MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA £ÓDZKIEGO 12-13, 14-15 £ód¼, 12. - 13.5.2010 |
Konkurencja 1 2010-05-12 | Dziewcz±t, 50m dowolny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
1 2 3 4 5 | NOWAK, Zuzanna WIADERNA, Alicja HERTEL, Julia JURCZYK, Justyna DURAÑSKA, Marta | 98 98 98 98 96 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS Wiking Radomsko UKS NAWA Skierniewice | 39.61 36.52 36.13 36.16 38.00 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | PAWLAK, Nikoletta DREWICZ, Nicola SARNA, Katarzyna MADAJSKA, Ewa KASIÑSKA, Adrianna BIA£KOWSKA, Patrycja | 98 98 98 98 98 97 | SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 36.00 35.00 34.90 35.00 36.00 36.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | ZIELENIEWICZ, Paula BARTNIAK, Dorota PORCZYÑSKA, ZUZANNA SOBCZAK, Kamila OWCZAREK, Karolina NOWAK, Paulina | 98 97 97 98 98 98 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów UKS 5 Konstantynów SKS 137 Delfin £ód¼ | 34.56 34.13 34.00 34.00 34.40 34.70 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | WALCZEWSKA, Malwina KOTYNIA, Katarzyna MATEJKO, Karolina BEDNAREK, Aleksandra SZCZEPANIK, Aleksandra JERUZAL, Jowita | 95 95 98 98 98 98 | UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 34.00 33.50 33.00 33.20 33.56 34.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | JAGIELSKA, Ró¿a TWARDOWSKA, Agata CZECH, Magdalena SOLIWODA, Klaudia STÊPIEÑ, Natalia W£ODARCZYK, Ewelina | 97 98 97 98 97 96 | MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów UKS SP 149 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ | 32.56 32.50 32.31 32.40 32.50 33.00 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | MAJEWSKA, Anna PRZYMUS, Agata GÓRAL, Gabrysia WARDZINSKA, Martyna BURCHARDT, Anita NABIA£EK, Dominika | 95 97 96 98 95 98 | SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 32.00 32.00 32.00 32.00 32.00 32.00 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | MISTERKA, Kamila JURZYÑSKA, Kinga POKRYWKA, Karolina WI¦NIEWSKA, Karolina KNIFEL, Monika AUGUSTYNIAK, Monika | 97 96 98 95 97 96 | MKS Trójka £ód¼ UKS Wiking Radomsko UKS 190 £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 31.99 31.65 30.88 31.63 31.83 32.00 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SZWED, Adrianna WITCZAK, Katarzyna NITA, Anna TURLAKIEWICZ, Karolina JOÑCZYK, ALEKSANDRA ZYGA, Izabela | 97 95 97 95 97 96 | UKS Wiking Radomsko SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 30.32 30.00 29.39 29.50 30.20 30.80 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | PACIORKIEWICZ, Agata GOLIÑSKA, KATARZYNA DWORACZEK, Luiza ANDRZEJCZAK, Rita GRUDA, Barbara ¦CIESZKO, Agnieszka | 96 96 95 95 95 97 | SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ | 29.00 28.00 28.00 28.00 29.00 29.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2010-05-12 | Ch³opców, 50m dowolny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | NOWACKI, Bartek LAMPARSKI, Kamil SIMINSKI, Maciej ZABOROWSKI, Pawe³ JAKIM, Aleksander ZAB£OCKI, Grzegorz | 98 98 98 98 97 98 | UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów | 39.00 36.66 36.00 36.00 38.00 45.00 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KALISIAK, Hubert STANKOWSKI, Szymon WESO£OWSKI, Jakub BARON, Mateusz OLSZEWSKI, Maurycy GAWRON, Daniel | 98 98 98 96 98 98 | UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS Wiking Radomsko MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 35.00 34.00 33.33 33.67 34.65 35.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SADAWA, Marcin CICHOÑ, Maciej GO¬DZIK, ERYK GAJDA, Tomasz BONECKI, Bart³omiej KOWALCZYK, Jakub | 96 97 96 97 97 97 | UKS Wiking Radomsko MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 32.95 32.39 32.10 32.12 32.50 33.20 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | LEWANDOWSKI, Damian WESO£OWSKI, Filip KOSIÑSKI - WAJCHT, Piotr DÊBSKI, Micha³ KO£ODZIEJCZAK, Szymon MA£ECKI, Jakub | 98 97 95 98 97 96 | UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ UKS Wiking Radomsko | 32.00 31.80 31.22 31.58 32.00 32.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | LEWANDOWSKI, Adrian RAFLEWSKI, Jakub KUBIAK, Artur SZWUGIER, Jakub KARCZEWSKI, Konrad B£ASZCZYK, Filip | 97 98 98 96 98 97 | SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 31.13 30.29 30.10 30.15 31.00 31.13 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | WOLANEK, Szymon CWALINA, Kacper D£UBAK, Bartosz KOWALSKI, Aleksander MU¯D¯YÑSKI, Maksymilian RUTKOWSKI, Rafa³ | 96 97 96 97 97 96 | SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS Wiking Radomsko UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 30.00 30.00 29.24 29.71 30.00 30.00 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | DURA, Damian ROSIAK, Szymon SUROSZ, Micha³ £APIÑSKI, Sebastian FR¡TCZAK, MATEUSZ JERZYÑSKI, KONRAD | 97 95 95 95 97 96 | UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Jedynka £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 29.10 29.00 28.90 28.99 29.10 29.12 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | LIPOWSKI, Micha³ PASULA, Filip FELIÑCZAK, WOJCIECH MO¦CICKI, JAN WALOCH, Patryk BAUER, Jakub | 95 96 96 96 96 97 | MKS Jedynka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS Wiking Radomsko MKS Trójka £ód¼ | 28.30 27.46 27.00 27.00 28.00 28.45 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | TOSIK, SZYMON £OWICKI, Marcin BRE¦, GRACJAN KIRSCHKE, Patryk MÊCINA, Igor BANASIAK, BARTOSZ | 95 95 95 95 95 96 | TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów | 27.00 26.70 25.50 26.00 27.00 27.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2010-05-12 | Dziewcz±t, 200m motylkowy | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | MATUSZYÑSKA, Katarzyna PO¦PIECH, Patrycja JASIAK, MARTYNA KUJAWA, Wiktoria CZECH, Magdalena GIERCZAK, Anna | 98 98 96 97 97 98 | UKS SP 149 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 3:12.64 3:01.00 2:45.00 2:55.13 3:06.98 3:20.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | B¡CZEK, Justyna SZYMAÑSKA, MONIKA SZPUCHA, KATARZYNA B¡CZEK, Adrianna HLEBOWICZ, Weronika GRUSZCZYNSKA, Marta | 96 96 96 96 95 95 | SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 2:45.00 2:38.00 2:21.00 2:28.00 2:39.98 2:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2010-05-12 | Ch³opców, 200m motylkowy | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | G£OWACKI, Marcel KOSIÑSKI - WAJCHT, Piotr S£UPSKI, Piotr | 98 95 98 | SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 3:09.00 2:47.89 2:55.00 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | C¡BRZYÑSKI, Damian PERYDZEÑSKI, DAMIAN ¦CIBIOREK, Krzysztof GALUS, Micha³ | 97 96 97 97 | UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 2:45.00 2:27.00 2:32.00 2:46.13 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | MACIEJEWSKI, PIOTR PERZANKOWSKI, Kacper BORKOWSKI, £ukasz B¡CZEK, Karol ABTAN, Otmar BUCHOLC, BARTOSZ | 96 96 95 95 95 96 | TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 2:25.00 2:21.00 2:10.04 2:16.00 2:25.00 2:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2010-05-12 | Dziewcz±t, 100m grzbietowy | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 | HERTEL, Julia SEPSKA, Ania MADAJSKA, Ewa BIA£KOWSKA, Patrycja DREWICZ, Nicola | 98 98 98 97 98 | MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 5 Konstantynów UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ | 1:30.00 1:27.40 1:24.50 1:27.00 1:29.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ZYGA, Natalia ZIELENIEWICZ, Paula SZYMCZAK, Antonina MAKOWSKA, Natalia URBAÑSKA, Anna STASIAK, Michalina | 98 98 98 98 97 98 | UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 1:23.00 1:21.20 1:20.90 1:21.00 1:21.74 1:24.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | OSIÑSKA, Monika SOLIWODA, Klaudia SZWED, Adrianna KNIFEL, Monika KRAWCZYK, ¯aneta PILICHOWSKA, Aleksandra | 98 98 97 97 98 98 | SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS Wiking Radomsko MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS 137 Delfin £ód¼ | 1:20.00 1:19.00 1:16.67 1:18.45 1:19.22 1:20.40 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK, Ewelina KARLIKOWSKA, Julianna W£ODARCZYK, Ewelina PISARSKA, Agnieszka KARPISZ, MILENA JASZCZAK, Agnieszka | 97 98 96 98 97 95 | UKS 5 Konstantynów UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Jedynka £ód¼ | 1:14.50 1:13.18 1:12.00 1:12.90 1:14.00 1:14.66 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | WO¬NICZAK, PAULINA GRUDA, Barbara DOPIERA£A, KAROLINA STOBIENIECKA, Monika PIASKOWSKA, WERONIKA RÓ¯YCKA, Magdalena | 97 95 96 95 96 97 | TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ | 1:10.00 1:09.00 1:06.00 1:07.00 1:10.00 1:11.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2010-05-12 | Ch³opców, 100m grzbietowy | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | KALISIAK, Hubert S£UPSKI, Piotr OLSZEWSKI, Maurycy | 98 98 98 | UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ | 1:40.00 1:23.00 1:25.96 |
Seria 2 z 6 |
