Sobota P³ywacka Runda I 2010 Wieliczka, 27.3.2010 |
1 - Sobota P³ywacka Runda I 2010 | 27.3.2010 - 10:05 |
Konkurencja 1 27.3.2010 - 10:05 | Dziewcz¹t, 4 x 50m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 10:05 |
2 | Jordan 11lat 75 II | Jordan Kraków | MAL | NT |
Pêpek Tomek, Kolanowski Wiktor, Paw³owski Oskar, Gil Kamil |
3 | Jordan 11lat 75 II | Jordan Kraków | MAL | NT |
Niemiec Adrianna, Pa³ys Helena, Kawiecka Marta, ¯mudzka Aleksandra |
4 | Kmita Zabierzów | Kmita Zabierzów | MAL | NT |
Seria 2 z 3, 10:10 |
1 | Jordan 11lat - 75 | Jordan Kraków | MAL | NT |
Lesiak Aleksandra, Sudek Aleksandra, Niemiec Adrianna, Waryan Karolina |
2 | Jasieñ Sucha Beskidzka | Jasieñ Sucha Beskidzka | MAL | NT |
3 | Kmita Zabierzów 2 | Kmita Zabierzów | MAL | NT |
4 | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | MAL | NT |
5 | Jordan 98/SP75 | Jordan Kraków | MAL | NT |
Nowak Weronika, Skrzypek Malwina, Jarzyna Julia, Pisznot Ma³gorzata |
Seria 3 z 3, 10:10 |
1 | Ósemka Oœwiêcim 12lat | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 2:40.00 |
2 | MKS Jordan Kraków SP 156 | Jordan Kraków | MAL | 2:29.85 |
3 | Jordan Kraków | Jordan Kraków | MAL | 2:12.00 |
Mielczarek Anna, Makocka Ma³gorzata, Kurowska Wanda, Teul Patrycja |
4 | Aquarius Myœlenice | Aquarius Myœlenice | MAL | 2:20.20 |
Kopp Nikoletta, Szostak Agnieszka, W¹tek Anna, Wcis³o Karolina |
5 | Fala Niepo³omice 1 | Fala Niepo³omice | MAL | 2:35.00 |
Filiks Tamara, Leszczyñska Klaudia Julia |
6 | Ósemka Oœwiêcim 11lat | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 2:41.00 |
Kuczek Karolina, Forystek Michalina, £opata Weronika, Palka Maria |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 27.3.2010 - 10:15 | Ch³opców, 4 x 50m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 10:15 |
2 | Jordan 11lat - 75 | Jordan Kraków | MAL | NT |
Stêpieñ Marek, Szczepaniak Pawe³, Tekieli Jakub, Podwika Kamil |
3 | UKS SP 8 Chrzanów | UKS SP 8 Chrzanów | MAL | NT |
Bartela Filip, Szulikowski Patryk, Dzierwa Jerzy, GwóŸdŸ Jan |
4 | Jordan 98/SP75 | Jordan Kraków | MAL | NT |
Batko Igor, Wójtowicz Maciej, Wo³ek Kamil, Kolba Konrad |
Seria 2 z 3, 10:20 |
2 | Kmita Zabierzów | Kmita Zabierzów | MAL | NT |
3 | MKS Jordan Kraków SP 156 nr 2 | Jordan Kraków | MAL | 2:43.00 |
4 | Pi¹tka Kraków | Pi¹tka Kraków | MAL | 2:53.00 |
Pi¹tkiewicz Tomasz, Twardy Filip, Muniak Oskar, Maci¹g Piotr |
5 | Fala Niepo³omice 2 | Fala Niepo³omice | MAL | NT |
Sobelga Hubert, Duda Maciej, Rusek Dariusz, Walawski Jan |
Seria 3 z 3, 10:20 |
1 | Fala Niepo³omice 1 | Fala Niepo³omice | MAL | 2:30.00 |
Dudziak Wiktor, Marecik Arkadiusz, Giejdasz Piotr, Podkowa Kamil |
2 | MKS Jordan Kraków SP 156 nr 1 | Jordan Kraków | MAL | 2:21.92 |
Brodowski Krystian, Domiñski Karol, K³osiñski Kamil, Cempel Oskar |
3 | Unia Tarnów | Unia Tarnów | MAL | 2:07.00 |
Piwowarski Grzegorz, Jarmu³a Mi³osz, Ho³da Karol, Szwed Adrian |
4 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | MAL | 2:14.00 |
Tyrka Krzysztof, Stasik Arkadiusz, Juszczyk Oskar, Pulkowski Mateusz |
5 | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | MAL | 2:23.00 |
¯urek Ernest, Gulis Bartosz, Feuer Micha³, Krasoñ Oskar |
6 | Ósemka Oœwiêcim 11lat | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 2:42.00 |
£obodziñski Dawid, Lachowski Karol, Jêkot Micha³, Drzystek Miko³aj |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 27.3.2010 - 10:25 | Dziewcz¹t, 50m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:25 |
2 3 4 5 | Prochownik Olimpia Plekan Agnieszka D¹browa Zuzanna Batko Aleksandra | 99 99 99 99 | CKiS Skawina Jordan Kraków Kmita Zabierzów UKS SP 8 Chrzanów | MAL MAL MAL MAL | NT 1:10.00 NT NT |
Seria 2 z 8, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Janulewicz Alicja Zapart Zuzanna Bylica Wiktoria Kumorek Klaudia Lasek Dagmara Natonek Justyna | 99 99 99 99 98 99 | Korona Kraków Korona Kraków Pi¹tka Kraków Unia Tarnów Jasieñ Sucha Beskidzka Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 58.57 56.00 53.65 54.00 56.43 1:07.43 |
