III Miêdzynarodowe Mistrzostwa Miasta Kêdzierzyna-Koźla w Pływaniu „ Koziołki Pływackie 2010 „ Kêdzierzyn-Koźle, 7. - 8.5.2010 |
Konkurencja 1 7.5.10 - 14:50 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12 |
1 2 3 4 5 | WIERZBICKA, Daria OLCZYK, Martyna OBRĘBSKA, Maja BZREZIŃSKA, Agnieszka KIESZEK, NATALIA | 96 97 99 98 00 | MUKP Korona-Swim Kielce UKS Aquatica Pawłowice MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle T.P.Olimpijczyk | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KWIATKOWSKA, AGATA OLBRYCH, Karolina RYNIEWICZ, Iwona NOWAK, Dominika BALICKA, Alicja CZERNIK, Aleksandra | 00 97 98 99 99 99 | T.P.Olimpijczyk UKS Aquatica Pawłowice MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | BURZYŃSKA, Weronika KARSZNIA, Zuzanna KAMIENIARZ, Weronika KOLECEK, Natalia KŁOS, Anna MAŁYSŁA, Martyna | 00 98 99 97 96 96 | SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle SP H2O Jastrzêbie DOKiS SP VEGA Dobrodzień KS Piatka Chorzów MKS-SMS Victoria Racibórz | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | BATKO, Aleksandra SAMSON, Katarzyna KACPERCZYK, Julia CISZEWSKA, Kamila WDÓWKA, Olga MIELCZAREK, Maja | 99 99 99 99 99 99 | UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle | 54.72 53.50 48.77 49.61 53.76 56.70 |
Seria 5 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | BARYCKA, Patrycja BUGAJSKA, Natalia MATUSIEWICZ, Magdalena URBAŃSKA, Weronika CZAJA, Barbara PASZKO, WIKTORIA | 98 00 98 99 99 99 | MMKS Kedzierzyn Kozle Muks Gilus Gilowice MMKS Kedzierzyn Kozle UKS Aquatica Pawłowice SP H2O Jastrzêbie UKS Junior Kluczbork | 42.84 41.76 38.72 41.52 42.49 44.24 |
Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SKORUPA, Monika ŻYDEK, Magda HASNY, Marta KUNINA, Justyna KRAWCZYK, EWA KRYPCZYK, Natalia | 99 98 98 97 96 98 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień UKS "Kochłowiczanka" Ruda Śląska MMKS Kedzierzyn Kozle SP H2O Jastrzêbie UKS "Maratończyk" SP "Orka" UKS Aquatica Pawłowice | 38.61 36.66 36.33 36.38 37.95 38.64 |
Seria 7 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | GAIK, Natalia HASPERT, Dorota OZÓG, Paulina FOLTYN, Matylda GREGLAK, Marta PARYS, Natalia | 99 98 99 99 97 98 | MUKP Korona-Swim Kielce UKS Aquatica Pawłowice MKP Bobry Dêbica MUKP Korona-Swim Kielce MKS ZRYW Opole MMKS Kedzierzyn Kozle | 35.01 34.90 34.79 34.82 35.01 35.03 |
Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SROCZYŃSKA, Paula BRZUSKA, Karolina CZAJKOWSKA, Julia PORCZYŃSKA, ZUZANNA GADZIŃSKA, Magdalena SZYPULSKA, Julia | 98 98 98 97 95 99 | MKP Bobry Dêbica UKS Aquatica Pawłowice MMKS Kedzierzyn Kozle T.P.Olimpijczyk MMKS Kedzierzyn Kozle UKS 307 | 33.69 33.59 33.16 33.34 33.62 34.26 |
Seria 9 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | GUZY, Amanda BRZEZINA, Oliwia WOJCIECHOWSKA, Izabela RAMIAN, Anna WARMINSKA, Daria BRYŚ, Marcelina | 95 97 97 96 98 98 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień DOKiS SP VEGA Dobrodzień K.S.Wodnik Śrem MUKP Korona-Swim Kielce RMKS Rybnik MKS ZRYW Opole | 32.60 32.28 31.63 31.75 32.41 33.10 |
Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SOFIŃSKA, Martyna ŻARŁOK, Martyna KNAPIK, Anna KUFKA, Alicja KOWALIK, Nina SZLAGOR, MAGDALENA | 98 97 96 95 98 97 | MMKS Kedzierzyn Kozle SP H2O Jastrzêbie KS Piatka Chorzów RMKS Rybnik MUKP Korona-Swim Kielce UKS Junior Kluczbork | 31.56 31.37 30.97 31.09 31.52 31.61 |
Seria 11 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | GRUCA, Marcelina KAPELA, Joanna GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra SPROSKA, Magdalena JĘDRZEJAK, Małgorzata TYMIŃSKA, Anna | 98 97 98 97 96 95 | UKS Aquatica Pawłowice DOKiS SP VEGA Dobrodzień DOKiS SP VEGA Dobrodzień MKS ZRYW Opole K.S.Wodnik Śrem MKS - MOS Katowice | 30.48 29.87 29.66 29.77 29.96 30.91 |
Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | MILEWSKA, Marta PORAŃSKA, Marlena PIETRONIEC, Katarzyna OKAJ, Oliwia TURAJCZYK, ALEKSANDRA HOFMAN, Adriana | 96 95 96 96 97 95 | KS Piatka Chorzów MMKS Kedzierzyn Kozle KS Piatka Chorzów MKS - MOS Katowice T.P.Olimpijczyk ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój | 29.37 28.58 27.79 28.52 29.02 29.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 7.5.10 - 15:05 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15 |
2 3 4 | KARBOWNIK, Konarad BOJAR, Sebastian KOTOWSKI, Krzysztof | 99 98 97 | MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle UKS Aquatica Pawłowice | NT NT NT |
Seria 2 z 15 |
1 2 3 4 5 | BARSZCZ, Patryk SMOLIŃSKI, PIOTR CHRZANOWSKI, Mikołaj DOŁOWY, Wojciech RDZANEK, Szymon | 00 98 96 99 00 | MKP Bobry Dêbica UKS Junior Kluczbork K.S.Wodnik Śrem SP H2O Jastrzêbie SP H2O Jastrzêbie | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | DOŁOWY, Marcin CIOŚ, Filip MOŁDRZYK, ALEKSANDER GŁADYSZ, Marcin BŁASZCZYK, KACPER STOLARSKI, Damian | 00 98 97 95 00 00 | SP H2O Jastrzêbie MKP Bobry Dêbica RMKS Rybnik MMKS Zdzieszowice T.P.Olimpijczyk SP H2O Jastrzêbie | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | SZEWCZYK, Maciej SIEMBIDA, Norbert JUDA, Filip KAŁUŻNY, JAKUB CIEŚLA, JAN TRELA, KAROL | 96 95 99 00 99 98 | MUKP Korona-Swim Kielce MKP Bobry Dêbica MMKS Kedzierzyn Kozle T.P.Olimpijczyk UKS "Maratończyk" SP "Orka" Muks Gilus Gilowice | NT NT 46.56 47.92 NT NT |
Seria 5 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | DZIERWA, Jerzy PANCERZ, Piotr KUBOTH, Marcel SZULIKOWSKI, Patryk MAJEWSKI, Maciej CIŻEWSKI, Jakub | 99 99 99 99 99 98 | UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów DOKiS SP VEGA Dobrodzień UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle | 44.38 41.20 39.30 39.72 42.22 45.79 |
Seria 6 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | SIEMBIDA, Hubert SEMENIUK, Filip BOGACKI, FILIP ŁABIŃSKI, ERNEST GAŁECKI, Mateusz MATUSIEWICZ, Wojciech | 99 97 98 98 99 99 | MKP Bobry Dêbica MMKS Kedzierzyn Kozle RMKS Rybnik T.P.Olimpijczyk ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój MMKS Kedzierzyn Kozle | 38.46 37.68 37.01 37.12 38.35 39.26 |
Seria 7 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | DUDKA, REMIGIUSZ PAWLAS, Jakub STRĄK, MICHAŁ ZAWADA, Grzegorz ZIMOCH, Jan CUPRYŚ, Aleksander | 98 98 98 97 97 98 | UKS "Maratończyk" SP "Orka" RMKS Rybnik UKS "Maratończyk" SP "Orka" K.S.Wodnik Śrem MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle | 36.67 36.04 34.73 34.87 36.14 36.80 |
Seria 8 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | TWARDOWSKI, MATEUSZ KULESZYŃSKI, Dawid GORGOSZ, Paweł KUCZERA, Piotr SÓWKA, Denis MIELCZAREK, Szymon | 99 98 98 98 98 97 | T.P.Olimpijczyk MMKS Kedzierzyn Kozle DOKiS SP VEGA Dobrodzień MMKS Kedzierzyn Kozle DOKiS SP VEGA Dobrodzień MKS ZRYW Opole | 34.26 33.95 33.34 33.71 34.05 34.42 |
Seria 9 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | BANASIK, Jakub DUDEK, Marcin GRELA, TOMASZ HAŁAS, Bartłomiej ŚMIŁOWSKI, Jakub KAWKA, ADAM | 96 96 98 97 97 99 | UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów MKS SP 63 Bydgoszcz RMKS Rybnik MMKS Kedzierzyn Kozle T.P.Olimpijczyk | 32.69 31.93 31.84 31.88 32.10 33.30 |
Seria 10 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | PODBORĄCZYŃSKI, Mateusz KOWALCZYK, WIKTOR KOZAK, Karol BURY, Kamil GAJEWSKI, Karol BUDZISZEWSKI, Wojciech | 98 98 97 98 97 97 | MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Maratończyk" SP "Orka" K.S.Wodnik Śrem SP H2O Jastrzêbie MUKP Korona-Swim Kielce UKS Aquatica Pawłowice | 31.72 31.70 31.53 31.57 31.72 31.72 |
Seria 11 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | KARPETA, Michał WAĆKOWSKI, Przemysław PIETRZYK, Mikołaj GAJEWSKI, Jêdrzej BUJAK, Dominik NIEMIEC, Patryk | 97 96 97 96 99 97 | UKS "Trójka" Czêstochowa MMKS Kedzierzyn Kozle UKS Aquatica Pawłowice MMKS Kedzierzyn Kozle MUKP Korona-Swim Kielce MMKS Kedzierzyn Kozle | 31.21 30.07 29.94 30.00 31.06 31.44 |
Seria 12 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | TOPOLSKI, Arkadiusz PIASECKI, Kamil MACHUL, Grzegorz CHOWANIEC, Łukasz PANCERZ, Łukasz MACHNIEWSKI, Jakub | 98 97 97 97 96 96 | SP H2O Jastrzêbie K.S.Wodnik Śrem MUKP Korona-Swim Kielce UKS "Trójka" Czêstochowa UKS SP 8 Chrzanów MUKP Korona-Swim Kielce | 29.77 29.51 29.24 29.40 29.58 29.84 |
Seria 13 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | CZECH, Kamil KAMIŃSKI, Krzysztof ADAMCZYK, Przemysław BUŁA, Mariusz NOWAK, Radosław GIERACKI, Bartosz | 96 95 95 95 97 95 | MKS - MOS Katowice MMKS Zdzieszowice MMKS Kedzierzyn Kozle UKS SP 8 Chrzanów DOKiS SP VEGA Dobrodzień ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój | 29.18 28.46 28.08 28.34 28.71 29.19 |
Seria 14 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | WILKOWSKI, Sławomir KORZUCH, Mateusz BUGDOL, RAFAŁ GAJEWSKI, Bartosz ŻYBURA, Kornel SIERNY, Radosław | 95 95 95 95 95 96 | MMKS Kedzierzyn Kozle MKS - MOS Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz MMKS Kedzierzyn Kozle MKP Bobry Dêbica MMKS Kedzierzyn Kozle | 27.89 27.43 27.09 27.16 27.57 27.90 |
Seria 15 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | GAJEWSKI, BARTŁOMIEJ WARWAS, Szymon KUDŁA, Łukasz LEMEK, ANDRZEJ GABRYSZ, WOJCIECH ŁACINA, Krzysztof | 95 95 95 95 95 95 | UKS Junior Kluczbork AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice UKS Junior Kluczbork MKS-SMS Victoria Racibórz MKS ZRYW Opole | 26.65 25.97 25.86 25.95 25.99 26.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 7.5.10 - 15:20 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | SAMSON, Katarzyna POPŁONYK, ALEKSANDRA JESIONOWSKA, Dominika | 99 98 99 | MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Maratończyk" SP "Orka" ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój | NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | BUGAJSKA, Natalia GOŁĄB, Wiktoria NOWAK, Dominika CZARNECKA, Oliwia WYSMOLIŃSKA, Katarzyna | 00 99 99 98 99 | Muks Gilus Gilowice MKP Bobry Dêbica MMKS Kedzierzyn Kozle SP H2O Jastrzêbie SP H2O Jastrzêbie | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK, Marta KUKOWKA, Eliza JECHURA, Joanna TROJANOWSKA, Zuzanna KOLBER, Roksana BRZUSKA, Karolina | 99 99 96 98 98 98 | MMKS Kedzierzyn Kozle DOKiS SP VEGA Dobrodzień K.S.Wodnik Śrem MMKS Kedzierzyn Kozle Muks Gilus Gilowice UKS Aquatica Pawłowice | 3:57.20 3:16.65 2:59.00 2:59.18 3:20.30 NT |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | FRONCZAK, Aleksandra SZNABEL, Karolina STACH, Weronika MUSIOŁ, Wiktoria ŚWIĄTEK, DOROTA GAIK, Natalia | 95 96 95 98 97 99 | MMKS Zdzieszowice RMKS Rybnik ULKS Victoria Kozy RMKS Rybnik UKS "Maratończyk" SP "Orka" MUKP Korona-Swim Kielce | 2:54.63 2:49.48 2:45.71 2:48.03 2:50.77 2:56.38 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | JANUSZKIEWICZ, Wiktoria GAMBUŚ, Martyna SZTANDERA, Daria WOŹNICZAK, PAULINA TOMALA, Aleksandra RAMIAN, Anna | 96 97 97 97 97 96 | MKS ZRYW Opole DOKiS SP VEGA Dobrodzień UKS 9 Kalisz T.P.Olimpijczyk MMKS Kedzierzyn Kozle MUKP Korona-Swim Kielce | 2:44.25 2:40.84 2:35.73 2:36.35 2:43.88 2:45.05 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MACIUCH, Karolina GAWORSKA, Martyna NAWARYŃSKA, Katarzyna LEMPART, Marta ŻARŁOK, Martyna PISZCZAN, Agnieszka | 96 95 96 96 97 95 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień MMKS Kedzierzyn Kozle MKS-SMS Victoria Racibórz KS Piatka Chorzów SP H2O Jastrzêbie MKS-SMS Victoria Racibórz | 2:30.75 2:29.81 2:21.10 2:23.11 2:29.94 2:34.