GP Wocławka Łódź, 15.5.2010 |
Konkurencja 1 2010-05-15 - 10:00 | Kobiet, 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
2 3 4 | SIATECKA, Julia KOZAKIEWICZ, Paulina NOWICKA, Dominika | 98 98 97 | Ukp Wodnik Włocławek Ukp Wodnik Włocławek Ukp Wodnik Włocławek | 48.00 42.00 43.00 |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SZAFRAŃSKA, MARTYNA WAJNERT, MARTYNA ROMANOWSKA, OLGA LEWANDOWSKA, NATALIA SEMENIUK, Olga GRABOWSKA, Agata | 98 97 98 98 98 94 | Uks Wodnik Inowrocław Sp 65 - Bydgoszcz Uks Wodnik Inowrocław Uks Wodnik Inowrocław KP Delfin Inowrocław KP MZOS Płock | 39.90 39.00 36.80 37.80 39.09 40.70 |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | PECZENIUK, OLIWIA PAUL, MARTYNA BIENIAS, PAULINA MISIASZEK, Maria DYLEWICZ, NICOLE DRZEWIECKA, ALEKSANDRA | 97 98 97 98 98 97 | Sp 65 - Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz Sp 65 - Bydgoszcz MKP Toruńczyk Toruń Mks Sp-63 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek | 36.00 35.08 35.00 35.00 36.00 36.70 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | ZIELIŃSKA, Aleksandra MOLENDA, Martyna LESZCZYŃSKA, Zofia KAMIŃSKA, Sylwia CHRUBCZYŃSKA, Adrianna LITWIN, JOANNA | 98 96 98 96 97 97 | UKS Siódemka Brodnica KP Delfin Inowrocław KP MZOS Płock UKS Siódemka Brodnica KP Delfin Inowrocław Uks Kurort Ciechocinek | 34.00 33.49 33.11 33.30 33.81 34.90 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KIJEWSKA, Beata NOWAK, PAULINA KOWALSKA, Monika CUPRYŚ, Joanna KASPROWICZ, AGATA KAJKO, Paula | 98 95 97 97 98 98 | UKS Siódemka Brodnica Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek Mks Sp-63 Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy | 33.00 33.00 32.70 32.80 33.00 33.00 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | PROCEK, Jagoda SEYDAK, Lidia PIOTROWSKA, Klaudia ZGODA, PAULINA SZATKOWSKA, Emilia KOWALEWSKA, PATRYCJA | 97 97 98 96 98 96 | KP Delfin Inowrocław Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek | 32.46 32.11 32.00 32.00 32.15 32.70 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | WORONIECKA, DOMINIKA MARCINIAK, Sara SZULC, Maja KOŁODZIEJSKA, Magdalena ZACHARSKA, Alicja LEWANDOWSKA, Paulina | 96 98 97 94 96 97 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica uks Ruch Sp 21 Grudziądz UKS Siódemka Brodnica UKS Siódemka Brodnica | 32.00 31.98 31.70 31.90 32.00 32.00 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SIERADZKA, Wioletta KASPROWICZ, Katarzyna BOCZEK, Dominika CHYCZEWSKA, Julia BARTOSZYŃSKA, Anna OLBIŃSKA, Daria | 95 97 95 97 97 98 | KP Delfin Inowrocław KP Delfin Wloclawek Azs Wsg Astoria Bydgoszcz KP MZOS Płock Ukp Wodnik Włocławek UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy | 31.12 31.00 30.32 30.78 31.00 31.50 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | RZEPA, MARTA ZASADZKA, WIKTORIA MATRASZEK, Aleksandra KWIATKOWSKA, Aleksandra KRZEKOTOWSKA, JULIA DORNOWSKA, Adrianna | 97 97 93 98 95 97 | Sp 65 - Bydgoszcz Sp 65 - Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek UKS Siódemka Brodnica Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz | 30.00 30.00 30.00 30.00 30.00 30.17 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | MATUSIAK, Dominika PAWŁOWSKA, MARTA RUDZIŃSKA, ADRIANNA RYCZAK, Maja CZAPIEWSKA, TINA BAKUNIAK, Hanna | 97 95 96 95 96 | KP Delfin Wloclawek Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz | 29.80 29.00 28.00 28.29 29.00 29.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2010-05-15 - 10:13 | Mêżczyzn, 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14 |
2 3 4 | DUSZYŃSKI, Mikołaj GRZEGORZEWSKI, Kamil GRZEGORZEWSKI, Bartosz | 98 97 98 | Ukp Wodnik Włocławek Ukp Wodnik Włocławek Ukp Wodnik Włocławek | 49.00 45.00 47.00 |
Seria 2 z 14 |
1 2 3 4 5 | DYKSA, KAMIL KISIEL, KAMIL BOCHAT, MIKOŁAJ KOWALEWSKI, MATEUSZ BOROWIEC, Damian | 98 98 97 97 97 | Mks Sp-63 Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Uks Wodnik Inowrocław Uks Kurort Ciechocinek MTKP Delfin Toruń | 43.00 39.00 38.80 39.00 40.00 |
Seria 3 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | CZEMERYS, Kamil PORWAT, Michał MICHALSKI, Filip TYLKA, DOMINIK WIŚNIEWSKI, Dominik FEREK, Jakub | 98 98 97 96 98 98 | Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz KP MZOS Płock Mks Sp-63 Bydgoszcz Uks Wodnik Inowrocław Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz MKP Toruńczyk Toruń | 37.24 36.22 36.00 36.20 36.23 38.00 |
Seria 4 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | NIESPODZIŃSKI, KRZYSZTOF SOBIERALSKI, PATRYK JARLIŃSKI, Mateusz MARKOWSKI, DANIEL DRAPIEWSKI, PATRYK SZUBARGA, JAN | 97 98 96 98 98 98 | Uks Wodnik Inowrocław Mks Sp-63 Bydgoszcz MTKP Delfin Toruń Mks Sp-63 Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz | 35.40 35.00 35.00 35.00 35.20 36.00 |
Seria 5 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | BARTKOWSKI, Bartek MIESZCZYK, DOMINIK KLEPACKI, Olaf CETLIŃSKI, Michał FAC, Michał LELIŃSKI, Dawid | 97 98 98 98 98 98 | KP MZOS Płock Mks Sp-63 Bydgoszcz MKP Toruńczyk Toruń KP MZOS Płock UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy MTKP Delfin Toruń | 34.71 34.00 33.00 33.90 34.50 35.00 |
Seria 6 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | RUDNICKI, Maciej KLAMECKI, JAN OSIŃSKI, Adrian STERNAK, Piotr KAŻMIERCZAK, Miłosz CHORZĘPA, Remigiusz | 95 96 97 98 97 98 | KP Delfin Inowrocław Uks Kurort Ciechocinek MTKP Delfin Toruń KP MZOS Płock MTKP Delfin Toruń Mks Sp-63 Bydgoszcz | 32.36 31.60 31.50 31.56 32.00 33.00 |
Seria 7 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | GRELA, TOMASZ URBAŃSKI, MICHAŁ GIERSZEWSKI, JAN WIŚNIEWSKI, Norbert BRĄŻKIEWICZ, BARTOSZ OLSZEWSKI, Karol | 98 97 98 95 96 98 | Mks Sp-63 Bydgoszcz Sp 65 - Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław Muks "piêtnastka" Bydgoszcz MKP Toruńczyk Toruń | 31.00 31.00 30.50 31.00 31.00 31.00 |
Seria 8 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | WENDA, Patryk CZERWIŃSKI, Piotr WRONKOWSKI, Paweł BRUCHAJZER, Dominik KRZEWIŃSKI, PATRYK CHWOJKA, Kacper | 98 97 96 97 96 98 | UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy Mks Sp-63 Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz KP MZOS Płock Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek | 30.50 30.00 29.65 29.82 30.00 30.50 |
