"MALI OLIMPIJCZYCY - GRAND PRIX BRODNICY" Brodnica, 15.5.2010 |
Konkurencja 1 15.5.10 | Dziewcz靖, 25m motylkowy | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | NOWAK, Ma貪orzata LEWANDOWSKA, JULIA PI冉KOWSKA, Kinga BR紌DA, Martyna MAΜCHA, Marta | 02 01 02 01 02 | SIBRO SIBRO MKS | 46.30 33.20 30.00 31.00 39.00 | 1 2 3 4 5 | KOWALSKA, Marta RASZKA, Martyna WITEK, ALEKSANDRA SOBIESI垶KA, Zuzanna GRZESZCZAK, Wiktoria | 01 02 01 01 01 | SIBRO MKS SIBRO | 28.00 27.00 26.20 26.40 28.00 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | RYBAK, Hannia KLAMECKA, JULIA BUDZY垶KA, Natalia TRAMBOWICZ, Zuzanna KR粌IKOWSKA, Paulina | 01 01 01 02 01 | MKS KUCIECH MKS | 26.00 25.00 24.50 24.62 25.10 | 1 2 3 4 5 | WENDE, Weronika DEPCZY垶KA, Zuzanna GRABOWSKA, Zuzanna RUSZTYK, Maja GREKIEWICZ, Marta | 01 01 01 01 01 | DEINO MKS | 24.00 23.20 23.00 23.16 24.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | MILEWICZ, Natalia ΣKIEWSKA, Patrycja PARADOWSKA, Kinga FRYDRYCH, Nicole LESZCZY垶KA, Aleksandra | 01 01 01 01 01 | DETOR REBYD MKS | 23.00 21.00 18.70 20.00 22.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15.5.10 | Ch這pców, 25m motylkowy | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 3 | Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | W冉OROWSKI, Jakub WRZESINSKI, Jakub PIECZEWSKI, Igor | 02 01 01 | SIBRO MKS MKS | 33.00 25.00 27.00 | 1 2 3 4 5 | MATUSZY垶KI, Igor KOWALCZYK, Oskar KWASOWSKI, Mateusz NOWAK, Cyprian | 01 02 01 01 | MKS DEINO MKS | 22.00 21.13 21.91 22.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | KOPCZY垶KI, PAWE STASZKIEWICZ, Jakub SZUMSKI, Pawe MIKOxJCZAK, B豉瞠j JARANOWSKI, Igor | 01 01 01 01 01 | KUCIECH MKS MKS | 21.00 20.00 18.00 18.50 20.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15.5.10 | Dziewcz靖, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 4 | Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | NAWROCKA, Martyna BEREZA, Agata KLARKOWSKA, Wiktoria | 00 00 00 | DETOR TOTOR | 58.20 50.30 54.00 | 1 2 3 4 5 | 狹K, Ma貪orzata SAPEDA, Natalia JAGOWDZIK, Bogna SZCZYGIE, Oliwia | 00 99 99 00 | SIBRO PΚx REBYD DETOR | 48.00 47.00 47.81 50.00 |
Seria 3 z 4 | Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 | FABROWSKA, Julia PIETRZAK, PATRYCJA BOGALECKA, Daria MUCHEWICZ, DARIA W凹O烤A, Marta | 99 00 99 99 99 | REBYD MKS KUCIECH DETOR | 45.37 42.10 41.00 42.00 44.00 | 1 2 3 4 5 | KUxGOWSKA, Maria BONIECKA, Natalia GUS, JULIA MA鬢OWIAK, Iga KARCZEWSKA, DARIA | 00 99 99 99 99 | DETOR RUGRU | 40.80 38.90 35.00 38.00 40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15.5.10 | Ch這pców, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | BARCZAK, Mateusz SZYPERSKI, Sebastian WYSOCKI, Artur | 00 00 99 | RUGRU SIBRO | 59.39 51.00 53.40 | 1 2 3 4 5 | BUDA, Oktawian PARADOWSKI, Jacek DOBROGOWSKI, Piotr | 99 99 00 | MKS TOTOR | 49.00 47.00 48.50 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | NOWICKI, Jakub DOBECKI, Miko豉j BUDZY垶KI, Micha CZERWI垶KI, Szymon WUDNIAK, Jakub | 00 00 99 99 00 | DEINO DEINO | 47.00 45.70 44.79 44.99 46.15 | 1 2 3 4 5 | LEWANDOWSKI, Kacper KRYWORUCZKO, Bartosz SZCZEPA垶KI, Kacper CHΜPECKI, Hubert PYTLI垶KI, JAKUB | 99 99 99 99 00 | RUGRU REBYD MKS MKS | 41.00 40.24 39.71 40.00 41.