GPM runda II Oświêcim, 15.5.2010 |
Konkurencja 1 15.05.2010 - 10:00 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | BOBRY Dêbica 1 ÓSEMKA Oświêcim 1 STP Nowy Sącz 1 | BOBRY Dêbica ÓSEMKA Oświêcim STP Nowy Sącz | NT 5:22.12 5:35.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | JORDAN `97/SP75 GIM92 Ursynów Warszawa 1 Team 1 dziewczêta unia 1995 KMITA Zabierzów 1 JORDAN - 14lat PŁYWAK Bochnia 1 | JORDAN Kraków GIM92 Ursynów Warszawa JORDAN Kraków UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów JORDAN Kraków PŁYWAK Bochnia | 5:13.01 4:53.06 4:46.00 4:44.00 4:45.00 4:52.00 5:05.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | UNIA Oświêcim 16 lat SMS Oświêcim AZS AGH Kraków 1 G-8 Bielany Warszawa 1 G-8 Bielany Warszawa 2 UNIA Oświêcim 16+ SMS Oświêcim 2 UNIA Oświêcim 14 lat | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 4:39.00 4:30.00 4:23.00 4:20.00 4:20.00 4:25.00 4:35.00 4:43.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15.05.2010 - 10:18 | Mêżczyzn, 4 x 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 6 | ÓSEMKA Oświêcim 1 Team 1 JORDAN `97/SP75 FALA Niepołomice 1 | ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków FALA Niepołomice | 4:58.25 4:37.00 4:38.13 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JORDAN - 15lat UNIA Oświêcim 16 lat UNIA Oświêcim 14 lat BOBRY Dêbica 1 KMITA Zabierzów 1 SMS Oświêcim chlopcy unia 1995 JORDAN - 14lat | JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim BOBRY Dêbica KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | 4:32.50 4:24.00 4:22.74 4:10.20 4:20.00 4:23.00 4:28.00 4:37.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | G-8 Bielany Warszawa 2 G-8 Bielany Warszawa 4 UNIA Oświêcim 16+ AZS AGH Kraków 1 UNIA Oświêcim 16+ JORDAN Kraków SMS G-8 Bielany Warszawa 1 G-8 Bielany Warszawa 3 | G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa | 4:08.00 4:08.00 4:04.00 3:54.50 4:03.00 4:04.76 4:08.00 4:08.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15.05.2010 - 10:34 | Kobiet, 800m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | SUDEK Agnieszka KURKIEWICZ Kamila CHMIELEK Anna | 97 97 96 | JORDAN Kraków ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków | NT 11:15.00 NT |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | RYMUT Gabriela ĆWIĘKAŁA Olga JANUSZ MARTA CWYNAR Michalina SKOWRON WERONIKA SURGA Klaudia | 96 96 96 95 96 96 | BOBRY Dêbica UNIA Oświêcim GILUS Gilowice BOBRY Dêbica GILUS Gilowice BOBRY Dêbica | 10:50.00 10:36.45 10:20.00 10:28.00 10:45.00 11:05.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZCZYRBAK Kornelia POMIETŁO Aleksandra MAGNER Agata TROJANOWSKA Kinga DUDEK Marlena DWORACZEK Paulina BARTOSZEK JOANNA KLIMAS PAULINA | 96 94 97 95 94 96 96 95 | JORDAN Kraków KMITA Zabierzów GOSIR Piaseczno SKRA Bełchatów UNIA Oświêcim JORDAN Kraków GILUS Gilowice GILUS Gilowice | 10:10.86 9:59.00 9:46.80 9:21.03 9:40.00 9:56.00 10:06.00 10:20.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15.05.2010 - 11:09 | Mêżczyzn, 800m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | KAWIECKI Rafał KARWALA Maciej PLUTECKI Konrad | 96 96 95 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków | NT 10:46.68 10:50.21 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | LELEK Mateusz CZEKAJ Kamil ŻYBURA Kornel WILK Przemysław RUSZKOWSKI Kacper KICA Paweł | 96 96 95 95 97 96 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków BOBRY Dêbica JORDAN Kraków ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków | 10:34.08 9:52.00 9:38.27 9:50.00 9:54.00 10:41.69 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | TWAROWSKI Jerzy POŁAWSKI Mariusz STOKARSKI Marek ASULIAN Axel WOJDAK Wojciech SZARLIŃSKI Filip OŻÓG Karol ARENDOWSKI Piotr SO | 95 93 92 93 96 92 94 94 | JORDAN Kraków G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice WIKING Brzesko WARSZAWIANKA Wodny Park CKiS Skawina MOSM Tychy | 9:30.00 9:00.00 9:00.00 8:48.31 8:50.00 9:00.00 9:12.11 9:35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 15.05.2010 - 11:42 | Kobiet, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
3 4 5 6 | SIRIGNANO Luigia SZCZYRBAK Kornelia WANAT Aleksandra PABIAN Agnieszka | 96 96 95 96 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków | NT NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MOSKAL Karolina POTĘPA Karolina BANACH Aleksandra CHMIELEK Anna BEDNARZ Aleksandra KACZOROWSKA Izabela SIKORA Justyna SIKORA Aleksandra | 97 96 96 96 96 97 96 97 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków JASIEŃ Sucha Beskidzka UNIA Oświêcim JASIEŃ Sucha Beskidzka | 46.89 43.80 43.16 42.42 43.01 43.23 46.00 47.65 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PRZYWARA Dominika RYBIŃSKA Magdalena BURACZYŃSKA Adrianna KOWALIK Karolina ULATOWSKA Alicja NOWOSAD Katarzyna KWIATKOWSKA Kaja PETROW Magda | 97 96 96 95 96 96 96 95 | KMITA Zabierzów GIM92 Ursynów Warszawa UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów JORDAN Kraków KMITA Zabierzów | 42.20 41.06 40.50 40.27 40.50 40.90 41.65 42.20 