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 7.5.10 - 15:40 | Chłopców, 200m grzbietowy | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | BUJAK, Piotr MŁYNARCZYK, Bartosz BROŻYNA, Robert JUDA, Filip FRANCZYK, Dariusz | 97 99 98 99 99 | MUKP Korona-Swim Kielce MMKS Kedzierzyn Kozle UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PORCZYŃSKI, MICHAŁ SZULIKOWSKI, Patryk CUKANOW, MICHAŁ KEMPA, Mikołaj PAŁKA, Mateusz OSTROWSKI, Dominik | 00 99 99 99 99 99 | T.P.Olimpijczyk UKS SP 8 Chrzanów T.P.Olimpijczyk MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ZAWADKA, Paweł GAŁECKI, Mateusz GWÓŹDŹ, Jan ZIĄBKA, PIOTR WASIUK, Jakub SZAFARCZYK, Igor | 99 99 99 99 99 97 | MMKS Kedzierzyn Kozle ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój UKS SP 8 Chrzanów T.P.Olimpijczyk MMKS Kedzierzyn Kozle MUKP Korona-Swim Kielce | 3:59.54 3:29.92 3:19.59 3:28.41 3:45.66 NT |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PODBORĄCZYŃSKI, Mateusz SORDYL, Mateusz ROSSA, Dominik MIELCZAREK, Szymon BURY, Kamil GWIOŹDZIK, Przemysław | 98 99 97 97 98 98 | MMKS Kedzierzyn Kozle ULKS Victoria Kozy MMKS Kedzierzyn Kozle MKS ZRYW Opole SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle | 2:55.83 2:46.98 2:46.33 2:46.90 2:48.92 3:11.69 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | WRZESZCZ, Sebastian MACHUL, Grzegorz GAJEWSKI, Jêdrzej ZYBAŁA, KRYSTIAN KOTOWSKI, Krzysztof POŁĄCARZ, Aleksander | 97 97 96 97 97 96 | ULKS Victoria Kozy MUKP Korona-Swim Kielce MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Maratończyk" SP "Orka" UKS Aquatica Pawłowice MKS ZRYW Opole | 2:40.53 2:35.86 2:35.17 2:35.78 2:38.57 2:45.94 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIERCZEK, MARCIN SIEMBIDA, Norbert GABRYSZ, WOJCIECH WILKOWSKI, Sławomir DONIEC, Rafał RYBAK, Łukasz | 96 95 95 95 95 96 | MKS-SMS Victoria Racibórz MKP Bobry Dêbica MKS-SMS Victoria Racibórz MMKS Kedzierzyn Kozle MKS-SMS Victoria Racibórz MMKS Kedzierzyn Kozle | 2:31.18 2:21.89 2:16.87 2:21.58 2:27.44 2:35.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 7.5.10 - 16:00 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KACPERCZYK, Julia SKORUPA, Monika KAPELA, Joanna BZREZIŃSKA, Agnieszka OKAJ, Oliwia ŻYDEK, Magda | 99 99 97 98 96 98 | MMKS Kedzierzyn Kozle DOKiS SP VEGA Dobrodzień DOKiS SP VEGA Dobrodzień MMKS Kedzierzyn Kozle MKS - MOS Katowice UKS "Kochłowiczanka" Ruda Śląska | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SADZIKOWSKA, Zuzanna KOLBER, Roksana MYCAK, Katarzyna HASNY, Marta KAMIENIARZ, Weronika MARUDA, Emilia | 96 98 98 98 99 98 | K.S.Wodnik Śrem Muks Gilus Gilowice MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle SP H2O Jastrzêbie Muks Gilus Gilowice | NT 1:46.03 1:26.84 1:37.84 NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KASPEREK, Aleksandra SŁOWIK, Marta KLIBER, Agnieszka MAJOS, Paulina GRUCA, Marcelina STRZODA, Weronika | 98 97 97 96 98 97 | SP H2O Jastrzêbie MKS ZRYW Opole UKS 9 Kalisz MUKP Korona-Swim Kielce UKS Aquatica Pawłowice DOKiS SP VEGA Dobrodzień | 1:23.85 1:16.11 1:14.19 1:14.26 1:19.40 1:24.68 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | TOMALA, Aleksandra ZAJONC, Karolina NOWAK, Sonia PAWLISZ, Agata WOŹNICZAK, PAULINA SIKORA, Agata | 97 95 96 95 97 95 | MMKS Kedzierzyn Kozle MKS-SMS Victoria Racibórz KS Piatka Chorzów MMKS Kedzierzyn Kozle T.P.Olimpijczyk MKS-SMS Victoria Racibórz | 1:13.73 1:12.86 1:10.72 1:12.28 1:12.97 1:14.02 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SPROSKA, Magdalena KIERSZTYN, Magda SZCZEPANIK, Joanna PORAŃSKA, Marlena TYMIŃSKA, Anna PAWLICKA, Amanda | 97 95 96 95 95 97 | MKS ZRYW Opole MKS-SMS Victoria Racibórz K.S.Wodnik Śrem MMKS Kedzierzyn Kozle MKS - MOS Katowice Jarocinski Klub Sportowy "Pirania" | 1:10.26 1:09.97 1:05.92 1:09.89 1:10.24 1:10.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 7.5.10 - 16:10 | Chłopców, 100m motylkowy | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | DUDEK, Marcin ZWOLIŃSKI, Marcin SKRZYPIEC, Wojciech | 96 97 96 | UKS SP 8 Chrzanów MKS - MOS Katowice KS Piatka Chorzów | NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | FRANCZYK, Dariusz WOJTASZEWSKI, Oskar CIASTOŃ, Sebastian KEMPA, Mikołaj STOLARSKI, Damian | 99 99 99 99 00 | MMKS Kedzierzyn Kozle UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle SP H2O Jastrzêbie | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | DUDKA, REMIGIUSZ ŚLIWIŃSKI, Marcin SEREMET, Konrad SÓWKA, Denis KLIMOWICZ, Tomasz WASIUK, Jakub | 98 97 98 98 97 99 | UKS "Maratończyk" SP "Orka" K.S.Wodnik Śrem SP H2O Jastrzêbie DOKiS SP VEGA Dobrodzień MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle | 1:41.00 1:28.96 1:23.48 1:25.97 1:30.96 NT |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SKORULSKI, Jakub BUDZISZEWSKI, Wojciech KUBIACZYK, Jakub WRZESZCZ, Sebastian BOCHNOWSKI, Maciej FEDEREWICZ, Jakub | 97 97 97 97 98 98 | MMKS Kedzierzyn Kozle UKS Aquatica Pawłowice UKS 9 Kalisz ULKS Victoria Kozy MKP Bobry Dêbica MMKS Kedzierzyn Kozle | 1:19.60 1:15.56 1:14.00 1:15.20 1:15.65 1:21.82 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SZYLDER, Sebastian PIETRZYK, Mikołaj GAJEWSKI, BARTŁOMIEJ GRUDZIECKI, Remigiusz CHOWANIEC, Łukasz PANCERZ, Łukasz | 97 97 95 97 97 96 | UKS Aquatica Pawłowice UKS Aquatica Pawłowice UKS Junior Kluczbork MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Trójka" Czêstochowa UKS SP 8 Chrzanów | 1:12.11 1:10.85 1:08.54 1:09.22 1:11.00 1:12.92 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | GIERACKI, Bartosz GAJEWSKI, Bartosz CIEŚLIK, Grzegorz KACZMAREK, Wojciech ŁACINA, Krzysztof SIERNY, Radosław | 95 95 95 95 95 96 | ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój MMKS Kedzierzyn Kozle MKS-SMS Victoria Racibórz AZS AWF Katowice MKS ZRYW Opole MMKS Kedzierzyn Kozle | 1:06.89 1:02.93 1:00.92 1:00.94 1:05.22 1:07.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 7.5.10 - 16:20 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
1 2 3 4 5 | BALICKA, Alicja BATKO, Aleksandra WIERZBICKA, Daria MARUDA, Emilia WOJCIECHOWSKA, Izabela | 99 99 96 98 97 | MMKS Kedzierzyn Kozle UKS SP 8 Chrzanów MUKP Korona-Swim Kielce Muks Gilus Gilowice K.S.Wodnik Śrem | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KIESZEK, NATALIA CZERNIK, Aleksandra JESIONOWSKA, Dominika KWIATKOWSKA, AGATA KŁOS, Anna CZARNECKA, Oliwia | 00 99 99 00 96 98 | T.P.Olimpijczyk MMKS Kedzierzyn Kozle ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój T.P.Olimpijczyk KS Piatka Chorzów SP H2O Jastrzêbie | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | DZIADEK, Julia KARSZNIA, Zuzanna MATUSIEWICZ, Magdalena BARYCKA, Patrycja NOWAK, Marta MIELCZAREK, Maja | 99 98 98 98 99 99 | ULKS Victoria Kozy MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle | 2:06.87 1:49.47 1:47.10 1:48.44 2:01.74 2:17.81 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | CISZEWSKA, Kamila CZAJA, Barbara CZAJKOWSKA, Julia GADZIŃSKA, Magdalena SPOLJAR, Sylwia RYNIEWICZ, Iwona | 99 99 98 95 98 98 | UKS SP 8 Chrzanów SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Kochłowiczanka" Ruda Śląska MMKS Kedzierzyn Kozle | 1:45.57 1:39.65 1:34.77 1:35.44 1:45.54 1:45.91 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | HASPERT, Dorota SZYPULSKA, Julia PORCZYŃSKA, ZUZANNA SOFIŃSKA, Martyna OZÓG, Paulina WILK, PATRYCJA | 98 99 97 98 99 97 | UKS Aquatica Pawłowice UKS 307 T.P.Olimpijczyk MMKS Kedzierzyn Kozle MKP Bobry Dêbica UKS Junior Kluczbork | 1:31.80 1:30.74 1:29.04 1:30.35 1:31.20 1:32.06 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | DĄBEK, Sara KLIBER, Agnieszka WARMINSKA, Daria BRZEZINA, Oliwia POPŁONYK, ALEKSANDRA KUNINA, Justyna | 97 97 98 97 98 97 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień UKS 9 Kalisz RMKS Rybnik DOKiS SP VEGA Dobrodzień UKS "Maratończyk" SP "Orka" SP H2O Jastrzêbie | 1:28.64 1:25.84 1:24.64 1:25.50 1:26.34 1:28.83 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | WIŚNIEWSKA, Kamila KIJAK, Katarzyna NIEDŹWIEDZKA, Małgorzata ŚWIERCZEK, Monika MACHAJ, Karolina GREGLAK, Marta | 96 96 97 97 95 97 | MKS-SMS Victoria Racibórz MKS ZRYW Opole MMKS Kedzierzyn Kozle KS Piatka Chorzów MMKS Zdzieszowice MKS ZRYW Opole | 1:23.45 1:21.13 1:20.89 1:21.11 1:21.23 1:24.50 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ROGACZ, Katarzyna PAWLAS, Marta PAWLISZ, Agata HOFMAN, Adriana GAWORSKA, Martyna LEMPART, Marta | 96 95 95 95 95 96 | MKS-SMS Victoria Racibórz RMKS Rybnik MMKS Kedzierzyn Kozle ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój MMKS Kedzierzyn Kozle KS Piatka Chorzów | 1:18.12 1:15.73 1:13.07 1:15.17 1:16.96 1:20.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 7.5.10 - 16:40 | Chłopców, 100m klasyczny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | CHRZANOWSKI, Mikołaj DOŁOWY, Wojciech OSTROWSKI, Dominik FEDEREWICZ, Jakub MŁYNARCZYK, Bartosz ZAWADA, Grzegorz | 96 99 99 98 99 97 | K.S.Wodnik Śrem SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle K.S.Wodnik Śrem | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WOJCIESZEK, BARTŁOMIEJ CIEŚLA, JAN KUBOTH, Marcel KOWALCZYK, WIKTOR MURAŃSKI, Kacper RDZANEK, Szymon | 99 99 99 98 99 00 | UKS Junior Kluczbork UKS "Maratończyk" SP "Orka" DOKiS SP VEGA Dobrodzień UKS "Maratończyk" SP "Orka" Muks Gilus Gilowice SP H2O Jastrzêbie | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | CIŻEWSKI, Jakub CUPRYŚ, Aleksander SEMENIUK, Filip DZIERWA, Jerzy ZAWADKA, Paweł BARSZCZ, Patryk | 98 98 97 99 99 00 | MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle MKP Bobry Dêbica | 2:17.65 1:56.08 1:46.78 1:53.96 2:16.94 NT |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | BROŻYNA, Robert SIEMBIDA, Hubert KUCZERA, Piotr STRĄK, MICHAŁ MAJEWSKI, Maciej BOJAR, Sebastian | 98 99 98 98 99 98 | UKS SP 8 Chrzanów MKP Bobry Dêbica MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Maratończyk" SP "Orka" UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle | 1:44.26 1:43.99 1:39.14 1:41.19 1:44.25 1:46.78 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ZIMOCH, Jan PIOSEK, Krzysztof SZAFARCZYK, Igor KAWKA, ADAM KLIMOWICZ, Tomasz ŁABIŃSKI, ERNEST | 97 98 97 99 97 98 | MMKS Kedzierzyn Kozle DOKiS SP VEGA Dobrodzień MUKP Korona-Swim Kielce T.P.Olimpijczyk MMKS Kedzierzyn Kozle T.P.Olimpijczyk | 1:38.37 1:32.67 1:30.95 1:31.28 1:36.05 1:38.78 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SZEWCZYK, Maciej MACHNIEWSKI, Jakub WAĆKOWSKI, Przemysław NIESTRÓJ, Robert ULATOWSKI, Wojciech ŚMIŁOWSKI, Jakub | 96 96 96 96 98 97 | MUKP Korona-Swim Kielce MUKP Korona-Swim Kielce MMKS Kedzierzyn Kozle MKS-SMS Victoria Racibórz UKS Aquatica Pawłowice MMKS Kedzierzyn Kozle | 1:25.89 1:23.00 1:19.07 1:19.94 1:25.02 1:26.76 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | RYBAK, Łukasz MIKA, Kamil TOKARSKI, KRZYSZTOF KORZUCH, Mateusz KŁOS, Grzegorz KARPETA, Michał | 96 95 96 95 95 97 | MMKS Kedzierzyn Kozle AZS AWF Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz MKS - MOS Katowice AZS AWF Katowice UKS "Trójka" Czêstochowa | 1:18.28 1:12.33 1:06.90 1:10.48 1:12.59 1:18.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 7.5.10 - 16:55 | Dziewcząt, 200m dowolny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
