Puchar £OZP II runda £ód¼, 24.3.2010 |
Konkurencja 1 2010-03-24 | Kobiet, 50m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | DURAŃSKA, Magdalena BARTNIAK, Dorota BIA£KOWSKA, Patrycja | 96 97 97 | UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 38.90 34.66 36.00 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | KNIFEL, Monika MAJEWSKA, Anna GÓRAL, Gabrysia BARANOWSKA, Monika B”CZEK, Justyna | 97 95 96 94 96 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 33.01 32.50 32.00 32.45 33.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 | KOWALSKA, PAULINA STŹPIEŃ, Natalia WI¦NIEWSKA, Karolina WALCZAK, Anna MISTERKA, Kamila | 95 97 95 94 97 | TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów MKS Jedynka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 32.00 31.99 31.33 31.56 31.99 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | JASZCZAK, Agnieszka CICHECKA, Aleksandra NITA, Anna KOTYNIA, Katarzyna BURCHARDT, Anita | 95 95 97 95 95 | MKS Jedynka £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 31.17 30.74 30.00 30.00 31.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 | JOŃCZYK, ALEKSANDRA WASILEWSKA, BARBARA UMIŃSKA, DOMINIKA GRUDA, Barbara TURLAKIEWICZ, Karolina | 97 94 94 95 95 | UKS 190 £ód¼ LKS "OMEGA" KLESZCZÓW MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice SKS 137 Delfin £ód¼ | 30.00 29.50 29.16 29.29 29.67 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 | ANDRZEJCZAK, Rita DAWIDOWICZ, Anna DWORACZEK, Luiza PUZANISTA, Katarzyna PACIORKIEWICZ, Agata | 95 93 95 93 96 | TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 29.00 29.00 28.50 29.00 29.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 | TURAJCZYK, ALEKSANDRA KAMIŃSKA, Joanna MORKA, Monika GOLIŃSKA, KATARZYNA STEFAŃSKA, Katarzyna | 97 94 93 96 93 | TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ | 28.50 28.00 27.39 28.00 28.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2010-03-24 | Mêæczyzn, 50m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12 |
2 3 4 5 | LEWANDOWSKI, Adrian BONECKI, Bart³omiej URBANIAK, Daniel JAKIM, Aleksander | 97 97 97 97 | SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 37.47 34.00 36.06 38.00 |
Seria 2 z 12 |
1 2 3 4 5 | ZAKRZEWSKI, MICHA£ CICHOŃ, Maciej GO¬DZIK, ERYK MISKIEWICZ, Adam UKLEJA, Jan | 97 97 96 97 97 | UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 34.00 33.13 32.56 32.66 33.99 |
Seria 3 z 12 |
1 2 3 4 5 | HAHN, Jakub RUTKOWSKI, Rafa³ KOSIŃSKI - WAJCHT, Piotr C”BRZYŃSKI, Damian WESO£OWSKI, Filip | 97 96 95 97 97 | UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Jedynka £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ | 32.50 32.00 31.12 31.60 32.30 |
Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 | MUÆDÆYŃSKI, Maksymilian CWALINA, Kacper DURA, Damian PLACEK, Kamil BAUER, Jakub | 97 97 97 97 97 | SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 31.00 30.50 30.00 30.20 30.56 |
Seria 5 z 12 |
1 2 3 4 5 | DURANOWSKI, Bartosz ROSIAK, Szymon KOCHANIAK, Piotr FR”TCZAK, MATEUSZ WOLANEK, Szymon | 96 95 94 97 96 | SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ | 30.00 29.95 28.99 29.11 30.00 |
Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 | KOSAKOWSKI, MIKO£AJ JERZYŃSKI, KONRAD SZWUGIER, Jakub ABTAN, Otmar CHMURZYŃSKI, £ukasz | 95 96 96 95 97 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 28.56 28.35 28.00 28.00 28.45 |
Seria 7 z 12 |
1 2 3 4 5 | STANIS£AWSKI, Igor MŹCINA, Igor PASULA, Filip FELIŃCZAK, WOJCIECH SZCZEPANIK, Piotr | 95 95 96 96 94 | SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 28.00 27.77 27.48 27.61 27.89 |
Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 | PIERZYŃSKI, Micha³ SOBCZYK, Maciej GO£ŹBIOWSKI, Maciej ZIELIŃSKI, Micha³ KAMIŃSKI, MICHA£ | 97 95 94 94 94 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 27.45 27.12 27.00 27.00 27.27 |