Seria 9 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | WRZOS, Jacek KWIATKOWSKI, Krzysztof STUDZIŃSKI, Mikołaj KODYMOWSKI, Adam BAGROWSKI, Karol RUCIŃSKI, Konrad | 94 97 94 97 96 97 | KP Delfin Inowrocław MTKP Delfin Toruń KP Delfin Inowrocław KP Delfin Wloclawek MTKP Delfin Toruń KP Delfin Wloclawek | 29.56 29.50 29.44 29.50 29.50 29.60 |
Seria 10 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | SCHRAMM, Tomasz GNIADKOWSKI, Maciej GUBA, Adam ŚLADEWSKI, KRYSTIAN POL, Michał NOWICKI, Mateusz | 94 96 96 97 95 94 | KP Delfin Inowrocław UKS Siódemka Brodnica KP Delfin Inowrocław Sp 65 - Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz | 29.39 29.00 28.78 29.00 29.07 29.41 |
Seria 11 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | ŻURAWICZ, Mateusz DUDEK, Maciej SMOK, Witold JABŁOŃSKI, MATEUSZ FALEŃCZYK, Michał KRASICKI, Artur | 97 96 97 96 94 95 | Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz | 28.70 28.21 28.00 28.00 28.29 28.75 |
Seria 12 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | KONIECZNY, Piotr SZADŁOWSKI, Mateusz NIEMCZYK, TOMASZ JANKOWIAK, Krzysztof PIECHOWIAK, Bartosz ROSIŃSKI, Sebastian | 94 95 96 94 96 95 | Ukp Wodnik Włocławek KP Delfin Inowrocław Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław Azs Wsg Astoria Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica | 27.90 27.74 27.00 27.53 27.76 28.00 |
Seria 13 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | PIETRZAK, Dawid WOJDANOWICZ, REMIGIUSZ ZAORSKI, FILIP CIĘŻKI, Bartosz RADZIEWICZ, ŁUKASZ KĘDZIORSKI, KRYSTIAN | 97 93 95 94 92 95 | Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 26.93 26.70 26.30 26.64 26.80 27.00 |
Seria 14 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | ŻBIKOWSKI, Adam KUFEL, SEBASTIAN GRABOWICZ, ŁUKASZ SZOTKOWSKI, Daniel WALISZEWSKI, Daniel MATŁOKA, Łukasz | 93 92 90 92 91 95 | Ukp Wodnik Włocławek Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP MZOS Płock KP MZOS Płock KP Delfin Inowrocław | 26.00 25.10 23.30 24.92 25.14 26.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2010-05-15 - 10:30 | Kobiet, 50m klasyczny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 | NOWICKA, Dominika STRZELECKA, Gabriela DYDUCH, Paulina ZIELIŃSKA, Karolina KOZŁOWSKA, Sandra | 97 98 98 98 98 | Ukp Wodnik Włocławek Ukp Wodnik Włocławek Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica Ukp Wodnik Włocławek | 48.00 44.00 43.16 43.20 45.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | MISIASZEK, Maria STACHOWICZ, PATRYCJA ORECHWO, MAŁGORZATA STELMACHER, Katarzyna PIWKO, DOMINIKA PECZENIUK, OLIWIA | 98 97 97 98 98 97 | MKP Toruńczyk Toruń Muks Rekin Bydgoszcz Sp 65 - Bydgoszcz uks Ruch Sp 21 Grudziądz Mks Sp-63 Bydgoszcz Sp 65 - Bydgoszcz | 43.00 41.56 41.00 41.00 42.00 43.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | JESIONOWSKA, Julia CHRUBCZYŃSKA, Adrianna MENDYK, Adrianna GRABOWSKA, Agata ZIĘBA, MARTA NAGÓRSKA, MONIKA | 97 97 98 94 97 97 | UKS Siódemka Brodnica KP Delfin Inowrocław Mks Wodnik Radom KP MZOS Płock Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Sp 65 - Bydgoszcz | 40.60 39.83 39.24 39.80 40.00 41.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | LEWANDOWSKA, Paulina KABŁUKA, Maja KASPROWICZ, Katarzyna CIUPA, Aleksandra URBAŃSKA, Joanna GÓRKA, Weronika | 97 97 97 96 97 96 | UKS Siódemka Brodnica Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek UKS Siódemka Brodnica | 39.00 38.77 38.30 38.43 39.00 39.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | PIĘTA, Weronika PANKOWSKA, Katarzyna KRZYKALSKA, Alicja NIKLARZ, Maria JANISZKIEWICZ, Katarzyna ZGODA, PAULINA | 96 95 94 97 97 96 | UKS Siódemka Brodnica UKS Siódemka Brodnica UKS Siódemka Brodnica uks Ruch Sp 21 Grudziądz KP MZOS Płock Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 37.90 37.00 35.00 36.80 37.76 38.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2010-05-15 - 10:37 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 5 | BOCHAT, MIKOŁAJ SZUBARGA, JAN CZEMERYS, Kamil GRZEGORZEWSKI, Kamil | 97 98 98 97 | Uks Wodnik Inowrocław Mks Sp-63 Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek | 49.00 44.00 44.19 52.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BODZIOCH, ANDRZEJ CHOCICKI, Jakub DOJCZMAN, DAWID POPŁAWSKI, Łukasz DEREŃ, Dominik FEREK, Jakub | 98 98 98 97 97 98 | Mks Sp-63 Bydgoszcz KP MZOS Płock Mks Sp-63 Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek Mks Sp-63 Bydgoszcz MKP Toruńczyk Toruń | 43.00 42.00 42.00 42.00 42.97 43.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KUBACKI, JAKUB KAŻMIERCZAK, Miłosz FAC, KACPER MRÓZ, Jakub JARLIŃSKI, Mateusz KOZERA, Piotr | 98 97 95 97 96 98 | Mks Sp-63 Bydgoszcz MTKP Delfin Toruń Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz MTKP Delfin Toruń Mks Wodnik Radom | 40.00 39.50 39.00 39.46 40.00 41.24 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BREGIER, Wiktor OSIŃSKI, Adrian URBAŃSKI, MICHAŁ RUDNICKI, Maciej POL, Michał SZCZERBETKA, MATEUSZ | 97 97 97 95 95 97 | KP MZOS Płock MTKP Delfin Toruń Sp 65 - Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek | 38.23 38.00 38.00 38.00 38.03 38.90 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | WIECZOREK, Mateusz JABŁOŃSKI, MATEUSZ MALAK, Artur SZYMAŃSKI, Mateusz KĘDZIORSKI, KRYSTIAN RUSZTYK, Jakub | 97 96 96 96 95 97 | Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław | 37.33 35.50 35.25 35.50 37.00 37.94 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BARTOSZYŃSKI, Michał SMEJA, Sławomir DOBOSZ, Kamil WALISZEWSKI, Daniel SMEJA, Patryk BIELA, KAMIL | 93 94 92 91 95 96 | Ukp Wodnik Włocławek Azs Wsg Astoria Bydgoszcz KP MZOS Płock KP MZOS Płock Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 35.00 32.66 30.13 31.11 34.77 35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2010-05-15 - 10:46 | Kobiet, 50m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | SIATECKA, Julia SEMENIUK, Olga SZAFRAŃSKA, MARTYNA | 98 98 98 | Ukp Wodnik Włocławek KP Delfin Inowrocław Uks Wodnik Inowrocław | 52.10 45.23 47.80 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KOZAKIEWICZ, Paulina DRZEWIECKA, ALEKSANDRA DYLEWICZ, NICOLE LITWIN, JOANNA ORECHWO, MAŁGORZATA ROMANOWSKA, OLGA | 98 97 98 97 97 98 | Ukp Wodnik Włocławek Uks Kurort Ciechocinek Mks Sp-63 Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek Sp 65 - Bydgoszcz Uks Wodnik Inowrocław | 45.00 41.40 40.00 40.00 42.00 45.20 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KOZŁOWSKA, Sandra CHODUR, Klaudia SZATKOWSKA, Emilia KOTOWSKA, Julia SZCZEPAŃSKA, Sandra WAJNERT, MARTYNA | 98 98 98 98 98 97 | Ukp Wodnik Włocławek Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz KP MZOS Płock Sp 65 - Bydgoszcz | 39.00 38.97 37.98 38.97 39.00 39.