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | KLINIEWSKI, MICHA DOBECKI, Jakub SZPUCHA, KONRAD MARCINKOWSKI, Borys DEMBSKI, PATRYK | 99 99 99 99 99 | DEINO DETOR | 39.00 38.40 33.00 38.00 39.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 15.5.10 | Dziewcz靖, 50m grzbietowy | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 7 | Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | WITKOWSKA, Karolina ROUBO, Paulina MAΜCHA, Marta SIERADZKA, MARTA WALERON, Marta | 01 01 02 02 02 | DETOR DETOR MKS RUGRU | NT NT 1:15.00 1:18.10 NT | 1 2 3 4 5 | WOJDACZ, WERONIKA ROSIAK, Paulina STAWECKA, JULIA LEWANDOWSKA, JULIA FORNAL, Oliwia | 02 02 02 01 02 | KUCIECH RUGRU | 1:14.00 1:05.88 1:04.00 1:05.00 1:08.63 |
Seria 3 z 7 | Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | GRONKOWSKA, Natalia HYZICKA, Wiktoria POLASIK, Paulina PRZYBYLSKA, Agata WRONKOWSKA, Julia | 02 02 02 02 02 | MKS MKS MKS MKS | 1:02.67 1:01.20 1:00.10 1:00.30 1:02.30 | 1 2 3 4 5 | PI冉KOWSKA, Kinga TOTH, Wiktoria DZIERKACZ, Kaja G紑ECKA, WIKTORIA WUDNIAK, Magda | 02 02 02 02 02 | MKS KUCIECH | 1:00.00 57.16 55.50 56.00 57.68 |
Seria 5 z 7 | Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 | BRZEZI垶KA, Anna BAJDA, KINGA WASELA, Paulina ZIELI垶KA, Laura KWIATKOWSKA, Oliwia | 02 10 01 01 02 | MKS KUCIECH MKS DEINO | 55.00 53.00 50.00 50.98 54.14 | 1 2 3 4 5 | KLAMECKA, JULIA GRABOWSKA, Zuzanna SUDZI垶KA, Jagoda WEBER, Ma貪orzata GULCZY垶KA, Monika | 01 01 01 01 02 | KUCIECH REBYD | 50.00 49.00 47.50 48.50 49.38 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 | ZASADA, Marta PREKOP, Julia PARADOWSKA, Kinga FRYDRYCH, Nicole LEWICKA, Natalia | 01 01 01 01 02 | DEWLO MKS REBYD MKS MKS | 46.50 45.00 40.93 43.00 45.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 15.5.10 | Ch這pców, 50m grzbietowy | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 7 | Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | HAKIEWICZ, PAWE GUDZIO, Kamil GRABSKI, Oliver | 02 02 02 | MKS MKS | 1:16.20 1:09.30 1:13.00 | 1 2 3 4 5 | BRZKIEWICZ, Maciej DRO, Marcin KUCHARSKI, Micha | 03 02 02 | RUGRU MKS | 1:03.25 1:01.80 1:02.43 |
Seria 3 z 7 | Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | WOSZY垶KI, Dominik BUJALSKI, Hubert LANDOWSKI, Tomasz ZIELI垶KI, Piotr KAMI垶KI, ㄆkasz | 02 02 02 02 02 | MKS MKS | 59.99 59.00 56.20 58.80 59.96 | 1 2 3 4 5 | KARCZEWSKI, Filip MICHALEWSKI, Maksymilian OSSOWSKI, Damian LASKOWSKI, Piotr PUx, Norbert | 02 02 02 02 02 | MKS MKS | 54.45 52.30 52.20 52.25 53.63 |
