 1:26.00 1:25.00 1:25.91 1:27.00 1:28.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 4.4.09 | Chłopców, 100m klasyczny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SIKORSKI, Damian NOWAK, Rafał SZYPERSKI, Sebastian NITECKI, Mikołaj | 00 99 00 00 | JAWLO OSTOR OGBYD TOTOR | 1:58.00 1:54.10 1:58.00 1:59.00 | 1 2 3 4 5 6 | SZCZERBETKA, ŁUKASZ FEREK, Jakub ZIENIEWICZ, Kosma KOZŁOWICZ, MATEUSZ MAŃKO, SERGIUSZ KRYSZAK, KACPER | 99 98 99 99 99 00 | KUCIECH TOTOR TYTBYD 63BYD 63BYD 63BYD | 1:50.00 1:48.00 1:46.00 1:47.00 1:49.00 1:50.00 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KOMKOWSKI, Maciej DOMAGALSKI, MIKOŁAJ RYCZAK, JULIA NOWIŃSKI, MICHAŁ MAGELSKI, Jakub NOWICKI, Jakub | 00 99 99 99 99 00 | TYTBYD OGBYD 63BYD OGBYD TYTBYD OGBYD | 1:44.00 1:40.00 1:40.00 1:40.00 1:43.00 1:45.30 | 1 2 3 4 5 6 | KRAWISZ, Szymon WINIATOWSKI, PATRYK BOIŃSKI, Dawid KUBACKI, JAKUB POPŁAWSKI, Łukasz DRÓŻDŻ, Konrad | 98 99 97 98 97 98 | TYTBYD 63BYD TYTBYD 63BYD WOWLO TYTBYD | 1:35.00 1:32.00 1:30.00 1:30.00 1:35.00 1:37.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZERBETKA, MATEUSZ WIECZOREK, Mateusz RUSZTYK, Jakub MRÓZ, Jakub URBAŃSKI, Michał PARADOWSKI, Jacek | 97 97 97 97 97 99 | KUCIECH OGBYD DEINO 63BYD TYTBYD TOTOR | 1:28.80 1:27.22 1:19.51 1:20.00 1:28.00 1:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 4.4.09 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | BOGALECKA, Daria MAĆKOWIAK, Iga MYTLEWSKA, OLIWIA WOJEWÓDZKA, Luiza KUBANEK, Adrianna | 99 99 99 97 99 | OSTOR OSTOR 63BYD OGBYD OSTOR | 1:49.00 1:45.00 1:30.00 1:38.22 1:47.00 | 1 2 3 4 5 6 | BOŻEJEWICZ, Katarzyna KOWALSKA, Monika MATUSIAK, Dominika GUS, JULIA PIOTROWSKA, Klaudia ZIELINSKA, Patrycja | 97 97 97 99 98 98 | SIBRO 63BYD DEWLO OGBYD TYTBYD SIBRO | 1:23.00 1:19.50 1:11.60 1:18.00 1:23.00 1:28.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 4.4.09 | Chłopców, 100m motylkowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | BUDZYŃSKI, Michał ŚLUFIŃSKI, Aleksander FAC, Michał SZCZEPAŃSKI, KACPER SŁOMIŃSKI, Miłosz | 99 99 98 99 98 | OSTOR DEWLO TYTBYD REBYD OSTOR | 1:50.20 1:45.00 1:30.00 1:36.11 1:50.00 | 1 2 3 4 5 6 | BODZIOCH, ANDRZEJ SZPUCHA, KONRAD KNAPOWSKI, Kacper RUCIŃSKI, Konrad NOWAK, KONRAD SZCZEBLEWSKI, Karol | 98 99 97 97 99 98 | 63BYD OGBYD 63BYD DEWLO OGBYD OGBYD | 1:22.00 1:18.00 1:14.50 1:15.00 1:18.00 1:27.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 4.4.09 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | MAZANOWSKA, Zuzanna GROCHOWSKA, Paulina ĆWIKLIŃSKA, Julia | 97 00 00 | 63BYD TYTBYD JAWLO | 1:57.43 1:50.00 1:55.00 | 1 2 3 4 5 6 | JASIŃSKA, Maja WIŚNIEWSKA, Oliwia KNOPP, Natalie FABROWSKA, JULIA KIPCZAK, Aleksandra SUDBRINK, Samantha | 00 00 98 99 99 99 | JAWLO TYTBYD OGBYD REBYD TYTBYD OSTOR | 1:43.00 1:40.00 1:38.23 1:38.65 1:40.00 1:45.00 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | DYDUCH, Paulina KARCZEWSKA, DARIA CICHOCKA, Sara DĄBROWSKA, Alicja WORONIECKA, Weronika TOMECKA, Joanna | 98 99 98 99 98 99 | OGBYD OGBYD OSTOR SIBRO TYTBYD TYTBYD | 1:36.09 1:32.00 1:29.40 1:30.00 1:33.00 1:37.00 | 1 2 3 4 5 6 | KOTOWSKA, Julia OLBIŃSKA, Daria JESIONOWSKA, Julia ADAMCZYK, Celina CHODUR, Klaudia URBANOWSKA, Aleksandra | 98 98 97 97 98 98 | OGBYD TYTBYD SIBRO OGBYD OGBYD OSTOR | 1:28.43 1:27.00 1:23.00 1:26.32 1:27.13 1:28.