Liga Dzieci II runda £ód¼, 9.4.2010 |
Konkurencja 1 2010-04-09 | Dziewcz±t, 100m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
1 2 3 | Kapruziak Iga SATKIEWICZ JAGODA Kawczyñska Agnieszka | 99 99 99 | MUKS Wiking Tomaszów MKS Trójka £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 1:56.20 1:50.00 1:55.88 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 | Oleksiejczuk Laura Miko³ajczyk Weronika PAWLAK MARTA B±k Adrianna | 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów UKS SP 149 £ód¼ | 1:48.63 1:42.34 1:45.00 1:48.63 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 | PANEK KATARZYNA Ait Hadi Lidia Paw³owska Inga Stadnicka Olga | 99 99 99 99 | TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 1:40.60 1:38.18 1:40.11 1:42.00 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 | MALARA ANNA KNYCHALSKA MAJA £YSAKOWSKA Aleksadra Piotrowska Kinga | 99 99 99 99 | UKS SP 19 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 1:36.40 1:33.07 1:33.50 1:37.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 | Rêkorajska Patrycja Krzy¿anowska Nikol U£AÑSKA EMILIA MI¦KIEWICZ ZUZANNA | 99 99 99 99 | UKS Delfin Piotrków Tryb. MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:30.00 1:30.00 1:30.00 1:31.77 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 | HERMANOWICZ KINGA HANDKE KAMILA Krakowska Julia SZEWCZYK MARTYNA | 99 99 99 99 | TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:28.30 1:25.30 1:28.20 1:29.70 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 | JAGÓRA NATALIA RZEPCZYÑSKA Patrycja KRÓL KLAUDIA HY¯A KAROLINA | 99 99 99 99 | TP Olimpijczyk Aleksandrów EKS Skra Be³chatów UKS SP 19 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:22.30 1:20.13 1:22.08 1:23.40 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 | Król Oliwia RADOMSKA SANDRA RZOÑCA PATRYCJA Zrobek Natalia | 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 5 Konstantynów UKS SP 149 £ód¼ | 1:16.52 1:15.77 1:16.50 1:18.23 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 | £ugowska Oliwia NIESZPOREK WIKTORIA NIED¬WIECKA KATARZYNA MAJTCZAK PAULINA | 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:14.87 1:12.77 1:14.77 1:15.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2010-04-09 | Ch³opców, 100m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13 |
1 2 3 | PACZKOWSKI JAKUB Lisowski Krzysztof MIKO£AJCZYK GRZEGORZ | 99 99 99 | UKS SP 19 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 1:56.05 1:50.28 1:50.42 |
Seria 2 z 13 |
1 2 3 4 | Wich Micha³ Woszczyk Remigiusz Bartosiak Kacper Baranowski Filip | 99 99 99 99 | SKS 137 Delfin £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:45.00 1:40.60 1:42.50 1:45.67 |
Seria 3 z 13 |
1 2 3 4 | TUREK BARTOSZ Gelbert Kacper Wawrzyniak Przemys³aw KUBIAK KASPER | 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:37.77 1:36.26 1:37.50 1:38.00 |
Seria 4 z 13 |
1 2 3 4 | Starczewski Jakub W¡GROWSKI JAKUB OGRODOWCZYK NORBERT KAFTAN ADAM | 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS SP 19 £ód¼ | 1:35.67 1:35.07 1:35.40 1:36.09 |
Seria 5 z 13 |
1 2 3 4 | Karpiak Marcel GOCEK IGNACY Jedyñski Norbert FOMAIDIS FILIP | 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:33.45 1:32.07 1:33.00 1:33.77 |
Seria 6 z 13 |
1 2 3 4 | Smu¿yñski Damian Og³uszka Kuba JANICKI JAKUB Melon Tomasz | 99 99 99 99 | UKS Wiking Radomsko MUKS Wiking Tomaszów TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice | 1:30.88 1:30.20 1:30.70 1:32.00 |
Seria 7 z 13 |
1 2 3 4 | Matysiak Bartek Dziubecki Aleksander Skrzypiñski Micha³ Bogusz Adam | 99 99 99 99 | UKS NAWA Skierniewice UKS Delfin Piotrków Tryb. UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ | 1:29.00 1:29.00 1:29.00 1:30.00 |
Seria 8 z 13 |
1 2 3 4 | Bernacik Piotr KWA¦NIEWSKI JAN Krawczyk Pawe³ Bystrzycki Ernest | 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MUKS Wiking Tomaszów | 1:28.32 1:27.87 1:28.00 1:28.60 |
Seria 9 z 13 |
1 2 3 4 | Justyna Dawid Jab³oñski Karol £uczyñski Kacper Wojciechowski Filip | 99 99 99 99 | MUKS Wiking Tomaszów UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:26.60 1:25.00 1:25.65 1:26.78 |
Seria 10 z 13 |