Seria 9 z 12 |
1 2 3 4 5 | LATALSKI, Wadim KUPIŃSKI, Jacek DŹBSKI, Tomasz PALUSZKIEWICZ, PATRYK KOTYNIA, Piotr | 94 92 93 96 90 | SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów AZS U£P£ £ód¼ | 27.00 27.00 26.80 27.00 27.00 |
Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 | £OWICKI, Marcin STANIELEWICZ, MICHA£ KIRSCHKE, Patryk MO¦CICKI, JAN CZARZASTY, Tomasz | 95 95 95 96 94 | UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice | 26.70 26.50 26.00 26.00 26.54 |
Seria 11 z 12 |
1 2 3 4 5 | KO£ODZIEJCZAK, Filip BARTOSZEWSKI, Wojciech WIETESKA, Mateusz JARZYŃSKI, Wojciech BRE¦, GRACJAN | 94 94 91 91 95 | SKS Start £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 25.90 25.06 24.50 25.00 25.86 |
Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 | SOBCZYK, Kamil DOBROWOLSKI, Sebastian WYPYCH, Filip PASULA, Jakub KWIATKOWSKI, Przemys³aw | 93 90 91 92 92 | MKS Trójka £ód¼ AZS U£P£ £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 23.96 23.50 21.86 22.72 23.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2010-03-24 | Kobiet, 200m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | KUJAWA, Wiktoria HLEBOWICZ, Weronika JASIAK, MARTYNA JAGIELSKA, Róæa | 97 95 97 97 | MKS Trójka £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ | 2:54.16 2:41.89 2:42.80 2:55.16 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | DOPIERA£A, KAROLINA PIASKOWSKA, WERONIKA BURSKA, Justyna BAKIES, GABRIELA WO¬NICZAK, PAULINA | 96 96 95 96 97 | TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów | 2:40.00 2:40.00 2:33.90 2:35.90 2:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2010-03-24 | Mêæczyzn, 200m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | MESZKA, Ernest GALUS, Micha³ ¦CIBIOREK, Krzysztof DERFLA, Marcin KOSIŃSKI - WAJCHT, Piotr | 97 97 97 95 95 | UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Jedynka £ód¼ | 3:00.00 2:44.13 2:40.00 2:40.00 2:44.99 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | BUCHOLC, BARTOSZ LASSEK, Bart³omiej WILCZYŃSKI, Mateusz BORKOWSKI, £ukasz PERZANKOWSKI, Kacper | 96 94 92 95 96 | TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 2:30.00 2:20.00 2:04.00 2:10.04 2:22.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2010-03-24 | Kobiet, 100m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | PRZYMUS, Agata JASIAK, MARTYNA WI¦NIEWSKA, Karolina | 97 97 95 | SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Jedynka £ód¼ | 1:22.00 1:17.00 1:17.20 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 | JASZCZAK, Agnieszka KARPISZ, MILENA B”CZEK, Adrianna | 95 97 96 | MKS Jedynka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ | 1:15.48 1:13.00 1:15.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | NOWAK, Ewelina STASINOWSKA, Katarzyna SZYMAŃSKA, MONIKA BEDNAREK, Paulina RÓZYCKA, Magdalena | 97 94 96 96 97 | UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ | 1:12.30 1:12.00 1:10.00 1:10.90 1:12.13 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | GRUDA, Barbara DOPIERA£A, KAROLINA KAMIŃSKA, Joanna DAWIDOWICZ, Anna STOBIENIECKA, Monika | 95 96 94 93 95 | UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS 137 Delfin £ód¼ | 1:09.01 1:07.00 1:05.00 1:06.00 1:08.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2010-03-24 | Mêæczyzn, 100m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | PLACEK, Kamil WESO£OWSKI, Filip GO¬DZIK, ERYK | 97 97 96 | SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:26.50 1:21.03 1:22.56 |
Seria 2 z 6 |