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MARCINIAK, Sara WORONIECKA, Weronika NOWAK, PAULINA SEYDAK, Lidia KOWALEWSKA, PATRYCJA CHYCZEWSKA, Julia | 98 98 95 97 96 97 | Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek KP MZOS Płock | 37.51 37.00 36.50 36.63 37.00 37.66 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PROCEK, Jagoda BOROWIEC, Klaudia BARTOSZYŃSKA, Anna BIENIAS, PAULINA RUTKOWSKA, Weronika SZULC, Maja | 97 96 97 97 93 97 | KP Delfin Inowrocław MTKP Delfin Toruń Ukp Wodnik Włocławek Sp 65 - Bydgoszcz KP MZOS Płock UKS Siódemka Brodnica | 36.00 35.00 35.00 35.00 35.24 36.40 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | NASKRĘT, AGATA KOŁODZIEJSKA, Magdalena PAWŁOWSKA, MARTA RYCZAK, Maja CUPRYŚ, Joanna STACHOWICZ, PATRYCJA | 98 94 96 97 97 | Mks Sp-63 Bydgoszcz uks Ruch Sp 21 Grudziądz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek Muks Rekin Bydgoszcz | 34.50 33.00 32.00 32.43 34.00 34.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2010-05-15 - 10:54 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 | SUCHOGÓRSKI, Aleksander GRZEGORZEWSKI, Bartosz CETLIŃSKI, Michał DYKSA, KAMIL DUSZYŃSKI, Mikołaj | 98 98 98 98 98 | Ukp Wodnik Włocławek Ukp Wodnik Włocławek KP MZOS Płock Mks Sp-63 Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek | 53.00 49.00 43.37 45.00 52.00 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KOWALEWSKI, MATEUSZ LELIŃSKI, Dawid DRAPIEWSKI, PATRYK KISIEL, KAMIL PUCKA, Aleksander TYLKA, DOMINIK | 97 98 98 98 98 96 | Uks Kurort Ciechocinek MTKP Delfin Toruń Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Uks Wodnik Inowrocław | 42.80 40.00 39.20 40.00 40.36 42.80 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | MIESZCZYK, DOMINIK MICHALSKI, Filip KRAWISZ, Szymon BODZIOCH, ANDRZEJ ROMANOWSKI, Kamil DOJCZMAN, DAWID | 98 97 98 98 97 98 | Mks Sp-63 Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy Mks Sp-63 Bydgoszcz MTKP Delfin Toruń Mks Sp-63 Bydgoszcz | 39.00 38.00 36.50 37.00 38.50 39.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WRONKOWSKI, Paweł BRĄŻKIEWICZ, BARTOSZ JAGODZIŃSKI, Oskar JAGODZIŃSKI, OSKAR KLAMECKI, JAN SZCZEBLEWSKI, Karol | 96 96 98 98 96 98 | Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy Sp 65 - Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz | 35.91 35.00 34.50 35.00 35.20 36.14 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ŚLADEWSKI, KRYSTIAN WRZOS, Jacek KRASICKI, Artur CHOJNACKI, Kamil WENDA, Patryk KRZEWIŃSKI, PATRYK | 97 94 95 97 98 96 | Sp 65 - Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 34.00 33.40 32.78 33.22 33.50 34.00 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SMOK, Witold KNAPOWSKI, Kacper CIĘŻKI, Bartosz CHMIELEWSKI, Miłosz MOSTOWSK, Krzysztof MISIAK, Michal | 97 97 94 95 96 97 | Ukp Wodnik Włocławek Mks Sp-63 Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek uks Ruch Sp 21 Grudziądz KP Delfin Wloclawek | 32.00 31.86 31.03 31.80 31.90 32.20 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KUFEL, SEBASTIAN RADZIEWICZ, ŁUKASZ MORAWSKI, Krzysztof MATŁOKA, Łukasz PRZYBOROWSKI, Piotr ŻBIKOWSKI, Adam | 92 92 94 95 93 93 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz MTKP Delfin Toruń KP Delfin Inowrocław KP MZOS Płock Ukp Wodnik Włocławek | 29.20 28.70 27.00 27.93 29.17 31.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2010-05-15 - 11:04 | Kobiet, 50m motylkowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | LEWANDOWSKA, NATALIA ZIELIŃSKA, Aleksandra WOJEWÓDZKA, Luiza | 98 98 97 | Uks Wodnik Inowrocław UKS Siódemka Brodnica Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz | 49.80 40.80 41.22 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | STRZELECKA, Gabriela LESZCZYŃSKA, Zofia PAUL, MARTYNA ZACHARSKA, Alicja ADAMCZYK, Celina | 98 98 98 96 97 | Ukp Wodnik Włocławek KP MZOS Płock Muks Rekin Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz | 40.00 39.29 38.44 39.00 39.71 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KIJEWSKA, Beata SIWEK, AGATA ZASADZKA, WIKTORIA KASPROWICZ, AGATA KAMIŃSKA, Sylwia CHODUR, Klaudia | 98 96 97 98 96 98 | UKS Siódemka Brodnica Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Sp 65 - Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz | 38.00 37.00 37.00 37.00 37.60 38.22 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | WORONIECKA, DOMINIKA KOWALSKA, Monika NASKRĘT, AGATA GÓRKA, Weronika SZCZEPAŃSKA, Maja PIOTROWSKA, Klaudia | 96 97 98 96 94 98 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica KP MZOS Płock UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy | 36.00 35.70 35.00 35.00 35.89 36.50 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BOCZEK, Dominika LEWITZKA, Paulina BAKUNIAK, Hanna DORNOWSKA, Adrianna DZIARSKA, JULIA BUZANOWSKA, NATALIA | 95 95 96 97 97 97 | Azs Wsg Astoria Bydgoszcz uks Ruch Sp 21 Grudziądz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek Muks Rekin Bydgoszcz | 34.15 33.80 33.12 33.76 33.90 35.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK, ROKSANA MATUSIAK, Dominika KUZAWIŃSKA, Karolina KRZEKOTOWSKA, JULIA RUDZIŃSKA, ADRIANNA PANKOWSKA, Katarzyna | 96 97 93 95 95 95 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek KP MZOS Płock Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica | 33.00 31.90 29.22 31.50 32.00 33.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2010-05-15 - 11:12 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PORWAT, Michał PUCKA, Aleksander CHOCICKI, Jakub BARTKOWSKI, Bartek NIESPODZIŃSKI, KRZYSZTOF DRAPIEWSKI, PATRYK | 98 98 98 97 97 98 | KP MZOS Płock Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz KP MZOS Płock KP MZOS Płock Uks Wodnik Inowrocław Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 43.03 41.26 40.00 40.13 42.10 1:26.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KLEPACKI, Olaf CHORZĘPA, Remigiusz OLSZEWSKI, Karol MARKOWSKI, DANIEL FAC, Michał KRUKOWSKI, DOMINIK | 98 98 98 98 98 98 | MKP Toruńczyk Toruń Mks Sp-63 Bydgoszcz MKP Toruńczyk Toruń Mks Sp-63 Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 38.00 37.00 36.00 37.00 37.50 39.