1 2 3 4 | Tomczak Dominik Mo¶cicki Jakub Rzepecki Patryk Furmaniak Bartosz | 99 99 99 99 | UKS SP 19 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MUKS Wiking Tomaszów UKS SP 19 £ód¼ | 1:24.28 1:22.34 1:22.90 1:24.87 |
Seria 11 z 13 |
1 2 3 4 | RZEPKOWSKI FILIP BARAÑCZYK MICHA£? Dêbski Szymon Stelmaszczyk Kornel | 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS Wiking Radomsko | 1:20.07 1:19.77 1:20.00 1:21.23 |
Seria 12 z 13 |
1 2 3 4 | TWARDOWSKI MATEUSZ Kaniewski Maciej NOWAKOWSKI KASPER Krzemiñski Piotr | 99 99 99 99 | TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS Delfin Piotrków Tryb. UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 1:18.03 1:12.55 1:17.07 1:18.70 |
Seria 13 z 13 |
1 2 3 4 | W±growski Marcel PARZYNOWSKI WOJCIECH Dudek Julian CUKANOW MICHA£ | 99 99 99 99 | SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:10.00 1:07.77 1:10.00 1:11.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2010-04-09 | Dziewcz±t, 200m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 | £YSAKOWSKA Aleksadra Jarmu¿ Oliwia Tomañska Wiktoria PAWLAK MARTA | 99 99 99 99 | UKS SP 19 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 3:30.30 3:24.24 3:30.17 4:00.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 | Wiercioch Natalia KNYCHALSKA KAROLINA KRÓL KLAUDIA Puchalska Kamila | 99 99 99 99 | UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 3:15.00 3:12.07 3:12.44 3:20.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 | RZEPCZYÑSKA Patrycja MAJTCZAK PAULINA PIECHOTA PAULINA Gajda Aleksandra | 99 99 99 99 | EKS Skra Be³chatów UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 3:04.20 2:52.07 2:52.07 3:11.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2010-04-09 | Ch³opców, 200m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 | TUREK BARTOSZ Starczewski Jakub Lisowski Krzysztof PACZKOWSKI JAKUB | 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ | 3:47.77 3:45.67 3:46.26 4:40.60 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 | W¡GROWSKI JAKUB Og³uszka Kuba Kowalczyk Piotr FOMAIDIS FILIP | 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ MUKS Wiking Tomaszów MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 3:30.07 3:28.80 3:30.00 3:35.77 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 | Dziubecki Aleksander KO£ODZIEJCZYK KRZYSZTOF Mo¶cicki Jakub Tomczak Dominik | 99 99 99 99 | UKS Delfin Piotrków Tryb. TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ | 3:26.00 3:20.50 3:25.64 3:28.10 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 | Rzepecki Patryk Rze¿nicki Jakub Skrzypiñski Micha³ Byczyñski Cezary | 99 99 99 99 | MUKS Wiking Tomaszów SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS SP 149 £ód¼ | 3:18.60 3:15.00 3:18.00 3:20.18 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 | Dukowski Hubert Gogulski Damian Matysiak Bartek ZI¡BKA PIOTR | 99 99 99 99 | SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów | 3:10.00 3:07.90 3:10.00 3:10.90 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 | Michalak Bartosz PARZYNOWSKI WOJCIECH NOWAKOWSKI KASPER GACA £?UKASZ | 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 3:05.12 2:45.07 3:03.77 3:07.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2010-04-09 | Dziewcz±t, 100m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 | Stadnicka Olga SATKIEWICZ JAGODA | 99 99 | UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ | 2:10.00 2:10.45 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 | Kolczyñska Oliwia PANEK KATARZYNA MALARA ANNA | 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS SP 19 £ód¼ | 1:58.88 1:55.60 1:56.56 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 | Kapruziak Iga Oleksiejczuk Laura Puchalska Kamila Paw³owska Inga | 99 99 99 99 | MUKS Wiking Tomaszów UKS SP 149 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS SP 19 £ód¼ | 1:54.20 1:52.18 1:53.00 1:54.80 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 | KOWALSKA BLANKA Krakowska Julia BER£OWSKA Barbara Sieroñ Alina | 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ EKS Skra Be³chatów SKS 137 Delfin £ód¼ | 1:50.07 1:47.10 1:47.56 1:51.90 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 | ZAWADZKA ZUZANNA HERMANOWICZ KINGA ADAMUS PATRYCJA SZEWCZYK MARTYNA | 99 99 99 99 | SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:46.00 1:45.70 1:46.00 1:46.50 |