2 3 4 | URBANIAK, Daniel MISKIEWICZ, Adam RUTKOWSKI, Rafa³ | 97 97 96 | MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 1:21.03 1:17.94 1:18.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 | DURA, Damian MESZKA, Ernest GÓRKA, B£AÆEJ UMIŃSKI, Grzegorz LATALSKI, Wadim | 97 97 95 97 94 | UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:15.00 1:14.70 1:12.00 1:12.36 1:15.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 | DERFLA, Marcin ZIELIŃSKI, Micha³ KO£ODZIEJCZAK, Filip KOCHANIAK, Piotr STANISZEWSKI, Adam | 95 94 94 94 97 | UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ | 1:10.00 1:09.00 1:08.50 1:08.90 1:09.56 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 | BARTOSZEWSKI, Wojciech ZGIERSKI, Maksymilian MIERNIK, Emil KAMIŃSKI, MICHA£ MO¦CICKI, JAN | 94 94 93 94 96 | MKS Jedynka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:06.55 1:04.99 1:02.50 1:03.45 1:06.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 | CZARZASTY, Tomasz DŹBSKI, Tomasz KARWAT, Krzysztof DOBROWOLSKI, Sebastian MIKO£AJCZYK, Rafa³ | 94 93 96 90 93 | UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice AZS U£P£ £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:01.17 58.90 32.77 58.00 1:00.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2010-03-24 | Kobiet, 200m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | DURAŃSKA, Magdalena PADYK, Agata JASTRZŹBSKA, Joanna | 96 97 97 | UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 3:20.00 3:11.15 3:18.79 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 | GÓRAL, Gabrysia £ACZKOWSKA, Karolina BARTNIAK, Dorota | 96 97 97 | UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 3:10.00 3:06.30 3:08.56 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | ZYGA, Izabela B”CZYK, Paula WALCZAK, Anna DWORACZEK, Luiza PORCZYŃSKA, ZUZANNA | 96 93 94 95 97 | UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów | 3:05.00 2:59.14 2:50.00 2:50.00 3:05.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | ZIENTARSKA, Laura KOTYNIA, Katarzyna ZBROJEWSKA, MICHALINA BURCHARDT, Anita PUZANISTA, Katarzyna | 95 95 96 95 93 | MKS Jedynka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 2:46.58 2:45.00 2:42.50 2:45.00 2:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2010-03-24 | Mêæczyzn, 200m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | NASTERSKI, Jakub BONECKI, Bart³omiej KOWALCZYK, Jakub ROSIAK, Szymon LEWANDOWSKI, Adrian | 97 97 97 95 97 | SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice SKS 137 Delfin £ód¼ | 3:40.00 3:09.00 2:58.00 3:00.00 3:13.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | KAWCZYŃSKI, MARCIN STANIS£AWSKI, Igor LATALSKI, Wadim KOTYNIA, Piotr WOLANEK, Szymon | 95 95 94 90 96 | SKS 137 Delfin £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ AZS U£P£ £ód¼ SKS Start £ód¼ | 2:50.00 2:42.00 2:40.00 2:40.00 2:43.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | STANIELEWICZ, Bartosz SZWEDZKI, Dawid JARZYŃSKI, Wojciech KUPIŃSKI, Jacek GO£ŹBIOWSKI, Maciej | 94 94 91 92 94 | TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 2:30.00 2:25.50 2:20.00 2:22.00 2:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2010-03-24 | Kobiet, 200m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | AUGUSTYNIAK, Monika NOWAK, Ewelina ¦CIESZKO, Agnieszka | 96 97 97 | MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ | 2:55.56 2:44.80 2:45.00 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | JOŃCZYK, ALEKSANDRA KARPISZ, MILENA ZBROJEWSKA, MICHALINA WI¦NIEWSKA, MAGDALENA | 97 97 96 94 | UKS 190 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ | 2:39.00 2:30.00 2:32.99 2:40.86 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | STASINOWSKA, Katarzyna STEFAŃSKA, Katarzyna PODMAJSTRZY, Joanna PIASKOWSKA, WERONIKA BAKIES, GABRIELA | 94 93 93 96 96 | SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów | 2:29.00 2:27.00 2:22.00 2:25.00 2:27.