2 3 4 5 | DERCZYNSKI, Franciszek URBANIAK, Daniel GAJDA, Tomasz LEWIÑSKI, Micha³ | 98 97 97 98 | SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:21.00 1:19.99 1:20.00 1:22.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | GO¬DZIK, ERYK MISKIEWICZ, Adam HAHN, Jakub KO£ODZIEJCZAK, Szymon W£ODARSKI, Marek GAWRON, Daniel | 96 97 97 97 98 98 | MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:18.56 1:17.94 1:16.00 1:17.00 1:18.39 1:19.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | RUTKOWSKI, Rafa³ MESZKA, Ernest SAWCZUK, Oskar DURA, Damian MILCZAREK, Piotr BAUER, Jakub | 96 97 98 97 98 97 | UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:15.00 1:14.00 1:12.00 1:13.00 1:14.09 1:15.15 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | £APIÑSKI, Sebastian JACHOWICZ, Mateusz STANIS£AWSKI, Igor PASULA, Filip UMIÑSKI, Grzegorz MÊCINA, Igor | 95 96 95 96 97 95 | MKS Jedynka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 1:11.19 1:11.00 1:10.00 1:10.00 1:11.11 1:12.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | STANISZEWSKI, Adam MO¦CICKI, JAN SOBCZYK, Maciej PALUSZKIEWICZ, PATRYK KARWAT, Krzysztof KOSAKOWSKI, Miko³aj | 97 96 95 96 96 95 | MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ | 1:08.99 1:07.00 1:01.93 1:06.00 1:07.00 1:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2010-05-12 | Dziewcz±t, 200m klasyczny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | DURAÑSKA, Marta KASIÑSKA, Adrianna MACHNICKA, Martyna | 96 98 98 | UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 3:30.00 3:25.00 3:29.90 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | PAWLAK, Nikoletta PO¦PIECH, Patrycja GÓRAL, Gabrysia BARTNIAK, Dorota NOWAK, Paulina | 98 98 96 97 98 | SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 3:25.00 3:16.90 3:10.00 3:10.13 3:24.98 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BEDNAREK, Aleksandra GRUSZCZYNSKA, Marta £ACZKOWSKA, Karolina TWARDOWSKA, Agata PADYK, Agata WALCZEWSKA, Malwina | 98 95 97 98 97 95 | UKS SP 149 £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 3:09.89 3:07.00 3:06.99 3:07.00 3:09.13 3:10.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | DUDA, Natasza ZIENTARSKA, Laura KOTYNIA, Katarzyna BURCHARDT, Anita TURAJCZYK, ALEKSANDRA PORCZYÑSKA, ZUZANNA | 98 95 95 95 97 97 | SKS Start £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów | 2:56.00 2:46.57 2:41.00 2:42.00 2:55.00 3:05.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2010-05-12 | Ch³opców, 200m klasyczny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 | JAKIM, Aleksander PODGÓRNY, Dawid SIMINSKI, Maciej NOWACKI, Bartek | 97 98 98 98 | UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 3:40.00 3:19.90 3:22.00 3:58.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK, Tomasz KOWALSKI, Aleksander LEWANDOWSKI, Adrian MARASZEK, Igor KUBIAK, Artur URBAÑSKI, Mateusz | 98 97 97 98 98 98 | UKS 190 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS Start £ód¼ | 3:17.90 3:12.07 3:08.51 3:10.00 3:13.49 3:19.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BONECKI, Bart³omiej ROSIAK, Szymon KOWALCZYK, Jakub DÊBSKI, Dominik KARCZEWSKI, Konrad U£AÑSKI, Jan | 97 95 97 98 98 98 | UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 3:06.00 3:03.00 2:58.00 3:00.00 3:05.00 3:07.99 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | MACIEJEWSKI, PIOTR STANIS£AWSKI, Igor STANIELEWICZ, MICHA£ TOSIK, SZYMON WOLANEK, Szymon CWALINA, Kacper | 96 95 95 95 96 97 | TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 2:45.00 2:42.00 2:40.00 2:40.00 2:42.00 2:58.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2010-05-12 | Dziewcz±t, 100m zmienny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | NOWAK, Zuzanna JURCZYK, Justyna MACHNICKA, Martyna | 98 98 98 | MKS Trójka £ód¼ UKS Wiking Radomsko UKS 190 £ód¼ | 1:35.22 1:31.45 1:32.90 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | URBAÑSKA, Anna SARNA, Katarzyna SZCZEPANIK, Aleksandra STASIAK, Michalina MATUSZYÑSKA, Katarzyna PILICHOWSKA, Aleksandra | 97 98 98 98 98 98 | SKS 137 Delfin £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów UKS SP 149 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 1:27.67 1:27.00 1:26.36 1:27.00 1:27.49 1:29.21 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MAKOWSKA, Natalia MAJEWSKA, Anna JAGIELSKA, Ró¿a MATEJKO, Karolina AUGUSTYNIAK, Monika JURZYÑSKA, Kinga | 98 95 97 98 96 96 | SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS Wiking Radomsko | 1:25.00 1:20.00 1:19.99 1:20.00 1:20.00 1:25.50 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | POKRYWKA, Karolina HLEBOWICZ, Weronika JASZCZAK, Agnieszka PISARSKA, Agnieszka KARLIKOWSKA, Julianna JASIAK, MARTYNA | 98 95 95 98 98 96 | UKS 190 £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 1:18.90 1:16.22 1:15.78 1:15.90 1:17.10 1:18.90 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | JOÑCZYK, ALEKSANDRA STOBIENIECKA, Monika TURAJCZYK, ALEKSANDRA RÓ¯YCKA, Magdalena ZIENTARSKA, Laura ¦CIESZKO, Agnieszka | 97 95 97 97 95 97 | UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:14.99 1:13.00 1:12.00 1:12.13 1:13.66 1:15.