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SOBIERALSKI, PATRYK JAGODZIŃSKI, OSKAR GNIADKOWSKI, Maciej CHRZANOWSKI, Damian NOWICKI, Mateusz SZCZEBLEWSKI, Karol | 98 98 96 98 94 98 | Mks Sp-63 Bydgoszcz Sp 65 - Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica KP MZOS Płock Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz | 35.00 34.00 34.00 34.00 34.98 35.82 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SCHRAMM, Tomasz BIELA, KAMIL FALEŃCZYK, Michał SZADŁOWSKI, Mateusz MALAK, Artur GŁOGOWSKI, Krzysztof | 94 96 94 95 96 98 | KP Delfin Inowrocław Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Mks Wodnik Radom | 33.26 32.00 31.95 32.00 32.73 33.90 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KNAPOWSKI, Kacper RUCIŃSKI, Konrad JANKOWIAK, Krzysztof DUDEK, Maciej CIESIELSKI, FILIP ŻURAWICZ, Mateusz | 97 97 94 96 96 97 | Mks Sp-63 Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek KP Delfin Inowrocław Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz | 31.26 31.00 29.65 31.00 31.00 31.86 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PIETRZAK, Dawid ŚLÓSAREK, Filip GRABOWICZ, ŁUKASZ DOBOSZ, Kamil WOJDANOWICZ, REMIGIUSZ ROSIŃSKI, Sebastian | 97 95 90 92 93 95 | Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP MZOS Płock Muks "piêtnastka" Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica | 29.20 28.15 24.10 27.85 29.10 29.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2010-05-15 - 11:21 | Kobiet, 100m zmienny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | WORONIECKA, Weronika SZCZEPAŃSKA, Sandra DYDUCH, Paulina | 98 98 98 | UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy KP MZOS Płock Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz | 1:35.50 1:29.00 1:29.73 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | KOTOWSKA, Julia KAJKO, Paula KABŁUKA, Maja STELMACHER, Katarzyna WOJEWÓDZKA, Luiza | 98 98 97 98 97 | Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz uks Ruch Sp 21 Grudziądz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz | 1:28.14 1:26.50 1:25.44 1:25.90 1:26.54 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ADAMCZYK, Celina ZASADZKA, WIKTORIA SZCZEPAŃSKA, Maja RUTKOWSKA, Weronika URBAŃSKA, Joanna ZIĘBA, MARTA | 97 97 94 93 97 97 | Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Sp 65 - Bydgoszcz KP MZOS Płock KP MZOS Płock Ukp Wodnik Włocławek Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 1:23.32 1:22.00 1:20.09 1:21.66 1:22.00 1:24.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | JESIONOWSKA, Julia JANISZKIEWICZ, Katarzyna PIWKO, DOMINIKA MATRASZEK, Aleksandra OLBIŃSKA, Daria BUZANOWSKA, NATALIA | 97 97 98 93 98 97 | UKS Siódemka Brodnica KP MZOS Płock Mks Sp-63 Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy Muks Rekin Bydgoszcz | 1:19.00 1:18.02 1:18.00 1:18.00 1:19.00 1:19.44 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BOROWIEC, Klaudia MENDYK, Adrianna KWIATKOWSKA, Aleksandra PIĘTA, Weronika SIWEK, AGATA DZIARSKA, JULIA | 96 98 98 96 96 97 | MTKP Delfin Toruń Mks Wodnik Radom UKS Siódemka Brodnica UKS Siódemka Brodnica Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Uks Kurort Ciechocinek | 1:18.00 1:16.28 1:15.00 1:16.00 1:18.00 1:18.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | CIUPA, Aleksandra CZAPIEWSKA, TINA LEWITZKA, Paulina KUZAWIŃSKA, Karolina NIKLARZ, Maria NOWAK, ROKSANA | 96 95 95 93 97 96 | Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz uks Ruch Sp 21 Grudziądz KP MZOS Płock uks Ruch Sp 21 Grudziądz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 1:12.82 1:12.00 1:10.80 1:11.25 1:12.58 1:14.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2010-05-15 - 11:33 | Mêżczyzn, 100m zmienny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | WIŚNIEWSKI, Dominik KRAWISZ, Szymon KRUKOWSKI, DOMINIK | 98 98 98 | Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 1:28.44 1:25.00 1:28.00 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | STERNAK, Piotr MRÓZ, Jakub ROMANOWSKI, Kamil CHRZANOWSKI, Damian KOZERA, Piotr POPŁAWSKI, Łukasz | 98 97 97 98 98 97 | KP MZOS Płock Mks Sp-63 Bydgoszcz MTKP Delfin Toruń KP MZOS Płock Mks Wodnik Radom Ukp Wodnik Włocławek | 1:20.82 1:20.21 1:20.00 1:20.00 1:20.24 1:24.00 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | JAGODZIŃSKI, OSKAR JAGODZIŃSKI, Oskar KWIATKOWSKI, Krzysztof BRUCHAJZER, Dominik GŁOGOWSKI, Krzysztof SZCZERBETKA, MATEUSZ | 98 98 97 97 98 97 | Sp 65 - Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy MTKP Delfin Toruń KP MZOS Płock Mks Wodnik Radom Uks Kurort Ciechocinek | 1:20.00 1:19.00 1:18.00 1:18.77 1:19.24 1:20.00 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | GRELA, TOMASZ BAGROWSKI, Karol CHWOJKA, Kacper GIERSZEWSKI, JAN CZERWIŃSKI, Piotr KUBACKI, JAKUB | 98 96 98 98 97 98 | Mks Sp-63 Bydgoszcz MTKP Delfin Toruń KP Delfin Wloclawek Mks Sp-63 Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz | 1:18.00 1:17.00 1:16.50 1:17.00 1:17.00 1:18.00 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | CHOJNACKI, Kamil FAC, KACPER BREGIER, Wiktor SZYMAŃSKI, Mateusz WIECZOREK, Mateusz KODYMOWSKI, Adam | 97 95 97 96 97 97 | Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP MZOS Płock KP Delfin Wloclawek Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek | 1:16.21 1:15.00 1:14.92 1:15.00 1:15.11 1:16.50 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | RUSZTYK, Jakub KONIECZNY, Piotr GUBA, Adam MOSTOWSK, Krzysztof MISIAK, Michal ŚLADEWSKI, KRYSTIAN | 97 94 96 96 97 97 | KP Delfin Inowrocław Ukp Wodnik Włocławek KP Delfin Inowrocław uks Ruch Sp 21 Grudziądz KP Delfin Wloclawek Sp 65 - Bydgoszcz | 1:11.21 1:11.00 1:10.93 1:11.00 1:11.00 1:12.00 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SMEJA, Patryk CHMIELEWSKI, Miłosz NIEMCZYK, TOMASZ PIECHOWIAK, Bartosz BARTOSZYŃSKI, Michał CIESIELSKI, FILIP | 95 95 96 96 93 96 | Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 1:09.91 1:09.00 1:08.00 1:09.00 1:09.00 1:10.00 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ŚLÓSAREK, Filip SZOTKOWSKI, Daniel PRZYBOROWSKI, Piotr MORAWSKI, Krzysztof SMEJA, Sławomir PIETRZAK, Dawid | 95 92 93 94 94 97 | Azs Wsg Astoria Bydgoszcz KP MZOS Płock KP MZOS Płock MTKP Delfin Toruń Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz | 1:03.61 1:02.71 58.72 59.50 1:03.34 1:07.