Liga Dzieci III runda £ód¼, 14.5.2010 |
Konkurencja 1 2010-05-14 | Dziewcz±t, 50m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 5 | MIKO£AJCZYK, Weronika ANDRZEJEWSKA, Kaja STADNICKA, Olga PAWLAK, MARTA | 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów | 45.55 45.00 45.00 48.50 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | LISOWSKA, Julia KRZY¯ANOWSKA, Nikol PACIORKIEWICZ, Ola U£AÑSKA, EMILIA AIT HADI, Lidia | 99 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 44.55 42.22 42.00 42.00 42.35 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 | PANEK, KATARZYNA £YSAKOWSKA, Aleksadra MI¦KIEWICZ, ZUZANNA SZEWCZYK, MARTYNA ¦WIDEREK, Maria | 99 99 99 99 99 | TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS SP 19 £ód¼ UKS 190 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ | 41.80 41.13 38.77 38.90 41.26 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | ¯ACZEK, Klaudia HERMANOWICZ, KINGA SKALSKA, JOANNA KRAKOWSKA, Julia HANDKE, KAMILA | 99 99 99 99 99 | SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 38.70 38.60 37.90 38.50 38.70 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 | KAPRUZIAK, Iga NYKIEL, Cyntia KNYCHALSKA, KAROLINA KUJAWA, Julia HY¯A, KAROLINA | 99 99 99 99 99 | MUKS Wiking Tomaszów SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 37.50 37.00 36.77 37.00 37.40 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 | ZYBERT, JULIA RZEPCZYÑSKA, Patrycja KRÓL, Oliwia ZROBEK, Natalia JAGÓRA, NATALIA | 99 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ EKS Skra Be³chatów MKS Trójka £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 36.07 34.61 34.11 34.55 35.50 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 | BECHERKA, KAMILA RZOÑCA, PATRYCJA NIESZPOREK, WIKTORIA RADOMSKA, SANDRA NIED¬WIECKA, KATARZYNA | 99 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ UKS 5 Konstantynów UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 33.77 33.00 32.77 32.77 33.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2010-05-14 | Ch³opców, 50m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
2 3 4 | BARANOWSKI, Filip KARPIAK, Marcel WICH, Micha³ | 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 46.78 43.23 43.90 |
Seria 2 z 11 |
2 3 4 5 | BERNACIK, Piotr STARCZEWSKI, Jakub PACZKOWSKI, JAKUB LISOWSKI, Krzysztof | 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 43.22 42.56 42.70 43.23 |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 | TREBNIO, Mateusz KUBIAK, KASPER BOGUSZ, Adam NOWACZYK, Marcin WOSZCZYK, Remigiusz | 99 99 99 99 99 | UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 42.00 41.40 40.00 40.57 41.50 |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 | MELON, Tomasz MIKO£AJCZYK, GRZEGORZ TUREK, BARTOSZ JEDYÑSKI, Norbert KALINA, TOBIASZ | 99 99 99 99 99 | UKS NAWA Skierniewice UKS SP 149 £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 40.00 39.89 39.07 39.50 39.90 |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 | KRAWCZYK, Pawe³ OGRODOWCZYK, NORBERT KO£ODZIEJCZYK, KRZYSZTOF JANICKI, JAKUB WAC£AWEK, Micha³ | 99 99 99 99 99 | UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice | 39.00 38.60 38.50 38.50 39.00 |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 | KWA¦NIEWSKI, JAN GOCEK, IGNACY WOJCIECHOWSKI, Filip JAB£OÑSKI, Karol BYSTRZYCKI, Ernest | 99 99 99 99 99 | UKS SP 19 £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MUKS Wiking Tomaszów | 38.50 38.07 38.00 38.00 38.30 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 | PAZIAK, KRYSTIAN JUSTYNA, Dawid SKRZYPIÑSKI, Micha³ OG£USZKA, Kuba BARAÑ?CZYK, MICHA£? | 99 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ MUKS Wiking Tomaszów UKS NAWA Skierniewice MUKS Wiking Tomaszów UKS 190 £ód¼ | 37.77 