1 2 3 4 5 | WYSMOLIŃSKA, Katarzyna PAWLICKA, Amanda SZLAGOR, MAGDALENA PASZKO, WIKTORIA ŚWIERCZEK, Monika | 99 97 97 99 97 | SP H2O Jastrzêbie Jarocinski Klub Sportowy "Pirania" UKS Junior Kluczbork UKS Junior Kluczbork KS Piatka Chorzów | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | OLBRYCH, Karolina SZTANDERA, Daria MACHAJ, Karolina SZCZEPANIK, Joanna SZNABEL, Karolina DZIADEK, Julia | 97 97 95 96 96 99 | UKS Aquatica Pawłowice UKS 9 Kalisz MMKS Zdzieszowice K.S.Wodnik Śrem RMKS Rybnik ULKS Victoria Kozy | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KRAWCZYK, EWA OBRĘBSKA, Maja GOŁĄB, Wiktoria KRYPCZYK, Natalia URBAŃSKA, Weronika MUSIOŁ, Wiktoria | 96 99 99 98 99 98 | UKS "Maratończyk" SP "Orka" MMKS Kedzierzyn Kozle MKP Bobry Dêbica UKS Aquatica Pawłowice UKS Aquatica Pawłowice RMKS Rybnik | NT 3:11.86 2:50.24 3:11.72 3:14.68 NT |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | PARYS, Natalia TROJANOWSKA, Zuzanna KOLECEK, Natalia KASPEREK, Aleksandra KUKOWKA, Eliza FOLTYN, Matylda | 98 98 97 98 99 99 | MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle DOKiS SP VEGA Dobrodzień SP H2O Jastrzêbie DOKiS SP VEGA Dobrodzień MUKP Korona-Swim Kielce | 2:47.81 2:41.76 2:40.68 2:40.86 2:46.94 2:49.23 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | FRONCZAK, Aleksandra JANUSZKIEWICZ, Wiktoria ŚWIĄTEK, DOROTA BRYŚ, Marcelina SROCZYŃSKA, Paula KUFKA, Alicja | 95 96 97 98 98 95 | MMKS Zdzieszowice MKS ZRYW Opole UKS "Maratończyk" SP "Orka" MKS ZRYW Opole MKP Bobry Dêbica RMKS Rybnik | 2:39.78 2:36.43 2:35.34 2:36.35 2:38.56 2:40.11 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | STRZODA, Weronika GUZY, Amanda JĘDRZEJAK, Małgorzata MYCAK, Katarzyna KOWALIK, Nina GAMBUŚ, Martyna | 97 95 96 98 98 97 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień DOKiS SP VEGA Dobrodzień K.S.Wodnik Śrem MMKS Kedzierzyn Kozle MUKP Korona-Swim Kielce DOKiS SP VEGA Dobrodzień | 2:32.59 2:28.95 2:28.69 2:28.92 2:31.83 2:32.91 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | OLCZYK, Martyna NIEDŹWIEDZKA, Małgorzata SŁOWIK, Marta KNAPIK, Anna GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra MAJOS, Paulina | 97 97 97 96 98 96 | UKS Aquatica Pawłowice MMKS Kedzierzyn Kozle MKS ZRYW Opole KS Piatka Chorzów DOKiS SP VEGA Dobrodzień MUKP Korona-Swim Kielce | 2:26.68 2:25.15 2:21.73 2:22.39 2:26.15 2:28.38 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MACIUCH, Karolina MILEWSKA, Marta TURAJCZYK, ALEKSANDRA KIERSZTYN, Magda PIETRONIEC, Katarzyna NOWAK, Sonia | 96 96 97 95 96 96 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień KS Piatka Chorzów T.P.Olimpijczyk MKS-SMS Victoria Racibórz KS Piatka Chorzów KS Piatka Chorzów | 2:18.72 2:17.21 2:15.61 2:15.79 2:18.58 2:20.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 7.5.10 - 17:20 | Chłopców, 200m dowolny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
2 3 4 5 | TOKARSKI, KRZYSZTOF DOŁOWY, Marcin GŁADYSZ, Marcin SMOLIŃSKI, PIOTR | 96 00 95 98 | MKS-SMS Victoria Racibórz SP H2O Jastrzêbie MMKS Zdzieszowice UKS Junior Kluczbork | NT NT NT NT |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SEREMET, Konrad NIEMIEC, Patryk PAWLAS, Jakub KAŁUŻNY, JAKUB GWÓŹDŹ, Jan MOŁDRZYK, ALEKSANDER | 98 97 98 00 99 97 | SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle RMKS Rybnik T.P.Olimpijczyk UKS SP 8 Chrzanów RMKS Rybnik | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | BOGACKI, FILIP POŁĄCARZ, Aleksander WOJTASZEWSKI, Oskar TWARDOWSKI, MATEUSZ MIKA, Kamil KŁOS, Grzegorz | 98 96 99 99 95 95 | RMKS Rybnik MKS ZRYW Opole UKS SP 8 Chrzanów T.P.Olimpijczyk AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice | NT NT 3:05.11 3:10.11 NT NT |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KARBOWNIK, Konarad GWIOŹDZIK, Przemysław CIASTOŃ, Sebastian ROSSA, Dominik CIOŚ, Filip MATUSIEWICZ, Wojciech | 99 98 99 97 98 99 | MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle MKP Bobry Dêbica MMKS Kedzierzyn Kozle | 3:02.11 2:47.84 2:45.53 2:46.08 2:54.26 3:03.24 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | CUKANOW, MICHAŁ HAŁAS, Bartłomiej MURAŃSKI, Kacper SORDYL, Mateusz MACNER, Michał BANASIK, Jakub | 99 97 99 99 99 96 | T.P.Olimpijczyk RMKS Rybnik Muks Gilus Gilowice ULKS Victoria Kozy ULKS Victoria Kozy UKS SP 8 Chrzanów | 2:41.26 2:39.37 2:37.72 2:38.05 2:41.20 2:43.62 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KOZAK, Karol GORGOSZ, Paweł PIASECKI, Kamil KULESZYŃSKI, Dawid TRELA, KAROL ŚLIWIŃSKI, Marcin | 97 98 97 98 98 97 | K.S.Wodnik Śrem DOKiS SP VEGA Dobrodzień K.S.Wodnik Śrem MMKS Kedzierzyn Kozle Muks Gilus Gilowice K.S.Wodnik Śrem | 2:37.21 2:34.92 2:34.10 2:34.77 2:35.15 2:37.68 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | GAJEWSKI, Karol BUJAK, Dominik BUŁA, Mariusz GRELA, TOMASZ SKORULSKI, Jakub BOCHNOWSKI, Maciej | 97 99 95 98 97 98 | MUKP Korona-Swim Kielce MUKP Korona-Swim Kielce UKS SP 8 Chrzanów MKS SP 63 Bydgoszcz MMKS Kedzierzyn Kozle MKP Bobry Dêbica | 2:33.55 2:27.71 2:26.15 2:27.09 2:29.47 2:33.70 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | ZWOLIŃSKI, Marcin PROCEK, Michał ZYBAŁA, KRYSTIAN TOPOLSKI, Arkadiusz SZYLDER, Sebastian ULATOWSKI, Wojciech | 97 96 97 98 97 98 | MKS - MOS Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz UKS "Maratończyk" SP "Orka" SP H2O Jastrzêbie UKS Aquatica Pawłowice UKS Aquatica Pawłowice | 2:24.76 2:24.36 2:22.55 2:22.58 2:24.64 2:25.39 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | ADAMCZYK, Przemysław NOWAK, Radosław CZECH, Kamil SKRZYPIEC, Wojciech GRUDZIECKI, Remigiusz BUJAK, Piotr | 95 97 96 96 97 97 | MMKS Kedzierzyn Kozle DOKiS SP VEGA Dobrodzień MKS - MOS Katowice KS Piatka Chorzów MMKS Kedzierzyn Kozle MUKP Korona-Swim Kielce | 2:21.27 2:16.63 2:12.40 2:13.17 2:18.06 2:22.03 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | LEMEK, ANDRZEJ WARWAS, Szymon KUDŁA, Łukasz KACZMAREK, Wojciech BUGDOL, RAFAŁ ŻYBURA, Kornel | 95 95 95 95 95 95 | UKS Junior Kluczbork AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz MKP Bobry Dêbica | 2:08.73 2:04.51 2:00.00 2:02.13 2:06.52 2:09.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 8.5.10 - 9:40 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
2 3 4 | PASZKO, WIKTORIA CZUCHWICKA, ROKSANA KLAJA, Katarzyna | 99 99 96 | UKS Junior Kluczbork UKS Junior Kluczbork UKS SP 8 Chrzanów | NT NT NT |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | OBRĘBSKA, Maja KAMIENIARZ, Weronika BZREZIŃSKA, Agnieszka KACPERCZYK, Julia KWIATKOWSKA, AGATA NOWAK, Dominika | 99 99 98 99 00 99 | MMKS Kedzierzyn Kozle SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle T.P.Olimpijczyk MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | ŻYDEK, Magda KŁOS, Anna SKWAREK, WIKTORIA PORCZYŃSKA, ZUZANNA BUGAJSKA, Natalia HASPERT, Dorota | 98 96 00 97 00 98 | UKS "Kochłowiczanka" Ruda Śląska KS Piatka Chorzów UKS Junior Kluczbork T.P.Olimpijczyk Muks Gilus Gilowice UKS Aquatica Pawłowice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | GWÓŹDŹ, NICOLA KRAWCZYK, EWA WDÓWKA, Olga OKAJ, Oliwia OLBRYCH, Karolina MARUDA, Emilia | 00 96 99 96 97 98 | UKS Junior Kluczbork UKS "Maratończyk" SP "Orka" UKS SP 8 Chrzanów MKS - MOS Katowice UKS Aquatica Pawłowice Muks Gilus Gilowice | NT NT 59.47 NT NT NT |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SKORUPA, Monika STRZODA, Weronika MYCAK, Katarzyna KOLECEK, Natalia GAIK, Natalia BATKO, Aleksandra | 99 97 98 97 99 99 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień DOKiS SP VEGA Dobrodzień MMKS Kedzierzyn Kozle DOKiS SP VEGA Dobrodzień MUKP Korona-Swim Kielce UKS SP 8 Chrzanów | 41.89 38.81 37.20 38.63 39.50 57.50 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | NIEDŹWIEDZKA, Małgorzata GRUCA, Marcelina SZLAGOR, MAGDALENA SOFIŃSKA, Martyna KASPEREK, Aleksandra KUFKA, Alicja | 97 98 97 98 98 95 | MMKS Kedzierzyn Kozle UKS Aquatica Pawłowice UKS Junior Kluczbork MMKS Kedzierzyn Kozle SP H2O Jastrzêbie RMKS Rybnik | 36.19 35.59 35.24 35.29 36.07 36.43 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | STACH, Weronika OLCZYK, Martyna RAMIAN, Anna SADZIKOWSKA, Zuzanna ROSTOWSKA, Wiktoria MAJOS, Paulina | 95 97 96 96 97 96 | ULKS Victoria Kozy UKS Aquatica Pawłowice MUKP Korona-Swim Kielce K.S.Wodnik Śrem CSIR MOS Dąbrowa Górnicza MUKP Korona-Swim Kielce | 34.68 34.47 33.93 34.39 34.56 34.79 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KAPELA, Joanna KLIBER, Agnieszka TOMALA, Aleksandra ŚLIWIŃSKA, Marta NOWAK, Sonia MUSIOŁ, Wiktoria | 97 97 97 97 96 98 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień UKS 9 Kalisz MMKS Kedzierzyn Kozle CSIR MOS Dąbrowa Górnicza KS Piatka Chorzów RMKS Rybnik | 33.36 33.25 32.78 33.24 33.25 33.77 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | TYMIŃSKA, Anna ŻARŁOK, Martyna WOŹNICZAK, PAULINA SIKORA, Agata ZAJONC, Karolina KIERSZTYN, Magda | 95 97 97 95 95 95 | MKS - MOS Katowice SP H2O Jastrzêbie T.P.Olimpijczyk MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz | 32.39 32.23 32.02 32.14 32.37 32.63 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | PAWLICKA, Amanda PORAŃSKA, Marlena SZCZEPANIK, Joanna PIETRONIEC, Katarzyna PLUTA, Kinga JĘDRZEJAK, Małgorzata | 97 95 96 96 96 96 | Jarocinski Klub Sportowy "Pirania" MMKS Kedzierzyn Kozle K.S.Wodnik Śrem KS Piatka Chorzów CSIR MOS Dąbrowa Górnicza K.S.Wodnik Śrem | 31.85 31.11 29.92 30.84 31.68 31.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 8.5.10 - 9:50 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13 |
1 2 3 4 5 | FRANCZYK, Dariusz TOPOLSKI, Arkadiusz BUŁA, Mariusz ŚWIERCZEK, MARCIN WASIUK, Jakub | 99 98 95 96 99 | MMKS Kedzierzyn Kozle SP H2O Jastrzêbie UKS SP 8 Chrzanów MKS-SMS Victoria Racibórz MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | KEMPA, Mikołaj BŁASZCZYK, KACPER ZIĄBKA, PIOTR PORCZYŃSKI, MICHAŁ SZYLDER, Sebastian MACNER, Michał | 99 00 99 00 97 99 | MMKS Kedzierzyn Kozle T.P.Olimpijczyk T.P.Olimpijczyk T.P.Olimpijczyk UKS Aquatica Pawłowice ULKS Victoria Kozy | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | KAŁUŻNY, JAKUB SEMENIUK, Filip CIEŚLA, JAN DUDEK, Marcin GŁADYSZ, Marcin KARBOWNIK, Konarad | 00 97 99 96 95 99 | T.P.Olimpijczyk MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Maratończyk" SP "Orka" UKS SP 8 Chrzanów MMKS Zdzieszowice MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | KUBOTH, Marcel DZIERWA, Jerzy CUPRYŚ, Aleksander MOŁDRZYK, ALEKSANDER DOŁOWY, Marcin FALIS, Dawid | 99 99 98 97 00 96 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle RMKS Rybnik SP H2O Jastrzêbie CSIR MOS Dąbrowa Górnicza | 1:00.64 53.80 48.80 51.42 53.88 NT |