Seria 3 z 8, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Jaszek Aleksandra Sudek Aleksandra K³osowska Olivia B¹k Katrzyna Lipiarska Zofia Czuba Alicja | 99 99 99 99 99 99 | Jasieñ Sucha Beskidzka Jordan Kraków MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Jasieñ Sucha Beskidzka Kmita Zabierzów Karol Wadowice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 52.34 50.26 50.12 50.21 51.80 52.42 |
Seria 4 z 8, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Grz¹dziel Natalia Pitala Dominika Chwa³ek Patrycja Kinczkowska Dominika Nowak Weronika B¹k Karolina | 98 99 99 98 98 98 | Jordan Kraków Pi¹tka Kraków MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jasieñ Sucha Beskidzka | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 49.61 48.98 48.22 48.76 49.57 49.82 |
Seria 5 z 8, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kucharzyk Joanna Dryja Alicja Kozio³ ¯aklina Œlêczkowska Weronika Banaœ Monika Micha³owska Wiktoria | 99 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Unia Tarnów Kmita Zabierzów Karol Wadowice Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 47.90 47.65 47.50 47.60 47.79 48.21 |
Seria 6 z 8, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Bednarz Aleksandra Leszczyñska Klaudia Julia Wenc Katarzyna Ignacyk Julia Pyrlik Paulina Kinczkowska Kaja | 98 99 99 99 99 98 | CKiS Skawina Fala Niepo³omice MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. CKiS Skawina CKiS Skawina Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 47.21 46.36 46.32 46.32 46.54 47.50 |
Seria 7 z 8, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Ogieg³o Dominika Lesiak Aleksandra Pankowska Wiktoria Œwiderska Wiktoria Lipowska Maria Gawlik Kinga | 98 99 98 99 98 98 | Karol Wadowice Jordan Kraków CKiS Skawina P³ywak Bochnia Kmita Zabierzów MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 45.45 45.01 44.32 45.00 45.40 46.00 |
Seria 8 z 8, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Gruca Nina Radoñ Sonia Kozik Anna Widomska Katarzyna Pisznot Ma³gorzata Ruga³a Anna | 98 98 98 98 98 98 | CKiS Skawina Jordan Kraków P³ywak Bochnia STP Nowy S¹cz Jordan Kraków P³ywak Bochnia | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 42.32 42.11 40.00 42.00 42.20 42.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 27.3.2010 - 10:40 | Ch³opców, 50m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Stawowczyk Marcin Szulikowski Patryk Sowiñski Kacper Rusek Dariusz Paw³owski Oskar Czub Dominik | 99 99 99 98 99 99 | Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Fala Niepo³omice Jordan Kraków Korona Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | NT NT 1:01.21 NT NT NT |
Seria 2 z 8, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Przygoñski Damian Leœniewski Krzysztof Lachowski Karol Klêba £ukasz Duda Maciej Ogórek Maciej | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Fala Niepo³omice Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 58.00 56.01 55.00 56.00 56.84 59.60 |
Seria 3 z 8, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Dorosz Tomasz Gil Kamil Korus Konrad Pochopieñ Stanis³aw Schnetzer Kacper Maækowski Dariusz | 99 99 99 98 98 99 | MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Jordan Kraków MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Jasieñ Sucha Beskidzka Jasieñ Sucha Beskidzka Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 53.20 51.15 50.12 50.76 51.34 54.46 |
Seria 4 z 8, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Sobelga Hubert Pi¹tkiewicz Tomasz Krupnik Szymon Twardy Filip Ruciñski Wiktor Styrna Piotr | 99 99 99 99 99 98 | Fala Niepo³omice Pi¹tka Kraków CKiS Skawina Pi¹tka Kraków Unia Tarnów Korona Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 49.67 49.00 48.73 49.00 49.00 50.00 |
Seria 5 z 8, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Godek Pawe³ Drozdowicz-Nita Karol Majewski Maciej Szczepaniak Pawe³ Tekieli Jakub Dzierwa Jerzy | 99 99 99 99 99 99 | Ósemka Oœwiêcim SwimArt Myœlenice UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 48.50 48.28 48.00 48.05 48.44 48.50 |