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WIDOMSKA Paulina KARCZ Sabina WAWRZUSISZYN Dominika WYROBEK MARTYNA POPIEL Joanna WOLSKA Sandra CISZEK Weronika MURZYN Karolina | 97 94 97 96 96 95 97 95 | STP Nowy Sącz KMITA Zabierzów ÓSEMKA Oświêcim GILUS Gilowice G-8 Bielany Warszawa KORONA Kraków BOBRY Dêbica JORDAN Kraków | 40.00 39.90 39.75 39.00 39.00 39.80 40.00 40.12 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | OLSZEWSKA Maja TYRPA Aleksandra SENETELSKA Olga PUZANISTA Katarzyna KALIŃSKA Magdalena KOZARYSZCZUK KLAUDIA MADEJA Magdalena KAMIŃSKA Joanna | 95 94 97 93 95 95 96 94 | SKALAR Ursus CKiS Skawina KORONA Kraków START Łódź MZOS Płock GILUS Gilowice UKS SP 8 Chrzanów START Łódź | 38.00 37.56 36.69 36.09 36.40 37.00 37.95 38.41 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOWALSKA Klaudia DRATWIŃSKA Julia SO LIS Magdalena MAZUREK KAROLINA LEWIŃSKA Karolina NOWAK Paulina TROJGO Martyna SOBOŃ Martyna | 92 94 93 89 93 96 95 95 | G-8 Bielany Warszawa MOS Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim WODNIK Radom SKALAR Ursus WODNIK Radom | 35.50 34.84 34.40 33.94 34.32 34.80 35.00 35.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 15.05.2010 - 11:51 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | OJCZYK Grzegorz KARWALA Maciej MALCZYK Marcin PLUTECKI Konrad SOKOŁOWSKI Kamil HUTNY Szymon LELEK Mateusz KOŁODZIEJ Michał | 96 96 95 95 95 95 96 96 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków GABI Proszowki | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | RATAJCZAK Tymoteusz SOWIER Wojciech NAGI Mateusz BATKO Daniel KONIECZNY Bartosz WRÓBEL Jakub KICA Paweł STANKIEWICZ Dominik | 96 97 97 97 96 95 96 96 | UNIA Oświêcim JORDAN Kraków ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JASIEŃ Sucha Beskidzka JORDAN Kraków UNIA Oświêcim | 45.50 43.00 42.12 40.83 41.35 42.34 44.95 45.80 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | TROJAK Jakub MURZYN Dawid KOŁODZIEJCZYK Patryk SOJKA WOJCIECH RYBAK Łukasz MIKOŚ Dawid MARCINIEC Patryk BIJAK Patryk | 97 97 96 96 96 96 97 96 | PŁYWAK Bochnia JORDAN Kraków UNIA Oświêcim GILUS Gilowice MMKS Kêdzierzyn-Koźle JORDAN Kraków ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków | 40.00 39.37 39.20 38.00 38.42 39.22 39.45 40.16 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ŻOŁDAK Dominik BAZYLEWICZ BARTOSZ PAŹDZIURKIEWICZ Adam SZAMRETA Marcel WILK Przemysław JANUS Tomasz DYDA Jakub MAŚLANKA Szymon | 97 96 95 94 95 97 97 96 | ÓSEMKA Oświêcim GILUS Gilowice UNIA Oświêcim CKiS Skawina JORDAN Kraków ÓSEMKA Oświêcim BOBRY Dêbica PUKS Karol Wadowice | 37.25 37.00 36.01 35.43 35.88 36.45 37.20 37.36 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BOGACKI Szymon WARZECHA Wiktor POMIETŁO Adrian GĄSIOR Aleksander CIĘŻKOWSKI Dominik WASILEWSKI Raivo WINCEŁOWICZ Mikołaj KROGULSKI Filip | 95 95 95 95 96 95 95 96 | JAGIELLONKA Warszawa KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim IKAR Mielec JORDAN Kraków KMITA Zabierzów PŁYWAK Bochnia UNIA Oświêcim | 35.00 34.20 34.02 33.70 34.00 34.10 34.50 35.30 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MIKUŁA Piotr PIOTROWSKI Jakub ŚLĘZAK Radosław DYREK Mateusz KARKUT Kamil JÓŻWIK Szymon SZARLIŃSKI Filip KACZOR Damian | 94 94 94 91 96 94 92 94 | MZOS Płock MZOS Płock CKiS Skawina JORDAN Kraków IKAR Mielec UNIA Oświêcim WARSZAWIANKA Wodny Park KMITA Zabierzów | 33.00 32.60 32.32 31.65 32.02 32.50 33.00 33.10 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOSOWSKI August GRULA Mateusz MUCHA Kacper WINOGRODZKI Mariusz ZAWADKA Michał JACHOWICZ PIOTR KRAWCZYK SEBASTIAN BAGNIUK Kajetan | 92 93 92 87 89 90 89 93 | POLONIA Warszawa G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa KAPRY ARMEXIM Pruszków AZS AWF Warszawa AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków G-8 Bielany Warszawa | 30.80 30.10 29.00 28.90 28.90 29.19 30.14 31.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 15.05.2010 - 12:01 | Kobiet, 50m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 5 6 7 | DYMAREK Ewa SZCZYRBAK Kornelia STUDZIŃSKA Wiktoria URYGA Paulina KRUK Anna POROSŁO Karolina | 95 96 96 95 95 95 | UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SIKORA Aleksandra ZAPENDOWSKA Karolina JELONEK Aleksandra WOJAS Natalia TABIŚ Gabriela KACZOROWSKA Izabela UZNAŃSKA Karolina PUŁKA Magdalena | 97 96 96 97 95 97 97 92 | JASIEŃ Sucha Beskidzka G-8 Bielany Warszawa FALA Niepołomice FALA Niepołomice CKiS Skawina JASIEŃ Sucha Beskidzka JASIEŃ Sucha Beskidzka UNIA Oświêcim | 42.13 40.00 38.84 38.50 38.54 39.45 40.92 NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KACZMARCZYK Dagmara ĆWIĘKAŁA Olga MICHALCZYK Urszula LEWANDOWSKA Paulina ROGOWSKA Natalia WYROBEK MARTYNA ZAJDA Klaudia ŚWIDERSKA Patrycja | 96 96 97 96 96 96 95 97 | PŁYWAK Bochnia UNIA Oświêcim PŁYWAK Bochnia UNIA Oświêcim JASIEŃ Sucha Beskidzka GILUS Gilowice JASIEŃ Sucha Beskidzka PŁYWAK Bochnia | 38.00 37.20 37.00 36.20 36.84 37.00 37.82 38.