Seria 5 z 7 | Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 | DZIKOWSKI, Dawid SZCZEPA垶KI, Jakub KR粌, Mateusz WΜDARCZYK, Piotr WYRZYKOWSKI, Norbert | 02 02 01 02 01 | PΚx MKS | 52.17 47.50 47.00 47.26 50.12 | 1 2 3 4 5 | PIETRAS, JAKUB KOCIUBA, Kajetan WINIEWSKI, Filip WINIEWSKI, Jakub KULPA, MICHA | 01 01 01 01 01 | KUCIECH KUCIECH | 47.00 44.70 43.71 43.82 45.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 | PASTERNACKI, MIKOxJ KALINOWSKI, Micha MALAK, Mikolaj MIKOxJCZAK, B豉瞠j JANICKI, Kacper | 01 01 01 01 01 | KUCIECH DETOR MKS | 43.50 42.30 42.00 42.30 43.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 15.5.10 | Dziewcz靖, 100m grzbietowy | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | WYBRA垶KA, SARA SZPERA, Michalina KANIEWSKA, OLIWIA | 00 00 99 | 2:05.00 1:49.00 1:53.00 | 1 2 3 4 5 | MATUSIAK, Weronika WIELEWSKA, Ewa ZI茛KOWSKA, Julia IGLEWSKA, WERONIKA | 00 00 00 99 | 1:45.50 1:42.10 1:43.50 1:47.00 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | TECMER, ALEKSANDRA BROSOWSKA, Sandra W凹O烤A, Marta BOGALECKA, Daria SMOx, Monika | 00 00 99 99 99 | MKS RUGRU DETOR DETOR | 1:42.00 1:39.67 1:36.00 1:38.00 1:40.00 | 1 2 3 4 5 | D且ROWSKA, Alicja KONECKA, Angelika KLAMECKA, MARIA TOMKOWICZ, Wiktoria PROKOPIUK, PAULA | 99 00 99 00 99 | SIBRO KUCIECH REBYD | 1:34.50 1:32.50 1:29.00 1:32.50 1:34.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | KUBANEK, Adrianna BONIECKA, Natalia STECKIEWICZ, JULIA JANOWSKA, KAMILA PIOTROWSKA, ANNA | 99 99 00 99 99 | RUGRU | 1:28.00 1:26.90 1:25.00 1:25.00 1:27.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 15.5.10 | Ch這pców, 100m grzbietowy | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | WINIEWSKI, Kacper SZLACHCIKOWSKI, Szymon Bx浩K, JAKUB | 00 00 00 | RUGRU TOTOR | NT 1:52.00 2:10.00 | 1 2 3 4 5 | DULSKI, Cezary BRZ紎KIEWICZ, Dawid HOΜGA, Bartosz | 99 99 00 | RUGRU RUGRU | 1:48.00 1:40.00 1:47.00 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | KUCHTA, KONRAD KRZY涉NOWSKI, OSKAR KUPNOWICKI, DAWID SZULC, Hubert CIELEWICZ, MACIEJ | 00 99 99 99 99 | KUCIECH SIBRO MKS | 1:39.00 1:34.00 1:31.00 1:33.00 1:35.00 | 1 2 3 4 5 | FIEDURA, Dawid LEWANDOWSKI, Kacper SZATKOWSKI, Szymon KUBI, Kamil NOWAK, Rafa | 00 99 00 00 99 | RUGRU REBYD | 1:30.80 1:29.00 1:27.50 1:28.47 1:30.40 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | DYCH, BARTΜMIEJ ZASADA, Marcin NOWAK, KONRAD KRYWORUCZKO, Bartosz KABUx, KACPER | 99 99 99 99 99 | DEWLO | 1:27.00 1:25.00 1:17.00 1:22.70 1:26.