Sobota Pływacka Runda II '10 Wadowice, 15.5.2010 |
1 - Sobota Pływacka Runda II '10 | 15.5.2010 - 15:35 |
Konkurencja 1 15.5.2010 - 15:35 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 15:35 |
1 2 3 4 5 6 | Jordan SP 75 IVc I skład Jordan SP 156 nr 2 Jordan SP 156 nr 1 Ósemka Oświêcim 11lat JORDAN `98/SP75 Jordan SP 75 IVc II skład | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | NT 3:03.50 2:51.60 3:00.00 NT NT |
Seria 2 z 2, 15:40 |
1 2 3 4 5 6 | Jordan Kraków 2 Aquarius Myślenice 1 Jordan Kraków 1 Ósemka Oświêcim Kmita Zabierzów 1 Kmita Zabierzów 2 | Jordan Kraków Aquarius Myślenice Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 2:47.00 2:38.11 2:27.00 2:34.00 2:46.50 2:47.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15.5.2010 - 15:45 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 15:45 |
2 3 4 | Jordan SP 75 IVc I skład JORDAN `98/SP75 Jordan SP 75 IVc II skład | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 15:45 |
1 2 3 4 5 6 | Jordan SP 156 nr 2 UKS SP 8 Chrzanów 2 Kmita Zabierzów 2 Jordan SP 156 nr 1 Ósemka Oświêcim 11lat PIATKA KRAKÓW | Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Kmita Zabierzów Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Piątka Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 2:59.10 2:50.00 2:45.50 2:46.30 2:55.00 3:00.00 |
Seria 3 z 3, 15:50 |
1 2 3 4 5 6 | Kmita Zabierzów 1 UKS SP 8 Chrzanów 1 Jordan Kraków 1 Ósemka Oświêcim Jordan Kraków 2 Fala Niepołomice 1 | Kmita Zabierzów UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Fala Niepołomice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 2:43.30 2:43.00 2:26.00 2:41.00 2:43.00 2:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15.5.2010 - 15:55 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 15:55 |
2 3 4 | Joanna Kozakiewicz Bylica Wiktoria Kłosowska Oliwia | 99 99 99 | Korona Kraków Piątka Kraków MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarn. | MAL MAL MAL | 54.06 50.00 52.03 |
Seria 2 z 9, 15:55 |
1 2 3 4 5 6 | Wenc Katarzyna Chwałek Patrycja Dabrowa Zuzanna Kopek Anna Plekan Agnieszka Lasek Dagmara | 99 99 99 98 99 98 | MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarn. MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarn. Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jasień Sucha Beskidzka | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 49.20 46.12 44.46 45.50 49.02 49.83 |
Seria 3 z 9, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 | Dobrowolska Barbara Lipiarska Zofia Dybowska Anna Kumorek Klaudia Wajda Aleksandra Żukowska Natalia | 98 99 99 99 98 99 | Korona Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Unia Tarnów Korona Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 43.35 43.34 42.56 43.00 43.35 43.62 |
Seria 4 z 9, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 | Grela Karolina Gorycka Sylwia Bąk Karolina Kawiecka Marta Zielińska Anna Filiks Tamara | 99 98 98 99 99 99 | Kmita Zabierzów Jasień Sucha Beskidzka Jasień Sucha Beskidzka Jordan Kraków Kmita Zabierzów Fala Niepołomice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 41.50 41.45 40.32 40.99 41.50 42.28 |
Seria 5 z 9, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 | Rogowska Angelika Stańczyk Edyta Czuba Alicja Nêdza Adrianna Chudaszek Angelika Niemiec Adrianna | 99 98 99 98 98 99 | Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Karol Wadowice Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 40.13 40.00 39.48 39.87 40.00 40.27 |
Seria 6 z 9, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Bąk Katarzyna Surdziel Zofia Kowalewska Karolina Rola Monika Jankowska Justyna Gawlik Kinga | 99 99 98 98 99 98 | Jasień Sucha Beskidzka Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarn. | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 38.72 38.50 38.00 38.00 38.50 39.16 |