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CZŁOWIEK Roksana GOŁYŹNIAK Karolina WANAT Aleksandra GÓRALCZYK Nikolina CABAŁA Arleta WOJCIECHOWSKA Gabriela NĘDZA Aleksandra MAKOCKA Izabela | 96 97 95 96 94 96 95 96 | UNIA Oświêcim ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków UKS SP 8 Chrzanów STP Nowy Sącz UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 36.05 35.85 35.12 34.78 35.00 35.21 36.00 36.17 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GODNIOWSKA Agnieszka KURASIEWICZ Agata SO JAWOR Agnieszka TREPKA Karolina CHLIPAŁA Patrycja SK BOJKO Justyna KISIEL Monika GRABARCZYK Dominika | 94 94 96 96 93 95 96 96 | JORDAN Kraków WODNIK Radom JORDAN Kraków GIM92 Ursynów Warszawa JORDAN Kraków CKiS Skawina MOSiR Mysłowice GIM92 Ursynów Warszawa | 34.61 34.50 34.15 33.90 33.99 34.32 34.52 34.68 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | STEFAŃSKA Katarzyna PETROW Magda MAZUREK KAROLINA PIECHOCKA JAGODA WÓJTOWICZ Gabriela KUNKA Kamila STOBIENIECKA MONIKA CAŁKA Anna | 93 95 89 90 95 96 95 97 | START Łódź KMITA Zabierzów AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków BOBRY Dêbica GOSIR Piaseczno DELFIN Łódz PŁYWAK Bochnia | 32.56 32.01 31.65 30.25 31.00 32.00 32.32 33.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 15.05.2010 - 12:09 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
3 4 5 | KARWALA Maciej LECHOWICZ Artur KURASIEWICZ Patryk | 96 97 95 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków WODNIK Radom | NT 40.17 NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 | ŚWIATŁOŃ Michał SZURA Bartosz KIERCZ Mateusz PIEŚNIAK Jakub WĘGLARZ Kamil CHALIBOŻEK Kamil NOWOTNIK Michał | 95 97 96 97 97 97 95 | JASIEŃ Sucha Beskidzka FALA Niepołomice UNIA Oświêcim ÓSEMKA Oświêcim ÓSEMKA Oświêcim FALA Niepołomice FALA Niepołomice | 39.82 38.84 36.54 36.25 36.35 38.79 39.27 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZYMANOWSKI Jakub MURZYN Dawid HYDZIK Piotr WILKOWSKI Slawomir OŻÓG Karol KALINA Radosław KASPAREK Grzegorz ZABDYR Mateusz | 96 97 95 95 94 96 97 95 | UNIA Oświêcim JORDAN Kraków PUKS Karol Wadowice MMKS Kêdzierzyn-Koźle CKiS Skawina BOBRY Dêbica JORDAN Kraków FALA Niepołomice | 35.41 34.24 33.70 32.77 33.21 34.00 34.70 35.58 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SIEMBIDA Norbert WASILEWSKI Raivo ADAMUS Paweł ŻUCZEK Piotr KSIĄŻEK Michał SK BOGACKI Szymon CHROBOK SZYMON ŻYBURA Kornel | 95 95 95 94 93 95 96 95 | BOBRY Dêbica KMITA Zabierzów ORKA Lêdziny IKAR Mielec JORDAN Kraków JAGIELLONKA Warszawa GILUS Gilowice BOBRY Dêbica | 32.00 31.90 31.26 30.20 30.37 31.30 32.00 32.10 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WIŚNIEWSKI Wiktor PYRLIK Paweł KARAŚ Sebastian MIKICIN Miłosz DANIELEWSKI Aleksander TRENDA Paweł TOMCZAK Marcin HABRAT KRZYSZTOF | 95 94 91 93 94 92 95 94 | MZOS Płock KORONA Kraków POLONIA Warszawa G-8 Bielany Warszawa GOSIR Piaseczno UKP UNIA Oswiecim JAGIELLONKA Warszawa AZS AGH Kraków | 30.00 29.19 27.70 27.00 27.62 27.80 29.40 30.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 15.05.2010 - 12:16 | Kobiet, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
3 4 5 6 | ZADYLAK Angelika DREWNICKA Magdalena SIRIGNANO Luigia GRUDA Barbara | 95 97 96 95 | UNIA Oświêcim AQARIUS Myślenice JORDAN Kraków NAWA Skierniewice | NT 48.82 NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | STANEK Anna PODGÓRNI Marcelina KOWALIK Karolina JARCZAK Sara PRZYWARA Dominika MOSKAL Karolina PODYMA Kinga UZNAŃSKA Karolina | 97 97 95 96 97 97 97 97 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków ORKA Lêdziny KMITA Zabierzów JORDAN Kraków JORDAN Kraków JASIEŃ Sucha Beskidzka | 43.45 40.90 40.48 39.20 39.90 40.60 41.50 46.72 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ZAPENDOWSKA Karolina BOŻEK Izabela BOŻEK Dominika BANACH Aleksandra DYNA Angelika ORCZYKOWSKA Wioletta SUDEK Agnieszka KUJAWIŃSKA Iga | 96 97 97 96 97 97 97 96 | G-8 Bielany Warszawa ÓSEMKA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków STP Nowy Sącz JORDAN Kraków MOS Dąbrowa Górnicza | 38.00 37.25 36.74 36.12 36.50 37.00 37.64 38.27 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JAŚKIEWICZ Klaudia PTASZEK KATARZYNA JAWOR Agnieszka TYRPA Aleksandra MISZTAL Dorota TROJGO Martyna JANIK Kinga PIWOROWICZ Agnieszka | 97 95 96 94 96 95 96 96 | PŁYWAK Bochnia GILUS Gilowice JORDAN Kraków CKiS Skawina GIM92 Ursynów Warszawa SKALAR Ursus KORONA Kraków STP Nowy Sącz | 34.00 34.00 33.50 33.23 33.26 34.00 34.00 35.00 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | POPIEL Joanna MARCISZ Anna CWYNAR Michalina KAMIŃSKA Joanna SOBOŃ Martyna SURGA Klaudia CZERNIAK Magdalena PUZANISTA Katarzyna | 96 96 95 94 95 96 97 93 | G-8 Bielany Warszawa STP Nowy Sącz BOBRY Dêbica START Łódź WODNIK Radom BOBRY Dêbica BOBRY Dêbica START Łódź | 33.20 33.00 33.00 32.23 32.30 33.00 33.00 33.20 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KWIATKOWSKA Kaja DZIDA ADRIANNA OLSZEWSKA Maja KORZENIOWSKA Marta SO PORAŃSKA Marlena PETROW Magda POMIETŁO Aleksandra WANAT Aleksandra | 96 95 95 93 95 95 94 95 | JORDAN Kraków GILUS Gilowice SKALAR Ursus UNIA Oświêcim MMKS