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 15.5.10 | Dziewcz靖, 50m klasyczny | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | NOWAK, Ma貪orzata SIERADZKA, MARTA STAWECKA, JULIA | 02 02 02 | SIBRO KUCIECH | 1:21.40 1:14.60 1:15.00 | 1 2 3 4 5 | HYZICKA, Wiktoria RASZKA, Martyna POLASIK, Paulina | 02 02 02 | MKS MKS MKS | 1:12.00 1:09.00 1:11.00 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | BRZEZI垶KA, Anna WUDNIAK, Magda WASELA, Paulina DEPCZY垶KA, Zuzanna G紑ECKA, WIKTORIA | 02 02 01 01 02 | MKS MKS KUCIECH | 1:08.00 59.77 57.00 58.00 1:07.00 | 1 2 3 4 5 | GREKIEWICZ, Marta KOWALSKA, Marta MILEWICZ, Natalia WEBER, Ma貪orzata SOBCZAK, Martyna | 01 01 01 01 01 | MKS SIBRO SIBRO | 57.00 56.10 54.20 55.10 56.40 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | GULCZY垶KA, Monika URBANOWICZ, LAURA BRZYKCY, Aleksandra KNAPOWSKA, Kaja PREKOP, Julia | 02 01 01 01 01 | REBYD KUCIECH MKS MKS | 53.42 50.00 47.00 50.00 51.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 15.5.10 | Ch這pców, 50m klasyczny | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | KARDACZ, Kacper DADAK, Dawid GRABSKI, Oliver | 02 02 02 | MKS MKS MKS | 1:40.00 1:24.00 1:38.00 | 1 2 3 4 5 | BIELAS, Jakub D且ROWSKI, Bartosz GUDZIO, Kamil BUJALSKI, Hubert | 02 02 02 02 | RUGRU MKS MKS MKS | 1:16.24 1:09.00 1:15.00 1:23.00 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | DRO, Marcin MACEWICZ, Dominik KU, Wiktor RUDNICKI, Gilbert SUCHOCKI, Mateusz | 02 02 02 02 01 | MKS MKS MKS SIBRO | 1:09.00 1:07.00 1:01.55 1:04.00 1:08.00 | 1 2 3 4 5 | TUSZY垶KI, DOMINIK MATUSZY垶KI, Igor WAMKA, Mateusz PIECZEWSKI, Igor SZCZEPA垶KI, Jakub | 01 01 01 01 02 | MKS MKS PΚx | 1:01.00 57.00 54.50 57.00 57.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | KR粌, Mateusz JARANOWSKI, Igor MALAK, Mikolaj WINIEWSKI, Jakub PASTERNACKI, MIKOxJ | 01 01 01 01 01 | MKS MKS KUCIECH | 52.00 49.80 47.00 49.72 52.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 15.5.10 | Dziewcz靖, 100m klasyczny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 7 | Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | SZULC, Marta MATUSIAK, Weronika MARCINKOWSKA, AGATA BEREZA, Agata | 00 00 00 00 | RUGRU DETOR | 2:10.97 2:07.80 2:10.00 2:25.00 | 1 2 3 4 5 | WIELEWSKA, Ewa KLOCEK, Monika TOMKOWICZ, Wiktoria JAGOWDZIK, Marta SIE垶KA, Oliwia | 00 00 00 99 99 | SIBRO REBYD REBYD SIBRO | 2:06.00 1:58.00 1:55.12 1:57.64 1:59.00 |
Seria 3 z 7 | Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | SUDBRINK, Samantha SMOx, Monika BROSOWSKA, Sandra ZI茛KOWSKA, Julia MI, AGATA | 99 99 00 00 00 | DETOR RUGRU KUCIECH | 1:55.00 1:55.00 1:53.95 1:54.00 1:55.00 | 1 2 3 4 5 | GUGA, HANNA PIOTROWSKA, ANNA KUJAWSKA, Katarzyna xTYSZOJ, Zuzanna 狹K, Ma貪orzata | 99 99 00 99 00 | KUCIECH DETOR SIBRO | 1:51.00 1:50.00 1:49.00 1:49.00 1:51.00 |
