GPM runda II Oświêcim, 15.5.2010 |
Konkurencja 1 15.05.2010 - 10:00 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
1 | G-8 Bielany Warszawa 2 | G-8 Bielany Warszawa | 4:20.00 | ||||
2 | G-8 Bielany Warszawa 1 | G-8 Bielany Warszawa | 4:20.00 | ||||
3 | AZS AGH Kraków 1 | AZS AGH Kraków | 4:23.00 | ||||
4 | UNIA Oświêcim 16+ | UKP UNIA Oświêcim | 4:25.00 | ||||
5 | SMS Oświêcim | UKP UNIA Oświêcim | 4:30.00 | ||||
6 | SMS Oświêcim 2 | UKP UNIA Oświêcim | 4:35.00 | ||||
7 | UNIA Oświêcim 16 lat | UKP UNIA Oświêcim | 4:39.00 | ||||
8 | UNIA Oświêcim 14 lat | UKP UNIA Oświêcim | 4:43.52 | ||||
9 | dziewczêta unia 1995 | UKP UNIA Oświêcim | 4:44.00 | ||||
10 | KMITA Zabierzów 1 | KMITA Zabierzów | 4:45.00 | ||||
11 | Team 1 | MKS Jordan Kraków | 4:46.00 | ||||
12 | JORDAN - 14lat | MKS Jordan Kraków | 4:52.00 | ||||
13 | GIM92 Ursynów Warszawa 1 | UKS GIM92 Ursynów Warszawa | 4:53.06 | ||||
14 | PŁYWAK Bochnia 1 | T.S.PŁYWAK Bochnia | 5:05.00 | ||||
15 | JORDAN `97/SP75 | MKS Jordan Kraków | 5:13.01 | ||||
16 | ÓSEMKA Oświêcim 1 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 5:22.12 | ||||
17 | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 5:35.00 | ||||
18 | BOBRY Dêbica 1 | MKP BOBRY Dêbica | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15.05.2010 - 10:18 | Mêżczyzn, 4 x 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
1 | AZS AGH Kraków 1 | AZS AGH Kraków | 3:54.50 | ||||
2 | UNIA Oświêcim 16+ | UKP UNIA Oświêcim | 4:03.00 | ||||
3 | UNIA Oświêcim 16+ | UKP UNIA Oświêcim | 4:04.00 | ||||
4 | JORDAN Kraków SMS | MKS Jordan Kraków | 4:04.76 | ||||
5 | G-8 Bielany Warszawa 3 | G-8 Bielany Warszawa | 4:08.00 | ||||
6 | G-8 Bielany Warszawa 4 | G-8 Bielany Warszawa | 4:08.00 | ||||
7 | G-8 Bielany Warszawa 1 | G-8 Bielany Warszawa | 4:08.00 | ||||
8 | G-8 Bielany Warszawa 2 | G-8 Bielany Warszawa | 4:08.00 | ||||
9 | BOBRY Dêbica 1 | MKP BOBRY Dêbica | 4:10.20 | ||||
10 | KMITA Zabierzów 1 | KMITA Zabierzów | 4:20.00 | ||||
11 | UNIA Oświêcim 14 lat | UKP UNIA Oświêcim | 4:22.74 | ||||
12 | SMS Oświêcim | UKP UNIA Oświêcim | 4:23.00 | ||||
13 | UNIA Oświêcim 16 lat | UKP UNIA Oświêcim | 4:24.00 | ||||
14 | chlopcy unia 1995 | UKP UNIA Oświêcim | 4:28.00 | ||||
15 | JORDAN - 15lat | MKS Jordan Kraków | 4:32.50 | ||||
16 | Team 1 | MKS Jordan Kraków | 4:37.00 | ||||
17 | JORDAN - 14lat | MKS Jordan Kraków | 4:37.00 | ||||
18 | JORDAN `97/SP75 | MKS Jordan Kraków | 4:38.13 | ||||
19 | ÓSEMKA Oświêcim 1 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 4:58.25 | ||||
20 | FALA Niepołomice 1 | KS FALA Niepołomice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15.05.2010 - 10:34 | Kobiet, 800m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | TROJANOWSKA Kinga | 95 | EKS SKRA Bełchatów | 9:21.03 | |||
2 | DUDEK Marlena | 94 | UKP UNIA Oświêcim | 9:40.00 | |||
3 | MAGNER Agata | 97 | GOSIR Piaseczno | 9:46.80 | |||
4 | DWORACZEK Paulina | 96 | MKS Jordan Kraków | 9:56.00 | |||
5 | POMIETŁO Aleksandra | 94 | KMITA Zabierzów | 9:59.00 | |||
6 | BARTOSZEK JOANNA | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 10:06.00 | |||
7 | SZCZYRBAK Kornelia | 96 | MKS Jordan Kraków | 10:10.86 | |||
8 | JANUSZ MARTA | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 10:20.00 | |||
9 | KLIMAS PAULINA | 95 | MUKS GILUS Gilowice | 10:20.00 | |||
10 | CWYNAR Michalina | 95 | MKP BOBRY Dêbica | 10:28.00 | |||
11 | ĆWIĘKAŁA Olga | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 10:36.45 | |||
12 | SKOWRON WERONIKA | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 10:45.00 | |||
13 | RYMUT Gabriela | 96 | MKP BOBRY Dêbica | 10:50.00 | |||
14 | SURGA Klaudia | 96 | MKP BOBRY Dêbica | 11:05.00 | |||
15 | KURKIEWICZ Kamila | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 11:15.00 | |||
16 | SUDEK Agnieszka | 97 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
17 | CHMIELEK Anna | 96 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15.05.2010 - 11:10 | Mêżczyzn, 800m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | ASULIAN Axel | 93 | AZS AWF Katowice | 8:48.31 | |||
2 | WOJDAK Wojciech | 96 | KS Wiking Brzesko | 8:50.00 | |||
3 | STOKARSKI Marek | 92 | G-8 Bielany Warszawa | 9:00.00 | |||
4 | POŁAWSKI Mariusz | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 9:00.00 | |||
5 | SZARLIŃSKI Filip | 92 | MUKP WARSZAWIANKA Wodny Park | 9:00.00 | |||
6 | OŻÓG Karol | 94 | CKiS Skawina | 9:12.11 | |||
7 | TWAROWSKI Jerzy | 95 | MKS Jordan Kraków | 9:30.00 | |||
8 | ARENDOWSKI Piotr SO | 94 | MOSM Tychy | 9:35.00 | |||
9 | ŻYBURA Kornel | 95 | MKP BOBRY Dêbica | 9:38.27 | |||
10 | WILK Przemysław | 95 | MKS Jordan Kraków | 9:50.00 | |||
11 | CZEKAJ Kamil | 96 | MKS Jordan Kraków | 9:52.00 | |||
12 | RUSZKOWSKI Kacper | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 9:54.00 | |||
13 | LELEK Mateusz | 96 | MKS Jordan Kraków | 10:34.08 | |||
14 | KICA Paweł | 96 | MKS Jordan Kraków | 10:41.69 | |||
15 | KARWALA Maciej | 96 | MKS Jordan Kraków | 10:46.68 | |||
16 | PLUTECKI Konrad | 95 | MKS Jordan Kraków | 10:50.21 | |||
17 | KAWIECKI Rafał | 96 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 15.05.2010 - 11:43 | Kobiet, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | MAZUREK KAROLINA | 89 | AZS AGH Kraków | 33.94 | |||
2 | LEWIŃSKA Karolina | 93 | UKP UNIA Oświêcim | 34.32 | |||
3 | LIS Magdalena | 93 | AZS AWF Katowice | 34.40 | |||
4 | NOWAK Paulina | 96 | Wodnik Radom | 34.80 | |||
5 | DRATWIŃSKA Julia SO | 94 | CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | 34.84 | |||
6 | TROJGO Martyna | 95 | UKS SKALAR Ursus | 35.00 | |||
7 | KOWALSKA Klaudia | 92 | G-8 Bielany Warszawa | 35.50 | |||
8 | SOBOŃ Martyna | 95 | Wodnik Radom | 35.50 | |||
9 | PUZANISTA Katarzyna | 93 | SKS START Łódź | 36.09 | |||
10 | KALIŃSKA Magdalena | 95 | MZOS Płock | 36.40 | |||
11 | SENETELSKA Olga | 97 | KORONA Kraków | 36.69 | |||
12 | KOZARYSZCZUK KLAUDIA | 95 | MUKS GILUS Gilowice | 37.00 | |||
13 | TYRPA Aleksandra | 94 | CKiS Skawina | 37.56 | |||
14 | MADEJA Magdalena | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 37.95 | |||
15 | OLSZEWSKA Maja | 95 | UKS SKALAR Ursus | 38.00 | |||
16 | KAMIŃSKA Joanna | 94 | SKS START Łódź | 38.41 | |||
17 | POPIEL Joanna | 96 | G-8 Bielany Warszawa | 39.00 | |||
18 | WYROBEK MARTYNA | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 39.00 | |||
19 | WAWRZUSISZYN Dominika | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 39.75 | |||
20 | WOLSKA Sandra | 95 | KORONA Kraków | 39.80 | |||
21 | KARCZ Sabina | 94 | KMITA Zabierzów | 39.90 | |||
22 | WIDOMSKA Paulina | 97 | STP Nowy Sącz | 40.00 | |||
23 | CISZEK Weronika | 97 | MKP BOBRY Dêbica | 40.00 | |||