Kêdzierzyn-Koźle KMITA Zabierzów KMITA Zabierzów JORDAN Kraków | 32.10 32.00 32.00 31.55 31.96 32.00 32.10 32.13 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SUROWIEC Kinga FRENKE Małgorzata KĄCKA Natalia RÓŻALSKA Martyna PIASECKA Marta SK GÓRNIAK Katarzyna STASINOWSKA Katarzyna ŻAK Anna | 93 95 95 96 91 95 94 95 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice UNIA Oświêcim START Łódź BOBRY Dêbica | 31.26 30.89 30.41 30.30 30.34 30.84 31.02 31.50 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | URYGA Paulina PODMAJSTRZY JOANNA KONWERSKA Natalia MAZUREK KAROLINA KOWALCZYK KATARZYNA JAGODZKA Aleksandra SO MAZUREK Zuzanna SO BUDKIEWICZ Olga | 95 93 93 89 88 91 91 93 | JORDAN Kraków DELFIN Łódz G-8 Bielany Warszawa AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków KORONA SWIM Kielce FALA Kraśnik G-8 Bielany Warszawa | 29.91 29.27 29.00 28.57 28.71 29.13 29.90 30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 15.05.2010 - 12:27 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
3 4 5 | ZACZYŃSKI Karol SO KUŚMIERZ Jacek KRULIKOWSKI Dominik | 91 95 95 | AZS AWF Katowice PUKS Karol Wadowice UNIA Oświêcim | NT 41.67 NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LECHOWICZ Artur SOWIER Wojciech BIJAK Patryk KOWALIK Krystian BOCHENEK Patryk SZURA Bartosz OJCZYK Grzegorz MŁYNARCZYK Adrian | 97 97 96 95 97 97 96 97 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz FALA Niepołomice JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 36.36 36.00 35.67 35.00 35.00 35.92 36.16 36.60 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MIKOŚ Dawid TROJAK Jakub WAJDA Tomasz KASPAREK Grzegorz RUSZKOWSKI Kacper KAWIECKI Rafał PNIAK Mikołaj MAŚLANKA Szymon | 96 97 97 97 97 96 97 96 | JORDAN Kraków PŁYWAK Bochnia KORONA Kraków JORDAN Kraków ÓSEMKA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków PUKS Karol Wadowice | 33.87 33.00 32.90 32.50 32.50 32.95 33.75 34.23 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SKOWRON Tomasz SZEWCZYK Arkadiusz KRAWIEC Michał HYDZIK Piotr CHUDZIK Jan ŚWIATŁOŃ Michał BIŚ Daniel SOKOŁOWSKI Kamil | 96 95 97 95 93 95 95 95 | STP Nowy Sącz FALA Niepołomice BOBRY Dêbica PUKS Karol Wadowice KORONA Kraków JASIEŃ Sucha Beskidzka G-8 Bielany Warszawa JORDAN Kraków | 32.00 31.97 30.50 30.43 30.50 31.34 32.00 32.46 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KARKUT Kamil KOCHANOWSKI Wojciech PAŁKOWSKI Jakub KUROWSKI Norbert ZIELIŃSKI Michał WINCEŁOWICZ Mikołaj SIERNY Radosław WRÓBEL Andrzej | 96 94 94 94 94 95 96 94 | IKAR Mielec UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów G-8 Bielany Warszawa START Łódź PŁYWAK Bochnia MMKS Kêdzierzyn-Koźle JASIEŃ Sucha Beskidzka | 30.10 30.00 29.80 29.60 29.65 30.00 30.10 30.23 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | NICAŁ Jacek KOWALIK Kamil JABŁOŃSKI Dominik SEKUŁA Patryk FARA Kacper WASILEWSKI Raivo BAŁABUCH Krystian SZAMRETA Marcel | 95 94 95 95 94 95 95 94 | KORONA Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz BOBRY Dêbica KMITA Zabierzów WIKING Brzesko CKiS Skawina | 29.10 29.00 28.50 28.00 28.10 28.50 29.00 29.21 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PACIOREK Artur SK ŚLĘZAK Radosław LAGRZYCKI Filip GRZELEC Bartosz ZAPAŁA Łukasz SO DZIENISZEWSKI Michał SO TWAROWSKI Jerzy PIĄTKOWSKI Mateusz SO | 93 94 93 93 91 94 95 90 | JORDAN Kraków CKiS Skawina G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa UNIA Oświêcim AZS AWF Katowice JORDAN Kraków UNIA Oświêcim | 27.70 27.12 26.80 26.00 26.75 27.00 27.45 27.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 15.05.2010 - 12:36 | Kobiet, 50m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
3 4 5 6 | LIPOWSKA Małgorzata GRUDA Barbara POROSŁO Karolina ZYGA Paulina | 95 95 95 94 | JORDAN Kraków NAWA Skierniewice JORDAN Kraków NAWA Skierniewice | NT NT NT NT |
Seria 2 z 9 |
2 3 4 5 6 7 | NĘDZA Aleksandra WĄSEK Karolina PODYMA Kinga PIĄTEK Monika UZNAŃSKA Karolina PRZYSTALSKA Angelika | 95 95 97 97 97 93 | JORDAN Kraków JASIEŃ Sucha Beskidzka JORDAN Kraków JORDAN Kraków JASIEŃ Sucha Beskidzka UNIA Oświêcim | NT 35.43 35.00 35.05 36.72 NT |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ŚWIDERSKA Patrycja KISIEL Monika KURKIEWICZ Kamila ŻAK Aleksandra CABAŁA Arleta PRZYWARA Dominika CHOROMANSKA Natalia KACZOROWSKA Izabela | 97 96 97 97 94 97 97 97 | PŁYWAK Bochnia MOSiR Mysłowice ÓSEMKA Oświêcim BOBRY Dêbica STP Nowy Sącz KMITA Zabierzów ÓSEMKA Oświêcim JASIEŃ Sucha Beskidzka | 34.00 33.29 33.15 33.00 33.00 33.20 33.75 34.53 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ROGOWSKA Natalia KARCZ Sabina KACZMARCZYK Dagmara FROSZTĘGA Agnieszka SZKUDLAREK Karolina OPITEK Urszula JELONEK Aleksandra ZAPENDOWSKA Karolina | 96 94 96 96 96 94 96 96 | JASIEŃ Sucha Beskidzka KMITA Zabierzów PŁYWAK Bochnia AQARIUS Myślenice KORONA Kraków UNIA Oświêcim FALA Niepołomice G-8 Bielany Warszawa | 32.43 32.20 32.00 31.62 31.90 32.00 32.25 33.