Seria 5 z 7 | Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 | DULSKA, Natalia KOSECKA, Agnieszka M仕A, MILENA SAPEDA, Natalia WIELEWSKA, ALICJA | 99 99 00 99 99 | RUGRU SIBRO MKS PΚx | 1:49.00 1:47.00 1:47.00 1:47.00 1:49.00 | 1 2 3 4 5 | SZYMA垶KA, Wiktoria MACIEJEWSKA, PAULINA KOWALEWSKA, IZA CIECI紑SKA, Syanne WOLSKA, MARTA | 00 00 99 00 99 | DEINO MKS KUCIECH TOTOR | 1:46.16 1:45.00 1:41.20 1:44.00 1:45.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 | MUCHEWICZ, DARIA KUBANEK, Adrianna KRUSZCZY垶KA, Julia MA鬢OWIAK, Iga BARTNICKA, Patrycja | 99 99 99 99 99 | KUCIECH RUGRU | 1:41.00 1:38.00 1:33.00 1:37.00 1:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 15.5.10 | Ch這pców, 100m klasyczny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 5 | Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | Bx浩K, JAKUB ROBACZY垶KI, Jakub LEWANDOWSKI, Kamil WINIEWSKI, Kacper MILEWSKI, Filip | 00 00 99 00 00 | WOWLO SIBRO RUGRU | 2:40.00 2:02.00 1:59.00 2:00.08 2:05.00 | 1 2 3 4 5 | HEIN, Henryk WOJCIECHOWSKI, Jakub HOΡYN, DASTYN SUCHOCKI, Maciej SZUCA, Wiktor | 99 99 00 99 99 | SIBRO SIBRO KUCIECH SIBRO SIBRO | 1:59.00 1:57.40 1:55.00 1:56.50 1:58.00 |
Seria 3 z 5 | Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | NITECKI, Miko豉j 烘UDZIEJEWSKI, Pawe NOWAK, Rafa SZCZERBETKA, ΣKASZ KWIATKOWSKI, Kacper | 00 00 99 99 00 | TOTOR DEINO KUCIECH SIBRO | 1:55.00 1:54.00 1:51.56 1:52.00 1:55.00 | 1 2 3 4 5 | SZYPERSKI, Sebastian DOBROGOWSKI, Piotr NOWICKI, Jakub OSI垶KA, Paulina STRU玆垶KI, Maciej | 00 00 00 99 99 | DEINO SIBRO | 1:49.00 1:43.50 1:43.00 1:43.00 1:48.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | M丘ZKOWSKI, Damian LUFI垶KI, Aleksander PARADOWSKI, Jacek CHΜPECKI, Hubert NOWI垶KI, MICHA | 99 99 99 99 99 | RUGRU DEWLO TOTOR MKS | 1:41.00 1:38.00 1:33.00 1:35.00 1:38.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 15.5.10 | Dziewcz靖, 50m dowolny | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 6 | Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | WITKOWSKA, Karolina WOJDACZ, WERONIKA WALERON, Marta | 01 02 02 | DETOR RUGRU | NT 1:12.00 NT | 1 2 3 4 5 | GRONKOWSKA, Natalia ROSIAK, Paulina RYBAK, Hannia DZIERKACZ, Kaja TOTH, Wiktoria | 02 02 01 02 02 | MKS MKS | 1:05.41 1:01.54 58.00 59.00 1:02.71 |
Seria 3 z 6 | Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 | KWIATKOWSKA, Oliwia BAJDA, KINGA ZIELI垶KA, Laura SOBIESI垶KA, Zuzanna BR紌DA, Martyna | 02 10 01 01 01 | KUCIECH DEINO SIBRO SIBRO | 57.12 51.00 49.99 50.10 56.00 | 1 2 3 4 5 | RUSZTYK, Maja WITEK, ALEKSANDRA LEWICKA, Natalia TRAMBOWICZ, Zuzanna GRZESZCZAK, Wiktoria | 01 01 02 02 01 | DEINO MKS MKS | 49.73 47.00 45.60 45.80 49.70 |