24 | MURZYN Karolina | 95 | MKS Jordan Kraków | 40.12 | |||
25 | KOWALIK Karolina | 95 | MKS Jordan Kraków | 40.27 | |||
26 | ULATOWSKA Alicja | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 40.50 | |||
27 | BURACZYŃSKA Adrianna | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 40.50 | |||
28 | NOWOSAD Katarzyna | 96 | KMITA Zabierzów | 40.90 | |||
29 | RYBIŃSKA Magdalena | 96 | UKS GIM92 Ursynów Warszawa | 41.06 | |||
30 | KWIATKOWSKA Kaja | 96 | MKS Jordan Kraków | 41.65 | |||
31 | PRZYWARA Dominika | 97 | KMITA Zabierzów | 42.20 | |||
32 | PETROW Magda | 95 | KMITA Zabierzów | 42.20 | |||
33 | CHMIELEK Anna | 96 | MKS Jordan Kraków | 42.42 | |||
34 | BEDNARZ Aleksandra | 96 | MKS Jordan Kraków | 43.01 | |||
35 | BANACH Aleksandra | 96 | MKS Jordan Kraków | 43.16 | |||
36 | KACZOROWSKA Izabela | 97 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 43.23 | |||
37 | POTĘPA Karolina | 96 | MKS Jordan Kraków | 43.80 | |||
38 | SIKORA Justyna | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 46.00 | |||
39 | MOSKAL Karolina | 97 | MKS Jordan Kraków | 46.89 | |||
40 | SIKORA Aleksandra | 97 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 47.65 | |||
41 | SIRIGNANO Luigia | 96 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
42 | WANAT Aleksandra | 95 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
43 | PABIAN Agnieszka | 96 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
44 | SZCZYRBAK Kornelia | 96 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 15.05.2010 - 11:53 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | ZAWADKA Michał | 89 | AZS AWF Warszawa | 28.90 | |||
2 | WINOGRODZKI Mariusz | 87 | UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków | 28.90 | |||
3 | MUCHA Kacper | 92 | G-8 Bielany Warszawa | 29.00 | |||
4 | JACHOWICZ PIOTR | 90 | AZS AGH Kraków | 29.19 | |||
5 | GRULA Mateusz | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 30.10 | |||
6 | KRAWCZYK SEBASTIAN | 89 | AZS AGH Kraków | 30.14 | |||
7 | KOSOWSKI August | 92 | MKS POLONIA Warszawa | 30.80 | |||
8 | BAGNIUK Kajetan | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 31.00 | |||
9 | DYREK Mateusz | 91 | MKS Jordan Kraków | 31.65 | |||
10 | KARKUT Kamil | 96 | MKS IKAR Mielec | 32.02 | |||
11 | ŚLĘZAK Radosław | 94 | CKiS Skawina | 32.32 | |||
12 | JÓŻWIK Szymon | 94 | UKP UNIA Oświêcim | 32.50 | |||
13 | PIOTROWSKI Jakub | 94 | MZOS Płock | 32.60 | |||
14 | SZARLIŃSKI Filip | 92 | MUKP WARSZAWIANKA Wodny Park | 33.00 | |||
15 | MIKUŁA Piotr | 94 | MZOS Płock | 33.00 | |||
16 | KACZOR Damian | 94 | KMITA Zabierzów | 33.10 | |||
17 | GĄSIOR Aleksander | 95 | MKS IKAR Mielec | 33.70 | |||
18 | CIĘŻKOWSKI Dominik | 96 | MKS Jordan Kraków | 34.00 | |||
19 | POMIETŁO Adrian | 95 | UKP UNIA Oświêcim | 34.02 | |||
20 | WASILEWSKI Raivo | 95 | KMITA Zabierzów | 34.10 | |||
21 | WARZECHA Wiktor | 95 | KMITA Zabierzów | 34.20 | |||
22 | WINCEŁOWICZ Mikołaj | 95 | T.S.PŁYWAK Bochnia | 34.50 | |||
23 | BOGACKI Szymon | 95 | UKS JAGIELLONKA Warszawa | 35.00 | |||
24 | KROGULSKI Filip | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 35.30 | |||
25 | SZAMRETA Marcel | 94 | CKiS Skawina | 35.43 | |||
26 | WILK Przemysław | 95 | MKS Jordan Kraków | 35.88 | |||
27 | PAŹDZIURKIEWICZ Adam | 95 | UKP UNIA Oświêcim | 36.01 | |||
28 | JANUS Tomasz | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 36.45 | |||
29 | BAZYLEWICZ BARTOSZ | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 37.00 | |||
30 | DYDA Jakub | 97 | MKP BOBRY Dêbica | 37.20 | |||
31 | ŻOŁDAK Dominik | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 37.25 | |||
32 | MAŚLANKA Szymon | 96 | PUKS Karol Wadowice | 37.36 | |||
33 | SOJKA WOJCIECH | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 38.00 | |||
34 | RYBAK Łukasz | 96 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 38.42 | |||
35 | KOŁODZIEJCZYK Patryk | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 39.20 | |||
36 | MIKOŚ Dawid | 96 | MKS Jordan Kraków | 39.22 | |||
37 | MURZYN Dawid | 97 | MKS Jordan Kraków | 39.37 | |||
38 | MARCINIEC Patryk | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 39.45 | |||
39 | TROJAK Jakub | 97 | T.S.PŁYWAK Bochnia | 40.00 | |||
40 | BIJAK Patryk | 96 | MKS Jordan Kraków | 40.16 | |||
41 | BATKO Daniel | 97 | MKS Jordan Kraków | 40.83 | |||
42 | KONIECZNY Bartosz | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 41.35 | |||
43 | NAGI Mateusz | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 42.12 | |||
44 | WRÓBEL Jakub | 95 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 42.34 | |||
45 | SOWIER Wojciech | 97 | MKS Jordan Kraków | 43.00 | |||
46 | KICA Paweł | 96 | MKS Jordan Kraków | 44.95 | |||
47 | RATAJCZAK Tymoteusz | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 45.50 | |||
48 | STANKIEWICZ Dominik | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 45.80 | |||
49 | PLUTECKI Konrad | 95 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
50 | KOŁODZIEJ Michał | 96 | UKS GABI Proszowki | NT | |||
51 | LELEK Mateusz | 96 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
52 | KARWALA Maciej | 96 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
53 | OJCZYK Grzegorz | 96 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
54 | SOKOŁOWSKI Kamil | 95 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
55 | HUTNY Szymon | 95 | UKP UNIA Oświêcim | NT | |||
56 | MALCZYK Marcin | 95 | UKP UNIA Oświêcim | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 15.05.2010 - 12:03 | Kobiet, 50m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | PIECHOCKA JAGODA | 90 | AZS AGH Kraków | 30.25 | |||
2 | WÓJTOWICZ Gabriela | 95 | MKP BOBRY Dêbica | 31.00 | |||
3 | MAZUREK KAROLINA | 89 | AZS AGH Kraków | 31.65 | |||
4 | KUNKA Kamila | 96 | GOSIR Piaseczno | 32.00 | |||
5 | PETROW Magda | 95 | KMITA Zabierzów | 32.01 | |||
6 | STOBIENIECKA MONIKA | 95 | SKS 137 DELFIN Łódz | 32.32 | |||
7 | STEFAŃSKA Katarzyna | 93 | SKS START Łódź | 32.56 | |||
8 | CAŁKA Anna | 97 | T.S.PŁYWAK Bochnia | 33.00 | |||
9 | TREPKA Karolina | 96 | UKS GIM92 Ursynów Warszawa | 33.90 | |||
10 | CHLIPAŁA Patrycja SK | 93 | MKS Jordan Kraków | 33.99 | |||
11 | JAWOR Agnieszka | 96 | MKS Jordan Kraków | 34.15 | |||
12 | BOJKO Justyna | 95 | CKiS Skawina | 34.32 | |||
13 | KURASIEWICZ Agata SO | 94 | Wodnik Radom | 34.50 | |||
14 | KISIEL Monika | 96 | MOSiR Mysłowice | 34.52 | |||
15 | GODNIOWSKA Agnieszka | 94 | MKS Jordan Kraków | 34.61 | |||
16 | GRABARCZYK Dominika | 96 | UKS GIM92 Ursynów Warszawa | 34.68 | |||
17 | GÓRALCZYK Nikolina | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 34.78 | |||