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JAŚKIEWICZ Klaudia MICHALCZYK Urszula BOJKO Justyna ZADROŻNA Karolina CAŁKA Anna TABIŚ Gabriela DYNA Angelika WOJAS Natalia | 97 97 95 92 97 95 97 97 | PŁYWAK Bochnia PŁYWAK Bochnia CKiS Skawina KORONA Kraków PŁYWAK Bochnia CKiS Skawina JORDAN Kraków FALA Niepołomice | 31.50 31.50 31.01 31.00 31.00 31.33 31.50 31.54 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BAZYL Magdalena WOJCIECHOWSKA Gabriela TURLAKIEWICZ KAROLINA JANICZEK Joanna MARZEC Sara STASINOWSKA Katarzyna SUCHANIAK Irena POPIEL Joanna | 97 96 95 96 97 94 93 96 | AQARIUS Myślenice UNIA Oświêcim DELFIN Łódz UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny START Łódź KORONA Kraków G-8 Bielany Warszawa | 30.78 30.05 30.01 29.75 29.90 30.05 30.10 30.90 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | RÓŻALSKA Martyna KUNKA Kamila SOBOŃ Martyna DZIDA ADRIANNA JAGODZKA Aleksandra SO ŻAK Anna PORAŃSKA Marlena ZAGRODNIK Aleksandra | 96 96 95 95 91 95 95 93 | G-8 Bielany Warszawa GOSIR Piaseczno WODNIK Radom GILUS Gilowice KORONA SWIM Kielce BOBRY Dêbica MMKS Kêdzierzyn-Koźle UNIA Oświêcim | 29.50 29.20 29.00 29.00 29.00 29.05 29.34 29.55 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | NOWAK Paulina SIRIGNANO Luigia SOWA Marta PETROW Magda KALIŃSKA Magdalena STEFAŃSKA Katarzyna EJNIK Sylwia ZEMBRZUSKA Dorota | 96 96 96 95 95 93 94 93 | WODNIK Radom JORDAN Kraków JORDAN Kraków KMITA Zabierzów MZOS Płock START Łódź MZOS Płock G-8 Bielany Warszawa | 28.90 28.85 28.60 28.40 28.50 28.76 28.90 29.00 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PODMAJSTRZY JOANNA SIKORA Paulina SO NITKA Aleksandra KOWALCZYK KATARZYNA MORAWSKA Justyna CISOWSKA ALEKSANDRA KOWALSKA Klaudia MAZUREK KAROLINA | 93 93 93 88 92 89 92 89 | DELFIN Łódz UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków G-8 Bielany Warszawa AZS AGH Kraków G-8 Bielany Warszawa AZS AGH Kraków | 28.20 27.90 27.00 26.59 27.00 27.67 28.20 28.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 15.05.2010 - 12:47 | Mêżczyzn, 50m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 5 6 | ŁOWICKI Marcin HUTNY Szymon KUŚMIERZ Jacek WAWER Mateusz KURTOK Tomasz | 95 95 95 97 95 | NAWA Skierniewice UNIA Oświêcim PUKS Karol Wadowice JORDAN Kraków UNIA Oświêcim | NT NT 34.88 35.80 NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | NAGI Mateusz KOŁODZIEJ Michał WĄSEK Arkadiusz WRÓBEL Jakub CHALIBOŻEK Kamil SIERNY Radosław ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW BATKO Daniel | 97 96 96 95 97 96 96 97 | ÓSEMKA Oświêcim GABI Proszowki JASIEŃ Sucha Beskidzka JASIEŃ Sucha Beskidzka FALA Niepołomice MMKS Kêdzierzyn-Koźle GILUS Gilowice JORDAN Kraków | 32.07 31.94 31.45 31.34 31.45 31.60 32.00 32.48 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BOCHENEK Patryk DYDA Jakub GOLENIEC Łukasz RYBAK Łukasz WILKOWSKI Slawomir ŚWIATŁOŃ Michał KOZARYSZCZUK MIKOŁAJ TROJAK Jakub | 97 97 97 96 95 95 96 97 | STP Nowy Sącz BOBRY Dêbica ÓSEMKA Oświêcim MMKS Kêdzierzyn-Koźle MMKS Kêdzierzyn-Koźle JASIEŃ Sucha Beskidzka GILUS Gilowice PŁYWAK Bochnia | 31.00 30.90 30.25 30.06 30.14 30.45 31.00 31.00 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ŁABUZ Rafał NOWOTNIK Michał MARCISZ Piotr HYDZIK Piotr ZABDYR Mateusz KRZAK Patryk KRAWIEC Michał KOWALIK Krystian | 95 95 95 95 95 95 97 95 | KORONA Kraków FALA Niepołomice STP Nowy Sącz PUKS Karol Wadowice FALA Niepołomice UNIA Oświêcim BOBRY Dêbica STP Nowy Sącz | 29.97 29.06 29.00 28.71 28.99 29.01 29.11 30.00 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZEWCZYK Arkadiusz GRODZKI Tomasz CHUDZIK Jan SIEMBIDA Norbert WARZECHA Wiktor WOŹNIAK Piotr WRÓBEL Andrzej WINCEŁOWICZ Mikołaj | 95 94 93 95 95 96 94 95 | FALA Niepołomice BOBRY Dêbica KORONA Kraków BOBRY Dêbica KMITA Zabierzów JORDAN Kraków JASIEŃ Sucha Beskidzka PŁYWAK Bochnia | 28.23 28.15 28.10 28.00 28.10 28.15 28.21 28.50 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PAŁKOWSKI Jakub KUROWSKI Norbert WIŚNIEWSKI Wiktor SZYSZKA Maciej SEKUŁA Patryk KOWALIK Kamil ZYCH Kamil GRZELEC Bartosz | 94 94 95 94 95 94 96 93 | KMITA Zabierzów G-8 Bielany Warszawa MZOS Płock BOBRY Dêbica STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz WIKING Brzesko G-8 Bielany Warszawa | 27.90 27.30 26.60 26.50 26.50 27.00 27.80 28.00 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KWIATKOWSKI ARKADIUSZ ŚLĘZAK Radosław TOMCZAK Marcin DANIELEWSKI Aleksander BAGNIUK Kajetan WASILEWSKI Raivo KSIĄŻEK Michał SK DZIEDZIC Andrzej | 90 94 95 94 93 95 93 93 | AZS AGH Kraków CKiS Skawina JAGIELLONKA Warszawa GOSIR Piaseczno G-8 Bielany Warszawa KMITA Zabierzów JORDAN Kraków G-8 Bielany Warszawa | 26.48 26.12 26.00 25.90 26.00 26.10 26.21 26.50 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KACZOR Damian DOMŻAŁA Tomasz CERTA Maciej SO WILK KRZYSZTOF SZYMANSKI Konrad PACIOREK Artur SK MIKUŁA Piotr SZCZĘŚNIAK Piotr | 94 92 91 89 93 93 94 94 | KMITA Zabierzów G-8 Bielany Warszawa WISŁA Puławy AZS AGH Kraków G-8 Bielany Warszawa JORDAN Kraków MZOS Płock G-8 Bielany Warszawa | 25.45 25.00 24.48 23.19 24.00 24.80 25.20 25.