Seria 7 z 9, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Ogiegło Dominika Kucharzyk Joanna Warjan Karolina Bednarz Aleksandra Ousley Naseman Caroline Ślaga Joanna | 98 99 99 98 99 98 | Karol Wadowice Jordan Kraków Jordan Kraków CKiS Skawina Jordan Kraków Ósemka Oświêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 37.30 36.57 36.26 36.43 36.70 38.00 |
Seria 8 z 9, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Rugała Anna Grządziel Natalia Widomska Katarzyna Leszczyńska Klaudia Julia Świderska Wiktoria Lesiak Agnieszka | 98 98 98 99 99 98 | Pływak Bochnia Jordan Kraków STP Nowy Sącz Fala Niepołomice Pływak Bochnia Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 36.00 35.16 34.30 35.05 36.00 36.18 |
Seria 9 z 9, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 | Żmudka Anna Teul Patrycja Mielczarek Anna Kozik Anna Grabczyńska Agnieszka Jarzyna Julia | 98 98 98 98 98 98 | Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Pływak Bochnia Unia Tarnów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 33.50 32.50 30.50 32.00 33.50 34.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15.5.2010 - 16:10 | Chłopców, 50m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:10 |
2 3 4 | Kolanowski Wiktor Stawowczyk Marcin Pawłowski Oskar | 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL | NT 51.01 NT |
Seria 2 z 6, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 | Gąsiorek Krzysztof Klêba Łukasz Ludwa Łukasz Dorosz Tomasz Ogórek Maciej Morys Adam | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarn. Jordan Kraków Piątka Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 49.30 43.22 43.10 43.19 46.57 50.00 |
Seria 3 z 6, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | Sowiński Kacper Ryś Jakub Ruciński Wiktor Zieliński Szymon Sobelga Hubert Maćkowski Dariusz | 99 99 99 98 99 99 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Unia Tarnów Kmita Zabierzów Fala Niepołomice Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 40.92 39.67 39.00 39.50 40.76 41.26 |
Seria 4 z 6, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | Dąbrowski Jakub Golemo Michał Szulikowski Patryk Przygoński Damian Koprynia Tomasz Starowicz Marek | 98 98 99 99 99 99 | Jordan Kraków MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarn. UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Kmita Zabierzów Aquarius Myślenice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 38.20 37.90 37.57 37.60 38.20 38.80 |
Seria 5 z 6, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | Marecik Arkadiusz Ziemianin Jakub Pêpek Tomasz Pancerz Piotr Kuznoczka Juri Gil Kamil | 99 98 99 99 98 99 | Fala Niepołomice Kmita Zabierzów Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Kmita Zabierzów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 36.89 36.20 36.10 36.18 36.50 37.43 |
Seria 6 z 6, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 | Mazur Dominik Bar Bartosz Cempel Oskar Wójtowicz Maciej Stasik Arkadiusz Tekieli Jakub | 99 99 99 98 98 99 | Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 34.50 32.80 31.91 32.32 33.00 34.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 15.5.2010 - 16:20 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:20 |
2 3 4 | Pankowska Wiktoria Pitala Dominika Matusik Ida | 98 99 99 | CKiS Skawina Piątka Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL | NT 50.00 50.05 |
Seria 2 z 6, 16:25 |
1 2 3 4 5 | Bąk Katarzyna Bąk Karolina Sikora Adrianna Rola Monika Forystek Michalina | 99 98 99 98 99 | Jasień Sucha Beskidzka Jasień Sucha Beskidzka Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim | MAL MAL MAL MAL MAL | 49.85 49.02 48.28 49.00 49.50 |