18 | CABAŁA Arleta | 94 | STP Nowy Sącz | 35.00 | |||
19 | WANAT Aleksandra | 95 | MKS Jordan Kraków | 35.12 | |||
20 | WOJCIECHOWSKA Gabriela | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 35.21 | |||
21 | GOŁYŹNIAK Karolina | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 35.85 | |||
22 | NĘDZA Aleksandra | 95 | MKS Jordan Kraków | 36.00 | |||
23 | CZŁOWIEK Roksana | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 36.05 | |||
24 | MAKOCKA Izabela | 96 | MKS Jordan Kraków | 36.17 | |||
25 | LEWANDOWSKA Paulina | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 36.20 | |||
26 | ROGOWSKA Natalia | 96 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 36.84 | |||
27 | MICHALCZYK Urszula | 97 | T.S.PŁYWAK Bochnia | 37.00 | |||
28 | WYROBEK MARTYNA | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 37.00 | |||
29 | ĆWIĘKAŁA Olga | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 37.20 | |||
30 | ZAJDA Klaudia | 95 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 37.82 | |||
31 | ŚWIDERSKA Patrycja | 97 | T.S.PŁYWAK Bochnia | 38.00 | |||
32 | KACZMARCZYK Dagmara | 96 | T.S.PŁYWAK Bochnia | 38.00 | |||
33 | WOJAS Natalia | 97 | KS FALA Niepołomice | 38.50 | |||
34 | TABIŚ Gabriela | 95 | CKiS Skawina | 38.54 | |||
35 | JELONEK Aleksandra | 96 | KS FALA Niepołomice | 38.84 | |||
36 | KACZOROWSKA Izabela | 97 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 39.45 | |||
37 | ZAPENDOWSKA Karolina | 96 | G-8 Bielany Warszawa | 40.00 | |||
38 | UZNAŃSKA Karolina | 97 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 40.92 | |||
39 | SIKORA Aleksandra | 97 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 42.13 | |||
40 | URYGA Paulina | 95 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
41 | POROSŁO Karolina | 95 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
42 | PUŁKA Magdalena | 92 | UKP UNIA Oświêcim | NT | |||
43 | DYMAREK Ewa | 95 | UKP UNIA Oświêcim | NT | |||
44 | STUDZIŃSKA Wiktoria | 96 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
45 | SZCZYRBAK Kornelia | 96 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
46 | KRUK Anna | 95 | UKP UNIA Oświêcim | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 15.05.2010 - 12:12 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | MIKICIN Miłosz | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 27.00 | |||
2 | DANIELEWSKI Aleksander | 94 | GOSIR Piaseczno | 27.62 | |||
3 | KARAŚ Sebastian | 91 | MKS POLONIA Warszawa | 27.70 | |||
4 | PYRLIK Paweł | 94 | KORONA Kraków | 29.19 | |||
5 | TOMCZAK Marcin | 95 | UKS JAGIELLONKA Warszawa | 29.40 | |||
6 | WIŚNIEWSKI Wiktor | 95 | MZOS Płock | 30.00 | |||
7 | HABRAT KRZYSZTOF | 94 | AZS AGH Kraków | 30.08 | |||
8 | ŻUCZEK Piotr | 94 | MKS IKAR Mielec | 30.20 | |||
9 | KSIĄŻEK Michał SK | 93 | MKS Jordan Kraków | 30.37 | |||
10 | ADAMUS Paweł | 95 | ORKA Lêdziny | 31.26 | |||
11 | BOGACKI Szymon | 95 | UKS JAGIELLONKA Warszawa | 31.30 | |||
12 | WASILEWSKI Raivo | 95 | KMITA Zabierzów | 31.90 | |||
13 | CHROBOK SZYMON | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 32.00 | |||
14 | SIEMBIDA Norbert | 95 | MKP BOBRY Dêbica | 32.00 | |||
15 | ŻYBURA Kornel | 95 | MKP BOBRY Dêbica | 32.10 | |||
16 | WILKOWSKI Slawomir | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 32.77 | |||
17 | OŻÓG Karol | 94 | CKiS Skawina | 33.21 | |||
18 | HYDZIK Piotr | 95 | PUKS Karol Wadowice | 33.70 | |||
19 | KALINA Radosław | 96 | MKP BOBRY Dêbica | 34.00 | |||
20 | MURZYN Dawid | 97 | MKS Jordan Kraków | 34.24 | |||
21 | KASPAREK Grzegorz | 97 | MKS Jordan Kraków | 34.70 | |||
22 | SZYMANOWSKI Jakub | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 35.41 | |||
23 | ZABDYR Mateusz | 95 | KS FALA Niepołomice | 35.58 | |||
24 | PIEŚNIAK Jakub | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 36.25 | |||
25 | WĘGLARZ Kamil | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 36.35 | |||
26 | KIERCZ Mateusz | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 36.54 | |||
27 | CHALIBOŻEK Kamil | 97 | KS FALA Niepołomice | 38.79 | |||
28 | SZURA Bartosz | 97 | KS FALA Niepołomice | 38.84 | |||
29 | NOWOTNIK Michał | 95 | KS FALA Niepołomice | 39.27 | |||
30 | ŚWIATŁOŃ Michał | 95 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 39.82 | |||
31 | LECHOWICZ Artur | 97 | MKS Jordan Kraków | 40.17 | |||
32 | KURASIEWICZ Patryk | 95 | Wodnik Radom | NT | |||
33 | KARWALA Maciej | 96 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 15.05.2010 - 12:19 | Kobiet, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | MAZUREK KAROLINA | 89 | AZS AGH Kraków | 28.57 | |||
2 | KOWALCZYK KATARZYNA | 88 | AZS AGH Kraków | 28.71 | |||
3 | KONWERSKA Natalia | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 29.00 | |||
4 | JAGODZKA Aleksandra SO | 91 | MUKP KORONA SWIM Kielce | 29.13 | |||
5 | PODMAJSTRZY JOANNA | 93 | SKS 137 DELFIN Łódz | 29.27 | |||
6 | MAZUREK Zuzanna SO | 91 | FALA Kraśnik | 29.90 | |||
7 | URYGA Paulina | 95 | MKS Jordan Kraków | 29.91 | |||
8 | BUDKIEWICZ Olga | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 30.00 | |||
9 | RÓŻALSKA Martyna | 96 | G-8 Bielany Warszawa | 30.30 | |||
10 | PIASECKA Marta SK | 91 | AZS AWF Katowice | 30.34 | |||
11 | KĄCKA Natalia | 95 | UKP UNIA Oświêcim | 30.41 | |||
12 | GÓRNIAK Katarzyna | 95 | UKP UNIA Oświêcim | 30.84 | |||
13 | FRENKE Małgorzata | 95 | UKP UNIA Oświêcim | 30.89 | |||
14 | STASINOWSKA Katarzyna | 94 | SKS START Łódź | 31.02 | |||
15 | SUROWIEC Kinga | 93 | UKP UNIA Oświêcim | 31.26 | |||
16 | ŻAK Anna | 95 | MKP BOBRY Dêbica | 31.50 | |||
17 | KORZENIOWSKA Marta SO | 93 | UKP UNIA Oświêcim | 31.55 | |||
18 | PORAŃSKA Marlena | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 31.96 | |||
19 | DZIDA ADRIANNA | 95 | MUKS GILUS Gilowice | 32.00 | |||
20 | PETROW Magda | 95 | KMITA Zabierzów | 32.00 | |||
21 | OLSZEWSKA Maja | 95 | UKS SKALAR Ursus | 32.00 | |||
22 | KWIATKOWSKA Kaja | 96 | MKS Jordan Kraków | 32.10 | |||
23 | POMIETŁO Aleksandra | 94 | KMITA Zabierzów | 32.10 | |||
24 | WANAT Aleksandra | 95 | MKS Jordan Kraków | 32.13 | |||
25 | KAMIŃSKA Joanna | 94 | SKS START Łódź | 32.23 | |||
26 | SOBOŃ Martyna | 95 | Wodnik Radom | 32.30 | |||
27 | CZERNIAK Magdalena | 97 | MKP BOBRY Dêbica | 33.00 | |||
28 | MARCISZ Anna | 96 | STP Nowy Sącz | 33.00 | |||
29 | SURGA Klaudia | 96 | MKP BOBRY Dêbica | 33.00 | |||
30 | CWYNAR Michalina | 95 | MKP BOBRY Dêbica | 33.00 | |||
31 | PUZANISTA Katarzyna | 93 | SKS START Łódź | 33.20 | |||
32 | POPIEL Joanna | 96 | G-8 Bielany Warszawa | 33.20 | |||
33 | TYRPA Aleksandra | 94 | CKiS Skawina | 33.23 | |||