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2010-05-15 - 11:49 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | Mks Sp-63 Bydgoszcz 1 KP Delfin Inowrocław 1 UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy 1 | Mks Sp-63 Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy | 2:15.00 2:12.00 2:14.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | Ukp Wodnik Włocławek 1 Muks "piêtnastka" Bydgoszcz 1 AZS WSG ASTORIA KP MZOS Płock 1 Muks "piêtnastka" Bydgoszcz 2 | Ukp Wodnik Włocławek Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz KP MZOS Płock Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 2:10.00 2:08.00 1:58.71 2:00.00 2:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2010-05-15 - 11:55 | Mêżczyzn, 4 x 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | Mks Sp-63 Bydgoszcz 2 UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy 1 Mks Sp-63 Bydgoszcz 1 | Mks Sp-63 Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy Mks Sp-63 Bydgoszcz | 2:15.00 2:10.00 2:10.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz 3 1 AZS WSG ASTORIA II AZS WSG ASTORIA III Muks "piêtnastka" Bydgoszcz 2 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 2:00.00 1:58.00 1:53.36 1:56.13 1:58.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | AZS WSG ASTORIA I KP MZOS Płock 1 Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz 2 Muks "piêtnastka" Bydgoszcz 1 Ukp Wodnik Włocławek 1 KP Delfin Inowrocław 1 | Azs Wsg Astoria Bydgoszcz KP MZOS Płock Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek KP Delfin Inowrocław | 1:46.36 1:43.00 1:28.34 1:39.00 1:46.00 1:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2010-05-15 - 15:00 | Kobiet, 100m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SZAFRAŃSKA, MARTYNA DYDUCH, Paulina KOTOWSKA, Julia ROMANOWSKA, OLGA LEWANDOWSKA, NATALIA KOZAKIEWICZ, Paulina | 98 98 98 98 98 98 | Uks Wodnik Inowrocław Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Uks Wodnik Inowrocław Uks Wodnik Inowrocław Ukp Wodnik Włocławek | 1:31.80 1:27.12 1:26.49 1:27.00 1:31.40 1:32.00 |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | PAUL, MARTYNA ZIĘBA, MARTA ADAMCZYK, Celina WORONIECKA, Weronika ZIELIŃSKA, Aleksandra DYLEWICZ, NICOLE | 98 97 97 98 98 98 | Muks Rekin Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy UKS Siódemka Brodnica Mks Sp-63 Bydgoszcz | 1:18.87 1:17.00 1:15.43 1:17.00 1:17.00 1:25.00 |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KIJEWSKA, Beata KOWALSKA, Monika SZATKOWSKA, Emilia KAJKO, Paula MOLENDA, Martyna SEYDAK, Lidia | 98 97 98 98 96 97 | UKS Siódemka Brodnica Mks Sp-63 Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy KP Delfin Inowrocław Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz | 1:15.20 1:14.80 1:14.12 1:14.50 1:15.16 1:15.22 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | STACHOWICZ, PATRYCJA BIENIAS, PAULINA PIOTROWSKA, Klaudia LESZCZYŃSKA, Zofia STELMACHER, Katarzyna MARCINIAK, Sara | 97 97 98 98 98 98 | Muks Rekin Bydgoszcz Sp 65 - Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy KP MZOS Płock uks Ruch Sp 21 Grudziądz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz | 1:13.14 1:13.00 1:12.00 1:12.97 1:13.00 1:13.56 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KAMIŃSKA, Sylwia NOWAK, PAULINA BUZANOWSKA, NATALIA OLBIŃSKA, Daria ZACHARSKA, Alicja LEWANDOWSKA, Paulina | 96 95 97 98 96 97 | UKS Siódemka Brodnica Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy UKS Siódemka Brodnica UKS Siódemka Brodnica | 1:12.00 1:11.00 1:10.32 1:10.50 1:12.00 1:12.00 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | CUPRYŚ, Joanna KASPROWICZ, AGATA KASPROWICZ, Katarzyna RZEPA, MARTA SIWEK, AGATA ZGODA, PAULINA | 97 98 97 97 96 96 | KP Delfin Wloclawek Mks Sp-63 Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek Sp 65 - Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 1:10.00 1:10.00 1:09.80 1:10.00 1:10.00 1:10.00 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | ZASADZKA, WIKTORIA DORNOWSKA, Adrianna MATRASZEK, Aleksandra PROCEK, Jagoda BARTOSZYŃSKA, Anna SZULC, Maja | 97 97 93 97 97 97 | Sp 65 - Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek KP Delfin Inowrocław Ukp Wodnik Włocławek UKS Siódemka Brodnica | 1:09.00 1:08.87 1:08.00 1:08.81 1:09.00 1:09.70 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | JANISZKIEWICZ, Katarzyna WORONIECKA, DOMINIKA MATUSIAK, Dominika GÓRKA, Weronika CHYCZEWSKA, Julia BOCZEK, Dominika | 97 96 97 96 97 95 | KP MZOS Płock Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek UKS Siódemka Brodnica KP MZOS Płock Azs Wsg Astoria Bydgoszcz | 1:07.59 1:07.00 1:07.00 1:07.00 1:07.54 1:07.61 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KWIATKOWSKA, Aleksandra BAKUNIAK, Hanna PAWŁOWSKA, MARTA NIKLARZ, Maria SIERADZKA, Wioletta KOŁODZIEJSKA, Magdalena | 98 96 97 95 94 | UKS Siódemka Brodnica Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz uks Ruch Sp 21 Grudziądz KP Delfin Inowrocław uks Ruch Sp 21 Grudziądz | 1:06.00 1:05.10 1:03.00 1:05.00 1:05.17 1:06.20 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | PECZENIUK, OLIWIA RYCZAK, Maja KUZAWIŃSKA, Karolina RUDZIŃSKA, ADRIANNA LEWITZKA, Paulina CZAPIEWSKA, TINA | 97 96 93 95 95 95 | Sp 65 - Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz KP MZOS Płock Muks "piêtnastka" Bydgoszcz uks Ruch Sp 21 Grudziądz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 1:02.00 1:01.77 59.86 1:00.00 1:02.00 1:03.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2010-05-15 - 15:19 | Mêżczyzn, 100m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14 |
2 3 4 | BOCHAT, MIKOŁAJ PUCKA, Aleksander TYLKA, DOMINIK | 97 98 96 | Uks Wodnik Inowrocław Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Uks Wodnik Inowrocław | 1:43.20 1:26.75 1:26.80 |
Seria 2 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | KISIEL, KAMIL MICHALSKI, Filip PORWAT, Michał BOROWIEC, Damian WIŚNIEWSKI, Dominik CZEMERYS, Kamil | 98 97 98 97 98 98 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz KP MZOS Płock MTKP Delfin Toruń Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz | 1:22.00 1:21.00 1:19.21 1:20.00 1:21.12 1:25.71 |