Seria 3 z 6, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 | Kuczek Karolina Zając Kornelia Balon Natalia Pyrlik Paulina Góralczyk Anna Kowalewska Karolina | 99 99 99 99 99 98 | Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim CKiS Skawina Ósemka Oświêcim Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 47.00 46.00 45.00 45.44 46.50 48.00 |
Seria 4 z 6, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 | Wójtowicz Anna Widomska Katarzyna Lipowska Maria Banaś Monika Zagrodnik Alicja Gaweł Aleksandra | 99 98 98 98 99 99 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz Kmita Zabierzów Karol Wadowice Ósemka Oświêcim Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 45.00 44.60 43.50 44.42 44.70 45.00 |
Seria 5 z 6, 16:30 |
1 2 3 4 5 6 | Kwiatkowska Klementyna Konrad Monika Borowczyk Patrycja Sołtysik Lidia Korzonek Urszula Rugała Anna | 98 98 98 98 98 98 | Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Kmita Zabierzów Pływak Bochnia | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 43.00 42.00 40.00 41.00 42.60 43.00 |
Seria 6 z 6, 16:30 |
1 2 3 4 5 6 | Tutuncu Sara Gruca Nina Kozik Anna Kozioł Żaklina Wcisło Karolina Maślany Katarzyna | 98 98 98 98 98 98 | Unia Tarnów CKiS Skawina Pływak Bochnia Unia Tarnów Aquarius Myślenice Ósemka Oświêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 37.50 37.45 35.50 36.50 37.48 38.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 15.5.2010 - 16:30 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:30 |
2 3 4 | Wójtowicz Maciej Zbrożek Radosław Proszek Maciej | 98 99 99 | Jordan Kraków CKiS Skawina Jordan Kraków | MAL MAL MAL | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 16:35 |
1 2 3 4 5 6 | Buczek Antoni Drzystek Mikołaj Brodowski Krystian Świerczek Kamil Twardy Filip Szczepaniak Paweł | 98 99 99 99 99 99 | CKiS Skawina Ósemka Oświêcim Jordan Kraków MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarn. Piątka Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | NT 48.00 45.48 46.90 50.00 NT |
Seria 3 z 5, 16:35 |
1 2 3 4 5 6 | Goleniec Kamil Drozdowicz-Nita Karol Zaborowski Kamil Bartela Filip Bar Bartosz Konicki Konrad | 99 99 98 98 99 98 | Ósemka Oświêcim SwimArt Myślenice Ósemka Oświêcim UKS SP 8 Chrzanów STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 43.00 42.40 41.00 41.20 42.50 43.90 |
Seria 4 z 5, 16:35 |
1 2 3 4 5 6 | Dudziak Wiktor Leś Filip Szlachcic Wojciech Juszczyk Oskar Stec Kacper Maciąg Piotr | 99 98 98 98 99 99 | Fala Niepołomice Kmita Zabierzów Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Kmita Zabierzów Piątka Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 40.94 40.20 40.00 40.00 40.60 41.00 |
Seria 5 z 5, 16:40 |
1 2 3 4 5 6 | Noworyta Dawid Pulkowski Mateusz Tyrka Krzysztof Romański Bartłomiej Ciastoń Sebastian Kuleta Jakub | 98 98 98 98 99 98 | Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 38.00 37.00 35.00 36.23 37.95 39.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 15.5.2010 - 16:40 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:40 |
1 2 3 4 5 6 | Jamroży Kinga Lesiak Agnieszka Pałys Helena Dabrowa Zuzanna Zielińska Anna Dybowska Anna | 98 98 99 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 16:45 |
1 2 3 4 5 6 | Czuba Alicja Wajda Aleksandra Strączyńska Martyna Kumorek Klaudia Lasek Dagmara Korzonek Urszula | 99 98 99 99 98 98 | Karol Wadowice Korona Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów Jasień Sucha Beskidzka Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | NT 1:50.99 1:46.20 1:49.00 1:59.83 NT |
Seria 3 z 6, 16:45 |
1 2 3 4 5 6 | Niemiec Adrianna Rogowska Angelika Wątek Anna Lesiak Aleksandra Góralczyk Anna Łopata Weronika | 99 99 98 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Aquarius Myślenice Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:42.91 1:42.30 1:41.29 1:42.10 1:42.50 1:45.00 |
Seria 4 z 6, 16:50 |