34 | MISZTAL Dorota | 96 | UKS GIM92 Ursynów Warszawa | 33.26 | |||
35 | JAWOR Agnieszka | 96 | MKS Jordan Kraków | 33.50 | |||
36 | PTASZEK KATARZYNA | 95 | MUKS GILUS Gilowice | 34.00 | |||
37 | JAŚKIEWICZ Klaudia | 97 | T.S.PŁYWAK Bochnia | 34.00 | |||
38 | JANIK Kinga | 96 | KORONA Kraków | 34.00 | |||
39 | TROJGO Martyna | 95 | UKS SKALAR Ursus | 34.00 | |||
40 | PIWOROWICZ Agnieszka | 96 | STP Nowy Sącz | 35.00 | |||
41 | BANACH Aleksandra | 96 | MKS Jordan Kraków | 36.12 | |||
42 | DYNA Angelika | 97 | MKS Jordan Kraków | 36.50 | |||
43 | BOŻEK Dominika | 97 | UKP UNIA Oświêcim | 36.74 | |||
44 | ORCZYKOWSKA Wioletta | 97 | STP Nowy Sącz | 37.00 | |||
45 | BOŻEK Izabela | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 37.25 | |||
46 | SUDEK Agnieszka | 97 | MKS Jordan Kraków | 37.64 | |||
47 | ZAPENDOWSKA Karolina | 96 | G-8 Bielany Warszawa | 38.00 | |||
48 | KUJAWIŃSKA Iga | 96 | CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | 38.27 | |||
49 | JARCZAK Sara | 96 | ORKA Lêdziny | 39.20 | |||
50 | PRZYWARA Dominika | 97 | KMITA Zabierzów | 39.90 | |||
51 | KOWALIK Karolina | 95 | MKS Jordan Kraków | 40.48 | |||
52 | MOSKAL Karolina | 97 | MKS Jordan Kraków | 40.60 | |||
53 | PODGÓRNI Marcelina | 97 | MKS Jordan Kraków | 40.90 | |||
54 | PODYMA Kinga | 97 | MKS Jordan Kraków | 41.50 | |||
55 | STANEK Anna | 97 | MKS Jordan Kraków | 43.45 | |||
56 | UZNAŃSKA Karolina | 97 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 46.72 | |||
57 | DREWNICKA Magdalena | 97 | AQARIUS Myślenice | 48.82 | |||
58 | SIRIGNANO Luigia | 96 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
59 | ZADYLAK Angelika | 95 | UKP UNIA Oświêcim | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 15.05.2010 - 12:31 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | GRZELEC Bartosz | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 26.00 | |||
2 | ZAPAŁA Łukasz SO | 91 | UKP UNIA Oświêcim | 26.75 | |||
3 | LAGRZYCKI Filip | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 26.80 | |||
4 | DZIENISZEWSKI Michał SO | 94 | AZS AWF Katowice | 27.00 | |||
5 | ŚLĘZAK Radosław | 94 | CKiS Skawina | 27.12 | |||
6 | TWAROWSKI Jerzy | 95 | MKS Jordan Kraków | 27.45 | |||
7 | PACIOREK Artur SK | 93 | MKS Jordan Kraków | 27.70 | |||
8 | PIĄTKOWSKI Mateusz SO | 90 | UKP UNIA Oświêcim | 27.80 | |||
9 | SEKUŁA Patryk | 95 | STP Nowy Sącz | 28.00 | |||
10 | FARA Kacper | 94 | MKP BOBRY Dêbica | 28.10 | |||
11 | JABŁOŃSKI Dominik | 95 | STP Nowy Sącz | 28.50 | |||
12 | WASILEWSKI Raivo | 95 | KMITA Zabierzów | 28.50 | |||
13 | BAŁABUCH Krystian | 95 | KS Wiking Brzesko | 29.00 | |||
14 | KOWALIK Kamil | 94 | STP Nowy Sącz | 29.00 | |||
15 | NICAŁ Jacek | 95 | KORONA Kraków | 29.10 | |||
16 | SZAMRETA Marcel | 94 | CKiS Skawina | 29.21 | |||
17 | KUROWSKI Norbert | 94 | G-8 Bielany Warszawa | 29.60 | |||
18 | ZIELIŃSKI Michał | 94 | SKS START Łódź | 29.65 | |||
19 | PAŁKOWSKI Jakub | 94 | KMITA Zabierzów | 29.80 | |||
20 | WINCEŁOWICZ Mikołaj | 95 | T.S.PŁYWAK Bochnia | 30.00 | |||
21 | KOCHANOWSKI Wojciech | 94 | UKP UNIA Oświêcim | 30.00 | |||
22 | SIERNY Radosław | 96 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 30.10 | |||
23 | KARKUT Kamil | 96 | MKS IKAR Mielec | 30.10 | |||
24 | WRÓBEL Andrzej | 94 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 30.23 | |||
25 | HYDZIK Piotr | 95 | PUKS Karol Wadowice | 30.43 | |||
26 | KRAWIEC Michał | 97 | MKP BOBRY Dêbica | 30.50 | |||
27 | CHUDZIK Jan | 93 | KORONA Kraków | 30.50 | |||
28 | ŚWIATŁOŃ Michał | 95 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 31.34 | |||
29 | SZEWCZYK Arkadiusz | 95 | KS FALA Niepołomice | 31.97 | |||
30 | SKOWRON Tomasz | 96 | STP Nowy Sącz | 32.00 | |||
31 | BIŚ Daniel | 95 | G-8 Bielany Warszawa | 32.00 | |||
32 | SOKOŁOWSKI Kamil | 95 | MKS Jordan Kraków | 32.46 | |||
33 | RUSZKOWSKI Kacper | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 32.50 | |||
34 | KASPAREK Grzegorz | 97 | MKS Jordan Kraków | 32.50 | |||
35 | WAJDA Tomasz | 97 | KORONA Kraków | 32.90 | |||
36 | KAWIECKI Rafał | 96 | MKS Jordan Kraków | 32.95 | |||
37 | TROJAK Jakub | 97 | T.S.PŁYWAK Bochnia | 33.00 | |||
38 | PNIAK Mikołaj | 97 | MKS Jordan Kraków | 33.75 | |||
39 | MIKOŚ Dawid | 96 | MKS Jordan Kraków | 33.87 | |||
40 | MAŚLANKA Szymon | 96 | PUKS Karol Wadowice | 34.23 | |||
41 | BOCHENEK Patryk | 97 | STP Nowy Sącz | 35.00 | |||
42 | KOWALIK Krystian | 95 | STP Nowy Sącz | 35.00 | |||
43 | BIJAK Patryk | 96 | MKS Jordan Kraków | 35.67 | |||
44 | SZURA Bartosz | 97 | KS FALA Niepołomice | 35.92 | |||
45 | SOWIER Wojciech | 97 | MKS Jordan Kraków | 36.00 | |||
46 | OJCZYK Grzegorz | 96 | MKS Jordan Kraków | 36.16 | |||
47 | LECHOWICZ Artur | 97 | MKS Jordan Kraków | 36.36 | |||
48 | MŁYNARCZYK Adrian | 97 | MKS Jordan Kraków | 36.60 | |||
49 | KUŚMIERZ Jacek | 95 | PUKS Karol Wadowice | 41.67 | |||
50 | ZACZYŃSKI Karol SO | 91 | AZS AWF Katowice | NT | |||
51 | KRULIKOWSKI Dominik | 95 | UKP UNIA Oświêcim | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 15.05.2010 - 12:41 | Kobiet, 50m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | KOWALCZYK KATARZYNA | 88 | AZS AGH Kraków | 26.59 | |||
2 | NITKA Aleksandra | 93 | UKP UNIA Oświêcim | 27.00 | |||
3 | MORAWSKA Justyna | 92 | G-8 Bielany Warszawa | 27.00 | |||
4 | CISOWSKA ALEKSANDRA | 89 | AZS AGH Kraków | 27.67 | |||
5 | SIKORA Paulina SO | 93 | UKP UNIA Oświêcim | 27.90 | |||
6 | PODMAJSTRZY JOANNA | 93 | SKS 137 DELFIN Łódz | 28.20 | |||
7 | KOWALSKA Klaudia | 92 | G-8 Bielany Warszawa | 28.20 | |||
8 | MAZUREK KAROLINA | 89 | AZS AGH Kraków | 28.31 | |||
9 | PETROW Magda | 95 | KMITA Zabierzów | 28.40 | |||
10 | KALIŃSKA Magdalena | 95 | MZOS Płock | 28.50 | |||
11 | SOWA Marta | 96 | MKS Jordan Kraków | 28.60 | |||
12 | STEFAŃSKA Katarzyna | 93 | SKS START Łódź | 28.76 | |||
13 | SIRIGNANO Luigia | 96 | MKS Jordan Kraków | 28.85 | |||
14 | EJNIK Sylwia | 94 | MZOS Płock | 28.90 | |||
15 | NOWAK Paulina | 96 | Wodnik Radom | 28.90 | |||
16 | JAGODZKA Aleksandra SO | 91 | MUKP KORONA SWIM Kielce | 29.00 | |||
17 | DZIDA ADRIANNA | 95 | MUKS GILUS Gilowice | 29.00 | |||
18 | SOBOŃ Martyna | 95 | Wodnik Radom | 29.00 | |||
19 | ZEMBRZUSKA Dorota | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 29.00 | |||
20 | ŻAK Anna | 95 | MKP BOBRY Dêbica | 29.05 | |||
21 | KUNKA Kamila | 96 | GOSIR Piaseczno | 29.20 | |||
22 | PORAŃSKA Marlena | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 29.34 | |||
23 | RÓŻALSKA Martyna | 96 | G-8 Bielany Warszawa | 29.50 | |||
24 | ZAGRODNIK Aleksandra | 93 | UKP UNIA Oświêcim | 29.55 | |||
25 | JANICZEK Joanna | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 29.75 | |||