Seria 3 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | MIESZCZYK, DOMINIK NIESPODZIŃSKI, KRZYSZTOF BARTKOWSKI, Bartek CETLIŃSKI, Michał DRAPIEWSKI, PATRYK LELIŃSKI, Dawid | 98 97 97 98 98 98 | Mks Sp-63 Bydgoszcz Uks Wodnik Inowrocław KP MZOS Płock KP MZOS Płock Muks "piêtnastka" Bydgoszcz MTKP Delfin Toruń | 1:18.00 1:17.40 1:16.62 1:16.92 1:18.00 1:18.00 |
Seria 4 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | POPŁAWSKI, Łukasz MARKOWSKI, DANIEL KRAWISZ, Szymon SOBIERALSKI, PATRYK SZUBARGA, JAN KRUKOWSKI, DOMINIK | 97 98 98 98 98 98 | Ukp Wodnik Włocławek Mks Sp-63 Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy Mks Sp-63 Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 1:16.00 1:16.00 1:15.00 1:15.00 1:16.00 1:16.00 |
Seria 5 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | KLEPACKI, Olaf FAC, Michał CHRZANOWSKI, Damian ROMANOWSKI, Kamil OLSZEWSKI, Karol CHORZĘPA, Remigiusz | 98 98 98 97 98 98 | MKP Toruńczyk Toruń UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy KP MZOS Płock MTKP Delfin Toruń MKP Toruńczyk Toruń Mks Sp-63 Bydgoszcz | 1:13.00 1:12.00 1:10.00 1:10.00 1:12.00 1:13.00 |
Seria 6 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | GŁOGOWSKI, Krzysztof STERNAK, Piotr URBAŃSKI, MICHAŁ GRELA, TOMASZ KOZERA, Piotr KAŻMIERCZAK, Miłosz | 98 98 97 98 98 97 | Mks Wodnik Radom KP MZOS Płock Sp 65 - Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz Mks Wodnik Radom MTKP Delfin Toruń | 1:09.50 1:08.84 1:07.00 1:07.50 1:09.24 1:10.00 |
Seria 7 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | GIERSZEWSKI, JAN BRUCHAJZER, Dominik KWIATKOWSKI, Krzysztof WIŚNIEWSKI, Norbert WRZOS, Jacek WENDA, Patryk | 98 97 97 95 94 98 | Mks Sp-63 Bydgoszcz KP MZOS Płock MTKP Delfin Toruń KP Delfin Inowrocław KP Delfin Inowrocław UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy | 1:07.00 1:06.22 1:05.50 1:06.00 1:06.85 1:07.00 |
Seria 8 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | CZERWIŃSKI, Piotr KODYMOWSKI, Adam GNIADKOWSKI, Maciej SMOK, Witold RUCIŃSKI, Konrad ROSIŃSKI, Sebastian | 97 97 96 97 97 95 | Mks Sp-63 Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek UKS Siódemka Brodnica Ukp Wodnik Włocławek KP Delfin Wloclawek UKS Siódemka Brodnica | 1:04.50 1:04.40 1:04.00 1:04.00 1:04.41 1:05.00 |
Seria 9 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | SMEJA, Patryk KRZEWIŃSKI, PATRYK BAGROWSKI, Karol WRONKOWSKI, Paweł SCHRAMM, Tomasz STUDZIŃSKI, Mikołaj | 95 96 96 96 94 94 | Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz MTKP Delfin Toruń Azs Wsg Astoria Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław KP Delfin Inowrocław | 1:03.26 1:03.00 1:02.50 1:02.91 1:03.03 1:03.69 |
Seria 10 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | POL, Michał BRĄŻKIEWICZ, BARTOSZ MISIAK, Michal ŚLADEWSKI, KRYSTIAN DUDEK, Maciej NOWICKI, Mateusz | 95 96 97 97 96 94 | Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek Sp 65 - Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz | 1:02.14 1:02.00 1:02.00 1:02.00 1:02.11 1:02.41 |
Seria 11 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | KRASICKI, Artur OSIŃSKI, Adrian SZADŁOWSKI, Mateusz GUBA, Adam FALEŃCZYK, Michał ŻURAWICZ, Mateusz | 95 97 95 96 94 97 | Azs Wsg Astoria Bydgoszcz MTKP Delfin Toruń KP Delfin Inowrocław KP Delfin Inowrocław Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz | 1:01.29 1:01.00 1:00.00 1:00.98 1:01.20 1:01.90 |
Seria 12 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | NIEMCZYK, TOMASZ MOSTOWSK, Krzysztof JABŁOŃSKI, MATEUSZ KĘDZIORSKI, KRYSTIAN BARTOSZYŃSKI, Michał CIESIELSKI, FILIP | 96 96 96 95 93 96 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz uks Ruch Sp 21 Grudziądz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 1:00.00 59.90 59.00 59.00 1:00.00 1:00.00 |
Seria 13 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | CHMIELEWSKI, Miłosz ZAORSKI, FILIP CIĘŻKI, Bartosz MATŁOKA, Łukasz PIECHOWIAK, Bartosz ŻBIKOWSKI, Adam | 95 95 94 95 96 93 | Ukp Wodnik Włocławek Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek | 59.00 58.00 57.25 57.28 58.84 59.00 |
Seria 14 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | RADZIEWICZ, ŁUKASZ KUFEL, SEBASTIAN GRABOWICZ, ŁUKASZ SZOTKOWSKI, Daniel WOJDANOWICZ, REMIGIUSZ PIETRZAK, Dawid | 92 92 90 92 93 97 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP MZOS Płock Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz | 56.80 54.22 49.10 53.35 56.40 57.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2010-05-15 - 15:45 | Kobiet, 100m klasyczny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 5 | NOWICKA, Dominika STRZELECKA, Gabriela KOZŁOWSKA, Sandra LEWANDOWSKA, NATALIA | 97 98 98 98 | Ukp Wodnik Włocławek Ukp Wodnik Włocławek Ukp Wodnik Włocławek Uks Wodnik Inowrocław | 1:48.00 1:35.00 1:40.00 1:50.20 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MISIASZEK, Maria JESIONOWSKA, Julia DYDUCH, Paulina KASPROWICZ, AGATA WOJEWÓDZKA, Luiza ZIELIŃSKA, Karolina | 98 97 98 98 97 98 | MKP Toruńczyk Toruń UKS Siódemka Brodnica Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica | 1:34.00 1:33.00 1:32.45 1:33.00 1:33.21 1:35.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | OLBIŃSKA, Daria ZIĘBA, MARTA ORECHWO, MAŁGORZATA BOROWIEC, Klaudia NAGÓRSKA, MONIKA STELMACHER, Katarzyna | 98 97 97 96 97 98 | UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Sp 65 - Bydgoszcz MTKP Delfin Toruń Sp 65 - Bydgoszcz uks Ruch Sp 21 Grudziądz | 1:31.00 1:30.00 1:30.00 1:30.00 1:30.00 1:32.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | LEWANDOWSKA, Paulina MENDYK, Adrianna ZGODA, PAULINA KWIATKOWSKA, Aleksandra GRABOWSKA, Agata KABŁUKA, Maja | 97 98 96 98 94 97 | UKS Siódemka Brodnica Mks Wodnik Radom Muks "piêtnastka" Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica KP MZOS Płock Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz | 1:28.00 1:27.24 1:27.00 1:27.00 1:27.58 1:28.22 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PIĘTA, Weronika KASPROWICZ, Katarzyna NOWAK, ROKSANA CHRUBCZYŃSKA, Adrianna MATRASZEK, Aleksandra PIWKO, DOMINIKA | 96 97 96 97 93 98 | UKS Siódemka Brodnica KP Delfin Wloclawek Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław Ukp Wodnik Włocławek Mks Sp-63 Bydgoszcz | 1:26.80 1:26.00 1:25.00 1:25.91 1:26.00 1:27.