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | GOLIÑSKA, KATARZYNA WO¬NICZAK, PAULINA SZPUCHA, KATARZYNA DWORACZEK, Luiza DOPIERA£A, KAROLINA SZYMAÑSKA, MONIKA | 96 97 96 95 96 96 | TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:10.00 1:10.00 1:07.00 1:10.00 1:10.00 1:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2010-05-12 | Ch³opców, 100m zmienny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | WESO£OWSKI, Jakub MARASZEK, Igor SADAWA, Marcin STANKOWSKI, Szymon LAMPARSKI, Kamil ZAB£OCKI, Grzegorz | 98 98 96 98 98 98 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS Wiking Radomsko SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 1:30.23 1:29.62 1:26.96 1:27.00 1:30.00 2:15.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BARON, Mateusz CICHOÑ, Maciej WESO£OWSKI, Filip PODGÓRNY, Dawid MA£ECKI, Jakub LEWIÑSKI, Micha³ | 96 97 97 98 96 98 | UKS Wiking Radomsko MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS Wiking Radomsko SKS Start £ód¼ | 1:22.94 1:21.99 1:21.13 1:21.90 1:22.70 1:25.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | U£AÑSKI, Jan MISKIEWICZ, Adam SAWCZUK, Oskar W£ODARSKI, Marek MESZKA, Ernest NOWAK, Tomasz | 98 97 98 98 97 98 | SKS 137 Delfin £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ | 1:20.46 1:20.00 1:19.00 1:19.70 1:20.00 1:20.70 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | URBANIAK, Daniel WALOCH, Patryk SZWUGIER, Jakub D£UBAK, Bartosz DÊBSKI, Dominik MU¯D¯YÑSKI, Maksymilian | 97 96 96 96 98 97 | MKS Trójka £ód¼ UKS Wiking Radomsko MKS Trójka £ód¼ UKS Wiking Radomsko SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:18.46 1:16.46 1:15.19 1:15.72 1:17.00 1:19.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | B£ASZCZYK, Filip BANASIAK, BARTOSZ ABTAN, Otmar ¦CIBIOREK, Krzysztof UMIÑSKI, Grzegorz SUROSZ, Micha³ | 97 96 95 97 97 95 | MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ | 1:14.16 1:10.00 1:09.00 1:10.00 1:14.15 1:14.64 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PERYDZEÑSKI, DAMIAN SOBCZYK, Maciej KIRSCHKE, Patryk BRE¦, GRACJAN STANIELEWICZ, MICHA£ PIERZYÑSKI, Micha³ | 96 95 95 95 95 97 | TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ | 1:07.00 1:06.49 1:05.00 1:05.69 1:07.00 1:07.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2010-05-12 | Dziewcz±t, 400m dowolny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | WIADERNA, Alicja JERUZAL, Jowita SEPSKA, Ania | 98 98 98 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 6:00.00 5:50.00 6:00.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KRAWCZYK, ¯aneta ZYGA, Natalia SOBCZAK, Kamila NABIA£EK, Dominika OSIÑSKA, Monika OWCZAREK, Karolina | 98 98 98 98 98 98 | UKS 5 Konstantynów UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 5:50.00 5:40.00 5:34.00 5:40.00 5:42.00 5:50.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | MISTERKA, Kamila SZYMCZAK, Antonina GIERCZAK, Anna B¡CZEK, Justyna WARDZINSKA, Martyna DUDA, Natasza | 97 98 98 96 98 98 | MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 5:23.16 5:16.90 5:12.90 5:15.00 5:20.00 5:25.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ZYGA, Izabela STÊPIEÑ, Natalia WITCZAK, Katarzyna PRZYMUS, Agata B¡CZEK, Adrianna NOWAK, Ewelina | 96 97 95 97 96 97 | UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 5:07.00 5:00.00 4:59.00 5:00.00 5:05.00 5:10.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ANDRZEJCZAK, Rita NITA, Anna PIASKOWSKA, WERONIKA KARPISZ, MILENA PACIORKIEWICZ, Agata TURLAKIEWICZ, Karolina | 95 97 96 97 96 95 | TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 4:45.00 4:43.13 4:35.00 4:35.00 4:44.00 4:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2010-05-12 | Ch³opców, 400m dowolny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 | ZABOROWSKI, Pawe³ DERCZYNSKI, Franciszek DÊBSKI, Micha³ LEWANDOWSKI, Damian | 98 98 98 98 | SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice | 5:48.00 5:40.00 5:45.00 5:50.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | HAHN, Jakub RAFLEWSKI, Jakub KARWAT, Krzysztof C¡BRZYÑSKI, Damian MILCZAREK, Piotr URBAÑSKI, Mateusz | 97 98 96 97 98 98 | UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ | 5:07.00 5:01.90 4:53.00 4:55.00 5:04.90 5:38.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | JERZYÑSKI, KONRAD STANISZEWSKI, Adam PIERZYÑSKI, Micha³ FR¡TCZAK, MATEUSZ JACHOWICZ, Mateusz PERZANKOWSKI, Kacper | 96 97 97 97 96 96 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 4:51.85 4:45.13 4:39.13 4:40.00 4:50.00 4:53.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | £OWICKI, Marcin BUCHOLC, BARTOSZ BORKOWSKI, £ukasz B¡CZEK, Karol PALUSZKIEWICZ, PATRYK KOSAKOWSKI, Miko³aj | 95 96 95 95 96 95 | UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ | 4:34.00 4:30.00 4:06.50 4:27.00 4:30.00 4:35.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2010-05-13 | Dziewcz±t, 200m dowolny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | KASIÑSKA, Adrianna PAWLAK, Nikoletta WIADERNA, Alicja | 98 98 98 | SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 3:00.00 2:50.00 2:52.51 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | OWCZAREK, Karolina MADAJSKA, Ewa TWARDOWSKA, Agata JERUZAL, Jowita DREWICZ, Nicola | 98 98 98 98 98 | UKS 5 Konstantynów UKS 5 Konstantynów UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 2:48.00 2:42.00 2:37.00 2:40.00 2:44.