Seria 5 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | WOJTASZEWSKI, Oskar PANCERZ, Piotr DUDKA, REMIGIUSZ STOLARSKI, Damian TWARDOWSKI, MATEUSZ MATUSIEWICZ, Wojciech | 99 99 98 00 99 99 | UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów UKS "Maratończyk" SP "Orka" SP H2O Jastrzêbie T.P.Olimpijczyk MMKS Kedzierzyn Kozle | 44.35 43.43 41.88 43.15 43.58 46.60 |
Seria 6 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | PAWLAS, Jakub ZAWADA, Grzegorz BANASIK, Jakub ŁABIŃSKI, ERNEST KLIMOWICZ, Tomasz MURAŃSKI, Kacper | 98 97 96 98 97 99 | RMKS Rybnik K.S.Wodnik Śrem UKS SP 8 Chrzanów T.P.Olimpijczyk MMKS Kedzierzyn Kozle Muks Gilus Gilowice | 40.90 39.48 38.86 39.29 39.53 41.84 |
Seria 7 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | NIEMIEC, Patryk KOWALCZYK, WIKTOR BURY, Kamil CUKANOW, MICHAŁ SUMARA, Beniamin CIASTOŃ, Sebastian | 97 98 98 99 99 99 | MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Maratończyk" SP "Orka" SP H2O Jastrzêbie T.P.Olimpijczyk CSIR MOS Dąbrowa Górnicza UKS SP 8 Chrzanów | 38.61 37.18 36.96 37.07 37.35 38.75 |
Seria 8 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | SÓWKA, Denis SKORULSKI, Jakub BOCHNOWSKI, Maciej KOTOWSKI, Krzysztof FEDEREWICZ, Jakub ŚLIWIŃSKI, Marcin | 98 97 98 97 98 97 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień MMKS Kedzierzyn Kozle MKP Bobry Dêbica UKS Aquatica Pawłowice MMKS Kedzierzyn Kozle K.S.Wodnik Śrem | 36.41 35.96 34.86 35.28 36.04 36.75 |
Seria 9 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | SORDYL, Mateusz SZEWCZYK, Maciej ADAMCZYK, Przemysław HAŁAS, Bartłomiej KOZAK, Karol GAJEWSKI, Karol | 99 96 95 97 97 97 | ULKS Victoria Kozy MUKP Korona-Swim Kielce MMKS Kedzierzyn Kozle RMKS Rybnik K.S.Wodnik Śrem MUKP Korona-Swim Kielce | 33.89 33.73 33.37 33.46 33.77 34.78 |
Seria 10 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | BUDZISZEWSKI, Wojciech WRZESZCZ, Sebastian KATOLIK, Bartosz PIASECKI, Kamil BURZAWA, Mateusz MACHUL, Grzegorz | 97 97 97 97 96 97 | UKS Aquatica Pawłowice ULKS Victoria Kozy CSIR MOS Dąbrowa Górnicza K.S.Wodnik Śrem CSIR MOS Dąbrowa Górnicza MUKP Korona-Swim Kielce | 32.85 32.59 32.27 32.39 32.77 33.23 |
Seria 11 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | KUBIACZYK, Jakub GRUDZIECKI, Remigiusz PIETRZYK, Mikołaj CHOWANIEC, Łukasz SKRZYPIEC, Wojciech PANCERZ, Łukasz | 97 97 97 97 96 96 | UKS 9 Kalisz MMKS Kedzierzyn Kozle UKS Aquatica Pawłowice UKS "Trójka" Czêstochowa KS Piatka Chorzów UKS SP 8 Chrzanów | 32.15 31.71 30.91 31.01 31.87 32.22 |
Seria 12 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | GIERACKI, Bartosz GAJEWSKI, BARTŁOMIEJ WARWAS, Szymon LEMEK, ANDRZEJ SIERNY, Radosław CZECH, Kamil | 95 95 95 95 96 96 | ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój UKS Junior Kluczbork AZS AWF Katowice UKS Junior Kluczbork MMKS Kedzierzyn Kozle MKS - MOS Katowice | 30.28 29.77 29.09 29.24 30.10 30.41 |
Seria 13 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | CEBULA, Sebastian CIEŚLIK, Grzegorz KACZMAREK, Wojciech KUDŁA, Łukasz GABRYSZ, WOJCIECH GAJEWSKI, Bartosz | 95 95 95 95 95 95 | UKS "Kochłowiczanka" Ruda Śląska MKS-SMS Victoria Racibórz AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz MMKS Kedzierzyn Kozle | 28.36 27.66 27.45 27.54 27.72 28.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 8.5.10 - 10:05 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | SPOLJAR, Sylwia PAPLA, Izabela DZIADEK, Julia | 98 99 99 | UKS "Kochłowiczanka" Ruda Śląska ULKS Victoria Kozy ULKS Victoria Kozy | NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | CZAJA, Barbara CZERNIK, Aleksandra JESIONOWSKA, Dominika CISZEWSKA, Kamila BALICKA, Alicja CZARNECKA, Oliwia | 99 99 99 99 99 98 | SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle SP H2O Jastrzêbie | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WOJCIECHOWSKA, Izabela NOWAK, Marta OZÓG, Paulina SZYPULSKA, Julia GAMBUŚ, Martyna TROJANOWSKA, Zuzanna | 97 99 99 99 97 98 | K.S.Wodnik Śrem MMKS Kedzierzyn Kozle MKP Bobry Dêbica UKS 307 DOKiS SP VEGA Dobrodzień MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | MIELCZAREK, Maja CZAJKOWSKA, Julia OLSZEWSKA, Zuzanna GADZIŃSKA, Magdalena KARSZNIA, Zuzanna KIESZEK, NATALIA | 99 98 97 95 98 00 | MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle CSIR MOS Dąbrowa Górnicza MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle T.P.Olimpijczyk | NT 3:24.62 3:21.34 3:22.37 3:56.66 NT |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | DĄBEK, Sara PORCZYŃSKA, ZUZANNA BRZEZINA, Oliwia KUNINA, Justyna WARMINSKA, Daria WILK, PATRYCJA | 97 97 97 97 98 97 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień T.P.Olimpijczyk DOKiS SP VEGA Dobrodzień SP H2O Jastrzêbie RMKS Rybnik UKS Junior Kluczbork | 3:10.41 3:06.69 3:05.91 3:06.20 3:09.92 3:13.20 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WIERZBICKA, Daria WIŚNIEWSKA, Kamila ŚWIERCZEK, Monika MACHAJ, Karolina POPŁONYK, ALEKSANDRA KLIBER, Agnieszka | 96 96 97 95 98 97 | MUKP Korona-Swim Kielce MKS-SMS Victoria Racibórz KS Piatka Chorzów MMKS Zdzieszowice UKS "Maratończyk" SP "Orka" UKS 9 Kalisz | 3:04.02 2:58.26 2:51.82 2:56.02 3:02.77 3:04.27 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ROGACZ, Katarzyna HOFMAN, Adriana PAWLISZ, Agata PAWLAS, Marta GAWORSKA, Martyna KIJAK, Katarzyna | 96 95 95 95 95 96 | MKS-SMS Victoria Racibórz ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój MMKS Kedzierzyn Kozle RMKS Rybnik MMKS Kedzierzyn Kozle MKS ZRYW Opole | 2:47.05 2:45.13 2:39.58 2:44.09 2:45.41 2:50.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 8.5.10 - 10:30 | Chłopców, 200m klasyczny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | WOJCIESZEK, BARTŁOMIEJ BUJAK, Dominik CHRZANOWSKI, Mikołaj | 99 99 96 | UKS Junior Kluczbork MUKP Korona-Swim Kielce K.S.Wodnik Śrem | NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | MAJEWSKI, Maciej BROŻYNA, Robert RDZANEK, Szymon RYBAK, Łukasz SZULIKOWSKI, Patryk | 99 98 00 96 99 | UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle UKS SP 8 Chrzanów | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WOJTASZEWSKI, Oskar MŁYNARCZYK, Bartosz BARSZCZ, Patryk SIEMBIDA, Hubert OSTROWSKI, Dominik ZAWADKA, Paweł | 99 99 00 99 99 99 | UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle MKP Bobry Dêbica MKP Bobry Dêbica MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | STRĄK, MICHAŁ CIOŚ, Filip KUCZERA, Piotr ŁABIŃSKI, ERNEST ZAWADA, Grzegorz BOJAR, Sebastian | 98 98 98 98 97 98 | UKS "Maratończyk" SP "Orka" MKP Bobry Dêbica MMKS Kedzierzyn Kozle T.P.Olimpijczyk K.S.Wodnik Śrem MMKS Kedzierzyn Kozle | 3:41.93 3:39.08 3:33.80 3:37.45 3:41.47 3:51.18 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KLIMOWICZ, Tomasz ŚMIŁOWSKI, Jakub SZAFARCZYK, Igor KAWKA, ADAM PIOSEK, Krzysztof ZIMOCH, Jan | 97 97 97 99 98 97 | MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MUKP Korona-Swim Kielce T.P.Olimpijczyk DOKiS SP VEGA Dobrodzień MMKS Kedzierzyn Kozle | 3:25.42 3:14.43 3:12.31 3:14.00 3:17.89 3:28.13 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SEREMET, Konrad MACHNIEWSKI, Jakub WAĆKOWSKI, Przemysław NIESTRÓJ, Robert ULATOWSKI, Wojciech TRELA, KAROL | 98 96 96 96 98 98 | SP H2O Jastrzêbie MUKP Korona-Swim Kielce MMKS Kedzierzyn Kozle MKS-SMS Victoria Racibórz UKS Aquatica Pawłowice Muks Gilus Gilowice | 3:08.78 3:02.33 2:53.76 2:54.99 3:04.81 3:10.23 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KARPETA, Michał KŁOS, Grzegorz TOKARSKI, KRZYSZTOF KORZUCH, Mateusz MIKA, Kamil PIETRZYK, Mikołaj | 97 95 96 95 95 97 | UKS "Trójka" Czêstochowa AZS AWF Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz MKS - MOS Katowice AZS AWF Katowice UKS Aquatica Pawłowice | 2:46.83 2:30.59 2:29.67 2:29.73 2:33.41 2:53.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 8.5.10 - 10:55 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | KOLBER, Roksana SZLAGOR, MAGDALENA TURAJCZYK, ALEKSANDRA | 98 97 97 | Muks Gilus Gilowice UKS Junior Kluczbork T.P.Olimpijczyk | NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 | MACHAJ, Karolina MYCAK, Katarzyna KRYPCZYK, Natalia SZTANDERA, Daria | 95 98 98 97 | MMKS Zdzieszowice MMKS Kedzierzyn Kozle UKS Aquatica Pawłowice UKS 9 Kalisz | NT 6:29.68 NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | GUZY, Amanda FRONCZAK, Aleksandra GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra KASPEREK, Aleksandra BRYŚ, Marcelina PARYS, Natalia | 95 95 98 98 98 98 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień MMKS Zdzieszowice DOKiS SP VEGA Dobrodzień SP H2O Jastrzêbie MKS ZRYW Opole MMKS Kedzierzyn Kozle | 6:06.42 5:43.31 5:25.95 5:40.52 6:04.76 6:24.51 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | OLCZYK, Martyna ŚLIWIŃSKA, Marta MAJOS, Paulina BOŻEK, DOMINIKA SO BOHDANOWICZ, Michalina KOWALIK, Nina | 97 97 96 97 96 98 | UKS Aquatica Pawłowice CSIR MOS Dąbrowa Górnicza MUKP Korona-Swim Kielce UKP ,,Unia'' Oświêcim CSIR MOS Dąbrowa Górnicza MUKP Korona-Swim Kielce | 5:11.61 5:04.08 5:01.22 5:03.20 5:07.32 5:24.41 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK, Sonia ROSTOWSKA, Wiktoria MILEWSKA, Marta MACIUCH, Karolina WOŻNIAK, Natalia KNAPIK, Anna | 96 97 96 96 97 96 | KS Piatka Chorzów CSIR MOS Dąbrowa Górnicza KS Piatka Chorzów DOKiS SP VEGA Dobrodzień CSIR MOS Dąbrowa Górnicza KS Piatka Chorzów | 4:56.96 4:51.45 4:47.11 4:50.76 4:54.46 4:59.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 8.5.10 - 11:30 | Chłopców, 400m dowolny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | TRELA, KAROL KULESZYŃSKI, Dawid CIOŚ, Filip | 98 98 98 | Muks Gilus Gilowice MMKS Kedzierzyn Kozle MKP Bobry Dêbica | NT 5:49.59 6:05.02 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | GAJEWSKI, Karol GRELA, TOMASZ ZWOLIŃSKI, Marcin TOPOLSKI, Arkadiusz SKORULSKI, Jakub GORGOSZ, Paweł | 97 98 97 98 97 98 | MUKP Korona-Swim Kielce MKS SP 63 Bydgoszcz MKS - MOS Katowice SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle DOKiS SP VEGA Dobrodzień | 5:22.43 5:15.50 4:56.52 5:01.56 5:20.03 5:35.23 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | GAJEWSKI, Jêdrzej NOWAK, Radosław GAJEWSKI, Bartosz ŻYBURA, Kornel GIERACKI, Bartosz BUJAK, Piotr | 96 97 95 95 95 97 | MMKS Kedzierzyn Kozle DOKiS SP VEGA Dobrodzień MMKS Kedzierzyn Kozle MKP Bobry Dêbica ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój MUKP Korona-Swim Kielce | 4:50.49 4:41.06 4:32.87 4:33.90 4:46.56 4:54.70 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SKRZYPIEC, Wojciech PROCEK, Michał KUDŁA, Łukasz KACZMAREK, Wojciech BUGDOL, RAFAŁ KATOLIK, Bartosz | 96 96 95 95 95 97 | KS Piatka Chorzów MKS-SMS Victoria Racibórz AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz CSIR MOS Dąbrowa Górnicza | 4:30.15 4:19.64 4:13.01 4:13.34 4:27.19 4:31.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 8.5.10 - 11:50 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