Seria 6 z 8, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Bro¿yna Robert Zbro¿ek Rados³aw Klimczak Marcina Wojnar Mateusz Marecik Arkadiusz Krasoñ Oskar | 98 99 99 99 99 98 | UKS SP 8 Chrzanów CKiS Skawina Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków Fala Niepo³omice Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 48.00 47.34 47.00 47.00 47.69 48.00 |
Seria 7 z 8, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Ryœ Jakub Podkowa Kamil Golemo Micha³ Pêpek Tomek Koprynia Tomasz Œwierczek Kamil | 99 99 98 99 99 99 | Kmita Zabierzów Fala Niepo³omice MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Jordan Kraków Kmita Zabierzów MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 46.56 46.07 44.65 45.75 46.50 46.87 |
Seria 8 z 8, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Buczek Antoni Kuznoczka Juri Ksi¹¿ek Ignacy Konicki Dawid Staniszewski Micha³ Le¿oñ Wojciech | 98 98 98 98 98 98 | CKiS Skawina Kmita Zabierzów Jordan Kraków STP Nowy S¹cz Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 44.32 43.23 39.78 43.11 43.61 44.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 27.3.2010 - 10:55 | Dziewcz¹t, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Plekan Agnieszka Natonek Justyna Sikora Adrianna Biernat Aleksandra Czuba Alicja Janulewicz Alicja | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Korona Kraków Karol Wadowice Korona Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 57.01 55.80 53.77 54.63 56.28 57.04 |
Seria 2 z 10, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Filiks Tamara Kumorek Klaudia Wenc Katarzyna Wdówka Olga Wajda Aleksandra Zapart Zuzanna | 99 99 99 99 98 99 | Fala Niepo³omice Unia Tarnów MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. UKS SP 8 Chrzanów Korona Kraków Korona Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 52.47 51.00 49.99 51.00 51.31 53.45 |
Seria 3 z 10, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | K³osowska Olivia Dobrowolska Barbara Szostak Agnieszka Kawiecka Marta Forystek Michalina £opata Weronika | 99 98 98 99 99 99 | MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Korona Kraków Aquarius Myœlenice Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 49.45 48.81 47.67 48.18 49.00 49.50 |
Seria 4 z 10, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Chwa³ek Patrycja Urzêdowska Natalia Lasek Dagmara Jaszek Aleksandra ¯ukowska Natalia Kuczek Karolina | 99 99 98 99 99 99 | MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Jasieñ Sucha Beskidzka Jasieñ Sucha Beskidzka Jasieñ Sucha Beskidzka Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 47.39 46.70 46.53 46.54 47.13 47.50 |
Seria 5 z 10, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Dybowska Anna Nêdza Adrianna Banaœ Monika Klimczak Kamila W¹tek Anna D¹browa Zuzanna | 99 98 98 99 98 99 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Karol Wadowice Jordan Kraków Aquarius Myœlenice Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 46.30 46.23 45.77 46.00 46.29 46.50 |
Seria 6 z 10, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Jangrot Angelika Grela Karolina Dryja Alicja Kinczkowska Dominika Ogieg³o Dominika Zieliñska Anna | 99 99 98 98 98 99 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Karol Wadowice Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 45.72 45.50 45.23 45.44 45.57 45.76 |
Seria 7 z 10, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Str¹czyñska Martyna Lipiarska Zofia B¹k Karolina Kucharzyk Joanna Rogowska Angelika B¹k Katrzyna | 99 99 98 99 99 99 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jasieñ Sucha Beskidzka Jordan Kraków Jordan Kraków Jasieñ Sucha Beskidzka | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 45.13 45.00 44.82 45.00 45.10 45.22 |