Seria 5 z 6 | Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 | LESZCZY垶KA, Aleksandra BUDZY垶KA, Natalia SUDZI垶KA, Jagoda WENDE, Weronika KR粌IKOWSKA, Paulina | 01 01 01 01 01 | 45.10 44.00 43.20 43.80 44.10 | 1 2 3 4 5 | ΣKIEWSKA, Patrycja URBANOWICZ, LAURA BRZYKCY, Aleksandra KNAPOWSKA, Kaja ZASADA, Marta | 01 01 01 01 01 | DETOR KUCIECH MKS DEWLO | 42.00 40.30 37.90 38.85 41.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 15.5.10 | Ch這pców, 50m dowolny | 9 lat i m這dsi Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 8 | Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 | BRZKIEWICZ, Maciej BETLEJEWSKI, Jakub MACEWICZ, Dominik HAKIEWICZ, PAWE KUCHARSKI, Micha | 03 02 02 02 02 | RUGRU SIBRO MKS | NT 1:15.00 1:13.50 1:14.00 1:16.43 | 1 2 3 4 5 | DADAK, Dawid KARDACZ, Kacper KAMI垶KI, ㄆkasz ZIELI垶KI, Piotr RUDNICKI, Gilbert | 02 02 02 02 02 | MKS MKS MKS MKS | 1:13.00 1:07.00 1:03.02 1:07.00 1:08.00 |
Seria 3 z 8 | Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 | D且ROWSKI, Bartosz SUCHOCKI, Mateusz BIELAS, Jakub LASKOWSKI, Piotr LANDOWSKI, Tomasz | 02 01 02 02 02 | MKS SIBRO RUGRU MKS | 1:02.00 1:01.00 1:00.68 1:01.00 1:01.68 | 1 2 3 4 5 | WOSZY垶KI, Dominik W冉OROWSKI, Jakub KARCZEWSKI, Filip PUx, Norbert DZIKOWSKI, Dawid | 02 02 02 02 02 | SIBRO | 59.09 56.65 53.40 54.24 59.08 |
Seria 5 z 8 | Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 | TUSZY垶KI, DOMINIK MICHALEWSKI, Maksymilian OSSOWSKI, Damian KU, Wiktor KOCIUBA, Kajetan | 01 02 02 02 01 | MKS | 52.80 51.28 51.00 51.15 51.63 | 1 2 3 4 5 | WΜDARCZYK, Piotr PIETRAS, JAKUB WRZESINSKI, Jakub KOWALCZYK, Oskar WYRZYKOWSKI, Norbert | 02 01 01 02 01 | KUCIECH MKS DEINO | 48.55 44.00 43.00 43.21 44.95 |
Seria 7 z 8 | Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 | WAMKA, Mateusz WINIEWSKI, Filip KWASOWSKI, Mateusz KULPA, MICHA NOWAK, Cyprian | 01 01 01 01 01 | KUCIECH MKS | 42.50 41.72 40.33 41.00 42.00 | 1 2 3 4 5 | KOPCZY垶KI, PAWE JANICKI, Kacper KALINOWSKI, Micha SZUMSKI, Pawe STASZKIEWICZ, Jakub | 01 01 01 01 01 | KUCIECH DETOR MKS MKS | 39.00 37.01 34.50 36.00 37.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 15.5.10 | Dziewcz靖, 100m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 8 | Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 | KLOCEK, Monika SZULC, Marta MARCINKOWSKA, AGATA | 00 00 00 | SIBRO RUGRU | 2:01.00 1:52.70 1:59.00 | 1 2 3 4 5 | KOSECKA, Agnieszka SZPERA, Michalina WYBRA垶KA, SARA | 99 00 00 | SIBRO | 1:50.00 1:47.00 1:50.00 |
Seria 3 z 8 | Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 | NAWROCKA, Martyna KANIEWSKA, OLIWIA TECMER, ALEKSANDRA KUJAWSKA, Katarzyna KLARKOWSKA, Wiktoria | 00 99 00 00 00 | MKS DETOR TOTOR | 1:45.00 1:42.20 1:38.00 1:40.00 1:45.00 | 1 2 3 4 5 | M仕A, MILENA SUDBRINK, Samantha IGLEWSKA, WERONIKA JAGOWDZIK, Marta KONECKA, Angelika | 00 99 99 99 00 | MKS REBYD | 1:38.00 1:33.00 1:31.00 1:31.74 1:33.00 |
Seria 5 z 8 | Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 | WOLSKA, MARTA DULSKA, Natalia xTYSZOJ, Zuzanna JAGOWDZIK, Bogna SZCZYGIE, Oliwia | 99 99 99 99 00 | RUGRU REBYD DETOR | 1:30.40 1:29.00 1:27.00 1:27.17 1:30.00 | 1 2 3 4 5 | FABROWSKA, Julia MACIEJEWSKA, PAULINA WIELEWSKA, ALICJA STECKIEWICZ, JULIA PROKOPIUK, PAULA | 99 00 99 00 99 | REBYD MKS | 1:26.12 1:24.32 1:23.00 1:23.00 1:25.00 |