2 3 4 | SROCZYŃSKA, Paula KRAWCZYK, EWA FRONCZAK, Aleksandra | 98 96 95 | MKP Bobry Dêbica UKS "Maratończyk" SP "Orka" MMKS Zdzieszowice | NT NT NT |
Seria 2 z 11 |
2 3 4 5 | SIENICKA, Martyna WOŹNICZAK, PAULINA GWÓŹDŹ, NICOLA TERESKO, Anna | 97 97 00 97 | CSIR MOS Dąbrowa Górnicza T.P.Olimpijczyk UKS Junior Kluczbork CSIR MOS Dąbrowa Górnicza | NT NT NT NT |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SKWAREK, WIKTORIA CZAJA, Barbara CZUCHWICKA, ROKSANA KŁOS, Anna KAMIENIARZ, Weronika OLBRYCH, Karolina | 00 99 99 96 99 97 | UKS Junior Kluczbork SP H2O Jastrzêbie UKS Junior Kluczbork KS Piatka Chorzów SP H2O Jastrzêbie UKS Aquatica Pawłowice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | KUNINA, Justyna KUFKA, Alicja MAŁYSŁA, Martyna WYSMOLIŃSKA, Katarzyna NOWAK, Dominika RYNIEWICZ, Iwona | 97 95 96 99 99 98 | SP H2O Jastrzêbie RMKS Rybnik MKS-SMS Victoria Racibórz SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SADZIKOWSKA, Zuzanna WILK, PATRYCJA MIELCZAREK, Maja MATUSIEWICZ, Magdalena BURZYŃSKA, Weronika SZCZEPANIK, Joanna | 96 97 99 98 00 96 | K.S.Wodnik Śrem UKS Junior Kluczbork MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle SP H2O Jastrzêbie K.S.Wodnik Śrem | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | KACPERCZYK, Julia BALICKA, Alicja CZERNIK, Aleksandra SAMSON, Katarzyna BZREZIŃSKA, Agnieszka BATKO, Aleksandra | 99 99 99 99 98 99 | MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle UKS SP 8 Chrzanów | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | KLAJA, Katarzyna BARYCKA, Patrycja DZIADEK, Julia BUGAJSKA, Natalia WDÓWKA, Olga CZARNECKA, Oliwia | 96 98 99 00 99 98 | UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle ULKS Victoria Kozy Muks Gilus Gilowice UKS SP 8 Chrzanów SP H2O Jastrzêbie | NT 52.63 49.91 51.36 55.11 NT |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | KUKOWKA, Eliza BRZUSKA, Karolina TROJANOWSKA, Zuzanna JECHURA, Joanna GOŁĄB, Wiktoria URBAŃSKA, Weronika | 99 98 98 96 99 99 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień UKS Aquatica Pawłowice MMKS Kedzierzyn Kozle K.S.Wodnik Śrem MKP Bobry Dêbica UKS Aquatica Pawłowice | 41.68 39.57 38.60 39.07 40.73 46.81 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SOFIŃSKA, Martyna GUZY, Amanda TOMALA, Aleksandra ŚWIĄTEK, DOROTA HASNY, Marta SZNABEL, Karolina | 98 95 97 97 98 96 | MMKS Kedzierzyn Kozle DOKiS SP VEGA Dobrodzień MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Maratończyk" SP "Orka" MMKS Kedzierzyn Kozle RMKS Rybnik | 38.50 37.80 37.15 37.22 38.41 38.52 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | STACH, Weronika ŻARŁOK, Martyna JĘDRZEJAK, Małgorzata RAMIAN, Anna MUSIOŁ, Wiktoria JANUSZKIEWICZ, Wiktoria | 95 97 96 96 98 96 | ULKS Victoria Kozy SP H2O Jastrzêbie K.S.Wodnik Śrem MUKP Korona-Swim Kielce RMKS Rybnik MKS ZRYW Opole | 35.94 35.82 34.97 35.32 35.94 36.10 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | PISZCZAN, Agnieszka MACIUCH, Karolina NAWARYŃSKA, Katarzyna LEMPART, Marta GAWORSKA, Martyna GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra | 95 96 96 96 95 98 | MKS-SMS Victoria Racibórz DOKiS SP VEGA Dobrodzień MKS-SMS Victoria Racibórz KS Piatka Chorzów MMKS Kedzierzyn Kozle DOKiS SP VEGA Dobrodzień | 33.86 32.86 31.16 32.49 33.50 34.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 8.5.10 - 12:05 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
2 3 4 | BROŻYNA, Robert MURAŃSKI, Kacper MŁYNARCZYK, Bartosz | 98 99 99 | UKS SP 8 Chrzanów Muks Gilus Gilowice MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT |
Seria 2 z 11 |
1 2 3 4 5 | BUDZISZEWSKI, Wojciech BARSZCZ, Patryk ZAWADKA, Paweł SMOLIŃSKI, PIOTR PAŁKA, Mateusz | 97 00 99 98 99 | UKS Aquatica Pawłowice MKP Bobry Dêbica MMKS Kedzierzyn Kozle UKS Junior Kluczbork MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | GAŁECKI, Mateusz RDZANEK, Szymon DOŁOWY, Marcin STOLARSKI, Damian KOZAK, Karol FRANCZYK, Dariusz | 99 00 00 00 97 99 | ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój SP H2O Jastrzêbie SP H2O Jastrzêbie SP H2O Jastrzêbie K.S.Wodnik Śrem MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | NOWODWORSKI, Dawid JUDA, Filip DOŁOWY, Wojciech STRĄK, MICHAŁ NIEMIEC, Patryk KOTOWSKI, Krzysztof | 97 99 99 98 97 97 | CSIR MOS Dąbrowa Górnicza MMKS Kedzierzyn Kozle SP H2O Jastrzêbie UKS "Maratończyk" SP "Orka" MMKS Kedzierzyn Kozle UKS Aquatica Pawłowice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | PANCERZ, Łukasz MOŁDRZYK, ALEKSANDER MUZYKA, ADAM GŁADYSZ, Marcin OSTROWSKI, Dominik LEMEK, ANDRZEJ | 96 97 99 95 99 95 | UKS SP 8 Chrzanów RMKS Rybnik UKS Junior Kluczbork MMKS Zdzieszowice MMKS Kedzierzyn Kozle UKS Junior Kluczbork | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | ŚLIWIŃSKI, Marcin PIASECKI, Kamil CIŻEWSKI, Jakub ŻYBURA, Kornel CIEŚLA, JAN BŁASZCZYK, KACPER | 97 97 98 95 99 00 | K.S.Wodnik Śrem K.S.Wodnik Śrem MMKS Kedzierzyn Kozle MKP Bobry Dêbica UKS "Maratończyk" SP "Orka" T.P.Olimpijczyk | NT NT 52.36 NT NT NT |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | GWIOŹDZIK, Przemysław CUPRYŚ, Aleksander DUDKA, REMIGIUSZ ZIĄBKA, PIOTR SZULIKOWSKI, Patryk GWÓŹDŹ, Jan | 98 98 98 99 99 99 | MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Maratończyk" SP "Orka" T.P.Olimpijczyk UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów | 45.03 44.26 43.48 44.16 44.46 45.62 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | PORCZYŃSKI, MICHAŁ KOWALCZYK, WIKTOR SZAFARCZYK, Igor CUKANOW, MICHAŁ MACNER, Michał PANCERZ, Piotr | 00 98 97 99 99 99 | T.P.Olimpijczyk UKS "Maratończyk" SP "Orka" MUKP Korona-Swim Kielce T.P.Olimpijczyk ULKS Victoria Kozy UKS SP 8 Chrzanów | 41.07 39.37 39.07 39.26 40.70 42.05 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | MIELCZAREK, Szymon BURY, Kamil MACHNIEWSKI, Jakub WRZESZCZ, Sebastian PODBORĄCZYŃSKI, Mateusz ROSSA, Dominik | 97 98 96 97 98 97 | MKS ZRYW Opole SP H2O Jastrzêbie MUKP Korona-Swim Kielce ULKS Victoria Kozy MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle | 38.75 37.18 36.30 36.73 38.48 38.85 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIERCZEK, MARCIN MACHUL, Grzegorz RYBAK, Łukasz GAJEWSKI, Jêdrzej ZYBAŁA, KRYSTIAN POŁĄCARZ, Aleksander | 96 97 96 96 97 96 | MKS-SMS Victoria Racibórz MUKP Korona-Swim Kielce MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Maratończyk" SP "Orka" MKS ZRYW Opole | 34.85 33.97 33.65 33.66 34.09 35.28 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | DONIEC, Rafał WILKOWSKI, Sławomir CEBULA, Sebastian GABRYSZ, WOJCIECH WARWAS, Szymon SIEMBIDA, Norbert | 95 95 95 95 95 95 | MKS-SMS Victoria Racibórz MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Kochłowiczanka" Ruda Śląska MKS-SMS Victoria Racibórz AZS AWF Katowice MKP Bobry Dêbica | 30.88 30.30 29.75 30.12 30.49 31.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 8.5.10 - 12:15 | Dziewcząt, 200m zmienny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | WYSMOLIŃSKA, Katarzyna GRUCA, Marcelina NOWAK, Marta | 99 98 99 | SP H2O Jastrzêbie UKS Aquatica Pawłowice MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 | WIERZBICKA, Daria KAPELA, Joanna OBRĘBSKA, Maja OLSZEWSKA, Zuzanna MARUDA, Emilia | 96 97 99 97 98 | MUKP Korona-Swim Kielce DOKiS SP VEGA Dobrodzień MMKS Kedzierzyn Kozle CSIR MOS Dąbrowa Górnicza Muks Gilus Gilowice | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | FOLTYN, Matylda GOŁĄB, Wiktoria PIETRONIEC, Katarzyna OZÓG, Paulina PAPLA, Izabela SKORUPA, Monika | 99 99 96 99 99 99 | MUKP Korona-Swim Kielce MKP Bobry Dêbica KS Piatka Chorzów MKP Bobry Dêbica ULKS Victoria Kozy DOKiS SP VEGA Dobrodzień | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KUKOWKA, Eliza DĄBEK, Sara KOLECEK, Natalia GAIK, Natalia KOLBER, Roksana HASPERT, Dorota | 99 97 97 99 98 98 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień DOKiS SP VEGA Dobrodzień DOKiS SP VEGA Dobrodzień MUKP Korona-Swim Kielce Muks Gilus Gilowice UKS Aquatica Pawłowice | 3:45.77 3:11.29 3:07.40 3:07.97 3:28.47 NT |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SROCZYŃSKA, Paula BRZEZINA, Oliwia ŚWIĄTEK, DOROTA STRZODA, Weronika SIENICKA, Martyna HASNY, Marta | 98 97 97 97 97 98 | MKP Bobry Dêbica DOKiS SP VEGA Dobrodzień UKS "Maratończyk" SP "Orka" DOKiS SP VEGA Dobrodzień CSIR MOS Dąbrowa Górnicza MMKS Kedzierzyn Kozle | 3:01.71 3:00.30 2:55.49 2:58.63 3:01.47 3:02.06 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | POPŁONYK, ALEKSANDRA ŚWIERCZEK, Monika WOŻNIAK, Natalia NIEDŹWIEDZKA, Małgorzata KIJAK, Katarzyna GAMBUŚ, Martyna | 98 97 97 97 96 97 | UKS "Maratończyk" SP "Orka" KS Piatka Chorzów CSIR MOS Dąbrowa Górnicza MMKS Kedzierzyn Kozle MKS ZRYW Opole DOKiS SP VEGA Dobrodzień | 2:52.16 2:44.84 2:42.25 2:43.61 2:46.91 2:53.34 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SZTANDERA, Daria PAWLICKA, Amanda TYMIŃSKA, Anna TERESKO, Anna OKAJ, Oliwia KNAPIK, Anna | 97 97 95 97 96 96 | UKS 9 Kalisz Jarocinski Klub Sportowy "Pirania" MKS - MOS Katowice CSIR MOS Dąbrowa Górnicza MKS - MOS Katowice KS Piatka Chorzów | 2:41.19 2:39.81 2:36.93 2:39.17 2:40.17 2:41.68 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | PORAŃSKA, Marlena MILEWSKA, Marta KIERSZTYN, Magda LEMPART, Marta ROGACZ, Katarzyna PLUTA, Kinga | 95 96 95 96 96 96 | MMKS Kedzierzyn Kozle KS Piatka Chorzów MKS-SMS Victoria Racibórz KS Piatka Chorzów MKS-SMS Victoria Racibórz CSIR MOS Dąbrowa Górnicza | 2:36.42 2:35.48 2:29.87 2:33.36 2:35.80 2:36.