Seria 8 z 10, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Janda Aleksandra Jankowska Justyna ¯mudzka Aleksandra Niemiec Adrianna Pa³ys Helena Micha³owska Wiktoria | 99 99 99 99 99 98 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 44.50 44.30 43.12 43.94 44.40 44.65 |
Seria 9 z 10, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Œlaga Joanna Zamachowska Wiktoria Korzonek Urszula Jarzyna Julia Warjan Karolina Surdziel Zofia | 98 98 98 98 99 99 | Ósemka Oœwiêcim Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 42.00 41.30 41.20 41.22 41.42 42.10 |
Seria 10 z 10, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Skrzypek Malwina Kozik Anna Pisznot Ma³gorzata W¹tor Karolina Grz¹dziel Natalia Ruga³a Anna | 98 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków P³ywak Bochnia Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków P³ywak Bochnia | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 40.40 36.50 35.10 35.64 40.14 41.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 27.3.2010 - 11:15 | Ch³opców, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 11:15 |
2 3 4 5 | Paw³owski Oskar G¹siorek Krzysztof Duda Maciej Stawowczyk Marcin | 99 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Fala Niepo³omice Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL | NT 55.40 55.86 NT |
Seria 2 z 9, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Czub Dominik PI¹tek Micha³ Leœniewski Krzysztof Klêba £ukasz Proszek Maciej Ogórek Maciej | 99 99 99 99 99 99 | Korona Kraków Korona Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 54.20 52.10 50.00 50.50 52.38 55.00 |
Seria 3 z 9, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Giejdasz Piotr Ludwa £ukasz Wójtowicz Maciej Schnetzer Kacper Dorosz Tomasz Wymaza³a Szymon | 99 99 98 98 99 99 | Fala Niepo³omice Jordan Kraków Jordan Kraków Jasieñ Sucha Beskidzka MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Gabi Proszówki | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 49.90 49.00 48.71 48.76 49.29 49.94 |
Seria 4 z 9, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Tekieli Jakub Smoter Sebastian Styrna Piotr Jêkot Micha³ Lachowski Karol Starowicz Marek | 99 98 98 99 99 99 | Jordan Kraków Gabi Proszówki Korona Kraków Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim Aquarius Myœlenice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 48.16 47.78 47.46 47.50 48.00 48.28 |
Seria 5 z 9, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Pochopieñ Stanis³aw Mikos Micha³ Marzec Kamil K³osiñski Kamil Krasoñ Oskar Maækowski Dariusz | 98 98 98 99 98 99 | Jasieñ Sucha Beskidzka Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 46.54 46.00 45.01 45.56 46.00 47.00 |
Seria 6 z 9, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Pietka Marcin Ryœ Jakub Leœ Filip Domiñski Karol Koprynia Tomasz Szlachcic Wojciech | 99 99 98 99 99 98 | Korona Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Jordan Kraków Kmita Zabierzów Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 44.76 44.13 43.23 44.09 44.50 45.00 |
Seria 7 z 9, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Muniak Oskar Walawski Jan GwóŸdŸ Jan Mazur Dominik Noworyta Dawid Kolanowski Wiktor | 99 98 99 99 98 99 | Pi¹tka Kraków Fala Niepo³omice UKS SP 8 Chrzanów Kmita Zabierzów Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 43.00 42.61 42.00 42.59 43.00 43.16 |
Seria 8 z 9, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Podwika Kamil Feuer Micha³ Maci¹g Piotr Bar Bart³omiej Szulikowski Patryk Stêpieñ Marek | 99 98 99 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Pi¹tka Kraków STP Nowy S¹cz UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 41.04 41.00 40.00 40.21 41.00 41.04 |
Seria 9 z 9, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Pancerz Piotr D¹browski Jakub Gulis Bartosz Batko Igor Mrugalski Kamil Dudziak Wiktor | 99 98 98 98 98 99 | UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Fala Niepo³omice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 39.50 39.09 38.00 39.06 39.49 39.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 27.3.2010 - 11:30 | Dziewcz¹t, 200m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:30 |