Seria 7 z 8 | Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 | JANOWSKA, KAMILA PIETRZAK, PATRYCJA KLAMECKA, MARIA KARCZEWSKA, DARIA SZYMA垶KA, Wiktoria | 99 00 99 99 00 | MKS KUCIECH DEINO | 1:23.00 1:21.13 1:20.00 1:20.00 1:21.15 | 1 2 3 4 5 | KUxGOWSKA, Maria KRUSZCZY垶KA, Julia BARTNICKA, Patrycja GUS, JULIA D且ROWSKA, Alicja | 00 99 99 99 99 | DETOR RUGRU SIBRO | 1:20.00 1:15.00 1:02.00 1:12.00 1:19.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 15.5.10 | Ch這pców, 100m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. | Rok ur. |
Seria 1 z 9 | Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 | ROGALSKI, Mi這sz TYMKOWSKI, Wojciech SZRULL, Adrian | 00 00 00 | SIBRO DEINO SIBRO | 2:18.00 1:52.08 2:05.00 | 1 2 3 4 5 | STRU玆垶KI, Maciej HOΜGA, Bartosz ROBACZY垶KI, Jakub MILEWSKI, Filip | 99 00 00 00 | SIBRO WOWLO | 1:47.00 1:41.80 1:46.00 1:48.00 |
Seria 3 z 9 | Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 | DULSKI, Cezary MA鬢OWIAK, MICHA BUDA, Oktawian KUCHTA, KONRAD BARCZAK, Mateusz | 99 00 99 00 00 | RUGRU KUCIECH MKS KUCIECH RUGRU | 1:40.00 1:38.00 1:35.00 1:36.00 1:39.34 | 1 2 3 4 5 | KOZIKOWSKI, Micha BANASZAK, Patryk NOWI垶KI, MICHA CIELEWICZ, MACIEJ M丘ZKOWSKI, Damian | 99 00 99 99 99 | RUGRU TOTOR MKS RUGRU | 1:31.00 1:30.00 1:28.00 1:30.00 1:31.00 |
Seria 5 z 9 | Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 | BRZ紎KIEWICZ, Dawid KUPNOWICKI, DAWID DYCH, BARTΜMIEJ KABUx, KACPER KRZY涉NOWSKI, OSKAR | 99 99 99 99 99 | RUGRU | 1:26.00 1:26.00 1:25.00 1:25.00 1:26.00 | 1 2 3 4 5 | SZULC, Hubert OSI垶KA, Paulina FIEDURA, Dawid DOBECKI, Miko豉j BUDZY垶KI, Micha | 99 99 00 00 99 | SIBRO DEINO DEINO | 1:24.00 1:22.11 1:20.00 1:21.18 1:22.55 |
Seria 7 z 9 | Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 | 烘UDZIEJEWSKI, Pawe KUBI, Kamil KLINIEWSKI, MICHA WUDNIAK, Jakub DEMBSKI, PATRYK | 00 00 99 00 99 | DEINO REBYD DEINO | 1:20.00 1:19.75 1:19.00 1:19.50 1:20.00 | 1 2 3 4 5 | CZERWI垶KI, Szymon SZATKOWSKI, Szymon PYTLI垶KI, JAKUB LUFI垶KI, Aleksander SZCZEPA垶KI, Kacper | 99 00 00 99 99 | MKS DEWLO REBYD | 1:18.45 1:17.00 1:16.00 1:16.00 1:18.27 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 | MARCINKOWSKI, Borys SZPUCHA, KONRAD NOWAK, KONRAD ZASADA, Marcin DOBECKI, Jakub | 99 99 99 99 99 | DETOR DEWLO DEINO | 1:15.00 1:14.00 1:10.00 1:10.80 1:14.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 15.5.10 | Kobiet, 4 x 50m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | Uks Kurort Ciechocinek 1 UKS Siodemka Brodnica 1 Muks Rekin Bydgoszcz 1 | KUCIECH SIBRO REBYD | NT 2:50.00 3:10.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 15.5.10 | Mê盧zyzn, 4 x 50m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | UKS Siodemka Brodnica 2 | SIBRO | 3:10.00 |