26 | MARZEC Sara | 97 | ORKA Lêdziny | 29.90 | |||
27 | TURLAKIEWICZ KAROLINA | 95 | SKS 137 DELFIN Łódz | 30.01 | |||
28 | STASINOWSKA Katarzyna | 94 | SKS START Łódź | 30.05 | |||
29 | WOJCIECHOWSKA Gabriela | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 30.05 | |||
30 | SUCHANIAK Irena | 93 | KORONA Kraków | 30.10 | |||
31 | BAZYL Magdalena | 97 | AQARIUS Myślenice | 30.78 | |||
32 | POPIEL Joanna | 96 | G-8 Bielany Warszawa | 30.90 | |||
33 | ZADROŻNA Karolina | 92 | KORONA Kraków | 31.00 | |||
34 | CAŁKA Anna | 97 | T.S.PŁYWAK Bochnia | 31.00 | |||
35 | BOJKO Justyna | 95 | CKiS Skawina | 31.01 | |||
36 | TABIŚ Gabriela | 95 | CKiS Skawina | 31.33 | |||
37 | JAŚKIEWICZ Klaudia | 97 | T.S.PŁYWAK Bochnia | 31.50 | |||
38 | MICHALCZYK Urszula | 97 | T.S.PŁYWAK Bochnia | 31.50 | |||
39 | DYNA Angelika | 97 | MKS Jordan Kraków | 31.50 | |||
40 | WOJAS Natalia | 97 | KS FALA Niepołomice | 31.54 | |||
41 | FROSZTĘGA Agnieszka | 96 | AQARIUS Myślenice | 31.62 | |||
42 | SZKUDLAREK Karolina | 96 | KORONA Kraków | 31.90 | |||
43 | OPITEK Urszula | 94 | UKP UNIA Oświêcim | 32.00 | |||
44 | KACZMARCZYK Dagmara | 96 | T.S.PŁYWAK Bochnia | 32.00 | |||
45 | KARCZ Sabina | 94 | KMITA Zabierzów | 32.20 | |||
46 | JELONEK Aleksandra | 96 | KS FALA Niepołomice | 32.25 | |||
47 | ROGOWSKA Natalia | 96 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 32.43 | |||
48 | CABAŁA Arleta | 94 | STP Nowy Sącz | 33.00 | |||
49 | ŻAK Aleksandra | 97 | MKP BOBRY Dêbica | 33.00 | |||
50 | ZAPENDOWSKA Karolina | 96 | G-8 Bielany Warszawa | 33.00 | |||
51 | KURKIEWICZ Kamila | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 33.15 | |||
52 | PRZYWARA Dominika | 97 | KMITA Zabierzów | 33.20 | |||
53 | KISIEL Monika | 96 | MOSiR Mysłowice | 33.29 | |||
54 | CHOROMANSKA Natalia | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 33.75 | |||
55 | ŚWIDERSKA Patrycja | 97 | T.S.PŁYWAK Bochnia | 34.00 | |||
56 | KACZOROWSKA Izabela | 97 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 34.53 | |||
57 | PODYMA Kinga | 97 | MKS Jordan Kraków | 35.00 | |||
58 | PIĄTEK Monika | 97 | MKS Jordan Kraków | 35.05 | |||
59 | WĄSEK Karolina | 95 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 35.43 | |||
60 | UZNAŃSKA Karolina | 97 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 36.72 | |||
61 | POROSŁO Karolina | 95 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
62 | LIPOWSKA Małgorzata | 95 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
63 | PRZYSTALSKA Angelika | 93 | UKP UNIA Oświêcim | NT | |||
64 | NĘDZA Aleksandra | 95 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 15.05.2010 - 12:52 | Mêżczyzn, 50m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WILK KRZYSZTOF | 89 | AZS AGH Kraków | 23.19 | |||
2 | SZYMANSKI Konrad | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 24.00 | |||
3 | CERTA Maciej SO | 91 | WISŁA Puławy | 24.48 | |||
4 | PACIOREK Artur SK | 93 | MKS Jordan Kraków | 24.80 | |||
5 | DOMŻAŁA Tomasz | 92 | G-8 Bielany Warszawa | 25.00 | |||
6 | MIKUŁA Piotr | 94 | MZOS Płock | 25.20 | |||
7 | KACZOR Damian | 94 | KMITA Zabierzów | 25.45 | |||
8 | SZCZĘŚNIAK Piotr | 94 | G-8 Bielany Warszawa | 25.80 | |||
9 | DANIELEWSKI Aleksander | 94 | GOSIR Piaseczno | 25.90 | |||
10 | TOMCZAK Marcin | 95 | UKS JAGIELLONKA Warszawa | 26.00 | |||
11 | BAGNIUK Kajetan | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 26.00 | |||
12 | WASILEWSKI Raivo | 95 | KMITA Zabierzów | 26.10 | |||
13 | ŚLĘZAK Radosław | 94 | CKiS Skawina | 26.12 | |||
14 | KSIĄŻEK Michał SK | 93 | MKS Jordan Kraków | 26.21 | |||
15 | KWIATKOWSKI ARKADIUSZ | 90 | AZS AGH Kraków | 26.48 | |||
16 | SZYSZKA Maciej | 94 | MKP BOBRY Dêbica | 26.50 | |||
17 | SEKUŁA Patryk | 95 | STP Nowy Sącz | 26.50 | |||
18 | DZIEDZIC Andrzej | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 26.50 | |||
19 | WIŚNIEWSKI Wiktor | 95 | MZOS Płock | 26.60 | |||
20 | KOWALIK Kamil | 94 | STP Nowy Sącz | 27.00 | |||
21 | KUROWSKI Norbert | 94 | G-8 Bielany Warszawa | 27.30 | |||
22 | ZYCH Kamil | 96 | KS Wiking Brzesko | 27.80 | |||
23 | PAŁKOWSKI Jakub | 94 | KMITA Zabierzów | 27.90 | |||
24 | SIEMBIDA Norbert | 95 | MKP BOBRY Dêbica | 28.00 | |||
25 | GRZELEC Bartosz | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 28.00 | |||
26 | WARZECHA Wiktor | 95 | KMITA Zabierzów | 28.10 | |||
27 | CHUDZIK Jan | 93 | KORONA Kraków | 28.10 | |||
28 | WOŹNIAK Piotr | 96 | MKS Jordan Kraków | 28.15 | |||
29 | GRODZKI Tomasz | 94 | MKP BOBRY Dêbica | 28.15 | |||
30 | WRÓBEL Andrzej | 94 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 28.21 | |||
31 | SZEWCZYK Arkadiusz | 95 | KS FALA Niepołomice | 28.23 | |||
32 | WINCEŁOWICZ Mikołaj | 95 | T.S.PŁYWAK Bochnia | 28.50 | |||
33 | HYDZIK Piotr | 95 | PUKS Karol Wadowice | 28.71 | |||
34 | ZABDYR Mateusz | 95 | KS FALA Niepołomice | 28.99 | |||
35 | MARCISZ Piotr | 95 | STP Nowy Sącz | 29.00 | |||
36 | KRZAK Patryk | 95 | UKP UNIA Oświêcim | 29.01 | |||
37 | NOWOTNIK Michał | 95 | KS FALA Niepołomice | 29.06 | |||
38 | KRAWIEC Michał | 97 | MKP BOBRY Dêbica | 29.11 | |||
39 | ŁABUZ Rafał | 95 | KORONA Kraków | 29.97 | |||
40 | KOWALIK Krystian | 95 | STP Nowy Sącz | 30.00 | |||
41 | RYBAK Łukasz | 96 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 30.06 | |||
42 | WILKOWSKI Slawomir | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 30.14 | |||
43 | GOLENIEC Łukasz | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 30.25 | |||
44 | ŚWIATŁOŃ Michał | 95 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 30.45 | |||
45 | DYDA Jakub | 97 | MKP BOBRY Dêbica | 30.90 | |||
46 | TROJAK Jakub | 97 | T.S.PŁYWAK Bochnia | 31.00 | |||
47 | BOCHENEK Patryk | 97 | STP Nowy Sącz | 31.00 | |||
48 | KOZARYSZCZUK MIKOŁAJ | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 31.00 | |||
49 | WRÓBEL Jakub | 95 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 31.34 | |||
50 | CHALIBOŻEK Kamil | 97 | KS FALA Niepołomice | 31.45 | |||
51 | WĄSEK Arkadiusz | 96 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 31.45 | |||
52 | SIERNY Radosław | 96 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 31.60 | |||
53 | KOŁODZIEJ Michał | 96 | UKS GABI Proszowki | 31.94 | |||
54 | ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 32.00 | |||
55 | NAGI Mateusz | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 32.07 | |||
56 | BATKO Daniel | 97 | MKS Jordan Kraków | 32.48 | |||
57 | KUŚMIERZ Jacek | 95 | PUKS Karol Wadowice | 34.88 | |||
58 | WAWER Mateusz | 97 | MKS Jordan Kraków | 35.80 | |||
59 | KURTOK Tomasz | 95 | UKP UNIA Oświêcim | NT | |||