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | NABIA£EK, Dominika MAJEWSKA, Anna GIERCZAK, Anna BEDNAREK, Aleksandra SZCZEPANIK, Aleksandra SOBCZAK, Kamila | 98 95 98 98 98 98 | SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 2:36.00 2:34.00 2:32.90 2:32.92 2:35.65 2:37.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KOTYNIA, Katarzyna KNIFEL, Monika STÊPIEÑ, Natalia AUGUSTYNIAK, Monika MISTERKA, Kamila WARDZINSKA, Martyna | 95 97 97 96 97 98 | SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 2:30.00 2:28.63 2:25.00 2:25.00 2:29.13 2:32.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | JOÑCZYK, ALEKSANDRA WITCZAK, Katarzyna SZWED, Adrianna ZYGA, Izabela PRZYMUS, Agata ¦CIESZKO, Agnieszka | 97 95 97 96 97 97 | UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS Wiking Radomsko UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 2:23.00 2:23.00 2:20.78 2:22.00 2:23.00 2:25.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | TURLAKIEWICZ, Karolina ANDRZEJCZAK, Rita BURSKA, Justyna SZYMAÑSKA, MONIKA PACIORKIEWICZ, Agata NITA, Anna | 95 95 95 96 96 97 | SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 2:18.00 2:15.00 2:07.90 2:13.00 2:15.00 2:19.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2010-05-13 | Ch³opców, 200m dowolny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KALISIAK, Hubert LEWANDOWSKI, Damian URBAÑSKI, Mateusz SIMINSKI, Maciej LAMPARSKI, Kamil ZAB£OCKI, Grzegorz | 98 98 98 98 98 98 | UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 2:55.00 2:51.00 2:42.00 2:44.00 2:52.13 4:30.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SADAWA, Marcin BARON, Mateusz GAJDA, Tomasz KARCZEWSKI, Konrad STANKOWSKI, Szymon WESO£OWSKI, Jakub | 96 96 97 98 98 98 | UKS Wiking Radomsko UKS Wiking Radomsko SKS 137 Delfin £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 2:38.45 2:37.78 2:34.49 2:35.00 2:38.00 2:40.56 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | MU¯D¯YÑSKI, Maksymilian HAHN, Jakub CWALINA, Kacper RAFLEWSKI, Jakub DURANOWSKI, Bartosz KOWALCZYK, Jakub | 97 97 97 98 96 97 | SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 2:29.00 2:25.00 2:20.00 2:21.90 2:25.00 2:30.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ¦CIBIOREK, Krzysztof JERZYÑSKI, KONRAD FR¡TCZAK, MATEUSZ DERFLA, Marcin JACHOWICZ, Mateusz KARWAT, Krzysztof | 97 96 97 95 96 96 | SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 2:19.00 2:18.22 2:15.00 2:17.00 2:19.00 2:20.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | PERYDZEÑSKI, DAMIAN MO¦CICKI, JAN BORKOWSKI, £ukasz KOSAKOWSKI, Miko³aj BANASIAK, BARTOSZ FELIÑCZAK, WOJCIECH | 96 96 95 95 96 96 | TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS 137 Delfin £ód¼ | 2:12.00 2:12.00 1:57.81 2:10.54 2:12.00 2:13.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2010-05-13 | Dziewcz±t, 100m motylkowy | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | SARNA, Katarzyna MATUSZYÑSKA, Katarzyna CZECH, Magdalena | 98 98 97 | UKS NAWA Skierniewice UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 1:36.00 1:26.41 1:26.48 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | MATEJKO, Karolina SZYMCZAK, Antonina B¡CZEK, Justyna KLIMCZAK, Adrianna POKRYWKA, Karolina | 98 98 96 98 98 | SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ EKS Skra Be³chatów UKS 190 £ód¼ | 1:23.00 1:20.80 1:16.00 1:19.64 1:21.90 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | JASIAK, MARTYNA GOLIÑSKA, KATARZYNA TURAJCZYK, ALEKSANDRA HLEBOWICZ, Weronika GRUDA, Barbara JAGIELSKA, Ró¿a | 96 96 97 95 95 97 | UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Jedynka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ | 1:15.00 1:14.00 1:12.00 1:13.00 1:14.00 1:15.16 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KARPISZ, MILENA B¡CZEK, Adrianna SZPUCHA, KATARZYNA BAKIES, GABRIELA DOPIERA£A, KAROLINA SZYMAÑSKA, MONIKA | 97 96 96 96 96 96 | TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:10.00 1:09.00 1:06.00 1:06.50 1:10.00 1:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2010-05-13 | Ch³opców, 100m motylkowy | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | ZABOROWSKI, Pawe³ DÊBSKI, Micha³ S£UPSKI, Piotr | 98 98 98 | SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice | 1:26.00 1:23.00 1:23.