2 3 4 | Pyrlik Paulina Bednarz Aleksandra Ignacyk Julia | 99 98 99 | CKiS Skawina CKiS Skawina CKiS Skawina | MAL MAL MAL | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Lipowska Maria Palka Maria Kowalewska Karolina Góralczyk Anna Jarzyna Julia ¯ukowska Natalia | 98 99 98 99 98 99 | Kmita Zabierzów Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | NT 3:19.50 3:15.00 3:18.00 NT NT |
Seria 3 z 5, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Zagrodnik Alicja Wójtowicz Anna Balon Natalia Gawe³ Aleksandra Sudek Aleksandra Chudaszek Angelika | 99 99 99 99 99 98 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 3:12.00 3:10.00 3:01.00 3:05.00 3:10.66 3:12.00 |
Seria 4 z 5, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Kinczkowska Kaja Gruca Nina Jamro¿y Kinga Pankowska Wiktoria Grabczyñska Agnieszka Œreniawska Gabriela | 98 98 98 98 98 98 | Kmita Zabierzów CKiS Skawina Jordan Kraków CKiS Skawina Unia Tarnów Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 2:56.50 2:50.32 2:50.08 2:50.23 2:52.00 2:58.00 |
Seria 5 z 5, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Borowczyk Patrycja Ocylok Dominika Kozio³ ¯aklina Mielczarek Anna Korzonek Urszula Klaper Natalia | 98 98 98 98 98 98 | Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim Unia Tarnów Jordan Kraków Kmita Zabierzów Unia Tarnów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 2:49.00 2:36.50 2:30.50 2:35.00 2:47.30 2:49.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 27.3.2010 - 11:50 | Ch³opców, 200m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:50 |
2 3 4 | Szczepaniak Pawe³ Gil Kamil Kolba Konrad | 99 99 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 11:55 |
1 2 3 4 5 | Buczek Antoni Bartela Filip Krupnik Szymon Batko Igor Sawera Krystian | 98 98 99 98 98 | CKiS Skawina UKS SP 8 Chrzanów CKiS Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 12:00 |
1 2 3 4 5 6 | Szklarczyk Mi³osz Jêkot Micha³ Ruciñski Wiktor Marzec Kamil £obodziñski Dawid Zbro¿ek Rados³aw | 99 99 99 98 99 99 | Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim Unia Tarnów Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim CKiS Skawina | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 3:30.00 3:25.00 3:15.00 3:15.00 3:30.00 NT |
Seria 4 z 6, 12:00 |
1 2 3 4 5 6 | Wojtaszewski Oskar ¯urek Ernest Kornaus Norbert Drozdowicz-Nita Karol Brodowski Krystian Domiñski Karol | 99 98 98 99 99 99 | UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Unia Tarnów SwimArt Myœlenice Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 3:05.00 2:55.00 2:52.00 2:52.27 3:05.00 3:05.00 |
Seria 5 z 6, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Szwed Adrian Goleniec Kamil Goliñski Oskar Pulkowski Mateusz Juszczyk Oskar Ciastoñ Sebastian | 98 99 98 98 98 99 | Unia Tarnów Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 2:46.00 2:45.00 2:42.76 2:45.00 2:45.00 2:50.00 |
Seria 6 z 6, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 | Cempel Oskar Ho³da Karol Piwowarski Grzegorz Jarmu³a Mi³osz Noworyta Dawid Konicki Konrad | 99 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Unia Tarnów Unia Tarnów Unia Tarnów Ósemka Oœwiêcim STP Nowy S¹cz | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 2:40.00 2:38.00 2:28.00 2:29.00 2:40.00 2:41.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 27.3.2010 - 12:15 | Dziewcz¹t, 100m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 | Dybowska Anna Wajda Aleksandra Nêdza Adrianna Biernat Aleksandra Grela Karolina Radoñ Sonia | 99 98 98 99 99 98 | Jordan Kraków Korona Kraków Kmita Zabierzów Korona Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 | Dobrowolska Barbara Klimczak Kamila Bylica Wiktoria Niemiec Adrianna Kawiecka Marta Skrzypek Malwina | 98 99 99 99 99 98 | Korona Kraków Jordan Kraków Pi¹tka Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | NT 1:55.00 1:50.00 1:52.60 1:59.16 NT |