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 8.5.10 - 12:45 | Chłopców, 200m zmienny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 5 | SUMARA, Beniamin BURZAWA, Mateusz PAWLAS, Jakub ZWOLIŃSKI, Marcin | 99 96 98 97 | CSIR MOS Dąbrowa Górnicza CSIR MOS Dąbrowa Górnicza RMKS Rybnik MKS - MOS Katowice | NT NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KORZUCH, Mateusz HAŁAS, Bartłomiej KARBOWNIK, Konarad DZIERWA, Jerzy FEDEREWICZ, Jakub KUCZERA, Piotr | 95 97 99 99 98 98 | MKS - MOS Katowice RMKS Rybnik MMKS Kedzierzyn Kozle UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | WASIUK, Jakub DUDEK, Marcin MATUSIEWICZ, Wojciech SIEMBIDA, Hubert ULATOWSKI, Wojciech KUBOTH, Marcel | 99 96 99 99 98 99 | MMKS Kedzierzyn Kozle UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle MKP Bobry Dêbica UKS Aquatica Pawłowice DOKiS SP VEGA Dobrodzień | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SEREMET, Konrad CIASTOŃ, Sebastian ROSSA, Dominik PIOSEK, Krzysztof KEMPA, Mikołaj BOGACKI, FILIP | 98 99 97 98 99 98 | SP H2O Jastrzêbie UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle DOKiS SP VEGA Dobrodzień MMKS Kedzierzyn Kozle RMKS Rybnik | NT 3:21.34 3:02.51 3:03.52 NT NT |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SORDYL, Mateusz BOCHNOWSKI, Maciej GRELA, TOMASZ SZEWCZYK, Maciej SÓWKA, Denis PODBORĄCZYŃSKI, Mateusz | 99 98 98 96 98 98 | ULKS Victoria Kozy MKP Bobry Dêbica MKS SP 63 Bydgoszcz MUKP Korona-Swim Kielce DOKiS SP VEGA Dobrodzień MMKS Kedzierzyn Kozle | 3:00.10 2:52.47 2:50.58 2:50.65 2:56.88 3:01.74 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | BUJAK, Piotr CHOWANIEC, Łukasz ZYBAŁA, KRYSTIAN KUBIACZYK, Jakub KARPETA, Michał BUJAK, Dominik | 97 97 97 97 97 99 | MUKP Korona-Swim Kielce UKS "Trójka" Czêstochowa UKS "Maratończyk" SP "Orka" UKS 9 Kalisz UKS "Trójka" Czêstochowa MUKP Korona-Swim Kielce | 2:48.86 2:45.59 2:43.29 2:44.47 2:47.10 2:50.34 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SZYLDER, Sebastian GRUDZIECKI, Remigiusz FALIS, Dawid NOWODWORSKI, Dawid SIERNY, Radosław ADAMCZYK, Przemysław | 97 97 96 97 96 95 | UKS Aquatica Pawłowice MMKS Kedzierzyn Kozle CSIR MOS Dąbrowa Górnicza CSIR MOS Dąbrowa Górnicza MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle | 2:39.28 2:35.60 2:34.41 2:34.87 2:36.53 2:39.49 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK, Radosław MIKA, Kamil WILKOWSKI, Sławomir SIEMBIDA, Norbert CZECH, Kamil KŁOS, Grzegorz | 97 95 95 95 96 95 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień AZS AWF Katowice MMKS Kedzierzyn Kozle MKP Bobry Dêbica MKS - MOS Katowice AZS AWF Katowice | 2:33.98 2:23.25 2:22.88 2:22.94 2:30.09 2:34.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 8.5.10 - 13:10 | Mieszane, 8 x 50m dowolny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | MMKS Kedzierzyn Kozle 2 MUKP Korona-Swim Kielce 1 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1 K.S.Wodnik Śrem 1 MKS-SMS Victoria Racibórz 1 MMKS Kedzierzyn Kozle 1 | MMKS Kedzierzyn Kozle MUKP Korona-Swim Kielce CSIR MOS Dąbrowa Górnicza K.S.Wodnik Śrem MKS-SMS Victoria Racibórz MMKS Kedzierzyn Kozle | NT 4:14.66 4:00.00 4:07.50 4:15.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 8.5.10 - 14:50 | Dziewcząt, 200m motylkowy | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | HASNY, Marta KLIBER, Agnieszka WOŹNICZAK, PAULINA KASPEREK, Aleksandra WOŻNIAK, Natalia | 98 97 97 98 97 | MMKS Kedzierzyn Kozle UKS 9 Kalisz T.P.Olimpijczyk SP H2O Jastrzêbie CSIR MOS Dąbrowa Górnicza | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KOLBER, Roksana PAWLICKA, Amanda TOMALA, Aleksandra RAMIAN, Anna FRONCZAK, Aleksandra STRZODA, Weronika | 98 97 97 96 95 97 | Muks Gilus Gilowice Jarocinski Klub Sportowy "Pirania" MMKS Kedzierzyn Kozle MUKP Korona-Swim Kielce MMKS Zdzieszowice DOKiS SP VEGA Dobrodzień | 4:06.98 2:49.42 2:44.41 2:49.02 3:23.51 NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | ZAJONC, Karolina NOWAK, Sonia SZCZEPANIK, Joanna KIERSZTYN, Magda TYMIŃSKA, Anna ŚLIWIŃSKA, Marta | 95 96 96 95 95 97 | MKS-SMS Victoria Racibórz KS Piatka Chorzów K.S.Wodnik Śrem MKS-SMS Victoria Racibórz MKS - MOS Katowice CSIR MOS Dąbrowa Górnicza | 2:38.99 2:34.24 2:26.60 2:32.41 2:38.47 2:40.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 8.5.10 - 15:00 | Chłopców, 200m motylkowy | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | SZYLDER, Sebastian SÓWKA, Denis FALIS, Dawid | 97 98 96 | UKS Aquatica Pawłowice DOKiS SP VEGA Dobrodzień CSIR MOS Dąbrowa Górnicza | NT 3:16.94 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | FEDEREWICZ, Jakub KATOLIK, Bartosz MIKA, Kamil GIERACKI, Bartosz SKORULSKI, Jakub | 98 97 95 95 97 | MMKS Kedzierzyn Kozle CSIR MOS Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój MMKS Kedzierzyn Kozle | 3:02.11 2:36.54 2:26.25 2:28.91 2:58.60 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | CZECH, Kamil GAJEWSKI, Bartosz KUDŁA, Łukasz KACZMAREK, Wojciech SIERNY, Radosław CIEŚLIK, Grzegorz | 96 95 95 95 96 95 | MKS - MOS Katowice MMKS Kedzierzyn Kozle AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice MMKS Kedzierzyn Kozle MKS-SMS Victoria Racibórz | 2:25.73 2:21.34 2:16.94 2:17.91 2:23.99 2:25.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 8.5.10 - 15:10 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12 |
2 3 4 | NOWAK, Dominika OLBRYCH, Karolina KIESZEK, NATALIA | 99 97 00 | MMKS Kedzierzyn Kozle UKS Aquatica Pawłowice T.P.Olimpijczyk | NT NT NT |
Seria 2 z 12 |
2 3 4 5 | HASPERT, Dorota PAPLA, Izabela GWÓŹDŹ, NICOLA OBRĘBSKA, Maja | 98 99 00 99 | UKS Aquatica Pawłowice ULKS Victoria Kozy UKS Junior Kluczbork MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT NT |
Seria 3 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | WIERZBICKA, Daria SKWAREK, WIKTORIA BURZYŃSKA, Weronika ŻYDEK, Magda BARYCKA, Patrycja KRAWCZYK, EWA | 96 00 00 98 98 96 | MUKP Korona-Swim Kielce UKS Junior Kluczbork SP H2O Jastrzêbie UKS "Kochłowiczanka" Ruda Śląska MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Maratończyk" SP "Orka" | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KAMIENIARZ, Weronika KACPERCZYK, Julia DZIADEK, Julia PASZKO, WIKTORIA SAMSON, Katarzyna SZNABEL, Karolina | 99 99 99 99 99 96 | SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle ULKS Victoria Kozy UKS Junior Kluczbork MMKS Kedzierzyn Kozle RMKS Rybnik | NT 1:54.37 1:47.11 1:47.17 2:01.16 NT |
Seria 5 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | BUGAJSKA, Natalia SKORUPA, Monika KUKOWKA, Eliza FOLTYN, Matylda URBAŃSKA, Weronika CZUCHWICKA, ROKSANA | 00 99 99 99 99 99 | Muks Gilus Gilowice DOKiS SP VEGA Dobrodzień DOKiS SP VEGA Dobrodzień MUKP Korona-Swim Kielce UKS Aquatica Pawłowice UKS Junior Kluczbork | 1:34.58 1:31.06 1:26.37 1:27.75 1:32.82 1:36.50 |
Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KOLECEK, Natalia GOŁĄB, Wiktoria BRZUSKA, Karolina JECHURA, Joanna PARYS, Natalia KRYPCZYK, Natalia | 97 99 98 96 98 98 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień MKP Bobry Dêbica UKS Aquatica Pawłowice K.S.Wodnik Śrem MMKS Kedzierzyn Kozle UKS Aquatica Pawłowice | 1:17.78 1:17.62 1:15.65 1:16.40 1:17.76 1:23.58 |
Seria 7 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SIENICKA, Martyna GADZIŃSKA, Magdalena SOFIŃSKA, Martyna CZAJKOWSKA, Julia TROJANOWSKA, Zuzanna OLSZEWSKA, Zuzanna | 97 95 98 98 98 97 | CSIR MOS Dąbrowa Górnicza MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle CSIR MOS Dąbrowa Górnicza | 1:14.74 1:14.32 1:14.09 1:14.19 1:14.36 1:15.48 |
Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | POPŁONYK, ALEKSANDRA BRYŚ, Marcelina JANUSZKIEWICZ, Wiktoria KUFKA, Alicja GAMBUŚ, Martyna MUSIOŁ, Wiktoria | 98 98 96 95 97 98 | UKS "Maratończyk" SP "Orka" MKS ZRYW Opole MKS ZRYW Opole RMKS Rybnik DOKiS SP VEGA Dobrodzień RMKS Rybnik | 1:12.42 1:11.56 1:09.43 1:10.14 1:12.26 1:12.58 |
Seria 9 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | WOJCIECHOWSKA, Izabela MYCAK, Katarzyna JĘDRZEJAK, Małgorzata SZLAGOR, MAGDALENA BOHDANOWICZ, Michalina KOWALIK, Nina | 97 98 96 97 96 98 | K.S.Wodnik Śrem MMKS Kedzierzyn Kozle K.S.Wodnik Śrem UKS Junior Kluczbork CSIR MOS Dąbrowa Górnicza MUKP Korona-Swim Kielce | 1:09.11 1:09.02 1:08.42 1:08.67 1:09.11 1:09.21 |
Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | GRUCA, Marcelina ŚLIWIŃSKA, Marta GUZY, Amanda KAPELA, Joanna SZTANDERA, Daria STACH, Weronika | 98 97 95 97 97 95 | UKS Aquatica Pawłowice CSIR MOS Dąbrowa Górnicza DOKiS SP VEGA Dobrodzień DOKiS SP VEGA Dobrodzień UKS 9 Kalisz ULKS Victoria Kozy | 1:08.31 1:07.86 1:06.85 1:06.90 1:07.98 1:08.35 |
Seria 11 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | OLCZYK, Martyna ROSTOWSKA, Wiktoria GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra SIKORA, Agata MAJOS, Paulina MACIUCH, Karolina | 97 97 98 95 96 96 | UKS Aquatica Pawłowice CSIR MOS Dąbrowa Górnicza DOKiS SP VEGA Dobrodzień MKS-SMS Victoria Racibórz MUKP Korona-Swim Kielce DOKiS SP VEGA Dobrodzień | 1:06.42 1:05.92 1:05.67 1:05.77 1:06.17 1:06.53 |
Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | TURAJCZYK, ALEKSANDRA PORAŃSKA, Marlena PIETRONIEC, Katarzyna OKAJ, Oliwia MILEWSKA, Marta KNAPIK, Anna | 97 95 96 96 96 96 | T.P.Olimpijczyk MMKS Kedzierzyn Kozle KS Piatka Chorzów MKS - MOS Katowice KS Piatka Chorzów KS Piatka Chorzów | 1:02.81 1:01.58 1:00.85 1:01.21 1:02.18 1:05.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 8.5.10 - 15:35 | Chłopców, 100m dowolny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 16 |
2 3 4 | DOŁOWY, Wojciech WASIUK, Jakub KARBOWNIK, Konarad | 99 99 99 | SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT |
Seria 2 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | GAŁECKI, Mateusz CIŻEWSKI, Jakub ZIMOCH, Jan BŁASZCZYK, KACPER CUPRYŚ, Aleksander DUDEK, Marcin | 99 98 97 00 98 96 | ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle T.P.Olimpijczyk MMKS Kedzierzyn Kozle UKS SP 8 Chrzanów | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | MUZYKA, ADAM KOTOWSKI, Krzysztof SUMARA, Beniamin GŁADYSZ, Marcin KAŁUŻNY, JAKUB BARSZCZ, Patryk | 99 97 99 95 00 00 | UKS Junior Kluczbork UKS Aquatica Pawłowice CSIR MOS Dąbrowa Górnicza MMKS Zdzieszowice T.P.Olimpijczyk MKP Bobry Dêbica | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | SMOLIŃSKI, PIOTR CHRZANOWSKI, Mikołaj GWÓŹDŹ, Jan JUDA, Filip KARPETA, Michał GIERACKI, Bartosz | 98 96 99 99 97 95 | UKS Junior Kluczbork K.S.Wodnik Śrem UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Trójka" Czêstochowa ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój | NT NT 1:43.17 1:48.53 NT NT |
Seria 5 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | KUBOTH, Marcel STOLARSKI, Damian BOGACKI, FILIP DOŁOWY, Marcin ZIĄBKA, PIOTR DZIERWA, Jerzy | 99 00 98 00 99 99 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień SP H2O Jastrzêbie RMKS Rybnik SP H2O Jastrzêbie T.P.Olimpijczyk UKS SP 8 Chrzanów | 1:40.13 1:36.38 1:35.54 1:36.05 1:37.24 1:42.29 |
Seria 6 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | SZULIKOWSKI, Patryk WOJTASZEWSKI, Oskar SEMENIUK, Filip MOŁDRZYK, ALEKSANDER MATUSIEWICZ, Wojciech PANCERZ, Piotr | 99 99 97 97 99 99 | UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle RMKS Rybnik MMKS Kedzierzyn Kozle UKS SP 8 Chrzanów | 1:33.02 1:30.74 1:25.81 1:28.74 1:32.09 1:33.42 |
Seria 7 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | TWARDOWSKI, MATEUSZ CIOŚ, Filip KEMPA, Mikołaj GWIOŹDZIK, Przemysław PAWLAS, Jakub CIASTOŃ, Sebastian | 99 98 99 98 98 99 | T.P.Olimpijczyk MKP Bobry Dêbica MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle RMKS Rybnik UKS SP 8 Chrzanów | 1:24.44 1:21.04 1:20.26 1:20.94 1:22.47 1:25.76 |
Seria 8 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | ZAWADA, Grzegorz KOWALCZYK, WIKTOR SORDYL, Mateusz MIELCZAREK, Szymon KULESZYŃSKI, Dawid BANASIK, Jakub | 97 98 99 97 98 96 | K.S.Wodnik Śrem UKS "Maratończyk" SP "Orka" ULKS Victoria Kozy MKS ZRYW Opole MMKS Kedzierzyn Kozle UKS SP 8 Chrzanów | 1:16.46 1:15.94 1:14.13 1:15.72 1:15.98 1:16.58 |