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2010-03-24 | Mêæczyzn, 200m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | JAKIM, Aleksander ¦CIBIOREK, Krzysztof GÓRKA, B£AÆEJ | 97 97 95 | UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 3:51.00 2:30.00 2:36.00 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | BUCHOLC, BARTOSZ STANIELEWICZ, MICHA£ SOBCZYK, Maciej GO£ŹBIOWSKI, Maciej | 96 95 95 94 | TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 2:25.00 2:22.00 2:23.73 2:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2010-03-24 | Kobiet, 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | BIA£KOWSKA, Patrycja MISTERKA, Kamila KNIFEL, Monika | 97 97 97 | UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 2:47.00 2:35.06 2:39.03 |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 | CZECH, Magdalena GOLIŃSKA, KATARZYNA JASTRZŹBSKA, Joanna MAJEWSKA, Anna | 97 96 97 95 | UKS SP 149 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ | 2:32.70 2:30.00 2:31.64 2:34.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 | B”CZEK, Justyna STŹPIEŃ, Natalia BURCHARDT, Anita B”CZEK, Adrianna PRZYMUS, Agata | 96 97 95 96 97 | SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 2:28.00 2:26.70 2:25.00 2:25.00 2:27.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | UMIŃSKA, DOMINIKA BEDNAREK, Paulina TURLAKIEWICZ, Karolina NITA, Anna ZYGA, Izabela | 94 96 95 97 96 | MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 2:22.22 2:22.00 2:19.00 2:21.03 2:22.22 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | B”CZYK, Paula TURAJCZYK, ALEKSANDRA BURSKA, Justyna WASILEWSKA, BARBARA PACIORKIEWICZ, Agata | 93 97 95 94 96 | MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów LKS "OMEGA" KLESZCZÓW SKS Start £ód¼ | 2:17.71 2:15.00 2:07.90 2:10.00 2:16.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2010-03-24 | Mêæczyzn, 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | KARWAT, Krzysztof ZAKRZEWSKI, MICHA£ CICHOŃ, Maciej | 96 97 97 | UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 2:40.00 2:38.00 2:38.16 |
Seria 2 z 7 |
2 3 4 | MUÆDÆYŃSKI, Maksymilian KOWALCZYK, Jakub KŹPIŃSKI, Micha³ | 97 97 97 | SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ | 2:35.00 2:30.00 2:30.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 | HAHN, Jakub WOLANEK, Szymon JERZYŃSKI, KONRAD CWALINA, Kacper DURANOWSKI, Bartosz | 97 96 96 97 96 | UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ | 2:26.00 2:23.00 2:18.22 2:21.21 2:25.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | ABTAN, Otmar FR”TCZAK, MATEUSZ KOSAKOWSKI, MIKO£AJ STANIS£AWSKI, Igor STANISZEWSKI, Adam | 95 97 95 95 97 | SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 2:18.00 2:15.00 2:11.23 2:13.00 2:15.16 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 | KO£ODZIEJCZAK, Filip £OWICKI, Marcin ZGIERSKI, Maksymilian PALUSZKIEWICZ, PATRYK PIERZYŃSKI, Micha³ | 94 95 94 96 97 | SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ | 2:10.00 2:08.02 2:06.99 2:08.00 2:08.86 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 | MIERNIK, Emil STANIELEWICZ, Bartosz LASSEK, Bart³omiej SZWEDZKI, Dawid MIKO£AJCZYK, Rafa³ | 93 94 94 94 93 | UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ | 2:06.00 2:02.00 1:59.53 2:00.00 2:03.95 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 | BORKOWSKI, £ukasz WILCZYŃSKI, Mateusz KWIATKOWSKI, Przemys³aw WIETESKA, Mateusz SOBCZYK, Kamil | 95 92 92 91 93 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:57.81 1:55.52 1:50.49 1:53.00 1:55.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2010-03-24 | Kobiet, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | BARTNIAK, Dorota KUJAWA, Wiktoria PORCZYŃSKA, ZUZANNA CZECH, Magdalena AUGUSTYNIAK, Monika | 97 97 97 97 96 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS SP 149 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 38.88 36.95 36.00 36.16 36.96 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | HLEBOWICZ, Weronika LEONIAK, Katarzyna CICHECKA, Aleksandra ¦CIESZKO, Agnieszka B”CZEK, Justyna | 95 93 95 97 96 | MKS Jedynka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 34.65 34.00 33.99 34.00 34.