37.20 37.00 37.10 37.57 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 | ANTCZAK, Wojciech DÊBSKI, Szymon MATYSIAK, Bartek W¡GROWSKI, JAKUB SMU¯YÑSKI, Damian | 99 99 99 99 99 | SKS 137 Delfin £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ UKS Wiking Radomsko | 36.90 36.50 36.00 36.07 36.59 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 | MO¦CICKI, Jakub KRZEMIÑSKI, Piotr RZEPKOWSKI, FILIP FURMANIAK, Bartosz RZEPECKI, Patryk | 99 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ MUKS Wiking Tomaszów | 35.44 35.15 34.07 34.40 35.20 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 | DUKOWSKI, Hubert STELMASZCZYK, Kornel CUKANOW, MICHA£ TWARDOWSKI, MATEUSZ PASZKUÆ, MATEUSZ | 99 99 99 99 99 | SKS Start £ód¼ UKS Wiking Radomsko TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 190 £ód¼ | 34.00 33.41 31.80 33.30 33.77 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 | NOWAKOWSKI, KASPER DUDEK, Julian W¡GROWSKI, Marcel PARZYNOWSKI, WOJCIECH KUBICZ, Przemek | 99 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ | 31.77 31.20 30.00 30.07 31.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2010-05-14 | Dziewcz±t, 50m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | PAWLAK, MARTA KOLCZYÑSKA, Oliwia AIT HADI, Lidia | 99 99 99 | UKS 5 Konstantynów UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 54.50 48.11 49.78 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 5 | LISOWSKA, Julia £YSAKOWSKA, Aleksadra PAW£OWSKA, Inga PUCHALSKA, Kamila | 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 46.56 43.12 44.20 47.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | ZAWADZKA, ZUZANNA WIERCIOCH, Natalia RZEPCZYÑSKA, Patrycja TOMAÑSKA, Wiktoria GAJDA, Aleksandra | 99 99 99 99 99 | SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice EKS Skra Be³chatów UKS SP 149 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 43.00 42.00 39.66 41.88 42.70 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | RZOÑCA, PATRYCJA REDNER, Sandra MAJTCZAK, PAULINA PIECHOTA, PAULINA KNYCHALSKA, KAROLINA | 99 99 99 99 99 | UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 39.00 38.00 35.77 35.77 38.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2010-05-14 | Ch³opców, 50m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | WAC£AWEK, Micha³ LISOWSKI, Krzysztof KUBIAK, KASPER | 99 99 99 | UKS NAWA Skierniewice UKS SP 149 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 55.55 49.25 50.80 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | PACZKOWSKI, JAKUB WICH, Micha³ TUREK, BARTOSZ GELBERT, Kacper BOGUSZ, Adam | 99 99 99 99 99 | UKS SP 19 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 48.20 47.60 45.07 46.97 47.89 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 | SKRZYPIÑSKI, Micha³ JAB£OÑSKI, Karol KO£ODZIEJCZYK, KRZYSZTOF PAZIAK, KRYSTIAN STARCZEWSKI, Jakub | 99 99 99 99 99 | UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 45.00 44.00 43.70 43.77 44.44 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 | RZE¯NICKI, Jakub W¡GROWSKI, JAKUB MO¦CICKI, Jakub RZEPECKI, Patryk KOWALCZYK, Piotr | 99 99 99 99 99 | SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MUKS Wiking Tomaszów MKS Trójka £ód¼ | 43.50 43.07 42.22 42.80 43.44 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 | STELMASZCZYK, Kornel ZI¡BKA, PIOTR DUKOWSKI, Hubert GACA, £?UKASZ GOGULSKI, Damian | 99 99 99 99 99 | UKS Wiking Radomsko TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 42.11 39.90 39.60 39.77 41.20 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 | MATYSIAK, Bartek NOWAKOWSKI, KASPER PARZYNOWSKI, WOJCIECH MICHALAK, Bartosz KUBICZ, Przemek | 99 99 99 99 99 | UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ | 39.00 37.77 34.77 37.23 38.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2010-05-14 | Dziewcz±t, 50m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | PAW£OWSKA, Inga PUCHALSKA, Kamila ZYBERT, JULIA | 99 99 99 | UKS SP 19 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ | 55.10 54.00 54.07 |