60 | HUTNY Szymon | 95 | UKP UNIA Oświêcim | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 15.05.2010 - 13:03 | Kobiet, 400m zmienny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | TROJANOWSKA Kinga | 95 | EKS SKRA Bełchatów | 5:06.96 | |||
2 | DWORACZEK Paulina | 96 | MKS Jordan Kraków | 5:07.00 | |||
3 | MÓZGOWSKA JAGODA | 90 | AZS AGH Kraków | 5:08.52 | |||
4 | BAJORSKA Dorota | 94 | UKP UNIA Oświêcim | 5:11.00 | |||
5 | BARTOSZEK JOANNA | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 5:20.00 | |||
6 | LEWIŃSKA Karolina | 93 | UKP UNIA Oświêcim | 5:21.00 | |||
7 | URYGA Paulina | 95 | MKS Jordan Kraków | 5:22.16 | |||
8 | KRUCZALAK Paulina | 94 | UKP UNIA Oświêcim | 5:25.00 | |||
9 | KĄCKA Natalia | 95 | UKP UNIA Oświêcim | 5:27.51 | |||
10 | MAKOSZ Emilia SO | 94 | ORKA Lêdziny | 5:30.00 | |||
11 | GÓRNIAK Katarzyna | 95 | UKP UNIA Oświêcim | 5:30.00 | |||
12 | KURASIEWICZ Agata SO | 94 | Wodnik Radom | 5:33.00 | |||
13 | NOWOSAD Katarzyna | 96 | KMITA Zabierzów | 5:35.40 | |||
14 | FRENKE Małgorzata | 95 | UKP UNIA Oświêcim | 5:36.15 | |||
15 | CZŁOWIEK Roksana | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 5:39.80 | |||
16 | MARZEC Sara | 97 | ORKA Lêdziny | 5:40.00 | |||
17 | CZERNIAK Magdalena | 97 | MKP BOBRY Dêbica | 5:48.00 | |||
18 | LEWANDOWSKA Paulina | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 6:10.20 | |||
19 | STUDZIŃSKA Wiktoria | 96 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
20 | DYMAREK Ewa | 95 | UKP UNIA Oświêcim | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 15.05.2010 - 13:23 | Mêżczyzn, 400m zmienny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | DYREK Mateusz | 91 | MKS Jordan Kraków | 4:39.50 | |||
2 | PIĄTKOWSKI Mateusz SO | 90 | UKP UNIA Oświêcim | 4:40.00 | |||
3 | CZARNOTA Mateusz SO | 91 | UKP UNIA Oświêcim | 4:44.97 | |||
4 | BARAN Rafał SK | 93 | MKS Jordan Kraków | 4:45.95 | |||
5 | KUT Bartłomiej | 93 | MKP BOBRY Dêbica | 4:46.00 | |||
6 | SWIĄTKIEWICZ Rafał | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 4:50.00 | |||
7 | GĄSIOR Aleksander | 95 | MKS IKAR Mielec | 4:52.10 | |||
8 | WILKOWSKI Slawomir | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 5:11.00 | |||
9 | POMIETŁO Adrian | 95 | UKP UNIA Oświêcim | 5:22.35 | |||
10 | CHROBOK SZYMON | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 5:24.00 | |||
11 | CHOŁDA Łukasz | 97 | MKS Jordan Kraków | 5:25.09 | |||
12 | WOŹNIAK Piotr | 96 | MKS Jordan Kraków | 5:34.15 | |||
13 | ADAMUS Paweł | 95 | ORKA Lêdziny | 5:34.42 | |||
14 | GOLENIEC Łukasz | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 5:45.75 | |||
15 | STANKIEWICZ Dominik | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 5:50.60 | |||
16 | RATAJCZAK Tymoteusz | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 5:50.80 | |||
17 | SIERNY Radosław | 96 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | NT | |||
18 | LITWA Krzysztof | 96 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 15.05.2010 - 13:42 | Kobiet, 200m klasyczny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | DUDEK Marlena | 94 | UKP UNIA Oświêcim | 2:41.00 | |||
2 | NOWAK Paulina | 96 | Wodnik Radom | 2:43.00 | |||
3 | KALIŃSKA Magdalena | 95 | MZOS Płock | 2:46.00 | |||
4 | PAPLA Jolanta | 94 | UKP UNIA Oświêcim | 2:48.00 | |||
5 | TABIŚ Gabriela | 95 | CKiS Skawina | 2:48.76 | |||
6 | KLIMAS PAULINA | 95 | MUKS GILUS Gilowice | 2:50.00 | |||
7 | BAZYL Magdalena | 97 | AQARIUS Myślenice | 2:51.02 | |||
8 | MAKOCKA Izabela | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:54.00 | |||
9 | LIS Magdalena | 93 | AZS AWF Katowice | 2:54.20 | |||
10 | SENETELSKA Olga | 97 | KORONA Kraków | 2:54.90 | |||
11 | MICHALCZYK Urszula | 97 | T.S.PŁYWAK Bochnia | 2:55.00 | |||
12 | WĄSEK Karolina | 95 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 2:57.32 | |||
13 | WAWRZUSISZYN Dominika | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 2:58.21 | |||
14 | WYROBEK MARTYNA | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 2:59.00 | |||
15 | WIDOMSKA Paulina | 97 | STP Nowy Sącz | 2:59.00 | |||
16 | KOZARYSZCZUK KLAUDIA | 95 | MUKS GILUS Gilowice | 2:59.00 | |||
17 | KUJAWIŃSKA Iga | 96 | CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | 3:02.98 | |||
18 | PIĄTEK Monika | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:04.32 | |||
19 | MADEJA Magdalena | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 3:05.12 | |||
20 | RYBIŃSKA Magdalena | 96 | UKS GIM92 Ursynów Warszawa | 3:05.45 | |||
21 | KARCZ Sabina | 94 | KMITA Zabierzów | 3:06.90 | |||
22 | POMIETŁO Aleksandra | 94 | KMITA Zabierzów | 3:06.90 | |||
23 | CISZEK Weronika | 97 | MKP BOBRY Dêbica | 3:09.00 | |||
24 | BOŻEK Izabela | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 3:12.75 | |||
25 | PODGÓRNI Marcelina | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:26.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 15.05.2010 - 13:58 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | JACHOWICZ PIOTR | 90 | AZS AGH Kraków | 2:16.61 | |||
2 | WINOGRODZKI Mariusz | 87 | UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków | 2:20.00 | |||
3 | CERTA Maciej SO | 91 | WISŁA Puławy | 2:22.00 | |||
4 | GRULA Mateusz | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 2:22.00 | |||
5 | ZAWADKA Michał | 89 | AZS AWF Warszawa | 2:25.00 | |||
6 | KOSOWSKI August | 92 | MKS POLONIA Warszawa | 2:25.00 | |||
7 | MUCHA Kacper | 92 | G-8 Bielany Warszawa | 2:28.00 | |||
8 | ŻUCZEK Piotr | 94 | MKS IKAR Mielec | 2:31.80 | |||
9 | KARKUT Kamil | 96 | MKS IKAR Mielec | 2:32.74 | |||
10 | NICAŁ Jacek | 95 | KORONA Kraków | 2:39.24 | |||
11 | SZYMANOWSKI Jakub | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 2:39.80 | |||
12 | PIOTROWSKI Jakub | 94 | MZOS Płock | 2:40.00 | |||
13 | JÓŻWIK Szymon | 94 | UKP UNIA Oświêcim | 2:40.00 | |||
14 | MIKUŁA Piotr | 94 | MZOS Płock | 2:43.00 | |||
15 | PNIAK Mikołaj | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:44.64 | |||
16 | WOJDAK Wojciech | 96 | KS Wiking Brzesko | 2:45.00 | |||
17 | BAZYLEWICZ BARTOSZ | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 2:50.00 | |||
18 | OŻÓG Karol | 94 | CKiS Skawina | 2:50.32 | |||
19 | WARZECHA Wiktor | 95 | KMITA Zabierzów | 2:56.60 | |||
20 | SOJKA WOJCIECH | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 3:00.00 | |||
21 | ŻOŁDAK Dominik | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 3:02.05 | |||
22 | DYDA Jakub | 97 | MKP BOBRY Dêbica | 3:05.00 | |||
23 | MAŚLANKA Szymon | 96 | PUKS Karol Wadowice | 3:07.19 | |||
24 | RYBAK Łukasz | 96 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | NT | |||
25 | KRULIKOWSKI Dominik | 95 | UKP UNIA Oświêcim | NT | |||