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 15.05.2010 - 12:57 | Kobiet, 400m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 6 | STUDZIŃSKA Wiktoria CZERNIAK Magdalena LEWANDOWSKA Paulina DYMAREK Ewa | 96 97 96 95 | JORDAN Kraków BOBRY Dêbica UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | NT 5:48.00 6:10.20 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CZŁOWIEK Roksana NOWOSAD Katarzyna GÓRNIAK Katarzyna KĄCKA Natalia MAKOSZ Emilia SO KURASIEWICZ Agata SO FRENKE Małgorzata MARZEC Sara | 96 96 95 95 94 94 95 97 | UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny WODNIK Radom UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny | 5:39.80 5:35.40 5:30.00 5:27.51 5:30.00 5:33.00 5:36.15 5:40.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | URYGA Paulina BARTOSZEK JOANNA MÓZGOWSKA JAGODA TROJANOWSKA Kinga DWORACZEK Paulina BAJORSKA Dorota LEWIŃSKA Karolina KRUCZALAK Paulina | 95 96 90 95 96 94 93 94 | JORDAN Kraków GILUS Gilowice AZS AGH Kraków SKRA Bełchatów JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 5:22.16 5:20.00 5:08.52 5:06.96 5:07.00 5:11.00 5:21.00 5:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 15.05.2010 - 13:17 | Mêżczyzn, 400m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | SIERNY Radosław RATAJCZAK Tymoteusz LITWA Krzysztof | 96 96 96 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | NT 5:50.80 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | STANKIEWICZ Dominik ADAMUS Paweł CHOŁDA Łukasz POMIETŁO Adrian CHROBOK SZYMON WOŹNIAK Piotr GOLENIEC Łukasz | 96 95 97 95 96 96 97 | UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny JORDAN Kraków UNIA Oświêcim GILUS Gilowice JORDAN Kraków ÓSEMKA Oświêcim | 5:50.60 5:34.42 5:25.09 5:22.35 5:24.00 5:34.15 5:45.75 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GĄSIOR Aleksander KUT Bartłomiej CZARNOTA Mateusz SO DYREK Mateusz PIĄTKOWSKI Mateusz SO BARAN Rafał SK SWIĄTKIEWICZ Rafał WILKOWSKI Slawomir | 95 93 91 91 90 93 93 95 | IKAR Mielec BOBRY Dêbica UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków G-8 Bielany Warszawa MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 4:52.10 4:46.00 4:44.97 4:39.50 4:40.00 4:45.95 4:50.00 5:11.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 15.05.2010 - 13:36 | Kobiet, 200m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 | PODGÓRNI Marcelina CISZEK Weronika BOŻEK Izabela | 97 97 97 | JORDAN Kraków BOBRY Dêbica ÓSEMKA Oświêcim | 3:26.36 3:09.00 3:12.75 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 5 6 7 | POMIETŁO Aleksandra MADEJA Magdalena KUJAWIŃSKA Iga PIĄTEK Monika RYBIŃSKA Magdalena KARCZ Sabina | 94 96 96 97 96 94 | KMITA Zabierzów UKS SP 8 Chrzanów MOS Dąbrowa Górnicza JORDAN Kraków GIM92 Ursynów Warszawa KMITA Zabierzów | 3:06.90 3:05.12 3:02.98 3:04.32 3:05.45 3:06.90 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WIDOMSKA Paulina WAWRZUSISZYN Dominika MICHALCZYK Urszula LIS Magdalena SENETELSKA Olga WĄSEK Karolina KOZARYSZCZUK KLAUDIA WYROBEK MARTYNA | 97 97 97 93 97 95 95 96 | STP Nowy Sącz ÓSEMKA Oświêcim PŁYWAK Bochnia AZS AWF Katowice KORONA Kraków JASIEŃ Sucha Beskidzka GILUS Gilowice GILUS Gilowice | 2:59.00 2:58.21 2:55.00 2:54.20 2:54.90 2:57.32 2:59.00 2:59.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BAZYL Magdalena TABIŚ Gabriela KALIŃSKA Magdalena DUDEK Marlena NOWAK Paulina PAPLA Jolanta KLIMAS PAULINA MAKOCKA Izabela | 97 95 95 94 96 94 95 96 | AQARIUS Myślenice CKiS Skawina MZOS Płock UNIA Oświêcim WODNIK Radom UNIA Oświêcim GILUS Gilowice JORDAN Kraków | 2:51.02 2:48.76 2:46.00 2:41.00 2:43.00 2:48.00 2:50.00 2:54.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 15.05.2010 - 13:52 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 | KRULIKOWSKI Dominik MIKOŚ Dawid RYBAK Łukasz | 95 96 96 | UNIA Oświêcim JORDAN Kraków MMKS Kêdzierzyn-Koźle | NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | DYDA Jakub SOJKA WOJCIECH OŻÓG Karol WOJDAK Wojciech BAZYLEWICZ BARTOSZ WARZECHA Wiktor ŻOŁDAK Dominik MAŚLANKA Szymon | 97 96 94 96 96 95 97 96 | BOBRY Dêbica GILUS Gilowice CKiS Skawina WIKING Brzesko GILUS Gilowice KMITA Zabierzów ÓSEMKA Oświêcim PUKS Karol Wadowice | 3:05.00 3:00.00 2:50.32 2:45.00 2:50.00 2:56.60 3:02.05 3:07.19 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MIKUŁA Piotr PIOTROWSKI Jakub NICAŁ Jacek ŻUCZEK Piotr KARKUT Kamil SZYMANOWSKI Jakub JÓŻWIK Szymon PNIAK Mikołaj | 94 94 95 94 96 96 94 97 | MZOS Płock MZOS Płock KORONA Kraków IKAR Mielec IKAR Mielec UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | 2:43.00 2:40.00 2:39.24 2:31.80 2:32.74 2:39.80 2:40.00 2:44.64 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOSOWSKI August GRULA Mateusz TRENDA Paweł JACHOWICZ PIOTR WINOGRODZKI Mariusz CERTA Maciej SO ZAWADKA Michał MUCHA Kacper | 92 93 92 90 87 91 89 92 | POLONIA Warszawa G-8 Bielany Warszawa UKP UNIA Oswiecim AZS AGH Kraków KAPRY ARMEXIM Pruszków WISŁA Puławy AZS AWF Warszawa G-8 Bielany Warszawa | 2:25.00 2:22.00 2:20.50 2:16.61 2:20.00 2:22.00 2:25.00 2:28.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 15.05.2010 - 14:06 | Kobiet, 200m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