Seria 3 z 5, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | Urzêdowska Natalia W¹tek Anna Jangrot Angelika Janda Aleksandra ¯mudzka Aleksandra Forystek Michalina | 99 98 99 99 99 99 | Jasieñ Sucha Beskidzka Aquarius Myœlenice Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:48.20 1:48.03 1:47.65 1:48.00 1:48.16 1:49.00 |
Seria 4 z 5, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 | Stañczyk Edyta Ciszewska Kamila Kwiatkowska Klementyna Pitala Dominika Szostak Agnieszka Góralczyk Anna | 98 99 98 99 98 99 | Ósemka Oœwiêcim UKS SP 8 Chrzanów Ósemka Oœwiêcim Pi¹tka Kraków Aquarius Myœlenice Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:45.00 1:44.00 1:42.00 1:43.00 1:44.71 1:45.70 |
Seria 5 z 5, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 | Wcis³o Karolina Widomska Katarzyna Teul Patrycja Maœlany Katarzyna Jamro¿y Kinga Nowak Weronika | 98 98 98 98 98 98 | Aquarius Myœlenice STP Nowy S¹cz Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:35.69 1:34.11 1:30.00 1:32.00 1:34.50 1:39.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 27.3.2010 - 12:30 | Ch³opców, 100m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 12:30 |
1 2 3 4 5 | PI¹tek Micha³ Pietka Marcin Bro¿yna Robert Kolba Konrad Rusek Dariusz | 99 99 98 98 98 | Korona Kraków Korona Kraków UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Fala Niepo³omice | MAL MAL MAL MAL MAL | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Smoter Sebastian Zaborowski Kamil Majewski Maciej Podkowa Kamil Pi¹tkiewicz Tomasz Ludwa £ukasz | 98 98 99 99 99 99 | Gabi Proszówki Ósemka Oœwiêcim UKS SP 8 Chrzanów Fala Niepo³omice Pi¹tka Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:56.03 1:49.00 1:45.00 1:48.72 1:49.00 1:59.00 |
Seria 3 z 5, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 | Twardy Filip Drzystek Miko³aj Mikos Micha³ K³osiñski Kamil Wojnar Mateusz Klimczak Marcina | 99 99 98 99 99 99 | Pi¹tka Kraków Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Pi¹tka Kraków Pi¹tka Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:45.00 1:44.00 1:43.00 1:43.24 1:45.00 1:45.00 |
Seria 4 z 5, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 | Pêpek Tomek Szlachcic Wojciech Szwed Adrian Konicki Dawid Le¿oñ Wojciech Krulikowski Maciej | 99 98 98 98 98 99 | Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Unia Tarnów STP Nowy S¹cz Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:40.94 1:39.00 1:38.00 1:38.11 1:40.26 1:41.50 |
Seria 5 z 5, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Staniszewski Micha³ Stasik Arkadiusz Ksi¹¿ek Ignacy Ho³da Karol K³apa Filip Kornaus Norbert | 98 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów Ósemka Oœwiêcim Unia Tarnów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:35.36 1:32.00 1:31.36 1:32.00 1:35.00 1:37.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 27.3.2010 - 12:40 | Dziewcz¹t, 50m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:40 |
2 3 4 | Wdówka Olga Palka Maria Janus Karolina | 99 99 99 | UKS SP 8 Chrzanów Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL | 54.00 48.00 48.00 |
Seria 2 z 2, 12:45 |
2 3 4 5 | Wójtowicz Anna Œwiderska Wiktoria Gawe³ Aleksandra Waryan Karolina | 99 99 99 99 | Jordan Kraków P³ywak Bochnia Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL | 45.00 39.00 45.00 46.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 27.3.2010 - 12:45 | Ch³opców, 50m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 12:45 |
2 3 4 | Stec Kacper Wymaza³a Szymon Sobelga Hubert | 99 99 99 | Kmita Zabierzów Gabi Proszówki Fala Niepo³omice | MAL MAL MAL | NT 53.18 NT |
Seria 2 z 3, 12:50 |
2 3 4 5 | Marecik Arkadiusz Dudziak Wiktor Pancerz Piotr Szklarczyk Mi³osz | 99 99 99 99 | Fala Niepo³omice Fala Niepo³omice UKS SP 8 Chrzanów Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL | 46.50 45.41 46.00 52.00 |