Seria 6 z 7 |
2 3 4 | NOWAKOWSKA NATALIA Kujawa Julia Paciorkiewicz Ola | 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:37.07 1:42.34 1:44.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 | MICHA£OWSKA MARTYNA RADOMSKA SANDRA Redner Sandra Nykiel Cyntia | 99 99 99 99 | UKS 5 Konstantynów UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:31.50 1:29.07 1:31.21 1:35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2010-04-09 | Ch³opców, 100m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 | Kêdzierski Igor Baranowski Filip | 99 99 | SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 2:09.50 2:10.45 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 | Wich Micha³ Justyna Dawid KUBIAK KASPER | 99 99 99 | SKS 137 Delfin £ód¼ MUKS Wiking Tomaszów TP Olimpijczyk Aleksandrów | 2:01.20 1:58.20 1:58.30 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 | Rze¿nicki Jakub Krawczyk Pawe³ Melon Tomasz MIKO£AJCZYK GRZEGORZ | 99 99 99 99 | SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice UKS SP 149 £ód¼ | 1:50.00 1:50.00 1:50.00 1:56.63 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 | KALINA TOBIASZ Wawrzyniak Przemys³aw Gelbert Kacper Bogusz Adam | 99 99 99 99 | TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS 137 Delfin £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:47.40 1:46.10 1:46.38 1:49.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 | Antczak Wojciech KAFTAN ADAM Kowalczyk Piotr BARAÑCZYK MICHA£? | 99 99 99 99 | SKS 137 Delfin £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:43.50 1:41.50 1:43.45 1:43.77 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 | PACAY MIKO£AJ Kamiñski Piotr Wojciechowski Filip Smu¿yñski Damian | 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS Wiking Radomsko | 1:40.07 1:36.00 1:37.67 1:40.34 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 | Kaniewski Maciej KAWKA ADAM Turkowski Mateusz PASZKUÆ MATEUSZ | 99 99 99 99 | UKS Delfin Piotrków Tryb. TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS SP 149 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:31.00 1:28.30 1:30.98 1:35.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2010-04-09 | Dziewcz±t, 50m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 | Miko³ajczyk Weronika MI¦KIEWICZ ZUZANNA Piotrowska Kinga BER£OWSKA Barbara | 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ EKS Skra Be³chatów | 48.79 47.07 48.50 50.86 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 | Krzy¿anowska Nikol HY¯A KAROLINA HANDKE KAMILA Sieroñ Alina | 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS 137 Delfin £ód¼ | 45.67 41.20 41.20 45.90 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 | Maci±¿ek Karolina Zrobek Natalia Król Oliwia JAGÓRA NATALIA | 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 38.96 38.12 38.34 39.70 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 | BECHERKA KAMILA NOWAKOWSKA NATALIA NIED¬WIECKA KATARZYNA £ugowska Oliwia | 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 37.07 35.77 36.77 37.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2010-04-09 | Ch³opców, 50m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 | Bartosiak Kacper JANICKI JAKUB | 99 99 | SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 50.70 51.80 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 | OGRODOWCZYK NORBERT KWA¦NIEWSKI JAN KALINA TOBIASZ | 99 99 99 | TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS SP 19 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 50.11 46.64 47.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 | Karpiak Marcel Bernacik Piotr Jedyñski Norbert Ró¿añski Igor | 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 45.67 45.33 45.50 45.85 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 | Jab³oñski Karol PACAY MIKO£AJ Dêbski Szymon GOCEK IGNACY | 99 99 99 99 | UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ | 45.00 44.07 45.00 45.07 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 | Byczyñski Cezary TWARDOWSKI MATEUSZ Krzemiñski Piotr ZI¡BKA PIOTR | 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 38.89 38.60 38.60 43.60 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 | W±growski Marcel KAWKA ADAM Smul B³a¿ej Kazimierczak Kamil | 99 99 99 99 | SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 35.50 34.00 34.90 35.