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | URBAŃSKA, Joanna JANISZKIEWICZ, Katarzyna KRZYKALSKA, Alicja NIKLARZ, Maria CIUPA, Aleksandra PANKOWSKA, Katarzyna | 97 97 94 97 96 95 | Ukp Wodnik Włocławek KP MZOS Płock UKS Siódemka Brodnica uks Ruch Sp 21 Grudziądz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica | 1:24.00 1:21.51 1:17.00 1:17.30 1:22.14 1:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2010-05-15 - 15:59 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | DYKSA, KAMIL SZUBARGA, JAN FEREK, Jakub | 98 98 98 | Mks Sp-63 Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz MKP Toruńczyk Toruń | 1:45.00 1:36.00 1:43.00 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | STERNAK, Piotr DOJCZMAN, DAWID BODZIOCH, ANDRZEJ DEREŃ, Dominik CHOCICKI, Jakub | 98 98 98 97 98 | KP MZOS Płock Mks Sp-63 Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz KP MZOS Płock | 1:35.06 1:34.00 1:32.00 1:33.20 1:35.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | CZEMERYS, Kamil URBAŃSKI, MICHAŁ RUDNICKI, Maciej KAŻMIERCZAK, Miłosz BRUCHAJZER, Dominik POPŁAWSKI, Łukasz | 98 97 95 97 97 97 | Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Sp 65 - Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław MTKP Delfin Toruń KP MZOS Płock Ukp Wodnik Włocławek | 1:29.92 1:28.00 1:28.00 1:28.00 1:29.69 1:30.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ROMANOWSKI, Kamil OSIŃSKI, Adrian CHWOJKA, Kacper KODYMOWSKI, Adam KUBACKI, JAKUB KOZERA, Piotr | 97 97 98 97 98 98 | MTKP Delfin Toruń MTKP Delfin Toruń KP Delfin Wloclawek KP Delfin Wloclawek Mks Sp-63 Bydgoszcz Mks Wodnik Radom | 1:27.00 1:27.00 1:25.50 1:25.51 1:27.00 1:27.54 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KONIECZNY, Piotr MRÓZ, Jakub POL, Michał WIECZOREK, Mateusz BREGIER, Wiktor FAC, KACPER | 94 97 95 97 97 95 | Ukp Wodnik Włocławek Mks Sp-63 Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz KP MZOS Płock Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 1:23.00 1:22.51 1:20.64 1:21.00 1:22.67 1:25.00 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | RUSZTYK, Jakub BIELA, KAMIL MALAK, Artur NIEMCZYK, TOMASZ SZYMAŃSKI, Mateusz JABŁOŃSKI, MATEUSZ | 97 96 96 96 96 96 | KP Delfin Inowrocław Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 1:19.51 1:18.00 1:16.96 1:17.00 1:18.00 1:20.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SMEJA, Patryk WALISZEWSKI, Daniel DOBOSZ, Kamil MORAWSKI, Krzysztof SMEJA, Sławomir WOJDANOWICZ, REMIGIUSZ | 95 91 92 94 94 93 | Azs Wsg Astoria Bydgoszcz KP MZOS Płock KP MZOS Płock MTKP Delfin Toruń Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 1:14.84 1:08.01 1:05.27 1:08.00 1:08.91 1:16.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2010-05-15 - 16:14 | Kobiet, 100m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | SZAFRAŃSKA, MARTYNA KOZŁOWSKA, Sandra ROMANOWSKA, OLGA | 98 98 98 | Uks Wodnik Inowrocław Ukp Wodnik Włocławek Uks Wodnik Inowrocław | 1:45.20 1:34.00 1:40.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KOTOWSKA, Julia CHODUR, Klaudia WORONIECKA, Weronika SZCZEPAŃSKA, Sandra DYLEWICZ, NICOLE SEMENIUK, Olga | 98 98 98 98 98 98 | Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy KP MZOS Płock Mks Sp-63 Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław | 1:29.89 1:28.65 1:21.00 1:26.00 1:29.00 1:33.80 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SZULC, Maja NAGÓRSKA, MONIKA SEYDAK, Lidia MARCINIAK, Sara URBAŃSKA, Joanna SZATKOWSKA, Emilia | 97 97 97 98 97 98 | UKS Siódemka Brodnica Sp 65 - Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz | 1:20.00 1:20.00 1:19.21 1:19.85 1:20.00 1:20.40 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | WAJNERT, MARTYNA CHYCZEWSKA, Julia WORONIECKA, DOMINIKA DORNOWSKA, Adrianna PIOTROWSKA, Klaudia NOWAK, PAULINA | 97 97 96 97 98 95 | Sp 65 - Bydgoszcz KP MZOS Płock Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 1:18.00 1:17.24 1:16.00 1:16.21 1:18.00 1:19.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BIENIAS, PAULINA BARTOSZYŃSKA, Anna BOROWIEC, Klaudia NASKRĘT, AGATA RUTKOWSKA, Weronika SIWEK, AGATA | 97 97 96 98 93 96 | Sp 65 - Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek MTKP Delfin Toruń Mks Sp-63 Bydgoszcz KP MZOS Płock Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 1:16.00 1:15.00 1:13.99 1:14.00 1:15.76 1:16.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | CUPRYŚ, Joanna RYCZAK, Maja LEWITZKA, Paulina PAWŁOWSKA, MARTA KOŁODZIEJSKA, Magdalena STACHOWICZ, PATRYCJA | 97 96 95 94 97 | KP Delfin Wloclawek Azs Wsg Astoria Bydgoszcz uks Ruch Sp 21 Grudziądz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz uks Ruch Sp 21 Grudziądz Muks Rekin Bydgoszcz | 1:12.80 1:08.71 1:06.80 1:08.00 1:09.00 1:13.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2010-05-15 - 16:27 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 5 | CETLIŃSKI, Michał DOJCZMAN, DAWID WIŚNIEWSKI, Dominik DYKSA, KAMIL | 98 98 98 98 | KP MZOS Płock Mks Sp-63 Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz | 1:33.32 1:30.00 1:30.87 1:37.00 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | PUCKA, Aleksander MICHALSKI, Filip SZCZEBLEWSKI, Karol WRZOS, Jacek MIESZCZYK, DOMINIK KISIEL, KAMIL | 98 97 98 94 98 98 | Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław Mks Sp-63 Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 1:28.56 1:23.00 1:20.14 1:21.78 1:28.00 1:30.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KRAWISZ, Szymon GUBA, Adam JAGODZIŃSKI, OSKAR NOWICKI, Mateusz KUBACKI, JAKUB BRĄŻKIEWICZ, BARTOSZ | 98 96 98 94 98 96 | UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy KP Delfin Inowrocław Sp 65 - Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 1:18.50 1:17.27 1:17.00 1:17.06 1:18.00 1:19.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | CHOJNACKI, Kamil WENDA, Patryk KRZEWIŃSKI, PATRYK WRONKOWSKI, Paweł BAGROWSKI, Karol JAGODZIŃSKI, Oskar | 97 98 96 96 96 98 | Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz MTKP Delfin Toruń UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy | 1:14.21 1:13.50 1:12.00 1:12.57 1:14.00 1:16.50 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SMOK, Witold CHMIELEWSKI, Miłosz MISIAK, Michal BARTOSZYŃSKI, Michał ŻBIKOWSKI, Adam KNAPOWSKI, Kacper | 97 95 97 93 93 97 | Ukp Wodnik Włocławek Ukp Wodnik Włocławek KP Delfin Wloclawek Ukp Wodnik Włocławek Ukp Wodnik Włocławek Mks Sp-63 Bydgoszcz | 1:11.00 1:09.00 1:08.50 1:09.00 1:10.00 1:11.41 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KĘDZIORSKI, KRYSTIAN CIĘŻKI, Bartosz PRZYBOROWSKI, Piotr PIETRZAK, Dawid MOSTOWSK, Krzysztof KRASICKI, Artur | 95 94 93 97 96 95 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz KP MZOS Płock Azs Wsg Astoria Bydgoszcz uks Ruch Sp 21 Grudziądz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz | 1:07.00 1:05.49 1:04.61 1:05.23 1:06.80 1:07.88 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | RADZIEWICZ, ŁUKASZ ŚLÓSAREK, Filip MORAWSKI, Krzysztof MATŁOKA, Łukasz SZOTKOWSKI, Daniel KUFEL, SEBASTIAN | 92 95 94 95 92 92 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz MTKP Delfin Toruń KP Delfin Inowrocław KP MZOS Płock Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 1:02.30 1:01.83 58.50 1:00.81 1:02.16 1:02.