Seria 3 z 3, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 | Krulikowski Maciej Maci¹g Piotr Ciastoñ Sebastian Cempel Oskar Wojtaszewski Oskar Godek Pawe³ | 99 99 99 99 99 99 | Ósemka Oœwiêcim Pi¹tka Kraków UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 43.00 43.00 39.80 40.70 43.00 43.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 27.3.2010 - 12:50 | Dziewcz¹t, 100m motylkowy | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:50 |
2 3 4 | Chudaszek Angelika Makocka Ma³gorzata Konrad Monika | 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL | 1:45.00 1:35.00 1:38.00 |
Seria 2 z 2, 12:55 |
1 2 3 4 5 | Œreniawska Gabriela Lesiak Agnieszka ¯mudka Anna Kurowska Wanda Kopp Nikoletta | 98 98 98 98 98 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Aquarius Myœlenice | MAL MAL MAL MAL MAL | 1:34.00 1:29.28 1:25.00 1:25.00 1:31.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 27.3.2010 - 13:00 | Ch³opców, 100m motylkowy | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 13:00 |
1 2 3 4 5 6 | Wo³ek Kamil Pulkowski Mateusz K³apa Filip Tyrka Krzysztof Kuleta Jakub Kuznoczka Juri | 98 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:36.37 1:30.00 1:28.00 1:28.00 1:35.00 1:37.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 27.3.2010 - 13:00 | Dziewcz¹t, 200m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 13:00 |
1 2 3 4 5 6 | Kuczek Karolina Waryan Karolina Klaper Natalia Konrad Monika Janus Karolina Str¹czyñska Martyna | 99 99 98 98 99 99 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Unia Tarnów Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 3:35.00 3:23.60 3:10.00 3:15.00 3:30.00 NT |
Seria 2 z 2, 13:05 |
1 2 3 4 5 6 | Makocka Ma³gorzata Mielczarek Anna W¹tor Karolina Kurowska Wanda Ocylok Dominika Œlêczkowska Weronika | 98 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 3:00.00 2:48.00 2:47.16 2:48.00 2:58.45 3:02.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 27.3.2010 - 13:10 | Ch³opców, 200m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 13:10 |
2 3 4 | Kolanowski Wiktor Przygoñski Damian GwóŸdŸ Jan | 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów | MAL MAL MAL | NT 3:22.00 3:25.00 |
Seria 2 z 3, 13:15 |
2 3 4 5 | Bar Bart³omiej Podwika Kamil ¯urek Ernest D¹browski Jakub | 99 99 98 98 | STP Nowy S¹cz Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL | 3:13.11 3:05.16 3:10.00 3:20.14 |
Seria 3 z 3, 13:20 |
1 2 3 4 5 6 | Juszczyk Oskar Gulis Bartosz Sawera Krystian Piwowarski Grzegorz Konicki Konrad Feuer Micha³ | 98 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów STP Nowy S¹cz Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 2:56.00 2:52.00 2:44.68 2:49.00 2:53.11 3:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 27.3.2010 - 13:25 | Dziewcz¹t, 100m zmienny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 13:25 |
1 2 3 4 5 | Jankowska Justyna Batko Aleksandra Zieliñska Anna Surdziel Zofia Pa³ys Helena | 99 99 99 99 99 | Kmita Zabierzów UKS SP 8 Chrzanów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 13:25 |
1 2 3 4 5 6 | Sikora Adrianna Ciszewska Kamila Zagrodnik Alicja Kowalewska Karolina £opata Weronika Filiks Tamara | 99 99 99 98 99 99 | Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Fala Niepo³omice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:51.78 1:45.00 1:43.00 1:45.00 1:50.00 NT |
Seria 3 z 5, 13:30 |
1 2 3 4 5 6 | Rogowska Angelika Gawlik Kinga Kwiatkowska Klementyna Œlaga Joanna Warjan Karolina Stañczyk Edyta | 99 98 98 98 99 98 | Jordan Kraków MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:40.79 1:39.78 1:38.00 1:39.00 1:40.54 1:42.00 |
Seria 4 z 5, 13:30 |
1 2 3 4 5 6 | Balon Natalia Leszczyñska Klaudia Julia Wcis³o Karolina Grabczyñska Agnieszka Zamachowska Wiktoria Lesiak Aleksandra | 99 99 98 98 98 99 | Ósemka Oœwiêcim Fala Niepo³omice Aquarius Myœlenice Unia Tarnów Kmita Zabierzów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:36.00 1:31.43 1:26.78 1:28.00 1:32.23 1:37.90 |