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 4.4.09 | Chłopców, 100m zmienny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMAŃSKI, Kacper GĘBKA, Olaf GLONEK, Maciej | 00 00 00 | JAWLO JAWLO JAWLO | 1:56.00 1:43.00 1:53.00 | 1 2 3 4 5 6 | WUDNIAK, Jakub SZELONGOWSKI, Michał OLEKSY, Hubert KŁOS, Adrian DOBECKI, Mikołaj | 00 98 98 00 00 | DEINO OGBYD TYTBYD TYTBYD DEINO | 1:35.21 1:33.45 1:30.00 1:32.00 1:34.11 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | DEMBSKI, PATRYK CHWOJKA, Kacper ROMANOWSKI, Kamil KWIATKOWSKI, Krzysztof WINIATOWSKI, PATRYK DOBECKI, Jakub | 99 97 97 97 99 99 | OGBYD DEWLO DETOR DETOR 63BYD DEINO | 1:25.00 1:20.00 1:20.00 1:20.00 1:23.00 1:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 4.4.09 | Dziewcząt, 200m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | ŁUCZAK, Sylwia JANOWSKA, KAMILA KIJEWSKA, Beata FABROWSKA, JULIA WIŚNIEWSKA, Oliwia | 99 99 98 99 00 | TYTBYD OGBYD SIBRO REBYD TYTBYD | 3:15.00 3:05.00 2:58.00 2:59.17 3:15.00 | 1 2 3 4 5 6 | URBANOWSKA, Aleksandra SZATKOWSKA, Emilia PROCEK, Jagoda KWIATKOWSKA, Aleksandra CICHOCKA, Sara WIELEWSKA, ALICJA | 98 98 97 98 98 99 | OSTOR OGBYD DEINO SIBRO OSTOR OGBYD | 2:51.20 2:35.75 2:29.48 2:33.00 2:50.70 2:55.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 4.4.09 | Chłopców, 200m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | STACHOWIAK, Dawid SŁOMIŃSKI, Miłosz MAGELSKI, Jakub GÓRSKI, KRYSTIAN KUBIŚ, KAMIL | 99 98 99 99 00 | TYTBYD OSTOR TYTBYD OGBYD REBYD | 3:18.00 3:05.00 2:55.00 3:00.00 3:07.47 | 1 2 3 4 5 6 | PYTLIŃSKI, JAKUB KLINIEWSKI, MICHAŁ GIERSZEWSKI, JAN KLEPACKI, Olaf MARKOWSKI, DANIEL RATAJCZAK, KACPER | 00 99 98 98 98 99 | 63BYD OGBYD 63BYD TOTOR 63BYD 63BYD | 2:50.00 2:48.00 2:29.00 2:45.00 2:50.00 2:52.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | GRELA, TOMASZ GLONEK, Maciej GĘBKA, Olaf KWIATKOWSKI, Krzysztof ZIELIŃSKI, Cezary CZERWIŃSKI, Piotr | 98 00 00 97 97 97 | 63BYD JAWLO JAWLO DETOR MEGIZ 63BYD | 2:25.00 2:22.00 2:19.00 2:20.00 2:22.53 2:28.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 4.4.09 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | CHRÓŚNIAK, MILENA STECKIEWICZ, JULIA PIETRZAK, PATRYCJA KOTOWSKA, Julia PROKOPIUK, PAULA | 99 00 00 98 99 | REBYD OGBYD 63BYD OGBYD OGBYD | 3:17.89 3:10.00 3:06.00 3:06.21 3:12.00 | 1 2 3 4 5 6 | SŁUPEK, Roksana NASKRĘT, AGATA PTASZNIK, Sandra CUPRYŚ, Joanna MARCINIAK, Sara GUS, JULIA | 99 98 97 97 98 99 | PIBYD 63BYD OGBYD DEWLO OGBYD OGBYD | 2:55.12 2:38.00 2:32.33 2:35.00 2:48.05 3:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 4.4.09 | Chłopców, 200m grzbietowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | MICHALSKI, Filip KABUŁA, Kacper CHOJNACKI, Kamil CHRUŚCICKI, ŁUKASZ GAPSKI, DOMINIK DYCH, BARTŁOMIEJ | 97 99 97 99 99 99 | 63BYD OGBYD OGBYD 63BYD 63BYD OGBYD | 3:08.00 3:00.00 2:56.23 2:58.00 3:07.00 3:15.00 | 1 2 3 4 5 6 | KRAWISZ, Szymon JAGODZIŃSKI, Oskar MISIAK, Michal SIKORSKI, Damian NOWAK, KONRAD KRYWORUCZKO, Bartosz | 98 98 97 00 99 99 | TYTBYD TYTBYD DEWLO JAWLO OGBYD OSTOR | 2:50.00 2:45.00 2:27.30 2:30.00 2:48.00 2:55.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 4.4.09 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 2 | Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | BARTNICKA, Patrycja BLOCH, Sylwia PIOTROWSKA, ANNA MAĆKOWIAK, Iga | 99 97 99 99 | OSTOR OGBYD OGBYD OSTOR | 3:45.00 3:39.33 3:40.00 3:45.00 | 1 2 3 4 5 6 | STRZELECKA, Gabriela MIKIELSKA, DOROTA PIWKO, DOMINIKA URBAŃSKA, Joanna ZIĘBA, Marta MACIEJEWSKA, PAULINA | 98 98 98 97 97 00 | WOWLO 63BYD 63BYD WOWLO PIBYD 63BYD | 3:28.00 3:10.00 3:01.00 3:02.00 3:18.30 3:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 4.4.09 | Chłopców, 200m klasyczny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK, Rafał ANDRES, JAKUB CYRANKOWSKI, Damian | 99 99 98 | OSTOR OGBYD OSTOR | 3:58.80 3:42.00 3:57.00 | 1 2 3 4 5 6 | NOWIŃSKI, MICHAŁ HŁOPECKI, Hubert POPŁAWSKI, Łukasz SUJKOWSKI, MATEUSZ | 99 99 97 99 | OGBYD 63BYD WOWLO OGBYD | 3:35.00 3:25.00 3:25.00 3:40.00 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SIEKIERSKI, Piotr WIECZOREK, Mateusz CZEMERYS, Kamil CHWOJKA, Kacper DEREŃ, Dominik PARADOWSKI, Jacek | 98 97 98 97 97 99 | OGBYD OGBYD OGBYD DEWLO 63BYD TOTOR | 3:18.25 3:13.22 3:10.11 3:13.00 3:15.00 3:20.00 | 1 2 3 4 5 6 | SZUBARGA, JAN KUBACKI, JAKUB MRÓZ, Jakub OSIŃSKI, Adrian URBAŃSKI, Michał DOJCZMAN, DAWID | 98 98 97 97 97 98 | 63BYD 63BYD 63BYD DETOR TYTBYD 63BYD | 3:10.00 3:04.00 2:56.00 3:00.00 3:05.00 3:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 4.4.09 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 13 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Tytan 65 Bydgoszcz 5 Muks Rekin Bydgoszcz 2 Tytan 65 Bydgoszcz 6 Muks Rekin Bydgoszcz 1 Tytan 65 Bydgoszcz 1 | TYTBYD REBYD TYTBYD REBYD TYTBYD | NT NT 3:10.00 NT NT | 1 2 3 4 5 6 | Osowa Gora Bydgoszcz 8 Osowa Gora Bydgoszcz 7 Tytan 65 Bydgoszcz 3 Osowa Gora Bydgoszcz 3 Osowa Gora Bydgoszcz 4 Konecka, Nowicki, Szatkowski, Steckiewicz | OGBYD OGBYD TYTBYD OGBYD OGBYD OGBYD | 2:50.00 2:44.00 2:40.00 2:42.76 2:44.07 3:00.00 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Tytan 65 Bydgoszcz 7 Osowa Gora Bydgoszcz 2 Tytan 65 Bydgoszcz 4 Osowa Gora Bydgoszcz 5 Tytan 65 Bydgoszcz 2 Osowa Gora Bydgoszcz 6 | TYTBYD OGBYD TYTBYD OGBYD TYTBYD OGBYD | 2:38.00 2:36.09 2:30.00 2:35.00 2:38.00 2:40.00 | 1 2 3 4 5 6 | KP Delfin Inowrocław 1 Mks Sp 63 Bydgoszcz 1 KP Delfin Wloclawek 2 KP Delfin Wloclawek 1 Mks Sp 63 Bydgoszcz 2 Osowa Gora Bydgoszcz 1 | DEINO 63BYD DEWLO DEWLO 63BYD OGBYD | 2:22.00 2:10.00 2:10.00 2:10.00 2:20.00 2:26.11 |