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | KOTAS, Wiktor BAUER, Jakub MESZKA, Ernest C¡BRZYÑSKI, Damian KOSIÑSKI - WAJCHT, Piotr | 98 97 97 97 95 | EKS Skra Be³chatów MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów MKS Jedynka £ód¼ | 1:22.81 1:16.16 1:14.00 1:14.80 1:17.88 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SUROSZ, Micha³ GALUS, Micha³ FR¡TCZAK, MATEUSZ PALUSZKIEWICZ, PATRYK SZWUGIER, Jakub MILCZAREK, Piotr | 95 97 97 96 96 98 | MKS Jedynka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:13.00 1:09.13 1:08.90 1:09.00 1:09.56 1:13.90 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | £OWICKI, Marcin ABTAN, Otmar TOSIK, SZYMON BUCHOLC, BARTOSZ KOSAKOWSKI, Miko³aj DERFLA, Marcin | 95 95 95 96 95 95 | UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 1:08.00 1:06.00 1:05.00 1:06.00 1:06.37 1:08.90 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | PERZANKOWSKI, Kacper MACIEJEWSKI, PIOTR B¡CZEK, Karol BORKOWSKI, £ukasz KIRSCHKE, Patryk BRE¦, GRACJAN | 96 96 95 95 95 95 | UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:04.00 1:03.00 1:01.00 1:01.28 1:04.00 1:04.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2010-05-13 | Dziewcz±t, 200m grzbietowy | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | BIA£KOWSKA, Patrycja STASIAK, Michalina ZIELENIEWICZ, Paula | 97 98 98 | UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ | 3:05.00 2:55.00 2:55.23 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | URBAÑSKA, Anna KRAWCZYK, ¯aneta JASZCZAK, Agnieszka OSIÑSKA, Monika ZYGA, Natalia MAKOWSKA, Natalia | 97 98 95 98 98 98 | SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Jedynka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ | 2:52.07 2:51.00 2:45.22 2:49.00 2:52.00 2:55.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KUJAWA, Wiktoria PISARSKA, Agnieszka RÓ¯YCKA, Magdalena GRUSZCZYNSKA, Marta KARLIKOWSKA, Julianna SOLIWODA, Klaudia | 97 98 97 95 98 98 | MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów UKS SP 149 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 2:42.13 2:38.70 2:36.33 2:37.00 2:39.40 2:45.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | W£ODARCZYK, Ewelina PIASKOWSKA, WERONIKA DOPIERA£A, KAROLINA STOBIENIECKA, Monika BEDNAREK, Paulina NOWAK, Ewelina | 96 96 96 95 96 97 | SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 5 Konstantynów UKS 5 Konstantynów | 2:35.00 2:26.00 2:24.00 2:25.00 2:29.60 2:36.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2010-05-13 | Ch³opców, 200m grzbietowy | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | MA£ECKI, FILIP GAWRON, Daniel PODGÓRNY, Dawid DERCZYNSKI, Franciszek LEWIÑSKI, Micha³ | 97 98 98 98 98 | EKS Skra Be³chatów SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 3:02.00 2:55.00 2:51.90 2:54.00 3:02.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | B£ASZCZYK, Filip KO£ODZIEJCZAK, Szymon NOWAK, Tomasz RUTKOWSKI, Rafa³ MISKIEWICZ, Adam GO¬DZIK, ERYK | 97 97 98 96 97 96 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 2:45.06 2:45.00 2:44.70 2:45.00 2:45.02 2:50.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SAWCZUK, Oskar DURA, Damian £APIÑSKI, Sebastian PASULA, Filip MESZKA, Ernest HAHN, Jakub | 98 97 95 96 97 97 | SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ | 2:41.00 2:35.00 2:34.11 2:34.88 2:36.00 2:42.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | STANISZEWSKI, Adam PALUSZKIEWICZ, PATRYK SOBCZYK, Maciej BUCHOLC, BARTOSZ KARWAT, Krzysztof UMIÑSKI, Grzegorz | 97 96 95 96 96 97 | MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ | 2:31.13 2:23.00 2:12.00 2:19.00 2:24.00 2:32.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2010-05-13 | Dziewcz±t, 100m klasyczny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | HERTEL, Julia PAWLAK, Nikoletta KASIÑSKA, Adrianna DURAÑSKA, Marta MACHNICKA, Martyna JURCZYK, Justyna | 98 98 98 96 98 98 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ UKS Wiking Radomsko | 1:42.36 1:38.00 1:37.00 1:38.00 1:39.90 1:47.23 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KALISIAK, Edyta BEDNAREK, Aleksandra STÊPIEÑ, Julia WALCZEWSKA, Malwina BARTNIAK, Dorota MAKOWSKA, Natalia | 98 98 98 95 97 98 | UKS Delfin Piotrków Tryb. UKS SP 149 £ód¼ UKS Delfin Piotrków Tryb. UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:33.00 1:30.82 1:29.60 1:29.99 1:31.13 1:35.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | JURZYÑSKA, Kinga PORCZYÑSKA, ZUZANNA £ACZKOWSKA, Karolina TWARDOWSKA, Agata PADYK, Agata STÊPIEÑ, Natalia | 96 97 97 98 97 97 | UKS Wiking Radomsko TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 1:29.41 1:28.00 1:27.36 1:27.50 1:29.29 1:29.50 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | GRUSZCZYNSKA, Marta DUDA, Natasza TURAJCZYK, ALEKSANDRA WO¬NICZAK, PAULINA KULBAT, Agnieszka GÓRAL, Gabrysia | 95 98 97 97 98 96 | UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS Delfin Piotrków Tryb. UKS NAWA Skierniewice | 1:26.00 1:21.00 1:19.00 1:19.00 1:25.55 1:27.