3 4 5 6 | POLAK Justyna PTASZEK KATARZYNA JARCZAK Sara GRUDA Barbara | 97 95 96 95 | ÓSEMKA Oświêcim GILUS Gilowice ORKA Lêdziny NAWA Skierniewice | 2:58.25 2:50.00 2:50.79 NT |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 6 7 | RYMUT Gabriela BOŻEK Dominika GÓRALCZYK Nikolina ROGOWSKA Natalia GRABARCZYK Dominika GOŁYŹNIAK Karolina | 96 97 96 96 96 97 | BOBRY Dêbica UNIA Oświêcim UKS SP 8 Chrzanów JASIEŃ Sucha Beskidzka GIM92 Ursynów Warszawa ÓSEMKA Oświêcim | 2:45.00 2:42.23 2:41.23 2:41.74 2:42.74 2:49.15 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BEDNARZ Aleksandra TROJGO Martyna JANICZEK Joanna PABIAN Agnieszka SOWA Marta PIWOROWICZ Agnieszka CZERNIAK Magdalena POTĘPA Karolina | 96 95 96 96 96 96 97 96 | JORDAN Kraków SKALAR Ursus UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków STP Nowy Sącz BOBRY Dêbica JORDAN Kraków | 2:41.00 2:40.00 2:37.51 2:35.99 2:36.00 2:40.00 2:40.00 2:41.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MARCISZ Anna LIPOWSKA Małgorzata BOJKO Justyna BURACZYŃSKA Adrianna TREPKA Karolina MURZYN Karolina BUDKIEWICZ Olga MAKOSZ Emilia SO | 96 95 95 96 96 95 93 94 | STP Nowy Sącz JORDAN Kraków CKiS Skawina UNIA Oświêcim GIM92 Ursynów Warszawa JORDAN Kraków G-8 Bielany Warszawa ORKA Lêdziny | 2:35.00 2:34.59 2:32.11 2:30.58 2:31.62 2:34.00 2:35.00 2:35.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SUROWIEC Kinga WÓJTOWICZ Gabriela KAMIŃSKA Joanna NITKA Aleksandra PIECHOCKA JAGODA MORAWSKA Justyna KUNKA Kamila STOBIENIECKA MONIKA | 93 95 94 93 90 92 96 95 | UNIA Oświêcim BOBRY Dêbica START Łódź UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków G-8 Bielany Warszawa GOSIR Piaseczno DELFIN Łódz | 2:28.53 2:28.00 2:21.96 2:18.03 2:18.21 2:25.00 2:28.50 2:29.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 15.05.2010 - 14:23 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 6 7 | OJCZYK Grzegorz WAWER Mateusz TYMURA KAMIL HUTNY Szymon LECHOWICZ Artur KUŚMIERZ Jacek | 96 97 96 95 97 95 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków GILUS Gilowice UNIA Oświêcim JORDAN Kraków PUKS Karol Wadowice | 2:57.42 2:53.50 2:50.00 2:52.54 2:56.35 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PIEŚNIAK Jakub KALINA Radosław ZYCH Kamil WILKOWSKI Slawomir KONIECZNY Bartosz SKOWRON Tomasz WĘGLARZ Kamil WĄSEK Arkadiusz | 97 96 96 95 96 96 97 96 | ÓSEMKA Oświêcim BOBRY Dêbica WIKING Brzesko MMKS Kêdzierzyn-Koźle UNIA Oświêcim STP Nowy Sącz ÓSEMKA Oświêcim JASIEŃ Sucha Beskidzka | 2:45.15 2:40.00 2:34.99 2:30.58 2:33.50 2:35.00 2:41.15 2:45.34 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOŁODZIEJCZYK Patryk SIEMBIDA Norbert KROGULSKI Filip BOGACKI Szymon JABŁOŃSKI Dominik ARENDOWSKI Piotr SO CHROBOK SZYMON FARA Kacper | 96 95 96 95 95 94 96 94 | UNIA Oświêcim BOBRY Dêbica UNIA Oświêcim JAGIELLONKA Warszawa STP Nowy Sącz MOSM Tychy GILUS Gilowice BOBRY Dêbica | 2:28.20 2:25.20 2:24.80 2:23.00 2:24.00 2:25.00 2:28.00 2:29.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WIŚNIEWSKI Wiktor PYRLIK Paweł MIKICIN Miłosz KARAŚ Sebastian DANIELEWSKI Aleksander ZAPAŁA Łukasz SO CZEKAJ Kamil SZAMRETA Marcel | 95 94 93 91 94 91 96 94 | MZOS Płock KORONA Kraków G-8 Bielany Warszawa POLONIA Warszawa GOSIR Piaseczno UNIA Oświêcim JORDAN Kraków CKiS Skawina | 2:22.00 2:17.80 2:14.00 2:07.00 2:12.00 2:17.00 2:18.34 2:22.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 15.05.2010 - 14:37 | Kobiet, 200m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | MISZTAL Dorota ZYGA Paulina KRUK Anna | 96 94 95 | GIM92 Ursynów Warszawa NAWA Skierniewice UNIA Oświêcim | 2:52.33 NT NT |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | JANUSZ MARTA GODNIOWSKA Agnieszka KONWERSKA Natalia PRZYSTALSKA Angelika SIKORA Justyna MARZEC Sara | 96 94 93 93 96 97 | GILUS Gilowice JORDAN Kraków G-8 Bielany Warszawa UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny | 2:46.00 2:40.93 2:25.00 2:28.06 2:44.30 2:48.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 15.05.2010 - 14:44 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 6 | MURZYN Dawid WAJDA Tomasz MALCZYK Marcin CIĘŻKOWSKI Dominik | 97 97 95 96 | JORDAN Kraków KORONA Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | NT 2:38.90 2:47.58 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KRZAK Patryk HYDZIK Piotr ZIELIŃSKI Michał BARAN Rafał SK ZACZYŃSKI Karol SO LAGRZYCKI Filip BAŁABUCH Krystian KURTOK Tomasz | 95 95 94 93 91 93 95 95 | UNIA Oświêcim PUKS Karol Wadowice START Łódź JORDAN Kraków AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa WIKING Brzesko UNIA Oświêcim | 2:28.38 2:23.18 2:19.23 2:10.91 2:11.66 2:20.00 2:25.50 2:35.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 15.05.2010 - 14:51 | Kobiet, 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