Seria 2 z 6 |
2 3 4 | STADNICKA, Olga PANEK, KATARZYNA ¦WIDEREK, Maria | 99 99 99 | UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ | 54.00 51.40 53.44 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 | KOLCZYÑSKA, Oliwia U£AÑSKA, EMILIA SIEROÑ, Alina SKALSKA, JOANNA ANDRZEJEWSKA, Kaja | 99 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ | 51.34 51.00 49.10 49.20 51.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 | JARMU¯, Oliwia PACIORKIEWICZ, Ola SZEWCZYK, MARTYNA ZAWADZKA, ZUZANNA BER£OWSKA, Barbara | 99 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ EKS Skra Be³chatów | 48.89 48.00 47.60 48.00 48.60 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 | HERMANOWICZ, KINGA ¯ACZEK, Klaudia KAPRUZIAK, Iga KUJAWA, Julia KRAKOWSKA, Julia | 99 99 99 99 99 | TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS 137 Delfin £ód¼ MUKS Wiking Tomaszów MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 47.30 46.80 45.20 46.33 46.90 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 | NYKIEL, Cyntia NIESZPOREK, WIKTORIA RADOMSKA, SANDRA REDNER, Sandra MICHA£OWSKA, MARTYNA | 99 99 99 99 99 | SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 43.60 41.07 39.77 39.99 43.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2010-05-14 | Ch³opców, 50m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | BARANOWSKI, Filip TREBNIO, Mateusz NOWACZYK, Marcin | 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice SKS 137 Delfin £ód¼ | 59.99 53.00 54.89 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | GELBERT, Kacper RÓ¯AÑSKI, Igor KOWALCZYK, Piotr KRAWCZYK, Pawe³ WOSZCZYK, Remigiusz | 99 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice SKS 137 Delfin £ód¼ | 52.98 51.62 50.00 51.00 52.70 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 | KALINA, TOBIASZ MELON, Tomasz BARAÑ?CZYK, MICHA£? ANTCZAK, Wojciech MIKO£AJCZYK, GRZEGORZ | 99 99 99 99 99 | TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice UKS 190 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 49.90 49.00 46.77 47.10 49.50 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | JUSTYNA, Dawid RZE¯NICKI, Jakub SMU¯YÑSKI, Damian PACAY, MIKO£AJ WOJCIECHOWSKI, Filip | 99 99 99 99 99 | MUKS Wiking Tomaszów SKS Start £ód¼ UKS Wiking Radomsko UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 46.60 46.00 45.18 45.77 46.56 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | RZEPKOWSKI, FILIP PASZKUÆ, MATEUSZ KAWKA, ADAM TURKOWSKI, Mateusz KAMIÑSKI, Piotr | 99 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ | 45.07 43.77 41.70 42.81 44.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2010-05-14 | Dziewcz±t, 50m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | MIKO£AJCZYK, Weronika BER£OWSKA, Barbara SIEROÑ, Alina MI¦KIEWICZ, ZUZANNA KRZY¯ANOWSKA, Nikol | 99 99 99 99 99 | MKS Trójka £ód¼ EKS Skra Be³chatów SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 50.00 47.42 46.25 47.07 47.88 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | HY¯A, KAROLINA JAGÓRA, NATALIA KRÓL, Oliwia ZROBEK, Natalia HANDKE, KAMILA | 99 99 99 99 99 | TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 40.90 39.40 38.77 38.86 40.70 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | MACI¡¯EK, Karolina BECHERKA, KAMILA NOWAKOWSKA, NATALIA NIED¬WIECKA, KATARZYNA £UGOWSKA, Oliwia | 99 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 38.23 36.07 35.07 36.07 37.