1 2 3 4 5 6 | Palka Maria Sendur Aleksandra Stańczyk Edyta Warjan Karolina Chudaszek Angelika Lipiarska Zofia | 99 98 98 99 98 99 | Ósemka Oświêcim Korona Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:40.00 1:38.00 1:35.00 1:37.54 1:40.00 1:40.56 |
Seria 5 z 6, 16:50 |
1 2 3 4 5 6 | Waryan Karolina Śreniawska Gabriela Żmudka Anna Ousley Naseman Caroline Kumańska Karolina Konrad Monika | 99 98 98 99 98 98 | Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:33.65 1:28.00 1:25.00 1:26.40 1:30.00 1:35.00 |
Seria 6 z 6, 16:55 |
1 2 3 4 5 6 | Maślany Katarzyna Wątor Karolina Kurowska Wanda Mielczarek Anna Pisznot Małgorzata Makocka Małgorzata | 98 98 98 98 98 98 | Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:24.00 1:15.13 1:14.91 1:15.00 1:15.60 1:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 15.5.2010 - 16:55 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:55 |
2 3 4 | Pawłowski Oskar Koziara Dominik Klêba Łukasz | 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL | NT 1:54.31 1:59.00 |
Seria 2 z 6, 17:00 |
1 2 3 4 5 6 | Ludwa Łukasz Godek Paweł Dorosz Tomasz Stawowczyk Marcin Marzec Kamil Kłosiński Kamil | 99 99 99 99 98 99 | Jordan Kraków Ósemka Oświêcim MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarn. Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:46.00 1:45.00 1:40.23 1:41.60 1:45.50 1:46.01 |
Seria 3 z 6, 17:05 |
1 2 3 4 5 6 | Styrna Piotr Przygoński Damian Szulikowski Patryk Drozdowicz-Nita Karol Gwóźdź Jan Klimczak Marcin | 98 99 99 99 99 99 | Korona Kraków Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów SwimArt Myślenice UKS SP 8 Chrzanów Piątka Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:40.00 1:37.24 1:35.90 1:36.00 1:37.76 1:40.00 |
Seria 4 z 6, 17:05 |
1 2 3 4 5 6 | Domiński Karol Ziemianin Jakub Dąbrowski Jakub Pancerz Piotr Zieliński Szymon Konicki Dawid | 99 98 98 99 98 98 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:32.87 1:30.50 1:30.00 1:30.44 1:32.50 1:33.11 |
Seria 5 z 6, 17:10 |
1 2 3 4 5 6 | Kornaus Norbert Szwed Adrian Feuer Michał Mazur Dominik Kuleta Jakub Ryś Jakub | 98 98 98 99 98 99 | Unia Tarnów Unia Tarnów Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:28.00 1:27.00 1:26.00 1:26.50 1:28.00 1:28.34 |
Seria 6 z 6, 17:10 |
1 2 3 4 5 6 | Podwika Kamil Romański Bartłomiej Jarmuła Miłosz Gulis Bartosz Mrugalski Kamil Żurek Ernest | 99 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:23.00 1:19.26 1:19.00 1:19.00 1:21.42 1:26.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 15.5.2010 - 17:15 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 17:15 |
2 3 4 | Joanna Kozakiewicz Janulewicz Alicja Prochownik Olimpia | 99 99 99 | Korona Kraków Korona Kraków CKiS Skawina | MAL MAL MAL | NT 2:01.37 NT |
Seria 2 z 6, 17:15 |
1 2 3 4 5 6 | Gorycka Sylwia Matusik Ida Kopek Anna Janik Milena Klimczak Kamila Kłosowska Oliwia | 98 99 98 99 99 99 | Jasień Sucha Beskidzka Jordan Kraków Kmita Zabierzów Fala Niepołomice Jordan Kraków MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarn. | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:59.83 1:56.00 1:50.78 1:55.67 1:57.47 2:00.00 |
Seria 3 z 6, 17:20 |
1 2 3 4 5 6 | Bylica Wiktoria Jangrot Angelika Janus Karolina Kucharzyk Joanna Dobrowolska Barbara Pałys Helena | 99 99 99 99 98 99 | Piątka Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Korona Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:50.00 1:47.65 1:47.50 1:47.64 1:49.10 1:50.24 |
Seria 4 z 6, 17:20 |
1 2 3 4 5 6 | Nêdza Adrianna Zagrodnik Alicja Grela Karolina Pitala Dominika Janda Aleksandra Kuczek Karolina | 98 99 99 99 99 99 | Kmita Zabierzów Ósemka Oświêcim Kmita Zabierzów Piątka Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:46.50 1:45.60 1:45.00 1:45.00 1:46.29 1:47.00 |
Seria 5 z 6, 17:25 |