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 | BARANOWSKA, Monika JAGIELSKA, Róæa PACIORKIEWICZ, Agata RÓZYCKA, Magdalena JASZCZAK, Agnieszka | 94 97 96 97 95 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ | 33.85 33.45 33.00 33.03 33.60 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 | SZYMAŃSKA, MONIKA ZIENTARSKA, Laura BURSKA, Justyna KOWALSKA, PAULINA WI¦NIEWSKA, MAGDALENA | 96 95 95 95 94 | TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Jedynka £ód¼ UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ | 33.00 32.70 31.30 32.00 32.85 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 | B”CZEK, Adrianna ANDRZEJCZAK, Rita WO¬NICZAK, PAULINA STEFAŃSKA, Katarzyna PUZANISTA, Katarzyna | 96 95 97 93 93 | SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 31.00 31.00 30.90 31.00 31.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 | BAKIES, GABRIELA STASINOWSKA, Katarzyna MORKA, Monika KAMIŃSKA, Joanna GRUDA, Barbara | 96 94 93 94 95 | UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 30.71 29.50 28.70 29.50 30.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2010-03-24 | Mêæczyzn, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 5 | KŹPIŃSKI, Micha³ DURA, Damian UKLEJA, Jan MISKIEWICZ, Adam | 97 97 97 97 | SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 36.00 35.00 35.16 37.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | PLACEK, Kamil UMIŃSKI, Grzegorz C”BRZYŃSKI, Damian DURANOWSKI, Bartosz MESZKA, Ernest | 97 97 97 96 97 | SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 34.60 33.06 32.60 33.00 34.44 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 | KOSIŃSKI - WAJCHT, Piotr BAUER, Jakub GALUS, Micha³ PASULA, Filip CHMURZYŃSKI, £ukasz | 95 97 97 96 97 | MKS Jedynka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 32.50 32.06 31.03 31.56 32.06 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 | MŹCINA, Igor SZWUGIER, Jakub ABTAN, Otmar KOTYNIA, Piotr FR”TCZAK, MATEUSZ | 95 96 95 90 97 | UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ AZS U£P£ £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 31.00 30.50 30.00 30.00 31.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 | KUPIŃSKI, Jacek DŹBSKI, Tomasz JARZYŃSKI, Wojciech ZIELIŃSKI, Micha³ PERZANKOWSKI, Kacper | 92 93 91 94 96 | SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 29.50 29.00 28.50 29.00 29.39 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 | BRE¦, GRACJAN SZCZEPANIK, Piotr PASULA, Jakub WIETESKA, Mateusz KIRSCHKE, Patryk | 95 94 92 91 95 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 28.20 28.00 24.88 26.50 28.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2010-03-24 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | MKS Trójka £ód¼ 1 UKS 5 Konstantynów 2 MKS Jedynka £ód¼ 1 | MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Jedynka £ód¼ | 5:21.00 4:53.00 4:55.32 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | TP Olimpijczyk Aleksandrów 3 TP Olimpijczyk Aleksandrów 2 UKS 5 Konstantynów 1 TP Olimpijczyk Aleksandrów 1 UKS NAWA Skierniewice 1 | TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice | 4:50.00 4:40.00 4:30.00 4:35.00 4:44.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2010-03-24 | Mêæczyzn, 4 x 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | SKS Start £ód¼ 1 UKS NAWA Skierniewice 1 MKS Trójka £ód¼ 1 | SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ | 4:55.00 4:44.44 4:50.03 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 | TP Olimpijczyk Aleksandrów 1 UKS 5 Konstantynów 1 UKS NAWA Skierniewice 2 | TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów UKS NAWA Skierniewice | 4:30.00 4:22.00 4:30.00 |