26 | MIKOŚ Dawid | 96 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 15.05.2010 - 14:13 | Kobiet, 200m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | NITKA Aleksandra | 93 | UKP UNIA Oświêcim | 2:18.03 | |||
2 | PIECHOCKA JAGODA | 90 | AZS AGH Kraków | 2:18.21 | |||
3 | KAMIŃSKA Joanna | 94 | SKS START Łódź | 2:21.96 | |||
4 | MORAWSKA Justyna | 92 | G-8 Bielany Warszawa | 2:25.00 | |||
5 | WÓJTOWICZ Gabriela | 95 | MKP BOBRY Dêbica | 2:28.00 | |||
6 | KUNKA Kamila | 96 | GOSIR Piaseczno | 2:28.50 | |||
7 | SUROWIEC Kinga | 93 | UKP UNIA Oświêcim | 2:28.53 | |||
8 | STOBIENIECKA MONIKA | 95 | SKS 137 DELFIN Łódz | 2:29.40 | |||
9 | BURACZYŃSKA Adrianna | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 2:30.58 | |||
10 | TREPKA Karolina | 96 | UKS GIM92 Ursynów Warszawa | 2:31.62 | |||
11 | BOJKO Justyna | 95 | CKiS Skawina | 2:32.11 | |||
12 | MURZYN Karolina | 95 | MKS Jordan Kraków | 2:34.00 | |||
13 | LIPOWSKA Małgorzata | 95 | MKS Jordan Kraków | 2:34.59 | |||
14 | BUDKIEWICZ Olga | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 2:35.00 | |||
15 | MAKOSZ Emilia SO | 94 | ORKA Lêdziny | 2:35.00 | |||
16 | MARCISZ Anna | 96 | STP Nowy Sącz | 2:35.00 | |||
17 | PABIAN Agnieszka | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:35.99 | |||
18 | SOWA Marta | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:36.00 | |||
19 | JANICZEK Joanna | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 2:37.51 | |||
20 | PIWOROWICZ Agnieszka | 96 | STP Nowy Sącz | 2:40.00 | |||
21 | TROJGO Martyna | 95 | UKS SKALAR Ursus | 2:40.00 | |||
22 | CZERNIAK Magdalena | 97 | MKP BOBRY Dêbica | 2:40.00 | |||
23 | POTĘPA Karolina | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:41.00 | |||
24 | BEDNARZ Aleksandra | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:41.00 | |||
25 | GÓRALCZYK Nikolina | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:41.23 | |||
26 | ROGOWSKA Natalia | 96 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 2:41.74 | |||
27 | BOŻEK Dominika | 97 | UKP UNIA Oświêcim | 2:42.23 | |||
28 | GRABARCZYK Dominika | 96 | UKS GIM92 Ursynów Warszawa | 2:42.74 | |||
29 | RYMUT Gabriela | 96 | MKP BOBRY Dêbica | 2:45.00 | |||
30 | GOŁYŹNIAK Karolina | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 2:49.15 | |||
31 | PTASZEK KATARZYNA | 95 | MUKS GILUS Gilowice | 2:50.00 | |||
32 | JARCZAK Sara | 96 | ORKA Lêdziny | 2:50.79 | |||
33 | POLAK Justyna | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 2:58.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 15.05.2010 - 14:31 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | KARAŚ Sebastian | 91 | MKS POLONIA Warszawa | 2:07.00 | |||
2 | DANIELEWSKI Aleksander | 94 | GOSIR Piaseczno | 2:12.00 | |||
3 | MIKICIN Miłosz | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 2:14.00 | |||
4 | ZAPAŁA Łukasz SO | 91 | UKP UNIA Oświêcim | 2:17.00 | |||
5 | PYRLIK Paweł | 94 | KORONA Kraków | 2:17.80 | |||
6 | CZEKAJ Kamil | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:18.34 | |||
7 | WIŚNIEWSKI Wiktor | 95 | MZOS Płock | 2:22.00 | |||
8 | SZAMRETA Marcel | 94 | CKiS Skawina | 2:22.12 | |||
9 | BOGACKI Szymon | 95 | UKS JAGIELLONKA Warszawa | 2:23.00 | |||
10 | JABŁOŃSKI Dominik | 95 | STP Nowy Sącz | 2:24.00 | |||
11 | KROGULSKI Filip | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 2:24.80 | |||
12 | ARENDOWSKI Piotr SO | 94 | MOSM Tychy | 2:25.00 | |||
13 | SIEMBIDA Norbert | 95 | MKP BOBRY Dêbica | 2:25.20 | |||
14 | CHROBOK SZYMON | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 2:28.00 | |||
15 | KOŁODZIEJCZYK Patryk | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 2:28.20 | |||
16 | FARA Kacper | 94 | MKP BOBRY Dêbica | 2:29.00 | |||
17 | WILKOWSKI Slawomir | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 2:30.58 | |||
18 | KONIECZNY Bartosz | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 2:33.50 | |||
19 | ZYCH Kamil | 96 | KS Wiking Brzesko | 2:34.99 | |||
20 | SKOWRON Tomasz | 96 | STP Nowy Sącz | 2:35.00 | |||
21 | KALINA Radosław | 96 | MKP BOBRY Dêbica | 2:40.00 | |||
22 | WĘGLARZ Kamil | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 2:41.15 | |||
23 | PIEŚNIAK Jakub | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 2:45.15 | |||
24 | WĄSEK Arkadiusz | 96 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 2:45.34 | |||
25 | TYMURA KAMIL | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 2:50.00 | |||
26 | HUTNY Szymon | 95 | UKP UNIA Oświêcim | 2:52.54 | |||
27 | WAWER Mateusz | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:53.50 | |||
28 | LECHOWICZ Artur | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:56.35 | |||
29 | OJCZYK Grzegorz | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:57.42 | |||
30 | KUŚMIERZ Jacek | 95 | PUKS Karol Wadowice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 15.05.2010 - 14:45 | Kobiet, 200m motylkowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | KONWERSKA Natalia | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 2:25.00 | |||
2 | PRZYSTALSKA Angelika | 93 | UKP UNIA Oświêcim | 2:28.06 | |||
3 | GODNIOWSKA Agnieszka | 94 | MKS Jordan Kraków | 2:40.93 | |||
4 | SIKORA Justyna | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 2:44.30 | |||
5 | JANUSZ MARTA | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 2:46.00 | |||
6 | MARZEC Sara | 97 | ORKA Lêdziny | 2:48.00 | |||
7 | MISZTAL Dorota | 96 | UKS GIM92 Ursynów Warszawa | 2:52.33 | |||
8 | KRUK Anna | 95 | UKP UNIA Oświêcim | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 15.05.2010 - 14:48 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | BARAN Rafał SK | 93 | MKS Jordan Kraków | 2:10.91 | |||
2 | ZACZYŃSKI Karol SO | 91 | AZS AWF Katowice | 2:11.66 | |||
3 | ZIELIŃSKI Michał | 94 | SKS START Łódź | 2:19.23 | |||
4 | LAGRZYCKI Filip | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 2:20.00 | |||
5 | HYDZIK Piotr | 95 | PUKS Karol Wadowice | 2:23.18 | |||
6 | BAŁABUCH Krystian | 95 | KS Wiking Brzesko | 2:25.50 | |||
7 | KRZAK Patryk | 95 | UKP UNIA Oświêcim | 2:28.38 | |||
8 | KURTOK Tomasz | 95 | UKP UNIA Oświêcim | 2:35.15 | |||
9 | WAJDA Tomasz | 97 | KORONA Kraków | 2:38.90 | |||
10 | MALCZYK Marcin | 95 | UKP UNIA Oświêcim | 2:47.58 | |||
11 | MURZYN Dawid | 97 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
12 | CIĘŻKOWSKI Dominik | 96 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 15.05.2010 - 14:55 | Kobiet, 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | CISOWSKA ALEKSANDRA | 89 | AZS AGH Kraków | 2:05.34 | |||
2 | ZAGRODNIK Aleksandra | 93 | UKP UNIA Oświêcim | 2:09.84 | |||