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2010-05-14 | Ch³opców, 50m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | OGRODOWCZYK, NORBERT KARPIAK, Marcel JANICKI, JAKUB | 99 99 99 | TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 49.70 47.67 48.90 |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 | BERNACIK, Piotr KWA¦NIEWSKI, JAN GOCEK, IGNACY RÓ¯AÑSKI, Igor | 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 45.98 44.59 45.07 47.12 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 | DÊBSKI, Szymon JEDYÑSKI, Norbert ZI¡BKA, PIOTR PACAY, MIKO£AJ FURMANIAK, Bartosz | 99 99 99 99 99 | UKS NAWA Skierniewice SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 190 £ód¼ UKS SP 19 £ód¼ | 44.44 44.00 43.40 43.77 44.37 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | GACA, £?UKASZ OG£USZKA, Kuba BYCZYÑSKI, Cezary KRZEMIÑSKI, Piotr GOGULSKI, Damian | 99 99 99 99 99 | UKS 190 £ód¼ MUKS Wiking Tomaszów UKS SP 149 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 41.77 40.20 38.86 39.20 40.70 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | TWARDOWSKI, MATEUSZ KAZIMIERCZAK, Kamil W¡GROWSKI, Marcel SMUL, B³a¿ej KAWKA, ADAM | 99 99 99 99 99 | TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 38.50 34.00 34.00 34.00 35.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2010-05-14 | Dziewcz±t, 200m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | TOMAÑSKA, Wiktoria GAJDA, Aleksandra WIERCIOCH, Natalia MACI¡¯EK, Karolina JARMU¯, Oliwia | 99 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 3:33.08 3:19.80 3:15.00 3:19.52 3:25.23 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | MICHA£OWSKA, MARTYNA MAJTCZAK, PAULINA PIECHOTA, PAULINA NOWAKOWSKA, NATALIA £UGOWSKA, Oliwia | 99 99 99 99 99 | UKS 5 Konstantynów UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 3:05.00 2:57.07 2:52.77 2:57.07 3:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2010-05-14 | Ch³opców, 200m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | DUDEK, Julian TURKOWSKI, Mateusz BYCZYÑSKI, Cezary | 99 99 99 | UKS NAWA Skierniewice UKS SP 149 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 3:15.00 3:10.45 3:10.65 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | MICHALAK, Bartosz SMUL, B³a¿ej CUKANOW, MICHA£ KAZIMIERCZAK, Kamil KAMIÑSKI, Piotr | 99 99 99 99 99 | UKS SP 149 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 3:10.28 3:00.00 2:45.60 2:50.00 3:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2010-05-14 | Dziewcz±t, 4 x 50m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | SKS Start £ód¼ 1 SKS 137 Delfin £ód¼ 1 MKS Trójka £ód¼ 2 | SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 3:30.00 2:40.40 2:50.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | UKS SP 149 £ód¼ 1 MKS Trójka £ód¼ 1 UKS 190 £ód¼ 1 UKS 190 £ód¼ 2 TP Olimpijczyk Aleksandrów 1 | UKS SP 149 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 2:32.55 2:20.00 2:12.77 2:18.07 2:30.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2010-05-14 | Ch³opców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | MKS Trójka £ód¼ 2 TP Olimpijczyk Aleksandrów 2 UKS SP 149 £ód¼ 2 | MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS SP 149 £ód¼ | 2:50.00 2:40.00 2:45.12 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | UKS NAWA Skierniewice 2 MKS Trójka £ód¼ 1 SKS 137 Delfin £ód¼ 1 UKS 190 £ód¼ 2 MUKS Wiking Tomaszów 1 | UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS 190 £ód¼ MUKS Wiking Tomaszów | 2:40.00 2:30.00 2:29.60 2:29.77 2:31.30 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | UKS SP 149 £ód¼ 1 SKS Start £ód¼ 1 UKS 190 £ód¼ 1 TP Olimpijczyk Aleksandrów 1 UKS NAWA Skierniewice 1 | UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice | 2:22.09 2:20.00 2:11.77 2:17.50 2:20.00 |