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2010-04-09 | Dziewcz±t, 100m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 | Ait Hadi Lidia Kolczyñska Oliwia U£AÑSKA EMILIA B±k Adrianna | 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 1:55.26 1:49.40 1:50.00 2:00.18 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 | KOWALSKA BLANKA ZAWADZKA ZUZANNA Paciorkiewicz Ola KNYCHALSKA MAJA | 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:47.77 1:45.00 1:45.50 1:47.77 |
Seria 3 z 6 |
2 3 4 | Jarmu¿ Oliwia KNYCHALSKA KAROLINA ADAMUS PATRYCJA | 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 1:35.64 1:37.07 1:43.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 | Kujawa Julia RZOÑCA PATRYCJA Tomañska Wiktoria Nykiel Cyntia | 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:35.45 1:30.50 1:34.89 1:35.50 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 | Wiercioch Natalia Maci±¿ek Karolina MICHA£OWSKA MARTYNA Gajda Aleksandra | 99 99 99 99 | UKS NAWA Skierniewice UKS SP 149 £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS 137 Delfin £ód¼ | 1:30.00 1:28.63 1:30.00 1:30.20 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 | BECHERKA KAMILA PIECHOTA PAULINA NIESZPOREK WIKTORIA Redner Sandra | 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:25.77 1:21.07 1:23.77 1:25.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2010-04-09 | Ch³opców, 100m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 | Ró¿añski Igor £uczyñski Kacper Woszczyk Remigiusz Kêdzierski Igor | 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 1:47.53 1:40.00 1:46.80 1:52.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 | Furmaniak Bartosz Dukowski Hubert Kamiñski Piotr KO£ODZIEJCZYK KRZYSZTOF | 99 99 99 99 | UKS SP 19 £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:36.13 1:35.00 1:35.50 1:36.50 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 | RZEPKOWSKI FILIP Antczak Wojciech GACA £?UKASZ Stelmaszczyk Kornel | 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS Wiking Radomsko | 1:33.07 1:30.90 1:31.77 1:33.32 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 | PASZKUÆ MATEUSZ Turkowski Mateusz Michalak Bartosz Gogulski Damian | 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 1:27.77 1:25.27 1:27.03 1:28.10 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 | CUKANOW MICHA£ Kazimierczak Kamil Smul B³a¿ej Dudek Julian | 99 99 99 99 | TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 1:23.80 1:21.00 1:22.90 1:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2010-04-09 | Dziewcz±t, 4 x 50m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
2 3 | UKS SP 19 £ód¼ 1 TP Olimpijczyk Aleksandrów 1 | UKS SP 19 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 3:00.10 3:45.30 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 | SKS 137 Delfin £ód¼ 1 UKS 5 Konstantynów 1 SKS Start £ód¼ 1 | SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ | 3:00.10 2:53.00 2:59.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 | MKS Trójka £ód¼ 1 UKS 190 £ód¼ 1 UKS 190 £ód¼ 2 UKS SP 149 £ód¼ 1 | MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 2:42.15 2:27.77 2:37.77 2:48.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2010-04-09 | Ch³opców, 4 x 50m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 4 |
2 3 | TP Olimpijczyk Aleksandrów 2 MUKS Wiking Tomaszów 1 | TP Olimpijczyk Aleksandrów MUKS Wiking Tomaszów | 3:48.70 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 | UKS SP 149 £ód¼ 2 MKS Trójka £ód¼ 2 UKS SP 19 £ód¼ 1 | UKS SP 149 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ | 3:10.28 3:00.00 3:02.10 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 | UKS 190 £ód¼ 2 MKS Trójka £ód¼ 1 UKS SP 149 £ód¼ 1 SKS 137 Delfin £ód¼ 1 | UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 2:47.77 2:40.00 2:46.23 2:48.80 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 | UKS 190 £ód¼ 1 TP Olimpijczyk Aleksandrów 1 SKS Start £ód¼ 2 UKS NAWA Skierniewice 1 | UKS 190 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 2:33.07 2:29.70 2:30.00 2:40.00 |