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ZIENTARSKA, Laura KARPISZ, MILENA KOTYNIA, Katarzyna BURCHARDT, Anita DWORACZEK, Luiza ZBROJEWSKA, MICHALINA | 95 97 95 95 95 96 | MKS Jedynka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów | 1:18.22 1:17.00 1:13.00 1:15.00 1:18.00 1:18.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2010-05-13 | Ch³opców, 100m klasyczny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 | MA£ECKI, Jakub W£ODARSKI, Marek URBAÑSKI, Mateusz JAKIM, Aleksander | 96 98 98 97 | UKS Wiking Radomsko UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 1:35.07 1:33.90 1:34.00 1:45.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SIMINSKI, Maciej WALOCH, Patryk KARCZEWSKI, Konrad LEWANDOWSKI, Adrian URBANIAK, Daniel OLSZEWSKI, Maurycy | 98 96 98 97 97 98 | SKS Start £ód¼ UKS Wiking Radomsko SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:33.00 1:27.55 1:27.00 1:27.32 1:27.99 1:33.69 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BONECKI, Bart³omiej MARASZEK, Igor DÊBSKI, Dominik KOWALCZYK, Jakub D£UBAK, Bartosz KOWALSKI, Aleksander | 97 98 98 97 96 97 | UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS Wiking Radomsko UKS SP 149 £ód¼ | 1:26.00 1:25.55 1:22.00 1:23.00 1:25.76 1:26.36 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | PIERZYÑSKI, Micha³ TOSIK, SZYMON STANIS£AWSKI, Igor MACIEJEWSKI, PIOTR WOLANEK, Szymon ROSIAK, Szymon | 97 95 95 96 96 95 | MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 1:15.19 1:14.00 1:14.00 1:14.00 1:15.00 1:20.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2010-05-13 | Dziewcz±t, 100m dowolny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | DURAÑSKA, Marta BIA£KOWSKA, Patrycja JURCZYK, Justyna | 96 97 98 | UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice UKS Wiking Radomsko | 1:30.00 1:20.00 1:26.13 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | WIADERNA, Alicja ZYGA, Natalia OWCZAREK, Karolina MATUSZYÑSKA, Katarzyna SARNA, Katarzyna HERTEL, Julia | 98 98 98 98 98 98 | MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów UKS SP 149 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ | 1:18.56 1:18.00 1:17.00 1:17.47 1:18.00 1:20.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | ZIELENIEWICZ, Paula URBAÑSKA, Anna SOBCZAK, Kamila WALCZEWSKA, Malwina KRAWCZYK, ¯aneta DREWICZ, Nicola | 98 97 98 95 98 98 | MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 5 Konstantynów UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ | 1:16.52 1:16.00 1:15.00 1:15.00 1:16.50 1:17.00 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZEPANIK, Aleksandra JERUZAL, Jowita KLIMCZAK, Adrianna BARTNIAK, Dorota MAJEWSKA, Anna MADAJSKA, Ewa | 98 98 98 97 95 98 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ EKS Skra Be³chatów MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 1:14.56 1:14.00 1:11.91 1:12.13 1:14.00 1:14.60 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | JURZYÑSKA, Kinga B¡CZEK, Justyna PRZYMUS, Agata JASIAK, MARTYNA CZECH, Magdalena SZYMCZAK, Antonina | 96 96 97 96 97 98 | UKS Wiking Radomsko SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów UKS SP 149 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:11.23 1:11.00 1:11.00 1:11.00 1:11.03 1:11.29 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KNIFEL, Monika NABIA£EK, Dominika KULBAT, Agnieszka GÓRAL, Gabrysia NOWAK, Ewelina SOLIWODA, Klaudia | 97 98 98 96 97 98 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS Delfin Piotrków Tryb. UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów UKS NAWA Skierniewice | 1:10.36 1:10.00 1:09.00 1:10.00 1:10.00 1:11.00 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | GIERCZAK, Anna AUGUSTYNIAK, Monika ZYGA, Izabela POKRYWKA, Karolina WI¦NIEWSKA, Karolina MISTERKA, Kamila | 98 96 96 98 95 97 | UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:08.90 1:08.00 1:07.00 1:07.90 1:08.55 1:08.99 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SZWED, Adrianna WITCZAK, Katarzyna NITA, Anna BEDNAREK, Paulina B¡CZEK, Adrianna W£ODARCZYK, Ewelina | 97 95 97 96 96 96 | UKS Wiking Radomsko SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:06.32 1:05.00 1:04.63 1:04.90 1:06.00 1:07.00 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | GOLIÑSKA, KATARZYNA GRUDA, Barbara BURSKA, Justyna ANDRZEJCZAK, Rita DWORACZEK, Luiza TURLAKIEWICZ, Karolina | 96 95 95 95 95 95 | TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS 137 Delfin £ód¼ | 1:02.00 1:02.00 1:00.80 1:02.00 1:02.00 1:04.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2010-05-13 | Ch³opców, 100m dowolny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