1 2 3 4 5 6 | Ciszewska Kamila Lipowska Maria Bednarz Aleksandra Chwałek Patrycja Wenc Katarzyna Ślaga Joanna | 99 98 98 99 99 98 | UKS SP 8 Chrzanów Kmita Zabierzów CKiS Skawina MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarn. MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarn. Ósemka Oświêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:44.40 1:42.50 1:39.34 1:41.16 1:43.00 1:45.00 |
Seria 6 z 6, 17:30 |
1 2 3 4 5 6 | Borowczyk Patrycja Świderska Wiktoria Żukowska Natalia Teul Patrycja Klaper Natalia Gawlik Kinga | 98 99 99 98 98 98 | Ósemka Oświêcim Pływak Bochnia Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarn. | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:38.00 1:32.00 1:07.47 1:31.00 1:38.00 1:38.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 15.5.2010 - 17:30 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 17:30 |
2 3 4 5 | Ogórek Maciej Sobelga Hubert Maćkowski Dariusz Gąsiorek Krzysztof | 99 99 99 99 | Jordan Kraków Fala Niepołomice Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL | 2:14.40 1:55.66 1:59.00 NT |
Seria 2 z 6, 17:35 |
1 2 3 4 5 6 | Klimczak Marcin Masłowski Konrad Dzierwa Jerzy Koprynia Tomasz Marecik Arkadiusz Kolanowski Wiktor | 99 99 99 99 99 99 | Piątka Kraków Ósemka Oświêcim UKS SP 8 Chrzanów Kmita Zabierzów Fala Niepołomice Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:50.00 1:47.50 1:45.40 1:46.50 1:49.37 1:52.50 |
Seria 3 z 6, 17:35 |
1 2 3 4 5 6 | Stêpień Marek Twardy Filip Majewski Maciej Piątkiewicz Tomasz Ruciński Wiktor Tekieli Jakub | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Piątka Kraków UKS SP 8 Chrzanów Piątka Kraków Unia Tarnów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:45.02 1:45.00 1:43.70 1:45.00 1:45.00 1:45.05 |
Seria 4 z 6, 17:40 |
1 2 3 4 5 6 | Podkowa Kamil Morys Adam Kłosiński Kamil Wojnar Mateusz Goleniec Kamil Brożyna Robert | 99 99 99 99 99 98 | Fala Niepołomice Piątka Kraków Jordan Kraków Piątka Kraków Ósemka Oświêcim UKS SP 8 Chrzanów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:41.90 1:40.00 1:38.96 1:40.00 1:41.00 1:42.90 |
Seria 5 z 6, 17:40 |
1 2 3 4 5 6 | Szlachcic Wojciech Golemo Michał Piwowarski Grzegorz Kuznoczka Juri Pêpek Tomasz Zaborowski Kamil | 98 98 98 98 99 98 | Ósemka Oświêcim MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarn. Unia Tarnów Kmita Zabierzów Jordan Kraków Ósemka Oświêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:36.00 1:32.64 1:32.00 1:32.50 1:35.05 1:38.00 |
Seria 6 z 6, 17:45 |
1 2 3 4 5 6 | Staniszewski Michał Leżoń Wojciech Książek Ignacy Kolba Konrad Stasik Arkadiusz Hołda Karol | 98 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:31.00 1:29.52 1:28.38 1:29.35 1:31.00 1:31.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 15.5.2010 - 17:50 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 17:50 |
2 3 4 | Ignacyk Julia Ogiegło Dominika Klimczak Kamila | 99 98 99 | CKiS Skawina Karol Wadowice Jordan Kraków | MAL MAL MAL | NT 1:32.46 1:35.70 |
Seria 2 z 4, 17:50 |
1 2 3 4 5 | Wójtowicz Anna Wątek Anna Szostak Agnieszka Banaś Monika Janda Aleksandra | 99 98 98 98 99 | Jordan Kraków Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Karol Wadowice Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL | 1:28.00 1:25.78 1:24.36 1:24.85 1:26.68 |
Seria 3 z 4, 17:55 |
1 2 3 4 5 6 | Waryan Karolina Sudek Aleksandra Tutuncu Sara Kwiatkowska Klementyna Pastuszek Gabriela Sendur Aleksandra | 99 99 98 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Korona Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:24.02 1:23.17 1:18.00 1:22.00 1:24.00 1:24.36 |
Seria 4 z 4, 17:55 |
1 2 3 4 5 6 | Pankowska Wiktoria Gruca Nina Wątor Karolina Kurowska Wanda Kopp Nikoletta Jarzyna Julia | 98 98 98 98 98 98 | CKiS Skawina CKiS Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków Aquarius Myślenice Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:15.44 1:11.21 1:08.66 1:10.60 1:13.25 1:17.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 15.5.2010 - 18:00 | Chłopców, 100m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 18:00 |