Seria 9 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | ŚMIŁOWSKI, Jakub MACNER, Michał HAŁAS, Bartłomiej CUKANOW, MICHAŁ PODBORĄCZYŃSKI, Mateusz GORGOSZ, Paweł | 97 99 97 99 98 98 | MMKS Kedzierzyn Kozle ULKS Victoria Kozy RMKS Rybnik T.P.Olimpijczyk MMKS Kedzierzyn Kozle DOKiS SP VEGA Dobrodzień | 1:13.63 1:13.03 1:12.08 1:12.48 1:13.22 1:13.63 |
Seria 10 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | BURY, Kamil TRELA, KAROL GAJEWSKI, Karol KOZAK, Karol MURAŃSKI, Kacper NIEMIEC, Patryk | 98 98 97 97 99 97 | SP H2O Jastrzêbie Muks Gilus Gilowice MUKP Korona-Swim Kielce K.S.Wodnik Śrem Muks Gilus Gilowice MMKS Kedzierzyn Kozle | 1:11.90 1:11.08 1:10.05 1:10.22 1:11.87 1:11.92 |
Seria 11 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | BOCHNOWSKI, Maciej WRZESZCZ, Sebastian ULATOWSKI, Wojciech MACHNIEWSKI, Jakub BUJAK, Piotr BUJAK, Dominik | 98 97 98 96 97 99 | MKP Bobry Dêbica ULKS Victoria Kozy UKS Aquatica Pawłowice MUKP Korona-Swim Kielce MUKP Korona-Swim Kielce MUKP Korona-Swim Kielce | 1:09.54 1:08.82 1:08.31 1:08.69 1:09.44 1:10.03 |
Seria 12 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | ZWOLIŃSKI, Marcin PROCEK, Michał BUŁA, Mariusz POŁĄCARZ, Aleksander GRELA, TOMASZ ŚLIWIŃSKI, Marcin | 97 96 95 96 98 97 | MKS - MOS Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz UKS SP 8 Chrzanów MKS ZRYW Opole MKS SP 63 Bydgoszcz K.S.Wodnik Śrem | 1:07.57 1:06.68 1:05.75 1:06.11 1:07.08 1:08.04 |
Seria 13 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | PIASECKI, Kamil PANCERZ, Łukasz GRUDZIECKI, Remigiusz ZYBAŁA, KRYSTIAN GAJEWSKI, Jêdrzej TOPOLSKI, Arkadiusz | 97 96 97 97 96 98 | K.S.Wodnik Śrem UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Maratończyk" SP "Orka" MMKS Kedzierzyn Kozle SP H2O Jastrzêbie | 1:05.68 1:05.18 1:04.38 1:04.63 1:05.63 1:05.73 |
Seria 14 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | MACHUL, Grzegorz NOWAK, Radosław DONIEC, Rafał KATOLIK, Bartosz RYBAK, Łukasz BUDZISZEWSKI, Wojciech | 97 97 95 97 96 97 | MUKP Korona-Swim Kielce DOKiS SP VEGA Dobrodzień MKS-SMS Victoria Racibórz CSIR MOS Dąbrowa Górnicza MMKS Kedzierzyn Kozle UKS Aquatica Pawłowice | 1:03.73 1:02.84 1:01.86 1:02.20 1:03.25 1:03.95 |
Seria 15 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | BURZAWA, Mateusz CZECH, Kamil GAJEWSKI, BARTŁOMIEJ WILKOWSKI, Sławomir ŻYBURA, Kornel SKRZYPIEC, Wojciech | 96 96 95 95 95 96 | CSIR MOS Dąbrowa Górnicza MKS - MOS Katowice UKS Junior Kluczbork MMKS Kedzierzyn Kozle MKP Bobry Dêbica KS Piatka Chorzów | 1:01.41 1:00.33 59.30 1:00.32 1:01.11 1:01.51 |
Seria 16 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | BUGDOL, RAFAŁ LEMEK, ANDRZEJ WARWAS, Szymon KACZMAREK, Wojciech GABRYSZ, WOJCIECH GAJEWSKI, Bartosz | 95 95 95 95 95 95 | MKS-SMS Victoria Racibórz UKS Junior Kluczbork AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz MMKS Kedzierzyn Kozle | 58.61 56.84 56.30 56.54 57.82 58.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 8.5.10 - 16:00 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
1 2 3 4 5 | WYSMOLIŃSKA, Katarzyna NAWARYŃSKA, Katarzyna WDÓWKA, Olga CZARNECKA, Oliwia OLSZEWSKA, Zuzanna | 99 96 99 98 97 | SP H2O Jastrzêbie MKS-SMS Victoria Racibórz UKS SP 8 Chrzanów SP H2O Jastrzêbie CSIR MOS Dąbrowa Górnicza | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KWIATKOWSKA, AGATA SPOLJAR, Sylwia BALICKA, Alicja JESIONOWSKA, Dominika KŁOS, Anna CZERNIK, Aleksandra | 00 98 99 99 96 99 | T.P.Olimpijczyk UKS "Kochłowiczanka" Ruda Śląska MMKS Kedzierzyn Kozle ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój KS Piatka Chorzów MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KIESZEK, NATALIA WOJCIECHOWSKA, Izabela CISZEWSKA, Kamila BATKO, Aleksandra MARUDA, Emilia KRYPCZYK, Natalia | 00 97 99 99 98 98 | T.P.Olimpijczyk K.S.Wodnik Śrem UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów Muks Gilus Gilowice UKS Aquatica Pawłowice | NT NT 54.23 54.96 NT NT |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | BARYCKA, Patrycja RYNIEWICZ, Iwona KARSZNIA, Zuzanna BRYŚ, Marcelina CZAJA, Barbara MIELCZAREK, Maja | 98 98 98 98 99 99 | MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MKS ZRYW Opole SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle | 48.39 46.18 44.84 45.65 46.81 48.92 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | GADZIŃSKA, Magdalena WILK, PATRYCJA PORCZYŃSKA, ZUZANNA OZÓG, Paulina KUNINA, Justyna MATUSIEWICZ, Magdalena | 95 97 97 99 97 98 | MMKS Kedzierzyn Kozle UKS Junior Kluczbork T.P.Olimpijczyk MKP Bobry Dêbica SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle | 42.89 42.70 42.32 42.36 42.83 43.68 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | CZAJKOWSKA, Julia WIŚNIEWSKA, Kamila WARMINSKA, Daria ŚWIERCZEK, Monika SZYPULSKA, Julia DĄBEK, Sara | 98 96 98 97 99 97 | MMKS Kedzierzyn Kozle MKS-SMS Victoria Racibórz RMKS Rybnik KS Piatka Chorzów UKS 307 DOKiS SP VEGA Dobrodzień | 41.51 40.14 39.08 39.40 41.20 41.55 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | BRZEZINA, Oliwia NIEDŹWIEDZKA, Małgorzata LEMPART, Marta KIJAK, Katarzyna ROGACZ, Katarzyna KLIBER, Agnieszka | 97 97 96 96 96 97 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień MMKS Kedzierzyn Kozle KS Piatka Chorzów MKS ZRYW Opole MKS-SMS Victoria Racibórz UKS 9 Kalisz | 38.56 37.61 37.35 37.47 37.68 38.90 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MACHAJ, Karolina HOFMAN, Adriana PAWLISZ, Agata PAWLAS, Marta GAWORSKA, Martyna PLUTA, Kinga | 95 95 95 95 95 96 | MMKS Zdzieszowice ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój MMKS Kedzierzyn Kozle RMKS Rybnik MMKS Kedzierzyn Kozle CSIR MOS Dąbrowa Górnicza | 36.29 34.76 34.03 34.61 35.65 36.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 8.5.10 - 16:10 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | CHRZANOWSKI, Mikołaj PIETRZYK, Mikołaj TRELA, KAROL | 96 97 98 | K.S.Wodnik Śrem UKS Aquatica Pawłowice Muks Gilus Gilowice | NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | CHOWANIEC, Łukasz WOJCIESZEK, BARTŁOMIEJ RDZANEK, Szymon CIŻEWSKI, Jakub ŁABIŃSKI, ERNEST GŁADYSZ, Marcin | 97 99 00 98 98 95 | UKS "Trójka" Czêstochowa UKS Junior Kluczbork SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle T.P.Olimpijczyk MMKS Zdzieszowice | NT NT 53.56 55.24 NT NT |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ZAWADKA, Paweł STRĄK, MICHAŁ BROŻYNA, Robert BOJAR, Sebastian MŁYNARCZYK, Bartosz BARSZCZ, Patryk | 99 98 98 98 99 00 | MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Maratończyk" SP "Orka" UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MKP Bobry Dêbica | 52.50 49.46 48.11 48.44 50.76 53.21 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | MAJEWSKI, Maciej CIOŚ, Filip KLIMOWICZ, Tomasz SIEMBIDA, Hubert OSTROWSKI, Dominik ZAWADA, Grzegorz | 99 98 97 99 99 97 | UKS SP 8 Chrzanów MKP Bobry Dêbica MMKS Kedzierzyn Kozle MKP Bobry Dêbica MMKS Kedzierzyn Kozle K.S.Wodnik Śrem | 47.30 46.48 45.06 45.23 46.94 47.44 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ZIMOCH, Jan KAWKA, ADAM FEDEREWICZ, Jakub SZAFARCZYK, Igor PIOSEK, Krzysztof CIEŚLA, JAN | 97 99 98 97 98 99 | MMKS Kedzierzyn Kozle T.P.Olimpijczyk MMKS Kedzierzyn Kozle MUKP Korona-Swim Kielce DOKiS SP VEGA Dobrodzień UKS "Maratończyk" SP "Orka" | 44.05 42.81 41.38 42.41 43.51 44.50 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | MACHNIEWSKI, Jakub SZEWCZYK, Maciej ADAMCZYK, Przemysław KARPETA, Michał ŚMIŁOWSKI, Jakub NOWODWORSKI, Dawid | 96 96 95 97 97 97 | MUKP Korona-Swim Kielce MUKP Korona-Swim Kielce MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Trójka" Czêstochowa MMKS Kedzierzyn Kozle CSIR MOS Dąbrowa Górnicza | 38.07 37.41 36.69 37.21 37.76 38.70 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | NIESTRÓJ, Robert KŁOS, Grzegorz TOKARSKI, KRZYSZTOF KORZUCH, Mateusz MIKA, Kamil WAĆKOWSKI, Przemysław | 96 95 96 95 95 96 | MKS-SMS Victoria Racibórz AZS AWF Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz MKS - MOS Katowice AZS AWF Katowice MMKS Kedzierzyn Kozle | 36.37 33.46 31.56 32.69 34.15 36.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 8.5.10 - 16:20 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
2 3 4 | NOWAK, Dominika KWIATKOWSKA, AGATA KŁOS, Anna | 99 00 96 | MMKS Kedzierzyn Kozle T.P.Olimpijczyk KS Piatka Chorzów | NT NT NT |
Seria 2 z 11 |
1 2 3 4 5 | BALICKA, Alicja OLCZYK, Martyna CZERNIK, Aleksandra JĘDRZEJAK, Małgorzata MARUDA, Emilia | 99 97 99 96 98 | MMKS Kedzierzyn Kozle UKS Aquatica Pawłowice MMKS Kedzierzyn Kozle K.S.Wodnik Śrem Muks Gilus Gilowice | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SPOLJAR, Sylwia ŻARŁOK, Martyna KACPERCZYK, Julia WOŻNIAK, Natalia MATUSIEWICZ, Magdalena KRAWCZYK, EWA | 98 97 99 97 98 96 | UKS "Kochłowiczanka" Ruda Śląska SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle CSIR MOS Dąbrowa Górnicza MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Maratończyk" SP "Orka" | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | HOFMAN, Adriana PAPLA, Izabela OBRĘBSKA, Maja CZAJA, Barbara OLBRYCH, Karolina NOWAK, Marta | 95 99 99 99 97 99 | ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój ULKS Victoria Kozy MMKS Kedzierzyn Kozle SP H2O Jastrzêbie UKS Aquatica Pawłowice MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SKORUPA, Monika DĄBEK, Sara FOLTYN, Matylda HASNY, Marta PARYS, Natalia CISZEWSKA, Kamila | 99 97 99 98 98 99 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień DOKiS SP VEGA Dobrodzień MUKP Korona-Swim Kielce MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle UKS SP 8 Chrzanów | 1:36.50 1:32.67 1:30.74 1:30.91 1:34.37 1:43.49 |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SZYPULSKA, Julia HASPERT, Dorota GAIK, Natalia KOLECEK, Natalia SROCZYŃSKA, Paula OZÓG, Paulina | 99 98 99 97 98 99 | UKS 307 UKS Aquatica Pawłowice MUKP Korona-Swim Kielce DOKiS SP VEGA Dobrodzień MKP Bobry Dêbica MKP Bobry Dêbica | 1:26.74 1:26.08 1:25.31 1:25.85 1:26.17 1:29.42 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SIENICKA, Martyna STRZODA, Weronika PORCZYŃSKA, ZUZANNA KUNINA, Justyna MYCAK, Katarzyna WIERZBICKA, Daria | 97 97 97 97 98 96 | CSIR MOS Dąbrowa Górnicza DOKiS SP VEGA Dobrodzień T.P.Olimpijczyk SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle MUKP Korona-Swim Kielce | 1:24.33 1:23.22 1:22.40 1:23.08 1:23.64 1:24.96 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | WARMINSKA, Daria POPŁONYK, ALEKSANDRA KOWALIK, Nina ŚWIĄTEK, DOROTA SADZIKOWSKA, Zuzanna BRZEZINA, Oliwia | 98 98 98 97 96 97 | RMKS Rybnik UKS "Maratończyk" SP "Orka" MUKP Korona-Swim Kielce UKS "Maratończyk" SP "Orka" K.S.Wodnik Śrem DOKiS SP VEGA Dobrodzień | 1:22.05 1:19.94 1:19.03 1:19.05 1:20.86 1:22.12 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | KAPELA, Joanna BOŻEK, DOMINIKA SO SZTANDERA, Daria ŚWIERCZEK, Monika MAJOS, Paulina MACHAJ, Karolina | 97 97 97 97 96 95 | DOKiS SP VEGA Dobrodzień UKP ,,Unia'' Oświêcim UKS 9 Kalisz KS Piatka Chorzów MUKP Korona-Swim Kielce MMKS Zdzieszowice | 1:17.93 1:17.74 1:17.02 1:17.55 1:17.92 1:17.98 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | NIEDŹWIEDZKA, Małgorzata GRUCA, Marcelina PAWLICKA, Amanda KNAPIK, Anna NOWAK, Sonia TURAJCZYK, ALEKSANDRA | 97 98 97 96 96 97 | MMKS Kedzierzyn Kozle UKS Aquatica Pawłowice Jarocinski Klub Sportowy "Pirania" KS Piatka Chorzów KS Piatka Chorzów T.P.Olimpijczyk | 1:16.75 1:15.55 1:14.68 1:15.49 1:16.53 1:16.93 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | MILEWSKA, Marta PAWLISZ, Agata SZCZEPANIK, Joanna PORAŃSKA, Marlena TYMIŃSKA, Anna TERESKO, Anna | 96 95 96 95 95 97 | KS Piatka Chorzów MMKS Kedzierzyn Kozle K.S.Wodnik Śrem MMKS Kedzierzyn Kozle MKS - MOS Katowice CSIR MOS Dąbrowa Górnicza | 1:13.84 1:12.45 1:10.01 1:11.94 1:13.65 1:14.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 8.5.10 - 16:40 | Chłopców, 100m zmienny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12 |