Seria 5 z 5, 13:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kopp Nikoletta Teul Patrycja Lesiak Agnieszka Maœlany Katarzyna ¯mudka Anna Borowczyk Patrycja | 98 98 98 98 98 98 | Aquarius Myœlenice Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:24.94 1:23.00 1:20.56 1:22.00 1:24.00 1:26.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 27.3.2010 - 13:35 | Ch³opców, 100m zmienny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 13:35 |
2 3 4 | Wójtowicz Maciej G¹siorek Krzysztof Bartela Filip | 98 99 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów | MAL MAL MAL | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 13:40 |
1 2 3 4 5 6 | Proszek Maciej Starowicz Marek £obodziñski Dawid Korus Konrad Sowiñski Kacper Giejdasz Piotr | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Aquarius Myœlenice Ósemka Oœwiêcim MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Jordan Kraków Fala Niepo³omice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:50.46 1:46.22 1:45.00 1:45.00 1:49.00 1:57.35 |
Seria 3 z 5, 13:40 |
1 2 3 4 5 6 | Zaborowski Kamil Dzierwa Jerzy Leœ Filip Golemo Micha³ Stec Kacper Drzystek Miko³aj | 98 99 98 98 99 99 | Ósemka Oœwiêcim UKS SP 8 Chrzanów Kmita Zabierzów MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. Kmita Zabierzów Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:42.00 1:37.00 1:36.50 1:36.88 1:39.87 1:44.50 |
Seria 4 z 5, 13:45 |
1 2 3 4 5 6 | Kuleta Jakub Goleniec Kamil Stêpieñ Marek Brodowski Krystian Walawski Jan Œwierczek Kamil | 98 99 99 99 98 99 | Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Fala Niepo³omice MLKS MGOSiR D¹browa Tarn. | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:34.00 1:32.50 1:30.90 1:32.38 1:33.16 1:35.12 |
Seria 5 z 5, 13:45 |
1 2 3 4 5 6 | Stasik Arkadiusz Mrugalski Kamil Jarmu³a Mi³osz Tyrka Krzysztof Wo³ek Kamil Goliñski Oskar | 98 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:25.00 1:23.27 1:18.50 1:23.00 1:23.70 1:30.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 27.3.2010 - 13:50 | Dziewcz¹t, 4 x 100m zmienny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1, 13:50 |
1 | Kmita Zabierzów | Kmita Zabierzów | MAL | NT |
2 | Ósemka Oœwiêcim 11lat | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 6:40.00 |
Janus Karolina, Góralczyk Anna, Balon Natalia, Zagrodnik Alicja |
3 | Jordan Kraków | Jordan Kraków | MAL | 5:30.00 |
Mielczarek Anna, Kurowska Wanda, Teul Patrycja, Makocka Ma³gorzata |
4 | Ósemka Oœwiêcim 12lat | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 5:35.00 |
5 | MKS Jordan Kraków SP 156 | Jordan Kraków | MAL | 6:41.00 |
6 | Jordan 98/SP75 | Jordan Kraków | MAL | NT |
W¹tor Karolina, Jamro¿y Kinga, Lesiak Agnieszka, Radoñ Sonia |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 27.3.2010 - 14:00 | Ch³opców, 4 x 100m zmienny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 14:00 |
2 | Jordan 98/SP75 | Jordan Kraków | MAL | NT |
Sawera Krystian, Ksi¹¿ek Ignacy, Goliñski Oskar, Mrugalski Kamil |
3 | Kmita Zabierzów | Kmita Zabierzów | MAL | NT |
4 | UKS SP 8 Chrzanów | UKS SP 8 Chrzanów | MAL | NT |
Pancerz Piotr, Majewski Maciej, Ciastoñ Sebastian, Wojtaszewski Oskar |
Seria 2 z 2, 14:05 |
1 | Unia Tarnów | Unia Tarnów | MAL | 6:33.50 |
Piwowarski Grzegorz, Ho³da Karol, Jarmu³a Mi³osz, Szwed Adrian |
2 | Ósemka oœwiêcim 12lat | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 6:00.00 |
3 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | MAL | 5:35.00 |
Gulis Bartosz, Tyrka Krzysztof, Stasik Arkadiusz, Pulkowski Mateusz |
4 | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | MAL | 5:45.00 |
Feuer Micha³, Kuleta Jakub, ¯urek Ernest, Juszczyk Oskar |
5 | MKS Jordan Kraków SP 156 | Jordan Kraków | MAL | 6:11.55 |
6 | Ósemka Oœwiêcim 11lat | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 6:37.50 |
Krulikowski Maciej, Szklarczyk Mi³osz, Godek Pawe³, Goleniec Kamil |
Obs³uga zawodów: SMS SwimArt Myœlenice . . | www.swimart.pl . . | swimart@op.pl . . |