2 3 4 5 | JAKIM, Aleksander MA£ECKI, FILIP KALISIAK, Hubert ZAB£OCKI, Grzegorz | 97 97 98 98 | UKS NAWA Skierniewice EKS Skra Be³chatów UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów | 1:28.00 1:18.45 1:21.00 2:00.00 |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SADAWA, Marcin DERCZYNSKI, Franciszek MA£ECKI, Jakub OLSZEWSKI, Maurycy LEWIÑSKI, Micha³ LAMPARSKI, Kamil | 96 98 96 98 98 98 | UKS Wiking Radomsko SKS Start £ód¼ UKS Wiking Radomsko MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:17.34 1:17.00 1:16.23 1:16.56 1:17.00 1:17.89 |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | GAWRON, Daniel KO£ODZIEJCZAK, Szymon BARON, Mateusz DÊBSKI, Micha³ S£UPSKI, Piotr STANKOWSKI, Szymon | 98 97 96 98 98 98 | SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS Wiking Radomsko UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ | 1:16.00 1:15.00 1:14.56 1:15.00 1:15.00 1:16.00 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | WESO£OWSKI, Jakub BONECKI, Bart³omiej MISKIEWICZ, Adam CICHOÑ, Maciej LEWANDOWSKI, Damian MARASZEK, Igor | 98 97 97 97 98 98 | MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ | 1:13.26 1:12.00 1:11.12 1:11.95 1:13.00 1:14.56 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | LEWANDOWSKI, Adrian RUTKOWSKI, Rafa³ KOWALSKI, Aleksander KOSIÑSKI - WAJCHT, Piotr GO¬DZIK, ERYK KOTAS, Wiktor | 97 96 97 95 96 98 | SKS 137 Delfin £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS SP 149 £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ EKS Skra Be³chatów | 1:10.50 1:10.00 1:09.60 1:09.87 1:10.00 1:11.00 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | GAJDA, Tomasz SUROSZ, Micha³ SAWCZUK, Oskar DURANOWSKI, Bartosz MU¯D¯YÑSKI, Maksymilian WESO£OWSKI, Filip | 97 95 98 96 97 97 | SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:09.34 1:07.88 1:07.00 1:07.00 1:09.00 1:09.51 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | D£UBAK, Bartosz ROSIAK, Szymon GALUS, Micha³ C¡BRZYÑSKI, Damian £APIÑSKI, Sebastian DURA, Damian | 96 95 97 97 95 97 | UKS Wiking Radomsko UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Jedynka £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:06.34 1:06.00 1:04.80 1:05.30 1:06.24 1:07.00 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | BAUER, Jakub WALOCH, Patryk PERZANKOWSKI, Kacper JACHOWICZ, Mateusz CWALINA, Kacper JERZYÑSKI, KONRAD | 97 96 96 96 97 96 | MKS Trójka £ód¼ UKS Wiking Radomsko UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ | 1:04.49 1:03.45 1:02.00 1:03.00 1:04.00 1:04.70 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | MO¦CICKI, JAN SZWUGIER, Jakub FELIÑCZAK, WOJCIECH STANISZEWSKI, Adam MÊCINA, Igor BANASIAK, BARTOSZ | 96 96 96 97 95 96 | TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:02.00 1:01.56 1:00.00 1:01.01 1:02.00 1:02.00 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KIRSCHKE, Patryk STANIELEWICZ, MICHA£ BRE¦, GRACJAN B¡CZEK, Karol £OWICKI, Marcin PASULA, Filip | 95 95 95 95 95 96 | SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ | 59.00 58.00 57.00 58.00 58.20 59.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 2010-05-13 | Dziewcz±t, 200m zmienny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | MACHNICKA, Martyna STASIAK, Michalina OSIÑSKA, Monika | 98 98 98 | UKS 190 £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ | 3:16.90 3:05.00 3:05.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | MATEJKO, Karolina DUDA, Natasza HLEBOWICZ, Weronika KARLIKOWSKA, Julianna PORCZYÑSKA, ZUZANNA WARDZINSKA, Martyna | 98 98 95 98 97 98 | SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ | 2:55.00 2:48.00 2:45.89 2:45.95 2:50.00 3:03.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | JASZCZAK, Agnieszka ¦CIESZKO, Agnieszka ZIENTARSKA, Laura BURCHARDT, Anita JOÑCZYK, ALEKSANDRA PISARSKA, Agnieszka | 95 97 95 95 97 98 | MKS Jedynka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 2:41.00 2:36.00 2:35.41 2:36.00 2:39.00 2:44.71 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | PACIORKIEWICZ, Agata BAKIES, GABRIELA SZPUCHA, KATARZYNA PIASKOWSKA, WERONIKA ZBROJEWSKA, MICHALINA WO¬NICZAK, PAULINA | 96 96 96 96 96 97 | SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów | 2:32.00 2:28.00 2:24.00 2:25.00 2:30.00 2:33.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 2010-05-13 | Ch³opców, 200m zmienny | 12 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | ZABOROWSKI, Pawe³ NOWAK, Tomasz PODGÓRNY, Dawid | 98 98 98 | SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 3:10.00 2:56.90 2:58.90 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | DÊBSKI, Dominik RAFLEWSKI, Jakub ¦CIBIOREK, Krzysztof WOLANEK, Szymon MILCZAREK, Piotr W£ODARSKI, Marek | 98 98 97 96 98 98 | SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 2:45.00 2:44.90 2:30.00 2:33.00 2:44.90 2:49.90 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | PIERZYÑSKI, Micha³ PERYDZEÑSKI, DAMIAN STANIELEWICZ, MICHA£ SOBCZYK, Maciej STANIS£AWSKI, Igor ABTAN, Otmar | 97 96 95 95 95 95 | MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 2:26.79 2:25.00 2:23.00 2:23.73 2:25.00 2:30.00 |