2 3 4 | FRANCZYK, Dariusz OSTROWSKI, Dominik KAŁUŻNY, JAKUB | 99 99 00 | MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle T.P.Olimpijczyk | NT NT NT |
Seria 2 z 12 |
1 2 3 4 5 | ZWOLIŃSKI, Marcin BROŻYNA, Robert SKRZYPIEC, Wojciech KARBOWNIK, Konarad BŁASZCZYK, KACPER | 97 98 96 99 00 | MKS - MOS Katowice UKS SP 8 Chrzanów KS Piatka Chorzów MMKS Kedzierzyn Kozle T.P.Olimpijczyk | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | MOŁDRZYK, ALEKSANDER BURZAWA, Mateusz KUDŁA, Łukasz RDZANEK, Szymon WOJTASZEWSKI, Oskar DUDEK, Marcin | 97 96 95 00 99 96 | RMKS Rybnik CSIR MOS Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice SP H2O Jastrzêbie UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | DOŁOWY, Marcin WASIUK, Jakub CUPRYŚ, Aleksander KUBOTH, Marcel STOLARSKI, Damian MAJEWSKI, Maciej | 00 99 98 99 00 99 | SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle DOKiS SP VEGA Dobrodzień SP H2O Jastrzêbie UKS SP 8 Chrzanów | NT NT 1:49.20 1:54.15 NT NT |
Seria 5 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | BOGACKI, FILIP SIEMBIDA, Hubert PAWLAS, Jakub ŁABIŃSKI, ERNEST DZIERWA, Jerzy DUDKA, REMIGIUSZ | 98 99 98 98 99 98 | RMKS Rybnik MKP Bobry Dêbica RMKS Rybnik T.P.Olimpijczyk UKS SP 8 Chrzanów UKS "Maratończyk" SP "Orka" | 1:39.65 1:36.04 1:32.92 1:33.14 1:36.93 1:40.28 |
Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KEMPA, Mikołaj CIASTOŃ, Sebastian PIOSEK, Krzysztof NIEMIEC, Patryk KUCZERA, Piotr STRĄK, MICHAŁ | 99 99 98 97 98 98 | MMKS Kedzierzyn Kozle UKS SP 8 Chrzanów DOKiS SP VEGA Dobrodzień MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Maratończyk" SP "Orka" | 1:31.80 1:29.36 1:26.64 1:26.81 1:30.04 1:31.98 |
Seria 7 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SKORULSKI, Jakub MURAŃSKI, Kacper KAWKA, ADAM KOWALCZYK, WIKTOR ROSSA, Dominik SUMARA, Beniamin | 97 99 99 98 97 99 | MMKS Kedzierzyn Kozle Muks Gilus Gilowice T.P.Olimpijczyk UKS "Maratończyk" SP "Orka" MMKS Kedzierzyn Kozle CSIR MOS Dąbrowa Górnicza | 1:24.64 1:24.21 1:23.61 1:23.91 1:24.38 1:25.75 |
Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | BOCHNOWSKI, Maciej SORDYL, Mateusz SEREMET, Konrad ULATOWSKI, Wojciech GAJEWSKI, Karol SÓWKA, Denis | 98 99 98 98 97 98 | MKP Bobry Dêbica ULKS Victoria Kozy SP H2O Jastrzêbie UKS Aquatica Pawłowice MUKP Korona-Swim Kielce DOKiS SP VEGA Dobrodzień | 1:21.26 1:20.47 1:19.45 1:19.94 1:21.26 1:21.70 |
Seria 9 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | GRELA, TOMASZ SZEWCZYK, Maciej PROCEK, Michał PIASECKI, Kamil BUJAK, Dominik BUDZISZEWSKI, Wojciech | 98 96 96 97 99 97 | MKS SP 63 Bydgoszcz MUKP Korona-Swim Kielce MKS-SMS Victoria Racibórz K.S.Wodnik Śrem MUKP Korona-Swim Kielce UKS Aquatica Pawłowice | 1:18.64 1:16.91 1:16.62 1:16.79 1:17.27 1:18.69 |
Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | WAĆKOWSKI, Przemysław KAMIŃSKI, Krzysztof NOWAK, Radosław SZYLDER, Sebastian PIETRZYK, Mikołaj HAŁAS, Bartłomiej | 96 95 97 97 97 97 | MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Zdzieszowice DOKiS SP VEGA Dobrodzień UKS Aquatica Pawłowice UKS Aquatica Pawłowice RMKS Rybnik | 1:15.50 1:13.99 1:13.69 1:13.87 1:14.84 1:15.71 |
Seria 11 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SIERNY, Radosław CHOWANIEC, Łukasz BUŁA, Mariusz GAJEWSKI, BARTŁOMIEJ NOWODWORSKI, Dawid GRUDZIECKI, Remigiusz | 96 97 95 95 97 97 | MMKS Kedzierzyn Kozle UKS "Trójka" Czêstochowa UKS SP 8 Chrzanów UKS Junior Kluczbork CSIR MOS Dąbrowa Górnicza MMKS Kedzierzyn Kozle | 1:12.95 1:11.16 1:09.50 1:10.22 1:11.70 1:13.39 |
Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KŁOS, Grzegorz KORZUCH, Mateusz TOKARSKI, KRZYSZTOF CIEŚLIK, Grzegorz LEMEK, ANDRZEJ SIEMBIDA, Norbert | 95 95 96 95 95 95 | AZS AWF Katowice MKS - MOS Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz UKS Junior Kluczbork MKP Bobry Dêbica | 1:08.05 1:06.59 1:05.38 1:05.75 1:07.75 1:08.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 8.5.10 - 17:05 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | PLUTA, Kinga WILK, PATRYCJA WOJCIECHOWSKA, Izabela | 96 97 97 | CSIR MOS Dąbrowa Górnicza UKS Junior Kluczbork K.S.Wodnik Śrem | NT NT NT |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KLAJA, Katarzyna CZARNECKA, Oliwia PIETRONIEC, Katarzyna MAŁYSŁA, Martyna KAMIENIARZ, Weronika WYSMOLIŃSKA, Katarzyna | 96 98 96 96 99 99 | UKS SP 8 Chrzanów SP H2O Jastrzêbie KS Piatka Chorzów MKS-SMS Victoria Racibórz SP H2O Jastrzêbie SP H2O Jastrzêbie | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | BZREZIŃSKA, Agnieszka JESIONOWSKA, Dominika DZIADEK, Julia ROSTOWSKA, Wiktoria BURZYŃSKA, Weronika BATKO, Aleksandra | 98 99 99 97 00 99 | MMKS Kedzierzyn Kozle ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój ULKS Victoria Kozy CSIR MOS Dąbrowa Górnicza SP H2O Jastrzêbie UKS SP 8 Chrzanów | NT NT 1:49.65 NT NT NT |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SAMSON, Katarzyna NOWAK, Marta GAIK, Natalia KOLBER, Roksana URBAŃSKA, Weronika BUGAJSKA, Natalia | 99 99 99 98 99 00 | MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MUKP Korona-Swim Kielce Muks Gilus Gilowice UKS Aquatica Pawłowice Muks Gilus Gilowice | 1:42.48 1:34.20 1:28.32 1:33.67 1:37.22 1:45.20 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KASPEREK, Aleksandra SROCZYŃSKA, Paula JECHURA, Joanna KUKOWKA, Eliza BRZUSKA, Karolina GOŁĄB, Wiktoria | 98 98 96 99 98 99 | SP H2O Jastrzêbie MKP Bobry Dêbica K.S.Wodnik Śrem DOKiS SP VEGA Dobrodzień UKS Aquatica Pawłowice MKP Bobry Dêbica | 1:23.93 1:23.33 1:22.58 1:23.11 1:23.89 1:27.83 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | FRONCZAK, Aleksandra SADZIKOWSKA, Zuzanna MUSIOŁ, Wiktoria GUZY, Amanda SZNABEL, Karolina TROJANOWSKA, Zuzanna | 95 96 98 95 96 98 | MMKS Zdzieszowice K.S.Wodnik Śrem RMKS Rybnik DOKiS SP VEGA Dobrodzień RMKS Rybnik MMKS Kedzierzyn Kozle | 1:20.97 1:20.89 1:18.46 1:19.63 1:20.94 1:21.81 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SOFIŃSKA, Martyna RAMIAN, Anna TOMALA, Aleksandra GAMBUŚ, Martyna STACH, Weronika ŚWIĄTEK, DOROTA | 98 96 97 97 95 97 | MMKS Kedzierzyn Kozle MUKP Korona-Swim Kielce MMKS Kedzierzyn Kozle DOKiS SP VEGA Dobrodzień ULKS Victoria Kozy UKS "Maratończyk" SP "Orka" | 1:17.07 1:16.24 1:15.67 1:16.00 1:16.84 1:17.38 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | JANUSZKIEWICZ, Wiktoria PISZCZAN, Agnieszka GAWORSKA, Martyna OKAJ, Oliwia GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra TERESKO, Anna | 96 95 95 96 98 97 | MKS ZRYW Opole MKS-SMS Victoria Racibórz MMKS Kedzierzyn Kozle MKS - MOS Katowice DOKiS SP VEGA Dobrodzień CSIR MOS Dąbrowa Górnicza | 1:15.04 1:13.02 1:10.98 1:13.00 1:13.05 1:15.65 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | WOŹNICZAK, PAULINA KIERSZTYN, Magda NAWARYŃSKA, Katarzyna LEMPART, Marta ŻARŁOK, Martyna MACIUCH, Karolina | 97 95 96 96 97 96 | T.P.Olimpijczyk MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz KS Piatka Chorzów SP H2O Jastrzêbie DOKiS SP VEGA Dobrodzień | 1:10.25 1:09.09 1:05.74 1:08.18 1:09.79 1:10.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 8.5.10 - 17:20 | Chłopców, 100m grzbietowy | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 5 | WARWAS, Szymon KOZAK, Karol MATUSIEWICZ, Wojciech ADAMCZYK, Przemysław | 95 97 99 95 | AZS AWF Katowice K.S.Wodnik Śrem MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle | NT NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | PORCZYŃSKI, MICHAŁ ŻYBURA, Kornel TOPOLSKI, Arkadiusz SEREMET, Konrad PAŁKA, Mateusz DOŁOWY, Wojciech | 00 95 98 98 99 99 | T.P.Olimpijczyk MKP Bobry Dêbica SP H2O Jastrzêbie SP H2O Jastrzêbie MMKS Kedzierzyn Kozle SP H2O Jastrzêbie | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ZAWADKA, Paweł SZULIKOWSKI, Patryk GWÓŹDŹ, Jan FRANCZYK, Dariusz JUDA, Filip MŁYNARCZYK, Bartosz | 99 99 99 99 99 99 | MMKS Kedzierzyn Kozle UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle MMKS Kedzierzyn Kozle | 1:48.44 1:42.11 1:39.44 1:40.94 1:45.32 1:50.34 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | GAŁECKI, Mateusz PANCERZ, Piotr GORGOSZ, Paweł ZIĄBKA, PIOTR CIEŚLA, JAN DUDKA, REMIGIUSZ | 99 99 98 99 99 98 | ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój UKS SP 8 Chrzanów DOKiS SP VEGA Dobrodzień T.P.Olimpijczyk UKS "Maratończyk" SP "Orka" UKS "Maratończyk" SP "Orka" | 1:34.03 1:32.31 1:26.81 1:26.98 1:33.24 1:37.40 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MACNER, Michał CUKANOW, MICHAŁ MIELCZAREK, Szymon PODBORĄCZYŃSKI, Mateusz SZAFARCZYK, Igor GWIOŹDZIK, Przemysław | 99 99 97 98 97 98 | ULKS Victoria Kozy T.P.Olimpijczyk MKS ZRYW Opole MMKS Kedzierzyn Kozle MUKP Korona-Swim Kielce MMKS Kedzierzyn Kozle | 1:23.90 1:20.67 1:20.19 1:20.31 1:22.48 1:24.64 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | BURY, Kamil KOTOWSKI, Krzysztof WRZESZCZ, Sebastian BUJAK, Piotr POŁĄCARZ, Aleksander ROSSA, Dominik | 98 97 97 97 96 97 | SP H2O Jastrzêbie UKS Aquatica Pawłowice ULKS Victoria Kozy MUKP Korona-Swim Kielce MKS ZRYW Opole MMKS Kedzierzyn Kozle | 1:16.76 1:14.77 1:13.38 1:14.13 1:16.40 1:18.74 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | GAJEWSKI, Jêdrzej FALIS, Dawid ZYBAŁA, KRYSTIAN ŚWIERCZEK, MARCIN KUBIACZYK, Jakub RYBAK, Łukasz | 96 96 97 96 97 96 | MMKS Kedzierzyn Kozle CSIR MOS Dąbrowa Górnicza UKS "Maratończyk" SP "Orka" MKS-SMS Victoria Racibórz UKS 9 Kalisz MMKS Kedzierzyn Kozle | 1:12.24 1:11.98 1:10.65 1:10.93 1:12.11 1:12.60 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | DONIEC, Rafał WILKOWSKI, Sławomir GABRYSZ, WOJCIECH CEBULA, Sebastian SIEMBIDA, Norbert MACHUL, Grzegorz | 95 95 95 95 95 97 | MKS-SMS Victoria Racibórz MMKS Kedzierzyn Kozle MKS-SMS Victoria Racibórz UKS "Kochłowiczanka" Ruda Śląska MKP Bobry Dêbica MUKP Korona-Swim Kielce | 1:09.07 1:05.63 1:03.51 1:05.54 1:05.96 1:10.50 |