3 | SIKORA Paulina SO | 93 | UKP UNIA Oświêcim | 2:10.00 | |||
4 | PIASECKA Marta SK | 91 | AZS AWF Katowice | 2:10.00 | |||
5 | MAZUREK Zuzanna SO | 91 | FALA Kraśnik | 2:11.00 | |||
6 | PUŁKA Magdalena | 92 | UKP UNIA Oświêcim | 2:11.49 | |||
7 | KOWALSKA Klaudia | 92 | G-8 Bielany Warszawa | 2:12.00 | |||
8 | MAGNER Agata | 97 | GOSIR Piaseczno | 2:14.50 | |||
9 | SUCHANIAK Irena | 93 | KORONA Kraków | 2:14.80 | |||
10 | KORZENIOWSKA Marta SO | 93 | UKP UNIA Oświêcim | 2:15.00 | |||
11 | BAJORSKA Dorota | 94 | UKP UNIA Oświêcim | 2:15.00 | |||
12 | OLSZEWSKA Maja | 95 | UKS SKALAR Ursus | 2:15.00 | |||
13 | ZEMBRZUSKA Dorota | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 2:15.00 | |||
14 | EJNIK Sylwia | 94 | MZOS Płock | 2:15.00 | |||
15 | WAKUŁA Karolina SO | 93 | AZS AWF Katowice | 2:15.27 | |||
16 | TYRPA Aleksandra | 94 | CKiS Skawina | 2:15.43 | |||
17 | NOWOSAD Katarzyna | 96 | KMITA Zabierzów | 2:16.90 | |||
18 | POMIETŁO Aleksandra | 94 | KMITA Zabierzów | 2:16.90 | |||
19 | ŻAK Anna | 95 | MKP BOBRY Dêbica | 2:17.30 | |||
20 | OPITEK Urszula | 94 | UKP UNIA Oświêcim | 2:18.00 | |||
21 | CHLIPAŁA Patrycja SK | 93 | MKS Jordan Kraków | 2:18.21 | |||
22 | KRUCZALAK Paulina | 94 | UKP UNIA Oświêcim | 2:19.00 | |||
23 | RÓŻALSKA Martyna | 96 | G-8 Bielany Warszawa | 2:20.00 | |||
24 | DZIDA ADRIANNA | 95 | MUKS GILUS Gilowice | 2:20.00 | |||
25 | TURLAKIEWICZ KAROLINA | 95 | SKS 137 DELFIN Łódz | 2:20.05 | |||
26 | ZADROŻNA Karolina | 92 | KORONA Kraków | 2:20.30 | |||
27 | PORAŃSKA Marlena | 95 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 2:21.31 | |||
28 | ULATOWSKA Alicja | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 2:21.44 | |||
29 | PAPLA Jolanta | 94 | UKP UNIA Oświêcim | 2:22.00 | |||
30 | JAWOR Agnieszka | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:22.04 | |||
31 | STASINOWSKA Katarzyna | 94 | SKS START Łódź | 2:22.09 | |||
32 | PTASZEK KATARZYNA | 95 | MUKS GILUS Gilowice | 2:25.00 | |||
33 | ZADYLAK Angelika | 95 | UKP UNIA Oświêcim | 2:26.46 | |||
34 | CWYNAR Michalina | 95 | MKP BOBRY Dêbica | 2:28.00 | |||
35 | BAZYL Magdalena | 97 | AQARIUS Myślenice | 2:28.11 | |||
36 | MADEJA Magdalena | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:28.48 | |||
37 | GÓRALCZYK Nikolina | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:29.57 | |||
38 | ORCZYKOWSKA Wioletta | 97 | STP Nowy Sącz | 2:30.00 | |||
39 | FROSZTĘGA Agnieszka | 96 | AQARIUS Myślenice | 2:30.50 | |||
40 | SZKUDLAREK Karolina | 96 | KORONA Kraków | 2:31.50 | |||
41 | ŻAK Aleksandra | 97 | MKP BOBRY Dêbica | 2:34.00 | |||
42 | CHOROMANSKA Natalia | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 2:35.00 | |||
43 | PRZYWARA Dominika | 97 | KMITA Zabierzów | 2:35.90 | |||
44 | JANIK Kinga | 96 | KORONA Kraków | 2:36.00 | |||
45 | SKOWRON WERONIKA | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 2:36.00 | |||
46 | STANEK Anna | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:37.17 | |||
47 | MOSKAL Karolina | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:39.23 | |||
48 | POLAK Justyna | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 2:39.25 | |||
49 | WOLSKA Sandra | 95 | KORONA Kraków | 2:41.00 | |||
50 | SIKORA Aleksandra | 97 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 2:44.33 | |||
51 | DREWNICKA Magdalena | 97 | AQARIUS Myślenice | 3:06.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 15.05.2010 - 15:19 | Mêżczyzn, 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WILK KRZYSZTOF | 89 | AZS AGH Kraków | 1:51.43 | |||
2 | CZARNOTA Mateusz SO | 91 | UKP UNIA Oświêcim | 1:55.28 | |||
3 | GRZELEC Bartosz | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.00 | |||
4 | KUT Bartłomiej | 93 | MKP BOBRY Dêbica | 1:58.00 | |||
5 | SZARLIŃSKI Filip | 92 | MUKP WARSZAWIANKA Wodny Park | 2:00.00 | |||
6 | DOMŻAŁA Tomasz | 92 | G-8 Bielany Warszawa | 2:00.00 | |||
7 | STOKARSKI Marek | 92 | G-8 Bielany Warszawa | 2:00.00 | |||
8 | SZYMANSKI Konrad | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 2:00.00 | |||
9 | POŁAWSKI Mariusz | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 2:01.00 | |||
10 | SWIĄTKIEWICZ Rafał | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 2:02.00 | |||
11 | HABRAT KRZYSZTOF | 94 | AZS AGH Kraków | 2:02.64 | |||
12 | ASULIAN Axel | 93 | AZS AWF Katowice | 2:04.00 | |||
13 | DZIEDZIC Andrzej | 93 | G-8 Bielany Warszawa | 2:05.00 | |||
14 | TOMCZAK Marcin | 95 | UKS JAGIELLONKA Warszawa | 2:05.00 | |||
15 | ŻUCZEK Piotr | 94 | MKS IKAR Mielec | 2:05.11 | |||
16 | SZYSZKA Maciej | 94 | MKP BOBRY Dêbica | 2:06.10 | |||
17 | GĄSIOR Aleksander | 95 | MKS IKAR Mielec | 2:06.14 | |||
18 | KACZOR Damian | 94 | KMITA Zabierzów | 2:06.90 | |||
19 | BIŚ Daniel | 95 | G-8 Bielany Warszawa | 2:07.00 | |||
20 | DZIENISZEWSKI Michał SO | 94 | AZS AWF Katowice | 2:07.00 | |||
21 | KWIATKOWSKI ARKADIUSZ | 90 | AZS AGH Kraków | 2:07.24 | |||
22 | SZCZĘŚNIAK Piotr | 94 | G-8 Bielany Warszawa | 2:10.00 | |||
23 | PAŁKOWSKI Jakub | 94 | KMITA Zabierzów | 2:10.22 | |||
24 | WRÓBEL Andrzej | 94 | UKS JASIEŃ Sucha Beskidzka | 2:12.34 | |||
25 | ŻYBURA Kornel | 95 | MKP BOBRY Dêbica | 2:13.00 | |||
26 | KOCHANOWSKI Wojciech | 94 | UKP UNIA Oświêcim | 2:15.00 | |||
27 | KUROWSKI Norbert | 94 | G-8 Bielany Warszawa | 2:15.00 | |||
28 | CHUDZIK Jan | 93 | KORONA Kraków | 2:17.40 | |||
29 | GRODZKI Tomasz | 94 | MKP BOBRY Dêbica | 2:19.20 | |||
30 | PAŹDZIURKIEWICZ Adam | 95 | UKP UNIA Oświêcim | 2:19.26 | |||
31 | KRAWIEC Michał | 97 | MKP BOBRY Dêbica | 2:19.60 | |||
32 | MARCISZ Piotr | 95 | STP Nowy Sącz | 2:20.00 | |||
33 | CHOŁDA Łukasz | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:20.09 | |||
34 | RYBAK Łukasz | 96 | MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 2:22.62 | |||
35 | KIERCZ Mateusz | 96 | UKP UNIA Oświêcim | 2:23.30 | |||
36 | ŁABUZ Rafał | 95 | KORONA Kraków | 2:23.70 | |||
37 | LITWA Krzysztof | 96 | MKS Jordan Kraków | 2:24.71 | |||
38 | KOZARYSZCZUK MIKOŁAJ | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 2:25.00 | |||
39 | TYMURA KAMIL | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 2:27.00 | |||
40 | ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW | 96 | MUKS GILUS Gilowice | 2:28.00 | |||
41 | MARCINIEC Patryk | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 2:28.56 | |||
42 | JANUS Tomasz | 97 | UKS ÓSEMKA Oświêcim | 2:31.12 | |||
43 | MŁYNARCZYK Adrian | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:32.91 | |||
44 | ZABDYR Mateusz | 95 | KS FALA Niepołomice | 2:43.37 | |||
45 | BATKO Daniel | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:49.54 | |||
46 | KURASIEWICZ Patryk | 95 | Wodnik Radom | NT |