2 3 4 | Krupnik Szymon Starowicz Marek Czub Dominik | 99 99 99 | CKiS Skawina Aquarius Myślenice Korona Kraków | MAL MAL MAL | NT 1:36.36 1:40.00 |
Seria 2 z 4, 18:00 |
1 2 3 4 5 6 | Styrna Piotr Domiński Karol Bartela Filip Brodowski Krystian Dudziak Wiktor Piêtka Marcin | 98 99 98 99 99 99 | Korona Kraków Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Fala Niepołomice Korona Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:35.00 1:23.18 1:20.70 1:22.02 1:24.01 1:35.00 |
Seria 3 z 4, 18:05 |
1 2 3 4 5 6 | Konicki Konrad Szwed Adrian Kłapa Filip Żurek Ernest Leś Filip Świerczek Kamil | 98 98 98 98 98 99 | STP Nowy Sącz Unia Tarnów Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Kmita Zabierzów MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarn. | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:18.44 1:18.00 1:16.00 1:16.00 1:18.35 1:20.00 |
Seria 4 z 4, 18:05 |
1 2 3 4 5 6 | Kornaus Norbert Pulkowski Mateusz Mrugalski Kamil Tyrka Krzysztof Cempel Oskar Juszczyk Oskar | 98 98 98 98 99 98 | Unia Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:15.00 1:12.00 1:10.83 1:11.00 1:14.32 1:15.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 15.5.2010 - 18:10 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 18:10 |
3 4 | Ocylok Dominika Kumańska Karolina | 98 98 | Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim | MAL MAL | 1:24.00 1:31.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 15.5.2010 - 18:10 | Chłopców, 100m motylkowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 18:10 |
1 2 3 4 5 | Wojtaszewski Oskar Goliński Oskar Wołek Kamil Ciastoń Sebastian Dzierwa Jerzy | 99 98 98 99 99 | UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów | MAL MAL MAL MAL MAL | 1:41.50 1:30.27 1:24.50 1:24.93 1:40.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 15.5.2010 - 18:15 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 18:15 |
1 2 3 4 5 | Grządziel Natalia Sołtysik Lidia Pisznot Małgorzata Kozioł Żaklina Pastuszek Gabriela | 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Unia Tarnów Ósemka Oświêcim | MAL MAL MAL MAL MAL | NT 2:58.00 2:45.50 2:47.00 3:18.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 15.5.2010 - 18:20 | Chłopców, 200m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 18:20 |
2 3 4 | Drzystek Mikołaj Gwóźdź Jan Masłowski Konrad | 99 99 99 | Ósemka Oświêcim UKS SP 8 Chrzanów Ósemka Oświêcim | MAL MAL MAL | 3:39.00 3:19.40 3:36.00 |
Seria 2 z 2, 18:25 |
1 2 3 4 5 | Krulikowski Maciej Stêpień Marek Sawera Krystian Gulis Bartosz Maciąg Piotr | 99 99 98 98 99 | Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Piątka Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL | 3:16.00 3:05.10 2:41.41 2:50.00 3:13.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 15.5.2010 - 18:30 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 18:30 |
2 3 4 | Łopata Weronika Strączyńska Martyna Ciszewska Kamila | 99 99 99 | Ósemka Oświêcim Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów | MAL MAL MAL | 3:45.00 3:39.54 3:39.63 |
Seria 2 z 2, 18:35 |
1 2 3 4 5 6 | Wcisło Karolina Śreniawska Gabriela Radoń Sonia Nowak Weronika Balon Natalia Lesiak Aleksandra | 98 98 98 98 99 99 | Aquarius Myślenice Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 3:30.55 3:30.00 3:10.45 3:13.67 3:30.00 3:39.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 15.5.2010 - 18:40 | Chłopców, 200m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 18:40 |
2 3 4 | Majewski Maciej Staniszewski Michał Brożyna Robert | 99 98 98 | UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów | MAL MAL MAL | 3:37.30 3:20.13 3:37.20 |