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2010-05-15 - 16:41 | Kobiet, 100m motylkowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 5 | PAUL, MARTYNA ZIELIŃSKA, Aleksandra CHODUR, Klaudia STRZELECKA, Gabriela | 98 98 98 98 | Muks Rekin Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek | 1:30.93 1:29.00 1:30.04 1:33.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | LESZCZYŃSKA, Zofia WOJEWÓDZKA, Luiza ADAMCZYK, Celina KABŁUKA, Maja KAMIŃSKA, Sylwia KIJEWSKA, Beata | 98 97 97 97 96 98 | KP MZOS Płock Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica UKS Siódemka Brodnica | 1:26.43 1:23.23 1:22.21 1:22.22 1:24.00 1:28.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZEPAŃSKA, Maja GÓRKA, Weronika KOWALSKA, Monika PIĘTA, Weronika MENDYK, Adrianna PIWKO, DOMINIKA | 94 96 97 96 98 98 | KP MZOS Płock UKS Siódemka Brodnica Mks Sp-63 Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica Mks Wodnik Radom Mks Sp-63 Bydgoszcz | 1:19.95 1:19.00 1:18.00 1:19.00 1:19.24 1:20.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | BOCZEK, Dominika PANKOWSKA, Katarzyna CZAPIEWSKA, TINA NOWAK, ROKSANA BUZANOWSKA, NATALIA NASKRĘT, AGATA | 95 95 95 96 97 98 | Azs Wsg Astoria Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Muks Rekin Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz | 1:17.92 1:15.00 1:13.00 1:13.00 1:17.68 1:18.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | BAKUNIAK, Hanna MATUSIAK, Dominika KUZAWIŃSKA, Karolina KRZEKOTOWSKA, JULIA RUDZIŃSKA, ADRIANNA CIUPA, Aleksandra | 96 97 93 95 95 96 | Azs Wsg Astoria Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek KP MZOS Płock Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz | 1:12.76 1:12.00 1:03.31 1:10.00 1:12.00 1:12.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2010-05-15 - 16:52 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | NIESPODZIŃSKI, KRZYSZTOF BARTKOWSKI, Bartek PORWAT, Michał | 97 97 98 | Uks Wodnik Inowrocław KP MZOS Płock KP MZOS Płock | 1:48.20 1:31.55 1:37.94 |
Seria 2 z 7 |
2 3 4 5 | KRUKOWSKI, DOMINIK MARKOWSKI, DANIEL CHORZĘPA, Remigiusz FAC, Michał | 98 98 98 98 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy | 1:28.00 1:24.00 1:25.00 1:28.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | BREGIER, Wiktor GNIADKOWSKI, Maciej CHOJNACKI, Kamil SZCZEBLEWSKI, Karol BODZIOCH, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, Oskar | 97 96 97 98 98 98 | KP MZOS Płock UKS Siódemka Brodnica Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy | 1:21.26 1:20.00 1:19.19 1:19.76 1:21.00 1:22.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | GRELA, TOMASZ GIERSZEWSKI, JAN CHRZANOWSKI, Damian CHWOJKA, Kacper WIECZOREK, Mateusz GŁOGOWSKI, Krzysztof | 98 98 98 98 97 98 | Mks Sp-63 Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz KP MZOS Płock KP Delfin Wloclawek Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Mks Wodnik Radom | 1:19.00 1:18.00 1:17.00 1:17.50 1:18.87 1:19.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | RUSZTYK, Jakub RUCIŃSKI, Konrad KNAPOWSKI, Kacper BIELA, KAMIL SZYMAŃSKI, Mateusz ROSIŃSKI, Sebastian | 97 97 97 96 96 95 | KP Delfin Inowrocław KP Delfin Wloclawek Mks Sp-63 Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek UKS Siódemka Brodnica | 1:16.00 1:15.00 1:12.21 1:13.00 1:15.00 1:16.00 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ŻURAWICZ, Mateusz MALAK, Artur DUDEK, Maciej FALEŃCZYK, Michał CIESIELSKI, FILIP KWIATKOWSKI, Krzysztof | 97 96 96 94 96 97 | Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz MTKP Delfin Toruń | 1:11.20 1:09.46 1:08.26 1:08.98 1:10.00 1:12.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | JANKOWIAK, Krzysztof SMEJA, Sławomir GRABOWICZ, ŁUKASZ PRZYBOROWSKI, Piotr PIECHOWIAK, Bartosz ŚLÓSAREK, Filip | 94 94 90 93 96 95 | KP Delfin Inowrocław Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP MZOS Płock Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz | 1:03.99 1:01.32 55.20 56.77 1:03.93 1:04.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2010-05-15 - 17:06 | Kobiet, 4 x 50m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy 1 KP Delfin Inowrocław 1 Muks "piêtnastka" Bydgoszcz 2 Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz 1 Mks Sp-63 Bydgoszcz 1 | UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy KP Delfin Inowrocław Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz Mks Sp-63 Bydgoszcz | 2:26.00 2:25.00 2:22.00 2:22.12 2:25.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz 1 KP MZOS Płock 1 AZS WSG ASTORIA KP Delfin Wloclawek 1 UKS Siódemka Brodnica 1 Ukp Wodnik Włocławek 1 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP MZOS Płock Azs Wsg Astoria Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek UKS Siódemka Brodnica Ukp Wodnik Włocławek | 2:18.00 2:15.00 2:14.30 2:15.00 2:16.00 2:20.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2010-05-15 - 17:12 | Mêżczyzn, 4 x 50m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | Mks Sp-63 Bydgoszcz 1 AZS WSG ASTORIA III Muks "piêtnastka" Bydgoszcz 3 UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy 1 | Mks Sp-63 Bydgoszcz Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz UKS TYTAN-65 w Bydgoszczy | 2:25.00 2:09.66 2:15.00 2:25.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | AZS WSG ASTORIA II Ukp Wodnik Włocławek 1 AZS WSG ASTORIA I KP MZOS Płock 1 KP Delfin Inowrocław 1 KP Delfin Wloclawek 1 | Azs Wsg Astoria Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek Azs Wsg Astoria Bydgoszcz KP MZOS Płock KP Delfin Inowrocław KP Delfin Wloclawek | 2:06.83 1:59.00 1:57.05 1:58.00 2:04.00 2:08.00 |