3 4 5 | DREWNICKA Magdalena WOLSKA Sandra SIKORA Aleksandra | 97 95 97 | AQARIUS Myślenice KORONA Kraków JASIEŃ Sucha Beskidzka | 3:06.76 2:41.00 2:44.33 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MOSKAL Karolina JANIK Kinga PRZYWARA Dominika ŻAK Aleksandra CHOROMANSKA Natalia SKOWRON WERONIKA STANEK Anna POLAK Justyna | 97 96 97 97 97 96 97 97 | JORDAN Kraków KORONA Kraków KMITA Zabierzów BOBRY Dêbica ÓSEMKA Oświêcim GILUS Gilowice JORDAN Kraków ÓSEMKA Oświêcim | 2:39.23 2:36.00 2:35.90 2:34.00 2:35.00 2:36.00 2:37.17 2:39.25 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | FROSZTĘGA Agnieszka GÓRALCZYK Nikolina BAZYL Magdalena ZADYLAK Angelika CWYNAR Michalina MADEJA Magdalena ORCZYKOWSKA Wioletta SZKUDLAREK Karolina | 96 96 97 95 95 96 97 96 | AQARIUS Myślenice UKS SP 8 Chrzanów AQARIUS Myślenice UNIA Oświêcim BOBRY Dêbica UKS SP 8 Chrzanów STP Nowy Sącz KORONA Kraków | 2:30.50 2:29.57 2:28.11 2:26.46 2:28.00 2:28.48 2:30.00 2:31.50 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | STASINOWSKA Katarzyna PAPLA Jolanta PORAŃSKA Marlena TURLAKIEWICZ KAROLINA ZADROŻNA Karolina ULATOWSKA Alicja JAWOR Agnieszka PTASZEK KATARZYNA | 94 94 95 95 92 96 96 95 | START Łódź UNIA Oświêcim MMKS Kêdzierzyn-Koźle DELFIN Łódz KORONA Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków GILUS Gilowice | 2:22.09 2:22.00 2:21.31 2:20.05 2:20.30 2:21.44 2:22.04 2:25.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | RÓŻALSKA Martyna CHLIPAŁA Patrycja SK ŻAK Anna POMIETŁO Aleksandra NOWOSAD Katarzyna OPITEK Urszula KRUCZALAK Paulina DZIDA ADRIANNA | 96 93 95 94 96 94 94 95 | G-8 Bielany Warszawa JORDAN Kraków BOBRY Dêbica KMITA Zabierzów KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim GILUS Gilowice | 2:20.00 2:18.21 2:17.30 2:16.90 2:16.90 2:18.00 2:19.00 2:20.00 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WAKUŁA Karolina SO EJNIK Sylwia KORZENIOWSKA Marta SO SUCHANIAK Irena OLSZEWSKA Maja ZEMBRZUSKA Dorota BAJORSKA Dorota TYRPA Aleksandra | 93 94 93 93 95 93 94 94 | AZS AWF Katowice MZOS Płock UNIA Oświêcim KORONA Kraków SKALAR Ursus G-8 Bielany Warszawa UNIA Oświêcim CKiS Skawina | 2:15.27 2:15.00 2:15.00 2:14.80 2:15.00 2:15.00 2:15.00 2:15.43 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOWALSKA Klaudia MAZUREK Zuzanna SO SIKORA Paulina SO CISOWSKA ALEKSANDRA ZAGRODNIK Aleksandra PIASECKA Marta SK PUŁKA Magdalena MAGNER Agata | 92 91 93 89 93 91 92 97 | G-8 Bielany Warszawa FALA Kraśnik UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim AZS AWF Katowice UNIA Oświêcim GOSIR Piaseczno | 2:12.00 2:11.00 2:10.00 2:05.34 2:09.84 2:10.00 2:11.49 2:14.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 15.05.2010 - 15:14 | Mêżczyzn, 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 | ŁOWICKI Marcin BATKO Daniel MŁYNARCZYK Adrian MARCINIEC Patryk JANUS Tomasz ZABDYR Mateusz KURASIEWICZ Patryk | 95 97 97 97 97 95 95 | NAWA Skierniewice JORDAN Kraków JORDAN Kraków ÓSEMKA Oświêcim ÓSEMKA Oświêcim FALA Niepołomice WODNIK Radom | NT 2:49.54 2:32.91 2:28.56 2:31.12 2:43.37 NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | TYMURA KAMIL LITWA Krzysztof KIERCZ Mateusz CHOŁDA Łukasz RYBAK Łukasz ŁABUZ Rafał KOZARYSZCZUK MIKOŁAJ ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW | 96 96 96 97 96 95 96 96 | GILUS Gilowice JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków MMKS Kêdzierzyn-Koźle KORONA Kraków GILUS Gilowice GILUS Gilowice | 2:27.00 2:24.71 2:23.30 2:20.09 2:22.62 2:23.70 2:25.00 2:28.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KRAWIEC Michał GRODZKI Tomasz KUROWSKI Norbert ŻYBURA Kornel KOCHANOWSKI Wojciech CHUDZIK Jan PAŹDZIURKIEWICZ Adam MARCISZ Piotr | 97 94 94 95 94 93 95 95 | BOBRY Dêbica BOBRY Dêbica G-8 Bielany Warszawa BOBRY Dêbica UNIA Oświêcim KORONA Kraków UNIA Oświêcim STP Nowy Sącz | 2:19.60 2:19.20 2:15.00 2:13.00 2:15.00 2:17.40 2:19.26 2:20.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PAŁKOWSKI Jakub KWIATKOWSKI ARKADIUSZ DZIENISZEWSKI Michał SO GĄSIOR Aleksander KACZOR Damian BIŚ Daniel SZCZĘŚNIAK Piotr WRÓBEL Andrzej | 94 90 94 95 94 95 94 94 | KMITA Zabierzów AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice IKAR Mielec KMITA Zabierzów G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa JASIEŃ Sucha Beskidzka | 2:10.22 2:07.24 2:07.00 2:06.14 2:06.90 2:07.00 2:10.00 2:12.34 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ŻUCZEK Piotr DZIEDZIC Andrzej HABRAT KRZYSZTOF POŁAWSKI Mariusz SWIĄTKIEWICZ Rafał ASULIAN Axel TOMCZAK Marcin SZYSZKA Maciej | 94 93 94 93 93 93 95 94 | IKAR Mielec G-8 Bielany Warszawa AZS AGH Kraków G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice JAGIELLONKA Warszawa BOBRY Dêbica | 2:05.11 2:05.00 2:02.64 2:01.00 2:02.00 2:04.00 2:05.00 2:06.10 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | STOKARSKI Marek SZARLIŃSKI Filip GRZELEC Bartosz WILK KRZYSZTOF CZARNOTA Mateusz SO KUT Bartłomiej SZYMANSKI Konrad DOMŻAŁA Tomasz | 92 92 93 89 91 93 93 92 | G-8 Bielany Warszawa WARSZAWIANKA Wodny Park G-8 Bielany Warszawa AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim BOBRY Dêbica G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa | 2:00.00 2:00.00 1:58.00 1:51.43 1:55.28 1:58.00 2:00.00 2:00.00 |