Seria 2 z 2, 18:45 |
2 3 4 5 | Leżoń Wojciech Kolba Konrad Książek Ignacy Podwika Kamil | 98 98 98 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL | 3:14.19 3:09.60 3:10.60 3:20.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 15.5.2010 - 18:50 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 18:50 |
2 3 4 | Radoń Sonia Gaweł Aleksandra Janus Karolina | 98 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświêcim | MAL MAL MAL | NT 3:08.00 3:15.00 |
Seria 2 z 2, 18:55 |
2 3 4 5 | Makocka Małgorzata Nowak Weronika Leszczyńska Klaudia Julia Kopp Nikoletta | 98 98 99 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Fala Niepołomice Aquarius Myślenice | MAL MAL MAL MAL | 2:45.00 2:39.14 2:42.67 2:46.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 15.5.2010 - 18:55 | Chłopców, 200m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 18:55 |
2 3 4 | Godek Paweł Feuer Michał Marzec Kamil | 99 98 98 | Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL | 3:15.50 2:55.00 3:10.98 |
Seria 2 z 2, 19:00 |
1 2 3 4 5 | Konicki Dawid Szczepaniak Paweł Jarmuła Miłosz Hołda Karol Zbrożek Radosław | 98 99 98 98 99 | STP Nowy Sącz Jordan Kraków Unia Tarnów Unia Tarnów CKiS Skawina | MAL MAL MAL MAL MAL | 2:53.11 2:45.60 2:24.50 2:34.00 2:50.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 15.5.2010 - 19:05 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 19:05 |
2 3 4 | Janik Milena Pyrlik Paulina Ignacyk Julia | 99 99 99 | Fala Niepołomice CKiS Skawina CKiS Skawina | MAL MAL MAL | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 19:10 |
1 2 3 4 5 6 | Sikora Adrianna Forystek Michalina Zając Kornelia Jangrot Angelika Janulewicz Alicja Plekan Agnieszka | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Korona Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:52.78 1:48.50 1:47.00 1:47.43 1:49.00 2:02.00 |
Seria 3 z 3, 19:10 |
1 2 3 4 5 6 | Palka Maria Jankowska Justyna Sudek Aleksandra Surdziel Zofia Kawiecka Marta Filiks Tamara | 99 99 99 99 99 99 | Ósemka Oświêcim Kmita Zabierzów Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Fala Niepołomice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:46.00 1:40.20 1:36.28 1:39.50 1:41.20 1:46.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 15.5.2010 - 19:15 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 19:15 |
1 2 3 4 5 | Gil Kamil Krupnik Szymon Czub Dominik Koziara Dominik Podkowa Kamil | 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków CKiS Skawina Korona Kraków Jordan Kraków Fala Niepołomice | MAL MAL MAL MAL MAL | NT NT 1:50.00 1:52.85 NT |
Seria 2 z 2, 19:15 |
1 2 3 4 5 6 | Proszek Maciej Wojtaszewski Oskar Krulikowski Maciej Stec Kacper Sowiński Kacper Piêtka Marcin | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Ósemka Oświêcim Kmita Zabierzów Jordan Kraków Korona Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:45.60 1:34.70 1:32.00 1:33.50 1:43.94 1:47.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 15.5.2010 - 19:20 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 19:20 |
1 2 3 4 5 | Szostak Agnieszka Grabczyńska Agnieszka Ocylok Dominika Jamroży Kinga Klaper Natalia | 98 98 98 98 98 | Aquarius Myślenice Unia Tarnów Ósemka Oświêcim Jordan Kraków Unia Tarnów | MAL MAL MAL MAL MAL | 3:20.23 3:10.00 2:57.00 3:00.15 3:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 15.5.2010 - 19:25 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 19:25 |
2 3 4 | Buczek Antoni Kłapa Filip Wołek Kamil | 98 98 98 | CKiS Skawina Ósemka Oświêcim Jordan Kraków | MAL MAL MAL | NT 3:08.00 NT |
Seria 2 z 2, 19:30 |
2 3 4 5 | Sawera Krystian Goliński Oskar Piwowarski Grzegorz Noworyta Dawid | 98 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów Ósemka Oświêcim | MAL MAL MAL MAL | 3:04.66 2:52.76 2:55.00 3:05.00 |